kdepim - en to bs translation catalogue (271 entries)

en: %1% probability of being spam with confidence %3%.
    
    Full report:
    Probability=%2
    Confidence=%4
bs: %1% vjerovatnost za početak spama sa povjerenjem %3%.
    Cijeli izvještaj:
    Vjerovatnost=%2
    Povjerenje=%4

en: %1% probability of being spam.
    
    Full report:
    Probability=%2
bs: %1% vjerovatnost za početak spama.
    Cijeli izvještaj:
    Vjerovatnost=%2

en: %1.
    
    Full report:
    %2
bs: %1
    Cijeli izvještaj:
    %2

en: &Automatic invitation sending
bs: &Automatsko slanje pozivnice

en: &Copy Email Address
bs: &Kopiraj adresu e‑pošte

en: &Find in Message...
bs: &Nađi u poruci...

en: &Import
bs: &Uvezi

en: &Mangle From:/To: headers in replies to invitations
bs: &Sakrij Od:/Do: zaglavlja u odgovorimana pozive

en: &Open in Address Book
bs: &Otvori u adresaru

en: &Reset Display Format
bs: &Resetuj ekranski format

en: &Save Display Format
bs: &Spremi Ekranski Format

en: &Set Encoding
bs: Podesi &kodiranje

en: &View Source
bs: Pogledaj &izvorni kod

[ctx: 'Plain Message' with html linebreaks between each letter.]
en: <qt><br />P<br />l<br />a<br />i<br />n<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e<br /></qt>
bs: <qt><br />Č<br />i<br />s<br />t<br />i<br /> <br />T<br />e<br />k<br />s<br />t<br /></qt>

en: 1 certificate was unchanged. | %1 certificates were unchanged.
bs[0]: %1 certifikat nije promijenjen.
bs[1]: %1 certifikata nisu promijenjena.
bs[2]: %1 certifikata nije promijenjeno.

en: 1 new certificate was imported. | %1 new certificates were imported.
bs[0]: %1 certifikat je uvezen.
bs[1]: %1 certifikata su uvezena.
bs[2]: %1 certifikata je uvezeno.

en: 1 new secret key was imported. | %1 new secret keys were imported.
bs[0]: %1 tajni ključ je uvezen.
bs[1]: %1 tajna ključa su uvezena.
bs[2]: %1 tajnih ključeva je uvezeno.

en: 1 secret key was unchanged. | %1 secret keys were unchanged.
bs[0]: %1 tajni ključ nije promijenjen.
bs[1]: %1 tajna ključa nisu promijenjena.
bs[2]: %1 tajnih ključeva nije promijenjeno.

en: <qt>Invitations are normally sent as attachments to a mail. This switch changes the invitation mails to be sent in the text of the mail instead; this is necessary to send invitations and replies to Microsoft Outlook.<br />But, when you do this, you no longer get descriptive text that mail programs can read; so, to people who have email programs that do not understand the invitations, the resulting messages look very odd.<br />People that have email programs that do understand invitations will still be able to work with this.</qt>
bs: <qt>Pozivnice se obično šalju kao dodaci e-pošte. Taj prekidač mijenja poziv nu poštu koja će biti poslana u tekstu pošte umjesto toga. To je potrebno radi slanja pozivnica i odgovora na Microsoft Outlook.<br />Ali, kada to učinite, vi više ne nećete dobijati opisni tekst koji mail programi mogu čitati. Stoga, za ljude koji imaju programe e-pošte koji ne razumiju pozivnice, rezultujuća poruka će izgledati vrlo čudno.<br />Ljudi koji imaju programe e-pošte koji ne razumiju pozivnice će i dalje biti u mogućnosti da rade s njima.</qt>

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other...
bs: &Drugo...

[ctx: @info]
en: Do you really want to execute <filename>%1</filename>?
bs: Da li stvarno želite da izvršite <filename>%1</filename>?

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
bs: &Otvori pomoću

[ctx: @title:menu]
en: &Open With...
bs: &Otvori pomoću...

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
bs: Dokument pod imenom "%1" već postoji. Da li ga želite da prepišem preko njega?

en: A policy was not met.
bs: Pravilo nije zadovoljeno.

en: A system error occurred.
bs: Došlo je do sistemske greške.

en: Activate Access Key
bs: Aktiviraj pristupni ključ

en: Add email to whitelist
bs: Dodaj email na bijeloj listi

en: Address copied to clipboard.
bs: Adresa kopirana na clipboard.

en: Allow messages to load external references from the Internet
bs: Dozvoli porukama da učitaju vanjske reference sa Mreže

en: Always decrypt messages when viewing or ask before decrypting
bs: Uvijek dekriptirati poruke prilikom pregleda ili pitati prije dešifriranja

en: Attachment: %1
bs: Prilog: %1

en: Attachments:
bs: Prilozi:

en: Auto
bs: Automatski

en: Automatic collapse level:
bs: Nivo automatskog sažimanja:

en: Automatic invitation sending
bs: Automatsko slanje pozivnica

en: Available CRL is too old.
bs: Dostupni CRL je previše star.

en: CRL not available.
bs: CRL nije dostupan.

en: Certificate import details:
bs: Detalji uvoza certifikata:

[ctx: Certificate import failed.]
en: Failed: %1 (%2)
bs: Nije uspjelo: %1 (%2)

en: Certificate import status:
bs: Status uvoza certifikata:

en: Choose display style of attachments
bs: Izaberite način prikaza priloga

en: Choose display style of message headers
bs: Izaberite način prikaza zaglavlja poruke

en: Collapse quoted text.
bs: Sažmi citirani tekst.

en: Copy
bs: Kopiraj

en: Copy Email Address
bs: Kopiraj e-mail adresu

en: Copy Image Location
bs: Kopiraj lokaciju slike

en: Copy Link Address
bs: Kopiraj adresu veze

en: Could not decrypt the data.
bs: Ne mogu dekriptirati podatke.

en: Could not start certificate manager. Please check your installation.
bs: Ne mogu pokrenuti upravitelj certifikatima. Molim provjerite vašu instalaciju.

en: Date:
bs: Datum:

en: Date:
bs: Datum:

en: Decrypt Message
bs: Dešifruj poruku

en: Decrypt message.
bs: Dešifruj poruku.

en: Delete Attachment
bs: Obriši prilog

en: Delete invitation emails after the reply to them has been sent
bs: Obriši pozivnice pošto se pošalje odgovor na njih

en: Deleting an attachment from an encrypted or old-style mailman message is not supported.
bs: Brisanje priloga za šifrovanu ili staru mailman poruku nije podržano.

en: Deleting an attachment might invalidate any digital signature on this message.
bs: Brisanje priloga može iskvariti digitalni potpis poruke, ako postoji.

en: Description
bs: Opis

en: Details:
bs: Detalji:

en: Different results for signatures
bs: Različiti rezultati za potpise

en: Disable scam detection for all messages
bs: Iskljucite scam detekciju za sve poruke

en: Do Not Keep
bs: Ne čuvaj

en: Do not ask again
bs: Ne pitaj ponovo

en: Do not send MDNs in response to encrypted messages
bs: Nemoj slati MDN kao odgovor na šifrovanu poruku

en: Do not show attachments in the message viewer
bs: Ne prikazuj priloge u pregledu poruke

en: Edit with:
bs: Izmijeni sa:

en: Enable access key
bs: Ukljuci pristupni kljuc

en: Enable this option to show different levels of quoted text. Disable to hide the levels of quoted text.
bs: Uključite ovu opciju da bi se prikazivali različiti nivoi citiranog teksta. Isključite da biste ih sakrili.

en: Enable this option to show quoted text with a smaller font.
bs: Uključite ovu opciju da bi se citirani tekst prikazivao sa manjim fontom.

en: Encapsulated Message
bs: Enkapsulirana poruka

en: Encapsulated Message (Subject: %1)
bs: Enkapsulirana poruka (Tema: %1)

en: Encapsulated message
bs: Enkapsulirana poruka

en: Encrypted message
bs: Šifrirana poruka

en: Encrypted message (decryption not possible)
bs: Šifrovana poruka (dešifrovanje nije moguće)

en: End of encapsulated message
bs: Kraj enkapsulirane poruke

en: End of encrypted message
bs: Kraj šifrirane poruke

en: End of signed message
bs: Kraj potpisane poruke

en: Error evaluating spam score
bs: Pogreška ocjenjivanja spam rezultata

en: Error loading message
bs: Greška pri učitavanju poruke

en: Error saving attachment
bs: Pogreška spremanja priloga

en: Error saving message
bs: Greška pri snimanju poruke

en: Error verifying the signature
bs: Greška pri provjeri potpisa

en: Error: Signature not verified
bs: Greška: Potpis nije provjeren

en: Exchange-compatible invitation &naming
bs: Ime&novanje poziva kompatibilno sa Exchange

en: Exchange-compatible invitation naming
bs: Imenovanje kompatibilno s Exchange pozivnivama

en: Execute
bs: Izvrši

en: Expand all quoted text.
bs: Raširi sav citirani tekst.

en: File %1 could not be created.
bs: Fajl %1 nije kreiran.

en: File %1 could not be loaded.
bs: Fajl %1 nije učitana.

en: Found no attachments to save.
bs: Nisam pronašao priloge koje bi trebalo snimiti.

en: From:
bs: Od:

en: From:
bs: Od:

en: Good signature
bs: Dobar potpis

en: Good signature.
bs: Dobar potpis.

en: Grantlee theme "%1" is not valid.
bs: Grentl  tema "%1" nije vazeca.

en: Groupware Compatibility && Legacy Options
bs: Opcije kompatibilnosti sa groupware i starim programima

en: HTML code for displaying the message to the user
bs: HTML kod za prikaz poruke korisniku

en: Hide Details
bs: Sakrij detalje

en: Hide signature details.
bs: Sakrij detalje potpisa.

en: How attachments are shown
bs: Kako su prilozi prikazani

en: How much of headers should be displayed
bs: Koliko zaglavlja bi trebalo biti prikazano

en: I confirm it's not a scam
bs: Ja potvrdjujem nije prijevara

en: Invalid signature.
bs: Neispravan potpis.

en: KMail Error
bs: KMail greška

en: KMail Question
bs: KMail pitanje

en: KMail can analyze messages for suspected email scams by looking for common techniques used to deceive you
bs: Kmail može analizirati poruke na sumnjive prevare prepoznajući uobičajene tehnike koje se koriste da vas navuku.

en: KMail is unable to detect when the chosen editor is closed. To avoid data loss, editing the attachment will be aborted.
bs: Kmail se ne moze otkriti kada je izabrani editor zatvoren.Kako biste izbjegli gubitak podataka,uređivanje priloga će se prekinuti.

en: Keep Encryption
bs: Očuvaj šifrovanje

en: Keep Signature
bs: Zadrži potpis

en: List of emails in scam white list
bs: Popis e-pošte u scam bijeloj listi

en: Load external references
bs: Učitaj vanjske reference

en: Load external references from the Internet for this message.
bs: Učitaj spoljne reference sa Interneta za ovu poruku.

en: Loading message...
bs: Učitavam poruku...

en: Lookup the contact in KAddressbook
bs: Gledaj kontakt u KAddressbook

[ctx: Mail message as shown, in HTML format]
en: HTML Source
bs: HTML izvor

en: Make account online.
bs: Stavi nalog na mrežu

en: Mangle From:/To: headers in replies to replies
bs: Zamijeni Od:/Za: polja u zaglavlju u odgovoru na poziv

en: Message Structure Viewer
bs: Preglednik strukture poruke

en: Message contains form element. This is often the case in scam emails.
bs: Poruka sadrži element. To je često slučaj u prijevari e-pošte.

en: Message loading failed: %1.
bs: Učitavanje poruke neuspjlo: %1.

en: Message not found.
bs: Poruka nije nađena.

en: Message was signed by %1.
bs: Poruku je potpisao %1.

en: Message was signed by %2 (Key ID: %1).
bs: Poruku je potpisao %2 (ID ključa: %1).

en: Message was signed by %2 with key %1.
bs: Poruku je potpisao %2 ključem %1.

en: Message was signed by %3 on %1 with key %2
bs: Poruku je potpisao %3 dana %1 ključem %2.

en: Message was signed on %1 with key %2.
bs: Poruka je potpisana na dan %1 ključem %2.

en: Message was signed on %1 with unknown key %2.
bs: Poruka je potpisana dana %1 nepoznatim ključem %2.

en: Message was signed with key %1.
bs: Poruka je potpisana ključem %1.

en: Message was signed with unknown key %1.
bs: Poruka je potpisana nepoznatim ključem %1.

en: Message was signed with unknown key.
bs: Poruka je potpisana nepoznatim ključem.

en: Microsoft Outlook has a number of shortcomings in its implementation of the iCalendar standard; this option works around one of them. If you have problems with Outlook users not being able to get your invitations, try setting this option.
bs: Microsoft Outlook ima niz nedostataka u provedbi iCalendar stadarda; ova opciju radi oko jedne od njih. Ako imate problema s korisnicima programa Outlook koji nisu u mogućnosti da dobiju vaše pozivnice, pokušajte postaviti ovu opciju.

en: Microsoft Outlook has a number of shortcomings in its implementation of the iCalendar standard; this option works around one of them. If you have problems with Outlook users not being able to get your replies, try setting this option.
bs: Microsoft Outlook ima veći broj nedostataka u svojoj implementaciji iCalendar standarda. Ova opcija zaobilazi jedan od njih. Ako imate problema sa korisnicima Outlooka koji ne mogu dobiti vaše pozivnice, probajte podesiti ovu opciju.

en: Microsoft Outlook, when used in combination with a Microsoft Exchange server,
    has a problem understanding standards-compliant groupware email.
    Turn this option on to send groupware invitations in a way that Microsoft Exchange understands.
bs: Microsoft Outlook, kada se koristi u kombinaciji sa Microsoft Exchange serverom,
    ima problem pri razumijevanju standarda u skladu grupisane e-pošte.
    Upalite ovu opciju da pošaljete grupisane pozivnice na način da gaMicrosoft Exchange razumije.

en: Microsoft Outlook, when used in combination with a Microsoft Exchange server, has a problem understanding standards-compliant groupware email. Turn this option on to send groupware invitations in a way that Microsoft Exchange understands.
bs: Microsoft Outlook, kada se koristi u kombinaciji s poslužiteljem Microsoft Exchange, ima problem razumijevanje standardah groupware e-pošte. Uključite ovu opciju za slanje groupware pozivnice na način da Microsoft Exchange razumije.

en: Move to Trash
bs: Premjesti u smeće

en: No Spam agent
bs: Nema agenta spama

en: No Subject
bs: Nema teme

en: No mail address is stored in the %1 used for signing, so we cannot compare it to the sender's address %2.
bs: E-mail adresa nije smještena u %1 koji je korišten za potpisivanje, tako da je ne možemo uporediti sa adresom pošiljaoca %2.

en: No network connection detected, we cannot expand url.
bs: Nema prepoznate mrežne konekcije, ne možemo raširiti url,

en: No public key to verify the signature
bs: Nema javnog ključa za provjeru potpisa

en: No signature found
bs: Nije pronađen potpis

en: No status information available.
bs: Statusne informacije nisu dostupne.

en: Not enough information to check signature validity.
bs: Nema dovoljno informacija za ovjeru potpisa.

en: Not enough information to check signature. %1
bs: Nemam dovoljno informacija da provjerim potpis. %1

en: One key has been revoked.
bs: Jedan ključ je povučen.

en: One key has expired.
bs: Jedan ključ je istekao.

en: Only print selected text in viewer
bs: Samo printaj odabrani tekst iz preglednika

en: Open &with %1
bs: Otvori &sa %1

en: Open URL
bs: Otvori URL

en: Open With...
bs: Otvori sa...

en: Opening URL...
bs: Otvaram URL...

en: Options
bs: Opcije

en: Overwrite File?
bs: Prebrisati datoteku?

en: Please wait while the message is being decrypted...
bs: Molimo pričekajte dok se poruka dešifruje...

en: Please wait while the signature is being verified...
bs: Molimo pričekajte dok se potpis ovjeri ...

en: Prefer HTML to plain text
bs: Koristi HTML umjesto običnog teksta

en: Print background color and images
bs: Isprintaj pozadinsku boju i slike

en: Print only selected text
bs: Isprintaj samo naznaceni tekst

en: Printing mode
bs: Režim štampe

en: Properties
bs: Svojstva

en: Raw, unmodified mail as it is stored on the filesystem or on the server
bs: Sirova neizmijenjena pošta kako je smještena u datotečnom sistemu ili na serveru

en: Reason: %1
bs: Razlog: %1

en: Reduce font size for &quoted text
bs: Smanjivanje veličine fonta za &citirani tekst

en: Reduce font size for quoted text
bs: Smanji veličinu fonta za citiran tekst

en: Reply to:
bs: Odgovori na:

en: Respect &expand/collapse quote marks settings
bs: Poštovanje i proširiti / kolapsa navodnika postavke

en: Save &As...
bs: Snimi k&ao...

en: Save All Attachments...
bs: Snimi sve priloge...

en: Save As...
bs: Sačuvaj kao...

en: Save Attachment
bs: Sačuvaj prilog

en: Save Attachments To
bs: Snimi prilog kao

en: Save Message | Save Messages
bs[0]: Snimi poruku
bs[1]: Snimi poruke
bs[2]: Snimi poruke

en: Scroll Message Down
bs: Zapisati poruku dolje

en: Scroll Message Down (More)
bs: Pomjeri poruku dolje (više)

en: Scroll Message Up
bs: Pomjeri poruku gore

en: Scroll Message Up (More)
bs: Pomjeri poruku gore (više)

en: Scroll To
bs: Pomaknite se na

en: Select All Text
bs: Odaberi sav tekst

en: Send &invitations in the mail body
bs: Pošalji pozivnice u tiljelo e-pošte

en: Send groupware invitations in the mail body
bs: Šalji groupware pozivnice u tijelu poruke

en: Sender's mail address is not stored in the %1 used for signing.
bs: E-mail adresa pošiljaoca nije smještena u %1 koji je korišten za potpisivanje.

en: Short url '%1' redirects to '%2'.
bs: Kratki url '%1' preusmjerava na '%2'.

en: Show &expand/collapse quote marks
bs: Prikaži proširen&e/sažete navodnike

en: Show Attachments only in the header of the mail
bs: Prikaži priloge samo u zaglavlju pošte

en: Show Details
bs: Prikaži detalje

en: Show GnuPG Audit Log for this operation
bs: Prikaži dnevnik revizije GnuPG-a za ovu operaciju

en: Show Message Structure
bs: Prikaži strukturu poruke

en: Show all attachments as icons. Click to see them.
bs: Prikaži sve priloge kao ikone. Klik za gledanje priloga.

en: Show all attachments inline (if possible)
bs: Prikaži sve priloge u sastavu poruke (ako je moguće)

en: Show always
bs: Uvijek prikazati

en: Show attachments as suggested by sender.
bs: Prikaži priloge kako je pošiljalac sugerisao.

en: Show certificate 0x%1
bs: Pokaži certifikat 0x%1

en: Show expand/collapse quote marks
bs: Prikaži otvorene/zatvorene navodnike

en: Show never
bs: Nikad prikazati

en: Show signature details.
bs: Prikaži detalje potpisa.

en: Signature is valid.
bs: Potpis je ispravan.

en: Size
bs: Veličina

en: Sorry, no certificates were found in this message.
bs: Žalim, u ovoj poruci nije pronađen nijedan certifikat.

en: Sorry, no details on certificate import available.
bs: Žalim, nisu dostupni detalji za uvoz certifikata.

en: Spam Status:
bs: Status spama:

en: Spam filter score could not be extracted from header
bs: Rezultat spam filtera nije mogao biti izvađen iz zaglavlja

en: Spam filter score not a number
bs: Rezultat spam filtera nije broj

en: Speak Text
bs: Izgovori tekst

en: Specifies the default policy to use, for the Message Disposition Notifications (for internal use only)
bs: Definiše podrazumijevana pravila za upotrebu za informacije o razmještanju poruka (samo za internu upotrebu)

en: Specifies the default quoting action to take, when replying to a message (for internal use only)
bs: Određuje podrazumijevanu akciju citiranja pri odgovoru na poruku (samo za internu upotrebu)

en: Specifies whether the background color and images are also drawn when the page is printed.
bs: Naznaci da li  pozadinska boja i slike su takodjer iscrtane kada stranica bude printana

en: Specifies whether to reuse the quote color, beyond the 3rd level
bs: Navodi da li će se ponovo koristiti boja citiranja iza trećeg nivoa.

[ctx: Start of warning message.]
en: Warning:
bs: Upozorenje:

en: Subject:
bs: Tema:

en: The part %1 of the message is encrypted. Do you want to keep the encryption when saving?
bs: Dio %1 poruke je šifrovan. Želite li zadržati enkripciju prilikom snimanja?

en: The part %1 of the message is signed. Do you want to keep the signature when saving?
bs: Dio %1 poruke je potpisan. Želite li zadržati potpis prilikom snimanja?

en: The signature has expired.
bs: Potpis je istekao.

en: The signature is valid and the key is fully trusted.
bs: Potpis je ispravan i ključu se može potpuno vjerovati.

en: The signature is valid and the key is marginally trusted.
bs: Potpis je ispravan i ključu se može marginalno vjerovati.

en: The signature is valid and the key is ultimately trusted.
bs: Potpis je ispravan i ključu se može krajnje vjerovati.

en: The signature is valid, but the key is untrusted.
bs: Potpis je ispravan, ali ključu se ne može vjerovati.

en: The signature is valid, but the key's validity is unknown.
bs: Potpis je ispravan, ali ispravnost ključa je nepoznata.

en: The validity of the signature cannot be verified.
bs: Ispravnost potpisa ne može biti potvrđena.

en: This email contains a link (%1) which contains multiple http://. This is often the case in scam emails.
bs: Ovaj e-mail sadrzi link (%1) koji sadrzi vise  http://. Ovo je cest slucaj u preijevari e-poste

en: This email contains a link (%1) which has a redirection
bs: Ovaj e-mail sadrzi link (%1) koji ima preusmijerenje

en: This email contains a link which points to a hexadecimal IP address (%1) instead of a typical textual website address. This is often the case in scam emails.
bs: Ova e-posta sardzi link koja pokazuje na heksadecimalnu IP adresu (%1) umjesto na tipicnu tekstualnu website adresu. Ovo je čest slučaj u podvalama e-pošte.

en: This email contains a link which points to a numerical IP address (%1) instead of a typical textual website address. This is often the case in scam emails.
bs: Ova e-posta sadrzi vezu koja pokazuje na numericku IP adresu(%1) umjesto na tipicnu tekstualnu website adresu. Ovo je čest slučaj  u podvalama  e-poste.

en: This email contains a link which reads as '%1' in the text, but actually points to '%2'. This is often the case in scam emails to mislead the recipient
bs: Ova e-posta sadrzi vezu koja se cita kao '%1'  u  tekstu, ali zapravo pokazuje na '%2'. Ovo je cest slucaj u podvalji vačkim email koiji obmanuju primaoca

en: This email contains a shorturl (%1). It can redirect to another server.
bs: Ova pošta sadrži kratki url  (%1), On može obaviti redirekciju na drugi

en: This message is encrypted.
bs: Poruka je šifrovana.

en: This message may be a scam. <a href="scamdetails">(Details...)</a>
bs: Ova poruka moze biti prijevara. <a href="detalji o prijevari">(Detalji...)</a>

en: Threshold could not be extracted from header
bs: Prag nije mogao biti izvađen iz zaglavlja

en: Threshold not a valid number
bs: Prag nije ispravan broj

[ctx: To-field of the mailheader.]
en: To:
bs: Za:

en: To:
bs: Za:

en: Toggle HTML Display Mode
bs: Preklopi HTML prikaz

en: Toggle display mode between HTML and plain text
bs: Preklop prikaza između HTML i običnog teksta

en: Turn on HTML rendering for this message.
bs: Uključi HTML crtanje za ovu poruku.

en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitation replies
bs: Uključite ovu opciju kako biste postigli da Outlook(tm) razumije vaše odgovore na pozive

en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitations
bs: Uključite ovu opciju kako biste postigli da Outlook(tm) razumije vaše odgovore na pozive

en: Type
bs: Vrsta

en: URL copied to clipboard.
bs: URL kopiran na clipboard.

en: Unable to edit attachment
bs: Ne mogu da uredim prilog

en: Unable to verify: key missing.
bs: Ne mogu provjeriti: nedostaje ključ.

[ctx: Unchanged mail message]
en: Raw Source
bs: Sirovi izvor

en: Unknown
bs: Nepoznato

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Unknown signature state
bs: Nepoznato stanje potpisa

en: Unnamed attachment
bs: Neimenovani prilog

en: Use Fi&xed Font
bs: K&oristi fiksni font

[ctx: View->]
en: &Attachments
bs: &Prilozi

[ctx: View->]
en: &Headers
bs: &Zaglavlje

[ctx: View->attachments->]
en: &As Icons
bs: &Kao ikone

[ctx: View->attachments->]
en: &Hide
bs: &Sakrij

[ctx: View->attachments->]
en: &Inline
bs: &U sastavu poruke

[ctx: View->attachments->]
en: &Smart
bs: &Pametno

[ctx: View->attachments->]
en: In Header Only
bs: Samo u zaglavlju

en: Viewer settings
bs: Postavke preglednika

en: Warning: The signature is bad.
bs: Upozorenje: Potpis je neispravan.

en: We cannot save message.
bs: Ne mozemo spasiti poruku

en: What style of headers should be displayed
bs: Kakav oblik zaglavlja bi trebao biti prikazan

en: When this is checked, received invitation emails that have been replied to will be moved to the Trash folder, once the reply has been successfully sent.
bs: Ako je uključeno, primljene e-poruke pozivnica na koje se se odgovori premještaju se u fascikl smeća, čim se odgovor uspješno pošalje.

en: When this is checked, you will not see the mail composer window. Instead, all invitation mails are sent automatically. If you want to see the mail before sending it, you can uncheck this option. However, be aware that the text in the composer window is in iCalendar syntax, and you should not try modifying it by hand.
bs: Kada je ovo uključeno, nećete vidjeti prozor sastavljača poruke. Umjesto toga, sve poruke sa pozivnicama šalju se automatski. Ako želite da vidite poruku prije slanja, možete isključiti ovu opciju. Međutim, budite svjesni da je tekst u prozoru sastavljača napisan po sintaksi iCalendar-a, zbog čega ne bi trebalo ručno da ga mijenjate.

en: When this is on, the user will not see the mail composer window. Invitation mails are sent automatically.
bs: Kada je ovo uključeno, korisnik neće vidjeti prozor za pisanje e-pošte. Pozivna e-pošta je poslana automatski.

en: When we render html do not use font size inferior to minimum size.
bs: Kada se iscrtava HTML ne koriste se veličine fontova manje od minimalne.

en: Work online.
bs: Radi na vezi.

en: body part
bs: dio tijela

en: certificate
bs: certifikat

[ctx: filename for an unnamed attachment]
en: attachment.1
bs: prilog.1

[ctx: filename for the %1-th unnamed attachment]
en: attachment.%1
bs: prilog.%1

en: message
bs: poruka

en: sender:
bs: pošiljalac:

en: stored:
bs: spremljeno:

[ctx: to open]
en: Open
bs: Otvori

[ctx: to view something]
en: View
bs: Pogled
