enlightenment 0.21.2 - en to sl translation catalogue (1796 entries)

en: %.0f pixels
sl: %.0f pikslov

en: %.1f seconds
sl: %.1f sek

en: %.2f seconds
sl: %2f sek.

en: %1.0f %%
sl: %1.0f·%%

en: %1.0f Chars
sl: %1.0f Znakov

en: %1.0f min
sl: %1.0f min.

en: %1.0f minutes
sl: %1.0f min.

en: %1.0f pixels
sl: %1.0f pik.

en: %1.0f pixels/s
sl: %1.0f pixlov/s

en: %1.0f s
sl: %1.0f·s

en: %1.0f second(s)
sl: %1.0f sekund(s)

en: %1.0f seconds
sl: %1.0f sek.

en: %1.0f ticks
sl: %1.0f tik.

en: %1.1f second(s)
sl: %1.1f sekund(s)

en: %1.1f seconds
sl: %1.1f sek.

en: %1.2f Seconds
sl: %1.2f Sek

en: %1.2f seconds
sl: %1.2f sek.

en: %1.2f times
sl: %1.2f·krat

en: %2.0f pixels
sl: %2.0f pik.

en: %4.0f pixels/s
sl: %4.0f pikslov/s

en: %5.0f pixels/s
sl: %5.0f pikslov/s

en: %s Configuration Updated
sl: %s Nastavitev posodobljena

en: %s already exists!
sl: %s že obstaja!

en: %s can't be written to!
sl: %s ne more biti zapisana!

en: %s could not be renamed because it is protected
sl: %s ni bilo mogoče preimenovati, zaradi zaščite pred pisanjem

en: %s does not support disabling autoscrolling
sl: %s ne podpira onemogočenja samodejnega drsenja

en: %s doesn't exist.
sl: %s ne obstaja.

en: %s stopped running unexpectedly.
sl: %s se je nepričakovano zaustavil

en: %s was interrupted by a Broken Pipe.
sl: %s je bil prekinjen s prekinjeno cevjo

en: %s was interrupted by a Bus Error.
sl: %s je bil prekinjen z napako vodila.

en: %s was interrupted by a Floating Point Error.
sl: %s je bil prekinjen z napako plavajoče vejice

en: %s was interrupted by a Quit Signal.
sl: %s je bil prekinjen s Quit signalom

en: %s was interrupted by a Segmentation Fault.
sl: %s je bil prekinjen s segmentacijsko napako

en: %s was interrupted by a Termination Signal.
sl: %s je bil prekinjen s Termination signalom

en: %s was interrupted by an Abort Signal.
sl: %s je bil prekinjen z Abort signalom

en: %s was interrupted by an Interrupt Signal.
sl: %s je bil prekinjen z Interrupt signalom

en: %s was interrupted by an Uninterruptable Kill Signal.
sl: %s je bil prekinjen z neprekinitvenim Kill signalom

en: %s was interrupted by the signal number %i.
sl: %s je bil prekinjen s signalom št. %i

en: 'cp+rm' instead of 'mv'
sl: 'cp+rm' namesto 'mv'

en: (clickable)
sl: (klik možen)

en: (drag only)
sl: (le vleka)

en: (left clickable)
sl: (Klik levo možen)

en: * Your player must be configured to export the DBus interface MPRIS2.
sl: * Predvajalnik mora biti nastavljen tako da omogoča izvažanje DBus vmesnik MPRIS2.

en: ***The remaining output has been truncated. Save the output to view.***
sl: ***Preostali izhod je bil prekinjen. Shrani izhod za pregled.***

en: <None>
sl: <Nič>

en: A link to the requested URL already exists!
sl: Bližnjica do zahtevanega URL-ja že obstaja.

en: A previous instance of Enlightenment is still active
    on this screen. Aborting startup.
sl: Prejšnji primerek Enlightenment-a je še aktiven
    na tem zaslonu. Opuščanje zagona.

en: A shelf with that name already exists!
sl: Polica s tem imenom že obstaja!

en: A shelf with that name and id already exists!
sl: Polica s tem imenom in razpoznavnikom že obstaja!

en: AC Adapter Plugged
sl: AC napajalnik priključen

en: AC Adapter Unplugged
sl: AC napajalnik izključen

en: AC power is recommended.
sl: Priporoča se priklop na električni tok.

en: ACPI Binding
sl: ACPI naveze

en: ACPI Bindings
sl: ACPI naveze

en: ACPI Bindings Settings
sl: Nastavitve ACPI navez

en: Abort
sl: Opusti

en: About
sl: O Enlightenment

en: About Enlightenment
sl: O Enlightenment

en: About Theme
sl: O temi

en: About Title
sl: O naslovu

en: About Version
sl: O različici

en: Above
sl: Nad

en: Above Everything
sl: Nad vsem

en: Ac Adapter
sl: AC Napajalnik

en: Accelerate
sl: Pospeši

en: Accelerate, then decelerate
sl: Pospeši in potem zaviraj

en: Acceleration
sl: Pospeševanje

en: Accepts Focus
sl: Sprejmi fokus

en: Action
sl: Dejanje

en: Action Context
sl: Kontekst dejanja

en: Action Params
sl: Parametri dejanja

en: Action Params Syntax Error
sl: Napaka v sintaksi parametra dejanja

en: Action Plugins
sl: Vtičniki dejanj

en: Actions
sl: Dejanja

en: Actions...
sl: Dejanja...

en: Activate if on visible desk
sl: Vklopi, če je na vidnem namizju

en: Activate on hint
sl: Vklopi ob namigu

en: Active Window Hint Policy
sl: Politika namiga aktivnega okna

en: Add
sl: Dodaj

en: Add New Configuration
sl: Dodaj novo nastavitev

en: Add New Profile
sl: Dodaj nov profil

en: Add New Shelf
sl: Dodaj novo polico

en: Add Quickaccess
sl: Dodaj Hitri dostop

en: Add Quickaccess For Current Window
sl: Dodaj hitri dostop za trenutno okno

en: Add Signal Binding
sl: Dodaj signalno navezo

en: Add a Shelf
sl: Dodaj polico

en: Add other gadgets
sl: Dodaj več gadgetov

en: Add to Favorites
sl: Dodaj k Priljubljenim

en: Add to Favorites Menu
sl: Dodaj k priljubljenim

en: Add to IBar
sl: Dodaj v iBar

en: Add to bar
sl: Dodaj v vrstico

en: Adding missing App files
sl: Dodajanje manjkajočih programskih datotek

en: Adjust windows on shelf hide
sl: Prilagodi okna pri skritju police

en: Advanced
sl: Napredno

en: Advanced Mode
sl: Napredni način

en: Alert
sl: Opozorilo

en: Alert when at:
sl: Prikaži obvestilo ko je stanje baterije na:

en: Align
sl: Poravnaj

en: Alignment
sl: Poravnava

en: All
sl: Vse

en: All Applications
sl: Vsi programi

en: All Desktops
sl: Vsa namizja

en: All screens
sl: Vsi zasloni

en: All windows
sl: Vsa okna

en: Allow Navigation On Desktop
sl: Dovoli navigacijo na namizju

en: Allow binding activation with fullscreen windows
sl: Dovoli aktivacijo navez s celozaslonskimi okni

en: Allow binding activation with multiple screens (DANGEROUS!)
sl: Dovoli aktivacijo navez z večimi zasloni (NEVARNO!)

en: Allow focusing of sticky windows when reverting focus
sl: Dovoli fokusiranje lepljivih oken ob refokusaciji

en: Allow manipulation of maximized windows
sl: Dovoli spreminjanje razpetih oken

en: Allow windows above fullscreen window
sl: Dovoli okna nad celozaslonskimi okni

en: Allow windows completely out of visual screen limits
sl: Dovoli oknom popolnoma izven vidnih meja zaslona

en: Allow windows partly out of the visual screen limits
sl: Dovoli oknom delno izven vidnih meja zaslona

en: Alphabetical
sl: Abecedno

en: Already creating a new file for this directory!
sl: Že ustvarjam novo datoteko za to mapo!

en: Always Below
sl: Vedno spodaj

en: Always focus on start
sl: Na začetku vedno fokusiraj

en: Always on Top
sl: Vedno na vrhu

en: Always pass click events to programs
sl: Vedno podaj klike programom

en: Always show desktop names
sl: Vedno prikaži imena namizij

en: An exit code of %i was returned from %s.
sl: Javljena je bila izhodna koda %i iz %s

en: Analog
sl: Analogna

en: Animate
sl: Animiraj

en: Animate on hint
sl: Animiraj ob namigu

en: Animate scrolling
sl: Animiraj drsenje

en: Animations
sl: Animacije

en: Another compositor is already running on your display server.
sl: Na serverju za ekran že teče drugi kompozitor.

en: Any
sl: Katerikoli

en: Appearance
sl: Izgled

en: Application
sl: Program

en: Application Execution Error
sl: Napaka pri zagonu programa

en: Application Menu
sl: Programski meni

en: Application Properties
sl: Lastnosti programa

en: Application Theme
sl: Programske teme

en: Application Theme Settings
sl: Nastavitve programske teme

en: Application file or name (.desktop)
sl: Datoteka ali ime programa (.desktop)

en: Application priority
sl: Prednostnost programov

en: Application provided
sl: Privzeta programska ikona

en: Application run error
sl: Napaka pri zagonu programa

en: Applications
sl: Programi

en: Applications Display
sl: Prikaz programov

en: Apply
sl: Uveljavi

en: Apps
sl: Programi

en: Are you sure you want to delete "%s"?
sl: Ali ste prepričani da hočete izbrisati "%s"?

en: Are you sure you want to delete this bar source?
sl: Ste prepričani, da hočete zbrisati ta vir vrstice ?

en: Are you sure you want to delete this profile?
sl: Ali res želite izbrisati ta profil?

en: Are you sure you want to delete this shelf?
sl: Ste prepričani, da hočete izbrisati to polico?

en: Are you sure you want to exit Enlightenment?
sl: Ali res želiš zapustiti Enlightenment?

en: Are you sure you want to hibernate your computer?
sl: Ali res želite uspavati svoj računalnik?

en: Are you sure you want to kill this window?
sl: Ste prepričani, da bi radi ubili to okno?

en: Are you sure you want to logout?
sl: Ali se res želiš odjaviti?

en: Are you sure you want to power off your computer?
sl: Ali si res želiš ugasniti računalnik?

en: Are you sure you want to reboot your computer?
sl: Ali res želite ponovno zagnati računalnik?

en: Are you sure you want to suspend your computer?
sl: Ali res želite ustaviti računalnik?

en: Aspect Ratio
sl: Razmerje

en: Assist
sl: Pomagaj

en: Assume swapping method:
sl: Predpostavljaj način izmenjevanja:

en: Attention
sl: Pozor

en: Authenticating...
sl: Overjanje ...

en: Authentication System Error
sl: Napaka Sistemskega overjanja

en: Auto
sl: Samodejno

en: Auto Detect
sl: Samodejno zaznaj

en: Auto Hide
sl: Samodejno skrivanje

en: Auto dismiss in...
sl: Samodejna opustitev čez...

en: Auto-hide the shelf
sl: Samodejno skrivanje police

en: Autohide
sl: Samodejno skrivanje

en: Automatic
sl: Samodejno

en: Automatic Interactive
sl: Samodejna sočasnost

en: Automatic powersaving
sl: Samodejno upravljanje varčevanja porabe

en: Automatically accept changes after:
sl: Samodejno sprejmi spremembe po:

en: Automatically scroll contents
sl: Samodejno drsenje vsebine

en: Autoraise
sl: Samodejno privzdigovanje

en: Autoscroll
sl: Samodejno drsenje

en: Available Gadgets
sl: Gadgeti na voljo

en: Available Layers
sl: Plasti na voljo

en: Available Plugins
sl: Dostopni vtičniki

en: Available Profiles
sl: Profili na voljo

en: Back
sl: Nazaj

en: Background
sl: Ozadje

en: Background Change
sl: Sprememba ozadja

en: Background Options
sl: Možnosti ozadja

en: Backgrounds
sl: Ozadja

en: Backlight
sl: Osvetlitev ozadja

en: Backlight Adjust
sl: Umeri osvetlitev ozadja

en: Backlight Controls
sl: Nadzor osvetlitve ozadja

en: Backlight Down
sl: Spusti osvetlitev ozadja

en: Backlight Max
sl: Največja osvetlitev ozadja

en: Backlight Mid
sl: Srednja osvetlitev ozadja

en: Backlight Min
sl: Minimalna osvetlitev ozadja

en: Backlight Set
sl: Nastavi osvetlitev ozadja

en: Backlight Settings
sl: Nastavitve osvetlitve ozadja

en: Backlight Up
sl: Dvigni osvetlitev ozadja

en: Base DPI (Currently %i DPI)
sl: Temeljni DPI (Trenutno %i DPI)

en: Base Size
sl: Osnovna velikost

en: Basic
sl: Osnovno

en: Basic Info
sl: Osnovni podatki

en: Basic Mode
sl: Osnovni način

en: Battery
sl: Baterija

en: Battery Button
sl: Gumb baterije

en: Battery Meter
sl: Merilnik baterije

en: Battery Monitor Settings
sl: Nastavitev skrbnika Baterije

en: Begin Moving Gadgets
sl: Začni premikanje gadžetov

en: Begin move/resize
sl: Začni Premikanje/Spreminjanje velikosti

en: Behavior
sl: Obnašanje

en: Behavior Locks
sl: Zaklepi obnašanja

en: Below
sl: Pod

en: Below Everything
sl: Pod vsem

en: Below Windows
sl: Pod okni

en: Big
sl: Velika

en: Binding Key Error
sl: Napaka naveze tipke

en: Blanking
sl: Praznjenje zaslona

en: Border
sl: Obroba

en: Border Icon
sl: Ikona okvirja

en: Border style
sl: Slog obrob

en: Borderless
sl: Brezrobo

en: Borders
sl: Obrobe

en: Both
sl: Oboje

en: Bother me later
sl: Zateži mi kasneje

en: Bottom
sl: Dno

en: Bottom Edge
sl: Spodnji rob

en: Bottom Left
sl: Spodaj levo

en: Bottom Left Edge
sl: Spodnji levi rob

en: Bottom Right
sl: Spodaj desno

en: Bottom Right Edge
sl: Spodnji desni rob

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom-left Corner
sl: Kot spodaj levo

en: Bottom-right Corner
sl: Kot spodaj desno

en: Bounce
sl: Odbijanje

en: Bounce more
sl: Odbijaj bolj

en: Brightness
sl: Svetlost

en: Brightness Down
sl: Zatemni

en: Brightness Up
sl: Posvetli

en: Browse %s
sl: Brskaj %s

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Button
sl: Gumb

en: Button %i
sl: Gumb·%i

en: Button Text
sl: Besedilo gumba

en: Buttons
sl: Gumbi

en: By Desktop #...
sl: Po namizju št:...

en: By usage
sl: Po uporabi

en: Bytecode
sl: Bitkoda

en: CPU Frequency
sl: CPU Pogostnost

en: Cache visited directories
sl: Shrani obiskane imenike v pomnilnik

en: Calculator
sl: Kalkulator

en: Can't eject device
sl: Ne morem izvreči naprave

en: Can't mount device
sl: Ne morem priklopiti naprave

en: Can't unmount device
sl: Ne morem odklopiti naprave

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Cancel Logout
sl: Prekliči odjavo

en: Cannot change permissions: %s
sl: Ne morem spremeniti dovoljenj: %s

en: Cannot exit - immortal windows.
sl: Izhod nemogoč - nesmrtna okna

en: Cannot initialize network
sl: Ne morem zagnati omrežja

en: Cannot set relaunch for internal E dialog!
sl: Ne morem nastaviti ponovnega zagona za notranji E dialog!

en: Cannot set relaunch for window without name and class!
sl: Ne morem nastaviti ponovnega zagona za okno brez imena in razreda!

en: Caps Lock is On
sl: Caps Lock je vklopljena

en: Captions
sl: Napisi

en: Case Sensitive
sl: Občutljivost na začetnice

en: Categories
sl: Kategorije

en: Celsius
sl: Celzija

en: Center
sl: Usredini

en: Change Gadgets
sl: Spremeni gadžete

en: Change current window opacity
sl: Spremeni trenutno prozornost okna

en: Check Buttons
sl: Gumbi za preverjanje

en: Check Interval
sl: Preveri premor

en: Check every:
sl: Preveri vsake:

en: Check for available updates
sl: Preveri za posodobitve na voljo

en: Checking to see if Connman exists
sl: Preverjam ali obstaja Connman

en: Clamp video size
sl: Velikost vpetja videa

en: Class
sl: Razred

en: Class:
sl: Razred:

en: Cleanup Windows
sl: Uredi okna

en: Clear background
sl: Počisti ozadje

en: Clear cache
sl: Počisti pomnilnik

en: Clear overlay
sl: Počisti prekrivnost

en: Click
sl: Klik

en: Click Drag Timeout
sl: Časovni zamik klika in vleke

en: Click Window to Focus
sl: Pridobi fokus s klikom na okno

en: Click an object to align with.
sl: Klikni na objekt za poravnavo z njim

en: Click focuses the window
sl: Klik postavi okno v fokus

en: Click raises the window
sl: Klik privzdigne okno

en: Click to set
sl: Kliknite za izbor

en: Clickable edge
sl: Vogal na klik

en: Client Error!
sl: Napaka klienta!

en: Client Leader
sl: Glavni odjemalec

en: Clock
sl: Ura

en: Clock Settings
sl: Nastavitve ure

en: Clone
sl: Podvoji

en: Clone Window
sl: Podvoji okno

en: Close
sl: Zapri

en: Closing the window
sl: Zapiranje okna

en: Color Preview
sl: Predogled barve

en: Color Selector
sl: Izbirnik barve

en: Combo
sl: Kombinirano

en: Command
sl: Ukaz

en: Commands
sl: Ukazi

en: Comment
sl: Opomba

en: Comments
sl: Pripombe

en: Composite
sl: Kompozitno

en: Composite Match Settings
sl: Nastavitve kompozitnih ujemanj

en: Composite Settings
sl: Nastavitve kompozita

en: Composite Style Settings
sl: Nastavitve kompozitnega sloga

en: Compositing
sl: Kompozitiranje

en: Compositor
sl: Kompozitor

en: Compositor Warning
sl: Opozorilo kompozitorja

en: Configuration Panel
sl: Nastavitvena plošča

en: Configure
sl: Nastavi

en: Configure Layer
sl: Nastavi plast

en: Configured Shelves: Display %d
sl: Nastavljene police: Prikaz %d

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Confirm Delete
sl: Potrdi brisanje

en: Confirm Share
sl: Potrdi deljenje

en: Confirm Shelf Deletion
sl: Potrdi izbris police

en: Connection Manager
sl: Upravitelj povezav

en: Connman and Wireless modules disabled
sl: Connman in brezžični moduli onemogočeni

en: Connman network service not found
sl: Connman omrežni servis ni bil najden

en: Constraints
sl: Omejitve

en: Contents
sl: Vsebina

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Copy Path
sl: Kopiraj Pot

en: Copy To ...
sl: Kopiraj v...

en: Copy from back to front
sl: Kopiraj iz ozadja v ospredje

en: Copy of %s done
sl: Kopiranje %s opravljeno

en: Copy to Clipboard
sl: Kopiraj v odložišče

en: Copying %s (eta: %s)
sl: Kopiranje %s (prib.: %s)

en: Copying is aborted
sl: Kopiranje opuščeno

en: Core
sl: Jedro

en: Corner
sl: Vogal

en: Could not create a directory!
sl: Ni bilo možno ustvariti mape!

en: Could not create a file!
sl: Ni bilo možno ustvariti datoteke!

en: Could not determine command for starting this application!
sl: Ni bilo mogoče določiti ukaza za zagon tega programa!

en: Cpu Frequency Control Settings
sl: Nastavitve nadzora procesorske pogostnosti

en: Create Application Launcher
sl: Ustvari zaganjalnik programov

en: Create Icon
sl: Ustvari ikono

en: Create Keyboard Shortcut
sl: Ustvari bližnjico tipkovnice

en: Create new IBar source
sl: Ustvari nov vir za IBar

en: Create new Icon
sl: Ustvari novo ikono

en: Critical
sl: Kritično

en: Current Directory
sl: Trenutni imenik

en: Current Screen
sl: Trenutni zaslon

en: Current Wallpaper
sl: Trenutno ozadje

en: Current screen
sl: Trenutni zaslon

en: Cursor
sl: Miškin kazalec

en: Cursor Margin
sl: Meje Kazalca

en: Custom
sl: Po meri

en: Custom Browser Command
sl: Osebni ukaz za brskalnik

en: Custom Color
sl: Uporabniško določena barva

en: Custom Command
sl: Uporabniški ukaz

en: Custom Icons
sl: Ikone po meri

en: Custom Image
sl: Uporabniško določena slika

en: Custom Scale
sl: Umerjanje po meri

en: Custom scaling factor
sl: Osebna nastavitev umerjanja

en: Cut
sl: Izreži

en: Cycle between Borders
sl: Kroži med obrobami

en: DANGEROUS
sl: NEVARNO

en: DPI Scaling
sl: DPI umerjanje

en: Daily
sl: Dnevno

en: Data
sl: Podatki

en: Date
sl: Datum

en: Date Only
sl: Le datum

en: Days
sl: Dnevi

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Decelerate
sl: Zaviraj

en: Decrease Volume
sl: Znižaj glasnost

en: Decryption failed.
sl: Dešifriranje ni uspelo.

en: Default
sl: Privzeto

en: Default Action
sl: Privzeto dejanje

en: Default Applications
sl: Privzeti programi

en: Default Border Style
sl: Privzeti slog obrobe

en: Default Dialog Mode
sl: Privzet način pogovornikov

en: Default Directories
sl: Privzete mape

en: Default Settings Dialogs Mode
sl: Privzete nastavitve za pogovornike

en: Default Timeout
sl: Privzeta časovna zakasnitev

en: Default View
sl: Privzeti pogled

en: Del
sl: Izbriši

en: Delay before raising:
sl: Zakasnitev pred privzdigovanjem

en: Delayed Action
sl: Odloženo dejanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Delete All
sl: Izbriši vse

en: Delete a Shelf
sl: Izbris police

en: Delete done
sl: Izbris opravljen

en: Deleting files...
sl: Brisanje datotek...

en: Deleting is aborted
sl: Brisanje opuščeno

en: Desk
sl: Namizje

en: Desk Change
sl: Sprememba namizja

en: Desk Settings
sl: Nastavitve namizja

en: Desklock Language Settings
sl: Jezikovne nastavitve zaklepa zaslona

en: Desklock Password
sl: Geslo zaklepa

en: Desklock Title
sl: Naslov zaklepa

en: Desktop
sl: Omizje

en: Desktop Entry Editor
sl: Urejevalnik namiznih vnosov

en: Desktop Environments
sl: Namizna okolja

en: Desktop Gadgets
sl: Namizni gadžeti

en: Desktop Icon
sl: Ikona namizja

en: Desktop Overlay
sl: Prekrivna plast namizja

en: Desktop file
sl: Datoteka namizja

en: Desktop gadgets
sl: Gadžeti namizja

en: Desktops
sl: Namizja

en: Detailed
sl: Podrobno

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Device
sl: Naprava

en: Dialog
sl: Pogovorno okno

en: Dialog Error
sl: Napaka pogovornika

en: Dialog Settings
sl: Nastavitev pogovornikov

en: Dialogs
sl: Pogovorniki

en: Digital
sl: Digitalna

en: Digital Clock
sl: Digitalna ura

en: Dim
sl: Zatemnitev

en: Dim Backlight
sl: Osvetlitev ozadja zamegljena

en: Dimming
sl: Zamegljevanje

en: Direction
sl: Smer

en: Directories First
sl: Mape prve

en: Directories Last
sl: Mape zadnje

en: Directory
sl: Mapa

en: Disable Confirmation Dialogs
sl: Onemogoči potrditvenike

en: Disable Startup Tutorial
sl: Onemogoči zagonska navodila za uporabo

en: Disable Warning Dialogs
sl: Onemogoči opozorilne pojavnike

en: Disable blanking for Fullscreen Windows
sl: Onemogoči spraznjenje zaslona za celozaslonska okna

en: Disable icons in menus
sl: Onemogoči ikone v menijih

en: Disable mouse warp on directional focus change
sl: Onemogoči ukrivljanje miške ob spremembi usmeritvenega fokusa

en: Disable the named module
sl: Onemogoči omenjeni modul

en: Display
sl: Zaslon

en: Display Border Caption
sl: Prikaži napis obrobe

en: Display Class
sl: Prikaži razred

en: Display Icon Name
sl: Prikaži ime ikone

en: Display Name
sl: Prikaži ime

en: Display Title
sl: Prikaži naslov

en: Display Units
sl: Prikaži enote

en: Display information
sl: Prikaži informacijo

en: Do default action after timeout
sl: Po izteku časa opravi privzeto dejanje

en: Do not allow the border to change on this window
sl: Ne dovoli  temu oknu sprememb robov

en: Do not apply any keyboard settings ever
sl: Nikoli ne uveljavi kakršnih koli nastavitev tipkovnice

en: Dock
sl: Sidrišče

en: Don't Scale
sl: Ne umerjaj

en: Don't adjust windows when overlapping the shelf
sl: Ne prilagajaj oken, ko prekrivajo polico

en: Don't composite fullscreen windows
sl: Ne kompozitiraj celozaslonskih oken

en: Don't fade backlight
sl: Ne znižuj osvetljenosti ozadja

en: Don't hide Gadgets
sl: Ne prekrivaj gadžetov

en: Don't remember file manager windows by directory
sl: Pozabi okna upravitelja datotek po mapah

en: Double buffered swaps
sl: Dvojni predpomnjeni izmenjevalci

en: Down
sl: Dol

en: Drag Icon...
sl: Vleci ikono...

en: Drag and Drop
sl: Povleci in spusti

en: Drag and Drop button
sl: Gumb povleci in spusti

en: Drag only
sl: Le vleka

en: Drag whole desktop
sl: Vleka celega namizja

en: E Theme
sl: E Tema

en: E-Mail
sl: E-pošta

en: EEK! This should not happen
sl: Ups! To se ne bi smelo zgoditi

en: EFM Navigation
sl: EFM navigacija

en: EFM Operation Info
sl: Informacija EFM operacije

en: EFM Toolbar
sl: EFM orodna vrstica

en: ERROR
sl: NAPAKA

en: East
sl: Vzhod

en: Edge Binding Error
sl: Napaka navez robov

en: Edge Binding Sequence
sl: Zaporedje naveze robov

en: Edge Bindings
sl: Naveze robov

en: Edge Bindings Settings
sl: Nastavitev navez robov

en: Edge Popup Size
sl: Mejna velikost pojavnika

en: Edge of the screen
sl: Rob zaslona

en: Edit
sl: Uredi

en: Edit Application Entry
sl: Uredi vnos programa

en: Edit Color Scheme
sl: Uredi barvno shemo

en: Edit E_Comp_Match
sl: Uredi E_Comp_Match

en: Edit Icon
sl: Uredi ikono

en: Edit window matches
sl: Urejaj okenske zadetke

en: Effect
sl: Učinek

en: Effect:
sl: Učinek:

en: Eject
sl: Izvrzi

en: Eject Error
sl: Napaka izmeta

en: Emacs style (ALT + n,p,f,b,m,i)
sl: Emacs slog (ALT + n,p,f,b,m,i)

en: Enable Custom Font Classes
sl: Omogoči uporabniške razrede pisav

en: Enable Fallbacks
sl: Omogoči zasilno povrnitev

en: Enable Font Class
sl: Omogoči razred pisave

en: Enable Taskbar
sl: Omogoči Opravilno vrstico

en: Enable Thumbscroll
sl: Omogoči·drsenje sličic

en: Enable X Application Settings
sl: Omogoči nastavitve X programov

en: Enable advanced compositing features
sl: Omogoči napredne kompozitne lastnosti

en: Enable floating split-mode
sl: Omogoči plavajoči razdeljeni način

en: Enable icon theme for Enlightenment
sl: Omogoči ikonsko temo za Enlightenment

en: Enable icon theme for applications
sl: Omogoči ikonsko temo za programe

en: Enable screen blanking
sl: Omogoči praznjenje zaslona

en: Enable the named module
sl: Omogoči omenjeni modul

en: Enable update checking
sl: Omogoči preverjanje za posodobitvami

en: Enable/disable tiling per desktop.
sl: Omogoči/onemogoči razpostavljanje za namizje

en: Enabled
sl: Vklopljen

en: Encryption failed.
sl: Šifriranje spodletelo.

en: Engine
sl: Pogon

en: Enlightenment %s Module
sl: Enlightenment %s Modul

en: Enlightenment : Module
sl: Enlightenment : Modul

en: Enlightenment Default
sl: Enlightenment privzeto

en: Enlightenment Paths
sl: Enlightenment Poti

en: Enlightenment cannot configure the DPMS settings.
sl: Enlightenment ne more nastaviti DPMS nastavitev.

en: Enlightenment cannot configure the backlight.
sl: Enlightenment ne more nastaviti osvetljave ozadja.

en: Enlightenment cannot configure the mouse settings.
sl: Enlightenment ne more nastaviti miške.

en: Enlightenment cannot create a compositor.
sl: Enlightenment ne more ustvariti kompozitorja.

en: Enlightenment cannot create a dbus session connection.
    At best this will break many things, at worst it will hard lock your machine.
    If you're sure you know what you're doing, export E_NO_DBUS_SESSION=1
sl: Enlightenment ne more ustvariti povezave dbus seje.
    V najboljšem primeru bo to pokvarilo veliko stvari, v najslabšem vam bo popolnoma zaklenilo računalnik.
    Če ste prepričani, da veste kaj delate, izvozite E_NO_DBUS_SESSION=1

en: Enlightenment cannot create directories in your home directory.
    Perhaps you have no home directory or the disk is full?
sl: Enlightenment ne more ustvariti map v vaši domači mapi.
    Mogoče nimate domače mape ali pa imate poln disk?

en: Enlightenment cannot initialize EFX!
sl: Enlightenment ne more zagnati EFX!

en: Enlightenment cannot initialize EIO!
sl: Enlightenment ne more zagnati EIO!

en: Enlightenment cannot initialize E_Intl!
sl: Enlightenment ne more zagnati E_Intl!

en: Enlightenment cannot initialize Ecore!
sl: Enlightenment ne more zagnati Ecore!

en: Enlightenment cannot initialize Ecore_Con!
sl: Enlightenment ne more zagnati Ecore_Con!

en: Enlightenment cannot initialize Ecore_Evas!
sl: Enlightenment ne more zagnati Ecore_Evas!

en: Enlightenment cannot initialize Ecore_File!
sl: Enlightenment ne more zagnati Ecore_File!

en: Enlightenment cannot initialize Ecore_Ipc!
sl: Enlightenment ne more zagnati Ecore_Ipc!

en: Enlightenment cannot initialize Eet!
sl: Enlightenment ne more zagnati Eet!

en: Enlightenment cannot initialize Eina!
sl: Enlightenment ne more zagnati Eine!

en: Enlightenment cannot initialize Elementary!
sl: Enlightenment ne more zagnati Elementary!

en: Enlightenment cannot initialize Emotion!
sl: Enlightenment ne more zagnati Emotion!

en: Enlightenment cannot initialize its desktop environment.
sl: Enlightenment ne more zagnati svojega namiznega okolja.

en: Enlightenment cannot initialize its emergency alert system.
    Have you set your DISPLAY variable?
sl: Enlightenment ne more pognati svojega alarmnega sistema.
    Ste že nastavili svojo DISPLAY spremenljivko?

en: Enlightenment cannot initialize the FDO desktop system.
    Perhaps you lack permissions on ~/.cache/efreet or are
    out of memory or disk space?
sl: Enlightenment ne more zagnati namiznega sistema FDO.
    Morda nimate dovoljenj ~/.cache/efreet ali ste
    brez spomina ali brez diskovnega prostora?

en: Enlightenment cannot initialize the File manager.
sl: Enlightenment ne more zagnati upravitelja datotek.

en: Enlightenment cannot initialize the Icon Cache system.
sl: Enlightenment ne more zagnati svojega sistema ikonskega predpomnilnika.

en: Enlightenment cannot initialize the System Command system.
sl: Enlightenment ne more zagnati sistema za sistemske ukaze.

en: Enlightenment cannot initialize the Thumbnailing system.
sl: Enlightenment ne more zagnati sistema predoglednic.

en: Enlightenment cannot initialize the Update system.
sl: Enlightenment ne more zagnati svojega sistema nadgradnje.

en: Enlightenment cannot initialize the XSettings system.
sl: Enlightenment ne more zagnati XSettings sistema.

en: Enlightenment cannot set up a HUP signal handler.
    Perhaps you are out of memory?
sl: Enlightenment ne more nastaviti upravitelja HUP signalov.
    Ste mogoče ostali brez spomina?

en: Enlightenment cannot set up a USER signal handler.
    Perhaps you are out of memory?
sl: Enlightenment ne more nastaviti upravitelja UPORABNIŠKEGA signala.
    Ste mogoče ostali brez spomina?

en: Enlightenment cannot set up an exit signal handler.
    Perhaps you are out of memory?
sl: Enlightenment ne more nastaviti upravitelja izhodnih signalov.
    Ste mogoče ostali brez spomina?

en: Enlightenment cannot set up its actions system.
sl: Enlightenment ne more nastaviti svojega sistema dejanj.

en: Enlightenment cannot set up its bindings system.
sl: Enlightenment ne more nastaviti svojega sistema navez.

en: Enlightenment cannot set up its config system.
sl: Enlightenment ne more nastaviti svojega nastavitvenega sistema.

en: Enlightenment cannot set up its desk locking system.
sl: Enlightenment ne more nastaviti svojega sistema zaklepanja namizja.

en: Enlightenment cannot set up its desktop background system.
sl: Enlightenment ne more nastaviti svojega sistema ozadja namizja.

en: Enlightenment cannot set up its dnd system.
sl: Enlightenment ne more nastaviti svojega sistema dnd.

en: Enlightenment cannot set up its environment.
sl: Enlightenment ne more nastaviti svojega okolja.

en: Enlightenment cannot set up its exec system.
sl: Enlightenment ne more nastaviti svojega sistema izvrševanja.

en: Enlightenment cannot set up its file registry system.
sl: Enlightenment ne more nastaviti svojega registrskega sistema.

en: Enlightenment cannot set up its font system.
sl: Enlightenment ne more nastaviti svojega sistema pisav.

en: Enlightenment cannot set up its gadget control system.
sl: Enlightenment ne more nastaviti svojega sistema nadzora gadžetov.

en: Enlightenment cannot set up its grab input handling system.
sl: Enlightenment ne more nastaviti svojega sistema za upravljanje vnosa zajemanja.

en: Enlightenment cannot set up its init screen.
sl: Enlightenment ne more nastaviti svojega zagonskega zaslona.

en: Enlightenment cannot set up its intl system.
sl: Enlightenment ne more nastaviti svojega sistema intl.

en: Enlightenment cannot set up its module system.
sl: Enlightenment ne more nastaviti svojega sistema modulov.

en: Enlightenment cannot set up its msg system.
sl: Enlightenment ne more nastaviti svojega sistema sporočanja.

en: Enlightenment cannot set up its order file system.
sl: Enlightenment ne more nastaviti svojega sistema razvrščanja datotek.

en: Enlightenment cannot set up its pointer system.
sl: Enlightenment ne more nastaviti svojega sistema kazalca.

en: Enlightenment cannot set up its powersave modes.
sl: Enlightenment ne more nastaviti načinov powersave.

en: Enlightenment cannot set up its scale system.
sl: Enlightenment ne more nastaviti svojega sistema umerjanja.

en: Enlightenment cannot set up its theme system.
sl: Enlightenment ne more nastaviti svojega sistema za teme.

en: Enlightenment cannot set up its toolbars.
sl: Enlightenment ne more nastaviti orodnih vrstic.

en: Enlightenment cannot set up paths for finding files.
    Perhaps you are out of memory?
sl: Enlightenment ne more nastaviti poti za iskanje datotek.
    Mogoče ste ostali brez spomina?

en: Enlightenment cannot setup remember settings.
sl: Enlightenment ne more nastaviti nastavitev zapomnitev.

en: Enlightenment could not create a logging domain!
sl: Enlightenment ni uspel ustvariti prijavne domene!

en: Enlightenment crashed early on start and has been restarted
sl: Enlightenment se je sesul ob zagonu in je bil ponovno zagnan.

en: Enlightenment found ecore_evas doesn't support the Software Buffer
    rendering in Evas. Please check your installation of Evas and
    Ecore and check they support the Software Buffer rendering engine.
sl: Enlightenment je ugotovil, da ecore_evas ne podpira izrisovanja iz Software
    Buffer spomina. Preverite vaše Evas in Ecore nastavitve in se
    prepričajte, da podpirajo izrisovanje iz Software Buffer spomina.

en: Enlightenment found ecore_evas doesn't support the Software X11
    rendering in Evas. Please check your installation of Evas and
    Ecore and check they support the Software X11 rendering engine.
sl: Enlightenment je ugotovil, da ecore_evas ne podpira software X11
    izrisovanja v Evas. Preverite vaše Evas in Ecore nastavitve in se
    prepričajte, da podpirajo programski X11 izrisovalni pogon.

en: Enlightenment found ecore_evas doesn't support the Wayland SHM
    rendering in Evas. Please check your installation of Evas and
    Ecore and check they support the Wayland SHM rendering engine.
sl: Enlightenment je ugotovil, da ecore_evas ne podpira Wayland SHM
    izrisovanja v Evas-u. Prosimo preverite vašo Evas in Ecore namestitev
    ter preverite ali podpirata Wayland SHM izrisovalni pogon.

en: Enlightenment is busy with another request
sl: Enlightenment je zaseden z drugo zahtevo.

en: Enlightenment set up window management for all the screens on your system
    failed. Perhaps another window manager is running?
sl: Enlightenment je poizkusil nastaviti upravljanje z okni na vseh zaslonih
    vašega sistema in pri tem klavrno propadel. Mogoče uporabljate drug
    upravljalnik z okni?

en: Enlightenment was unable to get current directory
sl: Enlightenment ni uspel pridobiti trenutne mape

en: Ensure initial placement of windows inside useful geometry
sl: Zagotovi začetno postavitev oken znotraj uporabne zaslonske geometrije

en: Ensure there's no other module acting as a server and that D-Bus is correctly installed and running
sl: Zagotovite, da noben drug modul ne bo deloval kot strežnik in da je D-Bus pravilno nameščen in v stanju delovanja.

en: Enter a name for this new source:
sl: Vnesite ime za ta novi vir

en: Enter a unique name for this entry
sl: Vnesi edinstveno ime za ta vnos

en: Entries
sl: Vnosi

en: Entry
sl: Vnos

en: Environment Variables
sl: Okoljske spremenljivke

en: Error
sl: Napaka

en: Error - Upload Failed
sl: Napaka - oddajanje spodletelo

en: Error - no PAM support
sl: Napaka - ni podpore PAM

en: Error Information
sl: Informacija o napaki

en: Error Logs
sl: Dnevniki Napak

en: Error Signal Information
sl: Napaka Informacije signala

en: Error creating directory
sl: Napaka pri ustvarjanju mape

en: Error during notification server initialization
sl: Napaka med zaganjanjem obvestilnega strežnika.

en: Error loading Module
sl: Napaka pri nalaganju modula

en: Events
sl: Dogodki

en: Everything Applications
sl: Everything programi

en: Everything Collection
sl: Everything zbirka

en: Everything Configuration
sl: Nastavitev modula Everything

en: Everything Files
sl: Everything datoteke

en: Everything Gadgets
sl: Everything gadžeti

en: Everything Launcher
sl: Zaganjalnik modula Everything

en: Everything Module
sl: Everything Modul

en: Everything Plugin
sl: Everything Vtičnik

en: Everything Settings
sl: Nastavitev modula Everything

en: Everything Starter
sl: Everything zaganjalnik

en: Exebuf
sl: Pomnilnik izvršilne datoteke

en: Exebuf Command
sl: Ukaz izvršilnega pomnilnika

en: Execute Command
sl: Izvrši ukaz

en: Execution
sl: Izvršitev

en: Exit
sl: Izhod

en: Exit Now
sl: Izklopi zdaj

en: Expand When On Desktop
sl: Razširi na namizju

en: Exported Environment Variables
sl: Izvožene spremenljivke okolja

en: Extensions
sl: Razširitve

en: Extra
sl: Dodatno

en: Extra Wheel (%d) Down
sl: Dodaten kolešček (%d) dol

en: Extra Wheel (%d) Up
sl: Dodaten kolešček (%d) gor

en: Extra button (%d)
sl: Posebni gumb (%d)

en: Extreme
sl: Skrajno

en: Factor
sl: Faktor

en: Fade Time
sl: Čas pojemanja

en: Fallback Name
sl: Ime zasilno-povrnitvene pisave

en: Fan
sl: Ventilator

en: Fast (4 ticks)
sl: Hitro (4 tike)

en: Fast Mouse Move Threshold
sl: Miškin prag hitrega premikanja

en: Favorite Applications
sl: Priljubljeni programi

en: Favorites
sl: Priljubljeno

en: Feature not implemented.
sl: Funkcija ni vgrajena.

en: File
sl: Datoteka

en: File Extensions
sl: Končnice datotek

en: File Icon
sl: Ikona datoteke

en: File Icon Settings
sl: Nastavitve ikone datoteke

en: File Icons
sl: Ikone datotek

en: File Manager
sl: Upravitelj datotek

en: File Manager Settings
sl: Nastavitve upravitelja datotek

en: File Properties
sl: Lastnosti datoteke

en: File Quality
sl: Kvaliteta datoteke

en: File Type:
sl: Vrsta datoteke:

en: File Types
sl: Vrste datotek

en: Filemanager
sl: Upravitelj datotek

en: Filemanager is idle
sl: Upravljalnik datotek miruje

en: Files
sl: Datoteke

en: Fill
sl: Zapolni

en: Fill Color
sl: Barva polnila

en: Fill and Stretch Options
sl: Možnosti zapolnjevanja·in razširjanja

en: Fill available space
sl: Zapolni razpoložljivi prostor

en: Flags
sl: Zastavice

en: Flip Desktop By...
sl: Preklopi namizje za...

en: Flip Desktop By... (All Screens)
sl: Preklopi namizje za... (Vsi zasloni)

en: Flip Desktop Down
sl: Preklopi namizje dol

en: Flip Desktop Down (All Screens)
sl: Preklopi namizje dol (Vsi zasloni)

en: Flip Desktop In Direction...
sl: Preklopi namizje v smeri...

en: Flip Desktop Left
sl: Preklopi namizje v levo

en: Flip Desktop Left (All Screens)
sl: Preklopi namizje levo (Vsi zasloni)

en: Flip Desktop Linearly...
sl: Preklopi namizje linearno

en: Flip Desktop Linearly... (All Screens)
sl: Preklopi namizje linearno... (Vsi zasloni)

en: Flip Desktop Right
sl: Preklopi namizje v desno

en: Flip Desktop Right (All Screens)
sl: Preklopi namizje desno (Vsi zasloni)

en: Flip Desktop To...
sl: Preklopi namizje na...

en: Flip Desktop To... (All Screens)
sl: Preklopi namizje na... (Vsi zasloni)

en: Flip Desktop Up
sl: Preklopi namizje gor

en: Flip Desktop Up (All Screens)
sl: Preklopi namizje gor (Vsi zasloni)

en: Flip To Previous Desktop
sl: Preklopi na prejšnje namizje

en: Flip desktop on mouse wheel
sl: Zamenjaj namizje s koleščkom miške

en: Flip when dragging objects to the screen edge
sl: Preklopi namizje med vleko predmetov na rob zaslona

en: Float
sl: Plavajoče

en: Floating
sl: Plavajoče

en: Focus
sl: Fokus

en: Focus IBar
sl: Fokusiraj IBar

en: Focus Policy
sl: Politika fokusa

en: Focus Settings
sl: Nastavitev fokusa

en: Focus last focused window on lost focus
sl: Ob izgubljenem fokusu se fokusiraj na nazadnje fokusirano okno

en: Focus-In
sl: Ufokusiraj

en: Focus-Out
sl: Odfokusiraj

en: Focus:
sl: Fokus:

en: Follow Desktop
sl: Sledi namizju

en: Follow Iconify
sl: Sledi ikoniziranju

en: Follow Layer
sl: Sledi plastem

en: Follow Lower
sl: Sledi spustom

en: Follow Move
sl: Sledi premikom

en: Follow Raise
sl: Sledi dvigom

en: Follow Resize
sl: Sledi spremembam velikosti

en: Follows the window
sl: Zasleduje okno

en: Font
sl: Pisava

en: Font Classes
sl: Razredi Pisav

en: Font Fallbacks
sl: Pisava zasilne povrnitve

en: Font Settings
sl: Nastavitve pisav

en: Fonts
sl: Pisave

en: Forbidden
sl: Prepovedano

en: Force timeout for all notifications
sl: Izsili časovni iztek za vsa obvestila

en: Forget/Unmap
sl: Pozabi/Umakni označenost

en: Frame
sl: Okvir

en: Free
sl: Prosto

en: Friction slowdown
sl: Upočasnjevanje trenja

en: Full
sl: Poln

en: Full Path In Title
sl: Polna pot v naslovu

en: Fullscreen
sl: Celozaslonsko

en: Fullscreen Mode Enable
sl: Omogoči celozaslonski način

en: Fullscreen Mode Toggle
sl: Celozaslonsko

en: Fullscreen state
sl: Celozaslonskost

en: Fuzzy Mode
sl: Zmedeni način

en: GTK Applications
sl: GTK programi

en: GTK Bookmarks
sl: GTK Zaznamki

en: Gadget error
sl: Napaka gadžeta

en: Gadgets
sl: Gadžeti

en: General
sl: Splošno

en: General Options
sl: Splošne nastavitve

en: General Settings
sl: Splošne nastavitve

en: Generic
sl: Splošno

en: Generic : Actions
sl: Splošno : Dejanja

en: Generic Locks
sl: Splošni zaklepi

en: Generic Name
sl: Splošno ime

en: Geometry
sl: Geometrija

en: Go To Parent Directory
sl: Pojdi v starševski imenik

en: Go up a Directory
sl: Premik v nadrejeno mapo

en: Go up a directory
sl: V višjo mapo

en: Grab Server during draw
sl: Zajemi server med izrisovanjem

en: Gravity
sl: Težnost

en: Great! Activate the Quickaccess entry again to hide it!
sl: Super! Zaženite Hitri dostop vnos znova za njegovo skritje!

en: Great! Activate the Quickaccess entry again to show it!
sl: Super! Zaženite Hitri dostop vnos znova za njegov prikaz!

en: Grid Icons
sl: Umreži ikone

en: Group By
sl: Uskupini po:

en: Group with current desktop
sl: Uskupini s trenutnim namizjem

en: Group with owning desktop
sl: Uskupini z lastniškim namizjem

en: Group with windows of the same application
sl: Uskupini z okni istega programa

en: Group:
sl: Skupina:

en: Grouping
sl: Uskupinjanje:

en: Hardware
sl: Strojna oprema

en: Hardware Accelerated (OpenGL)
sl: Strojno pospešeno (OpenGL)

en: Help
sl: Pomoč

en: Hibernate
sl: Uspavaj

en: Hibernate Intelligently
sl: Pametno spanje

en: Hibernate Now
sl: Spanje zdaj

en: Hibernate when below:
sl: Uspavaj pod:

en: Hidden
sl: Skrito

en: Hide
sl: Skrij

en: Hide If Focus Lost
sl: Skrij ob izgubi fokusa

en: Hide Instead Of Raise
sl: Skrij namesto dviga

en: Hide Instead Of Raising
sl: Skritje namesto dviga

en: Hide Logo
sl: Skrij Logo

en: Hide duration
sl: Trajanje skritja

en: Hide input when inactive
sl: Skrij vnos ob neaktivnosti

en: Hide list
sl: Skrij seznam

en: Hide timeout
sl: Časovna zakasnitev skritja

en: High
sl: Visoko

en: High Temperature
sl: Visoka temperatura

en: Hinting
sl: Namigovanje

en: Hinting / Fallbacks
sl: Namigi·/·Povrnitve

en: Hints
sl: Namigi

en: Home
sl: Dom

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Hotplug
sl: Monitorjev priključek

en: Hourly
sl: Urno

en: Huge
sl: Ogromna

en: I know
sl: Vem

en: IBar
sl: Modul IBar

en: IBar Settings
sl: Nastavitve modula IBar

en: IBox
sl: Modul IBox

en: IBox Settings
sl: IBox nastavitve

en: ICCCM Properties
sl: Lastnosti ICCCM

en: Icon
sl: Ikona

en: Icon %s
sl: Ikona %s

en: Icon Labels
sl: Oznake ikon

en: Icon Name
sl: Ime ikone

en: Icon Preference
sl: Zaželena ikona

en: Icon Size
sl: Velikost ikone

en: Icon Size (%d)
sl: Velikost ikone (%d)

en: Icon Sizes
sl: Velikosti ikon

en: Iconic
sl: Ikonsko

en: Iconic Mode Enable
sl: Omogoči ikonski način

en: Iconic Mode Toggle
sl: Ikonizirano

en: Iconified
sl: Ikonizirano

en: Iconified Windows
sl: Ikonizirana okna

en: Iconified from other desks
sl: Ikonizirano iz drugih namizij

en: Iconified from other screens
sl: Ikonizirano iz drugih zaslonov

en: Iconified state
sl: Ikoniziranost

en: Iconify
sl: Ikoniziraj

en: Icons
sl: Ikone

en: Icons On Desktop
sl: Namizne ikone

en: Identifiers
sl: Prepoznavatelji

en: Idle Fade Time
sl: Čas uveljavljanja pojemanja

en: Idle effects
sl: Nedejavni učinki

en: Ignore all
sl: Spreglej vse

en: Ignore hint
sl: Prezri namig

en: Ignore replace ID
sl: Prezri zamenjaj prepoznavnik

en: Ignore this
sl: Spreglej to

en: Images
sl: Slike

en: Import Error
sl: Napaka pri uvažanju

en: Import Settings...
sl: Uvozi nastavitve.

en: Import...
sl: Uvozi...

en: In the future
sl: V prihodnosti

en: In the last minute
sl: Zadnjo minuto

en: Include windows from other screens
sl: Vključi okna drugih zaslonov

en: Incomplete Window Properties
sl: Lastnosti nepopolnih oken

en: Increase Volume
sl: Povišaj glasnost

en: Information
sl: Informacije

en: Inherit parent settings
sl: Prevzemi starševske nastavitve

en: Initial State
sl: Začetno stanje

en: Initial draw timeout for newly mapped windows
sl: Začetni premor izrisovanja za novo mapirana okna

en: Input
sl: Vstopno

en: Input Method Config Import Error
sl: Napaka pri uvažanju nastavitev za način vnosa

en: Input Method Error
sl: Napaka pri načinu vnosa

en: Input Method Parameters
sl: Parametri načina vnosa

en: Input Method Selector
sl: Izbirnik načina vnosa

en: Input Method Settings
sl: Nastavitev načinov vnosa

en: Input requested
sl: Zahtevan je vnos

en: Inset
sl: Vdrto

en: Install one of these modules for network management support
sl: Namestite enega teh modulov za podporo upravljanja omrežja

en: Install/Enable Connman service for network management support
sl: Namesti/Omogoči Connman servis za podporo upravljanja omrežja

en: Interaction Settings
sl: Nastavitve vzajemnosti

en: Internal
sl: Notranje

en: Internal filemanager error :(
sl: Notranja napaka upravitelja datotek :(

en: Invalidate (full redraw)
sl: Onemogoči (polna ponovna porisava)

en: Item height
sl: Višina predmeta

en: Item width
sl: Širina predmeta

en: Jump Mode
sl: Skakalni način

en: Jump to desk
sl: Preskoči na namizje

en: Jump to window...
sl: Skoči na okno

en: Jump to window... or start...
sl: Skoči na okno... ali začni...

en: Keep
sl: Obdrži

en: Keep current properties
sl: Ohranjaj trenutne lastnosti

en: Keep windows within the visual screen limits
sl: Obdrži okna znotraj vidnih zaslonskih meja

en: Key Binding Combination
sl: Kombinacija navez tipkovnice

en: Key Bindings
sl: Naveze tipk

en: Key Bindings Settings
sl: Nastavitev navez tipk

en: Keybind Error
sl: Napaka znakovne naveze

en: Keyboard
sl: Tipkovnica

en: Keyboard Layout
sl: Tipkovničin razpored

en: Keyboard Layouts
sl: Razporeditve tipkovnice

en: Keyboard Settings
sl: Nastavitve tipkovnice

en: Kill
sl: Ubij

en: Kill process if unclosable
sl: Ubij proces, če ga ni mogoče zapreti

en: Kill process instead of client
sl: Ubij proces namesto klienta

en: Kill timeout:
sl: Časovni iztek uboja:

en: Known Applications
sl: Znani programi

en: Label
sl: Oznaka

en: Label only in gadgets
sl: Označi gadžete, ki so le-vstopni

en: Language
sl: Jezik

en: Language Selector
sl: Izbirnik jezika

en: Language Settings
sl: Nastavitve jezika

en: Laptop lid
sl: Pokrov prenosnika

en: Large
sl: Široka

en: Large Styled
sl: Široko

en: Last Accessed:
sl: Nazadnje dostopano:

en: Last Modified Permissions:
sl: Nazadnje spremenjena dovoljenja

en: Last Modified:
sl: Zadnjič spremenjeno:

en: Last used
sl: Zadnje uporabljano

en: Launch
sl: Zaženi

en: Launcher
sl: Zaganjalnik

en: Layers
sl: Plasti

en: Layout
sl: Razporeditev

en: Left
sl: Levo

en: Left Edge
sl: Levi rob

en: Left button
sl: Levi gumb

en: Left of
sl: Levo od

en: Left-bottom Corner
sl: Kot levo spodaj

en: Left-top Corner
sl: Kot levo zgoraj

en: Length:
sl: Dolžina:

en: Level
sl: Nivo

en: Levels Allowed
sl: Dovoljeni nivoji

en: Levels of urgency to display:
sl: Nivoji nujnosti za prikaz:

en: Lid
sl: Pokrov

en: Lid Closed
sl: Pokrov zaprt

en: Lid Events
sl: Dogodki pokrova

en: Lid Opened
sl: Pokrov odprt

en: Lid Unknown
sl: Neprepoznan pokrov

en: Limit caption length
sl: Omejitev dolžine vsebine

en: Limit resize to useful geometry
sl: Omeji spreminjanje velikosti na še uporabno geometrijo

en: Linear
sl: Linearno

en: Link
sl: Bližnjica

en: Link Information
sl: Informacija o povezavi

en: List
sl: Seznam

en: List Header
sl: Glava seznama

en: List Item
sl: Predmet seznama

en: Load
sl: Naloži

en: Load X Modifier Map
sl: Naloži X zemljevid spremenljivk

en: Load X Resources
sl: Naloži sredstva X

en: Loaded Gadgets
sl: Naloženi gadžeti

en: Loading Module: %s
sl: Nalaganje modula: %s

en: Locale
sl: Prevod

en: Locale Selected
sl: Izbran jezik

en: Location:
sl: Mesto:

en: Lock
sl: Zakleni

en: Lock Failed
sl: Zaklepanje spodletelo

en: Lock icon move
sl: Zakleni premikanje ikon

en: Lock on Startup
sl: Zaklep ob zagonu

en: Lock on Suspend
sl: Zaklep ob zaustavitvi

en: Locking
sl: Zaklepanje

en: Locks
sl: Zaklepi

en: Log Out
sl: Odjavi

en: Logging out while this window is open
sl: Odjavljanje medtem, ko je to okno oprto

en: Login Box
sl: Prijavnik

en: Logout
sl: Odjava

en: Logout now
sl: Odjavi zdaj

en: Logout problems
sl: Težave pri odjavljanju

en: Look
sl: Izgled

en: Lost Windows
sl: Izgubljena okna

en: Low
sl: Nizko

en: Low Temperature
sl: Nizka temperatura

en: Lower
sl: Postavi v ozadje

en: Lower Power Automatic
sl: Samodejno znižanje porabe

en: Machine
sl: Naprava

en: Main
sl: Glavni Meni

en: Main Menu
sl: Glavni Meni

en: Major Desktops
sl: Glavna namizja

en: Manager
sl: Upravitelj

en: Manipulation
sl: Upravljanje

en: Manual
sl: Ročno

en: Margin
sl: Meja

en: Match Enlightenment theme if possible
sl: Posnemaj Enlightenment temo, če je mogoče

en: Match only one window
sl: Zapomni si le eno okno

en: Max
sl: Največ

en: Max File Size For Thumbnailing
sl: Največja velikost datoteke za ustvarjanje predoglednic

en: Maximization
sl: Razpetost

en: Maximize
sl: Razpni

en: Maximize Fullscreen
sl: Razpni celozaslonsko

en: Maximize Horizontally
sl: Razpni Vodoravno

en: Maximize Left
sl: Razpni levo

en: Maximize Mode "Expand"
sl: Razpni·razširjeno

en: Maximize Mode "Fill"
sl: Razpni zapolnjeno

en: Maximize Mode "Smart"
sl: Pametna razpetost

en: Maximize Right
sl: Razpni desno

en: Maximize Vertically
sl: Razpni Navpično

en: Maximized state
sl: Razpetost

en: Maximizing
sl: Razpenjanje

en: Maximum
sl: Največje

en: Maximum Power State
sl: Najvišje stanje napetosti

en: Maximum Size
sl: Največja velikost

en: Maximum Speed
sl: Največja hitrost

en: Medium
sl: Srednje

en: Medium (8 ticks)
sl: Srednje (8 tikov)

en: Memory-mapping (mmap) of the file failed.
sl: Spodletela pomnilniška preslikava (mmap)·datoteke.

en: Menu
sl: Meni

en: Menu (Dropdown)
sl: Spustni meni

en: Menu (Popup)
sl: Pojavni meni

en: Menu Item
sl: Predmet menija

en: Menu Scroll Speed
sl: Hitrost drsenja menija

en: Menu Settings
sl: Nastavitev menijev

en: Menu Title
sl: Naslov menija

en: Menus
sl: Meniji

en: Messages
sl: Sporočila

en: Middle button
sl: Srednji gumb

en: Mime Types
sl: Vrste MIME

en: Mime-type:
sl: Mime-vrsta:

en: Mime:
sl: Vrsta Mime:

en: Min
sl: Najmanj

en: Minimum
sl: Najmanjše

en: Minimum Power State
sl: Najnižje stanje napetosti

en: Minimum Size
sl: Najmanjša velikost

en: Minimum Speed
sl: Najmanjša hitrost

en: Minimum characters for search
sl: Najmanjše število znakov za iskanje

en: Misc
sl: Mešano

en: Miscellaneous
sl: Mešano

en: Missing Application
sl: Manjkajoč program

en: Mixer
sl: Mešalnik

en: Mobile
sl: Mobilno

en: Modal
sl: Pogovorno

en: Mode
sl: Način

en: Modified:
sl: Spremenjeno:

en: Modify
sl: Spremeni

en: Module %s needs to support %s
sl: Modul %s mora podpirati %s

en: Module Settings
sl: Nastavitev Modulov

en: Module does not contain all needed functions
sl: Modul ne vsebuje vseh potrebnih funkcij.

en: Modules
sl: Moduli

en: More Help
sl: Več pomoči

en: More than one module selected.
sl: Več kot en modul izbran.

en: Most recent Window under the Mouse
sl: Zadnje uporabljeno okno pod kazalcem

en: Most recently used
sl: Zadnje uporabljeno

en: Most used
sl: Največ uporabljano

en: Mount
sl: Priklopi

en: Mount Error
sl: Napaka priklopa

en: Mount status:
sl: Stanje priklopa

en: Mount volumes on insert
sl: Priklopi disk ob vstavitvi

en: Mouse
sl: Miška

en: Mouse Binding Combination
sl: Kombinacija navez miške

en: Mouse Binding Error
sl: Napaka naveze z miško

en: Mouse Bindings
sl: Naveze miške

en: Mouse Bindings Settings
sl: Nastavitev navez miške

en: Mouse Button
sl: Miškin gumb

en: Mouse Buttons
sl: Miškini gumbi

en: Mouse Hand
sl: Miškina roka: Leva/Desna

en: Mouse Remapping
sl: Ponovno mapiranje miške

en: Mouse Settings
sl: Nastavitev miške

en: Mouse Wheel Down
sl: Miškin kolešček dol

en: Mouse Wheel Up
sl: Miškin kolešček gor

en: Mouse Wheels
sl: Miškini koleščki

en: Mouse to key
sl: Miško na ključ

en: Move
sl: Premakni

en: Move By Coordinate Offset...
sl: Pemakni na način zunaj koordinat

en: Move Down
sl: Premakni dol

en: Move Geometry
sl: Geometrija premikanja

en: Move Source
sl: Premakni izvor

en: Move Text
sl: Premakni besedilo

en: Move To ...
sl: Premakni v...

en: Move To Center
sl: Premakni na sredino

en: Move To Coordinates...
sl: Premakni na koordinate...

en: Move Up
sl: Premakni gor

en: Move by
sl: Premakni za

en: Move of %s done
sl: Premikanje %s opravljeno

en: Move the focused window down
sl: Premakni fokusirano okno navzdol

en: Move the focused window left
sl: Premakni fokusirano okno na levo

en: Move the focused window right
sl: Premakni fokusirano okno na desno

en: Move the focused window up
sl: Premakni fokusirano okno navzgor

en: Move to
sl: Premakni v

en: Move to Trash
sl: Premakni v smeti

en: Move to current desk after switch
sl: Premakni na trenutno namizje po preklopu

en: Move with keyboard
sl: Premakni s tipkovnico

en: Move/resize to lower-left quadrant
sl: Premakni/Spremeni velikost v spodnji levi kvadrant

en: Move/resize to lower-right quadrant
sl: Premakni/Spremeni velikost v spodnji desni kvadrant

en: Move/resize to upper-left quadrant
sl: Premakni/Spremeni velikost v zgornji levi kvadrant

en: Move/resize to upper-right quadrant
sl: Premakni/Spremeni velikost v zgornji desni kvadrant

en: Moving %s (eta: %s)
sl: Premikanje %s (prib.: %s)

en: Moving is aborted
sl: Premikanje opuščeno

en: Music Player
sl: Glasbeni predvajalnik

en: Music control Settings
sl: Nastavitve nadzora glasbe

en: Music controller
sl: Glasbeni nadzornik

en: Mute
sl: Nemo

en: Mute Volume
sl: Onemi glasnost

en: Mute volume
sl: Onemi glasnost

en: N/A
sl: Ni na voljo

en: NONE
sl: BREZ

en: Name
sl: Ime

en: Name:
sl: Ime:

en: Names
sl: Imena

en: Navigate
sl: Krmari

en: Navigate...
sl: Krmari...

en: NetWM Properties
sl: Lastnosti NetWM

en: Network Management
sl: Upravljanje omrežij

en: Never
sl: Nikoli

en: Never tell me
sl: Ne povej mi nikoli

en: New
sl: Nov

en: New Application Entry
sl: Nov vnos programa

en: New Directory
sl: Nova Mapa

en: New File
sl: Nova datoteka

en: New Instance of Focused App
sl: Nov primerek osredotočene aplikacije

en: New Window Focus
sl: Fokus na novo okno

en: New Windows
sl: Nova okna

en: New volume
sl: Nova naprava

en: New...
sl: Novo ...

en: Next
sl: Naslednje

en: Next Window
sl: Naslednje okno

en: Next keyboard layout
sl: Naslednji razpored tipovnice

en: Next window class
sl: Naslednji okenski razred

en: Next window of same class
sl: Naslednje okno enakega razreda

en: No
sl: NE

en: No Sorting
sl: Brez urejanja

en: No applications
sl: Ni programov

en: No edge selected
sl: Rob ni bil izbran

en: No information available
sl: Podatki niso na voljo

en: No listable items
sl: Ni predmetov za seznam

en: No match properties set
sl: Ujemajoče lastnosti niso nastavljene

en: No modules selected.
sl: Noben modul ni izbran

en: No plugins loaded
sl: Vtičniki niso naloženi

en: No selection
sl: Brez izbire

en: No to all
sl: Ne za vse

en: No window
sl: Brez okna

en: No windows
sl: Ni oken

en: None
sl: Brez

en: Nonexistent path
sl: Neobstoječa pot

en: Normal
sl: Normalno

en: Normal (32 ticks)
sl: Normalno (32 tikov)

en: Normal Backlight
sl: Osvetlitev ozadja normalna

en: Normal Styled
sl: Normalno

en: Normal Windows
sl: Normalna okna

en: North
sl: Sever

en: Northeast
sl: Severovzhod

en: Northwest
sl: Severozahod

en: Not signed.
sl: Ni podpisano.

en: Nothing
sl: Nič

en: Notification
sl: Obvestila

en: Notification Module
sl: Modul Obvestila

en: Notification Settings
sl: Nastavitve modula Obvestila

en: Number of Desktops
sl: Število namizij

en: Numbers
sl: Števila

en: OK
sl: V redu

en: Object Plugins
sl: Vtičniki predmetov

en: Objects
sl: Predmeti

en: Occupied blocks on disk:
sl: Zasedeni bloki na disku:

en: Of window...
sl: Okna...

en: Off
sl: Izklopljeno

en: Offer Resistance
sl: Nudi odpor

en: Ok
sl: V Redu

en: On
sl: Vklopljeno

en: On window...
sl: Na oknu...

en: Only dialogs
sl: Le novi pogovorniki

en: Only dialogs with focused parent
sl: Le pogovorniki s fokusiranimi starševskimi okni

en: Only launch single instances
sl: Zaženi le en primerek

en: Opacity
sl: Prosojnost

en: Open
sl: Odpri

en: Open Directory
sl: Odpri mapo

en: Open Dirs In Place
sl: Odpri imenik na mestu

en: Open File...
sl: Odpri datoteko...

en: Open Terminal here
sl: Odpri terminal tukaj

en: Open filemanager on mount
sl: Odpri upravljalnika datotek ob priklopu

en: Open with...
sl: Odpri s programom …

en: OpenGL options:
sl: OpenGL možnosti:

en: Options
sl: Možnosti

en: Order
sl: Zaporedje

en: Orientation
sl: Orientacija

en: Other Settings
sl: Druge nastavitve

en: Other application...
sl: Drugi program...

en: Other windows
sl: Druga okna

en: Others:
sl: Ostali:

en: Output Data
sl: Izhodni podatki

en: Outputs
sl: Prikazi

en: Overlay (Action Toggle)
sl: Prekrivna plast (Vklop dejanja)

en: Overrides
sl: Prepisanci

en: Owner:
sl: Lastnik:

en: PIN Entry (insecure)
sl: PIN vnos (negotovo)

en: PRNG was not seeded.
sl: PRNG ni bil sejan.

en: Package Manager
sl: Upravitelj paketov

en: Package list
sl: Seznam paketov

en: Padding between windows
sl: Površine med okni

en: Pager
sl: Preklopnik namizij

en: Pager Settings
sl: Nastavitev Preklopnika

en: Pager action popup height
sl: Višina pojavnika aktivnosti Preklopnika

en: Pager module cannot be loaded at the same time as Pager Plain!
sl: Modul Preklopnik ne more biti naložen istočasno kot modul ravni preklopnik!

en: Pairable
sl: Poparčkano

en: Pan
sl: Premik

en: Paste
sl: Prilepi

en: Pause music when screen is locked
sl: Ob zaklenjenem zaslonu naredi premor predvajanja glasbe

en: Performance
sl: Delovanje

en: Performance Settings
sl: Nastavitev Delovanja

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Permissions:
sl: Dovoljenja:

en: Personal
sl: Osebno:

en: Personal Application Launchers
sl: Osebni zaganjalniki programov

en: Personal Default
sl: Osebno privzeto

en: Personal Screenlock Password (insecure)
sl: Osebno geslo za zaklep zaslona (negotovo)

en: Picture Import Error
sl: Napaka uvažanja slike

en: Pin to Desktop
sl: Pripni na namizje

en: Ping clients
sl: Preverjanje klientov

en: Ping interval:
sl: Čas med preverjanji:

en: Place at mouse pointer
sl: Postavi pod miškin kazalec

en: Place manually with the mouse
sl: Postavi ročno s pomočjo miške

en: Placement
sl: Razpostavljanje

en: Plain
sl: ravno

en: Please Wait...
sl: Prosimo počakajte ...

en: Please enter your PIN
sl: Prosimo vnesite vaš PIN

en: Please enter your unlock password
sl: Vnesite vaše geslo za odklepanje

en: Plugin
sl: Vtičnik

en: Plugin Trigger
sl: Stikalo vtičnikov

en: Plugin View
sl: Pogled vtičnika

en: Plugins
sl: Vtičniki

en: Pointer
sl: Kazalec

en: Policy
sl: Politika

en: Polling
sl: Preverjanje

en: Popup
sl: Pojavnik

en: Popup Align
sl: Poravnava pojavnika

en: Popup Corner
sl: Vogal pojavnika

en: Popup Desk Down
sl: Pojavnik namizja dol

en: Popup Desk Left
sl: Pojavnik namizja levo

en: Popup Desk Next
sl: Pojavnik naslednjega namizja

en: Popup Desk Previous
sl: Pojavnik prejšnjega namizja

en: Popup Desk Right
sl: Pojavnik namizja desno

en: Popup Desk Up
sl: Pojavnik namizja gor

en: Popup Height
sl: Višina pojavnika

en: Popup Size
sl: Velikost pojavnika

en: Popup Width
sl: Širina pojavnika

en: Popup duration
sl: Trajanje pojavnika

en: Popup pager height
sl: Višina pojavnika Preklopnika

en: Popups
sl: Pojavniki

en: Position
sl: Položaj

en: Possible Locale problems
sl: Mogoče bo treba glede lokalizacije kaj ponastaviti

en: Power Button
sl: Gumb za izklop

en: Power Management
sl: Upravljanje napajanja

en: Power Management Settings
sl: Nastavitve upravljanja napajanja

en: Power Management Timing
sl: Časomer upravljanja z energijo

en: Power Off
sl: Ugasni

en: Power Off Now
sl: Ugasni zdaj

en: Power State Max
sl: Max. stanje napetosti

en: Power State Min
sl: Min. stanje napetosti

en: Power off
sl: Ugasni

en: Powersaving behavior
sl: Obnašanje varčevanja porabe

en: Preferences
sl: Prednostne nastavitve

en: Prevent Changes In:
sl: Prepreči spremembe v:

en: Prevent all forms of pointer warping
sl: Prepreči vse oblike ukrivljanja kazalca

en: Prevent this window from being changed by me
sl: Prepreči  temu oknu uveljavljanje mojih sprememb

en: Prevent this window from being closed
sl: Prepreči temu oknu zaprtje

en: Prevent this window from moving on its own
sl: Prepreči temu oknu samostojno premikanje

en: Prevent:
sl: Prepreči:

en: Preview
sl: Predogled

en: Previous Window
sl: Prejšnje okno

en: Previous keyboard layout
sl: Prejšnji razpored tipkovnice

en: Previous window class
sl: Prejšnji okenski razred

en: Previous window of same class
sl: Prejšnje okno enakega razreda

en: Primary screen
sl: Glavni zaslon

en: Priority
sl: Prednost

en: Processor
sl: Procesor

en: Profile
sl: Profil

en: Profile Selector
sl: Izbirnik profilov

en: Profiles
sl: Profili

en: Program Locks
sl: Programski zaklepi

en: Pronounced accelerate
sl: Poudarjeno pospeševanje

en: Pronounced accelerate, then decelerate
sl: Poudarjeno pospeševanje, zatem zaviranje

en: Pronounced decelerate
sl: Poudarjeno zaviranje

en: Properties
sl: Lastnosti

en: Protected
sl: Zaščiteno

en: Push in Direction...
sl: Potisni v smeri...

en: Quality
sl: Kvaliteta

en: Quick Navigation
sl: Hitra navigacija

en: Quickaccess
sl: Hitri dostop

en: Quickaccess Demo
sl: Hitri dostop predstavitev

en: Quickaccess Error
sl: Napaka Hitrega dostopa

en: Quickaccess Help
sl: Hitri zagon Pomoč

en: Quickaccess Settings
sl: Nastavitve Hitri dostop

en: Quickaccess...
sl: Hitri dostop...

en: Radio Buttons
sl: Radijski gumbi

en: Raise
sl: Postavi v ospredje

en: Raise Window
sl: Privzdigni okno

en: Raise when reverting focus
sl: Dvigni ob menjavi fokusa

en: Raise when starting to move or resize
sl: Privzdigni ob začetku premikanja ali spreminjanja velikosti

en: Raise windows on mouse over
sl: Privzdigni okna pri prehodu s kazalcem

en: Read Only
sl: Le za branje

en: Read-Write
sl: Branje-Pisanje

en: Really Big
sl: Zelo velika

en: Reboot
sl: Ponovni zagon

en: Recent Files
sl: Nedavne datoteke

en: Refocus last window on desktop switch
sl: Pri preklopu namizja ponovno dodeli fokus zadnjemu oknu v fokusu

en: Refresh
sl: Izberi osveževanje

en: Refresh Packages
sl: Osveži pakete

en: Refresh View
sl: Osveži pogled

en: Relative
sl: Relativno

en: Relaunch When Closed
sl: Ponovno zaženi ob zaprtju

en: Remember
sl: Zapomni si

en: Remember Ordering
sl: Zapomni si zaporedje

en: Remember file manager windows
sl: Zapomni si okna upravitelja datotek

en: Remember internal dialogs
sl: Zapomni si notranja pogovorna okna

en: Remember size and position of dialogs
sl: Zapomni si velikost in položaj pogovornikov

en: Remember the locks for this window
sl: Zapomni si zaklepe pri tem oknu

en: Remember these Locks
sl: Zapomni si te zaklepe

en: Remember this Border for this window next time it appears
sl: Zapomni si obrobo tega okna za naslednjič

en: Removable Device
sl: Odstranljiva naprava

en: Remove
sl: Odstrani

en: Remove Quickaccess
sl: Odstrani Hitri dostop

en: Remove Quickaccess From Current Window
sl: Odstrani hitri dostop iz trenutnega okna

en: Remove from bar
sl: Odstrani iz vrstice

en: Rename
sl: Preimenuj

en: Rename %s to:
sl: Preimenuj %s v:

en: Rename File
sl: Preimenuj datoteko

en: Rename Shelf
sl: Preimenuj polico

en: Rendering
sl: Izrisovanje

en: Request Delete
sl: Zahtevaj izbris

en: Request Position
sl: Zahtevaj položaj

en: Reserved:
sl: Rezervirano

en: Reset
sl: Ponovni zagon

en: Resist obstacles
sl: Odpornost na ovire

en: Resistance
sl: Odpornost

en: Resize
sl: Spremeni velikost

en: Resize By...
sl: Spremeni velikost za...

en: Resize Geometry
sl: Geometrija spreminjanja velikosti

en: Resize Steps
sl: Koraki spreminjanja velikosti

en: Resize Text
sl: Spremeni velikost besedila

en: Resize by
sl: Spremeni velikost za

en: Resize with keyboard
sl: Spremeni velikost s tipkovnico

en: Resolution:
sl: Ločljivost:

en: Restart
sl: Ponovni zagon

en: Restart Applications
sl: Programi ponovnega zagona

en: Restore CPU Power Policy
sl: Obnovitev taktike CPU Moči

en: Restore Default Bindings
sl: Obnovi privzete naveze

en: Restore on start
sl: Obnovi nastavitev ob zagonu

en: Retry
sl: Poskusi ponovno

en: Right
sl: Desno

en: Right Edge
sl: Desni rob

en: Right button
sl: Desni gumb

en: Right of
sl: Desno od

en: Right-bottom Corner
sl: Kot desno spodaj

en: Right-top Corner
sl: Kot desno zgoraj

en: Role
sl: Vloga

en: Role:
sl: Vloga:

en: Root
sl: Koren

en: Run
sl: Zaženi

en: Run Error
sl: Napaka pri zagonu

en: Run Everything
sl: Zaženi Everything

en: Run Executable
sl: Zaženi izvršilno datoteko

en: Run in Terminal
sl: Zaženi v terminalu

en: Run with Sudo
sl: Zaženi s Sudo

en: Save
sl: Shrani

en: Save This Message
sl: Shrani to sporočilo

en: Scale
sl: Umeri

en: Scale Settings
sl: Nastavitev umerjanja

en: Scale relative to screen DPI
sl: Umerjaj relativno z zaslonskim DPI

en: Scaling
sl: Umerjanje

en: Scratch
sl: Prask :)

en: Screen
sl: Zaslon

en: Screen %d
sl: Zaslon %d

en: Screen Blank Settings
sl: Nastavitve praznjenja zaslona

en: Screen Limits
sl: Meje zaslona

en: Screen Lock
sl: Zaklepnik

en: Screen Lock Applications
sl: Programi za zaklenjen zaslon

en: Screen Lock Settings
sl: Nastavitve zaklepnika

en: Screen Policy
sl: Politika zaslona

en: Screen Setup
sl: Nastavitve zaslona

en: Screen Unlock Applications
sl: Programi za odklenjen zaslon

en: Screenlock
sl: Zaklenjen zaslon

en: Screenshot is available at this location:
sl: Posnetek zaslona je dosegljiv na tem mestu:

en: Scroll Animation
sl: Animirano drsenje

en: Scroll speed
sl: Hitrost drsenja

en: Search Directories
sl: Iskalne mape

en: Search Path Settings
sl: Nastavitev iskalnih poti

en: Search cached files
sl: Išči predpomnjene datoteke

en: Search only when triggered
sl: Išči le ob zahtevi

en: Search recent files
sl: Išči nedavne datoteke

en: Secondary
sl: Drugotni

en: Seconds
sl: Sekunde

en: Secure Deletion
sl: Popolni izbris

en: Secure delete done
sl: Popolni izbris opravljen

en: Secure deletion is aborted
sl: Popolni izbris opuščen

en: Securely deleting files...
sl: Popolno brisanje datotek...

en: Select
sl: Izberi

en: Select Border Style
sl: Izberi slog obrobe

en: Select Theme
sl: Izberi temo

en: Select a Background...
sl: Izberi ozadje

en: Select a Picture...
sl: Izberi sliko...

en: Select a Theme...
sl: Izberi temo...

en: Select a profile
sl: Izberi profil

en: Select a window
sl: Izberite okno

en: Select an Edje file
sl: Izberi edje datoteko

en: Select an Executable
sl: Izberi izvršilno datoteko

en: Select an Icon for '%s'
sl: Izberi ikono za '%s'

en: Select an Image
sl: Izberi sliko

en: Select an Input Method Settings...
sl: Izberi nastavitev načina vnosa...

en: Select an image
sl: Izberi sliko

en: Select and Slide button
sl: Gumb izberi in drsi

en: Select default style
sl: Izberi privzeti način

en: Select one
sl: Izberite enega

en: Select preferred size
sl: Izberite zaželjeno velikost

en: Selected Application
sl: Izbran program

en: Selected profile: %s
sl: Izbrani profil:·%s

en: Selected source
sl: Izbrani vir

en: Selecting
sl: Izbiranje

en: Send Mouse Back 1 Screen
sl: Pošlji miško nazaj za 1 zaslon

en: Send Mouse Forward 1 Screen
sl: Pošlji miško naprej za 1 zaslon

en: Send Mouse Forward/Back Screens...
sl: Pošlji miško nazaj/naprej za zaslon/ov...·

en: Send Mouse To Screen 0
sl: Pošlji miško na zaslon·0

en: Send Mouse To Screen 1
sl: Pošlji miško na zaslon·1

en: Send Mouse To Screen...
sl: Pošlji miško na zaslon...

en: Send dump
sl: Pošlji zavrženost

en: Send flush
sl: Pošlji izpiranje

en: Send to Desktop
sl: Pošlji na namizje

en: Sensors
sl: Tipala

en: Separate Groups By
sl: Razdeli skupine po

en: Separate group
sl: Loči skupino

en: Set
sl: Nastavi

en: Set As Background
sl: Nastavi kot ozadje

en: Set As Theme
sl: Nastavi kot temo

en: Set Border
sl: Nastavi obrobo

en: Set CPU Power Policy
sl: Nastavi politiko CPU moči

en: Set CPU Speed
sl: Nastavi hitrost CPU

en: Set Shaded State
sl: Nastavi zasenčen način

en: Set Virtual Desktops
sl: Nastavi navidezna namizja

en: Set background...
sl: Nastavi ozadje...

en: Set current window opacity
sl: Nastavi prozornost okna

en: Set overlay...
sl: Nastavi prekrivnost....

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Settings Heading
sl: Glava nastavitev

en: Settings Panel
sl: Nastavitvena plošča

en: Settings Upgraded
sl: Nastavitve posodobljene

en: Setup Command
sl: Nastavi ukaz

en: Setup Selected Input Method
sl: Nastavi izbrani način vnosa

en: Shade
sl: Zasenči

en: Shade Down Mode Toggle
sl: Zasenči navzdol

en: Shade Left Mode Toggle
sl: Zasenči levo

en: Shade Mode Toggle
sl: Zasenčeno

en: Shade Right Mode Toggle
sl: Zasenči desno

en: Shade Up Mode Toggle
sl: Zasenči navzgor

en: Shaded
sl: Zasenčeno

en: Shaded state
sl: Zasenčenost

en: Shading
sl: Senčenje

en: Share
sl: Deli

en: Shelf #%d
sl: Polica #%d

en: Shelf %s
sl: Polica %s

en: Shelf Autohide Error
sl: Napaka samodejnega skrivanja police

en: Shelf Contents
sl: Vsebina police

en: Shelf Error
sl: Napaka police

en: Shelf Settings
sl: Nastavitev Police

en: Shelves
sl: Police

en: Shot Error
sl: Napaka posnetka

en: Show %s Plugin
sl: Pokaži %s vtičnik

en: Show All Applications Menu
sl: Prikaži meni vseh programov

en: Show Clients Menu
sl: Prikaži meni klientov

en: Show Cursor
sl: Prikaži kazalec

en: Show Dialog
sl: Prikaži pogovornik

en: Show Everything Launcher
sl: Prikaži zaganjalnik Everything

en: Show Favorites Menu
sl: Prikaži meni priljubljenih

en: Show Framerate
sl: Prikaži razmerje sličic

en: Show Hidden Files
sl: Prikaži skrite datoteke

en: Show Icon Label
sl: Pokaži ime ikone

en: Show Main Menu
sl: Prikaži glavni meni

en: Show Menu
sl: Prikaži meni

en: Show Menu...
sl: Prikaži meni...

en: Show Pager Popup
sl: Prikaži pojavnik preklopnika

en: Show The Desktop
sl: Prikaži namizje

en: Show The Shelf
sl: Prikaži polico

en: Show alert when battery is low
sl: Prikaži obvestilo ob prazni bateriji

en: Show applications only for Environment
sl: Prikaži le programe za okolje

en: Show configurations in menu
sl: Pokaži nastavitve v meniju

en: Show device icons on desktop
sl: Prikaži ikone naprav na namizju

en: Show gadget settings in top-level
sl: Prikaži nastavitve gadžetov u vrhnjem nivoju

en: Show icon label
sl: Pokaži oznako ikone

en: Show icon only
sl: Prikaži le ikono

en: Show in "All"
sl: Prikaži v "Everything"

en: Show in Menus
sl: Prikaži v menijih

en: Show in top-level
sl: Prikaži v vrhnjem nivoju

en: Show low battery alert
sl: Prikaži obvestilo o prazni bateriji

en: Show on all Desktops
sl: Prikaži na vseh namizjih

en: Show on all screens
sl: Prikaži na vseh zaslonih

en: Show on current screen
sl: Prikaži na trenutnem zaslonu

en: Show on mouse click
sl: Prikaz ob kliku z miško

en: Show on mouse in
sl: Prikaz ob prehodu z miško

en: Show on screen #:
sl: Prikaži na zaslonu #:

en: Show on specified Desktops
sl: Prikaži na določenih namizjih

en: Show password
sl: Pokaži geslo

en: Show popup for focused windows
sl: Prikaži pojavnik za fokusirance

en: Show popup for urgent window
sl: Prikaži pojavnik za nujnik

en: Show popup for urgent windows
sl: Prikaži pojavnik za nujna okna

en: Show popup on desktop change
sl: Prikaži pojavnik ob menjavi namizja

en: Show recent files
sl: Prikaži nedavne datoteke

en: Show text only
sl: Prikaži le besedilo

en: Show tooltip
sl: prikaži orodni namig

en: Show window titles
sl: Prikaži naslove oken

en: Show windows from active desktop
sl: Prikaži okna iz aktivnega namizja

en: Show windows from all desktops
sl: Prikaži okna iz vseh namizij

en: Show windows from all screens
sl: Prikaži okna iz vseh zaslonov

en: Show windows from current screen
sl: Prikaži okna iz trenutnega zaslona

en: Show/Hide All Windows
sl: Prikaži/skrij vsa okna

en: Show/hide gadgets
sl: Skrij/Odkrij gadgete

en: Shrink to Content Width
sl: Skrči na širino vsebine

en: Shutdown when below:
sl: Ugasni pod

en: Sidebar
sl: Stranska vrstica

en: Signal Binding Error
sl: Napaka signalne naveze

en: Signal Bindings
sl: Signalne naveze

en: Signal Bindings Settings
sl: Nastavitve signalnih navez

en: Signal and Source must NOT be blank!
sl: Signal in vir NE SMETA biti prazna!

en: Signature failed.
sl: Podpisovanje spodletelo.

en: Single Click Activation
sl: Zagon z enim klikom

en: Single key
sl: Ena sama tipka

en: Size
sl: Velikost

en: Size and Position
sl: Velikost in položaj

en: Size, Position and Locks
sl: Velikost, lokacija in zaklepi

en: Size:
sl: Velikost:

en: Sizing
sl: Spreminjanje velikosti

en: Skip
sl: Preskoči

en: Skip Pager
sl: Obidi Preklopnik

en: Skip Taskbar
sl: Obidi Opravilno vrstico

en: Skip Window List
sl: Obidi seznam oken

en: Sleep Button
sl: Gumb za pripravljenost

en: Slide pointer to a new window which is focused
sl: Zadrsaj kazalec na novo okno, ki je v fokusu

en: Slider
sl: Drsnik

en: Sloppy
sl: Nemaren

en: Slow (64 ticks)
sl: Počasno (64 tikov)

en: Small
sl: Majhna

en: Small Styled
sl: Majhno

en: Smart Placement
sl: Pametno razpostavljanje

en: Smart expansion
sl: Pametno razširjanje

en: Smooth scaling
sl: Gladko umerjanje

en: Smooth scaling of window content
sl: Gladko umerjanje vsebine okna

en: Software
sl: Programska oprema

en: Something has attempted to set a border when it shouldn't! Report this!
sl: Nekaj je hotelo nastaviti obrobo, ko je ne bi smelo! Poročajte o tem!

en: Sort By Extension
sl: Razvrsti po končnici

en: Sort By Modification Time
sl: Razvrsti po času spremembe

en: Sort By Size
sl: Razvrsti po velikosti

en: Sort Now
sl: Razvrsti zdaj

en: Sort Order
sl: Zaporedje razvrščanja

en: Sort by Date
sl: Uredi po datumu

en: Sort by Name
sl: Razvrsti po imenu

en: Sorting
sl: Razvrščanje

en: Source:
sl: Vir:

en: South
sl: Jug

en: Southeast
sl: Jugovzhod

en: Southwest
sl: Jugozahod

en: Splash
sl: Pozdravni zaslon

en: Splash Text
sl: Besedilo predstavitvenika

en: Splash Title
sl: Naslov predstavitvenika

en: Splash Version
sl: Različica predstavitvenika

en: Spring Delay
sl: Zavlačevanje vzmeti

en: Stacking
sl: Zlaganje

en: Start
sl: Začetek

en: Start GNOME services on login
sl: Zaženi GNOME servise ob prijavi

en: Start KDE services on login
sl: Zaženi KDE servise ob prijavi

en: Start this program on login
sl: Zaženi ta program ob prijavi

en: Startup
sl: Zagon

en: Startup Applications
sl: Zagonski programi

en: Startup Notify
sl: Zagonsko Obveščanje

en: State
sl: Stanje

en: States
sl: Stanja

en: Static
sl: Na mestu

en: Stickiness
sl: Lepljivost

en: Sticky
sl: Lepljivo

en: Sticky Mode Enable
sl: Omogoči lepljivi način

en: Sticky Mode Toggle
sl: Lepljivo

en: Stop
sl: Ustavi

en: Stop Moving Gadgets
sl: Končaj premikanje gadžetov

en: Stop moving
sl: Zaustavi premikanje

en: Stretch
sl: Raztegni

en: Style
sl: Slog

en: Style:
sl: Slog

en: Styles
sl: Stili

en: Subject Plugins
sl: Vtičniki subjektov

en: Suggested Applications
sl: Priporočeni programi

en: Suspend
sl: Zaustavi

en: Suspend Intelligently
sl: Pametna ustavitev

en: Suspend Now
sl: Zaustavi zdaj

en: Suspend delay
sl: Zavlačitev uspavanja

en: Suspend even if AC
sl: Uspavaj kljub priključenosti v električno omrežje

en: Suspend on blank
sl: Uspavaj ob spraznjenju

en: Suspend when below:
sl: Zaustavi pod:

en: Swap window
sl: Zamenjaj okno

en: Switch Desktop To... On Screen...
sl: Preklopi namizje na... Na zaslonu...

en: Switch To Desktop 0
sl: Preklopi na namizje 0

en: Switch To Desktop 0 (All Screens)
sl: Preklopi na namizje·0·(Vsi zasloni)

en: Switch To Desktop 1
sl: Preklopi na namizje 1

en: Switch To Desktop 1 (All Screens)
sl: Preklopi na namizje·1·(Vsi zasloni)

en: Switch To Desktop 10
sl: Preklopi na namizje 10

en: Switch To Desktop 10 (All Screens)
sl: Preklopi na namizje·10·(Vsi zasloni)

en: Switch To Desktop 11
sl: Preklopi na namizje 11

en: Switch To Desktop 11 (All Screens)
sl: Preklopi na namizje·11·(Vsi zasloni)

en: Switch To Desktop 2
sl: Preklopi na namizje 2

en: Switch To Desktop 2 (All Screens)
sl: Preklopi na namizje·2·(Vsi zasloni)

en: Switch To Desktop 3
sl: Preklopi na namizje 3

en: Switch To Desktop 3 (All Screens)
sl: Preklopi na namizje·3·(Vsi zasloni)

en: Switch To Desktop 4
sl: Preklopi na namizje 4

en: Switch To Desktop 4 (All Screens)
sl: Preklopi na namizje·4·(Vsi zasloni)

en: Switch To Desktop 5
sl: Preklopi na namizje 5

en: Switch To Desktop 5 (All Screens)
sl: Preklopi na namizje·5·(Vsi zasloni)

en: Switch To Desktop 6
sl: Preklopi na namizje 6

en: Switch To Desktop 6 (All Screens)
sl: Preklopi na namizje·6·(Vsi zasloni)

en: Switch To Desktop 7
sl: Preklopi na namizje 7

en: Switch To Desktop 7 (All Screens)
sl: Preklopi na namizje·7·(Vsi zasloni)

en: Switch To Desktop 8
sl: Preklopi na namizje 8

en: Switch To Desktop 8 (All Screens)
sl: Preklopi na namizje·8·(Vsi zasloni)

en: Switch To Desktop 9
sl: Preklopi na namizje 9

en: Switch To Desktop 9 (All Screens)
sl: Preklopi na namizje·9·(Vsi zasloni)

en: Switch To Desktop...
sl: Preklopi na namizje...

en: Switch To Desktop... (All Screens)
sl: Preklopi na namizje...·(Vsi zasloni)

en: Switch to Window
sl: Preklopi na okno

en: Switch to desktop of new window
sl: Preklopi na namizje novega okna

en: Sync
sl: Uskladitev

en: System
sl: Sistem

en: System Controls
sl: Sistemski nadzor

en: System Controls Settings
sl: Nastavitve nadzora sistema

en: System Default
sl: Sistemsko privzeto

en: System Updates
sl: Posodobitve sistema

en: Systray
sl: Sistemska vrstica

en: Systray Settings
sl: Nastavitve sistemske vrstice

en: Tablet
sl: Tablica

en: Tablet Disabled
sl: Tablica onemogočena

en: Tablet Enabled
sl: Tablica omogočena

en: Tablet Off
sl: Tablica izklopljena

en: Tablet On
sl: Tablica vklopljena

en: Take Focus
sl: Prevzemi fokus

en: Take Screenshot
sl: Posnemi sliko zaslona

en: Take Shot
sl: Posnemi sliko

en: Taskbar
sl: Opravilna vrstica

en: Tasks
sl: Opravila

en: Tasks Configuration
sl: Nastavitve opravil

en: Tear-free updates (VSynced)
sl: Posodobitve brez trganja (VSynced)

en: Temperature
sl: Temperatura

en: Temperature Settings
sl: Nastavitev Temperature

en: Temperatures
sl: Temperature

en: Terminal Command
sl: Ukaz Terminala

en: Text
sl: Besedilo

en: Text List Item
sl: Predmet besedilnega seznama

en: Textblock Big
sl: Velik del besedila

en: Textblock Light
sl: Svetel del besedila

en: Textblock Plain
sl: Raven del besedila

en: Texture from pixmap
sl: Teksture iz pixmap

en: The EET file handle is bad.
sl: Oprimek·datoteke·EET je slab.

en: The error is unknown to Enlightenment.
sl: Enlightenment te napake ne prepozna.

en: The file data is empty.
sl: Prazna vsebina datoteke

en: The file was closed while writing.
sl: Datoteka je bila zaprta med pisanjem.

en: The keybinding you have entered is already in use!
sl: Vnešena znakovna naveza je že v uporabi!

en: The password you entered is invalid. Try again.
sl: Vnešeno geslo je nepravilno. Poskusite znova.

en: The recent DND operation requested for '%s' has failed.
sl: Zahtevano dejanje DND za '%s' je spodletelo.

en: The requested Quickaccess entry does not exist!
sl: Zahtevan vnos za Hitri dostopt ne obstaja!

en: The signature was invalid.
sl: Neveljaven podpis.

en: Theme
sl: Teme

en: Theme Defined
sl: Določeno po temi

en: Theme File Error
sl: Napaka datoteke teme

en: Theme Import Error
sl: Napaka uvoza teme

en: Theme Selector
sl: Izbirnik tem

en: Theme Wallpaper
sl: Ozadje teme

en: There was no error message.
sl: Ni bilo poročila o napaki.

en: There was no output.
sl: Ni bilo izhodnih podatkov.

en: Thermal
sl: Toplotni

en: This Desktop
sl: To Namizje

en: This Screen
sl: Ta zaslon

en: This error log will be saved as %s/%s.log
sl: To poročilo o napaki bo shranjeno kot %s/%s.log

en: This is a demo dialog used in the Quickaccess tutorial
sl: To je predstavitvenik, uporabljen v navodlilih za Hitri dostop

en: This is a generic error.
sl: Tole je splošna napaka!

en: This link is broken.
sl: Ta bližnjica je okvarjena

en: Threshold
sl: Časovni prag

en: Threshold for a thumb drag
sl: Prag vleke sličice

en: Threshold for applying drag momentum
sl: Prag uveljavljanja vlečnega momentuma

en: Thumbnail
sl: Predoglednica

en: Thumbscroll
sl: Drsenje sličic

en: Tile
sl: Tlakovanje

en: Tile dialog windows
sl: Razpostavi okna dialoga

en: Tiling
sl: Tlakovanje

en: Tiling Configuration
sl: Nastavitve razpostavljanja

en: Time Between Updates
sl: Čas med posodobitvami

en: Time to defer power-hungry tasks
sl: Čas za odložitev energetsko požrešnih opravil

en: Timeout
sl: Preteklo

en: Timers
sl: Časomerji

en: Tiny
sl: Majcena

en: Title
sl: Naslov

en: Title Bar
sl: Naslovna vrstica

en: Title:
sl: Naslov:

en: To
sl: Na

en: To Desktop...
sl: Na namizje...

en: To Next Desktop
sl: Na naslednje namizje

en: To Next Screen
sl: Na naslednji zaslon

en: To Previous Desktop
sl: Na prejšnje namizje

en: To Previous Screen
sl: Na prejšnji zaslon

en: Toggle Borderless State
sl: Brez obrobe

en: Toggle Fullscreen
sl: Preklop na celozaslonsko

en: Toggle Pinned State
sl: Pripeto

en: Toggle Visibility
sl: Vključi vidnost

en: Toggle calendar
sl: Pokaži koledar

en: Toggle floating
sl: Vklopi plavajočnost

en: Toggle focused client's redirect state
sl: Vklopi osredotočeno klientovo stanje preusmeritve

en: Toggle the named module
sl: Pokaži imenovani modul

en: Toolbar
sl: Orodna vrstica

en: Toolbar Contents
sl: Vsebina Orodne vrstice

en: Toolbar Settings
sl: Nastavitve Orodne vrstice

en: Tooltip
sl: Orodni namig

en: Tooltip delay
sl: Zavlačevanje orodnega namiga

en: Tooltip size (Screen percentage)
sl: Velikost orodnega namiga (zaslonski odstotek)

en: Tooltips
sl: Orodni namigi

en: Top
sl: Vrh

en: Top Edge
sl: Zgornji rob

en: Top Left
sl: Zgoraj levo

en: Top Left Edge
sl: Zgornji levi rob

en: Top Right
sl: Zgoraj desno

en: Top Right Edge
sl: Zgornji desni rob

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Top-left Corner
sl: Kot zgoraj levo

en: Top-right Corner
sl: Kot zgoraj desno

en: Touch
sl: Dotik

en: Track launch
sl: Sledi zagonu

en: Transience
sl: Prehodnost

en: Transient
sl: Prehodno

en: Transient For
sl: Prehodnost za

en: Transients
sl: Prehodi

en: Transition Settings
sl: Nastavitev Prehodov

en: Transitions
sl: Prehodi

en: Transparent
sl: Prozorno

en: Trash
sl: Smeti

en: Triple buffered swaps
sl: Trojni predpomnjeni izmenjevalci

en: Type:
sl: Vrsta:

en: Typebuf
sl: Vrsta pomnilnika

en: Types
sl: Vrste

en: Undim
sl: Odtemnitev

en: Uniconify/Unshade
sl: Odikoniziraj/Razsenči

en: Unknown
sl: Neznan

en: Unknown Volume
sl: Neznana naprava

en: Unknown operation from slave %d
sl: Neznana operacija iz podrejenega %d

en: Unknown operation from slave is aborted
sl: Opuščena neznana operacija podrejenca

en: Unload
sl: Razloži

en: Unmaximize
sl: Razveljavi Razpetost

en: Unmount
sl: Odklopi

en: Unmount Error
sl: Napaka odklopa

en: Unmounted
sl: Odklopljeno

en: Unpin from Desktop
sl: Odpni z namizja

en: Unredirected
sl: Nepreusmerjen

en: Unset
sl: Nenastavljeno

en: Unstable module tainting
sl: Nestabilno zaznamovanje modula

en: Untitled window
sl: Neimenovano okno

en: Unused
sl: Neuporabljeno

en: Up
sl: Gor

en: Up/Down select next item in icon view
sl: Gor/Dol izbere naslednji predmet v ikonskem pogledu

en: Update Notice
sl: Obvestilo o posodobitvah

en: Update and re-apply screen setup
sl: Posodobi in ponovno uveljavi nastavitev zaslona

en: Update poll interval
sl: Posodobi premor poizvedb

en: Updates
sl: Posodobitve

en: Uploading ...
sl: Oddajanje...

en: Uploading screenshot
sl: Oddajanje zaslonskega posnetka

en: Urgency
sl: Nujnost

en: Urgent
sl: Nujno

en: Urgent Windows
sl: Nujniki

en: Urgent popup duration
sl: Trajanje nujnika

en: Urgent popup sticks on screen
sl: Prilepi nujnik na zaslon

en: Use
sl: Uporabi

en: Use Alternate Selection Modifiers
sl: Uporabi alternativne izbirne spremenljivke

en: Use Application Provided Icon
sl: Uporabi ikono programa

en: Use Default
sl: Uporabi privzeto

en: Use Edje File
sl: Uporabi edje datoteko

en: Use Enlightenment Default Icon Preference
sl: Uporabi privzeto ikono po meri Enlightenment-a

en: Use Generated Thumbnail
sl: Uporabi ustvarjeno predoglednico

en: Use Image
sl: Uporabi sliko

en: Use No Input Method
sl: Uporabi način brez vnosa

en: Use PIN (insecure)
sl: Uporabite PIN (negotovo)

en: Use Personal Screenlock Password (insecure)
sl: Uporabite osebno geslo zaklepa zaslona (negotovo)

en: Use Profile
sl: Uporabi profil

en: Use Single Click
sl: Uporabi enojni klik

en: Use System Authentication
sl: Uporabite sistemsko prepoznavo

en: Use Theme Icon
sl: Uporabi ikono teme

en: Use Theme Wallpaper
sl: Uporabi ozadje teme

en: Use User Defined Icon
sl: Uporabi uporabniško določeno ikono

en: Use default
sl: Uporabi privzeto

en: Use desktop notifications for alert
sl: Uporabi namizna obvestila za alarm

en: Use keyboard layout
sl: Uporabi razpored tipkovnice

en: Use this icon for all files of this type
sl: Uporabi to ikono za vse datoteke te vrste

en: Used:
sl: Uporabljeno:

en: User Defined Directories
sl: Uporabniško določene mape

en: User Locks
sl: Uporabniški zaklepi

en: User defined
sl: Uporabniško določeno

en: Using menus
sl: Z uporabo menijev

en: Using separator bars
sl: Z uporabo ločilnic

en: Utilities
sl: Pripomočki

en: Utility
sl: Pripomoček

en: Variant
sl: Različica

en: Version: %s
sl: Različica: %s

en: Vertical
sl: Navpično

en: Very Slow (256 ticks)
sl: Zelo počasno (256 tikov)

en: Vi style (ALT + h,j,k,l,n,p,m,i)
sl: Vi slog (ALT + h,j,k,l,n,p,m,i)

en: View
sl: Pogled

en: View Mode
sl: Način pogleda

en: Virtual
sl: Navidezna namizja

en: Virtual Desktop
sl: Navidezno namizje

en: Virtual Desktops
sl: Navidezna namizja

en: Virtual Desktops Settings
sl: Nastavitve navideznih namizij

en: Visible
sl: Vidno

en: Volume
sl: Glasnost

en: Volume Down
sl: Stišaj

en: Volume Up
sl: Glasneje

en: Volume changed
sl: Glasnost spremenjena

en: WARNING
sl: OPOZORILO

en: Wait longer
sl: Čakaj...

en: Wake on notification
sl: Prebudi ob sporočilu

en: Wake on urgency
sl: Prebudi ob nujnosti

en: Wakeups
sl: Prebuditve

en: Wallpaper
sl: Ozadja

en: Wallpaper Settings
sl: Nastavitve ozadja

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Warp mouse at end
sl: Ukrivi kazalec na koncu

en: Warp mouse while selecting
sl: Ukrivi kazalec med izbiro

en: Warp speed
sl: Hitrost ovijanja

en: Warp to owning desktop
sl: Skoči na lastniško namizje

en: Warping
sl: Ukrivljanje

en: Week
sl: Teden

en: Weekend
sl: Vikend

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Welcome to Enlightenment
sl: Dobrodošli v Enlightenment

en: West
sl: Zahod

en: Whenever a window is clicked
sl: Kadarkoli se klikne na okno

en: Whenever the mouse enters a window
sl: Kadarkoli miška vstopi v območje okna

en: Where to place the Wallpaper
sl: Kam postaviti ozadje

en: Widgets
sl: Pomočniki

en: Wifi On
sl: Wifi delujoč

en: Win List
sl: Seznam oken

en: Window
sl: Okno

en: Window : Actions
sl: Okno : Dejanja

en: Window : List
sl: Okno : Seznam

en: Window : Moving
sl: Okno : Premikanje

en: Window : State
sl: Okno : Stanje

en: Window Border Selection
sl: Izbira okenskih obrob

en: Window Class
sl: Razred okna

en: Window Display
sl: Prikaz okna

en: Window Down
sl: Okno spodaj

en: Window Focus
sl: Fokus okna

en: Window Geometry
sl: Geometrija oken

en: Window Group
sl: Okenska skupina

en: Window ID
sl: Razpoznavnik  okna

en: Window List
sl: Seznam oken

en: Window List Menu
sl: Meni okenskega seznama

en: Window List Menu Settings
sl: Nastavitve menija okenskega seznama

en: Window Locks
sl: Zaklepi oken

en: Window Menu
sl: Meni okna

en: Window Process Management
sl: Upravljanje okenskih procesov

en: Window Remember
sl: Zapomni si lastnosti okna

en: Window Remembers
sl: Zapomnitve oken

en: Window Role
sl: Vloga okna

en: Window Switcher
sl: Preklopnik oken

en: Window Switcher Settings
sl: Nastavitve okenskega preklopnika

en: Window Up
sl: Okno zgoraj

en: Window class
sl: Razred okna

en: Window name
sl: Ime okna

en: Window on the Left
sl: Okno na levi

en: Window on the Right
sl: Okno na desni

en: Window properties are not a unique match
sl: Lastnosti okna se ne ujemajo popolno

en: Window stacking layer
sl: Plast·okenskega zlaganja

en: Window type
sl: Tip okna

en: Window under the Mouse
sl: Okno pod kazalcem

en: Windows
sl: Okna

en: Windows from other desks
sl: Prikaži okna iz drugih namizij

en: Windows from other screens
sl: Okna iz drugih zaslonov

en: Winlist Error
sl: Napaka Winlist

en: Winlist Title
sl: Naslov seznama oken

en: Winlist cannot be activated from a signal binding
sl: Winlist se ne more zaganjati z navezo signala

en: Winlist cannot be activated from an ACPI binding
sl: Winlist se ne more zaganjati z navezo ACPI

en: Winlist cannot be activated from an edge binding
sl: Winlist se ne more zaganjati z navezo roba

en: Withdrawn
sl: Umaknjeno

en: Within
sl: Znotraj

en: Wrap desktops around when flipping
sl: Ovijaj namizja ob preklopu

en: X Messages
sl: X sporočila

en: X11 Basics
sl: X11 osnovno

en: X509 Encoding failed.
sl: Spodletelo kodiranje X509.

en: Yes
sl: Da

en: Yes to all
sl: Da za vse

en: You
sl: Ti

en: You are executing enlightenment directly. This is
    bad. Please do not execute the "enlightenment"
    binary. Use the "enlightenment_start" launcher. It
    will handle setting up environment variables, paths,
    and launching any other required services etc.
    before enlightenment itself begins running.
sl: Enlightenment zaganjate neposredno. To je
    slabo. Prosimo ne zaganjajte "enlightenment"
    binarne datoteke. Uporabite "enlightenment_start" zaganjalnik.
    upravljal bo nastavljanje spremenljivk okolja, poti,
    in zaganjanje ostalih zahtevanih storitev itd.
    preden enlightenment sam začne delovati.

en: You ran out of space while writing the file.
sl: Med zapisovanjem datoteke je zmanjkalo prostora.

en: Your battery is low!
sl: Vaša baterija je prazna!

en: Your display server does not support XComposite, or Ecore-X was built without XComposite support. Note that for composite support you will also need XRender and XFixes support in X11 and Ecore.
sl: Vaš server za ekran ne podpira Xkompozitorja, ali Ecore-X ni bil zgrajen s podporo zanj. Za podporo kompozitorju boste potrebovali tudi podporo XRender in XFixes za X11 in Ecore.

en: Your display server does not support XDamage or Ecore was built without XDamage support.
sl: Vaš server za ekran ne podpira XDamage ali pa je bil Ecore zgrajen brez podpore za  XDamage.

en: Your display server does not support the compositor overlay window.
    This is needed for Enlightenment to function.
sl: Vaš server za ekran ne podpira prekrivnega okna v kompozitnem načinu.
    To je potrebno, da bi Enlightenment deloval.

en: Your system is updated
sl: Vaš sistem je posodobljen

en: Zone
sl: Območje

en: Zoom
sl: Povečava

en: Zoom In
sl: Približaj pogled

en: Zoom Out
sl: Oddalji pogled

en: e.g. Saving to disk
sl: npr. shranjevanje na disk

en: execute
sl: izvedi

en: quick access name/identifier
sl: Hitri dostop ime/prepoznavnik

en: read
sl: beri

en: syntax: "(0|1) (up|down|left|right)"
sl: sintaksa: "(0|1) (gor|dol|levo|desno)"

en: wildcard matches are allowed
sl: nadomestni znaki so dovoljeni

en: write
sl: piši
