korganizer - en to et translation catalogue (748 entries)

en:  day |  days
et[0]:  päev
et[1]:  päeva

en: %1 completed to-do was purged. | %1 completed to-dos were purged.
et[0]: Kustutati %1 täidetud ülesanne.
et[1]: Kustutati %1 täidetud ülesannet.

en: %1 to-do was ignored because it has uncompleted or read-only children. | %1 to-dos were ignored because they have uncompleted or read-only children.
et[0]: %1 ülesanne jäeti kõrvale, sest sel oli lõpetamata või kirjutuskaitstud alamülesandeid.
et[1]: %1 ülesannet jäeti kõrvale, sest neil oli lõpetamata või kirjutuskaitstud alamülesandeid.

en: &Actions
et: &Toimingud

en: &Add
et: &Lisa

en: &Address Book
et: &Aadressiraamat

en: &Agenda
et: &Päevakava

en: &Also Dissociate Future Ones
et: L&ahuta ka tulevastest

en: &Cancel
et: &Loobu

en: &Completed
et: &Täidetud

en: &Configure KOrganizer...
et: &KOrganizeri seadistamine...

en: &Copy
et: &Kopeeri

en: &Day
et: &Päev

en: &Delete
et: &Kustuta

en: &Delete Appointment
et: &Kustuta kokkusaamine

en: &Delete Event
et: &Kustuta sündmus

en: &Delete To-do
et: &Kustuta ülesanne

en: &Dissociate
et: La&huta

en: &Edit
et: &Redigeerimine

en: &Edit Appointment...
et: &Muuda kokkusaamist...

en: &Edit Event...
et: &Muuda sündmust...

en: &Edit To-do...
et: &Muuda ülesannet...

en: &Edit...
et: &Muuda...

en: &Event List
et: &Sündmuste nimekiri

en: &Events
et: &Sündmused

en: &Export
et: &Eksport

en: &File
et: &Fail

en: &Go
et: &Liikumine

en: &Help
et: &Abi

en: &In-progress (started but not completed)
et: Tä&itmisel (alustatud, aga veel täitmata)

en: &Journal
et: Päe&vik

en: &Journals
et: Päev&iku sissekanded

en: &Mail Free Busy Information...
et: Saada teave va&ba/hõivatud aja kohta

en: &Make Sub-to-do Independent
et: &Muuda alamülesanne sõltumatuks

en: &Mark To-do Completed
et: &Märgi ülesanne täidetuks

en: &Month
et: &Kuu

en: &Move
et: &Liiguta

en: &New
et: &Uus

en: &Next Day | &Next %1 Days
et[0]: &Järgmine päev
et[1]: &Järgmised %1 päeva

en: &Only Dissociate This One
et: Lah&uta ainult sellest

en: &Open-ended (no due date)
et: &Ilma lõputa (tähtaeg puudub)

en: &Publish Item Information...
et: A&valda info...

en: &Refresh
et: &Värskenda

en: &Retrieve
et: &Tõmbamine

en: &Search for:
et: &Otsitav:

en: &Send as iCalendar...
et: &Saada iCalendarina...

en: &Settings
et: &Seadistused

en: &Show
et: &Näita

en: &Show Event
et: &Näita sündmust

en: &Show To-do
et: &Näita ülesannet

en: &Sidebar
et: &Külgriba

en: &To-do List
et: Ülesanne&te nimekiri

en: &To:
et: &Kellele:

en: &Today only
et: Ainult &täna

en: &Unstarted (start date is in the future)
et: Al&ustamata (algusaeg on tulevikus)

en: &Upload Free Busy Information
et: Avalda vaba/hõivatud in&fo

en: &View
et: &Vaade

en: &Week
et: &Nädal

en: &Zoom
et: Suurendus

en: (No need if using Kolab server version 2)
et: (Pole vajalik Kolabi serveri versiooni 2 puhul)

en: (c) 2004 Tobias Koenig
et: (c) 2004: Tobias Koenig

en: *.ogg *.wav *.mp3 *.wma *.flac *.aiff *.raw *.au *.ra|Audio Files (*.ogg *.wav *.mp3 *.wma *.flac *.aiff *.raw *.au *.ra)
et: *.ogg *.wav *.mp3 *.wma *.flac *.aiff *.raw *.au *.ra|Helifailid (*.ogg *.wav *.mp3 *.wma *.flac *.aiff *.raw *.au *.ra)

en: 0 completed to-dos were purged.
et: Kustutati 0 täidetud ülesannet.

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 day ago | %1 days ago
et[0]: 1 päeva eest
et[1]: %1 päeva eest

en: 1 incidence was imported successfully. | %1 incidences were imported successfully.
et[0]: 1 sündmus imporditi edukalt.
et[1]: %1 sündmust imporditi edukalt.

en: 2008-08-18
et: 18. 08. 2008

en: <a href="whatsthis:%1">How does this work?</a>
et: <a href="whatsthis:%1">Kuidas see käib?</a>

en: <p><em>No Item Selected</em></p><p>Select an event, to-do or journal entry to view its details here.</p>
et: <p><em>Sündmust ega ülesannet pole valitud</em></p><p>Kui valid peavaates sündmuse, ülesande või päeviku, näed siin selle üksikasju.</p>

en: <qt><b>Warning:</b> Qt Designer could not be found. It is probably not installed. You will only be able to import existing designer files.</qt>
et: <qt><b>Hoiatus:</b> Qt Disainerit ei leitud. Arvatavasti pole see siis paigaldatudki. Sel juhul saad ainult importida olemasolevaid Disaineri faile.</qt>

en: <qt><p>Select the dates you want to display in KOrganizer's main view here. Hold the mouse button to select more than one day.</p><p>Press the top buttons to browse to the next / previous months or years.</p><p>Each line shows a week. The number in the left column is the number of the week in the year. Press it to select the whole week.</p></qt>
et: <qt><p>Siin saab valida kuupäevad, mida näidatakse KOrganizeri peavaates. Enam kui ühe päeva valimiseks hoia all hiirenuppu.</p><p>Ülemistele nuppudele klõpsates saab sirvida järgmist/eelmist kuud või aastat.</p><p>Iga rida näitab nädalat. Arv vasakus veerus näitab nädala järjekorranumbrit aastas. Sellele klõpsates saab valida terve nädala.</p></qt>

en: <qt><p>This section allows you to add your own GUI Elements ('<i>Widgets</i>') to store your own values into %1. Proceed as described below:</p><ol><li>Click on '<i>Edit with Qt Designer</i>'</li><li>In the dialog, select '<i>Widget</i>', then click <i>OK</i></li><li>Add your widgets to the form</li><li>Save the file in the directory proposed by Qt Designer</li><li>Close Qt Designer</li></ol><p>In case you already have a designer file (*.ui) located somewhere on your hard disk, simply choose '<i>Import Page</i>'</p><p><b>Important:</b> The name of each input widget you place within the form must start with '<i>X_</i>'; so if you want the widget to correspond to your custom entry '<i>X-Foo</i>', set the widget's <i>name</i> property to '<i>X_Foo</i>'.</p><p><b>Important:</b> The widget will edit custom fields with an application name of %2.  To change the application name to be edited, set the widget name in Qt Designer.</p></qt>
et: <qt><p>Selles osas on sul võimalik lisada omaenda graafilise kasutajaliidese elemente ('<i>vidinad</i>'), et salvestada oma %1 väärtused. Selleks talita nii:</p><ol><li>Klõpsa nupule '<i>Muuda Qt Disaineriga</i>'</li><li>Dialoogis vali '<i>Vidin</i>' ja klõpsa nupule <i>OK</i></li><li>Lisa oma vidinad vormile</li><li>Salvesta fail Qt Disaineri pakutud kataloogis</li><li>Sulge Qt Disainer</li></ol><p>Kui sinu kõvakettal leidub juba Disaineri faile (*.ui), siis vali lihtsalt '<i>Impordi lehekülg</i>'</p><p><b>Tähtis:</b> iga vormi lisatava sisendvidina nime alguses peab seisma '<i>X_</i>'. Kui tahad näha vidinat, mis vastaks sinu loodud kirjele '<i>X-Suva</i>', määra vidina omaduse <i>nimi</i> väärtuseks '<i>X_Suva</i>'.</p><p><b>Tähtis:</b> vidin muudab kohandatud välju rakenduse nimega %2. Kui soovid muuta rakenduse nime, määra vidina nimi Qt Disaineris.</p></qt>

en: <qt>Do you really want to delete '<b>%1</b>'?</qt>
et: <qt>Kas tõesti kustutada '<b>%1</b>'?</qt>

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
et: <qt>See peidab üldse menüüriba. Seda saab näha uuesti, kui kirjutada %1.</qt>

[ctx: @action Jump to today]
en: To &Today
et: &Tänasele

[ctx: @action:button search in calendar]
en: &Search
et: Ot&si

[ctx: @action:inmenu]
en: &Dissociate From Recurrence...
et: La&huta kordusest...

[ctx: @action:inmenu]
en: &Edit...
et: &Muuda ...

[ctx: @action:inmenu]
en: &Paste
et: &Aseta

[ctx: @action:inmenu]
en: &Print...
et: &Trüki ...

[ctx: @action:inmenu]
en: &Set Folder Color...
et: &Määra kausta värv ...

[ctx: @action:inmenu]
en: &Show
et: &Näita

[ctx: @action:inmenu]
en: &Toggle Reminder
et: Lülita meelde&tuletust

[ctx: @action:inmenu]
en: &Toggle Reminder Off
et: Lülita meelde&tuletus välja

[ctx: @action:inmenu]
en: &Toggle Reminder On
et: Lülita meelde&tuletus sisse

[ctx: @action:inmenu]
en: Create Event from To-do
et: Loo ülesande põhjal sündmus

[ctx: @action:inmenu]
en: Create Note for Event
et: Loo sündmuse kirje

[ctx: @action:inmenu]
en: Create Note for To-do
et: Loo ülesande kirje

[ctx: @action:inmenu]
en: Create To-do from Event
et: Loo sündmuse põhjal ülesanne

[ctx: @action:inmenu]
en: New Event...
et: Uus sündmus...

[ctx: @action:inmenu]
en: New Journal...
et: Uus päeviku sissekanne...

[ctx: @action:inmenu]
en: New To-do...
et: Uus ülesanne...

[ctx: @action:inmenu]
en: Print Previe&w...
et: Trükkimise eel&vaade ...

[ctx: @action:inmenu]
en: Serverside Subscription...
et: Serveripoolne tellimine ...

[ctx: @action:inmenu]
en: Set as &Default Folder
et: Määra &vaikekaustaks

[ctx: @action:inmenu]
en: Togg&le To-do Completed
et: &Lülita lõpetatud ülesanded

[ctx: @action:inmenu copy this incidence]
en: &Copy
et: &Kopeeri

[ctx: @action:inmenu cut this incidence]
en: C&ut
et: &Lõika

[ctx: @action:inmenu delete this incidence]
en: &Delete
et: &Kustuta

[ctx: @info]
en: "%1" was successfully copied to %2.
et: "%1" kopeeriti edukalt kalendrisse %2.

[ctx: @info]
en: "%1" was successfully moved from %2 to %3.
et: "%1" liigutati edukalt ressursist %2 ressurssi %3.

[ctx: @info]
en: <p>Would you like to merge this calendar item into an existing calendar or use it to create a brand new calendar?</p><p>If you select merge, then you will be given the opportunity to select the destination calendar.</p><p>If you select add, then a new calendar will be created for you automatically.</p>
et: <p>Kas ühendada see kalendrielement olemasoleva kalendriga või luua täiesti uus kalender?</p><p>Kui valid ühendamise, palutakse sul valida sihtkalender.</p><p>Kui valid loomise, siis luuakse uus kalender automaatselt.</p>

[ctx: @info]
en: Cannot write iCalendar file %1. %2
et: iCalendari faili %1 kirjutamine nurjus. %2

[ctx: @info]
en: Do you really want replace your current default calendar with "%1"?
et: Kas tõesti asendada praegune vaikimisi kalender kalendriga "%1"?

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete calendar %1?
et: Kas tõesti kustutada kalender %1?

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently remove the filter "%1"?
et: Kas tõesti eemaldada jäädavalt filter "%1"?

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently remove the item "%1"?
et: Kas tõesti eemaldada jäädavalt element "%1"?

[ctx: @info]
en: Invalid search expression, cannot perform the search. Please enter a search expression using the wildcard characters '*' and '?' where needed.
et: Vigane otsingulause - otsingut ei saa käivitada. Palun kasuta otsingulauset, kus vajalikes kohtades on kasutatud metamärke '*' ja '?'

[ctx: @info]
en: No items were found that match your search pattern.
et: Otsingumustrile vastavaid elemente ei leitud.

[ctx: @info]
en: Unable to add the item "%1" into %2. This item has not been moved.
et: Elemendi "%1" lisamine ressurssi %2 nurjus. Elementi ei liigutatud.

[ctx: @info]
en: Unable to configure this plugin
et: Plugina seadistamine ei ole võimalik

[ctx: @info]
en: Unable to copy the item "%1" to %2.
et: Elemendi "%1" kopeerimine kalendrisse %2 nurjus.

[ctx: @info]
en: Unable to edit "%1" because it is locked by another process.
et: Elementi "%1" ei saa muuta, sest selle on lukustanud mingi muu protsess.

[ctx: @info/plain Displayed grayed-out inside the textbox, verb to search]
en: Search...
et: Otsing ...

[ctx: @info:status]
en: Agenda View
et: Päevakavavaade

[ctx: @info:status]
en: Configure the view
et: Vaate seadistamine

[ctx: @info:status]
en: Create a new Event
et: Uue sündmuse loomine

[ctx: @info:status]
en: Create a new Journal
et: Uue päeviku loomine

[ctx: @info:status]
en: Create a new To-do
et: Uue ülesande loomine

[ctx: @info:status]
en: Create a new event
et: Uue sündmuse loomine

[ctx: @info:status]
en: Create a new journal
et: Uue päeviku sissekande loomine

[ctx: @info:status]
en: Create a new to-do
et: Uue ülesande loomine

[ctx: @info:status]
en: Export calendar to file
et: Kalendri eksport failina

[ctx: @info:status]
en: Filter incidences
et: Sündmuste filtreerimine

[ctx: @info:status]
en: Import a calendar
et: Kalendri import

[ctx: @info:status]
en: Journal View
et: Päevikuvaade

[ctx: @info:status]
en: List View
et: Nimekirjavaade

[ctx: @info:status]
en: Load a calendar from "Get Hot New Stuff"
et: Kalendri laadimine "Uuest kuumast kraamist"

[ctx: @info:status]
en: Month View
et: Kuuvaade

[ctx: @info:status]
en: Purge completed to-dos
et: Täidetud ülesannete kustutamine

[ctx: @info:status]
en: Refresh
et: Värskendamine

[ctx: @info:status]
en: Scroll Backward
et: Kerimine tagasi

[ctx: @info:status]
en: Scroll Forward
et: Kerimine edasi

[ctx: @info:status]
en: Scroll to Today
et: Kerimine tänasele

[ctx: @info:status]
en: Timeline View
et: Ajateljevaade

[ctx: @info:status]
en: To-do List View
et: Ülesannete nimekirja vaade

[ctx: @info:status]
en: What's Next View
et: Mis järgmiseks? vaade

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure the current view
et: Aktiivse vaate seadistamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new Event
et: Uue sündmuse loomine

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new Journal
et: Uue päeviku loomine

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new To-do
et: Uue ülesande loomine

[ctx: @info:tooltip]
en: Export your calendar to an iCalendar file
et: Kalendri eksport iCalendari failina

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter incidences from the calendar
et: Sündmuste filtreerimine kalendrist

[ctx: @info:tooltip]
en: Ignore reminders from this calendar
et: Kalendri meeldetuletuste eiramine

[ctx: @info:tooltip]
en: Import an iCalendar or vCalendar file
et: iCalendari või vCalendari faili import

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh the display
et: Vaate värskendamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove completed to-dos from your calendar
et: Täidetud ülesannete eemaldamine kalendrist

[ctx: @info:tooltip]
en: Scroll the view backward
et: Vaate kerimine tagasi

[ctx: @info:tooltip]
en: Scroll the view forward
et: Vaate kerimine edasi

[ctx: @info:tooltip]
en: Scroll the view to today
et: Vaate kerimine tänasele

[ctx: @info:tooltip]
en: Search "Get Hot New Stuff" for calendars to import
et: Kalendri otsimine "Uuest kuumast kraamist" importimiseks

[ctx: @info:tooltip]
en: Set a custom icon
et: Kohandatud ikooni määramine

[ctx: @info:tooltip]
en: Set search keyword
et: Otsingusõna määramine

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the folder name
et: Kataloogi nime määramine

[ctx: @info:tooltip]
en: Start the search
et: Alusta otsingut

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the Agenda View
et: Lülitumine päevakavavaatele

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the Journal View
et: Lülitumine päevikuvaatele

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the List View
et: Lülitumine nimekirjavaatele

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the Month View
et: Lülitumine kuuvaatele

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the Timeline View
et: Lülitumine ajateljevaatele

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the To-do List View
et: Lülitumine üleasnnete nimekirja vaatele

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the What's Next View
et: Lülitumine Mis järgmiseks? vaatele

[ctx: @info:whatsthis]
en: Allows you to export your entire calendar collection to one iCalendar file.
et: Võimaldab eksportida kogu kalendri ühe iCalendari failina.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Allows you to remove all completed to-dos from your calendar collection. This action cannot be undone!
et: Võimaldab eemaldada kõik täidetud ülesanded sinu kalendrikogust. Seda ei saa tagasi võtta!

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you do not want to receive reminders from items associated with this calendar.
et: Märkimisel ei saadeta meeldetuletusi selle kalendriga seotud elementide kohta.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to set a custom icon for this folder.
et: Märkimisel saab määrata kataloogile kohandatud ikooni.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box to make KOrganizer mark the working hours for this day of the week. If this is a work day for you, check this box, or the working hours will not be marked with color.
et: Selle kasti märkimisel tähistab KOrganizer selle nädalapäeva töötunnid. Kui see on sinu jaoks tööpäev, märgi see kast, vastasel juhul töötunde eraldi värviga ei tähistata.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose here the color of the calendar selected using the combo box above.
et: Vali siin värv kalendrile, mille valisid ülalolevast liitkastist.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a name here to set the name of this folder.
et: Siin saab sisestada kataloogi nime.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the URL for the server on which the Free/Busy information is published here.
    Ask the server administrator for this information.
    Here is a Kolab2 Server URL example:
    
    https://kolab2.example.com/freebusy/
    
    Alternatively, you can specify a full path to the Free/Busy. For example: 
    
    https://kolab2.example.com/freebusy/user.xfb
et: Kirjuta siia serveri URL, kus avaldatakse vaba/hõivatud info.
    Vajadusel küsi seda serveri administraatorilt.
    Kolab2 serveri URL-i näide: 
    
    https://kolab2.example.com/freebusy/
    
    Teise võimalusena võib määrata vaba/hõivatud teabe täieliku asukoha, nt.:
    
    https://kolab2.example.com/freebusy/user.xfb

[ctx: @info:whatsthis]
en: Lets you search for a keyword in your calendars
et: Kalendris otsimise võimaldamine otsingusõna järgi

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to define a new filter.
et: Sellele nupule vajutades saab määrata uue filtri.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to remove the currently active filter.
et: Sellele nupule vajutades saab eemaldada aktiivse filtri.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to start the search.
et: Otsingu alustamiseks klõpsa sellele nupule.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Runs user-defined view filters on the calendar collection. Filters must be created first. See "Manage View Filters" option in the Settings menu.
et: Kasutaja määratud vaatefiltrite rakendamine kalendrikogule. Filtrid peavad olema eelnevalt loodud. Vt seadistustemenüü kirjet "Vaatefiltrite muutmine".

[ctx: @info:whatsthis]
en: Scrolls backward by a day, week, month or year, depending on the current calendar view.
et: Vaate kerimine tagasi päeva, nädala, kuu või aasta võrra vastavalt aktiivse kalendri vaatele.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Scrolls forward by a day, week, month or year, depending on the current calendar view.
et: Vaate kerimine edasi päeva, nädala, kuu või aasta võrra vastavalt aktiivse kalendri vaatele.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Scrolls the current view to the today's date.
et: Kerib aktiivse vaate tänasele kuupäevale.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the calendar you want to modify. You can change the selected calendar color using the button below.
et: Vali kalender, mida soovid muuta. Valitud kalendri värvi saab muuta allasuva nupuga.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this menu entry if you would like to import the contents of an iCalendar or vCalendar file into your current calendar collection.
et: Selle valimisel saab importida iCalendari või vCalendari vormingus faili sisu sinu aktiivsesse kalendrisse.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Starts a configuration dialog that allows you to change the settings for the current calendar view.
et: Seadistusdialoogi avamine, kus saab muuta aktiivse kalendrivaate seadistusi.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Starts a dialog that allows you to create a new Event with reminders, attendees, recurrences and much more.
et: Dialoogi avamine, kus saab luua uue sündmuse koos kõigi meeldetuletuste, osalejate, kordumiste ja veel palju muuga.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Starts a dialog that allows you to create a new Journal entry.
et: Dialoogi avamine, kus saab luua uue päeviku sissekande.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Starts a dialog that allows you to create a new To-do with reminders, attendees, recurrences and much more.
et: Dialoogi avamine, kus saab luua uue ülesande koos kõigi meeldetuletuste, osalejate, kordumiste ja veel palju muuga.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the "What's Next" View, which shows your events and to-dos that are "coming soon" in a short list for quick reading.  All open to-dos will be displayed, but only the events from the days selected in the Date Navigator sidebar will be shown.
et: Lülitumine "Mis järgmiseks?" vaatele, mis lubab heita kiire pilgu peatsetele sündmustele ja ülesannetele. Näidatakse kõiki täitmata ülesandeid, aga ainult neid sündmusi, mis on hilissemad kuupäevanavigaatori külgribal valitud kuupäevast.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the Agenda View, which presents your events or due to-dos for one or more days, sorted chronologically.  You can also see the length of each event in the day timetable.
et: Lülitumine päevakavavaatele, mis näitab sündmusi ja ülesandeid ühel või enamal päeval kronoloogilises järjestuses. Päeva ajatabelis näeb samuti iga sündmuse kestust.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the Journal View, which provides a place for you to record your reflections, occurrences or experiences.
et: Lülitumine päevikuvaatele, kus saab kirja panna oma mõtteid, päevasündmusi või omandatud kogemusi.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the List View, which displays all your to-dos, events and journal entries for the dates selected in the Date Navigator as a list.
et: Lülitumine nimekirjavaatele, mis näitab kõiki ülesandeid, sündmusi ja päevikukirjeid kuupäevanavigaatoris valitud päeval nimekirjana.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the Month View, which shows all the events and due to-dos in a familiar monthly calendar layout.
et: Lülitumine kuuvaatele, mis näitab kõiki sündmusi ja ülesandeid tuttavlikul kalendrikuu kujul.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the Timeline View, which shows all events for the selected timespan in a Gantt view. Each calendar is displayed in a separate line.
et: Lülitumine ajateljevaatele, kus näeb kõiki valitud ajavahemiku sündmusi Gantti vaates. Kõiki kalendreid näidatakse eraldi real.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the To-do List view, which provides a place for you to track tasks that need to be done.
et: Lülitumine ülesannete nimekirja vaatele, mis võimaldab silma peal hoida täitmist ootavatel ülesannetel.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This action will refresh and redraw the current calendar view. It does not sync or update any calendar folders.
et: See toiming värskendab aktiivse kalendri vaadet. See ei sünkrooni ega uuenda ühtegi kalendrikataloogi.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This menu entry opens the "Get Hot New Stuff" dialog that allows you to search and import fun and useful calendars donated to the community.
et: Selle menüükirjega saab avada "Uue kuuma kraami hankimise" dialoogi, kus saab otsida ja importida vahvaid ja kasulikke kalendreid, mida on annetanud kogukonna liikmed.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can create a new event item.
et: Ilmub dialoog, kus saab luua uue sündmuse.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can create a new journal entry.
et: Ilmub dialoog, kus saab luua uue päeviku sissekande.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can create a new to-do item.
et: Ilmub dialoog, kus saab luua uue ülesande.

[ctx: @item]
en: Meeting
et: Kohtumine

[ctx: @item]
en: Note: %1
et: Sedel: %1

[ctx: @item this is the default calendar]
en: %1 (Default)
et: %1 (vaikimisi)

[ctx: @item:inlistbox]
en: Friday
et: Reede

[ctx: @item:inlistbox]
en: Icons to use
et: Kasutatavad ikoonid

[ctx: @item:inlistbox]
en: Monday
et: Esmaspäev

[ctx: @item:inlistbox]
en: Saturday
et: Laupäev

[ctx: @item:inlistbox]
en: Select Holiday Regions
et: Pühade piirkonna valimine

[ctx: @item:inlistbox]
en: Sunday
et: Pühapäev

[ctx: @item:inlistbox]
en: Thursday
et: Neljapäev

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tuesday
et: Teisipäev

[ctx: @item:inlistbox]
en: Wednesday
et: Kolmapäev

[ctx: @item:inlistbox reminder time units in days]
en: day(s)
et: päev(a)

[ctx: @item:inlistbox reminder time units in hours]
en: hour(s)
et: tund(i)

[ctx: @item:inlistbox reminder units in minutes]
en: minute(s)
et: minut(it)

[ctx: @label]
en: %1 match | %1 matches
et[0]: %1 vaste
et[1]: %1 vastet

[ctx: @label]
en: Default reminder time:
et: Meeldetuletuse aeg vaikimisi:

[ctx: @label]
en: Event text
et: Sündmuse tekst

[ctx: @label]
en: Mail transport:
et: Kirjade saatmise viis:

[ctx: @label]
en: Use holiday region:
et: Pühade piirkond:

[ctx: @label default filter name]
en: New Filter %1
et: Uus filter %1

[ctx: @label suffix in the N days spin box]
en:  days
et:  päeva

[ctx: @label suffix in the hour size spin box]
en:  pixels
et:  pikslit

[ctx: @label:textbox Name of the folder.]
en: &Name:
et: &Nimi:

[ctx: @option:check]
en: &Use custom icon:
et: Kohandat&ud ikooni kasutamine:

[ctx: @option:check]
en: Block reminders locally
et: Meeldetuletused blokeeritakse kohalikult

[ctx: @option:check]
en: Show at the bottom of the agenda views
et: Näidatakse päevakavavaate all

[ctx: @option:check]
en: Show at the top of the agenda views
et: Näidatakse päevakavavaate kohal

[ctx: @title]
en: Calendar Accounts
et: Kalendrikontod

[ctx: @title::window]
en: Edit Calendar Filters
et: Kalendri filtrite muutmine

[ctx: @title:group]
en: Appointments
et: Kokkusaamised

[ctx: @title:group]
en: Calendar Decorations
et: Kalendri dekoratsioonid

[ctx: @title:group]
en: Date Navigator
et: Kuupäevanavigaator

[ctx: @title:group]
en: Display Options
et: Näitamisvalikud

[ctx: @title:group]
en: General Time and Date
et: Üldine aeg ja kuupäev

[ctx: @title:group]
en: Holidays
et: Pühad

[ctx: @title:group]
en: Other Options
et: Muud valikud

[ctx: @title:group]
en: Position
et: Asukoht

[ctx: @title:group]
en: Reminders
et: Meeldetuletused

[ctx: @title:group]
en: Resources
et: Ressursid

[ctx: @title:group]
en: Working Period
et: Tööaeg

[ctx: @title:group email settings]
en: Email Settings
et: E-posti seadistused

[ctx: @title:tab]
en: Agenda View
et: Päevakavavaade

[ctx: @title:tab]
en: Colors
et: Värvid

[ctx: @title:tab]
en: Default Values
et: Vaikeväärtused

[ctx: @title:tab]
en: Fonts
et: Fondid

[ctx: @title:tab]
en: Month View
et: Kuuvaade

[ctx: @title:tab]
en: Regional
et: Piirkond

[ctx: @title:tab]
en: Save
et: Salvestamine

[ctx: @title:tab]
en: Todo View
et: Ülesannete vaade

[ctx: @title:tab General settings for a folder.]
en: General
et: Üldine

[ctx: @title:tab calendar account settings]
en: Calendars
et: Kalendrid

[ctx: @title:tab general settings]
en: General
et: Üldine

[ctx: @title:tab personal settings]
en: Personal
et: Isiklik

[ctx: @title:window]
en: Add Calendar
et: Kalendri lisamine

[ctx: @title:window]
en: Configure Side-By-Side View
et: Kõrvutivaate seadistamine

[ctx: @title:window]
en: Copying Failed
et: Kopeerimine nurjus

[ctx: @title:window]
en: Copying Succeeded
et: Kopeerimine õnnestus

[ctx: @title:window]
en: Delete Calendar
et: Kalendri kustutamine

[ctx: @title:window]
en: Delete Filter?
et: Kas kustutada filter?

[ctx: @title:window]
en: Delete Item?
et: Kas kustutada element?

[ctx: @title:window]
en: Event Viewer
et: Sündmuste näitaja

[ctx: @title:window]
en: Import Calendar
et: Kalendri import

[ctx: @title:window]
en: Moving Failed
et: Liigutamine nurjus

[ctx: @title:window]
en: Moving Succeeded
et: Liigutamine õnnestus

[ctx: @title:window]
en: Properties of Calendar Folder %1
et: Kalendrikausta %1 omadused

[ctx: @title:window]
en: Replace Default Calendar?
et: Kas asendada vaikekalender?

[ctx: @title:window]
en: Search Results
et: Otsingutulemused

[ctx: @title:window]
en: Select Calendar File to Import
et: Imporditava kalendrifaili valimine

[ctx: @title:window]
en: Select Calendar File to Open
et: Avatava kalendrifaili valimine

en: A Personal Organizer
et: Isikliku info korraldaja

[ctx: A collection of all declined invidations.]
en: Declined Invitations
et: Tagasilükatud kutsed

[ctx: A collection of all open invidations.]
en: Open Invitations
et: Avatud kutsed

en: A column header of the %1 dates in the month.
et: Veerupäis %1 kuupäevaga kuus.

en: Add as new calendar
et: Lisa uue kalendrina

en: Agenda
et: Päevakava

en: Agenda %1
et: Päevakava %1

[ctx: Agenda title]
en: Title
et: Pealkiri

en: Agenda view
et: Päevakavavaade

en: Agenda view background color
et: Päevakavavaate taustavärv

en: Agenda view current-time line color
et: Päevakavavaate hetkeaja joone värv

en: Alarm
et: Häire

en: All calendars are unchecked in the Calendar Manager. No to-do was purged.
et: Kõik kalendrid on kalendrihalduris märkimata. Ühtegi ülesannet ei kustutatud.

en: Also Delete &Future
et: &Kustuta ka tulevased

en: Always ask
et: Alati küsitakse

en: Always confirm when deleting items
et: Elementide kustutamisel küsitakse alati kinnitust

en: Always display completed to-dos at the bottom of the list
et: Lõpetatud ülesanded kuvatakse alati nimekirja lõpus

en: An error occurred while purging completed to-dos: %1
et: Täidetud ülesannete kustutamisel tekkis tõrge: %1

en: An error occurred: %1
et: Tekkis tõrge: %1

en: Anniversary
et: Aastapäev

en: Archive O&ld Incidences...
et: Arhiveeri &vanad kirjed...

en: Attach &inline
et: Kaasa tekst&isiseselt

en: Attach as &link
et: Kaasa &lingina

en: Attach complete message
et: Kaasatakse terve kiri

en: Attach inline &without attachments
et: Kaasa tekstisiseselt il&ma kaasatud failideta.

en: Attendees
et: Osalejad

en: Attending
et: Osaleb

en: Available Pages
et: Saadaolevad leheküljed

en: Be asked which calendar to use
et: küsivad, millist kalendrit kasutada

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Busy days background color
et: Hõivatud päevade taustavärv

en: By publishing Free/Busy information, you allow others to take your calendar into account when inviting you for a meeting. Only the times you have already busy are published, not why they are busy.
et: Vaba/hõivatud infot avaldades lubad teistel, kes soovivad sind kohtumistele kutsuda, võtta arvesse oma aktiivset kalendrit. Avaldatakse ainult ajad, mil oled hõivatud, mitte see, millega oled hõivatud.

en: By retrieving Free/Busy information that others have published, you can take their calendar into account when inviting them to a meeting.
et: Teiste avaldatud vaba/hõivatud infot tõmmates saad võtta arvesse nende kalendrit, kui kutsud neid kohtumisele.

en: C&ancel
et: &Loobu

en: Calendar
et: Kalender

en: Calendar files or urls. Unless -i or -m is explicitly specified, the user will be asked whether to import or merge
et: Kalendrifailid või URL-id. Kui pole antud võtit -i või -m, küsitakse kasutajalt, kas need importida või ühendada.

en: Calendar's custom icon
et: Kalendri kohandatud ikoon

en: Calendars Side by Side
et: Kalendrid kõrvuti

en: Cannot upload calendar to '%1'
et: Kalendri üleslaadimine asukohta %1 nurjus

en: Change of Seasons
et: Aastaaja vahetus

en: Change...
et: Muuda...

en: Check this box if you do not want to see To-dos that are past their due date but have not yet been completed.
et: Märkimisel peidetakse ülesanded, mille tähtaeg on möödas, aga mida pole veel täidetud.

en: Check this box if you do not want to see To-dos that have already been completed.
et: Märkimisel peidetakse juba täidetud ülesanded.

en: Check this box if you do not want to see To-dos that have been started but are not yet completed.
et: Märkimisel peidetakse ülesanded, mis on alustatud, aga pole veel täidetud

en: Check this box if you do not want to see To-dos with a start date in the future.
et: Märkimisel peidetakse veel alustamata ülesanded.

en: Check this box if you do not want to see open-ended To-dos.
et: Märkimisel peidetakse kindla lõpuajata ülesanded.

en: Check this box if you want agenda's background to be filled with a different color on days which have at least one all day event marked as busy. Also, you can change the background color used for this option on the Colors configuration page. Look for the "Busy days background color" setting.
et: Märkimisel täidetakse päevakavavaate taust eri värvidega päevadel, millel esineb vähemalt üks kogu päeva hõlmav sündmus, mille olekuks on hõivatud. Selle valiku taustavärvi võib muuta ka värvide seadistuste all, vaata seal valikut "hõivatud päevade taustavärv".

en: Check this box if you want all completed to-dos to be always grouped at the bottom of the to-do list.
et: Märkimisel rühmitatakse kõik lõpetatud ülesanded alati nimekirja lõppu.

en: Check this box if you want month view's background to be filled with a different color on days which have at least one all day event marked as busy. Also, you can change the background color used for this option on the Colors configuration page. Look for the "Busy days background color" setting.
et: Märkimisel täidetakse kuuvaate taust eri värvidega päevadel, millel esineb vähemalt üks kogu päeva hõlmav sündmus, mille olekuks on hõivatud. Selle valiku taustavärvi võib muuta ka värvide seadistuste all, vaata seal valikut "hõivatud päevade taustavärv".

en: Check this box if you want specify the number of days in the future for pending To-dos.
et: Märkimisel saab määrata päevade arvu, mille kohta näidatakse veel täitmata ülesandeid.

en: Check this box if you want the summary to show To-dos belonging to your calendars only.
et: Märkimisel näidatakse kokkuvõttes ainult sinu kalendritesse kuuluvaid ülesandeid.

en: Check this box if you want the summary to show events belonging to your calendars only.
et: Märkimisel näidatakse kokkuvõttes ainult sinu kalendritesse kuuluvaid sündmusi.

en: Check this box if you want to see To-dos due on this date only.
et: Märkimisel näidatakse ainult ülesandeid, mille tähtaeg on sel kuupäeval.

en: Check this box if you want to see To-dos that are due sometime during the next 31 days.
et: Märkimisel näidatakse ülesandeid, mille tähtaeg on järgmise 31 päeva jooksul.

en: Check this box if you want to see all your to-dos in a flat list instead of being arranged in a hierarchical tree.
et: Märkimisel näidatakse kõiki ülesandeid hierarhilise puu asemel ühtlase nimekirjana.

en: Check this box if you want to see events occurring on this date only.
et: Märkimisel näidatakse ainult selle kuupäeva sündmusi.

en: Check this box if you want to see events that start sometime during the next 31 days.
et: Märkimisel näidatakse sündmusi, mis algavad järgmise 31 päeva jooksul.

en: Check this box if you want to see special occasions occurring on this date only.
et: Märkimisel näidatakse ainult valitud kuupäeva erisündmusi.

en: Check this box if you want to see special occasions that start sometime during the next 31 days.
et: Märkimisel näidatakse erisündmusi, mis algavad järgmise 31 päeva jooksul.

en: Check this box if you want to show seconds on the current-time line.
et: Märkimisel näidatakse käesolevat aega näitaval joonel sekundeid.

en: Check this box if you want to specify the number of days in the future for upcoming events.
et: Märkimisel saab määrata, kui mitme päeva puhul näidatakse eelseisvaid sündmusi.

en: Check this box if you want to specify the number of days in the future for upcoming special occasions.
et: Märkimisel saab määrata, kui mitme päeva puhul näidatakse eelseisvaid erisündmusi.

en: Check this box to display a confirmation dialog when deleting items.
et: Selle märkimisel küsitakse sinu käest kinnitust elementide kustutamisel.

en: Check this box to display a line in the day or week view indicating the current-time line (Marcus Bains line).
et: Märkimisel näidatakse päeva- ja nädalavaates käesolevat aega tähistavat joont.

en: Check this box to display icons (alarm, recursion, etc.) in agenda view items.
et: Märkimisel kuvatakse päevakavavaate elementidel ikoone (häire, kordus jne.).

en: Check this box to display icons (alarm, recursion, etc.) in month view items.
et: Märkimisel kuvatakse kuuvaate elementidel ikoone (häire, kordus jne.).

en: Check this box to display journals in the month view.
et: Märkimisel kuvatakse kuuvaates päevikuid.

en: Check this box to display summary tooltips when hovering the mouse over an event or a to-do.
et: Sisselülitamisel näidatakse hiire viimisel sündmuse või ülesande kohale kohtspikrit.

en: Check this box to display the time in month view items.
et: Märkimisel kuvatakse kuuvaate elementidel kellaaega.

en: Check this box to display to-dos in the agenda view.
et: Märkimisel kuvatakse päevakavavaates ülesandeid.

en: Check this box to display to-dos in the month view.
et: Märkimisel kuvatakse kuuvaates ülesandeid.

en: Check this box to download a free/busy file in the format "user@domain.ifb" (for example joe@company.com.ifb). Otherwise, it will download a free/busy file in the format user.ifb (for example joe.ifb). Ask the server Administrator if you are not sure about how to configure this option.
et: Märkimisel laaditakse vaba/hõivatud info alla kujul "kasutaja@domeen.ifb" (näiteks jaan@firma.ee.ifb). Vastasel juhul tõmmatakse vaba/hõivatud info fail vormingus kasutaja.ifb (näiteks jaan.ifb). Kui sa ei ole kindel, mida kasutada, küsi seda serveri administraatorilt.

en: Check this box to make KOrganizer remember your password and skip asking you each time it uploads your Free/Busy information, by storing it in the configuration file.
    For security reasons, it is not recommended to store your password in the configuration file.
et: Märkimisel jätab KOrganizer sinu parooli meelde ja salvestab selle seadistustefaili. Sel juhul ei küsita seda sinu käest igal vaba/hõivatud info üleslaadimisel.
    Turvakaalutlustel pole soovitatav oma parooli seadistustefaili salvestada.

en: Check this box to prevent KOrganizer from marking the working hours on holidays.
et: Märkimisel ei tähista KOrganizer töötunde pühadel.

en: Check this box to record the completion of a to-do in a new entry of your journal automatically.
et: Märkimisel salvestatakse automaatselt päevikusse uue kirjena ülesande lõpetamine.

en: Check this box to retrieve other people's Free/Busy information automatically. Note that you have to fill the correct server information to make this possible.
et: Märkimisel tõmmatakse teiste inimeste vaba/hõivatud info automaatselt. Arvesta, et selleks tuleb anda ka korrektne info serveri kohta.

en: Check this box to select a working week when clicking on the Date Navigator's week numbers, or uncheck it to choose the whole week.
et: Sisselülitamisel saab kuupäevanavigaatoris nädalanumbril klõpsates valida töönädala, vastasel juhul kogu nädala.

en: Check this box to show the days containing daily recurring events in bold typeface in the Date Navigator, or uncheck it to give more prominence to other (non daily recurring) events.
et: Märkimisel näidatakse kuupäevanavigaatoris rasvase kirjaga päevi, milles esinevad iga päev korduvad sündmused. Vastasel juhul tõstetakse esile muud (mitte igapäevaselt korduvad) sündmused.

en: Check this box to show the days containing journals in bold typeface in the Date Navigator when in journal view.
et: Märkimisel näidatakse kuupäevanavigaatoris rasvase kirjaga päevi, milles esinevad päevikud, kui ollakse päevikuvaates.

en: Check this box to show the days containing to-dos in bold typeface in the Date Navigator when in to-do view.
et: Märkimisel näidatakse kuupäevanavigaatoris rasvase kirjaga päevi, milles esinevad ülesanded.

en: Check this box to show the days containing weekly recurring events in bold typeface in the Date Navigator, or uncheck it to give more prominence to other (non weekly recurring) events.
et: Märkimisel näidatakse kuupäevanavigaatoris rasvase kirjaga päevi, milles esinevad iga nädal korduvad sündmused. Vastasel juhul tõstetakse esile muud (mitte iganädalaselt korduvad) sündmused.

en: Check this box to start the event editor automatically when you select a time range in the daily and weekly view. To select a time range, drag the mouse from the start time to the end time of the event you are about to plan.
et: Märkimisel käivitatakse sündmuse redaktor automaatselt, kui valid päeva- või nädalavaates ajavahemiku. Ajavahemiku valimiseks lohista hiirega vajalikust algusajast lõpuajani.

en: Check this box to upload your Free/Busy information automatically.
    It is possible to skip this option and mail or upload your Free/Busy information using the Schedule menu of KOrganizer.
    Note: If KOrganizer is acting as a KDE Kolab client, this is not required, as the Kolab2 server taking care of publishing your Free/Busy information and manages the access to it from other users.
et: Märkimisel laaditakse sinu vaba/hõivatud info automaatselt üles.
    Selle valiku võib ka märkimata jätta ning saata või laadida oma vaba/hõivatud info üles KOrganizeri ajakava menüü vahendusel.
    Märkus: kui KOrganizer toimib KDE Kolabi kliendina, ei ole see vajalik, sest Kolab2 server hoolitseb ise sinu vaba/hõivatud info avaldamise ning selle eest, et see oleks teistele kasutajatele kättesaadav.

en: Check this box to use the full KOrganizer window when displaying the month view. If this box is checked, you will gain some space for the monthly view, but other widgets, such as the date navigator, the item details and the calendars list, will not be displayed.
et: Märkimisel kasutatakse kuuvaate näitamisel kogu KOrganizer akent. Kui see on märgitud, võidad kuuvaate korral veidi ruumi juurde, samas ei näe sa muid vidinaid, näiteks kuupäevanavigaatorit, sündmuste ja ülesannete üksikasju ning kalendrite nimekirja.

en: Check this box to use the full KOrganizer window when displaying the to-do list view. If this box is checked, you will gain some space for the to-do list view, but other widgets, such as the date navigator, the to-do details and the calendars list, will not be displayed.
et: Märkimisel kasutatakse ülesannete vaate näitamisel kogu KOrganizer akent. Kui see on märgitud, võidad ülesannete vaate korral veidi ruumi juurde, samas ei näe sa muid vidinaid, näiteks kuupäevanavigaatorit, ülesannete üksikasju ja kalendrite nimekirja.

en: Classname:
et: Klassinimi:

en: Click here to scroll the display to week number %1 of the currently displayed year.
et: Klõpsa siia, et kerida vaade näidatava aasta %1. nädalale.

en: Click this button to scroll the display to the same approximate date of the next month
et: Klõpsa siia, et kerida vaade enam-vähem samale päevale järgmisel kuul

en: Click this button to scroll the display to the same approximate date of the previous month
et: Klõpsa siia, et kerida vaade enam-vähem samale päevale eelmisel kuul

en: Click this button to scroll the display to the same approximate day of the next year
et: Klõpsa siia, et kerida vaade enam-vähem samale päevale järgmisel aastal

en: Click this button to scroll the display to the same approximate day of the previous year
et: Klõpsa siia, et kerida vaade enam-vähem samale päevale eelmisel aastal

en: Color Usage
et: Värvide kasutamine

en: Color busy days with a different background color
et: Hõivatud päevad erineva taustavärviga

en: Completed to-dos are displayed at the bottom of the list, regardless of priority
et: Lõpetatud ülesanded kuvatakse sõltumata prioriteedist loendi allosas

en: Configure
et: Seadista

en: Configure &Date && Time...
et: Kuupäeva && kellaaja sea&distamine...

en: Configure View...
et: Seadista vaadet...

en: Configure minimum the interval of time in minutes between each upload here. This configuration is only effective in case you choose to publish your information automatically.
et: Üleslaadimiste vaheline minimaalne ajavahe minutites. See toimib ainult siis, kui oled valinud info automaatse avaldamise.

en: Configure the number of calendar days you wish to be published and available to others here.
et: Kalendripäevade arv, mil soovid info avaldada ja teistele kättesaadavaks muuta.

en: Confirm deletes
et: Kustutamisel küsitakse kinnitust

en: Copying Failed
et: Kopeerimine nurjus

en: Copyright © 2003 Tobias Koenig
    Copyright © 2004–2010 Allen Winter
et: Autoriõigus © 2003: Tobias Koenig
    Autoriõigus © 2004–2010: Allen Winter

en: Could not add a calendar. Error: %1
et: Kalendri lisamine nurjus. Tõrge: %1

en: Could not load calendar %1.
et: Kalendri %1 laadimine nurjus.

en: Could not start control module for date and time format.
et: Kuupäeva ja aja vormingu mooduli käivitamine nurjus.

en: Current Maintainer
et: Praegune hooldaja

en: Current-time line
et: Käesolevat aega näitav joon

en: Da&ys after completion:
et: Päe&vad pärast lõpetamist:

en: Daily ending hour
et: Tööpäeva lõppkellaaeg

en: Daily starting hour
et: Tööpäeva alguskellaaeg

en: Date
et: Kuupäev

en: Date & Time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Date Range
et: Kuupäevade vahemik

en: Day
et: Päev

en: Day begins at
et: Päev algab kell

en: Default event color
et: Sündmuse värv vaikimisi

en: Default todo attachment method
et: Vaikimisi ülesande kaasamise viis

en: Delete &All
et: Ku&stuta kõik

en: Delete All
et: Kustuta kõik

en: Delete C&urrent
et: K&ustuta käesolev

en: Delete Only This
et: Kustuta ainult see

en: Delete Page
et: Kustuta lehekülg

en: Delete all completed to-dos from checked calendars?
et: Kas kustutada märgitud kalendritest kõik täidetud ülesanded?

en: Desc&riptions
et: K&irjeldused

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Designer Files
et: Designeri failid

en: Developer
et: Arendaja

en: Display icons in agenda view items
et: Ikoonide näitamine päevakavavaate elementidel

en: Display icons in month view items
et: Ikoonide näitamine kuuvaate elementidel

en: Display journals in the month view
et: Päevikute näitamine kuuvaates

en: Display seconds with the current-time indicator
et: Sekundite näitamine käesolevat aega näitaval joonel

en: Display the current-time indicator
et: Hetkeaja indikaatori näitamine

en: Display the specified incidence (by URL)
et: (URL-i alusel) määratud sündmuse näitamine

en: Display time in month view items
et: Kellaaja näitamine kuuvaate elementidel

en: Display to-do list in a full KOrganizer window
et: Ülesannete nimekiri hõivab kogu KOrganizeri akna

en: Display to-dos as a flat list instead of a hierarchical tree
et: Ülesannete näitamine hierarhilise puu asemel ühtlase nimekirjana

en: Display to-dos in a flat list
et: Ülesannete näitamine ühtlase nimekirjana

en: Display to-dos in the agenda view
et: Ülesannete näitamine päevakavavaates

en: Display to-dos in the month view
et: Ülesannete näitamine kuuvaates

[ctx: Displayed grayed-out inside the textbox, verb to search]
en: Search
et: Otsing

en: Dissociate future occurrences
et: Lahutatakse tulevastest kordusest

en: Dissociate occurrence
et: Lahutatakse kordusest

en: Dissociating Failed
et: Lahutamine kordusest nurjus

en: Dissociating the future occurrences failed.
et: Lahutamine tulevastest kordustest nurjus.

en: Dissociating the occurrence failed.
et: Lahutamine kordusest nurjus.

en: Do you want to dissociate the occurrence on %1 from the recurrence or also dissociate future ones?
et: Kas lahutada kordus %1 sellest kordumisest või ka edaspidistest?

en: Do you want to dissociate the occurrence on %1 from the recurrence?
et: Kas lahutada kordus %1 kordumisest?

en: Do you want to overwrite %1?
et: Kas kirjutada %1 üle?

en: Draw agenda items using their calendar color for the inside and border
et: Kalendri elementide ja nende piirete näitamine nende kategooria värviga

en: Draw month items using their calendar color for the inside and border
et: Kuu elementide ja nende piirete näitamine nende kalendri värviga

en: Edit Event: "%1"
et: Muuda sündmust: "%1"

en: Edit To-do: "%1"
et: Muuda ülesannet: "%1"

en: Edit with Qt Designer...
et: Muuda Qt Disaineriga...

en: Edit...
et: Muuda...

en: Enable automatic event editor with time range selection
et: Sündmuse redaktori automaatne avamine ajavahemiku valimisel

en: Enable this option to include anniversaries from your address book in the upcoming special occasions summary.
et: Sisselülitamisel kaasatakse tulevaste erisündmuste kokkuvõttesse aastapäevad sinu aadressiraamatust.

en: Enable this option to include anniversaries from your calendar in the upcoming events summary. This option is only available if you are using the Birthdays resource in your calendar.
et: Sisselülitamisel näidatakse tulevaste sündmuste kokkuvõttes sinu kalendris leiduvaid aastapäevi. Seda saab kasutada ainult siis, kui kasutad kalendris sünnipäevaressurssi.

en: Enable this option to include birthdays from your address book in the upcoming special occasions summary.
et: Sisselülitamisel kaasatakse tulevaste erisündmuste kokkuvõttesse sünnipäevad sinu aadressiraamatust.

en: Enable this option to include birthdays from your calendar in the upcoming events summary. This option is only available if you are using the Birthdays resource in your calendar.
et: Sisselülitamisel näidatakse tulevaste sündmuste kokkuvõttes sinu kalendris leiduvaid sünnipäevi. Seda saab kasutada ainult siis, kui kasutad kalendris sünnipäevaressurssi.

en: Enable tooltips for displaying summaries
et: Kokkuvõtte näitamine kohtspikris

en: Enter the URL for the server on which your Free/Busy information shall be published here.
    Ask the server administrator for this information.
et: Kirjuta siia serveri URL, kus avaldatakse sinu vaba/hõivatud info.
    Vajadusel küsi seda serveri administraatorilt.

en: Enter the ending time for the working hours here. The working hours will be marked with color by KOrganizer.
et: Kirjuta siia tööpäeva lõpuaeg. KOrganizer tähistab töötunnid eraldi värviga.

en: Enter the login information relative to your account on the server here.
    
    A Kolab2 server specificity: Registered your UID (Unique IDentifier). By default your UID would be your email address on the Kolab2 server but it may also be different. In the last case enter your UID.
et: Kirjuta siia oma serverikontoga seonduv sisselogimisinfo.
    
    Kolab2 serveri eriomadus: sinu UID (unikaalse identifikaatori) registreerimine. Vaikimisi on sinu UID e-posti aadress Kolab2 serveris, kuid see võib olla ka midagi muud. Viimasel juhul kirjuta siia oma UID.

en: Enter the start time for events here. This time should be the earliest time that you use for events, as it will be displayed at the top.
et: Kirjuta siia sündmuste algusaeg. See on kõige varasem aeg sündmuste jaoks, sest seda näidatakse kõige esimesena.

en: Enter the start time for the working hours here. The working hours will be marked with color by KOrganizer.
et: Kirjuta siia tööpäeva algusaeg. KOrganizer tähistab töötunnid eraldi värviga.

en: Enter your groupware server login password here.
et: Kirjuta siia oma grupitööserveri sisselogimisel vajalik parool.

en: Error
et: Viga

en: Event Summary Configuration
et: Sündmuste kokkuvõtte seadistamine

en: Exclude holidays
et: Välja arvatud pühad

en: Export as &iCalendar...
et: Ekspordi &iCalendarina...

en: Failed to retrieve incidence from Akonadi
et: Sündmuse tõmbamine Akonadist nurjus

en: Failed to retrieve incidence from Akonadi: requested incidence doesn't exist.
et: Sündmuse tõmbamine Akonadist nurjus, nõutud sündmust ei ole olemas.

en: Filter Details
et: Filtri üksikasjad

en: Filters Toolbar
et: Filtririba

en: Former Maintainer
et: Endine hooldaja

en: Fr&om:
et: &Alates:

en: Groupware Settings
et: Grupitöö seadistused

en: Here you can give the number of days a to-do item has to be completed to be hidden from the to-do list. If you select "Immediately", all completed to-dos will be hidden. If you, for example, choose a value of 1, all to-do items will be hidden, that have been marked finished longer than 24 hours ago.
et: Siin saab määrata päevad, mille kestel ülesanne peab olema lõpetatud, et see peidetaks nimekirjas. Kui valida "Kohe", peidetakse kõik lõpetatud ülesanded. Kui aga valid näiteks 1, peidetakse kõik ülesanded, mis on märgitud lõpetatuks enam kui 24 tunni eest.

en: Hide &inactive to-dos
et: &Mitteaktiivsed ülesanded peidetakse

en: Hide &recurring events and to-dos
et: Ko&rduvad sündmused ja ülesanded peidetakse

en: Hide Following To-do Types
et: Järgmiste ülesandetüüpide peitmine

en: Hide To-dos without a due date
et: Tähtajata ülesannete peitmine

en: Hide co&mpleted to-dos
et: Lõpetatud ülesa&nded peidetakse

en: Hide completed To-dos
et: Lõpetatud ülesannete peitmine

en: Hide in-progress To-dos
et: Töös ülesannete peitmine

en: Hide menu bar
et: Peida menüüriba

en: Hide overdue To-dos
et: Tähtaja ületanud ülesannete peitmine

en: Hide to-dos not assigned to me
et: Peidetakse ülesanded, mis pole omistatud mulle

en: Hide unstarted To-dos
et: Alustamata ülesannete peitmine

en: Highlight color
et: Esiletõstmise värv

en: Holiday
et: Püha

en: Holiday color
et: Puhkepäeva värv

en: Hour size
et: Tunni suurus

en: If this box is checked, the filter will hide all to-do items from the list, that have been completed. Optionally, only items that have been completed a given number of days are hidden.
et: Sisselülitamisel peidab filter nimekirjast kõik lõpetatud ülesanded. Lisaks peidetakse ka ülesanded, mis on lõpetatud määratud päevade jooksul.

en: Import &Calendar...
et: Impordi &kalender...

en: Import Page
et: Lehekülje import

en: Import Page...
et: Impordi lehekülg...

en: Import the specified files as separate calendars
et: Määratud failide importimine eraldi kalendritena

en: In Horizontally
et: Suurenda rõhtsalt

en: In Vertically
et: Suurenda püstiselt

en: Journal
et: Päevik

en: Journal of %1
et: Päevik %1

en: KOrganizer Configure User FeedBack
et: KOrganizeri kasutaja tagasiside seadistamine

en: KOrganizer Confirmation
et: KOrganizeri kinnitus

en: Key:
et: Võti:

en: Kontact Special Dates Summary
et: Kontacti tähtpäevade kokkuvõte

en: Lists the available options for user feedback
et: Kasutaja tagasiside saadaolevate valikute loend

en: Locations
et: Asukohad:

en: Mail to:"%1"
et: Kirjuta aadressile: "%1"

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Make sub-to-dos independent
et: Alamülesanded muudetakse sõltumatuks

en: Manage View &Filters...
et: Vaate&filtrite muutmine...

en: Maybe Attending
et: Võib-olla osaleb

en: Merge all calendars into one view
et: Kõik kalendrid ühendatakse ühte vaatesse

en: Merge into existing calendar
et: Liida olemasoleva kalendriga

en: Merge the specified files into an existing calendar
et: Määratud failide ühendamine olemasoleva kalendriga

en: Merged calendar
et: Ühendatud kalender

en: Minimum time between uploads (in minutes):
et: Üleslaadimiste min. ajavahe (minutites):

en: Month
et: Kuu

en: Month view
et: Kuuvaade

en: Month view background color
et: Kuuvaate taustavärv

en: Month view uses full window
et: Kuuvaade hõivab kogu akna

en: Moving Failed
et: Liigutamine nurjus

en: Multiple Calendar Display
et: Mitme kalendri näitamine

en: Needs Reply
et: Vajab vastust

en: New &Journal...
et: Uus päe&vik...

en: New &To-do...
et: Uu&s ülesanne...

en: New Calendar
et: Uus kalender

en: New E&vent...
et: Uus &sündmus...

en: New Events, To-dos and Journal Entries Should
et: Uued sündmused, ülesanded ja päeviku sissekanded

en: New Su&b-to-do...
et: Uus &alamülesanne...

en: New calendar added successfully
et: Uus kalender lisati edukalt

en: Next x days
et: Järgmised x päeva

en: No filter
et: Filter puudub

en: No pending to-dos due within the next day | No pending to-dos due within the next %1 days
et[0]: Päeva jooksul pole ühtegi ootel ülesannet
et[1]: %1 järgneva päeva jooksul pole ühtegi ootel ülesannet

en: No special dates within the next 1 day | No special dates pending within the next %1 days
et[0]: Päeva jooksul pole ühtegi tähtpäeva
et[1]: %1 järgneva päeva jooksul pole ühtegi tähtpäeva

en: No upcoming events starting within the next day | No upcoming events starting within the next %1 days
et[0]: Päeva jooksul pole ühtegi sündmust
et[1]: %1 järgneva päeva jooksul pole ühtegi sündmust

en: Number of columns
et: Veergude arv

en: Numeric Value
et: Arvväärtus

en: Only attach link to message
et: Kaasatakse ainult kirja link

en: Only calendar
et: Ainult kalender

en: Organizer
et: Korraldaja

en: Original Author
et: Algne autor

en: Out Horizontally
et: Vähenda rõhtsalt

en: Out Vertically
et: Vähenda püstiselt

en: Over&due (not completed and beyond due-date)
et: Ülea&ja (täitmata ja tähtaeg on möödas)

en: P&ublish
et: A&valdamine

en: Part of work sponsored by Google with Summer of Code 2005
et: Osa tööd spondeeris Google Summer of Code 2005 raames

en: Passwor&d:
et: &Parool:

en: Password:
et: Parool:

en: Paste failed: unable to determine a valid target date.
et: Asetamine nurjus: korrektset sihtkuupäeva ei õnnestunud määrata.

en: Pending To-dos
et: Ootel ülesanded

en: Press this button to configure the agenda view font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the events in the agenda view.
et: Sellele nupule klõpsates saab määrata päevakavavaate fondi. Klõps sellele nupule avab dialoogi "Fondi valimine", kus saadki valida päevakavavaate meelepärase fondi.

en: Press this button to configure the current-time line font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the current-time line in the agenda view.
et: Sellele nupule klõpsates saab määrata käesolevat aega näitava joone fondi. Klõps sellele nupule avab dialoogi "Fondi valimine", kus saadki valida ajajoone meelepärase fondi.

en: Press this button to configure the month view font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the items in the month view.
et: Sellele nupule klõpsates saab määrata kuuvaate fondi. Klõps sellele nupule avab dialoogi "Fondi valimine", kus saadki valida kuuvaate meelepärase fondi.

en: Press this button to configure the time bar font. The time bar is the widget that shows the hours in the agenda view. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the hour font for the time bar.
et: Sellele nupule klõpsates saab määrata ajatelje fondi. Ajatelg on vidin, mis näitab päevakavavaates tunde. Klõps sellele nupule avab dialoogi "Fondi valimine", kus saadki valida ajatelje meelepärase fondi.

en: Preview of Selected Page
et: Valitud lehekülje eelvaatlus

en: Publish
et: Avaldatakse

en: Publish your free/&busy information automatically
et: Va&ba/hõivatud info automaatne avaldamine

en: Pur&ge Completed To-dos
et: Ku&stuta täidetud ülesanded

en: Purge
et: Kustuta

en: Purge To-dos
et: Täidetud ülesannete kustutamine

en: Qt Designer Fields Dialog
et: Qt Disaineri väljade dialoog

en: Re&member password
et: Parool jäetakse &meelde

en: Re&quest Update
et: Uuenda in&fot

en: Read Only
et: Kirjutuskaitstud

en: Record completed to-dos in journal entries
et: Lõpetatud ülesanded salvestatakse päevikus

en: Recurring
et: Korduv

en: Redo
et: Tee uuesti

en: Redo: %1
et: Tee uuesti: %1

en: Remember p&assword
et: Parool jäetakse &meelde

en: Remove Attachments
et: Kaasatud failide eemaldamine

en: Removing attachments from an email might invalidate its signature.
et: Kaasatud failide eemaldamine kirjast võib muuda signatuuri vigaseks.

en: Removing not possible
et: Eemaldamine ei ole võimalik

en: Reset to Defaults
et: Lähtesta vaikeväärtustele

en: Retrieve other people's free/&busy information automatically
et: Teiste &inimeste vaba/hõivatud info automaatne tõmbamine

en: S&chedule
et: Ajap&laneerija

en: Saved calendar '%1'.
et: Salvestatud kalender '%1'.

en: Schedule
et: Ajaplaneerija

en: Scroll backward to the previous month
et: Kerimine tagasi eelmisse kuusse

en: Scroll backward to the previous year
et: Kerimine tagasi eelmisse aastasse

en: Scroll forward to the next month
et: Kerimine edasi järgmisse kuusse

en: Scroll forward to the next year
et: Kerimine edasi järgmisse aastasse

en: Scroll to week number %1
et: Keri %1. nädalale

en: Search For
et: Otsitav

en: Search In
et: Otsimiskoht

en: Select "Switch between views with tabs" if you would like to alternate between calendars using the tab key.
et: Vali "Vaadete vahel lülitutakse kaartidega", kui soovid liikuda eri kalendrite vahel tabulaatoriklahviga.

en: Select a color to use for the current-time (Marcus Bains) line.
et: Hetkeaja joone värvi valimine

en: Select a month
et: Vali kuu

en: Select a year
et: Vali aasta

en: Select the "Merge all calendars into one view" option if you would like all your calendars to be shown together in one agenda view.
et: Vali "Kõik kalendrid ühendatakse ühte vaatesse", kui soovid, et kõiki sinu kalendreid näidatakse koos ühes päevakavavaates.

en: Select the "Only calendar" option if you would like to draw calendar items (both inside and border) in the color of their calendar.  Please use the Colors and Fonts configuration page for setting these colors.
et: Vali "Ainult kalender", kui soovid lasta näidata kalendri elemente ja nende piirdeid neile omistatud kalendri värvides. Vastavaid värve saab määrata värvide ja fontide seadistuste kaardil.

en: Select the "Show calendars side by side" option if you would like to see two calendars at once, in a side-by-side view.
et: Vali "Kalendreid näidatakse kõrvuti", kui soovid näha kaht kalendrit üheaegselt teineteise kõrval.

en: Select the Month view background color here.
et: Siin saab valida kuuvaate taustavärvi.

en: Select the agenda view background color here.
et: Siin saab valida päevakavavaate taustavärvi.

en: Select the days for showing pending To-dos
et: Veel täitmata ülesannete näidatavate päevade arvu valimine

en: Select the days for showing upcoming events
et: Tulevaste sündmuste näidatavate päevade arvu valimine

en: Select the days for showing upcoming special occasions
et: Eelseisvate erisündmuste näidatavate päevade arvu valimine

en: Select the first day of each week
et: Siin saab paika panna kõigi nädalate esimese päeva.

en: Select the first day of each week. Normally, you can ignore this since it is set in your locale.
et: Siin saab paika panna kõigi nädalate esimese päeva. Tavaliselt võib selle määramata jätta, sest see võetakse sinu lokaadist.

en: Select the height of the hour rows in the agenda grid, in pixels. Increasing this value will make each row in the agenda grid taller.
et: Tunniridade kõrguse valimine päevavaate jaoks pikslites. Väärtuse suurendamine muudab päevakava kõik read kõrgemaks.

en: Select the highlight color here. The highlight color will be used for marking the currently selected area in your Month and in the date navigator.
et: Siin saab valida esiletõstmise värvi. Seda kasutatakse parajasti valitud ala tähistamisel kuuvaates ja kuupäevanavigaatoris.

en: Select the highlight color here. The highlight color will be used for marking the currently selected area in your agenda and in the date navigator.
et: Siin saab valida esiletõstmise värvi. Seda kasutatakse parajasti valitud ala tähistamisel päevakavavaates ja kuupäevanavigaatoris.

en: Select the holiday color here. The holiday color will be used for the holiday name in the month view and the holiday number in the date navigator.
et: Siin saab valida puhkepäeva värvi. Seda kasutatakse puhkepäeva nimede puhul kuuvaates ja puhkepäevade numbri näitamisel kuupäevanavigaatoris.

en: Select the number of "x" days to be displayed in the next days view. To access the next "x" days view, choose the "Next X Days" menu item from the "View" menu.
et: Siin saab valida päevade arvu "x", mida näidatakse järgmiste päevade vaates. Järgmise "x" päeva vaatamiseks vali menüüst "Vaade" kirje "Järgmised x päeva".

en: Select the to-do due today color here.
et: Siin saab valida tänase tähtajaga ülesannete värvi.

en: Select the to-do overdue color here.
et: Siin saab valida tähtaja ületanud ülesanne värvi.

en: Select the working hours background color for the Month view here.
et: Siin saab valida kuuvaate töötundide taustavärvi.

en: Select the working hours color for the agenda view here.
et: Siin saab valida päevakavavaate töötundide värvi.

en: Select this option if you do not want to show recurring events and to-dos in your views. Daily and weekly recurring items may take a lot of space, so it might be handy to hide them.
et: Sisselülitamisel ei näidata vaadetes korduvaid sündmusi ja ülesandeid. Päeva. ja nädalavaates võivad korduvad sündmused ja ülesanded võtta hulga ruumi, mispuhul on mõttekas nad varjata.

en: Select this option to choose the calendar to be used to record the item each time you create a new event, to-do or journal entry. This choice is recommended if you intend to use the shared folders functionality of the Kolab server or have to manage multiple accounts using Kontact as a KDE Kolab client.
et: Selle valimisel saab valida uue sündmuse või ülesande loomisel kalendri, mida kasutada. See on soovitatav, kui tahad ära kasutada Kolabi serveri kaustade jagamise võimalusi või hallata mitmeid kontosid Kontacti KDE Kolabi kliendina tarvitades.

en: Select which regions you want to use the holidays here. Defined holidays are shown as non-working days in the date navigator, the agenda view, etc.
et: Siin saab valida, millise piirkonna pühasid kasutada. Defineeritud pühasid näidatakse puhkepäevadena kuupäevanavigaatoris, päevakavavaates jm.

en: Select your timezone from the list of locations on this drop down box. If your city is not listed, select one which shares the same timezone. KOrganizer will automatically adjust for daylight savings.
et: Vali liitkastis olevatest kohanimedest enda ajavöönd. Kui sinu linna selles ei leidu, vali mõni linn, mis asub samas ajavööndis. KOrganizer arvestab automaatselt suveaja seadistusega.

en: Selected Calendars
et: Valitud kalendrid

en: Selection
et: Valik

en: Send &Cancellation to Attendees
et: Saada &katkestusteade osalejatele

en: Send &Invitation to Attendees
et: Saada kutse osale&jatele

en: Send &Mail
et: &Saada kiri

en: Send Status &Update
et: Saada oleku &uuendus

en: Server Information
et: Serveri info

en: Server URL:
et: Serveri URL:

en: Set the height (in pixels) for an hour in the agenda grid
et: Tunniridade kõrgus (pikslites) päevakavavaates

en: Set the number of days to show pending To-dos
et: Veel täitmata ülesannete näidatavate päevade arvu määramine

en: Set the number of days to show upcoming events
et: Tulevaste sündmuste näidatavate päevade arvu määramine

en: Set the number of days to show upcoming special occasions
et: Eelseisvate erisündmuste näidatavate päevade arvu määramine

en: Set this to retrieve user@domain.ifb instead of user.ifb from the server
et: Sisselülitamisel hangitakse serverist fail kasutaja@domeen.ifb, mitte kasutaja.ifb

en: Setting Default Preferences
et: Vaikeseadistuste määramine

en: Show &anniversaries
et: &Aastapäevade näitamine

en: Show &birthdays
et: Sünni&päevade näitamine

en: Show &holidays
et: Pü&hade näitamine

en: Show &my To-dos only
et: Ainult o&ma ülesannete näitamine

en: Show &my events only
et: Ainult o&ma sündmuste näitamine

en: Show Calendar Manager
et: Kalendrihalduri näitamine

en: Show Date Navigator
et: Kuupäevanavigaatori näitamine

en: Show Item Viewer
et: Ülesannete ja sündmuste näitaja näitamine

en: Show Special Dates Starting
et: Tähtpäevade näitamine, mis algavad

en: Show These Special Dates From Your Calendar
et: Nende tähtpäevade näitamine kalendrist

en: Show These Special Dates From Your Contact List
et: Nende tähtpäevade näitamine kontaktide nimekirjast

en: Show These Upcoming Events From Your Calendar
et: Nende tulevaste sündmuste näitamine kalendrist

en: Show To-do View
et: Ülesannete vaate näitamine

en: Show To-dos Due
et: Ülesannete näitamine, mille tähtaeg on

en: Show To-dos belonging to my calendars only
et: Ainult minu kalendritesse kuuluvate ülesannete näitamine

en: Show To-dos due today only
et: Ainult tänase tähtajaga ülesannete näitamine

en: Show To-dos due within the next month
et: Tähtajaga järgmise kuu jooksul ülesannete näitamine

en: Show Upcoming Events Starting
et: Tulevaste sündmuste näitamine, mis algavad

en: Show all calendars merged together
et: Kõiki kalendreid näidatakse koos

en: Show all except selected
et: Näidatakse kõiki peale valitute

en: Show anni&versaries
et: Aastapäe&vade näitamine:

en: Show anniversaries from your address book
et: Aastapäevade näitamine aadressiraamatust

en: Show anniversaries from your calendar
et: Aastapäevade näitamine kalendrist

en: Show birth&days
et: Sünnipäeva&de näitamine

en: Show birthdays from your address book
et: Sünnipäevade näitamine aadressiraamatust

en: Show birthdays from your calendar
et: Sünnipäevade näitamine kalendrist

en: Show birthdays from your calendar when also using the Birthday resource
et: Sünnipäevade näitamine kalendrist, kui kasutusel on ka sünnipäevaressurss

en: Show calendars side by side
et: Kalendreid näidatakse kõrvuti

en: Show current-time (Marcus Bains) line
et: Käesolevat aega näitava punase joone näitamine

en: Show events belonging to my calendars only
et: Ainult minu kalendritesse kuuluvate sündmuste näitamine

en: Show events for today only
et: Ainult tänaste sündmuste näitamine

en: Show events starting within the next month
et: Järgmise kuu aja sündmuste näitamine

en: Show holidays from your calendar
et: Pühade näitamine kalendrist

en: Show icons in agenda view items
et: Ikoonide näitamine päevakavavaate elementidel

en: Show icons in month view items
et: Ikoonide näitamine kuuvaate elementidel

en: Show in Context
et: Näidatakse kontekstis

en: Show items that recur daily
et: Sündmuste näitamine, mis korduvad iga päev

en: Show items that recur weekly
et: Sündmuste näitamine, mis korduvad iga nädal

en: Show journals
et: Päevikute näitamine

en: Show journals instead of events when in Journal View
et: Päevikute näitamine sündmuste asemel päevikuvaates

en: Show one calendar per agenda column
et: Igas päevakavareerus ainult ühe kalendri näitamine

en: Show only selected
et: Näidatakse ainult valituid

en: Show s&pecial occasions
et: Erisündm&uste näitamine

en: Show seconds on the current-time (Marcus Bains) line
et: Sekundite näitamine hetkeaja joonel

en: Show special occasions for today only
et: Ainult tänaste erisündmuste näitamine

en: Show special occasions from your calendar
et: Erisündmuste näitamine kalendrist

en: Show special occasions starting within the next month
et: Järgmise kuu aja erisündmuste näitamine

en: Show this many days at a time in the Next "x" days view
et: Järgmise "x" päeva vaates näidatavate päevade arv

en: Show time in month view items
et: Kellaaja näitamine kuuvaate elementidel

en: Show to-dos
et: Ülesannete näitamine

en: Show to-dos instead of events when in Todo View
et: Ülesannete näitamine sündmuste asemel ülesandevaates

en: Show two calendars side-by-side
et: Kaht kalendrit näidatakse kõrvuti

en: Shows anniversaries from your calendar when using the Birthdays resource
et: Aastapäevade näitamine kalendrist, kui kasutusel on sünnipäevaressurss

en: Special Dates Summary
et: Tähtpäevade kokkuvõte

en: Special Dates Summary Configuration
et: Tähtpäevade kokkuvõtte seadistamine

en: Special Occasion
et: Erisündmus

en: Su&mmaries
et: &Kokkuvõtted

en: Switch between views with tabs
et: Vaadete vahel lülitutakse kaartidega

en: Tab through calendars
et: Tabeldusklahviga läbi kalendrite

en: Text
et: Tekst

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. Do you want to delete only the current one on %2 or all its occurrences?
et: Kalendrielement "%1" kordub mitmel kuupäeval. Kas soovid kustutada ainult selle (%2) või kõik kordused ?

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. Do you want to delete only the current one on %2, also future occurrences, or all its occurrences?
et: Kalendrielement "%1" kordub mitmel kuupäeval. Kas soovid kustutada ainult selle (%2), ka tulevased kordused või kõik kordused ?

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates; are you sure you want to delete it and all its recurrences?
et: Sündmus "%1" kordub mitmel kuupäeval. Kas oled kindel, et soovid kustutada valitud sündmuse ja kõik selle kordumised?

en: The default way of attaching dropped emails to a task
et: Vaikeviis e-kirja kaasamiseks ülesandele

en: The downloaded events will be merged into your current calendar.
et: Laaditud sündmused lisatakse käesolevasse kalendrisse.

en: The item "%1" has sub-to-dos. Do you want to delete just this item and make all its sub-to-dos independent, or delete the to-do with all its sub-to-dos?
et: Ülesandel "%1" on alamülesandeid. Kas soovid kustutada ainult selle sissekande ja muuta kõik alamülesanded sõltumatuks või kustutada ülesande koos kõigi selle alamülesannetega?

en: The item "%1" is filtered by your current filter rules, so it will be hidden and not appear in the view.
et: Sündmus või ülesanne "%1" on sinu aktiivsete filtrireeglite kohaselt välja filtreeritud, mistõttu see on peidetud ega ilmu vaates nähtavale.

en: The item "%1" is marked read-only and cannot be deleted; it probably belongs to a read-only calendar.
et: Element "%1" on märgitud kirjutuskaitstuks ja seda ei saa kustutada. Tõenäoliselt kuulub see kirjutuskaitstud kalendrisse.

en: There are no completed to-dos to purge.
et: Pole ühtegi täidetud ülesannet, mida kustutada.

en: There was an error while merging the calendar: %1
et: Kalendri ühendamisel tekkis tõrge: %1

en: This option hides all to-dos from your list which are assigned to someone else.<br>
    Only to-dos which have least one attendee will be checked.  If you are not in the list of attendees the to-do will be hidden.
et: See võimaldab peita kõik ülesanded, mis on omistatud kellelegi teisele.<br>
    Arvestatakse ainult ülesandeid, millel on vähemalt üks osaleja. Kui sa ei kuulu osalejate nimekirja, ülesanne peidetakse.

en: This option hides all to-dos from your list, where the start date has not been reached. (Note that the start date is not the due date of the to-do item.)
et: Sisselülitamisel peidetakse nimekirjas kõik ülesanded, mille alguskuupäev pole veel kätte jõudnud (pane tähele, et alguskupäev pole sama, mis ülesande tähtaeg).

en: This option will allow you to select which completed to-dos should be hidden. When you choose <i>Immediately</i>, it will hide the to-do as soon as you check it. You can increase or decrease the number of days in the spinbox.
et: Siin saab valida, millised lõpetatud ülesanded peidetakse. Kui valid <i>Kohe</i>, peidetakse ülesanne niipea, kui see on täidetuks märgitud. Kerimiskastis saab päevade arvu suurendada või vähendada.

en: Time bar
et: Ajatelg

en: Time range selection in agenda view starts event editor
et: Ajavahemiku valimine päevakavavaates käivitab sündmuse redaktori

en: Time&line
et: A&jatelg

en: To-&dos
et: Ü&lesanded

en: To-do
et: Ülesanne

en: To-do Summary Configuration
et: Ülesannete kokkuvõtte seadistamine

en: To-do due today color
et: Tänase tähtajaga ülesande värv

en: To-do list view uses full window
et: Ülesannete vaade hõivab kogu akna

en: To-do overdue color
et: Tähtaja ületanud ülesande värv

en: Today
et: Täna

en: Todo completed: %1 (%2)
et: Ülesanne lõpetatud: %1 (%2)

en: Toggle Reminder
et: Lülita meeldetuletust

en: Toggle To-do Completed
et: Lülita lõpetatud ülesanded

en: Type:
et: Tüüp:

en: URL '%1' is invalid.
et: URL '%1' on vigane.

en: Unable to copy the item to %1.
et: Sündmuse või ülesande kopeerimine asukohta %1 nurjus.

en: Unable to display the work week since there are no work days configured. Please properly configure at least 1 work day in the Time and Date preferences.
et: Töönädala näitamine nurjus, sest tööpäevi pole seadistatud. Palun määra ajaseadistustes kindlaks vähemalt üks tööpäev.

en: Unable to move the item to  %1.
et: Sündmuse või ülesande liigutamine asukohta %1 nurjus.

en: Unable to save %1 "%2".
et: %1 "%2" salvestamine nurjus.

en: Unable to save calendar to the file %1.
et: Kalendri salvestamine faili %1 nurjus.

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Undo: %1
et: Võta tagasi: %1

en: Upcoming Events
et: Tulevased sündmused

en: Upcoming Special Dates
et: Tulevased tähtpäevad

en: Use custom calendar setup
et: Kohandatud kalendriseadistuse kasutamine

en: Use full email &address for retrieval
et: &Hankimisel kasutatakse täielikku e-posti aadressi

en: Use holiday regions:
et: Pühade piirkonnad:

en: Use system color
et: Süsteemse värvi kasutamine

en: Use system color instead of user defined color. If enabled will ignore all other color settings
et: Kasutaja määratud värvi asemel süsteemse värvi kasutamine. Lubamise korral kõiki teisi värviseadistusi eiratakse.

en: Use this color for the Agenda View current-time (Marcus Bains) line
et: Selle värvi kasutamine hetkeaja joone jaoks

en: Use this spinbox to set the number of days to show pending To-dos up to 1 year in the future.
et: Kerimiskastis saab määrata päevade arvu, mille kohta näidatakse veel täitmata ülesandeid (kuni üks aasta).

en: Use this spinbox to set the number of days to show upcoming events up to 1 year in the future.
et: Kerimiskastis saab määrata päevade arvu, mille kohta näidatakse tulevasi sündmusi (kuni üks aasta).

en: Use this spinbox to set the number of days to show upcoming special occasions up to one year in the future.
et: Kerimiskastis saab määrata päevade arvu, mille kohta näidatakse tulevasi erisündmusi (kuni üks aasta).

en: User&name:
et: Kasutaja&nimi:

en: View &Contact
et: Vaata &kontakti

en: View the details of events, journal entries or to-dos selected in KOrganizer's main view here.
et: Siin näeb KOrganizeri peavaates valitud sündmuste, päevikute või ülesannete üksikasju.

en: Views
et: Vaated

en: W&ork Week
et: &Töönädal

en: Week
et: Nädal

en: Week numbers select a work week when in work week mode
et: Nädalanumbrid valivad töönädalarežiimis töönädala

en: Weekly start day:
et: Nädala alguspäev:

en: What's &Next
et: Mis j&ärgmiseks?

en: When you have an all day event marked as busy, you can have a different agenda or month view background color for that day. Select the color here.
et: Kui kogu päeva hõlmav sündmus on märkega hõivatud, võib sellele päevale valida päevakava- või kuuvaates teistsuguse taustavärvi. Siin saab selle värvi valida.

en: Within the &next:
et: Järg&mise

en: Within the next &month (31 days)
et: Jär&gmise kuu jooksul (31 päeva)

en: Working hours color
et: Töötundide värv

en: You are about to set all preferences to default values. All custom modifications will be lost.
et: Kavatsed kõik seadistused määrata vaikeväärtustele. Sel juhul lähevad kaotsi kõik sinu tehtud muudatused.

en: You created an incidence in a calendar that is currently filtered out.
    On the left sidebar, enable it in the calendar manager to see the incidence.
et: Lõid sündmuse kalendris, mis on praegu välja filtreeritud.
    Sündmuse nägemiseks lülita kalender vasakul külgribal kalendrihalduris sisse.

en: You created an incidence in a calendar that is currently filtered out.
    You can enable it through the calendar manager (Settings->Sidebar->Show Calendar Manager)
et: Lõid sündmuse kalendris, mis on praegu välja filtreeritud.
    Selle saab taas lubada kalendrihalduris (Seadistused.>Külgriba->Kalendrihalduri näitamine).

en: all day
et: kogu päev

[ctx: counter proposal]
en: Request Chan&ge
et: Vastu&ettepanek

en: days of free/busy information
et: päeva vaba/hõivatud info

[ctx: days to show in summary]
en:  days
et:  päeva

[ctx: filter name]
en: Name:
et: Nimi:

en: iCalendars (*.ics)
et: iCalendarid (*.ics)

en: in 1 day | in %1 days
et[0]: 1 päeva pärast
et[1]: %1 päeva pärast

[ctx: login name on the Kolab server]
en: Username:
et: Kasutajanimi:

[ctx: main toolbar]
en: Main
et: Peamine

[ctx: next occurrence]
en: Next: %1
et: Järgmine: %1

en: now
et: praegu

en: one year | %1 years
et[0]: üks aasta
et[1]: %1 aastat

en: open-ended
et: lõpp määramata

[ctx: save failure cause unknown]
en: Reason unknown
et: Põhjus on teadmata

[ctx: scroll backward]
en: &Backward
et: T&agasi

[ctx: scroll backward]
en: Back
et: Tagasi

[ctx: scroll forward]
en: &Forward
et: &Edasi

[ctx: the appointment is today]
en: Today
et: Täna

[ctx: the appointment is tomorrow]
en: Tomorrow
et: Homme

[ctx: the calendar is read-only]
en: read-only
et: kirjutuskaitstud

[ctx: the special day is today]
en: Today
et: Täna

[ctx: the special day is tomorrow]
en: Tomorrow
et: Homme

[ctx: the to-do has not been started yet]
en: not-started
et: pole alustatud

[ctx: the to-do is completed]
en: completed
et: täidetud

[ctx: the to-do is due]
en: due
et: tähtaeg

[ctx: the to-do is due today]
en: Today
et: Täna

[ctx: the to-do is due tomorrow]
en: Tomorrow
et: Homme

[ctx: the to-do is in-progress]
en: in-progress
et: töös

[ctx: the to-do is overdue]
en: overdue
et: tähtaja ületanud

[ctx: the to-do starts today]
en: starts today
et: algab täna

[ctx: use abbreviation for hour to keep the text short]
en: 1 hr | %1 hrs
et[0]: 1 t pärast
et[1]: %1 t pärast

[ctx: use abbreviation for minute to keep the text short]
en: 1 min | %1 mins
et[0]: 1 min pärast
et[1]: %1 min pärast
