kmailcvt - en to el translation catalogue (110 entries)

en:  (default)
el:  (προκαθορισμένο)

en: 1 duplicate message not imported | %1 duplicate messages not imported
el[0]: 1 διπλό μήνυμα δεν εισήχθη
el[1]: %1 διπλά μηνύματα δεν εισήχθησαν

en: 1 duplicate message not imported to folder %2 in KMail | %1 duplicate messages not imported to folder %2 in KMail
el[0]: 1 διπλό μήνυμα δεν εισήχθη από το φάκελο %2 στο KMail
el[1]: %1 διπλά μηνύματα δεν εισήχθησαν από το φάκελο %2 στο KMail

en: 1 message was imported. | %1 messages were imported.
el[0]: Έγινε εισαγωγή ενός μηνύματος.
el[1]: Έγινε εισαγωγή %1 μηνυμάτων.

en: <b>Error:</b> Could not add message to folder %1. Reason: %2
el: <b>Σφάλμα:</b> Αδύνατη η προσθήκη του μηνύματος στο φάκελο %1. Αιτία: %2

en: <b>Error:</b> Could not create folder. Reason: %1
el: <b>Σφάλμα:</b> Αδύνατη η δημιουργία του φακέλου. Αιτία: %1

en: <b>Warning:</b> Could not check that the folder already exists. Reason: %1
el: <b>Προειδοποίηση:</b> Δεν μπορεί να ελεγχθεί αν υπάρχει ήδη ο φάκελος. Αιτία: %1

en: <b>Warning:</b> Could not fetch mail in folder %1. Reason: %2 You may have duplicate messages.
el: <b>Προειδοποίηση:</b> Αδύνατη η λήψη αλληλογραφίας στο φάκελο %1. Αιτία: %2 Ίσως έχετε διπλά μηνύματα.

en: <b>Warning:</b> Got a bad message folder, adding to root folder.
el: <b>Προειδοποίηση:</b> Λήψη ενός κακού φακέλου μηνυμάτων, προσθήκη στο ριζικό φάκελο.

en: <b>Warning:</b> Got an invalid message in folder %1.
el: <b>Προειδοποίηση:</b> Λήψη ενός μη έγκυρου μηνύματος στο φάκελο %1.

en: <p><b>Balsa import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Balsa mailfolder (usually ~/mail/).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Balsa-Import".</p>
el: <p><b>Φίλτρο εισαγωγής Balsa</b></p><p>Επιλέξτε το βασικό κατάλογο για τον τοπικό φάκελο αλληλογραφίας του Balsa (συνήθως: ~/mail/).</p><p>Εφόσον είναι δυνατή η αναδημιουργία της δομής των φακέλων, αυτοί θα αποθηκευτούν στο : "Balsa-Import".</p>

en: <p><b>Claws-mail import filter</b></p><p>Select the base directory of the Claws-mail mailfolder you want to import (usually: ~/Mail ).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "ClawsMail-Import" in your local folder.</p><p>This filter also recreates the status of message, e.g. new or forwarded.</p>
el: <p><b>Φίλτρο εισαγωγής Claws-mail </b></p><p>Επιλέξτε το βασικό κατάλογο του φακέλου του Claws-mail που θέλετε να εισάγετε (συνήθως: ~/Mail).</p><p>Εφόσον είναι δυνατή η αναδημιουργία της δομής των φακέλων, αυτοί θα αποθηκευτούν στο : "ClawsMail-Import" στον τοπικό φάκελο.</p><p>Αυτό το φίλτρο αντιγράφει επίσης και την κατάσταση του μηνύματος. π.χ. νέο η προωθημένο.</p>

en: <p><b>Evolution 1.x import filter</b></p><p>Select the base directory of Evolution's mails (usually ~/evolution/local).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
el: <p><b>Φίλτρο εισαγωγής μηνυμάτων αλληλογραφίας του Evolution 1.x</b></p><p>Επιλέξτε το βασικό κατάλογο αλληλογραφίας του Evolution 1.x(συνήθως: ~/evolution/local).</p> <p>Εφόσον είναι δυνατή η αναδημιουργία της δομής των φακέλων, αυτοί θα αποθηκευτούν στο : "Evolution-Import".</p>

en: <p><b>Evolution 2.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.evolution/mail/local/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
el: <p><b>Φίλτρο εισαγωγής μηνυμάτων αλληλογραφίας του Evolution 2.x</b></p><p>Επιλέξτε το βασικό κατάλογο αλληλογραφίας του Evolution (συνήθως: ~/evolution/local).</p> <p><b>Σημείωση:</b> Ποτέ μην επιλέξετε ένα Φάκελο που <u>δεν</u> περιέχει αρχεία mbox (για παράδειγμα, ένα maildir): αν το κάνετε, θα πάρετε πολλούς νέους φακέλους.</p><p>Εφόσον είναι δυνατή η ανταδημιουργία της δομής των φακέλων, αυτοί θα αποθηκευτούν στο : "Evolution-Import".</p>

en: <p><b>Evolution 3.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.local/share/evolution/mail/local/).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
el: <p><b>Φίλτρο εισαγωγής μηνυμάτων αλληλογραφίας του Evolution 3.x</b></p><p>Επιλέξτε το βασικό κατάλογο αλληλογραφίας του Evolution (συνήθως: ~/.local/share/evolution/mail/local/).</p> <p>Εφόσον είναι δυνατή η αναδημιουργία της δομής των φακέλων, αυτοί θα αποθηκευτούν στο : "Evolution-Import".</p>

en: <p><b>Icedove import filter</b></p><p>Select your base Icedove mailfolder (usually ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Icedove-Import".</p>
el: <p><b>Φίλτρο εισαγωγής μηνυμάτων αλληλογραφίας από το IceDove</b></p><p>Επιλέξτε το βασικό κατάλογο ηλ. ταχυδρομείου του IceDove (συνήθως το ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Σημείωση:</b> Ποτέ μην επιλέξετε ένα Φάκελο που <u>δεν</u> περιέχει αρχεία mbox (για παράδειγμα, ένα maildir): αν το κάνετε, θα πάρετε πολλούς νέους φακέλους.</p><p>Εφόσον είναι δυνατή η αναδημιουργία της δομής των φακέλων, αυτοί θα αποθηκευτούν στο: "Icedove-Import".</p>

en: <p><b>KMail Archive File Import Filter</b></p><p>This filter will import archives files previously exported by KMail.</p><p>Archive files contain a complete folder subtree compressed into a single file.</p>
el: <p><b>Φίλτρο εισαγωγής αρχείων της αρχειοθήκης του KMail</b></p> <p>Το φίλτρο αυτό θα εισάγει αρχειοθήκες του KMail που είχαν εξαχθεί παλαιότερα από αυτό.</p><p>Η αρχειοθήκη περιέχει έναν πλήρες  υποδέντρο με όλες τις ρυθμίσεις και τα δεδομένα του KMail σε ένα συμπιεσμένο αρχείο.</p>

en: <p><b>KMail import filter</b></p><p>Select the base directory of the KMail mailfolder you want to import.</p><p><b>Note:</b> Never select your current local KMail maildir (usually ~/Mail or ~/.kde/share/apps/kmail/mail ): in this case, ImportWizard may become stuck in a continuous loop. </p><p>This filter does not import KMail mailfolders with mbox files.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "KMail-Import" in your local folder.</p>
el: <p><b>Φίλτρο εισαγωγής μηνυμάτων αλληλογραφίας του KMail</b></p><p>Επιλέξτε το βασικό κατάλογο αλληλογραφίας του KMail που θέλετε να εισάγετε.</p> <p><b>Σημείωση:</b> Μην επιλέξετε το τρέχον τοπικό maildir του KMail (συνήθως ~/Mail ή ~/.kde/share/apps/kmail/mail ): σε αυτή την περίπτωση το ImportWizzard μπορεί να κολλήσει σε ένα ατέρμονο βρόχο. </p><p>Αυτό το φίλτρο δεν εισάγει φακέλους του KMail με αρχεία mbox.</p><p>Εφόσον είναι δυνατή η αναδημιουργία της δομής των φακέλων, αυτοί θα αποθηκευτούν στο: "KMail-Import" στον τοπικό σας φάκελο.</p>

en: <p><b>Lotus Notes Structured Text mail import filter</b></p><p>This filter will import Structure Text files from an exported Lotus Notes email client into KMail. Use this filter if you want to import mails from Lotus or other mailers that use Lotus Notes' Structured Text format.</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the imported messages will be stored in subfolders named by the files they came from under: "LNotes-Import" in your local folder.</p>
el: <p><b>Φίλτρο εισαγωγής μηνυμάτων αλληλογραφίας Δομημένου Κειμένου του Lotus Notes</b></p><p>Αυτό το φίλτρο θα εισάγει αρχεία Δομημένου Κειμένου από ένα πελάτη αλληλογραφίας Lotus Notes στο KMail. Χρησιμοποιήστε αυτό το φίλτρο για να εισάγετε μηνύματα από τον πελάτη Lotus ή άλλους που χρησιμοποιούν τη μορφή Δομημένου Κειμένου του Lotus Notes.</p><p><b>Σημείωση:</b> Εφόσον είναι δυνατή η αναδημιουργία της δομής των φακέλων, αυτοί θα αποθηκευτούν σε υποφακέλους με όνομα αντίστοιχο με τα αρχεία από τα οποία προήλθαν στο : "LNotes-Import" στον τοπικό σας φάκελο.</p>

en: <p><b>OS X Mail Import Filter</b></p><p>This filter imports e-mails from the Mail client in Apple Mac OS X.</p>
el: <p><b>Φίλτρο εισαγωγής μηνυμάτων αλληλογραφίας OS X Mail</b></p><p>Αυτό το φίλτρο εισάγει μηνύματα από τον πελάτη ηλ. ταχυδρομείου του Apple Mac OS X.</p>

en: <p><b>Opera email import filter</b></p><p>This filter will import mails from Opera mail folder. Use this filter if you want to import all mails within a account in the Opera maildir.</p><p>Select the directory of the account (usually ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into a folder named after the account they came from, prefixed with OPERA-</p>
el: <p><b>Φίλτρο εισαγωγής μηνυμάτων αλληλογραφίας του Opera</b></p> <p>Αυτό το φίλτρο θα εισάγει τα μηνύματα από το φάκελο αλληλογραφίας του Opera. Χρησιμοποιήστε το αν θέλετε να εισάγετε όλα τα μηνύματα ενός λογαριασμού στο maildir του Opera.</p><p>Επιλέξτε τον κατάλογο του λογαριασμού (συνήθως: ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Σημείωση:</b>Τα μηνύματα θα εισαχθούν σε ένα φάκελο με το όνομα του λογαριασμού από τον οποίο προήλθαν, και με πρόθεμα OPERA-</p>

en: <p><b>Outlook Express 4/5/6 import filter</b></p><p>You will need to locate the folder where the mailbox has been stored by searching for .dbx or .mbx files under <ul><li><i>C:\Windows\Application Data</i> in Windows 9x</li><li><i>Documents and Settings</i> in Windows 2000 or later</li></ul></p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders from Outlook Express 5 and 6 will be stored under: "OE-Import" in your local folder.</p>
el: <p><b>Φίλτρο εισαγωγής μηνυμάτων αλληλογραφίας του Outlook Express 4/5/6</b></p><p>Θα πρέπει να βρείτε το φάκελο που περιέχει το mailbox αναζητώντας αρχεία .dbx ή .mbx στο <ul><li><i>C:\Windows\Application Data</i> στα Windows 9x</li><li><i>Documents and Settings</i> στα Windows 2000 ή νεότερα</li></ul></p><p><b>Σημείωση:</b> Εφόσον είναι δυνατή η αναδημιουργία της δομής των φακέλων, αυτοί θα αποθηκευτούν στο : "OE-Import" στον τοπικό σας φάκελο.</p>

en: <p><b>SeaMonkey import filter</b></p><p>Select your base SeaMonkey mailfolder (usually ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "SeaMonkey-Import".</p>
el: <p><b>Φίλτρο εισαγωγής μηνυμάτων αλληλογραφίας από το SeaMonkey</b></p><p>Επιλέξτε το βασικό κατάλογο ηλ. ταχυδρομείου του SeaMonkey (συνήθως το ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Σημείωση:</b> Ποτέ μην επιλέξετε ένα Φάκελο που <u>δεν</u> περιέχει αρχεία mbox (για παράδειγμα, ένα maildir): αν το κάνετε, θα πάρετε πολλούς νέους φακέλους.</p><p>Εφόσον είναι δυνατή η αναδημιουργία της δομής των φακέλων, αυτοί θα αποθηκευτούν στο: "SeaMonkey-Import".</p>

en: <p><b>Sylpheed import filter</b></p><p>Select the base directory of the Sylpheed mailfolder you want to import (usually: ~/Mail ).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Sylpheed-Import" in your local folder.</p><p>This filter also recreates the status of message, e.g. new or forwarded.</p>
el: <p><b>Φίλτρο εισαγωγής μηνυμάτων αλληλογραφίας του Sylpheed </b></p><p>Επιλέξτε το βασικό κατάλογο αλληλογραφίας του Sylpheed που θέλετε να εισάγετε(συνήθως: ~/Mail).</p> <p>Εφόσον είναι δυνατή η αντιγραφή της δομής των φακέλων, αυτοί θα αποθηκευτούν στο : "Sylpheed-Import".</p><p>Αυτό το φίλτρο αντιγράφει επίσης και την κατάσταση των μηνυμάτων. π.χ. νέο η προωθημένο.</p>

en: <p><b>The Bat! import filter</b></p><p>Select the base directory of the 'The Bat!' local mailfolder you want to import.</p><p><b>Note:</b> This filter imports the *.tbb-files from 'The Bat!' local folder, e.g. from POP accounts, and not from IMAP/DIMAP accounts.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "TheBat-Import" in your local account.</p>
el: <p><b>Φίλτρο εισαγωγής μηνυμάτων αλληλογραφίας του The Bat!</b></p><p>Επιλέξτε το βασικό κατάλογο αλληλογραφίας του 'The Bat!' που θέλετε να εισάγετε.</p> <p><b>Σημείωση:</b> Αυτό το φίλτρο εισάγει τα αρχεία *.tbb από τον τοπικό φάκελο του 'The Bat!' local, π.χ. από λογαριασμούς POP, αλλά όχι και από IMAP/DIMAP.</p><p>Εφόσον είναι δυνατή η αναδημιουργία της δομής των φακέλων, αυτοί θα αποθηκευτούν σε υποφακέλους με όνομα αντίστοιχο με τα αρχεία από τα οποία προήλθαν στο : "TheBat-Import" στον τοπικό σας λογαριασμό.</p>

en: <p><b>Thunderbird/Mozilla import filter</b></p><p>Select your base Thunderbird/Mozilla mailfolder (usually ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Thunderbird-Import".</p>
el: <p><b>Φίλτρο εισαγωγής μηνυμάτων αλληλογραφίας από το Thunderbird/Mozilla</b></p><p>Επιλέξτε το βασικό κατάλογο ηλ. ταχυδρομείου του Thunderbird/Mozilla (συνήθως το ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Σημείωση:</b> Ποτέ μην επιλέξετε ένα Φάκελο που <u>δεν</u> περιέχει αρχεία mbox (για παράδειγμα, ένα maildir): αν το κάνετε, θα πάρετε πολλούς νέους φακέλους.</p><p>Εφόσον είναι δυνατή η αναδημιουργία της δομής των φακέλων, αυτοί θα αποθηκευτούν στο : "Thunderbird-Import".</p>

en: <p><b>mailman gzip import filter</b></p><p>This filter will import mailman gzipped files into KMail.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MAILMAN-</p>
el: <p><b>Φίλτρο εισαγωγής mailman gzip</b></p><p>Αυτό το φίλτρο θα εισάγει αρχεία mailman gzip στο KMail.</p><p><b>Σημείωση:</b> Τα μηνύματα θα εισαχθούν σε φακέλους ονομαζόμενοι βάσει του αρχείου προέλευσης, με το πρόθεμα MAILMAN-</p>

en: <p><b>mbox import filter</b></p><p>This filter will import mbox files into KMail. Use this filter if you want to import mails from Ximian Evolution or other mailers that use this traditional UNIX format.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MBOX-</p>
el: <p><b>Φίλτρο εισαγωγής μηνυμάτων αλληλογραφίας mbox</b></p><p>Αυτό το φίλτρο θα εισάγει αρχεία mbox στο KMail. Χρησιμοποιήστε το αν θέλετε να εισάγετε μηνύματα από το Ximian Evolution ή άλλα προγράμματα που χρησιμοποιούν αυτή την παραδοσιακή μορφή αποθήκευσης μηνυμάτων του UNIX.</p><p><b>Σημείωση:</b> Τα μηνύματα θα εισαχθούν σε φακέλους με όνομα αντίστοιχο των αρχείων από τα οποία προήλθαν, με πρόθεμα MBOX-</p>

en: <p>Select the Pegasus-Mail directory on your system (containing *.CNM, *.PMM and *.MBX files). On many systems this is stored in C:\pmail\mail or C:\pmail\mail\admin</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "PegasusMail-Import".</p>
el: <p>Επιλέξτε τον κατάλογο του Pegasus-Mail στο σύστημά σας (που περιέχει *.CNM, *.PMM και *.MBX αρχεία). Σε πολλά συστήματα αυτός βρίσκεται στο C:\pmail\mail ή C:\pmail\mail\admin</p><p><b>Σημείωση:</b> Εφόσον είναι δυνατή η αναδημιουργία της δομής των φακέλων, αυτοί θα αποθηκευτούν στο : "PegasusMail-Import".</p>

en: <p>Select the directory containing the emails on your system. The emails are placed in a folder with the same name as the directory they were in, prefixed by PLAIN-</p><p>This filter will import all .msg, .eml and .txt emails.</p>
el: <p>Επιλέξτε τον κατάλογο που περιέχει τα μηνύματα στο σύστημά σας. Τα μηνύματα θα αποθηκευτούν σε ένα φάκελο με όνομα αντίστοιχο του καταλόγου από τον οποίο προήλθαν, με πρόθεμα PLAIN-</p><p>Αυτό το φίλτρο θα εισάγει όλα τα μηνύματα .msg, .eml και .txt.</p>

[ctx: @title:window]
en: Select thunderbird profile
el: Επιλέξτε προφίλ για το thunderbird

en: All Files (*)
el: Όλα τα αρχεία (*)

en: Cannot parse the folder structure; continuing import without subfolder support.
el: Αδύνατη η ανάλυση της δομής φακέλων. Η εισαγωγή θα συνεχιστεί χωρίς υποστήριξη υποφακέλων.

en: Chris Howells<br /><br />Filter accelerated by Danny Kukawka )
el: Chris Howells<br /><br />( Επιτάχυνση φίλτρου από τον Danny Kukawka )

en: Could not import %1
el: Αδύνατη η εισαγωγή του %1

en: Could not import %1, duplicated message
el: Αδυναμία εισαγωγής του %1, διπλότυπο μήνυμα

en: Counting files in archive...
el: Μέτρηση των αρχείων της αρχειοθήκης...

en: Counting files...
el: Μέτρηση αρχείων...

en: Current:
el: Τρέχον:

en: Error: failed to read temporary file at %1
el: Σφάλμα: αποτυχία ανάγνωσης του προσωρινού αρχείου στο %1

en: Finished import, canceled by user.
el: Η εισαγωγή ακυρώθηκε από το χρήστη.

en: Finished importing Outlook Express emails
el: Η εισαγωγή των μηνυμάτων του Outlook Express ολοκληρώθηκε

en: Finished importing emails from %1
el: Η εισαγωγή μηνυμάτων αλληλογραφίας από το %1 ολοκληρώθηκε

en: From:
el: Από:

en: Holger Schurig <br>( rewritten by Danny Kukawka )
el: Holger Schurig <br>( επανεγγραφή από τον Danny Kukawka )

en: Import Balsa Local Mails and Folder Structure
el: Εισαγωγή τοπικής αλληλογραφίας Balsa και δομής φακέλων

en: Import Claws-mail Maildirs and Folder Structure
el: Εισαγωγή maildirs Claws-mail και δομή φακέλων

en: Import Evolution 1.x Local Mails and Folder Structure
el: Εισαγωγή τοπικής αλληλογραφίας και δομής φακέλων του Evolution 1.x

en: Import Evolution 2.x Local Mails and Folder Structure
el: Εισαγωγή τοπικής αλληλογραφίας και δομής φακέλων του Evolution 2.x

en: Import Evolution 3.x Local Mails and Folder Structure
el: Εισαγωγή τοπικής αλληλογραφίας και δομής φακέλων του Evolution 3.x

en: Import Folders From Pegasus-Mail
el: Εισαγωγή φακέλων από το Pegasus-Mail

en: Import From OS X Mail
el: Εισαγωγή από το OS X Mail

en: Import Icedove Mails and Folder Structure
el: Εισαγωγή μηνυμάτων αλληλογραφίας και δομής φακέλων του IceDove

en: Import KMail Archive File
el: Εισαγωγή αρχειοθήκης KMail

en: Import KMail Maildirs and Folder Structure
el: Εισαγωγή maildirs και δομή φακέλων του KMail

en: Import Lotus Notes Emails
el: Εισαγωγή μηνυμάτων αλληλογραφίας του Lotus Notes

en: Import Opera Emails
el: Εισαγωγή αλληλογραφίας του Opera

en: Import Outlook Express Emails
el: Εισαγωγή αλληλογραφίας του Outlook

en: Import Plain Text Emails
el: Εισαγωγή μηνυμάτων αλληλογραφίας Απλού Κειμένου

en: Import SeaMonkey Mails and Folder Structure
el: Εισαγωγή μηνυμάτων αλληλογραφίας και δομής φακέλων του SeaMonkey

en: Import Sylpheed Maildirs and Folder Structure
el: Εισαγωγή Maildir και δομής φακέλων του Sylpheed

en: Import The Bat! Mails and Folder Structure
el: Εισαγωγή μηνυμάτων αλληλογραφίας και δομής φακέλων του The Bat!

en: Import Thunderbird/Mozilla Local Mails and Folder Structure
el: Εισαγωγή τοπικών μηνυμάτων αλληλογραφίας και δομής φακέλων από το Thunderbird/Mozilla

en: Import folder %1...
el: Εισαγωγή του φακέλου %1...

en: Import folder structure...
el: Εισαγωγή δομής φακέλων...

en: Import mailman gzip Files
el: Εισαγωγή αρχείων mailman gzip

en: Import mbox Files (UNIX, Evolution)
el: Εισαγωγή αρχείων mbox (UNIX, Evolution)

en: Importing %1
el: Εισαγωγή του %1

en: Importing 'UNIX' mail folders ('.mbx')...
el: Εισαγωγή φακέλων αλληλογραφίας 'UNIX' ('.mbx')...

en: Importing OE4 Mailbox %1
el: Εισαγωγή του mailbox του OE4 %1

en: Importing OE5+ Folder file %1
el: Εισαγωγή του φακέλου αρχείων του OE5+ %1

en: Importing OE5+ Mailbox %1
el: Εισαγωγή του mailbox του OE5+ %1

en: Importing emails from %1
el: Εισαγωγή μηνυμάτων από το %1

en: Importing emails from %1...
el: Εισαγωγή μηνυμάτων αλληλογραφίας από το %1...

en: Importing folder '%1'...
el: Εισαγωγή του φακέλου « %1 »...

en: Importing in progress...
el: Εισαγωγή σε εξέλιξη...

en: Importing mail folders ('.pmm')...
el: Εισαγωγή φακέλων αλληλογραφίας ('.pmm')...

en: Importing new mail files ('.cnm')...
el: Εισαγωγή νέων αρχείων αλληλογραφίας ('.cnm')...

en: Importing new mail files...
el: Εισαγωγή νέων αρχείων μηνυμάτων...

en: Importing the archive failed.
el: Η εισαγωγή της αρχειοθήκης απέτυχε.

en: Importing the archive file '%1' into the folder '%2' succeeded.
el: Η εισαγωγή του αρχείου αρχειοθήκης « %1 » στο φάκελο « %2 » ήταν επιτυχής.

en: KMail Archive Files
el: Αρχεία αρχειοθήκης KMail

en: Laurence Anderson <br>( Filter enhanced by Danny Kukawka )</p>
el: Laurence Anderson <br>( Εμπλουτισμός του φίλτρου από τον Danny Kukawka )</p>

en: Laurence Anderson <p>( Filter accelerated by Danny Kukawka )</p>
el: Laurence Anderson <p>( Επιτάχυνση φίλτρου από τον Danny Kukawka )</p>

en: Message %1
el: Μήνυμα %1

en: No Outlook Express mailboxes found in directory %1.
el: Δε βρέθηκαν mailboxes του Outlook Express στον κατάλογο %1.

en: No archive selected.
el: Δεν επιλέχθηκε αρχειοθήκη.

en: No directory selected.
el: Δεν επιλέχθηκε κατάλογος.

en: No files found for import.
el: Δε βρέθηκαν αρχεία για εισαγωγή.

en: No files selected.
el: Δεν επιλέχθηκαν αρχεία.

en: No subfolder named 'cur' in folder %1.
el: Κανένας φάκελος με το όνομα « cur » στο φάκελο %1.

en: Parsing the folder structure...
el: Ανάλυση της δομής φακέλων...

en: Please select an archive file that should be imported.
el: Επιλέξτε ένα αρχείο αρχειοθήκης για εισαγωγή.

en: Select KMail Archive File to Import
el: Επιλογή αρχείου αρχειοθήκης KMail για εισαγωγή

en: Select Profile:
el: επιλογή προφίλ:

en: Simon MARTIN<br /><br />( Filter accelerated by Danny Kukawka )
el: Simon MARTIN<br /><br />( Επιτάχυνση φίλτρου από τον Danny Kukawka )

en: Start import file %1...
el: Έναρξη της εισαγωγής του αρχείου %1...

en: The file '%1' does not appear to be a valid archive.
el: Το αρχείο « %1 » δεν φαίνεται να είναι μια έγκυρη αρχειοθήκη.

en: To:
el: Προς:

en: Total:
el: Σύνολο:

en: Unable to open %1, skipping
el: Αδύνατο το άνοιγμα του %1, παράβλεψη

en: Unable to open archive file '%1'
el: Αδύνατο το άνοιγμα του αρχείου αρχειοθήκης « %1 »

en: Unable to open archive file '%1', skipping
el: Αδύνατο το άνοιγμα της αρχειοθήκης «%1», παραλείπεται

en: Unable to open mailbox %1
el: Αδύνατο το άνοιγμα του mailbox %1

en: Unable to retrieve folder for folder path %1.
el: Αδύνατη η ανάκτηση του φακέλου για την διαδρομή φακέλου %1.

en: Unexpected subdirectory named '%1'.
el: Μη αναμενόμενος υποκατάλογος με το όνομα « %1 ».

en: Unexpected subfolder %1 in folder %2.
el: Μη αναμενόμενος υποφάκελος %1 στο φάκελο %2.

en: gzip Files
el: gzip αρχεία

en: mbox Files
el: mbox αρχεία

[ctx: name of thunderbird application]
en: Thunderbird
el: Chris Howells<br /><br />
