remmina - en to uk translation catalogue (224 entries)

en: %s password
uk: %s Пароль

en: %s wants to share his/her desktop.
    Do you accept the invitation?
uk: %s бажає надати Вам доступ до робочого столу свого комп’ютера.
    Бажаєте прийняти запрошення?

en: 256 colors
uk: 256 кольорів

en: 256 colors (8 bpp)
uk: 256 кольорів (8 bpp)

en: <Auto detect>
uk: <Автоматичний пошук>

en: <tt><big>Supported formats
    * server
    * server:port
    * [server]:port</big></tt>
uk: <tt><big>Підтримувані формати
    * сервер
    * сервер:порт
    * [сервер]:порт</big></tt>

en: Accept Certificate?
uk: Прийняти сертифікат?

en: Advanced
uk: Додатково

en: Are you sure to delete '%s'
uk: Впевнені, що бажаєте видалити „%s“?

en: Are you sure to delete the selected files on server?
uk: Ви дійсно хочете видалити вибрані файли з сервера?

en: Attach
uk: Долучити

en: Attach to console (2003/2003 R2)
uk: Прикріпити до консолі (Windows 2003 / 2003 R2)

en: Authenticating %s's identity to SSH server %s...
uk: Перевірка автентичності користувача %s на SSH-сервері %s…

en: Authenticating %s's password to SSH server %s...
uk: Підключення з паролем користувача %s до SSH-сервера %s…

en: Authentication failed. Trying to reconnect...
uk: Помилка при перевірці прав доступу. Ще одна спроба…

en: Basic
uk: Базовий

en: Best (slowest)
uk: Найкраще (найповільніше)

en: Browse the network to find a %s server
uk: Провести огляд мережі для пошуку сервера %s

en: CA certificate
uk: Сертифікат CA

en: Character set
uk: Кодування символів

en: Chat with %s
uk: Розмова з %s (текст)

en: Choose a Remote Desktop Server
uk: Виберіть сервер віддаленого робочого столу

en: Choose a file to upload
uk: Оберіть файл для вивантаження

en: Choose download location
uk: Вибрати місце для звантаження

en: Client certificate
uk: Клієнтський сертифікат

en: Client key
uk: Клієнтський ключ

en: Client name
uk: Ім’я клієнта

en: Color depth
uk: Глибина кольору

en: Command %s failed on SSH server (status = %i).
uk: Команда „%s“ завершилася помилкою на SSH-сервері (статус = %i).

en: Command %s not found on SSH server
uk: Команда „%s“ не знайдена на SSH-сервері

en: Composition
uk: Композиція

en: Connect to remote desktops through the applet menu
uk: Приєднуватись до віддалених робочих столів через меню аплету

en: Connecting to %s through SSH tunnel...
uk: Підключення до %s через SSH-тунель…

en: Connecting to '%s'...
uk: Встановлення з’єднання з '%s'…

en: Connecting to SSH server %s...
uk: Встановлюється з’єднання з SSH-сервером %s…

en: Copy
uk: Копіювати

en: Couldn't convert '%s' to host address
uk: Неможливо визначити ІР адресу сервера '%s'

en: Cursor blinking
uk: Блимання курсора

en: Cursor shadow
uk: Тінь курсора

en: Custom
uk: Нетиповий

en: Default
uk: Типовий

en: Default settings saved.
uk: Стандартні налаштування збережено.

en: Delete files on server
uk: Видалити файли зі сервера

en: Description
uk: Опис

en: Desktop sharing invitation
uk: Запрошення спільного використання робочого столу комп'ютера

en: Disable clipboard sync
uk: Не використовувати синхронізацію буферів обміну

en: Disable encryption
uk: Вимкнути шифрування

en: Disable server input
uk: Блокувати управління на віддаленому комп’ютері

en: Disconnect
uk: Від’єднатися

en: Disconnect after one session
uk: Роз’єднати після одного з’єднання

en: Discovered
uk: Виявлено

en: Display
uk: Дисплей

en: Do you trust the new public key?
uk: Ви довіряєте новому публічному ключу?

en: Domain
uk: Домен

en: Download
uk: Звантаження

en: Download from server
uk: Звантажити з сервера

en: Enable SSH tunnel
uk: Увімкнути SSH-тунель

en: Enable Service Discovery
uk: Ввімкнути службу виявлення серверів

en: Entry
uk: Запис

en: Error creating directory %s.
uk: Помилка створення теки %s.

en: Error creating file %s on server. %s
uk: Помилка створення файлу %s на сервері. %s

en: Error creating file %s.
uk: Помилка створення файлу %s.

en: Error creating folder %s on server. %s
uk: Помилка створення теки %s на сервері. %s

en: Error opening directory %s. %s
uk: Помилка відкриття теки %s. %s

en: Error opening file %s on server. %s
uk: Помилка відкриття файлу %s на сервері %s

en: Error opening file %s.
uk: Помилка відкриття файлу %s.

en: Error writing file %s on server. %s
uk: Помилка запису файла %s на сервері. %s

en: Error writing file %s.
uk: Помилка при записі файлу %s.

en: Export connection in Windows .rdp file format
uk: Експортувати ці налаштування у файл .rdp (для використання у Windows)

en: Failed reading directory. %s
uk: Помилка читання теки. %s

en: Failed to connect to the SSH tunnel destination: %s
uk: Помилка при підключенні до пункту призначення в SSH-тунелі: %s

en: Failed to create sftp session: %s
uk: Не вдалося створити sftp-сесію: %s

en: Failed to delete '%s'. %s
uk: Помилка видалення теки „%s“. %s

en: Failed to execute %s on SSH server : %%s
uk: Не вдалося виконати „%s“ на SSH-сервері: %%s

en: Failed to execute command: %s
uk: Помилка при виконанні команди: %s

en: Failed to initialize sftp session: %s
uk: Не вдалося ініціалізувати sftp-сесію: %s

en: Failed to open directory %s. %s
uk: Помилка відкриття теки %s. %s

en: Failed to request port forwarding : %s
uk: Не вдалося запросити переадресацію порту: %s

en: Failed to startup SSH session: %s
uk: Помилка при запуску SSH-сеансу: %s

en: File
uk: Файл

en: File %s not found.
uk: Файл %s не знайдено.

en: File Name
uk: Назва файлу

en: File exists
uk: Файл вже існує

en: File transfer currently in progress.
    Are you sure to cancel it?
uk: Наразі ще відбувається передача файлів.
     Ви дійсно хочете скасувати її?

en: Fingerprint:
uk: Відбиток пальця:

en: Font smoothing
uk: Згладжування шрифту

en: Go to home folder
uk: Перейти до домашньої теки

en: Go to parent folder
uk: На одну теку вверх

en: Good
uk: Працездатна

en: Grab all keyboard events
uk: Передавати на віддалений комп’ютер будь-яке натискання клавіш

en: Grayscale
uk: Тони сірого

en: Group
uk: Група

en: High color (15 bpp)
uk: Якісний колір (15dpp)

en: High color (16 bit)
uk: Якісний колір (16bit)

en: High color (16 bpp)
uk: Якісний колір (16dpp)

en: Identity file
uk: Ідентифікувати файл

en: Import
uk: Імпортувати

en: Issuer:
uk: Джерело:

en: Keyboard layout
uk: Розкладка клавіатури

en: Keyboard mapping
uk: Розкладка клавіатури

en: Listen on port
uk: Приймати з’єднання на порт

en: Listening on port %i for an incoming %s connection...
uk: Прослуховування порту %i на вхідне %s підключення…

en: Local
uk: Локальний

en: Local - high quality
uk: Місцевий - висока якість

en: Local - low quality
uk: Місцевий - низька якість

en: Local - medium quality
uk: Місцевий - середня якість

en: Medium
uk: Середня

en: Menu animation
uk: Анімація меню

en: Minimize window
uk: Згорнути вікно

en: NX - NX Technology
uk: Технологія NX - NX

en: NX Sessions on %s
uk: Сеанси NX на %s

en: Name
uk: Ім’я

en: Negotiate
uk: Вести переговори

en: New Connection
uk: Нове з’єднання

en: No response from the server.
uk: Немає відповіді від сервера.

en: Off
uk: Вимкнути

en: Open Chat...
uk: Розпочати розмову (текст)…

en: Open Main Window
uk: Відкрити головне вікно

en: Open Secure File Transfer...
uk: Розпочати захищену передачу файлів (SFTP)...

en: Open Secure Shell in New Terminal...
uk: Відкрити захищену оболонку SSH в новому терміналі…

en: Overwrite
uk: Перезаписати

en: Password
uk: Пароль

en: Paste
uk: Вставити

en: Permission
uk: Права

en: Please enter format 'widthxheight'.
uk: Будь ласка, введіть у форматі „ширинаxвисота“.

en: Plugin %s is not registered.
uk: Додаток %s не зареєстровано.

en: Plugins
uk: Додатки

en: Poor (fastest)
uk: Низька якість (найшвидше)

en: Preference
uk: Налаштування

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Profile
uk: Профіль

en: Progress
uk: Хід виконання

en: Protocol
uk: Протокол

en: Protocol plugin %s is not installed.
uk: Додаток для протоколу %s не встановлений.

en: Public key (automatic)
uk: Відкритий ключ (автоматично)

en: Quality
uk: Якість

en: Quick Connect
uk: Швидке з’єднання

en: RDP - Preferences
uk: RDP - Налаштування

en: RDP - RDP File Handler
uk: RDP — Файли типу RDP

en: Recent lists cleared.
uk: Очищено історію останніх з’єднань

en: Refresh
uk: Оновити

en: Refresh current folder
uk: Оновити поточну теку

en: Remmina Applet
uk: Апплет Remmina

en: Remmina Remote Desktop Client
uk: Клієнт віддаленого робочого столу Remmina

en: Remote
uk: Віддалений

en: Remote Desktop Preference
uk: Параметри віддаленого робочого столу

en: RemoteFX (32 bpp)
uk: bВіддалений FX (32 bpp)

en: Repeater
uk: Ретранслятор

en: Resize the window to fit in remote resolution
uk: Розтягнути вікно відповідно до роздільної здатності віддаленого комп’ютера

en: Resolution
uk: Роздільна здатність

en: Resolutions
uk: Роздільна здатність

en: Restore
uk: Відновити

en: Resume
uk: Поновити

en: SFTP - Secure File Transfer
uk: SFTP — Захищена передача файлів

en: SSH - Secure Shell
uk: SSH — безпечна оболонка

en: SSH Authentication
uk: Автентифікація SSH

en: SSH Key file not yet set.
uk: Ключовий файл SSH ще не встановлено.

en: SSH automatic public key authentication failed: %s
uk: Автоматична аутентифікація за публічним SSH-ключем не вдалася: %s

en: SSH password
uk: Пароль SSH

en: SSH password authentication failed: %s
uk: Аутентифікація за SSH-паролем не вдалася: %s

en: SSH private key passphrase
uk: Ключова фраза закритого ключа SSH

en: SSH public key authentication failed: %s
uk: Аутентифікація за публічним SSH-ключем не вдалася: %s

en: Same server at port %i
uk: Цей же сервер на порті %i

en: Save %s
uk: Зберегти %s

en: Save password
uk: Запам'ятати пароль

en: Scrolled fullscreen mode
uk: Повноекранний режим з прокруткою

en: Secret
uk: Таємно

en: Security
uk: Захист

en: Server
uk: Сервер

en: Share folder
uk: Спільний доступ до теки

en: Share local printers
uk: Підключати локальні принтери

en: Show Hidden Files
uk: Показувати приховані файли

en: Show remote cursor
uk: Відображати курсор робочого столу віддаленого комп’ютера

en: Size
uk: Розмір

en: Sound
uk: Звук

en: Start
uk: Пуск

en: Startup path
uk: Шлях до програми

en: Startup program
uk: Запускати програму

en: Status
uk: Статус

en: Subject:
uk: Суб’єкт

en: Switch tab pages
uk: Переключити вкладку

en: Telepathy - Desktop Sharing
uk: Telepathy — Надання доступу до робочого столу комп’ютера

en: Terminate
uk: Перервати

en: Terminating
uk: Відміняється

en: The following file already exists in the target folder:
uk: Наступний файл вже існує в цільовій папці:

en: The server is unknown. The public key fingerprint is:
uk: Невідомий сервер. Відкритий ключ відбитків пальців:

en: Theme
uk: Тема

en: There are %i active connections in the current window. Are you sure to close?
uk: У цьому вікні відкрито %i активних з’єднань. 
    Впевнені, що потрібно вийти?

en: This protocol does not support exporting.
uk: Цей протокол не підтримує експорт.

en: Toggle fullscreen mode
uk: Переключити повноекранний режим

en: Toggle scaled mode
uk: Розтягувати під прозмір екрану

en: Tool
uk: Інструмент

en: Tools
uk: Інструменти

en: Total %i item. | Total %i items.
uk[0]: Усього %i підключення.
uk[1]: Усього %i підключення.
uk[2]: Усього %i підключень.

en: True color (24 bit)
uk: Справжній колір (24 bit)

en: True color (24 bpp)
uk: Справжній нолір (24 bpp)

en: True color (32 bpp)
uk: Справжній колір (34 bpp)

en: Tunnel via loopback address
uk: Тунеллювання через локальну петлю

en: Type
uk: Тип

en: Unable to connect to RDP server %s
uk: При з’єнанні з Windows RDP сервером %s виникла помилка

en: Unable to connect to VNC server
uk: При з’єднанні з VNC-сервером виникла помилка

en: Unable to import:
    %s
uk: Неможливо імпортувати:
    %s

en: Upload
uk: Вивантаження

en: Upload folder
uk: Вивантажити теку

en: Upload to server
uk: Вивантажити на сервер

en: Use '%s' as subgroup delimiter
uk: Використовувати „%s“ як роздільник підгруп

en: Use client keyboard mapping
uk: Використовувати розкладку клавіатури кілєнта

en: Use client resolution
uk: Використовувати роздільну здатність клієнта

en: Use local cursor
uk: Використовувати курсор свого комп’ютера

en: Use window size
uk: Використовувати розмір вікна

en: User
uk: Користувач

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: VNC connection failed: %s
uk: Помилка VNC-з’єднання: %s

en: Version
uk: Версія

en: View only
uk: Лише перегляд

en: Viewport fullscreen mode
uk: Повноекранний режим

en: WARNING: The server has changed its public key. This means either you are under attack,
    or the administrator has changed the key. The new public key fingerprint is:
uk: УВАГА: Сервер змінив свій відкритий ключ. Це означає, що ви перебуваєте під атакою,
    або адміністратор змінив ключ. Новий відкритий ключ відбитків пальців:

en: Waiting for an incoming SSH tunnel at port %i...
uk: Очікування вхідного SSH-тунелю на порті %i…

en: Wallpaper
uk: Шпалери

en: Window drag
uk: Перетягнути вікно

en: XDMCP - X Remote Session
uk: XDMCP — Віддалений вхід у графічне середовище

en: Your connection has been rejected.
uk: Вам відмовлено у з’єднанні

en: _Clear
uk: _Очистити

en: _Send
uk: _Надіслати
