dolphin - en to et translation catalogue (601 entries)

en:  level deep |  levels deep
et[0]: -tasandiline
et[1]: -tasandiline

en: &Edit
et: &Redigeerimine

en: &Go
et: &Liikumine

en: &View
et: &Vaade

[ctx: <filename> copy]
en: %1 copy
et: %1 koopia

[ctx: @action]
en: Create Folder...
et: Loo kataloog ...

[ctx: @action "Move to Trash" for non-local files, etc.]
en: Delete (using shortcut for Trash)
et: Kustuta (prügikasti visates)

[ctx: @action:button]
en: Add Network Folder
et: Lisa võrgukataloog

[ctx: @action:button]
en: Add Tags
et: Lisa silte

[ctx: @action:button]
en: Cancel
et: Loobu

[ctx: @action:button]
en: Download New Services...
et: Laadi alla uusi teenuseid...

[ctx: @action:button]
en: Empty Trash
et: Tühjenda prügikast

[ctx: @action:button]
en: Rename and Hide
et: Muuda nime ja peida

[ctx: @action:button]
en: Select Home Location
et: Vali kodu asukoht

[ctx: @action:button]
en: Use Current Location
et: Kasuta aktiivset asukohta

[ctx: @action:button]
en: Use Default Location
et: Kasuta vaikimisi asukohta

[ctx: @action:button %2 is a list of tags]
en: Tag: %2 | Tags: %2
et[0]: Silt: %2
et[1]: Sildid: %2

[ctx: @action:button 'Quit Dolphin' button]
en: &Quit %1
et: &Välju %1ist

[ctx: @action:button Choose font]
en: Choose...
et: Vali...

[ctx: @action:incontextmenu]
en: Copy Location
et: Kopeeri asukoht

[ctx: @action:inmenu]
en: Activate Last Tab
et: Aktiveeri viimane kaart

[ctx: @action:inmenu]
en: Activate Next Tab
et: Aktiveeri järgmine kaart

[ctx: @action:inmenu]
en: Activate Previous Tab
et: Aktiveeri eelmine kaart

[ctx: @action:inmenu]
en: Activate Tab %1
et: Aktiveeri kaart %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Auto-Play media files
et: Meediafailide automaatne esitamine

[ctx: @action:inmenu]
en: Automatic Column Widths
et: Automaatne veergude laius

[ctx: @action:inmenu]
en: Automatic Scrolling
et: Automaatne kerimine

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear Selection
et: Puhasta valik

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Other Tabs
et: Sulge teised kaardid

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
et: Sulge kaart

[ctx: @action:inmenu]
en: Condensed Date
et: Kuupäev lühidalt

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure...
et: Seadista...

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
et: Kopeeri

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy to Inactive Split View
et: Kopeeri mitteaktiivsesse poolitatud vaatesse

[ctx: @action:inmenu]
en: Custom Column Widths
et: Kohandatud veergude laius

[ctx: @action:inmenu]
en: Cut
et: Lõika

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: @action:inmenu]
en: Detach Tab
et: Haagi kaart lahti

[ctx: @action:inmenu]
en: Empty Trash
et: Tühjenda prügikast

[ctx: @action:inmenu]
en: Limit to Home Directory
et: Piirdumine kodukataloogiga

[ctx: @action:inmenu]
en: Location Bar | Location Bars
et[0]: Asukohariba
et[1]: Asukoharibad

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Inactive Split View
et: Liiguta mitteaktiivsesse poolitatud vaatesse

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Trash
et: Viska prügikasti

[ctx: @action:inmenu]
en: New Tab
et: Uus kaart

[ctx: @action:inmenu]
en: Next Tab
et: Järgmine kaart

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Path
et: Ava asukoht

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Path in New Tab
et: Ava asukoht uuel kaardil

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Path in New Window
et: Ava asukoht uues aknas

[ctx: @action:inmenu]
en: Open in New Tab
et: Ava uuel kaardil

[ctx: @action:inmenu]
en: Open in New Tabs
et: Ava uutel kaartidel

[ctx: @action:inmenu]
en: Open in New Window
et: Ava uues aknas

[ctx: @action:inmenu]
en: Preview
et: Eelvaatlus

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous Tab
et: Eelmine kaart

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
et: Omadused

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename...
et: Nimeta ümber...

[ctx: @action:inmenu]
en: Restore
et: Taasta

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Hidden Files
et: Peidetud failide näitamine

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Space Information
et: Ruumiteabe näitamine

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Target
et: Näita sihtkohta

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Zoom Slider
et: Suurendusliuguri näitamine

[ctx: @action:inmenu]
en: Toggle Filter Bar
et: Lülita filtririba

[ctx: @action:inmenu]
en: Toggle Search Bar
et: Lülita otsinguriba

[ctx: @action:inmenu Add current folder to places]
en: Add to Places
et: Lisa asukohtadesse

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
et: &Muuda failitüüpi...

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Copy to Inactive Split View
et: Kopeeri mitteaktiivsesse poolitatud vaatesse

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Invert Selection
et: Vaheta valik

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Move to Inactive Split View
et: Liiguta mitteaktiivsesse poolitatud vaatesse

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Paste
et: Aseta

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Select Items Matching...
et: Vali sobivad elemendid...

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Unselect All
et: Tühista kõik valikud

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Unselect Items Matching...
et: Tühista sobivate elementide valik...

[ctx: @action:inmenu File]
en: Close Tab
et: Sulge kaart

[ctx: @action:inmenu File]
en: Duplicate Here
et: Klooni siin

[ctx: @action:inmenu File]
en: New &Window
et: Uus &aken

[ctx: @action:inmenu File]
en: New Tab
et: Uus kaart

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
et: Omadused

[ctx: @action:inmenu File]
en: Undo close tab
et: Ava suletud kaart uuesti

[ctx: @action:inmenu Go]
en: &Network Folders
et: &Võrgukataloogid

[ctx: @action:inmenu Go]
en: App&lications
et: &Rakendused

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Trash
et: Prügikast

[ctx: @action:inmenu Navigation Bar]
en: Editable Location
et: Muudetav asukoht

[ctx: @action:inmenu Navigation Bar]
en: Replace Location
et: Asendatav asukoht

[ctx: @action:inmenu Panels]
en: Lock Panels
et: Lukusta paneelid

[ctx: @action:inmenu Panels]
en: Unlock Panels
et: Eemalda paneelide lukustus

[ctx: @action:inmenu Sort]
en: Folders First
et: Kataloogid esimesena

[ctx: @action:inmenu Sort]
en: Hidden Files Last
et: Peidetud failid viimasena

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Compare Files
et: Võrdle faile

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Defocus Terminal Panel
et: Fookus terminalipaneelilt ära

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Filter...
et: Filter ...

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Find File...
et: Otsi faili...

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Focus Terminal Panel
et: Fookus terminalipaneelile

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Open %1
et: %1 avamine

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Open &Terminal
et: Ava &terminal

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Open Preferred Search Tool
et: Eelistatud otsingutööriista avamine

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Open Terminal
et: Ava terminal

[ctx: @action:inmenu View]
en: Adjust View Display Style...
et: Muuda vaatestiili omadusi ...

[ctx: @action:inmenu View]
en: Reset Zoom Level
et: Lähtesta suurendus

[ctx: @action:inmenu View]
en: Show Additional Information
et: Lisateabe näitamine

[ctx: @action:inmenu View]
en: Show Hidden Files
et: Peidetud failide näitamine

[ctx: @action:inmenu View]
en: Show Panels
et: Paneelide näitamine

[ctx: @action:inmenu View]
en: Show in Groups
et: Gruppides näitamine

[ctx: @action:inmenu View]
en: Sort By
et: Sorteerimine

[ctx: @action:inmenu View]
en: Stop
et: Peata

[ctx: @action:inmenu View Mode]
en: Compact
et: Kompaktne

[ctx: @action:inmenu View Mode]
en: Details
et: Üksikasjad

[ctx: @action:inmenu View Mode]
en: Icons
et: Ikoonid

[ctx: @action:inmenu menu for configure actions]
en: Configure
et: Seadistamine

[ctx: @action:inmenu menu of zoom actions]
en: Zoom
et: Suurendus

[ctx: @action:inmenu menu with actions like copy, paste, rename. The user's selection is empty when this text is shown.]
en: Actions for Current View
et: Toimingud aktiivse vaate jaoks

[ctx: @action:intoolbar]
en: Search
et: Otsing

[ctx: @action:intoolbar]
en: Show Previews
et: Eelvaatluse näitamine

[ctx: @action:intoolbar]
en: View Mode
et: Vaaterežiim

[ctx: @action:intoolbar Close left view]
en: Close
et: Sulge

[ctx: @action:intoolbar Close right view]
en: Close
et: Sulge

[ctx: @action:intoolbar Split view]
en: Split
et: Poolita

[ctx: @action:intoolbar Stash]
en: Stash
et: Faililadu

[ctx: @info]
en: Close left view
et: Sulge vasakpoolne vaade

[ctx: @info]
en: Close right view
et: Sulge parempoolne vaade

[ctx: @info]
en: Compact view mode
et: Kompaktne vaaterežiim

[ctx: @info]
en: Could not access <filename>%1</filename>.
et: Failile <filename>%1</filename> puudub juurdepääs.

[ctx: @info]
en: Details view mode
et: Üksikasjade vaate režiim

[ctx: @info]
en: Dolphin will create a hidden .directory file in each folder you change view properties for.
et: Dolphin loob peidetud .directory-faili igas kataloogis, mille vaateomadusi muudad.

[ctx: @info]
en: Go back
et: Liigu tagasi

[ctx: @info]
en: Go forward
et: Liigu edasi

[ctx: @info]
en: Icons view mode
et: Ikoonivaate režiim

[ctx: @info]
en: Open a new Dolphin window
et: Uue Dolphini akna avamine

[ctx: @info]
en: Opens the stash virtual directory in a split window
et: Faililao virtuaalse kataloogi avamine poolitatud aknas

[ctx: @info]
en: Searching...
et: Otsimine ...

[ctx: @info]
en: Show preview of files and folders
et: Failide ja kataloogide eelvaatluse näitamine

[ctx: @info]
en: Split view
et: Poolita vaade

[ctx: @info]
en: Stop loading
et: Peata laadimine

[ctx: @info]
en: The location for the home folder is invalid or does not exist, it will not be applied.
et: Kodukataloogi asukoht on vigane või see puudub, seda ei rakendata.

[ctx: @info]
en: The view properties of all folders will be changed. Do you want to continue?
et: Kõigi kataloogide vaate omadusi on muudetud. Kas jätkata?

[ctx: @info]
en: The view properties of all sub-folders will be changed. Do you want to continue?
et: Kõigi alamkataloogide vaate omadusi on muudetud. Kas jätkata?

[ctx: @info]
en: This stops the loading of the contents of the current folder.
et: See peatab aktiivse kataloogi sisu laadimise.

[ctx: @info:credit]
en: Developer
et: Arendaja

[ctx: @info:credit]
en: Documentation
et: Dokumentatsioon

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2012-2014) and developer
et: Hooldaja (2012-2014) ja arendaja

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2014-2018) and developer
et: Hooldaja (2014-2018) ja arendaja

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer and developer (2006-2012)
et: Hooldaja ja arendaja (2006-2012)

[ctx: @info:progress]
en: Counting folders: %1
et: Kataloogide loendamine: %1

[ctx: @info:progress]
en: Folders: %1
et: Kataloogid: %1

[ctx: @info:progress]
en: Loading folder...
et: Kataloogi laadimine...

[ctx: @info:progress]
en: Sorting...
et: Sorteerimine ...

[ctx: @info:shell]
en: Document to open
et: Avatav dokument

[ctx: @info:shell]
en: Dolphin will explicitly open in a new window.
et: Dolphin avatakse uues aknas.

[ctx: @info:shell]
en: Dolphin will get started with a split view.
et: Dolphin käivitatakse poolitatud vaatega.

[ctx: @info:shell]
en: Start Dolphin Daemon (only required for DBus Interface)
et: Dolphini deemoni käivitamine (nõutav ainult DBus-i liidese puhul)

[ctx: @info:shell]
en: The files and folders passed as arguments will be selected.
et: Argumentidena antud failide ja kataloogide valimine.

[ctx: @info:status]
en: 0 Folders, 0 Files
et: 0 kataloogi, 0 faili

[ctx: @info:status]
en: 1 File | %1 Files
et[0]: 1 fail
et[1]: %1 faili

[ctx: @info:status]
en: 1 File selected | %1 Files selected
et[0]: 1 fail valitud
et[1]: %1 faili valitud

[ctx: @info:status]
en: 1 Folder | %1 Folders
et[0]: 1 kataloog
et[1]: %1 kataloogi

[ctx: @info:status]
en: 1 Folder selected | %1 Folders selected
et[0]: 1 kataloog valitud
et[1]: %1 kataloogi valitud

[ctx: @info:status]
en: Created folder.
et: Kataloog loodud.

[ctx: @info:status]
en: Delete operation completed.
et: Kustutamine tehtud.

[ctx: @info:status]
en: Dolphin does not support web pages, the web browser has been launched
et: Dolphin ei toeta veebilehekülgi, käivitati veebibrauser

[ctx: @info:status]
en: Invalid protocol
et: Vigane protokoll

[ctx: @info:status]
en: No items found.
et: Ühtegi elementi ei leitud.

[ctx: @info:status]
en: Protocol not supported by Dolphin, default application has been launched
et: Dolphin ei toeta seda protokolli, käivitati vaikimisi rakendus

[ctx: @info:status]
en: Successfully copied.
et: Kopeerimine lõpetati edukalt.

[ctx: @info:status]
en: Successfully linked.
et: Linkimine lõpetati edukalt.

[ctx: @info:status]
en: Successfully moved to trash.
et: Prügikasti viskamine lõpetati edukalt.

[ctx: @info:status]
en: Successfully moved.
et: Liigutamine lõpetati edukalt.

[ctx: @info:status]
en: Successfully renamed.
et: Ümbernimetamine lõpetati edukalt.

[ctx: @info:status]
en: The location '%1' is invalid.
et: Asukoht '%1' on vigane.

[ctx: @info:status]
en: The location is empty.
et: Asukoht on tühi.

[ctx: @info:status]
en: Trash operation completed.
et: Viskamine prügikasti tehtud.

[ctx: @info:status]
en: Unknown error.
et: Tundmatu viga.

[ctx: @info:status]
en: Updating version information...
et: Versiooniteabe uuendamine ...

[ctx: @info:status Free disk space]
en: %1 free
et: %1 vaba

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
et: Peida filtririba

[ctx: @info:tooltip]
en: Keep Filter When Changing Folders
et: Filtri säilitamine kataloogi vahetamisel

[ctx: @info:tooltip]
en: Quit searching
et: Otsingu lõpetamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Search for files and folders
et: Failide ja kataloogide otsimine

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Filter Bar
et: Näita filtririba

[ctx: @info:tooltip]
en: Size: 1 pixel | Size: %1 pixels
et[0]: Suurus: 1 piksel
et[1]: Suurus: %1 pikslit

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para> This toggles the <emphasis>information</emphasis> panel at the right side of the window.</para><para>The panel provides in-depth information about the items your mouse is hovering over or about the selected items. Otherwise it informs you about the currently viewed folder.<nl/>For single items a preview of their contents is provided.</para>
et: <para>Sellega saab lülitada <emphasis>teabe</emphasis>paneeli akna paremas servas.</para><para>Paneel pakub üksikasjalikku teavet valitud elementide või elementide kohta hiirekursori all. Muul juhul antakse teavet parajasti avatud kataloogi kohta.<nl/>Teatavate elementide puhul saab näha ka nende sisu eelvaatlust.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para><emphasis>Cut, Copy</emphasis> and <emphasis>Paste</emphasis> work between many applications and are among the most used commands. That's why their <emphasis>keyboard shortcuts</emphasis> are prominently placed right next to each other on the keyboard: <shortcut>Ctrl+X</shortcut>, <shortcut>Ctrl+C</shortcut> and <shortcut>Ctrl+V</shortcut>.</para>
et: <para><emphasis>Lõika, Kopeeri</emphasis> ja <emphasis>Aseta</emphasis> toimivad paljude rakenduste vahel ja on ühed enim tarvitatud käsud. Seepärast on ka nende <emphasis>kiirklahvid</emphasis> klaviatuuril nii silmatorkavalt üksteise kõrval: <shortcut>Ctrl+X</shortcut>, <shortcut>Ctrl+C</shortcut> ja <shortcut>Ctrl+V</shortcut>.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Go to the folder that contains the currently viewed one.</para><para>All files and folders are organized in a hierarchical <emphasis>file system</emphasis>. At the top of this hierarchy is a directory that contains all data connected to this computer—the <emphasis>root directory</emphasis>.</para>
et: <para>Liikumine kataloogi, mis sisaldab praegu nähtavat kataloogi.</para><para>Kõik failid ja kataloogid on korraldatud hierarhilisse <emphasis>failisüsteemi</emphasis>. Hierarhia tipus seisab kataloog, mis sisaldab kõiki selle arvutiga seotud andmeid - <emphasis>juurkataloog</emphasis>.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the <emphasis>Places</emphasis> panel. It allows you to go to locations you have bookmarked and to access disk or media attached to the computer or to the network. It also contains sections to find recently saved files or files of a certain type.</para><para>Click on an entry to go there. Click with the right mouse button instead to open any entry in a new tab or new window.</para><para>New entries can be added by dragging folders onto this panel. Right-click any section or entry to hide it. Right-click an empty space on this panel and select <interface>Show Hidden Places</interface> to display it again.</para>
et: <para>See on <emphasis>asukohtade</emphasis> paneel. See võimaldab liikuda järjehoidjatesse lisatud asukohtadesse ja pääseda ligi kettale või andmekandjatele, mis on ühendatud arvutiga või asuvad võrgus. Samuti sisaldab see sektsioone, mis aitavad leida hiljuti salvestatud või kindla tüübiga faile.</para><para>Asukohta liikumiseks klõpsa kirjel. Paremklõps laseb mis tahes kirje avada uuel kaardil või uues aknas.</para><para>Uusi kirjeid saab lisada katalooge paneelile lohistades. Paremklõpsuga sektsioonil või kirjel saab seda peita. Taasnägemiseks tee paneeli tühjal alal paremklõps ja vali <interface>Näita peidetud asukohti</interface>.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the <emphasis>terminal</emphasis> panel. It behaves like a normal terminal but will match the location of the folder view so you can navigate using either.</para><para>The terminal panel is not needed for basic computer usage but can be useful for advanced tasks. To learn more about terminals use the help in a standalone terminal application like Konsole.</para>
et: <para>See on <emphasis>terminali</emphasis>paneel. See toimib nagu tavaline terminal, ainult et sesse avatud asukoht vastab alati asukohale kataloogivaates, nii et liikuda saab mõlemapidi.</para><para>Terminalipaneeli pole tarvis lihtsama arvutikasutuse korral, kuid keerukamate ülesannete täitmisel võib sellest palju kasu olla. Kui soovid terminalide ja nende kasutamise kohta rohkem teada saada, uuri mõne iseseisva terminalirakenduse (näiteks Konsool) käsiraamatut.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This opens a <emphasis>terminal</emphasis> application for the viewed location.</para><para>To learn more about terminals use the help in the terminal application.</para>
et: <para>See avab <emphasis>terminalirakenduse</emphasis> vaadatavas asukohas.</para><para>Terminalide kohta leiab täpsemat teavet terminalirakenduse abimaterjalis.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This opens a <emphasis>web page</emphasis> where you can donate to support the continued work on this application and many other projects by the <emphasis>KDE</emphasis> community.</para><para>Donating is the easiest and fastest way to efficiently support KDE and its projects. KDE projects are available for free therefore your donation is needed to cover things that require money like servers, contributor meetings, etc.</para><para><emphasis>KDE e.V.</emphasis> is the non-profit organization behind the KDE community.</para>
et: <para>See avab <emphasis>veebilehekülje</emphasis>, kus saab teha annetuse töö jätkamiseks selle ja teiste <emphasis>KDE</emphasis> projektide kallal.</para><para>Annetamine on lihtsaim ja kiireim viis tõhusalt toetada KDE-d ja selle projekte. KDE Projektid on vabalt ja tasuta saadaval, mistõttu iga kasutaja annetus aitab meil katta kulusid, mida on tarvis serverite hankimiseks ja ülalpidamiseks, kaastöötajate kohtumiste korraldamiseks jne.</para><para>KDE kogukonna taga seisab mittetulundusühing <emphasis>KDE e.V.</emphasis>.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This opens a preferred search tool for the viewed location.</para><para>Use <emphasis>More Search Tools</emphasis> menu to configure it.</para>
et: <para>Avab vaadatavas asukohas eelistatud otsingutööriista.</para><para>Selle seadistamiseks vali <emphasis>Rohkem otsingutööriistu</emphasis>.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This opens a window that lists the <emphasis>keyboard shortcuts</emphasis>.<nl/>There you can set up key combinations to trigger an action when they are pressed simultaneously. All commands in this application can be triggered this way.</para>
et: <para>See avab akna, kus on näha <emphasis>kiirklahvid</emphasis>.<nl/>Seal saab määrata klahvikombinatsioone, mis koos vajutamisel käivitavad teatava toimingu. Kõiki selle rakenduse käske saab sel moel käivitada.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This panel provides in-depth information about the items your mouse is hovering over or about the selected items. Otherwise it informs you about the currently viewed folder.<nl/>For single items a preview of their contents is provided.</para><para>You can configure which and how details are given here by right-clicking.</para>
et: <para>See paneel pakub üksikasjalikku teavet valitud elementide või elementide kohta hiirekursori all. Muul juhul antakse teavet parajasti avatud kataloogi kohta.<nl/>Teatavate elementide puhul saab näha ka nende sisu eelvaatlust..</para><para>Seda, milliseid üksikasju ja kuidas näidatakse, saab seadistada paremklõpsu abil.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This panel shows the folders of the <emphasis>file system</emphasis> in a <emphasis>tree view</emphasis>.</para><para>Click a folder to go there. Click the arrow to the left of a folder to see its subfolders. This allows quick switching between any folders.</para>
et: <para>See paneel näitab <emphasis>failisüsteemi</emphasis> kataloogide <emphasis>puuvaadet</emphasis>.</para><para>Kataloogi sisenemiseks klõpsa sellel. Klõpsuga kataloogi nimest vasakul asuvale noolele saab näha selle alamkatalooge. Nii saab kiiresti ja mugavalt liikuda mis tahes kataloogi.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This toggles the <emphasis>places</emphasis> panel at the left side of the window.</para><para>It allows you to go to locations you have bookmarked and to access disk or media attached to the computer or to the network. It also contains sections to find recently saved files or files of a certain type.</para>
et: <para>Sellega saab lülitada <emphasis>asukohtade</emphasis> paneeli akna vasakus servas.</para><para>See võimaldab liikuda järjehoidjatesse lisatud asukohtadesse ning pääseda ligi kettale või muudele andmekandjatele, mis on ühendatud arvutiga või asuvad võrgus. Samuti on siis sektsioonid, mis aitavad leida hiljuti salvestatud või kindla tüübiga faile.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This toggles the <emphasis>terminal</emphasis> panel at the bottom of the window.<nl/>The location in the terminal will always match the folder view so you can navigate using either.</para><para>The terminal panel is not needed for basic computer usage but can be useful for advanced tasks. To learn more about terminals use the help in a standalone terminal application like Konsole.</para>
et: <para>Sellega saab lülitada <emphasis>terminali</emphasis>paneeli akna allosas.<nl/>Terminalis avatud asukoht vastab alati asukohale kataloogivaates, nii et liikuda saab mõlemapidi.</para><para>Terminalipaneeli pole tarvis lihtsama arvutikasutuse korral, kuid keerukamate ülesannete täitmisel võib sellest palju kasu olla. Kui soovid terminalide ja nende kasutamise kohta rohkem teada saada, uuri mõne iseseisva terminalirakenduse (näiteks Konsool) käsiraamatut.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>When this is enabled <emphasis>hidden</emphasis> files and folders are visible. They will be displayed semi-transparent.</para><para>Hidden items only differ from other ones in that their name starts with a ".". In general there is no need for users to access them which is why they are hidden.</para>
et: <para>Selle lubamisel näeb <emphasis>peidetud</emphasis> faile ja katalooge. Neid näidatakse poolläbipaistvana.</para><para>Peidetud elemendid erinevad teistest ainult selle poolest, et nende nime alguses seisab punkt ("."). Üldiselt ei ole kasutajatel tarvis neid faile mingil moel kasutada, mistõttu need ongi vaikimisi peidetud.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Go to your <filename>Home</filename> folder.<nl/>Every user account has their own <filename>Home</filename> that contains their data including folders that contain personal application data.
et: Liigub sinu <filename>kodukataloogi</filename>.<nl/>Iga kasutaja kontoga on seotud tema oma <filename>kodukataloog</filename>, mis sisaldab nende isiklikke andmeid.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The last time these properties were changed by the user.
et: Viimane kord, kui kasutaja muutis neid omadusi.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This adds the selected folder to the Places panel.
et: See lisab valitud kataloogi Asukohtade paneelile.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This closes the currently viewed tab. If no more tabs are left this window will close instead.
et: See sulgeb parajasti avatud kaardi. Kui aknas rohkem kaarte avatud ei ole, suletakse terve aken.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This deletes the items in your current selection completely. They can not be recovered by normal means.
et: See kustutab parajasti valitud elemendi lõplikult. Neid ei saa enam tavaliste meetoditega taastada.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This displays all places in the places panel that have been hidden. They will appear semi-transparent unless you uncheck their hide property.
et: Sellega saab lasta näidata asukohtade paneelil kõiki peidetud asukohti. Need on näha poolläbipaistvana, kuni sa ei tühista nende peitmise valikut.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This groups files and folders by their first letter.
et: Sellega saab failid ja kataloogid rühmitada esitähe järgi.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This moves the items in your current selection to the <filename>Trash</filename>.<nl/>The trash is a temporary storage where items can be deleted from if disk space is needed.
et: See viskab parajasti valitud elemendid <filename>prügikasti</filename>.<nl/>Prügikast on ajutine salvestuskoht, kust saab elemente kustutada, kui kettal on rohkem ruumi tarvis.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This opens a new <emphasis>Tab</emphasis> with the current location and view.<nl/>A tab is an additional view within this window. You can drag and drop items between tabs.
et: See avab uue <emphasis>kaardi</emphasis> praeguse asukoha ja vaateseadistusega.<nl/>Kaart kujutab ennast lisavaadet samas aknas. Kaartide vahel saab elemente lohistada.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This opens a new window just like this one with the current location and view.<nl/>You can drag and drop items between windows.
et: See avab praegusega samasuguse akna samas asukohas ja sama vaateseadistusega.<nl/>Akende vahel saab seejärel elemente lohistada.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This opens a window in which all folder view properties can be adjusted.
et: See avab akna, milles saab kohandada kõiki kataloogivaate omadusi.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This opens a window that informs you about the version, license, used libraries and maintainers of this application.
et: See avab akna, mis annab teada rakenduse versiooni, litsentsi, kasutatud teegid ja hooldajad.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This opens a window where you can change a multitude of settings for this application. For an explanation of the various settings go to the chapter <emphasis>Configuring Dolphin</emphasis> in <interface>Help|Dolphin Handbook</interface>.
et: See avab akna, kus saab muuta kõiki rakenduse rohkeid seadistusi. Nende täpsemaid seletusi leiab <interface>Abi|Dolphini käsiraamat</interface>u peatükist <emphasis>Dolphini seadistamine</emphasis>.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This opens a window with information about <emphasis>KDE</emphasis>. The KDE community are the people behind this free software.<nl/>If you like using this application but don't know about KDE or want to see a cute dragon have a look!
et: See avab akna teabega <emphasis>KDE</emphasis> kohta. KDE kogukond on kõik need inimesed, kes on ka selle vaba tarkvara rakenduse taga.<nl/>Kui kasutad seda rakendust, aga ei tea suurt midagi KDE-st või tahad lihtsalt näha vahvat lohet, uuri aga asja lähemalt!

[ctx: @info:whatsthis]
en: This opens the <emphasis>Filter Bar</emphasis> at the bottom of the window.<nl/> There you can enter a text to filter the files and folders currently displayed. Only those that contain the text in their name will be kept in view.
et: See avab akna allservas <emphasis>filtririba</emphasis>.<nl/> Sinna saab kirjutada teksti, mille järgi filtreeritakse välja kirjutatule vastavad failid ja kataloogid. Näidatakse ainult neid, mille nimes leidub kirjutatud tekst.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This option controls the style of the view. Currently supported values include icons (0), details (1) and column (2) views.
et: See määrab vaate stiili. Praegu on toetatud ikoonid (0), üksikasjad (1) ja veerud (2).

[ctx: @info:whatsthis]
en: This option defines the used version of the view properties.
et: See valik määrab kasutatava vaate omaduste versiooni.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This option defines which attribute (text, size, date, etc.) sorting is performed on.
et: See määrab, millise atribuudi järgi (tekst, suurus, kuupäev jne.) toimub sorteerimine.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This renames the items in your current selection.<nl/>Renaming multiple items at once amounts to their new names differing only in a number.
et: See muudab parajasti valitud elementide nime.<nl/>Mitme elemendi nime muutmisel korraga antakse neile nimi, mis erineb ainult numbri poolest.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This selects all files and folders in the current location.
et: See valib käesolevas asukohas kõik failid ja kataloogid.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This switches between having panels <emphasis>locked</emphasis> or <emphasis>unlocked</emphasis>.<nl/>Unlocked panels can be dragged to the other side of the window and have a close button.<nl/>Locked panels are embedded more cleanly.
et: See lülitab paneelide <emphasis>lukustatud</emphasis> või <emphasis>lukustamata</emphasis> oleku vahel.<nl/>Lukustamata paneele võib lohistada teisele poole akent ja neil on sulgemisnupp.<nl/>Lukustatud paneelid on palju kindlamalt põimitud.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This switches to editing the location and selects it so you can quickly enter a different location.
et: See lülitab asukoha muutmise režiimi ja valib asukoha, nii et saad kiiresti uue asukoha sisestada.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This toggles the <emphasis>Location Bar</emphasis> to be editable so you can directly enter a location you want to go to.<nl/>You can also switch to editing by clicking to the right of the location and switch back by confirming the edited location.
et: See lülitab <emphasis>asukohariba</emphasis> muudetavaks, nii et saad otse sisestada asukoha, kuhu soovid minna.<nl/>Samuti saab muutmisrežiimi esile manada, kui klõpsata asukohast paremale ja siis muudetud asukohta kinnitades tagasi lülituda.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This toggles the <emphasis>folders</emphasis> panel at the left side of the window.<nl/><nl/>It shows the folders of the <emphasis>file system</emphasis> in a <emphasis>tree view</emphasis>.
et: Sellega saab lülitada <emphasis>kataloogide</emphasis> paneeli akna vasakus servas.<nl/><nl/>See näitab <emphasis>failisüsteemi</emphasis> kataloogide <emphasis>puuvaadet</emphasis>.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This undoes the last change you made to files or folders.<nl/>Such changes include <interface>creating, renaming</interface> and <interface>moving</interface> them to a different location or to the <filename>Trash</filename>. <nl/>Changes that can't be undone will ask for your confirmation.
et: See tühistab viimase muudatuse, mida sa faili või kataloogiga ette võtsid.<nl/>Sellisteks muudatusteks on näiteks nende <interface>loomine, nime muutmine</interface> ja <interface>liigutamine</interface> teise asukohta või <filename>prügikasti</filename>.<nl/>Muudatuste korral, mida tühistada ei saa, küsitakse sinu käest kinnitust.

[ctx: @info:whatsthis]
en: When this is enabled, the icons are based on the actual file or folder contents.<nl/>For example the icons of images become scaled down versions of the images.
et: Selle lubamisel kajastavad ikoonid faili või kataloogi tegelikku sisu.<nl/>Näiteks pildifailide korral näidatakse pildi pisiversiooni.

[ctx: @info:whatsthis]
en: When this option is enabled hidden files, such as those starting with a '.', will be shown in the file view.
et: Sisselülitamisel näidatakse failivaates peidetud faile, mille alguses seisab punkt (.).

[ctx: @info:whatsthis]
en: When this option is enabled, a preview of the file content is shown as an icon.
et: Sisselülitamisel näidatakse failisisu eelvaatlust ikoonina.

[ctx: @info:whatsthis]
en: When this option is enabled, the sorted items are categorized into groups.
et: Sisselülitamisel rühmitatakse sorteeritud elemendid kategooria järgi.

[ctx: @info:whatsthis]
en: With this you can change the language this application uses.<nl/>You can even set secondary languages which will be used if texts are not available in your preferred language.
et: See lubab muuta rakenduse kasutatavat keelt.<nl/>Määrata saab isegi tagavarakeele, mida kasutatakse siis, kui teksti ei ole sinu eelistatud keelde tõlgitud.

[ctx: @info:whatsthis Compact view mode]
en: <para>This switches to a compact view mode that lists the folders and files in columns with the names beside the icons.</para><para>This helps to keep the overview in folders with many items.</para>
et: <para>Sellega saab lülituda kompaktsesse vaaterežiimi, mis näitab katalooge ja faile veergudes, nimed ikoonide kõrval.</para><para>See aitab saada parema ülevaate paljude elementidega kataloogidest.</para>

[ctx: @info:whatsthis Copy]
en: This copies the selected items from the <emphasis>active</emphasis> view to the inactive split view.
et: See lubab kopeerida valitud elemendid <emphasis>aktiivsest</emphasis> vaatest mitteaktiivsesse poolitatud vaatesse.

[ctx: @info:whatsthis Details view mode]
en: <para>This switches to a list view mode that focuses on folder and file details.</para><para>Click on a detail in the column header to sort the items by it. Click again to sort the other way around. To select which details should be displayed click the header with the right mouse button.</para><para>You can view the contents of a folder without leaving the current location by clicking to the left of it. This way you can view the contents of multiple folders in the same list.</para>
et: <para>Sellega saab lülituda vaaterežiimi, mis keskendub kataloogide ja failide üksikasjadele.</para><para>Veerupäisel klõpsates saab elemendid selle üksikasja järgi sortida. Uue klõpsuga veerupäisele muudetakse järjekord vasupidiseks. Seda, milliseid üksikasju näidatakse, saab valida, kui teha päisel paremklõps.</para><para>Kataloogide sisu saab näha vaatest lahkumata, kui klõpsata katalooginimest vasakule. Nii saab näha ühes ja samas kohas paljude kataloogide sisu.</para>

[ctx: @info:whatsthis Icons view mode]
en: <para>This switches to a view mode that focuses on the folder and file icons. This mode makes it easy to distinguish folders from files and to detect items with distinctive <emphasis>file types</emphasis>.</para><para> This mode is handy to browse through pictures when the <interface>Preview</interface> option is enabled.</para>
et: <para>Sellega saab lülituda vaaterežiimi, mis keskendub kataloogide ja failide ikoonidele. Selles režiimis on hõlpus katalooge ja faile eristada ning tuvastada elemente konkreetse <emphasis>failitüübi</emphasis> järgi.</para><para>See on eriti mugav piltide sirvimisel, kui sisse on lülitatud ka <interface>eelvaatluse</interface> võimalus.</para>

[ctx: @info:whatsthis Move]
en: This moves the selected items from the <emphasis>active</emphasis> view to the inactive split view.
et: See lubab liigutada valitud elemendid <emphasis>aktiivsest</emphasis> vaatest mitteaktiivsesse poolitatud vaatesse.

[ctx: @info:whatsthis Statusbar]
en: <para>This is the <emphasis>Statusbar</emphasis>. It contains three elements by default (left to right):<list><item>A <emphasis>text field</emphasis> that displays the size of selected items. If only one item is selected the name and type is shown as well.</item><item>A <emphasis>zoom slider</emphasis> that allows you to adjust the size of the icons in the view.</item><item><emphasis>Space information</emphasis> about the current storage device.</item></list></para>
et: <para>See on <emphasis>olekuriba</emphasis>. Vaikimisi on sellele kolm elementi (vasakult paremale):<list><item><emphasis>Tekstiväli</emphasis>, mis näitab valitud elementide suurus. Kui valitud on ainult üks element, näidatakse ka selle nime ja tüüpi.</item><item><emphasis>Suurendusliugur</emphasis>, mis võimaldab muuta vaate ikoonide suurust.</item><item><emphasis>Aktiivse salvestusseadme </emphasis>ruumiteave.</item></list></para>

[ctx: @info:whatsthis copy]
en: This copies the items in your current selection to the <emphasis>clipboard</emphasis>.<nl/>Use the <emphasis>Paste</emphasis> action afterwards to copy them from the clipboard to a new location.
et: See kopeerib parajasti valitud elemendid <emphasis>lõikepuhvrisse</emphasis>.<nl/>Kasuta pärast käsku <emphasis>Aseta</emphasis> nende kopeerimiseks lõikepuhvrist vajalikku asukohta.

[ctx: @info:whatsthis copy_location]
en: This will copy the path of the first selected item into the clipboard.
et: See kopeerib esimese valitud elemendi asukoha lõikepuhvrisse.

[ctx: @info:whatsthis cut]
en: This copies the items in your current selection to the <emphasis>clipboard</emphasis>.<nl/>Use the <emphasis>Paste</emphasis> action afterwards to copy them from the clipboard to a new location. The items will be removed from their initial location.
et: See kopeerib parajasti valitud elemendid <emphasis>lõikepuhvrisse</emphasis>.<nl/>Kasuta pärast käsku <emphasis>Aseta</emphasis> nende kopeerimiseks lõikepuhvrist vajalikku asukohta. Kopeeritud elemendid ühtlasi eemaldatakse algsest asukohast.

[ctx: @info:whatsthis find]
en: <para>This helps you find files and folders by opening a <emphasis>find bar</emphasis>. There you can enter search terms and specify settings to find the objects you are looking for.</para><para>Use this help again on the find bar so we can have a look at it while the settings are explained.</para>
et: <para>See aitab leida faile ja katalooge avaneva <emphasis>otsinguriba</emphasis> abil. Sinna saad kirjutada otsitava mõiste ja täpsustada parameetreid, et vajalik objekt leida.</para><para>Kasuta sama abi uuesti otsinguribal, et saaksid seadistuste kohta aimu ilma riba samal ajal sulgemata.</para>

[ctx: @info:whatsthis find]
en: <para>This splits the folder view below into two autonomous views.</para><para>This way you can see two locations at once and move items between them quickly.</para>Click this again afterwards to recombine the views.
et: <para>See jagab kataloogivaate kaheks eraldi vaateks.</para><para>Sel moel saab näha korraga kaht asukohta ja liigutada nende vahel kiiresti elemente.</para>Uuesti siia klõpsates vaated ühendatakse.

[ctx: @info:whatsthis findbar]
en: <para>This helps you find files and folders. Enter a <emphasis>search term</emphasis> and specify search settings with the buttons at the bottom:<list><item>Filename/Content: Does the item you are looking for contain the search terms within its filename or its contents?<nl/>The contents of images, audio files and videos will not be searched.</item><item>From Here/Everywhere: Do you want to search in this folder and its sub-folders or everywhere?</item><item>More Options: Click this to search by media type, access time or rating.</item><item>More Search Tools: Install other means to find an item.</item></list></para>
et: <para>See võimaldab leida faile ja katalooge. Kirjuta <emphasis>otsingumõiste</emphasis> ja määra otsingutingimused all olevate nuppudega:<list><item>Failinimi/Sisu: kas otsitav element peab sisaldama failinimes või sisus otsingumõistet? <nl/>Pildi. heli- ja videofailide sisu ei otsita.</item><item>Alates siit/Kõikjal: kas otsida nähtavas kataloogis ja selle alamkataloogides või kõikjal?</item><item>Rohkem valikuid: seda valides saab otsida andmekandja tüübi, kasutamise aja või hinnangu järgi.</item><item>Rohkem otsingutööriistu: võimaldab paigaldada teisi tööriistu vajaliku elemendi leidmiseks.</item></list></para>

[ctx: @info:whatsthis go back]
en: Return to the previously viewed folder.
et: Naasmine eelnevalt vaadatud kataloogi.

[ctx: @info:whatsthis go forward]
en: This undoes a <interface>Go|Back</interface> action.
et: See tühistab toimingu <interface>Liikumine|Tagasi</interface>.

[ctx: @info:whatsthis invert]
en: This selects all objects that you have currently <emphasis>not</emphasis> selected instead.
et: See valib kõik objektid, mis sul praegu <emphasis>ei ole</emphasis> valitud.

[ctx: @info:whatsthis location bar]
en: <para>This describes the location of the files and folders displayed below.</para><para>The name of the currently viewed folder can be read at the very right. To the left of it is the name of the folder that contains it. The whole line is called the <emphasis>path</emphasis> to the current location because following these folders from left to right leads here.</para><para>This interactive path is more powerful than one would expect. To learn more about the basic and advanced features of the location bar <link url='help:/dolphin/location-bar.html'>click here</link>. This will open the dedicated page in the Handbook.</para>
et: <para>See näitab allpool näha olevate failide ja kataloogide asukohta.</para><para>Lõpus paremal on näha parajasti näidatava kataloogi nimi. Sellest vasakule on seda sisaldava kataloogi nimi. Reale kirjutatut tervikuna nimetatakse täielikuks või absoluutseks <emphasis>asukohaks</emphasis>, sest näidatavaid katalooge mööda liikudes jõuabki viimaks näidatavasse kataloogi.</para><para>See interaktiivne asukoht on tegelikult palju võimsam tööriist, kui esmapilgul võib paista. Asukohariba põhiliste ja lisaomadustega tutvumiseks <link url='help:/dolphin/location-bar.html'>klõpsa siin</link>. See avab vajaliku lehekülje käsiraamatus.</para>

[ctx: @info:whatsthis main view]
en: <para>Here you can see the <emphasis>folders</emphasis> and <emphasis>files</emphasis> that are at the location described in the <interface>Location Bar</interface> above. This area is the central part of this application where you navigate to the files you want to use.</para><para>For an elaborate and general introduction to this application <link url='https://userbase.kde.org/Dolphin/File_Management#Introduction_to_Dolphin'>click here</link>. This will open an introductory article from the <emphasis>KDE UserBase Wiki</emphasis>.</para><para>For brief explanations of all the features of this <emphasis>view</emphasis> <link url='help:/dolphin/dolphin-view.html'>click here</link> instead. This will open a page from the <emphasis>Handbook</emphasis> that covers the basics.</para>
et: <para>Siin näeb <emphasis>katalooge</emphasis> ja <emphasis>faile</emphasis> asukohas, mis on kirjas ülal asuval <interface>asukohariba</interface>l. See on rakenduse keskne ala, kus saab liikuda failide vahel, mida soovid kasutada.</para><para>Rakenduse üldisemat tutvustust ja põhjalikumaid selgitusi <link url='https://userbase.kde.org/Dolphin/File_Management#Introduction_to_Dolphin'>näeb siin</link> (inglise keeles). See avab sissejuhatava artikli <emphasis>KDE UserBase wikis</emphasis>.</para><para>Kõigi selle <emphasis>vaate</emphasis> omaduste kohta lühikeste seletuste saamiseks <link url='help:/dolphin/dolphin-view.html'>klõpsa siia</link>. See avab lehekülje <emphasis>käsiraamatus</emphasis>, mis annab ülevaate põhiasjadest.</para>

[ctx: @info:whatsthis paste]
en: This copies the items from your <emphasis>clipboard</emphasis> to the currently viewed folder.<nl/>If the items were added to the clipboard by the <emphasis>Cut</emphasis> action they are removed from their old location.
et: See kopeerib <emphasis>lõikepuhvris</emphasis> leiduvad elemendid parajasti avatud katalooi.<nl/>Kui elemendid olid lisatud lõikepuhvrisse käsuga <emphasis>Lõika</emphasis>, siis need ühtlasi eemaldati algsest asukohast.

[ctx: @info:whatsthis properties]
en: This shows a complete list of properties of the currently selected items in a new window.<nl/>If nothing is selected the window will be about the currently viewed folder instead.<nl/>You can configure advanced options there like managing read- and write-permissions.
et: See näitab parajasti valitud elementide omaduste täielikku loetelu uues aknas.<nl/>Kui midagi pole valitud, näidatakse teavet parajasti nähtava kataloogi kohta.<nl/>Ilmuvas aknas saab ka seadistada täpsemaid valikuid, näiteks failide lugemise ja kirjutamise õigusi.

[ctx: @info:whatsthis quit]
en: This closes this window.
et: See sulgeb akna.

[ctx: @info:whatsthis undo close tab]
en: This returns you to the previously closed tab.
et: See avab uuesti eelnevalt suletud kaardi.

[ctx: @info:whatsthis zoom in]
en: This increases the icon size.
et: See suurendab ikoonide suurust.

[ctx: @info:whatsthis zoom out]
en: This reduces the icon size.
et: See vähendab ikoonide suurust.

[ctx: @info:whatsthis zoom reset]
en: This resets the icon size to default.
et: See lülitab ikoonide suuruse tagasi vaikeväärtusele.

[ctx: @item:inlistbox]
en: 1 or more
et: 1 või rohkem

[ctx: @item:inlistbox]
en: 2 or more
et: 2 või rohkem

[ctx: @item:inlistbox]
en: 3 or more
et: 3 või rohkem

[ctx: @item:inlistbox]
en: 4 or more
et: 4 või rohkem

[ctx: @item:inlistbox]
en: Any Date
et: Kõik kuupäevad

[ctx: @item:inlistbox]
en: Any Rating
et: Kõik hinnangud

[ctx: @item:inlistbox]
en: Any Type
et: Kõik tüübid

[ctx: @item:inlistbox]
en: Audio Files
et: Helifailid

[ctx: @item:inlistbox]
en: Compact
et: Kompaktne

[ctx: @item:inlistbox]
en: Details
et: Üksikasjad

[ctx: @item:inlistbox]
en: Documents
et: Dokumendid

[ctx: @item:inlistbox]
en: Folders
et: Kataloogid

[ctx: @item:inlistbox]
en: Highest Rating
et: Kõrgeim hinnang

[ctx: @item:inlistbox]
en: Icons
et: Ikoonid

[ctx: @item:inlistbox]
en: Images
et: Pildid

[ctx: @item:inlistbox]
en: This Month
et: See kuu

[ctx: @item:inlistbox]
en: This Week
et: See nädal

[ctx: @item:inlistbox]
en: This Year
et: See aasta

[ctx: @item:inlistbox]
en: Today
et: Täna

[ctx: @item:inlistbox]
en: Videos
et: Videod

[ctx: @item:inlistbox]
en: Yesterday
et: Eile

[ctx: @item:inlistbox Font]
en: Custom Font
et: Kohandatud font

[ctx: @item:inlistbox Font]
en: System Font
et: Süsteemne font

[ctx: @item:inlistbox Label width]
en: Huge
et: Tohutu

[ctx: @item:inlistbox Label width]
en: Large
et: Suur

[ctx: @item:inlistbox Label width]
en: Medium
et: Keskmine

[ctx: @item:inlistbox Label width]
en: Small
et: Väike

[ctx: @item:inlistbox Maximum lines]
en: Unlimited
et: Piiramatu

[ctx: @item:inlistbox Maximum width]
en: Large
et: Suur

[ctx: @item:inlistbox Maximum width]
en: Medium
et: Keskmine

[ctx: @item:inlistbox Maximum width]
en: Small
et: Väike

[ctx: @item:inlistbox Maximum width]
en: Unlimited
et: Piiramatu

[ctx: @item:inlistbox Sort]
en: Ascending
et: Kasvav

[ctx: @item:inlistbox Sort]
en: Descending
et: Kahanev

[ctx: @item:inmenu]
en: Show Hidden Places
et: Näita peidetud asukohti

[ctx: @item:intable]
en: %1 item | %1 items
et[0]: %1 element
et[1]: %1 elementi

[ctx: @item:intext Access permission, concatenated]
en: Execute,
et: Käivitamisõigus,

[ctx: @item:intext Access permission, concatenated]
en: Forbidden
et: Keelatud

[ctx: @item:intext Access permission, concatenated]
en: Read,
et: Lugemisõigus,

[ctx: @item:intext Access permission, concatenated]
en: Write,
et: Kirjutamisõigus,

[ctx: @label]
en: %1 item selected | %1 items selected
et[0]: %1 element valitud
et[1]: %1 elementi valitud

[ctx: @label]
en: Accessed
et: Vaadatud

[ctx: @label]
en: Additional Information
et: Lisateave

[ctx: @label]
en: Artist
et: Esitaja

[ctx: @label]
en: Aspect Ratio
et: Kuvasuhe

[ctx: @label]
en: Audio
et: Heli

[ctx: @label]
en: Bitrate
et: Bitikiirus

[ctx: @label]
en: Comment
et: Kommentaar

[ctx: @label]
en: Created
et: Loodud

[ctx: @label]
en: Date Photographed
et: Foto tegemisaeg

[ctx: @label]
en: Deletion Time
et: Kustutamisaeg

[ctx: @label]
en: Document
et: Dokument

[ctx: @label]
en: Downloaded From
et: Alla laaditud asukohast

[ctx: @label]
en: Duration
et: Kestus

[ctx: @label]
en: Frame Rate
et: Kaadrisagedus

[ctx: @label]
en: Genre
et: Žanr

[ctx: @label]
en: Grouped Sorting
et: Rühmitatud sortimine

[ctx: @label]
en: Header column widths
et: Päiseveergude laius

[ctx: @label]
en: Height
et: Kõrgus

[ctx: @label]
en: Hidden files shown
et: Peidetud failide näitamine

[ctx: @label]
en: Image
et: Pilt

[ctx: @label]
en: Line Count
et: Ridade arv

[ctx: @label]
en: Link Destination
et: Lingi sihtkoht

[ctx: @label]
en: Modified
et: Muudetud

[ctx: @label]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @label]
en: Order in which to sort files
et: Failide sorteerimise järjekord

[ctx: @label]
en: Orientation
et: Orientatsioon

[ctx: @label]
en: Other
et: Muu

[ctx: @label]
en: Owner
et: Omanik

[ctx: @label]
en: Path
et: Asukoht

[ctx: @label]
en: Permissions
et: Õigused

[ctx: @label]
en: Previews shown
et: Eelvaatluste näitamine

[ctx: @label]
en: Properties last changed
et: Omaduste viimane muutmine

[ctx: @label]
en: Rating
et: Hinnang

[ctx: @label]
en: Release Year
et: Väljalaskeaasta

[ctx: @label]
en: Show folders first when sorting files and folders
et: Failide ja kataloogide sortimisel kataloogide näitamine esimesena

[ctx: @label]
en: Show hidden files and folders last
et: Peidetud failide ja kataloogide näitamine viimasena

[ctx: @label]
en: Size
et: Suurus

[ctx: @label]
en: Skip previews for remote files above:
et: Eelvaatlust ei näidata võrgufailidel, mis on suuremad kui:

[ctx: @label]
en: Sort files by
et: Failide sorteerimine

[ctx: @label]
en: Tags
et: Sildid

[ctx: @label]
en: Title
et: Pealkiri

[ctx: @label]
en: Track
et: Rada

[ctx: @label]
en: Type
et: Tüüp

[ctx: @label]
en: User Group
et: Kasutaja grupp

[ctx: @label]
en: Version
et: Versioon

[ctx: @label]
en: View Mode
et: Vaaterežiim

[ctx: @label]
en: Visible roles
et: Nähtavad rollid

[ctx: @label]
en: Width
et: Laius

[ctx: @label]
en: Word Count
et: Sõnade arv

[ctx: @label::textbox]
en: Select which data should be shown:
et: Järgmiste andmete näitamine:

[ctx: @label:checkbox]
en: Folders:
et: Kataloogid:

[ctx: @label:checkbox]
en: General:
et: Üldine:

[ctx: @label:listbox]
en: Default icon size:
et: Vaikimisi ikoonisuurus:

[ctx: @label:listbox]
en: Label font:
et: Pealdise font:

[ctx: @label:listbox]
en: Label width:
et: Pealdise laius:

[ctx: @label:listbox]
en: Maximum lines:
et: Maks. ridu:

[ctx: @label:listbox]
en: Maximum width:
et: Maksimumlaius:

[ctx: @label:listbox]
en: Preview icon size:
et: Eelvaatluse ikoonisuurus:

[ctx: @label:listbox]
en: Sorting:
et: Sorteerimine:

[ctx: @label:listbox]
en: View mode:
et: Vaaterežiim:

[ctx: @label:textbox]
en: Search...
et: Otsing ...

[ctx: @label:textbox]
en: Select which services should be shown in the context menu:
et: Järgmiste teenuste näitamine kontekstimenüüs:

[ctx: @label:textbox]
en: Show on startup:
et: Käivitamisel näidatakse:

[ctx: @option:check]
en: 'Copy To' and 'Move To' commands
et: Kopeerimis- ja liigutamiskäsud

[ctx: @option:check]
en: Delete
et: Kustutamine

[ctx: @option:check]
en: Expandable
et: Laiendatavad

[ctx: @option:check]
en: Open archives as folder
et: Arhiivide avamine kataloogina

[ctx: @option:check]
en: Show folders first
et: Kataloogid eespool

[ctx: @option:check]
en: Show hidden files
et: Peidetud failide näitamine

[ctx: @option:check]
en: Show hidden files last
et: Peidetud failid viimasena

[ctx: @option:check]
en: Show in groups
et: Näitamine gruppides

[ctx: @option:check]
en: Show preview
et: Eelvaatluse näitamine

[ctx: @option:check]
en: Show selection marker
et: Valiku lülitamisvõimaluse näitamine

[ctx: @option:check]
en: Show space information
et: Ruumiteabe näitamine

[ctx: @option:check]
en: Show status bar
et: Olekuriba näitamine

[ctx: @option:check]
en: Show tooltips
et: Kohtspikrite näitamine

[ctx: @option:check]
en: Show zoom slider
et: Suurendusliuguri näitamine

[ctx: @option:check]
en: Use as default view settings
et: Kasutamine vaate vaikeväärtusena

[ctx: @option:check Ask for confirmation in Dolphin when]
en: Closing windows with multiple tabs
et: Mitme kaardiga akende sulgemisel

[ctx: @option:check Ask for confirmation when]
en: Closing windows with a program running in the Terminal panel
et: Töötava terminalipaneeliga akende sulgemisel

[ctx: @option:check Ask for confirmation when]
en: Deleting files or folders
et: Failide või kataloogide kustutamisel

[ctx: @option:check Ask for confirmation when]
en: Emptying trash
et: Prügikasti tühjendamisel

[ctx: @option:check Ask for confirmation when]
en: Moving files or folders to trash
et: Failide või kataloogide viskamisel prügikasti

[ctx: @option:check Startup Settings]
en: Begin in split view mode
et: Alustamine poolitatud vaaterežiimis

[ctx: @option:check Startup Settings]
en: Make location bar editable
et: Redigeeritav asukohariba

[ctx: @option:check Startup Settings]
en: Open new folders in tabs
et: Uute kataloogide avamine kaartidel

[ctx: @option:check Startup Settings]
en: Show filter bar
et: Filtririba näitamine

[ctx: @option:check Startup Settings]
en: Show full path in title bar
et: Täieliku asukoha näitamine tiitliribal

[ctx: @option:check Startup Settings]
en: Show full path inside location bar
et: Täieliku asukoha näitamine asukoharibal

[ctx: @option:radio]
en: Remember display style for each folder
et: Vaatestiil jäetakse iga kataloogi puhul meelde

[ctx: @option:radio]
en: Use common display style for all folders
et: Ühine vaatestiil kõigi kataloogide puhul

[ctx: @option:radio Apply View Properties To]
en: All folders
et: Kõigile kataloogidele

[ctx: @option:radio Apply View Properties To]
en: Current folder
et: Aktiivsele kataloogile

[ctx: @option:radio Apply View Properties To]
en: Current folder and sub-folders
et: Aktiivsele kataloogile ja alamkataloogidele

[ctx: @option:radio Startup Settings]
en: Folders, tabs, and window state from last time
et: Eelmise korra kataloogid, kaardid ja akna olek

[ctx: @title]
en: File Manager
et: Failihaldur

[ctx: @title UDS_DISPLAY_NAME for a KIO directory listing. %1 is the query the user entered.]
en: Query Results from '%1'
et: "%1" päringu tulemused

[ctx: @title:group]
en: Additional Information
et: Lisateave

[ctx: @title:group]
en: Apply to:
et: Rakendatakse:

[ctx: @title:group]
en: Ask for confirmation in Dolphin when:
et: Kinnituse küsimine Dolphinis:

[ctx: @title:group]
en: Ask for confirmation in all KDE applications when:
et: Kinnituse küsimine kõigis KDE rakendustes järgmise toimingu korral:

[ctx: @title:group]
en: Context Menu
et: Kontekstimenüü

[ctx: @title:group]
en: Date style:
et: Kuupäevastiil:

[ctx: @title:group]
en: Folder size displays:
et: Kataloogi suurus näitab:

[ctx: @title:group]
en: General:
et: Üldine:

[ctx: @title:group]
en: Miscellaneous:
et: Muu:

[ctx: @title:group]
en: Navigation
et: Liikumine

[ctx: @title:group]
en: Open new tabs:
et: Uued kaardid avatakse:

[ctx: @title:group]
en: Others
et: Muud

[ctx: @title:group]
en: Show previews in the view for:
et: Eelvaatluse näitamine:

[ctx: @title:group]
en: Sorting mode:
et: Sortimisviis:

[ctx: @title:group]
en: Startup
et: Käivitamine

[ctx: @title:group]
en: Trash
et: Prügikast

[ctx: @title:group]
en: User Feedback
et: Kasutaja tagasiside

[ctx: @title:group]
en: View Modes
et: Vaaterežiimid

[ctx: @title:group]
en: View:
et: Vaade:

[ctx: @title:group]
en: When opening an executable file:
et: Teostusfaili avamisel:

[ctx: @title:group Date]
en: Earlier this Month
et: Varem sel kuul

[ctx: @title:group Date]
en: One Week Ago
et: Ühe nädala eest

[ctx: @title:group Date]
en: Three Weeks Ago
et: Kolme nädala eest

[ctx: @title:group Date]
en: Today
et: Täna

[ctx: @title:group Date]
en: Two Weeks Ago
et: Kahe nädala eest

[ctx: @title:group Date]
en: Yesterday
et: Eile

[ctx: @title:group Date: MMMM is full month name in current locale, and yyyy is full year number. You must keep the ' don't use any fancy " or « or similar. The ' is not shown to the user, it's there to mark a part of the text that should not be formatted as a date]
en: 'Earlier on' MMMM, yyyy
et: 'Varem sel kuul' (MMMM yyyy)

[ctx: @title:group Date: MMMM is full month name in current locale, and yyyy is full year number. You must keep the ' don't use any fancy " or « or similar. The ' is not shown to the user, it's there to mark a part of the text that should not be formatted as a date]
en: 'One Week Ago' (MMMM, yyyy)
et: 'Ühe nädala eest' (MMMM yyyy)

[ctx: @title:group Date: MMMM is full month name in current locale, and yyyy is full year number. You must keep the ' don't use any fancy " or « or similar. The ' is not shown to the user, it's there to mark a part of the text that should not be formatted as a date]
en: 'Three Weeks Ago' (MMMM, yyyy)
et: 'Kolme nädala eest' (MMMM yyyy)

[ctx: @title:group Date: MMMM is full month name in current locale, and yyyy is full year number. You must keep the ' don't use any fancy " or « or similar. The ' is not shown to the user, it's there to mark a part of the text that should not be formatted as a date]
en: 'Two Weeks Ago' (MMMM, yyyy)
et: 'Kahe nädala eest' (MMMM yyyy)

[ctx: @title:group Date: MMMM is full month name in current locale, and yyyy is full year number. You must keep the ' don't use any fancy " or « or similar. The ' is not shown to the user, it's there to mark a part of the text that should not be formatted as a date]
en: 'Yesterday' (MMMM, yyyy)
et: 'Eile' (MMMM yyyy)

[ctx: @title:group Date: The week day name: dddd, MMMM is full month name in current locale, and yyyy is full year number.]
en: dddd (MMMM, yyyy)
et: dddd (MMMM yyyy)

[ctx: @title:group Files and folders by permissions]
en: User: %1 | Group: %2 | Others: %3
et: Kasutaja: %1 | Grupp: %2 | Teised: %3

[ctx: @title:group General settings]
en: General
et: Üldine

[ctx: @title:group Size]
en: Big
et: Suur

[ctx: @title:group Size]
en: Folders
et: Kataloogid

[ctx: @title:group Size]
en: Medium
et: Keskmine

[ctx: @title:group Size]
en: Small
et: Väike

[ctx: @title:group The month and year: MMMM is full month name in current locale, and yyyy is full year number]
en: MMMM, yyyy
et: MMMM yyyy

[ctx: @title:menu]
en: &Bookmarks
et: &Järjehoidjad

[ctx: @title:menu]
en: Dolphin Toolbar
et: Dolphini tööriistariba

[ctx: @title:menu]
en: Location Bar
et: Asukohariba

[ctx: @title:menu]
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

[ctx: @title:menu]
en: Selection
et: Valik

[ctx: @title:menu]
en: Tools
et: Tööriistad

[ctx: @title:menu Create new folder, file, link, etc.]
en: Create New
et: Loo uus

[ctx: @title:tab]
en: Compact
et: Kompaktne

[ctx: @title:tab]
en: Details
et: Üksikasjad

[ctx: @title:tab]
en: Icons
et: Ikoonid

[ctx: @title:tab Behavior settings]
en: Behavior
et: Käitumine

[ctx: @title:tab Confirmations settings]
en: Confirmations
et: Kinnitused

[ctx: @title:tab Previews settings]
en: Previews
et: Eelvaatlused

[ctx: @title:tab Status Bar settings]
en: Status Bar
et: Olekuriba

[ctx: @title:window]
en: Applying View Properties
et: Vaate omaduste rakendamine

[ctx: @title:window]
en: Configure Preview for %1
et: %1 - eelvaatluse seadistamine

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
et: Kinnitus

[ctx: @title:window]
en: Folders
et: Kataloogid

[ctx: @title:window]
en: Information
et: Teave

[ctx: @title:window]
en: Places
et: Asukohad

[ctx: @title:window]
en: Select
et: Valimine

[ctx: @title:window]
en: Unselect
et: Valiku tühistamine

[ctx: @title:window]
en: View Display Style
et: Vaatestiil

[ctx: @tooltip]
en: Stop loading
et: Laadimise peatamine

en: Adding a dot to the beginning of this file's name will hide it from view.
    Do you still want to rename it?
et: Punkti lisamine failinime ette peidab selle vaatest.
    Kas tõesti nime muuta?

en: Adding a dot to the beginning of this folder's name will hide it from view.
    Do you still want to rename it?
et: Punkti lisamine katalooginime ette peidab selle vaatest.
    Kas tõesti nime muuta?

en: Always ask
et: Alati küsitakse

en: Are you sure you want to open 1 item? | Are you sure you want to open %1 items?
et[0]: Kas tõesti avada 1 element?
et[1]: Kas tõesti avada %1 elementi?

en: Are you sure you want to open 1 terminal window? | Are you sure you want to open %1 terminal windows?
et[0]: Kas tõesti avada 1 element?
et[1]: Kas tõesti avada %1 elementi?

en: Ask for confirmation when closing windows with a program that is still running in the Terminal panel.
et: Kinnituse küsimine akende sulgemisel, milles jätkuvalt töötab terminalipaneelil mõni programm.

en: Ask for confirmation when closing windows with multiple tabs.
et: Kinnituse küsimine mitme kaardiga akna sulgemisel

en: Auto-Play media files
et: Meediafailide automaatne esitamine

en: Automatic scrolling
et: Automaatne kerimine

en: Browse through archives
et: Arhiivide sirvimine

en: C&lose Current Tab
et: &Sulge aktiivne kaart

en: Choose Natural, Case Sensitive, or Case Insensitive order of sorting the items
et: Elementide loomuliku, tõstutundliku või tõstutundmatu sortimise vahel valimine

en: Choose what to see on each file or folder:
et: Failide või kataloogide puhul näidatakse:

en: Close active pane when toggling off split view
et: Aktiivse paneeli sulgemine vaate poolitamise lülitamisel

en: Date display format
et: Kuupäeva esitamise vorming

en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: Description for zoom-slider (accessibility)]
en: Sets the size of the file icons.
et: Failiikoonide suurenduse määramine.

en: Do not ask again
et: Rohkem ei küsita

en: Empty Recently Closed Tabs
et: Tühjenda viimati suletud kaardid

en: Enabled plugins
et: Lubatud pluginad

en: Enlarge Small Previews
et: Väikeste eelvaatluste suurendamine

en: Enter server URL (e.g. smb://[ip address])
et: Sisesta serveri URL (nt smb://[ip-aadress])

en: Expandable folders
et: Laiendatavad kataloogid

en: Filter...
et: Filter ...

en: Folder is empty
et: Kataloog on tühi

en: Have the startup settings been modified (internal setting not shown in the UI)
et: Kas käivitamisseadistusi on muudetud (sisemine säte, mida ei näidata kasutajaliideses)

en: Hidden files shown
et: Peidetud failide näitamine

en: Hide this File?
et: Kas peita see fail?

en: Hide this Folder?
et: Kas peita see kataloog?

en: Home URL
et: Kodu URL

en: Icon size
et: Ikooni suurus

en: Install Konsole
et: Konsooli paigaldamine

en: Limit folders panel to home directory if inside home
et: Kataloogide paneeli piiramine kodukataloogiga, kui viibitakse kodukataloogis

en: Loading canceled
et: Laadimine ...

en: Loading...
et: Laadimine ...

en: Location
et: Asukoht

en: Lock the layout of the panels
et: Paneelide paigutuse lukustamine

en: Maximum text width index (0 means unlimited)
et: Teksti maksimaalse laiuse indeks (0 tähendab piiramatu)

en: Maximum textlines (0 means unlimited)
et: Tekstiridade maksimaalne arv (0 tähendab piiramatu)

en: More Search Tools
et: Rohkem otsingutööriistu

en: New tab will be open after last one
et: Uus kaart avatakse viimase kaardi järel

en: New windows:
et: Uued aknad:

en: No Bluetooth devices found
et: Bluetoothi-seadmeid ei leitud

en: No MTP-compatible devices found
et: MTP-ga ühilduvaid seadmeid ei leitud

en: No items matching the filter
et: Filtrile ei vasta ükski element

en: No items matching the search
et: Otsingule ei vasta ükski element

en: No limit
et: Piiramata

en: No previews
et: Eelvaatlus välja lülitatud

en: No recently used items
et: Viimati kasutatud elemente pole

en: No relevant network resources found
et: Asjakohaseid võrguressursse ei leitud

en: No shared folders found
et: Jagatud katalooge ei leitud

en: No tags
et: Silte pole

en: One or more files on this device are open within an application.
et: Vähemalt üks selle seadme failidest on rakenduses avatud.

en: One or more files on this device are opened in application <application>"%2"</application>. | One or more files on this device are opened in following applications: <application>%2</application>.
et[0]: Vähemalt üks selle seadme failidest on avatud rakenduses <application>%2</application>.
et[1]: Vähemalt üks selle seadme failidest on avatud järgmistes rakendustes: <application>%2</application>

en: Open in application
et: Avatakse rakenduses

en: Position of columns
et: Veergude asend

en: Preview size
et: Eelvaatluse suurus

en: Previews shown
et: Eelvaatluste näitamine

en: Recently Closed Tabs
et: Viimati suletud kaardid

en: Recursive directory size limit
et: Rekursiivne kataloogi suuruse piirang

en: Reload
et: Laadi uuesti

en: Remember open folders and tabs
et: Avatud kataloogide ja kaartide meeldejätmine

en: Rename inline
et: Elemendi kohapeal ümbernimetamine

en: Run script
et: Käivitatakse skript

en: Running Dolphin as root can be dangerous. Please be careful.
et: Dolphini käivitamine administraatorina võib kujutada ohtu. Ole ettevaatlik.

en: Search
et: Otsing

en: Search for %1
et: %1 otsimine

en: Search for %1 in %2
et: %1 otsimine asukohas %2

en: Search...
et: Otsing ...

en: Select Remote Charset
et: Kaugkodeeringu valimine

en: Select all items matching this pattern:
et: Kõigi järgmise mustriga sobivate elementide valimine:

en: Should an externally called folder open in a new tab in an existing Dolphin instance
et: Kas väljast avatav kataloog avada töötava Dolphini isendi uuel kaardil

en: Should the URL be editable for the user
et: Kas kasutajal peaks olema võimalus redigeerida URL-e

en: Should the filter bar be shown
et: Kas näidata filtririba

en: Should the full path be shown in the title bar
et: Kas näidata tiitliribal täielikku asukohta

en: Should the full path be shown inside the location bar
et: Kas näidata asukoharibal täielikku asukohta

en: Should the view properties be used for all folders
et: Kas kasutada vaate omadusi kõigi kataloogide puhul

en: Show &Terminal Panel
et: Näita &terminalipaneeli

en: Show 'Add to Places' in context menu.
et: Asukohtadesse lisamise käsu näitamine kontekstimenüüs

en: Show 'Copy Location' in context menu.
et: Asukoha kopeerimise käsu näitamine kontekstimenüüs

en: Show 'Copy To' and 'Move To' commands in context menu
et: Kopeerimis- ja liigutamiskäsu näitamine kontekstimenüüs

en: Show 'Duplicate Here' in context menu.
et: Kloonimiskäsu näitamine kontekstimenüüs

en: Show 'Open Terminal' in context menu.
et: Terminali avamise käsu näitamine kontekstimenüüs

en: Show 'Open in New Tab' and 'Open in New Tabs' in context menu.
et: Uuel kaardil avamise käskude näitamine kontekstimenüüs

en: Show 'Open in New Window' in context menu.
et: Uues aknas avamise käsu näitamine kontekstimenüüs

en: Show 'Sort By' in context menu.
et: Sorteerimisvalikute näitamine kontekstimenüüs

en: Show 'View Mode' in context menu.
et: Vaaterežiimi näitamine kontekstimenüüs

en: Show selection toggle
et: Valikulüliti näitamine

en: Show the space information in the statusbar
et: Ruumiteabe näitamine olekuribal

en: Show the statusbar
et: Olekuriba näitamine

en: Show tooltips
et: Kohtspikrite näitamine

en: Show zoom slider in the statusbar
et: Suurendusliuguri näitamine olekuribal

en: Skip previews for local files above:
et: Eelvaatlust ei näidata kohalikel failidel, mis on suuremad kui:

[ctx: Sort ascending]
en: A-Z
et: A-Y

[ctx: Sort ascending]
en: Ascending
et: Kasvav

[ctx: Sort ascending]
en: Lowest First
et: Madalaim esimesena

[ctx: Sort ascending]
en: Oldest First
et: Vanim esimesena

[ctx: Sort ascending]
en: Smallest First
et: Väikseim esimesena

[ctx: Sort descending]
en: Descending
et: Kahanev

[ctx: Sort descending]
en: Highest First
et: Kõrgeim esimesena

[ctx: Sort descending]
en: Largest First
et: Suurim esimesena

[ctx: Sort descending]
en: Newest First
et: Uusim esimesena

[ctx: Sort descending]
en: Z-A
et: Y-A

en: Split the view into two panes
et: Vaate poolitamine kaheks paneeliks

en: Stop
et: Peata

en: Terminal cannot be shown because Konsole is not installed. Please install it and then reopen the panel.
et: Terminali ei saa avada, sest Konsooli pole paigaldatud. Palun paigalda see ja ava siis paneel uuesti.

en: Text completion mode of the URL Navigator
et: URL-i navigaatori tekstilõpetamise režiim

en: Text width index
et: Teksti laiuse indeks

en: The Trash was emptied.
et: Prügikast on tühjendatud.

en: The program '%1' is still running in the Terminal panel. Are you sure you want to quit?
et: Terminalis töötab veel '%1'. Kas tõesti väljuda?

en: Timestamp since when the view properties are valid
et: Ajatempel, mil vaate omadused kehtivad

en: Trash Emptied
et: Prügikast on tühi

en: Trash is empty
et: Prügikast on tühi

en: Unselect all items matching this pattern:
et: Kõigi järgmise mustriga sobivate elementide valiku tühistamine:

en: Use auto-expanding folders for all view types
et: Automaatselt avanevate kataloogide kasutamine kõigi vaatetüüpide korral

en: Use system font
et: Süsteemse fondi kasutamine

en: Use tab for switching between right and left split
et: Parema ja vasaku poole vahel saab liikuda tabeldusklahviga

[ctx: Used as a noun, i.e. 'Here is the zoom level:']
en: Zoom:
et: Suurendus:

en: View options:
et: Vaate valikud:

en: Warning
et: Hoiatus

en: What
et: Mis

en: When deactivated, turning off split view will close the inactive pane
et: Märkimata jätmisel sulgeb jagatud vaate väljalülitamine mitteaktiivse paneeli

en: Whether or not content count is used as directory size
et: Kas sisu arvestada kataloogi suuruse juures või mitte

en: You have multiple tabs open in this window, are you sure you want to quit?
et: Praegu on selles aknas rohkem kui üks kaart avatud. Kas oled kindel, et soovid selle sulgeda?

en: You have unsaved changes. Do you want to apply the changes or discard them?
et: Sul on salvestamata muudatusi. Kas salvestada muudatused või unustada need?

en: Zoom
et: Suurendus

en: Zoom To Default
et: Vaikimisi suurendus

[ctx: action:button]
en: Content
et: Sisu

[ctx: action:button]
en: Filename
et: Failinimi

[ctx: action:button]
en: From Here
et: Siin

[ctx: action:button]
en: From Here (%1)
et: Alates siit (%1)

[ctx: action:button]
en: Limit search to '%1' and its subfolders
et: Otsingu piiramine "%1" ja selle alamkataloogidega

[ctx: action:button]
en: Save this search to quickly access it again in the future
et: Salvesta otsing võimalikuks kiireks kasutamiseks edaspidi

[ctx: action:button]
en: Search in your home directory
et: Otsing kodukataloogis

[ctx: action:button]
en: Your files
et: Sinu failid

[ctx: description of kuserfeedback data source provided by dolphin]
en: A subset of Dolphin settings.
et: Osa Dolphini seadistusi

[ctx: description of kuserfeedback data source provided by dolphin]
en: Count of available Network Shares
et: Saadaolevate võrguketaste arv

en: if true we use short relative dates, if not short dates
et: Märkimisel näidatakse lühikesi suhtelisi kuupäevi, muidu lühikesi absoluutseid

[ctx: name of kuserfeedback data source provided by dolphin]
en: Places
et: Asukohad

[ctx: name of kuserfeedback data source provided by dolphin]
en: Settings
et: Seadistused

[ctx: option:check]
en: Open folders during drag operations
et: Kataloogide avamine lohistamisel

[ctx: option:check]
en: Rename inline
et: Elemendi kohapeal ümbernimetamine

[ctx: option:check]
en: Switch between split views panes with tab key
et: Liikumine poolitatud vaadete vahel tabeldusklahviga

[ctx: option:check]
en: Turning off split view closes active pane
et: Poolitatud vaate väljalülitamine sulgeb aktiivse paneeli

[ctx: option:radio]
en: After current tab
et: Aktiivse kaardi järel

[ctx: option:radio]
en: Alphabetical, case insensitive
et: Tähestiku järgi, tõstutundetu

[ctx: option:radio]
en: Alphabetical, case sensitive
et: Tähestiku järgi, tõstutundlik

[ctx: option:radio]
en: At end of tab bar
et: Kaardiriba lõpus

[ctx: option:radio]
en: Natural
et: Loomulik

[ctx: option:radio]
en: Number of items
et: Elementide arv

[ctx: option:radio]
en: Size of contents, up to
et: Sisu suurus kuni:

[ctx: option:radio as in absolute date]
en: Absolute (e.g. '%1')
et: Absoluutne (nt "%1")

[ctx: option:radio as in relative date]
en: Relative (e.g. '%1')
et: Suhteline (nt "%1")

en: pause
et: paus

en: play
et: esita
