kfontinst - en to et translation catalogue (396 entries)

en: %1 contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
et: %1 sisaldab fonti <b>%2</b>, mis on juba sinu süsteemi paigaldatud.

en: %1 duplicate font found. | %1 duplicate fonts found.
et[0]: Leiti %1 topeltfont.
et[1]: Leiti %1 topeltfonti.

en: %1 is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
et: %1 on bitmap-font ning need on sinu süsteemis keelatud.

en: %1 is not a font.
et: %1 ei ole font.

en: %2 [1 pixel] | %2 [%1 pixels]
et[0]: %2 [1 piksel]
et[1]: %2 [%1 pikslit]

en: &Main Toolbar
et: Pea&mine tööriistariba

en: (C) Craig Drummond, 2000 - 2009
et: (C) Craig Drummond 2000 - 2009

en: (C) Craig Drummond, 2004-2007
et: (c) Craig Drummond 2004-2007

en: (C) Craig Drummond, 2007
et: (c) Craig Drummond 2007

en: 1 Font | %1 Fonts
et[0]: Üks font
et[1]: %1 fonti

en: <h1>Font Installer</h1><p> This module allows you to install TrueType, Type1, and Bitmap fonts.</p><p>You may also install fonts using Konqueror: type fonts:/ into Konqueror's location bar and this will display your installed fonts. To install a font, simply copy it into the appropriate folder -  "%1" for fonts available to just yourself, or  "%2" for system-wide fonts (available to all).</p>
et: <h1>Fondipaigaldaja</h1><p> See moodul võimaldab paigaldada TrueType, Type1 ja Bitmap-fonte.</p><p>Fonte võib paigaldada ka Konquerori abil: kirjuta selleks Konquerori asukohareale fonts:/ ja see näitabki sulle kõiki paigaldatud fonte. Fondi paigaldamiseks kopeeri vajalik font lihtsalt sobivasse kataloogi -  "%1" ainult sulle mõeldud fontide puhul,  "%2" süsteemsete fontide puhul (kättesaadavad kõigile kasutajatele).</p>

en: <h1>Font Installer</h1><p> This module allows you to install TrueType, Type1, and Bitmap fonts.</p><p>You may also install fonts using Konqueror: type fonts:/ into Konqueror's location bar and this will display your installed fonts. To install a font, simply copy one into the folder.</p>
et: <h1>Fondipaigaldaja</h1><p> See moodul võimaldab paigaldada TrueType, Type1 ja Bitmap-fonte.</p><p>Fonte võib paigaldada ka Konquerori abil: kirjuta selleks Konquerori asukohareale fonts:/ ja see näitabki sulle kõiki paigaldatud fonte. Fondi paigaldamiseks kopeeri vajalik font lihtsalt sobivasse kataloogi.</p>

en: <h3>Cancel?</h3><p>Are you sure you wish to cancel?</p>
et: <h3>Kas loobuda?</h3><p>Kas tõesti loobuda?</p>

en: <h3>Error</h3>
et: <h3>Viga</h3>

en: <h3>Finished</h3><p>Please note that any open applications will need to be restarted in order for any changes to be noticed.</p>
et: <h3>Valmis</h3><p>Palun arvesta, et kõik praegu avatud rakendused tuleb uuesti käivitada, enne kui neis rakenduvad tehtud muudatused.</p>

en: <h3>Font Groups</h3><p>This list displays the font groups available on your system. There are 2 main types of font groups:<ul><li><b>Standard</b> are special groups used by the font manager.<ul>%1</ul></li><li><b>Custom</b> are groups created by you. To add a font family to one of these groups simply drag it from the list of fonts, and drop onto the desired group. To remove a family from the group, drag the font onto the "All Fonts" group.</li></ul></p>
et: <h3>Fondigrupid</h3><p>See nimekiri näitab süsteemis saadaolevaid fondigruppe. Fondigruppe on kaht tüüpi:<ul><li><b>Standardne</b> tähendab fondihalduri kasutatavaid erigruppe.<ul>%1</ul></li><li><b>Kohandatud</b> tähendab sinu loodud gruppe. Fondiperekonna lisamiseks ühte neist gruppidest lohista see lihtsalt fontide nimekirjast vajalikku gruppi. Perekonna eemaldamiseks grupist lohista font gruppi "Kõik fondid".</li></ul></p>

en: <i>%1</i> already exists.
et: <i>%1</i> on juba olemas.

en: <i>%1</i> contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
et: <i>%1</i> sisaldab fonti <b>%2</b>, mis on juba sinu süsteemi paigaldatud.

en: <i>%1</i> does not exist.
et: <i>%1</i> puudub.

en: <i>%1</i> is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
et: <i>%1</i> on bitmap-font ning need on sinu süsteemis keelatud.

en: <i>%1</i> is not a font.
et: <i>%1</i> ei ole font.

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system - both  "System" and "Personal".</li><li><i>System</i> contains all fonts that are installed system-wide (i.e. available to all users).</li><li><i>Personal</i> contains your personal fonts.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
et: <li><i>Kõik fondid</i> sisaldab kõiki süsteemi paigaldatud fonte - nii "süsteemseid" kui ka "isiklikke".</li><li><i>Süsteem</i> sisaldab kõiki süsteemselt paigaldatud fonte (s.t need on kättesaadavad kõigile kasutajatele).</li><li><i>Isiklik</i> sisaldab sinu isiklikke fonte.</li><li><i> Klassifitseerimata</i> sisaldab kõiki fonte, mida ei ole veel paigutatud gruppi "Kohandatud".</li>

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
et: <li><i>Kõik Fondid</i> sisaldab kõiki süsteemi paigaldatud fonte.</li><li><i>Klassifitseerimata</i> sisaldab kõiki fonte, mida ei ole veel paigutatud gruppi "Kohandatud".</li>

en: <p>Do you really want to delete</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
et: <p>Kas tõesti kustutada </p><p>'<b>%1</b>'?</p>

en: <p>Do you really want to disable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to disable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
et[0]: <p>Kas tõesti keelata see font, mis sisaldub grupis '<b>%2</b>'?</p>
et[1]: <p>Kas tõesti keelata need %1 fonti, mis sisalduvad grupis '<b>%2</b>'?</p>

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
et: <p>Kas tõesti keelata</p><p>'<b>%1</b>', mis sisaldub grupis '<b>%2</b>'?</p>

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
et: <p>Kas tõesti keelata</p><p>'<b>%1</b>'?</p>

en: <p>Do you really want to enable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to enable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
et[0]: <p>Kas tõesti lubada see font, mis sisaldub grupis '<b>%2</b>'?</p>
et[1]: <p>Kas tõesti lubada need %1 fonti, mis sisalduvad grupis '<b>%2</b>'?</p>

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
et: <p>Kas tõesti lubada</p><p>'<b>%1</b>', mis sisaldub grupis '<b>%2</b>'?</p>

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
et: <p>Kas tõesti lubada</p><p>'<b>%1</b>'?</p>

en: <p>Do you really want to move this font from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p> | <p>Do you really want to move these %1 fonts from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
et[0]: <p>Kas tõesti liigutada see font asukohast <i>%2</i> asukohta <i>%3</i>?</p>
et[1]: <p>Kas tõesti liigutada need %1 fonti asukohast <i>%2</i> asukohta <i>%3</i>?</p>

en: <p>Do you really want to move</p><p>'<b>%1</b>'</p><p>from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
et: <p>Kas tõesti liigutada</p><p>'<b>%1</b>'</p><p>asukohast <i>%2</i> asukohta <i>%3</i>?</p>

en: <p>Do you really want to remove '<b>%1</b>'?</p><p><i>This will only remove the group, and not the actual fonts.</i></p>
et: <p>Kas tõesti eemaldada '<b>%1</b>'?</p><p><i>See eemaldab ainult grupi, aga mitte tegelikke fonte.</i></p>

en: <p>This list shows your installed fonts. The fonts are grouped by family, and the number in square brackets represents the number of styles in which the family is available. e.g.</p><ul><li>Times [4]<ul><li>Regular</li><li>Bold</li><li>Bold Italic</li><li>Italic</li></ul></li></ul>
et: <p>See nimekiri näitab paigaldatud fonte. Fondid on rühmitatud perekondade kaupa ning nurksulgudes number näitab, mitu stiili on antud perekonna puhul saadaval, nt. </p><ul><li>Times [4]<ul><li>Tavaline</li><li>Rasvane</li><li>Rasvane kaldkiri</li><li>Kaldkiri</li></ul></li></ul>

en: <qt>A group named <b>'%1'</b> already exists.</qt>
et: <qt>Grupp nimega <b>'%1'</b> on juba olemas.</qt>

en: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Partially enabled:</td><td>%3</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%4</td></tr></table>
et: <table><tr><td align="right">Lubatud:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Keelatud:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Osaliselt lubatud:</td><td>%3</td></tr><tr><td align="right">Kokku:</td><td>%4</td></tr></table>

en: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%3</td></tr></table>
et: <table><tr><td align="right">Lubatud:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Keelatud:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Kokku:</td><td>%3</td></tr></table>

[ctx: A sentence that uses all of the letters of the alphabet]
en: The quick brown fox jumps over the lazy dog
et: Põdur Zagrebi tšellomängija-följetonist Ciqo külmetas kehvas garaažis

en: Add Fonts
et: Fontide lisamine

en: Add to "%1".
et: Lisamine rühma "%1".

en: Administrator
et: Administraator

en: Aegean Numbers
et: Egeuse numbrid

en: All
et: Kõik

en: All Characters
et: Kõik sümbolid

en: All Fonts
et: Kõik fondid

[ctx: All letters of the alphabet (in upper/lower case pairs), followed by numbers]
en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz0123456789
et: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsŠšZzŽžTtUuVvWwÕõÄäÖöÜüXxYy0123456789

[ctx: All of the letters of the alphabet, lowercase]
en: abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
et: abcdefghijklmnopqrsšzžtuvqõäöüxy

[ctx: All of the letters of the alphabet, uppercase]
en: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
et: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŠZŽTUVWÕÄÖÜXY

en: Alphabetic Presentation Forms
et: Alfabeedi esitusvormid

en: Ancient Greek Musical Notation
et: Vana-Kreeka muusikasümbolid

en: Ancient Greek Numbers
et: Vana-Kreeka numbrid

en: Arabic
et: Araabia

en: Arabic Presentation Forms-A
et: Araabia esitusvormid A

en: Arabic Presentation Forms-B
et: Araabia esitusvormid B

en: Arabic Supplement
et: Araabia lisa

en: Are you sure you wish to delete:
et: Kas tõesti kustutada:

en: Are you sure you wish to delete:
    %1
et: Kas tõesti kustutada:
    %1

en: Armenian
et: Armeenia

en: Arrows
et: Nooled

en: Authentication failed.<br><i>%1</i>
et: Autentimine nurjus.<br><i>%1</i>

en: AutoSkip
et: Jäta alati vahele

en: Backend died
et: Taustaprogramm lõpetas töö

en: Backend died, but has been restarted. Please try again.
et: Taustaprogramm lõpetas töö - ja see on taaskäivitatud. Palun proovi uuesti.

en: Balinese
et: Bali

en: Basic Latin
et: Ladina elementaarne

en: Block Elements
et: Plokkelemendid

en: Bold
et: Rasvane

en: Bopomofo Extended
et: Bopomofo laiendatud

en: Box Drawing
et: Joonestuselemendid

en: Braille Patterns
et: Braille'i mustrid

en: Buginese
et: Bugi

en: Byzantine Musical Symbols
et: Bütsantsi muusikasümbolid

en: CJK Compatibility
et: CJK-ga ühildumine

en: CJK Compatibility Forms
et: CJK-ga ühilduvad vormid

en: CJK Compatibility Ideographs
et: CJK-ga ühilduvad ideograafid

en: CJK Compatibility Ideographs Supplement
et: CJK-ga ühilduvate ideograafide lisa

en: CJK Radicals Supplement
et: CJK radikaalide lisa

en: CJK Strokes
et: CJK kriipsud

en: CJK Symbols and Punctuation
et: CJK sümbolid ja kirjavahemärgid

en: CJK Unified Ideographs
et: CJK ühendatud ideograafid

en: CJK Unified Ideographs Extension A
et: CJK ühendatud ideograafide laiendus A

en: CJK Unified Ideographs Extension B
et: CJK ühendatud ideograafide laiend B

en: Can only install fonts to either "%1" or "%2".
et: Fonte saab paigaldada ainult rühma "%1" või "%2".

en: Can only remove fonts from either "%1" or "%2".
et: Fonte saab eemaldada ainult rühmast "%1" või "%2".

en: Canadian Aboriginal
et: Kanada aborigeenide

en: Cancel font scan?
et: Kas katkestada fontide otsimine?

en: Cannot Print
et: Trükkimine pole võimalik

en: Cannot copy fonts
et: Fontide kopeerimine nurjus

en: Cannot move fonts
et: Fontide liigutamine nurjus

en: Category
et: Kategooria

en: Charcell
et: Ühesuurune

en: Cherokee
et: Tšerokii

en: Combining Diacritical Marks
et: Kombineeritud diakriitilised märgid

en: Combining Diacritical Marks Supplement
et: Kombineeritud diakriitiliste märkide lisa

en: Combining Diacritical Marks for Symbols
et: Sümbolite kombineeritud diakriitilised märgid

en: Combining Half Marks
et: Kombineeritud poolmärgid

en: Common
et: Üldine

en: Condensed
et: Tihendatud

en: Control Pictures
et: Juhtmärgid

en: Coptic
et: Kopti

en: Could not read font.
et: Fondi lugemine nurjus.

en: Could not remove all files associated with %1
et: Kõiki fondiga %1 seotud faile ei õnnestunud eemaldada

en: Could not remove all files associated with <i>%1</i>
et: Kõiki fondiga <i>%1</i> seotud faile ei õnnestunud eemaldada

en: Counting Rod Numerals
et: Arvutuspulganumbrid

en: Create New Group
et: Uue grupi loomine

en: Cuneiform
et: Kiilkiri

en: Cuneiform Numbers and Punctuation
et: Kiilkirja numbrid ja kirjavahemärgid

en: Currency Symbols
et: Valuutasümbolid

en: Cypriot
et: Küprose

en: Cypriot Syllabary
et: Küprose silpkiri

en: Cyrillic
et: Kirillitsa

en: Cyrillic Supplement
et: Kirillitsa lisa

en: Date
et: Kuupäev

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete Font
et: Fondi kustutamine

en: Delete Fonts
et: Fontide kustutamine

en: Delete Marked Files
et: Kustuta märgitud failid

en: Demi Bold
et: Demi-rasvane

en: Deseret
et: Desereti

en: Devanagari
et: Devanaagari

en: Developer and maintainer
et: Arendaja ja hooldaja

en: Dingbats
et: Piltmärgid

en: Disable
et: Keela

en: Disable Font
et: Fondi keelamine

en: Disable Fonts
et: Fontide keelamine

en: Disabling
et: Keelamine

en: Do not show this message again
et: Seda teadet rohkem ei näidata

en: Do you really want to delete this font? | Do you really want to delete these %1 fonts?
et[0]: Kas tõesti kustutada see font?
et[1]: Kas tõesti kustutada need %1 fonti?

en: Do you really want to disable this font? | Do you really want to disable these %1 fonts?
et[0]: Kas tõesti keelata see font?
et[1]: Kas tõesti keelata need %1 fonti?

en: Do you really want to enable this font? | Do you really want to enable these %1 fonts?
et[0]: Kas tõesti lubada see font?
et[1]: Kas tõesti lubada need %1 fonti?

en: Do you wish to install the font(s) for personal use (only available to you), or system-wide (available to all users)?
et: Kas paigaldada fondid isiklikuks kasutamiseks (ainult sulle) või süsteemsena (kõik kasutajad saavad kasutada)?

en: Download new fonts
et: Laadi uusi fonte alla

en: Duplicate Fonts
et: Topeltfondid

en: ERROR: Could not determine font's name.
et: VIGA: fondi nime tuvastamine nurjus.

en: Enable
et: Luba

en: Enable Font
et: Fondi lubamine

en: Enable Fonts
et: Fontide lubamine

en: Enabling
et: Lubamine

en: Enclosed Alphanumerics
et: Ümbritsetud tärgid

en: Enclosed CJK Letters and Months
et: Ümbritsetud CJK tähed ja kuud

en: Ethiopic
et: Etioopia

en: Ethiopic Extended
et: Etioopia laiendatud

en: Ethiopic Supplement
et: Etioopia lisa

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Export Group
et: Rühma eksport

en: Extra Bold
et: Ekstrarasvane

en: Extra Condensed
et: Ekstratihendatud

en: Extra Expanded
et: Ekstralaiendatud

en: Extra Light
et: Ekstrapeen

en: Failed to download <i>%1</i>
et: <i>%1</i> allalaadimine nurjus

en: Failed to open %1 for writing
et: %1 avamine kirjutamiseks nurjus

en: Failed to save list of fonts to print.
et: Trükitavate fontide nimekirja salvestamine nurjus.

en: Failed to start font printer.
et: Fondiprinteri käivitamine nurjus.

en: Failed to start the system daemon
et: Süsteemse deemoni käivitamine nurjus

en: Failed to start the system daemon.<br><i>%1</i>
et: Süsteemse deemoni käivitamine nurjus.<br><i>%1</i>

en: Family
et: Perekond

en: File Location
et: Faili asukoht

en: File Name
et: Failinimi

en: File Type
et: Failitüüp

en: File containing list of fonts to print
et: Trükitavate fontide nimekirja sisaldav fail

en: Font Installer
et: Fondipaigaldaja

en: Font Management
et: Fondihaldus

en: Font Printer
et: Fontide trükkija

en: Font Viewer
et: Fontide näitaja

en: Font to print, specified as "Family,Style" where Style is a 24-bit decimal number composed as: <weight><width><slant>
et: Trükitav font kujul "Perekond,Stiil", kus stiil on 24-bitine kümnendarv kujul <kaal><laius><kalle>

en: Font/File
et: Font/Fail

en: FontConfig Match
et: FontConfigi sobivus

en: Fonts
et: Fondid

en: Foundry
et: Päritolu

en: General Punctuation
et: Üldised kirjavahemärgid

en: Geometric Shapes
et: Geomeetrilised kujundid

en: Georgian
et: Gruusia

en: Georgian Supplement
et: Gruusia lisa

en: Glagolitic
et: Glagoolitsa

en: Gothic
et: Gooti

en: Greek
et: Kreeka

en: Greek Extended
et: Kreeka laiendatud

en: Greek and Coptic
et: Kreeka ja kopti

en: Group
et: Grupp

en: Gujarati
et: Gudžarati

en: Half-Width and Full-Width Forms
et: Pool- ja täislaiuses vormid

en: Han
et: Hani

en: Hangul Compatibility Jamo
et: Hanguliga ühilduv jamo

en: Hangul Jamo
et: Hangul

en: Hangul Syllables
et: Hanguli silbid

en: Heavy
et: Jäme

en: Hebrew
et: Heebrea

en: High Private Use Surrogates
et: Erakasutuses ülemised surrogaadid

en: High Surrogates
et: Ülemised surrogaadid

en: IPA Extensions
et: IPA laiendid

en: Ideographic Description Characters
et: Ideograafilised kirjeldavad märgid

en: Inherited
et: Päritud

en: Install fonts from a local file
et: Paigalda fondid kohalikust failist

en: Installing
et: Paigaldamine

en: Italic
et: Kaldkiri

en: Kangxi Radicals
et: Kangxi radikaalid

en: Katakana Phonetic Extensions
et: Katakana foneetilised laiendid

en: Khmer
et: Khmeeri

en: Khmer Symbols
et: Khmeeri sümbolid

en: Latin
et: Ladina

en: Latin Extended Additional
et: Ladina laiendatud lisa

en: Latin Extended-A
et: Ladina laiendatud A

en: Latin Extended-B
et: Ladina laiendatud B

en: Latin Extended-C
et: Ladina laiendatud C

en: Latin Extended-D
et: Ladina laiendatud D

en: Latin-1 Supplement
et: Latin-1 lisa

en: Letter, Lowercase
et: Täht, väike

en: Letter, Modifier
et: Täht, modifikaator

en: Letter, Other
et: Täht, muu

en: Letter, Titlecase
et: Täht, kapiteelkiri

en: Letter, Uppercase
et: Täht, suur

en: Letter-Like Symbols
et: Tähelaadsed sümbolid

en: Light
et: Peen

en: Linear B
et: Lineaar-B

en: Linear B Ideograms
et: Lineaar-B ideogrammid

en: Linear B Syllabary
et: Lineaar-B silpkiri

en: Links To
et: Link

en: Looking for files associated with %1
et: Fondiga %1 seotud failide otsimine

en: Low Surrogates
et: Alumised surrogaadid

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
et: Dialoogi seondamine winid-ga määratud X'i rakendusega

en: Malayalam
et: Malajalami

en: Mark for Deletion
et: Lisa eemaldatavate nimekirja

en: Mark, Enclosing
et: Märk, ümbritsev

en: Mark, Non-Spacing
et: Märk, mitteiseseisev

en: Mark, Spacing Combining
et: Märk, iseseisev kombineeritud

en: Mathematical Alphanumeric Symbols
et: Matemaatilised tärksümbolid

en: Mathematical Operators
et: Matemaatilised tehted

en: Medium
et: Keskmine

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
et: Muud matemaatilised sümbolid A

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
et: Muud matemaatilised sümbolid B

en: Miscellaneous Symbols
et: Muud sümbolid

en: Miscellaneous Symbols and Arrows
et: Muud sümbolid ja nooled

en: Miscellaneous Technical
et: Muud tehnilised sümbolid

en: Modifier Tone Letters
et: Toonimuutmistähed

en: Mongolian
et: Mongoli

en: Monospaced
et: Ühelaiune

en: Move
et: Liiguta

en: Move Font
et: Fondi liigutamine

en: Move Fonts
et: Fontide liigutamine

en: Move to personal folder.
et: Liigutamine isiklikku kataloogi.

en: Move to system folder.
et: Liigutamine süsteemsesse kataloogi.

en: Moving
et: Liigutamine

en: Musical Symbols
et: Muusikasümbolid

en: Myanmar
et: Birma

en: NKo
et: N'Ko

en: Name of new group:
et: Uue grupi nimi:

en: New Group
et: Uus grupp

en: New Tai Lue
et: Uus Tai Le

en: Nko
et: N'Ko

en: No characters found.
et: Ühtegi märki ei leitud.

en: No duplicate fonts found.
et: Topeltfonte ei leitud.

en: No files?
et: Kas failid puuduvad?

en: No fonts
et: Fonte pole

en: No special methods supported.
et: Ükski erimeetod pole toetatud.

en: Normal
et: Normaalne

en: Nothing to Delete
et: Pole midagi kustutada

en: Nothing to Disable
et: Pole midagi keelata

en: Nothing to Enable
et: Pole midagi lubada

en: Nothing to Move
et: Pole midagi liigutada

en: Number Forms
et: Numbrivormid

en: Number, Decimal Digit
et: Number, kümnendarv

en: Number, Letter
et: Number, täht

en: Number, Other
et: Number, muu

en: Oblique
et: Viltune (obliikva)

en: Old Italic
et: Vanaitali

en: Old Persian
et: Vanapärsia

en: Only fonts may be deleted.
et: Kustutada saab ainult fonte.

en: Open all %1 fonts in font viewer?
et: Kas avada kõik %1 fonti fontide näitajas?

en: Open font in font viewer? | Open all %1 fonts in font viewer?
et[0]: Kas avada font fontide näitajas?
et[1]: Kas avada kõik %1 fonti fontide näitajas?

en: Open in Font Viewer
et: Ava fontide näitajas

en: Optical Character Recognition
et: Optiline märgituvastus

en: Oriya
et: Orija

en: Osmanya
et: Osmani

en: Other, Control
et: Muu, juhtmärk

en: Other, Format
et: Muu, vorming

en: Other, Not Assigned
et: Muu, pole omistatud

en: Other, Private Use
et: Muu, erakasutuses

en: Other, Surrogate
et: Muu, surrogaat

en: Permission denied.<br><i>%1</i>
et: Õigused puuduvad.<br><i>%1</i>

en: Personal
et: Isiklik

en: Personal Fonts
et: Isiklikud fondid

en: Phags Pa
et: Phags-pa

en: Phoenician
et: Foiniikia

en: Phonetic Extensions
et: Foneetilised laiendid

en: Phonetic Extensions Supplement
et: Foneetliste laiendite lisa

en: Please enter new string:
et: Uus string:

en: Please enter new text:
et: Uus tekst:

en: Please specify "%1" or "%2".
et: Palun määra "%1" või "%2".

en: Preview String
et: Eelvaatluse string

en: Preview Text
et: Eelvaatluse tüüp

en: Preview Type
et: Eelvaatluse tüüp

en: Print
et: Trükkimine

en: Print Font Samples
et: Fondinäidete trükkimine

en: Private Use Area
et: Erakasutuses ala

en: Properties
et: Omadused

en: Proportional
et: Proportsionaalne

en: Punctuation, Close
et: Kirjavahemärk, sulgev

en: Punctuation, Connector
et: Kirjavahemärk, konnektor

en: Punctuation, Dash
et: Kirjavahemärk, kriips

en: Punctuation, Final Quote
et: Kirjavahemärk, sulgev jutumärk

en: Punctuation, Initial Quote
et: Kirjavahemärk, alustav jutumärk

en: Punctuation, Open
et: Kirjavahemärk, avav

en: Punctuation, Other
et: Kirjavahemärk, muu

en: Regular
et: Tavaline

en: Reload
et: Laadi uuesti

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove Group
et: Grupi eemaldamine

en: Remove file containing list of fonts to print
et: Trükitavate fontide nimekirja sisaldav faili eemaldamine

en: Remove from current group.
et: Eemaldamine aktiivsest rühmast.

en: Remove group
et: Eemalda grupp

en: Removing
et: Eemaldamine

en: Roman
et: Püstkiri

en: Runic
et: Ruunid

en: Select Font to View
et: Vaadatava fondi valimine

en: Select size to print font:
et: Trükitava fondi suurus:

en: Semi Bold
et: Semi-rasvane

en: Semi Condensed
et: Semi-tihendatud

en: Semi Expanded
et: Semi-laiendatud

en: Separator, Line
et: Eraldaja, rida

en: Separator, Paragraph
et: Eraldaja, lõik

en: Separator, Space
et: Eraldaja, tühik

en: Set Criteria
et: Kriteeriumi määramine

en: Shavian
et: Shavi

en: Show Face:
et: Tüüp:

en: Simple font installer
et: Lihtne fontide paigaldaja

en: Simple font printer
et: Lihtne fontide trükkija

en: Simple font viewer
et: Lihtne fontide näitaja

en: Sinhala
et: Singali

en: Size
et: Suurus

en: Size index to print fonts
et: Suuruse indeks fontide trükkimiseks

en: Skip
et: Jäta vahele

en: Small Form Variants
et: Väikevormide variandid

en: Spacing Modifier Letters
et: Iseseisvad muutemärgid

en: Specials
et: Spetsiaal

en: Standard Preview
et: Standardne eelvaatlus

en: Status
et: Olek

en: Style
et: Stiil

en: Superscripts and Subscripts
et: Üla- ja alapaigutus

en: Supplemental Arrows-A
et: Lisanooled A

en: Supplemental Arrows-B
et: Lisanooled B

en: Supplemental Mathematical Operators
et: Matemaatiliste tehete lisa

en: Supplemental Punctuation
et: Lisakirjavahemärgid

en: Supplementary Private Use Area-A
et: Erakasutuses lisaala A

en: Supplementary Private Use Area-B
et: Erakasutuses lisaala B

en: Symbol, Currency
et: Sümbol, valuuta

en: Symbol, Math
et: Sümbol, matemaatika

en: Symbol, Modifier
et: Sümbol, modifikaator

en: Symbol, Other
et: Sümbol, muu

en: Symbol/Other
et: Sümbol/Muu

en: Syriac
et: Süüria

en: System
et: Süsteem

en: System Fonts
et: Süsteemi fondid

en: System backend died. Please try again.<br><i>%1</i>
et: Süsteemne taustaprogramm lõpetas töö. Palun proovi uuesti.<br><i>%1</i>

en: Tagalog
et: Tagalogi

en: Tags
et: Sildid

en: Tai Xuan Jing Symbols
et: Tai Xuan Jingi sümbolid

en: Tamil
et: Tamili

en: Thai
et: Tai

en: There are no printable fonts.
    You can only print non-bitmap and enabled fonts.
et: Pole ühtegi trükitavat fonti.
    Trükkida ei saa bitmap- ja lubatud fonte.

en: Thin
et: Peen

en: This column shows the status of the font family, and of the individual font styles.
et: See veerg näitab fondiperekonna olekut ja üksikute fontide stiili.

en: This displays a preview of the selected font.
et: See näitab valitud fonti eelvaatlust.

en: Tibetan
et: Tiibeti

en: Tifinagh
et: Tifinagi

en: URL to install
et: Paigaldatav URL

en: URL to open
et: Avatav URL

en: Ugaritic
et: Ugariti

en: Ultra Bold
et: Ultrarasvane

en: Ultra Condensed
et: Ultratihendatud

en: Ultra Expanded
et: Ultralaiendatud

en: Ultra Light
et: Ultrapeen

en: Unable to start backend.
et: Taustaprogrammi käivitamine nurjus.

en: Unclassified
et: Klassifitseerimata

en: Unexpected error while processing: <i>%1</i>
et: Ootamatu viga töötlemise käigus: <i>%1</i>

en: Unicode Block: %1
et: Unicode plokk: %1

en: Unicode Script: %1
et: Unicode skript: %1

en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
et: Kanada pärismaalaste silpkiri

en: Uninstalling
et: Eemaldamine

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unmark for Deletion
et: Eemalda kustutavate nimekirjast

en: Unsupported action.<br><i>%1</i>
et: Toetamata toiming.<br><i>%1</i>

en: Updating
et: Uuendamine

en: Variation Selectors
et: Variandivalijad

en: Variation Selectors Supplement
et: Variandivalijate lisa

en: Vertical Forms
et: Püstvormid

en: Where to Install
et: Paigaldamise asukoht

en: Writing System
et: Kirjasüsteem

en: XML Decimal Entity
et: XML-i kümnendsüsteemi olem

en: Yi Radicals
et: Yi radikaalid

en: Yi Syllables
et: Yi silbid

en: Yijing Hexagram Symbols
et: Yijingi heksagrammid

en: You cannot install a fonts package directly.
    Please extract %1, and install the components individually.
et: Fontide paketti ei saa otse paigaldada.
    Palun paki %1 lahti ja paigalda selle komponendid ükshaaval.

en: You did not select anything to delete.
et: Sa ei ole valinud midagi, mida kustutada.

en: You did not select anything to disable.
et: Sa ei ole valinud midagi, mida keelata.

en: You did not select anything to enable.
et: Sa ei ole valinud midagi, mida lubada.

en: You did not select anything to move.
et: Sa ei ole valinud midagi, mida liigutada.
