libxfce4ui.xfce-4-20 - en to sl translation catalogue (206 entries)

en: %s already triggers this action.
sl: %s že sproži to dejanje.

en: %s; Build ID: %s
sl: %s; ID gradnje: %s

en: 32-bit
sl: 32 bitni

en: 64-bit
sl: 64 bitni

en: 64-bit (32-bit userspace)
sl: 64 bitni (32 bitni uporabniški prostor)

en: A Menu Library
sl: Knjižnica menijev

en: A file named "%s" already exists in this directory, the file hasn't been added.
sl: Datoteka z imenom "%s" že obstaja v tej mapi, datoteka ni bila dodana.

en: About
sl: O programu

en: About Xfce
sl: O Xfce

en: About the Xfce Desktop Environment
sl: O Xfce namiznem okolju

en: Active contributors
sl: Aktivni sodelavci

en: Add adjacent workspace
sl: Dodaj delovno površino

en: Add workspace
sl: Dodaj delovno površino

en: Application Finder
sl: Iskalnik aplikacije

en: Bottom workspace
sl: Spodnja delovna površina

en: CPU
sl: Procesor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Clear
sl: Počisti

en: Clear the shortcut
sl: Zbriši bližnjico

en: Close
sl: Zapri

en: Close T_ab
sl: _Zapri zavihek

en: Close _Window
sl: Zapri _okno

en: Close window
sl: Zapri okno

en: Close window with multiple tabs?
sl: Zaprem okno z več zavihki?

en: Command Shortcut
sl: Bližnjica ukaza

en: Configures appearance, display, keyboard and mouse settings.
sl: Nastavljanje videza, zaslona, tipkovnice in in miške.

en: Conflicting actions for %s
sl: Spor med dejanji za %s

en: Copyright
sl: Avtorske pravice

en: Core developers
sl: Glavni razvijalci

en: Could not grab the keyboard.
sl: Ni mogoče zgrabiti tipkovnice.

en: Credits
sl: Zasluge

en: Customize settings stored by Xfconf
sl: Prilagodi nastavitve, ki jih hrani Xfconf

en: Cycle windows
sl: Kroženje oken

en: Cycle windows (Reverse)
sl: Kroženje oken (vzvratno)

en: Delete active workspace
sl: Izbriši dejavno delovno površino

en: Delete last workspace
sl: Izbriši zadnjo delovno površino

en: Desktop Manager
sl: Upravljalnik namizja

en: Device
sl: Naprava

en: Directory separator illegal in file name
sl: Ločilnik imenika v imenu datoteke ni pravilen

en: Disable session management
sl: Onemogoči upravljalnik seje

en: Distributor
sl: Distributer

en: Do _not ask me again
sl: _Ne sprašuj me več

en: Do you want to read the %s manual online?
sl: Želite prebrati spletni priročnik %s?

en: Do you want to read the manual online?
sl: Želite prebrati spletni priročnik?

en: Documentation supervision
sl: Nadzor nad dokumentacijo

en: Down
sl: Dol

en: Failed to connect to the session manager: %s
sl: Povezovanje z upravljalnikom seje ni uspelo: %s

en: Failed to load interface
sl: Nalaganje vmesnika ni uspelo

en: Failed to migrate the old panel configuration
sl: Ni bilo mogoče preseliti starih nastavitev panoja

en: Failed to open web browser for online documentation
sl: Za prikaz spletne dokumentacije ni bilo mogoče zagnati brskalnika

en: File Manager
sl: Upravljalnik datotek

en: Filename is too long
sl: Ime datoteke je predolgo

en: Filenames should not start or end with a space
sl: Imena datotek se naj ne bi začela ali končala s presledkom

en: Fill window
sl: Zapolni okno

en: Fill window horizontally
sl: Zapolni okno vodoravno

en: Fill window vertically
sl: Zapolni okno navpično

en: GPU
sl: Grafični procesor

en: GPUs
sl: Grafični procesorji

en: GTK Version
sl: GTK različica

en: Handles the placement of windows on the screen.
sl: Ureja postavitev oken na zaslonu.

en: Hide window
sl: Skrij okno

en: If you know of anyone missing from this list; don't hesitate and file a bug on <https://gitlab.xfce.org/xfce/libxfce4ui/-/issues> .
sl: Če poznate koga, ki na tem seznamu manjka, to prijavite na <https://gitlab.xfce.org/xfce/libxfce4ui/-/issues> .

en: Implements a freedesktop.org compliant menu based on GLib and GIO.
sl: Implementria freedesktop.org skladen meni, ki temelji na GLib in GIO.

en: Implements the thumbnail management D-Bus specification.
sl: Implementira D-Bus specifikacijo za upravljanje sličic.

en: Information about the Xfce Desktop Environment
sl: Podatki o Xfce namiznem okolju

en: Keep '%s'
sl: Obdrži '%s'

en: Kernel Version
sl: Različica jedra

en: Keyboard shortcut already in use
sl: Bližnjica na tipkovnici je že v rabi

en: Left
sl: Levo

en: Left workspace
sl: Leva delovna površina

en: License
sl: Dovoljenje

en: Lower window
sl: Spusti okno

en: Manages removable drives and media for Thunar.
sl: Upravlja odstranljive nosilce in medije v Thunarju.

en: Manages your files in a modern, easy-to-use and fast way.
sl: Upravljanje z datotkami na moderen, enostaven in hiter način.

en: Maximize window
sl: Razpni okno

en: Maximize window horizontally
sl: Razpni okno vodoravno

en: Maximize window vertically
sl: Razpni okno navpično

en: Memory
sl: Pomnilnik

en: Move window
sl: Premakni okno

en: Move window to bottom workspace
sl: Premakni okno na spodnjo delovno površino

en: Move window to left monitor
sl: Premakni okno na levi zaslon

en: Move window to left workspace
sl: Premakni okno na levo delovno površino

en: Move window to lower monitor
sl: Premakni okno na spodnji zaslon

en: Move window to next workspace
sl: Premakni okno na naslednjo delovno površino

en: Move window to previous workspace
sl: Premakni okno na prejšnjo delovno površino

en: Move window to right monitor
sl: Premakni okno na desni zaslon

en: Move window to right workspace
sl: Premakni okno na desno delovno površino

en: Move window to upper monitor
sl: Premakni okno na zgornji zaslon

en: Move window to upper workspace
sl: Premakni okno na zgornjo delovno površino

en: Move window to workspace 1
sl: Premakni okno na delovno površino 1

en: Move window to workspace 10
sl: Premakni okno na delovno površino 10

en: Move window to workspace 11
sl: Premakni okno na delovno površino 11

en: Move window to workspace 12
sl: Premakni okno na delovno površino 12

en: Move window to workspace 2
sl: Premakni okno na delovno površino 2

en: Move window to workspace 3
sl: Premakni okno na delovno površino 3

en: Move window to workspace 4
sl: Premakni okno na delovno površino 4

en: Move window to workspace 5
sl: Premakni okno na delovno površino 5

en: Move window to workspace 6
sl: Premakni okno na delovno površino 6

en: Move window to workspace 7
sl: Premakni okno na delovno površino 7

en: Move window to workspace 8
sl: Premakni okno na delovno površino 8

en: Move window to workspace 9
sl: Premakni okno na delovno površino 9

en: Next workspace
sl: Naslednja delovna površina

en: No
sl: Ne

en: OS Name
sl: Ime OS

en: OS Type
sl: Vrsta OS

en: Panel
sl: Pano

en: Please press a key
sl: Pritisnite tipko

en: Please report bugs to <%s>.
sl: Hrošče prijavite na <%s>.

en: Please see <https://www.xfce.org/about/credits>
sl: Preberite <https://www.xfce.org/about/credits>

en: Please use another key combination.
sl: Uporabite drugo kombinacijo tipk.

en: Press keyboard keys to trigger the %s '%s'.
sl: Pritisnite tipke na tipkovnici za aktivacijo %s '%s'.

en: Previous contributors
sl: Predhodni sodelavci

en: Previous workspace
sl: Prejšnja delovna površina

en: Provides a home for window buttons, launchers, app menu and more.
sl: Predstavlja dom za gumbe oken, zaganjalnike, menike apliakcij in več.

en: Quickly finds and launches applications installed on your system.
sl: Hitro najde in zažene aplikacije, ki so nameščene na sistemu.

en: Raise or lower window
sl: Dvigni ali spusti okno

en: Raise window
sl: Dvigni okno

en: Read the manual
sl: Preberite priročnik

en: Resize window
sl: Spremeni velikost okna

en: Restore the default shortcut
sl: Povrni privzeto bližnjico

en: Right
sl: Desno

en: Right workspace
sl: Desna delovna površina

en: Saves and restores your session, handles startup, autostart and shutdown.
sl: Shrani in obnovi seanso, skrbi za zagon, samodejni zagon in ustavljanje sistema.

en: Servers maintained by
sl: Strežnike vzdržuje

en: Session Manager
sl: Upravljalnik seje

en: Session management client ID
sl: ID odjemalca upravljalnika seje

en: Session management options
sl: Možnosti upravljalnika seje

en: Session manager did not return a valid client id
sl: Upravljalnik seje ni vrnil veljavnega identifikatorja odjemalca

en: Sets desktop backgrounds, handles icons and more.
sl: Nastavi ozadja namizja, rokuje z ikonami in več.

en: Settings Daemon
sl: Nadzornik nastavitev

en: Settings Manager
sl: Nastavitve

en: Shade window
sl: Osenči okno

en: Shortcut
sl: Bližnjica

en: Shortcuts Editor
sl: Urejevalnik bližnjic

en: Show desktop
sl: Pokaži namizje

en: Show session management options
sl: Prikaži možnosti upravljalnika seje

en: Stick window
sl: Prilepi okno

en: Stores your settings in a D-Bus-based configuration system.
sl: Shrani nastavitve v konfiguracijski sistem, ki temelji na D-Bus-u

en: Switch application
sl: Preklopi program

en: Switch window for same application
sl: Preklopi okno za isti program

en: System
sl: Sistem

en: Thanks to all who helped making this software available!
sl: Hvala vsem, ki so omogočili izdelavo te programske opreme!

en: The Xfce development team. All rights reserved.
sl: Xfce razvojna ekipa. Vse pravice pridržane.

en: The current shortcut. Click to edit...
sl: Trenutna bližnjica. Klikni za urejanje...

en: The libxfce4ui, libxfce4util and exo packages are distributed under the terms of the GNU Library General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
sl: libxfce4ui, libxfce4util in exo paketi so distribuirani pod licenco GNU Library General Public License, kot je objavljena s strani organizacije Free Software Foundation; bodisi različice 2 licence ali (kot možnost) katerekoli poznejše različice.

en: The packages thunar, xfce4-appfinder, xfce4-panel, xfce4-session, xfce4-settings, xfconf, xfdesktop and xfwm4 are distributed under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
sl: Paketi thunar, xfce4-appfinder, xfce4-panel, xfce4-session, xfce4-settings, xfconf, xfdesktop in xfwm4 so distribuirani pod pogoji licence GNU General Public License, kot je objavljena s strani organizacije Free Software Foundation; bodisi različice 2 licence ali (kot možnost) katerekoli poznejše različice.

en: This keyboard shortcut is currently used by: '%s'
sl: To bližnjico na tipkovnici trenutno uporablja: '%s'

en: This shortcut is already being used by the action '%s'. Which action do you want to use?
sl: To bližnjico že uporablja dejanje '%s'. Katero dejanje želite uporabiti?

en: This shortcut is already being used for something else.
sl: Ta bližnjica se že uporablja za nekaj drugega.

en: This shortcut is already being used for the action '%s'. Which action do you want to use?
sl: Ta bližnjica se že uporablja za dejanje '%s'. Katero dejanje želite uporabiti?

en: This shortcut is already being used for the command '%s'. Which action do you want to use?
sl: Ta bližnjica se že uporablja za ukaz '%s'. Katero dejanje želite uporabiti?

en: This window has %d tabs open. Closing this window will also close all its tabs.
sl: To okno ima odprto %d zavihkov, ki se bodo zaprla skupaj z njim.

en: This window has multiple tabs open. Closing this window will also close all its tabs.
sl: To okno ima odprto več zavihkov, ki se bodo zaprla skupaj z njim.

en: Thumbnails Service
sl: Storitev sličic za predogled

en: Tile window to the bottom
sl: Razpostavi okno na dno

en: Tile window to the bottom-left
sl: Razpostavi okno spodaj-levo

en: Tile window to the bottom-right
sl: Razpostavi okno spodaj-desno

en: Tile window to the left
sl: Razpostavi okno na levo

en: Tile window to the right
sl: Razpostavi okno na desno

en: Tile window to the top
sl: Razpostavi okno na vrh

en: Tile window to the top-left
sl: Razpostavi okno zgoraj-levo

en: Tile window to the top-right
sl: Razpostavi okno zgoraj-desno

en: Toggle above
sl: Preklopi zgoraj

en: Toggle fullscreen
sl: Preklopi celozaslonski način

en: Translations supervision
sl: Nadzor nad prevajalci

en: Translators
sl: Prevajalci

en: Type '%s --help' for usage information.
sl: Za navodila o uporabi zaženite ukaz "%s --help".

en: Unable to initialize GTK+.
sl: GTK+ ni mogoče začeti.

en: Unknown
sl: Neznano

en: Up
sl: Gor

en: Upper workspace
sl: Zgornja delovna površina

en: Use '%s'
sl: Uporabi '%s'

en: Version information
sl: Podatki o različici

en: Volume Manager
sl: Upravljalnik pogona

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Window Manager
sl: Upravljalnik oken

en: Window Manager Action Shortcut
sl: Bližnjica dejanja upravljalnika oken

en: Window operations menu
sl: Meni z operacijami okna

en: Windowing System
sl: Okenski sistem

en: Working directory "%s" does not exist. It won't be used when spawning "%s".
sl: Imenik "%s" ne obstaja in ne bo uporabljen ob zagonu "%s".

en: Workspace 1
sl: Delovna površina 1

en: Workspace 10
sl: Delovna površina 10

en: Workspace 11
sl: Delovna površina 11

en: Workspace 12
sl: Delovna površina 12

en: Workspace 2
sl: Delovna površina 2

en: Workspace 3
sl: Delovna površina 3

en: Workspace 4
sl: Delovna površina 4

en: Workspace 5
sl: Delovna površina 5

en: Workspace 6
sl: Delovna površina 6

en: Workspace 7
sl: Delovna površina 7

en: Workspace 8
sl: Delovna površina 8

en: Workspace 9
sl: Delovna površina 9

en: Xfce 4 is copyright Olivier Fourdan (fourdan@xfce.org). The different components are copyrighted by their respective authors.
sl: Avtorske pravice nad Xfce 4 ima Olivier Fourdan (fourdan@xfce.org). Avtorske pravice nad posameznimi komponentami imajo njihovi avtorji.

en: Xfce Version
sl: Xfce različica

en: Xfce is a collection of programs that together provide a full-featured desktop environment.
    The following programs are part of the Xfce core:
sl: Xfce je zbirka programov, ki skupaj sestavljajo polno-zmogljivo namizno okolje.
    Naslednji programi so del Xfce jedra:

en: Xfce is also a development platform providing several libraries that help programmers create applications that fit in well with the desktop environment.
    
    Xfce components are licensed under free or open source licences; GPL or BSDL for applications and LGPL or BSDL for libraries. Look at the documentation, the source code or the Xfce website (<a href="https://www.xfce.org">https://www.xfce.org</a>) for more information.
    
    Thank you for your interest in Xfce.
    
    	- The Xfce Development Team
sl: Xfce je tudi razvojna platforma, ki ponuja številne knjižnice, ki so v pomoč programerjem pri razvoju aplikaciji, ki se dobro zlivajo z namiznim okoljem.
    
    Xfce komponenete so licencirane pod prostokodne ali odprtokodne licence; GPL ali BSDL za aplikacije in LGPL ali BSDL za knjižnice. Za če podatkov si oglejte dokumentacijo, izvorno kodo ali Xfce spletno stran (<a href="https://www.xfce.org">https://www.xfce.org</a>).
    
    Hvala za vaše zanimanje za Xfce.
    
    	-Xfce razvojna skupina

en: Yes
sl: Da

en: You will be redirected to the documentation website where the help pages are maintained and translated.
sl: Preusmerjeni boste na stran s spletno dokumentacijo, kjer se vzdržujejo in prevajajo strani s pomočjo.

en: _Always go directly to the online documentation
sl: _Vedno pojdi neposredno na spletno dokumentacijo

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Help
sl: _Pomoč

en: _Read Online
sl: P_reberi na spletu

en: action
sl: dejanje

en: command
sl: ukaz

en: label
sl: oznaka
