Xfce4-power-manager - en to uk translation catalogue (208 entries)

en: %i hour | %i hours
uk[0]: %i година
uk[1]: %i години
uk[2]: %i годин
uk[3]: %i годин

en: %i minute | %i minutes
uk[0]: %i хвилина
uk[1]: %i хвилини
uk[2]: %i хвилин
uk[3]: %i хвилин

en: %s (%i%%)
    %s until fully charged
uk: %s (%i%%)
    %s до повного заряду

en: %s (%i%%)
    Estimated time left is %s
uk: %s (%i%%)
    Приблизно залишилося %s

en: %s is currently inhibiting power management
uk: %s зараз забороняє керування живленням

en: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s remaining
uk: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s залишилось

en: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s until full
uk: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s до повного заряджання

en: <b>%s %s</b>
    Current charge: %0.0f%%
uk: <b>%s %s</b>
    Поточний заряд: %0.0f%%

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged
uk: <b>%s %s</b>
    Повністю заряджено

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged - %s remaining
uk: <b>%s %s</b>Повністю заряджено - %s залишилось

en: <b>%s %s</b>
    Unknown state
uk: <b>%s %s</b>
    Невідомий стан

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to charge (%0.0f%%)
uk: <b>%s %s</b>
    Очікування на зарядку (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to discharge (%0.0f%%)
uk: <b>%s %s</b>
    Очікування на розрядку (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    is empty
uk: <b>%s %s</b>
    не заряджено

en: <b>Appearance</b>
uk: <b>Зовнішній вигляд</b>

en: <b>Brightness reduction</b>
uk: <b>Зменшення яскравості</b>

en: <b>Buttons</b>
uk: <b>Кнопки</b>

en: <b>Critical power</b>
uk: <b>Критичне живлення</b>

en: <b>Display brightness</b>
uk: <b>Яскравість екрана</b>

en: <b>Display power management</b>
uk: <b>Показати менеджер живлення</b>

en: <b>Laptop Lid</b>
uk: <b>Кришка нотбука</b>

en: <b>Power profile</b>
uk: <b>Профіль живлення</b>

en: <b>Security</b>
uk: <b>Безпека</b>

en: <b>System power saving</b>
uk: <b>Збереження енергії системи</b>

en: An application is currently disabling the automatic sleep. Doing this action now may damage the working state of this application.
    Are you sure you want to hibernate the system?
uk: Зараз програма блокує автоматичний перехід до сну. Якщо зробити це зараз, то може порушитись її робота. 
    Ви дійсно бажаєте перевести систему до сну?

en: Another power manager is already running
uk: Інший менеджер живлення вже працює

en: Ask
uk: Запитати

en: Authentication is required to modify the laptop display brightness
uk: Для зміни яскравості дисплея ноутбука необхідна автентифікація

en: Authentication is required to place the system in suspend or hibernate mode
uk: Для переведення системи в режим очікування або сплячий режим необхідна автентифікація

en: Authorized to hibernate
uk: Дозволено переводити в режим сну

en: Authorized to hybrid sleep
uk: Дозволено переводити у гібридний сон

en: Authorized to shutdown
uk: Дозволено виключати

en: Authorized to suspend
uk: Дозволено переводити в режим очікування

en: Battery
uk: Батарея

en: Brightness step count:
uk: Кроків збільшення яскравості:

en: Brightness: %.0f percent
uk: Яскравість: %.0f процентів

en: Built with GTK+ %d.%d.%d, linked with GTK+ %d.%d.%d.
uk: Зібрано з GTK+ %d.%d.%d, зв'язано з GTK+ %d.%d.%d.

en: Can hibernate
uk: Може западати в сплячку

en: Can hybrid sleep
uk: Може западати в гібридний сон

en: Can suspend
uk: Можна призупинити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cause xfce4-power-manager-settings to quit
uk: Спричинити вихід з xfce4-power-manager-settings

en: Check your power manager installation
uk: Перевірте правильність встановлення менеджера живлення

en: Computer
uk: Комп’ютер

en: Critical battery power level:
uk: Критичний рівень акумулятора:

en: Current charge
uk: Поточний заряд

en: Daemonize
uk: Перевести у фоновий режим

en: Device
uk: Пристрій

en: Devices
uk: Пристрої

en: Display
uk: Дисплей

en: Display a specific device by UpDevice object path
uk: Показати специфічний пристрій за допомогою UpDevice object path

en: Display battery levels for attached devices
uk: Показати рівні заряду для під’єднаних пристроїв

en: Display the battery levels of your devices and control the brightness of your display
uk: Показує рівень заряду акумулятора ваших пристроїв і контролює яскравість монітора

en: Display version information
uk: Показати інформація про версію

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: Dump all information
uk: Скинути всю інформацію

en: Enable debugging
uk: Включити режим відладки

en: Energy empty
uk: Вичерпано заряду

en: Energy rate
uk: Рівень енергії

en: Exponential
uk: Показникова

en: Failed to connect to power manager
uk: Неможливо з'єднатись з менеджером живлення

en: Failed to load power manager configuration
uk: Не вдалося завантажити конфігурацію менеджера живлення

en: Failed to parse arguments: %s
uk: Не в стані обробити аргументи: %s

en: Fully charged
uk: Повністю заряджено

en: Fully charged (design)
uk: Повністю заряджено (дизайн)

en: General
uk: Основні

en: Handle display brightness _keys
uk: Використовувати _кнопки управління яскравістю

en: Has LID
uk: Має кришку

en: Has battery
uk: Має батарею

en: Has battery button
uk: Має кнопку акумулятора

en: Has brightness panel
uk: Має панель управління яскравості

en: Has hibernate button
uk: Має кнопку переводу системи в режим сплячки

en: Has power button
uk: Має кнопку вимкнення живлення

en: Has sleep button
uk: Має кнопку засинання

en: Hibernate
uk: Сплячка

en: Hibernate and suspend operations not permitted
uk: Операції сплячки і призупинення недоступні

en: Hibernate and suspend operations not supported
uk: Операції сплячки і призупинення не підтримуються

en: Hibernate not supported
uk: Сплячка не підтримується

en: Hibernate operation not permitted
uk: Присипляння системи недоступне

en: Hibernate operation not supported
uk: Присипляння системи не підтримується

en: Hibernate the system
uk: Перевести систему в сплячку

en: Hybrid Sleep
uk: Гібридний сон

en: Hybrid sleep not supported
uk: Гібридний сон не підтримується

en: Hybrid sleep operation not permitted
uk: Гібридний режим сну заборонено

en: Hybrid sleep operation not supported
uk: Гібридний режим сну не підтримується

en: Hybrid sleep the system
uk: Перевести систему в гібридний сон

en: In addition, Xfce power manager provides a set of freedesktop-compliant DBus interfaces to inform other applications about current power level so that they can adjust their power consumption, and it provides the inhibit interface which allows applications to prevent automatic sleep actions via the power manager; as an example, the operating system’s package manager should make use of this interface while it is performing update operations.
uk: На додаток, менеджер живлення Xfce впроваджує інтерфейси DBus, сумісні з правилами freedesktop, для інформування користувачів про поточний рівень заряду, завдяки чому користувачі можуть регулювати споживання енергії, а також інтерфейс гамування, який дозволяє користувачам  запобігати автоматичному засинанню через менеджер живлення; наприклад, менеджер пакунків операційної системи повинен використовувати цей інтерфейс поки іде оновлення.

en: Invalid arguments
uk: Неправильні параметри

en: Invalid cookie
uk: Неправильні коржики

en: Keyboard
uk: Клавіатура

en: Keyboard Brightness: %.0f percent
uk: Яскравість клавіатури: %.0f процентів

en: Lead acid
uk: Свинцево-кислотна

en: Let the power manager handle display power management (DPMS) instead of the display server
uk: Дозволити менеджеру живлення керувати живленням дисплея (DPMS) замість дисплейного сервера

en: Line power
uk: Електромережа

en: Lithium ion
uk: Літій-іонна

en: Lithium iron phosphate
uk: Літій залізо-фосфатна

en: Lithium polymer
uk: Літій-полімерна

en: Lock screen
uk: Заблокувати екран

en: Lock screen when system is going to sleep
uk: Блокувати екран при переході системи до сну

en: Make sure you set a sufficiently high value here, otherwise the system will trigger its own action before xfce4-power-manager, without being able to prevent it or know exactly when it will do so. The action triggered by the system in this case will be: %s.
uk: Переконайтеся, що ви встановили тут достатньо високе значення, інакше система запустить власну дію перед xfce4-power-manager, не маючи змоги запобігти цьому або точно знати, коли вона це зробить. Дія, яку запустить система в цьому випадку, буде такою: %s.

en: Manage and reduce power consumption of computer and devices
uk: Керуйте та зменшуйте енергоспоживання комп’ютера та пристроїв

en: Model
uk: Модель

en: Modify the laptop display brightness
uk: Зміна яскравості дисплея ноутбука

en: Monitor
uk: Стеження

en: Mouse
uk: Мишка

en: Never
uk: Ніколи

en: Nickel cadmium
uk: Нікель кадмієва

en: Nickel metal hydride
uk: Нікель-метал-гідридний

en: None
uk: Нічого

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
uk: Не вдалося запустити жодну з системних програм замикання екрану, екран не буде замкнено.

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
    Do you still want to continue to suspend the system?
uk: Не вдалося запустити жодну з системних програм замикання екрану, екран не буде замкнено.
    Ви все ще бажаєте продовжувати призупиняти систему?

en: Not plugged in
uk: Не підключено

en: Nothing
uk: Нічого

en: Notify
uk: Сповіщення

en: Number of brightness steps available using keys
uk: Кількість доступних кроків збільшення яскравості використовуючи клавіші

en: On battery
uk: На акумуляторі

en: On critical battery power:
uk: На критичному рівні акумулятора:

en: On inactivity reduce to
uk: При неактивності зменшити до

en: One minute
uk: Одна хвилина

en: PDA
uk: КПК

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Percentage and remaining time
uk: Відсотки і час до закінчення

en: Permission denied
uk: Доступ заборонено

en: Phone
uk: Телефон

en: Plugged in
uk: Від зовнішнього живлення

en: Power Manager
uk: Менеджер живлення

en: Power Manager Plugin
uk: Плагін Менеджера живлення

en: Power Manager Plugin Settings
uk: Параметри додатку менеджера живлення

en: Power management for the Xfce desktop
uk: Менеджер живлення для робочого столу Xfce

en: PowerSupply
uk: Живлення

en: Presentation _mode
uk: _Режим презентації

en: Put to sleep after
uk: Перейти в режим сплячки після

en: Quit any running xfce power manager
uk: Завершити будь-який запущений менеджер живлення xfce

en: Reduce after
uk: Зменшити після

en: Remaining time
uk: Час до закінчення

en: Restart the running instance of Xfce power manager
uk: Перезапустити будь-який запущений менеджер живлення xfce

en: SOCKET ID
uk: ID сокета

en: Screenshot of the Xfce Power Manager User Interface
uk: Знімок екрану інтерфейсу менеджера живлення Xfce

en: Serial
uk: Серійний номер

en: Settings for the Xfce Power Manager
uk: Налаштування для менеджера живлення Xfce

en: Settings manager socket
uk: Сокет менеджера властивостей

en: Show 'Presentation mode' indicator:
uk: Показувати індикатор 'Режим презентації':

en: Show label:
uk: Показати мітку:

en: Show the configuration dialog
uk: Показати діалог налаштування

en: Shutdown
uk: Вимкнути

en: Shutdown the system
uk: Вимкнути систему

en: Status notifications
uk: Повідомлення статусу

en: Suspend
uk: Призупинити

en: Suspend not supported
uk: Призупинка не підтримується

en: Suspend operation not permitted
uk: Операція призупинення недоступна

en: Suspend operation not supported
uk: Переведення системи в режим очікування не підтримується

en: Suspend or hibernate the system
uk: Призупиніть або переведіть систему в сплячий режим

en: Suspend the system
uk: Призупинити систему

en: Switch off after
uk: Виключити після

en: Switch off display
uk: Виключити екран

en: System
uk: Система

en: System is running on %s power
uk: Система працює на живленні від %s

en: System is running on low power
uk: Система працює на слабкому заряді

en: System is running on low power. Save your work to avoid losing data
uk: Система працює на слабкому заряді. Збережіть Вашу роботу щоб не допустити втрати даних

en: System sleep mode:
uk: Режим засинання системи:

en: System tray icon
uk: Значок системного лотка

en: Tablet
uk: Таблет

en: Technology
uk: Технологія

en: These actions only take place if no external display is connected
uk: Ці дії відбуваються лише тоді, коли не підключено зовнішній дисплей

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
uk: Це %s версії %s, що виконується у Xfce %s.

en: Type
uk: Тип

en: Unable to get connection to the message bus session
uk: Не можливо з'єднатись з сесією DBus

en: Uninterruptible Power Supply
uk: Безперебійне джерело живлення

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Unknown time
uk: Час невідомий

en: V
uk: В

en: Vendor
uk: Виробник

en: Version information
uk: Інформація про версію

en: Voltage
uk: Напруга

en: W
uk: Вт

en: Wh
uk: Вт*г

en: When all the power sources of the computer reach this charge level
uk: Коли всі джерела живлення комп'ютера досягають вказаного заряду

en: When battery button is pressed:
uk: Коли натиснуто кнопку акумулятора:

en: When hibernate button is pressed:
uk: Коли натиснуто кнопку сплячки:

en: When inactive for
uk: Коли неактивне протягом

en: When laptop lid is closed:
uk: Коли закрито кришку ноутбука:

en: When power button is pressed:
uk: Коли натиснуто кнопку живлення:

en: When sleep button is pressed:
uk: Коли натиснуто кнопку засинання:

en: When the screensaver is activated
uk: Коли включено зберігач екрану

en: When the screensaver is deactivated
uk: Коли зберігач екрану виключено

en: With policykit support
uk: З підтримкою policykit

en: Without policykit support
uk: Без підтримки policykit

en: Xfce Power Manager
uk: Менеджер живлення Xfce

en: Xfce power manager
uk: Менеджер живлення Xfce

en: Xfce power manager also provides a plugin for the Xfce and LXDE panels to control LCD brightness levels and to monitor battery and device charge levels.
uk: Менеджер живлення Xfce також пропонує додаток для панелей Xfce і LXDE для контролю рівня яскравості екрану і для контролю заряду акумулятора.

en: Xfce power manager is already running
uk: Менеджер живлення Xfce вже працює

en: Xfce power manager is not running
uk: Менеджер живлення Xfce не працює

en: Xfce power manager manages the power sources on the computer and the devices that can be controlled to reduce their power consumption (such as LCD brightness level, monitor sleep, CPU frequency scaling).
uk: Менеджер живлення Xfce керує джерелами живлення комп’ютера і пристроями, які можна контролювати, зменшуючи споживання енергії ними (такі, як рівень яскравості LCD, монітор сплячки, шкалювання частотою процесора).

en: Xfce4 Power Manager is not running, do you want to launch it now?
uk: Менеджер живлення Xfce4 не працює, може хочете запустити його зараз?

en: Your %s charge level is low
    Estimated time left %s
uk: Ваша %s має слабкий заряд
    Приблизно залишилось %s

en: Your %s is charging
uk: Ваша %s заряджається

en: Your %s is discharging
uk: Ваша %s розряджається

en: Your %s is empty
uk: Ваша %s вичерпана

en: Your %s is fully charged
uk: Ваша %s повністю заряджена

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Screensaver Management
uk: Управління зберігачем _екрану

en: _Settings...
uk: _Налаштування...

en: hour | hours
uk[0]: година
uk[1]: години
uk[2]: годин
uk[3]: годин

en: minute | minutes
uk[0]: хвилина
uk[1]: хвилини
uk[2]: хвилин
uk[3]: хвилин

en: minutes
uk: хвилин

en: seconds
uk: секунд

en: settings;preferences;buttons;sleep;hibernate;battery;suspend;shutdown;brightness;laptop lid;lock screen;plugged in;saving;critical;
uk: налаштування;властивості;кнопки;сон;очікування;батарея;призупинити;вимкнути;яскравість;кришка ноутбука;замикач екрана;під'єднано;збереження;критично;
