Audacious - en to sl translation catalogue (282 entries)

en: 
    (Further messages have been hidden.)
sl: 
    (nadaljna sporočila so bila skrita)

en: %1 files selected
sl: %1 datotek izbranih

en: %d channel | %d channels
sl[0]: %d kanal
sl[1]: %d kanala
sl[2]: %d kanali
sl[3]: %d kanalov

en: %d file found | %d files found
sl[0]: %d datoteka najdena
sl[1]: %d datoteki najdeni
sl[2]: %d datoteke najdene
sl[3]: %d datotek najdenih

en: %s Settings
sl: Nastavitve za %s

en: (character encoding error)
sl: (napaka enkodiranja znaka)

en: (unknown title)
sl: (neznan naslov)

en: <b>Album Art</b>
sl: <b>Platnica albuma</b>

en: <b>Behavior</b>
sl: <b>Obnašanje</b>

en: <b>Compatibility</b>
sl: <b>Združljivost</b>

en: <b>Export</b>
sl: <b>Izvozi</b>

en: <b>Metadata</b>
sl: <b>Metapodatki</b>

en: <b>Miscellaneous</b>
sl: <b>Razno</b>

en: <b>Network Settings</b>
sl: <b>Nastavitve omrežja</b>

en: <b>Output Settings</b>
sl: <b>Nastavitve izhoda</b>

en: <b>Playlist</b>
sl: <b>Seznam predvajanja</b>

en: <b>Popup Information</b>
sl: <b>Pojavna okna</b>

en: <b>Proxy Configuration</b>
sl: <b>Nastavitve posredniškega strežnika</b>

en: <b>Recording Settings</b>
sl: <b>Nastavitve snemanja</b>

en: <b>Song Display</b>
sl: <b>Prikaz skladbe</b>

en: ALBUM - TITLE
sl: ALBUM - NASLOV

en: ARTIST - ALBUM - TITLE
sl: IZVAJALEC - ALBUM - NASLOV

en: ARTIST - ALBUM - TRACK. TITLE
sl: IZVAJALEC - ALBUM - NASLOV

en: ARTIST - TITLE
sl: IZVAJALEC - NASLOV

en: ARTIST [ ALBUM ] - TRACK. TITLE
sl: IZVAJALEC [ALBUM] - NASLOV

en: About %s
sl: O vtičniku %s

en: About Audacious
sl: O programu Audacious

en: Add
sl: Dodaj

en: Add Files
sl: Dodaj datoteke

en: Add Folder
sl: Dodaj mapo

en: Add URL
sl: Dodaj URL

en: Add files to a temporary playlist
sl: Dodaj datoteke na začasen seznam predvajanja

en: Add files to the playlist
sl: Dodaj datoteke na seznam predvajanja

en: Add folders nested within playlist files
sl: Dodaj mape, vključene v sezname predvajanj

en: Add folders recursively
sl: Mape dodaj rekurzivno

en: Adjust volume by:
sl: Prestavi glasnost za:

en: Advance when the current song is deleted
sl: Ob izbrisu trenutne skladbe se pomakni naprej

en: Advanced
sl: Napredno

en: After applying ReplayGain
sl: Po uveljavitvi funkcije ReplayGain

en: After applying effects
sl: Po uveljavitvi učinkov

en: After applying equalization
sl: Po uveljavitvi uravnalnika

en: Album Artist
sl: Izvajalec albuma

en: Album artist
sl: Izvajalec albuma

en: Amplify all files:
sl: Ojačaj vse datoteke:

en: Amplify untagged files:
sl: Ojačaj neoznačene datoteke:

en: Appearance
sl: Videz

en: Arabic
sl: arabsko

en: Artist
sl: Izvajalec

en: As decoded
sl: Kot dekodirano

en: Audacious Settings
sl: Nastavitve za Audacious

en: Audio
sl: Zvok

en: Audio CD
sl: Glasbeni CD

en: Audio CD, track %s
sl: Glasbeni CD, skladba %s

en: Auto character encoding detector for:
sl: Samodejno zaznavanje kodiranja znakov za:

en: Automatic
sl: Samodejno

en: Baltic
sl: baltsko

en: Based on shuffle
sl: Glede na mešanje

en: Bit depth:
sl: Bitna globina:

en: Bitrate
sl: Bitna hitrost

en: Bitrate:
sl: Bitna hitrost:

en: Browse
sl: Brskaj

en: Buffer size:
sl: Velikost medpomnilnika:

en: C_lear history
sl: I_zbriši zgodovino

en: C_lose on jump
sl: Zapri ob _skoku

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Cannot load %s: unsupported file name extension.
sl: Nalaganje datoteke %s spodletelo: nepodprta datotečna končnica.

en: Cannot save %s: unsupported file name extension.
sl: Shranjevanje datoteke %s spodletelo: nepodprta datotečna končnica.

en: Category
sl: Kategorija

en: Chinese
sl: kitajsko

en: Choose File
sl: Izberi datoteko

en: Choose Folder
sl: Izberite mapo

en: Cl_ear
sl: Poč_isti

en: Clear the playlist when opening files
sl: Počisti seznam predvajanja ob odpiranju datotek

en: Close _dialog on add
sl: Zapri o_brazec ob dodajanju

en: Close _dialog on open
sl: Zapri o_brazec ob odpiranju

en: Codec
sl: Kodek

en: Comment
sl: Komentar

en: Composer
sl: Skladatelj

en: Confirm Overwrite
sl: Potrdi prepis

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Credits
sl: Zasluge

en: Custom
sl: Po meri

en: Custom string:
sl: Niz po meri:

en: Date
sl: Datum

en: Delete Selected
sl: Izbriši izbrano

en: Description
sl: Opis

en: Display the jump-to-song window
sl: Prikaži okno za skok na skladbo

en: Display the main window
sl: Prikaži glavno okno

en: Do not load metadata for songs until played
sl: Ne naloži metapodatkov za skladbe, doker se ne predvajajo

en: Do you want to permanently remove “%s”?
sl: Želite trajno odstraniti datoteko "%s"?

en: EQF File ...
sl: Datoteka EQF ...

en: Effect
sl: Učinek

en: Enable ReplayGain
sl: Omogoči ReplayGain

en: Enable audio stream recording with %s
sl: Omogoči pretok zvoka z %s

en: Enable proxy usage
sl: Omogoči posredniški strežnik

en: Enter URL:
sl: Vnesite naslov URL:

en: Enter time (minutes:seconds):
sl: Vnesite čas (minute:sekunde):

en: Equalizer
sl: Uravnalnik

en: Equalizer Presets
sl: Predloge uravnalnika

en: Error
sl: Napaka

en: Error loading %s.
sl: Napaka pri nalaganju datoteke %s.

en: Error loading plugin
sl: Napaka pri nalaganju vtičnika.

en: Error opening %s:
    %s
sl: Napaka pri odpiranju datoteke %s:
    %s

en: Error opening output stream
sl: Napaka odpiranja izhodnega pretoka

en: Error playing %s:
    %s
sl: Napaka pri branju datoteke %s:
    %s

en: Error reading %s:
    %s
sl: Napaka pri branju datoteke %s:
    %s

en: Error reading metadata
sl: Napaka pri branju metapodatkov

en: Error recording output stream
sl: Napaka snemanja izhodnega pretoka

en: Error saving %s.
sl: Napaka pri shranjevanju datoteke %s.

en: Error writing tag(s).
sl: Napaka pri pisanju oznak.

en: Exclude images matching these words (comma-separated):
sl: Izključi slike, ki ustrezajo besedam (ločenim z vejico):

en: Export
sl: Izvozi

en: Export Playlist
sl: Izvozi seznam predvajanja

en: Fallback character encodings:
sl: Zasilno enkodiranje znakov:

en: File format not recognized
sl: Vrsta datoteke ni prepoznana

en: File name
sl: Ime datoteke

en: File path
sl: Pot do datoteke

en: Floating point
sl: Plavajoča vejica

en: Format:
sl: Vrsta:

en: Function
sl: Funkcija

en: General
sl: Splošno

en: Genre
sl: Zvrst

en: Greek
sl: grško

en: Guess missing metadata from file path
sl: Ugani manjkajoče metapodatke iz datotečne poti

en: Hebrew
sl: hebrejsko

en: Import
sl: Uvozi

en: Import Playlist
sl: Uvozi seznam predvajanja

en: Information
sl: Podatki

en: Input
sl: Vhod

en: Interface:
sl: Vmesnik:

en: Interpret \ (backward slash) as a folder delimiter
sl: Znak \ (vzvratna poševnica) obravnavaj kot ločilnik map

en: Invalid access mode
sl: Neveljaven način dostopa

en: Invalid audio format
sl: Neveljavna vrsta zvokovne datoteke

en: Invalid file name
sl: Neveljavno ime datoteke

en: Japanese
sl: japonsko

en: Jump to Song
sl: Skoči na skladbo

en: Jump to Time
sl: Skoči na

en: Korean
sl: korejsko

en: Length
sl: Dolžina

en: Level
sl: Nivo

en: License
sl: Licenca

en: Load
sl: Naloži

en: Load EQF File
sl: Naloži datoteko EQF

en: Load Preset File
sl: Naloži datoteko s predlogo

en: Log Inspector
sl: Pregledovalnik zapisnika

en: Log Level:
sl: Nivo prikaza:

en: Message
sl: Sporočilo

en: Metadata
sl: Metapodatki

en: Mode:
sl: Način:

en: Network
sl: Omrežje

en: New Playlist
sl: Nov seznam predvajanja

en: No audio recording plugin available
sl: Vtičniki za snemanje zvoka niso na voljo

en: No files found.
sl: Ni najdenih datotek.

en: None
sl: Ničesar

en: Now Playing
sl: Predvaja se

en: Open
sl: Odpri

en: Open Files
sl: Odpri datoteke

en: Open Folder
sl: Odpri mapo

en: Open URL
sl: Odpri URL

en: Open files in a temporary playlist
sl: Odpri datoteke v začasnem seznamu predvajanja

en: Output plugin:
sl: Izhodni vtičnik:

en: Overwrite %s?
sl: Prepišem %s?

en: Pause if playing, play otherwise
sl: Prekini če se predvaja, drugače predvajaj

en: Pause instead of resuming immediately
sl: Premor namesto takojšnjega predvajanja

en: Pause playback
sl: Začasno ustavi predvajanje

en: Performer
sl: Izvajalec

en: Playlist
sl: Seznam predvajanja

en: Please select one preset to export.
sl: Izberite predlogo za izvoz.

en: Please type a filename extension or select a format from the drop-down list.
sl: Vnesite datotečno končnico ali izberite vrsto datoteke iz seznama.

en: Plugins
sl: Vtičniki

en: Polish
sl: poljsko

en: Popup delay (tenths of a second):
sl: Trajanje pojavnih oken (desetine sekunde):

en: Preamp
sl: Predojačevalnik

en: Preset File ...
sl: Datoteka s predlogami ...

en: Preset files (*.preset *.eqf *.q1)
sl: Datoteke s predlogo (*.preset *.eqf *.q1)

en: Presets ...
sl: Predloge ...

en: Prevent clipping (recommended)
sl: Prepreči rezanje zvoka (priporočeno)

en: Print debugging messages (may be used twice)
sl: Izpiši razhroščevalna sporočila (lahko se uporabi dvakrat)

en: Probe content of files with no recognized file name extension
sl: Ugibaj zapis datotek brez datotečne končnice

en: Proxy hostname:
sl: Ime posredniškega strežnika:

en: Proxy password:
sl: Posrednikovo geslo:

en: Proxy port:
sl: Posrednikova vrata:

en: Proxy username:
sl: Posrednikovo uporabniško ime:

en: Quality
sl: Kakovost

en: Quality:
sl: Kakovost:

en: Queue Manager
sl: Upravljalnik vrste

en: Quit on playback stop
sl: Ob koncu skladbe zapri

en: Record stream:
sl: Pretočno snemanje:

en: Recording Date
sl: Datum snemanja

en: Recording Year
sl: Leto snemanja

en: Remove Playlist
sl: Odstrani seznam predvajanja

en: Rename Playlist
sl: Preimenuj seznam predvajanja

en: Reset to Zero
sl: Ponastavi na nič

en: Resume playback on startup
sl: Nadaljuj predvajanje ob zagonu

en: Revert Changes
sl: Povrni spremembe

en: Run in GTK mode
sl: Zaženi v načinu GTK

en: Russian
sl: rusko

en: Save
sl: Shrani

en: Save EQF File
sl: Shrani datoteko EQF

en: Save Preset
sl: Shrani predlogo

en: Save Preset File
sl: Shrani datoteko s predlogami

en: Save error
sl: Napaka pri shranjevanju

en: Save successful
sl: Shranjevanje uspešno

en: Search depth:
sl: Globina iskanja:

en: Search for images matching song file name
sl: Išči slike, ki ustrezajo imenu skladbe

en: Search for images matching these words (comma-separated):
sl: Išči slike, ki ustrezajo besedam (ločenim z vejico):

en: Search recursively
sl: Išči rekurzivno

en: Seek error
sl: Napaka pri iskanju

en: Select Format by Extension
sl: Izberi vrsto prek končnice

en: Select instance to run/control
sl: Izberite ime primerka, ki ga želite nadzirati

en: Services
sl: Storitve

en: Set Font
sl: Nastavi pisavo

en: Show command-line help
sl: Prikaži pomoč za ukazno vrstico

en: Show hours separately (1:30:00 vs. 90:00)
sl: Prikaži ure (1:30:00 namesto 90:00)

en: Show leading zeroes (02:00 vs. 2:00)
sl: Prikaži vodilne ničle (02:00 namesto 2:00)

en: Show popup information
sl: Prikaži podatke o skladbi

en: Show song numbers
sl: Prikaži številke skladb

en: Show time scale for current song
sl: Prikaži časovnico za trenutno skladbo

en: Show version
sl: Prikaži različico

en: Skip to next song
sl: Preskoči na naslednjo skladbo

en: Skip to previous song
sl: Preskoči na prejšnjo skladbo

en: Soft clipping
sl: Blaženje preglasnega zvoka

en: Song Info
sl: Podatki o skladbi

en: Standard input
sl: Standardni vhod

en: Start playback
sl: Začni predvajanje

en: Start without a graphical interface
sl: Zaženi brez grafičnega vmesnika

en: Step forward/backward by:
sl: Preskakuj naprej/nazaj za:

en: Stop playback
sl: Ustavi predvajanje

en: Stream recording must be configured in Audio Settings before it can be used.
sl: Pretočno snemanje mora biti nastavljeno v Nastavitvah zvoka, preden je lahko uporabljeno.

en: TITLE
sl: NASLOV

en: TITLE - ARTIST
sl: NASLOV - IZVAJALEC

en: TITLE - ARTIST - ALBUM
sl: NASLOV - IZVAJALEC - ALBUM

en: Taiwanese
sl: tajvansko

en: Technical
sl: Tehnično

en: Title
sl: Naslov

en: Title format:
sl: Oblika naslova:

en: Track
sl: Skladba

en: Track %d
sl: Skladba %d

en: Track Number
sl: Številka skladbe

en: Track number
sl: Skladba

en: Transport
sl: Prenos

en: Turkish
sl: turško

en: Un_queue
sl: _Odstrani iz vrste

en: Unknown URI scheme
sl: Neznana shema URI

en: Unknown option: %s
sl: Neznana operacija: %s

en: Unknown option: -%c
sl: Neznana operacija: -%c

en: Usage: audacious [OPTION] ... [FILE] ...
sl: Uporaba: audacious [OPERACIJE] ... [DATOTEKA] ...

en: Use SOCKS proxy
sl: Uporabi posrednika SOCKS

en: Use authentication with proxy
sl: Uporabi avtentikacijo na posredniku

en: Use relative paths when possible
sl: Kjer je mogoče uporabi relativne poti

en: Use software volume control (not recommended)
sl: Uporabi programsko nastavitev glasnosti (ni priporočeno)

en: Visualization
sl: Vizualizacija

en: What would you like to call this playlist?
sl: Kako želite poimenovati seznam predvajanja?

en: Working ...
sl: Nalagam ...

en: Year
sl: Leto

en: _About
sl: _O vtičniku

en: _Add
sl: _Dodaj

en: _Auto-fill empty fields
sl: S_amodejno dopolni prazna polja

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Don’t ask again
sl: _Ne vprašaj več

en: _Enable
sl: O_mogoči

en: _Export
sl: _Izvozi

en: _Import
sl: _Uvozi

en: _Jump
sl: S_kok

en: _Next
sl: Nasledn_ja

en: _Open
sl: _Odpri

en: _Overwrite
sl: Pr_epiši

en: _Plugins ...
sl: _Vtičniki ...

en: _Previous
sl: P_rejšnja

en: _Queue
sl: _Dodaj v vrsto

en: _Remove
sl: Od_strani

en: _Rename
sl: P_reimenuj

en: _Revert
sl: Pov_rni

en: _Save
sl: S_hrani

en: _Save %1 files
sl: _Shrani %1 datotek

en: _Save to history
sl: _Shrani v zgodovino

en: _Set
sl: _Nastavi

en: _Settings
sl: N_astavitve

en: _Unqueue
sl: O_dstrani iz vrste

en: percent
sl: odstotkov

en: seconds
sl: sekund
