akonadi_imap_resource - en to et translation catalogue (154 entries)

en:  minute |  minutes
et[0]:  minut
et[1]:  minutit

en: &Download all messages for offline use
et: Kõi&gi kirjade allalaadimine kasutamiseks võrguta olekus

en: &Username and Password
et: Kas&utajanimi ja parool

en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> is safe IMAP over port 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will operate on port 143 and switch to a secure connection directly after connecting;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">None</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will connect to port 143 but not switch to a secure connection. This setting is not recommended.</span></p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> on turvaline IMAP pordi 993 kaudu;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> töötab pordis 143 ja lülitub turvalisele ühendusele kohe pärast ühenduse loomist;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">Puudub</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> ühendub pordiga 143, kuid ei lülitu turvalisele ühendusele. See ei ole soovitatav.</span></p></body></html>

en: <p>Your access rights to folder <b>%1</b> have been restricted, it will no longer be possible to add messages to this folder.</p>
et: <p>Sinu õigusi kaustas <b>%1</b> on piiratud, sa ei saa enam sellesse kausta kirju lisada.</p>

en: <qt><b>It is not possible to use this server.</b></qt>
et: <qt><b>Seda serverit ei ole võimalik kasutada.</b></qt>

en: <qt><b>No security is supported. It is not recommended to connect to this server.</b></qt>
et: <qt><b>Turve ei ole toetatud. Selle serveriga ei ole soovitatav ühendust luua.</b></qt>

en: <qt><b>SSL/TLS is supported and recommended.</b></qt>
et: <qt><b>SSL/TLS on toetatud ja soovitatav.</b></qt>

en: <qt><b>STARTTLS is supported and recommended.</b></qt>
et: <qt><b>STARTTLS on toetatud ja soovitatav.</b></qt>

[ctx: @action:button]
en: Reload &List
et: &Laadi nimekiri uuesti

[ctx: @info:status]
en: Adding item in '%1'
et: Elemendi lisamine kogusse "%1"

[ctx: @info:status]
en: Creating folder '%1'
et: Kausta "%1" loomine

[ctx: @info:status]
en: Fetching missing mail bodies in %3: %1/%2
et: Puuduvate kirjasisude hankimine kaustas %3: %1/%2

[ctx: @info:status]
en: Moving folder '%1' from '%2' to '%3'
et: Kausta "%1" liigutamine asukohast "%2" asukohta "%3"

[ctx: @info:status]
en: Moving items from '%1' to '%2'
et: Elemendi liigutamine asukohast "%1" asukohta "%2"

[ctx: @info:status]
en: Removing folder '%1'
et: Kausta "%1" eemaldamine

[ctx: @info:status]
en: Removing items
et: Elementide eemaldamine

[ctx: @info:status]
en: Retrieving extra folder information for '%1'
et: "%1" kausta lisateabe tõmbamine

[ctx: @info:status]
en: Retrieving folders
et: Kaustade tõmbamine

[ctx: @info:status]
en: Searching...
et: Otsimine...

[ctx: @info:status]
en: Updating folder '%1'
et: Kausta "%1" uuendamine

[ctx: @info:status]
en: Updating item in '%1'
et: Elemendi uuendamine kogus "%1"

[ctx: @info:status]
en: Updating items
et: Elementide uuendamine

[ctx: @label search for a subscription]
en: Search:
et: Otsing:

[ctx: @option:check]
en: Enable server-side subscriptions
et: Serveripoolsete tellimiste lubamine

[ctx: @option:check]
en: Subscribed only
et: Ainult tellitud

[ctx: @title:window]
en: Could Not Authenticate
et: Autentimine nurjus

[ctx: @title:window]
en: IMAP Account Settings
et: IMAP konto seadistused

[ctx: @title:window]
en: Serverside Subscription
et: Serveripoolne tellimine

[ctx: @title:window Dialog title for dialog showing information about a server]
en: Server Info
et: Serveri teave

en: ACLs for '%1' need to be retrieved from the IMAP server first. Skipping ACL change
et: Kõigepealt tuleb IMAP serverist hankida "%1" pääsuloendid (ACL). Pääsuloendi muutmine jäetakse vahele.

en: Access rights revoked
et: Kasutamisõiguste äravõtmine

en: Account Information
et: Konto teave

en: Account Name:
et: Konto nimi:

en: Account Settings
et: Konto seadistused

en: Advanced
et: Muu

en: Alternate Server:
et: Alternatiivne server:

en: Archive Folder
et: Kausta arhiveerimine

en: Authentication
et: Autentimine

[ctx: Authentication method]
en: Anonymous
et: Anonüümne

[ctx: Authentication method]
en: Clear text
et: Lihttekst

en: Authentication:
et: Autentimine:

en: Auto Detect
et: Automaattuvastus

en: Automaticall&y compact folders (expunges deleted messages)
et: A&utomaatne kaustade tihendamine (kustutatud kirjad hävitatakse)

en: Cannot add IMAP folder '%1' for a non-existing parent folder '%2'.
et: IMAP kausta "%1" ei saa lisada olematule emakaustale "%2".

en: Cannot modify IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
et: IMAP kausta "%1" ei saa muuta, sest seda ei leidu serveris.

en: Cannot move IMAP folder '%1' out of '%2', '%2' does not exist on the server.
et: IMAP kausta "%1" ei saa liigutada kaustast "%2", sest kausta "%2" serveris ei leidu.

en: Cannot move IMAP folder '%1' to '%2', '%2' does not exist on the server.
et: IMAP kausta "%1" ei saa liigutada kausta "%2", sest kausta "%2" serveris ei leidu.

en: Cannot move IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
et: IMAP kausta "%1" ei saa liigutada, sest seda ei leidu serveris.

en: Cannot move message out of '%1', '%1' does not exist on the server.
et: Kirja ei saa liigutada kaustast "%1", sest kausta "%1" serveris ei leidu.

en: Cannot move message to '%1', '%1' does not exist on the server.
et: Kirja ei saa liigutada kausta "%1", sest kausta "%1" serveris ei leidu.

en: Cannot move message, it does not exist on the server.
et: Kirja liigutamine nurjus, seda ei leidu serveris.

en: Cannot use the IMAP server %1, some mandatory capabilities are missing: %2. Please ask your sysadmin to upgrade the server.
et: IMAP serverit %1 ei saa kasutada, puuduvad mõned kohustuslikud võimalused: %2. Palun tee süsteemiadministraatorile ettepanek serverit uuendada.

en: Check interval in minutes
et: Kontrollimise intervall minutites

en: Check mail interval:
et: Kirjade kontrollimise intervall:

en: Connect using the system proxy settings
et: Ühendumine süsteemi puhverserveri seadistust kasutades

en: Connection Settings
et: Ühenduse seadistused

en: Connection established.
et: Ühendus loodud.

en: Connection lost
et: Ühendus kadus

en: Could not access KWallet. If you want to store the password permanently then you have to activate it. If you do not want to use KWallet, check the box below, but note that you will be prompted for your password when needed.
et: Ligipääs KWalletile nurjus. Kui soovid salvestada parooli jäädavalt, tuleb see aktiveerida. Kui sa ei soovi KWalletit kasutada, märgi allolev kastike, kuid arvesta, et vajaduse korral küsitakse sul juhul sinu käest parooli.

en: Could not connect to the IMAP server.
    %1
et: Ühenduse loomine IMAP serveriga nurjus.
    %1

en: Could not connect to the IMAP-server %1.
    %2
et: Ühenduse loomine IMAP serveriga %1 nurjus.
    %2

en: Could not connect to the IMAP-server.
    %1
et: Ühenduse loomine IMAP serveriga nurjus.
    %1

en: Could not create another extra connection to the IMAP-server %1.
et: Veel ühe lisaühenduse loomine IMAP serveriga %1 nurjus.

en: Could not determine the UID for the newly created message on the server
et: Äsja serveris loodud kirja UID tuvastamine nurjus

en: Could not read the password: user rejected wallet access
et: Parooli lugemine nurjus: kasutaja loobus kasutamast turvalaegast

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server %1.
    %2
et: IMAP serveri %1 toetatud võimaluste test nurjus.
    %2

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server.
    %1
et: IMAP serveri toetatud võimaluste test nurjus.
    %1

en: Define alternate URL
et: Alternatiivse URL-i määramine

en: Define default sieve vacation filename
et: Sieve vaikimisi puhkusefaili nime määramine

en: Define if account uses the default identity
et: Määramine, kas konto kasutab vaikeidentiteeti

en: Define if server supports sieve
et: Määramine, kas server toetab Sievet

en: Define if the trash collection received the special attribute
et: Määramine, kas prügikastikogu saab spetsiaalse atribuudi

en: Define if we reuse host and login configuration
et: Määramine, kas kasutada korduvalt masina- ja sisselogimisseadistust

en: Define sieve port
et: Sieve pordi määramine

en: Define username used from custom server sieve url
et: Tarvitatava kasutajanime määramine kohandatud serveri sieve URL-i järgi

en: Define which folder is used for trash
et: Prügikastina kasutatava kausta määramine

en: Defines if all the IMAP data should be cached locally all the time
et: Määrab, kas kõik IMAP andmed tuleb alati kohapeal puhverdada

en: Defines if interval checking is enabled.
et: Määramine, kas kontrollimine kindla ajavahemiku järel on lubatud.

en: Defines if the annotations, ACLs and quota information of mailboxes should
                 also be retrieved when the mailboxes get listed.
et: Määrab, kas postkastide loendi koostamisel tuleb hankida ka
                 annotatsioonid, pääsuloendid ja postkastide kvooditeave.

en: Defines if the expunge command is issued automatically, otherwise it should be
                 triggered manually through the D-Bus interface.
et: Määrab, kas tühjendamiskäsk antakse automaatselt; vastasel juhul
                 tuleb see käivitada käsitsi D-Busi liidese vahendusel.

en: Defines if the server side subscription is enabled
et: Määrab, kas serveripoolne tellimine on lubatud

en: Defines the authentication type to use
et: Määrab kasutatava autentimise tüübi

en: Defines the authentication type to use for alternate server
et: Määrab kasutatava autentimise tüübi alternatiivsele serverile

en: Defines the encryption type to use
et: Määrab kasutatava krüptimise tüübi

en: Defines the port the IMAP service is running on
et: Pordi määramine, milles IMAP teenus töötab

en: Defines the type of identification used by custom sieve server
et: Kohandatud sieve serveri kasutatava tuvastamistüübi määramine

en: Disconnected during login.
et: Ühendus katkestati sisselogimise ajal.

en: Disconnected from server during login.
et: Server katkestas ühenduse sisselogimise ajal.

en: Do not use KWallet
et: KWalletit ei kasutata

en: Empty
et: Tühi

en: Empty password
et: Tühi parool.

en: Enable &interval mail checking
et: Uute k&irjade regulaarne kontrollimine

en: Enable server-side subscriptions
et: Serveripoolsete tellimiste lubamine

en: Encryption:
et: Krüptimine:

en: Failed to create the folder '%1' on the IMAP server.
et: Kausta "%1" loomine IMAP serveris nurjus.

en: Failed to delete the folder, restoring folder list.
et: Kausta kustutamine nurjus, taastatakse kaustade nimekiri.

en: Failed to find the folder to be deleted, restoring folder list.
et: Kustutatavat kausta ei leitud, taastatakse kaustade nimekiri.

en: Failed to mark the message from '%1' for deletion on the IMAP server. It will reappear on next sync.
et: "%1" kirja märkimine kustutamiseks IMAP serveris nurjus. See ilmub uuesti järgmisel sünkroniseerimisel.

en: Failed to move item, it has no message payload. Remote id: %1
et: Elemendi liigutamine nurjus, sel pole kirja ressurssi. Kaug-ID: %1

en: Failed to rename the folder, restoring folder list.
et: Kausta nime muutmine nurjus, taastatakse kaustade nimekiri.

en: Failed to subscribe to the folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
et: Kausta "%1" tellimine IMAP serveris nurjus. See ilmub uuesti järgmisel sünkroniseerimisel. Probleemi lahendamiseks kasuta tellimisdialoogi.

en: Failed to subscribe to the renamed folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
et: Nime muutnud kausta "%1" tellimine IMAP serveris nurjus. See ilmub uuesti järgmisel sünkroniseerimisel. Probleemi lahendamiseks kasuta tellimisdialoogi.

en: Failed to write some ACLs for '%1' on the IMAP server. %2
et: "%1" mõne pääsuloendi kirjutamine IMAP serveris nurjus. %2

en: Failed to write some annotations for '%1' on the IMAP server. %2
et: "%1" mõne annotatsiooni kirjutamine IMAP serveris nurjus. %2

en: Filtering
et: Filtreerimine

en: General
et: Üldine

en: I&MAP Server:
et: I&MAP server:

en: I&MAP Username and Password
et: I&MAP kasutajanimi ja parool

en: IMAP Account
et: IMAP konto

en: IMAP Settings
et: IMAP seadistused

en: Identity account
et: Identiteedi konto

en: Identity:
et: Identiteet:

en: If checked, the system proxy settings will be used to connect to the mail server.
et: Märkimise korral kasutatakse e-posti serveriga ühendumisel süsteemi puhverserveri seadistust.

en: Inbox
et: Sisenevad

en: Indicate the IMAP server. If you want to connect to a non-standard port for a specific encryption scheme, you can add ":port" to indicate that. For example: "imap.foo.com:144".
et: IMAP server. Kui soovid mõne konkreetse krüptoskeemi pärast ühenduda mittestandardsesse porti, võid sel otstarbel lisada "port". Näide: "imap.jura.ee:144".

[ctx: Input username/password manually and not store them]
en: Try Again
et: Proovi uuesti

en: Invalid search
et: Vigane otsing

en: List of mailbox names reported by the server the last time
et: Serveri viimati teatatud postkastinimede loend

en: Mail Checking Options
et: Kirjade kontrollimise valikud

en: No authentication
et: Autentimine puudub

en: No message retrieved, failed to read the message.
et: Kirju ei tõmmatud, kirja lugemine nurjus.

en: No message retrieved, server reply was empty.
et: Kirju ei saadud, serveri vastus oli tühi.

en: No server configured yet.
et: Serverit pole veel seadistatud.

en: None
et: Puudub

en: Override configured encryption mode
et: Seadistatud krüptorežiimi tühistamine

en: Password:
et: Parool:

en: Please enter password for user '%1' on IMAP server '%2'.
et: Palun sisesta kasutaja "%1" parool IMAP serveris "%2".

en: RID path to the mailbox to watch for changes
et: RID postkasti asukoht muutuste jälgimiseks

en: Remote id is empty or invalid
et: Teise poole ID on tühi või vigane

en: Resource not synchronized yet.
et: Ressurss ei ole veel sünkroonitud

en: Restarting item retrieval.
et: Elemendi hankimise taaskäivitamine.

en: Reuse host and login configuration
et: Masina- ja sisselogimisseadistuse korduvkasutus

en: Server Info
et: Serveri teave

en: Server address change
et: Serveri aadressi muutus

en: Server is not available.
et: Server pole kättesaadav.

en: Server supports Sieve
et: Server toetab Sievet

en: Serverside Subscription...
et: Serveripoolne tellimine...

en: Shared Folders
et: Jagatud kaustad

en: The password.
et: Parool.

en: The server for account "%2" refused the supplied username and password.
    Do you want to go to the settings, have another attempt at logging in, or do nothing?
    
    %1
et: Konto "%2" server lükkas antud kasutajanime ja parooli tagasi.
    Kas soovid seadistusi muuta, proovid uuesti sisse logida või eelistad mitte midagi ette võtta?
    
    %1

en: The server port changed when ManageSieve turned into a full RFC Standard. Old server implementations still use port 2000, while newer standard conform server can only be accessed via port 4190.
et: Serveri port muutus, kui ManageSievest sai ehtne RFC standard. Vanemad serverid kasutavad endiselt porti 2000, uuem standard aga näeb ette, et serverile pääseb ligi ainult pordis 4190.

en: The username.
et: Kasutajanimi.

en: Trash folder:
et: Prügikasti kaust:

en: Unable to connect to the IMAP server.
et: Ühenduse loomine IMAP serveriga nurjus.

en: Unable to connect to the server, please verify the server address.
et: Serveriga ühendumine nurjus, palun kontrolli serveri aadressi.

en: Use&rname:
et: Kasuta&janimi:

en: User name change
et: Kasutajanime muutus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: You have changed the address of the server. Even if this is the same server as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
et: Oled muutnud serveri aadressi. Isegi kui see on sama server, mis varem, tuleb sul kõik oma kirjad sellelt kontolt uuesti alla laadida. Kas kindlasti jätkata?

en: You have changed the user name. Even if this is a user name for the same account as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
et: Oled muutnud kasutajanime. Isegi kui see on sama konto kasutajanimi, mis varem, tuleb sul kõik oma kirjad sellelt kontolt uuesti alla laadida. Kas kindlasti jätkata?

en: You requested TLS/SSL to connect to %1, but your system does not seem to be set up for that.
et: Soovisid %1 ühendumiseks kasutada TLS/SSL-i, aga sinu süsteem ei paista seda toetavat.

en: killed
et: tapetud
