kdelibs4 - en to bg translation catalogue (230 entries)

en: 1 download | %1 downloads
bg[0]: 1 изтегляне
bg[1]: %1 изтегляния

en: <a href="https://opendesktop.org">Homepage</a>
bg: <a href="https://opendesktop.org"> Начална страница </a>

en: <br />Provider: %1
bg: <br />Доставчик: %1

en: <br />Version: %1
bg: <br />Версия: %1

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
bg: <qt>Грешка при стартиране на <i>gpg</i> и проверката целостта на файла. Моля, проверете дали програмата <i>gpg</i> е инсталирана и настроена на вашата система.</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
bg: <qt>Грешка при стартиране на <i>gpg</i> и изтегляне на наличните ключове. Моля, проверете дали програмата <i>gpg</i> е инсталирана и настроена на вашата система.</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
bg: <qt>Грешка при стартиране на <i>gpg</i> и подписването на файла. Моля, проверете дали програмата <i>gpg</i> е инсталирана и настроена на вашата система.</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
bg: <qt>Въведете паролата за ключа <b>0x%1</b>, принадлежащ на <br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>

[ctx: @action:button]
en: No
bg: Не

[ctx: @action:button]
en: Yes
bg: Да

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure...
bg: Конфигуриране...

[ctx: @action:inmenu]
en: Install
bg: Инсталиране

[ctx: @action:inmenu]
en: More
bg: Допълнителни

[ctx: @action:inmenu]
en: No further information available.
bg: Няма допълнителна информация.

[ctx: @action:inmenu]
en: Not installed:
bg: Не инсталирани:

[ctx: @action:inmenu]
en: Visit homepage
bg: Посещаване на домашна страница

[ctx: @action:inmenu %1="$GenericName"]
en: %1 - all devices
bg: %1 - всички устройства

[ctx: @action:inmenu %1="$GenericName"]
en: %1 - current device
bg: %1 - текущо устройство

[ctx: @action:inmenu %1="$GenericName"]
en: %1 - current folder
bg: %1 - текуща папка

[ctx: @knewstuff5]
en: Upload New Stuff: %1
bg: Качване на ново разширение: %1

[ctx: A description of how to upload content to a generic provider]
en: To upload new entries, or to add content to an existing entry on the KDE Store, please open the website and log in. Once you have done this, you will be able to find the My Products entry in the menu which pops up when you click your user icon. Click on this entry to go to the product management system, where you can work on your products .
bg: За да качите нови записи, или да добавите съдържание към съществуващ запис в KDE Store, моля отворете уебсайта и влезте. След като сте направили това, ще можете да намерите Моите продукти в менюто, което се появява, когато кликнете върху иконата на потребителя. Кликнете върху този запис, за да отидете в системата за управление на продуктите, където можете да работите върху вашите продукти.

[ctx: A description of how to upload content to the KDE Store specifically]
en: To upload new entries, or to add content to an existing entry, please open the provider's website and follow the instructions there. You will likely need to create a user and log in to a product management system, where you will need to follow the instructions for how to add. Alternatively, you might be required to contact the managers of the site directly to get new content added.
bg: За да качите нови записи или да добавите съдържание към съществуващ запис, моля отворете уебсайта на доставчика и следвайте инструкциите там. Вероятно ще трябва да създадете потребител и да влезете в система за управление на продукти, където ще трябва да следвате инструкциите за добавяне. Като алтернатива може да се наложи да се свържете директно с мениджърите на сайта, за да качите ново съдържание.

en: A kns url to show information from. The format for a kns url is kns://knsrcfile/providerid/entryid
    'knsrcfile'
    is the name of a knsrc file as might be passed directly through this tool's knsrcfile argument
    'providerid'
    is the hostname of the provider the entry should exist on
    'entryid'
    is the unique ID of an entry found in the provider specified by the knsrc file.
     An example of such a url is kns://peruse.knsrc/api.kde-look.org/1316714
bg: Адрес на  kns, от който да се показва информация. Форматът за адрес на kns е kns://knsrcfile/providerid/entryid
    'knsrcfile'
    е името на файла knsrc, който може да бъде посочен като аргумент в този инструмент 
    'providerid'
    е името на хост на доставчика
    'entryid'
    е уникален идентификационен номер в knsrc файла.
    Пример за такъв адрес е  kns://peruse.knsrc/api.kde-look.org/1316714

[ctx: A link to make a donation for a Get Hot New Stuff item (opens a web browser)]
en: Make a donation
bg: Направете дарение

[ctx: A link to the description of this Get Hot New Stuff item]
en: Homepage
bg: Домашна страница

[ctx: A link to the knowledgebase (like a forum) (opens a web browser)]
en: Knowledgebase (no entries) | Knowledgebase (%1 entries)
bg[0]: База знания (без записи)
bg[1]: База знания (%1 записа)

[ctx: A link which, when clicked, opens a new sub page with comments (comments with or without ratings) for this entry]
en: %1 Reviews and Comments
bg: %1 рецензии и коментари

[ctx: A link which, when clicked, opens a website with information on donation in support of the entry]
en: Find out how to donate to this project
bg: Разберете как да дарите за този проект

[ctx: A link which, when clicked, opens the website associated with the entry (this could be either one specific to the project, the author's homepage, or any other website they have chosen for the purpose)]
en: Open the homepage for %1
bg: Отваряне на началната страница за %1

[ctx: A message which is shown when the user attempts to display a specific entry from a specific provider, but that entry isn't found]
en: The entry you attempted to display, identified by the unique ID %1, could not be found.
bg: Въвеждането, което сте се опитали да покажете, идентифицирано от уникалния идентификатор %1, не може да бъде намерено.

[ctx: A passive notification shown when installation of an item is initiated]
en: Installing %1 from %2
bg: Инсталиране на %1 от %2

[ctx: A placeholder title used in the dialog when there is no better title available]
en: Download New Stuff
bg: Изтегляне на нови разширения

[ctx: A text shown beside a busy indicator suggesting that data is being fetched]
en: Loading more…
bg: Зареждане на още...

[ctx: A text shown beside a busy indicator suggesting that data is being fetched]
en: Updating information...
bg: Обновяване на информацията...

en: All Categories
bg: Всички категории

en: All Providers
bg: Всички доставчици

en: All categories are missing
bg: Всички категории липсват

en: Alphabetical
bg: Азбучно

en: An error occurred during the installation process:
    %1
bg: Възникна грешка по време на инсталационния процес:
    %1

[ctx: An informational message which is shown to inform the user they are not authorized to use GetHotNewStuff functionality]
en: You are not authorized to Get Hot New Stuff. If you think this is in error, please contact the person in charge of your permissions.
bg: Не сте упълномощени да получавате нови разширения. Ако смятате, че това е грешка,моля свържете се с лицето, отговарящо за вашите разрешения.

[ctx: An unnamed provider]
en: Your Provider
bg: Доставчик

en: Author:
bg: Автор:

en: Become a Fan
bg: Станете фен

en: Cannot install '%1' because it points to a web page. Click <a href='%2'>here</a> to finish the installation.
bg: Не може да се инсталира "%1", защото сочи към уеб страница. Натиснете <a href='%2'>тук</a> за да завършите инсталацията.

en: Category:
bg: Категория:

en: Changelog:
bg: Списък с промените:

[ctx: Combined title for the entry details page made of the name of the entry, and the author's name]
en: %1 by %2
bg: %1 от %2

en: Comments and Reviews:
bg: Коментари и рецензии:

en: Configuration file exists, but cannot be opened: "%1"
bg: Конфигурационен файл съществува, но не може да бъде отворен:"%1"

en: Configuration file is invalid: "%1"
bg: Файлът с настройки е невалиден: "%1"

en: Configure menu
bg: Меню за конфигуриране

en: Configure menu - %1
bg: Меню за конфигуриране - %1

en: Contribute your own…
bg: Качете своя собствена…

en: Could not create a package installer for the service type %1: The installer does not have a valid structure
bg: Неуспешно създаване на инсталатор на пакет за типа услуга %1: Инсталаторът няма валидна структура

en: Could not determine the type of archive of the downloaded file %1
bg: Неуспешно определяне на вида на архива на изтегления файл %1

en: Could not initialise the installation handler for %1
    This is a critical error and should be reported to the application author
bg: Неуспешно инициализиране на манипулатора на инсталацията за %1
    Това е критична грешка и трябва да се докладва на автора на приложението

en: Could not install "%1": file not found.
bg: "%1" не може да бъде инсталиран: файлът не е намерен.

en: Could not install %1
bg: "%1" не може да бъде инсталиран

en: Could not load get hot new stuff providers from file: %1
bg: Неуспешно зареждане на списък с доставчици на нови разширения от файл: %1

en: Could not open %1 for reading
bg: Не можа да се отвори %1 за четене

en: Could not open %1 for writing
bg: Не можа да се отвори %1 за запис

en: Could not perform an installation of the entry %1 as it does not have any downloadable items defined. Please contact the author so they can fix this.
bg: Не може да извърши инсталация на запис %1, тъй като няма дефинирани елементи за изтегляне. Моля, свържете се с автора, за да могат да поправят това.

en: Detailed Tiles View Mode
bg: Режим на подробен преглед с плочки

en: Details
bg: Подробности

en: Details for %1
bg: Подробности за %1

en: Details view mode
bg: Преглед с подробности

en: Download New %1...
bg: Изтегляне на нов %1...

en: Download New Stuff...
bg: Изтегляне на нови неща...

en: Download of "%1" failed, error: %2
bg: Грешка при изтеглянето на "%1": %2

en: Download of item failed: no download URL for "%1".
bg: Изтеглянето на елемента е неуспешно: няма URL за изтегляне за "%1".

en: Downloads
bg: Изтегляния

en: Error initializing provider.
bg: Грешка при зареждане на доставчика.

en: Everything
bg: Всичко

en: Failed to adopt '%1'
    %2
bg: Неуспешно приемане на "%1"
    %2

en: Failed to create a job for the package management task. This is usually because the package is invalid. We attempted to operate on the package %1
bg: Неуспешно създаване на задачата за управление на пакети. Това обикновено е така, защото пакетът е невалиден. Опитахме се да обработим пакета %1

en: Failed to open the archive file %1. The reported error was: %2
bg: Неуспешно отваряне на архивния файл %1. Отчетената грешка беше: %2

en: For this menu there are some more tools suggested which are currently not installed:
bg: За това меню има предложени още някои инструменти, които в момента не са инсталирани:

en: Get Hot New Stuff
bg: Изтегляне на нови неща

en: Get Hot New Stuff!
bg: Изтегляне на нови неща!

en: Go to...
bg: Отиване на...

en: Homepage:
bg: Начална страница:

en: How To Donate:
bg: Как да направим дарение:

en: Icons
bg: Икони

en: Icons Only View Mode
bg: Режим на преглед само с икони

en: Icons view mode
bg: Преглед с икони

en: Initializing
bg: Инициализиране

en: Install
bg: Инсталиране

en: Install Again
bg: Инсталиране отново

en: Installation of %1 failed: %2
bg: Неуспешно инсталиране на %1: %2

en: Installed
bg: Инсталирани

en: Installing
bg: Инсталиране

en: Invalid item.
bg: Неправилен запис.

en: Key used for signing:
bg: Ключове, използвани за подписване:

[ctx: Knewstuff5]
en: All Entries
bg: Всички записи

[ctx: Knewstuff5]
en: Back
bg: Назад

[ctx: Knewstuff5]
en: Featured
bg: Специални

[ctx: Knewstuff5]
en: Home
bg: Домашна страница

[ctx: Knewstuff5]
en: New
bg: Нови

[ctx: Knewstuff5]
en: Popular
bg: Популярни

[ctx: Knewstuff5]
en: Recommended
bg: Препоръчани

[ctx: Knewstuff5]
en: Restart
bg: Рестартиране

[ctx: Knewstuff5]
en: Search Preset: %1
bg: Търсене на предварителни настройки %1

[ctx: Knewstuff5]
en: Shelf
bg: Рафт

[ctx: Knewstuff5]
en: Subscriptions
bg: Абонаменти

[ctx: Knewstuff5]
en: Up
bg: Нагоре

[ctx: Label for the busy indicator showing an item is being installed OR uninstalled]
en: Working...
bg: Обработване...

[ctx: Label for the busy indicator showing an item is in the process of being updated]
en: Updating...
bg: Актуализиране...

[ctx: Label for the busy indicator showing an item is installing]
en: Installing...
bg: Инсталиране...

[ctx: Label for the busy indicator which should only be shown when the entry has been given some unknown or invalid status.]
en: Invalid or unknown state. <a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=frameworks-knewstuff">Please report this to the KDE Community in a bug report</a>.
bg: Невалидно или неизвестно състояние. <a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=frameworks-knownstuff"> Моля, докладвайте това на общността на KDE в доклад за грешка </a>.

en: Large Preview View Mode
bg: Режим на предварителен преглед

en: Learn how to add your own hot new stuff to this list
bg: Научете се как да качвате нови разширения в този списък

[ctx: List option which will set the filter so only installed items are shown]
en: Installed Only
bg: Само инсталирани

[ctx: List option which will set the filter so only installed items are shown]
en: Show Only Installed Entries
bg: Показване само на инсталирани записи

[ctx: List option which will set the filter so only installed items with updates available are shown]
en: Show Only Updateable Entries
bg: Показване само на записи с възможност за актуализиране

[ctx: List option which will set the filter so only installed items with updates available are shown]
en: Updateable Only
bg: Само за актуализиране

[ctx: List option which will set the filter to show everything]
en: Show All Entries
bg: Показване на всички записи

[ctx: List option which will set the filter to show everything]
en: Show Everything
bg: Показване на всичко

[ctx: List option which will set the sort order to based on number of downloads]
en: Show Most Downloaded First
bg: Първо най-често изтегляни

[ctx: List option which will set the sort order to based on number of downloads]
en: Show most downloaded first
bg: Първо най-често изтегляни

[ctx: List option which will set the sort order to based on user ratings]
en: Show Highest Rated First
bg: Първо с най-висока оценка

[ctx: List option which will set the sort order to based on user ratings]
en: Show highest rated first
bg: Първо с най-висока оценка

[ctx: List option which will set the sort order to based on when items were most recently updated]
en: Show Most Recent First
bg: Първо най-новите

[ctx: List option which will set the sort order to based on when items were most recently updated]
en: Show most recent first
bg: Първо най-новите

[ctx: List option which will set the sort order to be alphabetical based on the name]
en: Sort Alphabetically By Name
bg: Сортиране по азбучен ред

[ctx: List option which will set the sort order to be alphabetical based on the name]
en: Sort alphabetically
bg: Сортиране по азбучен ред

en: Loading Preview
bg: Зареждане на предварителен преглед

en: Loading data
bg: Зареждане на данни

en: Loading data from provider
bg: Зареждане на данни от доставчик

en: Loading of providers from file: %1 failed
bg: Зареждането на доставчици от файл: %1 е неуспешно

en: Loading one preview | Loading %1 previews
bg[0]: Зареждане на един преглед
bg[1]: Зареждане на %1 прегледа

en: Loading provider information
bg: Зареждане данни за доставчика

en: Main section
bg: Раздел Основни

en: More section
bg: Раздел Допълнителни

en: More tools...
bg: Още инструменти...

en: Most downloads
bg: Най-изтегляни

en: Move down
bg: Преместване надолу

en: Move to Main section
bg: Преместване в раздел Основни

en: Move to More section
bg: Преместване в раздел Допълнителни

en: Move up
bg: Преместване нагоре

en: Network error %1: %2
bg: Грешка в мрежата %1: %2

en: Newest
bg: Най-нови

en: None
bg: Без

en: Order by:
bg: Подреждане по:

en: Overwrite File
bg: Презапис на файл

en: Pick Update Item
bg: Изберете елемент за актуализация

en: Pick Your Installation Option
bg: Изберете вашата опция за инсталиране

[ctx: Placeholder title for when a comment has no subject, but does have a rating]
en: <i>(no title)</i>
bg: <i> (без заглавие) </i>

en: Please pick the item from the list below which should be used to apply this update. We were unable to identify which item to select, based on the original item, which was named %1
bg: Моля, изберете елемента от списъка по-долу, който трябва да се използва за прилагане на тази актуализация. Не успяхме да определим кой елемент да изберем въз основа на оригинален елемент, който беше наречен %1

en: Please select the option you wish to install from the list of downloadable items below. If it is unclear which you should chose out of the available options, please contact the author of this item and ask that they clarify this through the naming of the items.
bg: Моля, изберете опцията, която искате да инсталирате от списъка за изтегляне на елементи по-долу. Ако не знаете, кое трябва да изберете от наличните опции, моля, свържете се с автора на този елемент и ги помолете да изяснят това чрез именуване на елементите.

en: Please try again later.
bg: Моля, опитайте отново по-късно.

en: Preview
bg: Предварителен преглед

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
bg: Инсталиране на добавки за %1

en: Provider information
bg: Информация за доставчика

en: Provider:
bg: Доставчик:

en: Rating
bg: Оценка

en: Rating:
bg: Оценка:

en: Rating: %1%
bg: Рейтинг: %1%

en: Re: %1
bg: Възстановяване: %1

en: Recent
bg: Най-нови

[ctx: Request installation of this item]
en: Install
bg: Инсталиране

[ctx: Request installation of this item, available when there is exactly one downloadable item]
en: Install
bg: Инсталиране

[ctx: Request uninstallation of this item]
en: Uninstall
bg: Деинсталиране

[ctx: Request updating of this item]
en: Update
bg: Актуализиране

en: Reset
bg: Анулиране

en: Search...
bg: Търсене...

en: Search:
bg: Търсене:

en: Select Signing Key
bg: Избор на ключ за подписване

en: Server: %1
bg: Сървър: %1

[ctx: Show installation options, where there is more than one downloadable item]
en: Install...
bg: Инсталиране...

[ctx: Show the author of this item in a list]
en: By <i>%1</i>
bg: От <i>%1</i>

[ctx: Show the size of the file in a list]
en: <br />Size: %1
bg: <br /> Размер: %1

[ctx: Show the size of the file in a list]
en: <p>Size: %1</p>
bg: <p> Размер: %1 </p>

[ctx: Status message to be shown when the entry is in the process of being installed OR uninstalled]
en: Currently working on the item %1 by %2. Please wait...
bg: В момента се актуализира елементът %1 на %2. Моля изчакайте...

[ctx: Status message to be shown when the entry is in the process of being updated]
en: Currently updating the item %1 by %2. Please wait...
bg: В момента се актуализира елементът %1 на %2. Моля изчакайте...

[ctx: Status message which should only be shown when the entry has been given some unknown or invalid status.]
en: This item is currently in an invalid or unknown state. <a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=frameworks-knewstuff">Please report this to the KDE Community in a bug report</a>.
bg: Понастоящем този артикул е в невалидно или неизвестно състояние. <a href="https: //bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=frameworks-knewstuff">Моля, докладвайте за това на KDE общността в доклад за грешка </a>.

[ctx: Subheading for the tile view, located immediately underneath the name of the item]
en: By <i>%1</i>
bg: От <i> %1 </i>

[ctx: Text for an action which causes the specified website to be opened using the user's system default browser]
en: Open Website: %1
bg: Отваряне на Уебсайт: %1

[ctx: Text for an action which will attempt to send an email using the user's system default email client]
en: Send Email To: %1
bg: Изпращане на имейл до: %1

en: The KNSRC file you want to show. If none is passed, you will be presented with a dialog which lets you switch between all the config files installed into the systemwide knsrc file location
bg: KNSRC файлът, който искате да покажете. Ако не бъде зададен, ще се появи диалогов прозорец, който ви позволява да превключвате между всички инсталирани конфигурационни файлове в системното местоположение на файла knsrc

en: The Open Collaboration Services instance %1 does not support the attempted function.
bg: Екземплярът на услугите за отворено сътрудничество %1 не поддържа зададената функция.

[ctx: The author label in case the comment was written by the author of the content entry the comment is attached to]
en: %1 <i>(author)</i>
bg: %1 <i> (автор) </i>

en: The content available here has been uploaded by users like you, and has not been reviewed by your distributor for functionality or stability.
bg: Наличното съдържание тук е качено от потребители като вас и не е прегледано от вашия дистрибутор за функционалност или стабилност.

[ctx: The dialog title when we know which type of stuff is being requested]
en: Download New %1
bg: Изтегляне на нов %1

[ctx: The first entry in the category selection list (also the default value)]
en: All Categories
bg: Всички категории

en: The installation failed while attempting to run the command:
    %1
    
    The returned output was:
    %2
bg: Инсталацията е неуспешна при опит за изпълнение на командата:
    %1
    
    Върнатият изход беше:
    %2

en: The installation failed with code %1 while attempting to run the command:
    %2
    
    The returned output was:
    %3
bg: Инсталацията е неуспешна с код %1 при опит за изпълнение на командата:
     %2
    
    Върнатият изход беше:
    %3

en: The installation of %1 failed to create the expected new directory %2
bg: Инсталацията на %1 не успя да създаде очакваната нова директория %2

en: The installation of %1 failed, as the downloaded package does not contain a correct KPackage structure.
bg: Инсталирането на %1 е неуспешно, тъй като изтегленият пакет не съдържа правилна структура на KPackage.

en: The installation of %1 failed, as the downloaded package does not contain any useful meta information, which means it is not a valid KPackage.
bg: Инсталирането на %1 е неуспешно, тъй като изтегленият пакет не съдържа полезна мета информация, което означава, че не е валиден KPackage.

en: The installation of %1 failed, as the downloaded package does not list a service type.
bg: Инсталацията на %1 е неуспешна, тъй като изтегленият пакет не съдържа типа на услугата.

en: The installation of %1 failed, as the service type %2 was not accepted by the system (did you forget to install the KPackage support plugin for this type of package?)
bg: Инсталирането на %1 е неуспешно, тъй като услугата %2 не беше приета от системата (забравихте ли да инсталирате приставката за поддръжка на KPackage за този вид пакет?)

[ctx: The name of the KDE Store]
en: KDE Store
bg: KDE магазин

[ctx: The number of times the item has been downloaded]
en: %1 downloads
bg: %1 изтегляния

en: The removal of %1 failed, as the downloaded file %2 could not be automatically removed.
bg: Премахването на %1 е неуспешно, тъй като изтегленият файл %2 не може да бъде автоматично премахнат.

en: The removal of %1 failed, as the installed file %2 could not be automatically removed. You can attempt to manually delete this file, if you believe this is an error.
bg: Премахването на %1 е неуспешно, тъй като инсталираният файл %2 не може да бъде премахнат автоматично. Можете да се опитате ръчно да изтриете този файл, ако смятате, че това е грешка.

en: The removal of %1 failed, as the installed package does not contain a correct KPackage structure.
bg: Премахването на %1 е неуспешно, тъй като инсталираният пакет не съдържа правилна структура на KPackage.

en: The removal of %1 failed, as the installed package does not contain any useful meta information, which means it is not a valid KPackage.
bg: Премахването на %1 е неуспешно, тъй като инсталираният пакет не съдържа полезна мета информация, което означава, че не е валиден KPackage.

en: The removal of %1 failed, as the installed package is not a supported type (did you forget to install the KPackage support plugin for this type of package?)
bg: Премахването на %1 е неуспешно, тъй като инсталираният пакет не се поддържа(забравихте ли да инсталирате приставката за поддръжка на KPackage за този тип пакет?)

en: The removal of %1 failed, as there seems to somehow be more than one thing installed, which is not supposed to be possible for KPackage based entries.
bg: Премахването на %1 е неуспешно, тъй като изглежда по някакъв начин има повече от едно нещо инсталирано, което не би трябвало да е възможно за записи, базирани на KPackage.

en: The removal of %1 failed, due to the installed file not being a KPackage. The file in question was %2, and you can attempt to delete it yourself, if you are certain that it is not needed.
bg: Премахването на %1 е неуспешно, тъй като инсталираният файл не е KPackage.Въпросният файл беше %2 и можете да опитате да го изтриете сами, ако сте сигурни, че не необходим.

en: The service is currently undergoing maintenance and is expected to be back in %1.
bg: Услугата в момента е в процес на поддръжка и се очаква да се върне в %1.

en: The service type %1 was not understood by the KPackage installer
bg: Типът услуга %1 не беше разбран от инсталатора на KPackage

[ctx: The string passed back in the case the requested category is not known]
en: Unknown Category
bg: Неизвестна категория

en: The uninstallation process failed to successfully run the command %1
    The output of was: 
    %2
    If you think this is incorrect, you can continue or cancel the uninstallation process
bg: Процесът на деинсталиране не успя да изпълни успешно командата %1
    Резултатът от беше:
     %2
    Ако смятате, че това е неправилно, можете да продължите или да отмените процеса на деинсталиране

[ctx: The value returned for an unknown role when requesting data from the model.]
en: Unknown CommentsModel role
bg: Неизвестна CommentsModel роля

en: This file already exists on disk (possibly due to an earlier failed download attempt). Continuing means overwriting it. Do you wish to overwrite the existing file?
bg: Този файл вече съществува на диска (вероятно поради по-рано неуспешен опит за изтегляне). Продължаването означава презаписване. Искате ли да презапишете съществуващ файл?

en: Tiles
bg: Плочки

en: Timeout. Check Internet connection.
bg: Просрочено време. Проврете връзката си с Интернет!

[ctx: Title for a dialog box which shows error messages]
en: An Error Occurred
bg: Възникна грешка

[ctx: Title for the item which is checked when all comments should be shown]
en: Show All Comments
bg: Показване на всички коментари

[ctx: Title for the item which is checked when comments which are reviews, and their children should be shown]
en: Show Reviews and Replies
bg: Показване на отзиви и отговори

[ctx: Title for the item which is checked when only comments which are reviews should be shown]
en: Show Reviews Only
bg: Показване само на отзиви

[ctx: Title for the page containing a view of the comments for the entry]
en: Comments and Reviews for %1
bg: Коментари и отзиви за %1

en: Too many requests to server. Please try again in a few minutes.
bg: Твърде много заявки към сървъра. Моля опитайте отново след няколко минути.

[ctx: Tooltip for a link in a dialog]
en: Opens in a browser window
bg: Отваряне в браузър

en: Unable to move the file %1 to the intended destination %2
bg: Не може да се премести файлът %1 към предвиденото местоназначение %2

en: Uninstall
bg: Премахване

en: Unknown Open Collaboration Service API error. (%1)
bg: Неизвестна грешка в API на услугата за отворено сътрудничество. (%1)

en: Update
bg: Обновяване

en: Updateable
bg: С възможност за актуализиране

en: Updating
bg: Обновяване

en: Upload...
bg: Качване...

en: Use
bg: Използване

[ctx: Used to construct the button's label (which will become Download New 'this value'...)]
en: Stuff
bg: Добавки

en: We failed to identify a good link for updating %1, and are unable to perform the update
bg: Не успяхме да идентифицираме добра връзка за актуализиране на %1 и не можем да изпълним актуализацията

en: You are now a fan.
bg: Вече сте почитател.

en: Your account balance is too low:
    Your balance: %1
    Price: %2
bg: Балансът на сметката ви е твърде нисък:
    Баланс: %1
    Цена: %2

[ctx: fan as in supporter]
en: 1 fan | %1 fans
bg[0]: 1 почитател
bg[1]: %1 почитателя

[ctx: the price of a download item, parameter 1 is the currency, 2 is the price]
en: This item costs %1 %2.
    Do you want to buy it?
bg: Този артикул струва %1 %2.
    Искате ли да го купите?

[ctx: voting for an item (good/bad)]
en: Your vote was recorded.
bg: Гласът ви е приет.
