akregator - en to et translation catalogue (390 entries)

en:  (1 unread article) |  (%1 unread articles)
et[0]:  (1 lugemata artikkel)
et[1]:  (%1 lugemata artiklit)

en:  (no unread articles)
et:  (lugemata artikleid pole)

en:  article |  articles
et[0]:  artikkel
et[1]:  artiklit

en:  day |  days
et[0]:  päev
et[1]:  päeva

en:  minute |  minutes
et[0]:  minuti järel
et[1]:  minuti järel

en: &Add Feed...
et: L&isa uudistevoog...

en: &Article
et: &Artikkel

en: &Configure Akregator...
et: &Akregatori seadistamine...

en: &Copy Email Address
et: &Kopeeri e-posti aadress

en: &Delete
et: &Kustuta

en: &Delete Feed
et: &Kustuta uudistevoog

en: &Delete Folder
et: &Kustuta kataloog

en: &Delete articles older than:
et: Kustutatakse artiklid, mis on vanema&d kui:

en: &Edit
et: &Redigeerimine

en: &Edit Feed...
et: &Muuda uudistevoogu...

en: &Export Feeds...
et: &Ekspordi uudistevood...

en: &Fetch Feed
et: &Tõmba uudistevoog

en: &Fetch Feeds
et: &Tõmba uudistevood

en: &File
et: &Fail

en: &Find in Message...
et: &Otsi kirjast...

en: &General
et: Ül&dine

en: &Go
et: &Liikumine

en: &Import Feeds...
et: &Impordi uudistevood...

en: &Keep all articles
et: &Kõik artiklid hoitakse alles

en: &Mark As
et: Artikli &märkimine

en: &Mark Feed as Read
et: &Märgi uudistevoog loetuks

en: &Mark Feeds as Read
et: &Märgi uudistevood loetuks

en: &Mark as Important
et: &Märgi artikkel tähtsaks

en: &Name:
et: &Nimi:

en: &Next Article
et: &Järgmine artikkel

en: &Next Feed
et: &Järgmine uudistevoog

en: &Normal View
et: &Normaalne vaade

en: &Open Homepage
et: &Ava kodulehekülg

en: &Previous Article
et: &Eelmine artikkel

en: &Previous Feed
et: &Eelmine uudistevoog

en: &Rename Folder
et: &Nimeta kataloog ümber

en: &Save Link As...
et: &Salvesta viit kui...

en: &Settings
et: &Seadistused

en: &Use default settings
et: Vaikeseadist&uste kasutamine

en: &Use interval fetching
et: Kas&utatakse intervalliga tõmbamist

en: &View
et: &Vaade

en: &Widescreen View
et: Laiekraan&vaade

en: 'Delayed mark as read' feature
et: Viivitusega loetuksmärkimise võimalus

en: (c), 2004 - 2008 Frank Osterfeld
et: (c), 2004 - 2008: Frank Osterfeld

en: 1 unread article | %1 unread articles
et[0]: 1 lugemata artikkel
et[1]: %1 lugemata artiklit

en: <b>Copyright:</b> %1</a>
et: <b>Autoriõigus:</b> %1</a>

en: <b>Description:</b> %1<br />
et: <b>Kirjeldus:</b> %1<br />

en: <b>Homepage:</b> <a href="%1">%1</a>
et: <b>Kodulehekülg:</b> <a href="%1">%1</a>

en: <h2>Article list</h2>Here you can browse articles from the currently selected feed. You can also manage articles, as marking them as persistent ("Mark as Important") or delete them, using the right mouse button menu. To view the web page of the article, you can open the article internally in a tab or in an external browser window.
et: <h2>Artiklite nimekiri</h2>Siin saab sirvida parajasti valitud uudistevoo artikleid. Uudistevooge võib märkida hiire parema nupuga avanevat kontekstimenüüd kasutades püsivaks ("Märgi tähtsaks") või kustutada. Artikli vaatamiseks sellisena nagu see esineb veebileheküljel, saab artikli avada uuel kaardil või isegi välises veebilehitsejas.

en: <i>and 1 other</i> | <i>and %1 others</i>
et[0]: <i>ja veel 1</i>
et[1]: <i>ja veel %1</i>

en: <qt><p>XML parsing error in line %1, column %2 of %3:</p><p>%4</p></qt>
et: <qt><p>XML-i parsimise viga real %1, veerus %2 / %3:</p><p>%4</p></qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete article <b>%1</b>?</qt>
et: <qt>Kas tõesti kustutada artikkel <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete feed <b>%1</b>?</qt>
et: <qt>Kas tõesti kustutada uudistevoog <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete folder <b>%1</b> and its feeds and subfolders?</qt>
et: <qt>Kas tõesti kustutada kataloog <b>%1</b> ja selle uudistevood ja alamkataloogid?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the selected article?</qt> | <qt>Are you sure you want to delete the %1 selected articles?</qt>
et[0]: <qt>Kas tõesti kustutada valitud artikkel?</qt>
et[1]: <qt>Kas tõesti kustutada %1 valitud artiklit?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete this feed?</qt>
et: <qt>Kas tõesti kustutada see uudistevoog?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete this folder and its feeds and subfolders?</qt>
et: <qt>Kas tõesti kustutada see kataloog ning selle uudistevood ja alamkataloogid?</qt>

en: <qt>Could not open feed list (%1) for reading.</qt>
et: <qt>Uudistevoogude nimekirja (%1) avamine lugemiseks nurjus.</qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid OPML). A backup was created:<p><b>%1</b></p></qt>
et: <qt>Standardne uudistevoogude nimekiri on rikutud (vigane OPML). Loodi varukoopia:<p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid OPML). Could not create a backup.</qt>
et: <qt>Standardne uudistevoogude nimekiri on rikutud (vigane OPML). Varukoopia loomine nurjus.</qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid XML). A backup was created:<p><b>%1</b></p></qt>
et: <qt>Standardne uudistevoogude nimekiri on rikutud (vigane XML). Loodi varukoopia:<p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid XML). Could not create a backup.</qt>
et: <qt>Standardne uudistevoogude nimekiri on rikutud (vigane XML). Varukoopia loomine nurjus.</qt>

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
et: Sulge kõik teised kaardid

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Tabs
et: Sulge kõik kaardid

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
et: Sulge kaart

[ctx: @action:inmenu]
en: Detach Tab
et: Haagi kaart lahti

[ctx: @action:inmenu]
en: New Feed...
et: Uus uudistevoog...

[ctx: @info:status]
en: Create a new feed
et: Uue uudistevoo loomine

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can add a new feed.
et: Ilmub dialoog, kus saab lisada uue uudistevoo.

[ctx: @title:window]
en: Add Feed
et: Uudistevoo lisamine

[ctx: @title:window]
en: Feed Properties
et: Uudistevoo omadused

[ctx: @title:window]
en: Print Document
et: Dokumendi trükkimine

en: A KDE Feed Reader
et: KDE uudistevoogude rakendus

en: About
et: Info

en: Access Key Enabled
et: Kiirklahvide lubamine

en: Access denied: Cannot save feed list to <b>%1</b>. Please check your permissions.
et: Ligipääs keelatud: uudistevoogude nimekirja salvestamine asukohta <b>%1</b> _nurjus. Palun kontrolli oma õigusi.

en: Access denied: cannot write to file %1. Please check your permissions.
et: Ligipääs keelatud: faili %1 kirjutamine nurjus. Palun kontrolli oma õigusi.

en: Activate Tab %1
et: Aktiveeri kaart %1

en: Add Feed
et: Uudistevoo lisamine

en: Add Folder
et: Kataloogi lisamine

en: Add Imported Folder
et: Imporditud kataloogi lisamine

en: Add New Source
et: Uue allika lisamine

en: Add a feed with the given URL
et: Määratud URL-iga voo lisamine

en: Address copied to clipboard.
et: Aadress kopeeritud lõikepuhvrisse.

en: Adva&nced
et: &Muud

en: Advanced Feed Reader Settings
et: Uudistevoogude lugeja muud seadistused

en: Akregator Export for %1
et: Akregatori eksport - %1

en: Akregator did not close correctly. Would you like to restore the previous session?
et: Akregator ei lõpetanud korrektselt tööd. Kas soovid seansi taastada?

en: Akregator is a KDE news feed reader.
et: Akregator on KDE uudistevoogude rakendus.

en: All Articles
et: Kõik artiklid

en: All Feeds
et: Kõik uudistevood

en: Always show the tab bar
et: Kaardiriba on alati nähtaval

en: Always show the tab bar, even when only one tab is open
et: Kaardiriba on alati nähtaval, isegi kui avatud on ainult üks kaart

en: Ar&chive
et: Sä&ilitamine

en: Archive Backend
et: Arhiveerimisrakendus

en: Archive Mode
et: Säilitamisrežiim

en: Are you sure you want to disable this introduction page?
et: Kas tõesti keelata sissejuhatav lehekülg?

en: Article Limit
et: Artiklite limiit

en: Article List
et: Artiklite nimekiri

en: Article List Colors
et: Artiklite nimekirja värvid

en: Article display mode.
et: Artiklite näitamise režiim.

[ctx: Articlelist's column header]
en: Author
et: Autor

[ctx: Articlelist's column header]
en: Content
et: Sisu

[ctx: Articlelist's column header]
en: Date
et: Kuupäev

[ctx: Articlelist's column header]
en: Description
et: Kirjeldus

[ctx: Articlelist's column header]
en: Feed
et: Uudistevoog

[ctx: Articlelist's column header]
en: Title
et: Pealkiri

en: Articles
et: Artiklid

en: Articles list.
et: Artiklite nimekiri.

en: Ask me later
et: Küsi hiljem

en: Author
et: Autor

en: Author of librss
et: Teegi librss autor

en: Auto-Expand folders with unread articles
et: Lugemata artiklitega uudistevoogude automaatne avamine

en: Auto-expand folders containing unread articles
et: Lugemata artiklitega uudistevoogude automaatne avamine

en: Auto-expand folders with unread articles
et: Lugemata artiklitega uudistevoogude automaatne avamine

en: Bug tracker management, Usability improvements
et: Vigade haldamine, kasutamise hõlbustamine

en: C&ancel Feed Fetches
et: K&atkesta voogude tõmbamine

en: C&ombined View
et: &Kombovaade

en: Cannot move folder %1 to its own subfolder %2
et: Kataloogi %1 ei saa liigutada iseenda alamkataloogi %2

en: Change Important Flag
et: Muuda tähtsa artikli märget

en: Check Phishing Url
et: URL-i õngitsemise kontroll

en: Close Tab
et: Sulge kaart

en: Close tab
et: Sulge kaart

en: Close the current tab
et: Sulge aktiivne kaart

en: Columns
et: Veerud

en: Command to launch external browser. URL will substitute for %u.
et: Käsk välise veebilehitseja käivitamiseks. %u tähistab URL-i.

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment:
et: Kommentaar:

en: Complete Story
et: Täielik artikkel

en: Concurrent Fetches
et: Üheaegsed tõmbamised

en: Configurable delay between selecting an article and it being marked as read.
et: Seadistatav viivitus artikli valimise ja selle märkimise vahel loetuks.

en: Configure Feed Reader Appearance
et: Uudistevoogude lugeja välimuse seadistamine

en: Configure Feed Reader Archive
et: Uudistevoogude lugeja arhiveerimise seadistamine

en: Configure Feed Reader Browser
et: Uudistevoogude lugeja brauseri seadistamine

en: Configure Feeds
et: Uudistevoogude seadistamine

en: Configure Plugins
et: Pluginate seadistamine

en: Configure User Feedback
et: Kasutaja tagasiside seadistamine

en: Contributor
et: Kaasautor

en: Copy &Link Address
et: &Kopeeri viida aadress

en: Copy Image Location
et: Kopeeri pildi asukoht

en: Copy Link Address
et: Kopeeri viida aadress

en: Could not fetch feed: %1
et: Uudistevoo tõmbamine nurjus: %1

en: Could not find the Akregator part; please check your installation.
    %1
et: Akregatori komponenti ei leitud. Palun kontrolli paigaldust.
    %1

en: Could not import the file %1 (no valid OPML)
et: Faili %1 import nurjus (puudub korrektne OPML)

en: Could not read feed (invalid XML)
et: Uudistevoo lugemine nurjus (vigane XML)

en: Could not read feed (invalid feed)
et: Uudistevoo lugemine nurjus (vigane uudistevoog)

en: Could not read feed (unknown format)
et: Uudistevoo lugemine nurjus (tundmatu vorming)

en: Date
et: Kuupäev

en: Day | Days
et[0]:  päeva järel
et[1]:  päeva järel

en: Default Archive Settings
et: Säilitamise vaikeseadistused

en: Default expiry age for articles in days.
et: Artiklite aegumisaeg päevades.

en: Delete Article
et: Artikli kustutamine

en: Delete Expired Articles
et: Aegunud artiklid kustutatakse

en: Delete Feed
et: Uudistevoo kustutamine

en: Delete Folder
et: Kataloogi kustutamine

[ctx: Delete articles older than:]
en:  day |  days
et[0]:  päev
et[1]:  päeva

en: Delete articles older than:
et: Kustutatakse artiklid, mis on vanemad kui:

en: Delete expired articles
et: Aegunud artiklid kustutatakse

en: Detach Tab
et: Haagi kaart lahti

en: Developer
et: Arendaja

en: Di&sable archiving
et: Säilitamine keelatak&se

en: Disa&ble archiving
et: Säilitamine k&eelatakse

en: Disable
et: Keela

en: Disable Archiving
et: Säilitamise keelamine

en: Disable Introduction
et: Sissejuhatuse keelamine

en: Disable Introduction Page
et: Sissejuhatuse keelamine

en: Display name of RSS column
et: RSS-veeru nime näitamine

en: Do Not Expire Important Articles
et: Tähtsad artiklid ei aegu

en: Do Not Restore Session
et: Ära taasta seanssi

en: Do not expire important articles
et: Tähtsad artiklid ei aegu

en: Do not save any articles
et: Artikleid ei salvestata

en: Downloading %1
et: %1 allalaadimine

en: Enable Javascript
et: JavaScripti lubamine

en: Enclosure
et: Manus

en: Expiry Age
et: Aegumisaeg

en: External Browsing
et: Väline brauser

en: Fe&tch All Feeds
et: Tõ&mba kõik uudistevood

en: Fee&d
et: Uu&distevoog

en: Feed &URL:
et: Uudistevoo &URL:

en: Feed Properties
et: Uudistevoo omadused

en: Feed added:
     %1
et: Uudistevoog lisatud:
     %1

en: Feed file not found on remote server
et: Võrguserveris ei leitud uudistevoo faili

en: Feed found, downloading...
et: Uudistevoog leitud, laaditakse alla...

en: Feed list was deleted
et: Uudistevoogude nimekiri on kustutatud

en: Feed not found from %1.
et: %1 ei paku sellist uudistevoogu.

en: Feed readers provide a convenient way to browse different kinds of content, including news, blogs, and other content from online sites. Instead of checking all your favorite web sites manually for updates, Akregator collects the content for you.
et: Uudistevoogude abil on väga mugav hankida mitmesugust vajalikku sisu, olgu tegu uudiste, ajaveebi materjalide või muu internetis leiduva teabega. Kõigi oma lemmikveebilehekülgede ükshaaval üle- ja läbivaatamise asemel kogub Akregator sinu eest neilt vajaliku info.

[ctx: Feedlist's column header]
en: Feeds
et: Uudistevood

[ctx: Feedlist's column header]
en: Total
et: Kokku

[ctx: Feedlist's column header]
en: Unread
et: Lugemata

en: Feeds
et: Uudistevood

en: Feeds added:
     %1
et: Uudistevood lisatud:
     %1

en: Fetch aborted
et: Tõmbamine katkestati

en: Fetch all fee&ds on startup
et: Kõik uu&distevood tõmmatakse käivitumisel

en: Fetch all feeds every %1 minutes.
et: Kõigi uudistevoogude tõmbamine iga %1 minuti järel.

en: Fetch completed
et: Tõmbamine valmis

en: Fetch error
et: Tõmbamise viga

en: Fetch feedlist on startup.
et: Uudistevoogude nimekirja tõmbamine käivitamisel.

en: Fetch feeds every:
et: Uudistevood tõmmatakse iga:

en: Fetch on startup
et: Tõmbamine käivitamisel

en: Fetching Feeds...
et: Uudistevoogude tõmbamine...

en: First (usually vertical) splitter widget sizes.
et: Esimese (tavaliselt vertikaalse) eraldaja suurused.

en: Fixed font:
et: Fikseeritud font:

en: Folder name:
et: Kataloogi nimi:

en: Font Size
et: Fondi suurus

en: Fonts
et: Fondid

en: Former maintainer
et: Endine hooldaja

en: Go Down in Tree
et: Puus alla

en: Go Left in Tree
et: Puus vasakule

en: Go Right in Tree
et: Puus paremale

en: Go Up in Tree
et: Puus üles

en: Go to Bottom of Tree
et: Puu lõppu

en: Go to Top of Tree
et: Puu tippu

en: Handbook
et: Käsiraamat

en: Hide Read Feeds
et: Loetud uudistevoogude peitmine

en: Hide feeds with no unread articles
et: Loetud artiklitega uudistevoogude peitmine

en: Hide main window on startup
et: Peaakna peitmine käivitamisel

en: Hides feeds with no unread articles
et: Loetud artiklitega uudistevoogude peitmine

en: Hour | Hours
et[0]:  tunni järel
et[1]:  tunni järel

en: Icons
et: Ikoonid

[ctx: Important articles filter]
en: Important
et: Tähtis

en: Imported Feeds
et: Imporditud uudistevood

en: Imported Folder
et: Imporditud kataloog

en: Imported folder name:
et: Imporditud kataloogi nimi:

en: Interval for autofetching
et: Automaatse tõmbamise intervall

en: Interval for autofetching in minutes.
et: Automaatse tõmbamise intervall minutites.

en: KDE Dot News
et: KDE uudised

en: Keep All Articles
et: Kõik artiklid hoitakse alles

en: Keep Enabled
et: Ära keela

en: Left mouse click:
et: Hiire vasaku nupu klõps annab käsu:

en: Limit Number of Articles
et: Artiklite hulga piiramine

en: Limit archi&ve to:
et: Säilitamise &limiit:

en: Limit feed archi&ve size to:
et: Sä&ilitamise limiit:

[ctx: Limit feed archive size to:]
en:  article |  articles
et[0]:  artikkel
et[1]:  artiklit

en: Limit the number of articles in a feed
et: Uudistevoo artiklite hulga piiramine

en: Lists the available options for user feedback
et: Kasutaja tagasiside saadaolevate valikute loend

en: Load the &full website when reading articles
et: Artiklite &lugemisel laaditakse terve veebilehekülg

en: Loading canceled
et: Laadimine katkestati

en: Loading completed
et: Laadimine tehtud

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Ma&rk All Feeds as Read
et: Mä&rgi kõik uudistevood loetuks

en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Malware
et: Kahjurvara

en: Mar&k articles as read when they arrive
et: Artiklid &märgitakse saabumisel loetuks

en: Mar&k selected article read after
et: Valitud arti&kkel märgitakse loetuks pärast

en: Mark &all feeds as read on startup
et: Kõik &uudistevood märgitakse käivitumisel loetuks

en: Mark Article as Read
et: Märgi artikkel loetuks

en: Mark Article as Unread
et: Märgi artikkel mitteloetuks

en: Mark all feeds as read on startup
et: Kõik uudistevood märgitakse käivitumisel loetuks

en: Mark all feeds as read on startup.
et: Kõik uudistevood märgitakse käivitumisel loetuks.

en: Mark as Important
et: Märgi tähtsaks

en: Mark as Read
et: Märgi loetud artikliks

en: Mark as Unread
et: Märgi lugemata artikliks

en: Mark selected article as new
et: Märgi valitud artikkel uueks

en: Mark selected article as read
et: Märgi valitud artikkel loetuks

en: Mark selected article as unread
et: Märgi valitud artikkel mitteloetuks

[ctx: Mark selected article read after]
en:  second |  seconds
et[0]:  sekund
et[1]:  sekundit

en: Medium font size:
et: Keskmine fondisuurus:

en: Middle mouse click:
et: Hiire keskmise nupu klõps annab käsu:

en: Minimum font size:
et: Minimaalne fondisuurus:

en: Minute | Minutes
et[0]:  minuti järel
et[1]:  minuti järel

en: Misc
et: Muu

en: Move Node Down
et: Sõlm alla

en: Move Node Left
et: Sõlm vasakule

en: Move Node Right
et: Sõlm paremale

en: Move Node Up
et: Sõlm üles

en: Mute
et: Tummaks

en: N&ext Unread Feed
et: Järgmi&ne lugemata uudistevoog

en: Ne&w Folder...
et: Uus &kataloog...

en: Ne&xt Unread Article
et: Järgm&ine lugemata artikkel

en: Network
et: Võrk

en: Networking is available now.
et: Võrguühendus on nüüd olemas.

en: Networking is not available.
et: Võrguühendus puudub.

[ctx: New articles filter]
en: New
et: Uus

en: New articles:
et: Uued artiklid:

en: No result found
et: Tulemusi ei leitud

en: Node or destination folder not found
et: Sõlme või sihtkataloogi ei leitud

en: Notify when new articles arri&ve
et: Uutest artiklitest a&ntakse teada

en: Number of articles to keep per feed.
et: Igas uudistevoos säilitatavate artiklite hulk.

en: Number of concurrent fetches
et: Üheaegsete tõmbamiste arv

en: OPML Outlines (%1);;All Files (*)
et: OPML struktuurid (%1);;Kõik failid (*)

en: OPML Parsing Error
et: OPML-i parsimise viga

en: Open In Background Tab
et: Ava taustale jääval kaardil

en: Open In External Browser
et: Ava välises veebilehitsejas

en: Open Link in External &Browser
et: Ava viit välises vee&bilehitsejas

en: Open Link in External Browser
et: Ava viit välises veebilehitsejas

en: Open Link in New &Tab
et: Ava vii&t uuel kaardil

en: Open a link which would normally open in a new window (external browser) in a new tab instead
et: Tavaliselt uues aknas (välises brauseris) avaneva lingi avamine uuel kaardil

en: Open in Background Tab
et: Ava taustale jääval kaardil

en: Open in External Browser
et: Ava välises veebilehitsejas

en: Open in Tab
et: Ava uuel kaardil

en: Open links in new tab instead of in new window
et: Lingid avatakse uuel kaardil, mitte uues aknas

en: Opening Feed List...
et: Uudistevoogude nimekirja avamine...

en: Pre&vious Unread Article
et: Eelmi&ne lugemata artikkel

en: Prev&ious Unread Feed
et: Eelm&ine lugemata uudistevoog

en: Read Error
et: Lugemise viga

en: Reload All Tabs
et: Laadi kõik kaardid uuesti

en: Remove &Important Mark
et: &Eemalda tähtsa artikli märge

en: Remove Important Status
et: Eemalda tähtsa artikli märge

en: Reset search bar when changing feeds
et: Otsinguriba lähtestamine voo vahetamisel

en: Resets the quick filter when changing feeds.
et: Kiirfiltri lähtestamine voogude muutmisel.

en: Restore Session
et: Taasta seanss

en: Sans serif font:
et: Sans serif-font:

en: Save Image On Disk...
et: Salvesta pilt kettale...

en: Save an unlimited number of articles.
et: Salvestab piiramatu hulga artikleid.

en: Search articles...
et: Otsi artiklitest...

en: Search articles...<%1>
et: Otsi artiklitest...<%1>

en: Second (usually horizontal) splitter widget sizes.
et: Teise (tavaliselt horisontaalse) eraldaja suurused.

en: Security
et: Turvalisus

en: Select Next Tab
et: Vali järgmine kaart

en: Select Previous Tab
et: Vali eelmine kaart

en: Select this if you want to get notified when there are new articles.
et: Selle märkimisel antakse uute artiklite olemasolust märguandega teada.

en: Send &File...
et: Saada &fail...

en: Send &Link Address...
et: &Saada viida aadress...

en: Send File Address
et: Saada faili aadress...

en: Send Link Address
et: Saada lingi aadress...

en: Send the Html Page of Article
et: Saada artikli HTML-lehekülg

en: Send the URL of the article
et: Saada artikli URL

en: Serif font:
et: Serif-font:

en: Set Focus to Quick Search
et: Fookus kiirotsingule

en: Show Quick Filter
et: Kiirfiltri näitamine

en: Show Quick Filter Bar
et: Kiirfiltririba näitamine

en: Show Unread In Taskbar
et: Lugemata artiklite näitamine tegumiribal

en: Show close button on each tab
et: Sulgemisnupu näitamine kaartidel

en: Show close buttons on tabs
et: Sulgemisnupu näitamine kaartidel

en: Show close buttons on tabs instead of icons
et: Ikooni asemel sulgemisnupu näitamine kaartidel

en: Show tra&y icon
et: &Paneeliikooni näitamine

en: Show tray icon
et: Paneeliikooni näitamine

en: Show unread articles in Taskbar
et: Lugemata artiklite näitamine tegumiribal

en: Sizes for first splitter
et: Esimese eraldaja suurused

en: Sizes for second splitter
et: Teise eraldaja suurused

en: Spanish feeds
et: Hispaania uudistevood

en: Speak Text
et: Loe tekst ette

en: Specifies if the balloon notifications are used or not.
et: Määrab, kas näidata märguandeid või mitte.

en: Specifies if the tray icon is shown or not.
et: Määrab, kas näidata paneeliikooni või mitte.

en: Specifies if we show unread article in taskbar.
et: Võimaldab määrata, kas lugemata artikleid näidata tegumiribal.

en: Standard font:
et: Standardne font:

en: Startup
et: Käivitumine

en: Status Filter
et: Olekufilter

en: Stores the last search line text
et: Salvestab otsingurea viimase teksti

en: Stores the last status filter setting
et: Salvestab olekufiltri viimase seadistuse

en: Tabs
et: Kaardid

en: Text Filter
et: Tekstifilter

en: Thank you, The Akregator Team
et: Tänulikult Akregatori meeskond

en: The feed to be listed was already removed.
et: Soovitud uudistevoog on juba eemaldatud.

en: The file %1 could not be read, check if it exists or if it is readable for the current user.
et: Faili %1 lugemine nurjus. Kontrolli, kas see on üldse olemas ja kas praegusel kasutajal on õigus seda lugeda.

en: The network is broken.
et: Võrk on katki.

en: The url %1 is not valid.
et: URL %1 ei ole kehtiv.

en: There are no unread articles
et: Lugemata artikleid pole

en: This option allows user to specify custom user-agent string instead of using the default one. This is here because some proxies may interrupt the connection because of having "gator" in the name.
et: See valik võimaldab kasutada vaikimisi identifikaatori asemel kohandatud identifikaatorit. Seda võib kasutada näiteks siis, kui mõni puhverserver katkestab ühenduse, sest nimes leidub "gator".

en: This web site is a malware, do you want to continue to show it?
et: See veebilehekülg sisaldab kahjurvara, kas tõesti seda näidata?

en: Timeout on remote server
et: Aegumine võrguserveris

en: Tons of bug fixes
et: Tohutult veaparandusi

en: U&se a custom update interval
et: Kohandatud uuendami&sintervalli kasutamine

en: Unknown host
et: Tundmatu masin

en: Unmute
et: Heliga

[ctx: Unread articles filter]
en: Unread
et: Lugemata

en: Unread articles:
et: Lugemata artiklid:

en: Untitled
et: Pealkirjata

en: Update ever&y:
et: Uuen&damise intervall:

en: Use &notifications for all feeds
et: Kõigis &uudistevoogudes kasutatakse märguandeid

en: Use &this command:
et: Kasutatakse &järgmist käsku:

en: Use HTML Cache
et: HTML-puhvri kasutamine

en: Use KDE web browser when opening in external browser.
et: KDE veebilehitseja kasutamine avamisel välises veebilehitsejas.

en: Use custom colors
et: Kohandatud värvide kasutamine

en: Use default KDE web browser
et: Kasutatakse KDE vaikimisi veebilehitsejat

en: Use default web &browser
et: Kasutatakse &vaikimisi veebilehitsejat

en: Use interval fetching
et: Kasutatakse intervalliga tõmbamist

en: Use notifications
et: Märguannete kasutamine

en: Use the &browser cache (less network traffic)
et: &Brauseri puhvri kasutamine (vähendab võrguliiklust)

en: Use the KDE-wide HTML cache settings when downloading feeds, to avoid unnecessary traffic. Disable only when necessary.
et: Uudistevoogude tõmbamisel KDE HTML-puhvri seadistuste kasutamine liigse võrguliikluse vältimiseks. Vajaduse korral tasub välja lülitada.

en: Use the specified command when opening in external browser.
et: Konkreetse käsu kasutamine avamisel välises veebilehitsejas.

en: Use this command:
et: Kasutatakse järgmist käsku:

en: Verify URLs using Google's Safe Browsing API
et: URL-ide kontroll Google'i Safe Browsing API abil

en: View Mode
et: Vaaterežiim

en: We hope that you will enjoy Akregator.
et: Me loodame, et Akregator pakub sulle naudingut!

en: Webengine Plugins
et: Veebimootori pluginad

en: What the click with left mouse button should do.
et: Mida peaks tegema klõps hiire vasaku nupuga.

en: What the click with middle mouse button should do.
et: Mida peaks tegema klõps hiire keskmise nupuga.

en: When adding feeds, place them in this group
et: Vood lisatakse sellesse gruppi

en: When this option is enabled, articles you marked as important will not be removed when limit the archive size by either age or number of the articles.
et: Märkimisel ei eemaldata artikleid, mis on märgitud tähtsaks, kui saavutatakse säilitamise limiit kas vanuse või artiklite arvu alusel.

en: Whether to delay before marking an article as read upon selecting it.
et: Kas oodata, enne kui märkida valitud artikkel loetuks.

en: Write Error
et: Kirjutamise viga

en: You can view multiple articles in several open tabs.
et: Korraga võib erinevaid artikleid vaadata mitut kaarti kasutades.

[ctx: as in: mark as new]
en: &New
et: &Uus

[ctx: as in: mark as read]
en: &Read
et: &Loetud

[ctx: as in: mark as unread]
en: &Unread
et: Lu&gemata

[ctx: error message window caption]
en: XML Parsing Error
et: XML-i parsimise viga

[ctx: global settings]
en: Global
et: Globaalne

[ctx: never fetch new articles]
en: Never
et: Mitte kunagi
