akonadi-kcal - en to et translation catalogue (327 entries)

en: &All journal entries
et: Kõik päeviku sissek&anded

en: &Attendees
et: Osale&jad

en: &End date:
et: Lõppkuupä&ev:

en: &End month:
et: Lõppk&uu:

en: &Notes, subitems
et: &Märkused, alamelemendid

en: &Priority
et: Tä&htsus

en: &Start date:
et: Algu&skuupäev:

en: &Title:
et: &Tiitel:

en: &Use colors
et: Värvide kas&utamine

en: &Year:
et: &Aasta:

en: 1 Attachment: | %1 Attachments:
et[0]: 1 manus:
et[1]: %1 manust:

en: 1 Attendee: | %1 Attendees:
et[0]: 1 osaleja:
et[1]: %1 osalejat:

en: 1 Subitem: | %1 Subitems:
et[0]: 1 alamelement:
et[1]: %1 alamelementi:

en: 1 day | %1 days
et[0]: 1 päev
et[1]: %1 päeva

en: 1 hour | %1 hours
et[0]: 1 tund
et[1]: %1 tundi

en: 1 hour  | %1 hours
et[0]: 1 tund
et[1]: %1 tundi

en: 1 minute | %1 minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: %1 minutit

en: 1 minute  | %1 minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: %1 minutit

en: 2009-01-19
et: 19. 01. 2009

en: <html><head/><body><p><span style=" font-size:9pt; font-weight:600;">Print year options:</span></p></body></html>
et: <html><head/><body><p><span style=" font-size:9pt; font-weight:600;">Aasta trükkimise valikud:</span></p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Print day options:</span></p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Päeva trükkimise valikud:</span></p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Print incidence options:</span></p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Sündmuste ja ülesannete trükkimise valikud:</span></p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Print journal options:</span></p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Päeviku trükkimise valikud:</span></p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Print month options:</span></p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Kuu trükkimise valikud:</span></p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Print to-dos options:</span></p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Ülesannete trükkimise valikud:</span></p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Print week options:</span></p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Nädala trükkimise valikud:</span></p></body></html>

en: <placeholder>undefined</placeholder>
et: <placeholder>määramata</placeholder>

[ctx: @action:button]
en: &Archive
et: &Arhiveeri

[ctx: @action:button]
en: &Preview
et: &Eelvaatlus

[ctx: @action:button]
en: Cancel
et: Loobu

[ctx: @action:button]
en: Save
et: Salvesta

[ctx: @info]
en: Calendar where the new note will be stored.
et: Kalender, kuhu uus märge salvestada.

[ctx: @info]
en: The archive file name is not valid.
et: Arhiivifaili nimi on vigane.

[ctx: @info]
en: Unable to print, an invalid print style was specified.
et: Trükkimine pole võimalik, määratud on vale trükkimise stiil.

[ctx: @info:tooltip]
en: Calendar where the new note will be stored.
et: Kalender, kuhu uus märge salvestada.

[ctx: @info:tooltip]
en: Enable automatic archiving or purging of older items
et: Vanemate elementide automaatse arhiveerimise või kustutamine lubamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Enable one time archiving or purging of older items
et: Vanemate elementide ühekordse arhiveerimise või kustutamine lubamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Free Period
et: Vaba aeg

[ctx: @info:tooltip]
en: Purge the old items without saving them
et: Vanemate elementide kustutamine ilma neid salvestamata

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the type of print
et: Trükkimise tüübi valimine

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the archival age in days, weeks or months
et: Arhiveerimise piiraja määramine päevades, nädalates või kuudes

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the location of the archive
et: Arhiivi asukoha määramine

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the one time archiving cut-off date
et: Ühekordse arhiveerimise piiraja määramine

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the print orientation
et: Trükkimise orientatsiooni määramine

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the units for the automatic archive age
et: Automaatse arhiveerimise piiraja ühiku määramine

[ctx: @info:tooltip period duration]
en: Duration:
et: Kestus:

[ctx: @info:tooltip period end time]
en: End:
et: Lõpp:

[ctx: @info:tooltip period start time]
en: Start:
et: Algus:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Archiving saves old items into the given file and then deletes them in the current calendar. If the archive file already exists they will be added. (<link url="#">How to restore</link>)
et: Arhiveerimine salvestab vanad sündmused ja ülesanded määratud faili ja kustutab nad  seejärel aktiivsest kalendrist. Kui arhiivifail on juba olemas, lisatakse need sündmused ja ülesanded sinna juurde. (<link url="#">Kuidas taastada</link>)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose if you want your output to be printed in "portrait" or "landscape". You can also default to the orientation best suited to the selected style or to your printer's default setting.
et: Siin saab valida, kas väljund trükkida püst- või rõhtpaigutusega. Samuti võib määrata kohandatud orientatsiooni, mis sobib kõige paremini valitud stiili või printeri vaikeseadistusega.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can select which items should be archived. Events are archived if they ended before the date given above; to-dos are archived if they were finished before the date.
et: Siin saab valida, millised elemendid salvestada. Sündmused arhiveeritakse, kui nad lõpevad enne ülal määratud kuupäeva, ülesanded aga siis, kui nad on lõpetatud enne määratud kuupäeva.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If this feature is enabled, the application will regularly check if events and to-dos have to be archived; this means you will not need to use this dialog box again, except to change the settings.
et: Märkimisel kontrollib rakendus regulaarselt, kas on sündmusi, mida arhiveerida. See tähendab, et sul ei ole rohkem vaja käesolevat dialoogi kasutada, kui sa ei soovi just mingeid seadistusi muuta.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you check this box, events and to-dos older than the specified age will be archived or purged. The items will be archived unless the "Delete only" option is enabled; else the items will be purged and not saved.
et: Märkimisel arhiveeritakse või kustutatakse sündmused ja ülesanded, mis on määratud east vanemad. Elemendid arhiveeritakse, kui sisse pole lülitatud "Ainult kustutamine", vastasel juhul elemendid kustutatakse ja neid ei salvestata.

[ctx: @info:whatsthis]
en: In order to add an archive to your calendar, use the Merge Calendar function. You can view an archive by opening it like you would any other calendar. It is not saved in a special format, but as vCalendar.
et: Arhiivi lisamiseks kalendrile kasuta käsku Ühenda kalender. Arhiivi saab vaadata, kui avada see nagu iga muu kalender. Arhiiv salvestatakse vCalendari vormingus.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select one of the following types of prints you want to make. You may want to print an individual item, or all the items for a specific time range (like a day, week or month), or you may want to print your to-do list.
et: Siin saab valida trükkimise tüübi. Trükkida võib konkreetse elemendi või kõik elemendid määratud ajavahemikus (näiteks päev, nädal või kuu) või siis ülesannete loendi.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the time units (days, weeks or months) for automatic archiving.
et: Automaatse arhiveerimise ajaühiku (päevad, nädalad või kuud) valimine.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option to archive events if they ended before the date given above.
et: Selle märkimisel arhiveeritakse sündmused, kui nad lõpevad enne ülal määratud kuupäeva.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option to archive to-dos if they were completed before the date given above.
et: Selle märkimisel arhiveeritakse ülesanded, kui nad täidetud enne ülal määratud kuupäeva.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option to delete old events and to-dos without saving them. It is not possible to recover the events later.
et: Selle märkimisel kustutatakse vanad sündmused ja ülesanded ilma neid salvestamata. Sellisel juhul ei ole neid hiljem võimalik kuidagi taastada.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The age of the events and to-dos to archive. All older items will be saved and deleted, the newer will be kept.
et: Arhiveeritavate sündmuste ja ülesannete vanus. Kõik sellest vanemad sündmused ja ülesanded salvestatakse ja kustutatakse, uuemad jäetakse alles.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The date before which items should be archived. All older events and to-dos will be saved and deleted, the newer (and events exactly on that date) will be kept.
et: Kuupäev, millest vanemad sündmused ja ülesanded arhiveerida. Kõik sellest varasemad sündmused ja ülesanded salvestatakse ja kustutatakse, uuemad (ja määratud ajal toimunud) jäetakse alles.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The path of the archive file. The events and to-dos will be appended to the specified file, so any events that are already in the file will not be modified or deleted. You can later load or merge the file like any other calendar. It is not saved in a special format, it uses the iCalendar format.
et: Arhiivi asukoht. Sündmused ja ülesanded lisatakse arhiivifaili, nii et sündmusi, mis on juba failis, ei muudeta ega kustutata. Hiljem saab faili laadida või ühendada nagu iga muu kalendri. Seda ei salvestata mingis erilises, vaid lihtsas iCalendari vormingus.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Landscape
et: Rõhtpaigutus

[ctx: @item:inlistbox]
en: Portrait
et: Püstpaigutus

[ctx: @item:inlistbox]
en: Use Default Orientation of Selected Style
et: Kasutatakse valitud stiili vaikeorientatsiooni

[ctx: @item:inlistbox]
en: Use Printer Default
et: Kasutatakse printeri vaikeväärtusi

[ctx: @item:inlistbox expiration in monthly units]
en: Month(s)
et: kuu(d)

[ctx: @item:inlistbox expiration in weekly units]
en: Week(s)
et: nädal(at)

[ctx: @item:inlistbox expires in daily units]
en: Day(s)
et: päev(a)

[ctx: @label]
en: Archive &file:
et: Arhiivi&fail:

[ctx: @label]
en: Page &orientation:
et: Lehekülje &orientatsioon:

[ctx: @label A time period duration. It is preceded/followed (based on the orientation) by the name of the week, see the message above. example: 12 June, 8:00am to 9:30am]
en: %1 %2, %3 to %4
et: %1. %2, %3 - %4

[ctx: @label A time period duration. KLocale is used to format the components. example: Monday, 12 June, 8:00am to 9:30am]
en: %1, %2 %3, %4 to %5
et: %1, %2. %3, %4 - %5

[ctx: @label filter for KUrlRequester]
en: *.ics|iCalendar Files
et: **.ics|iCalendari failid

[ctx: @label specify the text for this note]
en: Text:
et: Tekst:

[ctx: @label specify the title for this note]
en: Title:
et: Nimi:

[ctx: @label to-do due date]
en: Due
et: Tähtaeg

[ctx: @label to-do percentage complete]
en: Complete
et: Täitmine

[ctx: @option sort by due date/time]
en: Due Date
et: Tähtaeg

[ctx: @option sort by percent completed]
en: Percent Complete
et: Täitmise protsent

[ctx: @option sort by priority]
en: Priority
et: Tähtsus

[ctx: @option sort by start date/time]
en: Start Date
et: Alguskuupäev

[ctx: @option sort in descreasing order]
en: Descending
et: Kahanev

[ctx: @option sort in increasing order]
en: Ascending
et: Kasvav

[ctx: @option:check]
en: &Delete only, do not save
et: Ainult &kustutatakse, ei salvestata

[ctx: @option:check]
en: Archive &Events
et: Sündmust&e arhiveerimine

[ctx: @option:check]
en: Archive Completed &To-dos
et: Lõpe&tatud ülesannete arhiveerimine

[ctx: @option:check]
en: Archive or purge completed to-dos
et: Lõpetatud ülesannete arhiveerimine või kustutamine

[ctx: @option:check]
en: Archive or purge events
et: Sündmuste arhiveerimine või kustutamine

[ctx: @option:radio]
en: Archive now items older than:
et: Arhiveeritakse sündmused ja ülesanded, mis on vanemad kui:

[ctx: @option:radio]
en: Automaticall&y archive items older than:
et: Automaatselt arhiveeritakse sündmused ja ülesanded, mis on vanemad &kui:

[ctx: @title general print settings]
en: General
et: Üldine

[ctx: @title:group]
en: Print Style
et: Trükkimise stiil

[ctx: @title:group]
en: Type of Items to Archive
et: Arhiveeritavate elementide tüüp

[ctx: @title:window]
en: Archive/Delete Past Events and To-dos
et: Möödunud sündmuste ja ülesannete arhiveerimine/kustutamine

[ctx: @title:window]
en: Create Note
et: Märkme loomine

[ctx: @title:window]
en: Print
et: Trükkimine

[ctx: @title:window]
en: Printing error
et: Trükkimise tõrge

[ctx: @title:window]
en: Select Calendar
et: Kalendri valimine

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Archive events
et: Sündmuste arhiveerimine

en: Archive old events to a separate file
et: Vanad sündmused arhiveeritakse eraldi faili

en: Archive to-dos
et: Ülesannete arhiveerimine

en: Archiving events
et: Sündmuste arhiveerimine

en: Ask for every individual attendee what to do.
et: Igalt osalejalt küsimine, mida teha.

en: Attach&ments
et: &Manused

en: Attendee
et: Osaleja

en: Blocked Reminders:
et: Meeldetuletuste blokkimine:

en: Busy
et: Hõivatud

en: By default, enable reminders for new events
et: Meeldetuletuste vaikimisi lisamine uutele sündmustele

en: By default, enable reminders for new to-dos
et: Meeldetuletuste vaikimisi lisamine uutele ülesannetele

en: Cannot write archive file %1. %2
et: Arhiivifaili %1 kirjutamine nurjus. %2

en: Cannot write archive. %1
et: Arhiivifaili kirjutamine nurjus. %1

en: Check this box if you want the attachment information included on the print-out. The attachments themselves are not printed.
et: Märkimisel trükitakse manuste teave. Manuseid endid ei trükita.

en: Check this box if you want the attendees list included on the print-out.
et: Märkimisel trükitakse osalejate loend.

en: Check this box if you want the incidence notes included on the print-out.
et: Märkimisel trükitakse sündmuse märkused.

en: Check this box if you want to draw note lines in the empty area of the print. This is useful if you want to hand-write notes on this print-out.
et: Märkimisel tõmmatakse väljatrüki tühjale alale märkuste jooned. See on abiks, kui soovid väljatrükile käsitsi märkusi kirjutada.

en: Check this box if you want to enable reminders for all newly created Events. You can always turn-off the reminders in the Event editor dialog.
et: Märkimisel lisatakse meeldetuletused kõigile uutele sündmustele. Sündmuse muutmise dialoogis saab meeldetuletused vajaduse korral alati välja lülitada.

en: Check this box if you want to enable reminders for all newly created To-dos. You can always turn-off the reminders in the To-do editor dialog.
et: Märkimisel lisatakse meeldetuletused kõigile uutele ülesannetele. Ülesande muutmise dialoogis saab meeldetuletused vajaduse korral alati välja lülitada.

en: Check this box if you want to enable the specified file to be used as the default sound file for new reminders. You can always specify another file in the Reminder configuration accessible from the Event or To-do editors.
et: Märgi, kui soovid, et uute meeldetuletuste puhul kasutataks vaikimisi kindlat helifaili. Soovi korral võib alati seda muuta sündmuse või ülesande redaktori meeldetuletuste sektsioonis.

en: Check this box if you want to print a small footer on each page that contains the date of the print.
et: Märkimisel trükitakse kõigil lehtedel väike jalus, mis sisaldab trükkimise aega.

en: Check this box if you want to print more details for the incidence, including the visibility and secrecy properties.
et: Märkimisel trükitakse sündmuse kohta rohkem üksikasju, sealhulgas nähtavuse ja salastatuse omadused.

en: Check this box to enable automatic generation of mails when creating, updating or deleting events (or to-dos) involving other attendees. You should check this box if you want to use the groupware functionality (e.g. Configuring Kontact as a KDE Kolab client).
et: Märkimisel luuakse automaatselt e-kirjad sündmuste või ülesannete loomisel, uuendamisel või kustutamisel. See tuleks märkida, kui soovid kasutada grupitöö võimalusi (näiteks Kontacti seadistamiseks KDE Kolabi serverina).

en: Check this box to prevent KOrganizer from marking the working hours on holidays.
et: Märkimisel ei tähista KOrganizer töötunde pühadel.

en: Check this box to use the KDE-wide e-mail settings, which are defined using the System Settings "About Me" Module. Uncheck this box to be able to specify your full name and e-mail.
et: Märkimisel kasutatakse kogu KDE-s kehtivaid e-posti seadistusi, mida saab määrata Süsteemi seadistuste moodulis "Isiklik info". Märkimatajätmisel saad ise määrata oma nime ja e-posti aadressi.

en: Check this option if you want to see the item descriptions printed.
et: Märkimisel trükitakse elementide kirjeldused.

en: Check this option to automatically determine the required time range, so all events will be shown.
et: Sisselülitamisel määratakse automaatselt vajalik ajavahemik, nii et näha oleks kõik sündmused.

en: Check this option to exclude the time in description box
et: Märkimisel jäetakse kellaaeg kirjelduskastist välja

en: Check this option to limit events to a single line, truncating as necessary to save space.
et: Märkimisel piiratakse sündmused ühe reaga, vajadusel ka kärpides.

en: Co&nnect sub-to-dos with its parent
et: Alamülesa&nded ühendatakse põhiülesandega

en: Content type:
et: Sisu tüüp:

en: Date && Time Range
et: Kuupäeva- ja kellaajavahemik

en: Date &range:
et: Kuu&päevade vahemik:

en: Date Range
et: Kuupäevade vahemik

en: Day begins at
et: Päev algab kell

en: Default appointment time
et: Kohtumise aeg vaikimisi

en: Default audio file
et: Vaikimisi helifail

en: Default duration of new appointment (HH:MM)
et: Uue kohtumise kestus vaikimisi (HH:MM)

en: Default policy for invitations to other users:
et: Teistele kasutajatele saadetavate kutsete vaikereegel:

en: Default reminder time
et: Meeldetuletuse aeg vaikimisi

en: Default time for reminders
et: Meeldetuletuste aeg vaikimisi

en: Default time unit for reminders
et: Meeldetuletuste ajaühik vaikimisi

en: Delete Old Items
et: Vanade sündmuste ja ülesannete kustutamine

en: Delete all items before %1 without saving?
    The following items will be deleted:
et: Kas kustutada salvestamata kõik sündmused ja ülesanded enne %1?
    Kustutatakse järgmised sündmused ja ülesanded:

en: Delete old events
et: Kustutatakse vanad sündmused

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Detai&ls (visiblility, secrecy, etc.)
et: Ü&ksikasjad (nähtavus, salajasus jne.))

en: Do not send invitation emails at all (this can break group scheduling for iTip compliant clients).
et: Kutsekirju ei saadeta üldse (võib pärssida grupitöö ajastamist iTip-ühilduvate klientide puhul).

en: Due date:
et: Tähtaeg:

en: Duration:
et: Kestus:

en: E&mail address
et: &E-posti aadress:

en: E&xtend time range to include all events
et: A&javahemiku laiendamine kõigi sündmuste kaasamiseks

en: Enable a default sound file for audio reminders
et: Vaikimisi helifaili lubamine helilisteks meeldetuletusteks

en: Enable reminders for new Events
et: Meeldetuletuste lisamine uutele sündmustele

en: Enable reminders for new To-dos
et: Meeldetuletuste lisamine uutele ülesannetele

en: Enable this to print week numbers at the left of each row.
et: Sisselülitamisel trükitakse iga rea vasakusse serva nädalanumber.

en: End date:
et: Lõppkuupäev:

en: End ti&me:
et: Lõpp&kellaaeg:

en: Ending month for the print
et: Lõpukuu trükkimisel

en: Ending year for the print
et: Lõpuaasta trükkimisel

en: Enter a name for this to-do list that will be put at the top of the print-out
et: Siia saab kirjutada ülesannete loendi nime, mis asetatakse väljatrüki ülaossa

en: Enter default duration for events here. The default is used if you do not supply an end time.
et: Siin saab määrata sündmuse vaikimisi kestuse, kui lõppaeg ei ole määratud.

en: Enter here your e-mail address. This e-mail address will be used to identify the owner of the calendar, and displayed in events and to-dos you create.
et: Kirjuta siia oma e-posti aadress. Seda kasutatakse kalendri omaniku tuvastamiseks ning näidatakse sinu loodud sündmustes ja ülesannetes.

en: Enter the default reminder time for all newly created items. The time unit is specified in the adjacent combobox.
et: Siin saab sisestada uute elementide vaikimisi meeldetuletuse aja. Ajaühiku saab määrata liitkastis.

en: Enter the default reminder time units for all newly created items. The time is specified in the adjacent spinbox.
et: Siin saab sisestada uute elementide vaikimisi meeldetuletuse ajaühiku. Aja saab määrata liitkastis.

en: Enter the default time for events here. The default is used if you do not supply a start time.
et: Siin saab määrata sündmuse vaikeaja, kui algusaeg ei ole määratud.

en: Enter the start time for events here. This time should be the earliest time that you use for events.
et: Kirjuta siia sündmuste algusaeg. See on kõige varasem aeg sündmuste jaoks.

en: Enter your full name here. This name will be displayed as "Organizer" in to-dos and events you create.
et: Kirjuta siia oma täisnimi. Seda näidatakse sinu loodud ülesannete ja sündmuste korraldajana.

en: Exclude c&onfidential
et: Välja arvatud &konfidentsiaalsed

en: Exclude holidays
et: Välja arvatud pühad

en: Exclude pri&vate
et: &Välja arvatud erasündmused

en: Exclude t&ime from timetable detail display items
et: Kellaaeg &jäetakse ajatabeli trükkimisel välja

en: Folder type:
et: Kausta tüüp:

en: Free
et: Vaba

en: Full &name
et: Täis&nimi:

en: General
et: Üldine

en: Holiday
et: Püha

en: If auto-archiving is enabled, events older than this amount will be archived. The unit of this value is specified in another field.
et: Automaatse arhiveerimise lubamisel arhiveeritakse sellest vanemad sündmused. Väärtuse ühiku saab määrata teisel väljal.

en: If you want to print more days at once, you can define a range of dates with this option and the <i>End date</i> option. This option is used to define the start date.
et: Kui soovid korraga trükkida mitu päeva, võid määrata kuupäevade vahemiku ja <i>lõppskuupäeva</i>. Selle võimalusega saab määrata alguskuupäeva.

en: If you want to print more days at once, you can define a range of dates with this option and the <i>Start date</i> option. This option is used to define the end date.
et: Kui soovid korraga trükkida mitu päeva, võid määrata kuupäevade vahemiku ja <i>alguskuupäeva</i>. Selle võimalusega saab määrata lõppkuupäeva.

en: In days
et: päevades

en: In months
et: kuudes

en: In weeks
et: nädalates

en: Include Information
et: Kaasa arvatud info

en: Include daily re&curring to-dos and events
et: Igapäevaselt &korduvate sündmuste ja ülesannete trükkimine

en: Include to-&dos that are due on the printed day(s)
et: Kaasatakse ülesande&d, mille tähtaeg on trükitava(te)l päeva(de)l

en: Include weekl&y recurring to-dos and events
et: Iganädalaselt kor&duvate sündmuste ja ülesannete trükkimine

en: Journal entries
et: Päeviku sissekanded

en: Limit events in each day to a &single line
et: Kõigi päevade &sündmuste piiramine ühe reaga

en: Location:
et: Asukoht:

[ctx: N days/hours/minutes before/after the start/end]
en: %1 after the end
et: %1 pärast lõppu

[ctx: N days/hours/minutes before/after the start/end]
en: %1 after the start
et: %1 pärast algust

[ctx: N days/hours/minutes before/after the start/end]
en: %1 before the end
et: %1 enne lõppu

[ctx: N days/hours/minutes before/after the start/end]
en: %1 before the start
et: %1 enne algust

en: Name for this to-do list
et: Ülesannete loendi nimi

en: No Attachments
et: Manused puuduvad

en: No Attendees
et: Osalejad puuduvad

en: No Subitems
et: Alamelemendid puuduvad

en: No attachment named "%1" found in the incidence.
et: Sündmuses ei leitud manust nimega "%1".

en: No due date
et: Tähtaeg puudub

en: No end date
et: Lõppkuupäev puudub

en: No reminders
et: Meeldetuletus puudub

en: No start date
et: Alguskuupäev puudub

en: Notes:
et: Märkused:

en: Num&ber of pages:
et: Le&hekülgede arv:

en: Organizer:
et: Organiseerija:

en: Person: %1
et: Isik: %1

en: Print &Footer
et: Jaluse trükkimi&ne

en: Print &all to-dos
et: Kõigi üles&annete trükkimine

en: Print &incidence
et: Trük&i sündmus

en: Print &journal
et: &Päeviku trükkimine

en: Print &week
et: Nä&dala trükkimine

en: Print &year
et: Aas&ta trükkimine

en: Print Layout
et: Väljatrüki paigutus

en: Print a datetime footer on each page
et: Kuupäeva ja kellaajaga jaluse trükkimine igal lehel

en: Print as split wee&k view
et: Trükkimine poolitatud nä&dalavaatena

en: Print as timeta&ble view, one page per day
et: Trükkimine aja&tabeli vaatena, üks päev ühel lehel

en: Print as timetable view, all da&ys on a single page
et: Trükkimine a&jatabeli vaatena, kõik päevad ühel lehel

en: Print da&y
et: Päe&va trükkimine

en: Print daily recurring items
et: Igapäevaselt korduvate elementide trükkimine

en: Print date &range as Filofax format, all on one page
et: Kuupäevade vahemiku trükkimine &Filofaxi vormingus, kõik ühel lehel

en: Print in color
et: Värviline trükkimine

en: Print incidence details
et: Sündmuste üksikasjade trükkimine

en: Print item descriptions
et: Elemendi kirjelduste trükkimine

en: Print items on one line
et: Elementide trükkimine ühel real

en: Print mont&h
et: K&uu trükkimine

en: Print only to-dos due in the &range:
et: Ainult ülesannete t&rükkimine, mille tähtaeg jääb vahemikku:

en: Print the attachments
et: Manuste trükkimine

en: Print the attendees
et: Osalejate trükkimine

en: Print the notes
et: Märkuste trükkimine

en: Print to-&dos
et: Ülesanne&te trükkimine

en: Print to-dos due within the specified date range
et: Määratud kuupäevavahemikus tähtajaga ülesannete loendi trükkimine

en: Print week &numbers
et: Nädalanum&brite trükkimine

en: Print week numbers
et: Nädalanumbrite trükkimine

en: Print weekly recurring items
et: Iganädalaselt korduvate elementide trükkimine

en: Prints a calendar for an entire year
et: Terve aasta kalendri trükkimine

en: Prints all events of a single day on one page
et: Trükib kõik päeva sündmused ühel lehel

en: Prints all events of one month on one page
et: Trükib kõik kuu sündmused ühel lehel

en: Prints all events of one week on one page
et: Trükib kõik nädala sündmused ühel lehel

en: Prints all journals for a given date range
et: Kõigi antud kuupäevavahemiku päeviku sissekannete trükkimine

en: Prints all to-dos in a (tree-like) list
et: Trükib kõigi ülesanded puunimekirjana

en: Prints an incidence on one page
et: Trükib kõik sündmused ühel lehel

en: Priority
et: Tähtsus

en: Regularly archive events
et: Sündmuste regulaarne arhiveerimine

en: Reminder:  | %1 reminders:
et[0]: Meeldetuletus:
et[1]: %1 meeldetuletust:

en: Repeats:
et: Kordus:

en: Rights:
et: Õigused:

en: Save Attachment
et: Kaasatud faili salvestamine

en: Secrecy: %1
et: Salajasus: %1

en: Security Exclusions
et: Turvaerandid

en: Select the calendar where this item will be stored.
et: Vali kalender, kuhu see element salvestatakse.

en: Select which regions you want to use the holidays here. Defined holidays are shown as non-working days in the date navigator, the agenda view, etc.
et: Siin saab valida, millise piirkonna pühasid kasutada. Defineeritud pühasid näidatakse puhkepäevadena kuupäevanavigaatoris, päevakavavaates jm.

en: Send mails without asking.
et: Kirja saatmine küsimata.

en: Set a file to be used as the default sound file for new reminders. You can always specify another file in the Reminder configuration accessible from the Event or To-do editors.
et: Määra fail, kui soovid, et uute meeldetuletuste puhul kasutataks vaikimisi kindlat helifaili. Soovi korral võib alati seda muuta sündmuse või ülesande redaktori meeldetuletuste sektsioonis.

en: Settings:
et: Seadistused:

en: Show as: Busy
et: Näidatakse kui: hõivatud

en: Show as: Free
et: Näidatakse kui: vaba

en: Show note &lines
et: &Märkusejoonte näitamine

en: Show note &lines in Filofax layout
et: &Märkusejoonte näitamine Filofaxi paigutuse korral

en: Show timezone selectors in the event and todo editor dialog.
et: Ajavööndi valijate näitamine sündmuste ja ülesannete redaktori dialoogis.

en: Similar to "Print daily recurring to-dos and events". Weekly to-dos and events will be omitted when making a print of the selected month.
et: Sarnane valikuga "Igapäevaselt korduvate sündmuste ja ülesannete trükkimine". Iganädalaselt korduvad sündmused ja ülesanded võib välja jätta valitud kuu trükkimisel.

en: Sort direction:
et: Sortimissuund:

en: Sort field:
et: Sortimisväli:

en: Sorting Options
et: Sortimisvalikud

en: Sta&rt month:
et: Algu&skuu:

en: Start &time:
et: Alguskellaae&g:

en: Start date:
et: Alguskuupäev:

en: Starting date for the print
et: Trükkimise alguskuupäev

en: Starting month for printing
et: Alustav kuu trükkimisel

en: Starting year for printing
et: Alustav aasta trükkimisel

en: Status: %1
et: Staatus: %1

en: Tentative
et: Esialgne nõusolek

en: Text
et: Tekst

en: The Filofax format prints the information for the days selected without a timeline.
et: Filofaxi vormingus trükitakse valitud päevade teave ilma ajateljeta.

en: The attachment "%1" is a web link that is inaccessible from this computer.
et: Manus "%1" on veebilink, mida ei saa sellest arvutist avada.

en: The calendar invitation stored in this email message is broken in some way. Unable to continue.
et: Sellesse kirja salvestatud kalendrikutse on kuidagi vigane. Jätkamine ei ole võimalik.

en: The unit in which the expiry time is expressed.
et: Aegumisaja ühik.

en: There are no items before %1
et: Enne %1 pole ühtegi sündmust ega ülesannet

en: This printing style does not have any configuration options.
et: Sellel trükkimisstiilil ei anna midagi seadistada.

en: This task is overdue!
et: See ülesanne on tähtaja ületanud!

en: Time Boxes
et: Ajakastid

en: To-do List
et: Ülesannete nimekiri

en: To-do list
et: Ülesannete nimekiri

en: To-do: %1
et: Ülesanne: %1

en: To-dos to Print
et: Trükitavad ülesanded

en: URL of the file where old events should be archived
et: Faili URL, millesse vanad sündmused arhiveerida

en: Unable to create a temporary file for the attachment.
et: Ajutise faili loomine manusele nurjus.

en: Unavailable
et: Kättesaamatu

en: Unknown
et: Teadmata

en: Use Groupware communication
et: Grupitöö kasutamine

en: Use email settings from System Settings
et: Kasutatakse Süsteemi seadistuste e-posti seadistusi

en: Use holiday regions:
et: Pühade piirkond:

en: What to do when archiving
et: Mida arhiveerimisel ette võtta

en: When you want to print more months at once, you can define a month range. This option defines the first month to be printed. Use the option <i>End month</i> to define the last month in this range.
et: Kui soovid korraga trükkida mitu kuud, määra kuude vahemik. Siin saab määrata esimese trükitava kuu, vahemiku viimase kuu määramiseks kasuta valikut <i>Lõppkuu</i>.

en: When you want to print more months at once, you can define a month range. This option defines the last month to be printed. Use the option <i>Start month</i> to define the first month in this range.
et: Kui soovid korraga trükkida mitu kuud, määra kuude vahemik. Siin saab määrata viimase trükitava kuu, vahemiku esimese kuu määramiseks kasuta valikut <i>Alguskuu</i>.

en: When you want to print more years at once, you can define a year range. This option defines the first year to be printed. Use the option <i>End year</i> to define the last year in this range.
et: Kui soovid korraga trükkida mitu aastat, määra aastate vahemik. Siin saab määrata esimese trükitava aasta, vahemiku viimase aasta määramiseks kasuta valikut <i>Lõpuaasta</i>.

en: When you want to print more years at once, you can define a year range. This option defines the last year to be printed. Use the option <i>Start year</i> to define the first year in this range.
et: Kui soovid korraga trükkida mitu aastat, määra aastate vahemik. Siin saab määrata viimase trükitava aasta, vahemiku esimese aasta määramiseks kasuta valikut <i>Algusaasta</i>.

en: With this option it is possible to leave out the daily recurring to-dos and events in the print. They take a lot of space and make the month view needlessly complicated.
et: Siin saab soovi korral jätta trükkimisel kõrvale igapäevaselt korduvad ülesanded ja sündmused. Sündmused ja ülesanded võivad võtta palju ruumi ja muudavad kuuvaate asjatult liiga kirevaks.

en: You should check this option if you want to print to-dos which are due on one of the dates which are in the supplied date range.
et: Selle märkimisel trükitakse ülesanded, mille tähtaeg jääb valitud vahemiku piirideks määratud kuupäevadele.

[ctx: a virtual folder type]
en: Virtual
et: Virtuaalne

[ctx: blocking all reminders for this calendar]
en: all
et: kõik

[ctx: blocking audio reminders for this calendar]
en: audio
et: heli

[ctx: blocking display pop-up dialog reminders for this calendar]
en: display
et: pilt

[ctx: blocking email reminders for this calendar]
en: email
et: e-kiri

[ctx: blocking run a command reminders for this calendar]
en: procedure
et: protseduur

[ctx: blocking unknown type reminders for this calendar]
en: other
et: muu

[ctx: collection has no mimetypes to show the user]
en: none
et: puudub

[ctx: except for listed dates]
en:  except
et:  välja arvatud

[ctx: no status]
en: none
et: puudub

en: nobody@nowhere
et: eikeegi@eikuskil

[ctx: not blocking any reminder types for this calendar]
en: none
et: puudub

[ctx: print date: formatted-datetime]
en: printed: %1
et: trükitud: %1

[ctx: save failure cause unknown]
en: Reason unknown
et: Põhjus on teadmata

[ctx: subitem Priority: N]
en: Priority: %1
et: Tähtsus: %1

[ctx: subitem Secrecy: secrecyString]
en: Secrecy: %1
et: Salajasus: %1

[ctx: subitem Status: statusString]
en: Status: %1
et: Olek: %1

[ctx: subitem due date]
en: Due Date: %1
et: Tähtaeg (kuupäev): %1

[ctx: subitem due time]
en: Due Time: %1
et: Tähtaeg (kellaaeg): %1

[ctx: subitem start date]
en: Start Date: %1
et: Alguskuupäev: %1

[ctx: subitem start time]
en: Start Time: %1
et: Algusaeg. %1

[ctx: the calendar is read and write]
en: read+write
et: lugemine+kirjutamine

[ctx: the calendar is read-only]
en: read-only
et: kirjutuskaitstud

[ctx: this is the default calendar]
en: %1 (Default Calendar)
et: %1 (vaikekalender)

[ctx: to-do summary (Due: date)]
en: %1 (Due: %2)
et: %1 (tähtaeg: %2)

[ctx: to-do summary (Due: datetime)]
en: %1 (Due: %2)
et: %1 (tähtaeg: %2)

[ctx: unknown status]
en: unknown
et: teadmata

[ctx: weekday, shortmonthname daynumber]
en: %1, %2 %3
et: %1, %3. %2
