kdepim-runtime - en to ca@valencia translation catalogue (177 entries)

en:  minutes
ca@valencia:  minuts

en: &Use streaming notifications
ca@valencia: Utilit&za les notificacions de transmissió

en: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> Username and password are not needed (can be empty) when Kerberos is properly configured on your system.</p></body></html>
ca@valencia: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Nota:</span> El nom d'usuari i la contrasenya no són necessaris (poden estar buits) quan el Kerberos estiga ben configurat en el vostre sistema.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Allows to specify an Active Directory domain for the user.</p><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> There is a subtle difference between &quot;empty domain&quot; and &quot;no-domain&quot;.</p><p>With an empty domain (Domain checkbox checked, empty domain in edit box) the EWS resource will pass the user with an explicitly empty domain (&quot;\username&quot;).</p><p>With no domain set (Domain checkbox cleared) the username will be passed without the domain (&quot;username&quot;), which will cause the server to set the domain to the default one its configured with.</p></body></html>
ca@valencia: <html><head/><body><p>Permet especificar un domini de directori actiu per a l'usuari.</p><p><span style=" font-weight:600;">Nota:</span> Hi ha una diferència subtil entre «domini buit» i «sense domini».</p><p>Amb un domini buit (casella de selecció Domini marcada, el domini buit al quadro d'edició) el recurs EWS passarà a l'usuari amb un domini explícitament buit («\nom_usuari»).</p><p>Sense establir el domini (la casella de selecció Domini estarà neta), el nom d'usuari serà passat sense el domini («nom_usuari»), el qual farà que el servidor establisca el domini amb què està configurat de manera predeterminada.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Attempts to find out the Microsoft Exchange server address relevant to the supplied e-mail address.</p></body></html>
ca@valencia: <html><head/><body><p>Intenta trobar l'adreça del servidor Microsoft Exchange rellevant per a l'adreça de correu electrònic subministrada.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>By default KDE uses the less secure NTLMv1 authentication. Enabling this will cause the more secure NTLMv2 protocol to be used.</p><p>Some newer Microsoft Exchange servers are configured to only allow NTLMv2 authentication. In such case this option must be enabled in order to connect successfully.</p></body></html>
ca@valencia: <html><head/><body><p>De manera predeterminada. KDE utilitza l'autenticació NTLMv1 menys segura. Si activeu açò, s'utilitzarà el protocol NTLMv2 més segur.</p><p>Alguns servidors Microsoft Exchange nous es configuren per a només permetre l'autenticació NTLMv2. En este cas, esta opció s'haurà d'activar per a poder-se connectar correctament.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Enables more modern and stronger authentication based on OAuth2.</p><p>This type of authentication will open an organization-supplied webpage, where the user will be able to enter authentication information, which may also include multifactor authentication in form of one-time-passwords generated by tokens.</p><p>This method is mostly used for hosted Office 365 instances.</p></body></html>
ca@valencia: <html><head/><body><p>Permet una autenticació més moderna i més forta basada en OAuth2.</p><p>Este tipus d'autenticació obrirà una pàgina web subministrada per l'organització, on l'usuari podrà introduir la informació d'autenticació, la qual també pot incloure l'autenticació multifactor en forma de contrasenyes úniques generades pels testimonis.</p><p>Este mètode s'utilitza principalment per a allotjar instàncies d'Office 365.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Enables traditional username/password authentication against the Exchange server. This includes methods like Basic, NTLM or Kerberos.</p><p>This authentication method is considered to be somewhat legacy and is mostly used for smaller on-premise Exchange installations and hosted Office 365 instances, where the administrator has chosen to enable it.</p></body></html>
ca@valencia: <html><head/><body><p>Habilita l'autenticació tradicional de nom d'usuari/contrasenya contra el servidor d'Exchange. Açò inclou els mètodes com Basic, NTLM o Kerberos.</p><p>Este mètode d'autenticació es considera una mica antic i s'utilitza principalment en instal·lacions xicotetes locals d'Exchange i en instàncies allotjades d'Office 365, on l'administrador ha decidit habilitar-lo.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Periodically asks for new item change events.</p></body></html>
ca@valencia: <html><head/><body><p>Sol·licita periòdicament els esdeveniments de canvis per a elements nous.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Private Key (PKey) Authentication is used as an additional authentication step to OAuth2-based authentication. It uses an X.509 certificate and private key that identifies a trusted device, which was joined to the Azure Directory using a Workplace Join.</p><p>Some administrators may mandate use of PKey authentication when connecting to Office 365 from outside of corporate network. In other cases, when multi-factor authentication is set-up, using the PKey authentication can satisfy requirements for strong authentication, in which case entering the MFA code is not required.</p></body></html>
ca@valencia: <html><head/><body><p>L'autenticació amb clau privada (PKey) s'utilitza com un pas d'autenticació addicional a l'autenticació basada en OAuth2. Utilitza un certificat X.509 i una clau privada que identifica a un dispositiu de confiança, el qual es va unir al directori Azure mitjançant una unió en el lloc de treball.</p><p>Alguns administradors poden utilitzar l'autenticació PKey quan es connecta amb Office 365 des de fora de la xarxa corporativa. En altres casos, quan es configura una autenticació amb múltiples factors, l'autenticació PKey pot satisfer els requisits per a una autenticació forta, en este cas, no es requerix introduir el codi MFA.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Some organizations restrict access to mail only to approved clients, such as Microsoft Outlook. On the server-side this is implemented by analyzing the User-Agent string and only allowing a list of approved clients.</p><p>This setting allows to emulate some well known clients as well as providing a custom User-Agent string.</p><p>Please be advised that bypassing company policies may result in personal consequences.</p></body></html>
ca@valencia: <html><head/><body><p>Algunes organitzacions restringixen l'accés al correu només als clients autoritzats, com ara Microsoft Outlook. En el costat del servidor, açò s'implementa mitjançant l'anàlisi de la cadena «User-Agent» i només permet una llista de clients aprovats.</p><p>Esta opció permet emular alguns clients coneguts, així com proporcionar una cadena d'usuari personalitzada.</p><p>Cal tindre en compte que evitar les polítiques de l'empresa pot tindre conseqüències personals.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Streaming notifications behave similarly to push mode - a connection is kept alive and notifications about item changes are delivered instantly.</p><p><br/></p><p>This option requires Exchange server version 2010 SP1 or later.</p></body></html>
ca@valencia: <html><head/><body><p>Les notificacions de transmissió es comporten de manera similar al mode empenta: es manté viva la connexió i les notificacions sobre els canvis d'element es lliuren a l'instant.</p><p><br/></p><p>Esta opció requerix el servidor Exchange versió 2010 SP1 o posterior.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>The password used to login to the Exchange server.</p><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> This can be left empty when using Kerberos authentication.</p></body></html>
ca@valencia: <html><head/><body><p>La contrasenya emprada per a iniciar la sessió amb el servidor Exchange.</p><p><span style=" font-weight:600;">Nota:</span> Açò es pot deixar buit quan s'utilitza l'autenticació de Kerberos.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>The username used to login to the Exchange server.</p><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> This can be left empty when using Kerberos authentication.</p></body></html>
ca@valencia: <html><head/><body><p>El nom d'usuari emprat per a iniciar la sessió amb el servidor Exchange.</p><p><span style=" font-weight:600;">Nota:</span> Açò es pot deixar buit quan s'utilitza l'autenticació de Kerberos.</p></body></html>

[ctx: @action:button]
en: &Reset
ca@valencia: &Restablix

[ctx: @action:button]
en: Authenticate
ca@valencia: Autentica

[ctx: @action:button]
en: Reload &List
ca@valencia: Torna a carregar la &llista

[ctx: @info]
en: Akonadi Resource for Microsoft Exchange Web Services (EWS)
ca@valencia: Recurs Akonadi per als serveis web de Microsoft Exchange (EWS)

[ctx: @info]
en: Distributed under the GNU Library General Public License version 2.0 or later.
ca@valencia: Distribuït segons la Llicència pública general de biblioteques de GNU versió 2.0 o posterior.

[ctx: @info]
en: Exchange server not configured.
ca@valencia: El servidor Exchange no està configurat.

[ctx: @info]
en: Failed to obtain credentials for Microsoft Exchange account <b>%1</b>. Please update it in the account settings page.
ca@valencia: No s'han pogut obtindre les credencials per al compte <b>%1</b> de Microsoft Exchange. Actualitzeu-les en la pàgina de configuració del compte.

[ctx: @info]
en: Failed to retrieve folder list.
ca@valencia: No s'ha pogut recuperar la llista de carpetes.

[ctx: @info]
en: Microsoft Exchange credentials for the account <b>%1</b> are no longer valid. You need to authenticate in order to continue using it.
ca@valencia: Les credencials de Microsoft Exchange per al compte <b>%1</b> ja no són vàlides. Caldrà que us autentiqueu per a continuar-lo emprant.

[ctx: @info]
en: The username/password for the Microsoft Exchange EWS account <b>%1</b> is not valid. Please update it in the account settings page.
ca@valencia: El nom d'usuari/contrasenya per al compte EWS <b>%1</b> de Microsoft Exchange no són vàlids. Actualitzeu-los en la pàgina de configuració del compte.

[ctx: @info]
en: Version %1
ca@valencia: Versió %1

[ctx: @info:status]
en: Authentication failed
ca@valencia: No s'ha pogut fer l'autenticació

[ctx: @info:status]
en: Connecting to Exchange server
ca@valencia: S'està connectant amb el servidor Exchange

[ctx: @info:status]
en: Failed to add collection - cannot determine EWS folder type
ca@valencia: No s'ha pogut afegir la col·lecció -no s'ha pogut determinar el tipus de carpeta EWS-

[ctx: @info:status]
en: Failed to create folder
ca@valencia: No s'ha pogut crear la carpeta

[ctx: @info:status]
en: Failed to create folder - internal error
ca@valencia: No s'ha pogut crear la carpeta -error intern-

[ctx: @info:status]
en: Failed to create item - internal error
ca@valencia: No s'ha pogut crear l'element -error intern-

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete folder
ca@valencia: No s'ha pogut suprimir la subcarpeta

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete folder - internal error
ca@valencia: No s'ha pogut suprimir la carpeta -error intern-

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete item - internal error
ca@valencia: No s'ha pogut suprimir l'element -error intern-

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete item - invalid number of responses received from server
ca@valencia: No s'ha pogut suprimir l'element -nombre de respostes no vàlides rebudes pel servidor-

[ctx: @info:status]
en: Failed to fetch item payload
ca@valencia: No s'ha pogut recuperar el contingut de l'element

[ctx: @info:status]
en: Failed to move folder
ca@valencia: No s'ha pogut moure la carpeta

[ctx: @info:status]
en: Failed to move folder - internal error
ca@valencia: No s'ha pogut moure la carpeta -error intern-

[ctx: @info:status]
en: Failed to move folder - invalid number of responses received from server
ca@valencia: No s'ha pogut moure la carpeta -nombre de respostes no vàlides rebudes pel servidor-

[ctx: @info:status]
en: Failed to move item - internal error
ca@valencia: No s'ha pogut moure l'element -error intern-

[ctx: @info:status]
en: Failed to move item - invalid number of responses received from server
ca@valencia: No s'ha pogut moure l'element -nombre de respostes no vàlides rebudes pel servidor-

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder create request
ca@valencia: No s'ha pogut processar la sol·licitud per a crear la carpeta

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder delete request
ca@valencia: No s'ha pogut processar la sol·licitud per a suprimir la carpeta

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder move request
ca@valencia: No s'ha pogut processar la sol·licitud per a moure la carpeta

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder update request
ca@valencia: No s'ha pogut processar la sol·licitud per a actualitzar la carpeta

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folders retrieval request
ca@valencia: No s'ha pogut processar la sol·licitud per a la recuperació de les carpetes

[ctx: @info:status]
en: Failed to process global tag update request
ca@valencia: No s'ha pogut processar la sol·licitud per a l'actualització global de les etiquetes

[ctx: @info:status]
en: Failed to process global tags retrieval request
ca@valencia: No s'ha pogut processar la sol·licitud per a la recuperació global de les etiquetes

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item create request
ca@valencia: No s'ha pogut processar la sol·licitud per a crear l'element

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item delete request
ca@valencia: No s'ha pogut processar la sol·licitud per a suprimir l'element

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item flags update request
ca@valencia: No s'ha pogut processar la sol·licitud per a l'actualització de les etiquetes de l'element

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item move request
ca@valencia: No s'ha pogut processar la sol·licitud per a moure l'element

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item send request
ca@valencia: No s'ha pogut processar la sol·licitud per a enviar l'element

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item tags update request
ca@valencia: No s'ha pogut processar la sol·licitud per a l'actualització de les etiquetes dels elements

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item update request
ca@valencia: No s'ha pogut processar la sol·licitud per a l'actualització de l'element

[ctx: @info:status]
en: Failed to process items retrieval request
ca@valencia: No s'ha pogut processar la sol·licitud per a la recuperació dels elements

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve folders - internal error
ca@valencia: No s'han pogut recuperar les carpetes -error intern-

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items
ca@valencia: No s'han pogut recuperar els elements

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - Akonadi item not found for item %1
ca@valencia: No s'han pogut recuperar els elements -no s'ha trobat l'element Akonadi per a l'element %1-

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - Unknown item type for item %1
ca@valencia: No s'han pogut recuperar els elements -tipus d'element desconegut per a l'element %1-

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - incorrect number of responses
ca@valencia: No s'han pogut recuperar els elements -nombre incorrecte de respostes-

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - internal error
ca@valencia: No s'han pogut recuperar els elements -error intern-

[ctx: @info:status]
en: Failed to send item - internal error
ca@valencia: No s'ha pogut enviar l'element -error intern-

[ctx: @info:status]
en: Failed to update folder
ca@valencia: No s'ha pogut actualitzar la carpeta

[ctx: @info:status]
en: Failed to update folder - internal error
ca@valencia: No s'ha pogut actualitzar la carpeta -error intern-

[ctx: @info:status]
en: Failed to update folder - invalid number of responses received from server
ca@valencia: No s'ha pogut actualitzar la carpeta -nombre de respostes no vàlides rebudes pel servidor-

[ctx: @info:status]
en: Failed to update item - internal error
ca@valencia: No s'ha pogut actualitzar l'element -error intern-

[ctx: @info:status]
en: Failed to update item flags - internal error
ca@valencia: No s'han pogut actualitzar les etiquetes de l'element -error intern-

[ctx: @info:status]
en: Failed to update item tags - internal error
ca@valencia: No s'han pogut actualitzar les etiquetes dels elements -error intern-

[ctx: @info:status]
en: Invalid incremental folders retrieval request job object
ca@valencia: L'objecte de la tasca de sol·licitud de recuperació incremental de les carpetes no és vàlid

[ctx: @info:status]
en: Invalid number of responses received from server
ca@valencia: Nombre de respostes no vàlides rebudes pel servidor

[ctx: @info:status]
en: Item out of order while processing update item response.
ca@valencia: Element fora de servei durant el processament de la resposta en actualitzar l'element.

[ctx: @info:status]
en: Item type not supported for changing
ca@valencia: El tipus d'element no admet l'intercanvi

[ctx: @info:status]
en: Item type not supported for creation
ca@valencia: El tipus d'element no admet la creació

[ctx: @info:status]
en: Item update failed:
ca@valencia: No s'ha pogut fer l'actualització dels elements:

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 item list
ca@valencia: S'estan recuperant %1 llista d'elements

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 item list (%2 items)
ca@valencia: S'estan recuperant %1 llista d'elements (%2 elements)

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 items
ca@valencia: S'estan recuperant %1 elements

[ctx: @info:status]
en: Retrieving collection tree
ca@valencia: S'està recuperant l'arbre de la col·lecció

[ctx: @info:status]
en: Retrieving items
ca@valencia: S'estan recuperant elements

[ctx: @info:status]
en: Root folder id not known.
ca@valencia: No es coneix l'ID de la carpeta arrel.

[ctx: @info:status]
en: Unable to connect to Exchange server
ca@valencia: No s'ha pogut connectar amb el servidor Exchange

[ctx: @info:status]
en: Updating item flags
ca@valencia: S'estan actualitzant les etiquetes dels elements

[ctx: @info:status]
en: Updating item tags
ca@valencia: S'estan actualitzant les etiquetes dels elements

[ctx: @info:status Resource is ready]
en: Ready
ca@valencia: Llest

[ctx: @label:textbox]
en: Filter folders
ca@valencia: Filtra les carpetes

[ctx: @option:check]
en: Enable server-side subscriptions
ca@valencia: Habilita les subscripcions de la banda del servidor

[ctx: @option:check]
en: Subscribed only
ca@valencia: Només els subscrits

[ctx: @title:window]
en: Connecting to Exchange
ca@valencia: Connexió amb Exchange

[ctx: @title:window]
en: Exchange server autodiscovery
ca@valencia: Descobriment automàtic del servidor Exchange

[ctx: @title:window]
en: Microsoft Exchange Configuration
ca@valencia: Configureu Microsoft Exchange

[ctx: @title:window]
en: Microsoft Exchange Mail Transport Configuration
ca@valencia: Configureu el transport de correu de Microsoft Exchange

en: About
ca@valencia: Quant a

en: Account Information
ca@valencia: Informació del compte

en: Account Name:
ca@valencia: Nom del compte:

[ctx: Account e-mail address]
en: E-mail
ca@valencia: Correu electrònic

[ctx: Advanced settings tab]
en: Advanced
ca@valencia: Avançat

en: Attempt to automatically discover Exchange server address
ca@valencia: Intenta descobrir automàticament l'adreça del servidor Exchange

en: Attempts to find out the Microsoft Exchange server address relevant to the supplied e-mail address.
ca@valencia: Intenta trobar l'adreça del servidor Microsoft Exchange rellevant per a l'adreça de correu electrònic subministrada.

en: Authentication
ca@valencia: Autenticació

en: Autodiscovery failed. This can be caused by incorrect parameters. Do you still want to save your settings?
ca@valencia: Ha fallat el descobriment automàtic. Açò pot ser causat per paràmetres incorrectes. Voleu guardar la configuració?

en: Cancel
ca@valencia: Cancel·la

en: Certificate:
ca@valencia: Certificat:

en: Clear Folder Item State
ca@valencia: Neteja l'estat de l'element de carpeta

en: Clear Folder Tree State
ca@valencia: Neteja l'estat de l'arbre de carpetes

en: Clear Synchronization State
ca@valencia: Neteja l'estat de la sincronització

en: Connecting to Exchange failed. This can be caused by incorrect parameters. Do you still want to save your settings?
ca@valencia: No s'ha pogut connectar amb Exchange. Açò pot ser causat per paràmetres incorrectes. Voleu guardar la configuració?

en: Connecting to Microsoft Exchange server...
ca@valencia: S'està connectant amb el servidor Microsoft Exchange...

en: Connection failed
ca@valencia: No s'ha pogut connectar

en: Domain
ca@valencia: Domini

en: Domain:
ca@valencia: Domini:

en: EWS Configuration
ca@valencia: Configureu EWS

en: EWS Mail Transport Configuration
ca@valencia: Configureu el transport de correu d'EWS

en: EWS Settings
ca@valencia: Configureu EWS

en: EWS URL:
ca@valencia: URL d'EWS:

en: Enable NTLMv2
ca@valencia: Activa NTLMv2

en: Enable NTLMv2 authentication
ca@valencia: Activa l'autenticació NTLMv2

en: Enable Server-Side Subscriptions
ca@valencia: Habilita les subscripcions de la banda del servidor

en: Ews Resource
ca@valencia: Recurs EWS

[ctx: Exchange account e-mail address]
en: Email:
ca@valencia: Correu electrònic:

[ctx: Exchange account username/login]
en: Username:
ca@valencia: Nom d'usuari:

en: Exchange protocol information not found
ca@valencia: No s'ha trobat la informació del protocol Exchange

en: Exchange server autodiscovery
ca@valencia: Descobriment automàtic del servidor Exchange

[ctx: Exchange server autodiscovery]
en: Autodiscovery failed
ca@valencia: Ha fallat el descobriment automàtic

en: Exchange server connection
ca@valencia: Connexió amb el servidor Exchange

[ctx: Exchange server connection]
en: Connection failed
ca@valencia: No s'ha pogut connectar

[ctx: Exchange server status]
en: Failed
ca@valencia: No s'ha pogut

[ctx: Exchange server status]
en: OK
ca@valencia: D'acord

[ctx: Exchange server version]
en: Unknown
ca@valencia: Desconeguda

en: Failed to create mail item
ca@valencia: No s'ha pogut crear l'element de correu

en: Forces a non-default User-Agent string
ca@valencia: Força una cadena agent d'usuari no predeterminada

en: Incorrect email address
ca@valencia: Adreça de correu electrònic incorrecta

en: Key password:
ca@valencia: Contrasenya de la clau:

en: List of folders to subscribe to
ca@valencia: Llista de carpetes per a subscriure's

en: OAuth2 application identifier
ca@valencia: Identificador de l'aplicació OAuth2

en: OAuth2 return URI
ca@valencia: URI de retorn OAuth2

en: Parent Exchange account:
ca@valencia: Compte Exchange pare:

en: Password:
ca@valencia: Contrasenya:

en: Path to PKey authentication PEM certificate
ca@valencia: Camí cap a l'autenticació PKey del certificat PEM

en: Path to PKey authentication PEM private key
ca@valencia: Camí cap a l'autenticació PKey de la clau privada PEM

en: Perform
ca@valencia: Executa

en: Performing Microsoft Exchange server autodiscovery...
ca@valencia: S'està realitzant el descobriment automàtic del servidor Microsoft Exchange...

en: Please enter password for user '%1' and Exchange account '%2'.
ca@valencia: Introduïu la contrasenya per a l'usuari «%1» i el compte Exchange «%2».

en: Po&ll for new messages
ca@valencia: Enq&uesta de missatges nous

en: Poll Interval
ca@valencia: Interval d'enquesta

en: Private Key (PKey) Authentication (Office 365)
ca@valencia: Autenticació amb clau privada (PKey) (Office 365)

en: Private key:
ca@valencia: Clau privada:

en: Resets synchronization state between Exchange and Akonadi. Use in case some items or folders are not showing up despite existing in Exchange.
ca@valencia: Restaura l'estat de sincronització entre Exchange i Akonadi. Utilitzeu-ho en el cas que alguns elements o carpetes no es mostren malgrat que existisquen en Exchange.

en: Retrieval
ca@valencia: Recuperació

en: Server Autodiscovery
ca@valencia: Descobriment automàtic del servidor

en: Server Status
ca@valencia: Estat del servidor

en: Server URL
ca@valencia: URL del servidor

[ctx: Server status]
en: OK
ca@valencia: D'acord

en: Sets the interval for checking for new mail
ca@valencia: Establix l'interval per a la comprovació de correu nou

en: Sets the interval for checking for new mail.
ca@valencia: Establix l'interval per a la comprovació de correu nou.

en: Status
ca@valencia: Estat

en: Status:
ca@valencia: Estat:

en: Subscriptions
ca@valencia: Subscripcions

en: The Active Directory domain the user belongs to
ca@valencia: El domini «Active Directory» al qual pertany l'usuari

en: The Active Directory domain the user belongs to.
ca@valencia: El domini «Active Directory» al qual pertany l'usuari.

en: The Microsoft Exchange server URL used to send EWS requests.
ca@valencia: L'URL del servidor Microsoft Exchange emprada per a enviar sol·licituds a EWS.

en: The URL of the Microsoft Exchange server, should be something like https://myserver.org/EWS/Exchange.asmx
ca@valencia: L'URL del servidor Microsoft Exchange, ha de ser alguna cosa com ara https://elmeuservidor.org/EWS/Exchange.asmx

en: The e-mail address of this account
ca@valencia: L'adreça de correu electrònic d'este compte

en: The name of the parent EWS Resource to use when sending mail
ca@valencia: El nom del recurs EWS primari que s'utilitzarà per a enviar els missatges

en: The primary e-mail address of this account
ca@valencia: L'adreça de correu electrònic primària d'este compte

en: The username that is used to log into the Microsoft Exchange server
ca@valencia: El nom d'usuari que s'utilitza per a iniciar la sessió amb el servidor Microsoft Exchange

[ctx: The username to login into the server]
en: Username
ca@valencia: Nom d'usuari

en: This is the account name that will appear in all Akonadi applications
ca@valencia: Este és el nom del compte que apareixerà a totes les aplicacions d'Akonadi

en: Try connect
ca@valencia: Intenta connectar

en: Unable to connect to master EWS resource
ca@valencia: No s'ha pogut connectar amb el recurs EWS mestre

[ctx: Unknown server status]
en: Unknown
ca@valencia: Desconegut

[ctx: Unknown server version]
en: Unknown
ca@valencia: Desconeguda

en: Use a domain name during authentication
ca@valencia: Utilitza un nom de domini durant l'autenticació

en: Use custo&m User Agent
ca@valencia: Utilitza un agent d'usuari &personalitzat

[ctx: User Agent]
en: Custom
ca@valencia: A mida

en: Version:
ca@valencia: Versió:

[ctx: authentication type]
en: &Username/Password
ca@valencia: Nom d'&usuari/Contrasenya
