xfce4-panel.xfce-4-20 - en to sk translation catalogue (483 entries)

en: %0 o'clock
sk: %0

en: %1 o'clock
sk: %1

en: 24-_hour clock
sk: 24-_hodinový čas

en: <b>Appearance</b>
sk: <b>Vzhľad</b>

en: <b>Background</b>
sk: <b>Pozadie</b>

en: <b>Compositing is currently disabled</b>
    Enable compositing in the window manager for opacity settings in the panel.
sk: <b>Kompozitnosť je momentálne vypnutá</b>
    Na nastavenie priehľadnosti panela zapnite kompozitnost v správcovi okien.

en: <b>General</b>
sk: <b>Všeobecné</b>

en: <b>Icons</b>
sk: <b>Ikony</b>

en: <b>Measurements</b>
sk: <b>Rozmery</b>

en: <b>Opacity</b>
sk: <b>Priehľadnosť</b>

en: A_utomatically increase the length
sk: _Automaticky predĺžiť

en: About
sk: O aplikácii

en: Action
sk: Akcia

en: Action Buttons
sk: Tlačidlá akcií

en: Add Appli_cation
sk: Pridať apliká_ciu

en: Add New Item
sk: Pridať novú položku

en: Add New Items
sk: Pridať nové položky

en: Add Workspace
sk: Pridať pracovnú plochu

en: Add _New Items...
sk: Pridať _nové položky...

en: Add a new empty item
sk: Pridať novú prázdnu položku

en: Add a new hyperlink
sk: Pridať nový hypertextový odkaz

en: Add a new launcher to the panel based on the information of this desktop file
sk: Pridať na panel nový spúšťač založený na informáciách zo súboru plochy

en: Add a new panel
sk: Pridať nový panel

en: Add a new plugin to the panel
sk: Pridá nový zásuvný modul na panel

en: Add new item to this panel
sk: Pridá novú položku na tento panel

en: Add one or more existing items to the launcher
sk: Pridať jednu a viac existujúcich položiek na spúšťač

en: Adds a separator or space between panel items
sk: Pridá oddeľovač alebo medzeru medzi položkami panela

en: Adjust size _automatically
sk: Upraviť veľkosť _automaticky

en: Adjust size au_tomatically
sk: Upraviť veľkosť au_tomaticky

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Afternoon
sk: Popoludnie

en: Almost noon
sk: Skoré poludnie

en: Always
sk: Vždy

en: Analog
sk: Analógové

en: Appeara_nce
sk: _Vzhľad

en: Appeara_nce:
sk: _Vzhľad:

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Applications
sk: Aplikácie

en: Applications Menu
sk: Ponuka aplikácií

en: Are you sure that you want to remove "%s"?
sk: Naozaj chcete odstrániť "%s"?

en: Are you sure that you want to remove these %d items?
sk: Naozaj chcete odstrániť tieto položky %d ?

en: Are you sure you want to clear the list of known items?
sk: Naozaj chcete vymazať zoznam známych položiek?

en: Are you sure you want to log out?
sk: Ste si istý, že chcete sa chcete odhlásiť?

en: Are you sure you want to quit the panel?
sk: Naozaj chcete ukončiť panel?

en: Are you sure you want to remove "%s"?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť „%s“?

en: Are you sure you want to remove panel %d?
sk: Naozaj chcete odstrániť panel %d?

en: Are you sure you want to restart?
sk: Naozaj chcete reštartovať?

en: Are you sure you want to shut down?
sk: Naozaj chcete vypnúť počítač?

en: Arrange _items in a single row
sk: Usporiadať _položky do jedného riadku

en: Arrow
sk: Šípka

en: Au_tomatically hide the panel:
sk: Au_tomaticky skryť panel:

en: Automatic
sk: Automatický

en: Background image
sk: Obrázok pozadia

en: Because the panel is running in kiosk mode, you are not allowed to make changes to the panel configuration as a regular user
sk: Z dôvodu spustenia panela v režime kiosk nemáte právo vykonávať zmeny v nastaveniach panela ako bežný používateľ.

en: Behavior
sk: Správanie

en: Behaviour
sk: Správanie

en: Binary
sk: Binárne

en: Binary mode:
sk: Binárny režim:

en: Binary time
sk: Binárny čas

en: Border width (pixels):
sk: Šírka orámovania (v pixeloch):

en: Button _title:
sk: _Titulok tlačidla:

en: Button layout:
sk: Rozloženie tlačidiel:

en: Buttons
sk: Tlačidlá

en: C_lear Known Items
sk: Vy_mazať známe položky

en: C_olor:
sk: _Farba:

en: C_reate
sk: _Vytvoriť

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Clock
sk: Hodiny

en: Clock Options
sk: Možnosti hodín

en: Close Window
sk: Zatvoriť okno

en: Co_mmand:
sk: _Príkaz

en: Configure...
sk: Nastaviť...

en: Create & _Open
sk: Vytvoriť a _otvoriť

en: Create Folder...
sk: Vytvoriť priečinok...

en: Create Launcher on the panel
sk: Vytvoriť spúšťač na paneli

en: Create New Folder
sk: Vytvoriť nový priečinok

en: Create New Text Document
sk: Vytvoriť nový textový dokument

en: Create Text Document...
sk: Vytvoriť textový dokument...

en: Create _Launcher
sk: Vytvoriť _spúšťač

en: Create new launcher from %d desktop file | Create new launcher from %d desktop files
sk[0]: Vytvoriť nový spúšťač z %d súboru plochy
sk[1]: Vytvoriť nový spúšťač z %d súborov plochy
sk[2]: Vytvoriť nový spúšťač z %d súborov plochy
sk[3]: Vytvoriť nový spúšťač z %d súborov plochy

en: Custo_m title:
sk: V_lastný názov:

en: Custom
sk: Vlastné

en: Custom Format
sk: Vlastný formát

en: Customize the panel
sk: Prispôsobenie panela

en: D_elete Item
sk: O_dstrániť položku

en: D_isplay
sk: D_isplej

en: D_raw window frame when hovering a button
sk: Vykresľovať _rám okna pri umiestnení kurzora myši nad tlačidlo

en: Dark mode
sk: Tmavý režim

en: Date
sk: Dátum

en: Date Only
sk: Iba dátum

en: Date, then time
sk: Dátum, potom čas

en: Decimal
sk: Desatinné

en: Default
sk: Predvolený

en: Delete the currently selected item
sk: Odstrániť aktuálne vybranú položku

en: Deskbar
sk: Pracovná lišta

en: Desktop
sk: Pracovná plocha

en: Digital
sk: Digitálne

en: Directory Menu
sk: Ponuka adresára

en: Disable t_ooltips
sk: _Zakázať popisky

en: Display _seconds
sk: Zobraziť _sekundy

en: Do not wait for a window manager on startup
sk: Nečakať na správcu okien pri spúšťaní

en: Do you want to hibernate and suspend the system?
sk: Chcete hibernovať a uspať systém?

en: Do you want to start the panel? If you do, make sure you save the session on logout, so the panel is automatically started the next time you login.
sk: Chcete spustiť panel? Pokiaľ áno, uistite sa, že ste uložili reláciu pri odhlásení, aby sa panel automaticky spustil počas ďalšieho prihlásenia.

en: Do you want to suspend to RAM?
sk: Chcete uspať do RAM?

en: Do you want to suspend to disk?
sk: Chcete uspať na disk?

en: Dots
sk: Bodky

en: Down
sk: Dole

en: Early morning
sk: Skoré ráno

en: East
sk: Vpravo

en: Ed_it Menu
sk: _Upraviť ponuku

en: Edit the currently selected item
sk: Upraviť aktuálne vybranú položku

en: Enable _urgency notification
sk: Povoliť _naliehavé oznámenia

en: Enter a list of patterns that will be used to determine which files are visible in a directory. If you specify more than one pattern here, the list items must be separated with semicolons (e.g. *.txt;*.doc).
sk: Upraviť zoznam predlôh, ktoré budú použité k zisteniu viditeľnosti súborov v adresári. Ak sme zadávate viac než jednu predlohu, musí byť zoznam oddelený bodkočiarkami (napr. *.txt;*.doc).

en: Enter search phrase here
sk: Sem zadajte hľadaný výraz

en: Enter the new name:
sk: Zadajte nový názov:

en: Evening
sk: Večer

en: Execute
sk: Spustiť

en: Experienced
sk: Skúsený

en: F_uzziness:
sk: _Približnosť:

en: Failed to acquire manager selection for screen %d
sk: Nepodarilo sa získať správcu výberu pre obrazovku %d

en: Failed to add a plugin to the panel
sk: Nepodarilo sa pridať zásuvný modul na panel

en: Failed to create folder: %s
sk: Zlyhalo vytvorenie priečinka: %s

en: Failed to execute clock command
sk: Nepodarilo sa spustiť príkaz hodín

en: Failed to execute command "%s"
sk: Nepodarilo sa spustiť príkaz „%s“

en: Failed to execute command "%s".
sk: Nepodarilo sa spustiť príkaz „%s“.

en: Failed to execute the preferred application for category "%s"
sk: Nepodarilo sa spustiť uprednostňovanú aplikáciu pre kategóriu „%s“

en: Failed to launch application "%s"
sk: Nepodarilo sa spustiť aplikáciu „%s“.

en: Failed to launch default application for "%s"
sk: Nepodarilo sa spustiť predvolenú aplikáciu pre „%s“

en: Failed to launch the migration application
sk: Nepodarilo sa spustiť aplikáciu pre migráciu

en: Failed to load the default configuration
sk: Nepodarilo sa načítať predvolenú konfiguráciu

en: Failed to migrate the existing configuration
sk: Nepodarilo sa presunúť existujúce nastavenie panela

en: Failed to open desktop item editor
sk: Nepodarilo sa otvoriť editor položiek pracovnej plochy

en: Failed to query content type for "%s"
sk: Spustenie aplikácie "%s" zlyhalo

en: Failed to quit the panel
sk: Nepodarilo sa ukončiť panel

en: Failed to restart the panel
sk: Nepodarilo sa reštartovať panel

en: Failed to run action "%s"
sk: Nepodarilo sa spustiť akciu "%s"

en: Failed to save the panel configuration
sk: Nepodarilo sa uložiť konfiguráciu panela

en: Failed to send D-Bus message
sk: Nepodarilo sa odoslať správu D-Bus

en: Failed to show the add new items dialog
sk: Nepodarilo sa zobraziť dialógové okno pre pridanie novej položky

en: Failed to show the preferences dialog
sk: Nepodarilo sa zobraziť dialógové okno s predvoľbami

en: Features
sk: Funkcie

en: Filtering
sk: Filtrovanie

en: Fixed icon _size (pixels):
sk: Pevná veľkosť ik_on (pixely):

en: Fl_ash time separators
sk: Bli_kajúce oddeľovače času

en: Font:
sk: Písmo:

en: Format:
sk: Formát:

en: Full Name
sk: Celé meno

en: Fuzzy
sk: Približné

en: General
sk: Všeobecné

en: Group title and timestamp
sk: Zoskupovať titulok a čas

en: Group title and window title
sk: Zoskupovať titulok a titulok okna

en: Handle
sk: Uško

en: Hibernate
sk: Hibernovať

en: Hibernating and Suspending computer in %d seconds.
sk: Hibernácia a uspanie počítača o %d sekúnd.

en: Hibernating computer in %d seconds.
sk: Hibernácia počítača o %d sekúnd.

en: Hidden
sk: Skryté

en: Hide all windows and show the desktop
sk: Skryje všetky okná a zobrazí pracovnú plochu

en: Horizontal
sk: Vodorovná

en: Hybrid Sleep
sk: Hybridný spánok

en: Icon
sk: Ikona

en: Icons
sk: Ikony

en: If enabled, ensure that the items are laid out in a single row
sk: Zabezpečuje, aby boli položky rozložené v jednom riadku

en: If set, this command is run when the plugin is left-clicked, instead of displaying the default calendar.
sk: Ak je nastavený, tento príkaz sa spustí po kliknutí ľavým tlačidlom myši na doplnok namiesto zobrazenia predvoleného kalendára.

en: If you delete an item, it will be permanently removed
sk: Ak zmažete položku, tak bude trvalo odstránená

en: If you remove the item from the panel, it is permanently lost.
sk: Ak odstránite položku z panela, bude navždy stratená.

en: If you remove them from the panel, they are permanently lost.
sk: Ak ich z panela odstránite, budú natrvalo stratené.

en: Inside Button
sk: V tlačidle

en: Intelligently
sk: Inteligentne

en: Intermediate
sk: Stredne pokročilý

en: Internal name: %s-%d
sk: Interný názov: %s-%d

en: Internal name: %s-%d
    PID: %d
sk: Interný názov: %s-%d
    PID: %d

en: Invalid hint type "%s". Valid types are bool, double, int, string and uint.
sk: Neplatný typ tipu "%s". Platnými typmi sú bool, double, int, string a uint.

en: Invalid plugin event syntax specified. Use PLUGIN-NAME:NAME[:TYPE:VALUE].
sk: Bola zadaná neplatná syntax udalosti zásuvného modulu. Použite NÁZOV-ZÁSUVNÉHO-MODULU:NÁZOV[:TYP:HODNOTA].

en: Ite_ms
sk: _Položky

en: Item
sk: Položka

en: Item buttons will take a square when it's possible
sk: Položky tlačidiel budú mať tvar štvorca, ak je to možné

en: Known Items
sk: Známe položky

en: L_ength (pixels):
sk: _Dĺžka (v pixeloch):

en: Late evening
sk: Neskorý večer

en: Launch New Instance
sk: Spustite novú inštanciu

en: Launcher
sk: Spúšťač

en: Left click will always display the menu for item
sk: Kliknutím ľavého tlačidla vždy zobraziť ponuku položky

en: Little Mouse
sk: Malá myš

en: Load symbolic icons if available
sk: Načítať symbolické ikony, ak sú dostupné

en: Loc_k Screen
sk: Zamknúť _obrazovku

en: Lock Screen
sk: Zamknúť obrazovku

en: Log Out
sk: Odhlásiť

en: Log Out...
sk: Odhlásiť...

en: Log _Out
sk: _Odhlásiť

en: Log _Out...
sk: _Odhlásiť...

en: Log out, lock or other system actions
sk: Odhlásenie, uzamknutie alebo iné systémové akcie

en: Logging out in %d seconds.
sk: Odhlásenie o %d sekúnd.

en: M_ode:
sk: R_ežim:

en: Ma_ximize All
sk: Ma_ximalizovať všetko

en: Menu
sk: Ponuka

en: Menu File
sk: Súbor ponuky

en: Menu _file:
sk: _Súbor ponuky:

en: Mi_ddle click action:
sk: Akcia stre_dného tlačidla:

en: Mi_nimize All
sk: Mi_nimalizovať všetko

en: Miniature View
sk: Miniatúrne zobrazenie

en: Minimize Window
sk: Minimalizovať okno

en: Minimize all open windows and show the desktop
sk: Minimalizuje všetky otvorené okná a zobrazí pracovnú plochu

en: Modifying the panel is not allowed
sk: Úprava panela nie je povolená

en: Morning
sk: Ráno

en: Most likely another widget took over the function of a notification area. This area will be unused.
sk: Funkciu oznamovacej oblasti pravdepodobne prevzal iný nástroj. Táto oblasť nebude využitá.

en: Move currently selected item down by one row
sk: Presunúť aktuálne vybranú položku o jeden riadok nižšie

en: Move currently selected item up by one row
sk: Presunúť aktuálne vybranú položku o jeden riadok vyššie

en: Move the selected item one row down
sk: Presunúť vybranú položku o jeden riadok nižšie

en: Move the selected item one row up
sk: Presunúť vybranú položku o jeden riadok vyššie

en: Name of a timezone corresponding a file in the zoneinfo database, for example "America/New_York". Leave empty to use the localtime.
sk: Názov časového pásma príslušného súboru v databáze pásiem, napríklad „Europe/Bratislava”. Ak necháte prázdne, bude použitý lokálny čas.

en: Never
sk: Nikdy

en: New Instance
sk: Nová inštancia

en: New _Application
sk: Nová _aplikácia

en: New _Link
sk: Nový _odkaz

en: Night
sk: Noc

en: No Windows
sk: Žiadne okná

en: No default application found for "%s"
sk: Nebola nájdená predvolená aplikácia pre „%s“

en: No items
sk: Žiadne položky

en: No running instance of %s was found
sk: Nebola nájdená žiadna spustená inštancia %s

en: None (use system style)
sk: Žiadny (použiť systémový štýl)

en: None, allow drag-and-drop
sk: Žiadne, povoliť funkciu potiahni a pusť

en: Noon
sk: Poludnie

en: North
sk: Hore

en: Nothing
sk: Nič

en: Novice
sk: Začiatočník

en: Num_ber of rows:
sk: Počet _riadkov:

en: Number of _rows:
sk: Počet _riadkov:

en: OPTION
sk: VOĽBA

en: O_utput:
sk: _Výstup:

en: Open Folder
sk: Otvoriť priečinok

en: Open in Terminal
sk: Spustiť v termináli

en: Open launcher menu
sk: Otvoriť ponuku spúšťača

en: Options:
sk: Voľby:

en: PANEL-NUMBER
sk: PANEL-ČÍSLO

en: PLUGIN-NAME
sk: NÁZOV-ZÁSUVNÉHO-MODULU

en: Panel Pr_eferences...
sk: _Nastavenia panela...

en: Panel Preferences
sk: Predvoľby panela

en: Panel config needs migration...
sk: Nastavenie panela potrebuje presunúť...

en: Panel configuration has been updated.
sk: Nastavenie panela bolo aktualizované.

en: Pick a Panel Color
sk: Vyberte farbu panela

en: Please choose a panel for the new plugin:
sk: Prosím vyberte panel pre nový zásuvný modul:

en: Please report bugs to <%s>.
sk: Prosím, oznámte nájdené chyby na <%s>.

en: Plugin "%s" could not be loaded, do you want to remove it from xfce4-panel configuration?
sk: Plugin "%s" sa nepodarilo načítať, chcete ho odstrániť z konfigurácie xfce4-panel?

en: Plugin "%s" unexpectedly left the panel, do you want to restart it?
sk: Zásuvný modul "%s" neočakávane opustil panel, želáte si ho reštartovať?

en: Plugin Restart
sk: Reštart doplnku

en: Plugin loading failure
sk: Zlyhanie načítania doplnku

en: Popup menu at current mouse position
sk: Ponuka v mieste kurzora myši

en: Primary
sk: Hlavný

en: Print version information and exit
sk: Vypísať informáciu o verzii a skončiť

en: Profiles:
sk: Profily:

en: Program launcher with optional menu
sk: Programový spúšťač s nastaviteľnou ponukou

en: Provides status notifier items (application indicators) and legacy systray items
sk: Poskytuje oznamovače stavu (indikátory aplikácií) a bývalé položky systémovej lišty

en: Quit
sk: Ukončiť

en: Quit the running panel instance
sk: Ukončí bežiacu inštanciu panela

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove Workspace "%s"
sk: Odstrániť pracovnú plochu „%s“

en: Remove Workspace %d
sk: Odstrániť pracovnú plochu %d

en: Remove currently selected item
sk: Odstrániť aktuálne vybranú položku

en: Remove the currently selected panel
sk: Odstrániť aktuálne vybraný panel

en: Removing the item from the panel also means its configuration will be lost.
sk: Odstránením položky z panela je tiež myslená strata konfigurácie tejto položky.

en: Resets the list of items and their visibility settings
sk: Obnoví zoznam položiek a ich nastavenia viditeľnosti

en: Restart
sk: Reštartovať

en: Restart the running panel instance
sk: Reštartuje spustenú inštanciu panela

en: Restarting computer in %d seconds.
sk: Reštartovanie počítača o %d sekúnd.

en: Restarting...
sk: Reštartuje sa…

en: Restore minimized windows to current _workspace
sk: Obnoví minimalizované okná na tejto _pracovnej ploche

en: Restore the minimized windows
sk: Obnoviť minimalizované okná

en: Row _size (pixels):
sk: _Veľkosť riadka (pixely):

en: Save the panel configuration
sk: Uloží konfiguráciu panela

en: Select A Background Image
sk: Výber obrázku pozadia

en: Select A Directory
sk: Vyberte adresár

en: Select A Menu File
sk: Vyberte súbor ponuky

en: Select An Icon
sk: Vybrať ikonu

en: Select this option if you don't want maximized windows to cover the area behind the panel. This only works when the panel is attached to a screen edge.
sk: Túto možnosť vyberte, ak nechcete, aby maximalizované okná pokrývali oblasť za panelom. Toto funguje iba vtedy, keď je panel pripevnený k okraju obrazovky.

en: Select this option to automatically increase the length of the panel if the plugins request more space.
sk: Túto možnosť vyberte pre automatické zväčšenie dĺžky panela, pokiaľ zásuvné moduly požadujú viac priestoru.

en: Select this option to disable the tooltips when moving over the panel button or menu items.
sk: Vyberte túto možnosť pre zakázanie zobrazovania plávajúcej nápovedy pri prejdení kurzora myši nad tlačidlo panela alebo položky ponuky.

en: Select this option to extend the panel over multiple monitors.
sk: Túto možnosť vyberte pre rozšírenie panela cez viac monitorov.

en: Select this option to hide the handles of the panel and lock its position.
sk: Vyberte túto možnosť pre skrytie ušiek panela a uzamknutie pozície

en: Select this option to move the clicked menu item to the panel.
sk: Vyberte túto možnosť pre presun položky ponuky na panel.

en: Select this option to show the generic application name in the menu, for example "File Manager" instead of "Thunar"
sk: Vyberte túto možnosť pre zobrazenie všeobecných názvov aplikácií v ponuke, napríklad  "Správca súborov" namiesto "Thunar"

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Session Menu
sk: Ponuka sedenia

en: Sexagesimal
sk: Šesťdesiatinné

en: Sho_w AM/PM
sk: Zobraziť vo formáte AM/PM (dopoludnia/popoludní)

en: Show 'New Text _Document'
sk: Zobraziť „Nový textový _dokument“

en: Show 'Open in _Terminal'
sk: Zobraziť „Otvoriť v _termináli“

en: Show '_New Folder'
sk: Zobraziť „_Nový priečinok“

en: Show '_Open _Folder'
sk: Zobraziť „_Otvoriť priečinok“

en: Show Desktop
sk: Zobraziť pracovnú plochu

en: Show _flat buttons
sk: Zobraziť _ploché tlačidlá

en: Show _handle
sk: Zobraziť _uško

en: Show _hidden files
sk: Zobraziť _skryté súbory

en: Show _inactive segments
sk: Zobraziť _neaktívne segmenty

en: Show _label instead of icon
sk: Zobraziť _názov namiesto ikony

en: Show _tooltips
sk: Zobraziť _popisy

en: Show a confirmation dialog with a 30 second timeout for some of the actions.
sk: Zobraziť potvrdzovací dialóg s 30 sekundovým oneskorením pre rôzne akcie.

en: Show a directory tree in a menu
sk: Zobrazí adresárový strom v ponuke

en: Show a menu containing categories of installed applications
sk: Zobrazí ponuku obsahujúcu kategórie nainštalovaných aplikácií

en: Show about information of the currently selected item
sk: Zobraziť informácie o aktuálne vybranej položke

en: Show application d_escription in tooltip
sk: Zobrazovať popis _aplikácie v plávajúcej nápovede

en: Show button _labels
sk: Zobrazovať _názvy tlačidiel

en: Show button on one _line
sk: Zobraziť tlačidlo na jednom _riadku

en: Show generic application n_ames
sk: Zobrazovať všeobecné _názvy aplikácií

en: Show gri_d
sk: Zobraziť _mriežku

en: Show help options
sk: Zobraziť možnosti pomocníka

en: Show ic_ons in menu
sk: Zobraziť _ikony v ponuke

en: Show last _used item in panel
sk: Zobraziť naposledy _použitú položku na paneli

en: Show only _minimized windows
sk: Zobraziť iba _minimalizované okná

en: Show the 'Add New Items' dialog
sk: Zobrazí dialógové okno „Pridať nové položky“

en: Show the 'Panel Preferences' dialog
sk: Zobrazí dialógové okno „Predvoľby panela“

en: Show windows from _all workspaces
sk: Zobraziť okná zo _všetkých pracovných plôch

en: Show windows from all mo_nitors
sk: Zobraziť okná zo všetkých mo_nitorov

en: Show workspace _names
sk: Zobraziť _názvy pracovných plôch

en: Show workspace a_ctions
sk: Zobraziť _akcie pracovných plôch

en: Show workspace number
sk: Zobraziť číslo pracovnej plochy

en: Shut Down
sk: Vypnúť

en: Shut _Down
sk: _Vypnúť

en: Solid color
sk: Jednofarebný

en: Sorting _order:
sk: _Zoradenie

en: South
sk: Dole

en: Span mo_nitors
sk: Roztiahnuť cez viac mo_nitorov

en: Status Notifiers
sk: Oznamovače stavov

en: Status Tray Items
sk: Položky stavovej lišty

en: Status Tray Plugin
sk: Zásuvný modul stavovej lišty

en: Sus_pend
sk: Režim _spánku

en: Suspend
sk: Uspať

en: Suspending computer in %d seconds.
sk: Uspanie počítača o %d sekúnd.

en: Switch User
sk: Prepnúť používateľa

en: Switch between open windows using a menu
sk: Prepínanie okien ponukou

en: Switch between open windows using buttons
sk: Prepínanie okien tlačidlami

en: Switch between panel presets
sk: Prepínanie medzi predvoľbami panelu

en: Switch between virtual desktops
sk: Prepínač virtuálnych pracovných plôch

en: Switch workspaces using the mouse wheel
sk: Prepnutie pracovnej plochy pomocou kolieska myši

en: Systray Icons
sk: Ikony systémovej lišty

en: The Xfce development team. All rights reserved.
sk: Tím vývojárov Xfce. Všetky práva vyhradené.

en: The format describes the date and time parts to insert into the panel. For example, %Y will be substituted with the year, %m with the month and %d with the day. Similarly, &lt;b&gt;&lt;/b&gt; tags will make the text bold. See the &quot;Help&quot; page for additional information.
sk: Formát popisuje časti dátumu a času, ktoré sa majú vložiť do panelu. Napríklad %Y bude nahradené rokom, %m mesiacom a %d dňom. Podobne, značky &lt;b&gt;&lt;/b&gt; urobia text tučným. Ďalšie informácie nájdete na stránke Pomocníka.

en: The format describes the date and time parts to insert into the panel. For example, %Y will be substituted with the year, %m with the month and %d with the day. Similarly, <b></b> tags will make the text bold. See the "Help" page for additional information.
sk: Formát dátumu a času, ako bude vložený do panela. Napríklad, %Y bude nahradené rokom, %m mesiacom a %d zase dňom. Podobne, značky <b></b> urobia tučný text. Viď stránku „Pomocník” s ďalšími informáciami.

en: The notification area lost selection
sk: Správca oznamovacej oblasti stratil výber

en: The panel and plugin configurations will be permanently removed
sk: Nastavenia panela a zásuvných modulov budú natrvalo odstránené

en: The panel of the Xfce Desktop Environment
sk: Panel pracovného prostredia Xfce

en: The plugin restarted more than once in the last %d seconds. If you press Execute the panel will try to restart the plugin otherwise it will be permanently removed from the panel.
sk: Zásuvný modul sa počas predchádzajúcich %d sekúnd reštartoval viac než jeden krát. Pokiaľ stlačíte tlačidlo Spustiť, panel sa pokúsi o reštart zásuvného modulu, v opačnom prípade bude zásuvný modul trvalo odobraný z panela.

en: There is already a running instance
sk: Už je spustená jedna inštancia

en: This plugin is in the current xfce4-panel configuration but could not be loaded, probably due to an installation issue. If you know what you're doing, you can remove it permanently, otherwise you'd better quit and make a backup of the current configuration using %s, before checking your installation and trying to start xfce4-panel again.
sk: Tento plugin je v aktuálnej konfigurácii xfce4-panel, ale nedal sa načítať, pravdepodobne kvôli problému s inštaláciou. Ak viete, čo robíte, môžete to natrvalo odstrániť, inak by ste mali skončiť a vytvoriť si zálohu aktuálnej konfigurácie pomocou %s, než skontrolujete inštaláciu a skúsite znova spustiť xfce4-panel.

en: This will create a new launcher plugin on the panel and inserts the dropped files as menu items.
sk: Toto vytvorí nový zásuvný modul spúšťača na paneli a vloží súbory ako položky ponuky.

en: Time
sk: Čas

en: Time Only
sk: Iba čas

en: Time Settings
sk: Nastavenie času

en: Time and Date _Settings...
sk: Na_stavenia dátumu a času…

en: Time, then date
sk: Čas, potom dátum

en: Time_zone:
sk: Časové pásmo:

en: Timestamp
sk: Časová značka

en: Title:
sk: Názov:

en: Transparency when the pointer is not hovering over the panel, with 0 being fully transparent and 100 fully opaque.
sk: Priehľadnosť v okamihu umiestnenia kurzora myši mimo panel. Hodnota 0 znamená plnú priehľadnosť, hodnota 100 plnú nepriehľadnosť.

en: Transparent
sk: Priesvitný

en: Turning off computer in %d seconds.
sk: Vypnutie počítača o %d sekúnd.

en: Type "%s --help" for usage.
sk: Informácie pre použitie získate príkazom „%s --help“.

en: Un_minimize All
sk: Obnoviť všetko z _minima

en: Unable to open the e-mail address
sk: Nie je možné otvoriť e-mailovú adresu

en: Unable to open the workspace settings
sk: Nedajú sa otvoriť nastavenia pracovnej plochy

en: Unable to start new instance of '%s'
sk: Nie je možné spustiť novú inštanciu aplikácie „%s“

en: Unable to start the notification area
sk: Nedá sa spustiť oznamovacia oblasť

en: Unnamed Item
sk: Nepomenovaná položka

en: Unnamed item
sk: Nepomenovaná položka

en: Up
sk: Hore

en: Urgent Windows
sk: Naliehavé okná

en: Usage:
sk: Použitie:

en: Use c_ustom menu file:
sk: Použiť _vlastný súbor ponuky:

en: Use the _default menu
sk: Použiť _predvolenú ponuku

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Vertical
sk: Zvislá

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Week %V
sk: Týždeň %V

en: West
sk: Vľavo

en: What time is it?
sk: Koľko je hodín?

en: When enabled, all new items will be marked as "Hidden"
sk: Keď je povolené, všetky nové položky budú označené ako „Skryté“

en: Window Buttons
sk: Tlačidlá okna

en: Window Menu
sk: Ponuka okna

en: Window title
sk: Titulok okna

en: Workspace %d
sk: Pracovná plocha %d

en: Workspace Switcher
sk: Prepínač pracovných plôch

en: Workspace _Settings...
sk: Nastavenia pracovnej plochy

en: Wrap around workspaces
sk: Otočte pracovné priestory

en: You have started X without session manager. Clicking Quit will close the X server.
sk: Spustili ste X server bez správcu relácie. Kliknutím na tlačidlo Ukončiť zatvoríte X server.

en: [ARGUMENTS...]
sk: [PARAMETRE...]

en: _About
sk: _O programe

en: _Actions
sk: _Akcie

en: _Add
sk: _Pridať

en: _Arrow button position:
sk: Pozícia tlačidla so šípkou

en: _Backup and restore
sk: _Zálohovať a obnoviť

en: _Base Directory:
sk: _Základný adresár:

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: _Close All
sk: _Zatvoriť všetko

en: _Edit Item
sk: U_praviť položku

en: _Enter:
sk: _Vstup:

en: _Execute
sk: _Spustiť

en: _Expand
sk: _Roztiahnuť

en: _File Pattern:
sk: _Vzorka súbora:

en: _File:
sk: _Súbor:

en: _Fixed icon size (pixels):
sk: _Pevná veľkosť ikon (pixely):

en: _Group windows by application
sk: _Zoskupujte okná podľa aplikácie

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Hibernate
sk: _Hibernácia

en: _Hide items by default
sk: _Predvolene skrývať položky

en: _Hybrid Sleep
sk: _Hybridný spánok

en: _Icon:
sk: _Ikona

en: _Layout:
sk: _Vzhľad:

en: _Leave:
sk: _Opustenie:

en: _Level:
sk: _Úroveň:

en: _Lock Panel
sk: _Zamknúť panel

en: _Lock panel
sk: _Zamknúť panel

en: _Log Out
sk: _Odhlásiť

en: _Menu is primary action
sk: _Ponuka je hlavnou akciou

en: _Move
sk: _Presunúť

en: _New Game
sk: _Nová hra

en: _Properties
sk: _Vlastnosti

en: _Quit
sk: _Ukončiť

en: _Remove
sk: _Odstrániť

en: _Request symbolic icons
sk: Vyžiadať _symbolické ikony

en: _Reserve space on screen edges for the panel
sk: _Vyhradiť miesto na okrajoch obrazovky pre panel

en: _Restart
sk: _Reštartovať

en: _Search:
sk: _Hľadať:

en: _Show button title
sk: _Zobraziť titulok tlačidla

en: _Show confirmation dialog
sk: Zobraziť _potvrdzovací dialóg

en: _Show on mouse hover
sk: _Zobraziť po umiestnení kurzora myši či touchpadu

en: _Show week numbers
sk: _Zobraziť čísla týždňov

en: _Square items
sk: Štvo_rcové položky

en: _Style:
sk: Š_týl:

en: _Switch User
sk: _Prepnúť používateľa

en: _Switch windows using the mouse wheel
sk: Prepínať okná _kolieskom myši

en: _Tooltip format:
sk: _Formát nápovedy:

en: _Unmaximize All
sk: Ob_noviť všetko z maxima

[ctx: am]
en: eight
sk: osem

[ctx: am]
en: eleven
sk: jedenásť

[ctx: am]
en: five
sk: päť

[ctx: am]
en: four
sk: štyri

[ctx: am]
en: nine
sk: deväť

[ctx: am]
en: one
sk: jedna

[ctx: am]
en: seven
sk: sedem

[ctx: am]
en: six
sk: šesť

[ctx: am]
en: ten
sk: desať

[ctx: am]
en: three
sk: tri

[ctx: am]
en: twelve
sk: dvanásť

[ctx: am]
en: two
sk: dve

en: five past %0
sk: %0 a päť minút

en: five to %1
sk: o päť %1

en: half past %0
sk: %0 a tridsať minút

[ctx: one]
en: %0 o'clock
sk: %0

[ctx: one]
en: %1 o'clock
sk: %1

[ctx: one]
en: five past %0
sk: %0 a päť minút

[ctx: one]
en: five to %1
sk: za päť minút %1

[ctx: one]
en: half past %0
sk: %0 a tridsať minút

[ctx: one]
en: quarter past %0
sk: %0 a pätnásť minút

[ctx: one]
en: quarter to %1
sk: za pätnásť minút %1

[ctx: one]
en: ten past %0
sk: %0 a desať minút

[ctx: one]
en: ten to %1
sk: za desať minút %1

[ctx: one]
en: twenty five past %0
sk: %0 a dvadsaťpäť minút

[ctx: one]
en: twenty five to %1
sk: za dvadsaťpäť minút %1

[ctx: one]
en: twenty past %0
sk: %0 a dvadsať minút

[ctx: one]
en: twenty to %1
sk: za dvadsať minút %1

en: panels;settings;preferences;taskbar;autohide;application menu;start;buttons;launcher;notification area;status;icons;plugins;
sk: panely;nastavenia;predvoľby;panel úloh;automatické;skrytie;skrývanie;ponuka;aplikácií;štart;spúšťacie;tlačidlá;spúšťač;oblasť;oznámení;upozornení;stav;ikony;zásuvné;moduly;

[ctx: pm]
en: eight
sk: osem

[ctx: pm]
en: eleven
sk: jedenásť

[ctx: pm]
en: five
sk: päť

[ctx: pm]
en: four
sk: štyri

[ctx: pm]
en: nine
sk: deväť

[ctx: pm]
en: one
sk: jedna

[ctx: pm]
en: seven
sk: sedem

[ctx: pm]
en: six
sk: šesť

[ctx: pm]
en: ten
sk: desať

[ctx: pm]
en: three
sk: tri

[ctx: pm]
en: twelve
sk: dvanásť

[ctx: pm]
en: two
sk: dve

en: quarter past %0
sk: %0 a pätnásť minút

en: quarter to %1
sk: trištvrte na %1

en: ten past %0
sk: %0 a desať minút

en: ten to %1
sk: o desať %1

en: twenty five past %0
sk: %0 a dvadsaťpäť minút

en: twenty five to %1
sk: za dvadsaťpäť minút %1

en: twenty past %0
sk: %0 a dvadsať minút

en: twenty to %1
sk: za dvadsať minút %1
