kmail - en to et translation catalogue (1089 entries)

en:  Column: %1
et:  Veerg: %1

en:  day |  days
et[0]:  päev
et[1]:  päeva

en:  sec
et:  sek

[ctx: %1 is version]
en: Welcome to KMail %1
et: Tere tulemast kasutama KMail %1

en: %1 match | %1 matches
et[0]: %1 sobivus
et[1]: %1 sobivust

en: %1 of %2 used
et: %1 / %2 kasutatud

en: %1 seconds
et: %1 sekundi järel

[ctx: %1: identity name. Used in the config dialog, section Identity, to indicate the default identity]
en: %1 (Default)
et: %1 (vaikimisi)

en: %p% full
et: %p% täis

en: &Add Account...
et: &Konto lisamine ...

en: &Add...
et: &Lisa...

en: &Address Book
et: &Aadressiraamat

en: &All Fields
et: Kõik &väljad

en: &Archive File:
et: &Arhiivifail:

en: &Archive Folder...
et: &Arhiveeri kaust...

en: &Ask for action after dragging messages to another folder
et: K&irjade lohistamisel teise kausta lastakse valida tegevus

en: &Assign Shortcut...
et: &Omista kiirklahv...

en: &Attach
et: K&aasamine

en: &Attach file
et: Kaasa &fail

en: &Automatic Spellchecking
et: A&utomaatne õigekirja kontroll

en: &BCC addresses:
et: Sala&koopia aadressid:

en: &CC addresses:
et: &Koopia aadressid:

en: &Configure Automatic Archiving...
et: A&utomaatse arhiveerimise seadistamine...

en: &Configure KMail...
et: KMaili &seadistamine...

en: &Configure Summary View...
et: &Kokkuvõttevaate seadistamine...

en: &Copy Global Templates
et: &Globaalsete mallide kopeerimine

en: &Create Filter
et: &Loo filter

en: &Cryptographic Message Format
et: Krüptitud kir&ja vorming

en: &Debug Sieve...
et: &Sieve silumine...

en: &Delete Search
et: &Kustuta otsing

en: &Delete folder and subfolders after completion
et: Kausta ja alamkausta&de kustutamine pärast lõpetamist

en: &Dictionary
et: &Sõnaraamat

en: &Dictionary:
et: &Sõnaraamat:

en: &Display Message
et: &Näita kirja

en: &Do not change color from original HTML mail
et: Al&gse HTML-kirja värvi ei muudeta

en: &Drafts folder:
et: Mustan&dite kaust:

en: &Duplicate existing identity
et: &Luuakse eksisteeriva identiteedi koopia

en: &Duplicate existing vCard
et: &Luuakse olemasoleva vCardi kloon

en: &Edit
et: &Redigeerimine

en: &Edit As New
et: &Muuda uue kirjana

en: &Edit Recipients
et: &Muuda saajaid

en: &Email address:
et: &E-posti aadress:

en: &Encrypt Message
et: &Krüpti kiri

en: &Existing identities:
et: &Olemasolevad identiteedid:

en: &Expiration Settings
et: A&egumisseadistused

en: &Expire
et: Kustuta a&egunud

en: &Expire All Folders
et: &Kustuta aegunud kirjad kõigist kaustadest

en: &File
et: &Fail

en: &Find Messages...
et: &Otsi kirjadest...

en: &Find in Message...
et: &Otsi kirjast...

en: &Folder:
et: &Kaust:

en: &Forward
et: &Edasisaatmine

en: &From
et: &Kellelt

en: &From existing vCard
et: Olem&asoleva vCardi põhjal

en: &Go
et: &Liikumine

en: &Help
et: &Abi

en: &Identity
et: &Identiteet

en: &Identity:
et: &Identiteet:

en: &Ignore Thread
et: &Ignoreeri lõime

en: &Import Messages...
et: K&irjade importimine...

en: &Import from another Email Client...
et: &Import teistest e-posti klientidest...

en: &Include sub-folders
et: Kaasa ar&vatud alamkaustad

en: &Insert Recent Text File
et: L&isa viimati kasutatud tekstifail

en: &Insert Text File...
et: L&isa tekstifail...

en: &Keep original charset when replying or forwarding (if possible)
et: &Vastamisel või edasisaatmisel kasutatakse originaali kooditabelit (kui võimalik)

en: &Mail Transport
et: &Kirja saatmise viis

en: &Mail transport:
et: Kirja saat&mise viis:

en: &Mailing List Management...
et: &Postiloendi haldus...

en: &Message
et: &Kiri

en: &Modify...
et: &Muuda...

en: &Move All Messages to Trash
et: &Liiguta kõik kirjad prügikasti

en: &Move to Trash
et: &Liiguta prügikasti

en: &New Composer
et: Uus &redaktor

en: &New Message...
et: &Uus kiri...

en: &New identity:
et: &Uus identiteet:

en: &Next Message
et: &Järgmine kiri

en: &Options
et: &Valikud

en: &Previous Message
et: &Eelmine kiri

en: &Remind me later
et: &Tuleta mulle hiljem meelde

en: &Remove
et: &Eemalda

en: &Rename
et: Nimeta ümbe&r

en: &Reply-To address:
et: &Vastamise aadress:

en: &Reply...
et: &Vasta...

en: &Request Delivery Confirmation
et: Kättesaamise kinnituse &soov

en: &Request Disposition Notification
et: Lugemise kinnituse &soov

en: &Save as Draft
et: Salvesta mustan&dina

en: &Select All
et: &Vali kõik

en: &Send Mail
et: &Saada kiri

en: &Send Mail Via
et: &Saada kiri kasutades

en: &Send Now
et: Saada k&ohe

en: &Send Queued Messages
et: Saada &järjekorras ootavad kirjad

en: &Send as Is
et: &Saada nagu on

en: &Sent-Mail Folder
et: Saadetud kirjade ka&ust

en: &Sent-Mail folder:
et: Saa&detud kirjade kaust:

en: &Settings
et: &Seadistused

en: &Sign Message
et: Allkir&jasta kiri

en: &Snippets
et: Teksti&jupid

en: &Specify the Subject
et: &Ei, ma sisestan teema

en: &Spellchecker...
et: Õi&gekirja kontroll...

en: &Templates folder:
et: &Mallide kaust:

en: &Tools
et: &Tööriistad

en: &Undo
et: &Võta tagasi

en: &Undo: "%1"
et: &Võta tagasi: "%1"

en: &Use System Settings values
et: Süsteemi seadist&uste väärtuste kasutamine

en: &Use custom colors
et: &Kohandatud värvide kasutamine

en: &Use custom fonts
et: &Kohandatud fontide kasutamine

en: &Use custom message templates for this identity
et: Kohandat&ud kirjamallide kasutamine selle identiteedi puhul

en: &Use custom message-id suffix
et: &Järgneva Message-Id sufiksi kasutamine:

en: &Validate certificates using CRLs
et: Sertifikaatide kontroll &CRL-ide vahendusel

en: &Value:
et: &Väärtus:

en: &View
et: &Vaade

en: &Watch Thread
et: Jälgi lõi&me

en: &With empty fields
et: &Tühjade väljadega

en: &Wordwrap
et: &Reamurdmine

en: &Your name:
et: &Sinu nimi:

en: &vCard path:
et: &vCardi asukoht:

en: 'Content-Type' is not an authorized string. This header will be not saved.
et: 'Content-Type' ei ole autoriseeritud string. Päist ei salvestata.

en: (Current system setting: %1)
et: (Süsteemi aktiivne seadistus: %1)

en: (c), 2004 Tobias Koenig
et: (c) 2004: Tobias Koenig

en: (no templates)
et: (mallid puuduvad)

en: 1 attachment (%2) | %1 attachments (%2)
et[0]: 1 manus (%2)
et[1]: %1 manust (%2)

en: 1 unread message | %1 unread messages
et[0]: 1 lugemata kiri
et[1]: %1 lugemata kirja

en: <b>WARNING:</b> Allowing HTML in email may increase the risk that your system will be compromised by present and anticipated security exploits. <a href="whatsthis1">More about HTML mails...</a> <a href="whatsthis2">More about external references...</a>
et: <b>HOIATUS:</b> HTML-i kasutamine kirjades suurendab ohtu, et sinu süsteemi võivad kahjustada praegused ja tulevased ohud. <a href="whatsthis1">Rohkem HTML-kirjade kohta...</a> <a href="whatsthis2">Rohkem väliste viidete kohta...</a>

en: <b>WARNING:</b> Unconditionally returning confirmations undermines your privacy. <a href="whatsthis-mdn">More about MDNs...</a>
et: <b>HOIATUS:</b> Vastuvõtu kinnituse tingimusteta tagasisaatmine kahjustab sinu privaatsust. <a href="whatsthis-mdn">Rohkem...</a>

en: <qt>
    <h1>Store Messages Encrypted</h1>
    When this box is checked, sent messages are stored encrypted like they were sent. This is not recommended, as you will not be able to read the messages any longer if a necessary certificate expires.
    <p>
    However, there may be local rules that require you to turn this option on. When in doubt, check with your local administrator.
    </p></qt>
et: <qt>
    <h1>Kirjad salvestatakse krüptitult</h1>
    Selle valiku korral salvestatakse saadetud kirjad krüptitult, nagu nad olid saadetud. See ei ole soovitatav, sest sa ei suuda neid sõnumeid enam lugeda, kui vajalik sertifikaat aegub.
    <p>
    Siiski võivad olla kohalikud reeglid, mis sunnivad sind selle valiku sisse lülitama. Kui sa ei ole kindel, küsi järgi oma süsteemi administraatorilt.
    </p></qt>

en: <qt>
    <h1>Warn If A Certificate In The Chain Expires</h1>
    Select the minimum number of days all certificates in the chain should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 14 days.
    </p></qt>
et: <qt>
    <h1>Hoiatus, kui ahela mõni sertifikaat aegub</h1>
    Vali minimaalne päevade arv, mille kestel kõik ahelasse kuuluvad sertifikaadid peavad veel kehtima enne hoiatuse näitamist.
    <p>
    SPHINX soovitab väärtuseks määrata 14 päeva.
    </p></qt>

en: <qt>
    <h1>Warn If Encryption Certificate Expires</h1>
    Select the minimum number of days the encryption certificate should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 14 days.
    </p></qt>
et: <qt>
    <h1>Hoiatus, kui krüptimissertifikaat aegub</h1>
    Vali minimaalne päevade arv, mille kestel krüptimissertifikaat peab veel kehtima, ilma et hoiatust näidataks.
    <p>
    SPHINX soovitab määrata väärtuseks 14 päeva.
    </p></qt>

en: <qt>
    <h1>Warn If Root Certificate Expires</h1>
    Select the minimum number of days the root certificate should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 14 days.
    </p></qt>
et: <qt>
    <h1>Hoiatus, kui juursertifikaat aegub</h1>
    Vali minimaalne päevade arv, mille kestel juursertifikaat peab veel kehtima, enne kui näidatakse hoiatust.
    <p>
    SPHINX soovitab väärtuseks määrata 14 päeva.
    </p></qt>

en: <qt><a href="whatsthis1">Custom format information...</a></qt>
et: <qt><a href="whatsthis1">Kohandatud vormingu teave...</a></qt>

en: <qt><b>%1</b><br/>Total: %2<br/>Unread: %3</qt>
et: <qt><b>%1</b><br/>Kokku: %2<br/>Lugemata: %3</qt>

en: <qt><h3>BCC (Blind Carbon Copy) addresses</h3><p>The addresses that you enter here will be added to each outgoing mail that is sent with this identity. They will not be visible to other recipients.</p><p>This is commonly used to send a copy of each sent message to another account of yours.</p><p>To specify more than one address, use commas to separate the list of BCC recipients.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
et: <qt> <h3>Salakoopia (BCC) aadressid</h3> <p>Aadressid, mida sa siia sisestad, lisatakse iga selle identiteediga saadetavale kirjale. Teised saajad neid ei näe.</p> <p>Tavaliselt kasutatakse seda koopia saatmiseks iseenda mõnele muule kontole.</p><p>Rohkem kui ühe aadressi määramiseks eralda need komadega.</p><p>Kui sa ei ole kindel, mida teha, jäta see väli tühjaks.</p></qt>

en: <qt><h3>CC (Carbon Copy) addresses</h3><p>The addresses that you enter here will be added to each outgoing mail that is sent with this identity.</p><p>This is commonly used to send a copy of each sent message to another account of yours.</p><p>To specify more than one address, use commas to separate the list of CC recipients.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
et: <qt> <h3>Koopia (CC) aadressid</h3> <p>Aadressid, mida sa siia sisestad, lisatakse iga selle identiteediga saadetavale kirjale.</p> <p>Tavaliselt kasutatakse seda koopia saatmiseks iseenda mõnele muule kontole.</p><p>Rohkem kui ühe aadressi määramiseks eralda need komadega.</p><p>Kui sa ei ole kindel, mida teha, jäta see väli tühjaks.</p></qt>

en: <qt><h3>Email address</h3><p>This field should have your full email address.</p><p>This address is the primary one, used for all outgoing mail. If you have more than one address, either create a new identity, or add additional alias addresses in the field below.</p><p>If you leave this blank, or get it wrong, people will have trouble replying to you.</p></qt>
et: <qt><h3>E-posti aadress</h3><p>Sellel väljal peaks seisma sinu täielik e-posti aadress.</p><p>See on põhiaadress, mida kasutatakse kõigi väljuvate kirjade puhul. Kui sul on ka teisi aadresse, loo uus identiteet või lisa allpool aliasaadressid.</p><p>Kui jätad selle tühjaks või sisestad valesti, on teistel lausa võimatu sulle vastata.</p></qt>

en: <qt><h3>Email aliases</h3><p>This field contains alias addresses that should also be considered as belonging to this identity (as opposed to representing a different identity).</p><p>Example:</p><table><tr><th>Primary address:</th><td>first.last@example.org</td></tr><tr><th>Aliases:</th><td>first@example.org<br>last@example.org</td></tr></table><p>Type one alias address per line.</p></qt>
et: <qt><h3>E-kirja aliased</h3><p>See väli sisaldab aliasaadresse, mida tuleb samuti käsitleda antud identiteedi osana (need ei tähista mõnda muud identiteeti).</p><p>Näide:</p><table><tr><th>Esmane aadress:</th><td>eesnimi.perekonnanimi@kuskil.ee</td></tr><tr><th>Aliased:</th><td>eesnimi@kuskil.ee<br>perekonnanimi@kuskil.ee</td></tr></table><p>Kirjuta igale reale üks aliasaadress.</p></qt>

en: <qt><h3>Message Disposition Notification Policy</h3><p>MDNs are a generalization of what is commonly called <b>read receipt</b>. The message author requests a disposition notification to be sent and the receiver's mail program generates a reply from which the author can learn what happened to his message. Common disposition types include <b>displayed</b> (i.e. read), <b>deleted</b> and <b>dispatched</b> (e.g. forwarded).</p><p>The following options are available to control KMail's sending of MDNs:</p><ul><li><em>Ignore</em>: Ignores any request for disposition notifications. No MDN will ever be sent automatically (recommended).</li><li><em>Ask</em>: Answers requests only after asking the user for permission. This way, you can send MDNs for selected messages while denying or ignoring them for others.</li><li><em>Deny</em>: Always sends a <b>denied</b> notification. This is only <em>slightly</em> better than always sending MDNs. The author will still know that the messages has been acted upon, he just cannot tell whether it was deleted or read etc.</li><li><em>Always send</em>: Always sends the requested disposition notification. That means that the author of the message gets to know when the message was acted upon and, in addition, what happened to it (displayed, deleted, etc.). This option is strongly discouraged, but since it makes much sense e.g. for customer relationship management, it has been made available.</li></ul></qt>
et: <qt><h3>Kirja kättesaamise/lugemise kinnituse reeglid</h3><p>Tavaliselt <b>lugemiskinnituseks</b> kutsutava käitumise korral soovib kirja autor saada vastavat teadet, mille peale saaja e-posti rakendus tekitab vastuse, mis annab autorile teada tema kirja saatuse. Tavaliselt on vastusteks <b>displayed</b> (vaadatud ehk siis loetud), <b>deleted</b> (kustutatud) ja <b>dispatched</b> (nt. edastatud).</p><p>KMail võimaldab kasutada kinnituste puhul järgmisi võimalusi.</p><ul><li><em>Ignoreeritakse</em>: kõiki kinnituse soove ignoreeritakse ja ühtegi kinnitust automaatselt ei saadeta (soovitatav).</li><li><em>Küsitakse</em>: soovile vastatakse alles pärast kasutajalt loa küsimist. Nii saab saata kinnituse ainult neile kirjadele, millele soovid seda saata, teiste puhul aga soovi tagasi lükata või seda ignoreerida.</li><li><em>Lükatakse tagasi</em>: alati saadetakse vastus <b>tagasi lükatud</b>. See on ainult <em>natuke</em> parem kui alati kinnituse saatmine. Autor saab teada, et tema kirjaga on midagi ette võetud, ta ei saa teada ainult seda, kas seda loeti või kustutati kohe jne.</li><li><em>Saadetakse alati</em>: soovitud kinnitus saadetakse alati. See tähendab, et kirja autor saab teada, et tema kiri on pärale jõudnud, samuti saab ta teada, mis sellega ette võeti (vaadati, kustutati jne.). See ei ole üldse kohe soovitatav, aga kuivõrd sellel võib olla oma mõte näiteks kliendihalduses, on see siiski võimalik.</li></ul></qt>

en: <qt><h3>Organization</h3><p>This field should have the name of your organization if you would like it to be shown in the email header that is sent out.</p><p>It is safe (and normal) to leave this blank.</p></qt>
et: <qt><h3>Organisatsioon</h3><p>Sellel väljal peaks seisma sinu organisatsiooni nimi kujul, nagu see peab esinema saadetava e-kirja päises.</p><p>Täiesti turvaline (ja igati normaalne) on see väli tühjaks jätta.</p></qt>

en: <qt><h3>Reply-To addresses</h3><p>This sets the <tt>Reply-to:</tt> header to contain a different email address to the normal <tt>From:</tt> address.</p><p>This can be useful when you have a group of people working together in similar roles. For example, you might want any emails sent to have your email in the <tt>From:</tt> field, but any responses to go to a group address.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
et: <qt><h3>Vastamise aadressid</h3><p>Sellega saab määra kirja päise real 'Vastamise aadress (<tt>Reply-to:</tt>)  teistsuguse aadressi kui see, mis seisab väljal 'Kellelt' (<tt>From:</tt>).</p><p>Sellest võib olla abi, kui tegemist on näiteks ühesuguse ülesande kallal tegutsevate inimestega. Sellisel juhul seisab sinu kirjade väljal <tt>Kellelt:</tt> küll sinu e-posti aadress, aga vastused lähevad grupi aadressile.</p><p>Kui kahtled, jäta see väli tühjaks.</p></qt>

en: <qt><h3>Your name</h3><p>This field should contain your name as you would like it to appear in the email header that is sent out;</p><p>if you leave this blank your real name will not appear, only the email address.</p></qt>
et: <qt><h3>Sinu nimi</h3><p>Sellel väljal peaks seisma sinu nimi kujul, nagu see peab esinema saadetava e-kirja päises.</p><p>Kui jätad selle tühjaks, ei näidata sinu nime, vaid ainult e-posti aadressi.</p></qt>

en: <qt><p><strong>These expressions may be used for the date:</strong></p><ul><li>d - the day as a number without a leading zero (1-31)</li><li>dd - the day as a number with a leading zero (01-31)</li><li>ddd - the abbreviated day name (Mon - Sun)</li><li>dddd - the long day name (Monday - Sunday)</li><li>M - the month as a number without a leading zero (1-12)</li><li>MM - the month as a number with a leading zero (01-12)</li><li>MMM - the abbreviated month name (Jan - Dec)</li><li>MMMM - the long month name (January - December)</li><li>yy - the year as a two digit number (00-99)</li><li>yyyy - the year as a four digit number (0000-9999)</li></ul><p><strong>These expressions may be used for the time:</strong></p> <ul><li>h - the hour without a leading zero (0-23 or 1-12 if AM/PM display)</li><li>hh - the hour with a leading zero (00-23 or 01-12 if AM/PM display)</li><li>m - the minutes without a leading zero (0-59)</li><li>mm - the minutes with a leading zero (00-59)</li><li>s - the seconds without a leading zero (0-59)</li><li>ss - the seconds with a leading zero (00-59)</li><li>z - the milliseconds without leading zeroes (0-999)</li><li>zzz - the milliseconds with leading zeroes (000-999)</li><li>AP - switch to AM/PM display. AP will be replaced by either "AM" or "PM".</li><li>ap - switch to AM/PM display. ap will be replaced by either "am" or "pm".</li><li>Z - time zone in numeric form (-0500)</li></ul><p><strong>All other input characters will be ignored.</strong></p></qt>
et: <qt><p><strong>Kuupäeva puhul saab kasutada järgmisi võtmeid:</strong></p><ul><li>d - päev numbrina ilma ettelisatava nullita (1-31)</li><li>dd - päev numbrina ettelisatava nulliga (01-31)</li><li>ddd - päeva lühend (E - P)</li><li>dddd - päeva täisnimi (Esmaspäev - Pühapäev)</li><li>M - kuu numbrina ilma ettelisatava nullita (1-12)</li><li>MM - kuu numbrina ettelisatava nulliga (01-12)</li><li>MMM - kuu lühend (Jaan - Dets)</li><li>MMMM - kuu täisnimi (Jaanuar - Detsember)</li><li>yy - aasta kahekohalise numbrina (00-99)</li><li>yyyy - aasta neljakohalise numbrina (0000-9999)</li></ul><p><strong>Aja puhul saab kasutada järgmisi võtmeid:</strong></p> <ul><li>h - tund ilma ettelisatava nullita (0-23 või 1-12, kui kasutatakse esitust EL/PL)</li><li>hh - tund ettelisatava nulliga (00-23 või 01-12, kui kasutatakse esitust EL/PL)</li><li>m - minutid ilma ettelisatava nullita (0-59)</li><li>mm - minutid ettelisatava nulliga (00-59)</li><li>s - sekundid ilma ettelisatava nullita (0-59)</li><li>ss - sekundid ettelisatava nulliga (00-59)</li><li>z - millisekundid ilma ettelisatava nullita (0-999)</li><li>zzz - millisekundid ettelisatava nulliga (000-999)</li><li>AP - lülitumine esitusele EL/PL. AP asemel ilmub "EL" või "PL".</li><li>ap - lülitumine esitusele EL/PL. ap asemel ilmub "el" või "pl".</li><li>Z - ajavöönd numbrilisel kujul (-0500)</li></ul><p><strong>Kõiki muid võtmeid ignoreeritakse.</strong></p></qt>

en: <qt><p>Enable this option if you want KMail to request Message Disposition Notifications (MDNs) for each of your outgoing messages.</p><p>This option only affects the default; you can still enable or disable MDN requesting on a per-message basis in the composer, menu item <em>Options</em>-><em>Request Disposition Notification</em>.</p></qt>
et: <qt><p>Sisselülitamisel annab KMail iga väljuva kirjaga kaasa kirja kättesaamise/lugemise kinnituse soovi.</p><p>See on vaikeväärtus: kinnituse küsimise saab konkreetse kirja puhul lubada või keelata redaktoris (<em>Eelistused</em>-><em>Kättesaamise/lugemise kinnituse küsimine</em>).</p></qt>

en: <qt><p>In order to be able to sign this message you first have to define the (OpenPGP or S/MIME) signing key to use.</p><p>Please select the key to use in the identity configuration.</p></qt>
et: <qt><p>Selle kirja allkirjastamiseks tuleb esmalt määrata selleks kasutatav OpenPGP või S/MIME allkirjastamisvõti.</p><p>Palun vali kasutatav võti identiteedi seadistustes.</p></qt>

en: <qt><p>Select whether you want KMail to send all messages in the outbox on manual or all mail checks, or whether you do not want messages to be sent automatically at all. </p></qt>
et: <qt><p>Vali, kas soovid, et KMail saadaks kõik kaustas 'väljuvad' olevad kirjad uute kirjade käsitsi kontrollimisel, igal uute kirjade kontrollimisel või ei saadeta neid üldse automaatselt. </p></qt>

en: <qt><p>The OpenPGP key you choose here will be used to digitally sign messages. You can also use GnuPG keys.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to digitally sign emails using OpenPGP; normal mail functions will not be affected.</p><p>You can find out more about keys at <a>https://www.gnupg.org</a></p></qt>
et: <qt><p>Siinvalitavat OpenPGP võtit kasutatakse kirjade allkirjastamiseks. Kasutada võib ka GnuPG võtmeid.</p><p>Selle välja võib jätta tühjaks, kuid KMail ei suuda sellisel juhul kirju OpenPGP-ga digitaalselt allkirjastada. Tavalisi e-kirja võimalusi see valik ei puuduta.</p><p>Rohkem infot võtmete kohta leiab internetis aadressilt <a>https://www.gnupg.org</a></p></qt>

en: <qt><p>The OpenPGP key you choose here will be used to encrypt messages to yourself and for the "Attach My Public Key" feature in the composer. You can also use GnuPG keys.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to encrypt copies of outgoing messages to you using OpenPGP; normal mail functions will not be affected.</p><p>You can find out more about keys at <a>https://www.gnupg.org</a></p></qt>
et: <qt><p>Siinvalitavat OpenPGP võtit kasutatakse iseendale saadetava kirja krüptimiseks ja redaktoris võimaluse "Lisa minu avalik võti" pruukimiseks. Kasutada võib ka GnuPG võtmeid.</p><p>Selle välja võib jätta tühjaks, kuid KMail ei suuda sellisel juhul kirju OpenPGP-ga krüptida. Tavalisi e-kirja võimalusi see valik ei puuduta.</p><p>Rohkem infot võtmete kohta leiab internetis aadressilt <a>https://www.gnupg.org</a></p></qt>

en: <qt><p>The S/MIME (X.509) certificate you choose here will be used to digitally sign messages.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to digitally sign emails using S/MIME; normal mail functions will not be affected.</p></qt>
et: <qt><p>Siinvalitavat S/MIME (X.509) sertifikaati kasutatakse kirjade allkirjastamiseks.</p><p>Selle välja võib jätta tühjaks, kuid KMail ei suuda sellisel juhul kirju S/MIME-ga signeerida. Tavalisi e-kirja võimalusi see valik ei puuduta.</p></qt>

en: <qt><p>The S/MIME certificate you choose here will be used to encrypt messages to yourself and for the "Attach My Certificate" feature in the composer.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to encrypt copies of outgoing messages to you using S/MIME; normal mail functions will not be affected.</p></qt>
et: <qt><p>Siinvalitavat S/MIME sertifikaati kasutatakse iseendale saadetava kirja krüptimiseks ja redaktoris võimaluse "Lisa minu avalik võti" pruukimiseks.</p><p>Selle välja võib jätta tühjaks, kuid KMail ei suuda sellisel juhul kirju S/MIME-ga krüptida. Tavalisi e-kirja võimalusi see valik ei puuduta.</p></qt>

en: <qt><p>The default domain is used to complete email addresses that only consist of the user's name.</p></qt>
et: <qt><p>Vaikedomeeni kasutatakse e-posti aadressi lõpetamiseks, mis koosneb ainult kasutajanimest.</p></qt>

en: <qt><p>You have requested that messages be encrypted to yourself, but the currently selected identity does not define an (OpenPGP or S/MIME) encryption key to use for this.</p><p>Please select the key(s) to use in the identity configuration.</p></qt>
et: <qt><p>Soovisid, et kirjad endale krüptitaks, kuid parajasti valitud identiteedile ei ole selleks määratud ühtki (OpenPGP või S/MIME) krüptovõtit.</p><p>Palun vali kasutatavad võtmed identiteedi seadistuses.</p></qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the empty folder <b>%1</b>?</qt>
et: <qt>Kas tõesti kustutada tühi kaust <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the empty folder <resource>%1</resource> and all its subfolders? Those subfolders might not be empty and their contents will be discarded as well. <p><b>Beware</b> that discarded messages are not saved into your Trash folder and are permanently deleted.</p></qt>
et: <qt>Kas tõesti kustutada tühi kaust <resource>%1</resource> ja kõik selle alamkaustad? Alamkaustad ei pruugi olla tühjad, aga sellisel juhul kustutatakse ka nende sisu. <p><b>Pane tähele</b>, et kustutatud kirju ei salvestata prügikasti, vaid hävitatakse tõesti lõplikult.</p></qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the folder <resource>%1</resource> and all its subfolders, discarding their contents? <p><b>Beware</b> that discarded messages are not saved into your Trash folder and are permanently deleted.</p></qt>
et: <qt>Kas tõesti kustutada kaust <resource>%1</resource> ja kõik selle alamkaustad koos nende sisuga? <p><b>Pane tähele</b>, et kustutatud kirju ei salvestata prügikasti, vaid hävitatakse tõesti lõplikult.</p></qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the folder <resource>%1</resource>, discarding its contents? <p><b>Beware</b> that discarded messages are not saved into your Trash folder and are permanently deleted.</p></qt>
et: <qt>Kas tõesti kustutada kaust <resource>%1</resource> ja kogu selle sisu? <p><b>Pane tähele</b>, et kustutatud kirju ei salvestata prügikasti, vaid hävitatakse tõesti lõplikult.</p></qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the search <b>%1</b>?<br />Any messages it shows will still be available in their original folder.</qt>
et: <qt>Kas tõesti kustutada otsing <b>%1</b>?<br />Selles leiduvaid kirju tegelikult ei kustutata, sest nad on ju salvestatud muudes kaustades.</qt>

en: <qt>Are you sure you want to expire the folder <b>%1</b>?</qt>
et: <qt>Kas tõesti tühjendada kaust <b>%1</b> vanadest kirjadest?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to move all messages from folder <b>%1</b> to the trash?</qt>
et: <qt>Kas tõesti liigutada kõik kirjad kaustast <b>%1</b> prügikasti?</qt>

en: <qt>Do you really want to delete the selected message?<br />Once deleted, it cannot be restored.</qt> | <qt>Do you really want to delete the %1 selected messages?<br />Once deleted, they cannot be restored.</qt>
et[0]: <qt>Kas tõesti kustutada valitud kiri?<br />Kustutamise korral pole võimalik seda taastada.</qt>
et[1]: <qt>Kas tõesti kustutada valitud %1 kirja?<br />Kustutamise korral pole võimalik neid taastada.</qt>

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
et: <qt>See peidab üldse menüüriba. Seda saab näha uuesti, kui kirjutada %1.</qt>

en: <qt>To choose a key or a combination of keys which select the current folder, click the button below and then press the key(s) you wish to associate with this folder.</qt>
et: <qt>Klahvi või klahvikombinatsiooni määramiseks, millega valida aktiivset kausta, klõpsa allolevale nupule ning vajuta seejärel klahvi või klahve, mida soovid kausta valimiseks kasutada.</qt>

en: <unknown>
et: <tundmatu>

[ctx: @action]
en: Archive
et: Arhiveeri

[ctx: @action Hard delete, bypassing trash]
en: &Delete
et: &Kustuta

[ctx: @action Hard delete, bypassing trash]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: @action:button Add new mime header field.]
en: Ne&w
et: &Uus

[ctx: @action:button Delete folder]
en: &Delete
et: &Kustuta

[ctx: @action:button Delete search]
en: &Delete
et: &Kustuta

[ctx: @action:button Search for messages]
en: &Search
et: Ot&si

[ctx: @action:inmenu]
en: New Message...
et: Uus kiri...

[ctx: @action:inmenu]
en: Sync Mail
et: Kirjade sünkroonimine

[ctx: @action:inmenu Forward message inline.]
en: &Inline...
et: &Kirja sees...

[ctx: @action:inmenu Goto next unread message]
en: Next
et: Järgmine

[ctx: @action:inmenu Goto previous unread message.]
en: Previous
et: Eelmine

[ctx: @action:inmenu Mark the email as urgent.]
en: &Urgent
et: &Kiire

[ctx: @action:inmenu Message->Forward->]
en: &Inline...
et: &Kirja sees...

[ctx: @action:inmenu Message->Forward->]
en: As &Attachment...
et: K&aasatud failina...

[ctx: @action:inmenu Show the subject in the composer window.]
en: S&ubject
et: &Teema

[ctx: @action:inmenu sync everything]
en: All
et: Kõik

[ctx: @action:intoolbar Move to Trash]
en: Trash
et: Prügikasti

[ctx: @action:intoolbar New Empty Message]
en: New
et: Uus

[ctx: @info]
en: Do you really want to cancel?
et: Kas tõesti loobuda?

[ctx: @info:tooltip]
en: Show full path for each folder
et: Iga kausta täieliku asukoha näitamine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option to synchronize your groupware email.
et: Valimisel sünkroniseeritakse grupitöö kirjad.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choosing this will show a dialog where you can select which summaries you want to see and also allow you to configure the summaries to your liking.
et: Ilmub dialoog, kus saab valida, milliseid kokkuvõtteid näidatakse, ning neid oma soovi kohaselt seadistada.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this option if you want to see the full path for each folder listed in the summary. If this option is not enabled, then only the base folder path will be shown.
et: Sisselülitamisel näeb kokkuvõttes kõigi ära toodud kaustade täielikku asukohta, vastasel juhul näeb ainult baaskausta asukohta.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can create and send a new email message.
et: Ilmub dialoog, kus saab luua ja saata uue e-kirja.

[ctx: @item:inlistbox Inline mail forwarding]
en: Inline
et: Kirja sees

[ctx: @label:textbox Name of the mime header.]
en: &Name:
et: &Nimi:

[ctx: @label:textbox Subject of email.]
en: S&ubject:
et: &Teema:

[ctx: @title:column Name of the mime header.]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @title:column Value of the mimeheader.]
en: Value
et: Väärtus

[ctx: @title:column plugin name]
en: Summary Plugin Name
et: Kokkuvõtteplugina nimi

[ctx: @title:column, folder (e.g. email)]
en: Folder
et: Kaust

[ctx: @title:group]
en: Autosave
et: Automaatne salvestamine

[ctx: @title:group]
en: Format
et: Vorming

[ctx: @title:group]
en: Recipients
et: Saajad

[ctx: @title:group]
en: Signature
et: Allkiri

[ctx: @title:menu New message, folder or new window.]
en: New
et: Uus

[ctx: @title:tab Advanced identity settings.]
en: Advanced
et: Muu

[ctx: @title:tab General identity settings.]
en: General
et: Üldine

[ctx: @title:tab Mailing list settings for a folder.]
en: Mailing List
et: Postiloend

[ctx: @title:tab Shortcut settings for a folder.]
en: Shortcut
et: Kiirklahv

[ctx: @title:tab Tab page where the user configures accounts to receive mail]
en: Receiving
et: Vastuvõtmine

[ctx: @title:tab Tab page where the user configures accounts to send mail]
en: Sending
et: Saatmine

[ctx: @title:tab Tab page where the user configures identities]
en: Identities
et: Identiteedid

[ctx: @title:tab View settings for a folder.]
en: View
et: Vaade

[ctx: @title:window]
en: Add Favorite Folder
et: Lemmikkausta lisamine

[ctx: @title:window]
en: Add to Address Book
et: Aadressiraamatusse lisamine

[ctx: @title:window]
en: Composer
et: Kirja koostaja

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
et: Kinnitus

[ctx: @title:window]
en: Copy Messages to Folder
et: Kirjade kopeerimine kausta

[ctx: @title:window]
en: Create own vCard
et: Oma vCardi loomine

[ctx: @title:window]
en: Details
et: Üksikasjad

[ctx: @title:window]
en: Edit Identity
et: Identiteedi muutmine

[ctx: @title:window]
en: Edit Identity "%1"
et: Identiteedi "%1" muutmine

[ctx: @title:window]
en: Edit own vCard
et: Oma vCardi muutmine

[ctx: @title:window]
en: Find Messages
et: Kirjadest otsimine

[ctx: @title:window]
en: Indexing
et: Indekseerimine

[ctx: @title:window]
en: Insert File
et: Faili lisamine

[ctx: @title:window]
en: Jump to Folder
et: Liikumine kausta

[ctx: @title:window]
en: Move Messages to Folder
et: Kirjade liigutamine kausta

[ctx: @title:window]
en: New Identity
et: Uus identiteet

[ctx: @title:window]
en: Notification
et: Märguanne

[ctx: @title:window]
en: Please wait
et: Palun oota

[ctx: @title:window]
en: Properties of Folder %1
et: Kausta %1 omadused

[ctx: @title:window]
en: Save File as
et: Faili salvestamine

[ctx: @title:window]
en: Select Contact
et: Kontakti valimine

[ctx: @title:window]
en: Select Tags
et: Siltide valimine

[ctx: @title:window for archiving a folder]
en: Archive Folder
et: Kausta arhiveerimine

en: A backup copy of the text in the composer window can be created regularly. The interval used to create the backups is set here. You can disable autosaving by setting it to the value 0.
et: Võimalik on lasta regulaarselt varundada redaktoriaknas olev tekst. Siin saab määrata automaatse salvestamise intervalli. Kui anda väärtuseks 0, automaatset salvestamist ei kasutata.

en: A list of all the recently used URLs
et: Kõigi viimati kasutatud URL-ide nimekiri

en: A list of all the recently used encodings
et: Kõigi viimati kasutatud kodeeringute nimekiri

en: A&dd...
et: &Lisa...

en: A&pply Filter
et: Rakenda f&ilter

en: A&vailable Tags
et: Saadaole&vad sildid

en: Abort Current Operation
et: Loobu käesolevast tegevusest

en: About to send email...
et: Kirja saatmine...

en: Account &Settings
et: Konto &seadistused

en: Account information
et: Kontoteave

en: Account is currently in offline mode. Click <a href="kmail:goResourceOnline">here</a> to go online . . .</p>
et: Konto on praegu võrguühenduseta režiimis. Võrguühenduse loomiseks klõpsa <a href="kmail:goResourceOnline">siia</a> . . .</p>

en: Action Item Message
et: Ülesandekiri

en: Add
et: Lisa

en: Add 'header' to message. This can be repeated
et: 'päise' lisamine kirjale. Seda võib korrata

en: Add Favorite Folder...
et: Lisa lemmikkaust...

en: Add File as &Attachment | Add Files as &Attachment
et[0]: Lis&a fail manusena
et[1]: Lis&a failid manusena

en: Add Followup Reminder...
et: Lisa vastamise meeldetuletus...

en: Add Mail Account...
et: Lisa e-posti konto ...

en: Add Markup Plain Text
et: Lisa märkekeele lihttekst

en: Add New Tag...
et: Lisa uus silt...

en: Add Note...
et: Lisa märkus...

en: Add URL into Message | Add URLs into Message
et[0]: Lisa kirja URL
et[1]: Lisa kirja URL-id

en: Add a new identity
et: Lisa uus identiteet

en: Add an attachment to the mail. This can be repeated
et: Kirjale lisatakse kaasatud fail. Seda tegevust võib korrata

en: Add as &Attachment
et: Lis&a kaasatud failina

en: Add as &Inline Image
et: L&isa kirjasisese pildina

en: Add new tag
et: Lisa uus silt

en: Add new tag...
et: Lisa uus silt...

en: Add to Address Book
et: Lisa aadressiraamatusse

en: Add to Existing Contact
et: Lisa olemasolevale kontaktile

en: Add...
et: Lisa...

en: Added Check for Phishing URL
et: URL-i õngitsemise kontrollimise lisamine

en: Address type:
et: Aadressi tüüp:

en: Akonadi Agents
et: Akonadi agendid

en: All folders selected are empty or were not indexed.
et: Kõik valitud kaustad on tühjad või indekseerimata.

en: Allow deleting messages without confirmation
et: Kirjade kustutamise lubamine kinnitust küsimata

en: Allow local flags in read-only folders
et: Kohalike lippude lubamine kirjutuskaitstud kaustades

en: Allow messages to load external references from the Internet
et: Võrgust väliste viidete laadimine

en: Allow to start specific folder
et: Lubamine käivitada määratud kaustas

en: Always
et: Alati

en: Always send
et: Saadetakse alati

en: Another mailer was found on system. Do you want to import data from it?
et: Süsteemis leiti veel üks e-posti rakendus. Kas importida selle andmed?

en: Anti-virus support
et: Viirustevastaste rakenduste tugi

en: Append S&ignature
et: Lisa allk&iri järele

en: Appl&y All Filters
et: Rakenda kõik &filtrid

en: Apply &to:
et: &Rakendamine:

en: Apply All Filters
et: Rakenda kõik filtrid

en: Apply Filters on Folder
et: Rakenda filtrid kaustale

en: Apply Filters on Folder and all its Subfolders
et: Rakenda filtrid kaustale ja kõigile alamkaustadele

en: Archive Mail Agent was not registered.
et: Kirjade arhiveerimise agent ei ole registreeritud.

en: Archive all subfolders
et: Kõigi alamkaustade arhiveerimine

en: Archive folder not defined. Please verify settings for account %1
et: Arhiivikaust ei ole määratud. Palun kontrolli konto %1 seadistust

en: Are you sure you want to delete this vCard?
et: Kas tõesti kustutada see vCard?

en: Are you sure you want to empty the trash folder?
et: Kas tõesti tühjendada prügikast?

en: Are you sure you want to expire all old messages?
et: Kas tõesti kustutada kõik aegunud kirjad?

en: As Attachment
et: Kaasatud failiga

en: As icons
et: Ikoonidena

en: As list
et: Nimekirjana

en: Ask
et: Küsitakse

en: Ask Before Sending
et: Küsima enne saatmist

en: Attach Folder
et: Kataloogi lisamine manusena

en: Attach my vCard to message
et: Oma vCardi lisamine kirjale

en: Attachment name can't be empty
et: Manusel peab nimi olema

en: Attempt decryption of encrypted messages when viewing
et: Krüptitud kirjad püütakse lahti krüptida kuvamisel

en: Auto Resize Image
et: Piltide suuruse automaatne muutmine

en: Autocorrection
et: Automaatkorrigeerimine

en: Autocorrection language:
et: Automaatkorrektuuri keel:

en: Automatically import keys and certificate
et: Võtmed ja sertifikaat imporditakse automaatselt

en: Automatically request &message disposition notifications
et: &Vastuvõtu ja lugemise kinnitus saadetakse automaatselt

en: Automatically save the message at this specified interval
et: Kirja automaatne salvestamine määratud intervalliga

en: Autosave Message Failed
et: Kirja automaatne salvestamine nurjus

en: Autosave interval:
et: Automaatsalvestuse intervall:

en: BZ2-Compressed Tar Archive (.tar.bz2)
et: BZ2 tihendusega tar-arhiiv (.tar.bz2)

en: Beta testing of PGP 6 support
et: PGP 6 toe beetatestid

en: Bookmark This Link
et: Lisa viit järjehoidjatesse

en: Browser
et: Brauser

en: By default GnuPG uses the file ~/.gnupg/policies.txt to check if a certificate policy is allowed. If this option is selected, policies are not checked.
et: Vaikimisi kasutab GnuPG faili ~/.gnupg/policies.txt kontrollimaks, kas sertifikaadi reegel on lubatud. Selle sisselülitamisel reegleid ei kontrollita.

en: C&ustom format:
et: &Kohandatud vorming:

en: Cancel
et: Loobu

en: Cannot copy item. %1
et: Elemendi kopeerimine nurjus. %1

en: Cannot fetch collection. %1
et: Kogu hankimine nurjus. %1

en: Cannot get search result. %1
et: Otsing ei andnud tulemusi. %1

en: Cannot move message. %1
et: Kirja liigutamine nurjus. %1

en: Cannot move messages.
et: Kirjade liigutamine nurjus.

en: Certificate && Key Bundle Attachments
et: Kirjale lisatud sertifikaadid ja võtmekimbud

en: Certificate Manager
et: Sertifikaadihaldur

en: Changing the global HTML setting will override all folder specific values.
et: Globaalsete HTML-seadete muutmine tühistab konkreetsetele kaustadele rakendatud seaded.

en: Charset
et: Kooditabel

en: Check &Mail
et: Kontrolli &posti

en: Check Before Send Plugins
et: Enne saatmist kontrollimise pluginad

en: Check Mail
et: Kontrolli posti

en: Check Mail In
et: Kontrolli posti

en: Check URL With Phishing Google System
et: URL-i kontrollimine Google'i õngitsemisvastase süsteemiga

en: Check mail on startup
et: Uute kirjade hankimine käivitamisel

en: Check spelling before send
et: Õigekirja kontroll enne saatmist

en: Check to store messages encrypted
et: Märgi, kui soovid salvestada krüptitud kirju

en: Checking index status...
et: Indekseerimise oleku kontrollimine...

en: Cl&ean Spaces
et: Pu&hasta tühikutest

en: Clear Selection
et: Puhasta valik

en: Close Composer
et: Redaktori sulgemine

en: Close the standalone message window after replying or forwarding the message
et: Autonoomse kirjaakna sulgemine pärast kirjale vastamist või selle edasisaatmist

en: Close to quota threshold:
et: Kvoodile lähenemise lävi:

en: Collapse all threads in the current folder
et: Sulgeb kõik aktiivse kausta lõimed

en: Collapse the current thread or group
et: Sulgeb aktiivse lõime või grupi

en: Colors
et: Värvid

en: Composer
et: Redaktor

en: Composer Plugins
et: Kirja koostamise pluginad

en: Compressed Zip Archive (.zip)
et: Tihendatud Zip-arhiiv (.zip)

[ctx: Config->Composer->Attachments]
en: Attachments
et: Kaasatud failid

en: Configure &Filters...
et: &Filtrite seadistamine...

en: Configure &Notifications...
et: &Märguannete seadistamine...

en: Configure Completion...
et: Seadista lõpetamist...

en: Configure KMail...
et: KMaili seadistamine...

en: Configure shortcut
et: Kiirklahvi seadistamine

en: Configure the summary view
et: Kokkuvõttevaate seadistamine

en: Confirm &before send
et: &Enne saatmist nõutakse kinnitust

en: Contact cannot be stored: %1
et: Kontakti ei saa salvestada: %1

en: Contact created successfully
et: Kontakt loodi edukalt

en: Contact modified successfully
et: Kontakti muudeti edukalt

[ctx: Contact the owner of the mailing list]
en: Contact Owner
et: Võta omanikuga ühendust

en: Contains condition cannot be used with a number of characters inferior to 4.
et: Sisaldab-tingimust ei saa kasutada, kui märkide arv on alla nelja.

en: Copy Decrypted To...
et: Kopeeri lahti krüptitud ...

en: Copy Message | Copy %1 Messages
et[0]: Kopeeri kiri
et[1]: Kopeeri %1 kirja

en: Copy Message To...
et: Kopeeri kiri...

en: Copy Message to Folder
et: Kopeeri kiri kausta

en: Copying messages canceled.
et: Kirjade kopeerimine katkestati.

en: Copying messages failed.
et: Kirjade kopeerimine nurjus.

en: Copying messages...
et: Kirjade kopeerimine...

en: Copyright © 2004–2010 Tobias Koenig
et: Autoriõigus © 2004–2010: Tobias Koenig

en: Core developer
et: Põhiarendaja

en: Could not start "PIM Data Exporter" program. Please check your installation.
et: PIM-i andmete eksportimise programmi käivitamine nurjus. Palun kontrolli paigaldust.

en: Could not start certificate manager; please make sure you have Kleopatra properly installed.
et: Sertifikaadihalduri käivitamine nurjus. Palun kontrolli, kas Kleopatra on korrektselt paigaldatud.

en: Could not start the ImportWizard. Please make sure you have ImportWizard properly installed.
et: Impordinõustaja käivitamine nurjus Palun kontrolli, kas ImportWizard on korrektselt paigaldatud.

en: Could not start the account wizard. Please make sure you have AccountWizard properly installed.
et: Kontonõustaja käivitamine nurjus. Palun kontrolli, kas AccountWizard on korrektselt paigaldatud.

en: Could not start the import wizard. Please check your installation.
et: Impordinõustaja käivitamine nurjus. Palun kontrolli paigaldust.

en: Could not start the import wizard. Please make sure you have ImportWizard properly installed.
et: Impordinõustaja käivitamine nurjus. Palun kontrolli, kas ImportWizard on korrektselt paigaldatud.

en: Create Follow Up Reminder...
et: Loo vastamise meeldetuletus...

en: Create...
et: Loo...

en: Cryptography
et: Krüptograafia

en: Custom Account...
et: Kohandatud konto ...

en: Custom Templates
et: Kohandatud mallid

en: Custom message-&id suffix:
et: &Message-Id sufiks:

en: Customize accounts order...
et: Kohanda kontode järjestust...

en: Cut Message | Cut %1 Messages
et[0]: Lõika kiri
et[1]: Lõika %1 kirja

en: D&ictionary:
et: &Sõnaraamat:

en: Date
et: Kuupäev

en: Decrease tag priority
et: Vähenda sildi prioriteeti

en: Defa&ult send method:
et: &Saatmise vaikemeetod:

en: Defaul&t domain:
et: &Vaikedomeen:

en: Default aggregation:
et: Vaikimisi koondamisviis:

en: Default forwarding type:
et: Vaikimisi edasisaatmise tüüp:

en: Default theme:
et: Vaikimisi teema:

en: Define custom mime header fields:
et: Kohandatud MIME päiste siltide defineerimine väljuvatele kirjadele:

en: Delayed Messages...
et: Edasilükatud kirjad...

en: Delete Folder
et: Kausta kustutamine

en: Delete Message
et: Kirja kustutamine

en: Delete Messages
et: Kirjade kustutamine

en: Delete Search
et: Otsingu kustutamine

en: Delete T&hread
et: &Kustuta lõim

en: Delete current vCard
et: Kustuta aktiivne vCard

en: Delete messages without confirmation
et: Kirjade kustutamine kinnituseta

en: Delete vCard
et: vCardi kustutamine

en: Deleting and moving messages to trash...
et: Kirjade kustutamine ja viskamine prügikasti...

en: Deleting messages
et: Kirjade kustutamine

en: Deleting messages canceled.
et: Kirjade kustutamine katkestati.

en: Deleting messages failed.
et: Kirjade kustutamine nurjus.

en: Deleting messages...
et: Kirjade kustutamine...

en: Deleting or moving messages to trash canceled.
et: Kirjade kustutamine või viskamine prügikasti katkestati.

en: Deleting or moving messages to trash failed.
et: Kirjade kustutamine või viskamine prügikasti nurjus.

en: Deny
et: Lükatakse tagasi

en: Deta&iled new mail notification
et: Ü&ksikasjalik uutest kirjadest teatamine

en: Detect Automatically
et: Automaatne tuvastamine

en: Dictionary was not found. Please verify that you will use a correct dictionary.
et: Sõnaraamatut ei leitud. Palun kontrolli, kas kasutad ikka korrektset sõnaraamatut.

en: Display KMail's Welcome Page
et: KMaili tervituslehekülje näitamine

en: Distribution list %2 is empty, it cannot be used. | Distribution lists %2 are empty, they cannot be used.
et[0]: Postiloend %2 on tühi, seda ei saa kasutada.
et[1]: Postiloendid %2 on tühjad, neid ei saa kasutada.

en: Do not Loop
et: ei hüpata tagasi

en: Do not check certificate policies
et: Sertifikaadi reegleid ei kontrollita

en: Do not perform any HTTP requests
et: HTTP päringuid ei sooritata

en: Do not perform any LDAP requests
et: LDAP päringuid ei sooritata

en: Do not send MDNs in response to encrypted messages
et: Vastuvõtu kinnitusi ei saadeta krüptitud kirjadele

en: Do not show a message preview pane
et: Kirja eelvaatluse paneeli ei näidata

en: Do you want to attach this folder "%1"?
et: Kas lisada manusena kataloog "%1"?

en: Do you want to forward the selected messages as attachments in one message (as a MIME digest) or as individual messages?
et: Kas soovid valitud kirjad edastada kaasatud failidena ühes kirjas (MIME referaadina) või eraldi kirjadena?

en: Do you want to remove tag '%1'?
et: Kas eemaldada silt "%1"?

en: Do you want to save the message for later or discard it?
et: Kas salvestada kiri mustandite kausta hilisemaks kasutamiseks või unustada see?

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Done
et: Tehtud

en: E&mpty Trash
et: Tühjenda &prügikast

en: E&nable detection of missing attachments
et: &Puuduvate kaasatud failide tuvastamine

en: E&xclude important messages from expiry
et: Tähtsaid kir&ju ei kustutata

en: E-mails Scams
et: Petukirjad

en: Edit "Out of Office" Replies...
et: Puhkuseteate muutmine...

en: Edit Note...
et: Muuda märkust...

en: Edit Search...
et: Muuda otsingut...

en: Edit contact...
et: Muuda kontakti...

en: Edit...
et: Muuda...

en: Editor Plugins
et: Redaktori pluginad

en: Email Address
et: E-posti aadress

en: Email Address Not Found in Key/Certificates
et: E-posti aadressi ei leitud võtmest/sertifikaadist

en: Email Address:
et: E-posti aadress:

en: Email a&liases:
et: &E-posti aliased:

en: Email added successfully.
et: Kiri lisati edukalt.

en: Empty Trash
et: Prügikasti tühjendamine

en: Empty local &trash folder on program exit
et: Väljumisel &tühjendatakse kohalik prügikast

en: Empty the local trash folder on program exit
et: Väljumisel tühjendatakse kohalik prügikast

en: Enable Undo Send
et: Saatmise tagasivõtmise lubamine

en: Enable Unified Mailboxes
et: Luba ühendpostkastid

en: Enable Unified Mailboxes?
et: Kas lubada ühendpostkaste?

en: Enable automatic word wrapping at the specified width
et: Automaatse reamurdmise lubamine määratud kaugusel

en: Enable system tray icon
et: Ikoon süsteemisalves

[ctx: Encodings menu]
en: us-ascii
et: US-ASCII

en: Encrypt
et: Krüptimine

en: Encrypted Messages
et: Krüptitud kirjad

en: Encryption
et: Krüptimine

en: Enter charset:
et: Kooditabel:

en: Enter here the address of the server for online validation of certificates (OCSP responder). The URL is usually starting with http://.
et: Anna siin sertifikaatide kontrollimise serveri aadress. URL-i alguses seisab tavaliselt http://.

en: Enter here the location of your HTTP Proxy, which will be used for all HTTP requests relating to S/MIME. The syntax is host:port, for instance myproxy.nowhere.com:3128.
et: Kirjuta siia HTTP-puhverserveri asukoht, mida kasutatakse kõigi HTTP päringute jaoks S/MIME puhul. Süntaks on masin:port, näiteks minupuhverserver.kuskil.ee:3128.

en: Enter new forward prefix:
et: Uus edasisaatmise prefiks

en: Enter new key word:
et: Uus võtmesõna:

en: Enter new reply prefix:
et: Uus vastamise prefiks:

en: Entering a LDAP server here will make all LDAP requests go to that server first. More precisely, this setting overrides any specified host and port part in a LDAP URL and will also be used if host and port have been omitted from the URL. Other LDAP servers will be used only if the connection to the "proxy" failed.
    The syntax is "HOST" or "HOST:PORT". If PORT is omitted, port 389 (standard LDAP port) is used.
et: Kirjuta siia LDAP-server, millele suunatakse kõik LDAP-päringud. See tühistab kõik LDAP URL-is määratud masina ja pordi seadistused ning seda kasutatakse ka siis, kui URL-is ei olegi masinat ja porti määratud. Muid LDAP-servereid kasutatakse ainult siis, kui ühendus "puhverserveriga" nurjub.
    Süntaks on "MASIN" või "MASIN:PORT". Kui PORT ära jätta, kasutatakse porti 389 (standardne LDAP port).

en: Entirely disables the use of HTTP for S/MIME.
et: HTTP täielik keelamine S/MIME korral.

en: Entirely disables the use of LDAP for S/MIME.
et: LDAP-i täielik keelamine S/MIME puhul.

en: Error occurred during removing duplicate emails: '%1'
et: Tõrge topeltkirjade eemaldamisel: '%1'

en: Error while generating new key pair: %1
et: Viga uue võtmepaari genereerimisel: %1

en: Error while removing duplicates
et: Tõrge topeltkirjade eemaldamisel

en: Examples are available at <a href="https://ace.home.xs4all.nl/X-Faces/">https://ace.home.xs4all.nl/X-Faces/</a>.
et: Näited saab näha aadressil <a href="https://ace.home.xs4all.nl/X-Faces/">https://ace.home.xs4all.nl/X-Faces/</a>.

en: Expand all threads in the current folder
et: Avab kõik aktiivse kausta lõimed

en: Expand the current thread or group
et: Avab aktiivse lõime või grupi

en: Expire
et: Kirjade aegumine

en: Expire Folder
et: Tühjenda

en: Expire Old Messages?
et: Kas kustutada vanad kirjad?

en: Expire...
et: Kirjade aegumine...

en: Export to PDF
et: Eksport PDF-ina

en: Export to PDF...
et: Ekspordi PDF-ina ...

en: Extend Selection to Next Message
et: Laienda valikut järgmisele kirjale

en: Extend Selection to Previous Message
et: Laienda valikut eelmisele kirjale

en: External editor was started.
et: Käivitati väline redaktor.

en: F&older
et: Ka&ust

en: F&ormat:
et: Vo&rming:

en: Failed to open autosave file at %1.
    Reason: %2
et: Automaatselt salvestatud faili avamine asukohas %1 nurjus.
    Põhjus: %2

en: Failed to store contact
et: Kontakti salvestamine nurjus

en: Fetch missing issuer certificates
et: Tõmmatakse puuduvad väljaandja sertifikaadid

en: Filter &Log Viewer...
et: Filtrilo&gi näitaja...

en: Filter on &Cc...
et: Koo&pia saaja järgi...

en: Filter on &From...
et: S&aatja järgi...

en: Filter on &Subject...
et: &Teema järgi...

en: Filter on &To...
et: Saa&ja järgi...

en: Filter on Mailing-&List...
et: &Postiloendi järgi...

en: Filter on Mailing-List %1...
et: Postiloendi %1 järgi...

en: Filter on Mailing-List...
et: Postiloendi järgi...

en: Filtering message %1 of %2
et: %1. kirja filtreerimine (kokku %2)

en: Filtering messages
et: Kirjade filtreerimine

en: Fixed Width Font
et: Fikseeritud laiusega font

en: Focus on First Folder
et: Liigu esimesse kausta

en: Focus on Last Folder
et: Liigu viimasesse kausta

en: Focus on Next Folder
et: Liigu järgmisesse kausta

en: Focus on Next Message
et: Liigu järgmisele kirjale

en: Focus on Previous Folder
et: Liigu eelmisesse kausta

en: Focus on Previous Message
et: Liigu eelmisele kirjale

en: Folder List
et: Kaustade nimekiri

en: Folder Shortcut %1
et: Kataloogi kiirklahv %1

en: Folder Tooltips
et: Kausta kohtspikrid

en: Folder holds a mailing list
et: Kaustas hoitakse postiloendit

en: Folder name not defined.
et: Kausta nime pole määratud.

en: Folders
et: Kaustad

en: Followup Reminder Agent was not registered.
et: Vastamise meeldetuletuse agent ei ole registreeritud.

en: Followup Reminder Messages...
et: Vastamise meeldetuletused...

en: Fonts
et: Fondid

en: For &root certificates:
et: &Juursertifikaatidel:

en: For end-user certificates/&keys:
et: Lõ&ppkasutaja sertifikaatidel/võtmetel:

en: For intermediate CA certificates:
et: SK sertifikaatidel:

en: For&ward Subject Prefixes
et: Tee&male eelnevad edasisaatmisel

en: Former co-maintainer
et: Endine kaashooldaja

en: Former core developer
et: Endine põhiarendaja

en: Former maintainer
et: Endine hooldaja

en: Forward Inline As Default.
et: Vaikimisi edastatakse kirja sees.

en: Forward To...
et: Edasta...

en: Found potential phishing email addresses <a href="phishingdetails">(details...)</a>
et: Leiti võimalikut õngitsevad e-posti aadressid <a href="phishingdetails">(üksikasjad...)</a>

en: From
et: Saatja

en: Full message
et: Kogu kiri

en: GZ-Compressed Tar Archive (.tar.gz)
et: GZ tihendusega tar-arhiiv (.tar.gz)

en: General
et: Üldine

[ctx: General settings for the composer.]
en: General
et: Üldine

en: Generate a new key pair
et: Genereeri uus võtmepaar

en: Generating new key pair...
et: Uue võtmepaari genereerimine...

en: GnuPG Configure Module Error
et: GnuPG seadistamise mooduli tõrge

en: GnuPG Settings...
et: GnuPG seadistused...

en: GnuPG support
et: GnuPG tugi

en: Go to Archive
et: Ava arhiiv

en: Go to the next folder with unread messages
et: Liigu järgmisse lugemata kirjadega kausta

en: Go to the next message
et: Liigu järgmisele kirjale

en: Go to the next unread message
et: Liigu järgmisele lugemata kirjale

en: Go to the next unread text
et: Liigu järgmisele lugemata tekstile

en: Go to the previous folder with unread messages
et: Liigu eelmisesse lugemata kirjadega kausta

en: Go to the previous message
et: Liigu eelmisele kirjale

en: Go to the previous unread message
et: Liigu eelmisele lugemata kirjale

[ctx: Go->]
en: Next Unread &Text
et: Järgm&ine lugemata tekst

en: Grammar Checker Plugins
et: Grammatika kontrollimise pluginad

en: HTML Messages
et: HTML-kirjad

en: HTML Status Bar Background - HTML Message
et: HTML olekuriba taust - HTML-kiri

en: HTML Status Bar Background - No HTML Message
et: HTML olekuriba taust - pole HTML-kiri

en: HTML Status Bar Foreground - HTML Message
et: HTML olekuriba esiplaan - HTML-kiri

en: HTML Status Bar Foreground - No HTML Message
et: HTML olekuriba esiplaan - pole HTML-kiri

en: HTML Toolbar
et: HTML-riba

en: HTTP Requests
et: HTTP päringud

en: Header Style Plugins
et: Päisestiili pluginad

en: Headers
et: Päised

en: Hide attachment list
et: Kaasatud failide nimekirja peitmine

en: Hide menu bar
et: Peida menüüriba

en: High security encryption will be used for this recipient (the encryption key is fully trusted). Click the icon for details.
et: Selle saaja puhul kasutatakse üliturvalist krüptimist (krüptovõti on täielikult usaldusväärne). Üksikasjade nägemiseks klõpsa ikoonile.

en: INS
et: LISAMINE

[ctx: Icon used for folders which do have unread messages.]
en: &Unread:
et: &Lugemata:

[ctx: Icon used for folders with no unread messages.]
en: &Normal:
et: N&ormaalne:

en: Identity Name
et: Identiteedi nimi

en: Identity was not found. Please verify that you will use a correct identity.
et: Identiteeti ei ole leitud. Palun kontrolli, kas kasutad ikka korrektset identiteeti.

en: If the number of recipients is larger than this value, KMail will warn and ask for a confirmation before sending the mail. The warning can be turned off.
et: Kui saajate arv ületab määratud väärtuse, näitab KMail hoiatust ja küsib enne kirja saatmist kinnitust. Hoiatuse näitamist saab ka välja lülitada.

en: If this option is checked, Certificate Revocation Lists are never used to validate S/MIME certificates.
et: Selle sisselülitamisel ei kasutata S/MIME sertifikaatide kontrollimiseks kunagi sertifikaatide tühistusnimekirju (CRL).

en: If this option is checked, missing issuer certificates are fetched when necessary (this applies to both validation methods, CRLs and OCSP)
et: Selle sisselülitamisel tõmmatakse vajadusel puuduvad väljaandja sertifikaadid (kasutusel nii CRL-ide kui OCSP korral)

en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated online using the Online Certificates Status Protocol (OCSP). Fill in the URL of the OCSP responder below.
et: Selle sisselülitamisel kontrollitakse S/MIME sertifikaate võrgus interneti sertifikaatide staatuse protokolli (OCSP) kasutades. Anna allpool OCSP serveri URL.

en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated using Certificate Revocation Lists (CRLs).
et: Selle sisselülitamisel kontrollitakse S/MIME sertifikaate sertifikaatide tühistamise nimekirju (CRL) kasutades.

en: If this option is selected, the value of the HTTP proxy shown on the right (which comes from the environment variable http_proxy) will be used for any HTTP request.
et: Selle valimisel kasutatakse paremal asuvat HTTP-puhverserveri väärtust (mille määrab keskkonnamuutuja http_proxy) kõigi HTTP päringute korral.

en: Ignore
et: Ignoreeriakse

en: Ignore HTTP CRL distribution point of certificates
et: HTTP sertifikaatide CRL jagamispunkte ignoreeritakse

en: Ignore LDAP CRL distribution point of certificates
et: LDAP sertifikaatide CRL jagamispunkte ignoreeritakse

en: Ignore service URL of certificates
et: Sertifikaatide teenuse URL-i ignoreerimine

en: Image
et: Pilt

en: Import/Export KMail Data...
et: KMaili andmete import/eksport...

en: Important Message
et: Tähtis kiri

en: Important changes since last version:
et: Olulisemad muudatused pärast viimast versiooni:

en: Impossible to send email
et: Kirja ei ole võimalik saata

en: Improved HTML support
et: Täiustatud HTML-i toetus

en: Improved searches
et: Täiustatud otsing

en: Increase tag priority
et: Suurenda sildi prioriteeti

en: Indexing Collections...
et: Kogude indekseerimine...

en: Informs if message reading is a suspected email scam
et: Teavitamine, kas loetav kiri võib olla petukiri

en: Initiating sending process...
et: Saatmisprotsessi initsialiseerimine...

en: Insert
et: Lisa

en: Insert Signature At C&ursor Position
et: Lisa allkiri k&ursori asukohta

en: Insert clipboard text as attachment
et: Lisa lõikepuhvri tekst kaasatud failina

en: Insert the signature above any quoted text
et: Allkiri lisatakse tsiteeritava teksti ette

[ctx: Interval suffix]
en:  minute |  minutes
et[0]:  minut
et[1]:  minutit

en: Invalid Attachment Name
et: Vigane manuse nimi

en: Invalid Email Address
et: Sobimatu e-posti aadress

en: Invalid Email Alias "%1"
et: Sobimatu e-posti alias "%1"

en: Invalid header
et: Vigane päis

en: Invitations
et: Kutsed

en: Invoke Handler
et: Käitleja väljakutsumine

en: Jump to First Unread Message
et: hüpatakse esimesele lugemata kirjale

en: Jump to Folder...
et: Hüppa kausta...

en: Jump to Last Selected Message
et: hüpatakse viimati valitud kirjale

en: Jump to Newest Message
et: hüpatakse uusimale kirjale

en: Jump to Oldest Message
et: hüpatakse vanimale kirjale

en: Jump to original folder
et: Hüppa algkausta

en: KDE Email Client
et: KDE e-posti klient

en: KDE Kontact Summary
et: KDE Kontacti kokkuvõte

en: KMail &Introduction
et: &KMaili sissejuhatus

en: KMail Error
et: KMaili viga

en: KMail can analyze messages for suspected email scams by looking for common techniques used to deceive you
et: KMail võib analüüsida kirju võimalike petukirjade leidmiseks, otsides levinuimad viise, millega kirjasaajaid üritatakse tüssata.

en: KMail has many powerful features that are described in the <a href='help:/kmail2/index.html'>documentation</a>.
et: KMailil on palju võimsaid omadusi, mida kirjeldatakse <a href='help:/kmail2/index.html'>käsiraamatus</a>.

en: KMail is currently in offline mode. Click <a href="kmail:goOnline">here</a> to go online . . .</p>
et: KMail töötab praegu võrguühenduseta režiimis. Võrguühenduse loomiseks klõpsa <a href="kmail:goOnline">siia</a> . . .</p>

en: KMail is currently in offline mode. How do you want to proceed?
et: KMail on praegu võrguühenduseta režiimis. Mida soovid ette võtta?

en: KMail is now based on the Akonadi Personal Information Management framework, which brings many changes all around.
et: KMaili aluseks on nüüd Akonadi personaalse teabe haldamise raamistik, mis toob kaasa palju muudatusi.

en: KMail is set to be offline; all network jobs are suspended
et: KMail töötab võrguühenduseta, kõik võrguga seotud toimingud lükatakse edasi

en: KMail is set to be online; all network jobs resumed
et: KMail töötab võrgus, sooritatakse kõik võrguga seotud toimingud

en: KMail is set to be online; all network jobs will resume when a network connection is detected
et: KMail töötab võrgus, kõik võrguga seotud toimingud sooritatakse võrguühenduse tuvastamisel

en: KMail is the email client by KDE. It is designed to be fully compatible with Internet mailing standards including IMAP, POP3 and SMTP.
et: KMail on KDE e-posti klient. See on loodud olema ühilduv interneti e-posti standarditega, sealhulgas IMAP, POP3 ja SMTP.

en: KMail was unable to detect any mailing list in this folder.
et: KMail ei suutnud selles kaustas postiloendit tuvastada.

en: KMail was unable to fully detect a mailing list in this folder. Please fill in the addresses by hand.
et: KMail ei suutnud selles kaustas postiloendit tuvastada. Palun määra aadressid käsitsi.

en: Key Generation Error
et: Võtme genereerimise tõrge

en: Kontact Summary
et: Kontacti kokkuvõte

en: Kontact Summary View
et: Kontacti kokkuvõttevaade

en: LDAP Requests
et: LDAP päringud

[ctx: Label to a checkbox, so is either checked/unchecked]
en: Include in Manual Mail Check
et: Kaasatakse uute kirjade kontrollimisel käsitsi

[ctx: Label to a checkbox, so is either checked/unchecked]
en: Switch offline on KMail Shutdown
et: Võrguta režiimi lülitumine KMailist väljumisel

en: Last Search
et: Viimane otsing

en: Layout
et: Esitus

en: Less GUI freezes, mail checks happen in the background
et: Vähem kasutajaliidese hangumist, uusi kirju kontrollitakse taustal

en: Link
et: Viit

en: List Archives
et: Postiloendi arhiivid

en: List Help
et: Postiloendi abi

en: List of collections is empty. %1
et: Kogude nimekiri on tühi. %1

en: Lists the available options for user feedback
et: Kasutaja tagasiside saadaolevate valikute loend

en: Load E&xternal References
et: &Väliste viidete laadimine

en: Load External References
et: Väliste viidete laadimine

en: Load external reference when mail comes for this contact
et: Väliste viidete näitamine, kui kiri tuleb antud kontaktilt

en: Loading external references in html mail will make you more vulnerable to "spam" and may increase the likelihood that your system will be compromised by other present and anticipated security exploits.
et: Väliste viidete kasutamine HTML-kirjades teeb sind "rämpsposti" suhtes haavatamaks ja võib suurendada tõenäosust, et sinu süsteemile võivad kahju tekitada nii praegused kui tulevased turvaohud.

en: Locali&zed format (%1)
et: &Lokaliseeritud vorming (%1)

en: Long folder list
et: Pikk kaustade nimekiri

en: Loop in All Folders
et: hüpatakse tagasi kõigis kaustades

en: Loop in All Marked Folders
et: hüpatakse tagasi kõigis märgitud kaustades

en: Loop in Current Folder
et: hüpatakse tagasi aktiivses kaustas

en: Lose Formatting
et: Kaota vorming

en: Lose the formatting?
et: Kas kaotada vormindus?

en: Low security encryption will be used for this recipient (the encryption key is untrusted). Click the icon for details.
et: Selle saaja puhul kasutatakse vähese turvalisusega krüptimist (krüptovõti ei ole usaldusväärne) Üksikasjade nägemiseks klõpsa ikoonile.

en: M&ove Thread to Trash
et: Liiguta lõi&m prügikasti

en: Mail Summary Configuration Dialog
et: E-posti kokkuvõtte seadistusdialoog

en: Mailing List Name: %1
et: Postiloendi nimi: %1

en: Mailing list description:
et: Postiloendi kirjeldus:

en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Manage &Sieve Scripts...
et: &Sieve skriptide haldamine...

en: Mar&k Message
et: &Kirja märgistus

en: Mar&k selected message as read after
et: Valitud kiri &märgistatakse loetuks pärast

en: Mark &Thread
et: Lõi&me märgistus

en: Mark All Messages As Read in This Folder and All its Subfolder
et: Märgi selles kaustas ja kõigis alamkaustades kõik kirjad loetuks

en: Mark Thread as &Action Item
et: Märgi lõim ülesan&deks

en: Mark Thread as &Important
et: Märgi lõim &tähtsaks lõimeks

en: Mark Thread as &Read
et: Märgi lõim l&oetuks

en: Mark Thread as &Unread
et: Märgi lõim &lugemata lõimeks

en: Mark all messages in the selected thread as read
et: Märgi kõik kirjad valitud lõimes loetuks

en: Mark all messages in the selected thread as unread
et: Märgi kõik kirjad valitud lõimes lugemata kirjadeks

en: Maximum Attachment Size:
et: Manuse maks. suurus:

en: Maximum recent addresses retained:
et: Viimati kasutatud aadresside maksimaalne arv:

en: Medium security encryption will be used for this recipient (the encryption key is marginally trusted). Click the icon for details.
et: Selle saaja puhul kasutatakse keskmiselt turvalist krüptimist (krüptovõti on kesise usaldusväärsusega). Üksikasjade nägemiseks klõpsa ikoonile.

[ctx: Menu item]
en: Encoding
et: Kodeering

en: Message
et: Kiri

en: Message Body
et: Kirja tekst

en: Message Default Format
et: Kirja vaikevormindus

en: Message Disposition Notifications
et: Kirja kättesaamise/lugemise kinnitused

en: Message From &Template
et: &Kiri malli põhjal

en: Message List
et: Kirjade nimekiri

en: Message List - Action Item Messages
et: Kirjade nimekiri - ülesandekirjad

en: Message List - Important Messages
et: Kirjade nimekiri - tähtsad kirjad

en: Message List - Unread Messages
et: Kirjade nimekiri - lugemata kirjad

en: Message Preview Pane
et: Kirja eelvaatluse paneel

en: Message Tag: %1
et: Kirja silt: %1

en: Message Tags
et: Kirja sildid

en: Message Viewer
et: Kirja näitaja

en: Message Window
et: Kirjade aken

en: Message template for forward
et: Edasisaatmise kirjamall

en: Message template for new message
et: Uue kirja kirjamall

en: Message template for reply
et: Vastuse kirjamall

en: Message template for reply to all
et: Kõigile vastamise kirjamall

en: Message will be encrypted
et: Kiri krüptitakse

en: Message will be signed
et: Kiri allkirjastatakse

en: Message will not be encrypted
et: Kirja ei krüptita

en: Message will not be signed
et: Kirja ei allkirjastata

[ctx: Message->]
en: &Forward
et: &Edasta

[ctx: Message->]
en: &Reply
et: &Vasta

[ctx: Message->]
en: Mailing-&List
et: Posti&loendisse...

[ctx: Message->Forward->]
en: &Redirect...
et: Suuna ümbe&r...

[ctx: Message->Forward->]
en: As &Attachment...
et: K&aasatud failina...

en: Messages archived
et: Kirjad on arhiveeritud

en: Messages copied successfully.
et: Kirjad edukalt kopeeritud.

en: Messages deleted successfully.
et: Kirjad edukalt kustutatud.

en: Messages moved successfully.
et: Kirjad edukalt liigutatud.

en: Messages moved to trash or deleted successfully
et: Kirjad on edukalt prügikasti visatud või kustutatud

en: Messages moved to trash successfully.
et: Kirjad on edukalt prügikasti visatud.

en: Misc
et: Muu

en: Mod&ify...
et: &Muuda...

en: Modify the selected identity
et: Muuda valitud identiteeti

en: Modify...
et: Muuda...

en: More...
et: Rohkem...

en: Move Message | Move Messages
et[0]: Kirja liigutamine
et[1]: Kirjade liigutamine

en: Move Message To...
et: Liiguta kiri...

en: Move Message to Folder
et: Liiguta kiri kausta

en: Move To Trash
et: Prügikasti liigutamine

en: Move message to trashcan
et: Liiguta kiri prügikasti

en: Move thread to trashcan
et: Liiguta lõim prügikasti

en: Move to Trash
et: Prügikasti liigutamine

en: Moved all messages to the trash
et: Kõik kirjad liigutati prügikasti

en: Moving messages
et: Kirjade liigutamine

en: Moving messages canceled.
et: Kirjade liigutamine katkestati.

en: Moving messages failed.
et: Kirjade liigutamine nurjus.

en: Moving messages to trash canceled.
et: Kirjade viskamine prügikasti katkestati.

en: Moving messages to trash failed.
et: Kirjade viskamine prügikasti nurjus.

en: Moving messages to trash...
et: Kirjade viskamine prügikasti...

en: Moving messages...
et: Kirjade liigutamine...

en: Multiple encryption keys per address
et: Mitu krüptovõtit aadressi kohta

en: Name of the attachment:
et: Kaasatud faili nimi:

en: Network connection detected, all network jobs resumed
et: Tuvastati võrguühendus, jätkatakse kõiki võrguga seotud toiminguid

en: Network is unconnected. Folder information cannot be updated.
et: Võrguühendus puudub, kataloogiteavet ei saa uuendada.

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Never Automatically
et: Mitte kunagi automaatselt

en: Never consult a CRL
et: CRL-i ei kontrollita kunagi

en: New AddressBook Contact...
et: Uus aadressiraamatu kontakt...

en: New HTML renderer (QtWebEngine)
et: Uus HTML- renderdaja (QtWebEngine)

en: New Mail Notification
et: Uutest kirjadest teatamine

en: New Mail Notifier Agent not registered. Please contact your administrator.
et: Uus kirjadest märkuandmise agent ei ole registreeritud. Palun võta ühendust oma administraatoriga.

en: New Message From &Template
et: Uus &kiri malli põhjal

en: New Message To...
et: Uus kiri...

en: New Message t&o Mailing-List...
et: Uus ki&ri postiloendisse...

en: New Messages
et: Uued kirjad

en: New Messages In
et: Uued kirjad kaustas

en: New message list and new folder tree
et: Uus kirjade nimekiri ja uus kaustapuu

en: Next &Unread Message
et: Jä&rgmine lugemata kiri

en: Next Unread &Folder
et: Jär&gmine lugemata kaust

en: No Picture
et: Pilt puudub

en: No Subject
et: Teema puudub

en: No Subject Specified
et: Teema sisestamata

en: No To: specified
et: Saaja on määramata

[ctx: No addresses are retained]
en: No save
et: Ei salvestata

en: No autosave
et: Ei salvestata automaatselt

en: No folder returned.
et: Ühtegi kausta ei tagastatud.

en: No folder selected
et: Kaust on valimata

en: No key
et: Võti puudub

en: No limit
et: Piirang puudub

en: No messages selected.
et: Ühtki kirja pole valitud.

en: No network connection detected, all network jobs are suspended
et: Võrguühendust ei leitud, kõik võrguga seotud toimingud lükatakse edasi

en: No picture set for your address book entry.
et: Sinu aadressiraamatu kirjele pole pilti määratud.

en: No unread messages in your monitored folders
et: Jälgitavates kaustades pole lugemata kirju

en: Not available
et: Pole kättesaadav

en: Not available.
et: Pole kättesaadav.

en: Nothing
et: Puudub

en: OCSP responder URL:
et: OCSP serveri URL:

en: OCSP responder signature:
et: OCSP serveri allkiri:

en: OVR
et: ÜLEKIRJ

en: Offline
et: Võrguühenduseta

en: On All Mail Checks
et: Alati uute kirjade kontrollimistel

en: On Manual Mail Checks
et: Kirjade käsitsikontrollimisel

en: One of the configured OpenPGP encryption keys does not contain any user ID with the configured email address for this identity (%1).
et: Üks seadistatud OpenPGP krüptovõtmeid ei sisalda ühtki määratud e-posti aadressiga kasutaja ID-d sellele identiteedile (%1).

en: One of the configured OpenPGP signing keys does not contain any user ID with the configured email address for this identity (%1).
    This might result in warning messages on the receiving side when trying to verify signatures made with this configuration.
et: Üks seadistatud OpenPGP allkirjastamisvõtmeid ei sisalda ühtki määratud e-posti aadressiga kasutaja ID-d sellele identiteedile (%1).
    Selle tulemuseks võivad olla hoiatusteated saaja poolel, kui ta püüab selle seadistusega loodud allkirja kontrollida.

en: One of the configured S/MIME encryption certificates does not contain the configured email address for this identity (%1).
et: Üks seadistatud S/MIME krüptosertifikaate ei sisalda ühtki määratud e-posti aadressiga kasutaja ID-d sellele identiteedile (%1).

en: One of the configured S/MIME signing certificates does not contain the configured email address for this identity (%1).
    This might result in warning messages on the receiving side when trying to verify signatures made with this configuration.
et: Üks seadistatud S/MIME allkirjastamissertifikaate ei sisalda ühtki määratud e-posti aadressiga kasutaja ID-d sellele identiteedile (%1).
    Selle tulemuseks võivad olla hoiatusteated saaja poolel, kui ta püüab selle seadistusega loodud allkirja kontrollida.

en: Online Certificate Validation
et: Sertifikaadi kontroll võrgus

en: Online status (unknown)
et: Olekuteade (tundmatu)

en: Online/Offline
et: Võrgus/Võrgust ära

en: Only check for new mail
et: Kontrollitakse ainult uusi kirju

en: Only headers
et: Ainult päised

en: Only open composer window
et: Avatakse ainult redaktori aken

en: Open &Message
et: Ava ki&ri

en: Open &Search Folder
et: A&va otsingukaust

en: Open Address Book
et: Ava aadressiraamat

en: Open Folder: "%1"
et: Ava kaust: "%1"

en: Open Message
et: Kirja avamine

en: Open Message in List Archive
et: Ava kiri postiloendi arhiivis

en: Open in Address Book
et: Ava aadressiraamatus

en: Open this folder on &startup:
et: Käivitami&sel avatakse kaust:

en: OpenPGP encryption key:
et: OpenPGP krüptovõti:

en: OpenPGP signing key:
et: OpenPGP allkirjastamisvõti:

en: Opening Autosave File Failed
et: Automaatselt salvestatud faili avamine nurjus

en: Organi&zation:
et: &Organisatsioon:

en: Original author
et: Originaali autor

en: Original encryption support PGP 2 and PGP 5 support
et: Algupärane krüptotugi, PGP 2 ja PGP 5 tugi

en: Other Actio&ns...
et: &Muud tegevused...

en: Out of office reply active on server | Out of office reply active on servers
et[0]: Puhkuseteade on serveris aktiveeritud
et[1]: Puhkuseteade on serverites aktiveeritud

en: Outgoing Account:
et: Väljuvate kirjade konto:

en: Outgoing accounts (add at least one):
et: Väljaminevate kirjade kontod (lisa vähemalt üks!):

en: Outlook-compatible attachment naming
et: Outlookiga ühilduvad kaasatud failide nimed

en: PDF document (*.pdf)
et: PDF-dokument (*.pdf)

en: PGP 6 support and further enhancements of the encryption support
et: PGP 6 tugi ja üldine krüptotoe parandamine

en: POP filters
et: POP filtrid

en: Paste as Attac&hment
et: Aseta kaasatud &failina

en: Picture
et: Pilt

en: Please select the folder that should be archived.
et: Palun vali arhiveeritav kaust.

en: Please take a moment to fill in the KMail configuration panel at Settings->Configure KMail. You need to create at least a default identity and incoming as well as outgoing mail account.
et: Palun leia hetk aega KMail korralikult ära seadistada, valides Seadistused->KMaili seadistamine. Tekita vähemalt üks identiteet ning sisenevate ja väljuvate kirjade konto.

en: Please wait . . .
et: Palun oota . . .

en: Please wait while the message is transferred | Please wait while the %1 messages are transferred
et[0]: Palun oota, kuni kirja liigutamine on lõpetatud
et[1]: Palun oota, kuni %1 kirja liigutamine on lõpetatud

en: Plugin Editor Information
et: Redaktoriplugina teave

en: Plugins Information
et: Ppluginateave

en: Plugins support
et: Pluginate toetus

en: Plugins used in KMail.
et: KMailis kasutatavad pluginad.

en: Post New Message
et: Saada uus kiri

en: Post to List
et: Postiloendisse postitamine

en: Pr&epend Signature
et: Lisa all&kiri ette

en: Prefer &HTML to Plain Text
et: &Eelista HTML-i tavalisele tekstile

en: Prefer &Plain Text to HTML
et: Ee&lista tavalist teksti HTML-ile

en: Prefer HTML to plain text
et: HTML-i eelistamine tavalisele tekstile

en: Preferred handler:
et: Eelistatav käitleja:

en: Preview
et: Eelvaatlus

en: Previous Unread &Message
et: Ee&lmine lugemata kiri

en: Previous Unread F&older
et: Eel&mine lugemata kaust

en: Primary host for LDAP requests:
et: LDAP päringute primaarne masin:

en: Printing
et: Trükkimine

en: Printing Output
et: Trükiväljund

en: Push email (IMAP IDLE)
et: E-kirjade aktiivlevi (IMAP IDLE)

[ctx: Queue the message for sending at a later date]
en: Queue
et: Pane järjekorda

en: Quota
et: Kvoot

en: Quote characters
et: Tsitaadimärgid

en: Quote original message:
et: Originaalkirja tsiteerimine:

en: Quoted Text - First Level
et: Tsiteeritud tekst - esimene tase

en: Quoted Text - Second Level
et: Tsiteeritud tekst - teine tase

en: Quoted Text - Third Level
et: Tsiteeritud tekst - kolmas tase

en: Re&move
et: Ee&malda...

en: Re&save as Template
et: &Salvesta uuesti mallina

en: Re-enable All "Do not Ask Again" Warnings
et: Kõigi "Rohkem ei pärita" hoiatuste taaslubamine

en: Read message body from 'file'
et: Kirja tekst võetakse 'failist'

en: Reading
et: Lugemine

[ctx: Receiver of the email]
en: To
et: Saaja

en: Recognize any of the following key words as intention to attach a file:
et: Järgmisi võtmesõnu peetakse kavatsuseks kaasata fail:

en: Recycle colors on deep &quoting
et: &Paljude tsiteerimiste korral alustatakse otsast

en: Reindex
et: Indekseeri uuesti

en: Remo&ve
et: &Eemalda

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove &Action Item Thread Mark
et: Eemalda ülesan&de märge

en: Remove &Important Thread Mark
et: Eemalda &tähtsa lõime märge

en: Remove Duplicates in This Folder and All its Subfolder
et: Eemalda topeltkirjad selles kaustas ja kõigis selle alamkaustades

en: Remove Shortcut
et: Eemaldama kiirklahvi

en: Remove selected tag
et: Eemalda valitud silt

en: Remove the selected identity
et: Eemalda valitud identiteet

en: Removing duplicates
et: Topeltkirjade eemaldamine

en: Rename
et: Muuda nime

en: Rename the selected identity
et: Muuda valitud identiteedi nime

en: Repl&y Subject Prefixes
et: T&eemale eelneb vastamisel

en: Reply Special
et: Vasta eriliselt

en: Reply To...
et: Vasta...

en: Reply Without &Quote...
et: Vasta &ilma tsiteerimiseta...

en: Reply to &All...
et: Vasta &kõigile...

en: Reply to A&uthor...
et: Vasta &autorile...

en: Reply to Mailing-&List...
et: Vasta &postiloendisse...

en: Request Help
et: Palu abi

en: Resave this message in the Templates folder. It can then be used at a later time.
et: Salvestab kirja uuesti mallide kausta. Nii saab seda ka edaspidi kasutada.

en: Resource %1 is broken.
    %2
et: Ressurss %1 on katki.
    %2

en: Restart
et: Käivita uuesti

en: Restart Account
et: Taaskäivita konto

en: Restore default domain name
et: Vaikedomeeni nime taastamine

en: Retrieval Options
et: Tõmbamise valikud

en: Retrieving Folder Contents
et: Kaustade sisu tõmbamine

en: Retrieving folder properties
et: Kaustade omaduste tõmbamine

en: Rich Text
et: Vormindatud tekst

en: Rich Text Editing
et: Vormindatud teksti redigeerimine

en: S&end as Is
et: S&aada nagu on

en: S/MIME Validation
et: S/MIME kontrollimine

en: S/MIME encryption certificate:
et: S/MIME krüptosertifikaat:

en: S/MIME signing certificate:
et: S/MIME allkirja sertifikaat:

en: Safe Browsing
et: Turvaline lehitsemine

en: Save &As...
et: &Salvesta kui...

en: Save &Distribution List...
et: Salvesta postiloen&d...

en: Save A&ttachments...
et: &Salvesta kaasatud failid...

en: Save Attachments...
et: &Salvesta kaasatud failid...

en: Save Image On Disk...
et: Salvesta pilt kettale...

en: Save Link As...
et: Salvesta viit kui...

en: Save To File
et: Salvestamine failina

en: Save as &Draft
et: &Salvesta mustandina

en: Save as &File
et: Salvesta &faili

en: Save as &Template
et: Salvesta &mallina

en: Save email as text or html file
et: Kirja salvestamine teksti- või HTML-failina

en: Save email in Draft folder
et: Kirja salvestamine mustandite kausta

en: Save email in Template folder
et: Kirja salvestamine mallide kausta

en: Save this message in the Drafts folder. It can then be edited and sent at a later time.
et: Salvestab kirja mustandite kausta. Nii saab seda edasi redigeerida ning soovi korral hiljem ära saata.

en: Scan emails for tracking URLs
et: Kirjade uurimine jälitavate URL-ide tuvastamiseks

en: Scroll down current message. If at end of current message, go to next unread message.
et: Kerib aktiivset kirja. Aktiivse kirja lõppu jõudes liigub järgmisele lugemata kirjale.

en: Search &only in:
et: &Otsitakse ainult kaustast:

en: Search Anyway
et: Otsi ikkagi

en: Search complete.
et: Otsing on lõpetatud.

en: Search failed some errors were found: <ul><li>%1</li></ul>
et: Otsing nurjus. Leiti vigu: <ul><li>%1</li></ul>

en: Search failed.
et: Otsing nurjus.

en: Search folder &name:
et: Otsingutulemuste &kausta nimi:

en: Search in &all folders
et: Otsitakse kõigist k&austadest

en: Search stopped.
et: Otsing on peatatud.

en: Searching...
et: Otsimine...

en: Security Warning
et: Turvahoiatus

en: Select
et: Vali

en: Select &All Messages
et: &Vali kõik kirjad

en: Select &Recipients...
et: Vali saa&jad...

en: Select First Message
et: Vali esimene kiri

en: Select Folder with Focus
et: Vali aktiivne kaust

en: Select Folders...
et: Vali kaustad...

en: Select Last Message
et: Vali viimane kiri

en: Select Message with Focus
et: Vali aktiivne kiri

en: Select a cryptographic format for this message
et: Selle kirja krüptovormingu valimine

en: Select email to put in whitelist:
et: Valgesse nimekirja lisatav aadress:

en: Select specific folders:
et: Konkreetsed kaustad:

en: Select the dictionary to use when spell-checking this message
et: Sõnaraamatu valimine kirja õigekirja kontrollimiseks

en: Select the number of days here
et: Vali siin päevade arv

en: Select the outgoing account to use for sending this message
et: Väljuvate kirjade konto valimine selle kirja saatmiseks

en: Select the plugin summaries to show on the summary page.
et: Vali kokkuvõttepluginad, mida näidata kokkuvõtte leheküljel.

en: Select the sent-mail folder where a copy of this message will be saved
et: Saadetud kirjade kausta valimine selle kirja koopia salvestamiseks

en: Send
et: Saada

en: Send &Later
et: Saada &hiljem

en: Send &Later Via
et: Saada &hiljem kasutades

en: Send &messages in outbox folder:
et: Kirjad kaustast 'väljuvad' &saadetakse:

en: Send A&gain...
et: Saada &uuesti...

en: Send As Digest
et: Saada referaadina

en: Send Confirmation
et: Saada kinnitus

en: Send Email
et: Kirja saatmine

en: Send Individually
et: Saada eraldi

en: Send Later
et: Saada hiljem

en: Send Later Agent was not registered.
et: Kirjade hilisema saatmise agent ei ole registreeritud.

en: Send Now
et: Saada kohe

en: Send Queued Messages Via
et: Saada järjekorras ootavad kirjad kasutades

en: Send message to 'address' or attach the file the 'URL' points to
et: Kiri saadetakse 'aadressile' või lisatakse fail, millele osutab 'URL'

en: Send policy:
et: Saatmise reegel:

en: Send queued mail on mail check
et: Järjekorras kirjad saadetakse uute kirjade kontrollimisel

en: Sending Message Failed
et: Kirja saatmine nurjus

en: Sending Without Confirmation
et: Saatma ilma kinnitust küsimata

en: Sending messages
et: Kirjade saatmine

en: Sent Folder is not defined. Please set it before sending the mail.
et: Saadetud kirjade kausta ei ole määratud. Palun määra see enne kirja saatmist.

en: Sent-mail &folder:
et: Saadetud kir&jade kaust:

en: Serverside Subscription...
et: Serveripoolne tellimine...

en: Set Focus to Quick Search
et: Fookus kiirotsingule

en: Set a subject for this message
et: Selle kirja teema määramine

en: Set as &Default
et: Sea &vaikeväärtuseks

en: Set as Default
et: Sea vaikeväärtuseks

en: Set body of message
et: Kirja teksti määramine

en: Set replyTo to 'address'
et: replyTo määramine 'aadressile'

en: Set subject of message
et: Kirja teema määramine

en: Set the "From:" email address for this message
et: Selle kirja saatja e-posti aadressi määramine

en: Set the default forwarded message format
et: Edastatava kirja vaikevormingu määramine

en: Set the maximum number of recipients for the warning
et: Saajate maksimaalse arvu määramine hoiatuse tarbeks

en: Set the text width for automatic word wrapping
et: Tekstilaiuse määramine automaatsele reamurdmisele

[ctx: Settings regarding the subject when composing a message.]
en: Subject
et: Teema

en: Share image...
et: Jaga pilti...

en: Short folder list
et: Lühike kaustade nimekiri

en: Show Favorite Folders View
et: Lemmikkaustade vaate näitamine

en: Show HTML Format
et: Näita HTML-vormingut

en: Show HTML format when mail comes from this contact
et: HTML-vormingu näitamine, kui kiri tuleb antud kontaktilt

en: Show Unread Email in TaskBar
et: Lugemata kirjade näitamine tegumiribal

en: Show attachment list
et: Kaasatud failide nimekirja näitamine

en: Show crypto label indicator
et: Krüptopealdise indikaatori näitamine

en: Show folder quick search field
et: Kiirotsingu sisendrea näitamine

en: Show folder quick search line edit
et: Kiirotsingu sisendrea näitamine

en: Show for each folder the number of newly arrived messages
et: Iga kausta juures näidatakse uute kirjade arvu

en: Show full path for folders
et: Kaustade täieliku asukoha näitamine

[ctx: Show shortcut for focus quick search. Don't change it]
en: Search... <%1>
et: Otsing...<%1>

en: Show the Text Snippet Management and Insertion Panel in the composer.
et: Tekstijuppide haldamise ja lisamise paneeli näitamine koostajas.

en: Show the message preview pane below the message list
et: Kirja eelvaatluse paneel allpool kirjade nimekirja

en: Show the message preview pane next to the message list
et: Kirja eelvaatluse paneel kirjade nimekirja kõrval

en: Show unread email in Taskbar
et: Lugemata kirjade näitamine tegumiribal

[ctx: Shows the linenumber of the cursor position.]
en:  Line: %1
et:  Rida: %1

en: Sign
et: Allkirjastamine

en: Signature
et: Allkiri

en: Smart for&mat (%1)
et: &Uhke vorming (%1)

en: Some custom folder for identity does not exist (anymore); therefore, default folders will be used.
et: Mõningaid identiteedile määratud kohandatud kaustu ei ole (enam) olemas. Seepärast kasutatakse tavalisi kaustu.

en: Some of the folders you want to search in are not fully indexed yet or have been excluded from indexing. All the folders checked below will be scheduled for priority reindexing. If you uncheck a folder it may still be indexed later, unless it was manually excluded from indexing.
et: Mõned kaustad, milles soovid otsida, ei ole veel täielikult indekseeritud või on indekseerimisest kõrvale jäetud. Kõik allpool märgitud kataloogid indekseeritakse esimesel võimalusel. Kui eemaldad märke, võib kausta ka hiljem indekseerida, kui see ei ole just käsitsi indekseerimisest kõrvale jäetud.

en: Some of the new features in this release of KMail include:
et: Mõningad KMaili praeguse versiooni uued omadused:

en: Specifies the number of custom MIME header fields to be inserted in messages (for internal use only)
et: Kirjadesse lisatavate kohandatud MIME päiseväljade arv (ainult sisemiseks kasutamiseks)

en: Specifies the policy used when displaying policy
et: Reegli näitamisel kasutatava reegli määramine

en: Specifies the width of the collection field in the Search Window dialog (for internal use only)
et: Otsingudialoogi koguvälja laiuse määramine (ainult sisemiseks kasutamiseks)

en: Specifies the width of the date field in the Search Window dialog (for internal use only)
et: Otsingudialoogi kuupäevavälja laiuse määramine (ainult sisemiseks kasutamiseks)

en: Specifies the width of the folder field in the Search Window dialog (for internal use only)
et: Otsingudialoogi kaustavälja laiuse määramine (ainult sisemiseks kasutamiseks)

en: Specifies the width of the receiver field in the Search Window dialog (for internal use only)
et: Otsingudialoogi saajavälja laiuse määramine (ainult sisemiseks kasutamiseks)

en: Specifies the width of the sender field in the Search Window dialog (for internal use only)
et: Otsingudialoogi saatjavälja laiuse määramine (ainult sisemiseks kasutamiseks)

en: Specifies the width of the subject field in the Search Window dialog (for internal use only)
et: Otsingudialoogi teemavälja laiuse määramine (ainult sisemiseks kasutamiseks)

en: Specifies whether the folders will expire in the background (for internal use only)
et: Määramine, kas kaustade aegumine sooritatakse taustal (ainult sisemiseks kasutamiseks)

en: Specifies whether this is the very first time that the application is run (for internal use only)
et: Määramine, kas tegemist on rakenduse esmakordse käivitamisega (ainult sisemiseks kasutamiseks)

en: Specify e&ditor:
et: &Määratud redaktor:

en: Specify the folder to open when the program is started
et: Rakenduse käivitamisel avatava kausta määramine

en: Spellcheck: off
et: Õigekirja kontroll: väljas

en: Spellcheck: on
et: Õigekirja kontroll: sees

en: Spellchecker
et: Õigekirja kontroll

en: Sta&ndard format (%1)
et: Sta&ndardne vorming (%1)

en: Standard Templates
et: Standardmallid

en: Start minimized to tray
et: Käivitamine süsteemisalve minimeerituna

[ctx: Start of the filename for a mail archive file]
en: Archive
et: Arhiiv

en: Starting...
et: Alustamine...

en: Status:
et: Olek:

en: Subscribe to List
et: Postiloendi tellimine

en: Summary for %1
et: %1: kokkuvõte

en: Support for adding notes (annotations) to mails
et: Märkuste (annotatsioonide) lisamine võimalus kirjadele

en: Sync All
et: Sünkrooni kõik

en: System Tray
et: Süsteemisalv

en: System tray notification
et: Süsteemisalve märguanne

en: Ta&g Settings
et: &Sildi seadistused

en: Tag not Found
et: Silti ei leitud

en: Templates
et: Mallid

en: Text Conversion Plugins
et: Teksti teisendamise pluginad

en: Text Direction Toolbar
et: Tekstisuuna riba

en: Thank you,
et: Täname,

en: The KDE Mail Client
et: KDE e-posti klient.

en: The KMail Team
et: KMaili meeskond

en: The email to this recipient will be encrypted, but the security of the encryption is unknown (the encryption key could not be verified). Click the icon for details.
et: Kiri sellele saajale küll krüptitakse, aga selle turvalisus on teadmata (krüptovõtme kontroll nurjus). Üksikasjade nägemiseks klõpsa ikoonile.

en: The file contains multiple messages. Only the first message is shown.
et: Fail sisaldab mitu kirja, näidatakse ainult esimest.

en: The file does not contain a message.
et: Fail ei sisalda kirja.

en: The height of the Configure KMail dialog (for internal use only)
et: KMaili seadistustedialoogi kõrgus (ainult sisemiseks kasutamiseks)

en: The height of the search window (for internal use only)
et: Otsinguakna kõrgus (ainult sisemiseks kasutamiseks)

en: The message you have composed seems to refer to an attached file but you have not attached anything. Do you want to attach a file to your message?
et: Loodud kiri paistab viitavat kaasatud failile, aga sa ei ole kirjale midagi lisanud. Kas soovid nüüd kirjale faili lisada?

en: The module is missing. Please verify your installation. This module is provided by Kleopatra.
et: Moodul puudub. Palun kontrolli paigaldust. Seda moodulit pakub Kleopatra.

en: The most recently selected folder in the folder selection dialog.
et: Viimati valitud kaust kaustade valimise dialoogis.

en: The signature file is not valid
et: Allkirjafail ei ole kehtiv

en: The size of the identity dialog (for internal use only)
et: Identiteedidialoogi suurus (ainult sisemiseks kasutamiseks)

en: The threshold for when to warn the user that a folder is nearing its quota limit.
et: Lävi, mille korral kasutajat hoiatatakse, et kaust läheneb kvoodile

en: The width of the Configure KMail dialog (for internal use only)
et: KMaili seadistustedialoogi laius (ainult sisemiseks kasutamiseks)

en: The width of the search window (for internal use only)
et: Otsinguakna laius (ainult sisemiseks kasutamiseks)

en: There are no unread messages
et: Lugemata kirju pole

en: There is nothing to undo.
et: Siin ei ole midagi tagasi võtta.

en: There was a problem renaming your search folder. A common reason for this is that another search folder with the same name already exists. Error returned "%1".
et: Otsingukausta nime muutmisega tekkis probleem. Tavaliselt peitub põhjus selles, et sama nimega otsingukaust on juba olemas. Tagastati viga "%1".

en: These attachments: <ul><li>%1</li></ul> were added externally. Remove them if it's an error.
et: Manused <ul><li>%1</li></ul> lisati väliselt. Eemalda need, kui tegu on veaga.

en: This attachment: <ul><li>%1</li></ul> was added externally. Remove it if it's an error.
et: Manus: <ul><li>%1</li></ul> lisati väliselt. Eemalda see, kui tegu on veaga.

en: This charset is not supported.
et: Seda kooditabelit pole võimalik kasutada.

en: This folder %1 is read only. Please verify the configuration of account %2
et: Kaust %1 on kirjutuskaitstud. Palun kontrolli konto %2 seadistust

en: This folder does not have any expiry options set
et: Sellele kaustale ei ole seatud mingeid kirjade aegumise tähtaegu

en: This identity has been changed to use the default transport: | These %1 identities have been changed to use the default transport:
et[0]: See identiteet on pandud kasutama vaikimisi kirjade saatmise viisi:
et[1]: Need %1 identiteeti on pandud kasutama vaikimisi kirjade saatmise viisi:

en: This identity has been changed to use the modified transport: | These %1 identities have been changed to use the modified transport:
et[0]: See identiteet on pandud kasutama muud kirjade saatmise viisi:
et[1]: Need %1 identiteeti on pandud kasutama muud kirjade saatmise viisi:

en: This list is checked for every outgoing message from the top to the bottom for a charset that contains all required characters.
et: Seda nimekirja kontrollitakse iga väljuva kirja puhul ülalt alla, leidmaks kooditabelit, mis sisaldab kõiki vajalikke märke.

en: This option requires dirmngr >= 0.9.0
et: Selle valiku korral on vajalik dirmngr >= 0.9.0

en: This prevents the automatic expiry of old messages in a folder from deleting (or moving to an archive folder) the messages that are marked 'Important' or 'Action Item'
et: See väldib vanade kirjade automaatset aegumist ja kustutamist või liigutamist arhiivikausta kirjade puhul tähisega 'tähtis' või 'ülesanne'

en: This value is used to decide whether the KMail Introduction should be displayed.
et: Selle väärtusega saab määrata, kas näidata KMaili sissejuhatavat teksti või mitte.

en: Timestamp for 'Transmission completed' status messages
et: Ajatempel olekuteadetele 'kirjade liigutamine lõpetatud'

en: To: field is empty. Send message anyway?
et: Sa ei sisestanud saajat. Kas saata kiri ikkagi teele?

en: Toggle Message Tag: %1
et: Lülita kirja silti: %1

en: Toggle rich text editing mode
et: Vormindatud teksti redigeerimise režiimi lülitamine

en: Too many recipients
et: Liiga palju saajaid

en: Tools Plugins
et: Tööriistade pluginad

en: Transport was not found. Please verify that you will use a correct mail transport.
et: Edastamisviisi ei leitud. Palun kontrolli, kas kasutad ikka korrektset kirjade edastamisviisi.

en: Turn this option on to make Outlook(tm) understand attachment names containing non-English characters
et: Sisselülitamisel mõistab Outlook(tm) erisümboleid (näiteks täpitähti) sisaldavaid lisatud failide nimesid (loodetavasti...)

en: Turning HTML mode off will cause the text to lose the formatting. Are you sure?
et: HTML-režiimi väljalülitamisel läheb vormindus kaotsi. Kas tõesti jätkata?

en: Unable to create folder. %1
et: Kausta loomine nurjus. %1

en: Unable to fetch folder. Error reported: %1
et: Kausta hankimine nurjus. Teatati tõrkest: %1

en: Unable to fetch parent folder. Error reported: %1
et: Ülemkausta hankimine nurjus. Teatati tõrkest: %1

en: Unable to return list of folders.
et: Kaustade nimekirja ei tagastatud.

en: Unable to start "PIM Data Exporter" program
et: PIM-i andmete eksportimise programmi käivitamine nurjus

en: Unable to start ImportWizard
et: Impordinõustaja käivitamine nurjus

en: Unable to start account wizard
et: Kontonõustaja käivitamine nurjus

en: Unable to start import wizard
et: Impordinõustaja käivitamine nurjus

en: Uncompressed Archive (.tar)
et: Tihendamata arhiiv (.tar)

en: Undefined Encryption Key
et: Määramata krüptovõti

en: Undefined Signing Key
et: Määramata allkirjastamisvõti

en: Undo send
et: Võta saatmine tagasi

en: Unread Message
et: Lugemata kiri

en: Unselect All
et: Tühista kõigi valik

en: Unsubscribe From List
et: Postiloendi tellimise lõpetamine

en: Unsubscribe from List
et: Lõpeta tellimine

en: Usability tests and improvements
et: Kasutamistestid ja -parandused

en: Usage:
et: Kasutus:

en: Use &this proxy for HTTP requests:
et: HTT&P päringuteks kasutatakse järgmist puhverserverit:

en: Use Fi&xed Font
et: Fikseeri&tud fondi kasutamine

en: Use Global Setting
et: Globaalse seadistuse kasutamine

en: Use HTML
et: HTML-i kasutamine

en: Use custom &icons
et: &Kasutatakse kohandatud ikoone

en: Use e&xternal editor instead of composer
et: &Sisemise redaktori asemel kasutatakse välist

en: Use of HTML in mail will make you more vulnerable to "spam" and may increase the likelihood that your system will be compromised by other present and anticipated security exploits.
et: HTML-i kasutamine kirjades teeb sind "rämpsposti" suhtes haavatamaks ja võib suurendada tõenäosust, et sinu süsteemile võivad kahju tekitada nii praegused kui tulevased turvaohud.

en: Use s&ystem HTTP proxy:
et: Kasutatakse süsteemi &HTTP puhverserverit:

en: Use the selected identity by default
et: Valikut identiteedi vaikimisi kasutamine

en: User Feedback
et: Kasutaja tagasiside

en: Validate Send Default Shortcut
et: Saatmise vaikimisi kiirklahvi valideerimine

en: Validate certificates online (OCSP)
et: Sertifikaatide kontroll võrgus (OCSP)

en: View the given message file
et: Näitab antud kirja faili

[ctx: View->]
en: &Collapse Thread / Group
et: &Sulge lõim/grupp

[ctx: View->]
en: &Expand Thread / Group
et: &Ava lõim/grupp

[ctx: View->]
en: C&ollapse All Threads
et: Sul&ge kõik lõimed

[ctx: View->]
en: Ex&pand All Threads
et: A&va kõik lõimed

en: Warn if certificates/ke&ys expire soon (configure thresholds below)
et: &Hoiatus, kui sertifikaat/võti peagi aegub (täpsusta lävi allpool)

en: Warn if the number of recipients is more than:
et: Hoiatus, kui saajate arv on suurem kui:

en: Warn if too many recipients are specified
et: Hoiatus, kui määratud on liiga palju saajaid

en: We cannot create tag. A tag with same name already exists.
et: Sildi loomine nurjus. Selle nimega silt on juba olemas.

en: We cannot delete vCard file.
et: Me ei saa vCardi faili kustutada

en: We hope that you will enjoy KMail.
et: Me loodame, et KMail pakub sulle naudingut!

en: Webengine Plugins
et: Veebimootori pluginad

en: What's next?
et: Mis järgmiseks?

en: When check, sent messages will be stored in the encrypted form
et: Märkimise korral salvestatakse saadetud kirjad krüptitud kujul

en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the URL. The first found DP entry is used.  With this option all entries using the HTTP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
et: CRL-i asukoha otsimisel sisaldab testitav sertifikaat tavaliselt niinimetatud "CRL jagamispunkti" (DP) kirjet, mis kujutab endast vajalikule URL-ile viivat URL-ide rida. Kasutatakse esimesena leitud jagamispunkti. Selle valikuga jäetakse sobiva DP otsimisel kõrvale kõik HTTP-skeemi kasutavad kirjed.

en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the URL. The first found DP entry is used.  With this option all entries using the LDAP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
et: CRL-i asukoha otsimisel sisaldab testitav sertifikaat tavaliselt niinimetatud "CRL jagamispunkti" (DP) kirjet, mis kujutab endast vajalikule URL-ile viivat URL-ide rida. Kasutatakse esimesena leitud jagamispunkti. Selle valikuga jäetakse sobiva DP otsimisel kõrvale kõik LDAP-skeemi kasutavad kirjed.

en: When replying, do not quote any existing signature
et: Vastamisel ei tsiteerita ühtegi kirjas olnud allkirja

en: Whether to ask if users wants to enable Unified Mailboxes if more than one email accounts are detected. We only ever ask once.
et: Kas küsida kasutajalt, kas ta soovib lubada ühendpostkasti, kui leitakse üle ühe e-posti konto. Seda küsitakse ainult ühe korra.

en: Whitelist:
et: Valge nimekiri:

en: Work Offline
et: Töötamine võrguta

en: Work Online
et: Töötamine võrgus

en: You are trying to send the mail to more than %1 recipients. Send message anyway?
et: Proovid saata kirja rohkem kui %1 saajale. Kas sellest hoolimata saata kiri ära?

en: You did not selected a valid folder.
et: Sa ei ole valinud sobivat kausta.

en: You did not specify a subject. Send message anyway?
et: Sa ei sisestanud teemat. Kas saata kiri ilma teemata?

en: You do not have your own contact defined in the address book.
et: Sa ei ole määranud aadressiraamatus omaenda kontakti.

en: You forgot to add conditions.
et: Unustasid lisada tingimusi.

en: You forgot to define condition.
et: Unustasid tingimuse määrata.

en: You forgot to select collections.
et: Unustasid kogu valida.

en: You have chosen to encode attachment names containing non-English characters in a way that is understood by Outlook(tm) and other mail clients that do not support standard-compliant encoded attachment names.
    Note that KMail may create non-standard compliant messages, and consequently it is possible that your messages will not be understood by standard-compliant mail clients; so, unless you have no other choice, you should not enable this option.
et: Oled valinud erisümboleid (näiteks täpitähti) sisaldavate kaasatud failide nime kodeerimise moel, et neid mõistaks Outlook(tm) ja muud e-posti kliendid, mis ei toeta standardile vastava kodeeringuga kaasatud failide nimesid.
    Pane tähele, et KMail võib luua standardiga mitteühilduvaid kirju, pärast mida ei pruugi standardeid järgivad e-posti kliendid sinu kirjadest aru saada. Seepärast ei tasuks seda võimalust sisse lülitada, kui see just hädavajalik ei ole.

en: You have more than one email account set up.
    Do you want to enable the Unified Mailbox feature to show unified content of your inbox, sent and drafts folders?
    You can configure unified mailboxes, create custom ones or
    disable the feature completely in KMail's Plugin settings.
et: Oled seadistanud üle ühe e-posti konto.
    Kas soovid lubada ühendpostkasti võimaluse, mis näitaks ühes kohas sinu saabuvate ja saadetud kirjade ning mustandite kaustade sisu?
    Ühendpostkasti saab seadistada, luua neid omatahtsi või ka selle võimaluse täielikult välja lülitada KMaili pluginate seadistustes.

en: You must enter your email address in the From: field. You should also set your email address for all identities, so that you do not have to enter it for each message.
et: Sul tuleb sisestada väljale Kellelt: oma e-posti aadress. Samuti võiks oma e-posti aadressi kehtestada kõigile identiteetidele, et sa ei peaks seda iga kirja korral aina uuesti sisestama.

en: You must specify at least one receiver in order to be able to encrypt a draft.
et: Mustandi krüptimiseks on vaja määrata vähemalt üks saaja.

en: You must specify at least one receiver, either in the To: field or as CC or as BCC.
et: Vaja on sisestada vähemalt üks saaja kas väljale Kellele: või koopia või pimekoopia väljale.

en: Zoom: %1%
et: Suurendus: %1%

en: email
et: e-kirjaga

en: no proxy
et: puhverserver puudub

[ctx: preferred format of encrypted messages]
en: Preferred format:
et: Eelistatud vorming:

[ctx: sender address field]
en: &From:
et: &Kellelt:

[ctx: to be continued with "do not loop", "loop in current folder", and "loop in all folders"]
en: When &trying to find unread messages:
et: Lu&gemata kirjade otsimisel:

[ctx: to be continued with "jump to first new message", "jump to first unread or new message", and "jump to last selected message"]
en: When ente&ring a folder:
et: &Sisenemisel kausta:

en: unnamed
et: nimetu

en: web
et: veebis

[ctx: what's this help]
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">When jumping to the next unread message, it may occur that no more unread messages are below the current message.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Do not loop:</span> The search will stop at the last message in the current folder.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Loop in current folder:</span> The search will continue at the top of the message list, but not go to another folder.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Loop in all folders:</span> The search will continue at the top of the message list. If no unread messages are found it will then continue to the next folder.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Similarly, when searching for the previous unread message, the search will start from the bottom of the message list and continue to the previous folder depending on which option is selected.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Loop in all marked folders: </span>This is the same as "Loop in all folders" except that only folders are taken into account which have been marked with the folder property "Act on new/unread mail in this folder".</p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Hüpates järgmisele lugemata kirjale, võib juhtuda, et allpool ei ole enam ühtegi lugemata kirja.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Ei hüpata tagasi:</span> otsing peatatakse aktiivse kausta viimase kirja juures.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Hüpatakse tagasi aktiivses kaustas:</span> pärast kausta viimase kirjani jõudmist jätkub otsing kausta alguses, kuid teise kausta ei siseneta.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Hüpatakse tagasi kõigis kaustades:</span> pärast kausta viimase kirjani jõudmist jätkatakse kausta alguses. Kui lugemata kirju ei leita, jätkatakse otsingut järgmises kaustas.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Samamoodi on siis, kui otsid eelmist lugemata kirja: valiku korral algab otsing uuesti lõpust ja vastavalt valitud võimalusele võib jätkuda eelmises kaustas.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Hüpatakse tagasi kõigis märgitud kaustades:</span> see sama, mis tagasihüppamine kõigis kaustades, ainult et arvesse võetakse vaid need kaustad, mille puhul on sisse lülitatud kausta valik "Tegutsemine uue/lugemata kirja saabumisel kausta".</p></body></html>

en: Ägypten and Kroupware project management
et: Ägypten ja Kroupware projektide haldus
