Audacious - en to uk translation catalogue (345 entries)

en: 
    (Further messages have been hidden.)
uk: 
    (Наступні повідомлення були приховані.)

en: %1 files selected
uk: Обрано %1 файлів

en: %d channel | %d channels
uk[0]: %d канал
uk[1]: %d канали
uk[2]: %d каналів
uk[3]: %d каналів

en: %d file found | %d files found
uk[0]: Знайдено %d файл
uk[1]: Знайдено %d файли
uk[2]: Знайдено %d файлів
uk[3]: Знайдено %d файлів

en: %d kb/s
uk: %d кб/с

en: %s Settings
uk: Налаштування %s

en: (character encoding error)
uk: (помилка кодування)

en: (unknown title)
uk: (невідома назва)

en: 1 kHz
uk: 1 кГц

en: 125 Hz
uk: 125 Гц

en: 16 kHz
uk: 18 кГц

en: 2 kHz
uk: 2 кГц

en: 250 Hz
uk: 250 Гц

en: 31 Hz
uk: 31 Гц

en: 4 kHz
uk: 4 кГц

en: 500 Hz
uk: 500 Гц

en: 63 Hz
uk: 63 Гц

en: 8 kHz
uk: 8 кГц

en: <b>Album Art</b>
uk: <b>Обкладинка альбому</b>

en: <b>Behavior</b>
uk: <b>Поведінка</b>

en: <b>Compatibility</b>
uk: <b>Сумісність</b>

en: <b>Export</b>
uk: <b>Експортування</b>

en: <b>Metadata</b>
uk: <b>Метадані</b>

en: <b>Miscellaneous</b>
uk: <b>Різне</b>

en: <b>Network Settings</b>
uk: <b>Мережеві налаштування</b>

en: <b>Output Settings</b>
uk: <b>Параметри виводу</b>

en: <b>Playlist</b>
uk: <b>Список відтворення</b>

en: <b>Popup Information</b>
uk: <b>Спливна інформація</b>

en: <b>Proxy Configuration</b>
uk: <b>Конфігурація проксі</b>

en: <b>Recording Settings</b>
uk: <b>Параметри запису</b>

en: <b>ReplayGain</b>
uk: <b>Вирівнювання гучності</b>

en: <b>Song Display</b>
uk: <b>Відображення пісні</b>

en: ALBUM - TITLE
uk: АЛЬБОМ - НАЗВА

en: ARTIST - ALBUM - TITLE
uk: ВИКОНАВЕЦЬ - АЛЬБОМ - НАЗВА

en: ARTIST - ALBUM - TRACK. TITLE
uk: ВИКОНАВЕЦЬ - АЛЬБОМ - СТЕЖКА. НАЗВА

en: ARTIST - TITLE
uk: ВИКОНАВЕЦЬ - НАЗВА

en: ARTIST [ ALBUM ] - TRACK. TITLE
uk: ВИКОНАВЕЦЬ [ АЛЬБОМ ] СТЕЖКА. НАЗВА

en: About %s
uk: Про %s

en: About Audacious
uk: Про Audacious

en: Acid Jazz
uk: Ейсид-джаз

en: Acid Rock
uk: Ейсид-рок

en: Add
uk: Додати

en: Add Files
uk: Додати файли

en: Add Folder
uk: Додати теку

en: Add URL
uk: Додати адресу

en: Add files to a temporary playlist
uk: Додати файли до тимчасового списку відтворення

en: Add files to the playlist
uk: Додати файли до списку відтворення

en: Add folders nested within playlist files
uk: Додати теки, які вкладені поміж списків відтворення

en: Add folders recursively
uk: Додавати теки рекурсивно

en: Adjust volume by:
uk: Підлаштувати звук на:

en: Advance when the current song is deleted
uk: При видаленні поточної пісні відтворювати наступну

en: Advanced
uk: Розширені

en: After applying ReplayGain
uk: Після вирівнювання гучності

en: After applying effects
uk: Після застосування ефектів

en: After applying equalization
uk: Після застосування еквалайзера

en: Album
uk: Альбом

en: Album Artist
uk: Виконавець альбому

en: Album artist
uk: Виконавець альбому

en: Ambient
uk: Ембієнт

en: Amplify all files:
uk: Підсилювати всі файли:

en: Amplify untagged files:
uk: Підсилювати непомічені файли:

en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: Arabic
uk: Арабська

en: Artist
uk: Виконавець

en: As decoded
uk: Після декодування

en: Audacious Settings
uk: Налаштування Audacious

en: Audio
uk: Звук

en: Audio CD
uk: Авдіодиск

en: Audio CD, track %s
uk: Авдіодиск, стежка %s

en: Auto character encoding detector for:
uk: Автовизначення кодування символів:

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Baltic
uk: Балтійські мови

en: Based on shuffle
uk: Побудовано на мішаному режимі

en: Bebop
uk: Бібоп

en: Bit depth:
uk: Амплітудна розрядність:

en: Bitrate
uk: Бітрейт

en: Bitrate:
uk: Бітрейт:

en: Bluegrass
uk: Блуґрас

en: Blues
uk: Блюз

en: Browse
uk: Огляд...

en: Buffer size:
uk: Розмір буферу:

en: C_lear history
uk: О_чистити історію

en: C_lose on jump
uk: З_акрити після переходу

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot load %s: unsupported file name extension.
uk: Неможливо завантажити %s: непідтримуване розширення файлу.

en: Cannot save %s: unsupported file name extension.
uk: Неможливо зберегти %s: непідтримуване розширення файлу.

en: Category
uk: Категорія

en: Chamber Music
uk: Камерна музика

en: Chinese
uk: Китайська

en: Choose File
uk: Вибрати файл

en: Choose Folder
uk: Вибрати теку

en: Cl_ear
uk: Чис_то

en: Classical
uk: Класична музика

en: Clear the playlist when opening files
uk: Очищати список відтворення при відкритті файлів

en: Close _dialog on add
uk: Закрити _діалог після додавання

en: Close _dialog on open
uk: Закрити _діалог при відкритті

en: Codec
uk: Кодек

en: Comment
uk: Коментар

en: Composer
uk: Композитор

en: Confirm Overwrite
uk: Підтвердити перезапис

en: Copy
uk: Копіювати

en: Country
uk: Кантрі

en: Credits
uk: Автори

en: Custom
uk: Власні налаштування

en: Custom string:
uk: Власний формат:

en: Date
uk: Дата

en: Death Metal
uk: Дет-метал

en: Debug
uk: Налагодження

en: Delete Selected
uk: Видалити обране

en: Description
uk: Опис

en: Disco
uk: Диско

en: Display the jump-to-song window
uk: Показати вікно "перейти до пісні"

en: Display the main window
uk: Показати головне вікно

en: Do not load metadata for songs until played
uk: Не завантажувати метадані доріжок до відтворення

en: Do you want to permanently remove “%s”?
uk: Чи ви хочете усунути “%s”?

en: EQF File ...
uk: Файл налаштувань еквалайзеру ...

en: Easy Listening
uk: Легка музика

en: Effect
uk: Ефекти

en: Enable ReplayGain
uk: Увімкнути вирівнювання гучності

en: Enable audio stream recording with %s
uk: Увімкнено записування потоку з %s

en: Enable proxy usage
uk: Використовувати проксі

en: Enter URL:
uk: Введіть адресу:

en: Enter time (minutes:seconds):
uk: Введіть час (хвилини:секунди):

en: Equalizer
uk: Еквалайзер

en: Equalizer Presets
uk: Налаштування еквалайзеру

en: Error
uk: Помилка

en: Error loading %s.
uk: Помилка завантаження %s.

en: Error loading plugin
uk: Помилка завантаження втулку

en: Error opening %s:
    %s
uk: Неможливо відкрити %s:
    %s

en: Error opening output stream
uk: Помилка відкриття потоку виводу

en: Error playing %s:
    %s
uk: Помилка відтворення %s:
    %s

en: Error reading %s:
    %s
uk: Помилка читання %s:
    %s

en: Error reading metadata
uk: Помилка читання метаданих

en: Error recording output stream
uk: Хиба запису потоку

en: Error saving %s.
uk: Помилка завантаження %s.

en: Error writing tag(s).
uk: Помилка під час додавання теґ(ів).

en: Exclude images matching these words (comma-separated):
uk: Пропускати зображення із цими словами (розділюйте комами):

en: Export
uk: Експортування

en: Export Playlist
uk: Експортувати список відтворення

en: Fallback character encodings:
uk: Типове кодування символів:

en: File format not recognized
uk: Формат файлу не розпізнано

en: File name
uk: Назва файлу

en: File path
uk: Шлях до файлу

en: Filter:
uk: Фільтр:

en: Floating point
uk: Рухома кома

en: Folk
uk: Народна музика

en: Format:
uk: Формат:

en: Function
uk: Функція

en: Funk
uk: Фанк

en: Gangsta Rap
uk: Ґанґста-реп

en: General
uk: Загальні

en: Genre
uk: Напрямок

en: Gospel
uk: Ґоспел

en: Greek
uk: Грецька

en: Grunge
uk: Ґрандж

en: Guess missing metadata from file path
uk: Вгадувати відсутні метадані зі шляху до файлу

en: Hard Rock
uk: Гардрок

en: Heavy Metal
uk: Гевіметал

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Hip-hop
uk: Гіп-гоп

en: House
uk: Гавз

en: Import
uk: Імпортування

en: Import Playlist
uk: Імпортувати список відтворення

en: Info
uk: Інформація

en: Information
uk: Інформація

en: Input
uk: Ввід

en: Interface:
uk: Вигляд:

en: Interpret \ (backward slash) as a folder delimiter
uk: Вважати \ (обернену косу риску) розділювачем тек

en: Invalid access mode
uk: Хибний режим доступу

en: Invalid audio format
uk: Хибний авдіоформат

en: Invalid file name
uk: Хибне ім'я файлу

en: Japanese
uk: Японська

en: Jazz
uk: Джаз

en: Jump to Song
uk: Перейти до пісні

en: Jump to Time
uk: Перейти до часу

en: Jungle
uk: Джанґл

en: KiB
uk: КіБ

en: Korean
uk: Корейська

en: Length
uk: Тривалість

en: Level
uk: Рівень

en: License
uk: Ліцензія

en: Load
uk: Завантажити

en: Load EQF File
uk: Завантажити файл налаштувань еквалайзеру

en: Load Preset File
uk: Завантажити файл налаштувань

en: Log Inspector
uk: Інспектор журналу

en: Log Level:
uk: Рівень журналювання:

en: Message
uk: Повідомлення

en: Metadata
uk: Метадані

en: Metal
uk: Метал

en: Mode:
uk: Режим:

en: Mono
uk: Моно

en: Network
uk: Мережа

en: New Age
uk: Ню-ейдж

en: New Playlist
uk: Новий список відтворення

en: New Wave
uk: Нова хвиля

en: No audio recording plugin available
uk: Немає втулків для запису авдіо

en: No files found.
uk: Файлів не знайдено.

en: Noise
uk: Нойз

en: None
uk: Ніякого

en: Now Playing
uk: Зараз відтворюється

en: Open
uk: Відкрити

en: Open Files
uk: Відкрити файли

en: Open Folder
uk: Відкрити теку

en: Open URL
uk: Відкрити адресу

en: Open files in a temporary playlist
uk: Відкривати файли у тимчасовому списку відтворення

en: Output plugin:
uk: Втулок виведення:

en: Overwrite %s?
uk: Перезаписати %s?

en: Pause if playing, play otherwise
uk: Призупинити, якщо відтворюється, або почати відтворення

en: Pause instead of resuming immediately
uk: Запускати відтворення призупиненим

en: Pause playback
uk: Призупинити відтворення

en: Performer
uk: Виконавець

en: Playlist
uk: Списки відтворення

en: Please select one preset to export.
uk: Будь ласка оберіть пресет для вивантаження.

en: Please type a filename extension or select a format from the drop-down list.
uk: Будь-ласка, введіть розширення файлу, або оберіть формат зі списку.

en: Plugins
uk: Втулки

en: Polish
uk: Польська

en: Pop
uk: Поп-музика

en: Popup delay (tenths of a second):
uk: Затримка спливання (десяті частки секунди):

en: Preamp
uk: Попереднє підсилення

en: Preset File ...
uk: Файл пресетів ...

en: Preset files (*.preset *.eqf *.q1)
uk: Файли пресетів (*.preset *.eqf *.q1)

en: Presets ...
uk: Налаштування ...

en: Prevent clipping (recommended)
uk: Запобігати відсіканню (рекомендовано)

en: Print debugging messages (may be used twice)
uk: Виводити налагоджувальні повідомлення (може використовуватися двічі)

en: Probe content of files with no recognized file name extension
uk: Сканувати вміст файлів з невпізнаним розширенням

en: Proxy hostname:
uk: Адреса проксі-серверу:

en: Proxy password:
uk: Гасло:

en: Proxy port:
uk: Порт:

en: Proxy username:
uk: Ім'я користувача:

en: Punk Rock
uk: Панк-рок

en: Quality
uk: Якість

en: Quality:
uk: Якість:

en: Queue Manager
uk: Керування чергою

en: Quit on playback stop
uk: Вийти при завершенні відтворення

en: Rap
uk: Реп

en: Record stream:
uk: Запис потоку:

en: Recording Date
uk: Дата запису

en: Recording Year
uk: Рік запису

en: Reggae
uk: Реґей

en: Remove Playlist
uk: Усунення списку відтворення

en: Rename Playlist
uk: Зміна назви списку відтворення

en: Reset to Zero
uk: Скинути на нуль

en: Resume playback on startup
uk: Продовжити відтворення під час запуску

en: Revert Changes
uk: Повернути зміни

en: Rhythm and Blues
uk: Ритм-енд-блюз

en: Rock
uk: Рок

en: Rock and Roll
uk: Рок-н-рол

en: Run in GTK mode
uk: Запустити у режимі GTK

en: Run in Qt mode
uk: Запуск у режимі Qt

en: Russian
uk: Російська

en: Save
uk: Зберегти

en: Save EQF File
uk: Зберегти файл налаштувань еквалайзеру

en: Save Preset
uk: Зберегти налаштування

en: Save Preset File
uk: Зберегти файл налаштувань

en: Save error
uk: Помилка при збереженні

en: Save successful
uk: Збереження успішне

en: Search depth:
uk: Глибина пошуку:

en: Search for images matching song file name
uk: Шукати зображення за іменем файлу доріжки

en: Search for images matching these words (comma-separated):
uk: Шукати зображення за цими словами (розділюйте комами):

en: Search recursively
uk: Рекурсивний пошук

en: Seek error
uk: Помилка перемотування

en: Select Format by Extension
uk: Обрати формат по розширенню

en: Select instance to run/control
uk: Обрати екземпляр для запуску/управління

en: Services
uk: Служби

en: Set Font
uk: Налаштувати шрифт

en: Show command-line help
uk: Показати довідку командного рядка

en: Show hours separately (1:30:00 vs. 90:00)
uk: Показувати розряд годин (1:30:00 замість 90:00)

en: Show leading zeroes (02:00 vs. 2:00)
uk: Показувати нульові старші розряди (02:00 замість 2:00)

en: Show popup information
uk: Показувати спливну інформацію

en: Show song numbers
uk: Показувати номер пісні

en: Show time scale for current song
uk: Показувати прогрес відтворення композиції

en: Show version
uk: Показати версію

en: Ska
uk: Ска

en: Skip to next song
uk: Перейти до наступної пісні

en: Skip to previous song
uk: Перейти до попередньої пісні

en: Soft clipping
uk: М’яке відсікання

en: Song Info
uk: Інформація про композицію

en: Soul
uk: Совл

en: Standard input
uk: Стандартний ввід

en: Start playback
uk: Почати відтворення

en: Start without a graphical interface
uk: Запуск без графічного інтерфейсу

en: Step forward/backward by:
uk: Стрибок уперед/назад на:

en: Stereo
uk: Стерео

en: Stop playback
uk: Зупинити відтворення

en: Stream recording must be configured in Audio Settings before it can be used.
uk: Записування потоку має бути налаштоване перед використанням.

en: Swing
uk: Свінг

en: TITLE
uk: НАЗВА

en: TITLE - ARTIST
uk: НАЗВА - ВИКОНАВЕЦЬ

en: TITLE - ARTIST - ALBUM
uk: НАЗВА - ВИКОНАВЕЦЬ - АЛЬБОМ

en: Taiwanese
uk: Тайванська

en: Technical
uk: Технічні

en: Techno
uk: Техно

en: Title
uk: Назва

en: Title format:
uk: Формат назви:

en: Track
uk: Стежка

en: Track %d
uk: Стежка %d

en: Track Number
uk: Номер стежки

en: Track number
uk: Номер стежки

en: Transport
uk: Транспорт

en: Trip-hop
uk: Трип-гоп

en: Turkish
uk: Турецька

en: Un_queue
uk: В_илучити з черги

en: Unknown URI scheme
uk: Невідома схема ланки

en: Unknown option: %s
uk: Невідома опція: %s

en: Unknown option: -%c
uk: Невідома опція: -%c

en: Usage: audacious [OPTION] ... [FILE] ...
uk: Приклад: audacious [ОПЦІЯ] ... [ФАЙЛ] ...

en: Use SOCKS proxy
uk: Використовувати проксі-сервер SOCKS

en: Use authentication with proxy
uk: Використовувати автентифікацію

en: Use relative paths when possible
uk: За можливістю використовувати схожі шляхи

en: Use software volume control (not recommended)
uk: Програмне керування гучністю (не рекомендовано)

en: Visualization
uk: Візуалізація

en: Warning
uk: Попереждення

en: What would you like to call this playlist?
uk: Як би Ви хотіли назвати цей список відтворення?

en: Working ...
uk: Опрацювання ...

en: Year
uk: Рік

en: _About
uk: _Про

en: _Add
uk: _Додати

en: _Auto-fill empty fields
uk: _Автозаповнення порожніх рядків

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Don’t ask again
uk: _Більше не питати

en: _Enable
uk: _Увімкнути

en: _Export
uk: _Експортувати

en: _Filter:
uk: _Фільтр:

en: _Import
uk: _Імпортувати

en: _Jump
uk: _Перейти

en: _Next
uk: _Наступний

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Overwrite
uk: _Перезаписати

en: _Plugins ...
uk: _Втулки ...

en: _Previous
uk: _Попередній

en: _Queue
uk: _Додати до черги

en: _Remove
uk: _Усунути

en: _Rename
uk: _Змінити назву

en: _Revert
uk: _Повернути

en: _Save
uk: _Зберегти

en: _Save %1 files
uk: _Збережено %1 файлів

en: _Save to history
uk: _Зберегти до історії

en: _Set
uk: _Застосувати

en: _Settings
uk: _Налаштування

en: _Unqueue
uk: _Прибрати з черги

en: dB
uk: дБ

en: ms
uk: мс

en: percent
uk: відсоток

en: seconds
uk: секунд
