kcalc - en to et translation catalogue (209 entries)

en: 
    	KCalc can compute with many more digits than the number that
    	fits on the display. This setting gives the maximum number of
    	digits displayed, before KCalc starts using scientific notation,
    	i.e. notation of the type 2.34e12.
et: 
    	KCalc võib välja arvutada palju rohkem numbreid, kui neid
    	mahub näitama. Selle seadistusega saab määrata maksimaalse
    	näidatavate arvude arvu, mille ületamisel KCalc hakkab kasutama
    	teaduslikku märgistust (nt. 2,34e12).

en: 
                For easier readability it's possible to visible group the individual digits into pairs
                for example instead of 10111001 you can display 1011 1001, by setting the setting to
                4, thus inserting a whitespace after every 4th digit.
et: 
                Hõlpsama loetavuse huvides võib numbreid rühmitada näitamiseks teatavatesse rühmadesse,
                näiteks lastes 10111001 asemel kuvada 1011 1001, milleks tuleb siin määrata 4,
                mis lisab tühiku iga neljanda numbri järele.

en: 
                For easier readability it's possible to visible group the individual digits into pairs
                for example instead of 42140213 you can display 4214 0213, by setting the setting to
                4, thus inserting a whitespace after every 4th digit.
et: 
                Hõlpsama loetavuse huvides võib numbreid rühmitada näitamiseks teatavatesse rühmadesse,
                näiteks lastes 42140213 asemel kuvada 4214 0213, milleks tuleb siin määrata 4,
                mis lisab tühiku iga neljanda numbri järele.

en: 
                For easier readability it's possible to visible group the individual digits into pairs
                for example instead of AF1C42 you can display AF 1C 42, by setting the setting to
                2, thus inserting a whitespace after every 2nd digit.
et: 
                Hõlpsama loetavuse huvides võib numbreid rühmitada näitamiseks teatavatesse rühmadesse,
                näiteks lastes AF1C42 asemel kuvada AF 1C 42, milleks tuleb siin määrata 2,
                mis lisab tühiku iga teise numbri järele.

en: 
            Select to use Two's Complement notation for Binary, Octal
            and Hexidecimal numbers. This is a common notation to represent
            negative numbers in computers.
et: 
            Siin saab määrata, kas kasutada kahenitäiendit kahend-, kaheksand-
            ja kuueteistkümnendsüsteemis arvude puhul. See on levinud viis
            negatiivsete arvude kujutamiseks arvutites.

en: &Background:
et: &Taust:

en: &Beep on error
et: Piiks &vea korral

en: &Bin
et: &2

en: &Button font:
et: &Nuppude font:

en: &Constants
et: &Konstandid

en: &Dec
et: &10

en: &Deg
et: Kraa&did

en: &Display font:
et: &Ekraani font:

en: &Foreground:
et: &Esiplaan:

en: &Functions:
et: &Funktsioonid:

en: &Grad
et: &Goonid

en: &Maximum number of digits:
et: Maksimaalne arvude &hulk:

en: &Memory:
et: &Mälu:

en: &Numbers:
et: &Numbrid:

en: &Rad
et: &Raadid

en: &Settings
et: &Seadistused

en: 10 to the power of x
et: 10 astmes x

en: A very simple mode where only the basic calculator buttons are shown
et: Väga lihtne režiim, kus näidatakse ainult elementaarseid kalkulaatorinuppe

en: Add display to memory
et: Liida näidatavad andmed mälule

en: Add to memory
et: Liitmine mälule

en: Arc cosine
et: Arkuskoosinus

en: Arc sine
et: Arkussiinus

en: Arc tangent
et: Arkustangens

en: Atomic && Nuclear
et: Aatomi- ja tuumafüüsika

en: Atomic Mass Unit
et: Aatommassiühik

en: Avogadro's Number
et: Avogadro arv

en: Background
et: Taust

en: Binary
et: Kahendsüsteemis

en: Binary figures will be separated by a whitespace after every Xth digit.
et: Kahendarvud eraldatakse tühikuga pärast iga Xndat numbrit

en: Bitwise AND
et: Bitikaupa JA tehe (AND)

en: Bitwise OR
et: Bitikaupa VÕI tehe (OR)

en: Bitwise XOR
et: Bitikaupa välistav VÕI tehe (XOR)

en: Boltzmann Constant
et: Boltzmanni konstant

en: Button & Display Colors
et: Nuppude ja ekraani värvid

en: Button Colors
et: Nuppude värvid

en: Change sign
et: Muuda märki

en: Choose From List
et: Vali nimekirjast

en: Clear
et: Puhasta

en: Clear all
et: Puhasta kõik

en: Clear data store
et: Puhasta andmehoidla

en: Click on a Bit to toggle it.
et: Klõpsa bitil selle lülitamiseks.

en: Close parenthesis
et: Lõpusulg

en: Colors
et: Värvid

en: Constants
et: Konstandid

en: Constants &Buttons
et: &Konstandinupud

en: Copyright © 2008-2013, Evan Teran
    Copyright © 2000-2008, The KDE Team
    Copyright © 2003-2005, Klaus Niederkrüger
    Copyright © 1996-2000, Bernd Johannes Wuebben
et: Autoriõigus © 2008-2013: Evan Teran
    Autoriõigus © 2000-2008: KDE meeskond
    Autoriõigus © 2003-2005: Klaus Niederkrüger
    Autoriõigus © 1996-2000: Bernd Johannes Wuebben

en: Cosine
et: Koosinus

en: Cube
et: Kuup

en: Cube root
et: Kuupjuur

en: Decimal point
et: Koma

en: Define Constants
et: Konstantide määramine

en: Degrees, radians or grads
et: Kraadid, radiaanid või goonid

en: Delete last data item
et: Viimase elemendi kustutamine andmetest

en: Display Colors
et: Ekraani värvid

en: Division
et: Jagamine

en: Earth Acceleration
et: Raskuskiirendus

en: Easy Calculator Mode
et: Lihtsa kalkulaatori režiim

en: Electromagnetism
et: Elektromagnetism

en: Elementary Charge
et: Elementaarlaeng

en: Enables that the last operation is repeated when "=" is pressed
et: Võimaldab viimase tehte kordamist, kui vajutatakse "="

en: Enter data
et: Sisesta andmed

en: Euler Number
et: Euleri arv

en: Exponent
et: Eksponent

en: Exponential function
et: Eksponentfunktsioon

en: Factorial
et: Faktoriaal

en: Fine-Structure Constant
et: Peenstruktuurikonstant

en: Foreground
et: Esiplaan

en: General
et: Üldine

en: General Settings
et: Üldised seadistused

en: Golden Ratio
et: Kuldlõige

en: Gravitation
et: Gravitatsioon

en: Gravitational Constant
et: Gravitatsioonikonstant

en: Group digits
et: Numbrite rühmitamine

en: Grouping
et: Rühmitamine

en: He&x
et: 1&6

en: He&xadecimals:
et: K&uueteistkümnend:

en: Hexadecimal
et: Kuueteistkümnendsüsteemis

en: Hexadecimal figures will be separated by a whitespace after every Xth digit.
et: Kuueteistkümnendarvud eraldatakse tühikuga pärast iga Xndat numbrit

en: Hyperbolic cosine
et: Hüperboolkoosinus

en: Hyperbolic mode
et: Hüperboolne režiim

en: Hyperbolic sine
et: Hüperboolsiinus

en: Hyperbolic tangent
et: Hüperbooltangens

en: Impedance of Vacuum
et: Vaakumi takistus

en: Integer division
et: Täisarvuline jagamine

en: Inverse hyperbolic cosine
et: Areakoosinus

en: Inverse hyperbolic sine
et: Areasiinus

en: Inverse hyperbolic tangent
et: Areatangens

en: KCalc can compute with many more digits than the number that fits on the display. This setting gives the maximum number of digits displayed, before KCalc starts using scientific notation, i.e. notation of the type 2.34e12.
et: KCalc võib välja arvutada palju rohkem numbreid, kui neid mahub näitama. Selle seadistusega saab määrata maksimaalse näidatavate numbrite arvu, mille ületamisel KCalc hakkab kasutama teaduslikku märgistust (nt. 2,34e12).

en: KDE Calculator
et: KDE kalkulaator

en: Last stat item erased
et: Viimane statistiline element kustutatud

en: Left bit shift
et: Bitthaaval nihutamine vasakule

en: Light Speed
et: Valguse kiirus

en: List of user programmable constants
et: Kasutaja poolt programmeeritud konstandid

en: Logarithm to base 10
et: Kümnendlogaritm

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Mathematics
et: Matemaatika

en: Maximum number of digits displayed
et: Maksimaalne näidatavate numbrite arv

en: Maximum number of digits displayed.
et: Maksimaalne näidatavate numbrite arv.

en: Mean
et: Keskmine

en: Median
et: Mediaan

en: Memory clear
et: Mälu puhastamine

en: Memory recall
et: Mälust

en: Memory store
et: Mällu

en: Minus
et: Miinus

en: Misc
et: Muud

en: Mode with additional statistics buttons and optional constants buttons
et: Režiim täiendavate statistikanuppude ja lisaks konstandinuppudega

en: Mode with logic buttons and selectable base. Optional bit edit available.
et: Režiim loogikanuppudega ja valitava baasiga. Lisaks saab redigeerida bitte.

en: Mode with science buttons and optional constants buttons
et: Režiim teadusnuppude ja lisaks konstandinuppudega

en: Modulo
et: Jääk

en: Molar Gas Constant
et: Gaasikonstant

en: Multiplication
et: Korrutamine

en: Name of the user programmable constants.
et: Kasutaja poolt programmeeritavate konstantide nimi.

en: Natural log
et: Naturaallogaritm

en: New Name for Constant
et: Konstandi uus nimi

en: New name:
et: Uus nimi:

en: Number of data entered
et: Sisestatud andmete arv

en: Number of fixed decimal digits
et: Fikseeritud komakohtade arv

en: Number of fixed decimal digits.
et: Fikseeritud komakohtade arv.

en: Numeral System Mode
et: Arvusüsteemi režiim

en: Numeric base
et: Arvusüsteem

en: O&perations:
et: &Tehted:

en: Oc&t
et: &8

en: Octal
et: Kaheksandsüsteemis

en: Octal figures will be separated by a whitespace after every Xth digit.
et: Kaheksandarvud eraldatakse tühikuga pärast iga Xndat numbrit

en: One's complement
et: Ühenitäiend

en: Open parenthesis
et: Avasulg

en: Percent
et: Protsent

en: Permeability of Vacuum
et: Vaakumi läbitavus

en: Permittivity of Vacuum
et: Vaakumi dielektriline läbitavus

en: Pi
et: Pii

en: Planck's Constant
et: Plancki konstant

en: Plus
et: Pluss

en: Precision
et: Täpsus

en: Predefined
et: Eelnevalt määratud

en: Reciprocal
et: Pöördväärtus

en: Repeat operation for each result
et: Operatsiooni kordamine kõigi tulemustega

en: Result
et: Tulemus

en: Right bit shift
et: Bitthaaval nihutamine paremale

en: Sample standard deviation
et: Valimi standardhälve

en: Science Calculator Mode
et: Teaduskalkulaatori režiim

en: Science Mode
et: Teadusrežiim

en: Second button function
et: Teise nupu funktsioon

en: Select Display Font
et: Fondi valimine

en: Select to use Two's Complement notation for Binary, Octal and Hexidecimal numbers. This is a common notation to represent negative numbers for non-decimal numbers in computers.
et: Siin saab määrata, kas kasutada kahenitäiendit kahend-, kaheksand- ja kuueteistkümnendsüsteemis arvude puhul. See on levinud viis mittekümnendsüsteemis negatiivsete arvude kujutamiseks arvutites.

en: Set &decimal precision
et: Kümnen&dkoha täpsus

en: Set Name
et: Määra nimi

en: Show &result in window title
et: Tulemust näidatakse aknat&iitlis

en: Show B&it Edit
et: &Bitiredaktori näitamine

en: Simple Mode
et: Lihtne režiim

en: Sine
et: Siinus

en: Square
et: Ruut

en: Square root
et: Ruutjuur

en: St&atistic functions:
et: &Statistikanupud:

en: Standard deviation
et: Standardhälve

en: Stat mem cleared
et: Stat mälu tühjendatud

en: Statistic Calculator Mode
et: Statistikakalkulaatori režiim

en: Statistic Mode
et: Statistikarežiim

en: Stefan-Boltzmann Constant
et: Stefan-Boltzmanni konstant

en: Subtract from memory
et: Lahuta mälust

en: Sum of all data items
et: Sisestatud andmete summa

en: Sum of all data items squared
et: Sisestatud andmete ruutude summa

en: Switch base to binary.
et: Baasi lülitamine kahendsüsteemile.

en: Switch base to decimal.
et: Baasi lülitamine kümnendsüsteemile.

en: Switch base to hexadecimal.
et: Baasi lülitamine kuueteistkümnendsüsteemile.

en: Switch base to octal.
et: Baasi lülitamine kaheksandsüsteemile.

en: Tangent
et: Tangens

en: The background color of the display.
et: Tausta värv.

en: The color of function buttons.
et: Funktsiooninuppude värv.

en: The color of function fonts.
et: Funktsiooninuppude fondi värv.

en: The color of hex buttons.
et: 16nd-nuppude värv.

en: The color of hex fonts.
et: 16nd-nuppude fondi värv.

en: The color of memory buttons.
et: Mälunuppude värv.

en: The color of memory fonts.
et: Mälunuppude fondi värv.

en: The color of number buttons.
et: Numbrinuppude värv.

en: The color of number fonts.
et: Numbrinuppude fondi värv.

en: The color of operation buttons.
et: Tehtenuppude värv.

en: The color of operation font.
et: Tehtenuppude fondi värv.

en: The color of statistical buttons.
et: Statistikanuppude värv.

en: The color of statistical fonts.
et: Statistikanuppude fondi värv.

en: The font to use for the buttons
et: Nuppudel kasutatav font

en: The font to use for the buttons.
et: Nuppudel kasutatav font.

en: The font to use in the display
et: Ekraanil kasutatav font

en: The font to use in the display.
et: Ekraanil kasutatav font.

en: The foreground color of the display.
et: Esiplaani värv.

en: Thermodynamics
et: Termodünaamika

en: Third power
et: Kolmas aste

en: Two's complement
et: Kahenitäiend

en: Whether to beep on error
et: Kas teha piiks vea korral

en: Whether to beep on error.
et: Kas teha piiks vea korral.

en: Whether to group digits
et: Kas grupeerida numbrid

en: Whether to group digits.
et: Kas grupeerida numbrid.

en: Whether to show constant buttons.
et: Kas näidata konstandinuppe.

en: Whether to show the bit edit widget.
et: Kas näidata bitiredaktori vidinat.

en: Whether to show the result in the window title
et: Kas näidata tulemust aknatiitlis

en: Whether to show the result in the window title.
et: Kas näidata tulemust aknatiitlis.

en: Whether to use Two's Complement for non-decimal numbers
et: Kas kasutada kahenitäiendit mittekümnendsüsteemi arvude puhul

en: Whether to use Two's Complement for non-decimal numbers.
et: Kas kasutada kahenitäiendit mittekümnendsüsteemis arvude puhul.

en: Whether to use fixed decimal places
et: Kas määrata kindlaks, mitu komakohta näidata

en: Whether to use fixed decimal places.
et: Kas määrata kindlaks, mitu komakohta näidata.

en: Write display data into memory
et: Kirjuta näidatavad andmed mällu

[ctx: Write display data into memory]
en: Store
et: Salvesta

en: n Choose m
et: n üle m

en: x to the power of 1/y
et: x astmes 1/y

en: x to the power of y
et: x astmes y
