gvfs - en to sk translation catalogue (436 entries)

en:  (invalid encoding)
sk:  (neplatné kódovanie)

en:  <location> <attribute> <values> - set attribute
sk:  <umiestnenie> <atribút> <hodnoty> - nastaviť atribút

en: %s Audio Player
sk: Prehrávač hudby %s

en: %s Camera
sk: Fotoaparát %s

en: %s Drive
sk: Jednotka %s

en: %s Encrypted Data
sk: %s šifrovaných údajov

en: %s Filesystem Service
sk: Služba systému súborov %s

en: %s Media
sk: %s médium

en: %s on %s
sk: %s na %s

en: %s/%s Drive
sk: Jednotka %s/%s

en: %s: %d: Directory or file exists
sk: %s: %d: Priečinok alebo súbor existuje

en: %s: %d: Invalid filename
sk: %s: %d: Neplatný názov súboru

en: %s: %d: No such file or directory
sk: %s: %d: Súbor alebo priečinok neexistuje

en: %s: %d: Not Supported
sk: %s: %d: Nepodporované

en: %s: %s, error writing to stdout
sk: %s - %s, chyba zápisu do štandardného výstupu

en: %s: %s: error launching application: %s
sk: %s - %s: chyba pri spúšťaní aplikácie: %s

en: %s: %s: error opening file: %s
sk: %s - %s: chyba pri otváraní súboru: %s

en: %s: %s: error opening location: %s
sk: %s - %s: chyba pri otváraní umiestnenia: %s

en: %s: %s: error reading: %s
sk: %s - %s: chyba pri čítaní: %s

en: %s: %s:error closing: %s
sk: %s - %s: chyba pri zatváraní: %s

en: %s: missing locations
sk: %s: nezadané umiestnenia

en: - create directories
sk: - vytvoriť priečinky

en: - delete files
sk: - odstrániť súbory

en: - list contents of directories in a tree-like format
sk: - vypísať obsah priečinkov v stromovom zobrazení

en: - list files at <location>
sk: - vypísať súbory z <umiestnenie>

en: - mount <location>
sk: - pripojiť <umiestnenie>

en: - move files to trash
sk: - presunúť súbory do koša

en: - rename file
sk: - premenovať súbor

en: - show info for <location>
sk: - zobraziť informácie pre <umiestnenie>

en: / on %s
sk: / na %s

en: ATA Drive
sk: ATA jednotka

en: Accounts are unsupported
sk: Účty nie sú podporované

en: Append to end of file
sk: Pripojiť na koniec súboru

en: Apple Mobile Device
sk: Mobilné zariadenie Apple

en: Attribute not specified
sk: Atribút neurčený

en: Audio CD Filesystem Service
sk: Služba systému súborov Zvukové CD

en: Audio Disc
sk: Zvukový disk

en: Audio Player
sk: Prehrávač hudby

en: Automount failed: %s
sk: Automatické pripojenie zlyhalo: %s

en: Backup file creation failed
sk: Nepodarilo sa vytvoriť záložný súbor

en: Backup file creation failed: %s
sk: Vytvorenie záložného súboru zlyhalo: %s

en: Backups are not yet supported.
sk: Zálohy momentálne nie sú podporované.

en: Blank Blu-Ray Disc
sk: Čistý disk Blu-Ray

en: Blank Blu-Ray R Disc
sk: Čistý disk Blu-Ray R

en: Blank Blu-Ray RW Disc
sk: Čistý disk Blu-Ray RW

en: Blank CD-R Disc
sk: Čistý disk CD-R

en: Blank CD-ROM Disc
sk: Čistý disk CD-ROM

en: Blank CD-RW Disc
sk: Čistý disk CD-RW

en: Blank DVD+R DL Disc
sk: Čistý disk DVD+R DL

en: Blank DVD+R Disc
sk: Čistý disk DVD+R

en: Blank DVD+RW Disc
sk: Čistý disk DVD+RW

en: Blank DVD-RAM Disc
sk: Čistý disk DVD-RAM

en: Blank DVD-ROM Disc
sk: Čistý disk DVD-ROM

en: Blank DVD-RW Disc
sk: Čistý disk DVD-RW

en: Blank Disc
sk: Čistý disk

en: Blank HD DVD Disc
sk: Čistý disk HD DVD

en: Blank HD DVD-R Disc
sk: Čistý disk HD DVD-R

en: Blank HD DVD-RW Disc
sk: Čistý disk HD DVD-RW

en: Blank MO Disc
sk: Čistý disk MO

en: Blu-Ray Disc
sk: Disk Blu-Ray

en: Blu-Ray R Disc
sk: Disk Blu-Ray R

en: Blu-Ray RW Disc
sk: Disk Blu-Ray RW

en: Burn
sk: Napaľovanie

en: CD-R Disc
sk: Disk CD-R

en: CD-ROM Disc
sk: Disk CD-ROM

en: CD-RW Disc
sk: Disk CD-RW

en: CD/DVD Creator
sk: Vytváranie CD/DVD

en: Camera
sk: Fotoaparát

en: Can't contact session bus
sk: Nepodarilo sa kontaktovať zbernicu relácie

en: Can't copy directory over directory
sk: Nedá sa skopírovať priečinok cez priečinok

en: Can't copy file over directory
sk: Nedá sa skopírovať súbor cez priečinok

en: Can't eject file
sk: Súbor sa nedá vysunúť

en: Can't find metadata file %s
sk: Nepodarilo sa nájsť súbor metaúdajov %s

en: Can't handle version %d of GVfsIcon encoding
sk: Nie je možné spracovať verziu %d kódovania GVfsIcon

en: Can't monitor file or directory.
sk: Súbor alebo adresár sa nedá sledovať

en: Can't mount file
sk: Súbor sa nedá pripojiť

en: Can't move directory over directory
sk: Nedá sa presunúť priečinok cez priečinok

en: Can't open directory
sk: Priečinok sa nedá otvoriť

en: Can't open mountable file
sk: Pripojiteľný súbor sa nedá otvoriť

en: Can't poll file
sk: Súbor sa nedá testovať

en: Can't recursively copy directory
sk: Nedá sa rekurzívne skopírovať priečinok

en: Can't recursively move directory
sk: Nedá sa rekurzívne premiestniť priečinok

en: Can't send host identity confirmation
sk: Nepodarilo sa odoslať potvrdenie identity hostiteľa

en: Can't send password
sk: Nedá sa odoslať heslo

en: Can't start file
sk: Súbor sa nedá spustiť

en: Can't stop file
sk: Súbor sa nedá zastaviť

en: Can't unmount file
sk: Súbor sa nedá odpojiť

en: Can't write to directory
sk: Zápis do priečinka nie je možný

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel Login
sk: Zrušiť prihlásenie

en: Cannot allocate new file to append to
sk: Nedá sa vyčleniť nový súbor na pripojenie

en: Cannot connect to the system bus
sk: Pripojenie k systémovej zbernici sa nepodarilo

en: Cannot create gphoto2 context
sk: Nepodarilo sa vytvoriť kontext gphoto2

en: Cannot create gudev client
sk: Nepodarilo sa vytvoriť klienta gudev

en: Cannot create libhal context
sk: Vytvorenie kontextu libhal sa nepodarilo

en: Cannot find drive %s
sk: Jednotku %s sa nepodarilo nájsť

en: Cannot get data of file to append to
sk: Nedajú sa získať údaje súboru na pripojenie

en: Cannot initialize libhal
sk: Nepodarilo sa inicializovať libhal

en: Cannot open data connection. Maybe your firewall prevents this?
sk: Nedá sa otvoriť dátové spojenie. Nezabraňuje tomu firewall?

en: Cannot read file to append to
sk: Nedá sa prečítať súbor na pripojenie

en: CompactFlash Drive
sk: Jednotka CompactFlash

en: Computer
sk: Počítač

en: Concatenate files at locations and print to the standard output. Works just like the traditional cat utility, but using gvfs location instead local files: for example you can use something like smb://server/resource/file.txt as location to concatenate.
sk: Spojí súbory na zadaných umiestneniach a vypíše ich na štandardný výstup. Presne ako tradičný nástroj cat, ale používa gvfs umiestnenia namiesto lokálnych súborov: napríklad ako umiestnenie môžete použiť niečo ako smb://server/zdroj/súbor.txt.

en: Connection refused by server
sk: Pripojenie odmietnuté serverom

en: Connection to the device lost
sk: Spojenie so zariadením stratené

en: Copy with file
sk: Kopírovať so súborom

en: Could not create request
sk: Nepodarilo sa vytvoriť požiadavku

en: Could not find enclosing mount
sk: Nepodarilo sa nájsť súvisiaci objekt pripojenia

en: Could not parse response
sk: Nepodarilo sa spracovať odpoveď

en: Couldn't get stream file descriptor
sk: Nepodarilo sa získať popisovač súboru prúdu

en: Create backup
sk: Vytvoriť zálohu

en: DEST - read from standard input and save to DEST
sk: CIEĽ - čítať zo štandardného vstupu a ukladať do CIEĽA

en: DVD+R DL Disc
sk: Disk DVD+R DL

en: DVD+R Disc
sk: Disk DVD+R

en: DVD+RW Disc
sk: Disk DVD+RW

en: DVD-RAM Disc
sk: Disk DVD-RAM

en: DVD-ROM Disc
sk: Disk DVD-ROM

en: DVD-RW Disc
sk: Disk DVD-RW

en: Data connection closed
sk: Dátové spojenie uzavreté

en: Device requires a software update
sk: Zariadenie vyžaduje aktualizáciu softvéru

en: Didn't get stream file descriptor
sk: Popisovač súboru prúdu neziskaný

en: Digital Camera (%s)
sk: Digitálny fotoaparát (%s)

en: Directory '%s' is not empty
sk: Priečinok '%s' nie je prázdny

en: Directory not empty
sk: Priečinok nie je prázdny

en: Directory notification not supported
sk: Upozorňovanie nie je podporované pre priečinky

en: Disc
sk: Disk

en: Don't follow symlinks
sk: Nenasledovať symbolické odkazy

en: Don't send single MOVED events.
sk: Neposielať samostatné udalosti o PRESUNUTÍ.

en: Don't start fuse.
sk: Neštartovať fuse.

en: Drive %s does not contain audio files
sk: Jednotka %s neobsahuje zvukové súbory

en: Empty response
sk: Prázdna odpoveď

en: End of stream
sk: Koniec prúdu

en: Enter a password to unlock the volume
    The device "%s" contains encrypted data on partition %d.
sk: Zadajte heslo na odomknutie zväzku
    Zariadenie "%s" obsahuje šifrované údaje na oddiele %d.

en: Enter a password to unlock the volume
    The device "%s" contains encrypted data.
sk: Zadajte heslo na odomknutie zväzku
    Zariadenie "%s" obsahuje šifrované údaje.

en: Enter a password to unlock the volume
    The device %s contains encrypted data.
sk: Zadajte heslo na odomknutie zväzku
    Zariadenie %s obsahuje šifrované údaje.

en: Enter passphrase for key for ssh as %s on %s
sk: Zadajte heslo kľúča pre ssh ako %s na %s

en: Enter passphrase for key for ssh on %s
sk: Zadajte heslo kľúča pre ssh na %s

en: Enter password for %s
sk: Zadajte heslo pre %s

en: Enter password for ftp as %s on %s
sk: Zadajte heslo pre ftp ako %s na %s

en: Enter password for ftp on %s
sk: Zadajte heslo pre ftp na %s

en: Enter password for ssh as %s on %s
sk: Zadajte heslo pre ssh ako %s na %s

en: Enter password for ssh on %s
sk: Zadajte heslo pre ssh na %s

en: Error closing: %s
sk: Chyba pri zatváraní: %s

en: Error connecting to D-Bus: %s
sk: Chyba pripojenia k D-Bus: %s

en: Error connecting to daemon: %s
sk: Chyba pripojenia k démonu: %s

en: Error connecting to socket: %s
sk: Chyba pripojenia k soketu: %s

en: Error copying file %s: %s
sk: Chyba pri kopírovaní súboru %s: %s

en: Error creating Avahi resolver: %s
sk: Chyba vytvorenia Avahi dekodéra: %s

en: Error creating backup file: %s
sk: Chyba pri vytváraní záložného súboru: %s

en: Error creating camera
sk: Chyba vytvorenia fotoaparátu

en: Error creating directory
sk: Chyba vytvorenia priečinka

en: Error creating directory: %s
sk: Chyba vytvorenia priečinka: %s

en: Error creating file object
sk: Chyba pri vytváraní objektu súboru

en: Error creating socket: %s
sk: Chyba vytvorenia soketu: %s

en: Error deleting directory
sk: Chyba pri odstraňovaní priečinka

en: Error deleting file
sk: Chyba pri odstraňovaní súboru

en: Error deleting file: %s
sk: Chyba pri odstraňovaní súboru: %s

en: Error finding enclosing mount: %s
sk: Chyba pri hľadaní súvisiaceho pripojenia: %s

en: Error from 'paranoia' on drive %s
sk: Chyba knižnice 'paranoia' na zariadení %s

en: Error getting data from file
sk: Chyba pri získavaní údajov zo súboru

en: Error getting device information
sk: Chyba pri získaní informácií o zariadení

en: Error getting file
sk: Chyba pri získavaní súboru

en: Error getting writable attributes: %s
sk: Chyba pri získavaní zapisovateľných atribútov: %s

en: Error in stream protocol: %s
sk: Chyba v protokole prúdu: %s

en: Error initializing Avahi: %s
sk: Chyba pri inicializovaní Avahi: %s

en: Error initializing camera
sk: Chyba pri inicializovaní fotoaparátu

en: Error loading device information
sk: Chyba pri načítaní informácií o zariadení

en: Error looking up device information
sk: Chyba pri hľadaní informácií o zariadení

en: Error mounting %s: %s
sk: Chyba pripájania %s: %s

en: Error mounting location: %s
sk: Chyba pripájania umiestnenia: %s

en: Error moving file %s: %s
sk: Chyba pri presúvaní súboru %s: %s

en: Error moving file: %s
sk: Chyba pri presúvaní súboru: %s

en: Error opening file: %s
sk: Chyba pri otváraní súboru: %s

en: Error parsing commandline options: %s
sk: Chyba pri analýze volieb príkazového riadka: %s

en: Error reading stdin
sk: Chyba pri čítaní štandardného vstupu

en: Error removing target file: %s
sk: Chyba pri odstraňovaní cieľového súboru: %s

en: Error renaming dir
sk: Chyba pri premenovaní priečinka

en: Error renaming file
sk: Chyba pri premenovaní súboru

en: Error resolving "%s" service "%s" on domain "%s"
sk: Chyba dekódovania "%s" služby "%s" domény "%s"

en: Error resolving "%s" service "%s" on domain "%s". One or more TXT records are missing. Keys required: "%s".
sk: Chyba dekódovania "%s" služby "%s" domény "%s". Chýba jeden alebo viac TXT záznamov. Potrebné kľúče: "%s".

en: Error seeking in stream on camera %s
sk: Chyba vyhľadania v prúde na fotoaparáte %s

en: Error seeking in stream on drive %s
sk: Chyba vyhľadania v prúde na zariadení %s

en: Error sending fd: %s
sk: Chyba pri odoslaní fd: %s

en: Error setting attribute: %s
sk: Chyba pri nastavovaní atribútu: %s

en: Error setting file metadata: %s
sk: Chyba pri nastavovaní metaúdajov súboru: %s

en: Error setting up camera communications port
sk: Chyba pri nastavení komunikačného kanála k fotoaparátu

en: Error trashing file: %s
sk: Chyba pri zahadzovaní súboru: %s

en: Error unmounting mount: %s
sk: Chyba pri odpájaní pripojenia: %s

en: Error while getting mount info: %s
sk: Chyba pri získavaní informácií o pripojení: %s

en: Error writing file
sk: Chyba pri zápise súboru

en: Error: %s
sk: Chyba: %s

en: Error: %s
sk: Chyba: %s

en: Etag not available
sk: Etag nie je k dispozícii

en: FILES... - open FILES with registered application.
sk: SÚBORY... - otvoriť SÚBORY zaregistrovanou aplikáciou

en: Failed to create active FTP connection.
sk: Vytvorenie aktívneho FTP pripojenia zlyhalo.

en: Failed to create active FTP connection. Maybe your router does not support this?
sk: Vytvorenie aktívneho FTP pripojenia zlyhalo. Podporuje toto váš smerovač?

en: Failed to eject media; one or more volumes on the media are busy.
sk: Vysunutie média zlyhalo; jeden alebo viac zväzkov média je zaneprázdnených.

en: Failed to get file list
sk: Nepodarilo sa získať zoznam súborov

en: Failed to get folder list
sk: Nepodarilo sa získať zoznam priečinkov

en: Failed to mount Windows share
sk: Nepodarilo sa pripojiť zdieľanie z Windows

en: Failed to retrieve share list from server
sk: Získanie zoznamu zdieľaní zo servera zlyhalo

en: Failure
sk: Zlyhanie

en: File System
sk: Súborový systém

en: File does not exist
sk: Súbor neexistuje

en: File doesn't exist
sk: Súbor neexistuje

en: File exists
sk: Súbor existuje

en: File is directory
sk: Súbor je priečinkom

en: File system is busy: %d open file | File system is busy: %d open files
sk[0]: Súborový systém je zaneprázdnený: %d otvorených súborov
sk[1]: Súborový systém je zaneprázdnený: %d otvorený súbor
sk[2]: Súborový systém je zaneprázdnený: %d otvorené súbory

en: Filename contains invalid characters.
sk: Názov súboru obsahuje neprípustné znaky.

en: Filesystem is busy
sk: Súborový systém je zaneprázdnený

en: FireWire Drive
sk: FireWire jednotka

en: Floppy Disk
sk: Disketa

en: Floppy Drive
sk: Disketová jednotka

en: Follow symlinks, mounts and shortcuts like dirs
sk: Nasledovať symbolické odkazy, pripojenia a skratky ako priečinky

en: GVFS Daemon
sk: Démon GVFS

en: GVFS Metadata Daemon
sk: Démon metaúdajov GVFS

en: GVfs GDU Volume Monitor
sk: Sledovač GDU zväzku GVfs

en: Get filesystem info
sk: Získať informácie o súborovom systéme

en: HD DVD Disc
sk: Disk HD DVD

en: HD DVD-R Disc
sk: Disk HD DVD-R

en: HD DVD-RW Disc
sk: Disk HD DVD-RW

en: HDDVD-r
sk: HDDVD-R

en: HTTP Client Error: %s
sk: Chyba klienta HTTP: %s

en: HTTP Error: %s
sk: Chyba HTTP: %s

en: Host closed connection
sk: Hostiteľ uzavrel spojenie

en: Host key verification failed
sk: Overenie kľúča hostiteľa zlyhalo

en: Hostname not known
sk: Neznámy názov hostiteľa

en: Insufficient permissions
sk: Nedostatočné práva

en: Internal Apple File Control error
sk: Interná chyba Apple File Control

en: Internal Error (%s)
sk: Vnútorná chyba (%s)

en: Internal error: %s
sk: Interná chyba: %s

en: Invalid AFC location: must be in the form of afc://uuid:port-number
sk: Neplatné AFC umiestnenie: musí byť v tvare afc://uuid:číslo-portu

en: Invalid Apple File Control data received
sk: Prijaté neplatné údaje Apple File Control

en: Invalid arguments from spawned child
sk: Neplatné parametre od vyvolaného potomka

en: Invalid attribute info list content
sk: Neplatný obsah zoznamu informácií o atribútoch

en: Invalid attribute type %s
sk: Neplatný typ atribútu %s

en: Invalid backend type
sk: Neplatný typ backendu

en: Invalid dbus message
sk: Neplatná správa D-Bus

en: Invalid file info format
sk: Neplatný formát súborových informácií

en: Invalid filename
sk: Neplatný názov súboru

en: Invalid filename %s
sk: Neplatný názov súboru %s

en: Invalid icon_id '%s' in OpenIconForRead
sk: Neplatné icon_id '%s' v OpenIconForRead

en: Invalid mount spec
sk: Neplatné parametre pripojenia

en: Invalid reply
sk: Neplatná odpoveď

en: Invalid reply received
sk: Prijatá neplatná odpoveď

en: Invalid return value from %s
sk: Neplatná návratová hodnota z %s

en: Invalid seek type
sk: Neplatný typ vyhľadania

en: Items in the trash may not be modified
sk: Položky v koši sa nedajú meniť

en: Jaz Drive
sk: Jednotka Jaz

en: Keep with file when moved
sk: Ponechať so súborom pri presunutí

en: LOCATION... - concatenate LOCATIONS to standard output.
sk: UMIESTNENIE... - spojiť UMIESTNENIA do štandardného výstupu

en: List
sk: Vypísať

en: List writable attributes
sk: Vypísať zapisovateľné atribúty

en: Local Network
sk: Lokálna sieť

en: Location is already mounted
sk: Umiestnenie je už pripojené

en: Location is not mountable
sk: Umiestnenie nie je pripojiteľné

en: Location not specified
sk: Neurčené umiestnenie

en: Lockdown Error: Invalid Argument
sk: Chyba uzamknutia: Neplatný parameter

en: Log In Anyway
sk: Aj tak sa prihlásiť

en: Login dialog cancelled
sk: Dialógové okno prihlásenia bolo zrušené

en: MO Disc
sk: Disk MO

en: Main daemon for GVFS
sk: Hlavný démon pre GVFS

en: Malformed dns-sd encoded_triple '%s'
sk: Nesprávne formované dns-sd encoded_triple '%s'

en: Malformed icon identifier '%s'
sk: Nesprávne formátovaný identifikátor ikony '%s'

en: Malformed input data for GVfsIcon
sk: Nesprávne formované vstupné údaje pre GVfsIcon

en: Mass Storage Drive
sk: Jednotka hromadného ukladania údajov

en: MemoryStick Drive
sk: Jednotka MemoryStick

en: Metadata daemon for GVFS
sk: Démon metaúdajov pre GVFS

en: Missing operand
sk: Chýbajúci operand

en: Mixed Audio/Data Disc
sk: Zmiešaný zvukový/dátový disk

en: Monitor events
sk: Sledovať udalosti

en: Mount as mountable
sk: Pripojiť ako pripojiteľné

en: Mount volume with device file
sk: Pripojiť zväzok so súborom zariadenia

en: Mounted %s at %s
sk: Pripojené %s do %s

en: Name already exists
sk: Názov už existuje

en: Network
sk: Sieť

en: Network Location Monitor
sk: Sledovač sieťových umiestnení

en: New name too long
sk: Nový názov je príliš dlhý

en: No camera specified
sk: Fotoaparát neurčený

en: No device specified
sk: Zariadenie neurčené

en: No drive specified
sk: Jednotka nebola určená

en: No hostname specified
sk: Neurčený názov hostiteľa

en: No media in the drive
sk: V jednotke nie je disk

en: No mount type specified
sk: Neurčený typ pripojenia

en: No route to host
sk: Cesta k hostiteľovi neexistuje

en: No space left on server
sk: Na serveri už nie je miesto

en: No such file
sk: Súbor neexistuje

en: No such file %s on drive %s
sk: Súbor %s na zariadení %s neexistuje

en: No such file or directory
sk: Súbor alebo priečinok neexistuje

en: No such file or directory in target path
sk: Súbor alebo priečinok v cieľovej ceste neexistuje

en: No volume for device file %s
sk: Pre súbor zariadenia %s neexistuje zväzok

en: Not a WebDAV enabled share
sk: Nie je zdieľanie so zapnutým WebDAV

en: Not a directory
sk: Nie je priečinkom

en: Not a mountable file
sk: Nie je pripojiteľný súbor

en: Not a regular file
sk: Nie je obyčajným súborom

en: Not supported
sk: Nepodporované

en: Not supported (not same directory)
sk: Nie je podporované (nie je ten istý priečinok)

en: Not supported (src is dir, dst is dir)
sk: Nie je podporované (zdroj je priečinok, cieľ tiež)

en: Not supported (src is dir, dst is existing file)
sk: Nie je podporované (zdroj je priečinok, cieľ existujúci súbor)

en: Not supported (src is file, dst is dir)
sk: Nie je podporované (zdroj je súbor, cieľ priečinok)

en: Note: just pipe through cat if you need its formatting option like -n, -T or other.
sk: Poznámka: jednoducho prežeňte cez cat, ak potrebujete jeho formátovacie voľby ako -n, -T alebo iné.

en: One or more programs are preventing the unmount operation.
sk: Jeden alebo viacero programov bráni operácii odpojenia.

en: Only create if not existing
sk: Vytvoriť len ak neexistuje

en: Opens the file(s) with the default application registered to handle the type of the file.
sk: Otvorí súbor(y) predvolenou aplikáciou zaregistrovanou na obsluhu zvoleného typu súboru.

en: Operation failed
sk: Operácia zlyhala

en: Operation not supported by backend
sk: Operácia nie je backendom podporovaná

en: Operation not supported, files on different mounts
sk: Operácia nie je podporovaná, súbory sú na rôznych pripojeniach

en: Operation unsupported
sk: Nepodporovaná operácia

en: Operation was cancelled
sk: Operácia bola zrušená

en: Page type unknown
sk: Neznámy typ stránky

en: Password dialog cancelled
sk: Dialógové okno zadania hesla bolo zrušené

en: Password required for %s
sk: Pre %s je vyžadované heslo

en: Password required for share %s on %s
sk: Pre sieťový disk %s na %s je vyžadované heslo

en: Permission denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Please enter proxy password
sk: Prosím zadajte heslo pre proxy

en: Print new etag at end
sk: Na konci vypísať nový etag

en: Protocol error
sk: Chyba protokolu

en: Rename successful. New uri: %s
sk: Premenovanie úspešné. Nové uri: %s

en: Replace old daemon.
sk: Nahradiť starý démon.

en: Response invalid
sk: Neplatná odpoveď

en: SCSI Drive
sk: SCSI jednotka

en: SD/MMC Drive
sk: Jednotka SD/MMC

en: SOURCE... DEST - copy file(s) from SOURCE to DEST
sk: ZDROJ... CIEĽ - kopírovať súbor(y) zo ZDROJA do CIEĽa

en: SOURCE... DEST - move file(s) from SOURCE to DEST
sk: ZDROJ... CIEĽ - presunúť súbor(y) zo ZDROJA do CIEĽA

en: Seek not supported on stream
sk: Vyhľadanie v prúde nepodporované

en: Service %d on Apple Mobile Device
sk: Služba %d na mobilnom zariadení Apple

en: Settable attributes:
sk: Nastaviteľné atribúty:

en: Show completions
sk: Zobraziť dokončenia

en: Show extra information for List and Monitor
sk: Zobraziť ďalšie informácie pre Vypísať a Sledovať

en: Show hidden files
sk: Zobraziť skryté súbory

en: SmartMedia Drive
sk: Jednotka SmartMedia

en: Software RAID Drive
sk: Softvérový RAID disk

en: Start Anyway
sk: Spustiť aj tak

en: Start drive in degraded mode?
    Starting a drive in degraded mode means that the drive is no longer tolerant to failures. Data on the drive may be irrevocably lost if a component fails.
sk: Spustiť jednotku v degradovanom režime?
    Spustenie jednotky v degradovanom režime znamená, že už nebude odolná voči zlyhaniam. Ak komponent zlyhá, údaje v zariadení sa môžu nenávratne stratiť.

en: Symlinks not supported by backend
sk: Symbolické odkazy nie sú backendom podporované

en: Tape Drive
sk: Pásková jednotka

en: Target %s is not a directory
sk: Cieľ %s nie je priečinkom

en: Target file already exists
sk: Cieľový súbor už existuje

en: Target file exists
sk: Cieľový súbor existuje

en: The FTP server is busy. Try again later
sk: FTP server je zaneprázdnený. Skúste to opäť neskôr

en: The attributes to get
sk: Atribúty na získanie

en: The connection was interrupted
sk: Spojenie bolo prerušené

en: The device did not respond
sk: Zariadenie neodpovedalo

en: The directory is not empty
sk: Priečinok nie je prázdny

en: The etag of the file being overwritten
sk: Etag prepisovaného súboru

en: The file does not exist or isn't an audio track
sk: Súbor neexistuje alebo nie je zvukovou stopou

en: The file is not a directory
sk: Súbor nie je priečinkom

en: The file is not a mountable
sk: Súbor nie je pripojiteľný

en: The file was externally modified
sk: Súbor bol zmenený zvonka

en: The identity of the remote computer (%s) is unknown.
    This happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is %s. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
sk: Totožnosť vzdialeného počítača (%s) nie je známa.
    To sa stane pri prvom prihlásení k počítaču.
    
    Totožnosť odoslaná vzdialeným počítačom je %s. Ak chcete mať absolútnu istotu, že je bezpečné pokračovať, kontaktujte svojho správcu systému.

en: The specified location is not mounted
sk: Uvedené umiestnenie nie je pripojené

en: The specified location is not supported
sk: Uvedené umiestnenie nie je podporované

en: The trash folder may not be deleted
sk: Priečinok koša nie je možné odstrániť

en: Thumb Drive
sk: Jednotka USB kľúča

en: Timed out resolving "%s" service "%s" on domain "%s"
sk: Vypršal čas dekódovania "%s" služby "%s" domény "%s"

en: Timed out when logging in
sk: Časový limit prihlásenia vypršal

en: Too many arguments
sk: Príliš veľa parametrov

en: Trash
sk: Kôš

en: Try "%s --help" for more information.
sk: Viac informácii získate po zadaní "%s --help"

en: USB Drive
sk: USB jednotka

en: USB support missing. Please contact your software vendor
sk: Chýba podpora USB. Kontaktujte, prosím, vášho dodávateľa softvéru

en: Unable to create temporary directory
sk: Nie je možné vytvoriť dočasný priečinok

en: Unable to create temporary file
sk: Nepodarilo sa vytvoriť dočasný súbor

en: Unable to find supported ssh command
sk: Nepodarilo sa nájsť podporovaný príkaz ssh

en: Unable to move metadata keys
sk: Nepodarilo sa presunúť kľúče metaúdajov

en: Unable to remove metadata keys
sk: Nepodarilo sa odstrániť kľúče metaúdajov

en: Unable to set metadata key
sk: Nepodarilo sa nastaviť kľúč metaúdajov

en: Unable to spawn ssh program
sk: Nie je možné spustiť program ssh

en: Unable to spawn ssh program: %s
sk: Nie je možné spustiť program ssh: %s

en: Unable to unset metadata key
sk: Nepodarilo sa zrušiť nastavenie kľúča metaúdajov

en: Unexpected end of stream
sk: Neočakávaný koniec prúdu

en: Unexpected reply from server
sk: Neočakávaná odpoveď zo servera

en: Unhandled Apple File Control error (%d)
sk: Nespracovaná chyba Apple File Control (%d)

en: Unhandled Lockdown error (%d)
sk: Nespracovaná chyba uzamknutia (%d)

en: Unhandled libimobiledevice error (%d)
sk: Nespracovaná chyba libimobiledevice (%d)

en: Unmount
sk: Odpojiť

en: Unmount Anyway
sk: Aj tak odpojiť

en: Unmount all mounts with the given scheme
sk: Odpojiť všetky pripojenia s danou schémou

en: Unnamed Drive
sk: Nepomenovaná jednotka

en: Unnamed Drive (%s)
sk: Nepomenovaná jednotka (%s)

en: Unsupported network protocol
sk: Nepodporovaný sieťový protokol

en: Unsupported seek type
sk: Nepodporovaný typ vyhľadania

en: Usage: %s --spawner dbus-id object_path
sk: Použitie: %s --spawner dbus-id cesta_objektu

en: Usage: %s key=value key=value ...
sk: Použitie: %s kľúč=hodnota kľúč=hodnota ...

en: Use a long listing format
sk: Použiť dlhý formát výpisu

en: Volume is busy
    One or more applications are keeping the volume busy.
sk: Zväzok je zaneprázdnený
    Jedna alobo viac aplikácií udržujú zväzok obsadený.

en: WebDAV on %s
sk: WebDAV na %s

en: WebDAV share
sk: Zdieľanie WebDAV

en: When creating a file, restrict access to the current user only
sk: Pri vytváraní súboru obmedziť prístup len na aktuálneho používateľa

en: Windows Network
sk: Sieť Windows

en: Windows Network Filesystem Service
sk: Služba súborového systému Sieť Windows

en: Windows Shares Filesystem Service
sk: Služba systému súborov Zdieľania z Windows

en: Windows shares on %s
sk: Zdieľania z Windows na %s

en: Writable attribute namespaces:
sk: Menné priestory zapisovateľného atribútu:

en: Zip Drive
sk: Jednotka Zip

en: attribute type [string, bytestring, boolean, uint32, int32, uint64, int64, stringv, unset]
sk: typ atribútu [string, bytestring, boolean, uint32, int32, uint64, int64, stringv, unset]

en: attributes:
sk: atribúty:

en: backup existing destination files
sk: zálohovať existujúce cieľové súbory

en: backups not supported yet
sk: zálohy momentálne nie sú podporované

en: cdda mount on %s
sk: pripojenie cdda na %s

en: create parent directories
sk: vytvoriť nadradené priečinky

en: directory
sk: priečinok

en: display name: %s
sk: názov na zobrazenie: %s

en: edit name: %s
sk: názov na úpravu: %s

en: error starting mount daemon
sk: chyba spustenia démona pripojenia

en: files
sk: súbory

en: ftp as %s on %s
sk: ftp ako %s na %s

en: ftp on %s
sk: ftp na %s

en: gphoto2 mount on %s
sk: pripojenie gphoto2 na %s

en: hidden
sk: skrytý

en: ignore nonexistent files, never prompt
sk: ignorovať neexistujúce súbory, nepýtať sa

en: invalid type
sk: neplatný typ

en: libimobiledevice Error: Invalid Argument
sk: Chyba libimobiledevice: Neplatný parameter

en: libimobiledevice Error: No device found. Make sure usbmuxd is set up correctly.
sk: Chyba libimobiledevice: Zariadenie nenájdené. Uistite sa, že je usbmuxd nastavené správne.

en: locations
sk: umiestnenia

en: mountable
sk: pripojiteľný

en: mountpoint for %s already running
sk: bod pripojenia pre %s je už používaný

en: name: %s
sk: názov: %s

en: never follow symbolic links
sk: nenasledovať symbolické odkazy

en: no target directory
sk: cieľový priečinok nezadaný

en: overwrite %s?
sk: prepísať %s?

en: preserve all attributes
sk: zachovať všetky atribúty

en: progress
sk: priebeh

en: prompt before overwrite
sk: spýtať sa pred prepísaním

en: regular
sk: obyčajný

en: sftp for %s on %s
sk: sftp ako %s na %s

en: sftp on %s
sk: sftp na %s

en: shortcut
sk: skratka

en: show progress
sk: zobraziť priebeh

en: size:
sk: veľkosť:

en: special
sk: špeciálny

en: ssh program unexpectedly exited
sk: Program ssh neočakávane skončil

en: symlink
sk: symbolický odkaz

en: type: %s
sk: typ: %s

en: unknown
sk: neznámy

en: values must be string or list of strings
sk: hodnoty musia byť typu reťazec alebo zoznam reťazcov
