juk - en to et translation catalogue (317 entries)

en: %1 Format
et: %1 vorming

en: %1 to %2
et: %1 -> %2

[ctx: %1 will be a music tag category like Artist or Album]
en: %1 Options
et: Kategooria %1 valikud

[ctx: %1 will be the /path/to/file, %2 will be some string from Phonon describing the error]
en: JuK is unable to play the audio file<nl/><filename>%1</filename><nl/>for the following reason:<nl/><message>%2</message>
et: JuK ei suuda esitada helifaili<nl/><filename>%1</filename><nl/>järgmisel põhjusel:<nl/><message>%2</message>

en: &Add
et: L&isa

en: &Add category:
et: Lis&atakse kategooria:

en: &Artist name:
et: &Esitaja nimi:

en: &Bitrate:
et: &Bitikiirus:

en: &Comment:
et: &Kommentaar:

en: &Configure scrobbling...
et: &Seadista teadaandmist...

en: &Delete
et: &Kustuta

en: &Delete Cover
et: &Kustuta plaadiümbris

en: &Delete Covers
et: &Kustuta plaadiümbrised

en: &Delete files instead of moving them to the trash
et: Faili&d kustutatakse, mitte ei visata prügikasti

en: &Disable Random Play
et: &Keela juhuslik esitus

en: &Dock in System Tray
et: &Dokkimine süsteemisalve

en: &Empty Playlist...
et: &Tühi esitusnimekiri...

en: &File
et: &Fail

en: &File Renamer...
et: &Failide ümbernimetamine...

en: &Genre:
et: S&tiil:

en: &Guess Tag Information
et: Sildiinfo &oletamine

en: &Ignore this tag when renaming the file
et: Faili ümbernimetamisel &ignoreeritakse seda silti

en: &Length:
et: &Pikkus:

en: &Loop Playlist
et: E&situsnimekirja kordamine

en: &Modify
et: &Muuda

en: &Multimedia keys
et: &Multimeediaklahvid

en: &No keys
et: &Klahve pole

en: &Play
et: &Esitus

en: &Player
et: &Mängija

en: &Random Play
et: &Juhuslik esitus

en: &Remove
et: &Eemalda

en: &Rename File
et: &Nimeta fail ümber

en: &Rename...
et: &Nimeta ümber...

en: &Resize Playlist Columns Manually
et: &Esitusnimekirja veergude käsitsi seadmine

en: &Save
et: &Salvesta

en: &Search Playlist...
et: &Otsiv esitusnimekiri...

en: &Send to Trash
et: Vi&ska prügikasti

en: &Settings
et: &Seadistused

en: &Show Columns
et: &Näita veerge

en: &Standard keys
et: &Standardsed klahvid

en: &Stay in System Tray on Close
et: &Akna sulgemisel jäetakse JuK tööle ikoonina paneelil

en: &Stop
et: &Stopp

en: &Tag Guesser...
et: &Siltide arvamine...

en: &Tagger
et: Sil&distaja

en: &View
et: &Vaade

en: &View Cover
et: &Vaata plaadiümbrist

en: &Year:
et: &Aasta:

en: 1 item | %1 items
et[0]: 1 element
et[1]: %1 elementi

en: <All Artists>
et: <Kõik esitajad>

en: <b>1</b> file selected. | <b>%1</b> files selected.
et[0]: <b>1</b> valitud fail.
et[1]: <b>%1</b> valitud faili.

en: <br /><br /><i>Lyrics provided by <a href='%1'>LyricWiki</a></i>
et: <br /><br /><i>Sõnu vahendab <a href='%1'>LyricWiki</a></i>

en: <i>Loading...</i>
et: <i>Laadimine...</i>

en: <i>No file playing.</i>
et: <i>Ühtegi faili ei esitata.</i>

en: <qt><p>If this box is checked, files will be <b>permanently removed</b> instead of being placed in the Trash Bin.</p>
    
    <p><em>Use this option with caution</em>: Most filesystems are unable to reliably undelete deleted files.</p></qt>
et: <qt><p>Kui see valik on sisse lülitatud, <b>kustutatakse</b> failid <b>jäädavalt</b>, mitte ei visata prügikasti.</p>
    
    <p><em>Ole selle valikuga ettevaatlik</em>: enamik failisüsteeme ei paku usaldusväärset võimalust kustutatud failide taastamiseks.</p></qt>

en: <qt>Closing the main window will keep JuK running in the system tray. Use Quit from the File menu to quit the application.</qt>
et: <qt>Peaakna sulgemine jätab JuKi käima paneeli süsteemses salves. Rakenduse täielikuks sulgemiseks vali menüüst Fail->Välju.</qt>

en: <qt>These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.</qt>
et: <qt>Need failid <b>kustutatakse jäädavalt</b> su kõvakettalt.</qt>

en: <qt>These items will be moved to the Trash Bin.</qt>
et: <qt>Need failid visatakse prügikasti.</qt>

en: <span style='color:red'>Error while retrieving lyrics!</span>
et: <span style='color:red'>Tõrge sõnade hankimisel!</span>

[ctx: @title:window]
en: Album not Found
et: Albumit ei leitud

[ctx: @title:window]
en: Could not download cover art
et: Kaanepildi allalaadimine nurjus

[ctx: @title:window]
en: Cover not Available
et: Kaanepilti pole

en: About to delete selected files
et: Valitud failide kustutamine

en: Add Folder...
et: Lisa kataloog...

en: Add a new scheme
et: Lisa uus skeem

en: Add to Play Queue
et: Lisa esitusjärjekorda

en: Album &name:
et: Albumi &nimi:

en: Album '%1' not found.
et: Albumit '%1' ei leitud.

en: Album Tag
et: Albumi silt

en: Album cover manager
et: Albumi ümbrise haldur

en: Albums
et: Albumid

en: All Visible
et: Kõik nähtavad

en: Are you sure that you want to remove these items?
et: Oled sa kindel, et soovid need elemendid eemaldada?

en: Are you sure you want to delete these covers?
et: Kas oled kindel, et soovid need plaadiümbrised kustutada?

en: Are you sure you want to remove these playlists from your collection?
et: Kas oled kindel, et soovid need esitusnimekirjad kollektsioonist eemaldada?

en: Artist
et: Esitaja

en: Artist Tag
et: Esitaja silt

en: Artist:
et: Esitaja:

en: Artists
et: Esitajad

en: Assistant superhero, fixer of many things
et: Superkangelasest abiline, paljude asjade kordategija

en: Author, chief dork and keeper of the funk
et: Autor, põhivend ja rajalhoidja

en: Automagic track data guessing, bugfixes
et: Automaagiline rajainfo tuvastamine, veaparandused

en: Badly-needed tag editor bugfixes.
et: Hirmsasti vajalikud sildiredaktori veaparandused

en: Bitrate
et: Bitikiirus

en: Case Sensitive
et: Tõstutundlik

en: Changing Track Tags
et: Raja siltide muutmine

en: Co-conspirator in MusicBrainz wizardry
et: MusicBrainzi salakunsti kaasautor

en: Collection
et: Kogu

en: Collection List
et: Muusikakogu nimekiri

en: Comment
et: Kommentaar

en: Configure Shortcuts
et: Kiirklahvide seadistamine

en: Configure scrobbling...
et: Seadista teadaandmist...

en: Could not delete these files
et: Nende failide kustutamine nurjus

en: Could not delete these files.
et: Nende failide kustutamine nurjus.

en: Could not move these files to the Trash
et: Nende failide viskamine prügikasti nurjus

en: Could not save to file %1.
et: Faili %1 salvestamine nurjus.

en: Cover
et: Plaadiümbris

en: Cover Manager
et: Plaadiümbriste haldur

en: Cover fetched from <a href='https://last.fm/'>last.fm</a>.
et: <a href='https://last.fm/'>last.fm</a>-ist tõmmati kaanepilt.

en: Cover found
et: Leiti kaanepilt

en: Create Folder Playlist
et: Esitusnimekirja loomine

en: Create New Playlist
et: Esitusnimekirja loomine

en: Create Playlist From Selected Items...
et: Loo valitud elementidest esitusnimekiri...

en: Create Search Playlist
et: Esitusnimekirja loomine otsingust

en: Currently used file name schemes
et: Praegused failinimede skeemid

en: DCOP interface
et: DCOP liides

en: Do you want to add these items to the current list or to the collection list?
et: Kas lisada need elemendid aktiivsesse nimekirja või kollektsiooninimekirja?

en: Do you want to delete these files from the disk as well?
et: Kas sa tõesti soovid neid faile ka kettalt kustutada?

en: Do you want to save your changes to:
et: Kas salvestada muudatused silti:

en: Docking in System Tray
et: Ikoon paneeli süsteemses salves

en: Downloading cover. Please Wait...
et: Kaanepildi allalaadimine. Palun oota ...

en: Dynamic List
et: Dünaamiline nimekiri

en: Edit
et: Muuda

en: Edit '%1'
et: Muuda "%1"

en: Edit Search...
et: Muuda otsingut...

en: Edit Track Search
et: Muuda otsingut

en: Enable
et: Lubatud

en: Enter example tags manually:
et: Näiteks vajaliku sildiinfo käsitsi sisestamine:

en: Error
et: Viga

en: Error %1 when searching for cover:
    %2
et: Tõrge %1 kaanepildi otsimisel:
    %2

en: Example
et: Näide

en: Example Tag Selection
et: Sildiinfo valimine näite jaoks

en: Example Tags
et: Näite sildid

en: F&ile name:
et: Fa&ilinimi:

en: FLAC and MPC support
et: FLAC ja MPC tugi

en: Failed to download requested cover art: %1
et: Soovitud kaanepildi allalaadimine nurjus: %1

en: Fewer
et: Vähem

en: File Exists
et: Fail on olemas

en: File Name
et: Failinimi

en: File Name (full path)
et: Failinimi (täielik asukoht)

en: File Renamer
et: Failide ümbernimetaja

en: File Renamer Configuration
et: Failide ümbernimetaja seadistused

en: File Renamer Options
et: Failide ümbernimetaja seadistused

en: File(s) to open
et: Avatavad failid

en: Folder List
et: Kataloogide nimekiri

en: Friendly, neighborhood aRts guru
et: Sõbralik aRtsiguru

en: From &File Name
et: &Failinimest

en: From &Internet
et: &Internetist

en: GStreamer port
et: GStreameri tugi

en: Genre
et: Stiil

en: Genre Tag
et: Stiili silt

en: Genre:
et: Stiil:

en: Genres
et: Stiilid

en: Get Cover From &File...
et: Võta plaadiümbris &failist ...

en: Get Cover From &Internet...
et: Võta plaadiümbris &Internetist ...

en: Get example tags from this file:
et: Näiteks vajalik sildiinfo võetakse sellest failist:

en: Gimper of splash screen
et: Tiitelkuva looja

en: Global Shortcuts
et: Globaalsed kiirklahvid

en: Global keybindings support
et: Globaalsete kiirklahvide toetus

en: Guess Tag Information From &File Name
et: Sildiinfo oletamine &failinimest

en: Here you can see the currently configured file name schemes which the "Guess Tag Information From File Name" entry in the song's context menu uses to extract tag information from a file name. Each string may contain one of the following placeholders:<ul>
    <li>%t: Title</li>
    <li>%a: Artist</li>
    <li>%A: Album</li>
    <li>%T: Track</li>
    <li>%c: Comment</li>
    </ul>
    For example, the file name scheme "[%T] %a - %t" would match "[01] Deep Purple - Smoke on the water" but not "(Deep Purple) Smoke on the water". For that second name, you would use the scheme "(%a) %t".<p/>
    Note that the order in which the schemes appear in the list is relevant, since the tag guesser will go through the list from the top to the bottom, and use the first matching scheme.
et: Siin näeb praeguseid failinime skeeme, mida laulu kontekstimenüü kirje "Sildiinfo oletamine failinimest" kasutab sildiinfo leidmiseks failinimest. Iga string võib sisaldada järgmisi kohatäitjaid:<ul>
    <li>%t: Pealkiri</li>
    <li>%a: Esitaja</li>
    <li>%A: Album</li>
    <li>%T: Rada</li>
    <li>%c: Kommentaar</li>
    </ul>
    Näiteks failinime skeemile "[%T] %a - %t" vastab [01] Deep Purple - Smoke on the water", aga mitte "(Deep Purple) Smoke on the water". Teise variandi korral tuleb kasutada skeemi "(%a) %t".<p/>
    Pane tähele, et oluline on ka skeemide järjekord, sest siltide oletaja läbib nimekirja ülalt alla ning kasutab esimest sobivat skeemi.

en: Here you can select the keys used as global shortcuts to control the player
et: Siin saab valida rakenduse juhtimiseks kasutatavad globaalsed kiirklahvid

en: Hid&e
et: P&eida

en: Hide Renamer Test Dialog
et: Peida ümbernimetamise testdialoog

en: History
et: Ajalugu

en: If checked, files will be permanently removed instead of being placed in the Trash Bin
et: Kui see valik on sisse lülitatud, kustutatakse failid jäädavalt, mitte ei visata prügikasti.

en: Images (*.png *.jpg)
et: Pildid (*.png *.jpg)

en: Import playlists
et: Impordi esitusnimekirjad

en: Include in the &filename anyways
et: Pannakse info sellele vaatamata &failinimesse

en: Insert Category
et: Lisa kategooria

en: Insert folder separator
et: Lisa kataloogi eraldaja

en: JuK Docked
et: JuK on dokitud

en: JuK can force the track used in a file name to have a minimum number of digits. You may want to do this for better sorting in file managers.
et: JuK võimaldab määrata minimaalse kohtade arvu raja järjekorranumbris. See võimaldab näiteks paremat sorteerimist failihalduris.

en: JuK running in docked mode
    Use context menu in system tray to restore.
et: Juk töötab dokirežiimis.
    Taastamiseks kasuta süsteemisalve kontekstimenüüd.

en: Jukebox and music manager by the KDE community
et: KDE kogukonna muusikamängija ja -haldur

en: Jump to the currently playing item
et: Hüppa hetkel mängiva elemendi juurde

en: KWallet is unavailable
et: KWallet pole saadaval

en: KWallet is unavailable, your Last.fm credentials will be stored without encryption.
et: KWallet pole saadaval, sinu Last.fm-i kasutajatunnused salvestatakse krüptimata kujul

en: Keep
et: Hoia alles

en: Last.fm scrobbling support, lyrics, prepping for KDE Frameworks 5.
et: Last.fm-i teadaandmise toetus, laulusõnad, ettevalmistamine KDE Frameworks 5 jaoks.

en: Length
et: Pikkus

en: Login invalid.
et: Sisselogimisteave oli vigane.

en: Login valid.
et: Sisselogimisteave on korras.

en: MPRIS2 Interface implementation.
et: MPRIS2 liidese teostus.

en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Making JuK friendlier to people with terabytes of music
et: JuKi muutmine armsamaks neile, kel muusikat terabaitide jagu

en: Manage &Folders...
et: &Halda katalooge...

en: Manual Column Widths Enabled
et: Veergude käsitsi laiuse seadmine sisse lülitatud

en: Manual column widths have been enabled. You can switch back to automatic column sizes in the view menu.
et: Veergude käsitsi laiuse seadmine on nüüd sisse lülitatud. Automaatse seadmise saad uuesti sisse lülitada menüüst "Vaade".

en: Match all of the following
et: Sobivad kõik järgnevad

en: Match any of the following
et: Sobib iga järgnev

en: Minimum number of digits:
et: Arvude miinimumhulk:

en: Modify scheme
et: Muuda skeemi

en: More KDE Platform 4 porting efforts
et: KDE 4 port

en: More automagical things, now using MusicBrainz
et: Veel automaagilisi asju, MusicBrainzi kasutamine

en: Move scheme down
et: Liiguta skeemi alla

en: Move scheme up
et: Liiguta skeemi üles

en: Music folder:
et: Muusika kataloog:

en: Mute/Unmute
et: Heli välja/heli sisse

en: New Name
et: Uus nimi

en: No Change
et: Muudatusi pole

en: No available cover for the album '%1'.
et: Albumile '%1' ei leitud kaanepilti.

en: No file selected, or selected file has no tags.
et: Faili pole kas valitud või ei ole valitud failil silte.

en: No lyrics available.
et: Sõnu pole.

en: Normal Matching
et: Tavaline sobivus

en: Now Playing
et: Praegu esitamisel

en: Original Name
et: Algne nimi

en: P&ause
et: P&aus

en: Password:
et: Parool:

en: Pattern Matching
et: Mustri sobivus

en: Play / Pause
et: Esita/paus

en: Play First Track
et: Mängi esimest rada

en: Play Next Album
et: Järgmise albumi esitus

en: Play Queue
et: Esitusjärjekord

en: Play Toolbar
et: Esitusriba

en: Playlist
et: Esitusnimekiri

en: Playlist From &Folder...
et: Esitusnimekiri &kataloogist...

en: Playlist name:
et: Esitusnimekirja nimi:

en: Please choose the folders that should be excluded from music search:
et: Kataloogid, mis jäetakse muusikaotsingust välja:

en: Please choose the folders where you keep your music:
et: Kataloogid, kus hoitakse muusikat:

en: Please enter a name for this playlist:
et: Esitusnimekirja nimi:

en: Please enter your <a href="https://last.fm/">last.fm</a> login credentials:
et: Palun anna oma <a href="https://last.fm/">last.fm</a>-i kasutajatunnused:

en: Popup &Track Announcement
et: H&üpikrajateadustus

en: Porting to KDE Frameworks 5 when no one else was around
et: KDE Frameworks 5 port ajal, mil kedagi teist polnud seda tegemas

en: Porting to KDE Platform 4 when no one else was around
et: KDE 4 port ajal, mil kedagi teist polnud seda tegemas

en: Press this button to add a new file name scheme to the end of the list.
et: Klõpsa sellele nupule uue failinime skeemi lisamiseks nimekirja lõppu.

en: Press this button to modify the currently selected scheme.
et: Klõpsa sellele nupule valitud skeemi muutmiseks.

en: Press this button to move the currently selected scheme one step downwards.
et: Klõpsa sellele nupule valitud skeemi liigutamiseks ühe positsiooni võrra allapoole.

en: Press this button to move the currently selected scheme one step upwards.
et: Klõpsa sellele nupule valitud skeemi liigutamiseks ühe positsiooni võrra ülespoole.

en: Press this button to remove the currently selected scheme from the list.
et: Klõpsa sellele nupule valitud skeemi eemaldamiseks nimekirjast.

en: R&emove
et: Ee&malda

en: Redisplay Popup
et: Näita uuesti hüpikdialoogi

en: Refresh
et: Värskenda

en: Reload
et: Laadi uuesti

en: Remove Cover
et: Eemalda plaadiümbris

en: Remove Folder
et: Eemalda kataloog

en: Remove From Playlist
et: Eemalda esitusnimekirjast

en: Remove Items?
et: Kas eemaldada elemendid?

en: Remove scheme
et: Eemalda skeem

en: Removing an item from the collection will also remove it from all of your playlists. Are you sure you want to continue?
    
    Note, however, that if the directory that these files are in is in your "scan on startup" list, they will be readded on startup.
et: Elemendi eemaldamine kogust eemaldab selle ka kõigist sinu esitusnimekirjadest. Kas soovid kindlasti jätkata?
    
    Arvesta siis, et kui kataloog, kus need failid asuvad, kuulub käivitamisel skaneeritavate kataloogide hulka, lisatakse need elemendid käivitamisel uuesti.

en: Rename
et: Ümbernimetamine

en: Replace
et: Asenda

en: Save &Play Queue on Exit
et: &Esitusjärjekord salvestatakse väljumisel

en: Save Changes
et: Muudatuste salvestamine

en: Save Playlist
et: Esitusnimekirja salvestamine

en: Search Criteria
et: Otsingukriteerium

en: Search Playlist
et: Esitusnimekirjast otsimine

en: Search...
et: Otsi ...

en: Searching for cover. Please Wait...
et: Kaanepildi otsimine. Palun oota ...

en: Seek Back
et: Hüppa tagasi

en: Seek Forward
et: Hüppa edasi

en: Seeking is not supported in this file with your audio settings.
et: Otsimine ei ole selles failis sinu heliseadistuste juures toetatud.

en: Select Cover Image File
et: Plaadiümbrise pildi valimine

en: Separator:
et: Eraldaja:

en: Show &History
et: Näita &ajalugu

en: Show &Lyrics
et: Näita sõ&nu

en: Show &Play Queue
et: Näita &esitusjärjekorda

en: Show &Search Bar
et: Näita &otsinguriba

en: Show &Tag Editor
et: Näita &sildiredaktorit

en: Show / Hide
et: Näita / Peida

en: Show Cover &Manager
et: Näita plaadiü&mbriste haldurit

en: Show Playing
et: Näita esitamist

en: Show Renamer Test Dialog
et: Näita ümbernimetamise testdialoogi

en: Substitution Example
et: Asenduse näide

en: System tray docking, "inline" tag editing,
    bug fixes, evangelism, moral support
et: Süsteemse salve dokk, sildi "sisene" muutmine,
    veaparandused, propaganda, moraalne toetus

en: T&rack:
et: &Rada:

en: Tag Guesser Configuration
et: Sildioletaja seadistus

en: Test login...
et: Testi sisselogimist...

en: The following files were unable to be changed.
et: Järgnevaid faile polnud võimalik muuta.

en: The following rename operations failed:
et: Järgmised ümbernimetamised nurjusid:

en: The music data cache has been corrupted. JuK needs to rescan it now. This may take some time.
et: Muusikaandmete puhver on vigane. JuK peab nüüd selle uuesti sisse lugema. See võtab veidi aega.

en: These folders will be scanned on startup for new files.
et: Neid katalooge skaneeritakse käivitamisel uute failide leidmiseks.

en: This file already exists.
    Do you want to replace it?
et: See fail on juba olemas.
    Kas sa soovid seda asendada?

en: This will edit multiple files. Are you sure?
et: Muudetakse mitut faili. Kas sa oled kindel?

en: Time
et: Kellaaeg

en: Title Tag
et: Nime silt

en: Trac&k name:
et: Ra&ja nimi:

en: Track Name
et: Raja nimi

en: Track Position
et: Asukoht rajal

en: Track Tag
et: Raja silt

en: Track announcement popups
et: Rajateadustuste hüpikdialoogid

en: Track number:
et: Raja number:

en: Track numbering
et: Radade nummerdamine

en: Tree
et: Puu

en: Use &Album Random Play
et: Luba &albumi juhuslik esitus

en: Use &Random Play
et: Luba &juhuslik esitus

en: Use &this value:
et: Kasutatakse &järgnevat väärtust:

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Validating login...
et: Sisselogimise kontrollimine...

en: View Modes
et: Vaaterežiimid

en: Volume
et: Helitugevus

en: Volume Down
et: Helitugevust maha

en: Volume Up
et: Helitugevust juurde

en: Volume: %1%
et: Helitugevus: %1%

en: Volume: %1% (muted)
et: Helitugevus: %1% (tumm)

en: When the Track's %1 is Empty
et: Kui raja "%1" väli on tühi

en: When using the file renamer your files will be renamed to the values that you have in your track's %1 tag, plus any additional text that you specify below.
et: Failide ümbernimetamisel antakse failidele väärtused, mis leiduvad sinu raja %1 sildis, millele lisatakse tekst, mille saab määrata allpool.

en: Year
et: Aasta

en: Year Tag
et: Aasta silt

en: Year:
et: Aasta:

en: You are about to change the %1 on these files.
et: Sellega muudad neil failidel silti %1.

en: You are about to rename the following files. Are you sure you want to continue?
et: Sa kavatsed need failid ümber nimetada. Kas soovid kindlasti jätkata?

en: You can use the following placeholders:
    %t: Title
    %A: Album
    %a: Artist
    %T: Track
    %c: Comment
et: Kasutada saab järgmisi kohatäitjaid:
    %t: pealkiri
    %A: album
    %a: esitaja
    %T: rada
    %c: kommentaar

en: Your album art failed to download.
et: Kaanepildi allalaadimine nurjus.

en: Your album art has finished downloading.
et: Kaanepilt on alla laaditud.

[ctx: additional search options]
en: More
et: Rohkem

en: artist
et: esitaja

en: back to playlist
et: tagasi esitusnimekirja

[ctx: cd track number]
en: Track
et: Rada

[ctx: compact viewing mode]
en: Compact
et: Kompaktne

[ctx: current playlist]
en: Current
et: Aktiivne

[ctx: example song title]
en: Title
et: Nimi

[ctx: file renamer genre options]
en: Options
et: Valikud

en: genre
et: stiil

[ctx: new playlist]
en: &New
et: &Uus

[ctx: next track]
en: &Next
et: &Järgmine

[ctx: open audio file]
en: Open
et: Ava

[ctx: previous track]
en: Previous
et: Eelmine

[ctx: remove music genre from file renamer]
en: Remove
et: Eemalda

[ctx: silence playback]
en: Mute
et: Summuta

[ctx: song title]
en: Title
et: Nimi

[ctx: song title]
en: Title:
et: Nimi:

[ctx: the normal viewing mode]
en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: unknown renamer category]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: value to use in replacement when source tag empty]
en: Empty
et: Tühi

[ctx: verb, copy the playlist]
en: D&uplicate...
et: &Klooni...

[ctx: verb, copy the playlist]
en: Duplicate
et: Klooni

[ctx: warning about mass file rename]
en: Warning
et: Hoiatus
