engrampa 1.25.0 - en to as translation catalogue (238 entries)

en: %s Properties
as: %s-ৰ বৈশিষ্ট্য

en: - Create and modify an archive
as: - আৰ্কাইভ নিৰ্মাণ ও পৰিবৰ্তন কৰক

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
as: <i><b>উল্লেখ্য:</b> বৰ্তমান আৰ্কাইভে সংযোজিত নথিপত্ৰসমূহ এনক্ৰিপ্ট কৰিবলৈ আৰু আৰ্কাইভৰ পৰা এক্সট্ৰেক্ট কৰা নথিপত্ৰ ডিক্ৰিপ্ট কৰিবলৈ এই গুপ্তশব্দটি ব্যবহৃত হ'ব । আৰ্কাইভ বন্ধ কৰা হ'লে গুপ্তশব্দ আঁতৰুৱা হ'ব ।</i>

en: <span weight="bold" size="larger">Password required</span>
as: <span weight="bold" size="larger">গুপ্তশব্দ আবশ্যক</span>

en: A file named "%s" already exists.
    
    %s
as: "%s" নামে এটা নথিপত্ৰ উপস্থিত ৰয়েছে ।
    
    %s

en: A folder named "%s" already exists.
    
    %s
as: "%s" নামে এটা ফোল্ডাৰ উপস্থিত ৰয়েছে ।
    
    %s

en: ARCHIVE
as: আৰ্কাইভ

en: Actions
as: কৰ্ম

en: Add Files
as: নথিপত্ৰ যোগ কৰক

en: Add Folder
as: ফোল্ডাৰ যোগ কৰক

en: Add a Folder
as: ফোল্ডাৰ যোগ কৰক

en: Add a folder to the archive
as: আৰ্কাইভে ফোল্ডাৰ যোগ কৰক

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
as: আৰ্কাইভৰ নাম জিজ্ঞাসা কৰি নথিপত্ৰ যোগ কৰা হ'ব ও প্ৰোগ্ৰামৰ পৰা প্ৰস্থান কৰা হ'ব

en: Add files to an archive
as: আৰ্কাইভে নথিপত্ৰ সংযোজন কৰক

en: Add files to the archive
as: আৰ্কাইভে নথিপত্ৰ যোগ কৰক

en: Add files to the specified archive and quit the program
as: নিৰ্বাচিত আৰ্কাইভে নথিপত্ৰসমূহ যোগ কৰি প্ৰোগ্ৰামৰ পৰা প্ৰস্থান কৰা হ'ব

en: Add only if _newer
as: তুলনায় নতুন হ'লে সংযোজন কৰা হ'ব (_n)

en: Adding file:
as: নথিপত্ৰ সংযোজন কৰা হৈছে:

en: All Files
as: সৰ্বধৰনৰ নথিপত্ৰ

en: All archives
as: সকলো আৰ্কাইভ

en: All files
as: সকলো নথিপত্ৰ

en: An error occurred while adding files to the archive.
as: আৰ্কাইভে নথিপত্ৰ সংযোজন কৰিবলৈ সমস্যা ।

en: An error occurred while deleting files from the archive.
as: আৰ্কাইভৰ পৰা নথিপত্ৰ আঁতৰাবলৈ সমস্যা ।

en: An error occurred while extracting files.
as: নথিপত্ৰ এক্সট্ৰেক্ট কৰিবলৈ সমস্যা ।

en: An error occurred while loading the archive.
as: আৰ্কাইভ লোড কৰিবলৈ সমস্যা ।

en: An error occurred while saving the archive.
as: আৰ্কাইভ সংৰক্ষণ কৰিবলৈ সমস্যা ।

en: An error occurred while testing archive.
as: আৰ্কাইভ পৰীক্ষা কৰিবলৈ সমস্যা ।

en: An error occurred.
as: সমস্যা দেখা দিছে ।

en: Application does not accept documents on command line
as: এই এপ্লিকেশন দ্বাৰা আদেশ-শাৰীৰ মাধ্যমে নথিপত্ৰ গ্ৰহণ কৰা নহয়

en: Archive Manager
as: আৰ্কাইভ ম্যানেজাৰ

en: Archive created successfully
as: সাফল্যৰ সৈতে আৰ্কাইভ তৈৰি কৰা হৈছে

en: Archive not created
as: আৰ্কাইভ তৈৰি কৰা নহয়

en: Archive size:
as: আৰ্কাইভৰ মাপ:

en: Archive type not supported.
as: এই ধৰনৰ আৰ্কাইভ সমৰ্থিত নহয় ।

en: C_reate
as: নিৰ্মাণ কৰক (_r)

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
as: 'Type=Link' ডেস্কটপ নিবেশলৈ নথিৰ URI উল্লেখ কৰা নাযাব

en: Close the current archive
as: বৰ্তমান আৰ্কাইভ বন্ধ কৰক

en: Close the folders pane
as: ফোল্ডাৰৰ পেইন বন্ধ কৰক

en: Command _Line Output
as: আদেশ লাইন আউটপুট (_L)

en: Command exited abnormally.
as: আদেশ অস্বাভাবিকভাবে বন্ধ হৈ গৈছে ।

en: Command not found.
as: আদেশ পোৱা নাযায় ।

en: Compress
as: সংকুচিত কৰক

en: Compress...
as: সংকুচিত কৰক...

en: Compression ratio:
as: সংকুঞ্চনৰ অনুপাত:

en: Content size:
as: বিষয়বস্তুৰ মাপ:

en: Contents
as: বিষয়বস্তু

en: Copy the selection
as: নিৰ্বাচিত অংশ নকল কৰক

en: Could not add the files to the archive
as: আৰ্কাইভে নথিপত্ৰ সংযোজন কৰা নাযায়

en: Could not create the archive
as: আৰ্কাইভ তৈৰি কৰা নাযায়

en: Could not create the destination folder: %s.
as: উদ্দিষ্ট ফোল্ডাৰ তৈৰি কৰা নাযায়: %s ।

en: Could not delete the old archive.
as: পুৰনি আৰ্কাইভ আঁতৰুৱা নাযায় ।

en: Could not display help
as: সহায়িকা প্ৰদৰ্শনে ব্যৰ্থ

en: Could not display the folder "%s"
as: ফোল্ডাৰ "%s" প্ৰদৰ্শন কৰা সম্ভৱ নহয়স

en: Could not find the volume: %s
as: উল্লিখিত ভলিউম পোৱা নাযায়: %s

en: Could not open "%s"
as: "%s" খোলাৰ প্ৰচেষ্টা ব্যৰ্থ

en: Could not perform the operation
as: কাম সম্পন্ন কৰিবলৈ ব্যৰ্থ

en: Could not rename the file
as: নথিপত্ৰৰ নাম পুনৰায় নিৰ্ধাৰণ কৰা সম্ভৱ নহয়

en: Could not rename the folder
as: ফোল্ডাৰৰ নাম পুনৰায় নিৰ্ধাৰণ কৰা সম্ভৱ নহয়

en: Could not save the archive "%s"
as: "%s" আৰ্কাইভ সংৰক্ষণ কৰিবলৈ ব্যৰ্থ

en: Create _Archive
as: আৰ্কাইভ নিৰ্মাণ (_A)

en: Create _Folder
as: ফোল্ডাৰ নিৰ্মাণ কৰক (_F)

en: Create a compressed archive with the selected objects
as: নিৰ্বাচিত বস্তু সহযোগে সংকুচিত আৰ্কাইভ নিৰ্মাণ কৰক

en: Create a new archive
as: নতুন আৰ্কাইভ তৈৰি কৰক

en: Create and modify an archive
as: আৰ্কাইভ নিৰ্মাণ ও পৰিবৰ্তন কৰক

en: Create destination folder without asking confirmation
as: নিশ্চায়নবিনা উদ্দিষ্ট ফোল্ডাৰ নিৰ্মাণ কৰা হ'ব

en: Cu_t
as: কাটক (_t)

en: Cut the selection
as: নিৰ্বাচিত অংশ কাট কৰক

en: Decompressing archive
as: আৰ্কাইভ ডি-কম্প্ৰেছ কৰা হৈছে

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
as: '--add' আৰু '--extract' আদেশেৰ বাবে ব্যবহৃত ডিফল্ট ফোল্ডাৰ

en: Delete
as: আঁতৰাওঁক

en: Delete the selection from the archive
as: আৰ্কাইভৰ পৰা নিৰ্বাচিত নথিপত্ৰ মুছে ফেলুন

en: Deleting files from archive
as: আৰ্কাইভৰ পৰা নথিপত্ৰ আঁতৰুৱা হৈছে

en: Dese_lect All
as: নিৰ্বাচনৰ পৰা সকলো সৰিয়ে নিন (_l)

en: Deselect all files
as: সকলো নথিপত্ৰ নিৰ্বাচনৰ পৰা সৰিয়ে নিন

en: Destination folder "%s" does not exist.
    
    Do you want to create it?
as: উদ্দিষ্ট ফোল্ডাৰ "%s" বৰ্তমানে অনুপস্থিত ।
    
    নিৰ্মাণ কৰা হ'ব নেকি ?

en: Disable connection to session manager
as: অধিবেশন পৰিচালন ব্যৱস্থাৰ সৈতে সংযোগ বিচ্ছিন্ন কৰা হ'ব

en: Display the Engrampa Manual
as: Engrampa সহায়িকা প্ৰদৰ্শন

en: Do not e_xtract older files
as: পুৰনি নথিপত্ৰ এক্সট্ৰেক্ট কৰা হ'ব না (_x)

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
as: চিহ্নিত নথিপত্ৰ বৰ্তমান আৰ্কাইভত সংযোজন কৰা হ'ব নে তাক নতুন আৰ্কাইভ ৰূপে খোলা হ'ব?

en: Do you want to create a new archive with these files?
as: চিহ্নিত নথিপত্ৰসমূহ সহ এটা নতুন আৰ্কাইভ তৈৰি কৰা হ'ব নেকি ?

en: E_xclude files:
as: চিহ্নিত নথিপত্ৰ অগ্ৰাহ্য কৰা হ'ব:(_x)

en: Enter the password for the archive '%s'.
as: '%s' আৰ্কাইভৰ গুপ্তশব্দ লিখুন ।

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
as: সিম্বলিক লিঙ্ক ফোল্ডাৰসমূহ অন্তৰ্ভুক্ত কৰা হ'ব না (_k)

en: Extract
as: এক্সট্ৰেক্ট কৰক

en: Extract Here
as: চিহ্নিত স্থানে এক্সট্ৰেক্ট কৰক

en: Extract To...
as: এক্সট্ৰেক্ট কৰাৰ অবস্থান...

en: Extract archive
as: আৰ্কাইভ এক্সট্ৰেক্ট কৰক

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
as: আৰ্কাইভ এক্সট্ৰেক্ট কৰাৰ সময় উদ্দিষ্ট ফোল্ডাৰৰ নাম জিজ্ঞাসা প্ৰোগ্ৰাম বন্ধ কৰা হ'ব

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
as: উল্লিখিত ফোল্ডাৰে আৰ্কাইভ এক্সট্ৰেক্ট কৰি প্ৰোগ্ৰামৰ পৰা প্ৰস্থান কৰা হ'ব

en: Extract files from the archive
as: আৰ্কাইভৰ পৰা নথিপত্ৰ এক্সট্ৰেক্ট কৰক

en: Extract the contents of the archives in the archive folder and quit the program
as: আৰ্কাইভ ফোল্ডাৰত আৰ্কাইভ এক্সট্ৰেক্ট কৰি প্ৰোগ্ৰামৰ পৰা প্ৰস্থান কৰা হ'ব

en: Extract the selected archive
as: নিৰ্বাচিত আৰ্কাইভ এক্সট্ৰেক্ট কৰক

en: Extracting file:
as: নথিপত্ৰ এক্সট্ৰেক্ট কৰা হৈছে:

en: Extraction completed successfully
as: সাফল্যৰ সৈতে সকল বস্তু এক্সট্ৰেক্ট কৰা হৈছে

en: Extraction not performed
as: এক্সট্ৰেক্ট কৰা সম্ভৱ নহয় ।

en: FILE
as: নথিপত্ৰ: [1]

en: FOLDER
as: ফোল্ডাৰ

[ctx: File]
en: Date Modified
as: পৰিবৰ্তনৰ তাৰিখ

[ctx: File]
en: Location
as: অবস্থান

[ctx: File]
en: Name
as: নাম

[ctx: File]
en: Name:
as: নাম

[ctx: File]
en: Save
as: সংৰক্ষণ

[ctx: File]
en: Size
as: মাপ

[ctx: File]
en: Type
as: ধৰন

en: File is not a valid .desktop file
as: বৈধ .desktop নথিপত্ৰ নহয়

en: Find:
as: অনুসন্ধান:

en: Folder
as: ফোল্ডাৰ

en: Folders
as: ফোল্ডাৰ

en: Getting the file list
as: নথিপত্ৰৰ তালিকা পঢ়া হৈছে

en: Go to the home location
as: home অবস্থানে চলুন

en: Go to the next visited location
as: পৰবৰ্তী প্ৰদৰ্শিত অবস্থানে চলুন

en: Go to the previous visited location
as: পূৰ্বে প্ৰদৰ্শিত অবস্থানে চলুন

en: Go up one level
as: এক স্তৰ উপৰে চলুন

en: Include _files:
as: চিহ্নিত নথিপত্ৰ সহ: (_f)

en: Information about the program
as: প্ৰোগ্ৰাম বিষয়ক তথ্য

en: Last Output
as: শেষ আউটপুট

en: Load Options
as: বিকল্প লোড কৰা হ'ব

en: Location
as: অবস্থান

en: Location:
as: অবস্থান:

en: MB
as: মেগাবাইট

en: Not a launchable item
as: প্ৰাৰম্ভ কৰাৰ যোগ্য বস্তু নহয়

en: Number of files:
as: নথিপত্ৰৰ সংখ্যা:

en: Open
as: খোলক

en: Open _Recent
as: খোলক

en: Open a recently used archive
as: সম্প্ৰতি ব্যবহৃত আৰ্কাইভ খোলক

en: Open archive
as: আৰ্কাইভ খোলক

en: Open selected files with an application
as: বাছাই কৰা নথিপত্ৰ এটা এপ্লিকেশন সহযোগে খোলক

en: Open the selected file
as: নিৰ্বাচিত নথিপত্ৰ খোলক

en: Open the selected folder
as: নিৰ্বাচিত ফোল্ডাৰ প্ৰদৰ্শন কৰা হ'ব

en: Over_write existing files
as: উপস্থিত নথিপত্ৰ নতুন কৰি লিখুন (_w)

en: Password
as: গুপ্তশব্দ

en: Paste Selection
as: নিৰ্বাচিত অংশ পেস্ট কৰক

en: Paste the clipboard
as: ক্লিপ-বোৰ্ডৰ পৰা পেস্ট কৰক

en: Please use a different name.
as: অনুগ্ৰহ কৰি এটা ভিন্ন নাম ব্যবহাৰ কৰক

en: Re-crea_te folders
as: ফোল্ডাৰ পুনৰায় নিৰ্মাণ (_t)

en: Recompressing archive
as: আৰ্কাইভ পুনৰায় কম্প্ৰেছ কৰা হৈছে

en: Reload current archive
as: বৰ্তমান আৰ্কাইভ পুনৰায় লোড কৰা হ'ব

en: Removing file:
as: নথিপত্ৰ আঁতৰুৱা হৈছে:

en: Rename
as: পুনৰায় নামকৰণ

en: Rename the selection
as: নিৰ্বাচিত অংশেৰ নাম পুনৰায় নিৰ্ধাৰণ কৰক

en: Replace _All
as: সমস্ত প্ৰতিস্থাপন কৰা হ'ব (_A)

en: Reverse the list order
as: বিপৰীত দিশায় তালিকাৰ অনুক্ৰম

en: S_elect the files you want to update:
as: নিৰ্ব্বাচন:

en: Sa_ve Options
as: বিকল্প সংৰক্ষণ (_v)

en: Save As…
as: নতুন ৰূপে সংৰক্ষণ…

en: Save Options
as: বিকল্প সংৰক্ষণ

en: Save the current archive with a different name
as: পৃথক নামে বৰ্তমান আৰ্কাইভ সংৰক্ষণ কৰক

en: Select _All
as: সমস্ত নিৰ্বাচন কৰক (_A)

en: Select all files
as: সকলো নথিপত্ৰ নিৰ্বাচন কৰক

en: Session management options:
as: অধিবেশন পৰিচালনা সংক্ৰান্ত বিকল্প:

en: Show archive properties
as: আৰ্কাইভৰ বৈশিষ্ট্য প্ৰদৰ্শন

en: Show session management options
as: অধিবেশন পৰিচালনা সংক্ৰান্ত বিকল্প প্ৰদৰ্শন কৰা হ'ব

en: Show the application's version
as: এপ্লিকেশনৰ সংস্কৰণ সংখ্যা প্ৰদৰ্শন কৰা হ'ব

en: Sort file list by file size
as: নথিপত্ৰৰ মাপ অনুযায়ী ক্ৰমবিন্যাস

en: Sort file list by location
as: নথিপত্ৰৰ অবস্থান অনুযায়ী ক্ৰমবিন্যাস

en: Sort file list by modification time
as: নথিপত্ৰৰ পৰিবৰ্তনৰ সময় অনুযায়ী ক্ৰমবিন্যাস

en: Sort file list by name
as: নাম অনুযায়ী নথিপত্ৰৰ অনুক্ৰম

en: Sort file list by type
as: নথিপত্ৰৰ ধৰন অনুযায়ী ক্ৰমবিন্যাস

en: Specify a password for this archive
as: আৰ্কাইভৰ জন্য গুপ্তশব্দ লিখুন

en: Specify file containing saved configuration
as: সংৰক্ষিত বিন্যাস সহ নথিপত্ৰ চিহ্নিত কৰক

en: Specify session management ID
as: অধিবেশন পৰিচালনাৰ ID উল্লেখ কৰক

en: Starting %s
as: %s আৰম্ভ কৰা হৈছে

en: Stat_usbar
as: স্ট্যাটাস-বাৰ (_u)

en: Stop current operation
as: বৰ্তমান কাম স্থগিত কৰক

en: Test Result
as: পৰীক্ষাৰ ফলাফল

en: Test whether the archive contains errors
as: আৰ্কাইভে ত্ৰুটি আছে কিনা তা পৰীক্ষা কৰক

en: The archive is already present.  Do you want to overwrite it?
as: আৰ্কাইভটি বৰ্তমানে উপস্থিত । আপনি কি এটি প্ৰতিস্থাপন কৰিবলৈ চান?

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
as: চিহ্নিত অক্ষৰসমূহ অন্তৰ্ভুক্ত কৰাৰ ফলে "%s" নামটি বৈধ নহয়, এই অক্ষৰসমূহ ব্যবহাৰ কৰা নাযাব: %s
    
    %s

en: There was an internal error trying to search for applications:
as: এপ্লিকেশন আৰম্ভ কৰিবলৈ ব্যৰ্থ ।

en: This archive type cannot be modified
as: এই ধৰনৰ আৰ্কাইভ পৰিবৰ্তন কৰা সম্ভৱ নহয়

en: Type:
as: ধৰণ:

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
as: ডেস্কটপ নথিপত্ৰৰ অজ্ঞাত সংস্কৰণ '%s'

en: Unrecognized launch option: %d
as: প্ৰাৰম্ভকালীন বিকল্প পৰিচিত নহয় : %d

en: Update the file "%s" in the archive "%s"?
as: "%s" নথিপত্ৰটি, "%s" আৰ্কাইভত আপডেট কৰা হ'ব নেকি ?

en: Update the files in the archive "%s"?
as: "%s" আৰ্কাইভত নথিপত্ৰ আপডেট কৰা হ'ব নেকি ?

en: View All _Files
as: সকলো নথিপত্ৰ প্ৰদৰ্শন (_F)

en: View as a F_older
as: ফোল্ডাৰ হিসাবে প্ৰদৰ্শন (_o)

en: View the folders pane
as: ফোল্ডাৰৰ পেইন প্ৰদৰ্শন কৰক

en: View the main toolbar
as: প্ৰধান টুল-বাৰ প্ৰদৰ্শন

en: View the output produced by the last executed command
as: সৰ্বশেষ সঞ্চালিত আদেশেৰ আউটপুট দেখুন

en: View the statusbar
as: স্ট্যাটাস-বাৰ প্ৰদৰ্শন

en: You can't add an archive to itself.
as: এটা আৰ্কাইভকে নিজেত সংযোজন কৰা সম্ভৱ নহয় ।

en: You don't have permission to create an archive in this folder
as: এই ফোল্ডাৰে আৰ্কাইভ তৈৰি কৰাৰ বাবে আপোনাৰ পৰ্যাপ্ত অনুমতি নাই

en: You don't have the right permissions to create an archive in the destination folder.
as: চিহ্নিত ফোল্ডাৰে আৰ্কাইভ তৈৰি কৰাৰ বাবে আপোনাৰ পৰ্যাপ্ত অনুমতি নাই ।

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
as: "%s" ফোল্ডাৰে আৰ্কাইভ এক্সট্ৰেক্ট কৰাৰ জন্য আপোনাৰ পৰ্যাপ্ত অনুমতি নাই

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
as: "%s" ফোল্ডাৰৰ পৰা নথিপত্ৰ পঢ়াৰ অনুমতি আপোনাৰ নাই

en: You don't have the right permissions.
as: আপোনাৰ পৰ্যাপ্ত অনুমতি নাই ।

en: You have to specify an archive name.
as: আৰ্কাইভৰ নাম নিৰ্ধাৰণ কৰা আবশ্যক ।

en: [read only]
as: [অকল পাঠযোগ্য]

en: _About
as: বিষয়ে (_A)

en: _Add
as: যোগ (_য)

en: _All files
as: সকলো নথিপত্ৰ (_A)

en: _Arrange Files
as: নথিপত্ৰৰ ক্ৰমবিন্যাস (_A)

en: _Cancel
as: বাতিল (_C)

en: _Close
as: বন্ধ কৰক (_C)

en: _Copy
as: নকল কৰক (_C)

en: _Delete
as: মুছে ফেলুন (_D)

en: _Edit
as: সম্পাদনা (_E)

en: _Encrypt the file list too
as: নথিপত্ৰৰ তালিকাও এনক্ৰিপ্ট কৰা হ'ব (_E)

en: _Exclude folders:
as: চিহ্নিত ফোল্ডাৰ অগ্ৰাহ্য কৰা হ'ব: (_E)

en: _Extract
as: এক্সট্ৰেক্ট কৰক (_E)

en: _Filename:
as: নথিপত্ৰৰ নাম: (_F)

en: _Files:
as: নথিপত্ৰ: (_F)

en: _Folders
as: ফোল্ডাৰ (_F)

en: _Help
as: সাহায্য (_H)

en: _Include subfolders
as: সাব-ফোল্ডাৰ সংযোজন কৰা হ'ব (_I)

en: _Last Output
as: শেষ আউটপুট (_L)

en: _Load Options
as: লোড সংক্ৰান্ত বিকল্প:(_L)

en: _Location:
as: অবস্থান:(_L)

en: _Open
as: খোলো (_O)

en: _Open the Archive
as: আৰ্কাইভ খোলক (_O)

en: _Other Options
as: অন্যান্য বিকল্প (_O)

en: _Overwrite
as: নতুন কৰি লেখা হ'ব (_O)

en: _Password:
as: গুপ্তশব্দ: (_P)

en: _Paste
as: আঠা লগাওক (_P)

en: _Properties
as: বৈশিষ্ট্যাবলী (_P)

en: _Quit
as: প্ৰস্থান (_Q)

en: _Refresh
as: নতুন কৰে প্ৰদৰ্শন (_R)

en: _Remove
as: আঁতৰাওক (_R)

en: _Rename
as: নাম পৰিবৰ্তন (_R)

en: _Replace
as: প্ৰতিস্থাপন(_R)

en: _Reset Options
as: বিকল্পৰ মান পুনৰায় নিৰ্ধাৰণ কৰক (_R)

en: _Reversed Order
as: বিপৰীত অনুক্ৰম (_R)

en: _Save
as: সংৰক্ষণ (_S)

en: _Selected files
as: নিৰ্বাচিত নথিপত্ৰ (_S)

en: _Show the Files
as: নথিপত্ৰ প্ৰদৰ্শিত হ'ব (_S)

en: _Skip
as: উপেক্ষা কৰা হ'ব (_S)

en: _Stop
as: বন্ধ কৰক

en: _Test Integrity
as: অক্ষণ্ডতা পৰীক্ষণ (_T)

en: _Toolbar
as: টুল-বাৰ (_T)

en: _Update
as: আপডেট কৰা হ'ব (_U)

en: _View
as: প্ৰদৰ্শন (_V)

en: by T_ype
as: ধৰন অনুযায়ী (_y)

en: by _Location
as: অবস্থান অনুযায়ী (_L)

en: by _Name
as: নাম অনুযায়ী (_N)

en: by _Size
as: মাপ অনুযায়ী (_S)

en: example: *.o; *.bak
as: উদাহৰণ: *.o; *.bak

en: example: *.txt; *.doc
as: উদাহৰণ: *.txt; *.doc
