plasma-desktop - en to az translation catalogue (219 entries)

en:  ms
az:  msan

en:  scrolls/sec
az:  sürüşdürmə/san

en:  scrolls/sec²
az:  sürüşdürmə/san²

en:  units
az:  vahidlər

[ctx: @title:window]
en: Enable/Disable Touchpad
az: Toxunma panelini Aktiv etmək/Söndürmək

en: Acceleration factor for normal pointer movements
az: Göstəricinin adi hərəkəti üçün sürətlənmə əmsalı

en: Acceleration profile:
az: Sürətlənmə rejimi:

en: Accept input through this device.
az: Daxil etməni bu cihaz vasitəsi ilə edin.

en: Active settings don't match saved settings.
    You currently see saved settings.
az: Aktiv ayarlar saxlanılan ayarlara uyğun gəlmir.
    Hal-hazırda siz saxlanılan ayarları görürsünüz.

en: Adaptive
az: Uyğunlaşan

en: Cannot apply touchpad configuration
az: Toxunma paneli tənzimlərənin tətbiqi alınmadı

en: Cannot connect to X server
az: X serverə qoşula bilmədi

en: Cannot read default touchpad configuration
az: Toxunma panelinin standart tənzimləmələri oxunmadı

en: Cannot read touchpad configuration
az: Toxunma panelinin tənzimləmələri oxunmadı

[ctx: Circular scrolling]
en: Angle:
az: Bucaq:

[ctx: Circular scrolling]
en: Trigger region:
az: Başlama sahəsi:

en: Click me
az: Buraya klikləyin

en: Clicking left and right button simultaneously sends middle button click.
az: Sol və sağ düymələrin birgə basılması özünü orta düymə kliki kimi göstərir.

[ctx: Coasting]
en: Deceleration:
az: Yavaşlama:

[ctx: Coasting]
en: Enable
az: Aktiv etmək

[ctx: Coasting]
en: Minimum speed:
az: Minimum sürət:

en: Configure…
az: Tənzimləmək...

en: Continue scrolling after the finger is released from the edge of the touchpad
az: Panelin kənarından barmağınızı qaldırdıqdan sonra sürüşdürməni davam etdirmək

en: Corner coasting:
az: Küncdə dayandıqda davam etdirmək:

[ctx: Credits]
en: Developer of synclient
az: Synclient tərtibatçısı

[ctx: Credits]
en: Helped a bit
az: Bir az kömək edən

[ctx: Credits]
en: Testing
az: Sinaqdan keçirən

[ctx: Credits]
en: Usability, testing
az: İstifadə rahatlığı, sınaqdan keçirmə

en: Critical error on reading fundamental device infos for touchpad %1.
az: %1 toxunma paneli üçün əsas cihaz məlumatlarının oxunmasında xəta.

en: Cursor moves the same distance as finger.
az: Kursor barmaqla eyni məsafədə hərəkət edir.

en: Cursor travel distance depends on movement speed of finger.
az: Kursorun getdiyi məsafəsi barmağın hərəkət sürətindən asılıdır.

en: Developer
az: Tərtibatçı

en: Device enabled
az: Cihaz aktiv edildi

en: Device:
az: Cihaz:

en: Disable Touchpad
az: Toxunma panelini söndürmək

en: Disable click emulation and scrolling.
    You will be still able to move pointer using touchpad and perform clicks with hardware buttons.
az: Klik və sürüçdürmə təqlidini söndürmək.
    Bununla belə kursorun toxunma paneli ilə hərəkəti və aparat düymələri ilə klik etmək imkanı saxlanılır.

en: Disable horizontal scrolling
az: Üfüqi sürüşdürməni söndürmək

en: Disable taps and scrolling only
az: Yalnız toxunma və sürüşdürməni söndürmək

en: Disable touchpad when mouse is plugged in
az: Toxunma panelini siçan qoşulduqda söndürmək

en: Disable touchpad when typing
az: Yazı zamanı Toxunma panelini söndürmək

en: Disable touchpad while typing to prevent accidental inputs.
az: Yazı zamanı təsadüfi daxiletmələrin qarşısını almaq üçün toxunma panelini söndürün.

en: Disable while typing
az: Yazı zamanı söndürmək

en: Drag me
az: Daşıyın

en: Dragging continues after a short finger lift.
az: Barmağı qısa müddəttə qaldırdıqda sürüşmə davam edir

en: Edge scrolling:
az: Kənar sürüşdürməsi:

[ctx: Emulated mouse button]
en: Left button
az: Sol düymə

[ctx: Emulated mouse button]
en: Middle button
az: Orta düymə

[ctx: Emulated mouse button]
en: No action
az: Fəaliyyət yoxdur

[ctx: Emulated mouse button]
en: Right button
az: Sağ düymə

en: Enable Touchpad
az: Toxunma panelini aktiv etmək

en: Enable edge scrolling to continue while the finger stays in an edge corner
az: Sürüşdürmə üçün panelin uyğun kənarı boyu hərəkət edən barmaq küncə çataraq dayandıqda ətalət halında sürüşdürməni davam etdirmək

en: Enable horizontal scrolling when dragging along the bottom edge
az: Aşağı kənar boyu hərəkətlə üfüqi sürüşdürməni aktiv etmək

en: Enable horizontal scrolling when dragging with two fingers anywhere on the touchpad
az: İki barmağı toxunma panelinin hər hansı yerində hərəkətlə üfüqi sürüşdürməni aktiv etmək

en: Enable vertical scrolling when dragging along the right edge
az: Sağ kənar boyü hərəkətlə şaquli sürüşdürməni aktiv etmək

en: Enable vertical scrolling when dragging with two fingers anywhere on the touchpad
az: İki barmağı toxunma panelinin hər hansı yerində hərəkətlə şaquli sürüşdürməni aktiv etmək

en: Enable/Disable Touchpad
az: Toxunma panelini Aktiv etmək/Söndürmək

en: Error while adding newly connected device. Please reconnect it and restart this configuration module.
az: Az əvvəl qoşulan cihazın əlavə olunmasında xəta baş verdi. Lütfən, cihazı təkrar qoşun və tənzimləmə modulunu yenidən başladın.

en: Error while loading default values. Failed to set some options to their default values.
az: Standart göstəricilərin yüklənməsində xəta. Bəzi seçimlərin standart göstəricilərini qurmaq mümkün olmadı.

en: Error while loading values. See logs for more information. Please restart this configuration module.
az: Göstəricilərin yüklənməsində xəta. Saxlanılan ətraflı məlumatlara jurnalda baxa bilərsiniz. Lütfən, tənzimləmə modulunu yenidən başladın.

[ctx: Faster Scroll Speed]
en: Faster
az: Tez

en: Finger pressure at which maximum pressure motion factor is applied
az: Hərəkət sürətinə tətbiq olunan barmağın maksimum təzyiq əmsalı

en: Finger pressure at which minimum pressure motion factor is applied
az: Hərəkət sürətinə tətbiq olunan barmağın minimum təzyiq əmsalı

en: Flat
az: Rəvan

en: General:
az: Əsas:

en: Greatest setting for pressure motion factor
az: Təzyiqə uyğun hərəkət əmsalının ən böyük ayarı

en: How long it takes (in milliseconds) for the "Locked Drags" mode to be automatically turned off after the finger is released from the touchpad
az: Barmağınızı toxunma panelindən qaldırdıqdan sonra "Kilidli Sürüşdürmə" rejiminin avtomatik olaraq söndürülməsinə (millisaniyələrlə) nə qədər vaxt lazımdır

en: If off, a tap-and-drag gesture ends when you release the finger. If on, the gesture is active until you tap a second time, or until timeout expires
az: Əgər söndürülübsə, bu üsulla tutub sürüşdürmə, barmağınızı buraxdıqda dayanacaqdır. Əgər aktiv edilibsə, tutub sürüşdürmə rejimi barmağınızı ya ikinci toxunuşa qədər, ya da göstərilən vaxt bitənə qədər buraxdıqdan sonra aktiv qalacaqdır

en: If palm detection should be enabled. Note that this also requires hardware/firmware support from the touchpad
az: Lazım gəldikdə, ovuc içi aşkarlanması aktiv edilir. Nəzərə alın ki, bu funksiyanın işləməsi üçün toxunma panelindən belə bir funksiyanın aparat və proqram təminatı tərəfindən dəstəklənməsi tələb olunur.

en: If there was no keyboard activity for more than specified
    number of milliseconds, touchpad will be enabled again
az: Müəyyən edilmiş millisaniyədən sonra klaviaturada aktivlik
    olmadıqda toxunma paneli yenidən aktivləşəcək

en: Ignored devices:
az: Gözardı edilən cihazlar:

en: Invert scroll direction (Natural scrolling)
az: Sürüşdürmənin istiqamətini dəyişdirmək (təbii sürüşdürmə)

en: Keyboard shortcuts:
az: Klaviatura qısayolları:

en: Left handed mode
az: Sol əl rejimi

[ctx: Locked drags]
en: Timeout:
az: Hərəkətlər arası maksimum gecikmə:

en: Lowest setting for pressure motion factor
az: Təzyiqə uyğun hərəkət əmsalının ən kiçik ayarı

en: Maximum finger movement:
az: Barmağın maksimum hərəkəti:

en: Maximum movement of the finger for detecting a tap
az: Toxunuş kimi aşkar edilməsi üçün barmağın maksimum hərəkəti

[ctx: Maximum pointer movement speed]
en: Maximum:
az: Maksimum:

en: Maximum pointer speed
az: Göstəricinin maksimum sürəti

en: Maximum time (in milliseconds) for detecting a double tap
az: İkili toxunuşun aşkar edilməsi üçün maksimum vaxt (millisaniyələrlə)

en: Maximum time (in milliseconds) for detecting a tap
az: Toxunuşun toxunuş kimi qeydə alınmasının maksimum vaxtı (millisaniyələrlə)

en: Maximum time for double tap:
az: İkili toxunuşun maksimum vaxtı:

en: Maximum time:
az: Maksimum vaxt:

en: Middle-click
az: Orta klik

en: Middle-click (three-finger tap right-click)
az: Orta düymə kliki (üç barmaqla toxunma sağ düymə kliki kimi)

en: Middle-click:
az: Orta düymə kliki:

en: Minimum finger pressure at which touch is considered a palm
az: Ovuc içi kimi qeydə alınacaq toxunuşun minimum təzyiqi

en: Minimum finger width at which touch is considered a palm
az: Ovuc içi kimi qeydə alınacaq toxunuşun minimum eni

en: Minimum pointer speed
az: Göstəricinin minimum sürəti

[ctx: Mouse button]
en: Left button
az: Sol düymə

[ctx: Mouse button]
en: Middle button
az: Orta düymə

[ctx: Mouse button]
en: Right button
az: Sağ düymə

[ctx: Mouse pointer motion parameters]
en: Speed
az: Sürət

en: Move angle (degrees) of finger to generate a scroll event
az: Tək sürüşdürmə halı yaratmaq üçün barmağın dairəvi hərəkər bucağı

en: Move distance of the finger for a scroll event
az: Bir sürüşdürmə halı üçün barmağın hərəkət məsafəsi

en: No touchpad found
az: Toxunma paneli tapılmadı

en: No touchpad found. Connect touchpad now.
az: Toxunma paneli tapılmadı. Toxunma panelini qoşun.

[ctx: Noise cancellation]
en: Horizontal:
az: Üfüqi:

[ctx: Noise cancellation]
en: Vertical:
az: Şaquli:

en: Not able to save all changes. See logs for more information. Please restart this configuration module and try again.
az: Bütün dəyişiklikləri saxlamaq mümkün olmadı. Saxlanılan ətraflı məlumatlara jurnalda baxa bilərsiniz. Lütfən, tənzimləmə modulunu yenidən başladın.

en: Notifications:
az: Bildirişlər:

en: Number of scrolls/second² to decrease the coasting speed
az: Ətalət halında sürüşdürmənin yavaşlaması üçün, sürüşdürmə sayı/saniyə²

[ctx: Palm detection]
en: Minimum pressure:
az: Minimum təzyiq:

[ctx: Palm detection]
en: Minimum width:
az: Minimum en:

en: Pointer Motion
az: Göstəricinin hərəkəti

[ctx: Pointer acceleration]
en: Acceleration:
az: Sürətlənmə:

en: Pointer acceleration:
az: Kursorun sürətlənməsi:

[ctx: Pointer motion]
en: Noise Cancellation
az: Səs-küyün əngəllənməsi

[ctx: Pointer motion]
en: Pressure-Dependent Motion
az: Hərəkətin sürətinin təzyiqdən asılılığı

en: Press anywhere with three fingers
az: Üç barmaqla toxunun

en: Press anywhere with three fingers.
az: Üç barmaqla toxunun.

en: Press anywhere with two fingers
az: İki barmaqla toxunun

en: Press bottom left and bottom right corners simultaneously
az: Eyni vaxtda altdakı sol və sağ künclərə toxunun

en: Press bottom-middle
az: Ortadan aşağıya toxunun

en: Press bottom-right corner
az: Sağ aşağı küncə toxunun

en: Press left and right buttons for middle click
az: Orta düymə kliki üçün sol və sağ düymələri basın

en: Pressure for detecting a release:
az: Buraxmağın təyin olunması təzyiqi:

en: Pressure for detecting a touch:
az: Toxunmanın təyin olunması təzyiqi:

[ctx: Pressure-dependent pointer motion]
en: Maximum factor:
az: Maksimum əmsal:

[ctx: Pressure-dependent pointer motion]
en: Maximum pressure:
az: Maksimum təzyiq:

[ctx: Pressure-dependent pointer motion]
en: Minimum factor:
az: Minimum əmsal:

[ctx: Pressure-dependent pointer motion]
en: Minimum pressure:
az: Minimum təzyiq:

en: Querying input devices failed. Please reopen this settings module.
az: Giriş cihazlarına sorğu göndərilmədi. Lütfən bu ayarlar modulunu yenidən açın.

en: Reverse horizontal scrolling
az: Əksinə üfüqi sürüşdürmə

en: Reverse scrolling:
az: Əksinə sürüşdürmə:

en: Reverse vertical scrolling
az: Əksinə şaquli sürüşdürmə

en: Right-click
az: Sağ klik

en: Right-click (three-finger tap to middle-click)
az: Sağ düymə kliki (üç barmqla toxunma orta düymə kliki rolunda)

en: Right-click:
az: Sağ düymə kliki:

en: Scrolling
az: Sürüşdürmə

[ctx: Scrolling direction]
en: Horizontal
az: Üfüqi

[ctx: Scrolling direction]
en: Vertical
az: Şaquli

[ctx: Scrolling distance]
en: Horizontal:
az: Üfüqi:

[ctx: Scrolling distance]
en: Vertical:
az: Şaquli:

en: Scrolling is engaged when a drag starts in the given trigger region.
    Moving your finger in clockwise circles around the center of the touchpad
    will scroll down and counter clockwise motion will scroll up
az: Dairəvi sürüşdürmə, barmaq təyin olunmuş sahədə hərəkətə başladıqda aktiv olur.
    Toxunma panelinin mərkəzi ətrafında barmağı saat əqrəbi istiqamətində
    hərəkət etdirmək aşağı sürüşdürməni, saat əqrəbinin əksinə hərəkət isə yuxarı sürüşdürməni aktiv edəcək

en: Scrolling speed:
az: Sürüşdürmə sürəti

en: Scrolling:
az: Sürüşdürmə:

en: Sensitivity
az: Həsaslıq

en: Show active settings
az: Aktiv ayarları göstərmək

en: Single tap is left button click.
az: Tək vuruş sol düymə kliki kimi.

en: Single tap timeout:
az: Tək toxunuş gecikməsi:

en: Slide on the touchpad edges scrolls.
az: Toxunma panelinin kənarları boyu hərəkətlə sürüşdürmək.

en: Slide with two fingers scrolls.
az: Toxunma panelində iki barmağı hərəkər etdirməklə sürüşdürmək.

en: Sliding over touchpad directly after tap drags.
az: Vurduqdan sonra, elementi toxunma paneli üzərində şürüşdürmək.

[ctx: Slower Scroll]
en: Slower
az: Yavaş

en: Software enabled buttons will be added to bottom portion of your touchpad.
az: Virtual proqram düymələri toxunma panelinizin aşağı hissəsinə əlavə olunacaq.

en: Software enabled middle-button will be added to bottom portion of your touchpad.
az: Virtual proqram orta düyməsi, toxunma panelinizin aşağı hissəsinə əlavə olunacaq.

en: Some devices might be incorrectly treated as a mouse.
    You can add them to this list so that they will be ignored when they're plugged in.
az: Bəzi cihazlar yalnış olaraq siçan kimi qəbul edilə bilər.
    Əgər belələrini bu siyahıya əlavə etsəniz onlar qoşulma zamanı gözardı ediləcəklər.

en: Swap left and right buttons.
az: Sol və sağ düymələri dəyişmək.

en: System Settings module for managing your touchpad
az: Toxunma paneli ayarları modulu

en: System Settings module, daemon and Plasma applet for managing your touchpad
az: Toxunma panelinizi tənzimləmək üçün Sistem ayarları modulu, köməkçi xidmət və həmçinin Plasma əlavəsi

en: Tap Detection
az: Toxunuşun aşkarlanması

en: Tap to Click
az: Toxunuşla klikləmək

en: Tap with two finger to enable right click.
az: İki barmaqla toxunma sağ düymə klikini əvəz edir.

en: Tap with two fingers to middle-click, tap with three fingers to right-click.
az: İki barmaqla toxunma orta düymə kliki kimi, üç barmaqla toxunma sağ düymə kliki kimi.

en: Tap with two fingers to middle-click.
az: Orta düymə kliki üçün iki barmaqla toxunmaq.

en: Tap with two fingers to right-click, tap with three fingers to middle-click.
az: Sağ düymə kliki üçün iki barmaqla toxunmaq, orta düymə kliki üçün üç barmaqla toxunmaq.

en: Tap with two fingers to right-click.
az: Sağ düymə kliki üçün iki barmaqla toxunmaq.

en: Tap-and-Drag Gesture
az: İkinci toxunuşdan sonra tutub sürüşdürmək

en: Tap-and-drag
az: Vuraraq sürüşdürmək

en: Tap-and-drag lock
az: Barmağı qaldırdıqdan sonra sürüşdürməni davam etdirmək

en: Tap-to-click
az: Siçanın düyməsinin kliki rolunda

[ctx: Tapping]
en: One finger:
az: Bir barmaqla toxunuş:

[ctx: Tapping]
en: Three fingers:
az: Üç barmaqla toxunuş:

[ctx: Tapping]
en: Two fingers:
az: İki barmaqla toxunuş:

en: Tapping:
az: Basılma:

en: Testing area
az: Test sahəsi

en: The minimum horizontal hardware distance required to generate motion events
az: Hərəkət kimi qeydə alınan minimal üfüqi yerdəyişmə

en: The minimum vertical hardware distance required to generate motion events
az: Hərəkət kimi qeydə alınan minimal şaquli yerdəyişmə

en: These settings won't take effect in the testing area
az: Bu ayarlar sınaq sahəsində qüvvəyə minməyəcək

en: This gesture is an alternative way of dragging. It is performed by tapping (touching and releasing the finger), then touching again and moving the finger on the touchpad
az: Bu rejim tutub sürüşdürmək üçün alternativ üsuldur. belə ki, kursorun hərəkəti siçanın düyməsinin basılı vəziyyətdə hərəkəti kimi qeydə alınır. Tutub sürüşdürməyi başlatmaq üçün ikili toxunuş edin, lakin ikinci toxunuşda barmağınızı buraxmayın. Barmağınızı buraxmayanadək yerdəyişmə, tutub sürüşdürmə funksiyasını yerinə yetirəcək

en: This program incorporates work covered by this copyright notice:
    Copyright © 2002-2005,2007 Peter Osterlund
az: Bu proqram müəllif hüquqları bildirişini əhatə edən fəaliyyəti
    özündə birləşdirir:
    Copyright © 2002-2005,2007 Peter Osterlund

en: Timeout after a tap to recognize it as a single tap
az: Toxunuşdan sonra tək toxunuş kimi qeydə alınacaq müddət

en: Timeout:
az: Aktivlik müddəti:

en: Toggle Touchpad
az: Toxunma panelini aktiv etmək və ya söndürmək

en: Touchpad
az: Toxunma paneli

[ctx: Touchpad]
en: Corners
az: Künclər

[ctx: Touchpad]
en: Palm Detection
az: Ovuc içi aşkarlanması

[ctx: Touchpad]
en: Sensitivity
az: Həsaslıq

[ctx: Touchpad - Scrolling]
en: Circular Scrolling
az: Dairəvi sürüşdürmə

[ctx: Touchpad - Scrolling]
en: Coasting
az: Ətalət halında sürüşdürmə

[ctx: Touchpad - Scrolling]
en: Scrolling Distance
az: Sürüşdürmə məsafəsi

[ctx: Touchpad Edge]
en: All edges
az: Bütün kənarlar

[ctx: Touchpad Edge]
en: Bottom edge
az: Aşağı kənar

[ctx: Touchpad Edge]
en: Bottom left corner
az: Aşağı sol künc

[ctx: Touchpad Edge]
en: Bottom right corner
az: Aşağı sağ künc

[ctx: Touchpad Edge]
en: Left edge
az: Sol kənar

[ctx: Touchpad Edge]
en: Right edge
az: Sağ kənar

[ctx: Touchpad Edge]
en: Top edge
az: Yuxarı kənar

[ctx: Touchpad Edge]
en: Top left corner
az: Yuxarı sol künc

[ctx: Touchpad Edge]
en: Top right corner
az: Yuxarı sağ künc

en: Touchpad KCM
az: Toxunma Paneli

[ctx: Touchpad corner]
en: Bottom left:
az: Aşağı sol:

[ctx: Touchpad corner]
en: Bottom right:
az: Aşağı sağ:

[ctx: Touchpad corner]
en: Top left:
az: Yuxarı sol:

[ctx: Touchpad corner]
en: Top right:
az: Yuxarı sağ:

en: Touchpad disconnected. Closed its setting dialog.
az: Toxunma paneli ayrildı. Onun ayarlar dialoqu pəncərəsi bağlandı.

en: Touchpad disconnected. No other touchpads found.
az: Toxunma paneli ayrıldı, başqa toxunma panelləri tapılmadı.

en: Touchpad edges
az: Toxunma paneli kənarları ilə

[ctx: Touchpad gesture]
en: Locked Drags
az: Kilidli sürüşdürmə

[ctx: Touchpad gesture]
en: Taps
az: Toxunuş

en: Touchpad was disabled because a mouse was plugged in
az: Siçan qoşulduğu üçün Toxunma paneli söndürüldü

en: Touchpad was enabled because the mouse was unplugged
az: Siçan ayrıldığı üçün Toxunma paneli aktiv edildi

en: Touchscreen like scrolling.
az: Toxunma ekranındakı kimi sürüşdürmə.

en: Trigger region on the touchpad to start circular scrolling
az: Dairəvi sürüşdürmənin başladıldığı toxunma paneli sahəsi

en: Two fingers
az: iki barmaq

en: Two-finger scrolling:
az: İki barmaqla sürüşdürmə:

en: Two-finger tap:
az: İki barmaqla toxunma:

en: When finger pressure drops below this value, the driver counts it as a release
az: Basılma təzyiqi bu göstəricidən az olduqda sürücü onu toxunmanı 
    buraxmaq kimi qeydə alır

en: When finger pressure goes above this value, the driver counts it as a touch
az: Basılma təzyiqi bu göstəricidən çox olduqda, sürücü onu toxunma kimi 
    qeydə alır

en: When used together with vertical scrolling, hitting the upper or lower right corner will seamlessly switch over from vertical to circular scrolling
az: Əgər başlama sahəsi üçün sağ yuxarı və aşağı künclər seçilərsə, şaquli kənar sürüşdürmə istifadə edildikdə, barmağı sağ yuxarı və aşağı küncdə yerləşdirdikdən sonra vertikal sürüşdürmə əvəzinə dairəvi sürüşdürməni istifadə etməyə başlamaq olar

en: Which mouse button is reported on a left bottom corner tap
az: Sol aşağı küncə toxunuşun hansı siçan düyməsinə uyğun olması

en: Which mouse button is reported on a left top corner tap
az: Yuxarı sol küncə toxunuşun hansı siçan düyməsinə uyğun olması

en: Which mouse button is reported on a non-corner one-finger tap
az: Künc olmadan bir barmaqla toxunduşun hansı siçan düyməsinə uyğun olması

en: Which mouse button is reported on a non-corner three-finger tap
az: Künc olmadan üç barmaqla toxunuşun hansı siçan düyməsinə uyğun olması

en: Which mouse button is reported on a non-corner two-finger tap
az: Künc olmadan iki barmaqla toxunuşun hansı siçan düyməsinə uyğun olması

en: Which mouse button is reported on a right bottom corner tap
az: Sağ aşağı küncə toxunuşun hansı siçan düyməsinə uyğun olması

en: Which mouse button is reported on a right top corner tap
az: Sağ yuxarı küncə toxunuşun hansı siçan düyməsinə uyğun olması

en: Your finger needs to produce this many scrolls per second in order to start coasting
az: Ətalət halında sürüşdürməni başlatmaq üçün barmağınızı saniyədə müəyyən sürətlə hərəkət etdirməniz lazımdır
