Xfdesktop - en to sl translation catalogue (248 entries)

en:     Desktop File Icons:  %s
sl: Ikone datotek namizja: %s

en:     Desktop Icons:       %s
sl: Ikone namizja: %s

en:     Desktop Menu:        %s
sl: Meni namizja: %s

en: %A at %X
sl: %A ob %X

en: %s
    Size: %s
    Last modified: %s
sl: %s
    Velikost %s
    Zadnja sprememba: %s

en: %x at %X
sl: %x ob %X

en: (not mounted)
sl: (ni priklopljen)

en: (unknown)
sl: (neznano)

en: <b>%s</b>
    Type: %s
    Size: %s
sl: <b>%s</b>
    Vrsta: %s
    Velikost: %s

en: <b>Appearance</b>
sl: <b>Videz</b>

en: <b>Desktop Menu</b>
sl: <b>Meni namizja</b>

en: <b>Window List Menu</b>
sl: <b>Seznam oken</b>

en: A normal file with the same name already exists. Please delete or rename it.
sl: Običajna datoteka z istim imenom že obstaja. Izbrišete ali pa jo preimenujete.

en: Advance to the next wallpaper on the current workspace
sl: Nadaljuj na naslednjo sliko ozadja na trenutni delovni površini

en: Amount of time before a different background is selected.
sl: Čas, preden se prikaže drugo ozadje.

en: Apply
sl: Uporabi

en: Apply to all _workspaces
sl: Upor_abi na vseh delovnih površinah

en: Arrange Desktop _Icons
sl: Razporedi _ikone na namizju

en: Arrange icons
sl: Razporedi ikone

en: Automatically arrange all the icons on the desktop
sl: Samodejno razvrsti vse ikone na namizju

en: Automatically select a different background from the current directory.
sl: Samodejno izberi drugo ozadje iz trenutne mape.

en: B_utton:
sl: G_umb:

en: Behavior
sl: Obnašanje

en: Bottom Left Horizontal
sl: Spodaj levo vodoravno

en: Bottom Left Vertical
sl: Spodaj levo navpično

en: Bottom Right Horizontal
sl: Spodaj desno vodoravno

en: Bottom Right Vertical
sl: Spodaj desno navpično

en: Build options:
sl: Možnosti izgradnje:

en: Built with GTK+ %d.%d.%d, linked with GTK+ %d.%d.%d.
sl: Izgrajeno z GTK+ %d.%d.%d, povezano z GTK+ %d.%d.%d.

en: C_olor:
sl: _Barva:

en: C_reate
sl: _Ustvari

en: Cannot convert filename "%s" to the local encoding
sl: Ni mogoče pretvoriti datoteke "%s" v lokalno kodiranje

en: Cause xfdesktop to quit
sl: Povzroči končanje xfdesktop-a

en: Centered
sl: Sredinsko

en: Change the _background
sl: Spremeni _ozadje

en: Choose the folder to select wallpapers from.
sl: Določite mapo za izbiranje slike ozadja.

en: Control
sl: Ctrl

en: Copy _Here
sl: Kopiraj _sem

en: Could not create a new file
sl: Nove datoteke ni bilo mogoče ustvariti

en: Could not create the desktop folder "%s"
sl: Namizne datoteke "%s" ni bilo mogoče ustvariti

en: Could not empty the trash
sl: Koša ni bilo mogoče izprazniti

en: Create Document from template "%s"
sl: Ustvari dokument iz predloge "%s"

en: Create File Error
sl: Napaka ustvarjanja datoteke

en: Create New Folder
sl: Ustvari novo mapo

en: Create _Document
sl: Ustvari _dokument

en: Create _Folder...
sl: Ustvari _mapo...

en: Create _Launcher...
sl: Ustvari zaganja_lnik...

en: Create _URL Link...
sl: Ustvari povezavo _URL ...

en: Cu_t
sl: Iz_reži

en: Default Icons
sl: Privzete ikone

en: Delete Error
sl: Napaka pri brisanju

en: Desktop
sl: Namizje

en: Desktop Folder Error
sl: Napaka namizne mape

en: Desktop Settings
sl: Nastavitve namizja

en: Desktop _Icons
sl: Namizne ikone

en: Desktop _Settings...
sl: Na_stavitve namizja ...

en: Devices
sl: Naprave

en: Disable debug messages
sl: Onemogoči sporočila razhroščevanja

en: Display version information
sl: Prikaži podatke o različici

en: Do _not ask me again
sl: _Ne sprašuj me več

en: Do not wait for a window manager on startup
sl: Ob zagonu ne čakaj na upravljalnik oken

en: Edit _Launcher
sl: Uredi _zaganjalnik

en: Eject Failed
sl: Izmet ni uspel

en: Eject Finished
sl: Izmet končan

en: Ejecting device
sl: Izmet naprave

en: Enable debug messages
sl: Omogoči razhroščevalna sporočila

en: Enter the name:
sl: Vnesite ime:

en: Error
sl: Napaka

en: Failed to eject "%s"
sl: Izmet "%s" ni uspel

en: Failed to load the desktop folder
sl: Nalaganje mape namizja ni uspelo

en: Failed to mount "%s"
sl: Priklapljanje "%s" ni uspelo

en: Failed to run "%s"
sl: Zaganjanje "%s" ni uspelo

en: File Properties Error
sl: Napaka lastnosti datoteke

en: File System
sl: Datotečni sistem

en: File/Launcher icons are not enabled. You can enable them from the "Desktop Icons" tab.
sl: Ikone datoteke/zaganjalnika niso vklopljene. Lahko jih vklopite z zavihka "Namizne ikone".

en: File/launcher icons
sl: Ikone datotek/zaganjalnika

en: General
sl: Splošno

en: Home
sl: Domača mapa

en: Horizontal gradient
sl: Vodoraven preliv

en: Icon _size:
sl: Veliko_st ikone:

en: Icon _type:
sl: Vrs_ta ikone:

en: Icons
sl: Ikone

en: Image files
sl: Slikovne datoteke

en: Image selection is unavailable while the image style is set to None.
sl: Izbiranje slik je onemogočeno, dokler je slog za slike nastavljen na Noben.

en: Include applications menu on _desktop right click
sl: Ob desnem kliku na namizje prikaži programski meni

en: Launch Error
sl: Napaka ob zagonu

en: Left
sl: Levo

en: Middle
sl: Sredinsko

en: Minimized application icons
sl: Ikone zmanjšanih programov

en: Mo_difier:
sl: S_premenilna tipka:

en: Mo_ve to Trash
sl: Premakni v koš

en: Modi_fier:
sl: Modi_fikator:

en: Mount Failed
sl: Priklapljanje ni uspelo

en: Move this dialog to the display and workspace you want to edit the settings for.
sl: Premaknite to okno na zaslon in delovno površino, katerih nastavitve želite spremeniti.

en: Move this dialog to the display you want to edit the settings for.
sl: Premaknite to pogovorno okno na zaslon, za katerega želite urejati nastavitve.

en: Move this dialog to the workspace you want to edit the settings for.
sl: Premaknite to pogovorno okno na delovno površino, za katero želite urejati nastavitve.

en: Name: %s
    Type: %s
    Mounted at: %s
    Size: %s
    Free Space: %s
sl: Ime: %s
    Vrsta: %s
    Priklop: %s
    Velikost: %s
    Prostor na voljo: %s

en: Name: %s
    Type: %s
    Size: %s
    Last modified: %s
sl: Ime: %s
    Vrsta: %s
    Velikost: %s
    Zadnja sprememba: %s

en: Network Shares
sl: Skupna raba v omrežju

en: New Empty File
sl: Nova prazna datoteka

en: New Folder
sl: Nova mapa

en: No templates installed
sl: Nobena predloga ni nameščena

en: None
sl: Brez

en: None of the icons selected support being renamed.
sl: Nobena od izbranih ikon ne podpira preimenovanja.

en: Ope_n With
sl: Odpri _z

en: Ope_n With Other Application...
sl: Odpri v _drugem programu

en: Open With "%s"
sl: Odpri z "%s"

en: Other Devices
sl: Druge naprave

en: Paste Into Folder
sl: Prilepi v mapo

en: Please report bugs to <%s>.
sl: Prijavite hrošče na <%s>.

en: Pop up the menu (at the current mouse position)
sl: Odpri pojavni meni (na trenutnem mestu kazalke)

en: Pop up the window list (at the current mouse position)
sl: Odpri seznam oken (na trenutnem mestu kazalke)

en: Quit
sl: Končaj

en: Randomly selects another image from the same directory when the wallpaper is to cycle.
sl: Naključno izbere drugo sliko iz iste mape, da zamenja sliko ozadja.

en: Reload all settings
sl: Znova naloži vse nastavitve

en: Removable Volume
sl: Odstranljiv nosilec

en: Rename Error
sl: Napaka preimenovanja

en: Right
sl: Desno

en: SOCKET ID
sl: ID VTIČNICE

en: Scaled
sl: Prilagojeno

en: Select First Color
sl: Izberite prvo barvo

en: Select Second Color
sl: Izberite drugo barvo

en: Select a Directory
sl: Izberi mapo

en: Select this option to display preview-able files on the desktop as automatically generated thumbnail icons.
sl: Izberite to možnost, za prikaz predogledov določenih datotek na namizju, v obliki samodejno ustvarjenih sličic.

en: Set Defa_ult Application...
sl: Določi pri_vzeti program...

en: Set desktop background and menu and icon behavior
sl: Nastavite ozadje namizja in obnašanje menijev in ikon

en: Settings manager socket
sl: Vtičnica upravljalnika nastavitev

en: Sh_ow application icons in menu
sl: Prikaži ik_one programov v meniju

en: Show "Delete" option in file context menu
sl: Prikaži možnost "Izbriši" v kontekstualnem meniju datotek

en: Show _Hidden Files
sl: Pokaži _skrite datoteke

en: Show _application icons in menu
sl: Prik_aži ikone programov v meniju

en: Show _window list menu on desktop middle click
sl: Prikaži seznam _oken ob sredinskem kliku na namizje

en: Show a_dd and remove workspace options in list
sl: Na seznamu prikaži možnosti d_odaj in odstrani delovne površine

en: Show hidden files on the desktop
sl: Prikaži skrite datoteke na namizju

en: Show s_ticky windows only in active workspace
sl: Prikaži lepljiva okna samo na ak_tivni delovni površini

en: Show t_humbnails
sl: Prikaži _sličice

en: Show workspace _names in list
sl: Prikaži ime_na delovnih površin v seznamu

en: Size of the tooltip preview image.
sl: Velikost sličice predogleda pri namigih.

en: Solid color
sl: Enobarvno

en: Spanning Screens
sl: Raztezajoči se zasloni

en: Spanning screens
sl: Raztezanje zaslonov

en: Specifies the "right" or "bottom" color of the gradient.
sl: Določi "desno" oz. "spodnjo" barvo preliva.

en: Specifies the solid color, or the "left" or "top" color of the gradient.
sl: Določi eno barvo ali "levo" oz. "zgornjo" barvo preliva.

en: Specify how often the background will change.
sl: Določite, kako pogosto naj se ozadje spreminja.

en: Specify how the image will be resized to fit the screen.
sl: Določite način prilagajanja slike velikosti zaslona.

en: Specify the style of the color drawn behind the backdrop image.
sl: Določite slog barvnega preliva pod sliko.

en: St_yle:
sl: Sl_og:

en: Stop the _Multi-Disk Drive
sl: Zau_stavi več-diskovni pogon

en: Stretched
sl: Raztegnjeno

en: The Xfce development team. All rights reserved.
sl: Xfce razvojna ekipa. Vse pravice pridržane.

en: The application chooser could not be opened
sl: Pogovornega okna za izbiro programa ni bilo mogoče odpreti

en: The device "%s" has been safely removed from the system.
sl: Naprava "%s" je bila varno odstranjena iz sistema.

en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
sl: Naprave "%s" je v postopku izmeta. To lahko nekaj časa traja.

en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
sl: Sistem odklaplja napravo "%s". Prosim ne odstranjujte nosilca oz. ne izklapljajte diska

en: The file could not be opened
sl: Datoteke ni bilo mogoče odpreti

en: The file could not be renamed
sl: Datoteke ni bilo mogoče preimenovati

en: The file properties dialog could not be opened
sl: Pogovornega okna lastnosti datoteke ni bilo mogoče odpreti

en: The file transfer could not be performed
sl: Prenosa datoteke ni bilo mogoče izvesti

en: The files could not be renamed
sl: Datotek ni bilo mogoče preimenovati

en: The folder could not be opened
sl: Mape ni bilo mogoče odpreti

en: The requested operation could not be completed
sl: Zahtevanega opravila ni bilo mogoče dokončati

en: The selected files could not be deleted
sl: Izbranih datotek ni bilo mogoče izbrisati

en: The selected files could not be moved to the trash
sl: Izbranih datotek ni mogoče prestaviti v koš

en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
sl: Nekaj podatkov mora biti zapisanih na napravo "%s", preden je lahko odstranjena. Prosim ne odstranjujte nosilca oz. ne izklapljajte diska.

en: This feature requires a file manager service to be present (such as the one supplied by Thunar).
sl: Ta zmožnost zahteva storitev upravljalnika datotek (kot tista, ki jo vključuje Thunar).

en: This feature requires a trash service to be present (such as the one supplied by Thunar).
sl: Ta zmožnost zahteva storitev koša (kot tista, ki jo vključuje Thunar).

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
sl: To je %s različica %s, ki se izvaja na Xfce %s.

en: This will reorder all desktop items and place them on different screen positions.
    Are you sure?
sl: To bo prerazvrstilo vse predmete na namizju in jih postavilo na druge položaje na zaslonu.
    Ali ste prepričani?

en: Tiled
sl: Razpostavljeno

en: Today at %X
sl: Danes ob %X

en: Top Left Horizontal
sl: Zograj levo vodoravno

en: Top Left Vertical
sl: Zgoraj levo navpično

en: Top Right Horizontal
sl: Zgoraj desno vodoravno

en: Top Right Vertical
sl: Zgoraj desno navpično

en: Transfer Error
sl: Napaka prenosa

en: Transparent
sl: Prozorno

en: Trash
sl: Koš

en: Trash Error
sl: Napaka koša

en: Trash contains %d items
sl: Koš vsebuje %dpredmetov

en: Trash contains one item
sl: Koš vsebuje en predmet

en: Trash is empty
sl: Koš je prazen

en: Type '%s --help' for usage.
sl: Za pomoč izvedite ukaz "%s --help".

en: Unable to contact settings server
sl: Nastavitveni strežnik ni dosegljiv

en: Unable to launch "%s":
sl: "%s" ni mogoče zagnati:

en: Unable to launch "exo-desktop-item-edit", which is required to create and edit launchers and links on the desktop.
sl: Ni mogoče zagnati "exo-desktop-item-edit", ki je potreben za ustvarjanje in urejanje zaganjalnikov in bližnjic na namizju.

en: Unknown
sl: Neznano

en: Unmount Finished
sl: Odklapljanje končano

en: Unmounting device
sl: Odklapljanje naprave

en: Use _submenus for the windows in each workspace
sl: Uporabi podmenije za okna na v_saki delovni površini

en: Version information
sl: Podatki o različici

en: Vertical gradient
sl: Navpičen preliv

en: Wallpaper for %s
sl: Slika ozadja za %s

en: Wallpaper for %s on Monitor %d
sl: Slika ozadja za %s na zaslonu %d

en: Wallpaper for %s on Monitor %d (%s)
sl: Slika ozadja za %s na zaslonu %d (%s)

en: Wallpaper for Monitor %d
sl: Slika ozadja za zaslon %d

en: Wallpaper for Monitor %d (%s)
sl: Slika ozadja za zaslon %d (%s)

en: Wallpaper for my desktop
sl: Slika ozadja za moje namizje

en: Window List
sl: Seznam oken

en: Would you like to arrange all existing
    icons according to the selected orientation?
sl: Ali bi radi razporedili vse obstoječe
    ikone glede na izbrano orientacijo?

en: Writing data to device
sl: Pisanje podatkov na napravo

en: Yesterday at %X
sl: Včeraj ob %X

en: Zoomed
sl: Povečano

en: _Applications
sl: Progr_ami

en: _Background
sl: _Ozadje

en: _Button:
sl: Gum_b:

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Close Window
sl: _Zapri okno

en: _Copy
sl: _Kopiraj

en: _Delete
sl: I_zbriši

en: _Disconnect Volume
sl: O_dklopi nosilec

en: _Edit desktop menu
sl: Ur_edi meni namizja

en: _Empty File
sl: Prazna datot_eka

en: _Empty Trash
sl: Izprazni _koš

en: _Execute
sl: Izv_edi

en: _File/Launcher Icons
sl: Ikone _datotek/zaganjalnika

en: _Folder:
sl: _Mapa:

en: _Help
sl: _Pomoč

en: _Link Here
sl: Ust_vari povezavo tukaj

en: _Lock Volume
sl: Zak_leni nosilec

en: _Menus
sl: _Meniji

en: _Mount Volume
sl: _Priklopi nosilec

en: _Move Here
sl: Pre_makni sem

en: _Next Background
sl: _Naslednje ozadje

en: _OK
sl: _V redu

en: _Open
sl: _Odpri

en: _Open All
sl: _Odpri vse

en: _Open With "%s"
sl: _Odpri z "%s"

en: _Open all
sl: _Odpri vse

en: _Open in New Window
sl: _Odpri v novem oknu

en: _Paste
sl: _Prilepi

en: _Properties
sl: _Lastnosti

en: _Properties...
sl: _Lastnosti...

en: _Random Order
sl: Naključna _razporeditev

en: _Reload
sl: _Znova naloži

en: _Rename
sl: P_reimenuj

en: _Rename...
sl: P_reimenuj ...

en: _Underline text on hover
sl: _Podčrtaj besedilo ob prehodu kazalca

en: _Unmount Volume
sl: _Odklopi nosilec

en: at start up
sl: ob zagonu

en: chronologically
sl: kronološko

en: disabled
sl: onemogočeno

en: enabled
sl: omogočeno

en: every day
sl: vsak dan

en: every hour
sl: vsako uro

en: in hours:
sl: v urah:

en: in minutes:
sl: v minutah:

en: in seconds:
sl: v sekundah:
