GnuCash 5.12 - en to uk translation catalogue (5601 entries)

en: 
    Commodity:
uk: 
    Товар:

en: 
    Exchange code (ISIN, CUSIP or similar):
uk: 
    Код обміну (ISIN, CUSIP або подібний):

en: 
    Mnemonic (Ticker symbol or similar):
uk: 
    Мнемоніка (символ тікера або подібне):

en: 
    Please select a commodity to match
uk: 
    Виберіть товар для відповідності

en: 
    Select location and file name for the Import, then click "Next"…
uk: 
    Виберіть місце і назву файла для імпортування, потім натисніть кнопку «Далі»…

en: 
    Select the type of Export required and the separator that will be used.
uk: 
    Виберіть потрібний вам тип експортування і роздільник, який буде використано.

en: 
    The file you are trying to load is from an older version of GnuCash. The file format in the older versions was missing the detailed specification of the character encoding being used. This means the text in your data file could be read in multiple ambiguous ways. This ambiguity cannot be resolved automatically, but the new GnuCash 2.0.0 file format will include all necessary specifications so that you do not have to go through this step again.
    
    GnuCash will try to guess the correct character encoding for your data file. On the next page GnuCash will show the resulting texts when using this guess. You have to check whether the words look as expected. Either everything looks fine and you can simply press "Next". Or the words contain unexpected characters, in which case you should select different character encodings to see different results. You may have to edit the list of character encodings by clicking on the respective button.
    
    Press "Next" now to select the correct character encoding for your data file.
uk: 
    Файл, який ви намагаєтеся завантажити, походить зі старішої версії GnuCash. Форматом файлів застарілих версій не передбачалося зберігання докладних відомостей щодо використаного у них кодування символів. Це означає, що текст у вашому файлі даних може бути прочитано у декілька різних способів. Цю неоднозначність не можна повністю усунути автоматично, але у новому форматі файлів GnuCash 2.0.0 усі потрібні специфікації включено до самого файла, отже вам не доведеться знову повторювати процедуру визначення кодування символів вручну.
    
    GnuCash спробує вгадати належне кодування символів у вашому файлі даних. На наступній сторінці GnuCash покаже текст результатів автоматичного вгадування. Вам слід перевірити, чи правильно визначено кодування символів слів. Якщо усе виглядатиме як слід, ви можете просто натиснути кнопку «Далі». Якщо ж у словах міститимуться помилкові символи, вам слід вибирати інше кодування, аж доки не буде вибрано правильне. Можливо, слід відредагувати список кодувань натисканням відповідної кнопки.
    
    Тепер натисніть кнопку «Далі», щоб вибрати правильне кодування символів для вашого файла даних.

en: 
    This assistant will help you import Accounts from a file.
    
    The file must be in the same format as that exported as this is a fixed format import which can be seen by looking at a file created by using the "Export Account Tree to CSV" export menu option.
    
    If the account is missing, based on the full account name, it will be added as long as the security / currency specified exists. If the account exists, then four fields will be updated. These are code, description, notes and color.
    
    Click on "Next" to proceed or "Cancel" to Abort Import.
uk: 
    За допомогою цієї допоміжної програми ви зможете імпортувати рахунки з файла.
    
    Дані файла має бути записано у тому самому форматі, у якому їх експортовано, оскільки це імпортування даних у фіксованому форматі, такому, який програма використовує, якщо ви скористаєтеся пунктом меню «Експорт ієрархії рахунків до CSV».
    
    Якщо рахунку немає у поточній книзі, його буде створено на основі повної назви рахунку і додано, якщо існує відповідний запис цінного паперу або валюти. Якщо запис рахунку вже існує, буде оновлено вміст чотирьох його полів: коду, опису, приміток і кольору.
    
    Натисніть кнопку «Далі», щоб виконати імпортування, або кнопку «Скасувати», щоб перервати імпортування.

en:   End price: ~a~a on ~a
uk:   Кінцева ціна: ~a~a на ~a

en:  (closed)
uk:  (закритий)

en:  (posted)
uk:  (відіслано)

en:  For details on subscribing to that list, see &lt;https://www.gnucash.org/&gt;.
uk:  Щоб дізнатись подробиці про участь у цьому списку, дивіться &lt;https://www.gnucash.org/&gt;.

en:  Report is missing a GUID.
uk:  Звіт не містить GUID.

en:  Search
uk:  Пошук

en:  You can learn more about writing scheme at &lt;https://www.scheme.com/tspl2d/&gt;.
uk:  Ви можете дізнатись більше про програмування на scheme за посиланням &lt;https://www.scheme.com/tspl2d/&gt;.

en:  to
uk:  до

en: "A"
uk: «Д»

en: "C"
uk: «У»

en: "Enter" key moves to bottom of register
uk: Клавіша «Enter» переміщує вниз журналу

en: "Jump" behaviour when there are multiple splits
uk: Поведінка переходу, коли є кілька дроблень

en: "U+C"
uk: «О+У»

en: $0.00 valued Accounts won't be printed.
uk: Рахунки з нульовими значеннями не будуть надруковані.

en: $0.00 valued Tax codes won't be printed.
uk: Податкові коди з нульовими значеннями не будуть надруковані.

en: ${company-name} ${report-title} For Period Covering ${start} to ${end}
uk: ${company-name} ${report-title} для періоду від ${start} до ${end}

en: %A %d %B %Y
uk: %A, %d-%m-%Y

en: %B %#d, %Y
uk: %d.%m.%Y

en: %B %e, %Y
uk: %d.%m.%Y

en: %Y-%m-%d
uk: %d-%m-%Y

en: %d added price | %d added prices
uk[0]: %d додана ціна
uk[1]: %d доданих ціни
uk[2]: %d доданих цін
uk[3]: %d додана ціна

en: %d duplicate price | %d duplicate prices
uk[0]: %d дублікат ціни
uk[1]: %d дублікати ціни
uk[2]: %d дублікатів ціни
uk[3]: %d дублікат ціни

en: %d replaced price | %d replaced prices
uk[0]: %d замінена ціна
uk[1]: %d замінених ціни
uk[2]: %d замінених цін
uk[3]: %d замінена ціна

en: %l:%M %P, %e %B %Y
uk: %k:%M, %e.%m.%Y

en: %s
    Congratulations! You are done closing books!
uk: %s
    Вітаємо! Ви завершили закриття книг!

en: %s %s from %s, posted %s, amount %s
uk: %s %s від %s, розміщено %s, сума %s

en: %s balance of %s is above the upper limit %s.
uk: Баланс %s %s перевищує верхнє обмеження %s.

en: %s balance of %s is below the lower limit %s.
uk: Баланс %s %s є нижчим за нижнє обмеження %s.

en: %s balance of %s should be zero.
uk: Баланс %s дорівнює %s має бути нульовим.

en: %s is a reserved commodity type. Please use something else.
uk: %s є зарезервованим типом товару. Будь ласка, скористайтеся чимось іншим.

en: %s, Grand Total:
uk: %s, Загальний Підсумок:

en: %s, Non Currency Commodities Total:
uk: %s, Всього Невалютних Товарів:

en: %s, Total:
uk: %s, Всього:

en: &lt;/style is disallowed in CSS. Using default CSS.
uk: &lt;/style заборонено у CSS. Використовуємо типовий CSS.

en: '%s' is missing
uk: Не вистачає «%s»

en: 'Check & Repair' is currently running, do you want to abort it?
uk: Зараз виконуємо дію «Перевірити і відновити». Хочете її перервати?

en: 'Commodity From' can not be the same as 'Currency To'.
uk: «Похідний товар» не може збігатися із «Початкова валюта».

en: 'Currency To' can not be the same as 'Commodity From'.
uk: «Похідна валюта» не може збігатися із «Початковий товар».

en: 'From Namespace' can not be empty.
uk: Значення «З простору назв» не може бути порожнім.

en: 'From Symbol' can not be empty.
uk: Значення «З символу» не може бути порожнім.

en: '_Enter' moves to blank transaction
uk: «_Enter» переміщує до порожньої транзакції

en: (%d) New Accounts
uk: (%d) Нові рахунки

en: (Development version -- don't rely on the numbers on this report without double-checking them.<br>Change the 'Extra Notes' option to get rid of this message)
uk: (У стані розробки - не покладайтеся на числа в цьому звіті без їхньої перевірки.<br>Змініть налаштування 'Додаткові примітки', щоб уникнути цього повідомлення)

en: (Full account ID:
uk: (Повний ідентифікатор рахунку:

en: (Need Value)
uk: (Необхідно вказати значення)

en: (Note, if there is a large number, it may take a while)
uk: (Зауважте, що якщо даних багато, обробка може бути тривалою)

en: (Tax-related subaccounts: %d)
uk: (Пов'язані із податками субрахунки: %d)

en: (USD)
uk: (Долари)

en: (You selected no list items.)
uk: (Ви не вибрали елементи зі списку.)

en: (filled in automatically)
uk: (заповнений автоматично)

en: (never)
uk: (ніколи)

en: (no description)
uk: (без опису)

en: (no memo)
uk: (немає пам'ятки)

en: (no name)
uk: (немає імені)

en: (none)
uk: (немає)

en: (null)
uk: (нуль)

en: (owner)
uk: (власник)

en: (paused)
uk: (пауза)

en: (read-only)
uk: (лише читання)

en: (split)
uk: (частина)

en: (unknown)
uk: (невідомо)

en: (unnamed)
uk: (без назви)

en: (user modifiable)
uk: (може бути змінено користувачем)

en: * Amounts denoted thus are derived from, and do not match the transaction.
uk: * Позначені таким чином суми є похідними і не відповідають запису транзакції.

en: * this commodity data was built using transaction pricing instead of the price list.
uk: * ці дані про товари побудовані з використанням цін у транзакціях, замість прайс-листів.

en: ** this commodity has no price and a price of 1 has been used.
uk: ** для цього товару не знайдено ціни, тому використано ціну 1.

en: - GnuCash, accounting for personal and small business finance
uk: - GnuCash, керування фінансами на особистому рівні та на рівні малого бізнесу

en: -- Split Transaction --
uk: -- Транзакція з частин --

en: 0-30 days
uk: 0-30 днів

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: 1. Choose the file to import
uk: 1. Оберіть файл для імпорту

en: 10/1 Year ARM
uk: Іпотека зі змінною ставкою 10/1

en: 10th
uk: 10

en: 11th
uk: 11

en: 12 months
uk: 12 місяців

en: 12th
uk: 12

en: 13th
uk: 13

en: 14th
uk: 14

en: 15th
uk: 15

en: 16th
uk: 16

en: 17th
uk: 17

en: 18th
uk: 18

en: 19th
uk: 19

en: 1st
uk: 1

en: 1st Est Tax Quarter (Jan 1 - Mar 31)
uk: Перший квартал Est Tax (1 січня — 31 березня)

en: 1st Fri
uk: 1-а Пт

en: 1st Mon
uk: 1-й Пн

en: 1st Sat
uk: 1-а Сб

en: 1st Sun
uk: 1-а Нд

en: 1st Thu
uk: 1-й Чт

en: 1st Tue
uk: 1-й Вт

en: 1st Wed
uk: 1-а Ср

en: 2 months
uk: 2 місяці

en: 2. Select import type
uk: 2. Виберіть тип імпортування

en: 20th
uk: 20

en: 21st
uk: 21

en: 22nd
uk: 22

en: 23rd
uk: 23

en: 24th
uk: 24

en: 25th
uk: 25

en: 26th
uk: 26

en: 27th
uk: 27

en: 28th
uk: 28

en: 29th
uk: 29

en: 2nd
uk: 2

en: 2nd Est Tax Quarter (Apr 1 - May 31)
uk: Другий квартал Est Tax (1 квітня — 31 травня)

en: 2nd Fri
uk: 2-а Пт

en: 2nd Mon
uk: 2-й Пн

en: 2nd Sat
uk: 2-а Сб

en: 2nd Sun
uk: 2-а Нд

en: 2nd Thu
uk: 2-й Чт

en: 2nd Tue
uk: 2-й Вт

en: 2nd Wed
uk: 2-а Ср

en: 3 months
uk: 3 місяці

en: 3. Select import options
uk: 3. Оберіть параметри імпорту

en: 3/1 Year ARM
uk: Іпотека зі змінною ставкою 3/1

en: 30th
uk: 30

en: 31-60 days
uk: 31-60 днів

en: 31st
uk: 31

en: 3rd
uk: 3

en: 3rd Est Tax Quarter (Jun 1 - Aug 31)
uk: Третій квартал Est Tax (1 червня — 31 серпня)

en: 3rd Fri
uk: 3-я Пт

en: 3rd Mon
uk: 3-й Пн

en: 3rd Sat
uk: 3-я Сб

en: 3rd Sun
uk: 3-я Нд

en: 3rd Thu
uk: 3-й Чт

en: 3rd Tue
uk: 3-й Вт

en: 3rd Wed
uk: 3-я Ср

en: 4 months
uk: 4 місяці

en: 4. Preview
uk: 4. Попередній перегляд

en: 4th
uk: 4

en: 4th Est Tax Quarter (Sep 1 - Dec 31)
uk: Четвертий квартал Est Tax (1 вересня — 31 грудня)

en: 4th Fri
uk: 4-а Пт

en: 4th Mon
uk: 4-й Пн

en: 4th Sat
uk: 4-а Сб

en: 4th Sun
uk: 4-а Нд

en: 4th Thu
uk: 4-й Чт

en: 4th Tue
uk: 4-й Вт

en: 4th Wed
uk: 4-а Ср

en: 5. Afterwards
uk: 5. Після імпортування

en: 5/1 Year ARM
uk: Іпотека зі змінною ставкою 5/1

en: 5th
uk: 5

en: 6 months
uk: 6 місяців

en: 61-90 days
uk: 61-90 днів

en: 6th
uk: 6

en: 7/1 Year ARM
uk: Іпотека зі змінною ставкою 7/1

en: 7th
uk: 7

en: 8th
uk: 8

en: 91+ days
uk: 91+ днів

en: 9th
uk: 9

en: : amount ~a, value ~a
uk: : сума ~a, значення ~a

en: << _Remove
uk: << В_идалити

en: <No name>
uk: <Без назви>

en: <b>2. Select Import Type</b>
uk: <b>2. Виберіть тип імпортування</b>

en: <b>A_sset Account</b>
uk: <b>Рахунок _активів</b>

en: <b>A_vailable reports</b>
uk: <b>_Доступні звіти</b>

en: <b>Account Tax Information</b>
uk: <b>Податкові дані рахунків</b>

en: <b>Account</b>
uk: <b>Рахунок</b>

en: <b>Actions</b>
uk: <b>Дії</b>

en: <b>Available style sheets</b>
uk: <b>Доступні стилі оформлення</b>

en: <b>Balance Information</b>
uk: <b>Інформація про баланс</b>

en: <b>Basic Information</b>
uk: <b>Основна інформація</b>

en: <b>Bills</b>
uk: <b>Рахунки</b>

en: <b>Calculations</b>
uk: <b>Підрахунки</b>

en: <b>Categories</b>
uk: <b>Категорії</b>

en: <b>Category Description</b>
uk: <b>Опис категорії</b>

en: <b>Checks</b>
uk: <b>Перевірки</b>

en: <b>Commodity From</b>
uk: <b>Похідний товар</b>

en: <b>Compounding</b>
uk: <b>Об'єднання</b>

en: <b>Copy Number</b>
uk: <b>Число Копій</b>

en: <b>Currency Transfer</b>
uk: <b>Передача валюти</b>

en: <b>Data Format</b>
uk: <b>Формат даних</b>

en: <b>Database Connection</b>
uk: <b>З'єднання з базою даних</b>

en: <b>Date Completion</b>
uk: <b>Введення дати</b>

en: <b>Default Currency</b>
uk: <b>Типова валюта</b>

en: <b>Default Report Currency</b>
uk: <b>Типова валюта у звітах</b>

en: <b>Default Style</b>
uk: <b>Типовий стиль</b>

en: <b>File Format</b>
uk: <b>Формат файла</b>

en: <b>File</b>
uk: <b>Файл</b>

en: <b>Files</b>
uk: <b>Файли</b>

en: <b>Graphics</b>
uk: <b>Графіка</b>

en: <b>Initial Balance Transfer</b>
uk: <b>Початковий перенос балансу</b>

en: <b>Invoices</b>
uk: <b>Рахунки-фактури</b>

en: <b>Jump action for multiple splits</b>
uk: <b>Дія переходу для декількох дроблень</b>

en: <b>Labels</b>
uk: <b>Позначки</b>

en: <b>Linked Files</b>
uk: <b>Пов'язані файли</b>

en: <b>Load and Save Settings</b>
uk: <b>Завантаження і збереження параметрів</b>

en: <b>Location</b>
uk: <b>Розташування</b>

en: <b>Match all entries</b>
uk: <b>Відповідність усім записам</b>

en: <b>Miscellaneous</b>
uk: <b>Інше</b>

en: <b>New Billing Term</b>
uk: <b>Створити термін рахунку</b>

en: <b>New style sheet info</b>
uk: <b>Нова інформація про стиль оформлення</b>

en: <b>Numbers</b>
uk: <b>Числа</b>

en: <b>Occurrences</b>
uk: <b>Події</b>

en: <b>Other Defaults</b>
uk: <b>Інші типові значення</b>

en: <b>Payer Name Source</b>
uk: <b>Джерело Назви Платника</b>

en: <b>Payment Options</b>
uk: <b>Параметри платежу</b>

en: <b>Press "Apply" to add the Prices.
    "Cancel" to abort.</b>
uk: <b>Натисніть «Застосувати», щоб додати ціни.
    Натисніть «Скасувати», щоб перервати.</b>

en: <b>Quote Source Information</b>
uk: <b>Інформація про джерело котирувань</b>

en: <b>Reconcile Information</b>
uk: <b>Інформація про узгодженість</b>

en: <b>Reconciling</b>
uk: <b>Узгодження</b>

en: <b>Reverse Balanced Accounts</b>
uk: <b>Рахунки з перегорнутим сальдо</b>

en: <b>S_ystem input encodings</b>
uk: <b>_Системна кодування</b>

en: <b>Search Dialog</b>
uk: <b>Діалогове вікно пошуку</b>

en: <b>Separator Character</b>
uk: <b>Символ розділення</b>

en: <b>Since Last Run</b>
uk: <b>З моменту останнього запуску</b>

en: <b>Splits _free</b>
uk: <b>_Вільні дроблення</b>

en: <b>Splits _in lot</b>
uk: <b>Дроблення _у лоті</b>

en: <b>Style sheet options</b>
uk: <b>Параметри оформлення</b>

en: <b>Sub-account Transactions</b>
uk: <b>Транзакції субрахунків</b>

en: <b>Sub-accounts</b>
uk: <b>Субрахунки</b>

en: <b>Summary Bar Position</b>
uk: <b>Положення панелі підсумків</b>

en: <b>Summarybar Content</b>
uk: <b>Вміст панелі підсумків</b>

en: <b>Tab Position</b>
uk: <b>Положення вкладок</b>

en: <b>Tabs</b>
uk: <b>Вкладки</b>

en: <b>Tax Table Entries</b>
uk: <b>Записи у таблиці податків</b>

en: <b>Tax Table Entry</b>
uk: <b>Запис таблиці податків</b>

en: <b>Term Definition</b>
uk: <b>Визначення терміну</b>

en: <b>Time Format</b>
uk: <b>Формат часу</b>

en: <b>Tip of the Day</b>
uk: <b>Підказка дня</b>

en: <b>Transaction Editor Defaults</b>
uk: <b>Параметри редактора транзакції</b>

en: <b>What type of information to display?</b>
uk: <b>Якого типу відомості слід показувати?</b>

en: <b>Window Geometry</b>
uk: <b>Геометрія вікна</b>

en: <b>_Accounts</b>
uk: <b>_Рахунки</b>

en: <b>_Custom encoding</b>
uk: <b>_Інше кодування</b>

en: <b>_Income Account</b>
uk: <b>Рахунок _надходжень</b>

en: <b>_Log Messages</b>
uk: <b>_Журнал повідомлень</b>

en: <b>_Lots in This Account</b>
uk: <b>_Лоти у цьому рахунку</b>

en: <b>_Retain log/backup files</b>
uk: <b>_Зберігати файли журналів/резервних копій</b>

en: <b>_Selected Reports</b>
uk: <b>_Виділені звіти</b>

en: <b>_Selected encodings</b>
uk: <b>_Виділене кодування</b>

en: <b>_TXF Categories</b>
uk: <b>Категорії _TXF</b>

en: <b>_Title</b>
uk: <b>_Заголовок</b>

en: <span size="larger" weight="bold">Welcome to GnuCash!</span>
uk: <span size="larger" weight="bold">Ласкаво просимо до GnuCash!</span>

en: <span weight="bold" size="larger">Display Welcome Dialog Again?</span>
uk: <span weight="bold" size="larger">Показувати надалі вікно привітання?</span>

en: <strong>Exchange Rates</strong> used for this report
uk: <strong>Обмінні Курси</strong>, використані в цьому звіті

en: <unknown>
uk: <невідомо>

en: A Scheduled Transaction with the name "%s" already exists. Are you sure you want to name this one the same?
uk: Запланована транзакція з назвою «%s» вже існує. Ви дійсно хочете використовувати цю назву ще раз?

en: A basic dashboard for your accounting data
uk: Базова панель приладів для ваших облікових даних

en: A bug was detected while converting the QIF data.
uk: Під час перетворення ваших даних QIF було виявлено ваду.

en: A bug was detected while detecting duplicates.
uk: Під час спроби виявлення дублікатів було виявлено ваду.

en: A bug was detected while parsing the QIF file.
uk: Було виявлено помилка при розборі файла QIF.

en: A custom string to replace Invoice, Bill or Expense Voucher.
uk: Нетиповий рядок, який замінить запис «Рахунок-фактура», «Рахунок» або «Товарний чек».

en: A list option
uk: Параметр списку

en: A price of 1 %s = %s on %s will be recorded.
uk: Буде записано ціну 1 %s = %s на %s.

en: A reversing entry has already been created for this transaction.
uk: Для цієї транзакції вже було створено реверсивний запис.

en: A saved report configuration with this name already exists, please choose another name.
uk: Налаштування звіту із такою назвою вже існують. Будь ласка, виберіть іншу назву.

en: A summary of splits is shown as follows. If the summary is correct, and there are no errors, please press "Apply". You may also press "Back" to review your choices, or "Cancel" to quit without making any changes.
uk: Нижче показано резюме дроблень. Якщо резюме є правильним, і немає помилок, натисніть кнопку «Застосувати». Ви також можете натиснути кнопку «Назад», щоб переглянути параметри, або кнопку «Скасувати», щоб закрити це діалогове вікно без внесення будь-яких змін.

en: A template with the given name already exists. Please enter another name.
uk: Шаблон і вказаною назвою вже існує. Будь ласка, вкажіть іншу назву.

en: A transaction whose best match's score is in the green zone (above or equal to the Auto-CLEAR threshold) will be CLEARed by default.
uk: Транзакція, чий найкращий рівень відповідності перебуває у зеленій зоні (над пороговим значенням Auto-CLEAR або дорівнює йому) типово вважатиметься перевіреною.

en: A transaction whose best match's score is in the red zone (above the display threshold but below or equal to the Auto-ADD threshold) will be ADDed by default.
uk: Транзакція, чий найкращий рівень відповідності перебуває у червоній зоні (над показаним пороговим значенням, але нижче за Auto-ADD або дорівнює йому) типово вважатиметься додаватиметься.

en: A transaction whose date is outside the threshold is unlikely to be a match. Default is 14 days.
uk: Транзакція, чия дата лежить поза пороговим діапазоном, навряд чи є відповідною. Типовим пороговим значенням є 14 днів.

en: A transaction whose date is within the threshold is likely to be a match. Default is 4 days.
uk: Транзакція, чия дата лежить у пороговому діапазоні, ймовірно, є відповідною. Типовим пороговим значенням є 4 днів.

en: A/Payable
uk: А/Оплата

en: A/Payable or A/Receivable accounts exist but have no suitable transactions.
uk: Існують рахунки A/Payable або A/Receivable, але немає відповідних транзакцій.

en: A/Receivable
uk: А/Отримання

en: APR (Compounded Annually)
uk: Річна ставка (із річною капіталізацією)

en: APR (Compounded Daily)
uk: Річна ставка (із щоденною капіталізацією)

en: APR (Compounded Monthly)
uk: Річна ставка (із щомісячною капіталізацією)

en: APR (Compounded Quarterly)
uk: Річна ставка (із щоквартальною капіталізацією)

en: APR (Compounded Weekly)
uk: Річна ставка (із щотижневою капіталізацією)

en: ATM Deposit
uk: Депозит у банкоматі

en: ATM Draw
uk: Отримано у банкоматі

en: A_dd >>
uk: _Додати >>

en: A_ppend
uk: _Додати

en: Ab_solute
uk: _Абсолютна

en: Abbreviation
uk: Скорочення

en: About Auto-Clear
uk: Про автоузгодження

en: About GnuCash
uk: Про програму GnuCash

en: Access Control
uk: Контроль доступу

en: Access Control List
uk: Список контролю доступу

en: Acco_unt Type
uk: Тип _рахунку

en: Account
uk: Рахунок

en: Account %s does not have the same currency as the one you're moving transactions from.
    Are you sure you want to do this?
uk: Облік на рахунку %s ведеться в іншій валюті, ніж валюта рахунку, з якого ви пересуваєте транзакцію.
    Ви справді хочете виконати цю операцію?

en: Account Balance
uk: Сальдо рахунку

en: Account Balance in the parent account, excluding any subaccounts.
uk: Баланс у батьківському рахунку, виключаючи субрахунки.

en: Account Code
uk: Код рахунку

en: Account Color
uk: Колір рахунку

en: Account Deletion
uk: Видалення рахунку

en: Account Description
uk: Опис рахунку

en: Account Display Depth
uk: Рівень показу рахунків

en: Account Full Name
uk: Повна назва рахунку

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку

en: Account Lot Gains
uk: Прибутки за лотами рахунку

en: Account Lots Total
uk: Загальне за лотами рахунку

en: Account Name
uk: Назва рахунку

en: Account Name Filter
uk: Фільтр назв рахунків

en: Account Name Filter excludes matched strings
uk: Фільтрування за назвою рахунку виключає відповідні рядки

en: Account Notes
uk: Примітки рахунку

en: Account Period Finish
uk: Завершення періоду обліку

en: Account Report
uk: Звіт по _рахунку

en: Account Report - Single Transaction
uk: Звіт щодо рахунку — окрема транзакція

en: Account Selection
uk: Вибір рахунку

en: Account Summary
uk: Підсумок рахунку

en: Account Type
uk: Тип рахунку

en: Account Types
uk: Типи рахунків

en: Account _Color
uk: _Колір рахунка

en: Account _name
uk: _Назва рахунка

en: Account budget amount
uk: Сума бюджету рахунку

en: Account full name instead of indenting
uk: Повна назва рахунку замість відступів

en: Account is already at Auto-Clear Balance.
uk: Рахунок вже перебуває у списку автоузгодження балансу.

en: Account link
uk: Посилання на рахунок

en: Account name
uk: Назва рахунку

en: Account title
uk: Заголовок рахунку

en: Account type
uk: Тип рахунку

en: Account value can't be empty.
uk: Значення рахунку не може бути порожнім.

en: Account value can't be mapped back to an account.
uk: Значення рахунку не можна зворотно пов'язати із його рахунком.

en: Account-posted
uk: Надс-рахунку

en: Accounting Period
uk: Період обліку

en: Accounting for personal and small business finance.
uk: Облік особистих фінансів та коштів малого бізнесу.

en: Accounts
uk: Рахунки

en: Accounts Payable
uk: Оплачувані рахунки

en: Accounts Receivable
uk: Рахунки, що підлягають отриманню

en: Accounts Selected: %d
uk: Вибрані рахунки: %d

en: Accounts and stock holdings
uk: Володіння рахунками та цінними паперами

en: Accounts in %s
uk: Рахунки у %s

en: Accounts in '%s'
uk: Рахунки у «%s»

en: Accounts in Category
uk: Рахунки у Категорії

en: Accu-splits
uk: Кумулятивний поділ

en: Accumulate Splits?
uk: Накопичувати суму?

en: Accumulate multiple splits into one
uk: Накопичувати частини транзакцій в одну

en: Act
uk: Поточна

en: Action
uk: Дія

[ctx: Action Column]
en: Deposit
uk: Депозит

[ctx: Action Column]
en: Split
uk: Розділити

en: Action/Number
uk: Дія/Номер

en: Active
uk: Активна

en: Actual
uk: Насправді

en: Actual Transactions
uk: Дійсні транзакції

en: Add
uk: Додати

en: Add 'value' to current budget for each period
uk: Додати «значення» до поточного бюджету для усіх періодів

en: Add _Reversing Transaction
uk: Додати _зворотню транзакцію

en: Add a new balancing entry to the account
uk: Додати новий запис збалансування до рахунку

en: Add a new commodity.
uk: Додати новий товар.

en: Add a new price.
uk: Додати нову ціну.

en: Add a reversing transaction.
uk: Додати зворотню транзакцію.

en: Add a row for each split belonging to a lot, under the lot row.
uk: Додати рядок для кожного дроблення, що належить до лоту, під рядком лоту.

en: Add grid lines.
uk: Додати лінії сітки.

en: Add indenting columns
uk: Додати стовпчики відступів

en: Add indenting columns with grouping and subtotals?
uk: Додати стовпчики відступів із групуванням та проміжними підсумками?

en: Add matching transactions below this score
uk: Додати відповідні транзакції нижче цієї риски

en: Add options summary
uk: Додати резюме параметрів

en: Add results to current search
uk: Додати результати до поточного пошуку

en: Add summary of options.
uk: Додати резюме параметрів.

en: Add the current online transaction as a new transaction template
uk: Створити поточну онлайн-транзакцію як новий шаблон транзакції

en: Add the current report's configuration to the 'Reports->Saved Report Configurations' menu
uk: Додати налаштування поточного звіту до меню «Звіти → Збережені налаштування звіту»

en: Add the current report's configuration to the 'Reports->Saved Report Configurations' menu. The report configuration will be saved in the file %s.
uk: Додати налаштування поточного звіту до меню «Звіти → Збережені налаштування звіту». Налаштування звіту буде збережено до файла %s.

en: Add, change, or unlink the document linked with the current transaction
uk: Додати, змінити або відв'язати документ, який пов'язано із поточною транзакцією

en: Add, change, or unlink the document linked with the current transaction.
uk: Додати, змінити або відв'язати документ, який пов'язано із поточною транзакцією.

en: Adding prices
uk: Додаємо ціни

en: Additional Comments
uk: Додаткові коментарі

en: Additional to Card
uk: Додатково до картки

en: Address
uk: Адреса

en: Address 1
uk: Адреса 1

en: Address 2
uk: Адреса 2

en: Address 3
uk: Адреса 3

en: Address 4
uk: Адреса 4

en: Address Email
uk: Адреса, електронна пошта

en: Address Fax
uk: Адреса, факс

en: Address Found
uk: Знайдено адресу

en: Address Name
uk: Назва адреси

en: Address Not Found
uk: Адресу не знайдено

en: Address Phone
uk: Адреса, телефон

en: Address Source
uk: Адреса, джерело

en: Address source.
uk: Джерело адреси.

[ctx: Adjective]
en: Open
uk: Відкритий

en: Adjust _other account split total
uk: Коригувати загальне _розділення іншого рахунку

en: Adjust current account _split total
uk: Коригувати загальне _розділення поточного рахунку

en: Adjust regular expression used for import
uk: Налаштувати формальний вираз, що використовується для імпорту

en: Adjust the layout to fit the width of the screen or page
uk: Скоригувати компонування за шириною екрана або сторінки

en: Adjusted Trial Balance
uk: Коригування балансового звіту

en: Adjusting Entries
uk: Кориговані записи

en: Adjusting Entries Pattern is regular expression
uk: Взірець коригування записів є формальним виразом

en: Adjusting Entries pattern
uk: Шаблон корекції записів

en: Adjusting Entries pattern is case-sensitive
uk: Шаблон записів, що коригуються, не чутливий до регістру

en: Adjustments
uk: Коригування

en: Adjustments made to these accounts are gross adjusted (see above) in the Adjustments, Adjusted Trial Balance, and Income Statement columns. Mostly useful for merchandising businesses.
uk: Коригування для цих рахунків виконується за брутто (див. вище) у стовпчиках «Коригування», «Коригування балансового звіту» та «Звіт про надходження». Здебільшого корисно для бізнесу із планування маркетингу.

en: Advanced Portfolio
uk: Розширений портфель

en: Advanced…
uk: Додатково…

en: After reconciling a credit card statement, prompt the user to enter a credit card payment.
uk: Після узгодження наявності грошей на кредитній карті, просити користувача ввести платіж через кредитну картку.

en: All
uk: Усі

en: All Accounts
uk: Усі рахунки

en: All Linked Documents
uk: Усі пов'язані документи

en: All Periods
uk: Усі періоди

en: All Prices at the same date
uk: Всі ціни мають однакову дату

en: All Prices equal
uk: Усі ціни рівні

en: All Transactions
uk: Усі транзакції

en: All _accounts
uk: Усі р_ахунки

en: All accounts must have valid entries to continue.
uk: Щоб можна було продовжувати, у всіх рахунках мають бути коректні записи.

en: All enabled option pages must contain valid entries to continue.
uk: Щоб можна було продовжувати, усі увімкнені сторінки параметрів мають містити коректні записи.

en: All fields must be complete to continue…
uk: Щоб можна було продовжувати, усі поля має бути заповнено…

en: All files
uk: Усі файли

en: All sub-account transactions will be deleted.
uk: Усі субрахунки будуть видалені.

en: All sub-account transactions will be moved to the account %s.
uk: Усі субрахунки будуть переміщені на рахунок %s.

en: All the prices found are equal. This would result in a plot with one straight line. Unfortunately, the plotting tool can't handle that.
uk: Всі знайдені ціни рівні. Це даватиме результат на діаграмі у вигляді однієї прямої лінії. На жаль, інструмент креслення не може це обробляти.

en: All the prices found are from the same date. This would result in a plot with one straight line. Unfortunately, the plotting tool can't handle that.
uk: Всі знайдені ціни мають однакову дату. Це даватиме результат на діаграмі у вигляді однієї прямої лінії. На жаль, інструмент креслення не може це обробляти.

en: All transactions are expanded to show all splits.
uk: Усі транзакції розширюються для показу складових частин.

en: All transactions in this account will be deleted.
uk: Усі транзакції у цьому рахунку будуть видалені.

en: All transactions in this account will be moved to the account %s.
uk: Усі транзакції у цьому рахунку будуть видалені на рахунок %s.

en: Allocated Assets
uk: Розподілені активи

en: Allow existing prices to be over written.
uk: Дозволити перезаписувати наявні ціни.

en: Allow file incompatibility with older versions.
uk: Допускати несумісність файлів з старими версіями.

en: Alpha Vantage API key
uk: Ключ до програмного інтерфейсу Alpha Vantage

en: Alpha Vantage requires an API key to use their service. You can obtain a key by registering for a free account at the Alpha Vantage website, https://www.alphavantage.co/support/#api-key.
uk: Для використання служби Alpha Vantage потрібен ключ до програмного інтерфейсу. Отримати ключ можна шляхом реєстрації безкоштовного облікового запису на сайті Alpha Vantage, https://www.alphavantage.co/support/#api-key.

en: Alphabetical by account code
uk: За кодом рахунку, за абеткою

en: Alphabetical by account name
uk: За назвою рахунку, за абеткою

en: Also show original currency amounts
uk: Також показувати суму у початковій валюті

en: Alternate Period
uk: Інший період

en: Alternate Table Cell Color
uk: Колір Парних Комірок Таблиці

en: Alternate the primary and secondary colors by transaction instead of by alternating by row.
uk: Чергувати первинний та вторинний кольори кожної транзакції, а не кожен рядок.

en: Always
uk: Завжди

en: Always open the reconcile dialog using today's date for the statement date, regardless of previous reconciliations.
uk: Завжди відкривати діалогове вікно узгодження, використовуючи сьогоднішню дату як дату узгодження, не залежно від попередніх узгоджень.

en: Always reconcile to t_oday
uk: Завжди узгоджувати _сьогодні

en: Always reconcile to today
uk: Завжди узгоджувати поточною датою

en: Always show sub-accounts
uk: Завжди показувати субрахунки

en: Always use the last day (or day of week) in the month?
uk: Завжди використовувати останній день (або день тижня) у місяці?

en: Ambiguous character encoding
uk: Неоднозначне кодування символів

en: Amend the URL
uk: Змінити адресу

en: Amo_unt
uk: С_ума

en: Amount
uk: Сума

en: Amount (Negated)
uk: Сума (зі знаком)

en: Amount (_numbers)
uk: Кількість (_цифрами)

en: Amount (_words)
uk: Кількість (_словами)

en: Amount Due
uk: Сума до отримання

en: Amount Due (inc GST)
uk: Сума до сплати (разом із податком з продажу)

en: Amount Num.
uk: Номер рахунку

en: Amount With Sym
uk: Сума із символом

en: Amount for %s is missing.
uk: Не вистачає суми для %s.

en: Amount for %s must be positive.
uk: Сума для %s має бути додатною.

en: Amount for %s must not be negative.
uk: Сума для %s не повинна бути від'ємною.

en: Amount for stock value is missing.
uk: Не вистачає значення вартості акцій для %s.

en: Amount of detail to display per transaction.
uk: Обсяг подробиць, які слід показувати для кожної транзакції.

en: An account list option
uk: Параметр списку звітів

en: An account with opening balance already exists for the desired currency.
uk: Для бажаної валюти вже існує рахунок із початковим балансом.

en: An error occurred while executing the job. Please check the log window for the exact error message.
    
    Do you want to enter the job again?
uk: Під час спроби виконати завдання сталася помилка. Будь ласка, ознайомтеся із вмістом вікна журналу, щоб дізнатися більше про помилки.
    
    Хочете ввести це завдання знову?

en: An error occurred while loading the QIF file.
uk: Помилка під час завантаження файла QIF.

en: An error occurred while processing %s.
uk: Помилка під час обробки %s.

en: An error occurred while processing '%s'
uk: Помилка під час обробки «%s»

en: An error occurred while processing '%s' at position %d
uk: Помилка під час обробки «%s» у позиції %d

en: An error occurred while running the report.
uk: Помилка при виконанні звіту.

en: An options example report.
uk: Звіт з прикладами параметрів.

en: An unexpected error has occurred while creating prices. Please report this as a bug.
    
    Error message:
    %s
uk: Під час спроби створити записи цін сталася неочікувана помилка. Будь ласка, повідомте про це як про ваду у програмі.
    
    Повідомлення щодо помилки:
    %s

en: An unexpected error has occurred while creating transactions. Please report this as a bug.
    
    Error message:
    %s
uk: Під час спроби створити записи транзакцій сталася неочікувана помилка. Будь ласка, повідомте про це як про ваду у програмі.
    
    Повідомлення щодо помилки:
    %s

en: An unknown I/O error (%d) occurred.
uk: Невідома помилка вводу/виводу (%d).

en: Annual
uk: Щорічно

en: Any text in the Description column which identifies adjusting entries.
uk: Будь-який текст у стовпчику Опис, який ідентифікує записи, що коригуються.

en: Any text in the Description column which identifies closing entries.
uk: Будь-який текст у стовпчику «Опис», який ідентифікує записи закриття.

en: Application Options
uk: Параметри програми

en: Apply changes and close dialog.
uk: Застосувати зміни і закрити вікно.

en: Apply changes but do not close dialog.
uk: Застосувати зміни, але не закривати вікно.

en: AqBanking Initial Assistant
uk: Початкове налаштовування AqBanking

en: Arabic
uk: Арабська

en: Arabic (IBM-864)
uk: Арабське (IBM-864)

en: Arabic (IBM-864-I)
uk: Арабське (IBM-864-I)

en: Arabic (ISO-8859-6)
uk: Арабське (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
uk: Арабське (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
uk: Арабське (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (MacArabic)
uk: Арабське (MacArabic)

en: Arabic (Windows-1256)
uk: Арабське (Windows-1256)

en: Are you sure you want to cancel?
uk: Ви справді бажаєте скасувати дію?

en: Are you sure you want to delete "%s"?
uk: Ви справді хочете вилучити «%s»?

en: Are you sure you want to delete %s?
uk: Ви справді хочете вилучити %s?

en: Are you sure you want to delete the selected commodity?
uk: Ви справді хочете вилучити вибраний товар?

en: Are you sure you want to delete the selected entry?
uk: Ви справді хочете вилучити вибраний запис?

en: Are you sure you want to delete the selected price? | Are you sure you want to delete the %d selected prices?
uk[0]: Ви дійсно хочете вилучити %d вибрану ціну?
uk[1]: Ви дійсно хочете вилучити %d вибрані ціни?
uk[2]: Ви дійсно хочете вилучити %d вибраних цін?
uk[3]: Ви дійсно хочете вилучити вибрану ціну?

en: Are you sure you want to delete the selected transaction?
uk: Ви справді хочете вилучити вибрану транзакцію?

en: Are you sure you want to delete these prices?
uk: Ви справді хочете вилучити ці ціни?

en: Are you sure you want to delete this entry?
uk: Ви справді хочете вилучити цей запис?

en: Are you sure you want to do this?
uk: Ви справді хочете це зробити?

en: Are you sure you want to replace the existing price?
uk: Ви справді хочете замінити наявну ціну?

en: Armenian (ARMSCII-8)
uk: Вірменське (ARMSCII-8)

en: As you enter amounts in the register, you can use the GnuCash calculator to add, subtract, multiply and divide. Simply type the first value, then select '+', '-','*', or '/'. Type the second value and press Enter to record the calculated amount.
uk: Під час введення сум до реєстру ви можете скористатися калькулятором GnuCash для додавання, віднімання, множення та ділення. Просто введіть перший операнд, далі виберіть «+», «-», «*» або «/». Введіть другий операнд і натисніть клавішу Enter, щоб записати обчислений результат.

en: Ascending
uk: За зростанням

en: Ask
uk: Ціна пропозиції

en: Asset
uk: Активи

en: Asset Chart
uk: Діаграма активів

en: Asset Piechart
uk: Секторна діаграма активів

en: Assets
uk: Активи

en: Assets Accounts
uk: Рахунки активів

en: Assets Over Time
uk: Активи у часі

en: Assign as payment…
uk: Призначити сплатою…

en: Assign e_xchange rate
uk: Призначити _курс обміну

en: Assign the selected transaction as payment.
uk: Вказати, що позначена транзакція є сплатою.

en: At post time, automatically attempt to pay customer documents with outstanding pre-payments and counter documents. The pre-payments and documents obviously have to be against the same customer. Counter documents are documents with opposite sign. For example for an invoice, customer credit notes and negative invoices are considered counter documents.
uk: При введенні автоматично намагатися виконати сплату за документами клієнта із явними попередніми сплатами та контрдокументами. Попередні сплати і документи, звичайно ж, мають стосуватися того самого клієнта. Контрдокументами вважаються документи із сумами протилежного знаку. Наприклад, для рахунку-фактури контрдокументами є кредитне авізо клієнта або рахунки-фактури із від'ємними сумами.

en: At post time, automatically attempt to pay vendor documents with outstanding pre-payments and counter documents. The pre-payments and documents obviously have to be against the same vendor. Counter documents are documents with opposite sign. For example for a bill, vendor credit notes and negative bills are considered counter documents.
uk: При введенні автоматично намагатися виконати сплату за документами постачальника із явними попередніми сплатами та контрдокументами. Попередні сплати і документи, звичайно ж, мають стосуватися того самого постачальника. Контрдокументами вважаються документи із сумами протилежного знаку. Наприклад, для рахунку сплати контрдокументами є кредитне авізо постачальника або рахунки сплати із від'ємними сумами.

en: Australia BAS
uk: Австралійський BAS

en: Australia Business Activity Statement. Specify sales, purchase and tax accounts.
uk: Австралійський BAS. Вкажіть рахунки продажів, придбання та податків.

en: Australian Tax Invoice
uk: Австралійський податковий рахунок-фактура

en: Auto
uk: Авто

en: Auto _interest transfer
uk: Автоматична _відсоткова ставка

en: Auto pay when posting.
uk: Автоматична сплата при введенні.

en: Auto-_add threshold
uk: Поріг авто_додавання

en: Auto-c_lear threshold
uk: Поріг авто_перевірки

en: Auto-clear
uk: Автоперевірка

en: Auto-save time _interval
uk: _Інтервал автозбереження

en: Auto-save time interval
uk: Інтервал автоматичного збереження

en: AutoDep
uk: Автодеп

en: Automatic credit card _payment
uk: Автоматичний _платіж за кредитною карткою

en: Automatically clear individual transactions, given a cleared amount
uk: Автоматично вважати перевіреними окремі транзакції, якщо перевірено їхню суму

en: Automatically clear individual transactions, so as to reach a certain cleared amount
uk: Автоматично перевірити окремі транзакції так, щоб досягти перевіреної суми

en: Automatically clear individual transactions, so as to reach a certain cleared amount.
uk: Автоматично перевірити окремі транзакції так, щоб досягти перевіреної суми.

en: Automatically create new commodities
uk: Автоматично створювати записи товарів

en: Automatically expand the current transaction to show all splits. All other transactions are shown on one or two lines depending on whether Double line view is set.
uk: Автоматично розгортати поточну транзакцію для показу усіх дроблень. Усі інші транзакції буде показано у один рядок. У два рядки, якщо увімкнено перегляд подвійних рядків.

en: Automatically insert a decimal point
uk: Автоматично вставляти десяткову крапку

en: Automatically insert a decimal point into values that are entered without one.
uk: Автоматично вставляти десяткову крапку у значення, які введені без неї.

en: Automatically raise the list of accounts or actions during input
uk: При вводі автоматично піднімати список рахунків або дій

en: Automatically raise the list of accounts or actions during input.
uk: Автоматично виводити список рахунків чи дій у процесі вводу.

en: Available
uk: Доступний

en: Average
uk: Середнє

en: Average Balance
uk: Середній баланс

en: Average cost of all shares
uk: Середня вартість усіх акцій

en: Average cost of open lots.
uk: Середня вартість відкритих лотів.

en: Average cost of purchases weighted by volume
uk: Середня вартість закупівлі, зважена за об'ємом

en: B_ottom
uk: В_низу

en: B_udget
uk: Б_юджет

en: Back
uk: Назад

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Background Pixmap
uk: Зображення на тлі

en: Background Tile
uk: Візерунок на тлі

en: Background color for alternate lines.
uk: Колір тла для парних рядків.

en: Background color for reports.
uk: Колір тла для звітів.

en: Background tile for reports.
uk: Візерунок на тлі для звітів.

en: Backups only (*.gnucash.*.gnucash, *.xac.*.xac)
uk: лише резервні копії (*.gnucash.*.gnucash, *.xac.*.xac)

en: Bad URL: %s
uk: Неправильний URL: %s

en: Badly formed URL %s
uk: Неправильно записаний URL %s

en: Badly formed options URL: %s
uk: Неправильно вказані параметри URL: %s

en: Badly-formed report id: %s
uk: Помилкове форматування ідентифікатора звіту: %s

en: Balance
uk: Баланс

en: Balance (%s)
uk: Баланс (%s)

en: Balance (Period)
uk: Баланс (період)

en: Balance (Report)
uk: Баланс (звіт)

en: Balance Forecast
uk: Прогноз сальдо

en: Balance Limit
uk: Обмеження балансу

en: Balance Sheet
uk: Баланс

en: Balance Sheet (Multicolumn)
uk: Балансовий аркуш (у декілька стовпчиків)

en: Balance Sheet (eguile)
uk: Балансовий аркуш (eguile)

en: Balance Sheet Date
uk: Дата балансу

en: Balance Sheet using eguile-gnc
uk: Балансовий аркуш з використанням eguile-gnc

en: Balance Zero
uk: Нульовий баланс

en: Balance at ~a
uk: Сальдо на ~a

en: Balance b/f
uk: Перенесений баланс

en: Balance it _manually
uk: Балансувати _вручну

en: Balance limits must be different unless they are both zero.
uk: Межі балансу мають бути різними, якщо вони не є обидві нульовими.

en: Balance mismatches may indicate a split that is not yet included in a lot
uk: Невідповідності балансу можуть вказувати на те, що дроблення ще не включено до лоту

en: Balanced
uk: Сальдо

en: Balances ~a to ~a
uk: Сальдо ~a до ~a

en: Balancing entry from reconciliation
uk: Балансуємо запис із узгодження

en: Baltic
uk: Балтійська

en: Baltic (ISO-8859-13)
uk: Балтійське (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
uk: Балтійське (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
uk: Балтійське (Windows-1257)

en: Bank
uk: Банк

en: Bank Code
uk: Код банку

en: Bank code %s (%s), Account %s (%s)
uk: Банківський код %s (%s), рахунок %s (%s)

en: Banner for top of report.
uk: Зображення на початку звіту.

en: Bar Chart
uk: Стовпчикова діаграма

en: Bar, normal:
uk: Стовпчикова звичайна:

en: Bar, stacked:
uk: Стовпчикова зі складанням:

en: Bar_width
uk: _Ширина панелі

en: Barchart
uk: Стовпчикова діаграма

en: Based On
uk: Засновано на

en: Basis
uk: Базис

en: Basis calculation method
uk: Основний метод розрахунку

en: Basis calculation method.
uk: Метод розрахунку бази.

en: Bayesian
uk: За Баєсом

en: Before _Date
uk: До такої _дати

en: Begin notifications this many days before the transaction is created.
uk: Розпочати нагадування за стільки днів до створення транзакції.

en: Beginning
uk: На початку

en: Below the actual date, print the format of that date in 8 point type.
uk: Нижче фактичної дати виводити формат цієї дати у 8-крапковому типі.

en: Below you are asked to provide information about stocks, mutual funds, and other investments that appear in the QIF file(s) you are importing. GnuCash needs some additional details about these investments that the QIF format does not provide.
    
    Each stock, mutual fund, or other investment must have a name and an abbreviation, such as a stock symbol. Because some unrelated investments have the same abbreviation, you also need to indicate what type of abbreviation you have entered. For example, you could select the exchange that assigned the symbol (NASDAQ, NYSE, etc.), or select an investment type.
    
    If you don't see your exchange listed, or none of the available choices are appropriate, you can enter a new one.
uk: Нижче, програма попросить вас вказати відомості щодо акцій, взаємних фондів та інших інвестицій, які виявлено у файлах QIF, які ви імпортуєте. GnuCash потрібні певні додаткові подробиці щодо цих інвестицій, які не зберігаються у форматі QIF.
     
    Кожна акція, взаємний фонд або інша інвестиція має назву і абревіатуру, зокрема біржову позначку. Оскільки деякі непов'язані інвестиції можуть мати однакову абревіатуру, вам також слід вказати тип введеної абревіатури. Наприклад, ви можете вибрати код, який пов'язано із активом (NASDAQ, NYSE, etc.), або вибрати тип інвестиції.
    
    Якщо програма не показує код або жоден із показаних варіантів не є відповідним, ви можете ввести власне значення.

en: Bevel depth on tables.
uk: Глибина фаски у таблицях.

en: Bgt
uk: Бюджет

en: Bgt: ~a Act: ~a
uk: Бдж: ~a Пот: ~a

en: Bi-Weekly
uk: Раз на два тижні

en: Bi-monthly
uk: Раз на два місяці

en: Bi-weekly
uk: Раз на два тижні

en: Bid
uk: Ціна купівлі

en: Bill
uk: Рахунок

en: Bill ID
uk: Ідентифікатор платежу

en: Bill Information
uk: Інформація щодо рахунку

en: Bill Notes
uk: Примітки платежу

en: Bill Owner
uk: Власник платежу

en: Bill number
uk: Номер рахунку

en: Bill number format
uk: Формат номера рахунку

en: Billable?
uk: Оплачується?

en: Billing Address
uk: Адреса платника

en: Billing Contact
uk: Контакт для оплати

en: Billing ID
uk: Ідентифікатор платника

en: Billing Information
uk: Інформація про платника

en: Billing Terms
uk: Терміни платежу

en: Billing address
uk: Адреса рахунку

en: Billing-ID
uk: Ід-платника

en: Bills _Due Reminder
uk: _Нагадування про платежі

en: Blank
uk: Нова

en: Book Closing Dates
uk: Дати закриття книг

en: Book Options
uk: Параметри книги

en: Boolean Option
uk: Логічний параметр

en: Border-collapse?
uk: Згортати межі?

en: Both (and include void transactions in totals)
uk: Обидві (і включити порожні транзакції у підсумок)

en: Bottom
uk: Внизу

en: Bought Amount
uk: Сума придбання

en: Bought Average Price
uk: Середня ціна придбання

en: Bought Value (Basis)
uk: Значення придбання (основа)

en: Bracket Total Owed
uk: Загалом позичено у категорії

en: Brackets: ($10.00)
uk: Дужки: ($10.00)

en: Bring the most _recent tab to the front
uk: Переносити _останню вкладку наперед

en: Bring up the lot viewer/editor window
uk: Відкрити вікно засобу перегляду і редагування лотів

en: Bring up the lot viewer/editor window.
uk: Відкрити вікно засобу перегляду і редагування лотів.

en: Brokerage Fees
uk: Сплата за куртаж

en: Budget
uk: Бюджет

en: Budget Balance Sheet
uk: Балансовий Аркуш (бюджет)

en: Budget Chart
uk: Діаграма бюджету

en: Budget Flow
uk: Грошовий потік (бюджет)

en: Budget Income Statement
uk: Звіт про надходження (бюджет)

en: Budget List
uk: Список бюджетів

en: Budget Name
uk: Назва бюджету

en: Budget Notes
uk: Нотатки щодо бюджету

en: Budget Options
uk: Параметри бюджету

en: Budget Period
uk: Період бюджету

en: Budget Profit & Loss
uk: Прибутки і втрати (бюджет)

en: Budget Report
uk: Звіт (бюджет)

en: Budget _Options…
uk: _Параметри бюджету…

en: Budget to be used when none has been otherwise specified.
uk: Бюджет, який буде використано, якщо не вказано якийсь інший.

en: Budget to use.
uk: Використовуваний бюджет.

en: Budgeting
uk: Бюджетування

en: Build ID
uk: Ід. збирання

en: Building '~a' report …
uk: Будуємо звіт «~a»…

en: Business
uk: Фірма

en: Business Document Links
uk: Прив'язки до бізнес-документів

en: Business Linked Documents
uk: Документи, які пов'язано із бізнесом

en: Business item can not be modified.
uk: Не вдалося внести зміни до бізнес-запису.

en: Buy
uk: Купити

en: Buy back stock to cover short position, and record capital gain/loss. 
    
    If you are unable to calculate capital gains you can enter a placeholder amount and correct it in the transaction later.
uk: Викуп активів для закриття короткої позиції і записування прибутку/збитку.
    
    Якщо ви не можете обчислити рух капіталу, ви можете ввести суму-замінник і виправити її у записів операції пізніше.

en: Buy to cover short
uk: Купівля для короткого покриття

en: Buying stock long.
uk: Купівля цінних паперів удовгу.

en: By default most users should not include closing transactions in a transaction report. Closing transactions are transfers from income and expense accounts to equity, and must usually be excluded from periodic reporting.
uk: Типово, у більшості користувачів не повинно виникати потреби у включенні транзакцій із закриття до звіту з транзакцій. Транзакції закриття — перенесення готівкових коштів із рахунків надходжень або витрат до власних коштів. Зазвичай, такі перенесення виключаються із періодичних звітів.

en: By default the account filter will search substring only. Set this to true to enable full POSIX regular expressions capabilities. 'Car|Flights' will match both Expenses:Car and Expenses:Flights. Use a period (.) to match a single character e.g. '20../.' will match 'Travel 2017/1 London'.
uk: Типово, фільтр рахунків виконуватиме пошук лише за частинами рядків. Встановіть значення «true», щоб увімкнути усі можливості пошуку за формальними виразами POSIX. Якщо ви це зробите, фільтр «Авто|Літак» надасть змогу знайти і «Витрати:Авто», і «Витрати:Літак». Скористайтеся крапкою (.) для позначення довільного символу, наприклад, «20../.» відповідатиме «Подорож 2017/1 Лондон».

en: By default the transaction filter will search substring only. Set this to true to enable full POSIX regular expressions capabilities. '#work|#family' will match both tags within description, notes or memo.
uk: Типово, фільтр операцій виконуватиме встановлення відповідності лише за частинами рядків. Встановіть значення «true», щоб увімкнути усі можливості формальних виразів POSIX. Якщо ви це зробите, фільтр «#робота|#сім'я» надасть змогу виконати пошук обох міток у описі, нотатках або примітках.

en: CAUTION: If you set TXF categories, and later change 'Type', you will need to manually reset those categories one at a time
uk: УВАГА: якщо ви встановлюєте категорії TXF і пізніше зміните «Тип», вам доведеться вручну скинути ці категорії одна за одною

en: CSS code. This field specifies the CSS code for styling reports.
uk: Код CSS. У цьому полі визначається код CSS для застосування стилів до звітів.

en: CSS code. This field specifies the CSS code for styling the invoice. Please see the exported report for the CSS class names.
uk: Код CSS. У цьому полі визначається код CSS для застосування стилів до рахунків-фактур. Назви класів CSS можна знайти у експортованому звіті.

en: CSS color.
uk: Колір CSS.

en: CSS stylesheet file
uk: Файл CSS-стилів

en: CSS-based stylesheet (experimental)
uk: Таблиця стилів на основі CSS (експеримент)

en: CSV Account Map
uk: Прив'язка рахунку у CSV

en: CSV Export Assistant
uk: Помічник експортування CSV

en: CSV Import Assistant
uk: Помічник імпортування CSV

en: CSV Price Import
uk: Імпортування цін з CSV

en: CSV Transaction Import
uk: Імпортування транзакцій у CSV

en: CSV disabled for double column amounts
uk: CSV вимкнено для сум у стовпчиках подвійного обліку

en: CSV import data format
uk: Формат імпорту даних CSV

en: C_hoose Date
uk: _Виберіть дату

en: C_lear All
uk: О_чистити все

en: C_leared
uk: П_еревірено

en: C_reate a new set of accounts
uk: _Створити новий набір рахунків

en: C_redit accounts
uk: _Кредитні рахунки

en: C_urrent Account
uk: _Поточний рахунок

en: Ca_ncel Transaction
uk: _Скасувати Транзакцію

en: Calculate
uk: Обчислити

en: Calculate Subtotal
uk: Обчислити проміжний підсумок

en: Calculate as running sum?
uk: Обчислити як поточну суму?

en: Calculate the price of this commodity.
uk: Обчислити ціну цього товару.

en: Calendar
uk: Календар

en: Can't connect to %s. Connection was lost, unable to send data.
uk: Не вдалося з'єднатись з %s. З'єднання втрачено, неможливо надіслати дані.

en: Can't connect to %s. The host, username or password were incorrect.
uk: Не вдалося з'єднатись з %s. Адреса сервера, ім'я користувача або пароль неправильні.

en: Can't parse the URL %s.
uk: Не вдалося обробити URL %s.

en: Can't save style sheet
uk: Не вдалося записати стиль оформлення

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel outstanding HTML requests
uk: Скасувати запити HTML

en: Cancel the current entry
uk: Скасувати поточний запис

en: Cancel the current transaction
uk: Скасувати поточну транзакцію

en: Cancel the current transaction.
uk: Скасувати поточну транзакцію.

en: Cancel the reconciliation of this account
uk: Скасувати узгодження цього рахунку

en: Cancel your changes
uk: Скасувати зміни

en: Canceled
uk: Скасовано

en: Canceling
uk: Скасовуємо

en: Cannot change currency
uk: Неможливо змінити валюту

en: Cannot cover buy more units than owed.
uk: Не можна купити у покриття більше одиниць, ніж є.

en: Cannot create a Scheduled Transaction from a Transaction currently being edited. Please Enter the Transaction before Scheduling.
uk: Не вдалося створити заплановану транзакцію із транзакції, яка наразі редагується. Будь ласка, введіть транзакцію перед плануванням.

en: Cannot modify or delete this transaction.
uk: Не вдалося змінити або вилучити цю транзакцію.

en: Cannot modify or delete this transaction. This transaction is marked read-only because:
    
    '%s'
uk: Неможливо змінити або вилучити цю транзакцію. Ця транзакція позначена як доступна лише для читання, тому що:
    
    «%s»

en: Cannot open file %s
uk: Не вдалося відкрити файл %s

en: Cannot open the current log file: %s
uk: Не вдалося відкрити поточний файл журналу подій: %s

en: Cannot save check format file.
uk: Не можна зберегти формат файла чека.

en: Cannot sell more units than owned.
uk: Не можна продати більше одиниць, ніж у вас є.

en: Cannot store a transaction at this date
uk: Не можна зберегти транзакцію із цією датою

en: Cannot uniquely clear splits. Found multiple possibilities.
uk: Не вдалося однозначним чином перевірити дроблення. Виявлено декілька можливостей.

en: Cap Return
uk: Ріст кап.

en: Cap. gain (long)
uk: Зб. кап. (довг. т.)

en: Cap. gain (mid)
uk: Зб. кап. (сер. т.)

en: Cap. gain (short)
uk: Зб. кап. (кор. т.)

en: Capital
uk: Капітал

en: Capital Gain
uk: Збільшення капіталу

en: Capital Gains
uk: Збільшення капіталу

en: Capital Gains Account
uk: Рахунок збільшення капіталу

en: Capitalize brokerage fees into stock account?
uk: Капіталізувати сплати куртажу до рахунку акцій?

en: Cascade Account Values
uk: Каскадний показ сум рахунку

en: Cascade selected properties for account
uk: Каскадний показ позначених властивостей для рахунка

en: Case insensitive searching is available on 'Account Full Name'.
uk: Нечутливим до реєстру символів пошуком можна скористатися у полі «Повна назва рахунку».

en: Cash
uk: Готівка

en: Cash Account
uk: Готівковий рахунок

en: Cash Flow
uk: Потік готівки

en: Cash Flow Barchart
uk: Стовпчикова діаграма потоку готівки

en: Cash In Lieu
uk: Готівка натомість

en: Cash in lieu
uk: Готівка натомість

en: Category budget amount
uk: Сума бюджету категорії

en: Causes the Adjusting Entries Pattern match to be case-sensitive.
uk: Призводить до враховування регістру символів під час пошуку відповідників за взірцем записів коригування.

en: Causes the Adjusting Entries Pattern to be treated as a regular expression.
uk: Вказує на те, що взірець коригування записів є формальним виразом.

en: Causes the Closing Entries Pattern match to be case-sensitive.
uk: Призводить до враховування регістру символів під час пошуку відповідників за взірцем записів закриття.

en: Causes the Closing Entries Pattern to be treated as a regular expression.
uk: Вказує на те, що взірець записів закриття є формальним виразом.

en: Causes the report to display in the standard order, placing income before expenses.
uk: Виводити звіт у стандартному вигляді, розміщуючи доходи перед витратами.

en: Caution!
uk: Увага!

en: Celtic (ISO-8859-14)
uk: Кельтське (ISO-8859-14)

en: Center
uk: По центру

en: Centered label cell
uk: Відцентрована текстова комірка

en: Centimeters
uk: Сантиметри

en: Central European
uk: Центральноєвропейська

en: Central European (IBM-852)
uk: Центральноєвропейське (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
uk: Центральноєвропейське (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
uk: Центральноєвропейське (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
uk: Центральноєвропейське (Windows-1250)

en: Ch_oose
uk: _Вибрати

en: Chan_ge Split
uk: _Змінити розділення

en: Chan_ge Transaction
uk: З_мінити транзакцію

en: Change GnuCash _Account…
uk: Змінити _рахунок GnuCash…

en: Change Linked Document path head
uk: Змінити базовий шлях для пов'язаних документів

en: Change a Transaction Linked Document
uk: Змінити пов'язаний із транзакцією документ

en: Change contents of reconciled split
uk: Зміна вмісту узгодженого дроблення

en: Change reconciled split?
uk: Змінити узгодження розділення?

en: Change transaction containing a reconciled split?
uk: Змінити транзакцію із узгодженим дробленням?

en: Changed
uk: Змінений

en: Changes will be saved automatically in %u seconds
uk: Зміни буде автоматично збережено за %u секунд

en: Character
uk: Символ

en: Character to use as separator between account names
uk: Символ, що використовується для розділення назв рахунків

en: Character-separated
uk: Відокремлені символом

en: Charge
uk: Витрата

en: Chart
uk: Діаграма

en: Chart Type
uk: Тип діаграми

en: Chart location
uk: Розташування діаграми

en: Chart type
uk: Тип діаграми

en: Check
uk: Перевірка

en: Check & Repair A_ccount
uk: Перевірити та відновити _рахунок

en: Check & Repair A_ll
uk: Перевірити та відновити _всі рахунки

en: Check & Repair Su_baccounts
uk: Перевірити та відновити с_убрахунки

en: Check _format
uk: _Формат чека

en: Check cleared _transactions
uk: Перевіряти очищені _транзакції

en: Check for and repair unbalanced transactions and orphan splits in all accounts
uk: Перевірити та відновити незбалансовані транзакції та застарілі частини в усіх рахунках

en: Check for and repair unbalanced transactions and orphan splits in this account
uk: Перевірити та відновити незбалансовані транзакції у встановлені частини у цьому рахунку

en: Check for and repair unbalanced transactions and orphan splits in this account and its subaccounts
uk: Перевірити та відновити незбалансовані транзакції у встановлені частини у цьому рахунку та його субрахунках

en: Check format must have an
    ADDRESS item defined in order
    to print an address on the check.
uk: Формат чека має містити визначений
    запис ADDRESS, щоб адресу на чеку
    було надруковано.

en: Check po_sition
uk: _Позиція чека

en: Check to have split action field used in registers for 'Num' field in place of transaction number; transaction number shown as 'T-Num' on second line of register. Has corresponding effect on business features, reporting and imports/exports.
uk: Перевірити та наявність поля «Num» дії з поділу у бухгалтерських записах на місці номера транзакції; номер транзакції показано як «T-Num» у другому рядку бухгалтерського запису. Має відповідний вплив на бізнес-можливості, звітування та імпортування-експортування даних.

en: Check to have trading accounts used for transactions involving more than one currency or commodity.
uk: Перевірити торговельні рахунки на транзакції, що включають понад одну валюту або товар.

en: Checking
uk: Перевірка

en: Checking Finance::Quote…
uk: Перевірка Finance::Quote…

en: Checking business lots in account %s: %u of %u
uk: Перевіряємо бізнес-лоти у рахунку %s: %u з %u

en: Checking business splits in account %s: %u of %u
uk: Перевіряємо бізнес-дроблення у рахунку %s: %u з %u

en: Checking splits in current register: %u of %u
uk: Перевіряємо дроблення у поточному реєстрі: %u з %u

en: Checks on first _page
uk: Чеки на першій _сторінці

en: Chinese
uk: Китайська

en: Chinese Simplified (GB18030)
uk: Китайське (спрощене) (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
uk: Китайське (спрощене) (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
uk: Китайське (спрощене) (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
uk: Китайське (спрощене) (HZ)

en: Chinese Simplified (Windows-936)
uk: Китайське (спрощене) (Windows-936)

en: Chinese Traditional (Big5)
uk: Китайське (традиційне) (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
uk: Китайське (традиційне) (Big5-HKSCS)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
uk: Китайське (традиційне) (EUC-TW)

en: Cho_ose Date
uk: В_иберіть дату

en: Choice of accounts makes this a multi-currency transaction but price or (negated) value column is missing or invalid.
uk: Вибір рахунків робить цей запис багатовалютною транзакцією, але пропущено стовпчик ціни або значення (зі знаком) або вкзаано некоректні значення.

en: Choice of accounts makes this a multi-currency transaction but price, (negated) value or (negated) transfer amount column is missing or invalid.
uk: Вибір рахунку робить цей запис багатовалютною транзакцією, але пропущено стовпчик ціни, значення (зі знаком) або значення переказу (зі знаком) або вказано некоректні значення.

en: Choo_se Date
uk: В_иберіть дату

en: Choose Accounts
uk: Вибрати рахунки

en: Choose Currency
uk: Виберіть валюту

en: Choose Export Settings
uk: Виберіть параметри експортування

en: Choose File Name for Export
uk: Виберіть назву файла для експортування

en: Choose File to Import
uk: Вибір файла для імпортування

en: Choose Owner Dialog
uk: Діалогове вікно вибору власника

en: Choose a different report template before timeout
uk: Виберіть інший шаблон звіту до завершення часу очікування

en: Choose a different report template or Printable Invoice will be used
uk: Виберіть інший шаблон звіту або буде використано «Друкований рахунок-фактуру»

en: Choose a format
uk: Виберіть формат

en: Choose accounts to create
uk: Виберіть рахунок для створення

en: Choose export format
uk: Виберіть формат експорту

en: Choose the QIF file currency
uk: Виберіть валюту файла QIF

en: Choose the QIF file currency and select Book Options
uk: Виберіть валюту файла QIF і параметри книги

en: Choose the column by which the result table is sorted.
uk: Виберіть стовпчик, за яким буде упорядковано таблицю результатів.

en: Choose the export format for this report:
uk: Виберіть формат експорту для цієї відповіді:

en: Choose the marker for each data point.
uk: Виберіть маркер для кожної точки даних.

en: Choose the method for sorting accounts.
uk: Виберіть спосіб впорядковування рахунків.

en: Choose the number of days after which transactions will be read-only and cannot be edited anymore. This threshold is marked by a red line in the account register windows. If zero, all transactions can be edited and none are read-only.
uk: Виберіть кількість днів, по завершенню яких транзакції ставатимуть придатними лише до читання, без можливості редагувати їхні дані. Це порогове значення буде показано червоною лінією у вікнах реєстрів рахунків. Якщо вказати нульове значення, усі транзакції можна буде редагувати, жодна з них не буде придатною лише для читання.

en: Choose the ordering of the column sort.
uk: Виберіть порядок сортування.

en: Choose whether to search all your data or only that marked as "active".
uk: Вкажіть, шукати в усіх даних чи лише у позначених як «активні».

en: Circle
uk: Коло

en: Cleaning up
uk: Чищення

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear All
uk: Очистити все

en: Clear _All
uk: Очистити _все

en: Clear any selected image file.
uk: Очистити будь-які вибілені файли зображень.

en: Clear matching transactions above this score
uk: Очистити відповідні транзакції вище цієї риски

en: Clear the entry.
uk: Перевірити запис.

en: Clear the selection and unselect all accounts.
uk: Очистити вибраний рахунок та усі його субрахунки.

en: Clear the selection and unselect all entries.
uk: Очистити виділені записи та зняти виділення.

en: Cleared
uk: Очищено

en: Cleared (%s)
uk: Очищені (%s)

en: Cleared (Report)
uk: Очищено (звіт)

en: Cleared Transactions
uk: Узгоджені транзакції

en: Cleared only
uk: Лише перевірені

en: Cleared:
uk: Очищено:

en: Click "Apply" to import data from the staging area and update your GnuCash accounts. The account and category matching information you have entered will be saved and used for defaults the next time you use the QIF import facility.
    
    Click "Back" to review your account and category matchings, to change currency and security settings for new accounts, or to add more files to the staging area.
    
    Click "Cancel" to abort the QIF import process.
uk: Натисніть кнопку «Застосувати», щоб імпортувати дані з проміжної області і оновити ваші рахунки GnuCash. Введені вами дані щодо прив'язки рахунків і категорій буде збережено і використано як типові під час наступного використання можливостей з імпортування QIF.
    
    Натисніть кнопку «Назад», щоб переглянути відповідність даних вашим рахункам і категоріям, змінити валюту і параметри цінних паперів для нових рахунків або додати ще файли до проміжної області.
    
    Натисніть кнопку «Скасувати», щоб перервати процедуру імпортування QIF.

en: Click "Back" to cancel the loading of this file and choose another.
uk: Натисніть кнопку «Назад», щоб скасувати завантаження цього файла і вибрати інший.

en: Click "Load another file" if you have more data to import at this time. Do this if you have saved your accounts to separate QIF files.
    
    Click "Next" to finish loading files and move to the next step of the QIF import process.
uk: Натисніть «Завантажити інший файл», якщо у вас є ще якісь дані для імпортування. Зробіть це, якщо ви зберегли дані ваших рахунків до окремих файлів QIF.
    
    Натисніть кнопку «Далі», щоб завершити завантаження файлів і перейти до наступного кроку імпортування даних QIF.

en: Click Edit to modify
uk: Натисніть «Редагувати», щоб змінити

en: Click the right mouse button (control-click in Mac OS X) in the Accounts tab of the main window to bring up the account menu options. Within each register, clicking the right mouse button brings up the transaction menu options.
uk: Клацніть правою кнопкою миші (натисніть control і клацніть у Mac OS X) на вкладці «Рахунки» головного вікна, щоб відкрити меню дій із рахунком. За допомогою клацання правою кнопкою миші на будь-якому з реєстрів можна відкрити меню параметрів транзакції.

en: Click to change Tax Name and/or Tax Type.
uk: Клацніть, щоб зміни назву податку і/або тип податку.

en: Client or vendor name, address and ID
uk: Назва, адреса та ідентифікатор клієнта або виробника

en: Close Book
uk: закрити книгу

en: Close Date
uk: Дата закриття

en: Close Window?
uk: Закрити вікно?

en: Close _Order
uk: Закрити з_амовлення

en: Close _Without Saving
uk: Закрити б_ез збереження

en: Close _on Jump
uk: Закрити п_ри переході

en: Close dialog and make no changes.
uk: Закрити вікно і не вносити змін.

en: Close the Book at the end of the Period
uk: Закрити книгу наприкінці її періоду

en: Close the Budget List
uk: Закрити список бюджетів

en: Close the currently active page
uk: Закрити поточну сторінку

en: Close this window
uk: Закрити вікно

en: Close when _finished
uk: Закрити після за_вершення

en: Close window when finished
uk: Закрити діалог після закінчення

en: Closed
uk: Закрито

en: Closest to report date
uk: Найближчий до дати звіту

en: Closing Date
uk: Дата закриття

en: Closing Entries
uk: Закривання записів

en: Closing Entries Pattern is regular expression
uk: Взірець записів закриття є формальним виразом

en: Closing Entries pattern
uk: Шаблон закривання записів

en: Closing Entries pattern is case-sensitive
uk: Шаблон записів закриття не враховує регістру символів

en: Closing a tab moves to the most recently visited tab.
uk: Закриття вкладки призводить до переходу до попередньої відвіданої вкладки.

en: Closing transactions
uk: Транзакції закриття

en: Code
uk: Код

en: Collapse _All
uk: З_горнути усе

en: Colon (:)
uk: Двокрапка (:)

en: Color all lines of a transaction the same
uk: Однакові кольори для усіх ліній у транзакції

en: Color for grand totals.
uk: Колір для головних підсумків.

en: Color for subsubtotals.
uk: Колір проміжних під-підсумків.

en: Color of the marker.
uk: Колір маркера.

en: Color the register using a gnucash specific color theme
uk: Колір реєстру з використанням специфічної теми кольорів gnucash

en: Colors
uk: Кольори

en: Cols
uk: Колонок

[ctx: Column header for 'Adding transaction']
en: A
uk: Д

[ctx: Column header for 'Balance Limit']
en: L
uk: О

[ctx: Column header for 'Clearing transaction']
en: C
uk: У

[ctx: Column header for 'Color']
en: C
uk: К

[ctx: Column header for 'Document Link']
en: L
uk: П

[ctx: Column header for 'Hidden']
en: H
uk: П

[ctx: Column header for 'Opening Balance']
en: O
uk: П

[ctx: Column header for 'Placeholder']
en: P
uk: З

[ctx: Column header for 'Reconciled']
en: R
uk: У

[ctx: Column header for 'Type']
en: T
uk: Т

[ctx: Column header for 'Updating plus Clearing transaction']
en: U+C
uk: О+У

[ctx: Column letter for 'Get Quotes']
en: Q
uk: К

en: Column value can not be empty.
uk: Значення у стовпчику не може бути порожнім.

en: Columns
uk: Стовпчики

en: Com_press files
uk: С_тискати файли

en: Combo Date Option
uk: Параметр суміщеної дати

en: Comma (,)
uk: Кома (,)

en: Comma separated
uk: Відокремлені комами

en: Comma separated with quotes
uk: Розділене комами, містить лапки

en: Comma: 123.456,78
uk: Кома: 123.456,78

en: Commercial ATM _fees threshold
uk: Порогове значення комісії п_латіжного термінала

en: Commission
uk: Комісія

en: Commissions
uk: Комісійні

en: Commit changes to a invoice entry
uk: Внести зміни до запису рахунку-фактури

en: Commit changes to a transaction
uk: Закріплювати зміни у транзакції

en: Commit this Billing Term
uk: Підтвердити дані умови платежу

en: Commodities
uk: Товари

en: Commodities held longer than this many years count as long-term (LT).
uk: Активи, що мають вік, що перевищує цю кількість років, вважаються довготерміновими (ДТ).

en: Commodity
uk: Товар

[ctx: Commodity Type]
en: All non-currency
uk: Усі невалютні

[ctx: Commodity Type]
en: Currencies
uk: Валюти

en: Commodity/Currency
uk: Товар/Валюта

en: Common Currency
uk: Загальна валюта

en: Common Options
uk: Загальні параметри

en: Company
uk: Фірма

en: Company Address
uk: Адреса фірми

en: Company Contact Person
uk: Контактна особа компанії

en: Company Email Address
uk: Адреса ел.пошти фірми

en: Company Fax Number
uk: Номер факсу фірми

en: Company ID
uk: Ідентифікатор фірми

en: Company Name
uk: Назва організації

en: Company Phone Number
uk: Номер телефону фірми

en: Company Website URL
uk: URL вебсайту фірми

en: Company contact
uk: Контакт компанії

en: Company contact string
uk: Рядок з контактом компанії

en: Company issues a notional distribution, and the short stock holder must make a compensatory payment for the notional distribution. This is recorded as a capital loss amount, and increases the cost basis (more negative, away from 0.00 value) without affecting # units.
uk: Компанія випускає номінальний розподіл, і держатель коротких акцій має здійснити компенсаторну виплату для номінального розподілу. Це буде записано як втрату капіталу, і збільшує базову вартість (від'ємніший, від значення 0.00) без впливу на кількість одиниць.

en: Company issues a notional distribution, and the short stock holder must make a compensatory payment for the notional distribution. This is recorded as a loss/negative dividend income amount, and increases the cost basis (more negative, away from 0.00 value) without affecting # units.
uk: Компанія випускає номінальний розподіл, і держатель коротких акцій має здійснити компенсаторну виплату для номінального розподілу. Це буде записано як втрату або від'ємну суму вхідних дивідендів, і збільшити базову вартість (від'ємніший, від значення 0.00) без впливу на кількість одиниць.

en: Company issues a notional distribution, which is recorded as capital gain and increases the cost basis without affecting # units.
uk: Компанія випускає номінальний розподіл, який буде записано як збільшення капіталу, а базову вартість буде збільшено без зміни кількості одиниць.

en: Company issues a notional distribution, which is recorded as dividend income and increases the cost basis without affecting # units.
uk: Компанія випускає номінальний розподіл, який буде записано як прибуткові дивіденди, а базову вартість буде збільшено без зміни кількості одиниць.

en: Company issues additional units, thereby reducing the stock price by a divisor , while keeping the total monetary value of the overall investment constant. 
    
    If the split results in a cash in lieu for remainder units, please record the sale using the Stock Transaction Assistant first, then record the split.
uk: Компанією випущено додаткові одиниці, отже, зменшено курсову вартість на дільник, зберігаючи загальну грошову вартість загальної сталої інвестування.
    
    Якщо дроблення призводить до отримання грошової суми для рештки одиниць, будь ласка, спочатку запишіть продаж за допомогою помічника транзакцій акцій, потім запишіть дроблення.

en: Company issues additional units, thereby reducing the stock price by a divisor, while keeping the total monetary value of the overall investment constant. 
    
    If the split results in a cash in lieu for remainder units, please record the cover buy using the Stock Transaction Assistant first, then record the split.
uk: Компанією випущено доддаткові одиниці, отже, зменшено курсову вартість на дільник, зі збереженням загальної грошової вартості сталої інвестування.
    
    Якщо дроблення призводить до отримання грошової суми для рештки одиниць, будь ласка, спочатку запишіть купівлю на покриття за допомогою помічника транзакцій акцій, потім запишіть дроблення.

en: Company issues cash dividends to holder.
    
    Any dividend being reinvested must be subsequently recorded as a regular stock purchase.
uk: Компанія перераховує грошові дивіденди власнику держателю.
    
    Усі дивіденди, які повторно інвестовано, мають далі записано як звичайні купівлі акцій.

en: Company issues dividends, and the short stock holder must make a compensatory payment for the dividend.
uk: Компанія емітує дивіденди, а держатель коротких акцій має виплатити компенсацію за дивіденди.

en: Company logo image.
uk: Зображення логотипу компанії.

en: Company name, address and tax-ID
uk: Назва, адреса та податковий ідентифікатор компанії

en: Company redeems units, thereby increasing the stock price by a multiple, while keeping the total monetary value of the overall investment constant.
    
    If the reverse split results in a cash in lieu for remainder units, please record the cover buy using the Stock Transaction Assistant first, then record the reverse split.
uk: Компанія викуповує одиниці, отже, збільшує курсову вартість на множник, зберігаючи загальну грошову вартість загальної сталої інвестування.
    
    Якщо зворотне дроблення призводить до отримання грошової суми для рештки одиниць, будь ласка, спочатку запишіть купівлю на покриття за допомогою помічника транзакцій акцій, потім запишіть зворотне дроблення.

en: Company redeems units, thereby increasing the stock price by a multiple, while keeping the total monetary value of the overall investment constant.
    
    If the reverse split results in a cash in lieu for remainder units, please record the sale using the Stock Transaction Assistant first, then record the reverse split.
uk: Компанія викуповує одиниці, отже, збільшує курсову вартість на множник, зберігаючи загальну грошову вартість загальної сталої інвестування.
    
    Якщо зворотне дроблення призводить до отримання грошової суми для рештки одиниць, будь ласка, спочатку запишіть продаж за допомогою помічника транзакцій акцій, потім запишіть зворотне дроблення.

en: Company returns capital, and the short stock holder must make a compensatory payment for the returned capital. This reduces the cost basis (less negative, towards 0.00 value) without affecting # units.
uk: Компанія повертає капітал і держатель коротких акцій має здійснити компенсаційну виплату для поверненого капіталу. Це зменшує базову вартість (зменшення у напрямку 0.00) без зміни кількості одиниць.

en: Company returns capital, and the short stock holder must make a compensatory payment for the returned capital. This reduces the cost basis (less negative, towards 0.00 value) without affecting # units. A distribution previously recorded as a compensatory dividend is reclassified to compensatory return of capital,often due to end-of-year tax information.
uk: Компанія повертає капітал і держатель коротких акцій має здійснити компенсаційну виплату для поверненого капіталу. Це зменшує базову вартість (зменшення у напрямку 0.00) без зміни кількості одиниць. Розподіл, який раніше було записано як компенсаційний дивіденд, перекласифіковано як компенсаційне повернення капіталу, часто через річні дані щодо податків.

en: Company returns capital, reducing the cost basis without affecting # units.
uk: Компанія повертає капітал, зменшуючи основу вартості без впливу на кількість одиниць.

en: Company returns capital, reducing the cost basis without affecting # units. A distribution previously recorded as a dividend is reclassified to return of capital, often due to end-of-year tax information.
uk: Компанія повертає капітал, зменшуючи базову вартість без зміни кількості одиниць. Розподіл, який раніше було записано, як дивіденди перекласифіковано як повернення капіталу, часто через річні дані щодо сплати податків.

en: Compensatory dividend
uk: Компенсаторний дивіденд

en: Compensatory notional distribution (capital gain)
uk: Компенсаторний номінальний розподіл (збільшення капіталу)

en: Compensatory notional distribution (dividend)
uk: Компенсаторний номінальний розподіл (дивіденд)

en: Compensatory return of capital
uk: Компенсаторне повернення капіталу

en: Compensatory return of capital (reclassification)
uk: Компенсаторне повернення капіталу (перекласифікація)

en: Complete
uk: Завершено

en: Compress the data file
uk: Стискати файл даних

en: Compress the data file with gzip when saving it to disk.
uk: При збереженні стискати файли даних за алгоритмом gzip.

en: Con_firm Password
uk: Пі_дтвердження паролю

en: Conditional on splits not having variables
uk: Умова дроблення не має змінних

en: Confidence
uk: Рівень довіри

en: Confirm Window Close
uk: Підтвердження закриття вікна

en: Contact
uk: Особа

en: Contents
uk: Зміст

en: Continue
uk: Продовжити

en: Continue _Without Saving
uk: Продовжити б_ез збереження

en: Continuous
uk: Безперервно

en: Conversion Direction
uk: Напрямок перетворення

en: Conversion completed
uk: Перетворення завершено

en: Convert all amounts to a single currency.
uk: Перетворити усі суми до єдиної валюти.

en: Convert all transactions into a common currency.
uk: Перетворити усі транзакції до загальної валюти.

en: Convert the file
uk: Перетворити файл

en: Converted to:
uk: Перетворено до:

en: Converting
uk: Перетворення

en: Copy an existing Budget
uk: Копіювати наявний бюджет

en: Copy the current selection to clipboard
uk: Копіювати виділеного фрагмента до буфера обміну

en: Copy the selected split into clipboard
uk: Копіювати позначену частину до буфера обміну

en: Copy the selected transaction into clipboard
uk: Копіювати виділену транзакцію у буфер обміну

en: Copy the selected transaction into clipboard.
uk: Копіювати виділену транзакцію у буфер обміну.

en: Copyright © 1997-%s The GnuCash contributors.
uk: © Розробники GnuCash, 1997-%s.

en: Could not create opening balance.
uk: Не створювати початкове сальдо.

en: Could not determine the account currency. Using the default currency provided by your system.
uk: Не вдалося визначити валюту рахунку. Використано типову валюту, визначену у вашій системі.

en: Could not make a backup of the file %s
uk: Не вдалося створити резервну копію файла %s

en: Could not open the file %s. The error is: %s
uk: Не вдалося відкрити файл %s. Помилка: %s

en: Could not parse price line
uk: Не вдалося обробити рядок ціни

en: Could not write to file %s. Check that you have permission to write to this file and that there is sufficient space to create it.
uk: Не вдалося записати файл %s. Перевірте чи є у вас права на запис у цей файл та чи достатньо вільного місця для його створення.

en: Couldn't parse %s for split "%s".
uk: Не вдалося обробити %s для дроблення «%s».

en: Count
uk: Кількість

en: Count of Match String Usage
uk: Лічильник використання рядка-відповідника

en: Counters
uk: Лічильники

en: Crea_te in advance
uk: С_творювати заздалегідь

en: Create Scheduled Transactions since the last time run
uk: Створити заплановані транзакції з моменту останнього запуску

en: Create _New File
uk: С_творити файл

en: Create a New Budget
uk: Створити новий бюджет

en: Create a Scheduled Transaction with the current transaction as a template or edit the Scheduled Transaction that current transaction was created by.
uk: Створити заплановану транзакцію, використовуючи поточну транзакцію як шаблон або редагувати заплановану транзакцію, на основі якої було створено поточну транзакцію.

en: Create a new Account
uk: Створити новий рахунок

en: Create a new Billing Term
uk: Створити нові умови платежу

en: Create a new Budget
uk: Створити новий бюджет

en: Create a new bill
uk: Створити новий рахунок

en: Create a new bill as a duplicate of the current one
uk: Створити новий рахунок як дублікат поточного

en: Create a new bill for the same owner as the current one
uk: Створити новий рахунок для того самого власника, що і поточний

en: Create a new credit note as a duplicate of the current one
uk: Створити нове сторно як дублікат поточного

en: Create a new credit note for the same owner as the current one
uk: Створити нове сторно для того самого власника, що і поточний

en: Create a new customer
uk: Створити нового клієнта

en: Create a new employee
uk: Створити нового працівника

en: Create a new file
uk: Створити новий файл

en: Create a new invoice
uk: Створити рахунок-фактуру

en: Create a new invoice as a duplicate of the current one
uk: Створити новий рахунок-фактуру як дублікат поточного

en: Create a new invoice for the same owner as the current one
uk: Створити новий рахунок-фактуру для того самого власника, що і поточний

en: Create a new scheduled transaction
uk: Створити нову заплановану транзакцію

en: Create a new vendor
uk: Створити нового постачальника

en: Create a new voucher
uk: Створити товарний чек

en: Create a new voucher as a duplicate of the current one
uk: Створити нову розписку як дублікат поточної

en: Create a new voucher for the same owner as the current one
uk: Створити нову розписку для того самого власника, що і поточний

en: Create a new window for each new register
uk: Створювати нове вікно для кожного нового регістру

en: Create a new window for each new report
uk: Створювати нове вікно для кожного нового звіту

en: Create accurate reports and graphs from your financial data
uk: Створювати точні звіти та графіки на основі ваших фінансових даних

en: Create automatically
uk: Створити автоматично

en: Create in advance
uk: Створити заздалегідь

en: Create new accounts by clicking the New button in the main window tool bar. This will bring up a dialog box where you can enter account details. For more information on choosing an account type or setting up a chart of accounts, please see the GnuCash online manual.
uk: Створюйте нові рахунки за допомогою кнопки Створити у панелі інструментів головного вікна. У діалоговому вікні, що з'явиться, Ви зможете ввести деталі рахунка. Щоб отримати більше інформації про вибір типу рахунку або про створення ієрархії рахунків, будь ласка, перегляньте онлайн-підручник GnuCash.

en: Create report for a budget period range instead of the entire budget.
uk: Створити звіт щодо діапазону бюджетних періодів замість звіту за усім бюджетом.

en: Create the transaction this many days before its effective date.
uk: Створити транзакцію за вказану кількість днів до її дати.

en: Created
uk: Створено

en: Created Transactions
uk: Створена транзакція

en: Creating accounts
uk: Створення рахунків

en: Credit
uk: Кредит

en: Credit Account
uk: Кредитні рахунки

en: Credit Accounts
uk: Кредитні рахунки

en: Credit Card
uk: Кредитна картка

en: Credit Formula
uk: Формула кредиту

en: Credit Limit
uk: Кредитний ліміт

en: Credit Lines
uk: Кредитна лінія

en: Credit Note
uk: Сторно

en: Credit Value
uk: Значення по кредиту

en: Credit limit
uk: Кредитний ліміт

en: Credit must be a positive amount or you must leave it blank.
uk: Кредит має бути додатнім числом, або треба залишити це поле порожнім.

en: Credited Account Owner
uk: Власник кредитованого рахунку

en: Credited BIC (Bank Code)
uk: Кредитовий BIC (банківський код)

en: Credited IBAN (International Account Number)
uk: Кредитовий IBAN (міжнародний номер рахунку)

en: Credits
uk: Кредити

en: Croatian (MacCroatian)
uk: Хорватське (MacCroatian)

en: Cross
uk: Хрест

en: Cu_rrency
uk: _Валюта

en: Cu_t
uk: _Вирізати

en: Cu_t Split
uk: Ви_різати частину

en: Cu_t Transaction
uk: _Вирізати транзакцію

en: Currenc_y
uk: _Валюта

en: Currencies
uk: Валюти

en: Currency
uk: Валюта

en: Currency Format
uk: Формат валюти

en: Currency Information
uk: Інформація про замовлення

en: Currency To
uk: Цільова валюта

en: Currency conversion date
uk: Дата конверсії валют

en: Currency quotes requires at least two currencies
uk: Для курсу потрібно принаймні дві валюти

en: Current
uk: Поточний

en: Current Value:
uk: Поточне значення:

en: Current Year
uk: Поточний рік

en: Current _Action
uk: Поточна _дія

en: Current _Job
uk: Поточне _завдання

en: Current budget period
uk: Поточний бюджетний період

en: Current line still has parse errors.
    This should never happen. Please report this as a bug.
uk: У поточному рядку усе ще є помилки обробки.
    Так не слід робити. Будь ласка, повідомте про цю ваду.

en: Currently you have no saved reports.
uk: Зараз у вас немає збережених звітів.

en: Custom
uk: Інше

en: Custom Multicolumn Report
uk: Звіт у декілька колонок

en: Custom Title
uk: Нетиповий заголовок

en: Custom date format
uk: Власний формат дати

en: Custom format
uk: Користувацький формат

en: Custom regular expression
uk: Нетиповий формальний вираз

en: Customer
uk: Клієнт

en: Customer ID
uk: Ідентифікатор клієнта

en: Customer Listing
uk: Список клієнтів

en: Customer Name
uk: Ім'я клієнта

en: Customer Number
uk: Номер клієнта

en: Customer Report
uk: Звіт про клієнта

en: Customer Summary
uk: Огляд Клієнтів

en: Customer number
uk: Номер клієнта

en: Customer number format
uk: Формат номера клієнта

en: Customer's Invoices
uk: Рахунок-фактура клієнта

en: Customer's Jobs
uk: Роботи клієнта

en: Customers
uk: Клієнти

en: Customers Overview
uk: Огляд клієнтів

en: Cut a reconciled split from a transaction
uk: Вирізати узгоджене дроблення з транзакції

en: Cut a split from a transaction
uk: Вирізати дроблення з транзакції

en: Cut a transaction
uk: Вирізати транзакцію

en: Cut a transaction with reconciled splits
uk: Вирізати транзакцію із узгодженими частинами

en: Cut the current selection and copy it to clipboard
uk: Вирізати виділений фрагмент та вставити у буфер обміну

en: Cut the current transaction?
uk: Вирізати поточну транзакцію?

en: Cut the selected split into clipboard
uk: Вирізати позначену частину до буфера обміну

en: Cut the selected transaction into clipboard
uk: Вирізати поточну транзакцію у буфер обміну

en: Cut the selected transaction into clipboard.
uk: Вирізати поточну транзакцію у буфер обміну.

en: Cut the split '%s' from the transaction '%s'?
uk: Вирізати частину «%s» з транзакції «%s»?

en: Cutoff Day
uk: Останній термін

en: Cyrillic
uk: Кирилиця

en: Cyrillic (IBM-855)
uk: Кирилиця (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
uk: Кирилиця (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
uk: Кирилиця (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
uk: Кирилиця (KOI8-R)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
uk: Кирилиця (MacCyrillic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
uk: Кирилиця (Windows-1251)

en: DTAUS import data format
uk: Формат імпорту даних DTAUS

en: D_elete
uk: Ви_лучити

en: Daily
uk: Щоденно

[ctx: Daily]
en: Every
uk: Кожні

[ctx: Daily]
en: days.
uk: днів.

en: Daily (360)
uk: Щоденно (360)

en: Daily (365)
uk: Щоденно (365)

en: Daily Average
uk: Добове середнє

en: Dash
uk: Дефіс

en: Dashboard
uk: Панель приладів

en: Data markers?
uk: Позначки даних?

en: Database
uk: База даних

en: Datafiles only (*.gnucash, *.xac)
uk: лише файли даних (*.gnucash, *.xac)

en: Date
uk: Дата

en: Date Closed
uk: Дата закриття

en: Date Entered
uk: Дата введення

en: Date Filter
uk: Фільтр за датою

en: Date Format
uk: Формат дати

en: Date Opened
uk: Дата відкриття

en: Date Posted
uk: Дата надсилання

en: Date Range
uk: Діапазон дат

en: Date field can not be empty if 'Multi-split' option is unset.
uk: Поле дати не може бути порожнім, якщо не позначено пункт «Мультиподіл».

en: Date format
uk: Формат дати

en: Date format choice
uk: Формат дати

en: Date format to use
uk: Формат дати

en: Date of Entry
uk: Дата запису

en: Date of Report
uk: Дата звіту

en: Date of _Entry
uk: Дата _запису

en: Date of duplicated entries
uk: Дата дублікатів записів

en: Date out of range
uk: Дата поза діапазоном

en: Date range of transactions to retrieve:
uk: Діапазон дат транзакцій для отримання:

en: Date required.
uk: Потрібна дата.

en: Date:
uk: Дата:

en: Dates will be completed so that they are close to the current date. Enter the maximum number of months to go backwards in time when completing dates.
uk: Дати будуть вводитися так, що вони знаходяться близько до поточної дати. Введіть максимальне число місяців, на які слід рахувати назад у часі під час введення дат.

en: Dates will be completed so that they are within the current calendar year.
uk: Дати будуть вводитися так, що вони належатимуть до поточного календарного року.

en: Day Threshold for Read-Only Transactions (red line)
uk: Денний поріг для придатних для читання транзакцій (червона лінія)

en: Days
uk: Днів

en: Days in ad_vance
uk: За скільки _днів

en: De_lete
uk: Ви_лучити

en: De_scription
uk: _Опис

en: Debit
uk: Дебет

en: Debit Account
uk: Рахунок дебету

en: Debit Amount
uk: Сума дебету

en: Debit Formula
uk: Формула дебету

en: Debit Value
uk: Значення по дебету

en: Debited Account Owner
uk: Власник дебетованого рахунку

en: Debited BIC (Bank Code)
uk: Дебетовий BIC (банківський код)

en: Debited IBAN (International Account Number)
uk: Дебетовий IBAN (міжнародний номер рахунку)

en: Debits
uk: Дебет

en: Decrease
uk: Зменшення

en: Decrease in capital
uk: Зменшення капіталу

en: Default
uk: Типовий

en: Default Budget
uk: Типовий бюджет

en: Default Chargeback Project
uk: Типовий внутрішній розрахунок

en: Default Customer TaxTable
uk: Типова таблиця податків замовників

en: Default Format
uk: Типовий формат

en: Default Hours per Day
uk: Робочих годин на день

en: Default Invoice Report
uk: Типовий звіт за рахунком-фактурою

en: Default Invoice Report Timeout
uk: Типовий час очікування на звіт за рахунком-фактурою

en: Default QIF transaction status
uk: Типовий стан транзакції QIF

en: Default Rate
uk: Типовий коефіцієнт

en: Default Vendor TaxTable
uk: Типова таблиця податків виробників

en: Default _font
uk: Типовий _шрифт

en: Default alternate background for table cells.
uk: Типовий колір тла для парних комірок таблиці.

en: Default background for table cells.
uk: Типовий колір тла комірок таблиці.

en: Default color for subtotal rows.
uk: Колір тла рядка проміжного підсумку.

en: Default currency for new accounts
uk: Типова валюта для усіх нових рахунків

en: Default currency for new reports
uk: Типова валюта для усіх нових звітів

en: Default encoding
uk: Типове кодування

en: Default status for QIF transaction when not specified in QIF file.
uk: Типовий стан транзакцій QIF, якщо його не вказано у файлі QIF.

en: Default to 'new search' if fewer than this number of items is returned
uk: Типове значення для «нового пошуку», якщо повертається кількість елементів менша ніж це число

en: Default to 'new search' if fewer than this number of items is returned.
uk: Типове значення для 'нового пошуку', якщо повертається кількість елементів менша ніж це число.

en: Default transaction status (overridden by the status given by the QIF file)
uk: Типовий стан транзакції (перевизначається станом, вказаним у файлі QIF)

en: Default zoom level
uk: Типовий масштаб

en: Degrees
uk: Градусів

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete %s?
uk: Вилучити %s?

en: Delete Account
uk: Вилучити рахунок

en: Delete Settings
    Deletes the settings saved under the name as entered in the adjacent text field.
    There are two reserved names which can never be deleted:
    - No settings
    - Gnucash default export format
uk: Вилучення параметрів
    Вилучає параметри, які було збережено під назвою, яку введено до сусіднього текстового поля.
    Існує дві зарезервовані назви записів параметрів, які не можна вилучити:
    - No settings
    - Gnucash default export format

en: Delete a commodity
uk: Вилучити товар

en: Delete a commodity with price quotes
uk: Вилучити товар із котируваннями

en: Delete a transaction
uk: Вилучити транзакцію

en: Delete a transaction with reconciled splits
uk: Вилучити транзакцію із узгодженими частинами

en: Delete all _transactions
uk: Вилучити всі _транзакції

en: Delete an existing Budget
uk: Вилучити наявний бюджет

en: Delete commodity?
uk: Вилучити товат?

en: Delete multiple price quotes
uk: Вилучити декілька котирувань

en: Delete old log/backup files after this many days (0 = never)
uk: Видаляти журнали подій/резервні файли старші за вказану кількість днів (0 = ніколи)

en: Delete old log/backup files after this many days (0 = never).
uk: Видаляти старі журнали/резервні файли після вказаної кількості днів (0 = ніколи).

en: Delete prices that meet the following criteria:
uk: Вилучати ціни, які відповідають таким критеріям:

en: Delete prices?
uk: Вилучити все?

en: Delete report configuration
uk: Вилучити налаштування звіту

en: Delete results from current search
uk: Вилучити результати з поточного пошуку

en: Delete selected account
uk: Вилучити позначений рахунок

en: Delete the Import Settings.
uk: Вилучити параметри імпортування.

en: Delete the Selected Budget
uk: Вилучити виділений бюджет

en: Delete the _subaccount
uk: Вилучити _субрахунок

en: Delete the current Billing Term
uk: Вилучити поточні умови платежу

en: Delete the current entry
uk: Вилучити поточний запис

en: Delete the current split
uk: Вилучити поточну частину

en: Delete the current split.
uk: Вилучити поточну частину.

en: Delete the current transaction
uk: Вилучити поточну транзакцію

en: Delete the current transaction.
uk: Вилучити поточну транзакцію.

en: Delete the current transaction?
uk: Вилучити поточну транзакцію?

en: Delete the currently selected transaction template
uk: Вилучити поточний шаблон транзакції

en: Delete the highlighted lot
uk: Вилучити підсвічений лот

en: Delete the selected scheduled transaction
uk: Вилучити виділену заплановану транзакцію

en: Delete the selected transaction
uk: Вилучити виділену транзакцію

en: Delete the split '%s' from the transaction '%s'?
uk: Вилучити частину «%s» з транзакції «%s»?

en: Deleting account %s
uk: Видалення рахунку %s

en: Deluxe(tm) Personal Checks US-Letter
uk: Особисті чеки Deluxe™, лист США

en: Deposit
uk: Депозит

en: Depth limit behavior
uk: Поведінка глибину ліміту

en: Desc_ription
uk: _Опис

en: Descending
uk: За спаданням

en: Descr.
uk: Опис

en: Descri_ption
uk: _Опис

en: Description
uk: Опис

en: Description Field
uk: Поле опису

en: Description field can not be empty if 'Multi-split' option is unset.
uk: Поле опису не може бути порожнім, якщо не позначено пункт «Мультиподіл».

en: Description, Notes, or Memo
uk: Опис, нотатки або примітки

en: Designed to be easy to use, yet powerful and flexible, GnuCash allows you to track bank accounts, stocks, income and expenses. As quick and intuitive to use as a checkbook register, it is based on professional accounting principles like double-entry accounting to ensure balanced books and accurate reports.
uk: Програму створено простою у користуванні або потужною і гнучкою. Тому GnuCash надає вам змогу стежити за станом банківських рахунків, курсом акцій, прибутками і витратами. Швидка та інтуїтивно зрозуміла як чекова книжка, програма заснована на принципах професійного обліку, вона веде подвійний запис для забезпечення балансу у книгах та здатна формувати точні звіти.

en: Destination account for the auto-balance split.
uk: Рахунок призначення для дроблення для автоматичного балансування.

en: Detail Level
uk: Рівень деталізації

en: Detailed
uk: Детально

en: Detect possible errors in 'Realized Gain/Loss' splits that are created when adding a sale split to a lot
uk: Виявити можливі помилки у дробленнях «Отримані прибутки/витрати», які створено при додаванні до лоту дроблення продажу

en: Detect splits that have not been assigned to a lot.
uk: Виявити дроблення, які не пов'язано із лотом.

en: Diamond
uk: Ромб

en: Diff
uk: Різниця

en: Difference
uk: Різниця

en: Direct Debit
uk: Прямий дебет

en: Disable amount indenting
uk: Вимкнути відступи у сумах

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Disc-how
uk: Спосіб-знижки

en: Disc-type
uk: Тип-знижки

en: Discarding duplicate prices
uk: Відкидаємо дублікати цін

en: Discarding this transaction.
uk: Відкидаємо цю транзакцію.

en: Discount
uk: Знижка

en: Discount %
uk: % знижки

en: Discount Amount
uk: Сума знижки

en: Discount Day
uk: День знижок

en: Discount Days
uk: Дні знижок

en: Discount How
uk: Як нараховувати знижку

en: Discount Rate
uk: Відсоткова Ставка

en: Discount Type
uk: Тип знижки

en: Discount Type: Monetary Value
uk: Тип знижки: грошовий вираз

en: Discount Type: Percent
uk: Тип знижки: відсоток

en: Discount and tax both applied on pretax value
uk: Знижка та податок застосовані для неоподатковуваної суми

en: Discount computed after tax is applied
uk: Знижка обчислена після застосування податку

en: Discount days cannot be more than due days.
uk: Кількість днів знижок не може бути більшою за кількість днів для сплати.

en: Discount percentage must be between 0-100 or you must leave it blank.
uk: Процент знижки має бути від 0 до 100, або залиште поле порожнім.

en: Discrete
uk: Дискретно

en: Display
uk: Відображення

en: Display "_tip of the day" dialog
uk: Показувати діалогове вікно з _порадами

en: Display Active status.
uk: Показувати стан активності.

en: Display Address 1.
uk: Показувати адресу 1.

en: Display Address 2.
uk: Показувати адресу 2.

en: Display Address 3.
uk: Показувати адресу 3.

en: Display Address 4.
uk: Показувати адресу 4.

en: Display Address Name. This, and other fields, may be useful if copying this report to a spreadsheet for use in a mail merge.
uk: Показувати адресу. Це та інші поля можуть бути корисним при копіювання цього звіту до електронної таблиці для використання у поштовому об'єднанні.

en: Display Columns
uk: Показати стовпчики

en: Display Email.
uk: Показувати адресу електронної пошти.

en: Display Fax.
uk: Показувати факс.

en: Display Job name?
uk: Показувати назву роботи?

en: Display Phone.
uk: Показувати телефон.

en: Display a balance sheet (using eguile template)
uk: Показати сальдо (за допомогою шаблону eguile)

en: Display a column for the actual values.
uk: Показувати стовпчик поточних значень.

en: Display a column for the budget notes.
uk: Показувати стовпчик для нотаток щодо бюджету.

en: Display a column for the budget values.
uk: Показувати стовпчик для значень бюджету.

en: Display a column with the row totals.
uk: Показувати стовпчик із сумами за рядками.

en: Display a customer invoice as receipt, cash voucher
uk: Показувати клієнтський рахунок-фактуру як виручку, готівкову розписку

en: Display a customer invoice with tax columns (using eguile template)
uk: Показати рахунок-фактуру клієнта із стовпчиками податків (з використанням шаблону eguile)

en: Display a grand total section at the bottom?
uk: Показувати розділ загальних сум у нижній частині вікна?

en: Display a graph of the selected data.
uk: Показати графік вибраних даних.

en: Display a mark for each data point.
uk: Показувати позначку для кожної точки даних.

en: Display a running balance?
uk: Показувати поточний баланс?

en: Display a subtotal summary table.
uk: Показувати таблицю проміжних підсумків.

en: Display a table of the selected data.
uk: Показувати таблицю з вибраними даними.

en: Display account contributions as a percentage of the total value for the period.
uk: Показати внесок рахунків у частках від загального значення за період.

en: Display accounts as hyperlinks
uk: Показувати рахунки у вигляді гіперпосилань

en: Display all tax categories separately (one per line) instead of one single tax line.?
uk: Показувати усі категорії податків окремо (по одній на рядок) замість єдиного рядка податків?

en: Display amounts as hyperlinks
uk: Показувати суми у вигляді гіперпосилань

en: Display an Australian customer invoice with tax columns (using eguile template)
uk: Показати австралійський рахунок-фактуру зі стовпчиками податків (з використанням шаблону eguile)

en: Display any foreign currency amount in an account.
uk: Показувати будь-які суми у іноземних валютах у рахунку.

en: Display as a two column report
uk: Показати як звіт з двома стовпчиками

en: Display assets on the left, liabilities and equity on the right
uk: Показувати активи ліворуч, зобов'язання і власні кошти — праворуч

en: Display document link?
uk: Показувати посилання на документ?

en: Display due date?
uk: Показувати кінцеву дату оплату?

en: Display each entry's total total tax?
uk: Показувати загальний податок для кожного запису?

en: Display exchange listings.
uk: Показувати списки курсів.

en: Display help
uk: Показати довідку

en: Display hints for using GnuCash at startup.
uk: Показувати під час запуску поради з використання GnuCash.

en: Display in standard, income first, order
uk: Показувати в стандарному порядку (спершу доходи)

en: Display individual purchases columns rather than their sum
uk: Показувати окремі стовпчики закупівель замість їхньої суми

en: Display individual sales columns rather than their sum
uk: Показувати окремі стовпчики продажів замість їхньої суми

en: Display individual tax columns rather than their sum
uk: Показувати окремі стовпчики податків замість їхньої суми

en: Display liabilities and equity below assets
uk: Показувати зобов'язані і власні кошти під активами

en: Display ne_gative amounts in red
uk: Показувати _від'ємні суми червоним

en: Display negative amounts in red
uk: Показувати від'ємні суми червоним

en: Display negative amounts in red.
uk: Показувати від'ємні суми червоним.

en: Display negative values in red.
uk: Показувати від'ємні суми червоним.

en: Display numbers of shares in accounts.
uk: Показувати кількості акцій у рахунках.

en: Display or hide reconciled matches
uk: Показати чи приховати узгоджені відповідники

en: Display running totals as per report sort order?
uk: Показати поточні суми як порядок за звітом?

en: Display share prices.
uk: Показувати ціни акцій.

en: Display symbol
uk: Показувати символ

en: Display the Company Name?
uk: Показувати назву компанії?

en: Display the Company contact information.
uk: Показувати інформацію про зв'язок із компанією.

en: Display the Invoice Number?
uk: Показувати номер рахунку-фактури?

en: Display the Payable to: information.
uk: Показувати інформацію «Кому оплачується».

en: Display the Tax Rate?
uk: Показувати ставку податку?

en: Display the Units?
uk: Показувати одиниці?

en: Display the account code?
uk: Показувати код рахунку?

en: Display the account name?
uk: Показувати назву рахунку?

en: Display the account?
uk: Показати рахунок?

en: Display the action?
uk: Показувати дію?

en: Display the address?
uk: Показувати адресу?

en: Display the amount?
uk: Показати кількість?

en: Display the balance of the underlying account on each line?
uk: Показувати баланс базового рахунку у кожному рядку?

en: Display the billing id?
uk: Показувати ідентифікатор платежу?

en: Display the check number/action?
uk: Показувати номер/дію чека?

en: Display the check number?
uk: Показувати номер чека?

en: Display the contact?
uk: Показати контактні дані?

en: Display the customer/vendor id?
uk: Показувати ідентифікатор замовника/виробника?

en: Display the date?
uk: Показати дату?

en: Display the description?
uk: Показати опис?

en: Display the difference as budget - actual.
uk: Показувати різницю як бюджет - поточні кошти.

en: Display the entered date?
uk: Показувати дату введення?

en: Display the entry's discount?
uk: Показувати знижку запису?

en: Display the entry's taxable status?
uk: Показувати статус податку для запису?

en: Display the entry's value?
uk: Показувати значення запису?

en: Display the full account name?
uk: Показувати повну назву рахунку?

en: Display the gross balance (gross sales - gross purchases)
uk: Показувати валовий баланс (загалом продаж - загалом купівля)

en: Display the invoice billing terms?
uk: Показувати терміни платежу рахунку-фактури?

en: Display the invoice notes?
uk: Показувати примітки рахунку-фактури?

en: Display the invoice references?
uk: Показувати посилання рахунку-фактури?

en: Display the job name for this invoice?
uk: Показувати назву роботи для цього рахунку-фактури?

en: Display the memo?
uk: Показати нотатку?

en: Display the name of lot the shares are in?
uk: Показувати назву лоту, до якого належать акції?

en: Display the net balance (sales without tax - purchases without tax)
uk: Показувати чистий залишок (продаж без податку - купівля без податку)

en: Display the notebook tabs at the bottom of the window
uk: Показувати вкладки знизу у вікні

en: Display the notebook tabs at the bottom of the window.
uk: Показувати вкладки знизу у вікні.

en: Display the notebook tabs at the left of the window
uk: Показувати вкладки ліворуч у вікні

en: Display the notebook tabs at the left of the window.
uk: Показувати вкладки ліворуч у вікні.

en: Display the notebook tabs at the right of the window
uk: Показувати вкладки праворуч у вікні

en: Display the notebook tabs at the right of the window.
uk: Показувати вкладки праворуч у вікні.

en: Display the notebook tabs at the top of the window
uk: Показувати вкладки вгорі вікна

en: Display the notebook tabs at the top of the window.
uk: Показувати вкладки вгорі вікна.

en: Display the notes if the memo is unavailable?
uk: Показувати примітки, якщо нотатка недоступна?

en: Display the number of shares?
uk: Показати кількість акцій?

en: Display the other account code?
uk: Показувати код іншого рахунку?

en: Display the other account name? If this is a split transaction, this parameter is guessed.
uk: Показувати назву іншого рахунку? Якщо це розділена транзакція, цей параметр визначається автоматично.

en: Display the payments applied to this invoice?
uk: Показувати платежі, пов'язані з цим рахунком-фактурою?

en: Display the period credits column?
uk: Показувати стовпчик видатків періоду?

en: Display the period debits column?
uk: Показувати стовпчик надходжень періоду?

en: Display the price per item?
uk: Показувати ціни елементів?

en: Display the quantity of items?
uk: Показувати кількість елементів?

en: Display the reconciled date?
uk: Показувати дату узгодження?

en: Display the sale amount column?
uk: Показувати стовпчик суми продажу?

en: Display the shares price?
uk: Показати ціни цінних паперів?

en: Display the subtotals?
uk: Показувати проміжні підсумки?

en: Display the summary bar at the bottom of the page.
uk: Показувати смужку резюме у нижній частині сторінки.

en: Display the summary bar at the top of the page.
uk: Показувати смужку резюме у верхній частині сторінки.

en: Display the tax column?
uk: Показувати стовпчик податку?

en: Display the tax payable (tax on sales - tax on purchases)
uk: Показувати сплачуваний податок (податок на продаж — податок на купівлю)

en: Display the ticker symbols.
uk: Показувати біржові символи.

en: Display the totals?
uk: Показати підсумки?

en: Display the trans number?
uk: Показувати номер транзакції?

en: Display the transaction date?
uk: Показувати дату транзакції?

en: Display the transaction description?
uk: Показувати опис транзакції?

en: Display the transaction linked document
uk: Показувати пов'язаний із транзакцією документ

en: Display the transaction reference?
uk: Показувати посилання на транзакцію?

en: Display the transaction type?
uk: Показувати тип транзакції?

en: Display the value in transaction currency?
uk: Показувати значення у валюті транзакції?

en: Display the ~a report
uk: Показати звіт ~a

en: Display this column
uk: Показувати цей стовпчик

[ctx: Displayed account code of the other account in a multi-split transaction]
en: Split
uk: Частинами

en: Displays accounts which exceed the depth limit at the depth limit.
uk: Показувати рахунки, які перевищують обмеження на глибину.

en: Dist
uk: Розп

en: Dividend
uk: Дивіденд

en: Dividend Account
uk: Рахунок дивідендів

en: Dividends
uk: Дивіденди

en: Divides the report into an income column and an expense column.
uk: Ділить звіт на стовпчик надходжень і стовпчик видатків.

en: Do _nothing
uk: _Нічого не робити

en: Do a date subtotal.
uk: Робити проміжний підсумок для кожної дати.

en: Do not create log/backup files.
uk: Не створювати файлів журналу та резервних копій.

en: Do not delete log/backup files.
uk: Не вилучати файли журналу і резервних копій.

en: Do not do any filtering
uk: Не виконувати ніякого фільтрування

en: Do not import (no action selected)
uk: Не імпортувати (дію не вибрано)

en: Do not load the last file opened
uk: Не завантажувати останній відкритий файл

en: Do not net, but show gross debit/credit adjustments to these accounts. Merchandising businesses will normally select their inventory accounts here.
uk: Використовувати брутто для коригування прибутків/видатків для цих рахунків, замість нетто. Зазвичай, тут вибирають рахунки обліку товарно-матеріальної частини бізнеси із планування маркетингу.

en: Do not print Action:Memo data
uk: Не виводити дані «Дія:Нотатка»

en: Do not print Action:Memo data for transactions.
uk: Не виводити дані «Дія:Нотатка» для транзакцій.

en: Do not print T-Num:Memo data
uk: Не виводити дані «Номер транзакції:Нотатка»

en: Do not print T-Num:Memo data for transactions.
uk: Не виводити дані «Номер транзакції:Нотатка» для транзакцій.

en: Do not print all Parent account names.
uk: Не виводити всі назви батьківських рахунків.

en: Do not print full account names
uk: Не виводити повні назви рахунків

en: Do not print transaction detail
uk: Не виводити деталі транзакцій

en: Do not print transaction detail for accounts.
uk: Не виводити подробиці щодо транзакцій для рахунків.

en: Do not print transactions out of specified dates.
uk: Не виводити транзакції для вказаних дат.

en: Do not show
uk: Не показувати

en: Do not show any balances of parent accounts.
uk: Не показувати сальдо батьківських рахунків.

en: Do not show any subtotals for parent accounts.
uk: Не показувати проміжні підсумки батьківських рахунків.

en: Do not use special date processing
uk: Не використовувати особливу обробку дати

en: Do nothing.
uk: Нічого не робити.

en: Do transaction report on this account.
uk: Зробити звіт про транзакції для цього рахунку.

en: Do you really want to close the order?
uk: Ви справді хочете закрити замовлення?

en: Do you really want to delete the template with the name "%s"?
uk: Ви справді хочете вилучити шаблон із назвою «%s»?

en: Do you really want to delete this scheduled transaction? | Do you really want to delete these scheduled transactions?
uk[0]: Ви справді хочете вилучити заплановані транзакції?
uk[1]: Ви справді хочете вилучити заплановані транзакції?
uk[2]: Ви справді хочете вилучити заплановані транзакції?
uk[3]: Ви справді хочете вилучити заплановану транзакцію?

en: Do you really want to post the invoice?
uk: Ви справді хочете надіслати рахунок-фактуру?

en: Do you really want to post these invoices?
uk: Ви справді хочете ввести ці рахунки-фактури?

en: Do you utilize an escrow account, if so an account must be specified…
uk: Якщо ви використовуєте депонентний рахунок, його слід вказати…

en: Do you want to postpone this reconciliation and finish it later?
uk: Хочете відкласти це узгодження та закінчити його пізніше?

en: Do you want to update existing bills/invoices?
uk: Ви справді хочете оновити наявні рахунки або рахунки-фактури?

[ctx: Document Link flag for 'file']
en: f
uk: ф

[ctx: Document Link flag for 'web']
en: w
uk: і

en: Document Links
uk: Посилання на документи

en: Documents
uk: Документи

en: Don't _tell me again.
uk: Н_е виводити знову.

en: Don't autocomplete
uk: Не завершувати автоматично

en: Don't change any displayed amounts
uk: Не змінювати показані суми

en: Don't open imported documents in tabs
uk: Не відкривати імпортовані документи у вкладках

en: Don't sign reverse any accounts.
uk: Не підписувати зворотні баланси будь-яких рахунків.

en: Don't tell me again this _session.
uk: Не виводити знову у цьому _сеансі.

en: Double Click on the line of an Online Banking account name if you want to match it to a GnuCash account or select incorrect matches and click "Delete selected matches". Click "Next" when all desired accounts are matching.
uk: Двічі клацніть на рядку назви рахунку інтернет-банкінгу, якщо хочете встановити відповідність до рахунку GnuCash, або виберіть помилкові відповідники і натисніть «Вилучити позначені відповідники». Коли всі відповідності встановлені, натисніть «Далі».

en: Double _mode colors alternate with transactions
uk: Подвійний _режим кольорів, чергувати кожну транзакцію

en: Double click on rows to change, then click on Apply to Import
uk: Двічі клацніть на рядках, щоб змінити, далі натисніть «Застосувати» для імпортування

en: Double click on the entry in the Description column to jump to the Transaction.
    Double click on the entry in the Link column to open the Linked Document.
    Double click on the entry in the Available column to modify the document link.
uk: Двічі клацніть на записі у стовпчику «Опис», щоб перейти до транзакції.
    Двічі клацніть на записі у стовпчику «Посилання», щоб відкрити пов'язаний документ.
    Двічі клацніть на записі у стовпчику «Доступний», щоб змінити прив'язку до документа.

en: Double click on the entry in the Id column to jump to the Business Item.
    Double click on the entry in the Link column to open the Linked Document.
    Double click on the entry in the Available column to modify the document link.
uk: Двічі клацніть на записі у стовпчику «Ід.», щоб перейти до бізнес-запису
    Двічі клацніть на записі у стовпчику «Посилання», щоб відкрити пов'язаний документ.
    Двічі клацніть на записі у стовпчику «Доступний», щоб змінити прив'язку до документа.

en: Double click on the transaction to either change the matching transaction in GnuCash or the destination account of the auto-balance split (if required).
uk: Двічі клацніть на пункті транзакції, щоб змінити відповідну транзакцію у GnuCash, або на рахунку призначення автоматично збалансованого дроблення (якщо потрібно).

en: Double-Weeks
uk: Два тижні

en: Double-click anywhere on the table below to insert a column break
uk: Двічі клацніть будь-де у наведеній нижче таблиці, щоб вставити розрив стовпчика

en: Down
uk: ↓

en: Draw _vertical lines between columns
uk: Виводити _вертикальні лінії між стовпчиками

en: Draw hori_zontal lines between rows
uk: Виводити _горизонтальні лінії між стовпчиками

en: Due
uk: Термін платежу

en: Due Bills Reminder
uk: Нагадування терміну платежу

en: Due Date
uk: Дата оплати

en: Due Day
uk: Дата завершення

en: Due Days
uk: Дати завершення

en: Due Invoices Reminder
uk: Нагадування щодо сплат за рахунками-фактурами

en: Due or Post Date
uk: Дата призначення або надсилання

en: Dup_licate Entry
uk: Зробити _копію запису

en: Dup_licate Split
uk: Д_ублювати частину

en: Dup_licate Transaction
uk: З_робити копію транзакції

en: Duplicate
uk: Зробити копію

en: Duplicate Transaction
uk: Зробити копію транзакції

en: Duplicating a changed invoice entry
uk: Дублювання зміненого запису рахунку-фактури

en: Duplicating a changed transaction
uk: Дублювання зміненої транзакції

en: Duration between time periods
uk: Тривалість проміжку між періодами часу

en: E-mail
uk: Ел. пошта

en: E_dit Customer
uk: З_мінити клієнта

en: E_dit Employee
uk: З_мінити працівника

en: E_dit Vendor
uk: З_мінити постачальника

en: E_nter date:
uk: _Введіть дату:

en: E_xamples
uk: П_риклади

en: E_xtensions
uk: Роз_ширення

en: Each time the date is printed, print the date format immediately below in 8 point type using the characters Y, M, and D.
uk: Кожного разу під час виведення дати виводити під нею формат у вигляді запису із 8 крапками за допомогою символів Y, M та D.

en: Easy
uk: Простий

en: Easy Invoice
uk: Простий рахунок-фактура

en: Edit
uk: Змінити

en: Edit Account
uk: Змінити параметри рахунку

en: Edit Bill
uk: Редагувати платіж

en: Edit Credit Note
uk: Змінити сторно

en: Edit Customer
uk: Редагувати клієнта

en: Edit E_xchange Rate
uk: Змінити _курс обміну

en: Edit Employee
uk: Редагувати інформацію про працівника

en: Edit Expense Voucher
uk: Редагувати розписку про витрати

en: Edit Invoice
uk: Редагувати рахунок-фактуру

en: Edit Job
uk: Редагувати роботу

en: Edit Note
uk: Змінити нотатку

en: Edit Options
uk: Редагувати параметри

en: Edit Scheduled Transaction
uk: Змінити заплановану транзакцію

en: Edit Vendor
uk: Змінити постачальника

en: Edit _Account
uk: Змінити параметри _рахунку

en: Edit account payable/accounts receivable register
uk: Редагувати реєстр рахунків для сплат / отримання коштів

en: Edit budget for all periods
uk: Редагувати бюджет для усіх періодів

en: Edit budget for all periods for the selected accounts
uk: Редагувати бюджет для усіх періодів позначених рахунків

en: Edit currency
uk: Редагування валюти

en: Edit imported transaction details
uk: Редагувати імпортовані параметри транзакцій

en: Edit note for the selected account and period
uk: Змінити нотатку для вибраного рахунка і періоду

en: Edit payment…
uk: Редагувати сплату…

en: Edit report configuration name
uk: Змінити назву налаштувань звіту

en: Edit report options
uk: Змінити параметри звіту

en: Edit report style sheets
uk: Редагувати стиль оформлення звітів

en: Edit security
uk: Змінити цінні папери

en: Edit the current Billing Term
uk: Змінити поточні умови платежу

en: Edit the current commodity.
uk: Редагувати запис поточного товару.

en: Edit the current price.
uk: Редагувати поточну ціну.

en: Edit the current transaction
uk: Виправлення поточної транзакції

en: Edit the exchange rate for the current transaction.
uk: Змінити курс обміну для поточної частини.

en: Edit the global preferences of GnuCash
uk: Змінити глобальні параметри GnuCash

en: Edit the list of encodings
uk: Редагувати список кодувань

en: Edit the payment this transaction is a part of.
uk: Редагувати сплату, частиною якої є ця транзакція.

en: Edit the properties of the current file
uk: Перегляд або зміна властивостей поточного файла

en: Edit the selected account
uk: Змінити параметри обраного рахунку

en: Edit the selected account.
uk: Змінити параметри обраного рахунку.

en: Edit the selected customer
uk: Змінити параметри позначеного клієнта

en: Edit the selected employee
uk: Змінити параметри позначеного запису працівника

en: Edit the selected scheduled transaction
uk: Редагувати виділену заплановану транзакцію

en: Edit the selected vendor
uk: Змінити параметри вибраного постачальника

en: Edit this bill
uk: Редагувати цей рахунок

en: Edit this budget's options
uk: Налаштувати параметри бюджету

en: Edit this credit note
uk: Змінити сторно

en: Edit this invoice
uk: Редагувати рахунок-фактуру

en: Edit this voucher
uk: Редагувати цю розписку

en: Edit…
uk: Змінити…

en: Elements
uk: Елементи

en: Email
uk: Ел. пошта

en: Embedded CSS
uk: Вбудований CSS

en: Embedded CSS.
uk: Вбудований CSS.

en: Employee
uk: Працівник

en: Employee ID
uk: Ідентифікатор працівника

en: Employee Name
uk: Ім'я працівника

en: Employee Number
uk: Номер працівника

en: Employee Report
uk: Звіт про працівника

en: Employee Username
uk: Ім'я користувача працівника

en: Employee number
uk: Номер працівника

en: Employee number format
uk: Формат номера працівника

en: Employees
uk: Працівники

en: Employees Overview
uk: Огляд працівників

en: Empty
uk: Порожній

en: Empty space
uk: Порожній простір

en: Enable Cascading Account Color
uk: Увімкнути каскадне розфарбовування рахунку

en: Enable Cascading Account Hidden
uk: Увімкнути каскадне приховування рахунку

en: Enable Cascading Account Placeholder
uk: Увімкнути каскадний заповнювач рахунку

en: Enable Links
uk: Увімкнути посилання

en: Enable SKIP transaction action
uk: Увімкнути у транзакції дію SKIP

en: Enable UPDATE match action
uk: Увімкнути оновлення відповідної дії

en: Enable chart
uk: Увімкнути діаграму

en: Enable debugging mode: provide deep detail in the logs.
    This is equivalent to: --log "=info" --log "qof=info" --log "gnc=info"
uk: Увімкнути режим діагностики: надавати подробиці у журналі.
    Еквівалент таких параметрів: --log "=info" --log "qof=info" --log "gnc=info"

en: Enable dual columns
uk: Увімкнути подвійні стовпчики

en: Enable extra _buttons
uk: Показати _додаткові кнопки

en: Enable extra toolbar buttons for business
uk: Увімкнути додаткові кнопки панелі інструментів для бізнесу

en: Enable extra/development/debugging features.
uk: Увімкнути додаткові/розробницькі/налагоджувальні функції.

en: Enable horizontal grid lines on table displays
uk: Увімкнути горизонтальні лінії сітки при показі таблиць

en: Enable horizontal grid lines on table displays. These will mainly be tree views like the Accounts page.
uk: Увімкнути горизонтальні лінії сітки при показі таблиць. Такими таблицями, в основному, є ієрархічні списки, зокрема сторінка «Рахунки».

en: Enable hyperlinks in amounts.
uk: Увімкнути гіперпосилання у підсумкових звітах.

en: Enable hyperlinks in reports.
uk: Увімкнути гіперпосилання у звітах.

en: Enable link to chart
uk: Увімкнути посилання на діаграму

en: Enable skip transaction action
uk: Увімкнути дію пропуску транзакції

en: Enable the SKIP action in the transaction matcher. If enabled, a transaction whose best match's score is in the yellow zone (above the Auto-ADD threshold but below the Auto-CLEAR threshold) will be skipped by default.
uk: Увімкнути дію SKIP у засобі встановлення відповідності транзакцій. Якщо увімкнено, транзакція із найбільшою оцінкою відповідності у жовтій зоні (над пороговим значенням Auto-ADD, але нижче за порогове значення Auto-CLEAR) буде типово пропущено.

en: Enable the UPDATE AND CLEAR action in the transaction matcher. If enabled, a transaction whose best match's score is above the Auto-CLEAR threshold and has a different date or amount than the matching existing transaction will cause the existing transaction to be updated and cleared by default.
uk: Увімкнути дію UPDATE AND CLEAR у засобі встановлення відповідності транзакцій. Якщо увімкнено, наявність записів транзакцій, для яких найкраща оцінка відповідності перебуває над пороговим значенням Auto-CLEAR і має іншу дату або суму, ніж відповідний наявний запис транзакції, типово спричинить оновлення і вилучення наявного записів.

en: Enable the UPDATE AND RECONCILE action in the transaction matcher. If enabled, a transaction whose best match's score is above the Auto-CLEAR threshold and has a different date or amount than the matching existing transaction will cause the existing transaction to be updated and cleared by default.
uk: Увімкнути дію UPDATE AND RECONCILE у засобі встановлення відповідності транзакцій. Якщо увімкнено, наявність записів транзакцій, для яких найкраща оцінка відповідності перебуває над пороговим значенням Auto-CLEAR і має іншу дату або суму, ніж відповідний наявний запис транзакції, типово спричинить оновлення і вилучення наявного записів.

en: Enable the sections to Cascade
uk: Увімкнути розділи для каскадного показу

en: Enable timeout on "Save changes on closing" question
uk: Увімкнути час очікування у діалоговому вікні «Зберігати зміни при закритті»

en: Enable update match action
uk: Увімкнути оновлення відповідної дії

en: Enable vertical grid lines on table displays
uk: Увімкнути вертикальні лінії сітки при показі таблиць

en: Enable vertical grid lines on table displays. These will mainly be tree views like the Accounts page.
uk: Увімкнути вертикальні лінії сітки при показі таблиць. Такими таблицями, в основному, є ієрархічні списки, зокрема сторінка «Рахунки».

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Enables bayesian matching when matching imported transaction against existing transactions. Otherwise a less sophisticated rule-based matching mechanism will be used.
uk: Вмикає беєсову відповідність при встановленні відповідності імпортованої транзакції наявним транзакціям. Якщо не увімкнено, буде використано простіший механізм встановлення відповідності на основі правил.

en: Enables file compression when writing the data file.
uk: Увімкнути стискання при записі файла даних.

en: Enables the "Tip Of The Day" when GnuCash starts up. If active, the dialog will be shown. Otherwise it will not be shown.
uk: Вмикає показ «Підказки дня» під час запуску GnuCash. Якщо увімкнено, це вікно буде показано. Якщо не увімкнено, програма не показуватиме вікно підказок.

en: Enables the automatic creation of new commodities if any unknown commodity is encountered during import. Otherwise the user will be asked what to do with each unknown commodity.
uk: Вмикає автоматичне створення записів нових товарів, якщо під час імпортування буде виявлено такі товари. Якщо не позначено, програма запитуватиме щодо того, які дії слід виконати для невідомого товару.

en: Enables verbose debug messages for HBCI/AqBanking Online Banking.
uk: Вмикає докладні діагностичні повідомлення для інтернет-банкінгу HBCI/AqBanking.

en: Encoding
uk: Кодування

en: End
uk: В кінці

en: End Amount
uk: Кінцева сума

en: End Basis
uk: Кінцева основа

en: End Date
uk: Дата завершення

en: End Date:
uk: Дата завершення:

en: End Value
uk: Кінцеве значення

en: End date
uk: Кінцева дата

en: End of accounting period
uk: Кінець облікового періоду

en: End of current quarter
uk: Кінець поточного кварталу

en: End of next month
uk: Кінець наступного місяця

en: End of next quarter
uk: Кінець наступного кварталу

en: End of next year
uk: Кінець наступного року

en: End of previous accounting period
uk: Кінець попереднього звітного періоду

en: End of previous month
uk: Кінець попереднього місяця

en: End of previous quarter
uk: Кінець попереднього кварталу

en: End of previous year
uk: Кінець попереднього року

en: End of reporting period.
uk: Кінець звітного періоду.

en: End of this accounting period
uk: Кінець цього звітного періоду

en: End of this month
uk: Кінець цього місяця

en: End of this quarter
uk: Кінець цього кварталу

en: End of this year
uk: Кінець цього року

en: Ending Balance
uk: Остаточний баланс

en: Ending date (in seconds from Jan 1, 1970)
uk: Кінцева дата (у секундах від 1 січня 1970 року)

en: Ending time period identifier
uk: Ідентифікатор кінця періоду часу

en: Engagement:
uk: Зобов'язання:

en: English (ASCII)
uk: Англійське (ASCII)

en: Ente_r date:
uk: Вв_едіть дату:

en: Enter
uk: Ввести

en: Enter Information about…
uk: Введіть супутні відомості…

en: Enter Note
uk: Введіть нотатку

en: Enter Password
uk: Введіть пароль

en: Enter _Interest Charge…
uk: Ввести _відсоткову ставку…

en: Enter _Interest Payment…
uk: Ввести платіж _відсотків…

en: Enter a SEPA Internal Transfer
uk: Введіть внутрішній переказ SEPA

en: Enter a SEPA Online Direct Debit Note
uk: Введіть примітку прямого дебету SEPA у інтернеті

en: Enter a SEPA Online Transfer
uk: Введіть інтернет-переказ SEPA

en: Enter a description of the split
uk: Введіть опис частини

en: Enter a description of the transaction
uk: Введіть опис транзакції

en: Enter a descriptive name for this report.
uk: Введіть описову назву для цього звіту.

en: Enter a display symbol. This can safely be left blank, in which case the ticker symbol or the currency ISO code will be used.
uk: Вкажіть символ для показу. Можна не заповнювати це поле. Якщо поле не заповнено, буде використано символ тікера або код ISO валюти.

en: Enter a name for the account
uk: Введіть назву рахунку

en: Enter a name for the highlighted lot.
uk: Введіть назву виділеного лоту.

en: Enter a name or short description, such as "Red Hat Stock".
uk: Введіть назву або короткий опис, наприклад «Акції Red Hat».

en: Enter a payment for the owner of this bill
uk: Введіть платіж для власника цього рахунку

en: Enter a payment for the owner of this credit note
uk: Введіть платіж для власника цього сторно

en: Enter a payment for the owner of this invoice
uk: Введіть платіж для власника цього рахунку-фактури

en: Enter a payment for the owner of this voucher
uk: Введіть платіж для власника цієї розписки

en: Enter a reference number, such as the next check number, or choose an action type from the list
uk: Введіть ідентифікаційний номер, наприклад номер наступного чека, або виберіть тип дії зі списку

en: Enter a reference, such as a check number, common to all entry lines (splits)
uk: Введіть ідентифікатор, наприклад номер чека, загальний для усіх рядків запису (дроблень)

en: Enter a reference, such as a check number, unique to each entry line (split)
uk: Введіть ідентифікатор, наприклад номер чека, унікальний для кожного рядка запису (дроблення)

en: Enter a reference, such as an invoice or check number, common to all entry lines (splits)
uk: Введіть ідентифікатор, наприклад номер рахунку-фактури або чека, загальний для усіх рядків запису (дроблень)

en: Enter a reference, such as an invoice or check number, unique to each entry line (split)
uk: Введіть ідентифікатор, наприклад номер рахунку-фактури або чека, унікальний для кожного рядка запису (дроблення)

en: Enter a title for this custom format. This title will appear in the "Check format" selector of the Print Check dialog. Using the title of an existing custom format will cause that format to be overwritten.
uk: Введіть заголовок для цього нетипового формату. Цей заголовок буде показано у полів вибору «Формат чека» у діалоговому вікні «Друку чека». Якщо ви використаєте заголовок наявного формату чека, цей формат буде перезаписано.

en: Enter a transaction reference that will be common to all entry lines (splits)
uk: Введіть ідентифікатор транзакції, який буде спільним для усіх рядків запису (дроблень)

en: Enter a transaction reference, such as an invoice or check number, common to all entry lines (splits)
uk: Введіть ідентифікатор транзакції, наприклад номер рахунку-фактури або чека, загальний для усіх рядків запису (дроблень)

en: Enter a unique code used to identify the commodity. Or, you may safely leave this field blank.
uk: Введіть унікальний код, що використовується для ідентифікації товару. Або ж ви можете залишити поле порожнім.

en: Enter a unique name for the new template.
uk: Вкажіть унікальну назву для нового шаблону.

en: Enter a user name and password to connect to: %s
uk: Введіть ім'я користувача і пароль для з'єднання: %s

en: Enter an Online Transaction
uk: Введіть онлайнову транзакцію

en: Enter an URL like "%s"
uk: Введіть адресу, подібну до «%s»

en: Enter an URL like "https://www.gnucash.org"
uk: Введіть адресу, подібну до https://www.gnucash.org

en: Enter an action type, or choose one from the list
uk: Введіть тип дії або виберіть його зі списку

en: Enter any notes you want to make about this lot.
uk: Введіть примітки до цього лоту.

en: Enter credit formula for real transaction
uk: Введіть формулу кредиту для реальної транзакції

en: Enter debit formula for real transaction
uk: Введіть формулу дебету для реальної транзакції

en: Enter file name and location for the Export…
uk: Введіть назву файла і місце його зберігання для експортування…

en: Enter file name and location for the Import…
uk: Введіть назву файла і місце його зберігання для імпортування…

en: Enter notes for the transaction
uk: Введіть примітку до транзакції

en: Enter number of months.
uk: Введіть кількість місяців.

en: Enter report row/column span
uk: Вкажіть відстань між стовпчиками/рядками

en: Enter the Discount Amount
uk: Введіть суму знижки

en: Enter the Discount Percent
uk: Введіть процент знижки

en: Enter the Discount … unknown type
uk: Введіть знижку … невідомий тип

en: Enter the Entry Description
uk: Введіть опис позиції

en: Enter the Loan Details, as a minimum enter a valid Loan Account and Amount.
uk: Введіть подробиці щодо позички. Як мінімум, слід ввести коректну назву рахунку і суму позички.

en: Enter the Quantity of units for this Entry
uk: Введіть кількість одиниць для цього запису

en: Enter the Tax Table to apply to this entry
uk: Введіть таблицю податків для застосування до цього запису

en: Enter the account to transfer from, or choose one from the list
uk: Введіть рахунок, куди буде відбуватись передача, або виберіть його і списку

en: Enter the annual interest rate in percent. Accepts values from 0.001 - 100. The Mortgage Assistant does not support zero-interest loans.
uk: Введіть річну відсоткову ставку. Прийнятними є значення у діапазоні від 0.001 до 100. У помічнику кредитних операцій не передбачено підтримки кредитів із нульовою ставкою.

en: Enter the date and the number of shares you gained or lost from the stock split or merger. For stock mergers (negative splits) use a negative value for the share distribution. You can also enter a description of the transaction, or accept the default one.
uk: Введіть дату і кількість цінних паперів, які ви отримали або втратили від поділу або об'єднання акцій. Для об'єднання акцій (від'ємних поділів) скористайтеся від'ємним значенням для розподілу цінних паперів. Ви також можете ввести опис транзакції або прийняти типовий опис.

en: Enter the effective share price
uk: Введіть ціну акції

en: Enter the full name of the commodity. Example: Cisco Systems Inc., or Apple Computer, Inc.
uk: Введіть назву товару повністю. Приклади: Cisco Systems Inc. або Apple Computer, Inc.

en: Enter the income/expense account for the Entry, or choose one from the list
uk: Введіть рахунок прибутку/витрат для запису, або виберіть його зі списку

en: Enter the name of the Customer
uk: Введіть назву клієнта

en: Enter the name of the Vendor
uk: Вкажіть назву постачальника

en: Enter the new balance of shares after the stock split.
uk: Введіть новий баланс цінних паперів після поділу акцій.

en: Enter the number of months still to be paid off. This determines both the remaining principle and the duration of the scheduled transaction.
uk: Введіть кількість місяців, протягом яких виконуватиметься сплата. Це значення визначення залишкову основну суму і тривалість запланованої операції.

en: Enter the number of shares bought or sold
uk: Введіть кількість акцій, що продаються чи купуються

en: Enter the number of shares you gained or lost in the transaction.
uk: Введіть кількість акцій, які ви отримали або втратили під час операції.

en: Enter the smallest fraction of the commodity which can be traded. For stocks which can only be traded in whole numbers, enter 1.
uk: Введіть найменшу частину товару, яка може бути продана окремо. Для цінних паперів, які можуть продаватися лише разом, введіть 1.

en: Enter the ticker symbol for the commodity (e.g. CSCO or AAPL). If you are retrieving quotes online, this field must exactly match the ticker symbol used by the quote source (including case).
uk: Введіть біржовий символ для товару (наприклад CSCO чи AAPL). Якщо ви отримуєте котирування з мережі, це поле повинно точно відповідати біржовому символу, що використовується у джерелі котирувань (враховуючи регістр).

en: Enter the ticker symbol or other well known abbreviation, such as "RHT". If there isn't one, or you don't know it, create your own.
uk: Вкажіть символ або інше широко відоме скорочення, наприклад «RHT». Якщо такого немає або вам не відоме таке скорочення, створіть власне.

en: Enter the type of Entry
uk: Введіть тип позиції

en: Enter the unit-Price for this Entry
uk: Введіть одиниці ціни для цього запису

en: Enter the value of the shares.
uk: Введіть ціну цінних паперів.

en: Enter your password
uk: Введіть пароль

en: Enter your username and password
uk: Введіть ім'я користувача і новий пароль

en: Entity Not Found: %s
uk: Сутність на знайдено: %s

en: Entity type does not match %s: %s
uk: Тип сутності не відповідає %s: %s

en: Entries
uk: Записи

en: Equities
uk: Активи

en: Equity
uk: Маржа

en: Equity Accounts
uk: Рахунки вирівнювання

en: Equity Statement
uk: Виписка щодо власного капіталу

en: Error
uk: Помилка

en: Error %d in SX [%s] final gnc_numeric value, using 0 instead.
uk: Помилка %d у SX [%s], кінцеве значення gnc_numeric, використовуємо замість нього 0.

en: Error adding price.
uk: Помилка при додаванні ціни.

en: Error in regular expression '%s':
    %s
uk: Помилка у формальному виразі «%s»:
    %s

en: Error message:
uk: Повідомлення про помилку:

en: Error on executing job.
    
    Status: %s
uk: Помилка під час виконання завдання.
    
    Стан: %s

en: Error on executing job.
    
    Status: %s (%d)
uk: Помилка під час виконання завдання.
    
    Стан: %s (%d)

en: Error parsing SX [%s] key [%s]=formula [%s] at [%s]: %s.
uk: Помилка обробки SX [%s], ключ [%s]=формула [%s] у [%s]: %s.

en: Error text.
uk: Текст помилки.

en: Error(s) in invoice %s, all rows of this invoice ignored.
uk: Помилки у рахунку-фактурі %s. Усі рядки у цьому рахунку-фактурі проігноровано.

en: Error(s) in invoice without id, all rows of this invoice ignored.
uk: Помилки у рахунку-фактурі без ідентифікатора. Усі рядки у цьому рахунку-фактурі проігноровано.

en: Error: could not initialize graphical user interface and option add-price-quotes was not set.
    Perhaps you need to set the $DISPLAY environment variable?
uk: Помилка: не вдалося ініціалізувати графічний інтерфейс користувача і не було встановлено параметр add-price-quotes.
    Можливо, вам слід встановити значення для змінної середовища $DISPLAY?

en: Escrow Account
uk: Депонентний рахунок

en: Escrow Payment
uk: Депонентний платіж

en: Esti_mate Budget…
uk: О_цінити бюджет…

en: Estimate
uk: Оцінити

en: Estimate Budget Values
uk: Оцінити обсяг бюджету

en: Estimate a budget value for the selected accounts from past transactions
uk: Оцінити обсяг бюджету для вибраних рахунків від минулих транзакцій

en: Europe
uk: Європа

en: Europe (31.12.2001)
uk: Європа (31.12.2001)

en: European
uk: Європейські

en: Every
uk: Кожні

en: Every transaction has a "Notes" field where you can put useful information.
    
    To make it visible
    select "View" in the menu bar and check "Double Line" or
    check "Double Line View" in Preferences:Register Defaults.
uk: У кожної транзакції є поле «Примітки», у якому ви можете розмістити корисні відомості.
    
    Щоб побачити вміст поля,
    відкрийте меню «Перегляд» і позначте пункт «Подвійний рядок» або
    позначте пункт «Перегляд подвійного рядка» на сторінці «Налаштування -> Типові параметри журналу».

en: Exact end period
uk: Точний період завершення

en: Exact start period
uk: Точний період початку

en: Examples
uk: Приклади

en: Exch. Rate
uk: Курс обміну

en: Exchange Rate
uk: Курс обміну

en: Exchange Rates
uk: Обмінні курси

en: Exchange by CSV/FinTS(former HBCI) or import SWIFT-MT9xx/QIF/OFX data including Transaction Matching
uk: Обмін за CSV/FinTS (раніше HBCI) або імпорт даних SWIFT-MT9xx/QIF/OFX з встановленням відповідності транзакцій

en: Exchange rate | Exchange rates
uk[0]: Курси обміну
uk[1]: Курси обміну
uk[2]: Курси обміну
uk[3]: Курс обміну

en: Exclude Transactions to/from Filter Accounts
uk: Виключити транзакції, що пов'язані з обраними рахунками

en: Exclude accounts with zero total balances
uk: Виключити рахунки з нульовим загальним балансом

en: Exclude closing transactions
uk: Виключити транзакції закриття

en: Exclude non-top-level accounts with zero balance and no non-zero sub-accounts.
uk: Виключити рахунки, які не є рахунками верхнього рівня, із нульовим сальдо і ненульовими субрахунками.

en: Exclude transactions between selected accounts
uk: Виключити транзакції між позначеними рахунками

en: Exclude transactions that only involve two accounts, both of which are selected below. This only affects the profit and loss columns of the table.
uk: Виключити транзакції, записи яких включають два рахунки, обидва з яких позначено нижче. Це стосується лише стовпчиків прибутків і витрат у таблиці.

en: Execute _Now
uk: Ви_конати зараз

en: Execute _later (unimpl.)
uk: Виконати _пізніше (не реалізовано)

en: Execute price quote related commands. The following commands are supported.
    
      info: 	Show Finance::Quote version and exposed quote sources.
       get: 	Fetch current quotes for all foreign currencies and stocks in the given GnuCash datafile.
      dump: 	Fetch current quotes for specified currencies or stocks from a specified namespace and print the results to the console.
            	This must be followed with a source and one or more symbols, unless the source is "currency" in which case it must be followed with two or more symbols, the first of which is the currency in which exchange rates for the rest will be quoted.
uk: Виконати пов'язані із курсами команди. Передбачено підтримку вказаних нижче команд.
    
      info: 	вивести дані щодо версії та джерел курсів Finance::Quote.
       get: 	отримати поточні курси для усіх зарубіжних валют і акцій у вказаному файлі даних GnuCash.
      dump: 	отримати поточні курси для вказаних валют і акцій з вказаного простору назв і вивести результати до консолі.
            	Після команди слід вказати джерело і один або декілька символів валют. Якщо джерелом є «currency», слід вказати два або більше символів, першим з яких є валюта, у якій слід подати курси решти валют.

en: Execute report related commands. The following commands are supported.
    
      list: 	Lists available reports.
      show: 	Describe the options modified in the named report. A datafile may be specified to describe some saved options.
      run: 	Run the named report in the given GnuCash datafile.
uk: Виконати пов'язані зі звітом команди. Передбачено підтримку вказаних нижче команд.
    
      list: 	показати список доступних звітів.
      show: 	описати параметри, які змінено у вказаному за назвою звіті. Можна вкзаати файл даних для опису деяких збережених параметрів.
      run: 	виконати вказане за назвою звітування за вказаним файлом даних GnuCash.

en: Execute this online transaction now
uk: Виконати цю онлайн-транзакцію зараз

en: Existing
uk: Наявний

en: Existing Assets
uk: Наявні активи

en: Existing Document Link is
uk: Наявна прив'язка до документа —

en: Existing Equity
uk: Наявна маржа

en: Existing Liabilities
uk: Наявні зобов'язання

en: Existing Retained Earnings
uk: Наявний нерозподілений прибуток

en: Existing Retained Losses
uk: Наявні нерозподілені втрати

en: Existing absolute file path links will be converted to relative ones by comparing them to the new path head unless box unticked.
uk: Наявні прив'язки до абсолютного шляху до файла буде перетворено на відносні порівнянням їх із новим шляхом, якщо цей пункт не буде позначено.

en: Existing relative file path links will be converted to absolute ones by combining them with the existing path head unless box unticked.
uk: Якщо цей пункт не буде позначено, наявні прив'язки до відносного шляху для файлів буде перетворено на абсолютні поєднанням їх із наявною основною шляху.

en: Exit the saved report configurations dialog
uk: Закрити діалогове вікно збережених налаштувань звітів

en: Expected location
uk: Очікуване розташування

en: Expense
uk: Витрати

en: Expense Account
uk: Рахунок витрат

en: Expense Accounts
uk: Рахунки видатків

en: Expense Chart
uk: Діаграма видатків

en: Expense Over Time
uk: Витрати у часі

en: Expense Piechart
uk: Секторна діаграма видатків

en: Expense Total
uk: Загалом видатків

en: Expense Voucher
uk: Розписка про витрати

en: Expense Vouchers
uk: Розписки про витрати

en: Expense voucher number
uk: Номер розписки про витрати

en: Expense voucher number format
uk: Формат номеру розписки про витрати

en: Expenses
uk: Видатки

en: Expenses vs. Day of Week
uk: Витрати у день тижня

en: Explanation
uk: Пояснення

en: Export
uk: Експорт

en: Export A_ctive Register to CSV…
uk: Експортувати _активний реєстр до CSV…

en: Export Account T_ree to CSV…
uk: Експортувати і_єрархію рахунків до CSV…

en: Export HTML-formatted report to file
uk: Експорт звіту до файла у форматі HTML

en: Export Now…
uk: Експортувати зараз…

en: Export Summary
uk: Резюме експортування

en: Export _Accounts
uk: Експортувати _рахунки

en: Export _Report
uk: Експортувати _звіт

en: Export _Report…
uk: Експортувати _звіт…

en: Export _Transactions to CSV…
uk: Експортувати _транзакції до CSV…

en: Export as P_DF…
uk: Е_кспортувати як PDF…

en: Export the Account Tree to a CSV file
uk: Експорт ієрархії рахунків до файла CSV

en: Export the Active Register to a CSV file
uk: Експортувати активний реєстр до файла CSV

en: Export the Transactions to a CSV file
uk: Експорт транзакції до файла CSV

en: Export the account hierarchy to a new GnuCash datafile
uk: Експортувати ієрархію рахунків у новий документ

en: Export the current report as a PDF document
uk: Експортувати поточний звіт як документ PDF

en: Export to PDF File
uk: Експортування до файла PDF

en: Exporting file…
uk: Експортувати файл…

en: Extend the current book by merging with new account type categories
uk: Розширити поточну книгу об'єднуючи її з новими категоріями типів рахунків

en: Extra Notes
uk: Додаткові примітки

en: Extra Payments
uk: Додаткові платежі

en: Extra notes to put on the invoice.
uk: Додаткові примітки, які слід включити до рахунку-фактури.

en: Extra to Charge Card
uk: Додатково до картки оплати

[ctx: FQ Source]
en: Alphavantage
uk: Alpha vantage

[ctx: FQ Source]
en: Amsterdam Euronext eXchange, NL
uk: Амстердам Євронекст eXchange, NL

[ctx: FQ Source]
en: Association of Mutual Funds in India
uk: Асоціація взаємних інвестицій в Індії

[ctx: FQ Source]
en: Athens Exchange Group, GR
uk: Афіни Обмін Група, GR

[ctx: FQ Source]
en: Australian Stock Exchange, AU
uk: Австралійська фондова біржа, Австралія

[ctx: FQ Source]
en: BSE India, IN
uk: BSE Індія, IN

[ctx: FQ Source]
en: Bucharest Stock Exchange, RO
uk: Бухарестська фондова біржа, Румунія

[ctx: FQ Source]
en: Canada (Alphavantage, TMX)
uk: Канада (Alphavantage, TMX)

[ctx: FQ Source]
en: Colombo Stock Exchange, LK
uk: Фондова біржа Коломбо, LK

[ctx: FQ Source]
en: Consors Bank, DE
uk: Консорці банк, DE

[ctx: FQ Source]
en: Deka Investments, DE
uk: Дека Інвестиції, DE

[ctx: FQ Source]
en: Europe (ASEGR, Bourso, …)
uk: Європа (ASEGR, Bourso, …)

[ctx: FQ Source]
en: Financial Times Funds service, GB
uk: Служба фінансів Financial Times, Великобританія

[ctx: FQ Source]
en: Finanzpartner, DE
uk: Finan zpartner, DE

[ctx: FQ Source]
en: FondsWeb, DE
uk: Fonds Web, DE

[ctx: FQ Source]
en: GoldMoney precious metals
uk: Дорогоцінні метали GoldMoney

[ctx: FQ Source]
en: Google Web, US Stocks
uk: Google Web, Акції США

[ctx: FQ Source]
en: India (BSEIndia, NSEIndia)
uk: Індія (BSEIndia, NSEIndia)

[ctx: FQ Source]
en: Italian Stock Exchange, IT
uk: Італійська фондова біржа, IT

[ctx: FQ Source]
en: Market Watch
uk: Обзор ринку

[ctx: FQ Source]
en: Morningstar, CH
uk: Морнінгстар, CH

[ctx: FQ Source]
en: Morningstar, GB
uk: Морнінгстар, Великобританія

[ctx: FQ Source]
en: Morningstar, JP
uk: Морнінгстар, Японія

[ctx: FQ Source]
en: Motley Fool
uk: Строкатий дурень

[ctx: FQ Source]
en: NSE (National Stock Exchange), IN
uk: NSE (Національна фондова біржа), IN

[ctx: FQ Source]
en: NYSE (Alphavantage, FinanceAPI, …)
uk: NYSE (Alpha vantage, FinanceAPI, …)

[ctx: FQ Source]
en: Nasdaq (Alphavantage, FinanceAPI, …)
uk: Nasdaq (Alpha vantage, FinanceAPI, …)

[ctx: FQ Source]
en: New Zealand stock eXchange, NZ
uk: Новозеландська фондова біржа, Нова Зеландія

[ctx: FQ Source]
en: OnVista, DE
uk: On Vista, DE

[ctx: FQ Source]
en: Paris Stock Exchange/Boursorama, FR
uk: Паризька фондова біржа/Boursorama, FR

[ctx: FQ Source]
en: S-Investor, DE
uk: S-Інвестор, DE

[ctx: FQ Source]
en: SIX Swiss Exchange shares, CH
uk: Акції SIX Swiss Exchange, CH

[ctx: FQ Source]
en: Sharenet, ZA
uk: Шаренет, З.А

[ctx: FQ Source]
en: StockData
uk: Stock Data

[ctx: FQ Source]
en: Stooq, PL
uk: Stooq PL

[ctx: FQ Source]
en: Tesouro Direto bonds, BR
uk: Облігації Tesouro Direto, BR

[ctx: FQ Source]
en: Toronto Stock eXchange, CA
uk: Фондова біржа Торонто, Каліфорнія

[ctx: FQ Source]
en: Tradegate, DE
uk: Trade gate, DE

[ctx: FQ Source]
en: Treasury Direct bonds, US
uk: Прямі казначейські облігації США

[ctx: FQ Source]
en: Twelve Data
uk: Дванадцять даних

[ctx: FQ Source]
en: U.K. Funds (FTfunds, MorningstarUK)
uk: Фонди Великобританії (FTfunds, MorningstarUK)

[ctx: FQ Source]
en: US Govt. Thrift Savings Plan
uk: Уряд США План заощаджень

[ctx: FQ Source]
en: USA (Alphavantage, FinanceAPI, …)
uk: США (Alpha vantage, FinanceAPI, …)

[ctx: FQ Source]
en: Union Investment, DE
uk: Союз Інвестиції, DE

[ctx: FQ Source]
en: YH Finance (FinanceAPI)
uk: YH Фінанси (FinanceAPI)

[ctx: FQ Source]
en: Yahoo Web
uk: Інтернет Yahoo

[ctx: FQ Source]
en: Yahoo as JSON
uk: Yahoo як JSON

[ctx: FQ Source]
en: comdirect, DE
uk: comdi rect, DE

en: F_ind Account
uk: З_найти рахунок

en: F_raction traded
uk: _Частина для продажу

en: Failed
uk: Невдача

en: Failed to create price from selected columns.
uk: Не вдалося створити ціну на основі вибраних стовпчиків.

en: Failed to initialize Finance::Quote:
uk: Не вдалося ініціалізувати Finance::Quote:

en: Failed to open log file: %s: %s
uk: Помилка при відкриванні файла журналу подій: %s: %s

en: Failed to parse result returned by Finance::Quote.
uk: Не вдалося обробити результат, який повернуто Finance::Quote.

en: Fancy
uk: Фантазія

en: Fancy Date Format
uk: Гарний формат дати

en: Fancy Invoice
uk: Гарний рахунок-фактура

en: Farsi (MacFarsi)
uk: Фарсі (MacFarsi)

en: Fax
uk: Факс

en: Fee
uk: Винагорода

en: Fees
uk: Мита

en: File %s opened. %s
uk: Відкрито файл %s. %s

en: File Format
uk: Формат файлів

en: File Found
uk: Знайдено файл

en: File Not Found
uk: Файл не знайдено

en: File does not appear to be in QIF format
uk: Здається, дані у файлі записано не у форматі QIF

en: File exported successfully!
uk: Файл успішно експортовано!

en: File not found or read permission denied. Please select another file.
uk: Не знайдено файла або права доступу до файла забороняють його читання. Будь ласка, виберіть якийсь інший файл.

en: File to log into; defaults to "/tmp/gnucash.trace"; can be "stderr" or "stdout".
uk: Файл журналу; типово «/tmp/gnucash.trace»; можна вказувати «stderr» чи «stdout».

en: Filled circle
uk: Заповнене коло

en: Filled diamond
uk: Заповнений ромб

en: Filled square
uk: Заповнений квадрат

en: Filter
uk: Фільтр

en: Filter %s by...
uk: Фільтрувати %s за…

en: Filter %s by…
uk: Фільтрувати %s за…

en: Filter By:
uk: Критерій фільтрування:

en: Filter By…
uk: Критерій фільтрування…

en: Filter Type
uk: Тип відбору

en: Filter account.
uk: Фільтрувати рахунок.

en: Filter accounts
uk: Фільтрування рахунків

en: Filter by reconcile status.
uk: Фільтрувати за станом узгодження.

en: Filter on these accounts.
uk: Фільтрувати вказані рахунки.

en: Filter register by…
uk: Фільтр зареєстрований за…

en: Filter will be applied to 'Match String' and 'Mapped to Account Name' fields, case sensitive.
uk: Фільтр буде застосовано до полів «Рядок-відповідник» та «Прив'язано до назви рахунку» з врахуванням регістру символів.

en: Filtered
uk: Фільтровано

en: Finance Management
uk: Керування фінансами

[ctx: Finance::Quote]
en: **missing**
uk: **пропущений**

[ctx: Finance::Quote]
en: currency:
uk: валюта:

[ctx: Finance::Quote]
en: date:
uk: дата:

[ctx: Finance::Quote]
en: last:
uk: остання

[ctx: Finance::Quote]
en: nav:
uk: чиста вартість:

[ctx: Finance::Quote]
en: one of these
uk: один з цих

[ctx: Finance::Quote]
en: price:
uk: ціна:

[ctx: Finance::Quote]
en: recommended
uk: рекомендований

[ctx: Finance::Quote]
en: required
uk: обов'язковий

[ctx: Finance::Quote]
en: symbol:
uk: символ:

en: Finance::Quote check returned error
uk: Перевіркою Finance::Quote повернуто помилку

en: Finance::Quote failed silently to retrieve a quote for symbol
uk: Finance::Quote не вдалося без повідомлень отримати курс для символу

en: Finance::Quote fields GnuCash uses:
uk: Поля Finance::Quote, які використовує GnuCash:

en: Finance::Quote must be installed to enable this button.
uk: Щоб ви могли скористатися цією кнопкою, слід встановити Finance::Quote.

en: Finance::Quote reported a failure for symbol
uk: Finance::Quote повідомлено про помилку для символу

en: Finance::Quote reported failure set no error.
uk: Finance::Quote повідомлено про невдачу без помилки.

en: Finance::Quote reported failure with error:
uk: Finance::Quote повідомлено про невдачу із такою помилкою:

en: Finance::Quote retrieval failed with error
uk: Отримання даних Finance::Quote завершилося невдало з повідомленням про помилку

en: Finance::Quote returned a quote with a currency GnuCash doesn't know about.
uk: Finance::Quote повернуто курс із записом валюти, який є невідомим для GnuCash.

en: Finance::Quote returned a quote with a price that GnuCash was unable to covert to a number.
uk: Finance::Quote повернуто курс з ціною, яку GnuCash не вдалося перетворити на число.

en: Finance::Quote returned a quote with no currency.
uk: Finance::Quote повернуто курс без запису валюти.

en: Finance::Quote returned a quote with no price element.
uk: Finance::Quote повернуто курс без елемента ціни.

en: Finance::Quote returned an error:
uk: Finance::Quote повернуто повідомлення про помилку:

en: Finance::Quote returned no data and set no error.
uk: Finance::Quote не повернуто даних і не встановлено помилки.

en: Finance::Quote sources:
uk: Джерела Finance::Quote:

en: Find Account
uk: Знайти рахунок

en: Find Bi_ll…
uk: Знайти _платіж…

en: Find Bill
uk: Знайти платіж

en: Find Customer
uk: Знайти клієнта

en: Find Employee
uk: Знайти працівника

en: Find Expense Voucher
uk: Знайти розписку про витрати

en: Find Expense _Voucher…
uk: Пошук розписки про ви_трати…

en: Find In_voice…
uk: Знайти ра_хунок-фактуру…

en: Find Invoice
uk: Зайти рахунок-фактуру

en: Find Jo_b…
uk: Знайти з_авдання…

en: Find Job
uk: Знайти роботу

en: Find Order
uk: Знайти замовлення

en: Find Transaction
uk: Пошук транзакцій

en: Find Vendor
uk: Знайти постачальника

en: Find an account
uk: Знайти рахунок

en: Find an account.
uk: Знайти рахунок.

en: Find transactions with a search
uk: Пошук транзакцій

en: Find transactions with a search.
uk: Пошук транзакцій.

en: Finding duplicate transactions
uk: Шукаємо дублікати транзакцій

en: Finish
uk: Завершити

en: Finish Account Setup
uk: Закінчити налаштовування рахунків

en: Finish GnuCash Datafile Import
uk: Завершити імпорт файла даних GnuCash XML

en: Finish the reconciliation of this account
uk: Завершити узгодження цього рахунку

en: First Date
uk: Перша дата

en: First In, First Out
uk: Першими поставлено — першими вибувають

en: First Option
uk: Перший параметр

en: First budget period
uk: Перший бюджетний період

en: First day of the accounting period, as set in the global preferences.
uk: Перший день облікового періоду, встановлений у загальних параметрах.

en: First day of the current calendar year.
uk: Перший день поточного календарного року.

en: First day of the current month.
uk: Перший день поточного місяця.

en: First day of the current quarterly accounting period.
uk: Перший день поточного квартального облікового періоду.

en: First day of the next calendar year.
uk: Перший день наступного календарного року.

en: First day of the next month.
uk: Перший день наступного місяця.

en: First day of the next quarterly accounting period.
uk: Перший день наступного квартального облікового періоду.

en: First day of the previous calendar year.
uk: Перший день попереднього календарного року.

en: First day of the previous month.
uk: Перший день попереднього місяця.

en: First day of the previous quarterly accounting period.
uk: Перший день попереднього квартального облікового періоду.

en: First on the
uk: Перший раз

en: First-in first-out
uk: Першими поставлено — першими вибувають

en: Fixed Rate
uk: Фіксована ставка

en: Fixed-Width
uk: Фіксована ширина

en: Flatten list to depth limit
uk: Сплюснути список до ліміту глибини

en: Font definition in CSS font-family format.
uk: Визначення шрифту у форматі font-family CSS.

en: Font family
uk: Гарнітура шрифту

en: Font info for account name.
uk: Налаштування шрифту для назви рахунку.

en: Font info for cells containing total labels.
uk: Налаштування шрифту для комірок, що містять підсумкові мітки.

en: Font info for centered label cells.
uk: Налаштування шрифту для відцентрованих текстових комірок.

en: Font info for number cells containing a total.
uk: Налаштування шрифту для числових комірок, що містять підсумки.

en: Font info for number headers.
uk: Налаштування шрифту для числових заголовків.

en: Font info for regular number cells.
uk: Налаштування шрифту для звичайних числових комірок.

en: Font info for regular text cells.
uk: Налаштування шрифту для звичайних текстових комірок.

en: Font info for the report title.
uk: Налаштування шрифту для заголовку звіту.

en: Font size
uk: Розмір шрифта

en: Font size in CSS font-size format (e.g. "medium" or "10pt").
uk: Розмір шрифту у форматі font-size CSS (приклади: «medium» або «10pt»).

en: Font to use for everything else.
uk: Шрифт для показу усіх інших елементів.

en: Font to use for the main heading.
uk: Шрифт для показу основного заголовку.

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Footer logo filename
uk: Назва файла логотипа у нижньому колонтитулі

en: Footer logo width
uk: Ширина логотипу у нижньому колонтитулі

en: For help on writing reports, or to contribute your brand new, totally cool report, consult the mailing list ~a.
uk: Для отримання довідки з написання звітів або для додавання Вашого нового, дуже класного звіту, звертайтесь до списку листування ~a.

en: For importing customer lists.
uk: Для імпортування списків клієнтів.

en: For importing vendor lists.
uk: Для імпортування списку постачальників.

en: For your information: This account also has a noted balance of %s
uk: До вашого відома: у цьому рахунку є також записане сальдо %s

en: Force P_rices to display as decimals
uk: Примусово п_оказувати ціни як десяткові числа

en: Force prices to display as decimals even if they must be rounded.
uk: Примусово показувати ціни як десяткові дроби, навіть якщо для цього їх має бути округлено.

en: Forever
uk: Завжди

en: Form
uk: Форма

en: Form Line Data:
uk: Рядкові дані форми:

en: Format
uk: Формат

en: Formats the table suitable for cut & paste exporting with extra cells.
uk: Форматувати таблицю у вигляді, придатному для експорту шляхом копіювання і вставлення до буфера обміну з додатковими комірками.

en: Forward
uk: Вперед

en: Found Finance::Quote version {1}.
uk: Знайдено версію Finance::Quote {1}.

en: Fourth Options
uk: Четвертий параметр

en: Fraction
uk: Частина

en: Frequency
uk: Періодичність

en: Friday
uk: П'ятниця

en: From
uk: З

en: From Namespace
uk: З простору назв

en: From Symbol
uk: З символу

en: From the Report Options, you will need to select the accounts which will hold the GST/VAT taxes collected or paid. These accounts must contain splits which document the monies which are wholly sent or claimed from tax authorities during periodic GST/VAT returns. These accounts must be of type ASSET for taxes paid on expenses, and type LIABILITY for taxes collected on sales.
uk: У параметрах звіту вам слід вибрати рахунки, на яких зберігатимуться зібрані і сплачені податки GST/ПДВ. Ці рахунки мають містити поділи, які документують кошти, які було повністю надіслано або сплачено податковими органами під час періодичних відшкодувань податку з продажу та податку з доданої вартості. Ці рахунки мають належати до типу ASSET для сплачених податків та витрат і до типу LIABILITY для зібраних з продажів податків.

en: From these Commodities
uk: З цих товарів

en: From ~a to ~a
uk: З ~a до ~a

en: Frozen
uk: Заморожено

en: Full Account Name
uk: Назва рахунку повністю

en: Full Category Path
uk: Шлях до категорії повністю

en: Full end-of-period work sheet
uk: Повний робочий аркуш на кінець періоду

en: Funds In
uk: Вхід фондів

en: Funds Out
uk: Вихід фондів

en: Future Minimum
uk: Майбутній мінімум

en: Future Minimum (%s)
uk: Майбутній мінімум (%s)

en: Future Minimum (Report)
uk: Майбутній звіт

en: Future Scheduled Transactions Summary
uk: Огляд майбутніх запланованих транзакцій

en: Future value
uk: Майбутня сума

en: Future:
uk: Майбутнє:

en: GST Amount
uk: Сума податку з продажу

en: GST Rate
uk: Ставка податку з продажу

en: GUID of predefined check format to use
uk: GUID попередньо визначеного формату чеків

en: Gain
uk: Дохід

en: Gain/Loss
uk: Прибуток/втрати

en: Gains
uk: Прибуток

en: Gains Only
uk: Лише прибутки

en: Gains and Sales
uk: Прибутки і продажі

en: General
uk: Загальні

en: General Journal
uk: Загальний журнал

en: General Ledger
uk: Головна книга

en: General background color for report.
uk: Загальний колір тла для звітів.

en: General journal exact balances
uk: Точні баланси загального журналу

en: Generated from an invoice. Try unposting the invoice.
uk: Створено з рахунку-фактури. Спробуйте скасувати введення рахунка-фактури.

en: Generic import transaction matcher
uk: Загальне встановлення відповідності імпортованих транзакцій

en: Georgian (GEOSTD8)
uk: Грузинське (GEOSTD8)

en: Get Quotes
uk: Отримати котирування

en: Get Transactions Online
uk: Отримати транзакцію через Інтернет

en: Get _Balance
uk: Отримати _сальдо

en: Get _Transactions…
uk: Отримати _транзакції…

en: Get new online quotes for stock accounts.
uk: Отримати онлайн-котирування для рахунків з акціями.

en: Get the transactions online through Online Banking
uk: Отримати транзакції рахунку онлайн через клієнт-банк

en: Give the children the same type?
uk: Призначити дочірнім рахункам такий самий тип?

en: GncQuotes::Fetch called with no book.
uk: GncQuotes::Fetch викликано без книги.

en: GncQuotes::Fetch called with no commodities.
uk: GncQuotes::Fetch викликано без зазначення активів.

en: GncQuotes::Report called with no source.
uk: GncQuotes::Report викликано без джерела.

en: GnuCash Account Name
uk: Назва рахунку GnuCash

en: GnuCash Account Template Wiki
uk: Вікі щодо шаблонів рахунків GnuCash

en: GnuCash Export Format
uk: Формат експортування GnuCash

en: GnuCash Export Format (4.x and older)
uk: Формат експортування GnuCash (4.x і давніших)

en: GnuCash Paths
uk: Шляхи GnuCash

en: GnuCash Preferences
uk: Параметри GnuCash

en: GnuCash Project
uk: Проєкт GnuCash

en: GnuCash Tip Of The Day
uk: Поради дня GnuCash

en: GnuCash account name
uk: Назва рахунку GnuCash

en: GnuCash can import financial data from QIF (Quicken Interchange Format) files written by Quicken/QuickBooks, MS Money, Moneydance, and many other programs.
    
    The import process has several steps. Your GnuCash accounts will not be changed until you click "Apply" at the end of the process.
    
    Click "Next" to start loading your QIF data, or "Cancel" to abort the process.
uk: GnuCash може імпортувати фінансові дані з файлів у форматі QIF (Quicken Interchange Format), створених програмами Quicken/QuickBooks, MS Money, Moneydance тощо.
    
    Процес імпорту складається з декількох кроків. Ваші рахунки GnuCash не будуть змінені, допоки Ви не натиснете «Застосувати» наприкінці процесу.
    
    Натисніть «Вперед», щоб почати завантаження ваших даних у форматі QIF, або «Скасувати», щоб перервати процес.

en: GnuCash cannot determine the value in one of the fields. You must enter a valid expression.
uk: GnuCash не вдається визначити значення у одному полів. Слід ввести правильний вираз.

en: GnuCash could not complete a critical test for the presence of a bug in the "libdbi" library. This may be caused by a permissions misconfiguration of your SQL database. Please see https://bugs.gnucash.org/show_bug.cgi?id=645216 for more information.
uk: GnuCash не вдалося завершити критичну для роботи програми перевірку на наявність вади у бібліотеці «libdbi». Це може бути спричинено помилковим налаштовуванням прав доступу до вашої бази даних SQL. Щоб дізнатися більше, будь ласка, ознайомтеся із вмістом сторінки https://bugs.gnucash.org/show_bug.cgi?id=645216 .

en: GnuCash could not find the files of the help documentation.
uk: GnuCash не вдалося знайти файли з документацією.

en: GnuCash could not find the linked document.
uk: GnuCash не вдалося знайти пов'язаного документа.

en: GnuCash could not obtain the lock for %s.
uk: GnuCash не вдається встановити блокування для %s.

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not export the database. Do you want to proceed with exporting the database?
uk: GnuCash не вдається отримати блокування для %s. Можливо, база даних використовується іншим користувачем, у цьому разі не слід експортувати базу даних. Експортувати базу даних?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not import the database. Do you want to proceed with importing the database?
uk: GnuCash не вдається встановити блокування для %s. Можливо, база даних використовується іншим користувачем, у цьому разі не слід імпортувати базу даних. Імпортувати базу даних?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not open the database. Do you want to proceed with opening the database?
uk: GnuCash не вдається встановити блокування для %s. Можливо, база даних використовується іншим користувачем, у цьому разі не слід відкривати базу даних. Відкрити базу даних?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not save the database. Do you want to proceed with saving the database?
uk: GnuCash не вдається отримати блокування для %s. Можливо, база даних використовується іншим користувачем, у цьому разі не слід зберігати базу даних. Зберегти базу даних?

en: GnuCash could not open the linked document:
uk: GnuCash не вдалося відкрити пов'язаний документ:

en: GnuCash could not write to %s. That database may be on a read-only file system, you may not have write permission for the directory or your anti-virus software is preventing this action.
uk: GnuCash не вдається записати у %s. Ця база даних може бути на файловій системі доступній лише для читання, у вас немає прав на запис у цьому каталозі, або ваша антивірусна програма запобігає виконанню цієї дії.

en: GnuCash is a program for personal and small-business financial-accounting.
uk: GnuCash — програма для фінансового обліку на особистому рівні і на рівні малого бізнесу.

en: GnuCash submitted invalid json to Finance::Quote. The details were logged.
uk: GnuCash подано некоректний json до Finance::Quote. Подробиці записано до журналу.

en: GnuCash uses a yellow/green theme by default for register windows. Uncheck this if you want to use the system color theme instead.
uk: GnuCash типово використовує жовто-зелену тему для вікон реєстрів. Зніміть позначку з цього пункту, якщо хочете використовувати загальносистемну тему кольорів.

en: GnuCash uses separate Income and Expense accounts rather than categories to classify your transactions. Each of the categories in your QIF file will be converted to a GnuCash account.
    
    On the next page, you will have an opportunity to look at the suggested matches between QIF categories and GnuCash accounts. You may change matches that you do not like by double-clicking on the line containing the category name.
    
    If you change your mind later, you can reorganize the account structure safely within GnuCash.
uk: У GnuCash для класифікації ваших транзакцій використовуються окремі рахунки прибутків і витрат, а не категорії. Кожну з категорій у вашому файлі QIF буде перетворено на рахунок GnuCash.
    
    На наступній сторінці ви зможете переглянути пропоновані відповідності між категоріями QIF і рахунками GnuCash. Ви можете змінити відповідники, які вам не подобаються подвійним клацанням на рядку, що містить назву категорії.
    
    Пізніше ви можете змінити свою думку. У GnuCash передбачено усі можливості для переупорядковування структури рахунків.

en: GnuCash was unable to save your mapping preferences.
uk: GnuCash не вдалося зберегти ваші налаштування відповідності.

en: GnuCash will estimate budget values for the selected accounts from past transactions.
uk: GnuCash оцінюватиме показники бюджету для відібраних рахунків від минулих транзакцій.

en: GnuCash {1} development version
uk: GnuCash {1}, нестабільна версія

en: GnuCash-Report
uk: GnuCash-звіт

en: Go to Date
uk: Перейти до дати

en: Go to the first split with the _largest value
uk: Перейти до першого дроблення з _найбільшим значенням

en: Go to the first split with the _smallest value
uk: Перейти до першого дроблення із _найменшим значенням

en: Grand Total
uk: Повна сума

en: Grand Total Cell Color
uk: Колір комірки головного підсумку

en: Grand Total Only
uk: Лише повна сума

en: Grand Total and Subtotals
uk: Загальна сума і проміжні суми

en: Greek
uk: Грецька

en: Greek (ISO-8859-7)
uk: Грецьке (ISO 8859-7)

en: Greek (MacGreek)
uk: Грецьке (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
uk: Грецьке (Windows-1253)

en: Green
uk: Зелений

en: Grid
uk: Сітка

en: Gross Balance
uk: Валовий баланс

en: Gross Purchases
uk: Валова купівля

en: Gross Sales
uk: Валові продажі

en: Gross adjustment accounts.
uk: Валова корекція рахунків.

en: Group gains (and sales?) by long-term (LT) and short-term (ST)
uk: Прибутки групи (або продажі) за довгим терміном (ДТ) та коротким терміном (КТ)

en: Group gains by age (short term and long term)
uk: Групувати прибутки за віком (короткострокові та довгострокові)

en: Gujarati (MacGujarati)
uk: Гуджараті (MacGujarati)

en: Gurmukhi (MacGurmukhi)
uk: Гурмухі (MacGurmukhi)

en: HTML Style Sheet Properties: %s
uk: Властивості стилю оформлення HTML: %s

en: HTML Style Sheets
uk: Стиль оформлення HTML

en: H_idden
uk: При_хований

en: Half Year
uk: Пів року

en: Half Years
uk: Половини року

en: Have a nice day!
uk: Щасливого дня!

en: Head or Tail
uk: Заголовок або закінчення

en: Header logo filename
uk: Назва файла логотипа у верхньому колонтитулі

en: Header logo width
uk: Ширина логотипа у верхньому колонтитулі

en: Heading Alignment
uk: Вирівнювання заголовку

en: Heading Banner
uk: Зображення у заголовку

en: Heading font
uk: Шрифт заголовку

en: Headings 1
uk: Заголовки 1

en: Headings 2
uk: Заголовки 2

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Hebrew (IBM-862)
uk: Іврит (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
uk: Іврит (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
uk: Іврит (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (MacHebrew)
uk: Іврит (MacHebrew)

en: Hebrew (Windows-1255)
uk: Іврит (Windows-1255)

en: Height of plot, 10 - 100 in percent, above in pixels.
uk: Висота креслення, 10–100 у відсотках, вище у пікселях.

en: Hidden
uk: Приховано

en: Hidden Options
uk: Приховані параметри

en: Hide
uk: Приховати

en: Hide _Hidden Accounts
uk: Приховати п_риховані рахунки

en: Hide _Placeholder Accounts
uk: Приховати рахунки-_замінники

en: Hide splits in all transactions.
uk: Приховати поділи в усіх транзакціях.

en: Hide:
uk: Приховати:

en: Highlight a date first to sort by occurrence date.
uk: Для впорядкування за датою, спочатку підсвітіть дату.

en: Highlight a schedule first to sort by schedule name.
uk: Для впорядкування за назвою розкладу спочатку підсвітіть розклад.

en: Hindi (MacDevanagari)
uk: Хінді (MacDevanagari)

en: Hold the TAN generator in front of the animated graphic. The markings (triangles) on the graphic must match those on the TAN generator.
uk: Утримувати породжувач TAN над анімованою графікою. Позначки (трикутнички) на графіку мають відповідати значенням у породжувачі TAN.

en: Host
uk: Вузол

en: Hours
uk: Години

en: How did you pay for this item?
uk: Як ви проплатили цей пункт?

en: How many automatic decimal places will be filled in.
uk: Скільки знаків числа треба виводити при автоматичному розставлянню десяткових точок.

en: How many days in advance to notify the user.
uk: За скільки днів попереджувати користувача.

en: How many days in advance to remind the user.
uk: За скільки днів нагадувати користувачу.

en: How many days in the future to warn about Bills coming due.
uk: За скільки днів попереджувати про потребу оплати платежів.

en: How many days in the future to warn about Invoices coming due.
uk: За скільки днів попереджувати про потребу оплати фактур.

en: How many days to keep old log/backup files.
uk: Кількість днів, протягом яких слід зберігати застарілі файли журналів та резервних копій.

en: How to handle void transactions.
uk: Як обробляти порожні транзакції.

en: How to report brokerage fees
uk: Як звітувати щодо брокерських комісій

en: How to report commissions and other brokerage fees.
uk: Як показувати у звіті комісії та інші сплати за брокерські послуги.

en: How to show account subtotals for parent accounts.
uk: Як показувати проміжні підсумки рахунку для батьківських рахунків.

en: How to show the balances of parent accounts.
uk: Показувати сальдо для батьківських рахунків.

en: How to treat accounts which exceed the specified depth limit (if any).
uk: Як обробляти рахунки, які перевищують вказане обмеження на глибину (якщо вони є).

en: Hyphen (-)
uk: Дефіс (-)

en: ID
uk: Ід

en: ISIN, CUSI_P or other code
uk: ISIN, CUSI_P або інший код

en: ISO-8859-1 (West European)
uk: ISO-8859-1 (Західна Європа)

en: ISO-8859-10 (Nordic)
uk: ISO-8859-10 (Скандинавська)

en: ISO-8859-11 (Thai)
uk: ISO-8859-11 (Тайська)

en: ISO-8859-13 (Baltic)
uk: ISO-8859-13 (Балтійська)

en: ISO-8859-14 (Celtic)
uk: ISO-8859-14 (Кельтська)

en: ISO-8859-15 (West European, Euro sign)
uk: ISO-8859-15 (Західна Європа зі знаком євро)

en: ISO-8859-16 (South-East European)
uk: ISO-8859-16 (Південно-східна європа)

en: ISO-8859-2 (East European)
uk: ISO-8859-2 (Східна Європа)

en: ISO-8859-3 (South European)
uk: ISO-8859-3 (Південна Європа)

en: ISO-8859-4 (North European)
uk: ISO-8859-4 (Північна Європа)

en: ISO-8859-5 (Cyrillic)
uk: ISO-8859-5 (Кирилиця)

en: ISO-8859-6 (Arabic)
uk: ISO-8859-6 (Арабська)

en: ISO-8859-7 (Greek)
uk: ISO-8859-7 (Грецька)

en: ISO-8859-8 (Hebrew)
uk: ISO-8859-8 (Іврит)

en: ISO-8859-9 (Turkish)
uk: ISO-8859-9 (Турецька)

en: Icelandic (MacIcelandic)
uk: Ісландське (MacIcelandic)

en: Id
uk: Ід.

en: Identical commodities
uk: Ідентичні товари

en: Identification
uk: Ідентифікація

en: If a value is present, an indication can be shown in the chart of accounts when today's balance is less than this value.
    
    i.e.
    Today's balance of -100 will show icon if limit is set to -90
    Today's balance of 90 will show icon if limit is set to 100
    
    Clear the entry to have no warning.
uk: Якщо вказано значення, на діаграмі рахунків може бути показано позначку, якщо поточний баланс буде меншим за це значення.
    
    Тобто:
    Для сьогоднішнього балансу -100 буде показано піктограму, якщо встановлено межу -90
    Для сьогоднішнього балансу 90 буде показано піктограму, якщо встановлено межу 100
    
    Якщо у попередженні немає потреби, спорожніть поле.

en: If a value is present, an indication can be shown in the chart of accounts when today's balance is more than this value.
    
    i.e.
    Today's balance of -90 will show icon if limit is set to -100
    Today's balance of 100 will show icon if limit is set to 90
    
    Clear the entry to have no warning.
uk: Якщо вказано значення, на діаграмі рахунків може бути показано позначку, якщо поточний баланс перевищує це значення.
    
    Тобто:
    Для сьогоднішнього балансу -90 буде показано піктограму, якщо встановлено межу -100
    Для сьогоднішнього балансу 100 буде показано піктограму, якщо встановлено межу 90
    
    Якщо у попередженні немає потреби, спорожніть поле.

en: If activated, include application added prices.
    
    These prices were added so that there's always a "nearest in time" price for every multi-commodity transaction so that the Accounts page and reports are able to correctly report values so removing them may make this less reliable.
uk: Якщо позначено, включити додані програмою ціни.
    
    Ці ціни було додано для того, щоб завжди була, «найближча у часі» ціна для будь-якої транзакції із декількома товарами. Таким чином, на сторінках рахунків і звітів можна буде бачити коректні значення. Саме тому, вилучення цих цін може зробити відповідні звіти менш вартими довіри.

en: If activated, include manually entered prices.
uk: Якщо позначено, включити ціни, які додано вручну.

en: If activated, prices added by Finance::Quote will be included.
uk: Якщо позначено, ціни, які додано Finance::Quote, буде включено.

en: If active all lines that make up a single transaction will use the same color for their background. Otherwise the background colors are alternated on each line.
uk: Якщо увімкнено, усі рядки, з яких складається єдина транзакція, будуть мати однаковий колір тла. Якщо не увімкнено, буде використано змінні кольори для послідовних рядків.

en: If active the account hierarchy will colorize the account using the account's custom color if set. This can serve as a visual aid to quickly identify accounts.
uk: Якщо увімкнено, ієрархію рахунків буде розфарбовано за допомогою нетипового кольору рахунку, якщо такий встановлено. Колір може допомогти у швидкому візуальному визначенні рахунків.

en: If active the account register tabs will be colored using the account's custom color if set. This can serve as a visual aid to quickly identify accounts.
uk: Якщо увімкнено, вкладки реєстру рахунку буде розфарбовано за допомогою нетипового кольору рахунку, якщо такий встановлено. Колір може допомогти у швидкому візуальному визначенні рахунків.

en: If active then after a memorised transaction is automatically filled in the cursor will move to the Transfer field. If not active then it skips to the value field.
uk: Якщо увімкнено, після автоматичного заповнення записаної транзакції курсор пересуватиметься до поля «Передати». Якщо вимкнено, курсор пересуватимуться до поля значення.

en: If active, GnuCash shows a confirmation question each time the auto-save feature is started. Otherwise no extra explanation is shown.
uk: Якщо обрано, GnuCash запитує підтвердження кожного разу при запуску автоматичного збереження. В іншому випадку, автозбереження відбувається без будь-яких зайвих запитань.

en: If active, GnuCash shows an explanation of the auto-save feature the first time that feature is started. Otherwise no extra explanation is shown.
uk: Якщо увімкнено, GnuCash показуватиме пояснення щодо можливостей автоматичного збереження під час першої спроби скористатися цією можливістю. Якщо не увімкнено, додаткове пояснення показано не буде.

en: If active, GnuCash will automatically insert a decimal point into values that are entered without one. Otherwise GnuCash will not modify entered numbers.
uk: Якщо увімкнено, GnuCash автоматично вставлятиме десяткову крапку у значення, які введені без неї. Якщо не увімкнено, GnuCash не змінюватиме введені значення.

en: If active, GnuCash will round prices as necessary to display them as decimals instead of displaying the exact fraction if the fractional part cannot be exactly represented as a decimal.
uk: Якщо позначено, GnuCash округлюватиме ціни для показу у вигляді десяткових дробів, замість показу точних двоповерхових значень, навіть якщо для цього доведеться округлити дріб до десяткового значення.

en: If active, a "close" button will be displayed on any notebook tab that may be closed. Otherwise, no such button will be shown on the tab. Regardless of this setting, pages can always be closed via the "close" menu item or the "close" button on toolbar.
uk: Якщо позначено, на вкладці у нотатнику, яку можна закрити, буде показано кнопку «закрити». Якщо не позначено, на вкладці не буде показано такої кнопки. Незалежно від цього параметра, сторінки можна буде закривати за допомогою пункту меню «закрити» або кнопки «закрити» на панелі інструментів.

en: If active, a splash screen will be shown at startup. Otherwise no splash screen will be shown.
uk: Якщо увімкнено, під час запуску буде показано вікно вітання. Якщо не увімкнено, вікно вітання показано не буде.

en: If active, after reconciling a credit card account, prompt the user to enter a credit card payment. Otherwise do not prompt the user for this.
uk: Якщо увімкнено, після узгодження рахунок кредитної картки програма попросить користувача ввести сплату за кредитною карткою. Якщо не увімкнено, запитів до користувача не надсилатиметься.

en: If active, all transactions marked as cleared in the register will appear already selected in the reconcile dialog. Otherwise no transactions will be initially selected.
uk: Якщо увімкнено, усі транзакції, які позначено як перевірені у реєстрі, буде показано як вже позначені у діалоговому вікні узгодження. Якщо не увімкнено, від початку жодних транзакцій позначено не буде.

en: If active, always open the reconcile dialog using today's date for the statement date, regardless of previous reconciliations.
uk: Якщо позначено, завжди відкривати діалогове вікно узгодження, використовуючи сьогоднішню дату як дату узгодження, не залежно від попередніх узгоджень.

en: If active, any newly created scheduled transaction will have its 'auto create' flag set active by default. The user can change this flag during transaction creation, or at any later time by editing the scheduled transaction.
uk: Якщо позначено, для кожного новоствореного запису запланованої транзакції типово встановлюватиметься прапорець «автостворення». Під час створення запису або будь-коли пізніше користувач може змінити цей прапорець шляхом редагування запланованої транзакції.

en: If active, any newly created scheduled transaction will have its 'notify' flag set by default. The user can change this flag during transaction creation, or at any later time by editing the scheduled transaction. This setting only has meaning if the create-auto setting is active.
uk: Якщо позначено, для кожного новоствореного запису запланованої транзакції встановлюватиметься прапорець «сповіщення». Під час створення запису або будь-коли пізніше користувач може змінити цей прапорець шляхом редагування запланованої транзакції. Визначення цього параметра має сенс, лише якщо увімкнено автоматичне створення записів.

en: If active, at startup GnuCash will check to see whether any bills will become due soon. If so, it will present the user with a reminder dialog. The definition of "soon" is controlled by the "Days in Advance" setting. Otherwise GnuCash does not check for due bills.
uk: Якщо позначено, під час запуску програми буде виконано перевірку того, чи слід невдовзі виконати сплату якогось рахунку. Якщо це так, користувачу буде показано вікно нагадування. Визначення «невдовзі» керується значенням параметра «За скільки днів». Якщо пункт не позначено, перевірка рахунків не виконуватиметься.

en: If active, at startup GnuCash will check to see whether any invoices will become due soon. If so, it will present the user with a reminder dialog. The definition of "soon" is controlled by the "Days in Advance" setting. Otherwise GnuCash does not check for due invoices.
uk: Якщо позначено, під час запуску програми буде виконано перевірку того, чи слід невдовзі виконати сплату якогось рахунку-фактури. Якщо це так, користувачу буде показано вікно нагадування. Визначення «невдовзі» керується значенням параметра «За скільки днів». Якщо пункт не позначено, перевірка рахунків-фактур не виконуватиметься.

en: If active, closing a tab moves to the most recently visited tab. Otherwise closing a tab moves one tab to the left.
uk: Якщо увімкнено, після закриття вкладки програма переходитиме до наступної вкладки у списку нещодавно відвіданих вкладок. Якщо не увімкнено, програма переходитиме до вкладки, розташованої ліворуч від закритої вкладки.

en: If active, each new invoice will be opened in a new window. Otherwise a new invoice will be opened as a tab in the main window.
uk: Якщо увімкнено, кожен новий рахунок відкривається у новому вікні. Інакше всі рахунки відкриваються у головному вікні.

en: If active, each new register will be opened in a new window. Otherwise each new register will be opened as a tab in the main window.
uk: Якщо увімкнено, кожен новий реєстр відкривається у новому вікні. Інакше, всі нові реєстри відкриватимуться у головному вікні.

en: If active, each new report will be opened in its own window. Otherwise new reports will be opened as tabs in the main window.
uk: Якщо увімкнено, кожен звіт відкриватиметься у своєму власному вікні. Якщо не увімкнено, звіти відкриватимуться у вкладках головного вікна програми.

en: If active, extra toolbar buttons for common business functions are shown as well. Otherwise they are not shown.
uk: Якщо обрано, додаткові кнопки для типових бізнесових завдань також будуть показуватися. В іншому випадку, вони не показуватимуться.

en: If active, formal accounting labels "Credit" and "Debit" will be used when designating fields on screen. Otherwise, informal labels such as Increase/Decrease, "Funds In"/"Funds Out", etc. will be used.
uk: Якщо увімкнено, для позначення полів на екрані буде використано формальні облікові мітки «Кредит» і «Дебет». Якщо вимкнено, буде використано неформальні мітки, зокрема «Збільшення/Зменшення», «Прибутки/Витрати» тощо.

en: If active, gnucash will be allowed to intentionally break file compatibility with older versions, so that a data file saved in this version cannot be read by an older version again. Otherwise gnucash will write data files only in formats that can be read by older versions as well.
uk: Якщо увімкнено, gnucash буде дозволено навмисно порушувати сумісність зі застарілими версіями. Файл збережений у цій версії не можна буде прочитати у застарілій версії програми. Якщо пункт буде вимкнено, gnucash записуватиме файли даних лише у форматах, які можна буде прочитати у застарілих версіях програми.

en: If active, horizontal grid lines will be shown on table displays. Otherwise no horizontal grid lines will be shown.
uk: Якщо увімкнено, у таблицях буде показано горизонтальні лінії сітки. Якщо не увімкнено, горизонтальні лінії сітки показано не буде.

en: If active, new tabs are opened adjacent to current tab. If inactive, the new tabs are opened instead at the end.
uk: Якщо позначено, нові вкладки відкриватимуться поруч із поточною вкладкою. Якщо не позначено, нові вкладки відкриватимуться у кінці панелі вкладок.

en: If active, non currency commodities (stocks) will be shown. Otherwise they will be hidden.
uk: Якщо увімкнено, буде показано негрошові товари (цінні папери). Якщо не увімкнено, її не буде показано.

en: If active, only the 'active' items in the current class will be searched. Otherwise all items in the current class will be searched.
uk: Якщо увімкнені, будуть знайдені лише 'активні' елементи. Інакше будуть знайдені всі елементи.

en: If active, pressing the enter key will move to the bottom of the register. Otherwise pressing the enter key will move to the next transaction line.
uk: Якщо увімкнено, натискання клавіші Enter переводитиме до найнижчого запису у реєстрі. Якщо вимкнено, натискання клавіші Enter переводитиме до наступного рядка транзакції.

en: If active, the "New Hierarchy" window will be shown whenever the "New File" menu item is chosen. Otherwise it will not be shown.
uk: Якщо позначено, у відповідь на вибір пункту меню «Створити файл» буде показано вікно «Нова ієрархія». Якщо не позначено, вікно показано не буде.

en: If active, the PIN for FinTS/AqBanking actions will be remembered in memory during a session. Otherwise it will have to be entered again each time during a session when it is needed.
uk: Якщо позначено, програма пам'ятатиме код PIN для дій із FinTS/AqBanking протягом сеансу. Якщо не позначено, протягом сеансу вам доведеться вводити цей код кожного разу, коли це буде потрібно.

en: If active, the PIN for HBCI/AqBanking actions will be remembered in memory during a session. Otherwise it will have to be entered again each time during a session when it is needed.
uk: Якщо позначено, програма пам'ятатиме код PIN для дій із HBCI/AqBanking протягом сеансу. Якщо не позначено, протягом сеансу вам доведеться вводити цей код кожного разу, коли це буде потрібно.

en: If active, the new user window will be shown. Otherwise it will not be shown.
uk: Якщо позначено, буде показано нове вікно користувача. Якщо ні, нове вікно показано не буде.

en: If active, the size and location of each dialog window will be saved when it is closed. The sizes and locations of content windows will be remembered when you quit GnuCash. Otherwise the sizes will not be saved.
uk: Якщо увімкнено, програма запам'ятовуватиме розмір і розташування кожного діалогового вікна. Розміри і розташування вікон даних буде записано на диск, коли ви завершуватимете роботу GnuCash. Якщо вимкнено, розміри не зберігатимуться.

en: If active, the window will be closed automatically when you finish the HBCI/AqBanking import process. Otherwise it will stay open.
uk: Якщо увімкнено, вікно буде закрито автоматично, коли ви завершите процедуру імпортування HBCI/AqBanking. Якщо не увімкнено, вікно не буде закрито.

en: If active, use a 24 hour time format. Otherwise use a 12 hour time format.
uk: Якщо активно, використовувати 24-годинний формат часу. В іншому разі 12-годинний формат.

en: If active, vertical grid lines will be shown on table displays. Otherwise no vertical grid lines will be shown.
uk: Якщо увімкнено, у таблицях буде показано вертикальні лінії сітки. Якщо не увімкнено, вертикальні лінії сітки показано не буде.

en: If any account has an existing color it will not be replaced unless the following is ticked.
uk: Якщо запис рахунку має наявний колір, його не буде замінено, якщо не позначено наведений нижче пункт.

en: If checked, each invoice will be opened in its own top level window. If clear, the invoice will be opened in the current window.
uk: Якщо позначено, усі рахунки-фактури відкриватимуться в окремому вікні. Якщо ні — рахунки-фактури відкриватимуться у поточному вікні.

en: If checked, each register will be opened in its own top level window. If clear, the register will be opened in the current window.
uk: Якщо позначено, кожен журнал буде відкриватись у власному вікні. Якщо не позначено, журнал відкриватиметься у поточному вікні.

en: If checked, each report will be opened in its own top level window. If clear, the report will be opened in the current window.
uk: Якщо позначено, кожен звіт буде відкриватись у власному вікні. Якщо не позначено, звіт відкриватиметься у поточному вікні.

en: If checked, non-currency commodities will be shown in the summary bar. If clear, only currencies will be shown.
uk: Якщо позначено, негрошові активи буде показано на панелі підсумків. В іншому випадку, буде показано лише валютні дані.

en: If checked, only the names of the leaf accounts are displayed in the register and in the account selection popup. The default behaviour is to display the full name, including the path in the account tree. Checking this option implies that you use unique leaf names.
uk: Якщо вибрано, лише назви небатьківських рахунків показуватимуться у журналі і у контекстному вікні вибору рахунку. В іншому випадку, показуватиметься повна назва, включно із шляхом у дереві рахунків. Увімкнення цього параметру передбачає, що Ви використовуєте унікальні назви для небатьківських рахунків.

en: If checked, pressing the 'Enter' key will move to the location of the blank transaction in the register. If clear, pressing the 'Enter' key will move down one row.
uk: Якщо позначено, натискання на клавішу Enter призводить до переходу до порожньої транзакції внизу реєстру. В іншому випадку, натискання на Enter призводить до переходу на один рядок нижче.

en: If checked, transactions with a date in the future will be displayed at the bottom of the register after the blank transaction unless in reverse sort order when they are displayed at the top before the blank transaction. If clear, the blank transaction will be at the bottom of the register after all transactions unless in reverse sort order when it will be at the top.
uk: Якщо позначено, транзакції із датами у майбутньому буде показано у нижній частині реєстру після порожньої транзакції, якщо не встановлено режим зворотного порядку, коли їх буде показано на початку, до порожньої транзакції. Якщо не позначено, порожня транзакція розташовуватимуться у нижній частині реєстру після усіх транзакцій, окрім режиму зворотного порядку, коли її буде показано згори.

en: If enabled, the "Save changes on closing" question will only wait a limited number of seconds for an answer. If the user didn't answer within that time, the changes will be saved automatically and the question window closed.
uk: Якщо увімкнено, діалогове вікно питання «Зберігати зміни при закритті?» очікуватиме не відповідь обмежену кількість секунд. Якщо користувач не відповість протягом вказаного часу, зміни буде збережено автоматично, а вікно питання буде закрито.

en: If more than 1 period column, include overall period?
uk: Якщо стовпчиків періоду декілька, включати увесь період?

en: If no transactions matched
uk: Якщо жодна транзакція не відповідає

en: If not satisfied with the available templates, please read the wiki page linked below and share your new or improved template.
uk: Якщо вам недостатньо доступних шаблонів, будь ласка, ознайомтеся зі сторінкою вікі, посилання на яку наведено нижче, і поділіться вашим новим або удосконаленим шаблоном.

en: If selected, the default book option for new files is set so that the 'Num' cell on registers shows/updates the split 'action' field and the transaction 'num' field is shown on the second line in double line view (and is not visible if that's not set). Otherwise, the default book option for new files is set so that the 'Num' cell on registers shows/updates the transaction 'num' field.
uk: Якщо позначено, типовий параметр книги для нових файлів буде встановлено так, що комірка «Num» в облікових книгах буде показувати або оновлювати поле «action» поділу, а поле «num» буде показано у другому рядку у режимі подвійного рядка (його не буде показано, якщо не встановлено). Інакше, типовий параметр для нових файлів буде встановлено так, що комірка «Num» у облікових книгах показує або оновлює поле транзакції «num».

en: If set to active then tax is included by default in entries of this type. This setting is inherited by new customers and vendors.
uk: Якщо встановлено, податки будуть типово увімкнені у всі записи цього типу. Цей параметр успадковується для нових клієнтів та постачальників.

en: If several profit & loss period columns are shown, also show overall period profit & loss.
uk: Якщо показано декілька стовпчиків прибутків і витрат періоду, також показувати загальні прибутки і витрати періоду.

en: If the date format is set to indicate a custom date format, this value is used as an argument to strftime to produce the date to be printed. It may be any valid strftime string; for more information about this format, read the manual page of strftime by "man 3 strftime".
uk: Якщо для формату встановлено нетиповий формат дати для показу, це значення використовується як аргумент strftime для створення дати для виведення. Це може бути будь-який коректний рядок strftime. Щоб дізнатися більше про цей формат, ознайомтеся із сторінкою підручника для strftime за допомогою команди «man 3 strftime».

en: If the text in the tab is longer than this value (the test is approximate) then the tab label will have the middle cut and replaced with an ellipsis.
uk: Якщо текст на вкладці є довшим за це значення (тестове значення є приблизним), мітка вкладки обрізатиметься, а решта тексту замінюватиметься багатокрапкою.

en: If this field is active then multiple entries in an invoice that transfer to the same account will be accumulated into a single split. This field can be overridden per invoice in the Posting dialog.
uk: Якщо це поле активне, множинні записи у рахунку будуть перетворені у рахунок з накопиченими розділеннями. Це поле може бути змінено у діалозі надсилання.

en: If this option is enabled, subtotals are displayed within parent amounts, and if parent has own amount, it is displayed on the next row as a child account. If this option is disabled, subtotals are displayed below parent and children groups.
uk: Якщо позначено цей пункт, проміжні суми буде показано у батьківських сумах. Якщо у батьківського запису є власна сума, її буде показано у наступному рядку як дочірній рахунок. Якщо пункт не позначено, проміжні суми буде показано під батьківськими і дочірніми групами.

en: If this option is selected, accounts matching filter are excluded.
uk: Якщо позначено цей пункт, рахунки, які відповідатимуть фільтру, буде виключено.

en: If this option is selected, transactions matching filter are excluded.
uk: Якщо позначено цей пункт, транзакції, які відповідатимуть фільтру, буде виключено.

en: If this option is selected, transactions matching filter is not case sensitive.
uk: Якщо позначено цей пункт, фільтр відповідності транзакцій буде застосовано без врахування регістру символів.

en: If you are familiar with other financial programs such as Quicken, note that GnuCash uses accounts instead of categories to track income and expenses. For more information on income and expense accounts, please see the GnuCash online manual.
uk: Якщо ви вже працювали із іншими програмами для ведення бухгалтерського обліку, зокрема Quicken, зауважте, що у GnuCash використовуються рахунки, а не категорії для стеження за надходженнями і витратами. Щоб дізнатися більше про рахунки надходження і витрат коштів, будь ласка, ознайомтеся із інтернет-підручником з GnuCash.

en: If you are finished creating the stock split or merger, press "Apply". You may also press "Back" to review your choices, or "Cancel" to quit without making any changes.
uk: Якщо ви завершили створення дроблення або об'єднання капіталу, натисніть кнопку «Застосувати». Ви також можете натиснути кнопку «Назад», щоб переглянути параметри, або кнопку «Скасувати», щоб закрити це діалогове вікно без внесення будь-яких змін.

en: If you are importing a QIF file from a bank or other financial institution, some of the transactions may already exist in your GnuCash accounts. To avoid duplication, GnuCash has tried to identify matches and needs your help to review them.
    
    On the next page you will be shown a list of imported transactions. As you select each one, a list of possible matches will be shown below it. If you find a correct match, click on it. Your selection will be confirmed by a check mark in the "Match?" column.
    
    Click "Next" to review the possible matches.
uk: Якщо ви імпортуєте файл QIF від банку або іншої фінансової установи, деякі із записів операцій вже можуть існувати на ваших рахунках у GnuCash. Щоб уникнути дублювання, GnuCash визначив відповідники і потребує вашої допомоги у рецензуванні отриманих даних.
    
    На наступній сторінці вам буде показано список імпортованих записів операцій. Якщо ви позначите якийсь із записів, програма покаже список можливих відповідників під ним. Якщо ви бачите належний відповідник, клацніть на ньому. Ваш вибір можна підтвердити додаванням позначки у стовпчику «Відповідність?».
    
    Натисніть «Далі», щоб розпочати рецензування можливих відповідників.

en: If you are in a multi-currency situation, the exchanges may not be correct.
uk: Якщо ви використовуєте декілька валют, обмін може бути некоректний.

en: If you click "Next" Gnucash will perform a number of checks.
    
    If one of those <i>checks fails</i> you'll be automatically redirected to the preview page to try and correct.
    
    On the following page you will be able to associate each transaction to a category.
    
    If this is your <i>initial import into a new file</i>, you will first see a dialog for setting book options, since these can affect how imported data are converted to GnuCash transactions. If this is an existing file, the dialog will not be shown.
    
    If this is the <i>first time importing</i>, you will find that all lines may need to be associated. On subsequent imports, the importer will try to associate the transactions based on previous imports.
    
    The confidence of a correct association is displayed as a colored bar.
    
    More information can be displayed by using the help button.
uk: Якщо ви натиснете кнопку «Далі» Gnucash виконає декілька перевірок.
    
    Якщо <i>не буде пройдено</i> хоч одну з перевірок, програма автоматично спрямує вас до сторінки попереднього перегляду з метою виправлення помилок.
    
    На наступній сторінці ви зможете пов'язати кожен запис транзакції із категорією.
    
    Якщо це ваше <i>початкове імпортування до нового файла</i>, спершу вам буде показано вікно для встановлення параметрів книги, оскільки ці параметри можуть впливати на перетворення імпортованих даних на записи транзакцій GnuCash. Якщо імпортування відбувається до наявного файла, таке діалогове вікно показано не буде.
    
    Якщо це ваше <i>початкове імпортування</i>, вам доведеться виконати прив'язку усіх імпортованих рядків. Під час наступних імпортувань засіб імпортування намагатиметься пов'язати імпортовані дані із записами на основі даних попередніх сеансів імпортування.
    
    Вірогідність правильної прив'язки буде показано кольоровою смужкою.
    
    Із докладнішою інформацією можна ознайомитися, натиснувши кнопку «Довідка».

en: If you don't save, changes from the past %d days and %d hours will be discarded.
uk: Якщо ви не збережете файл, то зміни, внесені протягом останніх %d днів %d годин, буде втрачено.

en: If you don't save, changes from the past %d hours and %d minutes will be discarded.
uk: Якщо ви не збережете файл, то зміни, внесені протягом останніх %d годин %d хвилин, буде втрачено.

en: If you don't save, changes from the past %d minute will be discarded. | If you don't save, changes from the past %d minutes will be discarded.
uk[0]: Якщо ви не збережете файл, зміни, внесені протягом останньої %d хвилини, буде втрачено.
uk[1]: Якщо ви не збережете файл, зміни, внесені протягом останніх %d хвилин, буде втрачено.
uk[2]: Якщо ви не збережете файл, зміни, внесені протягом останніх %d хвилин, буде втрачено.
uk[3]: Якщо ви не збережете файл, зміни, внесені протягом останньої хвилини, буде втрачено.

en: If you no longer intend to run {1} 2.6.x or older on this system you can safely remove the old directory.
uk: Якщо у вас більше немає намірів користуватися {1} 2.6.x або старішими версіями у цій системі, ви можете безпечно вилучити застарілий каталог.

en: If you press the <i>Yes</i> button, the <i>Welcome to GnuCash</i> dialog will be displayed again next time you start GnuCash. If you press the <i>No</i> button, it will not be displayed again.
uk: Якщо ви натиснете <i>Так</i>, вікно <i>Ласкаво просимо до GnuCash</i> показуватиметься при наступному запуску GnuCash. Якщо натиснути кнопку <i>Ні</i>, вікно не буде з'являтись.

en: If you received a cash disbursement as a result of the stock split, enter the details of that payment here. Otherwise, just click "Next".
uk: Якщо у вас були витрати, які є наслідком поділу цінного паперу, введіть тут подробиці щодо сплати. Якщо таких витрат не було, просто натисніть кнопку «Далі».

en: If you want to know in which directories your recent GnuCash files are stored, hover over one of the entries in the history menu
    (File[->Most Recently Used-List]).
    The full path is displayed in the status bar.
uk: Якщо вам потрібні дані щодо каталогів, у яких зберігаються ваші нещодавні файли GnuCash, наведіть вказівник миші на записи у меню журналу
    (Файл[->Список нещодавно використаних]).
    Повний шлях до файла буде показано на смужці стану.

en: If you want to record a stock price for the split, enter it below. You may safely leave it blank.
uk: Якщо ви хочете записати курс для дроблення, введіть його нижче. Ви можете також просто лишити відповідне поле порожнім.

en: If you work overnight, you should close and reopen your working registers after midnight, to get the new date as default for new transactions. It is not necessary to restart GnuCash.
uk: Якщо Ви працюєте вночі, Вам слід закрити і відкрити заново журнал транзакцій після півночі, щоб нова дата встановлювалася типово для нових транзакцій. Немає потреби перезавантажувати GnuCash.

en: If you would like to change an account's name, click on the row containing the account, then click on the account name and change it.
    
    Some accounts are marked as "Placeholder". Placeholder accounts are used to create a hierarchy of accounts and normally do not have transactions or opening balances. If you would like an account to be a placeholder account, click the checkbox for that account.
    
    If you would like an account to have an opening balance, click on the row containing the account, then click on the opening balance field and enter the starting balance.
    
    <b>Note:</b> all accounts except Equity and placeholder accounts may have an opening balance.
uk: Якщо вам потрібно змінити назву рахунку, клацніть у рядку запису рахунку, потім клацніть на назві рахунку і змініть її.
    
    Деякі з рахунків позначено як «Проміжні». Проміжні рахунки використовуються для створення ієрархії рахунків і, зазвичай, не містять записів транзакцій або відкритих балансів. Якщо ви хочете, щоб рахунок був проміжним, позначте відповідний пункт.
    
    Якщо ви хочете, щоб на рахунку був початковий баланс, клацніть у рядку, що містить рахунок, потім клацніть на полі початкового сальдо і введіть початковий баланс.
    
    <b>Зауваження:</b> усі рахунки окрім рахунків маржі та проміжних рахунків повинні мати початковий баланс.

en: Ignored
uk: Ігнорується

en: Ignoring category line
uk: Ігноруємо рядок категорії

en: Ignoring class line
uk: Ігноруємо рядок класу

en: Ignoring security line
uk: Ігноруємо рядок цінних паперів

en: Ignoring unknown option
uk: Ігноруємо невідомий параметр

en: Illegal variable in expression.
uk: Неправильна змінна у виразі.

en: Images
uk: Образи

en: Imbalance
uk: Невідповідність

en: Imbalance Amount
uk: Сума Незбалансованості

en: Import
uk: Імпорт

en: Import Account Assistant
uk: Помічник імпортування рахунків

en: Import Account Preview, first 10 rows only
uk: Попередній перегляд імпортування рахунку, лише перші 10 рядків

en: Import Accounts Now
uk: Імпортувати рахунки зараз

en: Import Accounts from a CSV file
uk: Імпортування рахунків з файла CSV

en: Import Bills & _Invoices…
uk: Імпортувати рахунки і ра_хунки-фактури…

en: Import Bills or Invoices from csv
uk: Імпорт рахунків або рахунків-фактур з csv

en: Import Customers and Vendors from a CSV text file
uk: Імпортувати записи клієнтів або постачальників з текстового файла CSV

en: Import Customers from csv
uk: Імпорт клієнтів із CSV

en: Import Map Editor
uk: Редактор карт імпортування

en: Import Preview
uk: Перегляд імпортування

en: Import Prices Now
uk: Імпортувати ціни зараз

en: Import Prices from a CSV file
uk: Імпорт цін з файла CSV

en: Import QIF files
uk: Імпорт файлів QIF

en: Import Summary
uk: Резюме імпортування

en: Import Transactions from a CSV file
uk: Імпортування транзакцій з файла CSV

en: Import _Accounts from CSV…
uk: Імпортувати _рахунки з CSV…

en: Import _Customers & Vendors…
uk: Імпортувати _клієнтів і постачальників…

en: Import _OFX/QFX…
uk: Імпортувати _OFX/QFX…

en: Import _Prices from a CSV file…
uk: Імпортувати _ціни з файла CSV…

en: Import _QIF…
uk: Імпортувати _QIF…

en: Import _Transactions from CSV…
uk: Імпортувати _транзакції з CSV…

en: Import a Quicken QIF file
uk: Імпортувати файл Quicken QIF

en: Import bill CSV data
uk: Імпортувати дані рахунків у CSV

en: Import bills and invoices from a CSV text file
uk: Імпортувати рахунки і рахунки-фактури з текстового файла CSV

en: Import completed but with errors!
    
    The number of Accounts added was %u and %u were updated.
    
    See below for errors…
uk: Імпортування завершено, але із помилками!
    
    Додано %u рахунків, оновлено %u рахунків.
    
    Нижче наведено список помилок…

en: Import completed successfully!
    
    The number of Accounts added was %u and %u were updated.
uk: Імпортування успішно завершено!
    
    Додано %u рахунків, %u рахунків оновлено.

en: Import customers or vendors from text file
uk: Імпортувати записи клієнтів або постачальників з текстового файла

en: Import into GnuCash any file format supported by AQBanking
uk: Імпортувати до GnuCash будь-який формат файлів, підтримку якого передбачено у AQBanking

en: Import invoice CSV data
uk: Імпортувати дані рахунку-фактури у CSV

en: Import results:
    %i lines were ignored
    %i lines imported:
       %u %s fixed
       %u %s ignored (not fixable)
    
       %u %s created
       %u %s updated (based on id)
uk: Результати імпортування:
    %i рядків проігноровано
    %i рядків імпортовано:
       %u %s виправлено
       %u %s проігноровано (неможливо виправити)
    
       %u %s створено
       %u %s оновлено (на основі ідентифікатора)

en: Import transactions from text file
uk: Імпортувати транзакцій з текстового файла

en: Import using AQBanking
uk: Імпортування за допомогою AQBanking

en: Import:
    - rows ignored: %i
    - rows imported: %i
    
    Validation & processing:
    - rows fixed: %u
    - rows ignored: %u
    - invoices created: %u
    - invoices updated: %u
uk: Імпортування:
    - проігноровано рядків: %i
    - імпортовано рядків: %i
    
    Перевірка або обробка:
    - виправлено рядків: %u
    - проігноровано рядків: %u
    - створено рахунків-фактур: %u
    - оновлено рахунків фактур: %u

en: Imported transaction's first split
uk: Перше розділення імпортованої транзакції

en: In a sliding 12-month window starting a configurable number of months before the current month
uk: Рухоме 12-місячне вікно, що починається за вказану вами кількість місяців до поточного місяця

en: In a sliding 12-month window starting this
    many months before the current month
uk: Ковзного 12-місячного вікна, що починається за
    таку кількість місяців до поточного місяця

en: In addition:
uk: Крім того:

en: In some places commercial ATMs (not belonging to a financial institution) are installed in places like convenience stores. These ATMs add their fee directly to the amount instead of showing up as a separate transaction or in your monthly banking fees. For example, you withdraw $100, and you are charged $101,50 plus Interac fees. If you manually entered that $100, the amounts won't match. You should set this to whatever is the maximum such fee in your area (in units of your local currency), so the transaction will be recognised as a match.
uk: Подекуди комерційні банківські автомати (які не належать певній фінансовій установі) встановлено у місцях, подібних до цілодобових крамниць. Такі банківські автомати знімають додаткову сплату безпосередньо з суми, не показуючи окремої транзакції або не додаючи суму до ваших щомісячних банківських сплат за послуги. Наприклад, ви знімаєте 100₴, а з рахунку знімається 101,50₴ разом зі сплатою за послуги. Якщо ви введете ці 100₴, відповідність сум не буде встановлено. Вам слід встановити значення цього параметра у максимальну суму сплати за послуги у вашій країні (у одиницях місцевої валюти), щоб програма могла встановлювати відповідність подібних операцій.

en: In the current calendar year
uk: Поточного календарного року

en: In the reconcile window, you can press the spacebar to mark transactions as reconciled. You can also press Tab and Shift-Tab to move between deposits and withdrawals.
uk: У вікні узгодження рахунка ви можете натиснути пробіл, щоб позначити транзакцію як узгоджену. Також можна натиснути Tab і Shift+Tab, щоб переключитися між надходженнями і видатками.

en: In this page, input any brokerage fees incurred in this transaction. The fee may be capitalized into the asset account, or expensed into a brokerage fees account. Typically fees on purchase are capitalized, and fees on sales are expensed. If there are no fees involved in this transaction, it can be left blank.
uk: На цій сторінці вкажіть усі куртажні сплати, які пов'язано із цією операцією. Сплати може бути капіталізовано до рахунку активів або сплачено на рахунок куртажних сплат. Типово, сплати при придбанні капіталізують, а сплати при продажі витрачають. Якщо сплат у цій операції не виконувалося, поля можна лишити порожніми.

en: In this page, input any capital gains or losses incurred, and the associated income account. Capital gains are positive, and capital losses are negative.
uk: НА цій сторінці вкажіть усі прибутки або втрати капіталу та пов'язаний рахунок вхідних коштів. Прибутки мають бути додатними, а втрати капіталу — від'ємними.

en: In this page, input any dividend income received in this transaction.
uk: На цій сторінці вкажіть усі дивіденди, які отримано у цій операції.

en: In this page, input the asset account, and the monetary amount received/spent. It may differ from the stock value from the last page, if there are brokerage fees associated with this transaction.
uk: На цій сторінці вкажіть рахунок активів та грошову суму, яку отримано або витрачено. Вона може відрізнятися від значення акцій з останньої сторінки, якщо наявні куртажні сплати, які пов'язано із цією операцією.

en: Inches
uk: Дюйми

en: Include Century
uk: Включаючи століття

en: Include Sub-Accounts
uk: Включати субрахунки

en: Include Trading Accounts in report
uk: Включати торговельні рахунки до звіту

en: Include Transactions to/from Filter Accounts
uk: Включити транзакції, що пов'язані з обраними рахунками

en: Include _Fetched online prices
uk: Включити _отримані з інтернету курси

en: Include _grand total
uk: Включати _загальний підсумок

en: Include _non-currency totals
uk: Включати _не-валютні підсумки

en: Include _subaccounts
uk: Включати _субрахунки

en: Include a chart that shows lot gains, grouped by account and gain type
uk: Включити діаграму, на якій показано прибутки, які згруповано за рахунком і типом

en: Include accounts that have a zero share balances.
uk: Включати рахунки, які мають нульові баланси акцій.

en: Include accounts with no lots
uk: Включати рахунки без лотів

en: Include accounts with no shares
uk: Включати рахунки без акцій

en: Include accounts with zero total (recursive) balances and budget values in this report.
uk: Включити рахунки з нульовим загальним (рекурсивним) балансом і значення бюджету у цьому звіті.

en: Include accounts with zero total (recursive) balances in this report.
uk: Включити рахунки із нульовим загальним (рекурсивним) сальдо до цього звіту.

en: Include accounts with zero total balances
uk: Включити рахунки з нульовим загальним балансом

en: Include accounts with zero total balances and budget values
uk: Включити рахунки з нульовим загальним балансом і значеннями бюджету

en: Include all descendant accounts in the reconcile. All of them must use the same commodity as this one.
uk: Включити до узгодження усі підлеглі рахунки. В усіх цих рахунках має використовуватися той самий товар, що і у цьому.

en: Include assets total
uk: Включати підсумок активів

en: Include closed lots
uk: Включати закриті лоти

en: Include closed lots in addition to open lots
uk: Включити закриті лоти на додачу до відкритих лотів

en: Include collapsed periods after selected.
uk: Включити згорнуті періоди після вибраного.

en: Include collapsed periods before selected.
uk: Включити згорнуті періоди перед позначеним.

en: Include customers that have been marked inactive.
uk: Включити записи клієнтів, які було позначено як неактивні.

en: Include equity total
uk: Включати підсумок акцій

en: Include expense total
uk: Включати загальні видатки

en: Include in basis
uk: Включити у базову

en: Include in gain/loss
uk: Включити у прибутки/витрати

en: Include in report further periods as single collapsed column (one for all periods after ending and to the end of budget range)
uk: Включити до звіту подальші періоди як окремий згорнути стовпчик (один для усіх періодів після завершення і до кінця бюджетного діапазону)

en: Include in report previous periods as single collapsed column (one for all periods before starting)
uk: Включити до звіту попередні періоди як окремий згорнути стовпчик (один для усіх періодів до початку)

en: Include liabilities total
uk: Включити загальні зобов'язання

en: Include manually _Entered prices
uk: Включити ціни, _введені вручну

en: Include new/existing totals
uk: Включати нові/наявні підсумки

en: Include only accounts with warnings
uk: Включати лише рахунки з попередженнями

en: Include revenue total
uk: Включати загальний дохід

en: Include sub-accounts of all selected accounts.
uk: Включити субрахунки всіх позначених рахунків.

en: Include this entry on this credit note?
uk: Включити цю позицію до цього сторно?

en: Include this entry on this invoice?
uk: Включити цю позицію у рахунок-фактуру?

en: Include totals
uk: Включити суми

en: Include trading accounts total
uk: Включати підсумок торгівельних рахунків

en: Include transfers to and from Trading Accounts in the report.
uk: Включити перекази до і з торговельних рахунків до звіту.

en: Income
uk: Надходження

en: Income & Expense Barchart
uk: Стовпчикова діаграма надходжень та видатків

en: Income & Expense Linechart
uk: Графік надходжень та видатків

en: Income Account
uk: Рахунок прибутків

en: Income Accounts
uk: Рахунки надходжень

en: Income Chart
uk: Діаграма надходжень

en: Income Over Time
uk: Надходження у часі

en: Income Piechart
uk: Секторна діаграма надходжень

en: Income Statement
uk: Звіт про надходження

en: Income Statement (Multicolumn)
uk: Звіт про надходження (у декілька стовпчиків)

en: Income Tax Identity
uk: Платник Податку на Прибуток

en: Income Tax Information
uk: Інформація щодо податку з прибутку

en: Income Total
uk: Загалом надходжень

en: Income account for security "%s"
uk: Вхідний рахунок для цінного паперу «%s»

en: Income and Expense
uk: надходження та витрати

en: Income and Expense categories
uk: Категорії надходжень та видатків

en: Income and GST Statement
uk: Виписка про надходження і податок із прибутку

en: Income summary accounts
uk: Рахунки сумарного надходження

en: Income vs. Day of Week
uk: Надходження у день тижня

en: Income%sSalary%sTaxable
uk: Надходження%sЗарплата%sОподаткування

en: Income/Expense Chart
uk: Діаграма надходжень/витрат

en: Increase
uk: Збільшення

en: Increase in capital
uk: Збільшення капіталу

en: Indian
uk: Індійська

en: Individual purchases columns
uk: Окремі стовпчики закупівель

en: Individual sales columns
uk: Окремі стовпчики продажів

en: Individual tax columns
uk: Окремі стовпчики податків

en: Info
uk: Інформація

en: Initial Online Banking Setup
uk: Початкове налаштування інтернет-банкінгу

en: Initial setup of Online Banking access (HBCI, or OFX DirectConnect, using AqBanking)
uk: Початкове налаштування доступу до Онлайн-банкінгу (HBCI, або OFX DirectConnect, за допомогою AqBanking)

en: Initial stock long purchase.
uk: Початкова довга купівля цінних паперів.

en: Initial stock short sale.
uk: Початковий короткий продаж цінних паперів.

en: Initialize Test Data
uk: Ініціалізувати тестові дані

en: Insurance
uk: Страхування

en: Insurance Payment
uk: Платежі страхування

en: Interest
uk: Відсотки

en: Interest Charge
uk: Відсоткова ставка

en: Interest Payment
uk: Платіж за відсотками

en: Interest Rate
uk: Відсоткова ставка

en: Interest Rate Change Frequency
uk: періодичність зміни відсоткової ставки

en: Interest To
uk: Відсотки

en: Interest rate
uk: Ставка відсотка

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Interval
uk: Інтервал

en: Introduction placeholder
uk: Замінник вступу

en: Invalid Account in Split
uk: Некоректний рахунок у розділенні

en: Invalid Entry: You need to supply an account in the right currency for this position.
uk: Некоректний запис: вам слід вказати для цієї позиції рахунок у належній валюті.

en: Invalid Transactions
uk: Некоректні транзакції

en: Invalid Txn Type ~a
uk: Некоректний тип Txn ~a

en: Invalid code %s for tax type %s
uk: Некоректний код %s для типу податків %s

en: Invalid dates
uk: Некоректні дати

en: Invalid encoding selected
uk: Обрано неправильне кодування

en: Invalid stock new balance.
uk: Некоректний новий баланс акцій.

en: Invalid transaction date.
uk: Некоректна дата транзакції.

en: Invert prices
uk: Інвертувати ціни

en: Investment Lots
uk: Лоти інвестування

en: Investment Portfolio
uk: Портфель цінних паперів

en: Investment action
uk: Дія з інвестування

en: Investments
uk: Інвестиції

en: Invoice
uk: Рахунок-фактура

en: Invoice #:
uk: № рахунку-фактури:

en: Invoice %s NOT posted because currencies don't match.
uk: Рахунок-фактуру %s НЕ введено, оскільки не збігаються валюти.

en: Invoice %s NOT posted because it requires currency conversion.
uk: Рахунок фактуру %s НЕ введено, оскільки для нього потрібне перетворення валют.

en: Invoice %s created.
uk: Створено рахунок-фактуру %s.

en: Invoice %s not updated because it already exists.
uk: Рахунок-фактуру %s не оновлено, оскільки її запис вже існує.

en: Invoice %s not updated because it is already posted.
uk: Рахунок-фактуру %s не оновлено, оскільки її вже введено.

en: Invoice %s posted.
uk: Рахунко-фактуру %s введено.

en: Invoice %s updated.
uk: Рахунок-фактуру %s оновлено.

en: Invoice Date
uk: Дата рахунку-фактури

en: Invoice ID
uk: Ідентифікатор рахунку-фактури

en: Invoice Information
uk: Інформація про рахунок-фактуру

en: Invoice Job number?
uk: Номер роботи рахунку-фактури?

en: Invoice No.
uk: Номер рахунку-фактури

en: Invoice Notes
uk: Примітка до рахунку-фактури

en: Invoice Number
uk: Номер Рахунку-Фактури

en: Invoice Number next to title?
uk: Номер рахунку-фактури поряд із заголовком?

en: Invoice Owner
uk: Власник рахунку-фактури

en: Invoice date, due date, billing ID, terms, job details
uk: Дата рахунка-фактури, дата сплати, ідентифікатор чека, умови, дані робіт

en: Invoice in progress…
uk: Обробляємо рахунок-фактуру…

en: Invoice number
uk: Номер рахунку-фактури

en: Invoice number format
uk: Формат номера рахунку-фактури

en: Invoice number next to title
uk: Номер рахунку-фактури поряд із заголовком

en: Invoice number text
uk: Текст номера рахунку-фактури

en: Invoice number:
uk: Номер рахунку-фактури:

en: Invoice owner ID
uk: Ідентифікатор власника рахунку-фактури

en: Invoiced?
uk: Є рахунок?

en: Invoices _Due Reminder
uk: _Нагадування про сплати за рахунками-фактурами

en: Invoices show if paid, payments show invoice numbers.
uk: Рахунки-фактури показано, якщо сплачено, у записах сплат показано номери рахунків-фактур.

en: Invoices show list of payments, payments show list of invoices and amounts.
uk: У рахунках-фактурах показано список сплат, у сплатах показано список рахунків-фактур і сум.

en: Is Closed?
uk: Закритий?

en: Is Paid?
uk: Простій?

en: Is Posted?
uk: Надіслано?

en: Is tax included in this type of business entry?
uk: Податок включений у ціну?

en: Is the tax already included in the price of this entry?
uk: Податок вже включений у ціну цієї позиції?

en: Is this entry billable to a customer or job?
uk: Чи цей платіж до запису виставляється клієнту чи за завдання?

en: Is this entry credited?
uk: Ця позиція включена до сторно?

en: Is this entry invoiced?
uk: Ця позиція включена у рахунок-фактуру?

en: Is this entry taxable?
uk: Застосовуються податки для цього запису?

en: Issue SEPA Direct _Debit…
uk: _Видати прямий дебет SEPA…

en: Issue SEPA I_nternal Transaction…
uk: Запустити в_нутрішню транзакцію SEPA…

en: Issue _SEPA Transaction…
uk: _Запустити транзакцію SEPA…

en: Issue a new bank-internal transaction online through Online Banking
uk: Запустити нову внутрішню банківську транзакцію онлайн через клієнт-банк

en: Issue a new internal European (SEPA) transaction online through Online Banking
uk: Запустити нову внутрішню європейську (SEPA) транзакцію інтернет-банкінгу

en: Issue a new international European (SEPA) direct debit note online through Online Banking
uk: Видати нову міжнародну європейську (SEPA) безпосередню дебіт-ноту за допомогою інтернет-банкінгу

en: Issue a new international European (SEPA) transaction online through Online Banking
uk: Запустити нову міжнародну європейську (SEPA) транзакцію інтернет-банкінгу

en: It is possible to change which columns display in the Chart of Accounts. Just locate the triangle at the far right of the column headings, and click it to see the different columns available.
uk: Змінити перелік показаних рахунків можна за допомогою діаграми рахунків. Знайдіть маленький трикутничок у правій частині заголовків стовпчиків і натисніть його, щоб відкрити список доступних стовпчиків.

[ctx: Item represents an unknown object type (in the sense of bill, customer, invoice, transaction, split,…)!]
en: New item
uk: Новий елемент

en: Items you selected:
uk: Вибрані пункти:

en: Its sub-account will be moved to the account %s.
uk: Його субрахунки буде пересунуто до рахунку %s.

en: Its subaccount will be deleted.
uk: Його субрахунок буде вилучено.

en: Japanese
uk: Японська

en: Japanese (EUC-JP)
uk: Японське (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
uk: Японське (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
uk: Японське (Shift_JIS)

en: Job
uk: Задача

en: Job Active
uk: Активне завдання

en: Job Details
uk: Параметри роботи

en: Job Dialog
uk: Діалог завдань

en: Job Information
uk: Відомості про завдання

en: Job Name
uk: Назва роботи

en: Job Name text
uk: Текст назви роботи

en: Job Number
uk: Номер роботи

en: Job Number text
uk: Текст номеру роботи

en: Job Report
uk: Звіт щодо роботи

en: Job name:
uk: Назва роботи:

en: Job number
uk: Номер завдання

en: Job number format
uk: Формат номеру завдання

en: Job number:
uk: Номер роботи:

en: Jobs
uk: Посади

en: Jump
uk: Перейти

en: Jump to Invoice
uk: Перейти до рахунка-фактури

en: Jump to the linked bill, invoice, or voucher
uk: Перейти до пов'язаного рахунка, рахунка-фактури або розписки

en: Jump to the linked bill, invoice, or voucher.
uk: Перейти до пов'язаного рахунка, рахунка-фактури або розписки.

en: Jump to the transaction?
uk: Перейти до транзакції?

en: Jump when there are multiple other accounts
uk: Перейти, коли є кілька інших рахунків

en: Jump when there are no other accounts
uk: Перейти, коли немає інших рахунків

en: Just a Date Option
uk: Просто параметр дати

en: KOI8-R (Russian)
uk: KOI8-R (Російська)

en: KOI8-U (Ukrainian)
uk: KOI8-U (Українська)

en: Keep Linked Document Entry
uk: Зберегти запис пов'язаного документа

en: Keep normal account order.
uk: Зберігати звичайний порядок рахунків.

en: Keep the last price of each fiscal period if present before date. The fiscal period is derived from the accounting period end date.
uk: Зберігати останню ціну для кожного фіскального періоду, якщо така існує до дати. Фіскальний період визначається за датою завершення періоду обліку.

en: Keep the last price of each fiscal quarter if present before date. The fiscal quarter is derived from the accounting period end date.
uk: Зберігати останню ціну для кожного фіскального кварталу, якщо така існує до дати. Фіскальний квартал визначається за датою завершення періоду обліку.

en: Keep the last price of each month if present before date.
uk: Зберігати останню ціну кожного місяця, якщо така існує до дати.

en: Keep the last price of each week if present before date.
uk: Зберігати останню ціну кожного тижня, якщо така існує до дати.

en: Keep track of your day to day personal income and expenses
uk: Стежити за щоденними особистими надходженнями і витратами

en: Keep your small business' accounting up to date
uk: Вести поточний облік фінансових аспектів вашого малого бізнесу

en: Keeping the last available price for option
uk: Зберегти останню доступну ціну для опціону

en: Kind of trial balance to generate.
uk: Тип пробного балансу, який слід створити.

en: Korean
uk: Корейська

en: Korean (EUC-KR)
uk: Корейське (EUC-KR)

en: Korean (ISO-2022-KR)
uk: Корейське (ISO-2022-KR)

en: Korean (JOHAB)
uk: Корейське (JOHAB)

en: Korean (UHC)
uk: Корейське (UHC)

en: LT Realized Gain
uk: Отриманий прибуток (ДТ)

en: LT Sold Amount
uk: Сума продажу (ДТ)

en: LT Sold Basis
uk: Основа продажу (ДТ)

en: LT Sold Value
uk: Значення продажу (ДТ)

en: LT Unrealized Gain
uk: Не отриманий прибуток (ДТ)

en: Label sections
uk: Позначати розділи

en: Label the assets section
uk: Позначка для розділу активів

en: Label the equity section
uk: Позначити розділ акцій

en: Label the expense section
uk: Позначити витратну частину

en: Label the liabilities section
uk: Позначка розділу зобов'язань

en: Label the revenue section
uk: Позначити дохідну частину

en: Label the trading accounts section
uk: Мітка розділу торговельних рахунків

en: Language
uk: Мова

en: Last
uk: Остання

en: Last Friday
uk: Остання п’ятниця

en: Last In, First Out
uk: Останніми поставлено — першими вибувають

en: Last Monday
uk: Останній понеділок

en: Last Num
uk: Останній номер

en: Last Occur
uk: Остання подія

en: Last Occurred:
uk: Остання, що відбулась:

en: Last Reconcile Date
uk: Дата останнього узгодження

en: Last Saturday
uk: Остання субота

en: Last Sunday
uk: Остання неділя

en: Last Thursday
uk: Останній четвер

en: Last Tuesday
uk: Останній вівторок

en: Last Valid Year:
uk: Останній коректний рік:

en: Last Wednesday
uk: Остання середа

en: Last Year
uk: Останній рік

en: Last Yr 1st Est Tax Qtr (Jan 1 - Mar 31)
uk: Перший квартал Est Tax минулого року (1 січня — 31 березня)

en: Last Yr 2nd Est Tax Qtr (Apr 1 - May 31)
uk: Другий квартал Est Tax минулого року (1 квітня — 31 травня)

en: Last Yr 3rd Est Tax Qtr (Jun 1 - Aug 31)
uk: Третій квартал Est Tax минулого року (1 червня — 31 серпня)

en: Last Yr 4th Est Tax Qtr (Sep 1 - Dec 31)
uk: Четвертий квартал Est Tax минулого року (1 вересня — 31 грудня)

en: Last budget period
uk: Останній бюджетний період

en: Last day of month
uk: Останній день місяця

en: Last day of next month.
uk: Останній день наступного місяця.

en: Last day of next quarterly accounting period.
uk: Останній день наступного квартального облікового періоду.

en: Last day of previous month.
uk: Останній день попереднього місяця.

en: Last day of previous quarterly accounting period.
uk: Останній день попереднього квартального облікового періоду.

en: Last day of the accounting period, as set in the global preferences.
uk: Останній день облікового періоду, встановлений у загальних параметрах.

en: Last day of the current calendar year.
uk: Останній день поточного календарного року.

en: Last day of the current month.
uk: Останній день поточного місяця.

en: Last day of the current quarterly accounting period.
uk: Останній день поточного квартального облікового періоду.

en: Last day of the next calendar year.
uk: Останній день наступного календарного року.

en: Last day of the previous calendar year.
uk: Останній день попереднього календарного року.

en: Last modified on %a, %b %d, %Y at %I:%M %p
uk: Востаннє змінено %a, %b %d, %Y о %I:%M %p

en: Last of _Month
uk: Остання у _місяці

en: Last of _Period
uk: Остання у _періоді

en: Last of _Quarter
uk: Остання у _кварталі

en: Last of _Week
uk: Остання у _тижні

en: Last pathname used
uk: Останній використаний шлях

en: Last up through report date
uk: Остання протягом дат звіту

en: Last window position and size
uk: Останнє розташування та розміри вікна

en: Last-in first-out
uk: Останніми поставлено — першими вибувають

en: Layout
uk: Компонування

en: Leading Lines to Skip
uk: Початкові рядки для пропускання

en: Leading date.
uk: Основна дата.

en: Left
uk: Ліворуч

en: Length
uk: Тривалість

en: Length of time to change the used invoice report. A value of 0 means disabled.
uk: Час, протягом якого можна змінювати використаний звіт за рахунком-фактурою. Значення «0» вимикає використання.

en: Let GnuCash _add an adjusting split
uk: GnuCash _додасть коригуюче розділення

en: Levels of Subaccounts
uk: Рівні субрахунків

en: Liabilities
uk: Зобов'язання

en: Liabilities Over Time
uk: Зобов'язання у часі

en: Liability
uk: Заборгованість

en: Liability Accounts
uk: Рахунки зобов'язань

en: Liability Chart
uk: Діаграма заборгованості

en: Liability Piechart
uk: Секторна діаграма заборгованості

en: Liability and Equity
uk: Зобов'язання/Маржа

en: Likely match _day threshold
uk: Поріг ймовірної відп_овідності у днях

en: Likely matching transaction within these days
uk: У цьому діапазоні днів вважати відповідність транзакцій ймовірною

en: Limit for number of columns
uk: Обмеження на кількість стовпчиків

en: Line
uk: Рядок

en: Line Chart
uk: Лінійна діаграма

en: Line Width
uk: Товщина лінії

en: Link
uk: Посилання

en: Link Color
uk: Колір посилання

en: Link text color.
uk: Колір тексту посилань.

en: Link to actual transactions
uk: Посилання на дійсні транзакції

en: Linked Details
uk: Пов'язані подробиці

en: Linked Document
uk: Пов'язаний документ

en: Linked _File
uk: Пов'язаний _файл

en: Linked _Location
uk: Пов'язана _адреса

en: Linked transactions are hidden.
uk: Пов'язані транзакції приховано.

en: List
uk: Список

en: List items selected
uk: Вибрані пункти списку

en: List of downloaded transactions (source split and matched information shown)
uk: Список завантажених транзакцій (показано поділ джерела і відповідні відомості)

en: Listing
uk: Перелік

en: Load
uk: Завантажити

en: Load QIF files
uk: Завантажити файли QIF

en: Load report configuration
uk: Завантажити налаштування звіту

en: Loading completed
uk: Завантаження завершено

en: Loading data…
uk: Завантажуємо дані…

en: Loading system wide Guile extensions…
uk: Завантажуємо загальносистемні розширення Guile…

en: Loading user data…
uk: Завантаження користувацьких даних…

en: Loading user specific Guile extensions…
uk: Завантажуємо специфічні для користувача розширення Guile…

en: Loading…
uk: Завантаження…

en: Loan
uk: Позика

en: Loan / Mortgage Repayment Setup
uk: Налаштовування виплат по заставам та позикам

en: Loan Account
uk: Рахунок позики

en: Loan Details
uk: Подробиці боргу

en: Loan Payment
uk: Сплата за кредитом

en: Loan Repayment
uk: Повернення кредиту

en: Loan Repayment Calculator
uk: Кредитний калькулятор

en: Loan Repayment Option: "%s"
uk: Параметри виплати за боргом: «%s»

en: Loan Repayment Options
uk: Параметри повернення кредиту

en: Loan Review
uk: Огляд позички

en: Loan Summary
uk: Резюме кредиту

en: Loc_ale
uk: _Локаль

en: Locale
uk: Локаль

en: Locale:
uk: Локаль:

en: Location does not start with a valid scheme
uk: Розташування не починається із коректного запису схеми

en: Location for Picture
uk: Розташування зображення

en: Log level overrides, of the form "modulename={debug,info,warn,crit,error}"
    Examples: "--log qof=debug" or "--log gnc.backend.file.sx=info"
    This can be invoked multiple times.
uk: Перевизначення рівня ведення журналу у формі «назва модуля={debug,info,warn,crit,error}»
    Приклади: «--log qof=debug» або «--log gnc.backend.file.sx=info»
    Можна використовувати декілька таких визначень рівня у одній команді.

en: Logo
uk: Емблема

en: Logo filename
uk: Файл з емблемою

en: Logo width
uk: Ширина емблеми

en: Long term gains age (years)
uk: Вік довгострокових прибутків (у роках)

en: Looking for imbalances in transaction date %s: %u of %zu
uk: Шукаємо дизбаланси на дату транзакції %s: %u з %zu

en: Looking for orphans in transaction: %u of %zu
uk: Шукаємо осиротілі записи у транзакції: %u з %zu

en: Loss
uk: Втрати

en: Lot
uk: Лот

en: Lot Link
uk: Посилання на лот

en: Lot Title
uk: Заголовок лоту

en: Lot Viewer
uk: Перегляд лоту

en: Lot titles are optional. This warning applies to titles that are empty or only whitespace.
uk: Заголовки лотів не є обов'язковими. Це попередження стосується заголовків, які є порожніми або складаються лише з пробілів.

en: Lots in Account %s
uk: Лоти у рахунку %s

en: Lots with a negative balance are not well formed.
uk: Лоти із від'ємним балансом мають помилкове форматування.

en: Lots with more than one purchase split are not well formed. It may make ambiguous the capital gains age
uk: Лоти із декількома дробленнями придбання мають помилкове форматування. Такі лоти можуть призвести до неоднозначного значення віку капітальних прибутків

en: M_ove to
uk: _Перемістити до

en: Mailing lists are the preferred form of communication in the GnuCash community. For announcements of new releases, user groups etc. see the table at https://wiki.gnucash.org/wiki/Mailing_Lists
uk: Списки листування є бажаною формою обміну думками у спільноті GnuCash. У списках листування ви знайдете оголошення щодо нових випусків, групи користувачів тощо. Див. таблицю на сторінці https://wiki.gnucash.org/wiki/Mailing_Lists

en: Make Pdf
uk: Створити PDF

en: Make Scheduled Transaction
uk: Створити заплановану транзакцію

en: Make a copy of the current entry
uk: Зробити копію поточного запису

en: Make a copy of the current split
uk: Зробити копію поточної частини

en: Make a copy of the current split.
uk: Зробити копію поточної частини.

en: Make a copy of the current transaction
uk: Зробити копію поточної транзакції

en: Make a copy of the current transaction.
uk: Зробити копію поточної транзакції.

en: Make a printable bill
uk: Зробити друкований рахунок

en: Make a printable credit note
uk: Зробити друковане сторно

en: Make a printable invoice
uk: Зробити друкований рахунок-фактуру

en: Make a printable voucher
uk: Зробити друковану розписку

en: Manage Document Link
uk: Керування прив'язками до документа

en: Manage Document Link…
uk: Керування прив'язками до документа…

en: Manage and run saved report configurations
uk: Керування із запуск збережених налаштувань звітів

en: Manage link of an external document to this item
uk: Керування посиланням на зовнішній документ щодо цього запису

en: Manage your finances, accounts, and investments
uk: Керування вашими фінансами, рахунками та інвестиціями

en: Manage your stock, bond and mutual fund accounts with ease
uk: Без проблем керувати вашими акціями, облігаціями та рахунками інвестиційних фондів

en: Manual
uk: Вручну

en: Manual period selection
uk: Вибір періоду вручну

en: Manually select lots.
uk: Вибрати лоти вручну.

en: Map Account NOT found
uk: Рахунок прив'язки НЕ знайдено

en: Mapped to Account Name
uk: Прив'язано до назви рахунку

en: Margin Interest
uk: Межа відсоткової ставки

en: Mark split as unreconciled?
uk: Позначити розділення як неузгоджене?

en: Mark transaction split as unreconciled
uk: Позначити транзакцію розділеною як неузгоджену

en: Marker
uk: Маркер

en: Marker Color
uk: Колір маркера

en: Markup
uk: Націнка

en: Markup (which is profit amount divided by sales)
uk: Націнка (сума прибутків, поділена на об'єм продажу)

en: Match Import and GnuCash accounts
uk: Відповідність імпортованого з рахунками GnuCash

en: Match Online accounts with GnuCash accounts
uk: Відповідність рахунків інтернет-банкінгу рахункам GnuCash

en: Match QIF accounts with GnuCash accounts
uk: Відповідність рахунків QIF рахункам GnuCash

en: Match QIF categories with GnuCash accounts
uk: Відповідність категорій QIF рахункам GnuCash

en: Match String
uk: Рядок-відповідник

en: Match Transactions
uk: Відповідність транзакцій

en: Match _display threshold
uk: Поріг відп_овідності для показу

en: Match case
uk: З урахуванням регістру

en: Match existing transactions
uk: Відповідність наявним транзакціям

en: Match missing!
uk: Немає відповідності!

en: Match payees/memos to GnuCash accounts
uk: Відповідність одержувачів/пам'яток рахункам GnuCash

en: Match the "day of week" and "week of month"? (for example, the "second Tuesday" of every month)
uk: Відповідність «день тижня» та «тиждень місяця»? (наприклад, «другий Четвер» кожного місяця)

en: Match?
uk: Відповідність?

en: Matching transfers between accounts
uk: Встановлення відповідностей переказів між рахунками

en: Matchings selected
uk: Позначені збіги

en: Material
uk: Матеріал

en: Maximum
uk: Максимум

en: Maximum ATM fee amount in your area
uk: Максимальна банківська комісія за користування платіжним терміналом у вашій місцевості

en: Maximum Bars
uk: Максимальна кількість стовпчиків

en: Maximum Slices
uk: Максимальна частина

en: Maximum number of levels in the account tree displayed.
uk: Максимальна кількість рівнів, які буде показано у дереві рахунків.

en: Maximum number of months to go back.
uk: Максимальна кількість місяців для повернення.

en: Maximum number of slices in pie.
uk: Максимальна кількість частин у секторній діаграмі.

en: Maximum number of stacks in the chart.
uk: Максимальна кількість стосів на діаграмі.

en: Memo
uk: Пам'ятка

en: Memo Field
uk: Поле нотатки

en: Memo-posted
uk: Дата-надсилання

en: Menu
uk: Меню

en: Merchandising
uk: Мерчендайзінг

en: Merge with column on _left
uk: Об'єднати зі стовпчиком _ліворуч

en: Merge with column on _right
uk: Об'єднати зі стовпчиком п_раворуч

en: Middle
uk: Посередині

en: Millimeters
uk: Міліметри

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Minimum # of entries
uk: Мінімальна кількість елементів

en: Minimum score to be displayed
uk: Мінімальна межа, що відображається

en: Miscellaneous Payment
uk: Різні платежі

en: Missing --name parameter
uk: Пропущено параметр --name

en: Missing QIF investment action for transaction dated ~a.
uk: Не вказано дії з інвестування QIF для транзакції з датою ~a.

en: Missing command or option
uk: Пропущено команду або параметр

en: Missing data file parameter
uk: Не вказано параметра файла даних

en: Missing transaction date.
uk: Не вказано дати транзакції.

en: Monday
uk: Понеділок

en: Money In
uk: Гроші, що надходять

en: Money Market
uk: Ринок грошей

en: Money Out
uk: Гроші, що виходять

en: Money into selected accounts comes from
uk: Гроші на вибраних рахунках надходять з

en: Money out of selected accounts goes to
uk: Гроші на вибраних рахунках виходять на

en: Monthly
uk: Щомісячно

[ctx: Monthly]
en: Every
uk: Кожні

[ctx: Monthly]
en: months.
uk: місяці.

en: Monthly Average
uk: Середньомісячний

en: Months
uk: Місяці

en: Months Remaining
uk: Залишилось місяців

en: More Properties
uk: Інші властивості

en: Most recent
uk: Остання

en: Most recently opened file
uk: Нещодавно використані документи

en: Move Entry Do_wn
uk: Перемістити В_низ

en: Move Entry _Up
uk: Перемістити В_гору

en: Move _up
uk: Перемістити в_гору

en: Move back one step in the history
uk: Перейти на крок назад у історії

en: Move dow_n
uk: Перемістити в_низ

en: Move forward one step in the history
uk: Перейти на крок вперед у історії

en: Move the current entry one row downwards
uk: Перемістити поточний запис на один рядок вниз

en: Move the current entry one row upwards
uk: Перемістити поточний запис на один рядок вгору

en: Move the current page to a new top-level GnuCash window
uk: Перемістити поточну сторінку у нове вікно GnuCash

en: Move the selected transaction template one row down
uk: Перемістити виділений шаблон транзакції на рядок нижче

en: Move the selected transaction template one row up
uk: Перемістити виділений шаблон транзакції на рядок вище

en: Move the selection to the blank split on expand
uk: Пересувати позначення до порожнього дроблення при розгортанні

en: Move to Transfer field when memorised transaction auto filled
uk: Перейти до поля переказу після автозаповнення занотованої транзакції

en: Move to Transfer field when memorised transaction auto filled.
uk: Перейти до поля переказу після автозаповнення занотованої транзакції.

en: Move to the blank entry at the bottom
uk: Перейти на чистий запис внизу

en: Move to the blank entry at the bottom of the Invoice
uk: Перейти на чистий запис внизу рахунку-фактури

en: Move to the blank entry at the bottom of the bill
uk: Перейти на чистий запис внизу рахунку

en: Move to the blank entry at the bottom of the credit note
uk: Перейти на чистий запис внизу сторно

en: Move to the blank entry at the bottom of the invoice
uk: Перейти на чистий запис внизу рахунку-фактури

en: Move to the blank entry at the bottom of the voucher
uk: Перейти на чистий запис внизу розписки

en: Move to the blank transaction at the bottom of the register
uk: Перейти до порожньої транзакції внизу журналу

en: Move to the blank transaction in the register
uk: Перейти до порожньої транзакції у списку

en: Move to the blank transaction in the register.
uk: Перейти до порожньої транзакції у списку.

en: Move to the split at the specified date.
uk: Перейти до поділу на вказану дату.

en: Multi Choice Option
uk: Параметр з множиною вибору

en: Multi-split
uk: Мультиподіл

en: Multicolumn View
uk: Перегляд у декілька колонок

en: Multiple rows can be selected and then deleted by pressing the delete button.
uk: Можна позначити і потім вилучити одним натисканням кнопки «Вилучити» декілька рядків.

en: Multiple transaction rows may be selected and a transfer account assigned to all selected rows. Use Ctrl Left Click or Shift-Click to select multiple rows and then Right Click to select a transfer account. Only rows with "A" checked can be added to a selection.
uk: Можна позначити декілька рядків транзакцій і вибрати рахунок переказу для усіх позначених рядків. Скористайтеся комбінаціями Ctrl-клацання лівою кнопкою миші та Shift-клацання лівою кнопкою миші для позначення декількох рядків, а потім клацніть правою кнопкою миші на позначеному, щоб вибрати рахунок переказу. До позначених рядків можна додавати лише рядки із літерою «Д».

en: Multiply
uk: Помножити

en: Multiply current budget for each period by 'value'
uk: Помножити поточний бюджет для усіх періодів на вказане значення

en: Mutual Fund
uk: Пайовий інвестиційний фонд

en: Mutual Funds
uk: Загальні гроші

en: N/A
uk: н/д

en: Nam_espace
uk: Пр_остір назв

en: Name
uk: Назва

en: Name for new template
uk: назва нового шаблону

en: Name of a file containing a logo to be used on the footer of the report
uk: Назва файла, що містить емблему, яку слід використовувати у нижньому колонтитулі звіту

en: Name of a file containing a logo to be used on the header of the report
uk: Назва файла, що містить емблему, яку слід використовувати у верхньому колонтитулі звіту

en: Name of a file containing a logo to be used on the report.
uk: Назва файла, що містить логотип, який слід використовувати в звіті.

en: Name of organization or company prepared for.
uk: Назва організації чи компанії, для якої підготовлений.

en: Name of organization or company the report is prepared for.
uk: Назва організації чи компанії, для якої приготовано звіт.

en: Name of organization or company.
uk: Назва організації чи компанії.

en: Name of person preparing the report.
uk: Ім'я людини, яка готує звіт.

en: Name of the company
uk: Назва компанії

en: Name of the report to run
uk: Назва звіту, який слід створити

en: Name or _description
uk: Назва або _опис

en: Namespace
uk: Простір назв

en: Ne_w
uk: С_творити

en: Ne_w Balance
uk: Н_овий баланс

en: Nearest to report date
uk: Найближча до дати звіту

en: Nearest to transaction date
uk: Найближча до дати транзакції

en: Negative Values in Red
uk: Від'ємні Суми - Червоним

en: Negative amount format
uk: Формат від'ємної суми

en: Net Asset Value
uk: Вартість чистих активів

en: Net Assets:
uk: Власний капітал:

en: Net Balance
uk: Чистий залишок

en: Net Change
uk: Чиста зміна

en: Net Flow
uk: Чисті потік

en: Net Income
uk: Чисте надходження

en: Net Loss
uk: Читі збитки

en: Net Price
uk: Нетто-ціна

en: Net Profit
uk: Чистий прибуток

en: Net Purchases
uk: Чиста купівля

en: Net Sales
uk: Чисті продажі

en: Net Worth
uk: Власний капітал

en: Net Worth Barchart
uk: Діаграма чистої вартості

en: Net Worth Linechart
uk: Графік чистої вартості

en: Net income
uk: Чисті надходження

en: Net loss
uk: Чисті втрати

en: Network HTTP access is disabled. You can enable it in the Network section of the Preferences dialog.
uk: Доступ до мережі через HTTP вимкнено. Його можна увімкнути у діалозі Параметри у розділі Мережа.

en: Never
uk: Ніколи

en: Never End
uk: Ніколи не закінчувати

en: New
uk: Створити

en: New Account
uk: Новий рахунок

en: New Account Hierarchy Setup
uk: Створення нової ієрархії рахунків

en: New Account _Hierarchy…
uk: Створити _ієрархію рахунків…

en: New Accounts _Page
uk: Створити с_торінку рахунків

en: New Bill
uk: Створити платіж

en: New Book Options
uk: Параметри нових книг

en: New Credit Note
uk: Створити сторно

en: New Customer
uk: Введення нового клієнта

en: New Employee
uk: Створити працівника

en: New Equity
uk: Нова маржа

en: New Expense Voucher
uk: Створити розписку про витрати

en: New Invoice
uk: Створити рахунок-фактуру

en: New Job
uk: Створити роботу

en: New Liabilities
uk: Нові зобов'язання

en: New Order
uk: Створити замовлення

en: New Retained Earnings
uk: Новий запис нерозподіленого прибутку

en: New Retained Losses
uk: Новий запис нерозподілених витрат

en: New Split
uk: Нове дроблення

en: New Split Information
uk: Відомості щодо нового дроблення

en: New Style Sheet
uk: Створити стиль оформлення

en: New Transaction
uk: Нова транзакція

en: New Transaction Information
uk: Інформація про нову транзакцію

en: New Vendor
uk: Створити виробника

en: New Voucher
uk: Новий товарний чек

en: New Window with _Page
uk: Відрити _сторінку у новому вікні

en: New _Account…
uk: _Створити рахунок…

en: New _Bill
uk: Створити _рахунок

en: New _Bill…
uk: Створити _рахунок…

en: New _Credit Note
uk: С_творити сторно

en: New _Expense Voucher…
uk: Створити _розписку про витрати…

en: New _File
uk: _Створити файл

en: New _Invoice
uk: Створити _рахунок-фактуру

en: New _Invoice…
uk: Створити _рахунок-фактуру…

en: New _Job…
uk: Створити з_авдання…

en: New _Price
uk: Нова _ціна

en: New _Voucher
uk: Створити _розписку

en: New _Voucher…
uk: Створити _розписку…

en: New balance must be higher than old balance.
uk: Новий баланс має бути вищим за старий.

en: New balance must be lower than old balance.
uk: Новий баланс має бути нижчим за старий.

en: New hierarchy window on "New File"
uk: Нове вікно ієрархії у відповідь на «Створити файл»

en: New location:
uk: Нове розташування:

en: New search
uk: Новий пошук

en: New search _limit
uk: Нове _обмеження пошуку

en: New security
uk: Створити цінні папери

en: New top level account
uk: Новий рахунок верхнього рівня

en: New, UNBALANCED (need acct to transfer %s)!
uk: Новий, НЕЗБАЛАНСОВАНИЙ (потрібен рахунок для трансферу %s)!

en: New, UNBALANCED (need price to transfer %s to acct %s)!
uk: Новий, НЕЗБАЛАНСОВАНИЙ (потрібна ціна для переказу %s до рахунку %s)!

en: New, already balanced
uk: Новий, вже збалансований

en: New, transfer %s to (auto) "%s"
uk: Новий, трансфер %s у (автоматично) «%s»

en: New, transfer %s to (manual) "%s"
uk: Новий, трансфер %s у (вручну) «%s»

en: New?
uk: Новий?

en: New…
uk: Створити…

en: Next Balance
uk: Наступний баланс

en: Next Occur
uk: Наступна подія

en: Next Option
uk: Наступний параметр

en: Next budget period
uk: Наступний бюджетний період

en: Next most recently opened file
uk: Наступні нещодавно використані документи

en: No
uk: Ні

en: No 'Commodity from'.
uk: Немає «Похідний товар».

en: No 'Currency to' column selected and no selected Currency specified either.
    This should never happen. Please report this as a bug.
uk: Не вибрано стовпчик «Вихідна валюта» і не вказано валюти.
    Так не слід робити. Будь ласка, повідомте про цю ваду.

en: No 'Currency to'.
uk: Немає «Цільова валюта».

en: No 'From Namespace/From Symbol' columns selected and no selected Commodity From specified either.
    This should never happen. Please report this as a bug.
uk: Не вибрано стовпчик «З простору назв/З символу» і не вказано похідного товару.
    Так не слід робити. Будь ласка, повідомте про цю ваду.

en: No Account selected. Please try again.
uk: Немає вибраних рахунків. Спробуйте ще раз.

en: No Averaging
uk: Без обрахунку середнього

en: No Customer
uk: Немає клієнта

en: No Fancy Date Format
uk: Без форматування дати

en: No Finance::Quote Version
uk: Немає версії Finance::Quote

en: No Linked Account
uk: Немає пов'язаного рахунку

en: No Online Banking account found for this gnucash account. These transactions will not be executed by Online Banking.
uk: Для цього рахунку gnucash не знайдено рахунку інтернет-банкінгу. Ці транзакції не буде виконано засобами інтернет-банкінгу.

en: No Settings
uk: Немає параметрів

en: No account column selected and no base account specified either.
    This should never happen. Please report this as a bug.
uk: Не вибрано стовпчик рахунку і не вказано базовий рахунок.
    Такого не мало статися. Будь ласка, повідомте про це розробникам як про ваду.

en: No accounts selected
uk: Не вибраний жоден з рахунків

en: No adjusting/closing entries
uk: Без записів коригування/закриття

en: No amount column.
uk: Немає стовпчика суми.

en: No amount or negated amount column.
uk: Немає стовпчика суми або суми зі знаком.

en: No budgets exist. You must create at least one budget.
uk: Не створено жодного бюджету. Вам слід створити хоча б один бюджет.

en: No change
uk: Без змін

en: No data
uk: Дані відсутні

en: No date column.
uk: Немає стовпчика дати.

en: No description provided.
uk: Опису не надано.

en: No description: form %s, code %s, tax type %s
uk: Немає опису: форма %s, код %s, тип податків %s

en: No documents were selected to assign this payment to. This may create an unattached payment.
uk: Не вибрано документів для прив'язування цього платежу. Це може призвести до створення запису непов'язаного платежу.

en: No errors found. Click Apply to create transaction.
uk: Помилок не знайдено. Натисніть кнопку «Застосувати», щоб створити транзакцію.

en: No exchange rate available in SX [%s] for %s -> %s, value is zero.
uk: Немає доступного курсу обміну у SX [%s] для %s → %s, значення є нульовим.

en: No exportable data
uk: Немає придатних до експортування даних

en: No form: code %s, tax type %s
uk: Без форми: код %s, тип податків %s

en: No help available.
uk: Немає довідки.

en: No invoice has been selected -- please use the Options menu to select one.
uk: Не вибрано рахунку-фактури — будь ласка, скористайтеся меню «Параметри», щоб вибрати рахунок-фактуру.

en: No lines are selected for importing. Please reduce the number of lines to skip.
uk: Не вибрано рядків для імпортування. Будь ласка, зменшіть кількість рядків, які слід пропустити.

en: No matching transactions found
uk: Не знайдено відповідних транзакцій

en: No new transactions were found in this import.
uk: В цих імпортованих даних не знайдено нових транзакцій.

en: No price found
uk: Ціни не знайдено

en: No read permission to read from file %s.
uk: Немає прав на читання з файла %s.

en: No reference accounts found.
uk: Не знайдено рахунків посилання.

en: No such entity: %s
uk: Немає такої сутності: %s

en: No such owner entity: %s
uk: Немає такого власника сутності: %s

en: No such price: %s
uk: Немає такої ціни: %s

en: No suitable backend was found for %s.
uk: Не знайдено відповідний механізм для %s.

en: No transactions found.
uk: Не знайдено транзакцій.

en: No transactions were found that match the time interval and account selection specified in the Options panel.
uk: Не знайдені транзакції, що відповідали б інтервалу часу та виділеним рахункам, вказаним у панелі Параметри.

en: No uncleared splits found.
uk: Неузгоджених поділів не знайдено.

en: No valid A/Payable or A/Receivable account found. Please ensure valid AP/AR account exists.
uk: Не знайдено коректних рахунків A/Payable або A/Receivable. Будь ласка, переконайтеся, що існує коректний рахунок AP/AR.

en: No valid account found
uk: Не знайдено коректного рахунка

en: No valid customer found.
uk: Не знайдено коректного клієнта.

en: No valid customer selected.
uk: Не вибрано коректного клієнта.

en: No valid data found in the selected file. It may be empty or the selected encoding is wrong.
uk: У вибраному файлі не знайдено коректних даних. Можливо, він є порожнім або вибрано помилкове кодування даних.

en: No valid date.
uk: Немає коректної дати.

en: No valid description.
uk: Немає коректного опису.

en: No valid employee selected.
uk: Не вибрано коректного постачальника.

en: No valid invoice selected. Click on the Options button and select the invoice to use.
uk: Не вибрано коректного рахунку-фактури. Натисніть кнопку «Параметри» і виберіть рахунок-фактуру, яким слід скористатися.

en: No valid job selected.
uk: Не вибрано коректного завдання.

en: No valid online banking account assigned.
uk: Не пов'язано коректного рахунку інтернет-банкінгу.

en: No valid vendor selected.
uk: Не вибрано коректного постачальника.

en: No warnings to reset.
uk: Немає попереджень для скидання.

en: No, keep them as they are
uk: Ні, зберегти як є

en: No, n_ever
uk: Ні, Нік_оли

en: No_tes
uk: _Примітки

en: No_w
uk: За_раз

en: Non-Bayesian
uk: Не за Баєсом

en: Non-void only
uk: Лише не порожні

en: None
uk: Немає

en: Nordic (ISO-8859-10)
uk: Скандинавське (ISO-8859-10)

en: Normal body text color.
uk: Звичайний колір тіла тесту.

en: Normally prices are not over written, select this to change that. This setting is not saved.
uk: Зазвичай, ціні не перезаписуються. Позначте цей пункт, щоб ціни перезаписувалися. Вказані параметри не збережено.

en: Normally the importer will assume each line in the input file will correspond to one transaction. Each line can have information for one transaction and one or two splits.
    
    When Multi-split is enabled the importer will assume multiple consecutive lines together hold the information for one transaction. Each line provides information for exactly one split. The first line should also provide the information for the transaction.
    To know which lines belong to the same transaction, the importer will compare the provided transaction information in each line. If that information is empty or the same as the first transaction line the importer will consider this line part of the same transaction.
uk: Зазвичай, засіб імпортування припускатиме, що кожному з рядків файла вхідних даних відповідає один запис транзакції. У кожному з рядків можуть бути дані щодо однієї транзакції і одного або двох дроблень.
    
    Якщо увімкнено режим мультиподілу, засіб імпортування припускатиме, що дані однієї транзакції містяться у декількох послідовних рядках. Кожен з рядків містить дані щодо точно одного дроблення. У першому рядку запису також мають міститися відомості щодо транзакції.
    Для визначення рядків, які належать до одного запису транзакції, засіб імпортування порівнюватиме надані відомості транзакції у кожному з рядків. Якщо рядок виявиться порожнім або таким самим, як перший рядок запису транзакції, засіб імпортування вважатиме цей рядок частиною того самого запису транзакції.

en: Not Cleared
uk: Не очищено

en: Not Used
uk: Не використовується

en: Not a defined function
uk: Не визначена функція

en: Not a variable
uk: Не змінна

en: Not all fields could be parsed. Please correct the issues reported for each line or adjust the lines to skip.
uk: Вдалося обробити вміст не усіх полів. Будь ласка, виправте проблеми, про які повідомлено для кожного з рядків або скоригуйте параметри рядків, які слід пропустити.

en: Not enough information for quotes dump
uk: Недостатньо даних для дампу курсів

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Not scheduled
uk: Не заплановано

en: Not tax-related; %s%s: %s (code %s, tax type %s)
uk: Не пов'язано із податками; %s%s: %s (код %s, тип податку %s)

en: Not tax-related; invalid code %s for tax type %s
uk: Не пов'язано із податками; некоректний код %s для типу податків %s

en: Not tax-related; no description: form %s, code %s, tax type %s
uk: Не пов'язано із податками; немає опису: форма %s, код %s, тип податків %s

en: Not tax-related; no form: code %s, tax type %s
uk: Не пов'язано із податками; немає форми: код %s, тип податків %s

en: Not tax-related; tax type %s: invalid code %s for account type
uk: Не пов'язано із податками; тип податків %s, некоректний код %s для типу податків

en: Not_ify when due
uk: Спо_віщати про борги до оплати

en: Note
uk: Нотатка

en: Note the UK variant may specify EU VAT accounts may be tagged with *EUVAT* in the VAT account description. EU Goods sales and purchase accounts may be tagged with *EUGOODS* in the account description.
uk: Зауважте, що у варіанті для Великої Британії у описі рахунку ПДВ ЄС може бути вказано мітку *EUVAT*. Рахунки продатів та придбання товарів ЄС може бути позначено у описі рахунку міткою *EUGOODS*.

en: Note: NO WARRANTIES FOR ANYTHING. Some banks run a poorly implemented Online Banking server. You should not rely on time-critical transfers through Online Banking, because sometimes the bank does not give you correct feedback when a transfer is rejected.
uk: Зауваження: ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ З БУДЬ-ЯКИХ ПИТАНЬ. Реалізація сервера інтернет-банкінгу у деяких банках є дуже неякісною. Вам не слід покладатися на перекази інтернет-банкінгу, якщо критичним параметром у них є час, оскільки іноді сервер банку не відповідає належним чином, якщо у переказі було відмовлено.

en: Note: Only Document Links that are not read-only will be changed.
uk: Зауваження: буде змінено лише прив'язки до документів, які призначено не лише для читання.

en: Note: Use View->'Filter By…' to control visible accounts.
uk: Зауваження: скористайтеся пунктом «Перегляд -> Критерій фільтрування…» для керування переліком видимих рахунків.

en: Notes
uk: Примітки

en: Notes added at end of invoice -- may contain HTML markup
uk: Примітки, додані наприкінці рахунку-фактури — можуть містити розмітку HTML

en: Notes added at end of invoice -- may contain HTML markup.
uk: Примітки, додані наприкінці рахунку-фактури — можуть містити розмітку HTML.

en: Nothing to process.
uk: Нічого обробляти.

en: Notice
uk: Зауваження

en: Notify me when created
uk: Сповіщати при створенні

en: Notional distribution (capital gain)
uk: Номінальний розподіл (збільшення капіталу)

en: Notional distribution (dividend)
uk: Номінальний розподіл (дивіденд)

en: Now + 1 Year
uk: Зараз + 1 рік

en: Num
uk: Число

en: Num/Action
uk: Номер/Дія

en: Num/T-Num
uk: Номер/Номер транзакції

en: Num_ber
uk: _Номер

en: Number
uk: Число

en: Number Option
uk: Числовий параметр

en: Number cell
uk: Числова комірка

en: Number header
uk: Числовий заголовок

en: Number of Digits
uk: Кількість цифр

en: Number of Occurrences
uk: Кількість повторень

en: Number of Periods
uk: Кількість періодів

en: Number of _transactions
uk: Кількість _транзакцій

en: Number of automatic decimal places
uk: Кількість автоматичних десяткових місць

en: Number of calendar units in the recurrence: E.g. Biweekly = every 2 weeks; Quarterly = every 3 months
uk: Кількість календарних одиниць у повторі: наприклад. Кожні два тижні = кожні 2 тижні; Щоквартально = кожні 3 місяці

en: Number of characters for auto complete.
uk: Кількість символів для вмикання автоматичного доповнення.

en: Number of checks to print on the first page.
uk: Кількість чеків, які буде надруковано на першій сторінці.

en: Number of columns
uk: Кількість колонок

en: Number of columns before wrapping to a new row.
uk: Кількість колонок перед переносом на новий рядок.

en: Number of degrees to rotate the check.
uk: Кут повороту чека у градусах.

en: Number of files in history
uk: Кількість файлів у історії

en: Number of rows for the Header
uk: Кількість рядків у заголовку

en: Number of transactions to show in a register.
uk: Кількість транзакцій, які слід показувати у реєстрі.

en: Number/Action
uk: Номер/Дія

en: Numbers, Date, Time
uk: Числа, дата, час

en: Numeric error
uk: Числова помилка

en: Numerical by descending amount
uk: За числовим значенням, за спаданням суми

en: Object references
uk: Посилання на об'єкт

en: Offset between documents:
uk: Зсув між документами:

en: Offset for complete check
uk: Відступ для усього чека

en: Old location:
uk: Старе розташування:

en: Omit Accounts
uk: Пропускати рахунки

en: Omit any accounts deeper than the depth limit.
uk: Не брати до уваги рахунки, глибші ніж глибина обмеження.

en: Omit from report
uk: Виключити зі звіту

en: Omit zero balance figures
uk: Не включати малюнки нульових балансів

en: On high resolution screens reports tend to be hard to read. This option allows you to scale reports up by the set factor. For example setting this to 2.0 will display reports at twice their typical size.
uk: На екранах із високою роздільною здатністю звіти важко читати. За допомогою цього параметра ви можете вказати коефіцієнт масштабування для показу звіту. Наприклад, якщо для цього параметра буде вказано значення 2.0, розміри зображення звіту буде збільшено удвічі, якщо порівнювати їх із типовими.

en: On preprinted checks containing multiple checks per page, this setting specifies which check position to print. The possible values are 0, 1 and 2, corresponding to the top, middle and bottom checks on the page.
uk: Якщо у попередньому перегляді друку на сторінці міститься декілька чеків, цей параметр визначає, який з чеків слід надрукувати. Можливими значеннями є 0, 1 та 2. Ці значення, відповідно, означають верхній, середній і нижній чек на сторінці.

en: On the
uk: На

en: On the next page, the accounts in your QIF files and any stocks or mutual funds you own will be matched with GnuCash accounts. If a GnuCash account already exists with the same name, or a similar name and compatible type, that account will be used as a match; otherwise, GnuCash will create a new account with the same name and type as the QIF account. If you do not like the suggested GnuCash account, double-click to change it.
    
    Note that GnuCash will be creating many accounts that did not exist on your other personal finance program, including a separate account for each stock you own, separate accounts for the brokerage commissions, special "Equity" accounts (subaccounts of Retained Earnings, by default) which are the source of your opening balances, etc. All of these accounts will appear on the next page so you can change them if you want to, but it is safe to leave them alone.
uk: На наступній сторінці можна буде встановити відповідність між рахунками у ваших файлах QIF і акціями або взаємними фондами, власником яких ви є, та рахунками GnuCash. Якщо у GnuCash вже існує рахунок із тією самою або подібною назвою і сумісним типом, цей рахунок буде використано як відповідник; якщо такого рахунку виявлено не буде, GnuCash створить рахунок із тією самою назвою і типом, що і рахунок QIF. Якщо вам не подобається запис запропонованого рахунку GnuCash, двічі клацніть на ньому, щоб змінити його.
    
    Зауважте, що GnuCash буде створювати багато рахунків, яких не існує у вашій іншій особистій фінансовій програмі. зокрема окремий рахунок для кожної акції, якою ви володієте, окремі рахунки для брокерської комісії, особливі рахунки «маржі» (типові підлеглі рахунки утриманих прибутків), які є джерелом ваших початкових балансів тощо. Усі ці рахунки буде показано на наступній сторінці, і ви зможете змінити їх бажаним чином, але без проблем можна лишити усе, як визначено програмою.

en: Once
uk: Одноразово

en: One Day
uk: Один день

en: One Month
uk: Один місяць

en: One Month Ago
uk: Місяць тому

en: One Month Ago.
uk: Місяць тому.

en: One Month Ahead
uk: Місяць наперед

en: One Month Ahead.
uk: Місяць наперед.

en: One Week
uk: Один тиждень

en: One Week Ago
uk: Тиждень тому

en: One Week Ago.
uk: Тиждень тому.

en: One Week Ahead
uk: Тиждень наперед

en: One Week Ahead.
uk: Тиждень наперед.

en: One Year
uk: Один рік

en: One Year Ago
uk: Рік тому

en: One Year Ago.
uk: Рік тому.

en: One Year Ahead
uk: Рік наперед

en: One Year Ahead.
uk: Рік наперед.

en: One of your reports has a report-guid that is a duplicate. Please check the report system, especially your saved reports, for a report with this report-guid:
uk: GUID одного зі звітів дублюється. Будь ласка, перевірте систему звітів, особливо збережені вами звіти, щодо звіту із таким GUID:

en: One or more of the entries are for accounts different from the invoice/bill currency. You will be asked to enter a conversion rate for each.
uk: Один або декілька записів належать до рахунків валют, відмінних від валюти рахунку-фактури або рахунку. Програма попросить вас ввести обмінний курс для кожної з них.

en: One or more selected invoices have already been posted.
    Re-check your selection.
uk: Один або декілька із позначених рахунків-фактур вже введено.
    Перевірте, чи правильно здійснено вибір.

en: One or more sub-accounts contain read-only transactions which may not be deleted.
uk: Один або більше субрахунків містить транзакції, доступні лише для читання, які не можна видаляти.

en: One split per line
uk: Один поділ на рядок

en: One transaction per line
uk: Одна транзакція на рядок

[ctx: One-letter indication for 'no']
en: N
uk: Н

[ctx: One-letter indication for 'yes']
en: Y
uk: Т

en: Online
uk: В ефірі

en: Online Banking
uk: Онлайн-банкінг

en: Online Banking Account Name
uk: Назва рахунку для інтернет-банкінгу

en: Online Banking Bank-Internal Transfer
uk: Внутрішній трансфер клієнт-банку

en: Online Banking Connection Window
uk: Вікно з'єднання з онлайн-банкінгом

en: Online Banking Direct Debit Note
uk: Примітка прямого дебету клієнт-банку

en: Online Banking European (SEPA) Debit Note
uk: Банківська європейська (SEPA) примітка до дебету у інтернеті

en: Online Banking European (SEPA) Internal Transfer
uk: Банківський європейський внутрішній інтернет-переказ (SEPA)

en: Online Banking European (SEPA) Transfer
uk: Банківський європейський інтернет-переказ (SEPA)

en: Online Banking Setup Finished
uk: Налаштовування інтернет-банкінгу завершено

en: Online Banking Transaction
uk: Транзакція клієнт-банку

en: Online HBCI
uk: Інтернет-HBCI

en: Online Id
uk: Інтернет-ідентифікатор

en: Online Quotes
uk: Інтерактивні курси

en: Online Transaction
uk: Транзакція через Інтернет

en: Online account ID here…
uk: Інтерактивний ідентифікатор рахунку тут…

en: Online action "Get Balance" not available for this account.
uk: Інтернет-дія «Отримати сальдо» недоступна для цього рахунку.

en: Online action "Get Transactions" not available for this account.
uk: Інтернет-дія «Отримати транзакції» недоступна для цього рахунку.

en: Only Active?
uk: Лише діючий?

en: Only display leaf account names.
uk: Показувати лише назви рахунків, що не мають субрахунків.

en: Only one price
uk: Лише одна ціна

en: Only show _active owners
uk: Показувати лише _активних власників

en: Only show accounts that contain warnings. This is useful for quickly finding potential lot errors.
uk: Показувати лише рахунки, які містять попередження. Корисно для швидкого пошуку потенційних помилок у лотах.

en: Open
uk: Відкрити

en: Open Document Link
uk: Відкрити посилання на документ

en: Open Linked Document
uk: Відкриття пов'язаного документа

en: Open Linked Document:
uk: Відкрити пов'язаний документ:

en: Open _Account
uk: Відкрити _рахунок

en: Open _Anyway
uk: Відкрити _попри все

en: Open _Folder
uk: Відкрити _теку

en: Open _Read-Only
uk: Відкрити _лише для читання

en: Open _SubAccounts
uk: Відкрити _субрахунки

en: Open a Customer overview page
uk: Відкрити сторінку огляду клієнтів

en: Open a Employee overview page
uk: Відкрити сторінку огляду працівників

en: Open a Vendor overview page
uk: Відкрити сторінку огляду постачальників

en: Open a company report window for the owner of this credit note
uk: Відкрити вікно звіту про фірму для власника цього сторно

en: Open a company report window for the owner of this invoice
uk: Відкрити вікно звіту про фірму для власника цього рахунку-фактури

en: Open a customer report window for the owner of this invoice
uk: Відкрити вікно звіту про клієнта для власника цього рахунку-фактури

en: Open a employee report window for the owner of this voucher
uk: Відкрити вікно звіту про найманого працівника для власника цієї розписки

en: Open a new Account Tree page
uk: Відкрити нову сторінку з деревом рахунків

en: Open a new register tab for the other account with focus on this transaction
uk: Відкрити нову вкладку бухгалтерської книги для іншого рахунка із фокусом на цій транзакції

en: Open a new register tab for the other account with focus on this transaction.
uk: Відкрити нову вкладку бухгалтерської книги для іншого рахунка із фокусом на цій транзакції.

en: Open a new top-level GnuCash window
uk: Відкрити нове вікно GnuCash для поточного вигляду

en: Open a register report for the selected Transaction.
uk: Відкрити звіт по журналу для вибраної транзакції.

en: Open a register report for this Account.
uk: Відкрити звіт по журналу для цього рахунку.

en: Open a vendor report window for the owner of this bill
uk: Відкрити вікно звіту про постачальника для власника цього рахунку

en: Open an existing Budget in a new tab. If none exists a new budget will be created
uk: Відкрити наявний бюджет у новій вкладці. Якщо бюджетів ще не створено, буде створено новий бюджет

en: Open an existing GnuCash file
uk: Відкрити файл GnuCash, що існує

en: Open buy
uk: Відкрита купівля

en: Open general journal window
uk: Відкрити вікно загального журналу

en: Open imported documents in tabs
uk: Відкрити імпортовані документи у вкладках

en: Open new invoice in new window
uk: Відкрити новий рахунок-фактуру у новому вікні

en: Open new tabs _adjacent to current tab
uk: Відкривати нові вкладки пору_ч із поточною вкладкою

en: Open not yet posted documents in tabs
uk: Відкрити ще не введені документи у вкладках

en: Open short
uk: Відкрита укоротко

en: Open the Bills Due Reminder dialog
uk: Відкрити нагадування про платежі

en: Open the Find Bill dialog
uk: Пошук платежу

en: Open the Find Customer dialog
uk: Знайти клієнта

en: Open the Find Employee dialog
uk: Пошук працівника

en: Open the Find Expense Voucher dialog
uk: Пошук розписки про витрати

en: Open the Find Invoice dialog
uk: Знайти рахунок-фактуру

en: Open the Find Job dialog
uk: Відкрити діалогове вікно пошуку роботи

en: Open the Find Vendor dialog
uk: Пошук постачальника

en: Open the GnuCash Help
uk: Відкрити довідку з GnuCash

en: Open the GnuCash Tutorial
uk: Відкрити підручник з GnuCash

en: Open the Invoices Due Reminder dialog
uk: Відкрити вікно нагадування щодо сплат за рахунками-фактурами

en: Open the New Bill dialog
uk: Створення нового платежу

en: Open the New Customer dialog
uk: Введення нового клієнта

en: Open the New Employee dialog
uk: Ввести нового працівника

en: Open the New Invoice dialog
uk: Створити новий рахунок-фактуру

en: Open the New Job dialog
uk: Відкрити діалогове вікно створення роботи

en: Open the New Vendor dialog
uk: Ввести нового постачальника

en: Open the New Voucher dialog
uk: Створення нової розписки

en: Open the Process Payment dialog
uk: Обробити платіж

en: Open the Selected Budget
uk: Відкрити виділений бюджет

en: Open the account
uk: Розкрити рахунок

en: Open the linked document
uk: Відкрити пов'язаний документ

en: Open the linked document for the current transaction
uk: Відкрити пов'язаний із поточною транзакцією документ

en: Open the linked document for the current transaction.
uk: Відкрити пов'язаний із поточною транзакцією документ.

en: Open the selected account
uk: Відкрити вибраний рахунок

en: Open the selected account and all its subaccounts
uk: Розкрити вибраний рахунок та всі його субрахунки

en: Open/Quicken Financial Exchange file (*.ofx, *.qfx)
uk: файли обміну фінансовими даними Open/Quicken (*.ofx, *.qfx)

en: Opened
uk: Відкрито

en: Opening Balance
uk: Початкове сальдо

en: Opening Balances
uk: Початкове сальдо

en: Opening balance
uk: Початковий баланс

en: Opens new tab adjacent to current tab instead of at the end
uk: Відкриває нову вкладку поруч із поточною вкладкою, а не у кінці панелі вкладок

en: Opens new tab adjacent to current tab instead of at the end.
uk: Відкриває нову вкладку поруч із поточною вкладкою, а не у кінці панелі вкладок.

en: Open…
uk: Відкрити…

en: Options
uk: Параметри

en: Order
uk: Замовлення

en: Order Entries
uk: Записи замовлення

en: Order Entry
uk: Запис замовлення

en: Order ID
uk: Ідентифікатор замовлення

en: Order Information
uk: Інформація про замовлення

en: Order Notes
uk: Примітки до замовлення

en: Order number
uk: Номер замовлення

en: Order number format
uk: Формат номеру замовлення

en: Order of Secondary sorting.
uk: Порядок вторинного сортування.

en: Order of primary sorting.
uk: Порядок первинного сортування.

en: Originator Account Number
uk: Номер рахунку ініціатора

en: Originator BIC (Bank Code)
uk: BIC (банківський код) відправника

en: Originator IBAN (International Account Number)
uk: IBAN (міжнародний номер рахунку) відправника

en: Orphan
uk: Занедбаний

en: Orphaned Gains
uk: Втрачені прибутки

en: Oth. Curr.
uk: Інш. вал.

en: Other
uk: Інше

en: Other Account Code
uk: Інший код рахунку

en: Other Account Name
uk: Інша назва рахунку

en: Other Expense
uk: Інші витрати

en: Out of memory
uk: Недостатньо пам'яті

en: Output file for report
uk: Файл результатів звітування

en: Override account-selection and show sub-accounts of all selected accounts?
uk: Не враховувати виділені рахунки, а показувати субрахунки усіх виділених рахунків?

en: Override or modify From: & To:.
uk: Переписати або виправити «Від:» та «До:».

en: Override the global Tax Table?
uk: Застосувати загальну таблицю податків?

en: Overview
uk: Огляд

en: Overview:
uk: Огляд:

en: Owner Information
uk: Інформація про власника

en: Owner Name
uk: Ім'я власника

en: Owner's Name
uk: Ім'я власника

en: Owner-ID
uk: Ід-власника

en: Owners
uk: Власники

en: PAID
uk: СПЛАЧЕНО

en: PDF export file name date format choice
uk: Варіант запису дати у назві експортованого файла PDF

en: PDF export file name format
uk: Формат назви експортованого файла PDF

en: PMI
uk: Страхування іпотеки

en: PMI Payment
uk: Платіж страхування іпотеки

en: POS
uk: Каса

en: P_ause
uk: П_ризупинити

en: Pa_ge Setup
uk: П_араметри сторінки

en: Pa_yee
uk: _Одержувач

en: Page
uk: Сторінка

en: Paid
uk: Оплачено

en: Parent account amounts include children
uk: Суми батьківського рахунку включають дочірні

en: Parent account balances
uk: Баланси батьківських рахунків

en: Parent account subtotals
uk: Проміжний підсумок батьківського рахунку

en: Parse Error
uk: Помилка аналізу

en: Parse ambiguity between formats
uk: Двозначність обробки між форматами

en: Parsing accounts
uk: Обробка рахунків

en: Parsing categories
uk: Обробка категорій

en: Parsing failed.
uk: Помилка обробки.

en: Parsing file…
uk: Обробляємо файл…

en: Parsing prices
uk: Обробляємо ціни

en: Parsing transactions
uk: Обробка транзакцій

en: Part of Payment Transaction
uk: Частина транзакції до оплати

en: Partial Amount
uk: Часткова сума

en: Partner
uk: Партнер

en: Password
uk: Пароль

en: Paste the clipboard content at the cursor position
uk: Вставити зміст буферу обміну у позицію курсору

en: Paste the split from the clipboard
uk: Вставити частину з буферу обміну

en: Paste the transaction from the clipboard
uk: Вставити транзакцію з буферу обміну

en: Paste the transaction from the clipboard.
uk: Вставити транзакцію з буферу обміну.

en: Path does not exist,
uk: Шляху не існує,

en: Path head does not exist,
uk: Шляху не існує,

en: Path head for Linked Files Relative Paths
uk: Базовий шлях для відносних шляхів пов'язаних файлів

en: Path head for files is,
uk: Шлях для файлів,

en: Path head not set, using '%s' for relative paths
uk: Заголовок шляху не вказано, використовуємо «%s» для відносних шляхів

en: Pay
uk: Сплатити

en: Pay Bill
uk: Сплатити рахунки

en: Payable Aging
uk: Термін платежу

en: Payable to
uk: Кому оплачується

en: Payable to string
uk: Рядок «Кому оплачується»

en: Paycheck
uk: Чек

en: Payees and memos
uk: Одержувачі та пам'ятки

en: Payment
uk: Платіж

en: Payment Address
uk: Адреса платежу

en: Payment Frequency
uk: Періодичність платежів

en: Payment From
uk: Платіж від

en: Payment From (Escrow)
uk: Платіж від (Депонент)

en: Payment Information
uk: Інформація про платіж

en: Payment Purpose continued
uk: Продовження призначення платежу

en: Payment To
uk: Платіж до

en: Payment To (Escrow)
uk: Платіж у (Депонент)

en: Payment Total
uk: Повна сума платежу

en: Payment _Purpose (only for recipient)
uk: При_значення платежу (лише для отримувача)

en: Payment has no owner
uk: У сплати немає власника

en: Payment periods
uk: Період платежів

en: Payment received text
uk: Сповіщення про отримання платежу

en: Payment received, thank you!
uk: Платіж отримано, дякуємо!

en: Payment, thank you!
uk: Сплачено, дякуємо!

en: Payments
uk: Платежі

en: Pending Action
uk: Дія у черзі

en: Per default the GnuCash version will be shown before the report data.
uk: Типово, версію GnuCash буде показано до даних звіту.

en: Per default the additional comments text will be shown before the report data.
uk: Типово, текст додаткових коментарів буде показано перед даними звіту.

en: Per default the date/time info will be shown before the report data.
uk: Типово, дані щодо дати і часу буде показано до даних звіту.

en: Per default the preparer info will be shown before the report data.
uk: Типово, дані щодо виконавця буде показано до даних звіту.

en: Per default the receiver info will be shown before the report data.
uk: Типово, відомості щодо отримувача буде показано до даних звіту.

en: Percent
uk: Відсоток

en: Percent %
uk: Відсоток %

en: Percentage amount must be between -100 and 100.
uk: Значення у відсотках має належати діапазону від -100 до 100.

en: Percentage chart
uk: Діаграма часток

en: Perform account list _setup on new file
uk: Відкривати _налаштовування списку рахунків для нових файлів

en: Perform financial calculations, such as a loan repayment
uk: Виконувати фінансові обчислення, зокрема визначення виплат за позичками

en: Period
uk: Період

en: Period %s - %s
uk: Період від %s до %s

en: Period Totals
uk: Підсумки за періодом

en: Period duration
uk: Тривалість періоду

en: Period end
uk: Кінець періоду

en: Period from ~a to ~a
uk: Період від ~a до ~a

en: Period number.
uk: Номер періоду.

en: Period order is most recent first
uk: Порядок періодів — найсвіжіші першими

en: Period start
uk: Початок періоду

en: Period: 123,456.78
uk: Крапка: 123,456.78

en: Periodic payment
uk: Періодичний платіж

en: Perl is missing the following modules. Please see https://wiki.gnucash.org/wiki/Online_Quotes#Finance::Quote for detailed corrective action.
uk: У Perl не вистачає вказаних нижче модулів. Будь ласка, ознайомтеся із вмістом сторінки https://wiki.gnucash.org/wiki/Online_Quotes#Finance::Quote, щоб дізнатися про те, як це виправити.

en: Permanent Warnings
uk: Постійні Попередження

en: Phone
uk: Телефон

en: Picture
uk: Зображення

en: Picture Location
uk: Розташування зображення

en: Pie:
uk: Сектор:

en: Pixels
uk: Пікселі

en: Place Holder
uk: Заповнювач

en: Placeholde_r
uk: _Проміжний

en: Placeholder
uk: Проміжний

en: Placeholder account selected. Please try again.
uk: Обрано проміжний рахунок. Спробуйте ще раз, будь ласка.

en: Placeholder?
uk: Замінник?

en: Plain
uk: Простий

en: Please choose the currency to use for new accounts.
uk: Виберіть валюту для нових рахунків.

en: Please delete this transaction. Explanation at https://wiki.gnucash.org/wiki/Business_Features_Issues#Double_posting
uk: Будь ласка, вилучіть цей запис транзакції. Пояснення можна знайти тут: https://wiki.gnucash.org/wiki/Business_Features_Issues#Double_posting

en: Please delete this transaction. Explanation at https://wiki.gnucash.org/wiki/Business_Features_Issues#I_can.27t_delete_a_transaction_of_type_.22I.22_from_the_AR.2FAP_account
uk: Будь ласка, вилучіть цей запис транзакції. Пояснення можна знайти тут: https://wiki.gnucash.org/wiki/Business_Features_Issues#I_can.27t_delete_a_transaction_of_type_.22I.22_from_the_AR.2FAP_account

en: Please direct all enquiries to
uk: Будь ласка, спрямовуйте усі запити до

en: Please enter new name
uk: Будь ласка, введіть нову назву

en: Please find and select the accounts which will hold the tax collected or paid. These accounts must contain splits which document the monies which are wholly sent or claimed from tax authorities during periodic GST/VAT returns. These accounts must be of type ASSET for taxes paid on expenses, and type LIABILITY for taxes collected on sales.
uk: Будь ласка, знайдіть і позначте рахунки, на яких зберігатимуться зібрані і сплачені податки. Ці рахунки мають містити поділи, які документують кошти, які було повністю надіслано або сплачено податковими органами під час періодичних відшкодувань податку з продажу та податку з доданої вартості. Ці рахунки мають належати до типу ASSET для сплачених податків та витрат і до типу LIABILITY для зібраних з продажів податків.

en: Please make all checks payable to
uk: Будь ласка, зробіть усі чеки придатними до оплати

en: Please name the Scheduled Transaction.
uk: Вкажіть назву запланованої транзакції.

en: Please note some transactions were not processed
uk: Будь ласка, зауважте, що деякі транзакції не було оброблено

en: Please provide a valid end selection.
uk: Вкажіть коректне завершення виділення.

en: Please select a 'Currency to' column or set a Currency in the 'Currency To' field.
uk: Будь ласка, виберіть стовпчик «Вихідна валюта» або встановіть валюту у полі «Вихідна валюта».

en: Please select a 'From Namespace' column or set a Commodity in the 'Commodity From' field.
uk: Будь ласка, виберіть стовпчик «З простору назв» або встановіть валюту у полі «Вхідна валюта».

en: Please select a 'From Symbol' column or set a Commodity in the 'Commodity From' field.
uk: Будь ласка, виберіть стовпчик «З символу» або встановіть валюту у полі «Вхідна валюта».

en: Please select a (negated) amount column.
uk: Будь ласка, виберіть (заперечний) стовпчик суми.

en: Please select a commodity to match the following exchange specific code. Please note that the exchange code of the commodity you select will be overwritten.
uk: Будь ласка, виберіть товар, якому відповідає вказаний нижче специфічний код обміну. Будь ласка, зауважте, що вибраний вами код обміну товару буде перезаписано.

en: Please select a date column.
uk: Будь ласка, виберіть стовпчик дати.

en: Please select a description column.
uk: Будь ласка, виберіть стовпчик опису.

en: Please select a file to load.
uk: Виберіть файл для завантаження.

en: Please select a file to load. When you click "Next", the file will be loaded and analyzed. You may need to answer some questions about the account(s) in the file.
    
    You will have the opportunity to load as many files as you wish, so don't worry if your data is in multiple files.
uk: Будь ласка, виберіть файл для завантаження. Коли ви натиснете «Далі», файл буде завантажено та проаналізовано. Можливо, вам потрібно буде дати відповідь на декілька питань про рахунки, що містяться у файлі.
    
    Ви матимете можливість обробити стільки файлів, скільки захочете, тому не хвилюйтеся, якщо ваші дані містяться у декількох файлах.

en: Please select an Equity account to hold the total Period Expense.
uk: Будь ласка, виберіть рахунок власних коштів для зберігання даних загальних витрат за період.

en: Please select an Equity account to hold the total Period Income.
uk: Будь ласка, виберіть рахунок власних коштів для зберігання даних загальних надходжень за період.

en: Please select an account column or set a base account in the Account field.
uk: Будь ласка, виберіть стовпчик рахунку або встановіть базовий рахунок у полі «Рахунок».

en: Please select an account column.
uk: Будь ласка, виберіть стовпчик рахунку.

en: Please select an amount column.
uk: Будь ласка, виберіть стовпчик суми.

en: Please select or create an appropriate GnuCash account for:
uk: Виберіть або створіть відповідний рахунок GnuCash для:

en: Plot Height
uk: Висота графіку

en: Plot Type
uk: Тип графіка

en: Plot Width
uk: Ширина графіка

en: Plot commodity per currency rather than currency per commodity.
uk: Будувати графік кількості товару за одиницю валюти замість кількості валюти за одиницю товару.

en: Plot height
uk: Висота графіка

en: Plot width
uk: Ширина креслення

en: Plus
uk: Плюс

en: Points
uk: Точки

en: Portfolio
uk: Портфель

en: Portfolio Report
uk: Параметри звіту

en: Position of check amount in numbers
uk: Позиція суми чека у числах

en: Position of check amount in words
uk: Позиція суми чека у словах

en: Position of date line
uk: Позиція рядка дати

en: Position of memo line
uk: Позиція рядка нотатки

en: Position of notes line
uk: Розташування рядка приміток

en: Position of payee address
uk: Розташування адреси отримувача

en: Position of payee name
uk: Позиція рядка одержувача

en: Position of split's account line
uk: Розташування рядка рахунку дроблення

en: Position of split's amount in numbers
uk: Позиція суми дроблення у числах

en: Position of split's memo line
uk: Розташування рядка нотатки дроблення

en: Position of the horizontal pane divider.
uk: Розташування горизонтального роздільника панелей.

en: Position of the vertical pane divider.
uk: Розташування вертикального роздільника панелей.

en: Post
uk: Надіслати

en: Post Date
uk: Дата надсилання

en: Post To
uk: Надіслати до

en: Post this bill to your Chart of Accounts
uk: Занести цей рахунок у графік рахунків

en: Post this credit note to your Chart of Accounts
uk: Додати це сторно у графік рахунків

en: Post this invoice to your Chart of Accounts
uk: Занести цей рахунок-фактуру у графік рахунків

en: Post this voucher to your Chart of Accounts
uk: Додати цю розписку у графік рахунків

en: Post to Account
uk: Перевести на рахунок

en: Posted
uk: Надіслано

en: Posted Account
uk: Надіслані рахунки

en: Postpone the reconciliation of this account
uk: Відкласти узгодження цього рахунку

en: Postponed
uk: Відкладена

en: Potential splits matching the selected transaction
uk: Потенційні частини, що збігаються з вибраною транзакцією

en: Pr_eferences
uk: П_араметри

en: Pre-Payment
uk: Авансовий платіж

en: Pre-check cleared transactions when creating a reconcile dialog.
uk: Відмічати очищені транзакції при відкриванні діалогового вікна узгодження.

en: Pre-select cleared transactions
uk: Виділити очищені транзакції

en: Precision
uk: Точність

en: Prefer use of price editor pricing over transactions, where applicable.
uk: Надавати перевагу редактору цін а не транзакцій, де можливо.

en: Preferences
uk: Параметри

en: Prefix
uk: Префікс

en: Prepared by:
uk: Підготовлено ким:

en: Prepared for
uk: Підготовлено для

en: Prepared for:
uk: Підготовлено для:

en: Preparer
uk: Виконавець

en: Preparing to convert your QIF data
uk: Готуємося до перетворення ваших даних QIF

en: Present
uk: Поточний

en: Present (%s)
uk: Наявні (%s)

en: Present (Report)
uk: Поточний (звіт)

en: Present the new account list dialog when you choose File->New File.
uk: Виводити діалогове вікно нового рахунку при виборі «Створити файл» у меню «Файл».

en: Present value
uk: Поточна вартість

en: Present:
uk: Теперішній час:

en: Press 'Apply' to create your new accounts. You will then be able to save them to a file or database.
    
    Press 'Back' to review your selections.
    
    Press 'Cancel' to close this dialog without creating any new accounts.
uk: Натисніть «Застосувати», щоб створити ваші рахунки. Після створення ви можете зберегти їх до файла або бази даних.
    
    Натисніть «Назад» для перегляду вашого вибору.
    
    Натисніть «Скасувати» для закриття цього вікна без створення нових рахунків.

en: Press 'Close' to Exit.
uk: Натисніть «Закрити», щоб вийти.

en: Press 'Reset' to use the original account separator and close the preference window
    Press 'Close' to return to the preference window
uk: Натисніть кнопку «Скинути», щоб скористатися початковим роздільником рахунків і закрити вікно налаштувань.
    Натисніть кнопку «Закрити», щоб повернутися до вікна налаштувань.

en: Press Apply to create export file.
    Cancel to abort.
uk: Натисніть «Застосувати» для створення файла із експортованими даними.
    Натисніть «Скасувати», щоб перервати.

en: Preview
uk: Перегляд

en: Previous Balance
uk: Попередній баланс

en: Previous Option
uk: Попередній параметр

en: Previous budget period
uk: Попередній бюджетний період

en: Price
uk: Ціна

en: Price Database
uk: База даних цін

en: Price Editor
uk: Редактор цін

en: Price Import Assistant
uk: Помічник імпортування курсів

en: Price Quotes Retrieval Options
uk: Параметри отримання курсів

en: Price Scatterplot
uk: Графік діапазону цін

en: Price Source
uk: Джерело ціни

en: Price of Commodity
uk: Ціна Товару

en: Price retrieval failed:
uk: Не вдалося отримати ціну:

en: Price retrieval failed: %s
uk: Не вдалося отримати ціну: %s

en: Price source
uk: Джерело ціни

en: Primary Key
uk: Первинний ключ

en: Primary Sort Order
uk: Первинний порядок сортування

en: Primary Subtotal
uk: Первинний проміжний підсумок

en: Primary Subtotal for Date Key
uk: Первинний проміжний підсумок для ключа дати

en: Principal
uk: Принципал

en: Principal To
uk: Проценти нараховуються на

en: Print
uk: Друк

en: Print '***' before and after each text field on the check.
uk: Виводити '***' перед та після кожного текстового поля, які слід перевірити.

en: Print '***' before and after text.
uk: Друкувати «***» перед та після тексту.

en: Print Check
uk: Друк чека

en: Print Full account names
uk: Друкувати повні назви рахунків

en: Print Name
uk: Друкована назва

en: Print TXF export parameters
uk: Виводити параметри експорту в TXF

en: Print _blocking chars
uk: Виводити символи _блокування

en: Print _date format
uk: Виводити формат _дати

en: Print all Parent account names.
uk: Друкувати всі назви батьківських рахунків.

en: Print all Transfer To/From Accounts
uk: Виводити всі рахунки на які / з яких надходять кошти

en: Print all split details for multi-split transactions.
uk: Виводити подробиці щодо усіх частин транзакцій, що складаються з кількох частин.

en: Print checks from multiple accounts
uk: Друкувати чеки з декількох рахунків

en: Print checks from multiple accounts?
uk: Друкувати чеки з декількох рахунків?

en: Print liability/equity section in the same column under the assets section as opposed to a second column right of the assets section.
uk: Виводити розділ зобов'язань/залишкової вартості у тому ж стовпчику під розділом активів, а не в іншому стовпчику праворуч від розділу активів.

en: Print the current report
uk: Надрукувати поточний звіт

en: Print the currently active page
uk: Надрукувати поточну сторінку

en: Print the date format below the date.
uk: Виводити формат дати нижче самої дати.

en: Printable Invoice
uk: Рахунки-фактури до друку

en: Printable Report
uk: Звіт для друку

en: Printing
uk: Друк

en: Prior to reconciling an account which charges or pays interest, prompt the user to enter a transaction for the interest charge or payment. Currently only enabled for Bank, Credit, Mutual, Asset, Receivable, Payable, and Liability accounts.
uk: До узгодження рахунку, з якого збирається або на яких виплачується відсоткова ставка, попросити користувача ввести транзакцію для сплати відсотків. У поточній версії увімкнено лише для банківських, кредитних, позичкових рахунків, рахунків активів, отримання коштів, сплат та боргових зобов'язань.

en: Pro_cess payments on posting
uk: О_бробляти платежі при введенні

en: Problem creating preliminary transaction
uk: Проблема зі створенням попередньої транзакції

en: Process Payment
uk: Обробити платіж

en: Process an OFX/QFX response file
uk: Обробка файла відповідей OFX/QFX

en: Processing…
uk: Обробка…

en: Profiles
uk: Профілі

en: Profit
uk: Прибуток

en: Profit & Loss
uk: Прибутки і втрати

en: Profits:
uk: Прибутки:

en: Progress
uk: Поступ

en: Project
uk: Проєкт

en: Projected Minimum:
uk: Запланований мінімум:

en: Prompt for credit card payment
uk: Пропонувати оплату кредитною карткою

en: Prompt for interest charges
uk: Запит щодо відсоткових виплат

en: Proper_ties
uk: В_ластивості

en: Purchases
uk: Придбання

en: Put the transaction text in front of the purpose of a transaction.
uk: Розташувати текст транзакції перед призначенням транзакції.

en: QIF Import
uk: Імпорт QIF

en: QIF Import Assistant
uk: Помічник імпортування QIF

en: QIF Import Completed.
uk: Імпортування QIF завершено.

en: QIF account name
uk: Назва рахунку QIF

en: QIF category name
uk: Назва категорії QIF

en: QIF files downloaded from banks and other financial institutions may not have information about Accounts and Categories which would allow them to be correctly assigned to GnuCash accounts.
    
    In the following page, you will see the text that appears in the Payee and Memo fields of transactions with no QIF Account or Category. By default these transactions are assigned to the 'Unspecified' account in GnuCash. If you select a different account, it will be remembered for future QIF files.
uk: Файли QIF, які отримано з сайтів банків та інших фінансових установ, можуть не містити даних щодо рахунків і категорій, які могло б бути використано для належної прив'язки їх до рахунків GnuCash.
    
    На наступній сторінці вам буде показано текст, який було виявлено у полях платника і примітки транзакцій і який не вдалося пов'язати із рахунком або категорією QIF. Типово, такі транзакції буде пов'язано у GnuCash з рахунком «Не вказано». Якщо ви виберете інший рахунок, його буде збережено для усіх наступних файлів QIF.

en: QIF files you have loaded
uk: Завантажені файли QIF

en: QIF import requires guile with regex support.
uk: Для імпортування даних QIF слід встановити пакунок guile із підтримкою формальних виразів.

en: QIF import: Name conflict with another account.
uk: Імпорт QIF: конфлікт імен з іншим рахунком.

en: QIF payee/memo
uk: ім'я одержувача QIF

en: Qif Import Summary
uk: Резюме імпортування Qif

en: Qty
uk: Кількість

en: Quantity
uk: Кількість

en: Quarter Year
uk: Квартал

en: Quarterly
uk: Щоквартально

en: Quarters
uk: Квартали

en: Question
uk: Запитання

en: Quick-fill makes it easy to enter common transactions. When you type the first letter(s) of a common transaction description, then press the Tab key, GnuCash will automatically complete the remainder of the transaction as it was last entered.
uk: Автозаповнення полегшує введення типових транзакцій. Коли Ви вводите першу літеру (літери) опису типової транзакції, натисніть клавішу Tab, і GnuCash автоматично дозаповнить дані транзакції в такому вигляді, в якому їх востаннє вводили.

en: Quicken(tm) Wallet Checks w/ side stub
uk: Чеки для гаманця Quicken™ з бічним корінцем

en: Quicken/QuickBooks (tm) US-Letter
uk: Quicken/QuickBooks™, лист США

en: Quit this application
uk: Завершити виконання програми

en: Quotes for the following commodities were unavailable or unusable:
uk: Курси для вказаних нижче активів недоступні або непридатні до використання:

en: REF
uk: ПОСИЛАННЯ

en: R_emind in advance
uk: На_гадувати заздалегідь

en: Raise Accounts
uk: Підняти рахунки

en: Raise accounts deeper than the depth limit to the depth limit.
uk: Підняти рахунки, глибші ніж глибина обмеження.

en: Range
uk: Діапазон

en: Range end
uk: Кінець діапазону

en: Range start
uk: Початок діапазону

en: Rate
uk: Курс

en: Rate of Gain
uk: Коефіцієнт прибутку

en: Rate of Return
uk: Норма прибутку

en: Rate/Price
uk: Ставка/Ціна

en: Ratio
uk: Відношення

en: Re-saving user data…
uk: Повторне збереження користувацьких даних…

en: Re_lative
uk: Від_носна

en: Re_name Page
uk: Перей_менувати сторінку

en: Re_vert
uk: С_касувати

en: Re_view created transactions
uk: Перевіряти створені _транзакції

en: Read aborted.
uk: Читання перервано.

en: Read only register
uk: Журнал лише для читання

en: Reading
uk: Читання

en: Reading file…
uk: Зчитується файл…

en: Realized Gain
uk: Отриманий прибуток

en: Realized Gain/Loss
uk: Отримані прибутки/втрати

en: Realized Gains or Losses from Commodity or Trading Accounts that haven't been recorded elsewhere.
uk: Отримані прибутки чи втрати від споживчих товарів чи торгових рахунків, які не були записані в іншому місці.

en: Realized ROI
uk: Отриманий ROI

en: Reason for voiding transaction
uk: Причина очищення транзакції

en: Reason the transaction was voided
uk: Причина, чому транзакція порожня

en: Rebalance Transaction
uk: Збалансувати транзакцію

en: Rebate
uk: Знижка

en: Recalculate Transaction
uk: Переобчислити транзакцію

en: Recalculate the (single) blank entry in the above fields.
uk: Переобчислити (один) чистий запис у полі зверху.

en: Receipt
uk: Прийнято

en: Receivable Aging
uk: Термін отримання платежу

en: Receive
uk: Отримати

en: Recipient Account _Number
uk: _Номер рахунку отримувача

en: Recipient BIC (Bank Code)
uk: BIC (банківський код) отримувача

en: Recipient IBAN (International Account Number)
uk: IBAN (міжнародний номер рахунку) отримувача

en: Recipient _Bank Code
uk: Код _банку отримувача

en: Reconcile
uk: Узгодження

en: Reconcile (auto) match to %s
uk: Узгодити (автоматично) відповідність до %s

en: Reconcile (manual) match to %s
uk: Узгодити (вручну) відповідність до %s

en: Reconcile Account
uk: Рахунок узгодження

en: Reconcile Date
uk: Дата узгодження

en: Reconcile Selection
uk: Узгодити позначене

en: Reconcile account now?
uk: Узгодити рахунок зараз?

en: Reconcile the selected account
uk: Узгодити вибраний рахунок

en: Reconcile the selected account.
uk: Узгодити вибраний рахунок.

en: Reconcile the selected transactions
uk: Узгодити позначені транзакції

en: Reconciled
uk: Узгоджені

en: Reconciled (%s)
uk: Узгоджені (%s)

en: Reconciled (Report)
uk: Очищено (період)

en: Reconciled Balance
uk: Узгоджене сальдо

en: Reconciled Date
uk: Дата узгодження

en: Reconciled Status
uk: Стан узгодження

[ctx: Reconciled flag 'cleared']
en: c
uk: о

[ctx: Reconciled flag 'frozen']
en: f
uk: з

[ctx: Reconciled flag 'not cleared']
en: n
uk: н

[ctx: Reconciled flag 'void']
en: v
uk: п

en: Reconciled on %s
uk: Узгоджено %s

en: Reconciled only
uk: Лише узгоджені

en: Reconciled:
uk: Узгоджено:

en: Reconciliation Report
uk: Звіт щодо звірки

en: Reconciliation status
uk: Стан узгодження

en: Record a stock split or a stock merger
uk: Записати розділення або об'єднання паперів

en: Record a stock split or a stock merger.
uk: Записати розділення або об'єднання паперів.

en: Record the current entry
uk: Записати поточний запис

en: Record the current transaction
uk: Записати поточну транзакцію

en: Record the current transaction.
uk: Записати поточну транзакцію.

en: Recursive Balance
uk: Зворотне сальдо

en: Red
uk: Червоний

en: Ref
uk: Ідент.

en: Ref text
uk: Текст ідентифікації

en: Reference
uk: Посилання

en: Reference:
uk: Ідентифікатор:

en: Reference:
uk: Ідентифікація:

en: References
uk: Посилання

en: Refine current search
uk: Уточнити поточний пошук

en: Refresh this window
uk: Оновити вікно

en: Refresh this window.
uk: Освіжити вміст цього вікна.

en: Refund
uk: Відшкодування

en: Register
uk: Журнал

en: Register Defaults
uk: Типові параметри журналу

en: Register Order
uk: Журнал замовлень

en: Register Report
uk: Звіт про журнал

en: Register opens in a new _window
uk: Журнал відкривається у _новому вікні

en: Regular expression determining which namespace commodities will be retrieved for when using the get command
uk: Регулярний вираз, що визначає, які товари буде отримано з простору назв при використанні команди отримання

en: Relative
uk: Відносно

en: Relative Date Option
uk: Параметр відносної дати

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Reload and Locate Linked Documents
uk: Перезавантаження і визначення місць пов'язаних документів

en: Reload the current database, reverting all unsaved changes
uk: Перезавантажити поточну базу даних, скасувавши усі незбережені зніми

en: Reload the current page
uk: Перезавантажити поточну сторінку

en: Remaining to Budget
uk: Лишок до бюджету

en: Remember and don't _ask me again.
uk: Запам'ятати та _не запитувати знову.

en: Remember and don't ask me again this _session.
uk: Запам'ятати та не питати мене знову у цьому _сеансі.

en: Remember the PIN in memory
uk: Запам'ятати PIN

en: Remember the _PIN in memory
uk: Запам'_ятати PIN

en: Remind in advance
uk: Нагадати заздалегідь

en: Reminder
uk: Нагадати

en: Remo_ve Other Splits
uk: В_илучити інші поділи

en: Remove Old Prices
uk: Вилучити старі курси

en: Remove _Old
uk: Вилучити _старі

en: Remove a reconciled split from a transaction
uk: Вилучити узгоджене дроблення з транзакції

en: Remove a split from a transaction
uk: Вилучити дроблення з транзакції

en: Remove all prices before date.
uk: Вилучити усі ціни до дати.

en: Remove all splits in the current transaction
uk: Вилучити усі частини поточної транзакції

en: Remove all splits in the current transaction.
uk: Вилучити усі частини поточної транзакції.

en: Remove all the splits from a transaction
uk: Вилучити всі розділення з транзакції

en: Remove prices older than a user-entered date.
uk: Вилучити ціни, сформовані після введеної користувачем дати.

en: Remove the current commodity.
uk: Вилучити поточний товар.

en: Remove the current price.
uk: Вилучити поточну ціну.

en: Remove the splits from this transaction?
uk: Вилучити частини з цієї транзакції?

en: Removing duplicate transactions…
uk: Вилучаємо дублікати транзакцій…

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Rename this page
uk: Перейменувати сторінку

en: Rename this page.
uk: Перейменувати сторінку.

en: Renamed to:
uk: Перейменовано на:

en: Rendering '~a' report …
uk: Обробляємо звіт «~a»…

en: Renumber sub-accounts
uk: Перенумерувати субрахунки

en: Renumber the children of the selected account
uk: Перенумерувати дочірні рахунки поточного рахунку

en: Renumber the immediate sub-accounts of '%s'?
uk: Перенумерувати прямі субрахунки «%s»?

en: Repayment Frequency
uk: Періодичність повторів

en: Repeats:
uk: Повторів:

en: Replace
uk: Замінити

en: Replace any existing account colors
uk: Замінити усі наявні кольори рахунків

en: Replace existing price
uk: Замінити наявну ціну

en: Replace price?
uk: Замінити ціну?

en: Replace the budget for all periods with new 'value'. Use empty value to unset budget for the accounts.
uk: Замінити бюджет для усіх періодів новим «значенням». Скористайтеся порожнім значенням, щоб скинути бюджет для усіх рахунків.

en: Replay a GnuCash log file after a crash. This cannot be undone
uk: Відтворити файл журналу дій GnuCash після аварійного завершення. Цю дію неможливо буде скасувати

en: Report
uk: Звіт

en: Report Creation Date:
uk: Дата створення звіту:

en: Report Format
uk: Формат звіту

en: Report Generation Options
uk: Параметри створення звіту

en: Report Size
uk: Розмір звіту

en: Report Title
uk: Назва Звіту

en: Report Title Default
uk: Типова назва звіту

en: Report bugs and other problems to gnucash-devel@gnucash.org
uk: Повідомляйте про помилки та інші проблеми на адресу gnucash-devel@gnucash.org

en: Report error
uk: Помилка про звіт

en: Report for range of budget periods
uk: Звіт щодо діапазону бюджетних періодів

en: Report format
uk: Формат звіту

en: Report name
uk: Назва звіту

en: Report on these accounts, if chosen account level allows.
uk: Зробити звіт про транзакції для цих рахунків, якщо дозволяє рівень рахунку.

en: Report on these accounts, if display depth allows.
uk: Зробити звіт про транзакції для цих рахунків.

en: Report on these accounts.
uk: Звіт щодо цих рахунків.

en: Report only on these accounts.
uk: Звіт лише за цими рахунками.

en: Report opens in a new _window
uk: Звіт відкривається у _новому вікні

en: Report section order is assets/liabilities/equity (rather than assets/equity/liabilities).
uk: Порядок розділів звіту — активи/пасиви/маржа (а не активи/маржа/пасиви).

en: Report template
uk: Шаблон звіту

en: Report variation
uk: Відхилення у звіті

en: Report with GUID '%s' is missing
uk: Не вистачає звіту з GUID «%s»

en: Report's currency
uk: Валюта звіту

en: Reporting range end period cannot be less than start period.
uk: Кінець діапазону періодів не може перебувати його початку.

en: Reporting range end period cannot exceed number of periods in budget
uk: Кінець діапазону періодів не може перевищувати кількість періодів у бюджеті

en: Reports
uk: Звіти

en: Reserve
uk: Резерв

en: Reserve amount
uk: Резервна сума

en: Reset Tax Tables to present Values?
uk: Скинути таблицю податків на поточні значення?

en: Reset Warnings
uk: Скинути попередження

en: Reset _Warnings…
uk: Скинути п_опередження…

en: Reset all values to their defaults.
uk: Скинути всі значення на типові.

en: Reset default layout for all customer invoices and credit notes back to built-in defaults and update the current page accordingly
uk: Скинути типове компонування для усіх рахунків-фактур та сторно клієнта до вбудованого типового і оновити відповідним чином поточну сторінку

en: Reset default layout for all employee vouchers and credit notes back to built-in defaults and update the current page accordingly
uk: Скинути типове компонування для усіх розписок та сторно найманого робітника до вбудованого типового і оновити відповідним чином поточну сторінку

en: Reset default layout for all vendor bills and credit notes back to built-in defaults and update the current page accordingly
uk: Скинути типове компонування для усіх рахунків-фактур та сторно постачальника до вбудованого типового і оновити відповідним чином поточну сторінку

en: Reset defaults
uk: Скинути

en: Reset the state of all warning messages so they will be shown again
uk: Скинути стан усіх попереджувальних повідомлень, щоб їх знову було показано

en: Result of Online Banking job:
    Account booked balance is %s
uk: Результат виконання завдання із інтернет-банкінгу:
    Записане сальдо на рахунку: %s

en: Result:
uk: Результат:

en: Retained Earnings
uk: Нерозподілений прибуток

en: Retained Losses
uk: Нерозподілені втрати

en: Retrieve the current online quote. This will fail if there is a manually-created price for today.
uk: Отримати поточні дані щодо курсу із інтернету. Цього зробити не вдасться, якщо існує вручну створений запис ціни на сьогодні.

en: Return of capital
uk: Повернення капіталу

en: Return of capital (reclassification)
uk: Повернення капіталу (перекласифікація)

en: Revenues
uk: Доходи

en: Reverse Transaction
uk: Зворотня транзакція

en: Reverse amount display for certain account types.
uk: Обертати знак для деяких типів рахунків.

en: Reverse split
uk: Зворотний поділ

en: Reverting will discard all unsaved changes to %s. Are you sure you want to proceed?
uk: Скасування цієї дії призведе до відкидання усіх незбережених змін у %s. Ви справді цього хочете?

en: Review the details below and if correct press "Apply"" to create the schedule.
uk: Перегляньте наведені нижче подробиці. Якщо усе правильно, натисніть кнопку «Застосувати», щоб створити розклад.

en: Right
uk: Праворуч

en: Right-click anywhere in a column to modify it (widen, narrow, merge)
uk: Клацніть правою будь-де у стовпчику, щоб внести до нього зміни (розширити, звузити, об'єднати)

en: Romanian (ISO-8859-16)
uk: Румунське (ISO-8859-16)

en: Romanian (MacRomanian)
uk: Румунське (MacRomanian)

en: Root
uk: Корінь

en: Rotation angle
uk: Кут обертання

en: Row %d, invoice %s/%u: %s is not a valid due date.
uk: Рядок %d, рахунок-фактура %s/%u: %s не є коректною датою оплати.

en: Row %d, invoice %s/%u: %s is not a valid posting date.
uk: Рядок %d, рахунок-фактура %s/%u: %s не є коректною датою реєстрації.

en: Row %d, invoice %s/%u: account %s does not exist.
uk: Рядок %d, рахунок-фактура %s/%u: рахунка %s не існує.

en: Row %d, invoice %s/%u: account %s is not of type Accounts Payable.
uk: Рядок %d, рахунок-фактура %s/%u: рахунок %s не належить до рахунків для сплати.

en: Row %d, invoice %s/%u: account %s is not of type Accounts Receivable.
uk: Рядок %d, рахунок-фактура %s/%u: рахунок %s не належить до рахунків для отримання коштів.

en: Row %d, invoice %s/%u: customer %s does not exist.
uk: Рядок %d, рахунок-фактура %s/%u: запису клієнта %s не існує.

en: Row %d, invoice %s/%u: owner not set.
uk: Рядок %d, рахунок-фактура %s/%u: не встановлено власника.

en: Row %d, invoice %s/%u: price not set.
uk: Рядок %d, рахунок-фактура %s/%u: ціну не встановлено.

en: Row %d, invoice %s/%u: vendor %s does not exist.
uk: Рядок %d, рахунок-фактура %s/%u: запису постачальника %s не існує.

en: Row %d: no invoice ID in first row of import file.
uk: Рядок %d: немає ідентифікатора рахунка-фактури у першому рядку імпортованого файла.

en: Row %u, account %s not in %s
uk: Рядок %u, рахунок %s не у %s

en: Row %u, commodity %s / %s not found
uk: Рядок %u, товар %s з %s не знайдено

en: Row %u, path to account %s not found, added as top level
uk: Рядок %u, шлях до рахунку %s не знайдено, додано на найвищий рівень

en: Row 1 Left
uk: Рядок 1 ліворуч

en: Row 1 Right
uk: Рядок 1 праворуч

en: Row 2 Left
uk: Рядок 2 ліворуч

en: Row 2 Right
uk: Рядок 2 праворуч

en: Row 3 Left
uk: Рядок 3 ліворуч

en: Row 3 Right
uk: Рядок 3 праворуч

en: Rows
uk: Рядках

en: Run "since last run" dialog when a file is opened.
uk: Запускати вікно «з моменту останнього запуску» при відкритті файла.

en: Run Report
uk: Створити звіт

en: Run the "since last run" process when a file is opened.
uk: Запустити процес «з моменту останнього запуску» при відкритті файла.

en: Run the budget report
uk: Створити звіт щодо бюджету

en: Running Balance
uk: Поточний баланс

en: Running Grand Total
uk: Поточна повна сума

en: Running Primary Subtotal
uk: Поточний первинний проміжний підсумок

en: Running Secondary Subtotal
uk: Проміжний вторинний підсумок

en: Running Subtotal
uk: Поточний проміжний підсумок

en: Running Sum
uk: Поточна сума

en: Running Total
uk: Поточний підсумок

en: Running Totals
uk: Поточний суми

en: Russian (CP-866)
uk: Російське (CP-866)

en: ST Realized Gain
uk: Отриманий прибуток (КТ)

en: ST Sold Amount
uk: Сума продажу (КТ)

en: ST Sold Basis
uk: Основа продажу (КТ)

en: ST Sold Value
uk: Значення продажу (КТ)

en: ST Unrealized Gain
uk: Не отриманий прибуток (КТ)

en: SWIFT MT940 import data format
uk: Формат імпорту даних SWIFT MT940

en: SWIFT MT942 import data format
uk: Формат імпорту даних SWIFT MT942

en: S_ource
uk: Д_жерело

en: S_plit Transaction
uk: _Показати частини транзакції

en: S_tatement Date
uk: _Дата виписки

en: Sa_ve Filter
uk: З_берегти фільтр

en: Sa_ve Sort Order
uk: З_берегти порядок сортування

en: Sale
uk: Продаж

en: Sales
uk: Продажі

en: Sales _Tax Table
uk: _Таблиця податків з продажу

en: Sample
uk: Зразок

en: Sample Graphs
uk: Зразки графіків

en: Sample Report
uk: Зразок звіту

en: Saturday
uk: Субота

en: Save
uk: Зберегти

en: Save %s To File
uk: Зберегти %s у файл

en: Save As…
uk: Зберегти як…

en: Save Config
uk: Зберегти налаштування

en: Save Config As…
uk: Зберегти налаштування як…

en: Save Custom Check Format
uk: Зберегти інший формат чека

en: Save Report Configuration As…
uk: Зберегти налаштування звіту як…

en: Save Settings
    Saves current settings under the name as entered in the adjacent text field.
    There are two reserved names which can't be used to save custom settings:
    - No settings
    - Gnucash default export format
uk: Збереження параметрів
    Зберігає параметри під назвою, яку введено до сусіднього текстового поля.
    Існує дві зарезервовані назви записів параметрів, якими не можна скористатися для зберігання нетипових параметрів:
    - No settings
    - Gnucash default export format

en: Save _As…
uk: Зберегти _як…

en: Save _Report Configuration
uk: Зберегти _налаштування звіту

en: Save changes to %s?
uk: Зберегти зміни у %s?

en: Save changes to file %s before closing?
uk: Зберегти зміни у файлі «%s» перед закриванням?

en: Save changes to the file?
uk: Зберегти зміни у файлі?

en: Save current layout as default
uk: Зберегти поточне компонування як типове

en: Save file automatically?
uk: Зберігати файл автоматично?

en: Save the changed transaction?
uk: Зберегти змінену транзакцію?

en: Save the current entry?
uk: Зберегти поточний запис?

en: Save the current file
uk: Зберегти поточний файл

en: Save the sort order for this register.
uk: Зберегти порядок сортування для цього реєстру.

en: Save this file with a different name
uk: Зберегти цей файл під іншою назвою

en: Save transaction before duplicating?
uk: Зберегти транзакцію перед дублюванням?

en: Save window size and location when it is closed.
uk: Зберігати розмір вікна і його розташування при закритті.

en: Save window sizes and locations
uk: Зберігати розміри та розташування вікон

en: Saved Report Configurations
uk: Збережені налаштування звітів

en: Saved report configurations are created by
    1. opening a report from the Reports menu,
    2. altering the report's options to your taste,
    3. selecting "Save Report Configuration [As…]" from the Reports menu
     or pressing a "Save Config [As…]" button on the tool bar.
uk: Щоб зберегти налаштування звіту, слід спочатку
    1. Відкрити звіт з меню «Звіти»,
    2. Змінити параметри звіту відповідно до ваших потреб,
    3. Потім вибрати пункт «Зберегти налаштування звіту [як…]» з
    меню «Звіти» або натиснути кнопку «Зберегти налаштування[як…]» на панелі інструментів.

en: Savings
uk: Збереження

en: Scatter:
uk: Розсіювання:

en: Sche_dule…
uk: За_планувати…

en: Schedule
uk: Розклад

en: Schedule added successfully.
uk: План успішно додано.

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: Scheduled Transactions
uk: Заплановані транзакції

en: Scheduled Transactions with variables or involving more than one commodity cannot be automatically created.
uk: Заплановані транзакції зі змінними або такі, що включають понад один товар, не може бути створено автоматично.

en: Scheduled Transactions without a template transaction cannot be automatically created.
uk: Заплановані транзакції без шаблону транзакції не можуть бути створені автоматично.

en: Scrub _Account
uk: Анулювати _рахунок

en: Scrub the highlighted lot
uk: Анулювати позначений лот

en: Sea_rch
uk: _Шукати

en: Search Criteria
uk: Критерій пошуку

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Search Results Report
uk: Звіт про результати пошуку

en: Search for items where
uk: Шукати пункти які

en: Search only active data
uk: Шукати тільки в активних даних

en: Search only in active items
uk: Шукати лише діючі елементи

en: Search scope
uk: Область пошуку

en: Search the Account List
uk: Пошук у списку рахунків

en: Second Option
uk: Другий параметр

en: Secondary Key
uk: Вторинний ключ

en: Secondary Sort Order
uk: Порядок вторинного сортування

en: Secondary Subtotal
uk: Вторинний проміжний підсумок

en: Secondary Subtotal for Date Key
uk: Вторинний проміжний підсумок для ключа дати

en: Secure HTTP access is disabled. You can enable it in the Network section of the Preferences dialog.
uk: Безпечний HTTP вимкнено. Його можна увімкнути у діалозі Параметри у розділі Мережа.

en: Securities
uk: Цінні папери

en: Security
uk: Цінні папери

en: Security Information
uk: Інформація про цінні папери

en: Security Piechart
uk: Секторна діаграма цінних паперів

en: See <a href="https://wiki.gnucash.org/wiki/AqBanking">https://wiki.gnucash.org/wiki/AqBanking</a> for more details
uk: Щоб дізнатися більше, див. <a href="https://wiki.gnucash.org/wiki/AqBanking">https://wiki.gnucash.org/wiki/AqBanking</a>

en: Select
uk: Вибрати

en: Select "A" to add the transaction as new.
uk: Виберіть «Д», щоб додати транзакцію як нову.

en: Select "C" to mark a matching transaction as cleared (c).
uk: Виберіть «У», щоб позначити запис як узгоджений (у).

en: Select "U+C" to update a matching transaction and mark it as cleared (c).
uk: Виберіть «О+У», щоб оновити і позначити запис як узгоджений (у).

en: Select Account
uk: Вибрати рахунок

en: Select Accounts (none = all)
uk: Вибрати рахунки (немає = всі)

en: Select Accounts to Match
uk: Вибрати рахунки для пошуку

en: Select All
uk: Виділити все

en: Select Children
uk: Виділити дочірні

en: Select Default
uk: Обрати типові

en: Select File Import Format and Template
uk: Виберіть формат і шаблон імпортування файлів

en: Select File for Import
uk: Виберіть файл для імпортування

en: Select HTML Style Sheet
uk: Виберіть стиль оформлення HTML

en: Select QIF File
uk: Вибрати файл QIF

en: Select Separator Character
uk: Виберіть символ-роздільник

en: Select _All
uk: Виділити вс_е

en: Select _Range
uk: Виберіть _діапазон

en: Select a .log file to replay
uk: Виберіть файл .log для відтворення

en: Select a Budget
uk: Вибрати бюджет

en: Select a QIF file to load
uk: Виберіть файл QIF для завантаження

en: Select a budget period that begins the reporting range.
uk: Виберіть бюджетний період, яким розпочинається діапазон звітування.

en: Select a budget period that ends the reporting range.
uk: Виберіть бюджетний період, яким завершується діапазон звітування.

en: Select a budget period type that ends the reporting range.
uk: Вибрати тип періоду бюджету, який завершує діапазон звітування.

en: Select a budget period type that starts the reporting range.
uk: Вибрати тип періоду бюджету, який починає діапазон звітування.

en: Select a category for the commodity or enter a new one. One might use investment categories like STOCKS and BONDS or exchange names like NASDAQ and LSE.
uk: Виберіть категорію товару або введіть нову. Можна використати категорії інвестування, зокрема STOCKS і BONDS, або назви бірж, зокрема NASDAQ і LSE.

en: Select a date to report on.
uk: Виберіть дату для звіту.

en: Select a file to import
uk: Виберіть файл для імпорту

en: Select a folder
uk: Виберіть теку

en: Select a row and then press 'jump to' to jump to the account in the Account Tree,
    if account should not be shown, this will be temporarily overridden.
uk: Позначте рядок і натисніть «Перейти», щоб перейти до рахунку у ієрархії рахунків,
    якщо рахунок не слід показувати, це буде тимчасово перевизначено.

en: Select a row to change the mappings
uk: Виберіть рядок для зміни прив'язок

en: Select a stylesheet for the report.
uk: Виберіть таблицю стилів для цього звіту.

en: Select accounts.
uk: Виберіть рахунки.

en: Select all accounts.
uk: Виділити всі рахунки.

en: Select all descendents of selected account.
uk: Виділити всі рахунки-нащадки даного рахунка.

en: Select all entries.
uk: Вибрати всі записи.

en: Select an accounting period and a closing date that is between the date of the previous close and today.
    
    Books will be closed at midnight on the selected date.
uk: Виберіть період обліку і дату закриття, які перебувають між датою попереднього закриття та сьогоднішньою датою.
    
    Книги буде закрито опівночі у вказану дату.

en: Select an image file.
uk: Виберіть файл з зображенням.

en: Select currency
uk: Виберіть валюту

en: Select date to use for PriceDB lookups.
uk: Виберіть дату для використання під час пошуку в базі даних цін.

en: Select document
uk: Виберіть документ

en: Select exact period that ends the reporting range.
uk: Вибрати точний період, який завершує діапазон звітування.

en: Select exact period that starts the reporting range.
uk: Вибрати точний період, який розпочинає діапазон звітування.

en: Select how the "Jump" operation should behave when a transaction has multiple splits.
uk: Виберіть, як має поводитися операція «Перехід», коли транзакція має кілька дроблень.

en: Select how to compute the Discount and Taxes
uk: Виберіть порядок обчислення знижок та податків

en: Select image
uk: Виберіть зображення

en: Select language and region specific categories that correspond to the ways that you foresee you will use GnuCash. Each category you select will cause several accounts to be created.
uk: Виберіть специфічні для мови і регіону категорії, які відповідають способу, у який ви користуватиметеся GnuCash. Для кожної вибраної вами категорії буде створено декілька рахунків.

en: Select matching existing transaction
uk: Виберіть відповідну існуючу транзакцію

en: Select neither to skip the transaction (it won't be imported at all).
uk: Нічого не вибирайте, щоб пропустити транзакцію (її не буде імпортовано взагалі).

en: Select occurrence date above.
uk: Виберіть дату події вище.

en: Select one or multiple OFX/QFX file(s) to process
uk: Виберіть один або декілька файлів OFX/QFX для обробки

en: Select possible duplicates
uk: встановлено параметр дублікати(duplicates)

en: Select security
uk: Виберіть цінні папери

en: Select security/currency
uk: Виберіть цінні папери/валюту

en: Select the Accounts to Compare
uk: Вибрати рахунки для порівняння

en: Select the Discount Type
uk: Виберіть тип знижки

en: Select the account for which you want to record a stock split or merger.
uk: Виберіть рахунок, для якого ви хочете записати поділ або об'єднання паперів.

en: Select the accounts to be exported and date range if required.
uk: Виберіть рахунки для експортування і діапазон дат, якщо потрібно.

en: Select the currency to display the values of this report in.
uk: Виберіть валюту, у якій показувати значення у звіті.

en: Select the date and description for your records.
uk: Виберіть дату і опис для ваших записів.

en: Select the default account selection.
uk: Обрати рахунки, встановлені типово.

en: Select the default selection.
uk: Виділити типовий вибір.

en: Select the exchange on which the symbol is traded, or select the type of investment (such as FUND for mutual funds.) If you don't see your exchange or an appropriate investment type, you can enter a new one.
uk: Виберіть ринок, на якому відбувається торгівля папером, або виберіть тип інвестиції (наприклад, ФОНД для пайових фондів). Якщо у списку немає відповідного тинку або типу інвестиції, ви можете ввести власні дані.

en: Select the type of each column to import.
uk: виберіть тип кожного стовпчика для імпортування.

en: Select the type of stock activity that you wish to record. The available types depend on whether the current stock balance is positive, nil, or negative (i.e. when shorting stock). The type will determine the component splits.
uk: Виберіть тип дій з акціями, який ви хочете використати. Доступні типи залежать від того, є поточний баланс акцій додатним, нульовим чи від'ємним (тобто при скороченні акцій). Тип визначатиме дроблення компонента.

en: Select this option to open a register tab with newly cleared splits.
uk: Виберіть цей варіант, щоб відкрити вкладку книги із новими узгодженими поділами.

en: Select this or another budget and delete it
uk: Виберіть цей або інший бюджет і вилучіть його

en: Select user information here…
uk: Виберіть інформацію про користувача…

en: Select whether the amounts should be shown over the full time period or rather as the average e.g. per month.
uk: Визначте, слід показувати суми за повний період часу чи середні значення, наприклад, за місяць.

en: Select which chart type to use.
uk: Виберіть тип діаграми.

en: Selected
uk: Вибрано

en: Selected Accounts
uk: Вибрані рахунки

en: Selected Report is Missing
uk: Не вистачає вибраного звіту

en: Selecting this option enables full account name instead, and disables indenting account names.
uk: Позначення цього пункту вмикає показ повної назви рахунку і вимикає відступи у назва рахунків.

en: Selecting this option will disable amount indenting, and condense amounts into a single column.
uk: Позначення цього пункту вимикає відступи у сумах і збирає суми до одного стовпчика.

en: Selecting this option will enable double-column reporting.
uk: Позначення цього пункту вмикає звітування у два стовпчики.

en: Select…
uk: Вибрати…

en: Sell
uk: Продати

en: Selling stock long, and record capital gain/loss.
    
    If you are unable to calculate capital gains you can enter a placeholder amount and correct it in the transaction later.
uk: Довгий продаж активів і записування прибутку/збитку.
    
    Якщо ви не можете обчислити рух капіталу, ви можете ввести суму-замінник і виправити її у записів операції пізніше.

en: Selling stock short.
uk: Продаж цінних паперів у коротку.

en: Semi-Monthly
uk: Двічі на місяць

en: Semi-annual
uk: Раз на пів року

en: Semi-monthly
uk: Двічі на місяць

en: Semicolon (;)
uk: Крапка з комою (;)

en: Semicolon separated
uk: Розділене крапкою з комою

en: Semicolon separated with quotes
uk: Розділене крапкою з комою, містить лапки

[ctx: Semimonthly]
en: Every
uk: Кожні

[ctx: Semimonthly]
en: months.
uk: місяці.

en: Set "Review Created Transactions" as the default for the "since last run" dialog.
uk: Типово встановити режим «Перевіряти створені транзакції» у вікні «З моменту останнього запуску».

en: Set 'Review created transactions' as the default in the "since last run" dialog.
uk: Типово встановити режим «Перевіряти створені транзакції» у вікні «З моменту останнього запуску».

en: Set a date format for this QIF file
uk: Встановити формат дати для цього файла QIF

en: Set book option on new files to use split "action" field for "Num" field on registers/reports
uk: Встановити параметр книги для нових книг так, щоб використовувався поділ за полем «action» для поля «Num» у бухгалтерських книгах або звітах

en: Set line width in pixels.
uk: Встановити товщину ліній у пікселях.

en: Set preference for price list data
uk: Встановити преференції даних списку цін

en: Set the "auto create" flag by default
uk: Встановлювати типово ознаку «авто створення»

en: Set the "notify" flag by default
uk: Встановлювати типово ознаку «сповіщати»

en: Set the 'auto-create' flag on newly created scheduled transactions.
uk: Встановити ознаку 'автостворення' для щойно створених запланованих транзакцій.

en: Set the 'notify' flag on newly created scheduled transactions.
uk: Встановити ознаку «сповіщати» для щойно створених запланованих транзакцій.

en: Set the account color for account '%s' including all sub-accounts to the selected color
uk: Встановити колір рахунка для рахунка «%s», включно з усіма субрахунками, таким

en: Set the account hidden value for account '%s' including all sub-accounts
uk: Встановити приховане значення рахунка для рахунка «%s», включно з усіма субрахунками

en: Set the account placeholder value for account '%s' including all sub-accounts
uk: Встановити значення заповнювача рахунка для рахунка «%s», включно з усіма субрахунками

en: Set the default QIF account name
uk: Встановити назву типового рахунку QIF

en: Set the report options you want using this dialog.
uk: Встановіть бажані параметри звіту, використовуючи цей діалог.

en: Set the sort column in the "since last run" dialog.
uk: Встановити стовпчик для упорядковування записів у вікні «З моменту останнього запуску».

en: Set the sort direction in the "since last run" dialog.
uk: Встановити напрямок впорядковування у вікні «З моменту останнього запуску».

en: Set the upper limit for number of columns
uk: Встановити верхню межу на кількість стовпчиків

en: Set the visibility of placeholder and hidden accounts.
uk: Встановити видимість рахунків-замінників та прихованих замінників.

en: Set up scheduled transactions to avoid repeated data entry
uk: Налаштовувати заплановані транзакції для уникнення повторень у записах даних

en: Setting name already exists, overwrite?
uk: Параметри із такою назвою вже існують. Перезаписати їх?

en: Setting the bar width, adapting to the size of the TAN generator.
uk: Встановлення ширини панелі із адаптацією до розміру породжувача TAN.

en: Setting the delay time, with small values the flicker graphic is repeated faster.
uk: Встановлення часу затримки. Малі значення призводитимуть до швидшого повторення під час блимання графіка.

en: Setup Account Period
uk: Налаштовування періоду обліку

en: Setup relevant accounts for tax reports, e.g. US income tax
uk: Налаштувати відповідні рахунки для звітів щодо податків, наприклад, податку з прибутку у США

en: Setup relevant accounts for tax reports, e.g. US income tax.
uk: Налаштувати відповідні рахунки для звітів щодо податків, наприклад, податку з прибутку у США.

en: Setup scheduled transactions for repayment of a loan
uk: Налаштувати заплановані транзакції для виплати по заставі

en: Setup selected accounts
uk: Налаштувати позначені рахунки

en: Several documents are linked with this transaction. Please choose one:
uk: Із цією операцією пов'язано декілька документів. Будь ласка, виберіть один з них:

en: Share Price
uk: Нова ціна

en: Share decimal places
uk: Кількість десяткових знаків

en: Share price
uk: Ціна акції

en: Share quantity
uk: Кількість акцій

en: Shares
uk: Акції

en: Shares:
uk: Акції:

en: Shipping Address
uk: Адреса отримувача

en: Shipping Address 1
uk: Адреса отримувача 1

en: Shipping Address 2
uk: Адреса отримувача 2

en: Shipping Address 3
uk: Адреса отримувача 3

en: Shipping Address 4
uk: Адреса отримувача 4

en: Shipping Contact
uk: Торговий контакт

en: Shipping Email
uk: Комерційна ел. пошта

en: Shipping Fax
uk: Комерційний факс

en: Shipping Information
uk: Інформація про отримувача

en: Shipping Name
uk: Комерційна назва

en: Shipping Phone
uk: Комерційний телефон

en: Shipping address
uk: Адреса отримувача

en: Short sell
uk: Короткий продаж

en: Show "Tip Of The Day" at GnuCash start
uk: Показувати «Пораду дня» на старті GnuCash

en: Show "since last run" notification dialog when a file is opened.
uk: Показувати вікно сповіщення «з моменту останнього запуску» при відкритті файла.

en: Show Account Code
uk: Показувати Код Рахунку

en: Show Account Description
uk: Показувати опис рахунку

en: Show Actual
uk: Показувати поточні

en: Show All Transactions
uk: Показувати усі транзакції

en: Show Asset & Liability
uk: Показувати активи і пасиви

en: Show Average
uk: Показувати середнє

en: Show Budget
uk: Показувати бюджет

en: Show Budget Notes
uk: Показувати нотатки щодо бюджету

en: Show Chart
uk: Показати діаграму

en: Show Column with Totals
uk: Показувати стовпчик із сумами

en: Show Company Address
uk: Показувати адресу фірми

en: Show Description
uk: Показати опис

en: Show Difference
uk: Показувати різницю

en: Show Exchange Rates
uk: Показувати курси обміну

en: Show Expense Column
uk: Показувати стовпчик видатків

en: Show Foreign Currencies
uk: Показувати іноземні валюти

en: Show Full Account Name
uk: Показувати назву рахунку повністю

en: Show Full Account Names
uk: Показувати повні назви рахунків

en: Show GnuCash Version
uk: Показати версію GnuCash

en: Show GnuCash version
uk: Показати версію GnuCash

en: Show GnuCash version at bottom
uk: Показувати версію GnuCash у кінці

en: Show Hidden Accounts
uk: Показувати приховані рахунки

en: Show Horizontal Grid Lines
uk: Показувати горизонтальні лінії сітки

en: Show Inactive Customers
uk: Показувати неактивних клієнтів

en: Show Income and Expenses?
uk: Показувати надходження та витрати?

en: Show Income/Expense
uk: Показувати надходження/видатки

en: Show Informal Debit/Credit Headers
uk: Показувати неформальні заголовки прибутків і витрат

en: Show Job name
uk: Показувати назву роботи

en: Show Job number
uk: Показувати номер роботи

en: Show Lines with All Zeros
uk: Показувати нульові рядки

en: Show Money In
uk: Показувати гроші, що надходять

en: Show Money Out
uk: Показувати гроші, що виходять

en: Show National Currencies
uk: Показувати Національні Валюти

en: Show Net Flow
uk: Показувати чистий потік

en: Show Net Profit
uk: Показувати чистий прибуток

en: Show Net Worth
uk: Показувати чисту вартість

en: Show Percents
uk: Показувати відсотки

en: Show Reconciled
uk: Показувати узгоджені

en: Show Splits
uk: Показати дроблення

en: Show TXF export parameters for each TXF code/account on report.
uk: Показувати параметри експорту до TXF для кожного TXF-коду/рахунку в звіті.

en: Show Table
uk: Показати таблицю

en: Show Totals
uk: Показувати підсумки

en: Show Vertical Grid Lines
uk: Показувати вертикальні лінії сітки

en: Show _Account column
uk: Показувати стовпчик _рахунку

en: Show _All
uk: Показати _все

en: Show _Memo column
uk: Показувати стовпчик _нотатки

en: Show _hidden accounts
uk: Показувати при_ховані рахунки

en: Show _log window
uk: Показати вікно _журналу

en: Show _number of days
uk: Показувати _кількість днів

en: Show _unused accounts
uk: Показувати при_ховані рахунки

en: Show _zero balance owners
uk: Показувати в_ласників із нульовим сальдо

en: Show _zero total accounts
uk: Показувати рахунки з _нульовим підсумком

en: Show a Net Worth bar?
uk: Показувати стовпчик чистої вартості?

en: Show a close button on each notebook tab. These function identically to the 'Close' menu item.
uk: Показувати кнопку закривання на кожній вкладці. Ця функція ідентична до пункту меню «Закрити».

en: Show a grand total of all accounts converted to the default report currency
uk: Показувати загальний підсумок усіх рахунків, приведений до типової валюти звіту

en: Show a grand total of all accounts converted to the default report currency.
uk: Показувати загальний підсумок усіх рахунків, приведений до типової валюти звіту.

en: Show a second line with "Action", "Notes", and "Linked Documents" for each transaction in a register. This is the default setting for when a register is first opened. The setting can be changed at any time via the "View->Double Line" menu item.
uk: Показати другий рядок із записами «Дія», «Примітки та «Пов'язані документи» для кожної транзакції у реєстрі. Це типовий варіант для першого відкриття реєстру. Змінити значення цього параметра можна за допомогою пункту меню «Перегляд → Подвійний рядок».

en: Show a second line with "Action", "Notes", and "Linked Documents" for each transaction.
uk: Показувати другий рядок із записами «Дія», «Примітки» і «Пов'язані документи» для усіх транзакцій.

en: Show a second line with Action, Notes, and Linked Document fields for each transaction.
uk: Показувати другий рядок із записами «Дія», «Примітки» і «Пов'язані документи» для усіх транзакцій.

en: Show accounting-style rules
uk: Показувати лінії, як в бухгалтерії

en: Show accounts that have been marked hidden.
uk: Показувати рахунки, що позначені як приховані.

en: Show accounts to this depth, overriding any other option.
uk: Показувати рахунки до цього рівня, незважаючи на інші параметри.

en: Show accounts which do not have any transactions.
uk: Показувати рахунки, які не містять жодних транзакцій.

en: Show accounts which have a zero total value.
uk: Показувати рахунки з нульовою загальною сумою.

en: Show all splits in the current transaction
uk: Показати всі частини поточної транзакції

en: Show all splits in the current transaction.
uk: Показати всі частини поточної транзакції.

en: Show all vendors/customers even if they have a zero balance.
uk: Показувати усіх постачальників/клієнтів, навіть якщо у них нульовий баланс.

en: Show an account's account code.
uk: Показувати код рахунку.

en: Show an account's account type.
uk: Показувати тип рахунку.

en: Show an account's balance.
uk: Показувати сальдо рахунку.

en: Show an account's description.
uk: Показувати опис рахунку.

en: Show an account's notes.
uk: Показувати примітки рахунку.

en: Show auto-save confirmation _question
uk: Запитувати _підтвердження для автоматичного збереження

en: Show auto-save explanation
uk: Показувати пояснення автоматичного збереження

en: Show bills due reminder at startup
uk: Показувати платежі до оплати при запуску

en: Show bills due within this many days
uk: Показувати платежі до оплати включно

en: Show blank space in place of any zero balances which would be shown.
uk: Показати порожнє місце замість нульових балансів.

en: Show blank text instead of zero values for inner table cells. Does not apply to footer rows.
uk: Показувати порожній текст замість нульових значень для внутрішніх комірок таблиці. Не стосується рядків підвалу.

en: Show blanks instead of zeros in table cells
uk: Показувати пробіли замість нулів у комірках таблиці

en: Show both closing and regular transactions
uk: Показувати одразу звичайні транзакції і транзакції закриття

en: Show bought columns
uk: Показувати стовпчики придбання

en: Show charts as stacked charts?
uk: Показувати діаграму як стосову?

en: Show close button on _notebook tabs
uk: Показувати кнопку закривання у _вкладках

en: Show close buttons on notebook tabs
uk: Показувати кнопки закривання на вкладках

en: Show closing transactions only
uk: Показати лише транзакції закриття

en: Show comments at bottom
uk: Показувати коментарі наприкінці

en: Show currencies in this dialog
uk: Показувати валюти у цьому діалозі

en: Show customer aging overview for all customers
uk: Показати огляд віку клієнтів для усіх клієнтів

en: Show customer report
uk: Показати звіт щодо клієнта

en: Show date
uk: Показати дату

en: Show date columns
uk: Показувати стовпчики дати

en: Show date/time at bottom
uk: Показувати дату і час наприкінці

en: Show documentation
uk: Показати документацію

en: Show employee report
uk: Звіт щодо працівника

en: Show end columns
uk: Показувати стовпчик кінця

en: Show end date amount and value table columns
uk: Показувати стовпчики суми та значення на кінцеву дату

en: Show entered and reconciled dates on selection
uk: Показувати дати введення і узгодження при позначенні

en: Show expanded transactions with all splits.
uk: Показати розширені транзакції з усіма частинами.

en: Show full account names (including parent accounts).
uk: Показувати повні назви рахунків (включаючи батьківські).

en: Show future minimum
uk: Показати майбутній мінімум

en: Show future transactions after the blank transaction in a register
uk: Показувати майбутні транзакції після порожньої транзакції у реєстрі

en: Show future transactions after the blank transaction in a register. If active then transactions with a date in the future will be displayed at the bottom of the register after the blank transaction. Otherwise the blank transaction will be at the bottom of the register after all transactions.
uk: Показувати майбутні операції після порожньої операції у бухгалтерській книзі. Якщо позначено, транзакції із датами у майбутньому буде показано у нижній частині реєстру після порожньої транзакції. Якщо не позначено, порожня транзакція розташовуватимуться у нижній частині реєстру після усіх транзакцій.

en: Show horizontal borders between rows in a register. If active the border between cells will be indicated with a heavy line. Otherwise the border between cells will not be marked.
uk: Показувати горизонтальні лінії сітки між рядками у реєстрі. Якщо увімкнено, межу між комірками буде позначено товстою лінією. Якщо не увімкнено, програма не малюватиме лінію між комірками.

en: Show horizontal borders in a register
uk: Показувати горизонтальні рамки комірок у журналі

en: Show horizontal borders on the cells.
uk: Показувати горизонтальні межі комірок.

en: Show invoices due reminder at startup
uk: Показувати фактури до оплати при запуску

en: Show invoices due within this many days
uk: Показувати фактури до оплати включно

en: Show linked transactions
uk: Показати лише пов'язані транзакції

en: Show listings
uk: Показувати списки

en: Show long (instead of short) account names
uk: Показувати довгі назви рахунків (замість коротких)

en: Show long account names
uk: Показувати довгі назви рахунків

en: Show long names
uk: Показувати довгі назви

en: Show lot GUID column
uk: Показати стовпчик GUID лоту

en: Show lot split rows
uk: Показувати рядки дроблення лоту

en: Show matched _information
uk: Показувати _відповідну інформацію

en: Show mnemonic in amounts
uk: Показувати мнемоніку сум

en: Show mnemonics with commodity amounts
uk: Показувати мнемоніку для сум активів

en: Show money in?
uk: Показувати гроші, що надходять?

en: Show money out?
uk: Показувати гроші, що виходять?

en: Show net money flow?
uk: Показувати чистий грошовий потік?

en: Show net price
uk: Показувати чисту ціну

en: Show net price?
uk: Показувати чисту ціну?

en: Show non currency commodities
uk: Показувати невалютні товари

en: Show number of shares
uk: Показувати кількість акцій

en: Show only accounts whose full name matches this filter e.g. ':Travel' will match Expenses:Travel:Holiday and Expenses:Business:Travel. It can be left blank, which will disable the filter.
uk: Показати лише рахунки, повна назва яких збігається з цим фільтром. Наприклад, «:Подорожі» відповідатиме «Витрати:Подорожі:Вихідні» і «Витрати:Робота:Подорожі». Можна не заповнювати, щоб вимкнути це фільтрування.

en: Show only open lots
uk: Показувати лише відкриті лоти

en: Show only the names of the leaf accounts in the register and in the account selection popup. The default behaviour is to display the full name, including the path in the account tree. Activating this option implies that you use unique leaf names.
uk: Показувати у реєстрі і контекстному вікні вибору рахунку лише назви небатьківських рахунків. Типовою поведінкою є показ повної назви, включно із шляхом в ієрархії рахунків. Позначення цього пункту передбачає, що ви використовуєте унікальні назви для небатьківських рахунків.

en: Show only transactions where description, notes, or memo matches this filter.
    e.g. '#gift' will find all transactions with #gift in description, notes or memo. It can be left blank, which will disable the filter.
uk: Показувати лише транзакції, де опис, примітки або нотатка відповідає цьому критерію фільтрування.
    Наприклад, за критерієм «#подарунок» буде знайдено усі записи транзакцій, які містять «#подарунок» у описі, примітках або нотатках. Якщо критерій є порожнім, фільтрування буде вимкнено.

en: Show original currency amount
uk: Показувати суму у початковій валюті

en: Show paths
uk: Показати шляхи

en: Show plot
uk: Показати графік

en: Show preparer info
uk: Показати інформацію про виконавця

en: Show preparer info at bottom
uk: Показати інформацію про виконавця наприкінці

en: Show previous number of days:
uk: Показувати попередню кількість днів:

en: Show prices
uk: Показувати ціни

en: Show purchase-related table columns
uk: Показувати пов'язані із придбанням стовпчики таблиці

en: Show realized gain column(s)
uk: Показувати стовпчики отриманого прибутку

en: Show realized gain table column(s) for sold shares
uk: Показувати стовпчики отриманого прибутку для проданих цінних паперів

en: Show receiver info
uk: Показати дані щодо отримувача

en: Show receiver info at bottom
uk: Показувати дані отримувача наприкінці

en: Show reserve line
uk: Показати резервний рядок

en: Show sale-related table columns
uk: Показувати пов'язані із продажем стовпчики таблиці

en: Show sold columns
uk: Показувати стовпчики продажу

en: Show some documentation-only pages in QIF Import assistant.
uk: Показувати деякі сторінки лише з документацією в помічнику імпорту QIF.

en: Show splash scree_n
uk: Показувати зас_тавку

en: Show splash screen
uk: Показувати заставку

en: Show splash screen at startup.
uk: Показувати заставку на старті.

en: Show subtotals
uk: Показувати проміжні підсумки

en: Show subtotals for selected parent accounts which have subaccounts.
uk: Показувати проміжні підсумки для позначених батьківських рахунків, які містять субрахунки.

en: Show subtotals only (hide transactional data)
uk: Показувати лише проміжні суми (приховати дані транзакцій)

en: Show subtotals only, hiding transactional detail?
uk: Показувати лише проміжні підсумки, приховати подробиці транзакцій?

en: Show table
uk: Показати таблицю

en: Show target line
uk: Показати рядок цілі

en: Show the Account Color as Account Name Background.
uk: Показувати колір рахунку як тло назви рахунку.

en: Show the Account Color as background
uk: Показувати колір рахунку як тло

en: Show the Account Color as tab background.
uk: Показувати колір рахунку як тло вкладки.

en: Show the Account Color on tabs
uk: Показувати колір рахунку на вкладках

en: Show the Asset and the Liability bars?
uk: Показувати колонки активів та заборгованості?

en: Show the account code for subtotals and subheadings?
uk: Показувати код рахунку для проміжного підсумку та підзаголовків?

en: Show the account description for subheadings?
uk: Показувати опис рахунку для підзаголовків?

en: Show the actual transactions for the budget period
uk: Показати дійсні транзакції для бюджетного періоду

en: Show the calendar buttons
uk: Показувати кнопки календаря

en: Show the calendar buttons Cancel, Today and Select.
uk: Показувати кнопки «Скасувати», «Сьогодні» і «Позначити» у календарі.

en: Show the column with the expenses per customer.
uk: Показувати стовпчик із видатками за клієнтами.

en: Show the currently used GnuCash version.
uk: Показати версію поточної використаної програми GnuCash.

en: Show the date when the transaction was entered below the posted date and reconciled date on split row.
uk: Показувати дату, коли транзакцію було створено під датою введення та дату узгодження у рядку дроблення.

en: Show the entered and reconcile dates
uk: Показувати дати створення і узгодження

en: Show the entered date and reconciled date on transaction selection.
uk: Показувати дату введення і дату узгодження при позначенні транзакції.

en: Show the exchange rates used.
uk: Показати використані курси обміну.

en: Show the full account name for subtotals and subheadings?
uk: Показувати повну назву рахунку для проміжного підсумку та підзаголовків?

en: Show the full account name in legend?
uk: Показувати повну назву рахунку в умовних позначеннях?

en: Show the full security name in the legend?
uk: Показувати повну назву цінного паперу в умовних позначеннях?

en: Show the income and expense accounts
uk: Показувати рахунки приходу та витрат

en: Show the informal headers for debit/credit accounts?
uk: Показувати неформальні заголовки для рахунків прибутків і витрат?

en: Show the lot GUID table column
uk: Показати стовпчик таблиці лоту GUID

en: Show the lot open and close table columns
uk: Показувати стовпчики відкриття і закриття лоту у таблиці

en: Show the net profit?
uk: Показувати чистий прибуток?

en: Show the new user window
uk: Показати наступне вікно користувача

en: Show the notification window for the "since last run" process when a file is opened.
uk: Показувати вікно сповіщення для процесу «з моменту останнього запуску» при відкритті файла.

en: Show the online banking log window
uk: Показати вікно журналу інтернет-банкінгу

en: Show the percentage in legend?
uk: Показувати відсоткові значення в умовних позначеннях?

en: Show the table lines with customers which did not have any transactions in the reporting period, hence would show all zeros in the columns.
uk: Показати рядки таблиці для записів клієнтів, у яких немає транзакцій за звітний період. У стовпчиках таких рядків буде показано нулі.

en: Show the total balance in legend?
uk: Показувати сумарно сальдо в умовних позначеннях?

en: Show the total balance, including balances in subaccounts, of any account at the depth limit.
uk: Показувати загальне сальдо, включаючи сальдо у субрахунках, для будь-якого рахунку на глибину обмеження.

en: Show this help message
uk: Показати це довідкове повідомлення

en: Show this many transactions in a register. A value of zero means show all transactions.
uk: Скільки транзакцій показувати у журналі. Нульове значення означає показ усіх транзакцій.

en: Show ticker symbols
uk: Показувати біржові символи

en: Show time in addition to date
uk: Показувати час на додачу до дати

en: Show transactions on one or two lines and expand the current transaction.
uk: Показати транзакції на одному чи двох рядках з додатковою інформацією.

en: Show transactions on one or two lines.
uk: Показувати транзакції на одній або двох сторонах.

en: Show unrealized gain column(s)
uk: Показувати стовпчики неотриманого прибутку

en: Show unrealized gain table column(s) for unsold shares
uk: Показувати стовпчики неотриманого прибутку для непроданих цінних паперів

en: Show vendor aging overview for all vendors
uk: Показати огляд віку постачальників для усіх постачальників

en: Show vendor report
uk: Показати звіт щодо постачальника

en: Show vertical borders between columns in a register. If active the border between cells will be indicated with a heavy line. Otherwise the border between cells will not be marked.
uk: Показувати вертикальні лінії сітки між стовпчиками у реєстрі. Якщо увімкнено, межу між комірками буде позначено товстою лінією. Якщо не увімкнено, програма не малюватиме лінію між комірками.

en: Show vertical borders in a register
uk: Показувати вертикальні рамки комірок у журналі

en: Show vertical borders on the cells.
uk: Показувати вертикальні межі комірок.

en: Show your own company's address and the date of printing.
uk: Показувати адресу вашої власної фірми і дату друку.

en: Show zero balance items
uk: Показувати елементи з нульовим балансом

en: Show/hide the status bar on this window
uk: Показати/сховати панель стану цього вікна

en: Show/hide the summary bar on this window
uk: Показати/сховати панель підсумків цього вікна

en: Show/hide the toolbar on this window
uk: Показати чи сховати панель інструментів

en: Show:
uk: Показувати:

en: Shows a barchart with cash flow over time
uk: Показати стовпчикову діаграму руху готівки у часі

en: Shows a chart with the Assets developing over time
uk: Показати діаграму розвитку активів у часі

en: Shows a chart with the Expenses per interval developing over time
uk: Показати діаграму витрат за вказаний інтервал часу

en: Shows a chart with the Income per interval developing over time
uk: Показати діаграму надходжень за вказаний інтервал часу

en: Shows a chart with the Liabilities developing over time
uk: Показати діаграму розвитку заборгованостей у часі

en: Shows a piechart with distribution of assets over securities
uk: Показувати секторну діаграму із розподілом активів за цінними паперами

en: Shows a piechart with the Assets balance at a given time
uk: Показувати секторну діаграму з балансом активів у вказаний час

en: Shows a piechart with the Expenses per given time interval
uk: Показувати секторну діаграму витрат з вказаним інтервалом часу

en: Shows a piechart with the Income per given time interval
uk: Показувати секторну діаграму надходжень з вказаним інтервалом часу

en: Shows a piechart with the Liabilities balance at a given time
uk: Показувати секторну діаграму для балансу заборгованості на вказаний час

en: Shows a piechart with the total expenses for each day of the week
uk: Показує секторну діаграму з загальними витратами за кожен день тижня

en: Shows a piechart with the total income for each day of the week
uk: Показує секторну діаграму з загальними надходженнями за кожен день тижня

en: Shows each account in the table as a hyperlink to its register window.
uk: Показувати кожен рахунок у таблиці у вигляді гіперпосилання на вікно реєстру.

en: Shows each amounts in the table as a hyperlink to a register or report.
uk: Показувати усі суми у таблиці як посилання на облікову книгу або звіт.

en: Shows or hides transactions from the match picker which are already of some reconciled state.
uk: Показує або приховує транзакції зі списку відповідності, які вже перебувають у певному стані узгодження.

en: Si_ngle
uk: _Одинарний

en: Si_ze…
uk: _Розмір…

en: Sign Reverses
uk: Обернений знак

en: Sign reverse balances on income and expense accounts.
uk: Підписати зворотний баланс у рахунках надходжень та витрат.

en: Sign reverse balances on the following: Credit Card, Payable, Liability, Equity, and Income.
uk: Підписати зворотний баланс у наступних рахунках: Кредитна картка, Оплата, Заборгованість, Акції, та Надходження.

en: Sign: -$10.00
uk: Знак: -$10.00

en: Significant Digits
uk: Значимі цифри

en: Simple
uk: Проста

en: Simple Layout
uk: Просте компонування

en: Since Last Run…
uk: З моменту останнього запуску…

en: Since _Last Run…
uk: З моменту _останнього запуску…

en: Since you are creating a new file, you will next see a dialog for setting book options. These can affect how GnuCash imports transactions. If you come back to this page without cancelling and starting over, the dialog for setting book options will not be shown a second time when you go forward. You can access it directly from the menu via File->Properties.
uk: Оскільки ви створюєте файл, наступним буде показано діалогове вікно для встановлення параметрів бухгалтерської книги. Ці параметри впливають на те, як GnuCash імпортує транзакції. Якщо ви повернетеся до цієї сторінки без скасовування або започатковування процесу, вікно для встановлення параметрів книги не буде показано вдруге, коли ви рушите процедурою далі. Ви можете отримати доступ до нього безпосередньо за допомогою меню програми: «Файл → Властивості».

en: Single Column
uk: В один стовпчик

en: Single Report
uk: Одиночний звіт

en: Single column Balance Sheet
uk: Баланс в один стовпчик

[ctx: Single-character short column-title form of 'Enabled']
en: E
uk: У

en: Six Months Ago
uk: Шість місяців тому

en: Six Months Ago.
uk: Шість місяців тому.

en: Six Months Ahead
uk: Шість місяців наперед

en: Six Months Ahead.
uk: Шість місяців наперед.

en: Skip Errors
uk: Пропускати помилки

en: Skip alternate lines
uk: Пропускати альтернативні рядки

en: Smallest _fraction
uk: Найменша _частина

en: Smallest fraction of this commodity that can be referenced.
uk: Найменша частина товару, якою можна оперувати.

en: Sold Amount
uk: Сума продажу

en: Sold Average Price
uk: Середня ціна продажу

en: Sold Basis
uk: Основа продажу

en: Sold Splits
uk: Дроблення продажу

en: Sold Value
uk: Значення продажу

en: Some banks place part of transaction description as "transaction text" in the MT940 file. Normally GNUcash ignores this text. However by activating this option, the transaction text is used for the transaction description too.
uk: Деякі банки зберігають частину опису транзакції як «текст транзакції» у файлі MT940. Зазвичай, GNUcash ігнорує цей текст. Втім, позначивши цей пункт, ви можете наказати програмі використовувати текст транзакції для опису транзакції.

en: Some characters have been converted according to your locale.
uk: Деякі символи перетворено відповідно до поточної локалі.

en: Some characters have been discarded.
uk: Деякі символи було відкинуто.

en: Sort %s by…
uk: Сортувати %s за…

en: Sort By
uk: Сортувати за

en: Sort By:
uk: Критерій впорядкування:

en: Sort Column
uk: Стовпчик упорядковування

en: Sort Method
uk: Метод впорядковування

en: Sort Order
uk: Порядок сортування

en: Sort _Order
uk: _Порядок сортування

en: Sort by action field.
uk: Впорядковувати за полем дії.

en: Sort by amount.
uk: Впорядковувати за сумою.

en: Sort by date.
uk: Впорядковувати за датою.

en: Sort by description.
uk: Впорядковувати за описом.

en: Sort by memo.
uk: Впорядковувати за нотатками.

en: Sort by notes field.
uk: Впорядковувати за полем примітки.

en: Sort by number.
uk: Впорядковувати за номером.

en: Sort by the date of entry.
uk: Впорядковувати за датою запису.

en: Sort by the statement date (and group by cleared, unreconciled, reconciled).
uk: Впорядкувати за датою виписки (і згрупувати за перевіреними, неузгодженими, узгодженими).

en: Sort by this criterion first.
uk: Первинне сортування за цим критерієм.

en: Sort by this criterion second.
uk: Вторинне сортування за цим критерієм.

en: Sort companies by.
uk: Критерій упорядковування компаній.

en: Sort in descending order.
uk: Впорядкувати за спаданням.

en: Sort order.
uk: Порядок.

en: Sort register by…
uk: Впорядковувати журнал за…

en: Sort the list of transaction templates alphabetically
uk: Сортувати список шаблонів транзакцій за алфавітом

en: Sorting
uk: Сортування

en: Source
uk: Джерело

en: Source Account Name
uk: Назва рахунку-джерела

en: South European (ISO-8859-3)
uk: Південноєвропейське (ISO 8859-3)

en: Space
uk: Пробіл

en: Space between table cell edge and content.
uk: Інтервал між краєм комірки та її вмістом у таблиці.

en: Space between table cells.
uk: Інтервал між комірками таблиці.

en: Specify Source Account
uk: Вкажіть вихідний рахунок

en: Specify date to filter by…
uk: Вкажіть дату для фільтрування…

en: Specify export type
uk: Вказати тип експортування

en: Specify the page size and orientation for printing
uk: Вкажіть розміри та орієнтацію сторінки для друку

en: Spend
uk: Використати

en: Split
uk: Частинами

en: Split Transaction
uk: Дроблена операція

en: Split is reconciled but reconcile date column is missing or invalid.
uk: Дроблення є узгодженим, але стовпчик дати узгодження не містить даних або містить некоректні дані.

en: Split with memo %s has an invalid account.
uk: Дроблення із нотаткою %s містить запис некоректного рахунку.

en: Split with memo %s has an unparsable Credit Formula.
uk: Розділення із нотаткою %s містить непридатну до обробки формулу кредиту.

en: Split with memo %s has an unparsable Debit Formula.
uk: Розділення із нотаткою %s містить непридатну до обробки формулу дебету.

en: Splits Account
uk: Рахунок дроблення

en: Splits Amount
uk: Сума дроблень

en: Splits Memo
uk: Нотатка дроблень

en: Square
uk: Квадрат

en: St_yle Sheets
uk: С_тилі оформлення

en: Stack overflow
uk: Переповнення стеку

en: Stack underflow
uk: Недостача у стеку

en: Stacked Bar Chart
uk: Стосова стовпчикова діаграма

en: Standard Order
uk: Звичайний порядок

en: Start
uk: Початок

en: Start Date
uk: Дата початку

en: Start Date:
uk: Дата початку:

en: Start Online Banking Setup
uk: Запустити налаштовування інтернет-банкінгу

en: Start date
uk: Початкова дата

en: Start date must be earlier than End date
uk: Початкова дата має передувати кінцевій даті

en: Start of Adjusting/Closing
uk: Початок коригування/закривання

en: Start of accounting period
uk: Початок облікового періоду

en: Start of current quarter
uk: Початок поточного кварталу

en: Start of next month
uk: Початок наступного місяця

en: Start of next quarter
uk: Початок наступного кварталу

en: Start of next year
uk: Початок наступного року

en: Start of previous accounting period
uk: Початок попереднього звітного періоду

en: Start of previous month
uk: Початок попереднього місяця

en: Start of previous quarter
uk: Початок попереднього кварталу

en: Start of previous year
uk: Початок попереднього року

en: Start of reporting period.
uk: Початок звітного періоду.

en: Start of this accounting period
uk: Початок цього звітного періоду

en: Start of this month
uk: Початок поточного місяця

en: Start of this quarter
uk: Початок цього кварталу

en: Start of this year
uk: Початок цього року

en: Starting Balance
uk: Початковий баланс

en: Starting date (in seconds from Jan 1, 1970)
uk: Початкова дата (у секундах від 1 січня 1970 року)

en: Starting from the first line that is actually imported every second line will be skipped. This option will take the leading lines to skip into account as well.
    For example
    * if "Leading Lines to Skip" is set to 3, the first line to import will be line 4. Lines 5, 7, 9,… will be skipped.
    * if "Leading Lines to Skip" is set to 4, the first line to import will be line 5. Lines 6, 8, 10,… will be skipped.
uk: Починаючи з першого імпортованого рядка, програма пропускатиме кожен другий рядок. При використанні цього параметра програма братиме до уваги кількість перших пропущених рядків.
    Приклади:
    * якщо встановлено значення параметра «Початкові рядки для пропускання» 3, першим імпортованим рядком буде четвертий. Рядки 5, 7, 9… буде пропущено.
    * якщо встановлено значення параметра «Початкові рядки для пропускання» 4, першим імпортованим рядком буде п'ятий. Рядки 6, 8, 10… буде пропущено.

en: Starting from the first line that is actually imported every second line will be skipped. This option will take the leading lines to skip into account as well.
    For example
    * if 'Leading Lines to Skip' is set to 3, the first line to import will be line 4. Lines 5, 7, 9,… will be skipped.
    * if 'Leading Lines to Skip' is set to 4, the first line to import will be line 5. Lines 6, 8, 10,… will be skipped.
uk: Починаючи з першого імпортованого рядка, програма пропускатиме кожен другий рядок. При використанні цього параметра програма братиме до уваги кількість перших пропущених рядків.
    Приклади:
    * якщо встановлено значення параметра «Початкові рядки для пропускання» 3, першим імпортованим рядком буде четвертий. Рядки 5, 7, 9… буде пропущено.
    * якщо встановлено значення параметра «Початкові рядки для пропускання» 4, першим імпортованим рядком буде п'ятий. Рядки 6, 8, 10… буде пропущено.

en: Starting time period identifier
uk: Ідентифікатор часу початку періоду

en: Stat_us Bar
uk: Панель _стану

en: Statement Date
uk: Дата виписки

en: Statement Date is %d day after today. | Statement Date is %d days after today.
uk[0]: Дата виписки випереджає поточну дату на %d день.
uk[1]: Дата виписки випереджає поточну дату на %d дні.
uk[2]: Дата виписки випереджає поточну дату на %d днів.
uk[3]: Дата виписки випереджає поточну дату на день.

en: Statement Date is after today
uk: Дата виписки у майбутньому щодо поточної

en: Statement _Date
uk: _Дата виписки

en: Status
uk: Статус

en: Step Size
uk: Розмір кроку

en: Stoc_k Split…
uk: _Розділення акцій…

en: Stock
uk: Акція

en: Stock Accounts to report on.
uk: Рахунки цінних паперів для звітування.

en: Stock Amount
uk: Сума акцій

en: Stock Ass_istant…
uk: Помічник _фондового ринку…

en: Stock Assistant
uk: Помічник фондового ринку

[ctx: Stock Assistant: Page name]
en: Capital Gains
uk: Збільшення капіталу

[ctx: Stock Assistant: Page name]
en: Cash
uk: Готівка

[ctx: Stock Assistant: Page name]
en: Dividend
uk: Дивіденд

[ctx: Stock Assistant: Page name]
en: Fees
uk: Мита

[ctx: Stock Assistant: Page name]
en: Stock
uk: Акція

en: Stock Split
uk: Частини паперів

en: Stock Split Account
uk: Рахунок дроблення капіталу

en: Stock Split Assistant
uk: Помічник поділу акцій

en: Stock Split Details
uk: Подробиці про цінні папери

en: Stock Split Finish
uk: Завершення дроблення капіталу

en: Stock Transaction Assistant
uk: Помічник операцій з акціями

en: Stock Value
uk: Ціна акції

en: Stock account for security "%s"
uk: Фондовий рахунок для цінного паперу «%s»

en: Stock amount must be positive.
uk: Кількість цінних паперів має бути додатною.

en: Stock split
uk: Частини паперів

en: Stocks
uk: Цінні папери

en: Stop
uk: Зупинити

en: String Option
uk: Рядковий параметр

en: String Option Default
uk: Типове значення рядкового параметра

en: String for additional report information.
uk: Рядок для додаткових відомостей щодо звіту.

en: String to be placed as a footer.
uk: Рядок, який буде використано як нижній колонтитул.

en: Style Sheet Name
uk: Стилі оформлення

en: Style Sheets affect how reports are displayed. Choose a style sheet for your report as a report option, and use the Edit->Style Sheets menu to customize style sheets.
uk: Таблиці стилів визначають спосіб показу звітів. Виберіть таблицю стилів для вашого звіту як параметр звіту і скористайтеся «Зміни → Таблиці стилів», щоб налаштувати таблиці стилів.

en: Stylesheet
uk: Стиль оформлення

en: Su_b-accounts of '%s'
uk: Під_леглі рахунки «%s»

en: Su_mmary Bar
uk: Панель _підсумків

en: Sub-subheading/total Cell Color
uk: Колір комірок під-підзаголовків та під-підпідсумків

en: Sub-total
uk: Проміжний підсумок

en: Subheading/Subtotal Cell Color
uk: Колір комірок підзаголовків та проміжних підсумків

en: Subject:
uk: Тема:

en: Subtotal
uk: Проміжний підсумок

en: Subtotal Table
uk: Таблиця проміжних сум

en: Subtotal according to the primary key?
uk: Проміжний підсумок відповідно до головного ключа?

en: Subtotal according to the secondary key?
uk: Проміжний підсумок відповідно до вторинного ключа?

en: Subtotal:
uk: Проміжний підсумок:

en: Subtotals Only
uk: Лише проміжні суми

en: Summary
uk: Резюме

en: Summary Page
uk: Сторінка резюме

en: Summary Text
uk: Текст резюме

en: Sunday
uk: Неділя

en: Suppress $0.00 values
uk: Не показувати нульові значення

en: Symbol
uk: Символ

en: T
uk: П

en: T-Num
uk: № тр.

en: T-Ref
uk: Ід. тр.

en: Ta_x Report Options
uk: Параметри по_даткових звітів (США)

en: Ta_x included
uk: _Податок враховано

en: Ta_x related
uk: Стосується _податків

en: Tab
uk: Табуляція

en: Tab A
uk: Таблиця А

en: Tab B
uk: Таблиця Б

en: Tab P_osition
uk: _Розташування вкладок

en: Tab order in_cludes Transfer on Memorised Transactions
uk: До порядку вкладок в_ключається вкладка «Передати» для транзакцій із нотатками

en: Table
uk: Таблиця

en: Table Cell Color
uk: Колір комірок таблиці

en: Table border width
uk: Ширина рамки таблиці

en: Table cell padding
uk: Інтервал між комірками таблиці

en: Table cell spacing
uk: Проміжки між комірками таблиці

en: Table for Exporting
uk: Таблиця для експорту

en: Tables
uk: Таблиці

en: Target
uk: Ціль

en: Target Accounts
uk: Рахунки призначення

en: Target amount above reserve
uk: Сума цілі над резервом

en: Target split is currently hidden in this register.
    
    %s
    
    Select OK to temporarily clear filter and proceed,
    otherwise the last active cell will be selected.
uk: Поділ призначення зараз приховано.
    
    %s
    
    Натисніть «Гаразд», щоб тимчасово зняти фільтрування і продовжити,
    інакше буде позначено останню активну комірку.

en: Tax
uk: Податки

en: Tax Accounts
uk: Податкові рахунки

en: Tax Amount
uk: Величина податку

en: Tax Included
uk: Податки включені

en: Tax Included?
uk: Податок врахований?

en: Tax Info
uk: Інформація про податки

en: Tax Invoice
uk: Податковий рахунок-фактура

en: Tax Number
uk: Номер податку

en: Tax Payment
uk: Платежі податків

en: Tax Rate
uk: Податкова Ставка

en: Tax Report & XML Export
uk: Звіт про податки та експорт XML

en: Tax Report / TXF Export
uk: Звіт про податки та TFX

en: Tax Schedule Report & TXF Export
uk: Звіт про заплановані податки та експорт у TXF

en: Tax Schedule Report/TXF Export
uk: Звіт про заплановані податки та експорт у TXF

en: Tax Table
uk: Таблиця податків

en: Tax Tables
uk: Таблиці податків

en: Tax _Related
uk: Пов'язаний Із _Податками

en: Tax class
uk: Клас податків

en: Tax computed after discount is applied
uk: Податок обчислений після застосування знижки

en: Tax entity type not specified
uk: Тип запису податків не вказано

en: Tax on Purchases
uk: Податок на купівлю

en: Tax on Sales
uk: Податок на продажі

en: Tax payable
uk: Сплачуваний податок

en: Tax related
uk: Стосується податків

en: Tax table "%s" is in use. You cannot delete it.
uk: Таблиця податків «%s» вже використовується. Ви не можете вилучити її.

en: Tax table name "%s" already exists.
uk: Таблиця податків із назвою «%s» вже існує.

en: Tax type %s: invalid code %s for account type
uk: Тип податків %s, некоректний код %s для типу податків

en: Tax-related but has no tax code
uk: Пов'язано із податками, але без коду податків

en: Tax-table
uk: Обкл-податком

en: Tax:
uk: Податок:

en: Taxable
uk: Обкладається податком

en: Taxable Income / Deductible Expenses
uk: Оподатковані надходження / Франшиза

en: Taxable Income / Deductible Expenses / Export to .XML file
uk: Оподатковані надходження / Франшиза / Експорт у файл .XML

en: Taxable Income/Deductible Expenses
uk: Оподатковані надходження/Франшиза

en: Taxable Income/Deductible Expenses with Transaction Detail/Export to .TXF file
uk: Оподатковувані прибутки/Податкові відрахування із подробицями транзакцій/Експорт до файла .TXF

en: Taxable?
uk: Обкладається податком?

en: Taxes
uk: Податки

en: Taxincluded
uk: Податок-враховано

en: Technicolor
uk: Технічний колір

en: Teller
uk: Касир

en: Template Transaction
uk: Шаблон транзакції

en: Template file
uk: Файл &шаблону

en: Template file "~a" can not be read
uk: Не вдалося прочитати файл шаблона «~a»

en: Temporary Warnings
uk: Тимчасові попередження

en: Term "%s" is in use. You cannot delete it.
uk: Термін «%s» вже використовується. Ви не можете вилучити його.

en: Terms
uk: Терміни

en: Terms:
uk: Терміни:

en: Test Search Dialog
uk: Діалог тестового пошуку

en: Testing
uk: Тестування

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Text cell
uk: Текстова комірка

en: Text font
uk: Шрифт тексту

en: Thai (TIS-620)
uk: Тайське (TIS-820.2538)

en: Thank you for your patronage!
uk: Дякуємо вам за підтримку!

en: That QIF file is already loaded. Please select another file.
uk: Цей файл QIF вже завантажено. Будь ласка, виберіть інший файл.

en: That commodity already exists.
uk: Цей товар вже існує.

en: That database may be in use by another user, in which case you should not open the database. What would you like to do?
uk: Можливо, база даних використовується іншим користувачем, у цьому випадку не слід відкривати базу даних. Що ви бажаєте зробити?

en: That database may be on a read-only file system, you may not have write permission for the directory, or your anti-virus software is preventing this action. If you proceed you may not be able to save any changes. What would you like to do?
uk: Можливо, база даних знаходиться у файловій системі, доступній лише для читання, у вас немає прав на запис у каталог, або ваша антивірусна програма запобігає виконанню цієї дії. Якщо ви продовжити, ви не зможете зберегти зміни. Що ви бажаєте зробити?

en: That means:
    * It ignores GnuCash's preferences like "Close log window when finished".
    * To report issues read
uk: Це означає наступне:
    * Програма ігнорує параметри GnuCash, подібні до «Закрити вікно журналу після завершення».
    * Щоб повідомити про вади, ознайомтеся із

en: The %s amount has no associated account.
uk: Із сумою %s не пов'язано жодного рахунку.

en: The '%s' account register is read-only.
uk: Ця книга рахунку «%s» доступна лише для читання.

en: The Bad
uk: Погано

en: The Company Name field cannot be left blank, please enter a company name or a person's name.
uk: Вміст поля «Назва компанії» не може бути порожнім. Будь ласка, вкажіть у ньому назву компанії або ім'я особи.

en: The GUIDs in the %s check format file '%s' and the %s check format file '%s' match.
uk: GUID у файлі формату чека %s «%s» і файлі формату чека %s «%s» збігаються.

en: The GnuCash developers are easy to contact. As well as several mailing lists, you can chat to them live on IRC! Join them on #gnucash at irc.gimp.net
uk: З розробниками GnuCash легко зв’язатися. Окрім кількох списків розсилки, ви можете спілкуватися з ними в прямому ефірі на IRC! Приєднуйтеся до них на #gnucash на irc.gimp.net

en: The GnuCash online manual has lots of helpful information. You can access the manual under the Help menu.
uk: Інтерактивна довідка GnuCash містить багато корисної інформації. Цей матеріал доступний з меню «Довідка».

en: The Good
uk: Товар

en: The ID for your company (eg 'Tax-ID: 00-000000).
uk: Ідентифікатор вашої фірми (напр. «Податковий ід: 00-000000»).

en: The Invoice must have at least one Entry.
uk: У рахунку-фактурі повинна бути принаймні одна позиція.

en: The Job must be given a name.
uk: Роботі треба дати назву.

en: The Online Banking import returned no transactions for the selected time period.
uk: Імпорт з клієнт-банку не містить транзакцій за обраний період часу.

en: The Online Banking job is still running; are you sure you want to cancel?
uk: Продовжується виконання завдання із інтернет-банкінгу. Ви справді хочете його скасувати?

en: The Order must be given an ID.
uk: Замовлення потрібно мати ідентифікатори.

en: The Order must have at least one Entry.
uk: Замовлення повинно містити принаймні один запис.

en: The PIN needs to be at least %d characters
    long. Do you want to try again?
uk: Пін-код має складатися із принаймні %d символів.
    Хочете повторити спробу?

en: The QIF file format does not specify which order the day, month, and year components of a date are printed. In most cases, it is possible to automatically determine which format is in use in a particular file. However, in the file you have just imported there exist more than one possible format that fits the data.
    
    Please select a date format for the file. QIF files created by European software are likely to be in "d-m-y" or day-month-year format, where US QIF files are likely to be "m-d-y" or month-day-year.
uk: Формат файлів QIF не визначає, у якому порядку слід друкувати компоненти дати, які пов'язано із днем, місяцем та роком. Здебільшого, можливе автоматичне визначення формату, яким слід скористатися у певному файлі. Втім, у файлі, який ви щойно імпортували, існує декілька можливих варіантів запису дати. 
    
    Будь ласка, виберіть формат запису дати для файла. Файли QIF, які створено у європейському програмному забезпеченні, ймовірно, використовують формат «д-м-р», або формат «день-місяць-рік», а файли QIF зі Сполучених Штатів, ймовірно, використовують формат «м-д-р» або «місяць-день-рік».

en: The QIF file that you just loaded appears to contain transactions for just one account, but the file does not specify a name for that account.
    
    Please enter a name for the account. If the file was exported from another accounting program, you should use the same account name that was used in that program.
uk: Файл QIF, який ви щойно завантажили, здається, містить записи транзакцій лише для одного рахунку, але у файлі не вказано назви цього рахунку.
    
    Будь ласка, вкажіть назву рахунку. Якщо файл було експортовано із іншої програми для обліку, вам слід скористатися тією самою назвою рахунку, яку було використано у тій програмі.

en: The QIF importer cannot currently handle multi-currency QIF files. All the accounts you are importing must be denominated in the same currency.
uk: Засіб імпортування QIF у поточній версії не може обробляти файли QIF із декількома валютами. Усі рахунки, дані яких ви імпортуєте, має бути деноміновано у одній валюті.

en: The SQL database is in use by other users, and the upgrade cannot be performed until they logoff. If there are currently no other users, consult the documentation to learn how to clear out dangling login sessions.
uk: База даних SQL використовується іншими користувачами, тому її неможливо оновити доки вони не звільнять її. Якщо ж наразі її ніхто не використовує, знайдіть у документації спосіб очищення завислих сеансів.

en: The Scheduled Transaction Editor cannot automatically balance this transaction. Should it still be entered?
uk: Редактор відкладеної транзакції не може автоматично збалансувати цю транзакцію. Чи слід її вводити?

en: The Scheduled Transaction is unbalanced. You are strongly encouraged to correct this situation.
uk: Запланована транзакція незбалансована. Потрібно виправити цю ситуацію.

en: The Setup of your Online Banking connection is handled by the external program "AqBanking Setup".
uk: Налаштування вашого з'єднання для інтернет-банкінгу здійснюватиметься за допомогою зовнішньої програми «AqBanking Setup».

en: The URL %s is not supported by this version of GnuCash.
uk: Посилання URL %s не підтримується цією версією GnuCash.

en: The URL address of your website.
uk: Адреса вашого сайта.

en: The Ugly
uk: Жахливо

en: The account "%s" has more than one subaccount.
    
    Move the subaccounts or delete them before attempting to delete this account.
uk: У рахунка «%s» декілька підлеглих рахунків.
    
    Виконайте пересування підлеглих рахунків або вилучіть їх до того, як вилучатимете цей рахунок.

en: The account %s does not allow transactions.
uk: Рахунок %s не підтримує транзакції.

en: The account %s does not exist. Would you like to create it?
uk: Рахунок %s не існує. Створити його?

en: The account %s is a placeholder account and does not allow transactions. Please choose a different account.
uk: Рахунок %s — рахунок-замінник, що забороняє використання транзакцій. Будь ласка, виберіть інший рахунок.

en: The account %s will be deleted.
uk: Рахунок %s буде видалений.

en: The account '%s' is a placeholder account and does not allow transactions. Please choose a different account.
uk: Рахунок «%s» — рахунок-замінник, що забороняє використання транзакцій. Будь ласка, виберіть інший рахунок.

en: The account is not balanced. Are you sure you want to finish?
uk: Рахунок не збалансований. Ви дійсно хочете завершити?

en: The account must be given a name.
uk: У рахунку повинна бути одна назва.

en: The account to search for lots.
uk: Рахунок для пошуку лотів.

en: The account tree will be exported to the file '%s' when you click "Apply".
    
    You can also verify your selections by clicking on "Back" or "Cancel" to abort the export.
uk: Ієрархію рахунків буде експортовано до файла «%s», щойно ви натиснете кнопку «Застосувати».
    
    Ви також можете перевірити вказані параметри, якщо натиснете кнопку «Назад». Натисніть «Скасувати», щоб перервати експортування.

en: The account type ~s is unknown, using Bank instead.
uk: Тип рахунку ~s є невідомим, використовуємо замість нього «Банк».

en: The accounts will be imported from the file '%s' when you click 'Apply'.
    
    You can verify your selections by clicking on 'Back' or 'Cancel' to Abort Import.
uk: Ієрархію рахунків буде імпортовано з файла «%s», щойно ви натиснете кнопку «Застосувати»
    
    Ви можете перевірити вказані параметри, якщо натиснете кнопку «Назад». Натисніть «Скасувати», щоб перервати імпортування.

en: The accounts will be imported from the file '%s' when you click 'Apply'.
    
    You can verify your selections by clicking on 'Back' or 'Cancel' to Abort Import.
    
    If this is your initial import into a new file, you will first see a dialog for setting book options, since these can affect how imported data is converted to GnuCash transactions.
    Note: After import, you may need to use 'View / Filter By / Other' menu option and select to show unused Accounts.
uk: Дані рахунків буде імпортовано з файла «%s» після натискання кнопки «Застосувати».
    
    Ви можете перевірити вибрані параметри імпортування, натиснувши кнопку «Назад», або скасувати імпортування натисканням кнопки «Скасувати».
    
    Якщо це ваше початкове імпортування з нового файла ви побачити діалогове вікно налаштовування параметрів книги, оскільки ці параметри можуть вплинути на те, як імпортовані дані буде перетворено на записи транзакцій GnuCash.
    Зауваження: після завершення імпортування можна скористатися пунктом меню «Перегляд / Критерій фільтрування / Інше» і вибрати пункт показу невикористаних рахунків.

en: The address of your business.
uk: Адреса вашої фірми.

en: The amount is zero or the amount field could not be interpreted correctly. You might have mixed up decimal point and comma, compared to your locale settings. This does not result in a valid online transfer job.
uk: Сума є нульовою або поле суми не вдалося обробити належним чином. Ймовірно, виникли якісь проблеми із десятковою крапкою або комою у параметрах локалі. Використання поточних результатів обробки призведе до некоректного запису завдання з переказу коштів.

en: The amount of time between data points.
uk: Період часу між точками даних.

en: The amount to pay for this invoice.
    
    If you have selected an invoice, GnuCash will propose the amount still due for it. You can change this amount to create a partial payment or an over-payment.
    
    In case of an over-payment or if no invoice was selected, GnuCash will automatically assign the remaining amount to the first unpaid invoice for this company.
uk: Сума сплати за цим рахунком-фактурою.
    
    Якщо вами вибрано рахунок-фактуру, GnuCash запропонує суму, яку слід додатково сплатити за нею. Ви можете змінити цю суму для створення запису часткової сплати або запису переплати.
    
    У випадках переплати та випадках, коли не вибрано рахунку-фактури, GnuCash автоматично пов'яже переплачену суму із першим несплаченим рахунком-фактурою відповідної компанії.

en: The backend found an error during the preparation of the job. It is not possible to execute this job.
    
    Most probable the bank does not support your chosen job or your Online Banking account does not have the permission to execute this job. More error messages might be visible on your console log.
    
    Do you want to enter the job again?
uk: Під час приготування до виконання завдання модулем обробки виявлено помилку. Виконати це завдання не вдасться.
    
    Найімовірніше, у системі банкінгу не передбачено підтримки вибраного вами завдання або для вашого рахунку інтернет-банкінгу заборонено виконувати це завдання. Докладніші повідомлення щодо помилок можна побачити у журналі консолі.
    
    Хочете знову ввести дані цього завдання?

en: The backend found an error during the preparation of the job. It is not possible to execute this job.
    
    Most probably the bank does not support your chosen job or your Online Banking account does not have the permission to execute this job. More error messages might be visible on your console log.
    
    Do you want to enter the job again?
uk: Під час приготування до виконання завдання модулем обробки виявлено помилку. Виконати це завдання не вдасться.
    
    Найімовірніше, у системі банкінгу не передбачено підтримки вибраного вами завдання або для вашого рахунку інтернет-банкінгу заборонено виконувати це завдання. Докладніші повідомлення щодо помилок можна побачити у журналі консолі.
    
    Хочете знову ввести дані цього завдання?

en: The balance sheet can be displayed with either 1 or 2 columns.
uk: Баланс може бути показано у один або два стовпчики.

en: The bank has sent a message in its response.
uk: Банк надіслав повідомлення у своїй відповіді.

en: The bank has sent balance information in its response.
    Do you want to import it?
uk: Банком надіслано дані щодо сальдо у його відповіді.
    Хочете імпортувати ці дані?

en: The bank has sent transaction information in its response.
    Do you want to import it?
uk: Банком надіслано дані щодо транзакції у його відповіді.
    Хочете імпортувати ці дані?

en: The book was closed successfully.
uk: Книга успішно закрита.

en: The book will be created with the title %s when you click on "Apply". Click on "Back" to adjust, or "Cancel" to not create any book.
uk: Після натискання вами кнопки «Застосувати» буде створено книгу із заголовком %s. Натисніть «Назад», щоб скоригувати параметри книги, або кнопку «Скасувати», щоб не створювати книг.

en: The booked balance is identical to the current reconciled balance of the account.
uk: Сальдо з книги є ідентичним до поточного узгодженого сальдо рахунку.

en: The boolean option is ~a.
uk: Логічний параметр — ~a.

en: The character that will be used between components of an account name. A legal value is any single character except letters and numbers, or any of the following strings: "colon" "slash", "backslash", "dash" and "period".
uk: Символ, який буде використовуватись між компонентами назви рахунку. Допустимим значенням є один будь-який символ, який не є цифрою або літерою, або один з таких рядків: «colon», «slash», «backslash», «dash» та «period».

en: The children of the edited account have to be changed to type "%s" to make them compatible.
uk: Дочірні рахунки були змінені на тип «%s», щоб зробити їх сумісними.

en: The combination date option is ~a.
uk: Параметр комбінованої дати — ~a.

en: The company associated with this payment.
uk: Фірма, яку пов'язано із цією сплатою.

en: The company for this report.
uk: Фірма для цього звіту.

en: The contact person to print on invoices.
uk: Контактна особа для друку на рахунках-фактурах.

en: The creation date for this report.
uk: Дата створення цього звіту.

en: The creation time for this report can only be shown if the date is shown.
uk: Час створення цього звіту може бути показано, лише якщо показано дату.

en: The current account selections will generate multi-currency transactions. Please select one of the following columns: price, (negated) value, (negated) transfer amount.
uk: Параметри поточного рахунку призведуть до створення багатовалютних транзакцій. Будь ласка, виберіть один з таких стовпчиків: ціна, значення (зі знаком), сума переказу (зі знаком).

en: The current account selections will generate multi-currency transactions. Please select one of the following columns: price, (negated) value.
uk: Параметри поточного рахунку призведуть до створення багатовалютних транзакцій. Будь ласка, виберіть один з таких стовпчиків: ціна, значення (зі знаком).

en: The current date.
uk: Поточна дата.

en: The current entry has been changed. However, this entry is part of an existing order. Would you like to record the change and effectively change your order?
uk: Поточний запис було змінено. Втім, цей запис був частиною наявного замовлення. Записати зміну та змінити замовлення?

en: The current entry has been changed. Would you like to save it?
uk: Поточна позиція була змінена. Зберегти зміни?

en: The current template transaction has been changed. Would you like to record the changes?
uk: Поточний шаблон транзакції був змінений. Записати зміни?

en: The current time is ~a.
uk: Поточний час — ~a.

en: The current transaction has been changed. Would you like to record the changes before duplicating the transaction, or cancel the duplication?
uk: Поточна транзакція була змінена. Хочете зберегти ці зміни перед копіюванням транзакції, чи скасувати копіювання?

en: The current transaction has been changed. Would you like to record the changes before duplicating this entry, or cancel the duplication?
uk: Поточна транзакція була змінена. Записати зміни перед створенням її копії, або не створювати копію?

en: The current transaction has been changed. Would you like to record the changes before moving to a new transaction, discard the changes, or return to the changed transaction?
uk: Поточну транзакцію було змінено. Хочете зберегти зміни перед тим, як перейти до нової транзакції, скасувати зміни, чи повернутися до зміненої транзакції?

en: The current transaction is not balanced.
uk: Поточна транзакція не збалансована.

en: The customer ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
uk: Ідентифікатор клієнта. Якщо не вказано, відповідний номер буде вибрано автоматично

en: The cutoff day for applying bills to the next month. After the cutoff, bills are applied to the following month. Negative values count backwards from the end of the month.
uk: Останній день для застосування рахунків на наступний місяць. Після цього терміну, рахунки застосовуються до поточного місяця. Від'ємні значення відраховуються назад від кінця місяця.

en: The database %s doesn't seem to exist. Do you want to create it?
uk: База даних %s не знайдена. Створити її?

en: The database was opened read-only. Do you want to save it to a different place?
uk: Базу даних було відкрито лише для читання. Хочете зберегти її до іншого місця?

en: The date of this transaction is older than the "Read-Only Threshold" set for this book. This setting can be changed in File->Properties->Accounts.
uk: Дата цієї транзакції є старішою від порогового значення «лише читання», встановленого для цієї книги. Змінити параметри книги можна за допомогою пункту меню «Файл → Властивості → Рахунки».

en: The date option is ~a.
uk: Параметр дати — ~a.

en: The day of the month bills are due
uk: День сплати рахунків за місяць

en: The default check printing font
uk: Типовий шрифт друку чека

en: The default check printing font.
uk: Типовий шрифт друку чека.

en: The default date format used for fancy printed dates.
uk: Типовий формат дати, що використовується для форматованого друку дат.

en: The default font to use when printing checks. This value will be overridden by any font specified in a check description file.
uk: Типовий шрифт, яким слід скористатися для друку чеків. Цей значення буде перевизначено будь-яким значенням назви шрифту, яке буде вказано у файлі опису чека.

en: The default tax table to apply to customers.
uk: Типова таблиця податків, що застосовується до замовників.

en: The default tax table to apply to vendors.
uk: Типова таблиця податків, що застосовується до виробників.

en: The depth used in the tree to sort in the "since last run" dialog.
uk: Глибина ієрархії впорядковування у вікні «З моменту останнього запуску».

en: The description of the Billing Term, printed on invoices
uk: Опис умов платежу для друкування на рахунку-фактурі

en: The discount percentage applied if paid early.
uk: Процент знижки, що застосовується при ранній оплаті.

en: The downloaded Online Banking Balance was zero.
    
    Either this is the correct balance, or your bank does not support Balance download in this Online Banking version. In the latter case you should choose a different Online Banking version number in the Online Banking (AqBanking or HBCI) Setup. After that, try again to download the Online Banking Balance.
uk: Отримані дані щодо балансу системи клієнт-банк є нульовими.
    
    Або ці дані є правильними, або ваш банк не передбачив підтримки отримання даних балансу у цій версії системи клієнт-банк. У другому випадку вам слід вибрати іншу версію системи клієнт-банк у налаштуваннях системи клієнт-банк (AqBanking або HBCI). Після цього, вам слід повторити спробу отримання даних балансу з системи клієнт-банк.

en: The earliest transaction date found in this book is %s. Based on the selection made above, this book will be split into %d book. | The earliest transaction date found in this book is %s. Based on the selection made above, this book will be split into %d books.
uk[0]: Найраніша дата транзакції, знайдена у цій книзі, — %s. На основі вибраних вище параметрів, цю книгу буде поділено на %d книгу.
uk[1]: Найраніша дата транзакції, знайдена у цій книзі, — %s. На основі вибраних вище параметрів, цю книгу буде поділено на %d книги.
uk[2]: Найраніша дата транзакції, знайдена у цій книзі, — %s. На основі вибраних вище параметрів, цю книгу буде поділено на %d книг.
uk[3]: Найраніша дата транзакції, знайдена у цій книзі, — %s. На основі вибраних вище параметрів, цю книгу буде поділено на одну книгу.

en: The electronic tax number of your business
uk: Електронний номер податку ля вашої фірми

en: The email address of your business.
uk: Адреса ел. пошти вашої фірми.

en: The employee ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
uk: Ідентифікатор працівника. Якщо не заповнений, відповідний номер буде вибрано автоматично

en: The entered account could not be found.
uk: Не вдалося знайти введений рахунок.

en: The entered date is out of the range 01/01/1400 - 31/12/9999, resetting to this year
uk: Введена дата не належить до діапазону від 01.01.1400 до 31.12.9999, скидаємо дату до цього року

en: The entered date of the duplicated transaction is older than the "Read-Only Threshold" set for this book. This setting can be changed in File->Properties->Accounts.
uk: Введена дата дубльованої транзакції має дату поза межами встановленого діапазону змінюваних записів («Порогу лише читання») для цієї книги. Змінити діапазон змінюваних записів можна за допомогою пункту меню «Файл → Властивості → Рахунки».

en: The entered date of the transaction is older than the "Read-Only Threshold" set for this book. This setting can be changed in File->Properties->Accounts, resetting to the threshold.
uk: Введена дата нової транзакції є старішою від порогового значення «лише читання», встановленого для цієї книги. Змінити параметри книги можна за допомогою пункту меню «Файл → Властивості → Рахунки», скиданням до порогового значення.

en: The expense accounts where the expenses are recorded which are subtracted from the sales to give the profit.
uk: Рахунки витрат для запису витрат, різниця яких із продажами складає прибуток.

en: The fax number of your business.
uk: Номер факсу вашої фірми.

en: The file %s already exists. Are you sure you want to overwrite it?
uk: Файл з назвою «%s» вже існує. Перезаписати його?

en: The file %s is empty.
uk: Файл %s порожній.

en: The file could not be reopened.
uk: Файл не можна повторно відкрити.

en: The file has been loaded successfully. If you click "Apply" it will be saved and reloaded into the main application. That way you will have a working file as backup in the same directory.
    
    You can also go back and verify your selections by clicking on "Back".
uk: Файл успішно завантажено. Якщо ви натиснете кнопку «Застосувати», його буде збережено і перезавантажено до основної програми. Таким чином, у вас буде працездатний файл, резервна копія, у тому самому каталозі.
    
    Крім того, ви можете повернутися до попередніх налаштувань і змінити параметри, якщо натиснете кнопку «Назад».

en: The file name of the CSS stylesheet to use with this report. If specified, this file should be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
uk: Назва файла CSS стилів, що буде використовуватися з цим звітом. Якщо вказано, цей файл повинен міститися у Вашій теці .gnucash. В іншому випадку - у відповідному місці серед тек встановлення GnuCash.

en: The file name of the CSS stylesheet to use with this report. This file should either be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
uk: Назва файла CSS стилів, що буде використовуватися з цим звітом. Цей файл повинен міститися у вашій теці .gnucash, або — в іншому випадку — у відповідному місці серед тек встановлення GnuCash.

en: The file name of the eguile template part of this report. This file must be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
uk: Назва файла, що містить шаблонну (eguile) частину цього звіту. Цей файл мусить знаходитися або у Вашій теці .gnucash, або — в іншому випадку — у відповідному місці серед інсталяційних тек GnuCash.

en: The file name of the eguile template part of this report. This file should either be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
uk: Назва файла, що містить шаблонну (eguile) частину цього звіту. Цей файл повинен знаходитися або у Вашій теці .gnucash, або — в іншому випадку — у відповідному місці серед тек встановлення GnuCash.

en: The file type of file %s is unknown.
uk: Невідомий тип файла %s.

en: The file/URI %s could not be found.
uk: Не вдалося знайти файл або адресу даних %s.

en: The file/URI %s could not be found.
    
    The file is in the history list, do you want to remove it?
uk: Не вдалося знайти файл або адресу %s.
    
    Пункт файла є у списку журналу, хочете вилучити цей пункт?

en: The file/URL %s does not contain GnuCash data or the data is corrupt.
uk: Файл/URL %s не містить даних GnuCash або дані пошкоджені.

en: The following Scheduled Transactions reference the deleted account and must now be corrected. Press OK to edit them.
uk: Вказані нижче заплановані транзакції посилаються на вилучений рахунок. Їх слід виправити. Натисніть кнопку «Гаразд», щоб розпочати редагування.

en: The following are noted in this file:
uk: Маємо такі зауваження у цьому файлі:

en: The following customer document is due: | The following %d customer documents are due:
uk[0]: Має бути виконано сплату за %d документом клієнта:
uk[1]: Має бути виконано сплату за %d документами клієнта:
uk[2]: Має бути виконано сплату за %d документами клієнта:
uk[3]: Має бути виконано сплату за документом клієнта:

en: The following errors must be fixed:
uk: Має бути виправлено такі помилки:

en: The following file could not be moved to {1}: | The following files could not be moved to {1}:
uk[0]: Вказані нижче файли не вдалося пересунути до {1}:
uk[1]: Вказані нижче файли не вдалося пересунути до {1}:
uk[2]: Вказані нижче файли не вдалося пересунути до {1}:
uk[3]: Вказаний нижче файл не вдалося пересунути до {1}:

en: The following file has become obsolete and will be ignored: | The following files have become obsolete and will be ignored:
uk[0]: Вказані нижче файли є непотрібними, їх буде проігноровано:
uk[1]: Вказані нижче файли є непотрібними, їх буде проігноровано:
uk[2]: Вказані нижче файли є непотрібними, їх буде проігноровано:
uk[3]: Вказаний нижче файл є непотрібним, його буде проігноровано:

en: The following file has been copied to {1} instead: | The following files have been copied to {1} instead:
uk[0]: Замість цього, вказані нижче файли було скопійовано до {1}:
uk[1]: Замість цього, вказані нижче файли було скопійовано до {1}:
uk[2]: Замість цього, вказані нижче файли було скопійовано до {1}:
uk[3]: Замість цього, вказаний нижче файл було скопійовано до {1}:

en: The following file in {1} has been renamed:
uk: Вказаний файл у {1} було перейменовано:

en: The following vendor document is due: | The following %d vendor documents are due:
uk[0]: Має бути виконано сплату за %d документом постачальника:
uk[1]: Має бути виконано сплату за %d документами постачальника:
uk[2]: Має бути виконано сплату за %d документами постачальника:
uk[3]: Має бути виконано сплату за документом постачальника:

en: The following warnings exist:
uk: Маємо такі попередження:

en: The format for the date->string conversion for today's date.
uk: Формат перетворення дати на рядок для сьогоднішньої дати.

en: The format string to use for generating bill numbers. This is a printf-style format string.
uk: Форматний рядок, що використовується для генерування номерів рахунків. Це - рядок у стилі printf.

en: The format string to use for generating customer numbers. This is a printf-style format string.
uk: Форматний рядок, що використовується для генерування номерів клієнтів. Це - рядок у стилі printf.

en: The format string to use for generating employee numbers. This is a printf-style format string.
uk: Форматний рядок, що використовується для генерування номерів працівників. Це - рядок у стилі printf.

en: The format string to use for generating expense voucher numbers. This is a printf-style format string.
uk: Форматний рядок, що використовується для генерування номерів розписок про витрати. Це - рядок у стилі printf.

en: The format string to use for generating invoice numbers. This is a printf-style format string.
uk: Форматний рядок, що використовується для генерування номерів рахунків-фактур. Це - рядок у стилі printf.

en: The format string to use for generating job numbers. This is a printf-style format string.
uk: Форматний рядок, що використовується для генерування номерів завданя. Це - рядок у стилі printf.

en: The format string to use for generating order numbers. This is a printf-style format string.
uk: Форматний рядок, що використовується для генерування номерів замовлень. Це - рядок у стилі printf.

en: The format string to use for generating vendor numbers. This is a printf-style format string.
uk: Форматний рядок, що використовується для генерування номерів постачальників. Це - рядок у стилі printf.

en: The formatting to use for negative amounts: with a leading sign, or enclosing brackets.
uk: Форматування від'ємних сум: із початковим знаком або у дужках.

en: The future minimum will add, for each date point, a projected minimum balance including scheduled transactions.
uk: Майбутній мінімум додасть для кожної точки даних проєктоване мінімальне сальдо разом із запланованими транзакціями.

en: The horizontal position of the editor divider.
uk: Розташування роздільника панелей у редакторі за горизонталлю.

en: The income accounts where the sales and income was recorded.
uk: Рахунки надходжень, у яких записуються продажі та надходження.

en: The input file can not be opened.
uk: Не вдалося відкрити файл вхідних даних.

en: The interest rate cannot be zero.
uk: Відсоткова ставка не може бути нульовою.

en: The internal check of the destination IBAN '%s' failed. This means the account number might contain an error.
uk: Не вдалося пройти внутрішню перевірку IBAN призначення «%s». Це означає, що номер рахунку може містити помилку.

en: The internal name of the Billing Term.
uk: Внутрішня назва терміну оплати.

en: The invoice ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you.
uk: Ідентифікатор рахунку-фактури. Якщо залишено незаповненим, відповідне число буде вибрано за вас.

en: The invoice report to be used for printing.
uk: Звіт щодо рахунку-фактури, який буде використано для друку.

en: The job ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
uk: Ідентифікатор роботи. Якщо залишено незаповненим, відповідне число буде вибрано за вас

en: The last day of the month for the early payment discount.
uk: Останні день місяця для знижки раннього платежу.

en: The library "libdbi" installed on your system doesn't correctly store large numbers. This means GnuCash cannot use SQL databases correctly. Gnucash will not open or save to SQL databases until this is fixed by installing a different version of "libdbi". Please see https://bugs.gnucash.org/show_bug.cgi?id=611936 for more information.
uk: У бібліотеці «libdbi», встановленій у вашій системі, є помилки, пов'язані із збереженням великих чисел. Це означає, що GnuCash не зможе правильно користуватися базами даних SQL. Gnucash не відкриватиме і не зберігатиме дані до баз даних SQL, аж доки помилку не буде виправлено встановленням іншої версії «libdbi». Щоб дізнатися більше, будь ласка, ознайомтеся зі сторінкою https://bugs.gnucash.org/show_bug.cgi?id=611936 .

en: The list below shows objects which make use of the account which you want to delete.
    Before you can delete it, you must either delete those objects or else modify them so they make use
    of another account
uk: У наведеному нижче списку показано об'єкти, які використовуються рахунок, який ви хочете вилучити.
    Перш ніж ви зможете його вилучити, вам слід або вилучити ці об'єкти, або якось змінити їх так, щоб вони використовували
    інший рахунок

en: The list of Scheduled Transactions
uk: Список запланованих транзакцій

en: The log file you selected cannot be read. The file header was not recognized.
uk: Вибраний файл журналу подій неможливо прочитати. Не вдалося розібрати заголовок файла.

en: The log file you selected was empty.
uk: Вибраний файл журналу подій порожній.

en: The lower balance limit must be less than the higher limit.
uk: Нижня межа балансу має бути меншою за верхню межу.

en: The maximum number of window menu entries reached, no more entries will be added.
uk: Досягнута максимальна кількість пунктів меню вікна, додаткові пункт не буде додано.

en: The menu of options
uk: Меню параметрів

en: The minimum number of invoice entries to display.
uk: Мінімальна кількість елементів рахунку-фактури, які слід показувати.

en: The minimum score a potential match must have to be displayed in the match list.
uk: Мінімальне значення оцінки потенційної відповідності, щоб запис було показано у списку відповідників.

en: The multi-choice option is ~a.
uk: Параметр з декількома варіантами — ~a.

en: The name of the report to be used for invoice printing.
uk: Назва звіту, яку буде використано для друку рахунку-фактури.

en: The name of your business.
uk: Назва вашої фірми.

en: The next tip to show.
uk: Наступна підказка для відображення.

en: The number of accounts linked by the transactions found exceeds the limit. Select a different subset of transactions, or increase the limit in the options.
uk: Кількість рахунків, які пов'язано із транзакціями перевищує обмеження. Виберіть іншу підмножину транзакцій або збільште верхню межу у параметрах.

en: The number of days after the post date during which a discount will be applied for early payment.
uk: Кількість днів після дати надсилання протягом якого знижка буде застосовуватись для раннього платежу.

en: The number of days to pay the bill after the post date.
uk: Кількість днів для оплати рахунку після дати надсилання.

en: The number of decimal places to use for share numbers.
uk: Кількість десяткових знаків для використання у числах щодо акцій.

en: The number of leading digits to keep when rounding
uk: Кількість ведучих точок для збереження вирівнювання

en: The number of minutes until saving of the data file to harddisk will be started automatically. If zero, no saving will be started automatically.
uk: Кількість хвилин до початку автоматичного збереження файла даних на жорсткий диск. Якщо значення дорівнює нулю, автоматичне збереження вимкнено.

en: The number of months to be shown in editor.
uk: Кількість місяців, дані щодо яких має бути показано у редакторі.

en: The number of payments cannot be negative.
uk: Число платежів не може бути від'ємним.

en: The number of payments cannot be zero.
uk: Число платежів не може бути нульовим.

en: The number of remaining occurrences (%d) is greater than the number of total occurrences (%d).
uk: Кількість подій, що залишились (%d), перевищує загальну кількість подій (%d).

en: The number of seconds to wait before the question window will be closed and the changes saved automatically.
uk: Кількість секунд, протягом яких програма очікуватиме, перш ніж закрити вікно з питанням і зберегти зміни автоматично.

en: The number option formatted as currency is ~a.
uk: Кількість параметрів, що форматуються як валюта — ~a.

en: The number option is ~a.
uk: Числовий параметр — ~a.

en: The numeric ID of the report.
uk: Числовий ідентифікатор звіту.

en: The order ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
uk: Ідентифікатор замовлення. Якщо залишено незаповненим, відповідне число буде прописано за вас

en: The origin point is the lower left-hand corner of the page.
uk: Початок координат знаходиться в нижньому лівому кутку сторінки.

en: The origin point is the upper left-hand corner of the page.
uk: Початок координат знаходиться в верхньому лівому кутку сторінки.

en: The owner %s will be deleted.
    Are you sure you want to do this?
uk: Запис власника %s буде вилучено.
    Ви справді цього хочете?

en: The percentage discount applied for early payment.
uk: Процент знижки, що застосовується для раннього платежу.

en: The phrase for specifying to whom payments should be made.
uk: Фраза, що вказує, кому буде виконуватись оплата.

en: The phrase used to introduce the company contact.
uk: Фраза, що використовується для представлення контакту компанії.

en: The position of paned window when it was last closed.
uk: Розташування вікна, коли його було востаннє закрито.

en: The post action was canceled because not all exchange rates were given.
uk: Дію із введення було скасовано, оскільки задано не усі обмінні курси.

en: The previous bill number generated. This number will be incremented to generate the next bill number.
uk: Останній згенерований номер рахунку. Це число буде збільшено на одиницю для генерації номера для наступного рахунку.

en: The previous customer number generated. This number will be incremented to generate the next customer number.
uk: Останній згенерований номер клієнта. Це число буде збільшено на одиницю для генерації номера для наступного клієнта.

en: The previous employee number generated. This number will be incremented to generate the next employee number.
uk: Останній згенерований номер працівника. Це число буде збільшено на одиницю для генерації номера для наступного працівника.

en: The previous expense voucher number generated. This number will be incremented to generate the next voucher number.
uk: Останній згенерований номер розписки про витрати. Це число буде збільшено на одиницю для генерації номера для наступної розписки про витрати.

en: The previous invoice number generated. This number will be incremented to generate the next invoice number.
uk: Останній згенерований номер рахунку-фактури. Це число буде збільшено на одиницю для генерації номера для наступного рахунку-фактури.

en: The previous job number generated. This number will be incremented to generate the next job number.
uk: Останній згенерований номер завдання. Це число буде збільшено на одиницю для генерації номера для наступного завдання.

en: The previous order number generated. This number will be incremented to generate the next order number.
uk: Останній згенерований номер замовлення. Це число буде збільшено на одиницю для генерації номера для наступного замовлення.

en: The previous vendor number generated. This number will be incremented to generate the next vendor number.
uk: Останній згенерований номер постачальника. Це число буде збільшено на одиницю для генерації номера для наступного постачальника.

en: The prices were imported from file '%s'.
    
    Import summary:
    - %s
    - %s
    - %s
uk: Ціни було імпортовано з файла «%s».
    
    Резюме щодо імпортування:
    - %s
    - %s
    - %s

en: The quote has no error set.
uk: Для курсу не встановлено помилки.

en: The radio button option is ~a.
uk: Значенням параметра-перемикача є ~a.

en: The rate amount must be valid or you must leave it blank.
uk: Відсоткова ставка має бути коректною або порожньою.

en: The reconcile report is designed to be similar to the formal reconciliation tool. Please select the account from Report Options. Please note the dates specified in the options will apply to the Reconciliation Date.
uk: Звіт щодо узгодження створено подібним до результатів роботи засобу формального узгодження. Будь ласка, виберіть рахунок у параметрах звіту. Зауважте, що дати, вказані у параметрах, стосуватимуться дати узгодження.

en: The relative date option is ~a.
uk: Параметр відносної дати — ~a.

en: The requirements for Online Banking vary between the different supported AqBanking backends, but usually you will need:
    * Your bank needs to grant you online access. See on their website or ask their customer service for how to obtain it.
    They should also tell you:
    * Your user ID that identifies you to their server, often your base account number;
    * The URL of their Online Banking server;
    * In some cases the routing number of your bank's branch is useful in this assistant;
    * Authentication methods vary by backend and chosen method:
     * FinTS PIN/TAN: Some methods require a specific gadget like a card reader or a mobile;
     * FinTS HBCI: You have to exchange the public parts of asymmetric keys with your bank ("Ini-Letter").
     * PayPal: registered email address, password, API signature;
uk: Вимоги щодо інтернет-банкінгу є різними для різних підтримуваних модулів обробки AqBanking, але зазвичай вимоги є такими:
    * Ваш банк має надавати вам інтернет-доступ до даних. Подробиці можна дізнатися з сайта банку або за допомогою служби підтримки.
    Також вам мають бути відомі:
    * Ваш ідентифікатор користувача, який засвідчує вашу ідентичність для сервера банку, часто це номер вашого базового рахунка;
    * Адреса сервера інтернет-банкінгу;
    * У певних випадках у цій допоміжній програмі може бути корисним номер маршрутизації гілки вашого банку;
    * Методи розпізнавання є різними для різних модулів обробки і вибраних способів:
     * FinTS PIN/TAN: для реалізації деяких методів потрібен певний гаджет, зокрема зчитувач карток або мобільний телефон;
     * FinTS HBCI: вам слід обмінятися відкритими частинами асиметричних ключів із вашим банком («Ini-лист»).
     * PayPal: зареєстрована адреса електронної пошти, пароль, підпис до програмного інтерфейсу;

en: The reserve amount is set to a minimum balance desired
uk: Суму резерву встановлено до бажаного мінімуму сальдо

en: The scheduled transaction editor comes with a very flexible frequency configurator. Basic frequencies to schedule a transaction include daily, weekly and monthly. But more advanced schemes can be set up as well. Some examples:
    
    To schedule a transaction every three weeks, you can choose the weekly basic frequency and then set 'Every 3 weeks'.
    
    To schedule a transaction every year you can choose the monthly basic frequency and then set 'Every 12 months'.
uk: У редакторі запланованих транзакцій передбачено дуже гнучку систему налаштовування частоти. Базовими варіантами частот транзакцій є щоденні, щотижневі та щомісячні транзакції. Втім, можна налаштувати набагато складніші схеми. Ось декілька прикладів:
    
    Щоб запланувати виконання транзакції кожні три тижні, ви можете вибрати базову щотижневу частоту, а потім вказати «Кожні 3 тижні».
    
    Щоб запланувати щорічну транзакцію, ви можете вибрати базову щомісячну частоту і вказати «Кожні 12 місяців».

en: The selected account type is incompatible with the one of the selected parent.
uk: Вибраний рахунок має тип, що не сумісний з одним із батьківських рахунків.

en: The selected accounts contain no data/transactions (or only zeroes) for the selected time period
uk: Виділені рахунки не містять даних/транзакцій (або лише нульові) за обраний період часу

en: The selected amount cannot be cleared.
uk: Позначену суму неможливо перевірити.

en: The selected transaction doesn't have splits that can be assigned as a payment
uk: Позначена транзакція не має дроблень, які можна пов'язати як сплату

en: The selection you make here is only the starting point for your personalized account hierarchy. Accounts can be added, renamed, moved, or deleted by hand later at any time.
uk: Ваш вибір є лише початковим кроком персоналізації ієрархії рахунків. Пізніше, ви будь-коли зможете додати, перейменувати, пересунути або вилучити будь-який із рахунків вручну.

en: The separator character "%s" is used in one or more account names.
    
    This will result in unexpected behaviour. Either change the account names or choose another separator character.
    
    Below you will find the list of invalid account names:
    %s
uk: У назвах одного або декількох рахунків використано символ-роздільник «%s».
    
    Це призведе до помилок у обробці. Вам слід або змінити назви рахунків або вибрати інший символ-роздільник.
    
    Нижче наведено список некоректних назв рахунків:
    %s

en: The server at URL %s experienced an error or encountered bad or corrupt data.
uk: Сервер з URL %s виявив помилку або сталося пошкодження даних.

en: The settings have been saved.
uk: Параметри було збережено.

en: The setup for matching Online Banking accounts to GnuCash accounts is now finished. You can now invoke Online Banking actions on those accounts.
    
    If you want to add another bank, user, or account, you can start this assistant again anytime.
    
    Press "Apply" now.
uk: Налаштовування відповідності рахунків клієнт-банк із рахунками GnuCash завершено. Тепер ви можете користуватися діями з інтернет-банкінгу для цих рахунків.
    
    Якщо хочете додати ще один запис банку, користувача або рахунка, можете будь-коли запустити цей допоміжних засіб знову.
    
    Тепер, натисніть «Застосувати».

en: The source of price information.
uk: Джерело інформації про ціни.

en: The specified URL could not be loaded.
uk: Вказаний URL не може бути завантажений.

en: The split's amount is zero, so no exchange rate is needed.
uk: Сума дроблення є нульовою, тому курс обміну є непотрібним.

en: The statement date you have chosen is %d day in the future. | The statement date you have chosen is %d days in the future.
uk[0]: Вибрана вами дата виписки випереджає поточну дату на %d день.
uk[1]: Вибрана вами дата виписки випереджає поточну дату на %d дні.
uk[2]: Вибрана вами дата виписки випереджає поточну дату на %d днів.
uk[3]: Вибрана вами дата виписки випереджає поточну дату на день.

en: The string option is ~a.
uk: Рядковий параметр — ~a.

en: The subtotal value of this entry
uk: Проміжний підсумок цієї позиції

en: The target is used to plan for a future large purchase, which will be added as a line above the reserve amount.
uk: Ціль використовується для планування великої майбутньої покупки. Її буде додано як рядок над сумою резерву.

en: The tax table %s does not exist. Would you like to create it?
uk: Таблиця податків %s не існує. Створити її?

en: The title of the report.
uk: Заголовок звіту.

en: The total tax of this entry
uk: Сумарний податок для цього запису

en: The transaction you are about to change contains reconciled splits in the following accounts:
    %s
    
    Are you sure you want to continue with this change?
uk: Транзакцію, яку ви маєте намір змінити, містить узгоджені частини у таких рахунках:
    %s
    
    Продовжити внесення змін?

en: The transactions in one of the selected sub-accounts may not be edited.
    If you want to edit transactions in this register, please open the sub-account options and turn off the placeholder checkbox.
    You may also open an individual account instead of a set of accounts.
uk: Транзакції з одного із вибраних субрахунків не можна редагувати.
    Якщо ви хочете редагувати транзакції у цьому реєстрі, будь ласка, відкрийте параметри субрахунку та зніміть позначку з поля «Проміжний».
    Ви можете також відкрити окремий рахунок замість набору рахунків.

en: The transactions of this account may not be edited because its subaccounts have mismatched commodities or currencies.
    You need to open each account individually to edit transactions.
uk: Транзакції з цього рахунку не можна редагувати, оскільки його підлеглі рахунки визначено у різних продуктах або валютах.
    Вам доведеться редагувати транзакції на кожному підлеглому рахунку окремо.

en: The transactions of this account may not be edited.
    If you want to edit transactions in this register, please open the account options and turn off the placeholder checkbox.
uk: Транзакцій з цього рахунку не можна редагувати.
    Якщо ви хочете редагувати транзакції у цьому журналі, відкрийте параметри рахунку та зніміть позначку із пункту «проміжний».

en: The transactions were imported from file '{1}'.
uk: Транзакції імпортовано з файла «{1}».

en: The transfer and post accounts are associated with different currencies. Please specify the conversion rate.
uk: Рахунки переказів і введення пов'язані із іншими валютами. Будь ласка, вкажіть курс обміну.

en: The two currencies involved equal each other.
uk: Задіяні валюти дорівнюють одна одній.

en: The type of graph to generate.
uk: Тип створюваного графіка.

en: The unknown reconciliation status '~a' will be replaced by 'uncleared'.
uk: Невідомий стан узгодження «~a» буде замінено на «не узгоджено».

en: The values entered for this transaction are inconsistent. Which value would you like to have recalculated?
uk: Значення, введені для цієї транзакції, суперечливі. Яке значення слід переобчислити?

en: The vendor ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
uk: Ідентифікатор постачальника. Якщо не вказано, відповідний номер буде вибрано автоматично

en: The version of these settings
uk: Версія цих параметрів

en: There are %d unassigned and %d undecodable words. Please add encodings.
uk: Є %d не призначених та %d не декодованих слова. Додайте кодування.

en: There are %d unassigned words. Please decide on them or add encodings.
uk: Є %d не призначених. Вирішіть їх або додайте кодування.

en: There are %d undecodable words. Please add encodings.
uk: Є %d не декодованих слова. Додайте кодування.

en: There are no Scheduled Transactions to be entered at this time.
uk: Наразі немає введених запланованих транзакцій.

en: There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (%d transaction automatically created) | There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (%d transactions automatically created)
uk[0]: Наразі немає введених запланованих транзакцій. (автоматично створено %d транзакцію)
uk[1]: Наразі немає введених запланованих транзакцій. (автоматично створено %d транзакції)
uk[2]: Наразі немає введених запланованих транзакцій. (автоматично створено %d транзакцій)
uk[3]: Наразі немає введених запланованих транзакцій. (автоматично створено одну транзакцію)

en: There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (One transaction automatically created) | There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (%d transactions automatically created)
uk[0]: Наразі немає введених запланованих транзакцій. (автоматично створено %d транзакцію)
uk[1]: Наразі немає введених запланованих транзакцій. (автоматично створено %d транзакції)
uk[2]: Наразі немає введених запланованих транзакцій. (автоматично створено %d транзакцій)
uk[3]: Наразі немає введених запланованих транзакцій. (автоматично створено одну транзакцію)

en: There are no options for this report.
uk: Немає параметрів для звіту.

en: There are some predefined actions available that most new users prefer to get started with GnuCash. Select one of these actions from below and click the <i>OK</i> button or press the <i>Cancel</i> button if you don't want to perform any of them.
uk: Тут наведено декілька попередньо визначених дій, якими більшість користувачів воліють розпочинати роботу із. Виберіть одну з наведених нижче дій і натисніть кнопку <i>Гаразд</i>. Натисніть <i>Скасувати</i>, якщо не хочете виконувати жодну з цих дій.

en: There is %d invalid mapping,
    
    Would you like to remove it now? | There are %d invalid mappings,
    
    Would you like to remove them now?
uk[0]: Маємо %d некоректну прив'язку.
    
    Хочете вилучити їх зараз?
uk[1]: Маємо %d некоректні прив'язки.
    
    Хочете вилучити їх зараз?
uk[2]: Маємо %d некоректних прив'язок.
    
    Хочете вилучити їх зараз?
uk[3]: Маємо %d некоректну прив'язку.
    
    Хочете вилучити її зараз?

en: There is a duplicate check format file.
uk: Це - дублікат формату файла чека.

en: There is a problem with the Payment or Refund amount.
uk: Проблема із сумою сплати або відшкодування.

en: There is a theory that if ever anyone discovers what the Universe is for and why it is here, it will instantly disappear and be replaced with something even more bizarre and inexplicable.
    There is another theory that this has already happened.
    
    Douglas Adams, "The Restaurant at the End of the Universe"
uk: Існує теорія, що якщо хтось колись дізнається, для чого існує Всесвіт і чому він тут, Всесвіт миттєво зникне і буде заміщений чимось іще більш дивним і нез'ясовним.
    Існує також інша теорія, що це вже сталося.
    
    Дуґлас Адамз, «Ресторан наприкінці Світу»

en: There is already an account with that name.
uk: Рахунок з такою назвою вже є.

en: There is no price information available for the selected commodities in the selected time period.
uk: Для обраних товарів немає доступної інформації про ціни за обраний період.

en: There must be some number of occurrences.
uk: Повинна бути певна кількість подій.

en: There was a problem saving the settings, please try again.
uk: Під час спроби зберегти параметри виникла проблема. Будь ласка, повторіть спробу.

en: There was a problem with the export, this could be due to lack of space, permissions or unable to access folder. Check the trace file for further logging!
    You may need to enable debugging.
uk: Під час спроби експортувати дані виникла проблема. Причиною може бути нестача місця на диску, права доступу або неможливість доступу до теки. Ознайомтеся із файлом трасування, щоб вивчити докладніші повідомлення!
    Ймовірно, вам варто увімкнути діагностику.

en: There was a problem with the import.
uk: Під час імпортування виникли проблеми.

en: There was an error accessing %s.
uk: Помилка під час доступу до %s.

en: There was an error parsing the file %s.
uk: Помилка при розборі файла %s.

en: There was an error parsing the file.
uk: Під час спроби обробити файл сталася помилка.

en: There was an error reading the file. Do you want to continue?
uk: Помилка при читанні файла. Продовжити?

en: There was an error saving the file.
    
    %s
uk: Помилка при збереженні файла.
    
    %s

en: There was only one single price found for the selected commodities in the selected time period. This doesn't give a useful plot.
uk: Знайдено лише одну ціну для вибраних товарів на обраному інтервалі часу. Графік буде безглуздий.

en: There were no commodities for which to retrieve quotes.
uk: Немає активів, для яких слід отримати курси.

en: There were problems reading some saved settings, continuing to load.
    Please review and save again.
uk: Під час читання деяких зі збережених параметрів виникли проблеми. Продовжуємо завантаження.
    Будь ласка, перегляньте параметри і збережіть їх знову.

en: There will be multiple rows for each transaction with each row representing one split.
uk: Для кожної транзакції буде показано декілька рядків, кожен з яких відповідатиме одному поділу.

en: There will be one row for each transaction, equivalent to a single row in a register in 'Basic Ledger' mode. As such some transfer detail could be lost.
uk: Для кожної транзакції буде відведено один рядок, еквівалентний до єдиного рядка у бухгалтерській книзі у режимі «Основна книга». У такому режимі деякі подробиці щодо переказу може бути втрачено.

en: These are F::Q quote sources that retrieve information from a single site on the internet. If that site is unavailable, you will not be able to retrieve quotes.
uk: Це джерела курсів F::Q, які отримують дані з одного сайта у інтернеті. Якщо сайт виявиться недоступним, ви не зможете отримувати дані щодо курсів.

en: These are F::Q quote sources that retrieve information from multiple sites on the internet. If one of the sites is unavailable, F::Q will attempt to retrieve the information from another site.
uk: Це джерела курсів F::Q, які отримують дані з декількох сайтів інтернету. Якщо один з цих сайтів виявиться недоступним, F::Q спробує отримати дані з іншого сайта.

en: These are quote sources that were recently added to F::Q. GnuCash does not know if these sources retrieve information from a single site or from multiple sites on the internet.
uk: Це джерела курсів, які було нещодавно додано до F::Q. GnuCash не відомо, отримують ці джерела інформацію з одного сайта чи з декількох сайтів у інтернеті.

en: These lines were ignored during import
uk: Ці рядки було проігноровано під час імпорту

en: These tax accounts can either be populated using the standard register, or from Business Invoices and Bills which will require Tax Tables to be set up correctly. Please see the documentation.
uk: Ці податкові рахунки можна або заповнити на основі стандартної бухгалтерської книги, або на основі ділових рахунків-фактур та рахунків, що потребуватиме належного налаштовування таблиці податків. Будь ласка, ознайомтеся з документацією.

en: Third Option
uk: Третій параметр

en: This Account contains Transactions.
    Changing this option is not possible.
uk: У записі цього рахунку містяться транзакції.
    Зміна значення цього параметра неможлива.

en: This Dataset contains features not supported by this version of GnuCash. You must use a newer version of GnuCash in order to support the following features:
uk: У цьому наборі даних містяться дані для можливостей, підтримку яких у цій версії GnuCash не передбачено. Вам слід скористатися новішою версією GnuCash, щоб скористатися підтримкою таких можливостей:

en: This Scheduled Transaction has changed; are you sure you want to cancel?
uk: В цю Заплановану Транзакцію було внесено зміни; Ви впевнені, що хочете їх скасувати?

en: This account (and any sub-accounts) will be hidden in the account tree and will not appear in the popup account list in the register. To reset this option, you will first need to open the "Filter By…" dialog for the account tree and check the "show hidden accounts" option. Doing so will allow you to select the account and reopen this dialog.
uk: Це рахунок (і усі його субрахунки) буде приховано у ієрархії рахунків і не показано у контекстному списку рахунків реєстру. Щоб скинути значення цього параметра, вам слід спершу відкрити діалогове вікно «Критерій фільтрування…» для ієрархії рахунків і позначте пункт «Показувати приховані рахунки». Після цього ви зможете вибрати цей рахунок і повторно відкрити це діалогове вікно.

en: This account contains read-only transactions which may not be deleted.
uk: Рахунок містить транзакції доступні лише для читання, які не можуть бути видалені.

en: This account contains transactions. What would you like to do with these transactions?
uk: Рахунок містить транзакції. Що робити з цими субрахунками?

en: This account has a sub-account. What would you like to do with it?
uk: Цей рахунок містить субрахунки. Що з ним слід зробити?

en: This account has splits whose Reconciled Date is after this reconciliation statement date. These splits may make reconciliation difficult. If this is the case, you may use Find Transactions to find them, unreconcile, and re-reconcile.
uk: У записах рахунка містяться дроблення, дата узгодження яких є майбутньою щодо дати виписки узгодження. Ці дроблення ускладнюють узгодження. Якщо у вас виникнуть проблеми, ви можете скористатися пошуком транзакцій для пошуку цих помилкових транзакцій, скасовування стану узгодження і повторного узгодження записів.

en: This account holds opening balance transactions. Only one account per commodity can hold opening balance transactions.
uk: Цей рахунок містить дані транзакцій відкриття рахунку. Транзакцій початкового балансу може містити лише один рахунок на один товар.

en: This account is present solely as a placeholder in the hierarchy. Transactions may not be posted to this account, only to sub-accounts of this account.
uk: Цей рахунок існує лише як заповнювач позиції в ієрархії. Не можна вводити транзакції для цього рахунку, їх можна вводити лише для дочірніх рахунків цього рахунку.

en: This account register is read-only.
uk: Цей журнал рахунку доступний лише для читання.

en: This account should usually be of type expense or asset.
uk: Цей рахунок, зазвичай, має належати до типу «актив» або «витрати».

en: This account should usually be of type income.
uk: Цей рахунок, зазвичай, має належати до типу «надходження».

en: This assistant helps you setting up your Online Banking connection with your bank.
uk: Цей помічник допоможе вам налаштувати з'єднання з сервісом інтернет-банкінгу вашого банку.

en: This assistant will help you create a set of GnuCash accounts for your assets (such as investments, checking or savings accounts), liabilities (such as loans) and different kinds of income and expenses you might have.
    
    You can pick a set of accounts here that seem close to your needs. After the assistant completes you will be able to add, rename, modify, and remove accounts, at any time later on. You will also be able to add sub-accounts, as well as move accounts (along with their sub-accounts) from one parent to another.
    
    Click 'Cancel' if you do not wish to create any new accounts now.
uk: Цей помічник допоможе створити набір рахунків GnuCash для ваших активів (таких як інвестиції, чеки чи накопичувальні рахунки), зобов'язань (таких як позики чи кредити) та різних видів надходжень та видатків, які ви можете мати.
    
    Тут ви можете вибрати набір рахунків, який є найближчим до ваших потреб. Після завершення роботи помічника ви будь-коли зможете додавати, перейменовувати, змінювати і вилучати рахунки. Ви також зможете додавати субрахунки, а також пересувати рахунки (разом із їхніми субрахунками) із батьківського рахунку до іншого.
    
    Якщо ви не бажаєте створювати нові рахунки зараз, натисніть «Скасувати».

en: This assistant will help you export the Account Tree to a file with the separator specified below.
    
    Select the settings you require for the file and then click "Next" to proceed or "Cancel" to abort the export.
uk: Цей помічник допоможе вам експортувати ієрархію рахунків до файла із вказаним нижче роздільником.
    
    Виберіть параметри для файла і натисніть кнопку «Далі», щоб продовжити процедуру експортування, або натисніть кнопку «Скасувати», щоб скасувати експортування.

en: This assistant will help you export the Transactions to a file with the separator specified below.
    
    %s
    
    While a transaction may have splits in several of the selected accounts it will only be exported once. It will appear under the first processed account it has a split in.
    
    The Price/Rate output format is controlled by the preference
    "Numbers, Date, Time"->"Force Prices to display as decimals".
    
    Select the settings you require for the file and then click "Next" to proceed or "Cancel" to abort the export.
uk: Цей помічник допоможе вам експортувати транзакції до файла із вказаним нижче роздільником.
    
    %s
    
    Хоча транзакція може мати поділи у декількох із вибраних рахунків, її буде експортовано лише один раз. Її пункт буде додано до запису першого обробленого рахунка, у якому є поділ.
    
    Формат виведення даних цін та ставок можна визначити за допомогою пункту налаштувань
    «Числа, дата, час -> Примусово показувати ціни як десяткові дроби.
    
    Виберіть параметри для файла і натисніть кнопку «Далі», щоб продовжити процедуру експортування, або натисніть кнопку «Скасувати», щоб скасувати експортування.

en: This assistant will help you import Prices from a CSV file.
    
    There is a minimum number of columns that have to be present for a successful import, these are Date, Amount, From Namespace, From Symbol and Currency To. If all entries are for the same Commodity / Currency then you can select them and then the columns will be Date and Amount.
    
    Various options exist for specifying the delimiter as well as a fixed width option. With the fixed width option, double click on the table of rows displayed to set a column width, then right mouse to change if required.
    
    Examples are "FTSE","RR.L","21/11/2016",5.345,"GBP" and CURRENCY;USD;2016-11-21;1.56;GBP
    
    There is an option for specifying the start row, end row and an option to skip alternate rows beginning from the start row which can be used if you have some header text. Also there is an option to overwrite existing prices for that day if required.
    
    Lastly, for repeated imports the preview page has buttons to Load and Save the settings. You can save your adjusted settings to reuse them on later imports. After loading your settings you can also tweak them again for similar imports and save them under another name. Note you can't save to built-in presets.
    
    This operation is not reversible, so make sure you have a working backup.
    
    Click on "Next" to proceed or "Cancel" to Abort Import.
uk: За допомогою цієї допоміжної програми ви зможете імпортувати ціни з файла CSV.
    
    Для успішного імпортування потрібна мінімальна кількість стовпчиків: дата, сума, простір назв походження, символ походження та валюта. Якщо усі записи вказано у одній валюті, ви можете позначити їх, тоді стовпчиками будуть стовпчики дати і суми.
    
    Передбачено різні варіанти визначення роздільника, а також можливість визначення фіксованої ширини стовпчиків. Якщо вибрано варіант із фіксованою шириною, ви можете встановити шириу стовпчика подвійним клацанням на рядках таблиці із наступною зміною ширини за допомогою клацання правою кнопкою миші.
    
    Приклади: "FTSE","RR.L","21/11/2016",5.345,"GBP" і CURRENCY;USD;2016-11-21;1.56;GBP
    
    Передбачено можливість визначення початкового рядка, кінцевого рядка та пропуску проміжних рядків, якою можна скористатися, якщо у файлі є якийсь текст заголовка. Також передбачено можливість перезапису наявних даних щодо цін на відповідний день.
    
    Нарешті, для регулярних дій з імпортування на сторінці попереднього перегляду передбачено кнопки для завантаження та збереження параметрів. Після завантаження ваших параметрів ви знову зможете їх скоригувати для подібних операцій з імпортування і зберегти результат із новою назвою. Зауважте, що ви не можете замінювати вбудовані набори параметрів.
    
    Наслідки виконання цієї дії не можна скасувати, тому, якщо маєте сумніви, створіть резервну копію даних.
    
    Натисніть кнопку «Далі», щоб продовжити, або кнопку «Скасувати», щоб перервати імпортування.

en: This assistant will help you import a delimited file containing a list of transactions. It supports both token separated files (such as comma separated or semi-colon separated) and fixed width data.
    
    For a successful import three columns have to be available in the import data:
    • a Date column
    • a Description column
    • an Amount or Amount (Negated) column
    
    If there is no Account data available, a base account can be selected to which all data will be imported.
    
    Apart from a choice of delimiter, there are several options to tweak the importer. For example a number of lines can be skipped at the start or the end of the data, as well as odd rows. Several date and number formats are supported. The file encoding can be defined.
    
    The importer can handle files where transactions are split over multiple lines, with each line representing one split. A new transaction is started each time any of the transaction related columns' value differs from the one in a previous, non-empty one. Those columns are Transaction ID, Date, Number, Description, Notes, Transaction Commodity and Void Reason.
    
    Lastly, for repeated imports the preview page has buttons to Load and Save the settings. You can save your adjusted settings to reuse them on later imports. After loading your settings you can also tweak them again for similar imports and save them under another name.
uk: За допомогою цієї допоміжної програми ви зможете імпортувати дані з розміченого файла, у якому містяться записи списку транзакцій. Передбачено можливість роботи як із файлами відокремлених записів (зокрема записів, які відокремлено комами або крапками з комами), так із файлами з фіксованою шириною стовпчика даних.
    
    Для успішного імпортування в імпортованих даних має бути три стовпчики:
    • стовпчик дати
    • стовпчик опису
    • стовпчик суми або суми зі знаком
    
    Якщо не вказано даних рахунку, можна вибрати базовий рахунок, до запису якого буде імпортовано дані.
    
    Окрім вибору роздільника, у засобі імпортування передбачено ще декілька параметрів налаштовування. Наприклад, можна наказати програмі пропустити декілька рядків на початку або у кінці файла, а також наказати пропускати непотрібні рядки. Передбачено підтримку декількох форматів запису дати та чисел. Можна визначити кодування файла.
    
    Засіб імпортування може працювати із файлами, у яких записи транзакцій розбито на декілька рядків, кожен з яких відповідає одному дробленню. Нову транзакцію буде започатковано кожного разу, коли значення пов'язаних із транзакціями стовпчиків відрізнятиметься від попереднього, непорожнього значення. Такими стовпчиками є стовпчики ідентифікатора транзакції, дати, номера, опису, нотаток, товару транзакції та причини спорожнення.
    
    Нарешті, для регулярного імпортування даних із однаковим форматуванням на сторінці попереднього перегляду передбачено кнопки для завантаження та збереження параметрів імпортування. Ви можете зберегти скориговані параметри, щоб потім користуватися ними під час наступних сеансів імпортування. Після завантаження ваших параметрів ви знову зможете їх скоригувати для подібних операцій з імпортування і зберегти результат із новою назвою.

en: This assistant will help you record a stock split or stock merger.
uk: Цей помічник допоможе записати розділення або об'єднання акцій.

en: This assistant will help you record a stock transaction. The transaction type (purchase, sale, dividend, distribution, return of capital, stock split) will determine the transaction splits involved in the transaction. Note that the transaction currency will be that of the stock account and that multi-currency transactions are not supported: Only accounts in the transaction currency will be offered for cash, capital gains, dividends, and fees.
uk: За допомогою цього помічника ви зможете записати операцію з акціями. Тип операції (придбання, продаж, розподіл, повернення капіталу, дроблення акцій) визначить дроблення транзакції, які включено до операції. Зауважте, що валютою транзакції буде валюта рахунку акцій, і що підтримки багатовалютних транзакцій не передбачено: програма пропонуватиме лише рахунки у валюті транзакцій для готівки, збільшення капіталу, дивідендів та мит.

en: This assistant will help you setup and use accounting periods.
    
    Danger: this feature does not work correctly at this time; it is still under development. It will probably damage your data in such a way that it cannot be repaired!
uk: Цей помічник допоможе вам налаштувати і використовувати облікові періоди.
    
    Увага: ця можливість у поточній версії не завжди працює коректно; робота над нею ще триває. У результаті її використання може бути пошкоджено ваші дані так, що їх не можна буде відновити!

en: This book has budgets. The internal representation of budget amounts no longer depends on the Reverse Balanced Accounts preference. Please review the budgets and amend signs if necessary.
uk: У цій книзі є бюджети. Внутрішнє представлення сум бюджетів більше не залежить від налаштувань зворотно збалансованих рахунків. Будь ласка, перегляньте бюджети і змініть знаки, якщо це потрібно.

en: This commodity has price quotes. Are you sure you want to delete the selected commodity and its price quotes?
uk: Для цього товару визначено курс. Ви справді хочете вилучити позначений запис товару і його курси?

en: This commodity is currently used by the following accounts. You may not delete it.
uk: Цей товар зараз використовується у вказаних нижче рахунках. Його запис не можна вилучати.

en: This database is from a newer version of GnuCash. This version can read it, but cannot safely save to it. It will be marked read-only until you do File->Save As, but data may be lost in writing to the old version.
uk: Ця база даних походить із новішої версії GnuCash. Ця версія може прочитати дані з неї, але не зможе безпечно зберегти їх. Базу даних буде позначено як призначену лише для читання, аж доки ви не скористаєтеся пунктом меню «Файл → Зберегти як». Втім, у результаті запису за допомогою застарілої версії програми може бути втрачено дані.

en: This database is from an older version of GnuCash. Select OK to upgrade it to the current version, Cancel to mark it read-only.
uk: Формат бази даних відповідає старішій версії GnuCash. Натисніть OK, щоб оновити базу даних до поточної версії, або Скасувати - щоб позначити її як таку, що використовується тільки для читання.

en: This dialog is presented before allowing you to change the contents of a reconciled split. Allowing these changes can make it hard to perform future reconciliations.
uk: Це діалогове вікно буде показано, перш ніж програма дозволить вам змінювати вміст узгодженого дроблення. Уможливлення таких змін може ускладнити подальші узгодження.

en: This dialog is presented before allowing you to cut a reconciled split from a transaction. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
uk: Це діалогове вікно буде показано, перш ніж програма дозволить вам вирізати узгоджену частину із запису транзакції. Виконання такої дії призве до відкидання узгодженого значення у реєстрі і може ускладнити подальші узгодження.

en: This dialog is presented before allowing you to cut a split from a transaction.
uk: Це вікно буде показано, перш ніж програма дозволить вам вирізати дроблення з транзакції.

en: This dialog is presented before allowing you to cut a transaction that contains reconciled splits. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
uk: Це діалогове вікно буде показано, перш ніж програма дозволить вам вирізати запис транзакції, у якому містяться узгоджені частини. Виконання такої дії призве до відкидання узгодженого значення у реєстрі і може ускладнити подальші узгодження.

en: This dialog is presented before allowing you to cut a transaction.
uk: Це попередження з'являється перед тим, як дозволити вам вирізати транзакцію.

en: This dialog is presented before allowing you to delete a commodity that has price quotes attached. Deleting the commodity will delete the quotes as well.
uk: Це вікно буде показано перед тим, як програма дозволить вам вилучити запис товару, який має пов'язане із ним котирування. Вилучення запису товару призведе також до вилучення котирувань.

en: This dialog is presented before allowing you to delete a commodity.
uk: Це попередження з'являється перед тим, як дозволити Вам вилучити товар.

en: This dialog is presented before allowing you to delete a transaction that contains reconciled splits. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
uk: Це діалогове вікно буде показано, перш ніж програма дозволить вам вилучити запис транзакції, у якому містяться узгоджені частини. Виконання такої дії призве до відкидання узгодженого значення у реєстрі і може ускладнити подальші узгодження.

en: This dialog is presented before allowing you to delete a transaction.
uk: Це попередження з'являється перед тим, як дозволити Вам вилучити транзакцію.

en: This dialog is presented before allowing you to delete multiple price quotes at one time.
uk: Це діалогове вікно буде показано перед тим, як програма дозволить вам вилучати декілька курсів одночасно.

en: This dialog is presented before allowing you to edit an accounts payable/accounts receivable account. These account types are reserved for the business features and should rarely be manipulated manually.
uk: Це діалогове вікно буде показано перед тим, як ви зможете редагувати рахунок сплати або отримання коштів. Ці типи рахунків зарезервовано для ділових потреб, керування ними у ручному режимі є рідкісною справою.

en: This dialog is presented before allowing you to mark a transaction split as unreconciled. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
uk: Це діалогове вікно буде показано, перш ніж програма дозволить вам позначити частину транзакції як неузгоджену. Виконання такої дії призве до відкидання узгодженого значення у реєстрі і може ускладнити подальші узгодження.

en: This dialog is presented before allowing you to remove a reconciled split from a transaction. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
uk: Це діалогове вікно буде показано, перш ніж програма дозволить вам вилучити узгоджену частину із запису транзакції. Виконання такої дії призве до відкидання узгодженого значення у реєстрі і може ускладнити подальші узгодження.

en: This dialog is presented before allowing you to remove a split from a transaction.
uk: Це вікно буде показано, перш ніж програма дозволить вам вилучити дроблення з транзакції.

en: This dialog is presented before allowing you to remove all splits (including some reconciled splits) from a transaction. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
uk: Це діалогове вікно буде показано, перш ніж програма дозволить вам вилучити усі частини транзакції (разом із деяким узгодженими частинами) із запису транзакції. Виконання такої дії призве до відкидання узгодженого значення у реєстрі і може ускладнити подальші узгодження.

en: This dialog is presented before allowing you to remove all splits from a transaction.
uk: Це вікно буде показано, перш ніж програма дозволить вам вилучити усі дроблення з транзакції.

en: This dialog is presented before allowing you to replace an existing price.
uk: Це попередження з'являється перед тим, як дозволити замінити наявну ціну.

en: This dialog is presented if you try to print checks from multiple accounts at the same time.
uk: Це вікно буде показано, якщо ви спробуєте надрукувати чеки для декількох рахунків одночасно.

en: This dialog is presented when a read-only register is opened.
uk: Це попередження з'являється при відкритті журналу, доступного лише для читання.

en: This dialog is presented when there is more than one window.
uk: Це діалогове вікно буде показано, якщо відкрито декілька вікон.

en: This dialog is presented when you are unable to jump on a transaction because it has splits for multiple other accounts. A specific split must be selected to jump to the other account.
uk: Це діалогове вікно буде показано, коли ви не можете перейти до транзакції, оскільки її роздроблено на кілька інших рахунків. Щоб перейти до іншого рахунку, потрібно вибрати певне дроблення.

en: This dialog is presented when you are unable to jump on a transaction because it only has splits for the current account.
uk: Це діалогове вікно буде показано, коли ви не можете перейти до транзакції, оскільки вона має дроблення лише для поточного рахунку.

en: This dialog is presented when you attempt to duplicate a modified invoice entry. The changed data must be saved or the duplication canceled.
uk: Це попередження з'являється, коли ви намагаєтеся продублювати змінений запис рахунку-фактури. Редаговані дані мають бути збережені, або дублювання має бути скасоване.

en: This dialog is presented when you attempt to duplicate a modified transaction. The changed data must be saved or the duplication canceled.
uk: Це попередження з'являється, коли Ви намагаєтеся продублювати редаговану транзакцію. Редаговані дані мають бути збережені, або дублювання має бути скасоване.

en: This dialog is presented when you attempt to move out of a modified invoice entry. The changed data must be either saved or discarded.
uk: Це попередження з'являється, коли Ви намагаєтеся вийти зі зміненого рахунку-фактури. Змінені дані слід або зберегти, або скасувати.

en: This dialog is presented when you attempt to move out of a modified transaction. The changed data must be either saved or discarded.
uk: Це попередження з'являється, коли Ви намагаєтеся вийти зі зміненої транзакції. Змінені дані потрібно або зберегти, або скасувати.

en: This encoding has been added to the list already.
uk: Цей кодування вже додано до списку.

en: This entry is attached to an order and will be deleted from that as well!
uk: Цей запис прикріплений до замовлення та буде видалений разом з ним!

en: This field contains the full path of the most recently opened file.
uk: Це полк містить повний шлях до останнього відкритого файла.

en: This field contains the full path of the next most recently opened file.
uk: Це поле містить повний шлях до наступного останнього відкритого файла.

en: This field contains the last pathname used by this window. It will be used as the initial filename/pathname the next time this window is opened.
uk: У цьому полі міститься останнє значення шляху, яке було використано у цьому вікні. Його буде використано як початкове значення назви файла і шляху до нього під час наступного відкриття цього вікна.

en: This field defines the number of days in advance that GnuCash will check for due bills. Its value is only used if the "Notify when due" setting is active.
uk: Це поле визначає, за скільки днів до терміну платежу буде виконуватись перевірка. Це поле використовується, якщо «Сповіщення про борги» активне.

en: This field defines the number of days in advance that GnuCash will check for due invoices. Its value is only used if the "Notify when due" setting is active.
uk: Це поле визначає, за скільки днів до терміну платежу буде виконуватись перевірка сплати за рахунком-фактурою. Це поле використовується, якщо «Сповіщення про борги» активне.

en: This field specifies the default view style when opening a new register window. Possible values are "Basic ledger", "Auto-split ledger" and "Transaction journal". The "Basic ledger" setting says to show each transaction on one or two lines depending on whether Double line view is set. The "Auto-split ledger" setting does the same, but also expands only the current transaction to show all splits. The "Transaction journal" setting shows all transactions in expanded form.
uk: Це поле визначає типовий стиль перегляду при відкритті нового вікна бухгалтерської книги. Можливими значеннями є «Базова книга обліку», «Книга обліку з автоматичним поділом» та «Журнал транзакцій». У режимі «ledger» кожен запис транзакції буде показано у одному або двох рядках, залежно від того, чи встановлено режим перегляду з подвійним рядком. У режимі «auto-ledger» показ буде таким самим, але розгорнуто буде лише поточну транзакцію із показом усіх поділів. У режимі «Журнал транзакцій» усі транзакції буде показано у розгорнутій формі.

en: This field specifies the extra fee that is taken into account when matching imported transactions. In some places commercial ATMs (not belonging to a financial institution) are installed in places like convenience stores. These ATMs add their fee directly to the amount instead of showing up as a separate transaction or in your monthly banking fees. For example, you withdraw $100, and you are charged $101,50 plus Interac fees. If you manually entered that $100, the amounts won't match. You should set this to whatever is the maximum such fee in your area (in units of your local currency), so the transaction will be recognised as a match.
uk: Це поле визначає додаткову сплату, яку буде враховано при встановленні відповідності імпортованих транзакцій. Подекуди комерційні банківські автомати (які не належать певній фінансовій установі) встановлено у місцях, подібних до цілодобових крамниць. Такі банківські автомати знімають додаткову сплату безпосередньо з суми, не показуючи окремої транзакції або не додаючи суму до ваших щомісячних банківських сплат за послуги. Наприклад, ви знімаєте 100₴, а з рахунку знімається 101,50₴ разом зі сплатою за послуги. Якщо ви введете ці 100₴, відповідність сум не буде встановлено. Вам слід встановити значення цього параметра у максимальну суму сплати за послуги у вашій країні (у одиницях місцевої валюти), щоб програма могла встановлювати відповідність подібних операцій.

en: This field specifies the maximum number of days a transaction is likely to be a match in the list.
uk: Це поле визначає максимальну різницю у днях для визнання транзакції ймовірно відповідною у списку.

en: This field specifies the minimum matching score a potential matching transaction must have to be displayed in the match list.
uk: Це поле визначає мінімальне значення оцінки потенційної відповідності транзакції для того, щоб запис транзакції було показано у списку відповідників.

en: This field specifies the minimum number of days a transaction is unlikely to be a match in the list.
uk: Це поле визначає мінімальну різницю у днях для визнання транзакції малоймовірно відповідною у списку.

en: This field specifies the number of automatic decimal places that will be filled in.
uk: Це поле вказує на автоматичне значення кількості десяткових цифр, які заповнюватиме програма.

en: This field specifies the threshold above which a matching transaction will be cleared by default. A transaction whose best match's score is in the green zone (above or equal to this Clear threshold) will be cleared by default.
uk: Це поле визначає порогове значення, при перевищенні якого відповідну транзакцію буде типово перевірено. Транзакція, чий найкращий рівень відповідності перебуває у зеленій зоні (над пороговим значенням або дорівнює йому) типово вважатиметься перевіреною.

en: This field specifies the threshold below which a matching transaction will be added automatically. A transaction whose best match's score is in the red zone (above the display minimum score but below or equal to the Add match score) will be added to the GnuCash file by default.
uk: У цьому полі вказується порогове значення. Записи із оцінкою, яка є вищою за порогову, додаватимуться автоматично. Транзакції, чия найкраща оцінка перебуває у червоній зоні (над мінімальною оцінкою для показу, але нижче або рівною до оцінки додавання за відповідністю) типово буде додано до файла GnuCash.

en: This file is from an older version of GnuCash and will be upgraded when saved by this version. You will not be able to read the saved file from the older version of Gnucash (it will report an "error parsing the file"). If you wish to preserve the old version, exit without saving.
uk: Цей файл походить із застарілої версії GnuCash. Його вміст буде оновлено, якщо зберегти файл у цій версії програми. Ви не зможете прочитати вміст збереженого файла у застарілій версії Gnucash (програма просто повідомить про «помилку під час обробки файла»). Якщо ви хочете зберегти стару версію, вийдіть з програми без збереження даних.

en: This file is from an older version of GnuCash. Do you want to continue?
uk: Цей файл зі старої версії GnuCash. Продовжити?

en: This file/URL appears to be from a newer version of GnuCash. You must upgrade your version of GnuCash to work with this data.
uk: Файл/URL від новішої версії GnuCash. Слід оновити версію GnuCash для роботи з цими даними.

en: This is a boolean option.
uk: Це логічний параметр.

en: This is a color option.
uk: Це параметр кольору.

en: This is a combination date option.
uk: Це комбінований параметр дата.

en: This is a date option.
uk: Це параметр дати.

en: This is a development version. It may or may not work.
uk: Розробка цієї версії усе ще триває. Програма може бути непридатною до користування.

en: This is a list option.
uk: Це параметр списку.

en: This is a multi choice option.
uk: Цей параметр з множиною вибору.

en: This is a number option.
uk: Це числовий параметр.

en: This is a relative date option.
uk: Це параметр відносної дати.

en: This is a sample GnuCash ~a report. See the guile (scheme) source code in the scm/report directory for details on writing your own reports, or extending existing reports.
uk: Це приклад звіту ~a GnuCash. Дивіться вихідний текст guile (scheme) у каталозі scm/report для того, щоб дізнатись як писати власні звіти або доповнювати наявні звіти.

en: This is a step-by-step method for creating a loan repayment within GnuCash. In this assistant, you can input the details of your loan and its repayment along with the details of its payback. Using that information, the appropriate Scheduled Transactions will be created.
    
    If you make a mistake or want to make changes later, you can edit the created Scheduled Transactions directly.
uk: Це покроковий помічник створення запису сплати боргу у GnuCash. За допомогою цієї допоміжної програми ви зможете вказати параметри вашого боргу і його сплати. За вказаними даними програма створюватиме заплановані транзакції.
    
    Якщо ви припуститеся помилки або захочете змінити параметри згодом, ви зможете виконати редагування запланованих транзакцій безпосередньо.

en: This is a string option.
uk: Це рядковий параметр.

en: This is an account list option.
uk: Це параметр списку звітів.

en: This is an invalid encoding.
uk: Це - неправильне кодування.

en: This is likely because the "gnucash-docs" package is not properly installed.
uk: Можливо тому, що не встановлено належним чином пакунок «gnucash-docs».

en: This is the numerical identifier of the predefined date format to use.
uk: Це - цифровий ідентифікатор наперед визначеного формату дати, що використовується.

en: This is the path head for the Transaction Linked Files with relative paths
uk: Це базовий шлях для пов'язаних із транзакцією файлів із відносними шляхами

en: This is the split anchoring this transaction to the register. You may not delete it from this register window. You may delete the entire transaction from this window, or you may navigate to a register that shows another side of this same transaction and delete the split from that register.
uk: Ця частина є ідентифікатором транзакції в журналі. Ви не можете її вилучити з цього журналу. Ви можете вилучити повністю всю транзакцію в цьому вікні, або ж перейти до журналу, що показує іншу сторону цієї ж транзакції і вилучити частину з того журналу.

en: This is the split anchoring this transaction to the register. You may not overwrite it from this register window. You may overwrite it if you navigate to a register that shows another side of this same transaction.
uk: Ця частина є ідентифікатором транзакції в журналі. Ви не можете її перезаписувати з цього журналу. Ви можете перезаписати її, якщо перейдете до журналу, що показує іншу сторону цієї ж транзакції.

en: This is the split anchoring this transaction to the register. You may not remove it from this register window. You may remove the entire transaction from this window, or you may navigate to a register that shows another side of this same transaction and remove the split from that register.
uk: Ця частина є ідентифікатором транзакції в журналі. Ви не можете її вилучити з цього журналу. Ви можете вилучити повністю всю транзакцію в цьому вікні, або ж перейти до журналу, що показує іншу сторону цієї ж транзакції і вилучити частину з того журналу.

en: This is used internally to determine whether some preferences may need conversion when switching to a newer version of GnuCash.
uk: Це значення зберігається на внутрішньому рівні для визначення, чи слід виконувати певні перетворення при переході на нову версію GnuCash.

en: This key specifies the maximum width of notebook tabs. If the text in the tab is longer than this value (the test is approximate) then the tab label will have the middle cut and replaced with an ellipsis.
uk: Цей ключ визначає максимальну ширину вкладок нотатника. Якщо текст на вкладці є довшим за це значення (тестове значення є приблизним), мітка вкладки обрізатиметься, а решта тексту замінюватиметься багатокрапкою.

en: This line has the following parse issues:
uk: У цьому рядку виявлено такі вади обробки:

en: This list contains the file formats that AQBanking knows how to import. The profile list contains specializations and is populated according to which format you select in this list.
uk: У цьому списку містяться формати файлів, які може імпортувати AQBanking. У списку профілів визначено спеціалізації, його буде заповнено відповідно до вибраного вами у списку формату.

en: This lists one or more specialization templates that adjust the import for different banks' uses of fields in the selected import format.
uk: У цьому списку наведено один або декілька шаблонів спеціалізації, які коригують імпортування для різних випадків використання полів у вибраному форматі імпортування.

en: This may cause issues for future reconciliation actions on this account. Please double-check this is the date you intended.
uk: Це може призвести до труднощів із майбутніми узгодженнями дій на цьому рахунку. Будь ласка, ретельно перевірте, чи правильно вказано дату.

en: This message will be removed when tax accounts are specified.
uk: Це повідомлення буде вилучено, коли буде вказано рахунки податків.

en: This order contains entries that have not been invoiced. Are you sure you want to close it out before you invoice all the entries?
uk: Це замовлення містить записи, які не були виписані у рахунок-фактуру. Ви справді хочете закрити його?

en: This page shows transaction detail for relevant Income Tax accounts.
uk: На цій сторінці показано подробиці транзакцій для відповідних рахунків податків з прибутку.

en: This page shows your Taxable Income and Deductible Expenses.
uk: На цій сторінці показано ваш оподатковуваний прибуток та податкове відрахування витрат.

en: This program can only calculate one value at a time. You must enter values for all but one quantity.
uk: Ця програма може обчислювати лише один параметр. Слід ввести значення для усіх параметрів, окрім одного.

en: This register does not support editing exchange rates.
uk: Цей журнал не підтримує редагування обмінних курсів.

en: This register has pending changes to a transaction. Would you like to save the changes to this transaction, discard the transaction, or cancel the operation?
uk: Цей реєстр містить незбережені зміни в транзакції. Хочете зберегти зміни до цієї транзакції, скасувати транзакцію, чи скасувати операцію?

en: This regular expression is used to parse the import file. Modify according to your needs.
uk: Цей формальний вираз використовується для розбору файла імпорту. Відредагуйте відповідно до Ваших потреб.

en: This report is designed for customer (sales) invoices only. Please use the Options menu to select an <em>Invoice</em>, not a Bill or Expense Voucher.
uk: Цей звіт призначено лише для клієнтських (продажних) рахунків-фактур. Будь ласка, скористайтеся меню «Параметри», щоб вибрати <em>Рахунок-фактуру</em>, а не «Рахунок» чи «Розписку про витрату».

en: This report is useful to calculate periodic business tax payable/receivable from authorities. From 'Edit report options', choose your business sales and purchase accounts. Each transaction may contain, in addition to the asset, liability, A/Payable or A/Receivable accounts, a split to a tax account, e.g. Income:Sales -$1000, A/Receivable $1100, Liability:GST on Sales -$100.
uk: Цей звіт корисний для обчислення періодичних бізнесовий нарахувань і відшкодувань за податками до державного бюджету. На сторінці «Редагувати параметри звіту» виберіть ваші бізнесові рахунки продажів та закупівель. Кожен запис транзакції може містити, на додачу до рахунків активів, видатків, A/Оплата або A/Отримання, поділ до рахунку податків, наприклад Надходження:Продажі -$1000, A/Отримання $1100, Зобов'язання:ПДВ на продажі -$100.

en: This report must be upgraded to return a document object with export-string or export-error.
uk: Цей звіт має бути оновлено для отримання об'єкта документа із параметром export-string або export-error.

en: This report requires a customer to be selected.
uk: Для цього звіту слід вибрати клієнта.

en: This report requires a employee to be selected.
uk: Для цього звіту слід вибрати працівника.

en: This report requires a job to be selected.
uk: Для цього звіту слід вибрати роботу.

en: This report requires a valid AP/AR account to be available.
uk: Для цього звіту потрібен коректний рахунок AP/AR.

en: This report requires a vendor to be selected.
uk: Для цього звіту слід вибрати постачальника.

en: This report requires accounts to be selected in the report options.
uk: Для цього звіту слід вибрати рахунки у параметрах звіту.

en: This report requires you to specify certain report options.
uk: Для цього звіту потрібно вказати деякі параметри.

en: This report shows transaction detail for your accounts related to Income Taxes.
uk: У цьому звіті показано подробиці транзакцій для ваших рахунків, пов'язаних із податками з прибутку.

en: This report shows your Taxable Income and Deductible Expenses.
uk: У цьому звіт буде показано ваш оподатковуваний прибуток та податкове відрахування витрат.

en: This search result contains splits from more than one account. Do you want to print the checks even though they are not all from the same account?
uk: Цей результат пошуку містить дроблення із декількох рахунків. Хочете надрукувати чеки, навіть якщо вони не усі належать до одного рахунку?

en: This sets the number of characters before auto complete starts for description, notes and memo fields.
uk: Цей параметр визначає кількість символів, які слід буде ввести користувачеві, перш ніж програма розпочне автоматичне доповнення тексту у полях опису, приміток або нотатки.

en: This setting allows certain accounts to have their balances reversed in sign from positive to negative, or vice versa. The setting "income-expense" is for users who like to see negative expenses and positive income. The setting of "credit" is for users who want to see balances reflect the debit/credit status of the account. The setting "none" doesn't reverse the sign on any balances.
uk: За допомогою цього параметра можна дозволити зміну для деяких рахунків знаку для балансів — з додатного на від'ємний, і навпаки. Значення «income-expense» призначено для користувачів, які віддають перевагу від'ємним витратами і додатним доходам. Значення «credit» для користувачів, які хочуть бачити у балансах стан дебет-кредит рахунку. Значення «none» не змінює знаку жодного з балансів.

en: This setting chooses the file name for PDF export. This is a sprintf(3) string with three arguments: "%1$s" is the report name such as "Invoice". "%2$s" is the number of the report, which for an invoice report is the invoice number. "%3$s" is the date of the report, formatted according to the filename-date-format setting. Note: Any characters that are not allowed in filenames, such as '/', will be replaced with underscores '_' in the resulting file name.
uk: Значення цього параметра визначає назву файла для експортування даних у форматі PDF. Значенням має бути рядок sprintf(3) із трьома аргументами: «%1$s» — назва звіту, наприклад «Рахунок-фактура». «%2$s» — номер звіту, яким для звіту щодо рахунку-фактури є номер рахунку-фактури. «%3$s» — дата звіту, форматована відповідно до значення параметра filename-date-format. Зауваження: будь-які символи, які не можна використовувати у назвах файлів, зокрема «/», буде замінено у остаточній назві файла підкреслюваннями, «_».

en: This setting chooses the way dates are displayed in GnuCash. Possible values for this setting are "locale" to use the system locale setting, "ce" for Continental Europe style dates, "iso" for ISO 8601 standard dates , "uk" for United Kingdom style dates, and "us" for United States style dates.
uk: За допомогою цього параметра визначається спосіб, у який буде показано дати у GnuCash. Можливим значеннями для цього параметра є «locale» — використовувати параметри загальносистемної локалі, «ce» — використовувати дати у стилі континентальної Європи, «iso» — використовувати дати у форматі ISO 8601, «uk» — дати у британському стилі, та «us» — дати у американському стилі.

en: This setting chooses the way dates are used in the filename of PDF export. Possible values for this setting are "locale" to use the system locale setting, "ce" for Continental Europe style dates, "iso" for ISO 8601 standard dates , "uk" for United Kingdom style dates, and "us" for United States style dates.
uk: За допомогою цього параметра визначається спосіб, у який дати використовуються у назві файла для експортування даних у форматі PDF. Можливим значеннями для цього параметра є «locale» — використовувати параметри загальносистемної локалі, «ce» — використовувати дати у стилі континентальної Європи, «iso» — використовувати дати у форматі ISO 8601, «uk» — дати у британському стилі, та «us» — дати у американському стилі.

en: This setting contains the number of files to keep in the Recently Opened Files menu. This value may be set to zero to disable the file history. This number has a maximum value of 10.
uk: Цей параметр містить останніх відкритих кількість файлів, що відображаються у меню Файл. Якщо встановлено нульове значення, список останніх відкритих не виводиться. Максимальне значення складає 10.

en: This setting controls the default currency used for reports. If set to "locale" then GnuCash will retrieve the default currency from the user's locale setting. If set to "other", GnuCash will use the setting specified by the currency-other key.
uk: За допомогою цього параметра можна вказати типову валюту для звітів. Якщо встановити значення «locale», GnuCash визначить типову валюту на основі даних щодо локалі поточного користувача. Якщо встановлено значення «other», GnuCash використає значення, вказане за допомогою параметра currency-other.

en: This setting controls the ending date set in profit/loss calculations if the end-choice setting is set to "absolute". This field should contain a date as represented in seconds from January 1st, 1970.
uk: За допомогою цього пункту можна визначити кінцеву дату у розрахунках прибутків і витрат, якщо для параметра кінцевого вибору встановлено варіант «абсолютний». У полі має міститися дата у форматі секунд з початку 1 січня 1970 року.

en: This setting controls the ending date set in profit/loss calculations if the end-choice setting is set to anything other than "absolute". This field should contain a value between 0 and 8.
uk: За допомогою цього пункту можна визначити кінцеву дату у розрахунках прибутків і витрат, якщо для параметра кінцевого вибору встановлено щось, окрім варіанта «абсолютний». У полі має міститися значення від 0 до 8.

en: This setting controls the source of the default currency for new accounts. If set to "locale" then GnuCash will retrieve the default currency from the user's locale setting. If set to "other", GnuCash will use the setting specified by the currency-other key.
uk: За допомогою цього параметра можна вказати джерело даних типової валюти для нових рахунків. Якщо встановити значення «locale», GnuCash визначить типову валюту на основі даних щодо локалі поточного користувача. Якщо встановлено значення «other», GnuCash використає значення, вказане за допомогою параметра currency-other.

en: This setting controls the starting date set in profit/loss calculations if the start-choice setting is set to "absolute". This field should contain a date as represented in seconds from January 1st, 1970.
uk: За допомогою цього пункту можна визначити початкову дату у розрахунках прибутків і витрат, якщо для параметра початкового вибору встановлено варіант «абсолютний». У полі має міститися дата у форматі секунд з початку 1 січня 1970 року.

en: This setting controls the starting date set in profit/loss calculations if the start-choice setting is set to anything other than "absolute". This field should contain a value between 0 and 8.
uk: За допомогою цього пункту можна визначити початкову дату у розрахунках прибутків і витрат, якщо для параметра початкового вибору встановлено щось, окрім варіанта «абсолютний». У полі має міститися значення від 0 до 8.

en: This setting controls the type of ending date used in profit/loss calculations. If set to "absolute" then GnuCash will retrieve the ending date specified by the end-date key. If set to anything else, GnuCash will retrieve the ending date specified by the end-period key.
uk: Цей параметр керує типом кінцевої дати у обчислення прибутків і втрат. Якщо встановлено значення «absolute», GnuCash отримуватиме кіневу дату, встановлено ключем end-date. Якщо встановлено якесь інше значення, GnuCash отримуватиме кінцеву дату, встановлену ключем end-period.

en: This setting controls the type of starting date used in profit/loss calculations. If set to "absolute" then GnuCash will retrieve the starting date specified by the start-date key. If set to anything else, GnuCash will retrieve the starting date specified by the start-period key.
uk: Цей параметр керує типом початкової дати у обчислення прибутків і втрат. Якщо встановлено значення «absolute», GnuCash отримуватиме початкову дату, встановлено ключем start-date. Якщо встановлено якесь інше значення, GnuCash отримуватиме початкову дату, встановлену ключем start-period.

en: This setting controls whether as default the "review created transactions" is set for the "since last run" dialog.
uk: Цей параметр визначає, чи буде типово встановлено режим «Перевіряти створені транзакції» у діалоговому вікні «З моменту останнього запуску».

en: This setting controls whether the given column will be visible in the view. TRUE means visible, FALSE means hidden.
uk: Цей параметр керує тим, чи буде показано заданий стовпчик на панелі перегляду. TRUE означає «видимий», FALSE — «невидимий».

en: This setting controls whether the scheduled transactions "since last run" processing is run automatically when a data file is opened. This includes the initial opening of the data file when GnuCash starts. If this setting is active, run the "since last run" process, otherwise it is not run.
uk: Цей параметр керує тим, чи буде заплановані транзакції «з часу останнього запуску» виконано автоматично при відкритті файла даних. Це стосується і початкового відкриття файла даних під час запуску GnuCash. Якщо цей пункт увімкнено, процес «з часу останнього запуску» буде запущено. Якщо пункт вимкнено, такий запуск не відбуватиметься.

en: This setting controls whether the scheduled transactions notification-only "since last run" dialog is shown when a data file is opened (if "since last run" processing is enabled on file open). This includes the initial opening of the data file when GnuCash starts. If this setting is active, show the dialog, otherwise it is not shown.
uk: За допомогою цього параметра можна керувати тим, чи буде показано вікно сповіщення щодо запланованих транзакцій лише з часу останнього запуску при відкритті файла даних (якщо увімкнено обробку даних з часу останнього запуску при відкритті файлів). Це стосується і початкового відкриття файла даних при запуску GnuCash. Якщо задіяно цей параметр, вікно буде показано. Якщо не задіяно, вікно показано не буде.

en: This setting describes the size and position of the window when it was last closed. The numbers are the X and Y coordinates of the top left corner of the window followed by the width and height of the window.
uk: Цей параметр описує розмір і розташування вікна на момент, коли його було востаннє закрито. Числа вказують на координати X та Y верхнього лівого кута вікна, а наступна пара чисел — ширина і висота вікна.

en: This setting determines the character that will be used between components of an account name. Possible values are any single non-alphanumeric unicode character, or any of the following strings: "colon", "slash", "backslash", "dash" and "period".
uk: Цей параметр визначає символ, який буде використовуватись між компонентами назви рахунку. Можливими значеннями є будь-які одинарні символи Unicode, які не є літерами латинської абетки або цифрами, а також будь-який з таких рядків: «colon», «slash», «backslash», «dash» та «period».

en: This setting determines the edge at which the summary bar for various pages is drawn. Possible values are "top" and "bottom". It defaults to "bottom".
uk: Цей параметр визначає край, уздовж якого буде намальовано смужку резюме для різноманітних сторінок. Можливими значеннями є «top» (згори) та «bottom» (знизу). Типовим значенням є «bottom».

en: This setting determines the edge at which the tabs for switching pages in notebooks are drawn. Possible values are "top", "left", "bottom" and "right". It defaults to "top".
uk: Цей параметр визначає сторону показу вкладок для перемикання сторінок у нотатниках. Можливими значеннями є «top», «left», «bottom» і «right». Типовим значенням є «top».

en: This setting indicates whether to search in all items in the current class, or only in 'active' items in the current class.
uk: Цей параметр вказує на те, слід шукати усі записи у поточному класі чи лише у «активних» записах поточного класу.

en: This setting specifies the data format when importing CSV files. The AqBanking library offers various import formats (called "profiles") of which you can choose one here.
uk: Цей параметр визначає формат даних під час імпортування даних з файлів CSV. Бібліотека AqBanking передбачає різноманітні формати імпортування (які називають «профілі»), один з яких ви можете тут вибрати.

en: This setting specifies the data format when importing DTAUS files. The AqBanking library offers various import formats (called "profiles") of which you can choose one here.
uk: Цей параметр визначає формат даних під час імпортування даних з файлів DTAUS. Бібліотека AqBanking передбачає різноманітні формати імпортування (які називають «профілі»), один з яких ви можете тут вибрати.

en: This setting specifies the data format when importing SWIFT MT940 files. The AqBanking library offers various import formats (called "profiles") of which you can choose one here.
uk: Цей параметр визначає формат даних під час імпортування даних з файлів MT940 SWIFT. Бібліотека AqBanking передбачає різноманітні формати імпортування (які називають «профілі»), один з яких ви можете тут вибрати.

en: This setting specifies the data format when importing SWIFT MT942 files. The AqBanking library offers various import formats (called "profiles") of which you can choose one here.
uk: Цей параметр визначає формат даних під час імпортування даних з файлів MT942 SWIFT. Бібліотека AqBanking передбачає різноманітні формати імпортування (які називають «профілі»), один з яких ви можете тут вибрати.

en: This setting specifies the default currency used for new accounts if the currency-choice setting is set to "other". This field must contain the three letter ISO 4217 code for a currency (e.g. USD, GBP, RUB).
uk: За допомогою цього параметра можна вказати типову валюту, яка використовуватиметься для нових рахунків, якщо для параметра currency-choice встановлено значення «інша». Це поле має містити трилітерний код ISO 4217 для валюти (наприклад USD, GBP, UAH).

en: This setting specifies the number of days after which old log/backup files will be deleted (0 = never).
uk: Цей параметр визначає кількість днів, які обмежують граничний вік файлів журналу та резервних копій, перш ніж їх буде вилучено (0 = не встановлювати такий вік).

en: This setting specifies what to do with old log/backups files. "forever" means keep all old files. "never" means no old log/backup files are kept. Each time you save, older versions of the file are removed. "days" means keep old files for a number of days. How many days is defined in key 'retain-days'
uk: Цей параметр визначає дії із застарілими файлами журналів або резервних копій. «forever» означає «зберігати усі застарілі файли». «never» означає «не зберігати жодних застарілих файлів журналів або резервних копій». Кожного разу, коли ви зберігатимете дані, застарілі версії файлів вилучатимуться. «days» означає «зберігати застарілі файли вказану кількість днів». Кількість днів можна визначити за допомогою ключа «retain-days»

en: This setting stores the width of the given column in pixels.
uk: У цьому параметрі зберігається ширина заданого стовпчика у пікселях.

en: This settings sets the sort column in the "since last run" dialog.
uk: Ці параметри визначають стовпчик впорядкування у вікні «З моменту останнього запуску».

en: This settings sets the sort direction in the "since last run" dialog.
uk: Ці параметри встановлюють напрямок впорядковування у діалоговому вікні «З моменту останнього запуску».

en: This tool might be slow or abort if the number of uncleared splits is more than approximately 20. In that case please clear at least some of them manually.
uk: Цей інструмент може працювати повільно або не працювати взагалі, якщо кількість неузгоджених поділів приблизно перевищує 20. У таких випадках варто узгодити принаймні деякі з них вручну.

en: This transaction
uk: Ця транзакція

en: This transaction cannot be balanced: The imbalance is a fraction smaller than the commodity allows.
uk: Неможливо збалансувати транзакцію: нев'язка є часткою, яка менша за дозволену для товару.

en: This transaction contains reconciled splits. Modifying it is not a good idea because that will cause your reconciled balance to be off.
uk: У цьому записі транзакції містяться узгоджені дроблення. Не варто вносити до нього зміни, оскільки це призведе до скасування узгодженості балансу.

en: This transaction has multiple splits; press the Split button to see them all
uk: Ця транзакція розділена на кілька частин. Натисніть кнопку «Показати частини», щоб побачити усі частини транзакції

en: This transaction has splits in multiple business accounts:
    
    %s
    GnuCash can only handle transactions that post to a single account.
    
    Please correct this manually by editing the transaction directly and then try again.
uk: Ця транзакція має дроблення на декілька підприємницьких рахунків:
    
    %s
    GnuCash може працювати лише з транзакціями із внесенням на один рахунок.
    
    Будь ласка, виправте дані вручну редагуванням транзакції безпосередньо, а потім повторіть спробу.

en: This transaction involves more than one other account. Select a specific split to jump to that account.
uk: Ця транзакція стосується кількох інших рахунків. Виберіть певне дроблення, щоб перейти до відповідного рахунку.

en: This transaction is a stock split; press the Split button to see details
uk: Ця транзакція є розділенням цінних паперів. Натисніть кнопку 'Показати частини' щоб переглянути подробиці

en: This transaction is already being edited in another register. Please finish editing it there first.
uk: Ця транзакція вже відкрита для редагування в іншому вікні. Будь ласка, спершу завершіть редагування там.

en: This transaction is marked read-only with the comment: '%s'
uk: Ця транзакція позначена лише для читання з коментарем: «%s»

en: This transaction needs to be assigned to a Customer. Please choose the Customer below.
uk: Для цієї транзакції потрібно вказати замовника. Виберіть замовника нижче.

en: This transaction needs to be assigned to a Vendor. Please choose the Vendor below.
uk: Для цієї транзакції потрібно вказати постачальника. Виберіть постачальника нижче.

en: This transaction only involves the current account so there is no other account to jump to.
uk: Ця транзакція стосується лише поточного рахунку, тому немає іншого рахунку, до якого можна переходити.

en: This transaction probably requires your intervention or it will be imported unbalanced.
uk: Ця транзакція, ймовірно, потребує вашого втручання, інакше її буде імпортовано незбалансованою.

en: This transaction requires your intervention or it will NOT be imported.
uk: Ця транзакція потребує вашого втручання, інакше її НЕ буде імпортовано.

en: This transaction will be imported balanced (you may still want to double check the match or destination account).
uk: Цю транзакцію буде імпортовано збалансованою (вам все ж варто ще раз перевірити відповідність або рахунок призначення).

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the date line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
uk: Це значення містить координати X та Y початку рядка дати на чеку. Координати обчислюються від лівого нижнього кута вказаної позиції чека.

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the memo line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
uk: Це значення містить координати X та Y початку рядка нотатки на чеку. Координати обчислюються від лівого нижнього кута вказаної позиції чека.

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the notes line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
uk: Це значення містить координати X та Y початку рядка примітки на чеку. Координати обчислюються від лівого нижнього кута вказаної позиції чека.

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the numerical amount line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
uk: Це значення містить координати X та Y початку рядка числа суми на чеку. Координати обчислюються від лівого нижнього кута вказаної позиції чека.

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the payee address line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
uk: Це значення містить координати X та Y початку рядка адреси отримувача на чеку. Координати обчислюються від лівого нижнього кута вказаної позиції чека.

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the payee line on the check.
uk: Це значення містить координати X та Y початку рядка отримувача на чеку.

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the split's account line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
uk: Це значення містить координати X та Y початку рядка рахунку дроблення на чеку. Координати обчислюються від лівого нижнього кута вказаної позиції чека.

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the split's amount line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
uk: Це значення містить координати X та Y початку рядка запису суми дроблення на чеку. Координати обчислюються від лівого нижнього кута вказаної позиції чека.

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the split's memo line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
uk: Це значення містить координати X та Y початку рядка нотатки дроблення на чеку. Координати обчислюються від лівого нижнього кута вказаної позиції чека.

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the written amount line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
uk: Це значення містить координати X та Y початку рядка рукописного запису суми на чеку. Координати обчислюються від лівого нижнього кута вказаної позиції чека.

en: This value contains the X,Y offset for the complete check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
uk: Це значення містить координати X та Y зсуву усього чека. Координати обчислюються від лівого нижнього кута вказаної позиції чека.

en: This value determines which iconv test to perform.
uk: Це значення визначає, яку з перевірок iconv слід виконати.

en: This value specifies the predefined check format to use. The number is the guid of a known check format.
uk: Це значення вказує на попередньо визначений формат чека, яким слід скористатися. Число є значенням guid відомого програмі формату чеків.

en: This will move the selection to the blank split when the transaction is expanded.
uk: Пересуватиме позначення до порожньої частини при розгортанні транзакції.

en: This will replace the account code field of each child account with a newly generated code
uk: Це призведе до заміни поля коду рахунку кожного дочірнього рахунку на новий код

en: This window is closing and will not be restored.
uk: Це вікно закривається, його не буде відновлено.

en: Three Months Ago
uk: Три місяці тому

en: Three Months Ago.
uk: Три місяці тому.

en: Three Months Ahead
uk: Три місяці наперед

en: Three Months Ahead.
uk: Три місяці наперед.

en: Thursday
uk: Четвер

en: Time to _wait for answer
uk: Час очікування _на відповідь

en: Time to wait for answer
uk: Час очікування на відповідь

en: Time_zone
uk: Часовий _пояс

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Title
uk: Заголовок

en: Title for this report.
uk: Заголовок цього звіту.

en: Title placeholder
uk: Замінник заголовка

en: To
uk: До

en: To Amount
uk: До суми

en: To change mapping, double click on a row or select a row and press the button…
uk: Щоб змінити прив'язку, двічі клацніть на рядку або позначте рядок і натисніть кнопку…

en: To enter multiple-split transactions such as a paycheck with multiple deductions, click the Split button in the tool bar. Alternatively, in the View menu, you can choose the register style Auto-Split Ledger or Transaction Journal.
uk: Щоб ввести транзакції, які складаються з декількох частин, зокрема сплати за чеком із декількома відрахуваннями, натисніть кнопку «Поділ» на панелі інструментів. Крім того, ви можете вибрати у меню «Перегляд» стиль реєстру «Автоматично розбивати журнал» або «Журнал транзакцій».

en: To find the last stable version, please refer to {1}
uk: Найсвіжішу стабільну версію можна знайти на {1}

en: To raise the accounts menu in the transfer field of a register page, press the Menu key or the Ctrl-Down key combination.
uk: Щоб відкрити меню рахунків у полі переказів сторінку реєстру, натисніть клавішу «Меню» або комбінацію клавіш Ctrl-↓.

en: To search through all your transactions, start a search (Edit->Find…) from the main accounts hierarchy page. To limit your search to a single account, start the search from that account's register.
uk: Для пошуку серед усіх транзакцій розпочніть пошук («Зміни → Знайти...») зі сторінки ієрархії основних рахунків. Щоб обмежити пошук окремим рахунком, розпочніть пошук з реєстру цього рахунка.

en: To see the invalid mappings, use a filter of '%s'
uk: Щоб переглянути некоректні прив'язки, скористайтеся фільтром «%s»

en: To switch between multiple tabs in the main window, press Control+Page Up/Down.
uk: Щоб переключитися між кількома вкладками у головному вікні, натисніть Control+Page Up/Down.

en: To text
uk: Текст отримувача

en: To transfer funds between accounts with different currencies, click on the Transfer button in the register toolbar, select the accounts, and the Currency Transfer options for entering the exchange rate or the other currency's amount will be available.
uk: Щоб перенести гроші між рахунками з різними валютами, натисніть на кнопку «Передати» у панелі інструментів журналу, виберіть рахунок, та вкажіть параметри передачі валюти - курс обміну або суму у іншій валюті.

en: To visually compare on screen the contents of 2 tabs, in one of the tabs, select Window->New Window with Page from the menu to duplicate that tab in a new window.
uk: Щоб візуально порівняти на екрані вміст двох вкладок у одній з вкладок, скористайтеся пунктом меню «Вікно → Нове вікно зі сторінкою», щоб здублювати вкладку у новому вікні.

en: To-Create
uk: Створити

en: To:
uk: До:

en: To_p
uk: В_горі

en: Toda_y
uk: С_ьогодні

en: Today
uk: Сьогодні

en: Today date format
uk: Формат сьогоднішньої дати

en: Today's date
uk: Сьогоднішня дата

en: Too many accounts
uk: Забагато рахунків

en: Too many uncleared splits
uk: Забагато неузгоджених поділів

en: Top
uk: Вгорі

en: Tot %s
uk: Заг. %s

en: Tot Credit
uk: Загальний кредит

en: Tot Debit
uk: Загальний дебет

en: Tot Shares
uk: Загальні акції

en: Total
uk: Всього

en: Total (%s)
uk: Всього (%s)

en: Total (Period)
uk: Всього (Період)

en: Total (Report)
uk: Всього (Звіт)

en: Total Assets
uk: Підсумок активів

en: Total Cash:
uk: Готівка:

en: Total Charge:
uk: Повні витрати:

en: Total Credit
uk: Загальний кредит

en: Total Credits
uk: Загальний кредит

en: Total Debits
uk: Загальний дебет

en: Total Debits of %s does not balance with total Credits of %s.
uk: Загальний дебет %s не збалансовано із загальним кредитом %s.

en: Total Due
uk: Всього до Отримання

en: Total Entries
uk: Всього записів

en: Total Equity
uk: Всього акцій

en: Total Equity, Trading, and Liabilities
uk: Всього Вирівнювання, Торгові та Зобов'язання

en: Total Expenses
uk: Загальні видатки

en: Total For
uk: Всього

en: Total Gain
uk: Загальний прибуток

en: Total Liabilities
uk: Всього зобов'язань

en: Total Liabilities & Equity
uk: Заборгованість та вирівнювання

en: Total Price
uk: Загальна Ціна

en: Total Retained Earnings
uk: Загалом нерозподіленого прибутку

en: Total Retained Losses
uk: Загалом нерозподілених витрат

en: Total Return
uk: Всього повернуто

en: Total Revenue
uk: Загальні доходи

en: Total Trading
uk: Підсумок щодо торгівлі

en: Total Value Credits
uk: Загальний кредит

en: Total Value Debits
uk: Загальний дебет

en: Total amount owed to/from Company
uk: Загальна сума боргу компанії/перед компанією

en: Total label cell
uk: Текстова комірка з підсумком

en: Total number cell
uk: Числова комірка з підсумком

en: Total:
uk: Всього:

en: Totals
uk: Підсумки

en: Tra_nsaction
uk: _Транзакція

en: Tradable commodities
uk: Товари, які можна продавати

en: Trading
uk: Торгівля

en: Trading Accounts
uk: Торговельні рахунки

en: Trading Gains
uk: Торговельні прибутки

en: Trading Losses
uk: Торговельні збитки

en: Trailing Lines to Skip
uk: Кінцеві рядки для пропускання

en: Trans Number
uk: Номер транзакції

en: Transaction
uk: Транзакція

en: Transaction Breakdown Report
uk: Звіт про розподіл транзакцій

en: Transaction Commodity
uk: Товар переказу

en: Transaction Details
uk: Параметри транзакції

en: Transaction Document Links
uk: Прив'язки транзакції до документів

en: Transaction Filter
uk: Фільтр транзакцій

en: Transaction Filter excludes matched strings
uk: Фільтрування за транзакціями виключає відповідні рядки

en: Transaction Filter is case insensitive
uk: Фільтр транзакцій є чутливим до регістру символів

en: Transaction ID
uk: Ід. транзакції

en: Transaction Import Assistant
uk: Помічник імпортування транзакцій

en: Transaction Information
uk: Дані щодо транзакції

en: Transaction Linked Files head path
uk: Базовий шлях до пов'язаних із транзакцією файлів

en: Transaction Links
uk: Посилання на транзакції

en: Transaction List Help
uk: Довідка до списку транзакцій

en: Transaction Number
uk: Номер транзакції

en: Transaction Report
uk: Звіт про транзакції

en: Transaction Type
uk: Тип операції

en: Transaction Voided
uk: Порожні транзакції

en: Transaction _Journal
uk: _Журнал транзакцій

en: Transaction amount
uk: Сума транзакції

en: Transaction can not be modified.
uk: Запис транзакції є непридатним до змін.

en: Transaction can't balance, %s is error value %s
uk: Балансування операцій неможливе, %s є значенням помилки %s

en: Transaction date
uk: Дата транзакції

en: Transaction jump action when there are more than two splits.
uk: Дія переходу транзакції, коли є більше двох дроблень.

en: Transaction with no Accounts: %s
uk: Транзакція без рахунків: %s

en: Transactions
uk: Транзакції

en: Transfer
uk: Передати

en: Transfer Account
uk: Рахунок для оплати

en: Transfer Action
uk: Дія з переказу

en: Transfer Amount
uk: Сума переказу

en: Transfer Amount (Negated)
uk: Сума переказу (зі знаком)

en: Transfer From
uk: Передати з

en: Transfer Funds
uk: Передача фондів

en: Transfer Memo
uk: Нотатка переказу

en: Transfer Reconcile Date
uk: Дата узгодження переказу

en: Transfer Reconciled
uk: Переказ узгоджено

en: Transfer To
uk: Передати на

en: Transfer account value can't be empty.
uk: Сума на рахунку для сплати не може бути порожньою.

en: Transfer account value can't be mapped back to an account.
uk: Значення рахунку переказу не можна зворотно пов'язати із його рахунком.

en: Transfer from/to
uk: Передача з/на

en: Transfer funds from one account to another
uk: Передати фонди з одного рахунку на інший

en: Transfer funds from one account to another.
uk: Передати фонди з одного рахунку на інший.

en: Transfer split is reconciled but transfer reconcile date column is missing or invalid.
uk: Дроблення переказу є узгодженим, але стовпчик дати узгодження переказу не містить даних або містить некоректні дані.

en: Tri-annual
uk: Тричі на рік

en: Trial Balance
uk: Випробувальний баланс

en: Tried to look up an undefined date symbol '~a'. This report was probably saved by a later version of GnuCash. Defaulting to today.
uk: Спроба пошуку невизначеного символу дати «~a». Ймовірно, цей звіт було збережено у новішій версії GnuCash. Повертаємося до типового значення (сьогоднішньої дати).

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Turkish
uk: Турецька

en: Turkish (IBM-857)
uk: Турецьке (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
uk: Турецьке (ISO 8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
uk: Турецьке (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
uk: Турецьке (Windows-1254)

en: Tutorial and Concepts _Guide
uk: _Підручник та основні положення

en: Two Columns
uk: У два стовпчики

en: Two Weeks
uk: Два тижні

en: Type
uk: Тип

en: Type of quote source
uk: Тип джерела котирувань

en: Type of search
uk: Тип пошуку

en: Type the first letter(s) of an existing account name in the Transfer register column, and GnuCash will complete the name from your list of accounts. For subaccounts, type the first letter(s) of the parent account, followed by ':' and the first letter(s) of the subaccount (e.g. A:C for Assets:Cash).
uk: Введіть перші літери назви наявного рахунка у стовпчику реєстру переказів, і GnuCash доповнить назву на основі списку ваших рахунків. Щоб вказати субрахунок, введіть перші літери назви батьківського рахунка, далі «:» і перші літери субрахунка (наприклад, П:Г для субрахунка «Прибутки:Готівка»).

en: UK
uk: Велика Британія

en: UK (31/12/2001)
uk: ОК (31/12/2001)

en: UK VAT Return
uk: Повернення ПДВ ВБ

en: UK VAT Return. Specify sales, purchase and tax accounts. EU rules may be used. Denote EU VAT accounts *EUVAT* in account description, and denote EU goods sales and purchases accounts with *EUGOODS* in the account description.
uk: Повернення ПДВ у Великій Британії. Вкажіть рахунки продажів, придбання та податків. Можуть використовуватися правила ЄС. Позначте рахунки ПДВ ЄС в описі рахунку як *EUVAT*, а рахунки продажів і придбання товарів у ЄС — *EUGOODS* у описі рахунку.

en: UNPAID
uk: НЕ СПЛАЧЕНО

en: US
uk: США

en: US (12/31/2001)
uk: США (12/31/2001)

en: US Dollars (USD)
uk: Долар США (USD)

en: UTC - Coordinated Universal Time
uk: UTC — координований всесвітній час

en: U_se 24-hour clock
uk: _24-годинний формат

en: Ukrainian (KOI8-U)
uk: Українське (KOI8-U)

en: Ukrainian (MacUkrainian)
uk: Українське (MacUkrainian)

en: UnLikely matching a transaction outside of these days
uk: Поза цим діапазоном днів вважати відповідність транзакцій малоймовірною

en: Unable to change report configuration name.
uk: Не вдалося змінити назву налаштувань звіту.

en: Unable to jump to other account
uk: Неможливо перейти до іншого рахунку

en: Unable to load Finance::Quote.
uk: Не вдалося завантажити Finance::Quote.

en: Unable to save to database.
uk: Не вдалося зберегти до бази даних.

en: Unable to save to database: Book is marked read-only.
uk: Не вдалося зберегти до бази даних: книга доступна лише для читання.

en: Unallocated Assets
uk: Нерозподілені активи

en: Unbalanced parenthesis
uk: Неузгоджені дужки

en: Undefined
uk: Не визначено

en: Undefined character
uk: Невизначений символ

en: Unicode
uk: Юнікод

en: Unique Name
uk: Унікальна назва

en: Unit
uk: Одиниця

en: Unit Price
uk: Ціна за одиницю

en: Units
uk: Одиниці

en: Units in which the custom coordinates are expressed
uk: Одиниці виміру для нетипових координат

en: Units in which the custom coordinates are expressed (inches, mm, …).
uk: Одиниці, у яких буде виміряно нетипові координати (дюйми, мм…).

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown EntryLedger Type
uk: Невідомий тип запису у журналі

en: Unknown OFX CMA account
uk: Невідомий рахунок OFX CMA

en: Unknown OFX account
uk: Невідомий рахунок OFX

en: Unknown OFX checking account
uk: Невідомий чековий рахунок OFX

en: Unknown OFX credit card account
uk: Невідомий рахунок кредитної картки OFX

en: Unknown OFX credit line account
uk: Невідомий рахунок кредитної лінії OFX

en: Unknown OFX investment account
uk: Невідомий інвестиційний рахунок OFX

en: Unknown OFX money market account
uk: Невідомий рахунок ринкових грошей OFX

en: Unknown OFX savings account
uk: Невідомий накопичувальний рахунок OFX

en: Unknown account for guid [%s], cancelling SX [%s] creation.
uk: Невідомий рахунок для guid [%s], скасовуємо створення SX [%s].

en: Unknown date format specifier passed as argument.
uk: Як аргумент передано невідомий специфікатор формату дати.

en: Unknown quotes command '{1}'
uk: Невідома команда отримання курсів «{1}»

en: Unknown report command '{1}'
uk: Невідома команда звітування «{1}»

en: Unknown, %d-size list.
uk: Невідомо, список з розміром %d.

en: Unnamed Budget
uk: Бюджет без назви

en: Unparsable Formula in Split
uk: Непридатна до обробки формула у розділенні

en: Unpost
uk: Скасувати надсилання

en: Unpost this bill and make it editable
uk: Скасувати занесення цього рахунку до книги і зробити його редагованим

en: Unpost this credit note and make it editable
uk: Скасувати надсилання цього сторно та зробити його редагованим

en: Unpost this invoice and make it editable
uk: Скасувати надсилання цього рахунку-фактури та зробити його редагованим

en: Unpost this voucher and make it editable
uk: Скасувати занесення цієї розписки до книги і зробити її редагованою

en: Unposting this Invoice will delete the posted transaction.
    Are you sure you want to unpost it?
uk: При скасуванні надсилання рахунку відповідна транзакція буде скасована.
    Ви дійсно цього бажаєте?

en: Unrealized Gain
uk: Не отриманий прибуток

en: Unrealized Gains
uk: Не отримані прибутки

en: Unrealized Gains for Period
uk: Не отримані прибутки для періоду

en: Unrealized Losses
uk: Не реалізовані втрати

en: Unrealized Losses for Period
uk: Не реалізовані втрати для періоду

en: Unrealized ROI
uk: Не отриманий ROI

en: Unrecognized Finance::Quote Error:
uk: Нерозпізнана помилка Finance::Quote:

en: Unrecognized action '~a'.
uk: Нерозпізнана дія «~a».

en: Unrecognized or inconsistent format.
uk: Не вдалося розпізнати формат. Можливо, він не є цілісним.

en: Unreconcile Selection
uk: Скасувати узгодження позначених

en: Unreconcile the selected transactions
uk: Скасувати узгодження позначених транзакцій

en: Unreconciled
uk: Не узгоджено

en: Unreconciled only
uk: Лише неузгоджені

en: Unsaved Book
uk: Незбережена Книга

en: Unspecified
uk: Не вказано

en: Unsupported entity type: %s
uk: Непідтримуваний тип об'єкта: %s

en: Until
uk: До

en: Untitled
uk: Без назви

en: Unvoid the current transaction.
uk: Скасувати спорожнення поточної транзакції.

en: Up
uk: ↑

en: Upcoming Transactions
uk: Майбутні транзакції

en: Update and reconcile (auto) match to %s
uk: Оновити і узгодити (автоматично) відповідність до %s

en: Update and reconcile (manual) match to %s
uk: Оновити і узгодити (вручну) відповідність до %s

en: Update the current report's saved configuration
uk: Оновити збережені налаштування поточного звіту

en: Update the current report's saved configuration. The report configuration will be saved in the file %s.
uk: Оновити збережені налаштування поточного звіту. Налаштування звіту буде збережено до файла %s.

en: Update your GnuCash accounts
uk: Оновити рахунки GnuCash

en: Use 24 hour time format
uk: Використовувати 24-годинний формат часу

en: Use Average
uk: Середнє

en: Use Commodity Value
uk: Використовувати значення товару

en: Use Detailed Tax Summary
uk: Докладне резюме податків

en: Use Edit->Tax Report Options to set the tax-related flag and assign a tax code to this account.
uk: Скористайтеся пунктом меню «Зміни → Параметри податкових звітів», щоб встановити прапорець пов'язаності із податками і призначте для цього рахунку податковий код.

en: Use Escrow Account
uk: Використовувати депонентний рахунок

en: Use Existing
uk: Використовувати наявний

en: Use From - To
uk: Використовувати Від - До

en: Use Full Account Name
uk: Використовувати повну назву рахунку

en: Use Full Other Account Name
uk: Використовувати повну назву іншого рахунку

en: Use Global
uk: Використовувати всюди

en: Use Global Preference
uk: Використовувати загальні налаштування

en: Use Non-SWIFT _transaction text
uk: Текст _транзакції, відмінний від SWIFT

en: Use Quotes
uk: Використати котирування

en: Use Shift combined with Return or Keypad Enter to finish editing
uk: Скористайтеся одночасним натисканням Shift із Return або Enter на цифровій панелі, щоб завершити редагування

en: Use Split Action Field for Number
uk: Використовувати поле дії дроблення для числа

en: Use Stacked Charts
uk: Стосована діаграма

en: Use Trading Accounts
uk: Використовувати Торгівельні Рахунки

en: Use _bayesian matching
uk: Використовувати відповідність за _Баєсом

en: Use _formal accounting labels
uk: Використовувати позначки _рахунків

en: Use a 24 hour (instead of a 12 hour) time format.
uk: Використовувати 24-годинний формат часу.

en: Use a fixed value or apply transformation for all periods.
uk: Скористатися фіксованим значенням або застосувати перетворення для усіх періодів.

en: Use absolute profit/loss ending date
uk: Використовувати абсолютну кінцеву дату для прибутків/збитків

en: Use absolute profit/loss starting date
uk: Використовувати абсолютну початкову дату для прибутків/збитків

en: Use account colors in the account hierarchy
uk: Використовувати кольори рахунку у ієрархії рахунків

en: Use account colors in the tabs of open account registers
uk: Використовувати кольори рахунку у вкладках відкритих реєстрів рахунків

en: Use accumulated amounts
uk: Кумулятивні суми

en: Use bayesian algorithms to match new transactions with existing accounts.
uk: Використовувати алгоритм Баєса для визначення відповідності нових транзакцій наявним рахункам.

en: Use bayesian matching
uk: Відповідність за Баєсом

en: Use formal account labels
uk: Використовувати формальні позначки рахунку

en: Use local time
uk: Використовувати місцевий час

en: Use newest lots first.
uk: Використовувати найновіші лоти першими.

en: Use next weekday
uk: Використовувати наступний день тижня

en: Use oldest lots first.
uk: Використовувати найстаріші лоти першими.

en: Use only 'debit' and 'credit' instead of informal synonyms.
uk: Використовувати лише «дебет» та «кредит» замість неформальних синонімів.

en: Use previous weekday
uk: Використовувати попередній день тижня

en: Use regular expressions for account name filter
uk: Використовувати формальні вирази для фільтрування рахунків за назвою

en: Use regular expressions for transaction filter
uk: Використовувати формальний вираз для фільтрування транзакцій

en: Use relative profit/loss ending date
uk: Використовувати відносну кінцеву дату для прибутків/збитків

en: Use relative profit/loss starting date
uk: Використовувати відносну початкову дату для прибутків/збитків

en: Use rules beneath columns of added numbers like accountants do.
uk: Використовувати лінії під стовпчиками чисел при додаванні так, як це роблять обліковці.

en: Use standard US layout
uk: Використовувати стандартне компонування США

en: Use template report
uk: Скористатися шаблонним звітом

en: Use the average value over all actual periods for all projected periods
uk: Використовувати середнє значення для усіх дійсних періодів для усіх проєктованих періодів

en: Use the current layout as default for all customer invoices and credit notes
uk: Використовувати поточне компонування як типове для усіх рахунків та сторно клієнта

en: Use the current layout as default for all employee vouchers and credit notes
uk: Використовувати поточне компонування як типове для усіх розписок та сторно найманого робітника

en: Use the current layout as default for all vendor bills and credit notes
uk: Використовувати поточне компонування як типове для усіх рахунків та сторно постачальника

en: Use the date format specified by the system locale.
uk: Використовувати формат дати вказаний у системній локалі.

en: Use the first split with the largest value to determine the other account.
uk: Використати перше дроблення з найбільшим значенням, щоб визначити інший рахунок.

en: Use the first split with the smallest value to determine the other account.
uk: Використовуйте перше поділ із найменшим значенням для визначення іншого облікового запису.

en: Use the loan/mortgage repayment calculator
uk: Використовувати калькулятор для розрахунків платежів за боргом/заставою

en: Use the specified absolute ending date for profit/loss calculations. Also use this date for net assets calculations.
uk: Використовувати вказану абсолютну кінцеву дату для обчислення прибутку/втрат. Також використовувати цю дату для обчислення чистих активів.

en: Use the specified absolute starting date for profit/loss calculations.
uk: Використовувати вказану абсолютну початкову дату для обчислення прибутку/втрат.

en: Use the specified currency for all newly created accounts.
uk: Використовувати вказану валюту для усіх рахунків, що будуть створюватись.

en: Use the specified currency for all newly created reports.
uk: Використовувати вказану валюту для усіх звітів, що будуть створюватись.

en: Use the specified relative ending date for profit/loss calculations. Also use this date for net assets calculations.
uk: Використовувати вказану відносну кінцеву дату для обчислення прибутку/втрат. Також використовувати цю дату для обчислення чистих активів.

en: Use the specified relative starting date for profit/loss calculations.
uk: Використовувати вказану відносну початкову дату для обчислення прибутку/втрат.

en: Use the system locale currency for all newly created accounts.
uk: Використовувати валюту з системної локалі для усіх рахунків, що будуть створюватись.

en: Use the system locale currency for all newly created reports.
uk: Використовувати валюту з системної локалі для усіх звітів, що будуть створюватись.

en: Use this dialog if you want GnuCash to automatically find which transactions are cleared, given an ending balance. For example, said ending balance can be the current balance given by your bank online.
uk: Скористайтеся цим діалоговим вікном, якщо ви хочете, щоб GnuCash автоматично визначав транзакції, які узгоджено, за кінцевим балансом. Наприклад, відповідний кінцевий баланс може бути балансом, який надано вам банком за допомогою інтернету.

en: User Defined
uk: Визначений користувачем

en: Username
uk: Назва користувача

en: Username and Password
uk: Ім'я користувача та пароль

en: Valid range is 0 to 1100 days
    If 0, all previous days included
uk: Коректним діапазоном є від 0 до 1100 днів.
    Якщо 0, буде включено усі попередні дні

en: Validation
uk: Перевірка

en: Validation…
uk: Перевірка…

en: Value
uk: Значення

en: Value $
uk: Значення $

en: Value '~a' could be ~a or ~a.
uk: Значенням «~a» може бути ~a або ~a.

en: Value (Negated)
uk: Значення (зі знаком)

en: Value Change
uk: Зміна

en: Value Num.
uk: Числ. значення

en: Value With Sym
uk: Сума із символом

en: Value appears to contain a year while the selected format forbids this.
uk: Здається, значення містить запис року, хоча це заборонено вибраним форматом.

en: Value can't be parsed into a date using the selected date format.
uk: Не вдалося обробити значення до дати на основі вибраного формату дати.

en: Value can't be parsed into a number using the selected currency format.
uk: Не вдалося обробити значення до коректного числа за допомогою вибраного формату валюти.

en: Value can't be parsed into a valid commodity.
uk: Дані не вдалося обробити так, щоб отримати коректний товар.

en: Value can't be parsed into a valid namespace.
uk: Не вдалося обробити значення до коректного простору назв.

en: Value can't be parsed into a valid reconcile state.
uk: Не вдалося обробити значення до коректного стану узгодження.

en: Value doesn't appear to contain a valid number.
uk: Вказані дані, здається, не містять коректного числа.

en: Value parsed into an invalid currency for a currency column type.
uk: Дані оброблено до некоректної валюти для типу стовпчика валюти.

en: Values are accumulated across periods.
uk: Значення накопичуються за періодами.

en: Vendor
uk: Постачальник

en: Vendor ID
uk: Ідентифікатор постачальника

en: Vendor Listing
uk: Список постачальників

en: Vendor Number
uk: Номер постачальника

en: Vendor Report
uk: Звіт про постачальника

en: Vendor number
uk: Номер постачальника

en: Vendor number format
uk: Формат номера постачальника

en: Vendor's Bills
uk: Рахунки постачальника

en: Vendor's Jobs
uk: Робота постачальника

en: Vendors
uk: Постачальники

en: Vendors Overview
uk: Огляд постачальників

en: Verbose HBCI debug messages
uk: Докладні налагоджувальні повідомлення HBCI

en: Version
uk: Версія

en: Vietnamese
uk: В'єтнамська

en: Vietnamese (TCVN)
uk: В'єтнамське (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
uk: В'єтнамське (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
uk: В'єтнамське (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
uk: В'єтнамське (Windows-1258)

en: View
uk: Перегляд

en: View Bill
uk: Переглянути платіж

en: View Credit Note
uk: Переглянути сторно

en: View Expense Voucher
uk: Переглянути розписку про витрати

en: View Invoice
uk: Переглянути рахунок-фактуру

en: View Invoices
uk: Переглянути рахунки-фактури

en: View _Lots…
uk: Переглянути _лоти…

en: View all Linked Business Documents
uk: Переглянути усіх пов'язані бізнес-документи

en: View all Transaction Linked Documents
uk: Переглянути усіх пов'язані із транзакцією документи

en: View and Delete Bayesian and non-Bayesian information
uk: Переглянути і вилучити баєсову і небаєсову інформацію

en: View and edit the commodities for stocks and mutual funds
uk: Переглянути та змінити товари для цінних паперів та загальних грошей

en: View and edit the list of Billing Terms
uk: Переглянути та змінити список термінів платежів

en: View and edit the list of Sales Tax Tables (GST/VAT)
uk: Перегляд і редагування списку таблиць податків з продажу (ПДВ)

en: View and edit the prices for stocks and mutual funds
uk: Переглянути та змінити ціні для цінних паперів та загальних грошей

en: View the Tips of the Day
uk: Переглянути поради дня

en: View/Edit Bill
uk: Переглянути/редагувати платіж

en: View/Edit Customer
uk: Переглянути/редагувати клієнта

en: View/Edit Employee
uk: Переглянути/редагувати інформацію про працівника

en: View/Edit Invoice
uk: Переглянути/виправити рахунок-фактуру

en: View/Edit Job
uk: Переглянути чи виправити роботу

en: View/Edit Order
uk: Переглянути та виправити замовлення

en: View/Edit Vendor
uk: Переглянути/змінити постачальника

en: View/Edit Voucher
uk: Переглянути/редагувати розписку

en: View…
uk: Переглянути…

en: Visit the GnuCash website.
uk: Відвідати сайт GnuCash.

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
uk: Візуальний іврит (ISO-8859-8)

en: Void Reason
uk: Причина анулювання

en: Void Transaction
uk: Очищення транзакції

en: Void Transactions
uk: Порожні транзакції

en: Void only
uk: Лише порожні

en: Void the current transaction.
uk: Спорожнити поточну транзакцію.

en: Voided
uk: Порожнє

en: Voided transaction
uk: Порожні транзакції

en: Voucher
uk: Розписка

en: Voucher ID
uk: Ідентифікатор розписки

en: Voucher Information
uk: Дані щодо розписки

en: Voucher Notes
uk: Примітки до розписки

en: Voucher Owner
uk: Власник розписки

en: WARNING! Account contains splits whose reconcile date is after statement date. Reconciliation may be difficult.
uk: Увага! У записах рахунка містяться дроблення, дата узгодження яких є майбутньою щодо дати виписки. Можуть виникнути проблеми із узгодженням.

en: WARNING: There are duplicate TXF codes assigned to some accounts. Only TXF codes with payer sources may be repeated.
uk: УВАГА: Існують коди TXF, що повторюються та призначені деяким рахункам. Можуть повторюватись лише коди TXF з джерелом платежів.

en: Want to see all your subaccount transactions in one register? From the Accounts tab in the main window, highlight the parent account and select Edit->Open Subaccounts from the menu.
uk: Хочете побачити транзакції всіх субрахунків в одному вікні? Із вкладки «Рахунки» у головному вікні, позначте батьківський рахунок і виберіть «Зміни → Відкрити субрахунки» з меню.

en: Warn if a lot has a blank title
uk: Попереджати, якщо заголовок лоту порожній

en: Warn if a lot has more than one bought split
uk: Попереджати, якщо у лоту декілька дроблень придбання

en: Warn if a lot's balance drops below zero
uk: Попереджати, якщо баланс лоту падає нижче нуля

en: Warn if a split is not assigned to a lot
uk: Попереджати, якщо дроблення не пов'язано із лотом

en: Warn if the 'Realized Gain/Loss' split(s) sum does not match the computed gains
uk: Попереджати, якщо сума дроблень «Отриманий прибуток/збиток» не збігається із обчисленими прибутками

en: Warn if the account balance does not match the computed lots' end balance
uk: Попереджати, якщо баланс рахунку не відповідає обчисленому кінцевому балансу лотів

en: Warning
uk: Попередження

en: Warning: Above lot has ~a bought splits. Consider separating them into their own lots.
uk: Попередження: вищий лот містить ~a дроблення купівлі. Вам варто відокремити їх у власні лоти.

en: Warning: Above lot's balance is negative on ~a. Consider removing the responsible sale split from the lot and then scrubbing.
uk: Попередження: баланс вищого лоту є від'ємним на ~a. Вам варто вилучити з лоту відповідне дроблення продажу, а потім очистити його.

en: Warning: Above lot's computed gain ~a is not equal to the "Realized Gain/Loss" split(s) sum ~a. Difference: ~a
uk: Попередження: обчислений прибуток вищого лоту ~a не дорівнює сумі дроблень «Отримані прибутки/витрати» ~a. Різниця: ~a

en: Warning: Above lot's title is blank.
uk: Попередження: заголовок вищого лоту є порожнім.

en: Warning: End amount ~a is not equal to actual account balance ~a. Difference: ~a. Do lots need to be scrubbed?
uk: Попередження: кінцева сума ~a не дорівнює наявному балансу рахунку ~a. Різниця: ~a. Лоти слід очистити?

en: Warning: Finance::Quote not installed properly.
uk: Попередження: Fincance::Quote не встановлено потрібним чином.

en: Warning: The following ~a split(s) are not assigned to a lot. Do lots need to be scrubbed?
uk: Попередження: наведені нижче ~a дроблень не пов'язано із лотом. Слід очистити лоти?

en: Warning: ~a split(s) are not assigned to a lot. Do lots need to be scrubbed?
uk: Попередження: ~a дроблень не пов'язано із лотом. Слід очистити лоти?

en: Website
uk: Вебсайт

en: Wednesday
uk: Середа

en: Weekly
uk: Щотижня

[ctx: Weekly]
en: Every
uk: Кожні

[ctx: Weekly]
en: weeks.
uk: тижні.

en: Weekly Average
uk: Середньотижневий

en: Weeks
uk: Тижні

en: Weighted Average
uk: Середньозважений

en: Weighted average of all transactions in the past
uk: Середньозважене значення всіх попередніх транзакцій

en: Welcome to GnuCash
uk: Ласкаво просимо до GnuCash

en: Welcome to GnuCash %s Shell
uk: Вітаємо у оболонці GnuCash %s

en: Western
uk: Західна

en: Western (IBM-850)
uk: Західне (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
uk: Західне (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
uk: Західне (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
uk: Західне (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
uk: Західне (Windows-1252)

en: What kind of chart to include
uk: Тип діаграми, яку слід включити

en: When Updating and Clearing a matched transaction, append the imported Description and Notes to the matched Description and Notes instead of replacing them.
uk: При оновленні і очищенні відповідної транзакції описувати імпортований опис і нотатки до відповідного опису і нотаток, а не замінювати їх.

en: When a date is entered without year it can be completed so that it will be within the current calendar year or close to the current date based on a sliding window starting a set number of months backwards in time.
uk: Якщо дату введено без зазначення року, її можна доповнити так, щоб вона лишалася у межах поточного календарного року або була близькою до поточної дати і лишалася у межах рухомого вікна у вказаному діапазоні минулих місяців.

en: When a date is entered without year, it should be taken
uk: Коли дата вводиться без вказання року, слід вважати, що вона належить до

en: When enabled the register will use a GnuCash specific color theme (green/yellow). Otherwise it will use the system color theme. Regardless of this setting the user can always override the color theme via a gnucash specific css file to be stored in the gnucash used config directory. More information can be found in the gnucash FAQ.
uk: Якщо увімкнено, у бухгалтерській книзі використовуватиметься специфічна для GnuCash тема кольорів (зелений/жовтий). Якщо вимкнено, буде використано загальносистемну тему кольорів. Незалежно від цього параметра, користувач завжди може перевизначити тему кольорів за допомогою специфічного для gnucash файла CSS, який слід зберігати у каталозі налаштувань gnucash. Докладніші відомості можна знайти у списку поширених питань щодо GnuCash відповідей на них.

en: When entering dates, you can type '+' or '-' to increment or decrement the selected date. You can use '+' and '-' to increment and decrement check numbers as well.
uk: Під час введення дат, можна натиснути '+' або '-', щоб збільшити або зменшити обрану дату. Також, '+' і '-' можна використовувати , щоб збільшувати або зменшувати номер чека.

en: When paid
uk: Коли оплачено

en: When the status is not specified in a QIF file, the transactions are marked as cleared.
uk: Коли статус не вказано у файлі QIF, транзакція позначається як очищена.

en: When the status is not specified in a QIF file, the transactions are marked as not cleared.
uk: Коли статус не вказано у файлі QIF, транзакція позначається як неочищена.

en: When the status is not specified in a QIF file, the transactions are marked as reconciled.
uk: Коли статус не вказано у файлі QIF, транзакція позначається як узгоджена.

en: When using the dump command list all of the parameters Finance::Quote returns for the symbol instead of the ones that Gnucash requires.
uk: При використання команди створення дампу для списку усіх параметрів Finance::Quote повертає символ, замість параметрів, які потребує Gnucash.

en: When you click "Apply", the transactions will be exported to the file '%s' and the number of accounts exported will be %u.
    
    You can also verify your selections by clicking on "Back" or "Cancel" to abort the export.
uk: Після натискання кнопки «Застосувати» транзакції буде експортовано до файла «%s». Кількість експортованих рахунків дорівнюватиме %u.
    
    Крім того, ви можете змінити вибрані вами параметри після натискання кнопки «Назад» або натиснути кнопку «Скасувати» і перервати експортування.

en: When you click "Apply", the transactions will be exported to the file '%s'.
    
    You can also verify your selections by clicking on "Back" or "Cancel" to abort the export.
uk: Після натискання кнопки «Застосувати» транзакції буде експортовано до файла «%s».
    
    Крім того, ви можете змінити вибрані вами параметри після натискання кнопки «Назад» або натиснути кнопку «Скасувати» і перервати експортування.

en: When you press the Start Button, GnuCash will import your QIF data. If there are no errors or warnings, you will automatically proceed to the next step. Otherwise, the details will be shown below for your review.
uk: Після натискання кнопки «Почати» GnuCash імпортує ваші дані QIF. Якщо під час завантаження не станеться помилок або попереджень, ви автоматично перейдете до наступного кроку. Якщо ж буде виявлено якісь негаразди, нижче буде показано докладні відомості щодо них.

en: When you press the Start Button, GnuCash will load your QIF file. If there are no errors or warnings, you will automatically proceed to the next step. Otherwise, the details will be shown below for your review.
uk: Після натискання кнопки «Почати» GnuCash завантажить ваш файл QIF. Якщо під час завантаження не станеться помилок або попереджень, ви автоматично перейдете до наступного кроку. Якщо ж буде виявлено якісь негаразди, нижче буде показано докладні відомості щодо них.

en: Where to place the chart
uk: Місце розташування діагами

en: Whether multiple entries in an invoice which transfer to the same account should be accumulated into a single split by default. This setting can be changed in the Post dialog.
uk: Чи повинні декілька записів у рахунку-фактурі, що прив'язані до одного рахунку, бути об'єднані в один типово. Це налаштування можна змінити у відповідному діалоговому вікні.

en: Whether or not to include a label for sections.
uk: Включати чи ні позначку для розділів.

en: Whether or not to include a label for the assets section.
uk: Включати чи ні позначку для розділу активів.

en: Whether or not to include a label for the equity section.
uk: Включати чи ні позначку для розділу маржі.

en: Whether or not to include a label for the expense section.
uk: Включати чи ні позначку для розділу витрат.

en: Whether or not to include a label for the liabilities section.
uk: Включати чи ні позначку для розділу зобов'язань.

en: Whether or not to include a label for the revenue section.
uk: Включати чи ні позначку для розділу виторгу.

en: Whether or not to include a label for the trading accounts section.
uk: Включати чи ні позначку для розділу торговельних рахунків.

en: Whether or not to include a line indicating total amounts.
uk: Включати чи ні рядок із зазначенням загальних сум.

en: Whether or not to include a line indicating total assets.
uk: Включати чи ні рядок із зазначенням підсумку активів.

en: Whether or not to include a line indicating total equity.
uk: Включати чи ні рядок із зазначенням підсумку маржі.

en: Whether or not to include a line indicating total expense.
uk: Включати чи ні рядок із зазначенням підсумку витрат.

en: Whether or not to include a line indicating total liabilities.
uk: Включати чи ні рядок із зазначенням суми зобов'язань.

en: Whether or not to include a line indicating total revenue.
uk: Включати чи ні рядок із зазначенням підсумку виторгу.

en: Whether or not to include a line indicating total trading accounts balance.
uk: Включати чи ні рядок із зазначенням сальдо торговельних рахунків.

en: Whether or not to include lines indicating change in totals introduced by budget.
uk: Включати чи ні рядок, що вказує вплив бюджету на підсумки.

en: Whether tax is included by default in entries on Bills. This setting is inherited by new customers and vendors.
uk: Чи включені типово податки у рахунок. Цей параметр успадковується при вводі нових клієнтів та постачальників.

en: Whether tax is included by default in entries on Invoices. This setting is inherited by new customers and vendors.
uk: Чи включені типово податки у рахунок-фактуру. Цей параметр успадковується при вводі нових клієнтів та постачальників.

en: Whether to display the list of Bills Due at startup.
uk: Чи показувати перелік рахунків до оплати при запуску програми.

en: Which check position to print
uk: Яку позицію чека друкувати

en: While importing transactions from OFX file '%s' found %d previously imported transactions, no new transactions.
uk: Під час імпортування транзакцій з файла OFX «%s» знайдено %d раніше імпортованих транзакцій. Нових транзакцій не знайдено.

en: While this transaction has multiple splits that can be considered
    as 'the payment split', GnuCash only knows how to handle one.
    Please select one, the others will be discarded.
uk: Хоча ця транзакцій складається з декількох частин, які можна
    розглядати як «дроблення сплати», GnuCash відомий спосіб обробки лише однієї частини.
    Будь ласка, виберіть одну частину. Інші частини буде відкинуто.

en: Whole Loan
uk: Увесь період боргу

en: Width of notebook tabs
uk: Ширина вкладок нотатника

en: Width of plot, 10 - 100 in percent, above in pixels.
uk: Ширина креслення, 10–100 у відсотках, вище у пікселях.

en: Width of the footer logo in CSS format, e.g. 10% or 32px. Leave blank to display the logo at its natural width. The height of the logo will be scaled accordingly.
uk: Ширина логотипа у нижньому колонтитулі у форматі CSS, наприклад «10%» або «32px». Лишіть порожнім, якщо логотип слід показувати у повну ширину. Висоту логотипа буде масштабовано відповідно.

en: Width of the header logo in CSS format, e.g. 10% or 32px. Leave blank to display the logo at its natural width. The height of the logo will be scaled accordingly.
uk: Ширина логотипа у верхньому колонтитулі у форматі CSS, наприклад «10%» або «32px». Лишіть порожнім, якщо логотип слід показувати у повну ширину. Висоту логотипа буде масштабовано відповідно.

en: Width of the logo in CSS format, e.g. 10% or 32px. Leave blank to display the logo at its natural width. The height of the logo will be scaled accordingly.
uk: Ширина логотипа у форматі CSS, напр. 10% або 32px. Лишіть порожнім, якщо логотип слід показувати у повну ширину. Висоту логотипа буде масштабовано відповідно.

en: Width of this column
uk: Ширина цього стовпчика

en: Window geometry
uk: Геометрія вікна

en: Windows
uk: Вікна

en: Wire
uk: Переказ

en: With GnuCash you can (but are not limited to):
uk: За допомогою GnuCash ви можете робити такі речі (і не лише такі речі):

en: With the scaled option, prices are removed relative to the date selected. 'One a month' is used for dates older than a year and 'One a week' is used for dates older than six months to a year.
uk: Із визначеним параметром масштабування ціни вилучатимуться відносно вибраної дати. «Одна на місяць» використовується для дат, старіших за рік, а «Одна на тиждень» — для дат, старіших на період від шести місяців до року.

en: Withdraw
uk: Вилучення

en: Withdrawal
uk: Знято

en: Withdrawals
uk: Вилучення

en: Working…
uk: Виконується…

en: Writing file…
uk: Запис файла…

en: Wrong report definition:
uk: Помилкове визначення звіту:

en: YH Finance (FinanceAPI) API key
uk: Ключ до програмного інтерфейсу YH Finance (FinanceAPI)

en: YH Finance requires an API key to use their FinanceAPI service. You can obtain a key by registering for a free account at the YH Finance website, https://financeapi.net/pricing.
uk: Для використання служби FinanceAPI потрібен ключ до програмного інтерфейсу YH Finance. Отримати такий ключ можна шляхом реєстрації безкоштовного облікового запису на сайті YH Finance, https://financeapi.net/pricing.

en: Yearly
uk: Щорічно

en: Yearly Average
uk: Середньорічний

en: Years
uk: Роки

en: Yellow
uk: Жовтий

en: Yes
uk: Так

en: Yes, _always
uk: Так, _завжди

en: Yes, reset the Tax Tables
uk: Так, скинути таблицю податків

en: You are about to change a protected field of a reconciled split. If you continue editing this split it will be unreconciled. This might make future reconciliation difficult! Continue with this change?
uk: Ви змінюєте захищене поле в узгодженому дробленні. Якщо ви продовжите внесення змін, це дроблення стане неузгодженим. Це може ускладнити подальше узгодження! Внести зміну?

en: You are about to mark a reconciled split as unreconciled. Doing so might make future reconciliation difficult! Continue with this change?
uk: Ви хочете позначити узгоджене дроблення як неузгоджене. Це ускладнить майбутні узгодження! Внести зміну?

en: You are about to overwrite an existing split. Are you sure you want to do that?
uk: Ви збираєтесь перезаписати існуюче розділення. Ви справді хочете це зробити?

en: You are about to overwrite an existing transaction. Are you sure you want to do that?
uk: Ви збираєтесь перезаписати існуючу транзакцію. Ви справді хочете це зробити?

en: You attempted to save in
    %s
    or a subdirectory thereof. This is not allowed as %s reserves that directory for internal use.
    
    Please try again in a different directory.
uk: Ви намагалися зберегти дані до каталогу
    %s
    або якогось з його підкаталогів. Так робити не можна, оскільки %s резервує цей каталог для внутрішнього використання.
    
    Будь ласка, спробуйте зберегти дані до іншого каталогу.

en: You can also lookup and file bug reports at {1}
uk: Ви можете скласти звіт про помилку за адресою {1}

en: You can assign or modify keyboard shortcuts for many GnuCash actions. See https://wiki.gnucash.org/wiki/Keyboard_Shortcuts.
uk: Ви можете призначати або змінювати клавіатурні скорочення для багатьох дій у GnuCash. Див. https://wiki.gnucash.org/wiki/Keyboard_Shortcuts.

en: You can easily import your existing financial data from Quicken, MS Money or other programs that export QIF files or OFX files. In the File menu, click on the sub-menu Import and click on QIF or OFX file, respectively. Then, follow the instructions provided.
uk: Ви можете без проблем імпортувати наявні фінансові дані з Quicken, MS Money або інших програм, які можуть експортувати дані до файлів QIF або OFX. У меню «Файл» розкрийте підменю «Імпорт» і натисніть пункт файла QIF або OFX, відповідно. Далі, виконуйте надані вам настанови.

en: You can only print checks from a bank account register or search results.
uk: Друкувати чеки можна лише з реєстру банківського рахунку або результатів пошуку.

en: You can pack multiple reports into a single window, providing all the financial information you want at a glance. To do so, use the Sample & Custom->"Custom Multicolumn Report" report.
uk: Можна об'єднати декілька звітів в одному вікні, і бачити всю фінансову інформацію, яка Вам потрібна, одним поглядом. Щоб зробити це, оберіть Приклади і користувацькі → «Звіт у декілька колонок».

en: You can set the Security Editor screen to display the Quote Source of a security, which makes it easy to see which online sources your securities use. Click the triangle at the far right of the column headings to change the display.
uk: Ви можете налаштувати показ джерела курсів цінного паперу на панелі редактора записів цінних паперів, щоб було простіше бачити, яке джерело в інтернеті використовується для курсу. Натисніть трикутничок у правій частині заголовків стовпчиків, щоб внести потрібні зміни до параметрів показу.

en: You can type '+' or '-' to increment or decrement the number.
uk: Скористайтеся клавішами +/- для збільшення або зменшення числа.

en: You can't transfer from a non-currency account. Try reversing the "from" and "to" accounts and making the "amount" negative.
uk: Не можна передавати на не валютний рахунок. Спробуйте поміняти місцями рахунки «Звідки» і «Куди» та зробіть «суму» від'ємною.

en: You can't transfer from and to the same account!
uk: Не можна передавати з рахунку та той самий рахунок!

en: You cannot cut this split.
uk: Не можна вирізати цю частину.

en: You cannot delete this split.
uk: Не можна видаляти цю частину.

en: You cannot remove the last entry from the tax table. Try deleting the tax table if you want to do that.
uk: Ви не можете вилучити останній запис у таблиці податків. Спробуйте вилучити саму таблицю податків, якщо вам це потрібно.

en: You cannot save to that file.
uk: Не можна зберегти цей файл.

en: You cannot save to that filename.
    
    %s
uk: Не можна зберігати файл з цією назвою.
    
    %s

en: You cannot void a transaction with reconciled or cleared splits.
uk: Показати розширені транзакції з узгодженими чи очищеними частинами.

en: You did not enter a recipient account. A recipient account is required for an online transfer.
uk: Вами не введено рахунку отримувача. Для інтернет-переказу слід вказати рахунок отримувача.

en: You did not enter a recipient bank. A recipient bank is required for an online transfer.
uk: Вами не введено банку отримувача. Для інтернет-переказу слід вказати банк отримувача.

en: You did not enter a recipient name. A recipient name is required for an online transfer.
uk: Вами не введено імені отримувача. Для інтернет-переказу слід вказати ім'я отримувача.

en: You did not enter any transaction purpose. A purpose is required for an online transfer.
uk: Вами не введено призначення транзакції. Для інтернет-переказу слід вказати призначення.

en: You do not have permission to access %s.
uk: Немає прав для доступу до %s.

en: You don't have any stock accounts with balances!
uk: У вас немає жодного рахунка з акціями!

en: You have asked for a book to be created. This book will contain all transactions up to midnight %s (for a total of %d transactions spread over %d accounts).
    
    Amend the Title and Notes or Click on "Next" to proceed.
    Click on "Back" to adjust the dates or "Cancel".
uk: Вами наказано створити книгу. Ця книга міститиме усі транзакції аж до опівночі %s (загалом %d транзакцій з %d рахунків).
    
     Змініть заголовок і примітки і натисніть кнопку «Далі», щоб продовжити.
     Натисніть кнопку «Назад», щоб скоригувати дати, або натисніть кнопку «Скасувати».

en: You have attempted to create a Scheduled Transaction which will never run. Do you really want to do this?
uk: Ви намагаєтесь створити заплановану транзакцію, яка ніколи не буде виконана. Ви дійсно хочете це зробити?

en: You have changed the list of online transfer templates, but you cancelled the transfer dialog. Do you nevertheless want to store the changes?
uk: Вами змінено список шаблонів інтернет-переказів, але ви закрили діалогове вікно переказів. Хочете попри це зберегти зміни?

en: You have made changes to this reconcile window. Are you sure you want to cancel?
uk: Ви внесли деякі зміни у цьому вікні узгодження. Ви справді хочете завершити узгодження?

en: You have no valid "Post To" accounts. Please create an account of type "%s" before you continue to process this payment. Perhaps you want to create an Invoice or Bill first?
uk: У вас немає коректного рахунку «Надсилати до». Створіть рахунок цього типу «%s» перед продовженням обробки цього платежу. Можливо, спочатку ви хочете створити рахунок-фактуру або рахунок?

en: You have not selected an owner
uk: Ви не вибрали власника

en: You have not selected any accounts
uk: Ви не вибрали жодного рахунку

en: You have requested that the following warning dialogs not be presented. To re-enable any of these dialogs, select the check box next to the dialog, then click OK.
uk: Ви вимкнули виведення наступних попереджувальних діалогових вікон. Щоб увімкнути їх знову, позначте поле поруч з пунктом вікна і натисніть «Гаразд».

en: You have selected no accounts.
uk: Ви не вибрали жодного рахунку.

en: You have to set up at least one connection before you can continue.
    
    Please press the button below to start it.
uk: Вам слід налаштувати принаймні одне з'єднання, перш ніж продовжувати.
    
    Будь ласка, натисніть кнопку нижче, щоб розпочати налаштовування.

en: You may not create a new national currency.
uk: Не можна створювати нову національну валюту.

en: You must choose a Tax Account.
uk: Треба обрати рахунок податків.

en: You must choose a commodity.
uk: Потрібно вибрати товар.

en: You must choose a valid parent account.
uk: Потрібно вибрати коректний батьківський рахунок.

en: You must choose an owner for this job.
uk: Потрібно вибрати власника цієї роботи.

en: You must enter a Payment-Address Name.
uk: Вам слід вказати назву адреси сплати.

en: You must enter a non-empty "Full name", "Symbol/abbreviation", and "Type" for the commodity.
uk: Треба заповнити поля товару «Повна назва», «Символ/скорочення» та «Тип».

en: You must enter a valid 'to' amount.
uk: Слід ввести правильну суму у полі «Куди».

en: You must enter a valid account name for posting.
uk: Потрібно ввести коректну назву рахунку для надсилання.

en: You must enter a valid amount.
uk: Потрібно ввести правильну суму.

en: You must enter a valid opening balance or leave it blank.
uk: Треба ввести допустимий залишок на початок або залишити це поле порожнім.

en: You must enter a valid price.
uk: Необхідно ввести правильну ціну.

en: You must enter an amount to transfer.
uk: Треба ввести суму для передачі.

en: You must enter an existing national currency or enter a different type.
uk: Потрібно вказати наявну національну валюту або обрати інший тип.

en: You must provide a name for the new style sheet.
uk: Вам слід вказати назву нової таблиці стилів.

en: You must provide a name for this Billing Term.
uk: Вкажіть назву для цих умов платежу.

en: You must provide a name for this Tax Table.
uk: Треба вказати назву для цієї таблиці цін.

en: You must provide a unique name for this Billing Term. Your choice "%s" is already in use.
uk: Потрібно вказати унікальну назву для цих умов платежу. Ваш вибір «%s» вже використовується.

en: You must provide a unique name for this Tax Table. Your choice "%s" is already in use.
uk: Ви повинні вказати унікальну назву для цієї таблиці податків. Обрана вами назва «%s» вже використовується.

en: You must select a Currency.
uk: Вам слід вибрати валюту.

en: You must select a Security.
uk: Вам слід вибрати цінний папір.

en: You must select a company for payment processing.
uk: Потрібно вибрати організацію для обробки платежу.

en: You must select a report configuration to delete.
uk: Вам слід вибрати налаштування звіту для вилучення.

en: You must select a report configuration to load.
uk: Вам слід вибрати налаштування звіту для завантаження.

en: You must select a transfer account from the account tree.
uk: Потрібно вибрати рахунок для трансферу з дерева рахунків.

en: You must select a transfer account or choose the opening balances equity account.
uk: Треба вказати рахунок для передачі або вибрати рахунок вирівнювання для початкового сальдо.

en: You must select an account type.
uk: Потрібно вибрати тип рахунку.

en: You must select an item from the list
uk: Потрібно вибрати пункт зі списку

en: You must select at least one account to edit.
uk: Необхідно вибрати принаймні один рахунок для редагування.

en: You must select at least one account to estimate.
uk: Необхідно вибрати принаймні один рахунок для оцінки.

en: You must select one budget cell to edit.
uk: Вам слід позначити одну комірку бюджету для редагування.

en: You must specify an account to transfer from, or to, or both, for this transaction. Otherwise, it will not be recorded.
uk: Треба вказати рахунок, з якого чи на який відбувається передача або обидва рахунки для цієї транзакції. Інакше вона не буде записана.

en: You need to enter some search text.
uk: Потрібно ввести якийсь текст, за яким шукати.

en: You need to expand the transaction in order to modify its exchange rates.
uk: Слід розширити транзакцію у випадку зміни курсів обміну.

en: You need to select a split in order to modify its exchange rate.
uk: Потрібно вибрати частину транзакції, щоб відредагувати її обмінний курс.

en: You need to supply Billing Information.
uk: Потрібно вказати інформацію про платіж.

en: You will enter a transaction with date %s which is earlier than the latest transaction in this account, dated %s. Doing so may affect the cost basis, and therefore capital gains, of transactions dated after the new entry. Please review all transactions to ensure proper recording.
uk: Ви введете транзакцію із датою %s, яка передує найсвіжішій транзакції на цьому рахунку, яку датовано %s. Результатом може бути зміна основи ціни, а отже, прибутків, для транзакцій після введеного запису. Будь ласка, перегляньте усі транзакції, щоб переконатися у належному веденні записів.

en: You would be deleting a reconciled split! This is not a good idea as it will cause your reconciled balance to be off.
uk: Ви маєте намір вилучити узгоджене дроблення! Не варто цього робити, оскільки це призведе до скасовування узгодженості балансу.

en: You would be deleting a transaction with reconciled splits! This is not a good idea as it will cause your reconciled balance to be off.
uk: Ви маєте намір вилучити транзакцію із узгодженими дробленнями! Не варто цього робити, оскільки це призведе до скасовування узгодженості балансу.

en: You would be removing a reconciled split! This is not a good idea as it will cause your reconciled balance to be off.
uk: Ви маєте намір вилучити узгоджене дроблення! Не варто цього робити, оскільки це призведе до скасовування узгодженості балансу.

en: You would be removing a transaction with reconciled splits! This is not a good idea as it will cause your reconciled balance to be off.
uk: Ви маєте намір вилучити транзакцію із узгодженими дробленнями! Не варто цього робити, оскільки це призведе до скасовування узгодженості балансу.

en: You've said to delete the subaccount and it contains transactions. What would you like to do with these transactions?
uk: Вами наказано вилучити субрахунок, який містить записи транзакцій. Що ви бажаєте зробити з цими транзакціями?

en: Your data file needs to be saved to your hard disk to save your changes. GnuCash has a feature to save the file automatically every %d minute, just as if you had pressed the "Save" button each time.
    
    You can change the time interval or turn off this feature under Edit->Preferences->General->Auto-save time interval.
    
    Should your file be saved automatically? | Your data file needs to be saved to your hard disk to save your changes. GnuCash has a feature to save the file automatically every %d minutes, just as if you had pressed the "Save" button each time.
    
    You can change the time interval or turn off this feature under Edit->Preferences->General->Auto-save time interval.
    
    Should your file be saved automatically?
uk[0]: Для збереження внесених вами змін слід зберегти ваш файл даних на диск. GnuCash має можливість зберігати файл автоматично кожну %d хвилину так, наче ви натискали кожного разу кнопку «Зберегти».
    
    Ви можете змінити інтервал часу або вимкнути цю можливість за допомогою пункту «Зміни → Налаштування → Загальне → Інтервал автоматичного збереження». 
    
    Чи слід зберігати ваш файл автоматично?
uk[1]: Для збереження внесених вами змін слід зберегти ваш файл даних на диск. GnuCash має можливість зберігати файл автоматично кожні %d хвилини так, наче ви натискали кожного разу кнопку «Зберегти».
    
    Ви можете змінити інтервал часу або вимкнути цю можливість за допомогою пункту «Зміни → Налаштування → Загальне → Інтервал автоматичного збереження». 
    
    Чи слід зберігати ваш файл автоматично?
uk[2]: Для збереження внесених вами змін слід зберегти ваш файл даних на диск. GnuCash має можливість зберігати файл автоматично кожні %d хвилин так, наче ви натискали кожного разу кнопку «Зберегти».
    
    Ви можете змінити інтервал часу або вимкнути цю можливість за допомогою пункту «Зміни → Налаштування → Загальне → Інтервал автоматичного збереження». 
    
    Чи слід зберігати ваш файл автоматично?
uk[3]: Для збереження внесених вами змін слід зберегти ваш файл даних на диск. GnuCash має можливість зберігати файл автоматично щохвилини так, наче ви натискали кожного разу кнопку «Зберегти».
    
    Ви можете змінити інтервал часу або вимкнути цю можливість за допомогою пункту «Зміни → Налаштування → Загальне → Інтервал автоматичного збереження». 
    
    Чи слід зберігати ваш файл автоматично?

en: Your gnucash metadata has been migrated.
uk: Ваші метадані gnucash було перенесено до сховища нової версії.

en: Your local bank account does not yet have the SEPA account information stored. We are sorry, but in this development version one additional step is necessary which has not yet been implemented directly in gnucash. Please execute the command line program "aqhbci-tool" for your account, as follows: aqhbci-tool4 getaccsepa -b %s -a %s
uk: На вашому локальному банківському рахунку ще не зберігаються дані щодо номера рахунка SEPA. Вибачте, але у цій тестовій версії потрібен додатковий крок, який ще не реалізовано безпосередньо у gnucash. Будь ласка, Запустіть інструмент командного рядка «aqhbci-tool» для вашого рахунка, ось так: aqhbci-tool4 getaccsepa -b %s -a %s

en: Your ref:
uk: Ваше посилання:

en: Your selected commodity and the currency of the report are identical. It doesn't make sense to show prices for identical commodities.
uk: Обраний Вами товар і валюта звіту ідентичні. Немає сенсу показувати ціну товару у його ж одиницях.

en: Zoom factor to use by default for reports.
uk: Типовий коефіцієнт масштабування для звітів.

en: [datafile]
uk: [файл даних]

en: _Abort
uk: _Перервати

en: _About
uk: _Відомості

en: _Absolute
uk: _Абсолютна

en: _Account
uk: _Рахунок

en: _Account code
uk: Код _рахунка

en: _Accumulate splits on post
uk: _Накопичувати розділені рахунки при надсиланні

en: _Action
uk: Д_ія

en: _Actions
uk: Д_ії

en: _Add
uk: _Додати

en: _Add current
uk: _Додати поточний

en: _Added by the application
uk: _Додано програмою

en: _Address
uk: _Адреса

en: _All Periods…
uk: _Усі періоди…

en: _Amount
uk: _Сума

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: _Asset
uk: _Активи

en: _Assets & Liabilities
uk: _Активи та зобов'язання

en: _Assign transfer account
uk: _Призначити рахунок для переносу

en: _Auto-Split Ledger
uk: _Автоматично розбивати журнал

en: _Auto-clear…
uk: _Автоперевірити…

en: _Auto-create new transactions
uk: _Автоматично створювати нові транзакції

en: _Auto-raise lists
uk: _Автоматично розкривати списки

en: _Auto-split ledger
uk: _Автоматично розділювати книгу

en: _Automatic decimal point
uk: _Автоматична десяткова крапка

en: _Basic Ledger
uk: _Основна книга

en: _Basic ledger
uk: _Основна книга

en: _Billing Terms Editor
uk: _Редактор умов платежів

en: _Blank
uk: _Порожній

en: _Blank Transaction
uk: _Нова транзакція

en: _Business
uk: _Фірма

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Cascade Account Properties…
uk: _Каскадний показ властивостей рахунку…

en: _Check & Repair
uk: _Перевірити та відновити

en: _Cleared
uk: _Очищена

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Close Book…
uk: За_крити книгу…

en: _Close log window when finished
uk: _Закрити журнал після закінчення

en: _Column span
uk: Інтервал між _стовпчиками

en: _Company Report
uk: Звіт про _фірму

en: _Contents
uk: _Зміст

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Copy Budget
uk: _Копіювати бюджет

en: _Copy Split
uk: _Копіювати частину

en: _Copy Transaction
uk: _Копіювати транзакцію

en: _Custom
uk: _Інший

en: _Customer
uk: _Клієнт

en: _Cut Split
uk: Ви_різати частину

en: _Cut Transaction
uk: Ви_різати транзакцію

en: _Date
uk: _Дата

en: _Date format
uk: Формат _дати

en: _Days in advance
uk: За скільки _днів

en: _Decimal places
uk: Кількість _десяткових розрядів

en: _Default
uk: _Типово

en: _Delay
uk: З_атримка

en: _Delete
uk: В_илучити

en: _Delete Account
uk: В_илучити рахунок

en: _Delete Account…
uk: В_илучити рахунок…

en: _Delete Budget
uk: В_идалити бюджет

en: _Delete Budget…
uk: В_илучити бюджет…

en: _Delete Schedule
uk: Ви_лучити розклад

en: _Delete Split
uk: В_идалити частину

en: _Delete Transaction
uk: В_идалити транзакцію

en: _Delete selected matches
uk: Ви_лучити позначені відповідники

en: _Description
uk: _Опис

en: _Discard Changes
uk: _Відкинути зміни

en: _Discard Transaction
uk: _Скасувати транзакцію

en: _Display symbol
uk: _Показувати символ

en: _Do it anyway
uk: _Виконати попри усе

en: _Don't Record
uk: _Не записувати

en: _Double Line
uk: _Подвійний рядок

en: _Double line view
uk: Перегляд із _подвійним рядком

en: _Down
uk: _Нижче

en: _Duplicate Bill
uk: Зробити _копію рахунка

en: _Duplicate Credit Note
uk: _Дублювати сторно

en: _Duplicate Invoice
uk: _Дублювати рахунок-фактуру

en: _Duplicate Voucher
uk: _Дублювати розписку

en: _Earliest
uk: _Найбільш ранні

en: _Earliest possible date
uk: _Сама рання можлива дата

en: _Edit
uk: _Редагувати

en: _Edit Account
uk: _Змінити параметри рахунку

en: _Edit Bill
uk: _Редагувати рахунок

en: _Edit Credit Note
uk: З_мінити сторно

en: _Edit Invoice
uk: _Редагувати рахунок-фактуру

en: _Edit Schedule
uk: _Редагувати розклад

en: _Edit Voucher
uk: _Редагувати розписку

en: _Edit description, notes, or memo
uk: _Редагувати опис, нотатки або примітку

en: _Edit list of encodings
uk: _Редагувати список кодувань

en: _Employee
uk: _Працівник

en: _Ending Balance
uk: Сальдо _наприкінці

en: _Enter
uk: _Ввести

en: _Enter Transaction
uk: _Ввести Транзакцію

en: _Exchange or abbreviation type
uk: Тип _бірші або абревіатури

en: _Expand All
uk: _Розгорнути усе

en: _Expense
uk: _Видатки

en: _Experimental
uk: _Експеримент

en: _Export
uk: _Експорт

en: _Fetch Rate
uk: _Отримати курс

en: _File
uk: _Файл

en: _Filter
uk: _Фільтрувати

en: _Filter By…
uk: _Критерій фільтрування…

en: _Find
uk: З_найти

en: _Find Customer…
uk: З_найти клієнта…

en: _Find Employee…
uk: З_найти працівника…

en: _Find Vendor…
uk: Зна_йти постачальника…

en: _Find…
uk: З_найти…

en: _Finish
uk: _Завершити

en: _Frozen
uk: _Заморожено

en: _Full name
uk: _Повна назва

en: _General Journal
uk: За_гальний журнал

en: _Get Online Quotes
uk: _Отримувати ціни через Інтернет

en: _Get Quotes
uk: _Отримати котирування

en: _Go to Date
uk: П_ерейти до дати

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Higher Balance Limit
uk: _Верхня межа балансу

en: _Import
uk: _Імпорт

en: _Import Map Editor
uk: Редактор карти _імпортування

en: _Import my QIF files
uk: _Імпортувати мої файли QIF

en: _Imported transactions needing review
uk: Потребують перевірки такі _імпортовані транзакції

en: _Include sub accounts
uk: Включати _субрахунки

en: _Income
uk: _Надходження

en: _Income & Expense
uk: _Надходження і видатки

en: _Income & expense
uk: _Надходження та видатки

en: _Internal Transaction…
uk: _Внутрішня транзакція…

en: _Invoices
uk: _Рахунки-фактури

en: _Jump To
uk: _Перейти до

en: _Jump to the other account
uk: П_ерейти до іншого рахунка

en: _Last retrieval date
uk: Дата _останнього отримання

en: _Latest
uk: _Останні

en: _Left
uk: _Ліворуч

en: _Liability/Equity
uk: _Зобов'язання/Маржа

en: _Load another file
uk: _Завантажити інший файл

en: _Loan Repayment Calculator
uk: _Кредитний калькулятор

en: _Locate Linked Documents
uk: Вказати _місце пов'язаних документів

en: _Lower Balance Limit
uk: _Нижня межа балансу

en: _Manage Document Link…
uk: _Керування прив'язками до документа…

en: _Memo
uk: _Нотатка

en: _Mortgage & Loan Repayment…
uk: Виплати по _заставам та позикам…

en: _Move to
uk: _Перемістити до

en: _Multicolumn
uk: _У декілька стовпчиків

en: _Multiple
uk: _Множинний

en: _Name
uk: _Назва

en: _Name of the new template
uk: _Назва нового шаблону

en: _Narrow this column
uk: Зв_узити цей стовпчик

en: _New
uk: _Створити

en: _New Budget
uk: С_творити бюджет

en: _New Customer…
uk: _Ввести нового клієнта…

en: _New Employee…
uk: _Ввести нового працівника…

en: _New Lot
uk: _Створити лот

en: _New Schedule
uk: С_творити розклад

en: _New Vendor…
uk: _Новий постачальник…

en: _New Window
uk: _Створити вікно

en: _New item…
uk: _Створити пункт…

en: _Next
uk: _Далі

en: _No
uk: _Ні

en: _No, not this time
uk: _Ні, не цього разу

en: _None
uk: _Немає

en: _Not cleared
uk: _Не очищена

en: _Notes
uk: _Примітки

en: _Notify before transactions are created
uk: _Попереджувати перед створенням транзакції

en: _Notify when due
uk: _Сповіщати про борги до оплати

en: _Number
uk: _Номер

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _Online Actions
uk: _Онлайн-дії

en: _Online Banking Setup…
uk: _Налаштування інтернет-банкінгу…

en: _Only display leaf account names
uk: _Відображати лише назви рахунків, що не мають субрахунків

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Open Account
uk: _Відкрити рахунок

en: _Open Budget
uk: _Відкрити бюджет

en: _Open Linked Document
uk: _Відкрити пов'язаний документ

en: _Open in new window
uk: _Відкрити у новому вікні

en: _Open the new user tutorial
uk: _Відкрити підручник для нових користувачів

en: _Open…
uk: _Відкрити…

en: _Originator Name
uk: Назва _ініціатора

en: _Parent Account
uk: _Батьківський рахунок

en: _Password
uk: _Пароль

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: _Paste Split
uk: _Вставити частину

en: _Paste Transaction
uk: Вст_авити транзакцію

en: _Pay Bill
uk: Сп_латити рахунок

en: _Pay Credit Note
uk: С_платити сторно

en: _Pay Invoice
uk: _Оплачені рахунки

en: _Pay Voucher
uk: С_платити за розпискою

en: _Pick another account
uk: _Вибрати інший рахунок

en: _Placement of future transactions
uk: _Місце майбутніх транзакцій

en: _Possible matches for the selected transaction
uk: _Можливі відповідники для позначеної транзакції

en: _Post Bill
uk: З_анести рахунок до книги

en: _Post Credit Note
uk: З_анести сторно до книги

en: _Post Invoice
uk: _Надіслати рахунок-фактуру

en: _Post Voucher
uk: З_анести розписку до книги

en: _Postpone
uk: _Відкласти

en: _Previous
uk: _Назад

en: _Price
uk: _Ціна

en: _Price Database
uk: _База даних цін

en: _Print
uk: _Надрукувати

en: _Print Bill
uk: _Надрукувати рахунок

en: _Print Checks…
uk: _Друкувати чеки…

en: _Print Credit Note
uk: Н_адрукувати сторно

en: _Print Invoice
uk: На_друкувати рахунок-фактуру

en: _Print Report…
uk: _Друкувати звіт…

en: _Print Voucher
uk: На_друкувати розписку

en: _Print checks
uk: _Друкувати чеки

en: _Process Payment…
uk: _Обробити платіж…

en: _Process payments on posting
uk: _Обробляти платежі при введенні

en: _Quantity
uk: _Кількість

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Rebalance
uk: _Збалансувати

en: _Recalculate
uk: _Переобчислити

en: _Recipient Name
uk: Назва _отримувача

en: _Reconcile
uk: _Узгодити

en: _Reconcile Information…
uk: _Інформація про узгодження…

en: _Reconcile Selection
uk: _Узгодити позначене

en: _Reconcile after match
uk: _Узгодити після встановлення відповідності

en: _Reconciled
uk: _Узгоджене

en: _Reconcile…
uk: _Узгодити…

en: _Record
uk: _Записати

en: _Record Changes
uk: _Записати зміни

en: _Refresh
uk: _Оновити

en: _Relative
uk: _Відносна

en: _Reload
uk: П_ерезавантажити

en: _Remember the PIN in memory
uk: З_апам'ятати PIN у пам'яті

en: _Remove
uk: Ви_лучити

en: _Remove Invalid Mappings
uk: Ви_лучити некоректні прив'язки

en: _Remove Splits
uk: В_идалити частини

en: _Rename
uk: _Перейменувати

en: _Renumber
uk: _Перенумерувати

en: _Renumber Subaccounts…
uk: _Перенумерувати субрахунки…

en: _Replace
uk: З_амінити

en: _Replay GnuCash .log file…
uk: _Відтворити журнал дій GnuCash .log…

en: _Report Options
uk: _Параметри звіту

en: _Reports
uk: З_віти

en: _Reset
uk: _Скинути

en: _Reset Default Layout for Customer Documents
uk: С_кинути типове компонування для документів клієнта

en: _Reset Default Layout for Employee Documents
uk: С_кинути типове компонування для документів найманого робітника

en: _Reset Default Layout for Vendor Documents
uk: С_кинути типове компонування для документів постачальника

en: _Reset all edits
uk: _Скинути усі редагування

en: _Resume
uk: _Відновити

en: _Reverse Order
uk: З_воротний порядок

en: _Review cleared splits
uk: П_ереглянути узгоджені поділи

en: _Review created transactions
uk: Перевіряти створені _транзакції

en: _Right
uk: _Праворуч

en: _Rotation
uk: _Поворот

en: _Row span
uk: Інтервал між _рядками

en: _Run when data file opened
uk: _Запускати при відкриванні файла даних

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Save As
uk: Зберегти _як

en: _Save Format
uk: З_берегти формат

en: _Save Transaction
uk: З_берегти транзакцію

en: _Save layout as default
uk: _Зберегти компонування як типове

en: _Save window size and position
uk: З_берігати розмір та розташування вікна

en: _Scaled
uk: _Масштабовано

en: _Schedule
uk: _Запланувати

en: _Scheduled
uk: _Заплановано

en: _Scheduled Transaction Editor
uk: _Редактор запланованих транзакцій

en: _Scheduled Transactions
uk: _Заплановані транзакції

en: _Scrub
uk: _Анулювати

en: _Security
uk: _Цінні папери

en: _Security Editor
uk: _Редактор цінних паперів

en: _Security/currency
uk: _Цінні папери/валюта

en: _Select All
uk: Виді_лити все

en: _Select Subaccounts
uk: _Вибрати субрахунок

en: _Select or add a GnuCash account:
uk: _Виберіть або додайте рахунок GnuCash:

en: _Select the currency to use for all imported transactions:
uk: _Виберіть валюту для усіх імпортованих транзакцій:

en: _Select the matchings you want to change
uk: _Виберіть відповідники, які слід змінити

en: _Select transfer account
uk: _Виберіть рахунок для переносу

en: _Select…
uk: _Вибрати…

en: _Shares
uk: _Акції

en: _Show children accounts
uk: Показувати _дочірні рахунки

en: _Show documentation
uk: _Показати документацію

en: _Show notification window
uk: _Показати вікно сповіщення

en: _Show tips at startup
uk: _Показувати поради на старті

en: _Sort
uk: _Впорядкувати

en: _Sort By…
uk: _Критерій упорядковування…

en: _Split this column
uk: По_ділити цей стовпчик

en: _Standard
uk: _Звичайний порядок

en: _Standard Order
uk: _Звичайний порядок

en: _Start
uk: _Почати

en: _Start AqBanking Setup
uk: _Запустити налаштовування AqBanking

en: _Start Import
uk: _Почати імпортування

en: _Stock Value
uk: _Ціна акцій

en: _Symbol/abbreviation
uk: _Символ/абревіатура

en: _Tax included
uk: _Податок враховано

en: _Taxes
uk: _Податки

en: _Template
uk: Ша_блон

en: _Templates
uk: Ша_блони

en: _Ticker symbol or other abbreviation
uk: Си_мвол тікера або інша абревіатура

en: _Tips Of The Day
uk: _Поради дня

en: _Today
uk: _Сьогодні

en: _Toolbar
uk: _Панель інструментів

en: _Tools
uk: _Засоби

en: _Transaction
uk: _Транзакція

en: _Transaction Linked Documents
uk: Пов'язані із _транзакцією документи

en: _Transaction Number
uk: Номер _транзакції

en: _Transfer…
uk: Пе_реказ…

en: _Translation
uk: _Переклад

en: _Type
uk: _Тип

en: _Units
uk: _Одиниці

en: _Unknown
uk: _Невідомий

en: _Unlikely match day threshold
uk: Поріг невідп_овідності у днях

en: _Unload selected file
uk: _Вивантажити вибраний файл

en: _Unpost Bill
uk: С_касувати занесення рахунка до книги

en: _Unpost Credit Note
uk: Скасувати з_анесення сторно до книги

en: _Unpost Invoice
uk: _Скасувати надсилання рахунку-фактури

en: _Unpost Voucher
uk: _Скасувати занесення розписки до книги

en: _Unreconcile
uk: _Неузгоджене

en: _Unreconcile Selection
uk: _Скасувати узгодження позначених

en: _Unreconciled
uk: _Не узгоджено

en: _Unselect All
uk: Зн_яти виділення

en: _Unvoid Transaction
uk: _Скасувати очищення Транзакції

en: _Up
uk: В_гору

en: _Use GnuCash built-in color theme
uk: _Використовувати вбудовану тему кольорів GnuCash

en: _Use as Default Layout for Customer Documents
uk: _Використовувати як типове компонування для документів клієнта

en: _Use as Default Layout for Employee Documents
uk: _Використовувати як типове компонування для документів найманого робітника

en: _Use as Default Layout for Vendor Documents
uk: _Використовувати як типове компонування для документів постачальника

en: _Use equity 'Opening Balances' account
uk: Використовувати _рахунок з акціями 'Початкове сальдо'

en: _Username
uk: _Користувач

en: _Value
uk: _Значення

en: _Vendor
uk: _Постачальник

en: _Verbose debug messages
uk: _Докладні налагоджувальні повідомлення

en: _View
uk: П_ерегляд

en: _Void Transaction
uk: _Очистити Транзакцію

en: _Voided
uk: _Порожнє

en: _Widen this column
uk: _Розширити цей стовпчик

en: _Width
uk: _Ширина

en: _Windows
uk: Вік_на

en: _Yes
uk: _Так

en: _Yes, this time
uk: _Так, на цей раз

en: all criteria are met
uk: відповідають всім критеріям

en: and subaccounts
uk: та субрахунки

en: any criteria are met
uk: відповідають будь-якому критерію

en: application
uk: програма

en: at Bank
uk: у банк

en: beginning on
uk: починається

en: characters
uk: символів

en: column: Date
uk: стовпчик: Дата

en: column: Tax Rate
uk: стовпчик: Податкова ставка

en: column: Units
uk: стовпчик: Одиниці

en: contains
uk: містить

en: custom
uk: нетиповий

en: customers
uk: клієнти

en: d-m
uk: д-м

en: d-m-y
uk: д-м-р

en: d/m/y
uk: д/м/р

en: day(s)
uk: днів

en: days
uk: днів

en: does not equal
uk: відрізняються

en: does not match regex
uk: не відповідає формальному виразу

en: equal to
uk: дорівнює

en: equals
uk: однакові

en: except on weekends
uk: окрім таких днів тижня

en: existing account
uk: існуючий рахунок

en: false
uk: хибність

[ctx: field label]
en: _Balance
uk: _Баланс

en: finish placeholder
uk: замінник завершення

en: for Budget ~a
uk: для бюджету ~a

en: for Budget ~a Period ~d
uk: для бюджету ~a, період ~d

en: for Budget ~a Periods ~d - ~d
uk: для бюджету ~a, періоди ~d — ~d

en: for Period
uk: за період

en: greater than
uk: більше ніж

en: greater than or equal to
uk: більше або дорівнює

en: has credits
uk: мають кредит

en: has credits or debits
uk: мають кредит або дебет

en: has debits
uk: мають дебет

en: is
uk: є

en: is after
uk: після

en: is before
uk: перед

en: is before or on
uk: перед або на

en: is greater than
uk: більше ніж

en: is greater than or equal to
uk: більше ніж або дорівнює

en: is less than
uk: менше ніж

en: is less than or equal to
uk: менше ніж або дорівнює

en: is not
uk: не є

en: is not on
uk: не на

en: is on
uk: на

en: is on or after
uk: на або після

[ctx: keep]
en: For
uk: Для

en: last %s
uk: минулий %s

en: last of month
uk: останній у місяці

en: less than
uk: менше ніж

en: less than or equal to
uk: менше або дорівнює

[ctx: lower case key for short cut to 'Accounts']
en: a
uk: р

en: m-d
uk: м-д

en: m-d-y
uk: м-д-р

en: m/d/y
uk: м/д/р

en: matches all accounts
uk: відповідає усім рахункам

en: matches any account
uk: відповідає будь-якому рахунку

en: matches no accounts
uk: не відповідає жодному рахунку

en: matches regex
uk: відповідає формальному виразу

en: minutes
uk: хвилин

en: missing
uk: пропущено

en: month(s)
uk: місяців

en: n/a
uk: н/д

en: never
uk: ніколи

en: not equal to
uk: не дорівнює

en: now
uk: зараз

en: occurrences
uk: події

[ctx: reconcile menu]
en: _Balance
uk: _Баланс

en: remaining
uk: залишилось

[ctx: repeat]
en: For
uk: Для

en: row: Address
uk: рядок: Адреса

en: row: Company Name
uk: рядок: Назва фірми

en: row: Contact
uk: рядок: Контакт

en: row: Invoice Number
uk: рядок: Номер рахунку-фактури

en: same week & day
uk: у той же тиждень та день

[ctx: sample]
en: Action
uk: Дія

[ctx: sample]
en: Description of a transaction
uk: Опис транзакції

[ctx: sample]
en: Expenses:Automobile:Gasoline
uk: Витрати:Автомобіль:Бензин

[ctx: sample]
en: Memo field sample text string
uk: Поле «Пам'ятка» з рядком для прикладу

[ctx: sample]
en: No Particular Reason
uk: Без певної причини

[ctx: sample]
en: Notes field sample text string
uk: Поле примітки з простим текстовим рядком

[ctx: sample]
en: Payment
uk: Платіж

[ctx: sample for 'Billable']
en: BI
uk: О

[ctx: sample for 'Date']
en: 12/12/2000
uk: 12.12.2000

[ctx: sample for 'Description']
en: Description of an Entry
uk: Опис позиції

[ctx: sample for 'Tax Included']
en: TI
uk: ПВ

[ctx: sample for 'Tax Table']
en: Tax Table 1
uk: Таблиця податків 1

[ctx: sample for 'Taxable']
en: T?
uk: О?

en: seconds
uk: секунд

en: split
uk: дроблення

en: table-border-collapse
uk: Згортання рамки таблиці

en: table-cell-border-color
uk: Колір рамки комірки таблиці

en: table-header-border-color
uk: Колір рамки заголовка таблиці

en: then on the
uk: потім

en: true
uk: істина

en: unknown
uk: (невідомо)

en: user
uk: користувач

en: using accumulated amounts
uk: на основі кумулятивних сум

en: vendors
uk: постачальники

en: via Escrow account?
uk: через депонентний рахунок?

en: week(s)
uk: тижнів

en: window1
uk: вікно1

en: y-m-d
uk: р-м-д

en: y/d/m
uk: р/д/м

en: y/m/d
uk: р/м/д

en: year(s)
uk: років

en: zero
uk: нуль

en: {1} [options] [datafile]
uk: {1} [параметри] [файл_даних]

en: ~a #~a
uk: ~a №~a

en: ~a History
uk: Журнал ~a

en: ~a and selected subaccounts
uk: ~a і позначені підлеглі рахунки

en: ~a and subaccounts
uk: ~a і підлеглі рахунки

en: ~a to ~a
uk: ~a до ~a

en: ~a, ~a to ~a
uk: ~a, ~a до ~a

en: … pay "%s"?
uk: … оплатити «%s»?

en: … utilize an escrow account for payments?
uk: …використовувати депонентний рахунок для платежів?
