kmailcvt - en to bg translation catalogue (60 entries)

en: 1 duplicate message not imported | %1 duplicate messages not imported
bg[0]: 1 повтарящо се писмо не беше внесено
bg[1]: %1 повтарящи се писма не бяха внесени

en: 1 duplicate message not imported to folder %2 in KMail | %1 duplicate messages not imported to folder %2 in KMail
bg[0]: 1 дублирано съобщения не бе импортирано в папката %2 на KMail
bg[1]: %1 дублирани съобщения не бяха импортирани в папката %2 на KMail

en: <p><b>Evolution 1.x import filter</b></p><p>Select the base directory of Evolution's mails (usually ~/evolution/local).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
bg: <p><b>Филтър за импортиране от Evolution 1.x</b></p><p>Изберете базовата директория на Evolution 1.x (обикновено ~/evolution/local).</p><p>Структурата на папките може да се пресъздаде и тя ще бъде записана в папката "Evolution-Import".</p>

en: <p><b>Evolution 2.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.evolution/mail/local/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
bg: <p><b>Филтър за внасяне от Evolution 2.x</b></p><p>Изберете основната папка, където се намират писмата на Evolution (обикновено ~/.evolution/mail/local/).</p><p><b>Забележа:</b> Никога не избирайте папка, която не е във формат mbox-files. Ако го направите въпреки това, ще получите много нови папки.</p><p>Структурата на папките може да се пресъздаде и тя ще бъде записана в папката "Evolution-Import".</p>

en: <p><b>Lotus Notes Structured Text mail import filter</b></p><p>This filter will import Structure Text files from an exported Lotus Notes email client into KMail. Use this filter if you want to import mails from Lotus or other mailers that use Lotus Notes' Structured Text format.</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the imported messages will be stored in subfolders named by the files they came from under: "LNotes-Import" in your local folder.</p>
bg: <p><b>Филтър за импортиране на структурна текстова поща на Lotus Notes</b></p><p>Филтърът ще импортира структурни текстови файлове, които са експортирани преди това от Lotus Notes в KMail. Използвайте филтъра, ако искате да импортирате писма от Lotus Notes или от други програми, които използват същия формат.</p><p><b>Забележка:</b> Тъй като е възможно да се пресъздаде структурата на папките, писмата ще бъдат импортирани в подпапки с името на файла, от който идват, и ще бъдат записани в папката "LNotes-Import" във вашата локална папка.</p>

en: <p><b>OS X Mail Import Filter</b></p><p>This filter imports e-mails from the Mail client in Apple Mac OS X.</p>
bg: <p><b>Импортиране на папките от OS X Mail</b></p><p>Импортиране на папките с писма от пощенския клиент на Apple Mac OS X.</p>

en: <p><b>Opera email import filter</b></p><p>This filter will import mails from Opera mail folder. Use this filter if you want to import all mails within a account in the Opera maildir.</p><p>Select the directory of the account (usually ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into a folder named after the account they came from, prefixed with OPERA-</p>
bg: <p><b>Филтър за импортиране от Opera</b></p><p>Филтърът ще импортира е-пощата от Opera. </p><p>Изберете директория, в която се намират писмата (обикновено ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Забележка:</b> Писмата ще бъдат импортирани в папка с името на сметката от която идват и с представка "OPERA-".</p>

en: <p><b>Outlook Express 4/5/6 import filter</b></p><p>You will need to locate the folder where the mailbox has been stored by searching for .dbx or .mbx files under <ul><li><i>C:\Windows\Application Data</i> in Windows 9x</li><li><i>Documents and Settings</i> in Windows 2000 or later</li></ul></p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders from Outlook Express 5 and 6 will be stored under: "OE-Import" in your local folder.</p>
bg: <p><b>Филтър за импортиране на Outlook Express версии 4/5/6</b></p><p>Трябва да зададете директорията, в която се намират файловете с данни. За целта търсете файлове разширение ".dbx" или ".mbx" в следните директории:<ul><li><i>C:\Windows\Application Data</i> за Windows 9x</li><li><i>Documents and Settings</i> за Windows 2000 или по-нови версии</li></ul></p><p>Структурата на папките може да се пресъздаде и тя ще бъде записана в папката "OE-Import".</p>

en: <p><b>Sylpheed import filter</b></p><p>Select the base directory of the Sylpheed mailfolder you want to import (usually: ~/Mail ).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Sylpheed-Import" in your local folder.</p><p>This filter also recreates the status of message, e.g. new or forwarded.</p>
bg: <p><b>Филтър за импортиране от Sylpheed</b></p><p>Изберете базовата директория на Sylpheed (обикновено ~/Mail).</p><p>Структурата на папките може да се пресъздаде и тя ще бъде записана в папката "Sylpheed-Import".</p><p>Също така, филтърът импортира и състоянието на съобщенията - ново, препратено, отговорено и пр.</p>

en: <p><b>The Bat! import filter</b></p><p>Select the base directory of the 'The Bat!' local mailfolder you want to import.</p><p><b>Note:</b> This filter imports the *.tbb-files from 'The Bat!' local folder, e.g. from POP accounts, and not from IMAP/DIMAP accounts.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "TheBat-Import" in your local account.</p>
bg: <p><b>Филтър за импортиране от Bat</b></p><p>Изберете базовата директория, където се намират писмата на "The Bat!".</p><p><b>Забележа:</b> Филтърът импортира писмата от специалните файлове *.tbb от локалната директория на "The Bat!". Т.е. само от сметки POP3, IMAP/DIMAP не се поддържат за момента.</p><p>Структурата на папките може да се пресъздаде и тя ще бъде записана в папката "TheBat-Import".</p>

en: <p><b>Thunderbird/Mozilla import filter</b></p><p>Select your base Thunderbird/Mozilla mailfolder (usually ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Thunderbird-Import".</p>
bg: <p><b>Филтър за импортиране от Thunderbird/Mozilla</b></p><p>Изберете базовата директория на е-пощата на Thunderbird/Mozilla (обикновено ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Забележа:</b> Никога не избирайте папка, която не е във формат mbox-files. Ако го направите ще получите много нови папки.</p><p>Структурата на папките може да се пресъздаде и тя ще бъде записана в папката "Thunderbird-Import".</p>

en: <p><b>mbox import filter</b></p><p>This filter will import mbox files into KMail. Use this filter if you want to import mails from Ximian Evolution or other mailers that use this traditional UNIX format.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MBOX-</p>
bg: <p><b>Филтър за импортиране на файлове mbox</b></p><p>Филтърът ще импортира файловете mbox в KMail. Използвайте филтъра, ако искате да импортирате писма от Ximian Evolution или от други програми, които използват традиционния формат на UNIX.</p><p><b>Забележка:</b> писмата ще бъдат импортирани в папка с името на файла от който идват и ще имат представка "MBOX-".</p>

en: <p>Select the Pegasus-Mail directory on your system (containing *.CNM, *.PMM and *.MBX files). On many systems this is stored in C:\pmail\mail or C:\pmail\mail\admin</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "PegasusMail-Import".</p>
bg: <p><b>Филтър за импортиране от Pegasus-Mail</b></p><p>Изберете базовата директория на Pegasus-Mail, която съдържа файлове CNM, PMM и MBX. Обикновено това е C:\PMail\mail</p><p>Структурата на папките може да се пресъздаде и тя ще бъде записана в папката "PegasusMail-Import".</p>

en: <p>Select the directory containing the emails on your system. The emails are placed in a folder with the same name as the directory they were in, prefixed by PLAIN-</p><p>This filter will import all .msg, .eml and .txt emails.</p>
bg: <p>Изберете директорията, която съдържа писмата.</p><p>Филтърът ще импортира всички файлове с разширения ".msg", ".eml" и ".txt".</p><p><b>Забележка:</b> писмата ще бъдат импортирани в папка с името на директорията, от която идват и ще имат представка "PLAIN-".</p>

en: All Files (*)
bg: Всички файлове (*)

en: Cannot parse the folder structure; continuing import without subfolder support.
bg: Грешка при анализа структурата на папките. Импортирането ще бъде продължено без подпапките.

en: Could not import %1
bg: Грешка при импортиране от %1

en: Counting files...
bg: Преброяване на файловете...

en: Current:
bg: Текущо:

en: Finished import, canceled by user.
bg: Внасянето е прекъснато от потребителя.

en: Finished importing Outlook Express emails
bg: Импортирането на писмата от Outlook Express завърши

en: Finished importing emails from %1
bg: Внасянето на писмата от %1 завърши

en: From:
bg: От:

en: Import Evolution 1.x Local Mails and Folder Structure
bg: Импортиране на писмата и структурата на папките от Evolution 1.x

en: Import Evolution 2.x Local Mails and Folder Structure
bg: Внасяне на писмата и структурата на папките от Evolution 2.x

en: Import Folders From Pegasus-Mail
bg: Импортирането на папките от Pegasus-Mail

en: Import From OS X Mail
bg: Импортиране на папките от OS X Mail

en: Import KMail Maildirs and Folder Structure
bg: Импортиране на писмата и структурата на папките от KMail

en: Import Lotus Notes Emails
bg: Импортиране на писмата от Lotus Notes

en: Import Opera Emails
bg: Импортиране на писмата от Opera

en: Import Outlook Express Emails
bg: Импортиране на писмата от Outlook Express

en: Import Plain Text Emails
bg: Импортиране на писма в текстов формат

en: Import Sylpheed Maildirs and Folder Structure
bg: Импортиране на писмата и структурата на папките от Sylpheed

en: Import The Bat! Mails and Folder Structure
bg: Импортиране на писмата и структурата на папките от Bat

en: Import Thunderbird/Mozilla Local Mails and Folder Structure
bg: Импортиране на писмата и структурата на папките от Thunderbird/Mozilla

en: Import folder %1...
bg: Импортиране на папка %1...

en: Import folder structure...
bg: Импортиране на структурата на папките...

en: Import mbox Files (UNIX, Evolution)
bg: Импортиране на файлове mbox (UNIX, Evolution)

en: Importing %1
bg: Импортиране на %1

en: Importing 'UNIX' mail folders ('.mbx')...
bg: Импортирането на папките на UNIX (.mbx)...

en: Importing OE4 Mailbox %1
bg: Импортиране на пощенска кутия %1 на OE4

en: Importing OE5+ Folder file %1
bg: Импортиране на файл с папки %1 на OE5+

en: Importing OE5+ Mailbox %1
bg: Импортиране на пощенска кутия %1 на OE5+

en: Importing emails from %1
bg: Импортиране на писмата от %1

en: Importing emails from %1...
bg: Импортиране на писмата от %1...

en: Importing folder '%1'...
bg: Внасяне на папка %1...

en: Importing in progress...
bg: Импортиране...

en: Importing mail folders ('.pmm')...
bg: Импортирането на папките (.pmm)...

en: Importing new mail files ('.cnm')...
bg: Импортиране на файловете за нова е-поща (.cnm)...

en: Importing new mail files...
bg: Импортиране на нови пощенски файлове...

en: Message %1
bg: Съобщение %1

en: No Outlook Express mailboxes found in directory %1.
bg: Не са намерени файлове с данни за Outlook Express в директорията %1.

en: No directory selected.
bg: Не е избрана папка.

en: No files found for import.
bg: Не са намерени файлове за внасяне.

en: Parsing the folder structure...
bg: Анализ на структурата на папките...

en: Start import file %1...
bg: Начало на внасянето на файла %1...

en: To:
bg: До:

en: Total:
bg: Общо:

en: Unable to open %1, skipping
bg: Невъзможно отваряне на %1, игнориране

en: Unable to open mailbox %1
bg: Грешка при отваряне на пощенска кутия %1
