kcontactmanager - en to et translation catalogue (217 entries)

en: &Action
et: &Toiming

en: &Configure KAddressBook...
et: &Seadista KDE aadressiraamatut...

en: &Edit
et: &Redigeerimine

en: &Export
et: &Eksport

en: &File
et: &Fail

en: &New
et: &Uus

en: &Settings
et: &Seadistused

en: &Themes
et: &Teemad

en: &Tools
et: &Tööriistad

en: &View
et: &Vaade

en: (All)
et: (Kõik)

en: (Groups)
et: (Grupid)

en: (None)
et: (Puudub)

en: (One year old) | (%1 years old)
et[0]: (Üheaastane)
et[1]: (%1-aastane)

en: (Untagged)
et: (Sildistamata)

en: <qt>Category filter: %1
et: <qt>Kategooriafilter: %1

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
et: <qt>See peidab üldse menüüriba. Seda saab näha uuesti, kui vajutada %1.</qt>

[ctx: @action:button]
en: Clear category filter
et: Puhasta kategooriafilter

[ctx: @action:button]
en: Reset category filter
et: Lähtesta kategooriafilter

[ctx: @action:button Next contact]
en: Next
et: Järgmine

[ctx: @action:button Previous contact]
en: Previous
et: Eelmine

[ctx: @action:inmenu]
en: New Contact Group...
et: Uus kontaktirühm...

[ctx: @action:inmenu]
en: New Contact...
et: Uus kontakt...

[ctx: @action:inmenu]
en: Simple (one column)
et: Lihtne (üks veerg)

[ctx: @action:inmenu]
en: Three Columns
et: Kolm veergu

[ctx: @action:inmenu]
en: Two Columns
et: Kaks veergu

[ctx: @info:status]
en: %1 out of %2
et: %1 / %2

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from a chosen address book
et: Kõik kontaktid valitud aadressiraamatust

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from all your address books
et: Kõik kontaktid kõigist aadressiraamatutest

[ctx: @info:tooltip]
en: Export business fields
et: Tööväljade eksportimine

[ctx: @info:tooltip]
en: Export display name as full name
et: Näidatava nime eksportimine täisnimena

[ctx: @info:tooltip]
en: Export encryption keys
et: Krüptovõtmete eksportimine

[ctx: @info:tooltip]
en: Export other fields
et: Muude väljade eksportimine

[ctx: @info:tooltip]
en: Export pictures
et: Piltide eksportimine

[ctx: @info:tooltip]
en: Export private fields
et: Privaatväljade eksportimine

[ctx: @info:tooltip]
en: Move to the next contact in the list
et: Liikumine loendi järgmisele kontaktile

[ctx: @info:tooltip]
en: Move to the previous contact in the list
et: Liikumine loendi eelmisele kontaktile

[ctx: @info:tooltip]
en: Only the contacts currently selected
et: Ainult parajasti valitud kontaktid

[ctx: @info:tooltip]
en: Search contacts in list
et: Kontaktide otsimine loendis

[ctx: @info:tooltip]
en: Select all subfolders including the top-level folder
et: Kõigi alamkataloogide valimine, kaasa arvatud tipptaseme kataloog

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the primary sort field
et: Esmase sortimisvälja valimine

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the print style
et: Trükkimise stiili valimine

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the sorting order
et: Sortimise järjekorra valimine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's business fields to the vCard output file.
et: Märkimisel eksporditakse kontakti tööväljad vCard-väljundfaili.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's display name in the vCard's full name field.  This may be required to get the name shown correctly in GMail or Android.
et: Märkimisel eksporditakse kontakti näidatav nimi vCardi täisnimeväljana. See võib olla nõutav, et GMail või Android näitaks nime korrektselt.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's encryption keys to the vCard output file.
et: Märkimisel eksporditakse kontakti krüptovõtmed vCard-väljundfaili.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's other fields to the vCard output file.
et: Märkimisel eksporditakse kontakti muud väljad vCard-väljundfaili.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's picture to the vCard output file.
et: Märkimisel eksporditakse kontakti pilt vCard-väljundfaili.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's private fields to the vCard output file.
et: Märkimisel eksporditakse kontakti privaatväljad vCard-väljundfaili.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to select all contacts from this folder, including all subfolders.  If you only want the contacts from the top-level folder then leave this box unchecked.
et: Märkimisel valitakse kõik kontaktid sellest kataloogist, kaasa arvatud kõigist alamkataloogidest. Kui soovid kontakte ainult tipptaseme kataloogist, jäta kastike märkimata.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose if you want to sort your contacts in ascending or descending order. Use the sorting criterion option to specify on which contact field the sorting will be performed.
et: Siin saab valida, kas kontakte sorditakse alanevalt või ülenevalt. Sortimise kriteeriumi valikuga saab määrata, millise kontakti välja alusel neid sorditakse.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want only the contacts you have already selected in the graphical interface.
et: Märkimisel kasutatakse ainult kontakte, mis on juba valitud graafilises kasutajaliideses.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want to select all the contacts from only one of your address books.  Once this option is clicked you will be provided a drop down box listing all those address books and permitted to select the one you want.
et: Märkimisel valitakse kõik kontaktid ainult ühest aadressiraamatust. Märkimise korral näeb rippmenüüd kõigi aadressiraamatutega, kust saab valida vajaliku.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option you want to select all your contacts from all your address books.
et: Märkimisel valitakse kõik kontaktid kõigist aadressiraamatutest.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose your desired printing style. See the preview image to help you decide.
et: Siin saab valida trükkimise stiili. Eelvaatlus aitab paremini otsustada.

[ctx: @info:whatsthis]
en: From this list you can select the field on which your contacts are sorted in the print output.  Use the sorting order option to determine if the sort will be in ascending or descending order.
et: Nimekirjast saab valida välja, mille järgi kontakte sorditakse. Sortimise järjestuse valikuga saab määrata, kas kontakte sorditakse alanevalt või ülenevalt.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to move to the next contact in the list.
et: Sellele nupule klõpsates saab liikuda loendis järgmisele kontaktile.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to move to the previous contact in the list.
et: Selle nupule klõpsates saab liikuda loendis eelmisele kontaktile.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Print the complete address book or a selected number of contacts.
et: Kogu aadressiraamatu või määratud arvu kontaktide trükkimine.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Start typing a search string in this box and the list of contacts matching that string will be displayed.  This is a quick way of searching for contacts of interest.
et: Otsingustringi kasti kirjutama hakates näidatakse stringiga sobivaid kontakte. See on kiire viis leida vajalikud kontaktid.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can configure the application-wide shortcuts.
et: Ilmub dialoog, kus saab seadistada rakenduses kasutatavaid kiirklahve.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can create a new contact group.
et: Ilmub dialoog, kus saab luua uue kontaktirühma.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can create a new contact.
et: Ilmub dialoog, kus saab luua uue kontakti.

[ctx: @item Undefined import field type]
en: Undefined
et: Määramata

[ctx: @item:inlistbox Ascending sort order]
en: Ascending
et: Ülenev

[ctx: @item:inlistbox Descending sort order]
en: Descending
et: Alanev

[ctx: @label]
en: (No preview available.)
et: (Eelvaatlus puudub.)

[ctx: @label Search contacts in list]
en: Search... <%1>
et: Otsing... <%1>

[ctx: @label:listbox]
en: Criterion:
et: Kriteerium:

[ctx: @label:listbox]
en: Order:
et: Järjestus:

[ctx: @label:textbox]
en: What should the print look like?
    KAddressBook has several printing styles, designed for different purposes.
    Choose the style that suits your needs below.
et: Milline peaks väljatrükk välja nägema?
    KDE aadressiraamat pakub mitut erinevateks eesmärkideks mõeldud stiili.
    Vali stiil, mis kõige enam vastab sinu vajadustele.

[ctx: @option:check]
en: Business fields
et: Tööväljad

[ctx: @option:check]
en: Display name as full name
et: Nime näitamine täisnimena

[ctx: @option:check]
en: Encryption keys
et: Krüptovõtmed

[ctx: @option:check]
en: Include Subfolders
et: Kaasa arvatud alamkataloogid

[ctx: @option:check]
en: Other fields
et: Muud väljad

[ctx: @option:check]
en: Pictures
et: Pildid

[ctx: @option:check]
en: Private fields
et: Privaatväljad

[ctx: @option:radio]
en: All contacts
et: Kõik kontaktid

[ctx: @option:radio]
en: All contacts from:
et: Kõik kontaktid ressursist:

[ctx: @option:radio]
en: Selected contacts
et: Valitud kontaktid

[ctx: @title:group]
en: Export options
et: Ekspordi valikud

[ctx: @title:group]
en: Fields to be exported
et: Eksporditavad väljad

[ctx: @title:group]
en: Print Style
et: Trükkimise stiil

[ctx: @title:group]
en: Sorting
et: Sortimine

[ctx: @title:window]
en: Choose Printing Style
et: Trükkimise stiili valimine

[ctx: @title:window]
en: Collect Contacts
et: Kontaktide kogumine

[ctx: @title:window]
en: Print Contacts
et: Kontaktide trükkimine

[ctx: @title:window]
en: Printing: Progress
et: Trükkimise edenemine

[ctx: @title:window]
en: Properties of Address Book Folder %1
et: Aadressiraamatu kausta %1 omadused

[ctx: @title:window]
en: Select Contacts
et: Kontaktide valimine

en: Address Book
et: Aadressiraamat

en: All EMails
et: Kõik e-posti aadressid

en: Alternating the background color
et: Alternatiivne tagapõhja värv

en: Appearance
et: Välimus

en: Appearance Page
et: Välimuse lehekülg

en: Assistant
et: Assistent

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Blog Feed
et: Veebipäeviku voog

en: Business Address
et: Tööaadress

en: Category filter
et: Kategooriafilter

en: Change the background color of every row
et: Kõigi ridade tagapõhja värvi muutmine

en: Check this box if you want contact birthdays to be printed.
et: Märkimisel trükitakse kontakti sünnipäevad.

en: Check this box if you want contact email addresses to be printed.
et: Märkimisel trükitakse kontakti e-posti aadressid.

en: Check this box if you want contact notes to be printed.
et: Märkimisel trükitakse kontakti märkused.

en: Check this box if you want contact organizations to be printed.
et: Märkimisel trükitakse kontakti organisatsioonid.

en: Check this box if you want contact phone numbers to be printed.
et: Märkimisel trükitakse kontakti telefoninumbrid.

en: Check this box if you want contact street addresses to be printed.
et: Märkimisel trükitakse kontakti tänava-aadressid.

en: Choose Contacts to Print
et: Trükitavate kontaktide valimine

en: Choose Printing Style
et: Trükkimise stiili valimine

en: Click this button to start a color chooser that will allow you set to the color for the headline background color.
et: Nupule klõpsates avaneb värvivalija, kus saab määrata pealkirja tagapõhja värvi.

en: Click this button to start a color chooser that will allow you set to the color for the headline text.
et: Nupule klõpsates avaneb värvivalija, mis võimaldab määrata pealkirja teksti värvi.

en: Compact Printing Style
et: Kompaktne trükkimise stiil

en: Compact Style
et: Kompaktne stiil

en: Configure Plugins
et: Pluginate seadistamine

en: Configure User FeedBack
et: Kasutaja tagasiside seadistamine

en: Contact
et: Kontakt

en: Contact Headers
et: Kontakti päised

en: Current maintainer
et: Praegune hooldaja

en: Detailed Print Style - Appearance
et: Detailne trükkimisestiil - Välimus

en: Detailed Style
et: Detailne stiil

en: Display the specified contact (by URL)
et: (URL-i alusel) määratud kontakti näitamine

en: Domestic Address
et: Kodumaine aadress

en: Email
et: E-post

en: Email address:
et: E-posti aadress:

en: Email addresses
et: E-posti aadressid

en: Email addresses:
et: E-posti aadressid:

en: Emails
et: E-post

en: Export
et: Eksport

en: Family Name
et: Perekonnanimi

en: Fetch Contacts
et: Kontaktide tõmbamine

en: Fields
et: Väljad

en: Files or URLs. The user will be asked whether to import.
et: Failid või URL-id. Kasutajalt küsitakse, kas importida.

[ctx: Finished printing]
en: Done
et: Valmis

[ctx: Fourth email address]
en: EMail (4)
et: E-post (4)

en: Full Name
et: Täielik nimi

en: Given Name
et: Eesnimi

en: Headline background color:
et: Pealkirja tagapõhja värv:

en: Headline text color:
et: Pealkirja teksti värv:

en: Hide menu bar
et: Menüüriba peitmine

en: Home Address
et: Kodune aadress

en: Import the given file
et: Määratud faili import

en: Import/Export Plugins
et: Impordi-ekspordipluginad

en: Importing one contact to %2 | Importing %1 contacts to %2
et[0]: Ühe kontakti importimine kogusse %2
et[1]: %1 kontakti importimine kogusse %2

en: International Address
et: Rahvusvaheline aadress

en: KAddressBook
et: KDE aadressiraamat

en: Lists the available options for user feedback
et: Kasutaja tagasiside saadaolevate valikute loend

en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Manager
et: Juht

en: Mike's Printing Style
et: Mihkli trükkimise stiil

en: Note
et: Märkus

en: Note:
et: Märkus:

en: Notes:
et: Märkused:

en: Office
et: Kontor

en: Open the 'New Contact' dialog
et: "Uue kontakti" dialoogi avamine

en: Organization
et: Organisatsioon

en: Organization:
et: Organisatsioon:

en: Parcel Address
et: Postisaadetiste aadress

en: Phone Numbers
et: Telefoninumbrid

en: Phone numbers
et: Telefoninumbrid

en: Postal Address
et: Postiaadress

en: Postal addresses
et: Postiaadressid

en: Preferred Address
et: Eelistatud aadress

en: Preferred EMail
et: Eelistatud e-posti aadress

[ctx: Preferred email address]
en: EMail (preferred)
et: E-post (eelistatud)

en: Previous maintainer
et: Endine hooldaja

en: Print Contact's Information
et: Kontakti teabe trükkimine

en: Print Progress
et: Trükkimise edenemine

en: Print contact birthdays
et: Kontakti sünnipäevade trükkimine

en: Print contact email addresses
et: Kontakti e-posti aadresside trükkimine

en: Print contact notes
et: Kontakti märkuste trükkimine

en: Print contact organizations
et: Kontakti organisatsioonide trükkimine

en: Print contact phone numbers
et: Kontakti telefoninumbrite trükkimine

en: Print contact street addresses
et: Kontakti tänavaaadresside trükkimine

en: Print the birthday
et: Sünnipäeva trükkimine

en: Print the home address, with home phone number and mobile phone number
et: Koduse aadressi trükkimine koos koduse ja mobiili telefoninumbriga

en: Printing
et: Trükkimine

en: Printout for Ring Binders
et: Kiirköitja väljatrükk

en: Profession
et: Elukutse

en: Progress
et: Edenemine

en: Quick search
et: Kiirotsing

en: Ring Binder Printing Style - Appearance
et: Kiirköitja trükkimisestiil - Välimus

[ctx: Second email address]
en: EMail (2)
et: E-post (2)

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select all contacts in the current address book view.
et: Kõigi aktiivse aadressiraamatu vaate kontaktide valimine.

en: Select the address book the imported contact(s) shall be saved in:
et: Aadressiraamat, kuhu salvestada imporditud kontaktid:

en: Select the headline text background color
et: Pealkirja tagapõhja värvi valimine

en: Select the headline text color
et: Pealkirja teksti värvi valimine

en: Serverside Subscription...
et: Serveripoolne tellimine...

en: Set Focus to Quick Search
et: Fookus kiirotsingule

en: Setting up colors
et: Värvide seadistamine

en: Setting up document
et: Dokumendi seadistamine

en: Setting up fields
et: Väljade seadistamine

en: Show QR Codes
et: QR-koodi näitamine

en: Show QR Codes in the contact.
et: QR-koodi näitamine kontakti juures.

en: Show a simple mode of the address book view.
et: Aadressiraamatu vaate lihtsa režiimi näitamine.

en: Spouse
et: Abikaasa

en: Telephone:
et: Telefon:

en: Telephones:
et: Telefonid:

en: The KDE Address Book Application
et: KDE aadressiraamat

[ctx: The wedding anniversary of a contact]
en: Anniversary
et: Aastapäev

[ctx: Third email address]
en: EMail (3)
et: E-post (3)

en: Title
et: Tiitel

en: Tools Plugins
et: Tööriistade pluginad

en: Web page:
et: Veebilehekülg:

en: Website
et: Veebilehekülg

en: Which contacts do you want to print?
et: Millised kontaktid soovid trükkida?

en: Work Address
et: Tööaadress

en: first color
et: esimene värv

en: print the business address, with business phone number
et: Tööaadressi trükkimine koos töötelefoninumbriga

en: second color
et: teine värv

en: the first color, if alternating color is checked
et: Esimene värv, kui märgitud on alternatiivne värv

en: the second color, if alternating color is checked
et: Teine värv, kui märgitud on alternatiivne värv

en: with birthday
et: sünnipäevaga

en: with business address
et: tööaadressiga

en: with e-mail
et: e-posti aadressiga

en: with home address
et: koduse aadressiga
