mate-screensaver 1.26.0 - en to dz translation catalogue (136 entries)

en: %U on %h
dz: %U། %hགུ

en: %s does not appear to be a valid screensaver theme.
dz: %s དེ་ ནུས་ཅན་གྱི་ གསལ་གཞིའི་ཉེན་སྲུང་གི་ བརྗོད་དོན་ཅིག་སྦེ  མི་འབྱུང་མས།

en: %s. See --help for usage information.
dz: %s.ལག་ལེན་བརྡ་དོན་གྱི་དོན་ལས་ གྲོགས་རམ་ལུ་བལྟ།

en: (current) UNIX password:
dz: (ད་ལྟོའི་)ཡུ་ཨེན་ཨའི་ཨེགསི་ཆོག་ཡིག།

en: <b>Leave a message for %R:</b>
dz: <b>འཕྲིན་དོན་འདི་བཞག %R:</b>

en: <b>Screensaver preview</b>
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་གི་སྔོན་ལྟ།

en: <b>Warning: the screen will not be locked for the root user.</b>
dz: <b>ཉེན་བརྡ་: རྩ་བའི་ལག་ལེན་པའི་དོན་ལུ་ གསལ་གཞི་ལྡེ་མིག་མི་བརྐྱབ།</b>

en: <span size="small">%U on %h</span>
dz: <span size="small">%U། %h གུ་</span>

en: A pop-art-ish grid of pulsing colors.
dz: འགྱུར་བའི་ཚོས་གཞིའི་ པོཔ་-ཨརཊི་-ཨིཤ་ གིརིཌི།

en: Activate when idle
dz: ལས་མེད་སྐབས་ལུ་ ཤུགས་ལྡན་བཟོ།

en: Allow embedding a keyboard into the window
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་ཅིག་ སྒོ་སྒྲིག་གུ་ གནས་འདྲེན་འབད་བཅུག།

en: Allow logout
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་འབད་བཅུག

en: Allow user switching
dz: ལག་ལེན་པ་སོར་བསྒྱུར་འབད་བཅུག

en: Authentication failed.
dz: བདེན་བཤད་འབད་མཚུགས།

en: Blank screen
dz: གསལ་གཞི་སྟོངམ།

en: Can not get username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་ འཐོབ་མི་ཚུགས་པས།

en: Can't set PAM_TTY=%s
dz: པི་ཨེ་ཨེམ་ཊི་ཊི་ཝའི་=%s གཞི་སྒྲིག་འབད་མི་ཚུགས་པས།

en: Causes the screensaver to exit gracefully
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་དེ་ སྤྲོ་ཉམས་ཐོག་ལས་ ཕྱིར་འཐོན་འབད་བཅུགཔ་ཨིན།

en: Checking...
dz: ཞིབ་དཔྱད་འབད་དོ་...

en: Color to use for images background
dz: གཟུགས་བརྙན་ རྒྱབ་གཞིའི་དོན་ལུ་ ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ཨིན་པའི་ ཚོས་གཞི་

en: Command to invoke from the logout button
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་ཨེབ་རྟའི་ནང་ལས་ ལས་བཀོལ་གྱི་བརྡ་བཀོད།

en: Copying file: %u of %u
dz: ཡིག་སྣོད་%uལས་%uའདྲ་བཤུས་རྐྱབ་དོ།

en: Copying files
dz: ཡིག་སྣོད་འདྲ་བཤུས་རྐྱབ་དོ།

en: Copying themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་ འདྲ་བཤུས་རྐྱབ་དོ་

en: Cosmos
dz: ཀོསི་མཱོསི།

en: Could not load the main interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་གཙོ་བོ་ མངོན་གསལ་འབད་མ་ཚུགས།

en: Display a slideshow from your Pictures folder
dz: ཁྱོད་རའི་པར་གྱི་སྣོད་འཛིན་ནང་ལས་ བཤུད་བརྙན་ཅིག་ བཀྲམ་སྟོན་འབད།

en: Display a slideshow of pictures of the cosmos
dz: ཀོསི་མཱོསི་གི་ པར་ཚུ་གི་བཤུད་བརྙན་ཅིག་ བཀྲམ་སྟོན་འབད།

en: Do not randomize pictures from location
dz: གནས་ས་ཚུ་ལས་ པར་ཚུ་ གང་འབྱུང་མ་འབད་

en: Do not try to stretch images on screen
dz: གསལ་གཞི་གུ་ལུ་ གཟུགས་བརྙན་ཚུ་ བསྣར་ནིའི་འབད་རྩོལ་མ་བསྐྱེད།

en: Don't become a daemon
dz: ཌེ་མཱོན་ཅིག་ལུ་མ་གྱུར།

en: Embedded keyboard command
dz: གནས་འདྲེན་འབད་ཡོད་པའི་ལྡེ་སྒྲོམ་བརྡ་བཀོད།

en: Enable debugging code
dz: རྐྱེན་སེལ་གྱི་ཀོཌི་ ལྕོགས་ཅན་བཟོ།

en: Enter new UNIX password:
dz: ཡུ་ཨེན་ཨའི་ཨེགསི་ ཆོག་ཡིག་གསར་བཙུགས།

en: Error while changing NIS password.
dz: ཨེན་ཨའི་ཨེསི་ ཆོག་ཡིག་སོར་བའི་སྐབས་ལུ་འཛོལ་བ།

en: From:
dz: ལས་:

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་དེ་ ཤུགས་ལྡན་ཨིན་པ་ཅིན་ ཤུགས་མེད་བཟོ།(གསལ་གཞི་སྟོངམ་བཟོ་ནི་བཤོལ)

en: If the screensaver is active then switch to another graphics demo
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་དེ་ ཤུགས་ལྡན་ཨིན་པ་ཅིན་ ཚད་རིས་ཌེ་མོ་གཞན་མི་ལུ་ སོར་བསྒྱུར་འབད།

en: Incorrect password.
dz: ཆོག་ཡིག་མ་བདེནམ།

en: Inhibit the screensaver from activating.  Command blocks while inhibit is active.
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་ཤུགས་ལྡན་བཟོ་ནི་ལུ་ བར་ཆད་རྐྱབས། བར་ཆད་ཤུགས་ལྡན་ཨིན་པའི་སྐབས་ བརྡ་བཀོད་བཀག་ཆ་འབདཝ་ཨིན།

en: Invalid screensaver theme
dz: ནུས་མེད་གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་བརྗོད་དོན།

en: Location to get images from
dz: གཟུགས་བརྙན་ལེན་སའི་གནས་ཁོངས།

en: Lock on activation
dz: ཤུགས་ལྡན་བཟོ་བའི་སྐབས་ལྡེ་མིག་རྐྱབས།

en: Log _Out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་འབད།(_O)

en: Logout command
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་ཀྱི་བརྡ་བཀོད།

en: MAX_IMAGES
dz: མེགསི་_གཟུགས་བརྙན་ཚུ་

en: MESSAGE
dz: འཕྲིན་དོན

en: Message to show in the dialog
dz: ཌའི་ལོག་ལྡེ་མིག་བརྐྱབ་ནི་ལུ་ལག་ལེན་འཐབ་མི་གི་འཕྲིན་དོན

en: Never
dz: ནམ་ཡང་

en: No longer permitted to access the system.
dz: ད་ལས་ཕར་ རིམ་ལུགས་ལུ་འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནིའི་གནང་བ་མེད།

en: No password supplied
dz: ཆོག་ཡིག་མ་བྱིན་པས།

en: Not permitted to gain access at this time.
dz: དུས་ཚོད་འདི་ཁར་ འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནིའི་ གནང་བ་མེད།

en: Occasionally rotate images as they move
dz: གཟུགས་བརྙན་ཚུ་སྤརཝ་དང་འབྲེལ་ཏེ་ འཕྲལ་འཕྲལ་སྦེ་བསྒྱིར་

en: PATH
dz: འགྲུལ་ལམ།

en: Password has been already used. Choose another.
dz: ཆོག་ཡིག་ཧེ་མ་ལས་རང་ ལག་ལེན་འཐབ་སྟེ་འདུག། གཞན་མི་ཅིག་ གདམ་ཁ་རྐྱབས།

en: Password unchanged
dz: ཆོག་ཡིག་མ་སོར་བས།

en: Password:
dz: ཆོག་ཡིག་:

en: Picture Filename
dz: པར་གྱི་ཡིག་སྣོད་མིང༌།

en: Pictures folder
dz: པར་གྱི་སྣོད་འཛིན།

en: Please make sure that the screensaver is properly installed
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་དེ་ ཚུལ་ལྡན་སྦེ་ གཞི་བཙུགས་འབད་གནང་།

en: Poke the running screensaver to simulate user activity
dz: ལག་ལེན་པའི་བྱ་བ་ མཚུངས་བཟོ་འབད་ནི་ལུ་ གཡོག་བཀོལ་བཞིན་ཡོད་མི་གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་དེ་ལུ་གསོབ།

en: Pop art squares
dz: པོཔ་ཨརཊི་གྲུ་བཞི།

en: Power _Management
dz: ནུས་ཤུགས་འཛིན་སྐྱོང་(_M)

en: Print out frame rate and other statistics
dz: གཞི་ཁྲམ་གྱི་གོང་ཚད་དང་ ཚད་རྩིས་གཞན་ཚུ་ དཔར་བསྐྲུན་འབད་

en: Query the length of time the screensaver has been active
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་འདི་ ཤུགས་ལྡན་སྦེ་སྡོད་པའི་ ཆུ་ཚོད་ཀྱི་རིང་ཚད་འདི་ འདྲི་དཔྱད་འབད་

en: Query the state of the screensaver
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་གི་གནས་ལུགས་དྲི་དཔྱད་འབད།

en: Random
dz: གང་འབྱུང་།

en: Regard the computer as _idle after:
dz: ཤུལ་ལས་གློག་རིག་ལས་མེད་སྦེ་ཆ་བཞག་:(_i)

en: Retype new UNIX password:
dz: ཡུ་ཨེན་ཨའི་ཨེགསི་ ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ ལོག་ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: S_witch User...
dz: ལག་ལེན་པ་སོར་བསྒྱུར་འབད།(_S)

en: Screensaver
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་།

en: Screensaver Preferences
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་གི་དགའ་གདམ་ཚུ།

en: Screensaver Preview
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་གི་སྔོན་ལྟ།

en: Screensaver theme selection mode
dz: གསལ་གཞི་བརྗོད་དོན་ སེལ་འཐུའི་ཐབས་ལམ།

en: Screensaver themes
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་བརྗོད་དོན་ཚུ།

en: Screensavers
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་ཚུ།

en: Select Background Image
dz: རྒྱབ་གཞིའི་གཟུགས་བརྙན་སེལ་འཐུ་འབད།

en: Set this to TRUE to activate the screensaver when the session is idle.
dz: ལཱ་ཡུན་དེ་ ལས་མེད་ཨིན་པའི་སྐབས་ གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་ ཤུགས་ལྡན་བཟོ་ནི་ལུ་ འདི་བདེན་པ་གུ་ གཞི་སྒྲིག་འབད།

en: Set this to TRUE to allow embedding a keyboard into the window when trying to unlock. The "keyboard_command" key must be set with the appropriate command.
dz: ལྡེ་མིག་ཕྱེ་བའི་སྐབས་ ལྡེ་སྒྲོམ་ཅིག་སྒོ་སྒྲིག་གུ་ གནས་འདྲེན་འབད་ནི་ལུ་ འདི་བདེན་པ་གུ་ གཞི་སྒརིག་འབད། "ལྡེ་སྒྲོམ་བརྡ་བཀོད་" དེ་ འོས་འབབ་ཅན་གྱི་བརྡ་ཀབོད་ཐོག་ལས་ གཞི་སྒྲིག་འབད་དགོ།

en: Set this to TRUE to lock the screen when the screensaver goes active.
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་ ཤུགས་ལྡན་འགྱོ་བའི་སྐབས་ གསལ་གཞི་ལྡེ་མིག་བརྐྱབ་ནི་ལུ་ འདི་ངེས་བདེན་གུ་ གཞི་སྒྲིག་འབད།

en: Set this to TRUE to offer an option in the unlock dialog to switch to a different user account.
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་སོ་སོ་ཅིག་ལུ་ སོར་བསྒྱུར་འབད་ནི་ལུ་ ལྡེ་མིག་ཕྱེ་ནིའི་ཌའི་ལོག་ནང་ གདམ་ཁ་ཅིག་བྱིན་ཐབས་ལུ་ འདི་ངེས་བདེན་གུ་ གཞི་སྒྲིག་འབད།

en: Set your screensaver preferences
dz: ཁྱོད་རའི་གསལ་གཞི་ཉེནསྲུང་གི་དགའ་གདམ་ཚུ་ གཞི་སྒྲིག་འབད།

en: Show debugging output
dz: རྐྱེན་སེལ་གྱི་ཨའུཊི་པུཊི་སྟོན།

en: Show paths that images follow
dz: གཟུགས་བརྙན་གྱིས་ རྗེས་སུ་འབྲང་བའི་འགྲུལ་ལམ་ཚུ་སྟོན་

en: Show the logout button
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་ཨེབ་རྟ་སྟོན།

en: Show the switch user button
dz: སོར་བསྒྱུར་ལག་ལེན་པའི་ཨེབ་རྟ་སྟོན།

en: Sorry, passwords do not match
dz: དགོངསམ་མ་ཁྲེལ། ཆོག་ཡིག་མཐུན་སྒྲིག་མིན་འདུག།

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
dz: གསལ་གཞི་དེ་འཕྲལ་ལས་ལྡེ་མིག་བརྐྱབ་ནིའི་དོན་ལུ་ གཡོག་བཀོལ་བཞིན་ཡོད་མི་ གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་གི་ལས་སྦྱོར་ལུ་སླབ་ཨིན།

en: The calling application that is inhibiting the screensaver
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་ལུ་ བར་ཆན་རྐྱབ་མི་ གློག་རིམ་དེ།

en: The command that will be run, if the "embedded_keyboard_enabled" key is set to TRUE, to embed a keyboard widget into the window. This command should implement an XEMBED plug interface and output a window XID on the standard output.
dz: སྒོ་སྒྲིག་ནང་ལུ་ ལྡེ་སྒྲོམ་ཝི་གེཊི་ཅིག་ གནས་འདྲེན་འབད་ནི་ལུ་  "embedded_keyboard_enabled" ལྡེ་མིག་དེ་ བདེན་པ་གུ་གཞི་སྒྲིག་འབད་དེ་ཡོད་པ་ཅིན་ གཡོག་བཀོལ་ནིའི་བརྡ་བཀོད། བརྡ་ཀབོད་འདི་གིས་ ཨེགསི་ཨི་ཨེམ་བི་ཨི་ཌི་ པ་ལག་གི་ངོས་འདྲ་བ་ཅིག་ ལག་ལེན་འཐབ་སྟེ་ ཚད་ལྡན་ཨའུཊི་པུཊི་གུ་ སྒོ་སྒྲིག་གི་ཨེསི་ཨའི་ཌི་ཅིག་ ཕྱིར་བཏོན་འབདཝ་ཨིན།

en: The command to invoke when the logout button is clicked. This command should simply log the user out without any interaction. This key has effect only if the "logout_enable" key is set to TRUE.
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་ཨེབ་རྟ་དེ་ལུ་ ཨེབ་གཏང་འབད་བའི་སྐབས་ ལས་བཀོལ་གྱི་བརྡ་བཀོད། བརྡ་བཀོད་འདི་གིས་ ཕན་ཚུན་གྱི་འབྲེལ་བ་ག་ནི་ཡང་མེད་པར་ ལག་ལེན་པ་དེ་ ཕྱིར་བསྐྱོད་འབདཝ་ཨིན། ལྡེ་མིག་འདི་ཡང་ "logout_enable" ལྡེ་མིག་དེ་ ངེས་བདེན་གུ་ གཞི་སྒྲིག་འབད་བ་ཅིན་རྐྱངམ་གཅིག་ ནུས་པ་ཡོདཔ་ཨིན།

en: The initial size and position of window
dz: སྒོ་སྒྲིག་གི་ འགོ་ཐོག་གི་ཚད་དང་གནས་ས་

en: The maximum number of images to keep on screen
dz: གསལ་གཞི་གུ་བཞག་དགོ་པའི་ གཟུགས་བརྙན་གྱི་གྱངས་ཁའི་མང་མཐའ་

en: The number of minutes after screensaver activation before locking the screen.
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་ཤུགས་ལྡན་བཟོ་ཞིནམ་ལས་ གསལ་གཞི་ལྡེ་མིག་མ་བརྐྱབས་པའི་ཧེ་མར་ སྐར་མའི་གྱངས་ཁ།

en: The number of minutes to run before changing the screensaver theme.
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་གི་བརྗོད་དོན་ བསྒྱུར་བཅོས་མ་འབད་བའི་ཧེ་མར་ གཡོག་བཀོལ་དགོ་པའི་ སྐར་མའི་གྱངས་ཁ།

en: The reason for inhibiting the screensaver
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་ལུ་ བར་ཆད་རྐྱབ་དགོ་པའི་རྒྱུ་མཚན།

en: The screensaver has been active for %d seconds.
dz: གཞི་གཞི་ཉེན་སྲུང་འདི་  %d སྐར་ཆ་ཚུ་གི་དོན་ལུ་ ཤུགས་ལྡན་བཟོ་ཡོད།

en: The screensaver is %s
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་དེ་%sཨིན།

en: The selection mode used by screensaver. May be "blank-only" to enable the screensaver without using any theme on activation, "single" to enable screensaver using only one theme on activation (specified in "themes" key), and "random" to enable the screensaver using a random theme on activation.
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་གིས་ ལག་ལེན་འཐབ་མི་ སེལ་འཐུའི་ཐབས་ལམ། ཤུགས་བཟོའི་སྐབས་ བརྗོད་དོན་ག་ནི་ཡང་ ལག་ལེན་མ་འཐབ་པར་ གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་ ལྕོགས་ཅན་བཟོ་ནི་ལུ་"blank-only" དང་ ཤུགས་བཟོའི་སྐབས་ བརྗོད་དོན་གཅིག་ ལག་ལེན་འཐབ་སྟེ་ གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་ལྕོགས་ཅན་བཟོ་ནི་ལུ་("themes" ལྡེ་མིག་ནང་གསལ་བཀོད་འབད་མི)  དེ་ལས་ཤུགས་བཟོའི་སྐབས་ གང་འབྱུང་བརྗོད་དོན་ཅིག་ ལག་ལེན་འཐབ་སྟེ་ གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་ ལྕོགས་ཅན་བཟོ་ནི་ལུ་ "random"།

en: The source image to use
dz: ལག་ལེན་འཐབ་ནིའི་ འབྱུང་ཁུངས་གཟུགས་བརྙན་

en: Theme for lock dialog
dz: ཌའི་ལོག་ལྡེ་མིག་བརྐྱབ་ནིའི་བརྗོད་དོན།

en: This key specifies the list of themes to be used by the screensaver. It's ignored when "mode" key is "blank-only", should provide the theme name when "mode" is "single", and should provide a list of themes when "mode" is "random".
dz: ལྡེ་མིག་འདི་གིས་ གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་གིས་ ལག་ལེན་འཐབ་མི་བརྗོད་དོན་གྱི་ཐོ་ཡིག་དེ་ གསལ་བཀོད་འབདཝ་ཨིན། "mode" ལྡེ་མིག་དེ་ "blank-only" ཨིན་པའི་སྐབས་ འདི་སྣང་མེད་བཞགཔ་ཨིན། "mode"དེ་ "single" ཨིན་པའི་སྐབས་ བརྗོད་དོན་གྱི་མིང་བྱིན་དགོ དེ་ལས་ "mode" དེ་ "random" ཨིན་པའི་སྐབས་ བརྗོད་དོན་གྱི་ཚུ་གི་ཐོ་ཡིག་ཅིག་བྱིན་དགོ

en: Time before locking
dz: ལྡེ་མིག་མ་བརྐྱབས་པའི་ཧེ་མར་ཆུ་ཚོད།

en: Time before logout option
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་ཀྱི་ཧེ་མར་ཆུ་ཚོད།

en: Time before theme change
dz: བརྗོད་དོན་མ་སོར་བའི་ཧེ་མར་ཆུ་ཚོད།

en: Time has expired.
dz: དུས་ཚོད་རྫོགས་ནུག

en: To:
dz: ལུ་:

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་ཨཱོན་འབད། (གསལ་གཞི་སྟོངམ་བཟོ)

en: Unable to establish service %s: %s
dz: ཞབས་ཏོག་%s: %sགཞི་བཙུགས་འབད་མ་ཚུགས།

en: Username:
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་:

en: Version of this application
dz: གློག་རིམ་འདི་གི་ཐོན་རིམ།

en: WIDTHxHEIGHT+X+Y
dz: རྒྱ་ཚད་xམཐོ་ཚད་+ཨེགསི་+ཝའི།

en: You are required to change your password immediately (password aged)
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ཆོག་ཡིག་དེ་ དེ་འཕྲལ་ལས་སོར་དགོ་པས། (ཆོག་ཡིག་རྒས་སོ་ནུག)

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ཆོག་ཡིག་དེ་ དེ་འཕྲལ་ལས་སོར་དགོ་པས། (རྩ་བ་ལག་ལེན་འཐབ་ནུག)

en: You have the Caps Lock key on.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ཚུགས་ལྡེ་ཨེབ་བཞག་ནུག

en: You must choose a longer password
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ཆོག་ཡིག་ དེ་བ་རིང་སུ་ཅིག་ གདམ་ཁ་རྐྱབས།

en: You must specify one image.  See --help for usage information.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་གཟུགས་བརྙན་གཅིག་ གསལ་བཀོད་འབད་དགོ ལག་ལེན་བརྡ་དོན་གྱི་དོན་ལས་ གྲོགས་རམ་ལུ་བལྟ།

en: You must wait longer to change your password
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ཆོག་ཡིག་དེ་ སོར་ནིའི་དོན་ལུ་ དུས་ཡུན་རིང་སུ་ཅིག་ བསྒུག་སྡོད་དགོ།

en: Your account has expired; please contact your system administrator
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ཆོག་ཡིག་དེ་དུས་ཡོལ་ཐལ་སོ་ནུག། ཁྱོད་རའི་རིམ་ལུགས་བདག་སྐྱོང་པ་ལུ་ འབྲེལ་བ་འཐབ་གནང་།

en: _Activate screensaver when computer is idle
dz: གློག་རིག་ལས་མེད་ཨིན་པའི་སྐབས་ གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་ཤུགས་ལྡན་བཟོ།(_A)

en: _Cancel
dz: ཆ་མེད།(_C)

en: _Leave Message
dz: འཕྲིན་དོན་བཞག(_L)

en: _Lock screen when screensaver is active
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་ཤུགས་ལྡན་སྐབས་ གསལ་གཞི་ལྡེ་མིག་རྐྱབས།(_L)

en: _Log Out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་འབད།(_L)

en: _Password:
dz: ཆོག་ཡིག་:(_P)

en: _Preview
dz: སྔོན་ལྟ།(_P)

en: _Save
dz: སྲུངས།(_S)

en: _Screensaver theme:
dz: གསལ་གཞི་ཉེན་སྲུང་གི་བརྗོད་དོན་:(_S)

en: _Switch User
dz: ལག་ལེན་པའི་སོར་བསྒྱུར(_S)

en: _Unlock
dz: ལྡེ་མིག་ཕྱེ།(_U)

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: failed to register with the message bus
dz: འཕྲིན་དོན་གྱི་བརྡ་རྟགས་འགྲུལ་ལམ་ལུ་ ཐོ་འགོད་འབད་མ་ཚུགས།

en: image - floats images around the screen
dz: གཟུགས་བརྙན་ - གཟུགས་བརྙན་ཚུ་ གསལ་གཞི་མཐའ་བསྐོར་ཏེ་ལྡིངམ་ཨིན།

en: inactive
dz: ཤུགས་མེད།

en: not connected to the message bus
dz: འཕྲིན་དོན་གྱི་བརྡ་རྟགས་འགྲུལ་ལམ་ལུ་ མ་མཐུད་པས།

en: screensaver already running in this session
dz: ལཱ་ཡུན་འདི་ནང་ གསལ་གཞིང་ཉེན་སྲུང་ ཧེ་མ་ལས་རང་ གཡོག་བཀོལ་བཞིན་འདུག
