gwenview - en to et translation catalogue (411 entries)

en: %1 file | %1 files
et[0]: %1 fail
et[1]: %1 faili

en: %1 folder | %1 folders
et[0]: %1 kataloog
et[1]: %1 kataloogi

en: &Checkerboard background
et: &Malelauataust

en: &File
et: &Fail

en: &Fit image to page
et: &Mahutatakse lehele

en: &No scaling
et: &Ei skaleerita

en: &Rating
et: &Hinnang

en: &Scale to:
et: Mastaa&p:

en: &Settings
et: &Seadistused

en: &Solid color background:
et: Ü&htlast värvi taust:

en: &Stop
et: &Stopp

en: &View
et: &Vaade

[ctx: (qtundo-format)]
en: Flip
et: Pea peale pööramine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror
et: Peegeldamine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Resize
et: Suuruse muutmine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rotate Left
et: Pööramine vasakule

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rotate Right
et: Pööramine paremale

[ctx: (qtundo-format)]
en: Transform
et: Teisendamine

en: <b>Thumbnail Bar</b>
et: <b>Pisipildiriba</b>

en: <i>Type text or click the items below to customize the format</i>
et: <i>Kirjuta tekst või klõpsa allasuvatele elementidele vormingu kohandamiseks</i>

[ctx: @action]
en: Assuming that the image format won't be changed and
    for lossy images using the value set in 'Lossy image save quality'.
et: Eeldusel, et failivorming jääb samaks ja kadudega salvestamise puhul kasutatakse seadetes määratud kvaliteeti.

[ctx: @action]
en: Dark Mode
et: Tume kujundus

[ctx: @action]
en: Edit Tags
et: Muuda silte

[ctx: @action]
en: Exit Full Screen
et: Välju täisekraanist

[ctx: @action]
en: Follow color scheme
et: Värviskeemi järgi

[ctx: @action]
en: Light Mode
et: Hele kujundus

[ctx: @action]
en: Neutral Mode
et: Neutraalne kujundus

[ctx: @action]
en: Properties
et: Omadused

[ctx: @action]
en: Sidebar
et: Külgriba

[ctx: @action]
en: Start Page
et: Avalehekülg

[ctx: @action Go to first image]
en: First
et: Esimene

[ctx: @action Go to last image]
en: Last
et: Viimane

[ctx: @action Go to next image]
en: Next
et: Järgmine

[ctx: @action Go to previous image]
en: Previous
et: Eelmine

[ctx: @action Open Recent menu]
en: Clear List
et: Puhasta loend

[ctx: @action Rating value of zero]
en: Zero
et: Null

[ctx: @action Recent Files view]
en: Add Containing Folder to Places
et: Lisa sisaldav kataloog asukohtadesse

[ctx: @action Recent Files view]
en: Forget All Files
et: Unusta kõik failid

[ctx: @action Recent Files view]
en: Forget This File
et: Unusta see fail

[ctx: @action Recent Folders view]
en: Add Folder to Places
et: Lisa kataloog asukohtadesse

[ctx: @action Recent Folders view]
en: Forget All Folders
et: Unusta kõik kataloogid

[ctx: @action Recent Folders view]
en: Forget This Folder
et: Unusta see kataloog

[ctx: @action Share images]
en: Share
et: Jaga

[ctx: @action opens crop, rename, etc.]
en: Show Editing Tools
et: Redigeerimistööriistade näitamine

[ctx: @action reload the currently viewed image]
en: Reload
et: Laadi uuesti

[ctx: @action show more image meta info]
en: Show more details...
et: Näita lisateavet ...

[ctx: @action:button]
en: Copy
et: Kopeeri

[ctx: @action:button]
en: Deselect
et: Tühista valik

[ctx: @action:button]
en: Discard Changes and Reload
et: Unusta muudatused ja laadi uuesti

[ctx: @action:button]
en: Install Support for this Camera…
et: Paigalda selle kaamera tugi …

[ctx: @action:button]
en: Link
et: Lingi

[ctx: @action:button]
en: Move
et: Liiguta

[ctx: @action:button]
en: Rename
et: Muuda nime

[ctx: @action:button %1 protocol name]
en: Install Protocol Support for "%1"…
et: Paigalda protokolli "%1" tugi …

[ctx: @action:button %1 protocol name]
en: Search the Web for How to Install Protocol Support for "%1"…
et: Otsi veebist, kuidas paigaldada protokolli "%1" tugi …

[ctx: @action:button Zoom to fill (fit width or height), shown in status bar, keep it short please]
en: Fill
et: Täitmine

[ctx: @action:button Zoom to fit, shown in status bar, keep it short please]
en: Fit
et: Mahutamine

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Folder to Places
et: Lisa kataloog asukohtadesse

[ctx: @action:inmenu]
en: Date
et: Kuupäev

[ctx: @action:inmenu]
en: File Size
et: Failisuurus

[ctx: @action:inmenu]
en: Filename
et: Failinimi

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Date
et: Filtreerimine kuupäeva järgi

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Name
et: Filtreerimine nime järgi

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Rating
et: Filtreerimine hinnangu järgi

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Tag
et: Filtreerimine sildi järgi

[ctx: @action:inmenu]
en: Image Size
et: Pildi suurus

[ctx: @action:inmenu]
en: Rating
et: Hinnang

[ctx: @action:inmenu]
en: Sort By
et: Sorteerimine

[ctx: @action:inmenu]
en: Thumbnail Details
et: Pisipildi üksikasjad

[ctx: @action:inmenu Navigation Bar]
en: Edit Location
et: Muuda asukohta

[ctx: @action:inmenu Navigation Bar]
en: Replace Location
et: Asenda asukoht

[ctx: @action:inmenu Sort]
en: Descending
et: Alanev

[ctx: @action:inmenu Start a slideshow Dolphin context menu]
en: Start a Slideshow
et: Alusta slaidiseanssi

[ctx: @action:inmenu Start a slideshow Dolphin context menu]
en: Start a Slideshow with selected images
et: Alusta valitud piltidega slaidiseanssi

[ctx: @action:inmenu a spacer that aligns toolbar buttons with the sidebar]
en: Sidebar Alignment Spacer
et: Külgribalaiune tühikoht

[ctx: @action:intoolbar]
en: Annotate
et: Annoteeri

[ctx: @action:intoolbar Switch to file list]
en: Browse
et: Sirvi

[ctx: @action:intoolbar Switch to image view]
en: View
et: Vaata

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Date
et: Kuupäev

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Rating
et: Hinnang

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Size
et: Suurus

[ctx: @info]
en: <emphasis strong='true'>Saving <filename>%1</filename> failed:</emphasis><nl />%2
et: <emphasis strong='true'>Faili <filename>%1</filename> salvestamine nurjus:</emphasis><nl />%2

[ctx: @info]
en: Could not open file %1
et: Faili %1 avamine nurjus

[ctx: @info]
en: Could not open file for writing, check that you have the necessary rights in <filename>%1</filename>.
et: Faili avamine kirjutamiseks nurjus, kontrolli, kas sul on failile <filename>%1</filename> vajalikud õigused.

[ctx: @info]
en: Could not open file for writing.
et: Faili avamine kirjutamiseks nurjus.

[ctx: @info]
en: Could not overwrite file, check that you have the necessary rights to write in <filename>%1</filename>.
et: Faili ülekirjutamine nurjus, kontrolli, kas sul on failile <filename>%1</filename> vajalikud õigused.

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot display documents of type %1.
et: Gwenview ei saa näidata dokumente, mille tüüp on %1.

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot edit this kind of image.
et: Gwenview ei saa muuta seda tüüpi pilte.

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot save images as %1.
et: Gwenview ei saa salvestada pilte kui '%1'.

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot save this kind of documents.
et: Gwenview ei saa salvestada seda tüüpi dokumente.

[ctx: @info]
en: Loading image failed.
et: Pildi laadimine nurjus.

[ctx: @info]
en: Loading meta information failed.
et: Metainfo laadimine nurjus.

[ctx: @info]
en: No data to store.
et: Pole mingeid andmeid salvestada.

[ctx: @info]
en: One document could not be saved: | %1 documents could not be saved:
et[0]: Üht dokumenti ei saa salvestada:
et[1]: %1 dokumenti ei saa salvestada:

[ctx: @info]
en: This image has been modified. Reloading it will discard all your changes.
et: Pilti on muudetud. Taaslaadimine tühistab kõik tehtud muudatused.

[ctx: @info above install button when Kamera is not installed]
en: Support for your camera is not installed.
et: Sinu kaamera tuge pole paigaldatud.

[ctx: @info above install button, %1 protocol name]
en: The protocol support library for "%1" is not installed.
et: Protokolli "%1" tugiteeki pole paigaldatud.

[ctx: @info when failing to launch plasma-discover, %1 protocol name]
en: Opening Discover failed.<nl/>Please check if Discover is installed on your system, or use your system's package manager to install the protocol support library for "%1".
et: Discover'i avamine ebaõnnestus.<nl/>Vaata, et Discover oleks süsteemis paigaldatud, või paigalda protokolli "%1" tugiteek oma süsteemi paketihalduri abil.

[ctx: @info when failing to open the appstream URL]
en: Opening Discover failed.<nl/>Please check if Discover is installed on your system, or use your system's package manager to install "Kamera" package.
et: Discover'i avamine ebaõnnestus.<nl/>Vaata, et Discover oleks süsteemis paigaldatud, või paigalda pakett "Kamera" oma süsteemi paketihalduri abil.

[ctx: @info:progress saving all image changes]
en: Saving...
et: Salvestamine...

[ctx: @info:status %1 current document index, %2 total documents]
en: %1 of %2
et: %1 / %2

[ctx: @info:status %1 number of selected documents, %2 total number of documents, %3 total filesize of selected documents]
en: Selected %1 of %2 (%3)
et: Valitud %1 / %2 (%3)

[ctx: @info:status Image files]
en: %1 image | %1 images
et[0]: %1 pilt
et[1]: %1 pilti

[ctx: @info:status Video files]
en: %1 video | %1 videos
et[0]: %1 video
et[1]: %1 videot

[ctx: @info:tooltip]
en: Assign this tag to all selected images
et: Sildi omistamine kõigile valitud piltidele

[ctx: @info:tooltip]
en: Browse folders for images
et: Kataloogide piltide sirvimine

[ctx: @info:tooltip]
en: Close
et: Sulge

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure full screen mode
et: Täisekraanirežiimi seadistamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Fit image into the viewing area
et: Pildi mahutamine vaatealasse

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to first image
et: Liikumine esimesele pildile

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to last image
et: Liikumine viimasele pildile

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to next image
et: Liikumine järgmisele pildile

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to previous image
et: Liikumine eelmisele pildile

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide sidebar
et: Külgriba peitmine

[ctx: @info:tooltip]
en: Open the start page
et: Avalehekülje avamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate image to the left
et: Pildi pööramine vasakule

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate image to the right
et: Pildi pööramine paremale

[ctx: @info:tooltip]
en: Save all modified images
et: Salvesta kõik muudetud pildid

[ctx: @info:tooltip]
en: Show sidebar
et: Külgriba näitamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Trash
et: Viskamine prügikasti

[ctx: @info:tooltip]
en: View selected images
et: Valitud piltide vaatamine

[ctx: @info:tooltip for a button, %1 protocol name]
en: Launch Discover to install the protocol support library for "%1"
et: Ava protokolli "%1" tugiteegi paigaldamiseks Discover

[ctx: @info:usagetip above install button]
en: After finishing the installation process, restart this Importer to continue.
et: Pärast paigaldamist tuleb jätkamiseks see importija taaskäivitada.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This toggles a small bar showing all the other images in the current folder. Selecting one of them changes the currently viewed image.</para><para>Select multiple images at the same time to see them side by side.</para><para>The bar can optionally be moved to the right side of the screen and contain multiple rows of images; <link url='%1'>configure these options in the settings</link>.</para>
et: <para>See lülitab sisse riba, mis näitab kõiki praeguse kausta pilte. Neist ühe valimine vahetab praegu näidatavat pilti.</para><para>Kui valid mitu pilti korraga, näidatakse neid kõrvuti.</para><para>Soovi korral saab <link url='%1'>seadetes määrata</link>, et pisipildiriba tuleks näidata hoopis püstiselt akna paremas servas ja et see peaks sisaldama mitu rida (või veergu) pilte.</para>

[ctx: @info:whatsthis for a button when Kamera is not installed]
en: You need Kamera installed on your system to read from the camera. Click here to launch Discover to install Kamera to enable protocol support for "camera:/" on your system.
et: Kaamerast lugemiseks peab süsteemis olema paigaldatud rakendus Kamera. Klõpsa siin, et avada Discover ja paigaldada Kamera, mis lisab süsteemile "camera:/" protokolli toe.

[ctx: @info:whatsthis for a button, %1 protocol name]
en: Click here to launch Discover to install the missing protocol support library to enable the protocol support for "%1:/" on your system.
et: Klõpsa siin, et avada Discover ja paigaldada puuduv protokolli tugiteek, mis lisab süsteemile "%1:/" protokolli toe

[ctx: @info:whatsthis, %1 the action's text]
en: <para>This fits the image into the available viewing area:<list><item>Images that are bigger than the viewing area are displayed at a smaller size so they fit.</item><item>Images that are smaller than the viewing area are displayed at their normal size. If smaller images should instead use all of the available viewing area, turn on <emphasis>Enlarge smaller images</emphasis> <link url='%2'>in the settings</link>.</item></list></para><para>If "%1" is already enabled, pressing it again will switch it off and the image will be displayed at its normal size instead.</para><para>"%1" is the default zoom mode for images. This can be changed so images are displayed at a previous zoom value instead <link url='%2'>in the settings</link>.</para>
et: <para>See sobitab pildi saadaolevasse vaatealasse:<list><item>Vaatealast suuremad pildid kuvatakse väiksemalt, et nad ära mahuks.</item><item>Vaatealast väiksemad pildid kuvatakse nende tavasuuruses. Kui väiksemad pildid peaksid selle asemel täitma kogu saadaoleva vaateala, märgi <link url='%2'>seadetes</link> ruut <emphasis>Väiksemaid pilte suurendatakse</emphasis>.</item></list></para><para>Kui "%1" on juba sisse lülitatud, siis siin uuesti klõpsamine lülitab selle välja, nii et pilt kuvatakse taas oma tavasuuruses.</para><para>"%1" on piltide vaikimisi suurendusrežiim. Seda saab <link url='%2'>seadetes</link> muuta, nii et pilte kuvatakse kas eelmise pildi puhul kasutatud suurendusega või suurendusega, millega sama pilti viimati vaadati.</para>

[ctx: @item:inmenu]
en: Background Color Mode
et: Taustavärvi režiim

[ctx: @item:inmenu toggle loop in slideshow]
en: Loop
et: Kordus

[ctx: @item:inmenu toggle random order in slideshow]
en: Random
et: Juhuslik

[ctx: @item:intable]
en: Comment
et: Kommentaar

[ctx: @item:intable]
en: File Size
et: Failisuurus

[ctx: @item:intable]
en: File Time
et: Faili aeg

[ctx: @item:intable]
en: Image Size
et: Pildi suurus

[ctx: @item:intable Image file name]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @label]
en: %1 file selected | %1 files selected
et[0]: %1 fail valitud
et[1]: %1 faili valitud

[ctx: @label]
en: %1 folder selected | %1 folders selected
et[0]: %1 kataloog valitud
et[1]: %1 kataloogi valitud

[ctx: @label. The two parameters are strings like '2 folders' and '1 file'.]
en: %1 and %2 selected
et: %1 ja %2 valitud

[ctx: @label:listbox]
en: Aspect ratio:
et: Proportsioon:

[ctx: @label:spinbox]
en: Position:
et: Asukoht:

[ctx: @label:spinbox]
en: Size:
et: Suurus:

[ctx: @option:Perceptual rendering intent]
en: Perceptual
et: Pertseptuaalne

[ctx: @option:Relative Colorimetric rendering intent]
en: Relative Colorimetric
et: Suhteline kolorimeetriline

[ctx: @option:check]
en: Advanced settings
et: Muud seadistused

[ctx: @option:check]
en: Preserve aspect ratio
et: Proportsiooni säilitamine

[ctx: @option:radio action on mouse wheel]
en: Browse
et: Sirvimine

[ctx: @option:radio action on mouse wheel]
en: Scroll
et: Kerimine

[ctx: @option:radio action on mouse wheel]
en: Zoom
et: Suurendus

[ctx: @title actions category]
en: Edit
et: Muutmine

[ctx: @title actions category]
en: File
et: Fail

[ctx: @title actions category - means actions changing image]
en: Edit
et: Muutmine

[ctx: @title actions category - means actions changing smth in interface]
en: Edit
et: Muutmine

[ctx: @title actions category - means actions changing smth in interface]
en: View
et: Vaade

[ctx: @title:column]
en: Property
et: Omadus

[ctx: @title:column]
en: Value
et: Väärtus

[ctx: @title:group]
en: Image Information
et: Pilditeave

[ctx: @title:group General info about the image]
en: General
et: Üldine

[ctx: @title:menu submenu for actions that open configuration dialogs]
en: Configure
et: Seadistamine

[ctx: @title:window]
en: Image Information
et: Pilditeave

[ctx: @title:window]
en: Import Finished
et: Import on lõpetatud

[ctx: @title:window]
en: Open Image
et: Pildi avamine

[ctx: @title:window]
en: Rename
et: Nime muutmine

[ctx: @title:window]
en: Save Image
et: Pildi salvestamine

[ctx: @title:window %1 file name]
en: Copy %1
et: %1 kopeerimine

[ctx: @title:window %1 file name]
en: Link %1
et: %1 linkimine

[ctx: @title:window %1 file name]
en: Move %1
et: %1 liigutamine

[ctx: @title:window %1 number of images]
en: Copy %1 image | Copy %1 images
et[0]: %1 pildi kopeerimine
et[1]: %1 pildi kopeerimine

[ctx: @title:window %1 number of images]
en: Link %1 image | Link %1 images
et[0]: %1 pildi linkimine
et[1]: %1 pildi linkimine

[ctx: @title:window %1 number of images]
en: Move %1 image | Move %1 images
et[0]: %1 pildi liigutamine
et[1]: %1 pildi liigutamine

[ctx: @title:window Annotate [filename]]
en: Annotate %1
et: Annoteerimine: %1

en: A list of filename extensions Gwenview should not try to
                load. We exclude *.new as well because this is the extension
                used for temporary files by KSaveFile.
et: Faililaiendite nimekiri, mida Gwenview ei peaks laadima.
                Välja jäetakse ka failid laiendiga *.new,
                sest need on salvestamisel kasutatavad ajutised failid.

[ctx: A number of thumbnail actions to show]
en: None
et: Nuppe ei näidata

en: A starting file or folders
et: Fail või kataloogid, kus tööd alustatakse

en: Add Filter
et: Lisa filter

en: Add tag
et: Sildi lisamine

en: Advanced
et: Muu

en: All buttons
et: Kõik nupud

en: Always
et: Alati

en: An Image Viewer
et: Pildinäitaja

en: Animations:
et: Animatsioonid:

en: Apply only the profile embedded in the image file
et: Ainult pildifaili põimitud profiili rakendamine

en: Assume that system-wide color correction already applies monitor profile.
et: Eeldatakse, etmonitori profiilile on juba rakendatud süsteemne värvikorrektsioon.

en: Autofit each image
et: Kõigi piltide automaatne sobitamine

en: Automatically play
et: Automaatne taasesitus

en: Black
et: Must

en: Browsing by tags is not available. Make sure Nepomuk is properly installed on your computer.
et: Sirvimine siltide järgi ei ole võimalik. Kontrolli, kas Nepomuk on ikka sinu arvutisse korrektselt paigaldatud.

en: Cancel
et: Loobu

en: Centimeters
et: cm

en: Click on a red eye and choose a size, or double-click to correct instantly.
et: Klõpsa punasel silmal ja vali suurus või tee topeltklõps koheseks korrigeerimiseks.

en: Color profile:
et: Värviprofiil:

en: Configure
et: Seadista

en: Copy Here
et: Kopeeri siia

en: Copyright 2000-2022 Gwenview authors
et: Autoriõigus 2000-2022: Gwenview autorid

en: Could not create destination folder.
et: Sihtkataloogi loomine nurjus.

en: Could not create temporary upload folder.
et: Ajutise üleslaadimiskataloogi loomine nurjus.

en: Could not load document %1
et: Dokumendi %1 laadimine nurjus

en: Create Folder...
et: Loo kataloog...

en: Crop
et: Kärbi

en: Current Image
et: Aktiivne pilt

en: Current Maintainer
et: Praegune hooldaja

en: Current image modified
et: Aktiivne pilt muudetud

en: Current size:
et: Praegune suurus:

en: Dark gray texture
et: Tumehall tekstuur

en: Date <=
et: Kuupäev <=

en: Date =
et: Kuupäev =

en: Date >=
et: Kuupäev >=

en: Defines how colors are rendered when your display
                uses an ICC color profile and an image has colors that do not
                fit within the profile's color gamut. "Perceptual" will scale
                the colors of the entire image so that they all fit within the
                display's capabilities. "Relative" will squash only the colors
                that cannot be displayed, and leave the other colors alone.
et: Määrab, kuidas renderdada värve, kui sinu kuva kasutab
                ICC värviprofiili, sinu pildil on aga värve, mis ei mahu
                profiili värviruumi. "Pertseptuaalne" skaleerib kogu pildi
                värve, et need sobiksid kuva pakutavate võimalustega.
                "Suhteline" surub kokku ainult värve, mida ei saa kuvada,
                ja jätab teised värvid puutumata.

en: Defines what happens when going to image B after
                having zoomed in on an area of image A.  If set to Autofit,
                image B is zoomed out to fit the screen.  If set to KeepSame,
                all images share the same zoom and position: image B is set
                to the same zoom parameters as image A (and if these are
                changed, image A will then be displayed with the updated zoom
                and position).  If set to Individual, all images remember
                their own zoom and position: image B is initially set to the
                same zoom parameters as image A, but will then remember its
                own zoom and position (if these are changed, image A will NOT
                be displayed with the updated zoom and position).
et: Siin saab määrata, mis juhtub pildiga B pärast seda,
                kui pilti A on suurendatud. Kui valida automaatne sobitamine,
                vähendatakse pilti B ekraanile sobimiseks. Kui valida sama
                säilitamine, on kõigil piltidel sama suurendus ja asukoht: pildile
                B määratakse sama suurendus nagu pildile A (ja kui neid
                muudetakse, kuvatakse pilti A värskendatud suurenduse ja
                asukohaga). Kui valida pildikaupa, siis jätavad kõik pildid meelde
                oma suurenduse ja asukoha: pildile B määratakse algul sama
                suurendus nagu pildile A, aga seejärel säilitab see enda suurenduse
                ja asukohas (kui neid muudetakse, siis pilti A EI KUVATA
                värskendatud suurenduse ja asukohaga).

en: Delete the imported document from the device? | Delete the %1 imported documents from the device?
et[0]: Kas kustutada imporditud dokument seadmelt?
et[1]: Kas kustutada %1 imporditud dokumenti seadmelt?

en: Delete the skipped document from the device? | Delete the %1 skipped documents from the device?
et[0]: Kas kustutada vahele jäetud dokument seadmest?
et[1]: Kas kustutada %1 vahele jäetud dokumenti seadmest?

en: Description
et: Kirjeldus

en: Developer
et: Arendaja

en: Device UDI
et: Seadme UDI

en: Discard Changes
et: Unusta kõik muutused

en: Display slide show images in random order
et: Slaidiseansi piltide näitamine juhuslikus järjekorras

en: Edit
et: Muuda

en: Enable this option if you do not have a lot of disk space. This will avoid storing thumbnails on disk and will prefer embedded thumbnails of lower quality that are faster to load, if available.
et: See tasuks sisse lülitada, kui sul napib kettaruumi. See väldib pisipiltide salvestamist kettale ja eelistab võimaluse korral kehvema kvaliteediga pisipilte, mille laadimine läheb kiiremini.

en: Enlarge smaller images
et: Väiksemaid pilte suurendatakse

en: Enter the import destination
et: Importimise sihtkoht

en: Error while sharing: %1
et: Tõrge jagamisel: %1

en: Failed to create %1 destination subfolder. | Failed to create %1 destination subfolders.
et[0]: %1 sihtalamkataloogi loomine nurjus.
et[1]: %1 sihtalamkataloogi loomine nurjus.

en: Failed to create subfolders:
et: Alamkataloogide loomine nurjus:

en: Failed to delete the document:
    %2 | Failed to delete documents:
    %2
et[0]: Dokumendi kustutamine nurjus:
    %2
et[1]: Dokumentide kustutamine nurjus:
    %2

en: Failed to import %1 document. | Failed to import %1 documents.
et[0]: %1 dokumendi import nurjus.
et[1]: %1 dokumendi import nurjus.

en: Failed to import documents:
et: Dokumentide import nurjus:

en: File Operations
et: Failioperatsioonid

en: Flip
et: Pööra pea peale

en: Folders
et: Kataloogid

en: Fullscreen background:
et: Täisekraani taust:

en: General
et: Üldine

en: Go Back to the Document List
et: Dokumendiloendis tagasi

en: Go back to the original
et: Tagasi originaali juurde

en: Go to first modified image
et: Mine esimesele muudetud pildile

en: Go to it
et: Mine

en: Go to the First Document
et: Esimese dokumendi juurde

en: Go to the Last Document
et: Viimase dokumendi juurde

en: Gwenview Importer
et: Gwenview importija

en: Gwenview cannot save images in '%1' format.
et: Gwenview ei saa salvestada pilte '%1' vormingus.

en: Gwenview does not know how to display this kind of document
et: Gwenview ei tea, kuidas seda dokumenti kuvada

en: Height
et: Kõrgus

en: Height:
et: Kõrgus:

en: Hide menu bar
et: Menüüriba peitmine

en: History has been disabled.
et: Ajalugu on välja lülitatud

en: History:
et: Ajalugu:

en: Horizontal
et: Rõhtne

en: If you quit now, your changes will be lost.
et: Kui praegu väljud, lähevad kõik muutused kaotsi.

en: Ignore
et: Eira

en: Image Information
et: Pilditeave

en: Image Operations
et: Pilditoimingud

en: Image Position
et: Pildi asukoht

en: Image Settings
et: Pildi seadistused

en: Image View
et: Pildivaade

en: Image quality:
et: Pildi kvaliteet:

en: Import All
et: Impordi kõik

en: Import Selected
et: Impordi valitud

en: Import more Documents
et: Impordi veel dokumente

en: Importing documents...
et: Dokumentide import...

en: Inches
et: tolli

en: Index representing selected ratio in the Advanced settings combobox
et: Indeks, mis esindab valitud proportsiooni muude seadistuste liitkastis

en: Information
et: Teave

en: Interval between images (in seconds)
et: Intervall piltide vahel (sekundites)

en: Interval:
et: Intervall:

en: Invalid source folder.
et: Vigane lähtekataloog.

en: Keep
et: Hoia alles

en: Keep aspect ratio
et: Proportsiooni säilitamine

en: Keep ratio
et: Proportsioon säilitatakse

en: Keep same zoom and position
et: Sama suurenduse ja asukoha säilitamine

en: Landscape
et: Rõhtpaigutus

en: Last used crop ratio height when Advanced Settings enabled
et: Viimati kasutatud kärpimise kõrgus, kui muud seadistused olid lubatud

en: Last used crop ratio width when Advanced Settings enabled
et: Viimati kasutatud kärpimise laius, kui muud seadistused olid lubatud

en: Last visited: %1
et: Viimati külastatud: %1

en: Link Here
et: Lingi siia

en: Listing content of:
et: Sisu näitamine:

en: Loading <filename>%1</filename> failed
et: Faili <filename>%1</filename> laadimine nurjus

en: Loop
et: Kordus

en: Loop on images
et: Piltide kordamine

en: Lossy image save quality:
et: Kadudega salvestamise kvaliteet:

en: Low resource usage mode
et: Vähese ressursikasutusega töörežiim

en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Millimeters
et: mm

en: Mirror
et: Peegelda

en: Missing required source folder argument.
et: Nõutav lähtekataloogi argument puudub.

en: Mouse wheel behavior:
et: Hiireratta käitumine

en: Move Here
et: Liiguta siia

en: Name contains
et: Nimi sisaldab

en: Name does not contain
et: Nimi ei sisalda

en: Never
et: Mitte kunagi

en: New size:
et: Uus suurus:

en: Next
et: Järgmine

en: Next modified image
et: Järgmine muudetud pilt

en: No document selected
et: Dokumenti pole valitud

en: None
et: Puudub

en: Not Tagged
et: Sildistamata

en: Notify after reaching the last image:
et: Viimase pildi järel teavituse näitamine:

en: One document has been imported. | %1 documents have been imported.
et[0]: Imporditi üks dokument.
et[1]: Imporditi %1 dokumenti.

en: One document has been skipped because it had already been imported. | %1 documents have been skipped because they had already been imported.
et[0]: Üks dokument jäeti vahele, sest see oli juba imporditud.
et[1]: %1 dokumenti jäeti vahele, sest need olid juba imporditud.

en: One image has been modified. | %1 images have been modified.
et[0]: Üks pilt on muudetud.
et[1]: %1 pilti on muudetud.

en: One image modified | %1 images modified
et[0]: Üks pilt muudetud
et[1]: %1 pilti muudetud

en: One of them has been renamed because another document with the same name had already been imported. | %1 of them have been renamed because other documents with the same name had already been imported.
et[0]: Üks neist nimetati ümber, sest sama nimega dokument oli juba imporditud.
et[1]: %1 neist nimetati ümber, sest sama nimega dokumendid olid juba imporditud.

en: Only during slideshows
et: Ainult slaidiseansi ajal

en: Open Containing Folder
et: Ava sisaldav kataloog

en: Open With
et: Ava rakendusega

en: Operations
et: Toimingud

en: Orientation:
et: Suund:

en: Original extension
et: Algne laiend

en: Original extension, in lower case
et: Algne laiend väiketähtedega

en: Original filename
et: Originaalfaili nimi

en: Original filename, in lower case
et: Originaalfaili nimi väiketähtedega

en: Other Application...
et: Muu rakendus...

en: Pause Slideshow
et: Slaidiseanss pausile

en: Per image zoom and position
et: Pildikaupa suurendus ja asukoht

en: Photo Importer
et: Fotoimportija

en: Places
et: Asukohad

en: Portrait
et: Püstpaigutus

en: Preview:
et: Eelvaatlus:

en: Previous
et: Eelmine

en: Previous modified image
et: Eelmine muudetud pilt

en: Print Image
et: Pildi trükkimine

en: Properties
et: Omadused

en: Quit
et: Välju

en: Random
et: Juhuslik

en: Rating <=
et: Hinnang <=

en: Rating =
et: Hinnang =

en: Rating >=
et: Hinnang >=

en: Rating:
et: Hinnang:

en: Recent Files
et: Viimati kasutatud failid

en: Recent Folders
et: Viimati kasutatud kataloogid

en: Redo
et: Tee uuesti

en: Reduce Red Eye
et: Kärbi punasilmsust

en: Remember folders and URLs
et: Kataloogid ja URL-id jäetakse meelde

en: Rename <filename>%1</filename> to:
et: <filename>%1</filename> saab nimeks:

en: Rename Format:
et: Ümbernimetamise vorming:

en: Rename documents automatically
et: Dokumentide automaatne ümbernimetamine

en: Rendering intent:
et: Renderdamisviis:

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Resize Image
et: Pildi suuruse muutmine

en: Restore
et: Taasta

en: Restrict crop to image ratio when Advanced Settings disabled
et: Kärpimise piiramine pildi proportsiooniga, kui muud seadistused on keelatud

en: Resume Slideshow
et: Slaidiseanss pausilt ära

en: Retry
et: Proovi uuesti

en: Rotate Left
et: Pööra vasakule

en: Rotate Right
et: Pööra paremale

en: Row count:
et: Ridade arv:

en: Save All
et: Salvesta kõik

en: Save All Changes
et: Salvesta kõik muutused

en: Save using another format
et: Salvesta teises vormingus

en: Scale all colors equally to fit them within the active color profile's color gamut
et: Kõik värvid skaleeritakse võrdselt, et need mahuksid aktiivse värviprofiili värviruumi

en: Scaling
et: Skaleerimine

en: Select Image Information to Display...
et: Vali näidatav pilditeave...

en: Select the documents to import
et: Imporditavate dokumentide valimine

en: Settings...
et: Seadistused...

en: Shooting date
et: Pildistamise kuupäev

en: Shooting time
et: Pildistamise kellaaeg

en: Show Bird's Eye View When Zoomed In
et: Ülevaate näitamine, kui tervet pilti pole näha

en: Show Thumbnails
et: Pisipiltide näitamine

en: Show failed files...
et: Näita nurjunud faile ...

en: Show failed subfolders...
et: Näita nurjunud alamkatalooge ...

en: Show selection button only
et: Ainult valikunupu näitamine

en: Show slideshow in fullscreen mode
et: Slaidiseanss täisekraanirežiimis

en: Show thumbnails
et: Pisipiltide näitamine

en: Show transparency with:
et: Läbipaistvuse näitamine:

en: Show videos
et: Videode näitamine

[ctx: Singular sentence is actually never used.]
en: Delete the imported or skipped document from the device? | Delete the %1 imported and skipped documents from the device?
et[0]: Kas kustutada imporditud või vahele jäetud dokument seadmest?
et[1]: Kas kustutada %1 imporditud ja vahele jäetud dokumenti seadmest?

en: Size:
et: Suurus:

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

[ctx: Slideshow interval in seconds]
en: %1 sec | %1 secs
et[0]: %1 sek
et[1]: %1 sek

en: Software
et: Tarkvara

en: Source folder
et: Lähtekataloog

en: Square
et: Ruut

en: Squash colors that don't fit within the active color profile's color gamut, leaving other colors untouched
et: Värvide kokkusurumine, mis ei mahu aktiivse värviprofiili värviruumi; teisi värve ei puudutata

en: Start Slideshow
et: Alusta slaidiseanssi

en: Start in fullscreen mode
et: Käivitamine täisekraanirežiimis

en: Start in slideshow mode
et: Käivitamine slaidiseansi režiimis

en: Stay There
et: Jään siia

en: Stop at last image of folder
et: Peatumine kataloogi viimase pildini jõudes

en: Surrounding background
et: Ümbritsev taust

en: Synchronize
et: Sünkroonimine

en: Tag Editor
et: Sildiredaktor

en: Tagged
et: Sildistatud

en: Tags
et: Sildid

en: Tags:
et: Sildid:

en: The device UDI, used to retrieve information about the device (name, icon...)
et: Seadme UDI, kasutatakse teabe hankimiseks seadme kohta (nimi, ikoon ...)

en: The percentage of memory used by Gwenview before it
                warns the user and suggest saving changes.
et: Mälu protsent, mida Gwenview võib kasutada, enne kui
                kasutajat hoiatatakse ja soovitatakse muudatused salvestada.

en: The quality level when saving images using lossy image formats such as JPEG, WEBP, AVIF, HEIF, and HEIC. Higher quality increases the file size.
et: Kvaliteeditase salvestamisel kadudega pildivormingutesse nagu JPEG, WEBP, AVIF, HEIF ja HEIC. Mida kõrgem kvaliteet, seda suurem failimaht.

en: The shared image link (<a href="%1">%1</a>) has been copied to the clipboard.
et: Jagatud pildi link (<a href="%1">%1</a>) kopeeriti lõikepuhvrisse.

en: This Screen
et: Aktiivne ekraan

en: This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.
et: See peidab menüüriba täielikult. Uuesti saab seda näha %1 abil.

en: Thumbnail actions:
et: Pisipildi toimingud:

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Thumbnails:
et: Pisipildid:

en: Too many arguments.
et: Liiga palju argumente.

en: Undo
et: Võta tagasi

[ctx: Verb]
en: Copy To...
et: Kopeeri...

[ctx: Verb]
en: Move To...
et: Liiguta...

[ctx: Verb]
en: Rename...
et: Nimeta ümber...

[ctx: Verb]
en: Trash
et: Viska prügikasti

[ctx: Verb: create link to the file where user wants]
en: Link To...
et: Lingi...

en: Vertical
et: Püstine

en: Videos:
et: Videod:

en: View Imported Documents with Gwenview
et: Vaata imporditud dokumente Gwenview'ga

en: What do you want to do now?
et: Mida nüüd ette võtta?

en: Width
et: Laius

en: You are now viewing the new document.
et: Vaatad praegu uut dokumenti.

en: You have modified many images. To avoid memory problems, you should save your changes.
et: Oled muutnud palju pilte. Mäluprobleemide vältimiseks tuleks muudatused salvestada.

en: You reached the first document, what do you want to do?
et: Jõudsid esimese dokumendini. Mida soovid edasi teha?

en: You reached the last document, what do you want to do?
et: Jõudsid viimase dokumendini. Mida soovid edasi teha?

en: Zoom mode:
et: Suurendusrežiim:

en: Zoom to Fit
et: Mahuta aknasse

en: Zoom to fill window by fitting to width or height
et: Suurendamine akna täitmiseks sobitades laiust või kõrgust

en: error
et: tõrge
