kmail-1.1 - en to br translation catalogue (266 entries)

en:  Column: %1
br:  Bann : %1

en:  sec
br:  eil

[ctx: %1: identity name. Used in the config dialog, section Identity, to indicate the default identity]
en: %1 (Default)
br: %1 (dre ziouer)

en: &Add...
br: &Ouzhpennañ ...

en: &Address Book
br: &Karned chomlec'hioù

en: &All Fields
br: &An holl dachennoù

en: &Attach
br: &Stagañ

en: &BCC addresses:
br: Chomlec'hoù &BCC :

en: &Configure KMail...
br: &Kefluniañ KMail ...

en: &Create Filter
br: &Krouiñ ur sil

en: &Delete Search
br: &Dilemel ar glask

en: &Dictionary
br: &Geriadur

en: &Dictionary:
br: &Geriadur :

en: &Display Message
br: &Diskouez ar c'hemennad

en: &Drafts folder:
br: Renkell ar &broulhed :

en: &Edit
br: &Aozañ

en: &Email address:
br: &Chomlec'h postel :

en: &Encrypt Message
br: &Enrinegañ ar c'hemennad

en: &Expiration Settings
br: Kefluniadur an &termen

en: &Expire
br: &Kabac'hat

en: &Expire All Folders
br: &Kabac'hat pep renkell

en: &File
br: &Restr

en: &Find Messages...
br: &Klask ar c'hemennadoù ...

en: &Find in Message...
br: &Klask er kemennad ...

en: &Forward
br: &War-raok

en: &From
br: D&igant

en: &Go
br: &Mont

en: &Help
br: &Skoazell

en: &Identity
br: &Anvelezh

en: &Identity:
br: &Anvelezh :

en: &Mail Transport
br: Doug &postel

en: &Mail transport:
br: Doug &postel :

en: &Mailing List Management...
br: Mererezh ar &roll postell ...

en: &Message
br: &Kemennad

en: &Modify...
br: K&emmañ ...

en: &Move All Messages to Trash
br: &Fiñval an holl gemennadoù er pod-lastez

en: &Move to Trash
br: &Fiñval d'ar pod-lastez

en: &New Composer
br: &Aozer nevez

en: &New Message...
br: Kemennadenn &nevez ...

en: &New identity:
br: Anvelezh &nevez :

en: &Next Message
br: Kemennad a &heul

en: &Options
br: &Dibaboù

en: &Previous Message
br: &Kemennad kent

en: &Remove
br: &Lemel

en: &Rename
br: &Adenvel

en: &Reply-To address:
br: Chomlec'h &eilgeriañ :

en: &Reply...
br: Eil&geriañ ...

en: &Save as Draft
br: &Enrollañ e broulhed

en: &Send Mail
br: &Kas ar posteloù

en: &Send Mail Via
br: &Send ar postel dre

en: &Send Now
br: &Kas bremañ

en: &Send Queued Messages
br: &Kas kemennadoù el lost

en: &Send as Is
br: &Kas evel m'emañ

en: &Sent-Mail Folder
br: Renkell ar chemennadoù &kaset

en: &Sent-Mail folder:
br: Renkell ar chemennadoù &kaset :

en: &Settings
br: &Kefluniadur

en: &Sign Message
br: &Sinañ ar c'hemennad

en: &Specify the Subject
br: &Spisait an dodenn

en: &Spellchecker...
br: &Gwiriekaat ar skritur ...

en: &Templates folder:
br: Renkell ur &patromoù :

en: &Tools
br: &Ostilhoù

en: &Use custom colors
br: Implij livioù diouzhoc'h

en: &Use custom fonts
br: &Implij nodrezhoù diouzhoc'h

en: &Value:
br: &Gwerzh :

en: &View
br: &Gwel

en: &With empty fields
br: &Gant tachennoù goullo

en: &Wordwrap
br: &Hoskiñ ar gerioù

en: &Your name:
br: &Ho anv :

en: <qt>Are you sure you want to delete the empty folder <b>%1</b>?</qt>
br: <qt>Ha sur oc'h bezañ mennet da zilemel ar renkell goullo <strong>%1</strong> ?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to expire the folder <b>%1</b>?</qt>
br: <qt>Ha sur oc'h e fell deoc'h marvaat ar renkell <b>%1</b> ?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to move all messages from folder <b>%1</b> to the trash?</qt>
br: <qt>Ha sur oc'h e fell deoc'h fiñval an holl gemennadoù eus ar renkell <b>%1</b> d'ar pod-lastez ?</qt>

en: <unknown>
br: <dianav>

en: A&dd...
br: &Ouzhpennañ ...

en: A&pply Filter
br: A&rloañ ar sil

en: About to send email...
br: Emañ o vont da kas ur postel ...

en: Add to Address Book
br: Ouzhpennañ d'ar c'harned chomlec'hioù

en: Add...
br: Ouzhpennañ ...

en: Append S&ignature
br: Ouzhpennañ ar si&nadur

en: Appl&y All Filters
br: Arlo&añ an holl siloù

en: Apply &to:
br: Arloañ ouzh :

en: Are you sure you want to empty the trash folder?
br: Ha sur oc'h bezañ mennet da zilemel renkell ar pod-lastez ?

en: Are you sure you want to expire all old messages?
br: Ha sur oc'h e fell deoc'h marvaat pep kemennad kozh ?

en: Bookmark This Link
br: Ouzhpennañ al liamm-se

en: Browser
br: Furcher

en: Check &Mail
br: Gwiriekaat ar &postel

en: Clear Selection
br: Goullonderiñ an diuzadenn

en: Close Composer
br: Serriñ an Aozer

en: Collapse all threads in the current folder
br: Serriñ an holl neudoù e-barzh ar renkell red

en: Composer
br: Skridaozer

en: Configure &Filters...
br: Kefluniañ ar &siloù ...

en: Configure &Notifications...
br: Kefluniañ ar &c'hemennadenn ...

en: Configure KMail...
br: Kefluniañ KMail ...

en: Confirm &before send
br: Kadarnaat &goude kas

en: Copy Message to Folder
br: Eilañ ar c'hemennad er renkell

en: Core developer
br: Diorrer kentañ

en: D&ictionary:
br: G&eriadur :

en: Date
br: Deiziad

en: Defaul&t domain:
br: Domani dre &ziouer :

en: Delete Folder
br: Distruj ar renkell

en: Delete Message
br: Lemel ar c'hemennad

en: Delete Messages
br: Lemel ar c'hemennadennoù

en: Delete Search
br: Dilemel ar glask

en: Delete T&hread
br: Dilemel an n&eudenn

en: Deleting messages
br: Emaon o tistruj ar c'hemennadoù

en: Deleting messages canceled.
br: Nullaet eo lemel ar c'hemennadoù.

en: Deleting messages failed.
br: Sac'het eo lemel ar c'hemennadoù.

en: Display KMail's Welcome Page
br: Diskouez pajenn degemer KMail

en: Do you want to save the message for later or discard it?
br: Hag e fell deoc'h enrollañ ar c'hemennad evel m'emañ, pe nullañ ar c'hemennad ?

en: Documentation
br: Teuliadur

en: E&mpty Trash
br: Gou&llonderiñ ar pod-lastez

en: Edit...
br: Aozañ ...

en: Email Address
br: Chomlec'h postel

en: Empty Trash
br: Pod-lastez goullo

en: Empty local &trash folder on program exit
br: Goullonderiñ ar &pod-lastez lec'hel pa guitat

en: Enable system tray icon
br: Bevaat arlun barlenn ar reizhiad

en: Encrypt
br: Enrinegañ

en: Enter charset:
br: Roit an arouezenner :

en: Enter new key word:
br: Roit ur ger alc'hwez nevez :

en: Expire
br: Kabac'hat

en: Expire Folder
br: Kabac'hat ar renkell

en: Expire Old Messages?
br: Marvaat ar c'hemennadoù kozh ?

en: Expire...
br: Kabac'hat ...

en: F&older
br: &Teuliad

en: Filter %1
br: Sil %1

en: Fixed Width Font
br: Nodrezh ingal

en: Focus on Next Folder
br: Fokus war ar renkell a heul

en: Focus on Next Message
br: Fokus war ar c'hemennad a heul

en: Focus on Previous Folder
br: Fokus war ar renkell diaraok

en: Focus on Previous Message
br: Fokus war ar c'hemennad diaraok

en: Folder List
br: Roll ar renkelloù

en: Former maintainer
br: Ratreer diaraok

en: Forward To...
br: Dazkas da ...

en: Go to the next folder with unread messages
br: Mont d'ar renkell a-heul gant kemennadoù anlennet

en: Go to the next message
br: Mont d'ar c'hemennad a-heul

en: Go to the next unread message
br: Mont d'ar c'hemennad anlennet a-heul

en: Go to the next unread text
br: Mont d'ar skrid anlennet a-heul

en: Go to the previous folder with unread messages
br: Mont d'ar renkell diaraok gant kemennadoù anlennet

en: Go to the previous message
br: Mont d'ar c'hemennad diaraok

en: Go to the previous unread message
br: Mont d'ar c'hemennad anlennet diaraok

[ctx: Go->]
en: Next Unread &Text
br: Skrid anlennet a-heul

en: HTML Messages
br: Kemennadoù HTML

en: HTML Toolbar
br: Barrenn an ostilhoù HTLM

en: Identity Name
br: Anv an anvelezh

en: Important Message
br: Kemennad pouezus

en: Invalid Email Address
br: N'eo ket mat ar chomlec'h postel

en: KDE Email Client
br: Kliant postel KDE

en: KMail &Introduction
br: Digoradur da gKMail

en: KMail Error
br: Fazi KMail

en: Last Search
br: Klask diwezhañ

en: Link
br: Liamm

en: Locali&zed format (%1)
br: Furmad &rannvroel (%1)

en: M&ove Thread to Trash
br: &Fiñval an neudenn er pod-lastez

en: Mailing list description:
br: Deskrivadur ar roll postell :

en: Main Toolbar
br: Barrenn kentañ an ostilhoù

en: Maintainer
br: Ratreer

en: Mar&k Message
br: Mer&kañ ar c'hemennad

en: Mar&k selected message as read after
br: Mer&kañ ar c'hemennadoù goude

en: Mark &Thread
br: Merkañ an &neudenn

en: Mark Thread as &Important
br: Ouzhpennañ ar merk &pouezus d'an neudenn

en: Mark Thread as &Read
br: Ouzhpennañ ar merk &lennet d'an neudenn

en: Mark Thread as &Unread
br: Ouzhpennañ ar merk &anlennet d'an neudenn

en: Mark all messages in the selected thread as read
br: Ouzhpennañ ar merk &lennet da bep kemennad en neudenn dibabet

en: Mark all messages in the selected thread as unread
br: Ouzhpennañ ar merk &anlennet da bep kemennad en neudenn dibabet

en: Message Body
br: Korf ar c'hemennad

en: Message List
br: Roll ar c'hemennadoù

en: Message List - Important Messages
br: Roll ar c'hemennadoù - Kemennadoù pouezus

en: Message List - Unread Messages
br: Roll ar c'hemennadoù - Kemennadoù anlennet

[ctx: Message->]
en: &Forward
br: &Dazkas

[ctx: Message->]
en: &Reply
br: &Eilgeriañ

[ctx: Message->Forward->]
en: &Redirect...
br: &Dazkas ...

[ctx: Message->Forward->]
en: As &Attachment...
br: Evel ur &stagadenn ...

en: Mod&ify...
br: Kem&mañ ...

en: Modify...
br: Kemmañ ...

en: Move Message to Folder
br: Fiñval ar c'hemennad er renkell

en: Move thread to trashcan
br: Fiñval an neudenn er pod-lastez

en: Move to Trash
br: Fiñval d'ar pod-lastez

en: Moved all messages to the trash
br: Kaset an holl kemennadoù d'al lastez

en: Moving messages
br: Emaon o fiñval ar c'hemennadoù

en: Moving messages canceled.
br: Nulaet eo fiñval ar c'hemennadoù.

en: Moving messages failed.
br: Sac'het eo fiñval ar c'hemennadoù.

en: Name of the attachment:
br: Anv ar stagadenn :

en: New Message To...
br: Kemennad nevez da ...

en: New Message t&o Mailing-List...
br: Kemennad nevez &d'ar roll postell ...

en: New Messages In
br: Kemennadoù nevez e

en: Next &Unread Message
br: Kemennad &anlennet a-heul

en: Next Unread &Folder
br: &Renkell anlennet a-heul

en: No Picture
br: Skeudenn ebet

en: No Subject
br: Dodenn ebet

en: No Subject Specified
br: N'eus dodenn spisaet ebet

en: Not available
br: N'eo ket da gaout

en: Not available.
br: N'eo ket da gaout.

en: Open Message
br: Digeriñ ar c'hemennad

en: Open in Address Book
br: Digeriñ er c'harned chomlec'hioù

en: OpenPGP encryption key:
br: Alc'hwez enrinegadur OpenPGP :

en: OpenPGP signing key:
br: Alc'hwez sinadur OpenPGP :

en: Organi&zation:
br: Ao&zadur :

en: Original author
br: Oberour kentañ

en: Outgoing accounts (add at least one):
br: Kontoù kas : (termenit unan d'an nebeutañ) :

en: POP filters
br: Siloù POP

en: Paste as Attac&hment
br: Pegañ evel &stagadenn

en: Post to List
br: Kas er roll

en: Previous Unread &Message
br: &Kemennad anlennet diaraok

en: Previous Unread F&older
br: R&enkell anlennet diaraok

en: Printing Output
br: Ezkas moulañ

en: Quoted Text - First Level
br: Skrid meneget - Live kentañ

en: Quoted Text - Second Level
br: Skrid meneget - Live eil

en: Quoted Text - Third Level
br: Skrid meneget - Live trede

en: Re&move
br: Le&mel

en: Read message body from 'file'
br: Lenn korf ar c'hemennad eus 'restr'

en: Remo&ve
br: &Lemel

en: Remove
br: Lemel

en: Remove &Important Thread Mark
br: Lemel ar merk &pouezus eus an neudenn

en: Reply To...
br: Eil&geriañ da ...

en: Reply to &All...
br: Eilgeriañ d'an ho&ll re ...

en: Reply to A&uthor...
br: Eilgeriañ d'ar gas&er ...

en: Reply to Mailing-&List...
br: Eilgeriañ d'ar &roll postell ...

en: S&end as Is
br: K&as evel m'emañ

en: S/MIME signing certificate:
br: Testeni sinadur S/MIME :

en: Save &As...
br: Enrollañ e ...

en: Save &Distribution List...
br: Enrollañ ar roll &ingaladur ...

en: Save A&ttachments...
br: Enroll&añ ar stagadennoù ...

en: Save Attachments...
br: Enrollañ ar stagadennoù ...

en: Save Link As...
br: Enrollañ al liamm e ...

en: Save as &Draft
br: Enrollañ e &broulhed

en: Save as &Template
br: Enrollañ evel ur &patrom

en: Search folder &name:
br: &Anv ar glask :

en: Select &All Messages
br: Dibabit an &holl gemennadoù

en: Select &Recipients...
br: Dibabit ar &reseverien ...

en: Select Folder with Focus
br: Dibabit ur renkell gant fokus

en: Select Message with Focus
br: Diluzit ur c'hemennad gant fokus

en: Select the number of days here
br: Dibabit niver a deiz bremañ

en: Send
br: Kas

en: Send &Later
br: Kas d&iwezhatoc'h

en: Send &Later Via
br: Kas &diwezhatoc'h dre

en: Send &messages in outbox folder:
br: Kas kemennadoù an teuliad ezvoest :

en: Send A&gain...
br: Adkas ...

en: Send Confirmation
br: Kas ar gadarnadur

en: Send Later
br: Kas diwezhatoc'h

en: Send Now
br: Kas bremañ

en: Send policy:
br: Politikerez kas :

en: Sending messages
br: Emaon o kas ar c'hemennadoù

en: Sent-mail &folder:
br: Renkell ar chemennadoù &kaset :

en: Set as &Default
br: Lakaat &dre ziouer

en: Set as Default
br: Lakaat dre ziouer

en: Set body of message
br: Lakaat korf ar c'hemennad

en: Set subject of message
br: Lakaat dodenn ar c'hemennad

en: Sign
br: Sinañ

en: Signature
br: Sinadur

en: Specify e&ditor:
br: Spisait an ao&zer :

en: Spellchecker
br: Ostilh Gwiriekaat

en: Sta&ndard format (%1)
br: Furmad r&eoliek (%1)

en: Subscribe to List
br: Koumanatiñ ouzh ar roll

en: Templates
br: Patromoù

en: The file does not contain a message.
br: N'eo ket ur c'hemennad ar restr.

en: The signature file is not valid
br: N'eo ket mat ar restr sinadur

en: This charset is not supported.
br: N'eo ket skoraet an arouezenner-mañ.

en: Unread Message
br: Kemennad anlennet

en: Usage:
br: Arveriadur :

en: Use Fi&xed Font
br: Implijit an nodrezh in&gal

en: Use HTML
br: Implijit HTML

en: Use custom &icons
br: Implij &arlunoù diouzhoc'h

[ctx: View->]
en: C&ollapse All Threads
br: S&eriñ an holl neudoù

[ctx: View->]
en: Ex&pand All Threads
br: Di&geriñ an holl neudoù

en: no proxy
br: proksi ebet

[ctx: sender address field]
en: &From:
br: D&igant :

en: unnamed
br: anv ebet
