Xfwm4 - en to uk translation catalogue (178 entries)

en: %s (on %s)
uk: %s (на %s)

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
uk: %s: %s
    Спробуйте %s --help, щоб побачити повний список опцій команди.

en: %s: GtkMenu failed to grab the pointer
uk: %s: GtkMenu не вдалося захопити вказівник

en: <b>Button layout</b>
uk: <b>Кнопка розкладки</b>

en: <b>Double click _action</b>
uk: <b>_Дія при подвійному клацанні</b>

en: <b>Focus model</b>
uk: <b>Модель фокусу</b>

en: <b>Hide content of windows</b>
uk: <b>Ховати вміст вікон</b>

en: <b>New window focus</b>
uk: <b>Фокус для нового вікна</b>

en: <b>Raise on click</b>
uk: <b>Підняти при клацанні</b>

en: <b>Raise on focus</b>
uk: <b>Підняти при отримані фокусу</b>

en: <b>The_me</b>
uk: <b>_Тема</b>

en: <b>Title _alignment</b>
uk: <b>_Вирівнювання заголовку</b>

en: <b>Title fon_t</b>
uk: <b>_Шрифт заголовку</b>

en: <b>Windows snapping</b>
uk: <b>Прилипання вікон</b>

en: <b>Wrap workspaces when reaching the screen edge</b>
uk: <b>Переходити на іншу робочу область при _залишені курсором меж екрану</b>

en: <i>Large</i>
uk: <i>Великий</i>

en: <i>Long</i>
uk: <i>Тривала</i>

en: <i>Opaque</i>
uk: <i>Непрозорі</i>

en: <i>Short</i>
uk: <i>Коротка</i>

en: <i>Small</i>
uk: <i>Маленький</i>

en: <i>Transparent</i>
uk: <i>Прозорі</i>

en: <i>Wide</i>
uk: <i>Широка</i>

en: Action
uk: Дія

en: Activate foc_us stealing prevention
uk: _Активувати запобігання викраденню фокусу вікна

en: Active
uk: Активне вікно

en: Ad_vanced
uk: Д_одатково

en: Always _Below Other Windows
uk: Завжди _нижче від інших вікон

en: Always on _Top
uk: Завжди з_верху

en: Always on _Visible Workspace
uk: Завжди на видимій _робочій області

en: Always on top
uk: Завжди зверху

en: At the c_enter of the screen
uk: В _центрі екрану

en: Automatically _raise windows when they receive focus
uk: Автоматично піднімати вікна при отриманні фо_кусу

en: Automatically _tile windows when moving toward the screen edge
uk: Автоматично складати вікна в _мозаїку під час руху до краю екрана

en: Automatically give focus to _newly created windows
uk: Автоматичне отримання фокусу новос_твореними вікнами

en: By default, place windows:
uk: Типово розміщати вікна:

en: C_ompositor
uk: _Укладач

en: C_ycling
uk: Перемика_ння вікон

en: Cannot spawn helper-dialog: %s
uk: Неможливо створити діалог: %s

en: Center
uk: По центру

en: Click and drag the buttons to change the layout
uk: Клацніть та перетягніть кнопки, щоб змінити їх розкладку

en: Click to foc_us
uk: Клацнути для отримання ф_окусу

en: Close
uk: Закрити

en: Configure layout, names and margins
uk: Конфігурація розкладки, назв та полів

en: Configure window behavior and shortcuts
uk: Налаштувати заголовок вікна і ярлик запуску

en: Context _Help
uk: Контекстна д_овідка

en: Could not create the settings dialog.
uk: Неможливо створити діалог властивостей.

en: Cycle _through minimized windows in most recently used order
uk: Цикл _перемикання між згорнутими вікнами в послідовності останнього використання

en: Cycle _through windows on all workspaces
uk: П_еремикатися між вікнами на всіх робочих областях

en: Cycle through windows in a _list
uk: П_еремикатися між вікнами в списку

en: Define shortcuts to perform _window manager actions:
uk: Визначення комбінацій клавіш для дій _віконного керівника:

en: Delay _before raising focused window:
uk: Затр_имка перед підніманням вікна з фокусом:

en: Destroy
uk: Знищити

en: Dis_tance:
uk: Від_стань:

en: Display _fullscreen overlay windows directly
uk: Н_апряму відображати повністю розгорнуті вікна, що перекриваються

en: Do _nothing
uk: Нічого не роби_ти

en: Enable debug logging
uk: Дозволити журнал зневадження

en: Error reading data from child process: %s
uk: Помилка читання даних з підпроцесу: %s

en: Failed to initialize xfconf. Reason: %s
uk: Невдача ініціалізації xfconf. Відповідь: %s

en: Fill window
uk: Заповнити вікно

en: Fine-tune window behaviour and effects
uk: Тонке налаштування заголовку вікна і ефектів

en: Focus follows _mouse
uk: Отримати фокус при наведені _миші

en: Hidden
uk: Приховування

en: Hide frame of windows when ma_ximized
uk: Ховати р_амку розгорнутих вікон

en: Hide title of windows when maximized
uk: Ховати назву вікна під час розгортання

en: Hide window
uk: Приховати вікно

en: Honor _standard ICCCM focus hint
uk: Враховувати стандартн_і підказки фокусу ICCCM

en: Keep urgent windows _blinking repeatedly
uk: Зберігати важливі вікна постійно бл_имаючими

en: Key used to _grab and move windows:
uk: Клавіша, що використовується для захо_плення та переміщення вікон:

en: Layout
uk: Розкладка

en: Leave _Fullscreen
uk: Зняти _на весь екран

en: Left
uk: Зліва

en: Ma_ximize
uk: _Розгорнути

en: Margins are areas on the edges of the screen where no window will be placed
uk: Поля — це області на краях екрану, в яких не розташовуватимуться вікна

en: Maximize
uk: Розгорнути

en: Maximize window
uk: Розгорнути вікно

en: Menu
uk: Меню

en: Mi_nimize
uk: Зг_орнути

en: Minimize
uk: Згорнути

en: Minimize _Other Windows
uk: Згорнути _інші вікна

en: Move to Another Monitor
uk: Перемістити на інший монітор

en: Move to Another _Workspace
uk: Пересунути на іншу робочу _область

en: Names
uk: Назви

en: None
uk: Нічого

en: Nothing
uk: Нічого не робити

en: Notify of _urgency by making window's decoration blink
uk: Повідомляти _важливість вікон через блимання їх оформлення

en: Opaci_ty of window decorations:
uk: Н_епрозорість оформлення вікон:

en: Opacity of _inactive windows:
uk: Непрозорість _неактивних вікон:

en: Opacity of popup wi_ndows:
uk: Непрозорість спливаючих в_ікон:

en: Opacity of windows during _move:
uk: Непрозорість вікон при пере_міщенні:

en: Opacity of windows during resi_ze:
uk: Непрозорість вікон при зміні ро_зміру:

en: Print version information and exit
uk: Показати інформацію про версію і вийти

en: Raise window when clicking _inside application window
uk: Піднімати вікно при клацанні _всередині вікна програми

en: Replace the existing window manager
uk: Замінити існуючий керівник вікон

en: Reset to Defaults
uk: Скинути на типові

en: Restart
uk: Перезапустити

en: Right
uk: Справа

en: Roll Window Down
uk: Перемістити вікно вниз

en: Roll Window Up
uk: Перемістити вікно вверх

en: SOCKET ID
uk: ІД сокета

en: S_how
uk: _Показати

en: S_kip windows that have "skip pager"
    or "skip taskbar" properties set
uk: Пропускати в_ікна, що мають властивість
    «skip pager» або «skip taskbar»

en: Session manager socket
uk: Сокет керівника сеансів

en: Set the compositor mode
uk: Призначити композитний режим

en: Set the vblank mode
uk: Задати режим вертикальної синхронізації

en: Settings manager socket
uk: Сокет керівника налаштувань

en: Shade
uk: Тінь

en: Shade window
uk: Згорнути вікно в заголовок

en: Shortcut
uk: Комбінація клавіш

en: Show shadows under _dock windows
uk: Відображати тіні під ш_вартованими вікнами

en: Show shadows under _regular windows
uk: Відображати тіні під звичайними ві_кнами

en: Show shadows under pop_up windows
uk: Відображати тіні під сп_ливаючими вікнами

en: Show windows preview in place of icons when cycling
uk: Показати попередній перегляд на місці іконки при прокрутці

en: Stick
uk: Приліпити

en: Switch to win_dow's workspace
uk: Перемкнути _вікна робочої області

en: The action to perform when the title-bar is double-clicked
uk: Дія, що виконується при подвійному клацанні на заголовку вікна

en: The window title cannot be removed
uk: Неможливо видалити заголовок вікна

en: Theme
uk: Тема

en: This will reset all shortcuts to their default values. Do you really want to do this?
uk: Це зробить відновлення всіх комбінацій клавіш до їх типових значень. Ви дійсно хочете зробити це?

en: This window might be busy and is not responding.
    Do you want to terminate the application?
uk: Це вікно можливо зайняте та не відповідає.
    Хочете завершити роботу програми?

en: Title
uk: Заголовок

en: To other _windows
uk: До інших _вікон

en: To screen _borders
uk: До _меж екрану

en: Type "%s --help" for usage.
uk: Уведіть «%s --help» для довідки з використання.

en: U_nder the mouse pointer
uk: Під вка_зівником мишки

en: Unma_ximize
uk: З_горнути

en: Unsupported keyboard modifier '%s'
uk: Непідтртимуваний модифікатор клавіатури '%s'

en: Use _edge resistance instead of window snapping
uk: Використов_увати опір меж вікна замість прилипання вікон

en: Use mouse wheel on title bar to ro_ll up the window
uk: Використання коліщатка миші на заголовку _вікна для згортання

en: Use the _mouse wheel on the desktop to switch workspaces
uk: Колесо мишки над стіл_ьницею для перемикання робочих областей

en: Version information
uk: Інформація про версію

en: Warning
uk: Попередження

en: When _moving
uk: При _переміщенні

en: When _resizing
uk: При зміні _розміру

en: When a window raises itself:
uk: Коли вікно піднімається:

en: Window Manager
uk: Керівник вікон

en: Window Manager Tweaks
uk: Налаштування керівника вікон

en: With a _dragged window
uk: Зі за_хопленим вікном

en: With the mouse _pointer
uk: З вка_зівником мишки

en: Workspace %d
uk: Робоча область %d

en: Workspace Name
uk: Назва робочої області

en: Workspaces
uk: Робочі області

en: Wrap workspaces depending on the actual desktop _layout
uk: Перехо_дити на іншу робочу область в залежності від поточного розташування стільниці

en: Wrap workspaces when _the first or the last workspace is reached
uk: Переходити на іншу робочу область коли досягнено першу чи ост_анню робочу область

en: Zoom desktop with mouse wheel
uk: Збільшити стільницю коліщатком миші

en: Zoom pointer along with the desktop
uk: Збільшувати вказівник разом зі стільницею

en: [ARGUMENTS...]
uk: [АРҐУМЕНТИ...]

en: _Accessibility
uk: _Доступність

en: _Bring window on current workspace
uk: Поміст_ити вікно на поточну робочу область

en: _Clear
uk: _Очистити

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Delay before window receives focus:
uk: Затримка перед отриманням фокусу _вікна:

en: _Draw frame around selected window while cycling
uk: _Відображати рамки навколо вибраного вікна під час перемикання

en: _Edge resistance:
uk: Відс_тань від краю:

en: _Edit
uk: З_мінити

en: _Enable display compositing
uk: Увімкну_ти ефекти дисплею

en: _Focus
uk: Фокус вікн_а

en: _Fullscreen
uk: _На весь екран

en: _General
uk: _Загальне

en: _Help
uk: _Допомога

en: _Include hidden (i.e. iconified) windows
uk: Вклю_чаючи приховані (згорнуті в значки) вінка

en: _Keyboard
uk: К_лавіатура

en: _Margins
uk: _Поля

en: _Minimum size of windows to trigger smart placement:
uk: _Наймешний розмір вікон, при якому буде ввімкнено розумне розташування:

en: _Move
uk: Пере_містити

en: _Number of workspaces:
uk: _Кількість робочих областей:

en: _Placement
uk: _Розташування

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Raise windows when any mouse button is pressed
uk: Піднімати ві_кна при натисканні будь-якої кнопки миші

en: _Raise windows while cycling
uk: _Підняти вікно під час прокрутки

en: _Remember and recall previous workspace
    when switching via keyboard shortcuts
uk: Запамʼятати та повертатись до робочої
    області під час переми_кання комбінацією клавіш

en: _Reset to Defaults
uk: Відновити ти_пові

en: _Resize
uk: Змінити р_озмір

en: _Same as Other Windows
uk: _Так само як інші вікна

en: _Style
uk: _Стиль

en: _Workspaces
uk: _Робочі області

en: windows;behavior;settings;preferences;cycling;cycle;switching;focus;raises;accessibility;key;dragging;move;moving;hide;frame;title bar;maximized;tile;screen;edge;hot corner;snapping;mouse wheel;roll up;workspaces;placement;compositor;compositing;enable;disable;shadows;decorations;opacity;resize;inactive;preview;compiz;transitions;
uk: вікна;оформлення;налаштування;конфігурування;перехід;по-колу;перемикання;фокус;піднімання;доступність;кнопка;перетягування;перемістити;переміщення;приховати;рамка;заголовок;розгорнути;заголовок;екран;межа;гарячі кути;захват;колесо миші;згорнути догори;робочий простір;розміщення;розміщувач;композиція;івімкнено;вимкнено;тінь;оформлення;непрозорість;зміна розміру;не активний;перегляд;публікація;переклади;

en: windows;management;settings;preferences;themes;styles;decorations;title bar;font;buttons;menu;minimize;maximize;shade;roll up;layout;keyboard shortcuts;focus;snapping;screen;workspaces;edges;corner;hide content;move;resize;moving;resizing;double click;
uk: вікна;керування;налаштування;конфігурування;теми;стилі;оформлення;заголовок;шрифт;кнопки;меню;згорнути;розгорнути;приховати;згорнути вгору;розташування;скорочені комбінації;фокус;захват;екран;робочий простір;границі;кут вікна;приховати зміст;перемістити;змінити розмір;рух;зміна розміру;двойний клік;

en: workspaces;settings;preferences;virtual desktops;number;windows;screen;margins;
uk: робочий простір;налаштування;конфігурування;віртуальні столи;номер;вікна;екран;злиття;
