kmail - en to be translation catalogue (222 entries)

en:  Column: %1
be:  Калонка: %1

en:  sec
be:  сек

en: &Add...
be: &Дадаць...

en: &Address Book
be: &Адрасная кніга

en: &All Fields
be: &Усе палі

en: &Attach
be: &Далучыць

en: &Automatic Spellchecking
be: &Аўтаматычная праверка правапісу

en: &Configure KMail...
be: &Наставіць KMail...

en: &Create Filter
be: &Стварыць фільтар

en: &Dictionary
be: &Слоўнік

en: &Dictionary:
be: &Слоўнік:

en: &Display Message
be: &Паказваць паведамленне

en: &Drafts folder:
be: Тэчка &чарнавікоў:

en: &Duplicate existing identity
be: &Дубляваць існуючае ўвасабленне

en: &Email address:
be: &Адрас электроннай пошты:

en: &Encrypt Message
be: &Зашыфраваць паведамленне

en: &Existing identities:
be: &Існуючыя ўвасабленні:

en: &Find Messages...
be: &Шукаць паведамленні...

en: &Find in Message...
be: Ш&укаць у паведамленні...

en: &Forward
be: &Пераслаць

en: &From
be: &Ад

en: &Go
be: Іс&ці

en: &Identity
be: &Увасабленне

en: &Identity:
be: &Увасабленне:

en: &Ignore Thread
be: &Ігнараваць тэму

en: &Mail Transport
be: &Паштовы транспарт

en: &Mail transport:
be: Паш&товы транспарт:

en: &Message
be: &Паведамленне

en: &Modify...
be: &Змяніць...

en: &Move All Messages to Trash
be: &Перанесці ўсе паведамленні ў сметнік

en: &Move to Trash
be: &Перанесці ў сметнік

en: &New Message...
be: &Новае паведамленне...

en: &New identity:
be: &Новае ўвасабленне:

en: &Next Message
be: &Наступнага паведамлення

en: &Previous Message
be: &Папярэдняга паведамлення

en: &Rename
be: &Перайменаваць

en: &Reply-To address:
be: Адрас для &адказу:

en: &Reply...
be: &Адказаць...

en: &Save as Draft
be: &Захаваць як чарнавік

en: &Send Mail
be: &Адаслаць пошту

en: &Send Mail Via
be: &Адаслаць пошту праз

en: &Send Now
be: &Даслаць зараз

en: &Send as Is
be: &Даслаць як ёсць

en: &Sent-Mail Folder
be: Т&эчка дасланай пошты

en: &Sent-Mail folder:
be: Тэчка да&сланай пошты:

en: &Sign Message
be: &Падпiсаць паведамленне

en: &Specify the Subject
be: &Указаць тэму

en: &Spellchecker...
be: &Праверка правапісу...

en: &Value:
be: &Значэнне:

en: &With empty fields
be: &З пустымі палямі

en: &Your name:
be: &Ваша імя:

en: <qt>Are you sure you want to delete the empty folder <b>%1</b>?</qt>
be: <qt>Вы ўпэўнены ў тым, што жадаеце выдаліць пустую тэчку <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to move all messages from folder <b>%1</b> to the trash?</qt>
be: <qt>Вы ўпэўнены ў тым, што жадаеце перанесці ўсе паведамленні з тэчкі <b>%1</b> у сметнік?</qt>

en: <unknown>
be: <невядомы>

en: A&dd...
be: &Дадаць...

en: A&pply Filter
be: У&жыць фільтр

en: Add an attachment to the mail. This can be repeated
be: Дадаць адно або некалькі ўкладанняў у паведамленне

en: Add to Address Book
be: Дадаць у адрасную кнігу

en: Add...
be: Дадаць...

en: Anti-virus support
be: Падтрымка антывіруса

en: Append S&ignature
be: Дадаць п&одпіс

en: Appl&y All Filters
be: Ужы&ць усе фільтры

en: Apply &to:
be: Ужываць &для:

en: Are you sure you want to empty the trash folder?
be: Вы ўпэўнены ў тым, што жадаеце ачысцiць сметнік?

en: Bookmark This Link
be: Дадаць гэтую спасылку ў закладкі

en: Check &Mail
be: Праверыць &пошту

en: Cl&ean Spaces
be: Ач&ысціць прагалы

en: Collapse all threads in the current folder
be: Згарнуць усе тэмы ў цякучай тэчцы

en: Composer
be: Рэдактар

en: Configure &Filters...
be: Наставіць &фільтры...

en: Configure &Notifications...
be: Наставіць &нагадванні...

en: Copy Message to Folder
be: Капіяваць паведамленне ў тэчку

en: Core developer
be: Асноўны распрацоўшчык

en: D&ictionary:
be: С&лоўнік:

en: Date
be: Дата

en: Defa&ult send method:
be: Метад адпраўкі &па змаўчанні:

en: Delete Folder
be: Выдаліць тэчку

en: Delete Message
be: Выдаліць паведамленне

en: Delete Messages
be: Выдаліць паведамленні

en: Delete Search
be: Выдаліць пошук

en: Delete T&hread
be: Выдаліць &тэму

en: Deleting messages
be: Выдаленне паведамленняў

en: Documentation
be: Дакументацыя

en: E&mpty Trash
be: А&чысцiць сметнік

en: Edit...
be: Рэдагаваць...

en: Email Address
be: Адрас электроннай пошты

en: Empty Trash
be: Ачысцiць сметнік

en: Encrypt
be: Зашыфраваць

en: Encryption
be: Шыфраванне

en: Enter charset:
be: Увядзіце знаказбор:

en: Enter new key word:
be: Увядзіце новае ключавое слова:

en: Expand all threads in the current folder
be: Разгарнуць усе тэмы ў бягучай тэчцы

en: Expire...
be: Выдаліць старыя...

en: F&older
be: Т&эчка

en: Filter %1
be: Фільтар %1

en: Fixed Width Font
be: Фіксаваны шрыфт

en: Folder List
be: Спіс тэчак

en: Former maintainer
be: Былы кіраўнік праекту

en: Forward To...
be: Пераслаць да...

en: GnuPG support
be: Падтрымка GnuPG

en: Go to the next folder with unread messages
be: Перайсьці да наступнай тэчкі з непрачытанымі паведамленнямі

en: Go to the next message
be: Перайсці да наступнага паведамлення

en: Go to the next unread message
be: Перайсці да наступнага непрачытанага паведамлення

en: Go to the next unread text
be: Перайсці да наступнага непрачытанага тэксту

en: Go to the previous folder with unread messages
be: Перайсьці да папярэдняй тэчкі з непрачытанымі паведамленнямі

en: Go to the previous message
be: Перайсці да папярэдняга паведамлення

en: Go to the previous unread message
be: Перайсці да папярэдняга непрачытанага паведамлення

en: HTML Messages
be: HTML паведамленні

en: HTML Status Bar Background - HTML Message
be: Фон радку статусу HTML - HTML паведамленне

en: HTML Status Bar Background - No HTML Message
be: Фон радку статусу HTML - не HTML паведамленне

en: Identity Name
be: Імя ўвасаблення

en: Ignore service URL of certificates
be: &Не дасылаць сертыфікаты

en: Important Message
be: Важнае паведамленне

en: Invalid Email Address
be: Некарэктны адрас электроннай пошты

en: KDE Email Client
be: Кліент электроннай пошты KDE

en: KMail &Introduction
be: &Уводзіны ў KMail

en: KMail Error
be: Памылка KMail

en: Last Search
be: Апошні пошук

en: Link
be: Спасылка

en: List Archives
be: Архівы спісу

en: List Help
be: Дапамога спісу

en: M&ove Thread to Trash
be: Перанесці тэму ў сметнік

en: Mailing list description:
be: Апісанне спісу распаўсюджвання:

en: Maintainer
be: Падтрымка

en: Mar&k Message
be: Паз&начыць паведамленне

en: Mar&k selected message as read after
be: Паз&начыць выбранае паведамленне як прачытанае пасля

en: Mark &Thread
be: Пазначыць &тэму

en: Mark Thread as &Important
be: Пазначыць тэму як &важную

en: Mark Thread as &Read
be: Пазначыць тэму як &прачытаную

en: Mark Thread as &Unread
be: Пазначыць тэму як &непрачытаную

en: Mark all messages in the selected thread as read
be: Пазначыць усе паведамленні ў выбранай тэме як прачытаныя

en: Mark all messages in the selected thread as unread
be: Пазначыць усе паведамленні ў выбранай тэме як непрачытаныя

en: Message Body
be: Цела паведамлення

en: Message List
be: Спіс паведамленняў

en: Message List - Important Messages
be: Спіс паведамленняў - важныя паведамленні

en: Message List - Unread Messages
be: Спіс паведамленняў - непрачытаныя паведамленні

en: Mod&ify...
be: &Змяніць...

en: Modify...
be: Змяніць...

en: Move Message to Folder
be: Перанесці паведамленне ў тэчку

en: Move message to trashcan
be: Перанесці паведамленне ў сметнік

en: Move thread to trashcan
be: Перанесьці тэму ў сметнік

en: Move to Trash
be: Перанесці ў сметнік

en: Moved all messages to the trash
be: Перанесці ўсе паведамленні ў сметнік

en: Moving messages
be: Перанос паведамленняў

en: Moving messages canceled.
be: Перанос паведамленняў адменены.

en: Moving messages failed.
be: Немагчыма перанесьці паведамленні.

en: Name of the attachment:
be: Назва далучэння:

en: New Message To...
be: Новае паведамленне да...

en: New Messages In
be: Новыя паведамленні ў

en: Next &Unread Message
be: Наступнага &непрачытанага паведамлення

en: Next Unread &Folder
be: Наступнай непрачытанай &тэчкі

en: No Picture
be: Няма выявы

en: No Subject
be: Без тэмы

en: No Subject Specified
be: Тэма не ўказаная

en: No picture set for your address book entry.
be: Не выбраны малюнак для кантакту.

en: Not available
be: Недаступны

en: Not available.
be: Недаступны.

en: Only check for new mail
be: Толькі праверыць наяўнасць новых паведамленняў

en: Only open composer window
be: Адкрыць толькі акно рэдактара

en: Open Message
be: Адкрыць паведамленне

en: Open in Address Book
be: Адкрыць у адраснай кнізе

en: OpenPGP encryption key:
be: Ключ OpenPGP для шыфравання:

en: OpenPGP signing key:
be: Ключ OpenPGP для подпісу:

en: Organi&zation:
be: Устано&ва:

en: Original author
be: Аўтар ідэі

en: PGP 6 support and further enhancements of the encryption support
be: Падтрымка PGP 6 і далейшыя паляпшэнні падтрымкі шыфравання

en: POP filters
be: POP фільтры

en: Previous Unread &Message
be: Папярэдняга непрачытанага &паведамлення

en: Previous Unread F&older
be: Папярэдняй непрачытанай т&эчкі

en: Printing Output
be: Друк

en: Quote original message:
be: Цытаваць арыгінальнае паведамленне:

en: Quoted Text - First Level
be: Цытуемы тэкст - першы ўзровень

en: Quoted Text - Second Level
be: Цытуемы тэкст - другі ўзровень

en: Quoted Text - Third Level
be: Цытуемы тэкст - трэці ўзровень

en: Re&move
be: З&нішчыць

en: Read message body from 'file'
be: Прачытаць цела паведамлення з 'файла'

en: Remo&ve
be: Зні&шчыць

en: Reply To...
be: Даслаць адказ да...

en: Reply Without &Quote...
be: Адказаць без &цытавання...

en: Reply to &All...
be: Адказаць &усім...

en: Reply to A&uthor...
be: Адказаць а&ўтару(цы)...

en: Reply to Mailing-&List...
be: Адказаць у &спіс распаўсюджвання...

en: S&end as Is
be: Д&аслаць як ёсць

en: S/MIME encryption certificate:
be: Сертыфікат S/MIME для шыфравання:

en: S/MIME signing certificate:
be: Сертыфікат S/MIME для подпісу:

en: Save &As...
be: Захаваць &як...

en: Save A&ttachments...
be: Захаваць &далучэнні...

en: Save Attachments...
be: Захаваць далучэнні...

en: Save Link As...
be: Захаваць спасылку як...

en: Search &only in:
be: Шукаць т&олькі ў:

en: Search folder &name:
be: &Імя тэчкі пошуку:

en: Security Warning
be: Папярэджанне сыстэмы бясьпекі

en: Select &All Messages
be: Пазначыць &усе паведамленні

en: Select the number of days here
be: Выбраць колькасьць дзён тут

en: Send &Later
be: Даслаць &пазней

en: Send &Later Via
be: Даслаць &пазней праз

en: Send A&gain...
be: Даслаць з&ноў...

en: Send Confirmation
be: Даслаць пацверджанне

en: Send Later
be: Даслаць пазней

en: Send Now
be: Даслаць зараз

en: Sending messages
be: Адпраўка паведамленняў

en: Sent-mail &folder:
be: &Тэчка дасланай пошты:

en: Set as &Default
be: Выбраць па &змаўчанні

en: Set as Default
be: Зрабіць прадвызначаным

en: Set body of message
be: Задаць цела паведамлення

en: Set subject of message
be: Тэма паведамлення

en: Sign
be: Падпісаць

en: Signature
be: Подпіс

en: Specify e&ditor:
be: Указаць р&эдактар:

en: Spellchecker
be: Праверка правапісу

en: Sta&ndard format (%1)
be: Ста&ндартны фармат (%1)

en: Subscribe to List
be: Падпісацца на спіс

en: The file does not contain a message.
be: Файл не змяшчае паведамлення.

en: There is nothing to undo.
be: Адсутнічаюць дзеянні для адмены.

en: This charset is not supported.
be: Гэты знаказбор не падтрымліваецца.

en: Unread Message
be: Непрачытанае паведамленне

en: Usability tests and improvements
be: Паляпшэнне эрганомікі

en: Use e&xternal editor instead of composer
be: Выкарыстоўваць з&нешні рэдактар замест унутранага

en: View the given message file
be: Праглядзець файл з паведамленнем

en: You do not have your own contact defined in the address book.
be: Няма вашага кантакту ў вашай адраснай кнізе.

en: unnamed
be: безназоўны

en: Ägypten and Kroupware project management
be: Кіраванне праектамі Ägypten і Kroupware
