krusader - en to et translation catalogue (1617 entries)

en: 	Ready: %2/1 file, %3/%4 | 	Ready: %2/%1 files, %3/%4
et[0]: 	Valmis: %2/1 fail, %3/%4
et[1]: 	Valmis: %2/%1 faili, %3/%4

en: 
    Make sure that the %1 binary is installed properly on your system.
et: 
    Kontrolli, kas %1 binaarfail on sinu süsteemi korralikult paigaldatud.

en: 
    Request user confirmation for the following operations:
et: 
    Kasutajateabe nõudmine järgmisteks toiminguteks:

en: 
    Validity checking is impossible without a good CRC file. Continue combining?
et: 
    Ilma hea CRC failita ei saa korrektsust kontrollida Kas jätkata kombineerimist?

en:  (%2 byte) |  (%2 bytes)
et[0]:  (%2 bait)
et[1]:  (%2 baiti)

en: %1 (Link)
et: %1 (link)

en: %1 Job | %1 Jobs
et[0]: %1 töö
et[1]: %1 tööd

en: %1 cannot open %2
et: %1 ei saa avada %2

en: %1 does not seem to be a valid bookmarks file
et: %1 ei paista olevat korrektne järjehoidjafail

en: %1 file: ~ %2 | %1 files: ~ %2
et[0]: %1 fail: ~ %2
et[1]: %1 faili: ~ %2

en: %1 free
et: %1 vaba

en: %1 instead of %2
et: %1, mitte %2

en: %1 is bigger than %2 MB
et: %1 on suurem kui %2 MB

[ctx: %1 is the mount point of the remote share]
en: Remote Share [%1]
et: Võrguressurss [%1]

[ctx: %1=archive filename]
en: %1, test failed.
et: %1, test nurjus.

[ctx: %1=archive filename]
en: %1, unsupported archive type.
et: %1, toetamata arhiivitüüp.

[ctx: %1=folder path]
en: Access to %1 denied
et: Juurdepääs kataloogile %1 on keelatud

[ctx: %1=free space,%2=total space,%3=percentage of usage, %4=mountpoint,%5=filesystem type]
en: %1 free out of %2 (%3%) on %4 [(%5)]
et: %1 vaba / kokku %2 (%3) %4 peal [(%5)]

[ctx: %1=number of selected items,%2=total number of items, %3=filesize of selected items,%4=filesize in Bytes, %5=filesize of all items in folder,%6=filesize in Bytes]
en: %1 out of %2, %3 (%4) out of %5 (%6)
et: %1 / kokku %2, %3 (%4) / kokku %5 (%6)

[ctx: %1=number of selected items,%2=total number of items, %3=filesize of selected items,%4=filesize of all items in folder]
en: %1 out of %2, %3 out of %4
et: %1 / kokku %2, %3 / kokku %4

en: %Each% is not allowed in parameter to %1
et: %Each% ei ole lubatud %1 parameetris

en: %Each% may not be in the second argument of %Move%
et: %Each% ei saa olla %Move% teises argumendis

en: %d will be replaced by the workdir.
et: %d asendatakse töökataloogiga.

en: %t will be replaced by the title of the action,
    %d with the workdir.
et: %t asendatakse toimingu nimega,
    %d töökataloogiga.

en: &Add
et: Lis&a

en: &Advanced
et: &Muu

en: &Advanced <<
et: &Muu <<

en: &Advanced >>
et: &Muu >>

en: &All Files
et: Kõik f&ailid

en: &Brief View
et: Lü&hivaade

en: &Cancel
et: &Loobu

en: &Case sensitive
et: &Tõstutundlik

en: &Center Map Here
et: &Tsentreeri kaart siia

en: &Close
et: &Sulge

en: &Close Current Tab
et: &Sulge aktiivne kaart

en: &Compare Files
et: Võrdle &faile

en: &Compare Folders
et: Võrdle kataloo&ge

en: &Connect
et: Ü&henda

en: &Custom
et: &Kohandatud

en: &Delete
et: &Kustuta

en: &Delete (left single)
et: &Kustuta (vasakpoolne üksik)

en: &Delete All
et: &Kustuta kõik

en: &Detach Tab
et: &Haagi kaart lahti

en: &Detailed View
et: Üksikasjalik vaa&de

en: &Do not search in
et: &Ei otsita asukohas

en: &Edit
et: &Redigeerimine

en: &Eject
et: &Väljasta

en: &File
et: &Fail

en: &General
et: Ül&dine

en: &Generic Viewer
et: Ül&dine näitaja

en: &Go
et: &Liikumine

en: &Help
et: &Abi

en: &Hex Viewer
et: Koodinäita&ja

en: &Invert Selection
et: Valik &teistpidi

en: &Left folder:
et: &Vasak kataloog:

en: &Lister
et: &Loend

en: &Load
et: &Laadi

en: &Local files only (no URLs)
et: &Ainult kohalikke faile (mitte URL-e)

en: &Locate...
et: Tu&vasta...

en: &Match whole word only
et: Ai&nult kogu sõna sobivus

en: &Modified between
et: &Muudetud vahemikus

en: &Mount
et: Ühe&nda

en: &MountMan...
et: Ü&hendaja...

en: &New Text File...
et: &Uus tekstifail...

en: &Next Tab
et: Jär&gmine kaart

en: &Normal
et: &Tavaline

en: &Not modified after
et: Pole m&uudetud pärast

en: &Of type:
et: tüü&biga:

en: &Open
et: &Ava

en: &Options
et: &Valikud

en: &Pause
et: &Paus

en: &Previous Tab
et: &Eelmine kaart

en: &Profile handler
et: &Profiilikäitleja

en: &Properties...
et: &Omadused...

en: &Reload
et: Laa&di uuesti

en: &Results
et: T&ulemused

en: &Right folder:
et: Pa&rem kataloog:

en: &Search...
et: Ot&si...

en: &Search:
et: Ot&sing:

en: &Select All
et: &Vali kõik

en: &Select Newer and Single
et: Vali uuem ja ük&sik

en: &Select items
et: Vali &elemendid

en: &Settings
et: &Seadistused

en: &Skip
et: &Jäta vahele

en: &Split
et: &Poolita

en: &Start
et: &Käivita

en: &Synchronizer
et: &Sünkroonija

en: &Text Viewer
et: &Tekstinäitaja

en: &Text:
et: &Tekst:

en: &Toolbars
et: &Tööriistaribad

en: &Tools
et: &Tööriistad

en: &Trash
et: &Viska prügikasti

en: &Trash All
et: &Viska kõik prügikasti

en: &Unmount
et: Lah&uta

en: &Unpack...
et: Paki la&hti...

en: &Unselect Group...
et: Tühista gr&upi valik...

en: &View
et: &Vaade

en: &Window
et: A&ken

en: (1 byte) | (%1 bytes)
et[0]: (1 bait)
et[1]: (%1 baiti)

en: (Broken Link)
et: (katkine link)

en: *.txt|Text files
    *|All files
et: *.txt|Tekstifailid
    *|Kõik failid

en: *.xml|XML files
    *|All files
et: *.xml|XML-failid
    *|Kõik failid

en: 1.2 MB (5.25")
et: 1,2 MB (5,25")

en: 1.44 MB (3.5")
et: 1,44 MB (3,5")

en: 360 kB (5.25")
et: 360 kB (5,25")

en: <Last session>
et: <Viimane seanss>

en: <b>Cannot create embedded terminal.</b><br/>The reported error was: %1
et: <b>Põimitud terminali loomine nurjus.</b><br/>Veateade oli: %1

en: <b>Caution when moving into archives:</b><br/><b>Failure during the process might result in data loss.</b><br/><b>Moving archives into themselves will delete them.</b>
et: <b>Ettevaatust arhiivi liikumisel:</b><br/><b>tõrge protsessi käigus võib kaasa tuua andmekao.</b><br/><b>Arhiivi liigutamine iseendasse hävitab selle.</b>

en: <b>Useractions</b> can be grouped in categories for better distinction. Choose a existing <i>Category</i> or create a new one by entering a name.
et: <b>Kasutaja toiminguid</b> saab paremaks eristamiseks rühmitada kategooriatesse. Vali olemasolev <i>kategooria</i> või loo uus, sisestades selle nime.

en: <p><b>Asymmetric mode</b></p><p>The left side is the destination, the right is the source folder. Files existing only in the left folder will be deleted, the other differing ones will be copied from right to left.</p><p><b>Note</b>: useful when updating a folder from a file server.</p>
et: <p><b>Asümmeetriline režiim</b></p><p>Vasakul on siht, paremal lähtekataloog. Ainult vasakus kataloogis esinevad failid kustutatakse, erinevad kopeeritakse paremalt vasakule.</p><p><b>Märkus</b>: tulus kataloogi uuendamisel failiserverist.</p>

en: <p>At startup, the main window will resize itself to the size it was when last shutdown. It will also appear in the same location of the screen, having panels sorted and aligned as they were before.</p> <p>If this option is disabled, you can use the menu <i>Window -> Save Position</i> option to manually set the main window's size and position at startup.</p>
et: <p>Käivitamisel võtab peaaken sama suuruse, nagu tal oli viimase töö lõpetamise ajal. Samuti ilmub see samasse kohta ekraanil ning ka paneelid on sorditud ja joondatud samamoodi.</p><p>Kui see pole märgitud, võib kasutada menüükäsku <i>Aken -> Salvesta asukoht</i> peaakna suuruse ja asukohta käsitsi määramiseks järgmisel käivitamisel.</p>

en: <p>Case insensitive filename compare.</p><p><b>Note</b>: useful when synchronizing Windows filesystems.</p>
et: <p>Tõstutundetu failinimede võrdlemine.</p><p><b>Märkus:</b> tulus sünkroonimisel Windowsi failisüsteemidega.</p>

en: <p>Ignore date information during the compare process.</p><p><b>Note</b>: useful if the files are located on network filesystems or in archives.</p>
et: <p>Kuupäeva eiramine võrdlemisel.</p><p><b>Märkus</b>: oleks kasulik, kui failid asuksid võrgusüsteemides või arhiivides.</p>

en: <p>Shows the last cursor position in the non active list panel.</p><p>This option is only available when you don't use the <i>KDE default colors</i>.</p>
et: <p>Kursori viimase asukoha näitamine mitteaktiivsel loendipaneelil</p><p>See valik on saadaval ainult siis, kui sa ei kasuta <i>KDE vaikevärve</i>.</p>

en: <p>Skip this one or delete all?</p></qt>
et: <p>Kas jätta vahele või kustutada kõik?</p></qt>

en: <p>Skip this one or trash all?</p></qt>
et: <p>Kas jätta vahele või visata kõik prügikasti?</p></qt>

en: <p>The <b>background color</b> and the <b>alternate background</b> color alternates line by line.</p><p>When you don't use the <i>KDE default colors</i>, you can configure the alternate colors in the <i>colors</i> box.</p>
et: <p><b>Taustavärv</b> ja <b>alternatiivne taustavärv</b> erinevad rida realt.</p><p>Kui sa ei kasuta <i>KDE vaikevärve</i>, võid seadistada alternatiivsed värvid <i>värvide</i> kastis.</p>

en: <p>The <i>Command</i> defines the command that will be executed when the <b>Useraction</b> is used. It can be a simple shell command or a complex sequence of multiple commands with <b>Placeholders</b>.</p><p>Examples:</p><ul><li><code>eject /mnt/cdrom</code></li><li><code>amarok --append %aList("Selected")%</code></li></ul>
    <p>Please consult the handbook to learn more about the syntax.</p>
et: <p><i>Käsk</i> määrab kindlaks käsu, mis käivitatakse, kui kasutatakse <b>kasutaja toimingut</b>. See võib olla lihtne shellikäsk või ka keerukas mitme käsu jada koos <b>kohatäitjatega</b>.</p><p>Näited:</p><ul><li><code>eject /mnt/cdrom</code></li><li><code>amarok --append %aList("Selected")%</code></li></ul>
    <p>Süntaksist kõneleb lähemalt käsiraamat.</p>

en: <p>The colors of the inactive panel are calculated by a dim color and a dim factor.</p>
et: <p>Mitteaktiivse paneeli värvid arvutatakse välja vastavalt tuhmuse värvile ja tuhmuse tegurile.</p>

en: <p>The filename filtering criteria is defined here.</p><p>You can make use of wildcards. Multiple patterns are separated by space (means logical OR) and patterns are excluded from the search using the pipe symbol.</p><p>If the pattern is ended with a slash (<code>*pattern*/</code>), that means that pattern relates to recursive search of folders.<ul><li><code>pattern</code> - means to search those files/folders that name is <code>pattern</code>, recursive search goes through all subfolders independently of the value of <code>pattern</code></li><li><code>pattern/</code> - means to search all files/folders, but recursive search goes through/excludes the folders that name is <code>pattern</code></li></ul></p><p>It is allowed to use quotation marks for names that contain space. Filter <code>"Program&nbsp;Files"</code> searches out those files/folders that name is <code>Program&nbsp;Files</code>.</p><p>Examples:</p><ul><li><code>*.o</code></li><li><code>*.h *.c??</code></li><li><code>*.cpp *.h | *.moc.cpp</code></li><li><code>* | .svn/ .git/</code></li></ul><p><b>Note</b>: the search term '<code>text</code>' is equivalent to '<code>*text*</code>'.</p>
et: <p>Siin saab määrata failinime filtreerimise kriteeriumid.</p><p>Kasutada võib metamärke. Mitme mustri korral tuleb mustrid eraldada tühikuga (võrdub loogilise VÕI-ga), otsingust saab mustri välja jätta torusümboliga.</p><p>Kui muster lõpeb kaldkriipsuga (<code>muster*/</code>), tähendab see rekursiivset otsingut kataloogides.<ul><li><code>muster</code> tähendab failide/kataloogide otsingut, mille nimes esineb <code>muster</code>, rekursiivne otsing otsib ka kõigis alamkataloogides sõltumata sellest, mida ütleb <code>muster</code></li><li><code>muster/</code> otsib kõiki faile/katalooge, kuid rekursiivne otsing läbistab/välistab kõik kataloogid, mille nimes esineb <code>muster/</code></li></ul><p></p><p>Tühikuid sisaldavate nimede puhul võib kasutada jutumärke. Filter <code>"Program&nbsp;Files"</code> otsib faile/katalooge, mille nimi on <code>Program&nbsp;Files</code>.</p><p>Näited:</p><ul><li><code>*.o</code></li><li><code>*.h *.c??</code></li><li><code>*.cpp *.h | *.moc.cpp</code></li><li><code>* | .svn/ .git/</code></li></ul><p><b>Märkus</b>: otsingumõiste '<code>text</code>' on sama, mis '<code>*text</code>'.</p>

en: <p>Unique name of the <b>Useraction</b>. It is only used in the <i>Konfigurator</i> and does not appear in any other menu.</p><p><b>Note</b>: The <i>Title</i> shown in the <b>Usermenu</b> can be set below.</p>
et: <p><b>Kasutaja toimingu</b> unikaalne nimi. Seda kasutatakse ainult <i>Konfiguraatoris</i> ega näidata teistes menüüdes.</p><p><b>Märkus</b>: <i>nime</i>, mida näidatakse <b>kasutaja menüüs</b>, saab määrata allpool.</p>

en: <p>Use KDE's global color configuration.</p><p><i>KDE System Settings -> Application Appearance  -> Colors</i></p>
et: <p>KDE globaalse värviseadistuse kasutamine.</p><p><i>KDE Süsteemi seadistused -> Rakenduste välimus -> Värvid</i></p>

en: <p>Use global setting:</p><p><i>Plasma System Settings -> Input Devices -> Mouse</i></p>
et: <p>Globaalse seadistuse kasutamine:</p><p><i>Plasma Süsteemi seadistused -> Sisendseadmed -> Hiir</i></p>

en: <qt><b>Welcome to Krusader.</b><p>As this is your first run, your machine will now be checked for external applications. Then the Konfigurator will be launched where you can customize Krusader to your needs.</p></qt>
et: <qt><b>Tere tulemast kasutama Krusaderi</b><p>Esmakäivitusel kontrollitakse masinas väliste rakenduste olemasolu. Seejärel käivitatakse Konfiguraator, kus saab kohandada Krusaderi oma vajadustele.</p></qt>

en: <qt><i>'%1'</i> will be <b>permanently</b> deleted.</qt>
et: <qt><i>'%1'</i> kustutatakse <b>jäädavalt.</b></qt>

en: <qt><p>Edit file.</p><p>The editor can be defined in Konfigurator, default is <b>internal editor</b>.</p></qt>
et: <qt><p>Faili redigeerimine.</p><p>Redaktori saab määrata Konfiguraatoris, vaikimisi on selleks <b>sisemine redaktor</b>.</p></qt>

en: <qt><p>Folder <b>%1</b> is not empty.</p>
et: <qt><p>Kataloog <b>%1</b> ei ole tühi.</p>

en: <qt><p>Open terminal in current folder.</p><p>The terminal can be defined in Konfigurator, default is <b>konsole</b>.</p></qt>
et: <qt><p>Terminali avamine aktiivses kataloogis.</p><p>Terminali saab määrata Konfiguraatoris, vaikimisi on selleks <b>Konsool</b>.</p></qt>

en: <qt><p>The archive <b>%1.%2</b> already exists. Do you want to overwrite it?</p><p>All data in the previous archive will be lost.</p></qt>
et: <qt><p>Arhiiv <b>%1.%2</b> on juba olemas. Kas kirjutada see üle?</p><p>Kõik varasema arhiivi andmed lähevad kaotsi.</p></qt>

en: <qt><p>The archive <b>%1.%2</b> already exists. Do you want to overwrite it?</p><p>Zip will replace identically named entries in the zip archive or add entries for new names.</p></qt>
et: <qt><p>Arhiiv <b>%1.%2</b> on juba olemas. Kas kirjutada see üle?</p><p>Zip asendab samanimelised kirjed zip-arhiivis või lisab kirjed uute nimede puhul.</p></qt>

en: <qt><p>Well, it is actually quite simple: you type your command here and Krusader obeys.</p><p><b>Tip</b>: move within command line history with &lt;Up&gt; and &lt;Down&gt; arrows.</p></qt>
et: <qt><p>See on õieti päris lihtne: sina kirjutad siia käsu ja Krusader täidab selle.</p><p><b>Vihje</b>: käsurea ajaloos saab liikuda nooleklahvidega &lt;Üles&gt; ja &lt;Alla&gt;.</p></qt>

en: <qt>Could not start <b>%1</b>.</qt>
et: <qt><b>%1</b> käivitamine nurjus.</qt>

en: <qt>Do you really want to delete this item <b>physically</b> (not just removing it from the virtual items)?</qt> | <qt>Do you really want to delete these %1 items <b>physically</b> (not just removing them from the virtual items)?</qt>
et[0]: <qt>Kas tõesti kustutada see element <b>füüsiliselt</b> (mitte kõigest eemaldada virtuaalsest elemendist)?</qt>
et[1]: <qt>Kas tõesti kustutada need %1 elementi <b>füüsiliselt</b> (mitte kõigest eemaldada virtuaalsest elemendist)?</qt>

en: <qt>Krusader cannot find a checksum tool that handles %1 on your system. Please check the <b>Dependencies</b> page in Krusader's settings.</qt>
et: <qt>Krusader ei leidnud sinu süsteemis kontrollsumma-tööriista, mis suudaks käidelda %1. Palun kontrolli Krusaderi seadistuste <b>sõltuvuste</b> kaarti.</qt>

en: <qt>The folder at <i>'%1'</i> will be <b>recursively</b> and <b>permanently</b> deleted.</qt>
et: <qt>Kataloog <i>'%1'</i> kustutatakse <b>rekursiivselt</b> ja <b>jäädavalt.</b></qt>

en: <qt>There was an error while running <b>%1</b>.</qt>
et: <qt><b>%1</b> töö käigus tekkis viga.</qt>

en: >> Reading...
et: >> Lugemine...

en: >> Reading: %1
et: >> Lugemine: %1

en: >> Reading: %1 % complete...
et: >> Lugemine: %1 % valmis...

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
et: Kopeeri

[ctx: @action:inmenu]
en: Cut
et: Lõika

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Trash
et: Viska prügikasti

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
et: Omadused

[ctx: @title:column]
en: Date
et: Kuupäev

[ctx: @title:column]
en: Size
et: Suurus

[ctx: @title:column file name]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @title:menu]
en: Locate
et: Tuvasta

en: A detailed description of the <b>Useraction</b>. It is only displayed in the <i>Konfigurator</i> and via <code>Shift+F1</code>.
et: Üksikasjalik <b>kasutaja toimingu</b> kirjeldus. Seda näeb ainult <i>Konfiguraatoris</i> and <code>Shift+F1</code> abil.

en: A folder or a file with this name already exists.
et: Sama nimega kataloog või fail on juba olemas.

en: A predefined selection is a file-mask which you often use.
    Some examples are: "*.c, *.h", "*.c, *.o", etc.
    You can add these masks to the list by typing them and pressing the Add button.
    Delete removes a predefined selection and Clear removes all of them.
    Notice that the line in which you edit the mask has its own history, you can scroll it, if needed.
et: Valmisvalik on sageli kasutatav failimask.
    Mõned näited: "*.c, *.h", "*.c, *.o", etc.
    Maske saab loendisse lisada neid kirjutades ja siis nupule Lisa klõpsates.
    Kustuta eemaldab valmisvaliku ning Puhasta eemaldab need kõik.
    Pane tähele, et real, millel saab maski muuta, on oma ajalugu, nii et vajaduse korral saab seal varasemaid variante läbi kerida.

en: A single click on a file will select and focus, a double click opens the file or steps into the folder.
et: Üksikklõps failil valib ja fokuseerib, topeltklõps avab faili või astub kataloogi sisse.

en: A&ll
et: &Kõik

en: About to calculate checksum for the following files or folders:
et: Hakatakse arvutama järgmiste failide ja kataloogide kontrollsummat:

en: About to connect to...
et: Hakatakse ühenduma...

en: About to verify the following checksum file
et: Hakatakse kontrollima järgmist kontrollsummafaili

en: Accessing files is not supported with %1 archives
et: %1 arhiivide korral ei ole juurdepääs failidele toetatud

en: Accessing the file requires a password.
et: Juurdepääs failile nõuab parooli.

en: Action Property
et: Toimingu omadus

en: Action without name detected. This action will not be imported.
    This is an error in the file, you may want to correct it.
et: Tuvastati nimetu toiming. Seda ei impordita.
    Failis on viga, mis tasuks ära parandada.

en: ActionMan - Manage Your Useractions
et: Toiminguhaldur - oma kasutaja toimingute haldamine

en: Actions Toolbar
et: Toiminguriba

en: Active
et: Aktiivne

en: Active panel
et: Aktiivne paneel

en: Add
et: Lisa

en: Add <b>Placeholders</b> for the selected files in the panel.
et: Lisa <b>kohatäitjaid</b> paneelis valitud failidele.

en: Add Bookmark
et: Järjehoidja lisamine

en: Add MIME to the selected protocol on the link list.
et: Valitud protokolli MIME lisamine linkide loendisse.

en: Add new atomic extension
et: Uue mitmeosalise laiendi lisamine

en: Add new entry
et: Lisa uus kirje

en: Add new hidden mount point
et: Lisa uus peidetud ühenduskoht

en: Add protocol to the link list.
et: Protokolli lisamine linkide loendisse.

en: Adds the selection in the line-edit to the list
et: Redigeerimisreal oleva valiku lisamine loendisse

en: Advanced
et: Muu

en: Advanced Properties
et: Muud omadused

en: Again
et: Teist korda

en: All Files
et: Kõik failid

en: All files beginning with capital letters appear before files beginning with non-capital letters (UNIX default).
et: Kõik suurtähega algavad failid seisavad eespool muu kui suurtähega algavaid faile (UNIX-i vaikeväärtus).

en: Allows one to tweak the <i>Command</i> before it is executed.
et: Võimaldab <i>käsku</i> enne käivitamist mudida.

en: Alphabetical
et: Tähestikuline

en: Alphabetical and numbers
et: Tähestikuline ja numbrid

en: Alternate background:
et: Alternatiivne taust:

en: Alternate selected background:
et: Alternatiivne valitud taust:

en: Alternative Delete
et: Alternatiivne kustutamine

en: Always show current item
et: Alati näidatakse aktiivset elementi

en: Always show full path in Navigator bar by default.
et: Liikumisribal näidatakse alati täielikku asukohta.

en: Always show search bar
et: Otsinguriba näidatakse alati

en: Always sort dirs by name
et: Kataloogid sorditakse alati nime järgi

en: An error occurred while accessing '%1'
et: Tekkis viga, kui püüti kasutada '%1'

en: An error occurred while accessing '%1', the system responded: %2
et: Tekkis viga, kui püüti kasutada '%1'. Süsteem teatas: %2

en: Any Character
et: Suvaline sümbol

en: Any date
et: Kõik kuupäevad

en: Append
et: Lisa

en: Append selected item(s) to Amarok playlist
et: Valitud elementide lisamine Amaroki esitusnimekirja

en: Append to current clipboard content with this separator (optional):
et: Lisamine aktiivsele lõikepuhvri sisule järgmise eraldajaga (pole kohustuslik):

en: Application
et: Rakendus

en: Apply &selection to folders
et: Valiku &rakendamine kataloogidele

en: Apply filter to folder&s
et: Filtri raken&damine kataloogidele

en: Apply settings to other tabs
et: Rakenda seadistusi teistele kaartidele

en: Archive tests passed.
et: Arhiivi testid jäeti vahele.

en: Archives
et: Arhiivid

en: Archives handling
et: Arhiivide käitlemine

en: Are you sure that you want to remove all selected actions?
et: Kas tõesti eemaldada kõik valitud toimingud?

en: Are you sure you want to quit?
et: Kas tõesti väljuda?

[ctx: Arg is a string containing the bad quoting.]
en: Bad quoting in editor command:
    %1
et: Vigane tsitaadimärk redaktori käsus:
    %1

[ctx: Arg is a string containing the bad quoting.]
en: Bad quoting in terminal command:
    %1
et: Vigane tsitaadimärk terminalikäsus:
    %1

en: Arguments of updatedb:
et: updatedb argumendid:

en: Ask Parameter from User...
et: Parameetri pärimine kasutajalt...

en: Ask for a result name when feeding items to the listbox. By default the standard value is used.
et: Palutakse anda tulemuse nimi, kui elemente saadetakse loendikasti. Vaikimisi kasutatakse standardset väärtust.

en: Asymmetric
et: Aüsmmeetriline

en: At Least
et: Vähemalt

en: At Most
et: Maksimaalselt

en: Atomic extensions
et: Mitmeosalised laiendid

en: Atomic extensions must start with '.' and must contain at least one more '.' character.
et: Mitmeosaliste laiendite alguses peab seisma '.'  ja neis peab olema veel vähemalt üks '.'.

en: Atomic extensions:
et: Mitmeosalised laiendid:

en: Audio CD/DVD-ROM
et: Heli-CD/DVD-ROM

en: Audio Files
et: Helifailid

en: Author (retired)
et: Autor (loobunud)

en: Automatically Resize Columns
et: Veergude suuruse automaatne muutmine

en: Automatically escape spaces
et: Tühikute automaatne varjestamine

en: Automount filesystems
et: Failisüsteemide automaatne ühendamine

en: Autoselect folders
et: Kataloogide automaatne valimine

en: Background:
et: Taust:

en: Backs current file up in current folder and asks the user for a new filename. By default ".old" is appended to the original filename.
et: Aktiivse faili varundamine aktiivses kataloogis ja kasutajalt uue failinime pärimine. Vaikimisi lisatakse algsele failinimele ".old".

en: Backup current
et: Aktiivse varundamine

en: Backup current file in current folder
et: Aktiivse faili varundamine aktiivses kataloogis

en: Based on KDE's selection mode
et: Vastavalt KDE valikurežiimile

en: Basic Operations
et: Põhitoimingud

en: Basic Properties
et: Põhiomadused

en: Be sure you know what you are doing.
et: Võta midagi ette ainult siis, kui oled kindel, et tead, mida teed.

en: Belongs to &user
et: K&uulub kasutajale

en: Belongs to gr&oup
et: Kuulub gru&ppi

en: Black
et: Must

en: Blue
et: Sinine

en: Bookmark Search
et: Järjehoidjaotsing

en: Bookmark search is also applied to special items in bookmark menu like Trash, Popular URLs, Jump Back, etc.
et: Järjehoidjaotsingut rakendatakse ka järjehoidjate menüü spetsiaalsetele elementidele, nagu näiteks prügikast, sageli kasutatud URL-id jne.

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Bosnian translation
et: Tõlge bosnia keelde

en: Both
et: Mõlemad

en: Both keys allow selecting files. To select more than one file, hold the Ctrl key and click the left mouse button. Right-click menu is invoked using a short click on the right mouse button.
et: Mõlemad klahvid võimaldavad faile valida. Rohkem kui ühe faili valimiseks hoia all klahvi Ctrl ja klõpsa hiire vasaku nupuga. Kiire hiire parema klahvi klõpsuga saab avada kontekstimenüü.

en: Bottom
et: All

en: Brazilian Portuguese translation
et: Tõlge Brasiilia portugali keelde

en: Bring Main Window to Top
et: Too peaaken kõige ette

en: Browse Archive
et: Sirvi arhiivi

en: Browse Archives As Folders
et: Arhiivide sirvimine kataloogidena

en: Bulgarian translation
et: Tõlge bulgaaria keelde

en: Buttons
et: Nupud

en: Byte
et: baiti

en: C&opy selected to clipboard (left)
et: K&opeeri valitud lõikepuhvrisse (vasak)

en: Calculate &Occupied Space
et: Arvuta &hõivatud ruum

en: Calculate Occupied Space
et: Hõivatud ruumi arvutamine

en: Camera
et: Kaamera

en: Can not open "%1"
et: "%1" avamine nurjus

en: Cancel Job
et: Loobu tööst

en: Cancel Refresh of View
et: Katkesta vaate värskendamine

en: Cancel folder space calculation
et: Kataloogi mahu arvutamisest loobumine

en: Cannot edit %1
et: %1 muutmine nurjus

en: Cannot find a batch rename tool.
    You can get KRename at %1
et: Ei leitud hulgi-nimemuutmise tööriista.
    KRename'i leiab aadressilt %1

en: Cannot find the 'locate' command. Please install the findutils-locate package of GNU, or set its dependencies in Konfigurator
et: Programmi locate ei leitud. Palun paigalda GNU pakett findutils.locate või määra selle sõltuvused Konfiguraatoris.

en: Cannot open %1 for writing.
    Nothing exported.
et: %1 avamine kirjutamiseks nurjus.
    Midagi ei eksporditud.

en: Cannot open %1.
et: %1 avamine nurjus.

en: Cannot open the first split file of %1.
et: %1 esimese poolitatud faili avamine nurjus.

en: Cannot open the folder %1.
et: Kataloogi %1 avamine nurjus.

en: Cannot pack files onto a virtual destination.
et: Faile ei saa pakkida virtuaalsele sihtmärgile.

en: Cannot pack, the passwords are different.
et: Pakkimine nurjus. Paroolid on erinevad.

en: Cannot remove old link: %1
et: Vana lingi eemaldamine nurjus: %1

en: Cannot run user action, %1 not found or not executable. Please verify that kde-cli-tools are installed.
et: Kasutajatoimingu käivitamine nurjus, faili %1 ei leitud või ei ole see täitmisfail. Palun kontrolli, kas kde-cli-tools on ikka paigaldatud.

en: Cannot split a folder.
et: Kataloogi ei saa jagada.

en: Cannot start 'locate'. Check the 'Dependencies' page in konfigurator.
et: Programmi locate käivitamine nurjus. Kontrolli Konfiguraatoris sõltuvuste lehekülge.

en: Cannot start 'mount'. Check the 'Dependencies' page in konfigurator.
et: Programmi mount käivitamine nurjus. Kontrolli Konfiguraatoris sõltuvuste lehekülge.

en: Cannot start root mode Krusader, %1 not found or not executable. Please verify that kde-cli-tools are installed.
et: Krusaderi käivitamine administraatori õigustes nurjus, faili %1 ei leitud või ei ole see täitmisfail. Palun kontrolli, kas kde-cli-tools on ikka paigaldatud.

en: Capacity: %1
et: Maht: %1

en: Caption (optional):
et: Allkiri (pole kohustuslik):

en: Cas&e sensitive
et: Tõstutun&dlik

en: Case Sensitive
et: Tõstutundlik

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Case sensitive sorting
et: Tõstutundlik sortimine

en: Catalan translation
et: Tõlge katalaani keelde

en: Category:
et: Kategooria:

en: Chan&ge...
et: &Muuda...

en: Change the search mode
et: Otsimisrežiimi muutmine

en: Changes the panel folder to the home folder.
et: Muudab paneeli kataloogi kodukataloogiks.

en: Changes the panel folder to the other panel folder.
et: Muudab paneeli kataloogi vastavalt teise paneeli kataloogile.

en: Changes the panel folder to the parent folder.
et: Muudab paneeli kataloogi eellaskataloogiks.

en: Changes the panel folder to the root folder.
et: Muudab paneelikataloogi juurkataloogiks.

en: Character code
et: Sümboli kood

en: Character code and numbers
et: Sümboli kood ja numbrid

en: Check the archive's integrity after packing it.
et: Arhiivi terviklikkuse test pärast selle pakkimist.

en: Check the state of the user interface components and restore them to their condition when last shutdown.
et: Märkimisel salvestatakse rakendusest väljumisel kasutajaliidese komponentide olek ja uuel avamisel see olek taastatakse.

en: Checksum Results
et: Kontrollsumma tulemused

en: Checksum Utilities
et: Kontrollsumma-tööriistad

en: Checksum file:
et: Kontrollsummafail:

en: Checksums were created successfully
et: Kontrollsummad loodi edukalt

en: Checksums were verified successfully
et: Kontrollsummad läbisid kontrolli edukalt

en: Chinese Simplified translation
et: Tõlge lihtsustatud hiina keelde

en: Choose Files
et: Failide valimine

en: Choose a column:
et: Veerg:

en: Choose a path:
et: Asukoht:

en: Choose a profile:
et: Profiil:

en: Choose a sort sequence:
et: Sortimisjärjestus:

en: Choose a view mode:
et: Vaaterežiim:

en: Choose a window mode:
et: Aknarežiim:

en: Choose executable...
et: Vali teostusfail...

en: Classic
et: Klassikaline

en: Clear
et: Puhasta

en: Clear Job List
et: Puhasta tööde loend

en: Clears the entire list of selections
et: Kogu valikute loendi puhastamine

en: Climb up the folder tree
et: Kataloogipuus üles

en: Close
et: Sulge

en: Close Current Tab
et: Sulge aktiivne kaart

en: Close Duplicated Tabs
et: Sulge kloonitud kaardid

en: Close Inactive Tabs
et: Sulge mitteaktiivsed kaardid

en: Close the Sidebar
et: Külgriba sulgemine

en: Close the search bar
et: Otsinguriba sulgemine

en: Co&py selected to clipboard (right)
et: Ko&peeri valitud lõikepuhvrisse (parem)

en: Collect output
et: Väljundi kogumine

en: Collect the output of the executed program.
et: Käivitatud programmi väljundi kogumine.

en: Colors
et: Värvid

en: Column: %1, Position: %2 (%3, %4%)
et: Veerg: %1, asukoht: %2 (%3, %4%)

en: Columns
et: Veerud

en: Com&bine Files...
et: Üh&enda failid...

en: Combining %1.* to folder:
et: %1.* kombineerimine kataloogi:

en: Combining the file %1...
et: Faili %1 kombineerimine...

en: Command Accepts
et: Käsk tunnistab

en: Command Execution &Mode Setup
et: Käsu &täitmise režiimi seadistused

en: Command being executed:
et: Käivitatav käsk:

en: Command line is empty
et: Käsurida on tühi

en: Command line switches:
et: Käsurea lülitid:

en: Command line will be visible after startup.
et: Käivitamise järel on kohe näha käsurida.

en: Command:
et: Käsk:

en: Compact
et: Kompaktne

en: Compare
et: Võrdle

en: Compare Se&tup
et: Võrdlemise seadis&tused

en: Compare b&y Content...
et: Võrdle sis&u järgi...

en: Compare by content
et: Võrdle sisu järgi

en: Compare by content (F10)
et: Võrdle sisu järgi (F10)

en: Compare duplicated files with same size by content.
et: Sama suurusega topeltfailide võrdlemine sisu järgi.

en: Compare not only the base folders but their subfolders as well.
et: Nii baas- kui ka alamkataloogide võrdlemine.

en: Comparing file %1 (%2)...
et: Faili %1 võrdlemine (%2)...

en: Configure &Krusader...
et: &Krusaderi seadistamine...

en: Configure your personal actions
et: Oma isiklike toimingute seadistamine

en: Confirm Execution
et: Täitmise kinnitus

en: Confirm each program call separately
et: Iga programmi väljakutse eraldi kinnitamine

en: Confirm feed to listbox
et: Loendikasti voo kinnitamine

en: Confirm overwrites
et: Ülekirjutamise kinnitus

en: Confirmations
et: Kinnitused

en: Containing text
et: Sisaldab teksti

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy %1 file to: | Copy %1 files to:
et[0]: %1 faili kopeerimine asukohta:
et[1]: %1 faili kopeerimine asukohta:

en: Copy %1 to:
et: %1 kopeerimine asukohta:

en: Copy a File/Folder...
et: Kopeeri fail/kataloog ...

en: Copy delayed...
et: Kopeerimine on edasi lükatud ...

en: Copy file from one panel to the other.
et: Faili kopeerimine ühest paneelist teise.

en: Copy from &left to right
et: Kopeeri vasaku&lt paremale

en: Copy from &right to left
et: Kopee&ri paremalt vasakule

en: Copy selected to clipboard
et: Kopeeri valitud lõikepuhvrisse

en: Copy to %1
et: Kopeerimine asukohta %1

en: Copy to Clipboard
et: Kopeeri lõikepuhvrisse

en: Copy to Clipboard...
et: Kopeeri lõikepuhvrisse...

en: Copy to left
et: Kopeerimine vasakule

en: Copy to left background:
et: Vasakule kopeerimise taust:

en: Copy to left foreground:
et: Vasakule kopeerimise esiplaan:

en: Copy to other panel
et: Kopeeri teisele paneelile

en: Copy to right
et: Kopeerimine paremale

en: Copy to right background:
et: Paremale kopeerimise taust:

en: Copy to right foreground:
et: Paremale kopeerimise esiplaan:

en: Copy useractions to clipboard
et: Kasutaja toimingute kopeerimine lõikepuhvrisse

en: Copying files
et: Failide kopeerimine

en: Could not load profile.
et: Profiili laadimine nurjus.

en: Could not start %1
et: %1 käivitamine nurjus

en: Count:
et: Arv:

en: Counting files
et: Failide kokkulugemine

en: Counting files in archive
et: Failide ülelugemine arhiivis

en: Create Checksum...
et: Loo kontrollsumma...

en: Create Checksums
et: Kontrollsumma loomine

en: Create New
et: Loo uus

en: Create a new link to: %1
et: Uue lingi loomine failile: %1

en: Create folder in current panel.
et: Kataloogi loomine aktiivses paneelis.

en: Create in:
et: Loomine asukohas:

en: Create new useraction
et: Uue kasutaja toimingu loomine

en: Creating %1...
et: %1 loomine...

en: Creating Checksums
et: Kontrollsumma loomine

en: Creating folders is not supported with %1 archives
et: %1 arhiivide puhul ei ole kataloogide loomine toetatud

en: Creating new folders is allowed only in the 'virt:/' folder.
et: Uute kataloogide loomine on lubatud ainult kataloogis 'virt:/'.

en: Current
et: Aktiivne

en: Current File (!= Selected File)...
et: Aktiivne fail (ei võrdu valitud failiga)...

en: Current background:
et: Aktiivne taust:

en: Current folder:%1,  Total size:%2,  Own size:%3
et: Aktiivne kataloog:%1,  kogusuurus:%2,  oma suurus:%3

en: Current foreground:
et: Aktiivne esiplaan:

en: Custom
et: Kohandatud

en: Custom Selection Mode
et: Kohandatud valikurežiim

en: Custom color
et: Kohandatud värv

en: Custom layout: "%1"
et: Kohandatud paigutus: "%1"

en: Customize the way Krusader deals with archives
et: Krusaderi arhiividega ümberkäimise kohandamine

en: Cut to Clipboard
et: Lõika lõikepuhvrisse

en: Cyan
et: Tsüaan

en: Czech translation
et: Tõlge tšehhi keelde

en: D&isk Usage...
et: Kettakas&utus...

en: Danish translation
et: Tõlge taani keelde

en: Dark Blue
et: Tumesinine

en: Dark Cyan
et: Tumetsüaan

en: Dark Gray
et: Tumehall

en: Dark Green
et: Tumeroheline

en: Dark Magenta
et: Tumemagenta

en: Dark Red
et: Tumepunane

en: Dark Yellow
et: Tumekollane

en: Date
et: Kuupäev

en: Dates are inconsistent.
et: Määratud kuupäevad ei sobi kokku.

en: De&lete
et: &Kustuta

en: Decrease contrast
et: Kontrasti vähendamine

en: Default Zoom
et: Vaikimisi suurendus

[ctx: Default color]
en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: Default encoding]
en: Default
et: Vaikimisi

en: Default icon size:
et: Vaikimisi ikooni suurus:

[ctx: Default layout]
en: Default
et: Vaikimisi

en: Default mode:
et: Vaikerežiim:

en: Default shortcut:
et: Vaikimisi kiirklahv:

en: Default view mode:
et: Vaikimisi vaaterežiim:

en: Default viewer mode:
et: Näitaja vaikerežiim:

en: Defined Links
et: Defineeritud lingid

en: Defines the panel profile used at startup. A panel profile contains:<ul><li>all the tabs paths</li><li>the current tab</li><li>the active panel</li></ul><b>&lt;Last session&gt;</b> is a special panel profile which is saved automatically when Krusader is closed.
et: Käivitamisel kasutatava paneeliprofiili määramine. Paneeliprofiil sisaldab: <ul><li>kõiki kaartide asukoht</li><li>aktiivset kaarti</li><li>aktiivset paneeli</li></ul><b>&lt;Viimane seanss&gt;</b> on eriline paneeliprofiil, mis salvestatakse automaatselt Krusaderi sulgemisel.

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete %1
et: Kustuta %1

en: Delete %1 file | Delete %1 files
et[0]: Kustuta %1 fail
et[1]: Kustuta %1 faili

en: Delete background:
et: Kustutamise taust:

en: Delete file, folder, etc.
et: Faili, kataloogi jms. kustutamine.

en: Delete files
et: Failide kustutamine

en: Delete foreground:
et: Kustutamise esiplaan:

en: Delete mode
et: Kustutamise režiim

en: Delete selected useractions
et: Valitud kasutaja toimingu kustutamine

en: Delete the marked selection from the list
et: Märgitud valiku kustutamine loendist

en: Deleting %1...
et: %1 kustutamine...

en: Deleting files
et: Failide kustutamine

en: Deleting files from %1 archives is not supported
et: Failide kustutamine %1 arhiividest ei ole toetatud

en: Deleting non-empty folders
et: Mittetühjade kataloogide kustutamine

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Deselec&t items
et: &Tühista elementide valik

en: Deselect items
et: Tühista elementide valik

en: Design your own selection mode.
et: Võimaldab ise kujundada valikurežiimi.

en: Detailed
et: Üksikasjalik

en: Detailed view
et: Üksikasjalik vaade

en: Details
et: Üksikasjad

en: Developer
et: Arendaja

en: Developer (retired)
et: Arendaja (loobunud)

en: Differing
et: Erinemine

en: Differing background:
et: Erinemise taust:

en: Differing foreground:
et: Erinemise esiplaan:

en: Digit
et: Arv

en: Dim factor:
et: Tuhmuse tegur:

en: Dim target color:
et: Tuhmuse sihtvärv:

en: Dim the colors of the inactive panel
et: Mitteaktiivse paneeli värvide tuhmistamine

en: Dir history button
et: Kataloogi ajaloo nupp

en: Disconnect &from Net
et: Katkesta &võrguühendus

en: Disk Usage
et: Kettakasutus

en: Disk Usage Panel: view the usage of a folder
et: Kettakasutuse paneel: kataloogi kasutuse näitamine

en: Disk Usage:
et: Kettakasutus:

en: Disk Usage: %1
et: Kettakasutus: %1

en: Display &Mixed Standard and Error Output
et: &Näita standard- ja standardveaväljundit koos

en: Display &Separated Standard and Error Output
et: Näita &standard- ja standardveaväljundit eraldi

en: Display a splashscreen when starting Krusader.
et: Tiitelkuva näitamine Krusaderi käivitamisel.

en: Display a warning when trying to close the main window.
et: Hoiatuse näitamine katsel sulgeda peaaken.

en: Display files beginning with a dot.
et: Failide näitamine, mille alguses seisab punkt.

en: Display the full path in the folder tabs. By default only the last part of the path is displayed.
et: Täieliku asukoha näitamine kataloogikaartidel. Vaikimisi näidatakse ainult asukoha viimast osa.

en: Do not know which file to split.
et: Ei oska määrata, millist faili poolitada.

en: Do not know which files to combine.
et: Ei oska määrata, milliseid faile kombineerida.

en: Do not know which files to compare.
et: Ei ole faile, mida võrrelda.

en: Do not search in path
et: Ei otsita asukohas

en: Do not start the job now.
et: Tööd kohe ei käivitata.

en: Do you really want to delete this item? | Do you really want to delete these %1 items?
et[0]: Kas tõesti kustutada see element?
et[1]: Kas tõesti kustutada need %1 elementi?

en: Do you really want to delete this virtual item (physical files stay untouched)? | Do you really want to delete these %1 virtual items (physical files stay untouched)?
et[0]: Kas tõesti kustutada see virtuaalne element (füüsilised failid jäävad alles)?
et[1]: Kas tõesti kustutada need %1 virtuaalset elementi (füüsilised failid jäävad alles)?

en: Do you really want to move this item to the trash? | Do you really want to move these %1 items to the trash?
et[0]: Kas tõesti visata see element prügikasti?
et[1]: Kas tõesti visata need %1 elementi prügikasti?

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Documentation & Proofing (retired)
et: Dokumentatsioon ja korrektuur (loobunud)

en: Documentation and marketing coordinator (retired)
et: Dokumentatsioon ja turunduse koordinaator (loobunud)

en: Double-click selects (classic)
et: Topeltklõps valib (klassikaline)

en: Downloading remote files
et: Võrgufailide allalaadimine

en: Duplicate Current Tab
et: Klooni aktiivne kaart

en: Duplicates
et: Topeltpildid

en: Dutch translation
et: Tõlge hollandi keelde

en: E&xclude
et: &Jäta välja

en: Each <b>Useraction</b> can have its own icon. It will appear in front of the title in the <b>Usermenu</b>.
et: Igal <b>kasutaja toimingul</b> võib olla oma ikoon. Seda näidatakse <b>kasutaja menüüs</b> nime ees.

en: Each folder change in the panel is also performed in the other panel.
et: Iga paneeli kataloogi muutus võetakse ette ka teisel paneelil.

en: Edit
et: Muuda

en: Edit (F4)
et: Muuda (F4)

en: Edit File
et: Muuda faili

en: Edit File Name
et: Failinime muutmine

en: Edit MIME Type
et: MIME tüübi muutmine

en: Edit Mode by default
et: Vaikimisi muutmisrežiim

en: Edit Path
et: Asukoha muutmine

en: Edit Protocol
et: Protokolli muutmine

en: Edit a file as root
et: Faili muutmine administraatori õigustes

en: Edit a file with root permissions
et: Faili muutmine administraatori õigustes

en: Edit as root
et: Redigeerimine administraatorina

en: Editor
et: Redaktor

en: Editor:
et: Redaktor:

en: Eject
et: Väljasta

en: Embedded Terminal sends Chdir on panel change
et: Terminaliemulaator saadab paneeli muutumisel käsu chdir

en: Embedded terminal emulator does not work, using output collection instead.
et: Põimitud terminaliemulaator ei toimi, selle asemel kogutakse väljund.

en: Embedded terminal will be visible after startup.
et: Käivitamise järel on kohe näha põimitud terminal.

en: Empty Trash
et: Tühjenda prügikast

en: Empty trash bin
et: Tühjenda prügikast

en: Enable Write Support
et: Kirjutamise toetuse lubamine

en: Enable debug output
et: Silumisväljundi lubamine

en: Enable special bookmarks
et: Spetsiaalsete järjehoidjate lubamine

en: Enable writing to archives using the krarc ioslave.
et: Arhiivi kirjutamise lubamine krarc IO-mooduli vahendusel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Encoding:
et: Kodeering:

en: Encrypt headers
et: Päiste krüptimine

en: End of Line
et: Rea lõpp

en: Enqueue in Amarok
et: Järjekorda Amarokis

en: Enqueue the job if another job is running. Otherwise start immediately.
et: Kui teine töö käib, pannakse töö järjekorda. Vastasel juhul käivitatakse kohe.

en: Enter a URL to view:
et: Vaatamiseks vajalik URL:

en: Enter a selection:
et: Valik:

en: Enter or select search string
et: Otsingustringi sisestamine või valimine

en: Enter space-separated folder names
et: Kirjuta tühikuga eraldatult katalooginimed

en: Enter the filename to edit:
et: Redigeeritav failinimi:

en: Enter the profile name:
et: Profiili nimi:

en: Equal button (=)
et: Võrdumisnupp (=)

en: Equal panel-size
et: Paneelide võrdne suurus

en: Equality threshold:
et: Võrdsuselävi:

en: Equals
et: Võrdumine

en: Equals background:
et: Võrdsuse taust:

en: Equals foreground:
et: Võrdsuse esiplaan:

en: Ergonomic Mode
et: Ergonoomiline režiim

en: Error
et: Viga

en: Error at copying file %1 to %2.
et: Tõrge faili %1 kopeerimisel asukohta %2.

en: Error at deleting file %1.
et: Tõrge faili %1 kustutamisel.

en: Error at opening %1.
et: Tõrge %1 avamisel.

en: Error at reading the CRC file (%1).
et: Viga CRC faili (%1) lugemisel.

en: Error during the start of 'locate' process.
et: Viga locate protsessi käivitamisel.

en: Error executing %1.
et: Tõrge %1 täitmisel.

en: Error executing '%1'.
et: Tõrge '%1' täitmisel.

en: Error reading bookmarks file: %1
et: Viga järjehoidjafaili lugemisel: %1

en: Error reading file %1.
et: Tõrge faili %1 lugemisel.

en: Error reading file %1: %2
et: Tõrge faili %1 lugemisel: %2

en: Error reading stdout or stderr
et: Viga standardväljundi või standardveaväljundi lugemisel

en: Error saving file %1
et: Viga faili %1 salvestamisel

en: Error while packing
et: Viga pakkimisel

en: Error while unpacking
et: Viga lahtipakkimisel

en: Error writing file %1: %2
et: Tõrge faili %1 kirjutamisel: %2

en: Error: %1
et: Viga: %1

en: Error: missing ')' in Expander
et: Viga: Expander ei sisalda vajalikku ')'

en: Error: unable to read from file
et: Viga: failist lugemine nurjus

en: Error: unable to write to file
et: Viga: faili kirjutamine nurjus

en: Error: unrecognized %%%1%2%% in Expander
et: Viga: Ekspander sisaldab tundmatut %%%1%2%%

en: Error: unterminated % in Expander
et: Viga: Expander sisaldab lõpetamata %

en: Errors occurred while saving multiple checksums. Stopping
et: Mitme kontrollsumma salvestamisel esines tõrkeid. Peatutakse

en: Errors received:
et: Saadud vead:

en: Errors were detected while creating the checksums
et: Kontrollsummade loomisel tekkis tõrkeid

en: Errors were detected while verifying the checksums
et: Kontrollsummade kontrollimisel tekkis tõrkeid

en: Everyone involved in KDE
et: Kõik, kes on KDE-ga seotud

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Exclude Folder Names
et: Välja arvatud katalooginimed

en: Executable foreground:
et: Käivitatav esiplaan:

en: Execute the <i>Command</i> under a different user ID.
et: <i>Käsu</i> käivitamine teise kasutaja ID-ga.

en: Execution Mode
et: Täitmise režiim

en: Execution mode
et: Täitmise režiim

en: Expander: %Each% may not be in the second argument of %Clipboard%
et: Ekspander: %Each% ei saa olla %Clipboard% teises argumendis

en: Expander: %Each% may not be in the second argument of %Copy%
et: Ekspander: %Each% ei saa olla %Copy% teises argumendis

en: Expander: Bad argument to %1: %2 is not valid item specifier
et: Ekspander: %1 halb argument: %2 ei ole korrektne elementi määratleja

en: Expander: Bad argument to Count: %1 is not valid item specifier
et: Ekspander: arvu halb argument: %1 ei ole korrektne elemendi määratleja

en: Expander: Bad panel specifier %1 in placeholder %2
et: Ekspander: halb paneeli määratleja %1 kohatäitjas %2

en: Expander: Value %1 out of range for %_PanelSize(percent)%. The first parameter has to be >0 and <100
et: Ekspander: %_PanelSize(percent)% väärtus %1 väljub vahemikust. Esimene parameeter peab olema >0 ja <100

en: Expander: at least 1 parameter is required for Ask.
et: Ekspander: pärimine nõuab vähemalt üht argumenti.

en: Expander: at least 1 parameter is required for Clipboard.
et: Ekspander: lõikepuhver nõuab vähemalt üht argumenti.

en: Expander: at least 1 parameter is required for Goto.
et: Ekspander: liikumine asukohta nõuab vähemalt üht parameetrit.

en: Expander: at least 2 parameter is required for Copy.
et: Ekspander: kopeerimine nõuab vähemalt kaht argumenti.

en: Expander: at least 2 parameter is required for Move.
et: Ekspander: liigutamine nõuab vähemalt kaht argumenti.

en: Expander: invalid URLs in %_Copy("src", "dest")%
et: Ekspander: %_Copy("src", "dest")% sisaldab vigaseid URL-e

en: Expander: invalid URLs in %_Move("src", "dest")%
et: Ekspander: %_Move("("src", "dest")% sisaldab vigaseid URL-e

en: Expander: no column specified for %_ColSort(column)%
et: Ekspander: %_ColSort(column)% jaoks pole veergu määratud

en: Expander: no file to view in %_View(filename)%
et: Ekspander: %_View(filename)% ei sisalda näidatavat faili

en: Expander: no profile specified for %_NewSearch(profile)%
et: Ekspander: %_NewSearch(profile)% jaoks pole profiili määratud

en: Expander: no profile specified for %_Profile(profile)%; abort...
et: Ekspander: %_Profile(profile)% jaoks pole profiili määratud, loobutakse...

en: Expander: no profile specified for %_Sync(profile)%
et: Ekspander: %_Sync(profile)% jaoks pole profiili määratud

en: Expander: temporary file could not be opened (%1)
et: Ekspander: ajutise faili avamine nurjus (%1)

en: Expander: unknown column specified for %_ColSort(%1)%
et: Ekspander: %_ColSort(%1)% jaoks on määratud tundmatu veerg

en: Export Failed
et: Eksport nurjus

en: Export color-scheme
et: Ekspordi värviskeem

en: Export failed
et: Eksport nurjus

en: Export useractions
et: Kasutaja toimingute eksport

en: Extension:
et: Laiend:

en: External Terminal:
et: Väline terminal:

en: F2 Delay Job Start
et: F2 Viivitamine töö algusega

en: F2 Queue
et: F2 Järjekorda

en: F3 View Dialog
et: F3 vaatedialoog

en: Failed to convert deb (%1) to tar.
et: deb-i (%1) teisendamine tar-iks nurjus.

en: Failed to convert rpm (%1) to cpio.
et: rpm-i (%1) teisendamine cpio-ks nurjus.

en: Failed to create a new link '%1' to '%2'
et: Uue lingi '%1' -> '%2' loomine nurjus

en: Failed to create a new link: %1
et: Uue lingi loomine nurjus: %1

en: Failed to create a new symlink '%1' to: '%2'
et: Uue nimeviida '%1' -> '%2'  loomine nurjus

en: Failed to list the content of the archive (%1).
et: Arhiivi (%1) sisu hankimine nurjus.

en: Failed to pack %1.
et: %1 pakkimine nurjus.

en: Failed to unpack %1.
et: %1 lahtipakkimine nurjus.

en: Fallback Icon Theme:
et: Varuikooniteema:

en: Feed to listbox
et: Saada loendikasti

en: Feeding the URLs to KGet
et: URL-ide saatmime KGetile

en: File
et: Fail

en: File %1 already exists. Are you sure you want to overwrite it?
et: Fail %1 on juba olemas. Kas kirjutada see üle?

en: File &Filter:
et: &Failifilter:

en: File Already Exists
et: Fail on juba olemas

en: File Name
et: Failinimi

[ctx: File property]
en: Accessed
et: Vaadatud

[ctx: File property]
en: Changed
et: Muudetud

[ctx: File property]
en: Changed: %1
et: Muudetud: %1

[ctx: File property]
en: Ext
et: Laiend

[ctx: File property]
en: Group
et: Grupp

[ctx: File property]
en: Group: %1
et: Grupp: %1

[ctx: File property]
en: Last Access: %1
et: Viimati vaadatud: %1

[ctx: File property]
en: Link to: %1
et: Link: %1

[ctx: File property]
en: Modified
et: Muudetud

[ctx: File property]
en: Modified: %1
et: Muudetud: %1

[ctx: File property]
en: Name
et: Nimi

[ctx: File property]
en: Owner
et: Omanik

[ctx: File property]
en: Owner: %1
et: Omanik: %1

[ctx: File property]
en: Permissions: %1
et: Õigused: %1

[ctx: File property]
en: Perms
et: Õigused

[ctx: File property]
en: Size
et: Suurus

[ctx: File property]
en: Type
et: Tüüp

[ctx: File property]
en: Type: %1
et: Tüüp: %1

[ctx: File property; broken symbolic link]
en: Link to: %1 - (broken)
et: Link: %1 -(katki)

en: File sizes are displayed in B, KB, MB and GB, not just in bytes.
et: Failisuurusi näidatakse baitide asemel kujul B, KB, MB ja GB.

en: Filelight view
et: Filelighti vaade

en: Filename of an Item List...
et: Elementide loendi failinimi...

en: Files will be moved to trash when deleted.
et: Failid visatakse kustutamisel prügikasti.

en: Files will be permanently deleted.
et: Failid kustutatakse jäädavalt.

en: Files:
et: Failid:

en: Files: %1
et: Faile: %1

en: Filter
et: Filtreerimine

en: Filter Files
et: Failide filtreerimine

en: Filter Mask (*.h, *.cpp, etc.)
et: Filtri mask (*.h, *.cpp jne.)

en: Filter dialog remembers settings
et: Filtridialoog jätab seadistused meelde

en: Filter in folder...
et: Filtreeri kataloogi ...

en: Filters out specified folder names from the results.
et: Määratud katalooginimede väljafiltreerimine tulemustest.

en: Find (Ctrl+F)
et: Otsi (Ctrl+F)

en: Find in folder...
et: Otsi kataloogis ...

en: Find next (Ctrl+N)
et: Otsi järgmine (Ctrl+N)

en: Find previous (Ctrl+P)
et: Otsi eelmine (Ctrl+P)

en: Fine-Tuning
et: Täppishäälestus

en: Finished searching.
et: Otsimine lõpetatud.

en: Floppy
et: Diskett

en: Folder
et: Kataloog

en: Folder Comparison
et: Kataloogide võrdlemine

en: Folder foreground:
et: Kataloogi esiplaan:

en: Folder name:
et: Kataloogi nimi:

en: Folder navigation with Right Arrow
et: Kataloogides liikumine noolega paremale

en: Folder's name:
et: Kataloogi nimi:

en: Folders
et: Kataloogid

en: Folders are sorted by name, regardless of the sort column.
et: Kataloogid sorditakse nime järgi sõltumata sortimisveerust.

en: Folders:
et: Kataloogid:

en: Follow &links
et: &Linkide järgimine

en: Follow symbolic links during the compare process.
et: Nimeviitade järgimine võrdlemisel.

en: Follow symlinks
et: Nimeviitade järgimine

en: Font with fixed width:
et: Püsisammfont:

en: Foreground:
et: Esiplaan:

en: Format
et: Vorminda

en: Found
et: Leitud

en: Found %1 match. | Found %1 matches.
et[0]: Leiti %1 vaste.
et[1]: Leiti %1 vastet.

en: Found 0 matches.
et: Leiti 0 vastet.

en: Frame Color:
et: Raami värv:

en: Frame Shadow:
et: Raami vari:

en: Frame Shape:
et: Raami kuju:

[ctx: Frame color]
en: Defined by Layout
et: Vastavalt paigutusele

[ctx: Frame color]
en: None
et: Puudub

[ctx: Frame color]
en: Statusbar
et: Olekuriba

[ctx: Frame shadow]
en: Defined by Layout
et: Vastavalt paigutusele

[ctx: Frame shadow]
en: None
et: Puudub

[ctx: Frame shadow]
en: Raised
et: Esiletõstetud

[ctx: Frame shadow]
en: Sunken
et: Sisselangenud

[ctx: Frame shape]
en: Box
et: Kast

[ctx: Frame shape]
en: Defined by Layout
et: Vastavalt paigutusele

[ctx: Frame shape]
en: None
et: Puudub

[ctx: Frame shape]
en: Panel
et: Paneel

en: Free %
et: Vaba %

en: Free Size
et: Vaba suurus

en: Free: %1
et: Vaba: %1

en: French translation
et: Tõlge prantsuse keelde

en: From cursor
et: Kursorist alates

en: Function keys allow performing fast operations on files.
et: Funktsiooniklahvid võimaldavad kiiresti failidega toiminguid ette võtta.

en: Function keys will be visible after startup.
et: Käivitamise järel on kohe näha funktsiooniklahvid.

en: GByte
et: GB

en: General
et: Üldine

en: Generic mode
et: Üldine režiim

en: German translation
et: Tõlge saksa keelde

en: Go to Location Bar
et: Mine asukoharibale

en: Go to Other Panel's Folder
et: Liigu teise paneeli kataloogi

en: Gray
et: Hall

en: Greek translation
et: Tõlge kreeka keelde

en: Green
et: Roheline

en: Grou&p
et: Gru&pp

en: Group
et: Grupp

en: Handbook Proof-Reader
et: Käsiraamatu korrektuuri lugeja

en: Hard Disk
et: Kõvaketas

en: Hash
et: Räsi

en: Here you can configure settings about useractions.
    To set up, configure and manage your useractions please use ActionMan.
et: Siin saab seadistada kasutaja toiminguid.
    Nende loomiseks, seadistamiseks ja haldamiseks kasuta toiminguhaldurit.

en: Here you can name the file collection
et: Siin saab anda failikogule nime

en: Here you can name the file collection:
et: Siin saab anda failikogule nime:

en: Hex mode
et: 16ndrežiim

en: Hexadecimal
et: 16-süsteemis

en: Hide SquashFS entries
et: Peida SquashFS kirjed

en: Hide following mountpoints:
et: Peidetakse järgmised ühenduskohad:

en: High Contrast
et: Suur kontrast

en: Hint: use 'internal editor' if you want to use Krusader's fast built-in editor
et: Vihje: vali 'sisemine redaktor', kui soovid kasutada Krusaderi kiiret sisseehitatud redaktorit

en: History
et: Ajalugu

en: Home button (~)
et: Kodunupp (~)

en: Horizontal Mode
et: Rõhtne režiim

en: Host:
et: Masin:

en: Hungarian translation
et: Tõlge ungari keelde

en: I&nvert selection
et: V&alik teistpidi

en: I/O error while comparing file %1 with %2.
et: IO viga failide %1 ja %2 võrdlemisel.

en: ISO KIO slave
et: ISO KIO-moodul

en: Icon cache size (KB):
et: Ikoonipuhvri suurus (KB):

en: Icon for Krusader
et: Krusaderi ikoonid

en: Icons for Krusader
et: Krusaderi ikoonid

en: Identifier:
et: Identifikaator:

en: Idle
et: Jõude

en: If a text file is bigger than this size then lister will be used.
et: Kui tekstifail on sellest suurusest suurem, kasutatakse loendit

en: If available, use Okteta as Hex viewer instead of the internal viewer
et: Võimaluse korral kasutatakse binaarfailide sisemise näitaja asemel Oktetat

en: If checked, Shift/Ctrl left clicking will select items.
    Note: this is meaningless if 'Left Button Selects' is checked.
et: Märkimise korral valib elemente Shift/Ctrl ja vasakklõps.
    Märkus: see on mõttetu, kui märgitud on 'Vasak nupp valib'.

en: If checked, Shift/Ctrl right clicking will select items.
    Note: this is meaningless if 'Right Button Selects' is checked.
et: Märkimise korral valib elemente Shift/Ctrl ja paremklõps.
    Märkus: see on mõttetu, kui märgitud on 'Parem nupp valib'.

en: If checked, each file will open in a separate window, otherwise, the viewer will work in a single, tabbed mode
et: Märkimise korral avatakse iga fail eraldi akna, vastasel juhul tegutseb näitaja kaartidega üksikrežiimis

en: If checked, left clicking an item will select it, but will not unselect other, already selected items.
et: Märkimise korral vasakklõps valib elemendi, aga ei tühista teiste, juba valitud elementide valikut.

en: If checked, left clicking an item will select it.
et: Märkimise korral tee elemendil vasakklõps ja vali see.

en: If checked, pressing Insert will select the current item, and move down to the next item.
    Otherwise, current item is not changed.
et: Märkimise korral Insert vajutamine valib aktiivse elemendi ja liigub alla järgmisele elemendile.
    Vastasel juhul aktiivset elementi ei muudeta.

en: If checked, pressing the spacebar while the current item is a folder, will (except from selecting the folder)
    calculate space occupied of the folder (recursively).
et: Märkimise korral tühikuklahvi vajutamine, kui aktiivne element on kataloog,
    valib kataloogi ja arvutab selle hõivatud ruumi (rekursiivselt).

en: If checked, pressing the spacebar will select the current item and move down.
    Otherwise, current item is selected, but remains the current item.
et: Märkimise korral valib tühikuklahvi vajutamine aktiivse elemendi ja liigub alla.
    Vastasel juhul aktiivse element lihtsalt valitakse.

en: If checked, right clicking an item will select it, but will not unselect other, already selected items.
et: Märkimise korral paremklõps valib elemendi, aga ei tühista teiste, juba valitud elementide valikut.

en: If checked, right clicking an item will select it.
et: Märkimise korral valib elemendi paremklõps sellel.

en: If checked, right clicking will result in an immediate showing of the context menu.
    Otherwise, user needs to click and hold the right mouse button for 500ms.
et: Märkimise korral näitab paremklõps otsekohe kontekstimenüüd.
    Vastasel juhul peab kasutaja klõpsama ja hoidma hiire paremat nuppu all 500 ms.

en: If checked, the action is shown in the Useractions menus.
et: Märkimise korral näidatakse toimingut kasutaja toimingute menüüs.

en: If checked, use a mode based on KDE's style.
et: Märkimise korral saab kasutada KDE stiilis režiimi.

en: Ignore Case
et: Tõstu eiramine

en: Ignore Date
et: Kuupäeva eiramine

en: Ignore hidden files
et: Peidetud failide eiramine

en: Image Files
et: Pildifailid

en: Import color-scheme
et: Impordi värviskeem

en: Import useractions
et: Kasutaja toimingute import

en: Important help in KDE 4 porting
et: Oluline abi portimisel KDE4 peale

en: Improper operations in root mode can damage your operating system. <p>Furthermore, running UI applications as root is insecure and can allow attackers to gain root access.
et: Sobimatud toimingud administraatori õigustes võivad tekitada operatsioonisüsteemile kahju.<p>Pealegi ei ole graafilise kasutajaliidesega rakenduste käivitamine administraatori õigustes turvaline ja võib avada ründajatele võimaluse saada endale administraatori õigused.

en: In folder
et: Kataloogi

en: Inactive
et: Mitteaktiivne

en: Include all
et: Kaasa kõik

en: Incorrect CRC checksum, the file might have been corrupted.
et: Väär CRC kontrollsumma. Fail võib olla riknenud.

en: Incorrect filesize, the file might have been corrupted.
et: Väär failisuurus. Fail võib olla riknenud.

en: Increase contrast
et: Kontrasti suurendamine

en: Information
et: Teave

en: Insert moves down
et: Insert liigub alla

en: Internal editor and viewer opens each file in a separate window
et: Sisemine redaktor ja näitaja avab iga faili eraldi aknas

en: Internal error, undefined <job> in result signal
et: Sisemine tõrge, määramata <job> tulemussignaalis

en: Invalid command line switch.
    A switch must start with '-'.
et: Vigane käsurea lüliti.
    Lüliti alguses peab sesima '-'.

en: Invalid command line switch.
    Backslashes cannot be the last character.
et: Vigane käsurea lüliti.
    Kaldkriips ei tohi olla viimane sümbol

en: Invalid command line switch.
    Unclosed quotation mark.
et: Vigane käsurea lüliti.
    Lõpetamata jutumärk.

en: Invalid date entered.
et: Vigane kuupäev.

en: Invalid number.
et: Vigane arv.

en: Invalid symlink
et: Vigane nimeviit

en: Invalid symlink foreground:
et: Vigase nimeviida esiplaan:

en: Invalid volume size.
et: Vigane köite suurus.

en: Italian translation
et: Tõlge itaalia keelde

en: Item List of...
et: Elementide loend...

en: Japanese translation
et: Tõlge jaapani keelde

en: Job Progress Bar
et: Töö edenemisriba

en: Job Queue Mode
et: Tööjärjekorra režiim

en: Job Toolbar
et: Tööriba

en: Jump Back
et: Hüpe tagasi

en: Jump back
et: Hüppa tagasi

en: Jump to a Location...
et: Hüpe asukohta...

en: Jump to next match
et: Hüppa järgmisele esinemisele

en: Jump to position
et: Hüpe asukohta

en: Jump to previous match
et: Hüppa eelmisele esinemisele

en: KDE Translation Teams
et: KDE tõlkemeeskonnad

en: KDE default
et: KDE vaikeväärtus

en: Kill
et: Tapa

en: Kill the running process
et: Tapa töötav protsess

en: Killer Logo and Icons for Krusader (contest winner)
et: Krusaderi Killer-logo ja ikoonid (võistluse võitja)

en: Konfigurator - Creating Your Own Krusader
et: Konfiguraator - Omaenda Krusaderi kujundamine

en: Konqueror Mode
et: Konquerori režiim

en: Korean translation
et: Tõlge korea keelde

en: Krarc Password Dialog
et: Krarci paroolidialoog

en: Krusader
    Twin-Panel File Manager by KDE
et: Krusader
    KDE kahe paneeliga failihaldur

en: Krusader - ROOT PRIVILEGES
et: Krusader - ADMINISTRAATORI ÕIGUSTES

en: Krusader Mode
et: Krusaderi režiim

en: Krusader Search
et: Krusaderi otsing

en: Krusader cannot find a supported mail client. Please install one to your path. Hint: Krusader supports KMail.
et: Krusader ei leia toetatud e-posti klienti. Palun paigalda mõni selline oma otsinguteele (PATH). Vihje: Krusader toetab KMaili.

en: Krusader cannot find any of the supported diff-frontends. Please install one to your path. Hint: Krusader supports Kompare, KDiff3 and Xxdiff.
et: Krusader ei leidnud ühtegi toetatud diff-kaustajaliidest. Palun paigalda mõni selline oma otsinguteele (PATH). Vihje: Krusader toetab Komparet, KDiff3 ja Xxdiffi.

en: Krusader is unable to download %1
et: Krusader ei suuda alla laadida %1

en: Krusader starts to tray, without showing the main window
et: Krusader käivitub süsteemisalves ega näitagi peaakent.

en: Krusader will browse archives as folders.
et: Krusader sirvib arhiive nagu tavalisi katalooge.

en: Krusader's settings upon startup
et: Krusaderi seadistused käivitamisel

en: Krusader::Choose Files
et: Krusader - Failide valimine

en: Krusader::Combining...
et: Krusader - kombineerimine

en: Krusader::Disk Usage
et: Krusader - Kettakasutus

en: Krusader::DiskUsage
et: Krusader - Kettakasutus

en: Krusader::Feed to listbox
et: Krusader - Saatmine loendikasti

en: Krusader::Filelight
et: Krusader - Filelight

en: Krusader::Locate
et: Krusader - Tuvastamine

en: Krusader::ProfileManager
et: Krusader - Profiilihaldur

en: Krusader::Search
et: Krusader - otsing

en: Krusader::Splitter
et: Krusader - Poolitaja

en: Krusader::Splitting...
et: Krusader - jagamine

en: Krusader::Synchronize
et: Krusader - Sünkroonimine

en: Krusader::Synchronize Folders
et: Krusader - Kataloogide sünkroonimine

en: Krusader::Synchronizer
et: Krusader - Sünkroonija

en: Krusader::Wait
et: Krusader - Ootamine

en: Last modified:
et: Viimati muudetud:

en: Layout
et: Paigutus

en: Layout:
et: Paigutus:

en: Left
et: Vasak

en: Left Bookmarks
et: Vasakpoolsed järjehoidjad

en: Left History
et: Vasakpoolne ajalugu

en: Left Media
et: Vasakpoolsed andmekandjad

en: Left mouse button preserves selection
et: Vasak hiirenupp säilitab valiku

en: Left mouse button selects
et: Vasak hiirenupp valib

en: Left panel
et: Vasakpaneel

en: Left to right: Copy 1 file | Left to right: Copy %1 files
et[0]: Vasakult paremale: 1 faili kopeerimine
et[1]: Vasakult paremale: %1 faili kopeerimine

en: Left: Delete 1 file | Left: Delete %1 files
et[0]: Vasakul: 1 faili kustutamine
et[1]: Vasakul: %1 faili kustutamine

en: Light Gray
et: Helehall

en: Line View
et: Reavaade

en: Line view
et: Reavaade

en: Lines
et: Read

en: Link Handling
et: Linkimine

en: Link MIMEs to protocols
et: MIME tüüpide sidumine protokollidega

en: Link Redirection
et: Lingi ümbersuunamine

en: Link to %1
et: Lingi asukohaga %1

en: Links
et: Lingid

en: Lister
et: Loend

en: Lister mode
et: Loendi režiim

en: Lister:
et: Loend:

en: Listing folders is not supported for %1 archives
et: %1 arhiivide puhul ei ole kataloogide loend toetatud

en: Lithuanian translation
et: Tõlge leedu keelde

en: Load a Panel Profile...
et: Laadi paneeliprofiil...

en: Load a Searchmodule Profile...
et: Laadi otsingumooduli profiil...

en: Load a Synchronizer Profile...
et: Laadi sünkroniseerimisprofiil...

en: Load the user defined folder icons
et: Kasutaja määratud kataloogiikoonide laadimine

en: Load the user defined folder icons (can cause decrease in performance).
et: Kasutaja määratud kataloogiikoonide laadimine (võib vähendada jõudlust).

en: Load this profile on startup
et: Selle profiili laadimine käivitamisel

en: Loading Usage Information
et: Kasutusteabe laadimine

en: Loading the disk usage information...
et: Kettakasutuse teabe laadimine...

en: Local Network
et: Kohtvõrk

en: Locale aware sorting
et: Lokaaditeadlik sortimine

en: Locate
et: Tuvasta

en: Locate produced the following error message:
    
    %1
et: Tuvastamine tagastas järgmise veateate:
    
    %1

en: Locate results
et: Tuvastamise tulemused

en: Lock Tab
et: Lukusta kaart

en: MAX
et: MAKS

en: MByte
et: MB

en: MIME Type
et: MIME tüüp

en: MIMEs
et: MIME tüübid

en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Make bookmark search bar always visible
et: Järjehoidjate otsinguriba on alati näha

en: Make sure to install new packers in your <code>$PATH</code> (e.g. /usr/bin)
et: Kontrolli, et uued pakkijad paigaldataks sinu otsinguteele <code>$PATH</code> (nt. /usr/bin)

en: Make sure to install new tools in your <code>$PATH</code> (e.g. /usr/bin)
et: Kontrolli, et uued tööriistad paigaldataks sinu otsinguteele <code>$PATH</code> (nt. /usr/bin)

en: Malformed URL:
    %1
et: Vigane URL:
    %1

en: Manage Bookmarks
et: Halda järjehoidjaid

en: Manage User Actions...
et: Halda kasutaja toiminguid...

en: Manipulate in which way:
et: Kuidas käidelda:

en: Manipulate the Selection...
et: Valiku käitlemine...

en: Marketing & Product Research (retired)
et: Turu- ja tooteuuringud (loobunud)

en: Mask (optional, all but 'Selected'):
et: Mask (pole kohustuslik, kõik, välja arvatud 'Valitud'):

en: Match whole words only
et: Ainult täissõnade sobivus.

en: Max file size:
et: Maks faili suurus:

en: Media
et: Andmekandjad

en: Media Menu
et: Andmekandjate menüü

en: Merge
et: Ühenda

en: Minimum font size
et: Minimaalne fondisuurus

en: Missing Plugin
et: Puuduv plugin

en: Mnt.Point
et: Ühenduskoht

en: Mod&ified in the last
et: Muudetud v&iimasel

en: Modify search behavior
et: Muuda otsingu käitumist

en: Mount
et: Ühenda

en: Mount a new filesystem
et: Uue failisüsteemi ühendamine

en: Mount point:
et: Ühenduskoht:

en: MountMan
et: Ühendaja

en: MountMan - Your Mount-Manager
et: Ühendaja - ühendamise haldur

en: MountMan is not operational. Sorry
et: Ühendaja ei tööta. Vabandust

en: MountMan will not (un)mount the following mount-points:
et: Ühendamishaldur ei ühenda/lahuta järgmisi ühenduskohti:

en: MountMan.Info
et: Ühendaja teave

en: Move
et: Liiguta

en: Move %1 file to trash | Move %1 files to trash
et[0]: Viska %1 fail prügikasti
et[1]: Viska %1 faili prügikasti

en: Move %1 file to: | Move %1 files to:
et[0]: %1 faili liigutamine asukohta:
et[1]: %1 faili liigutamine asukohta:

en: Move %1 to trash
et: Viska %1 prügikasti

en: Move %1 to:
et: %1 liigutamine asukohta:

en: Move Current Tab to Other Side
et: Liiguta aktiivne kaart teisele poole

en: Move Current Tab to the Left
et: Liiguta aktiivne kaart vasakule

en: Move Current Tab to the Right
et: Liiguta aktiivne kaart paremale

en: Move Focus Down
et: Liiguta fookust alla

en: Move Focus Up
et: Liiguta fookust üles

en: Move Sidebar clockwise
et: Külgriba liigutamine päripäeva

en: Move delayed...
et: Liigutamine on edasi lükatud ...

en: Move file from one panel to the other.
et: Faili liigutamine ühest paneelist teise.

en: Move to %1
et: Liiguta asukohta %1

en: Move to Trash
et: Viska prügikasti

en: Move to other panel
et: Liiguta teisele paneelile

en: Move to trash
et: Viskamine prügikasti

en: Move/Rename a File/Folder...
et: Liiguta/Muuda faili/kataloogi nime ...

en: Moving files
et: Failide liigutamine

en: Multi &Rename...
et: Muuda m&itme faili nime...

en: Multimedia
et: Multimeedia

en: Multiple volume archive
et: Mitmeköiteline arhiiv

en: Name
et: Nimi

en: Name of folder where command will be processed.
et: Kataloogi nimi, kus käsk täidetakse.

en: Name of folder where you are. You can also enter name of desired location to move there. Use of Net protocols like ftp or fish is possible.
et: Kataloogi nimi, kus viibid. Siia võib ka sisestada asukoha, kuhu soovid liikuda. Kasutada võib ka võrguprotokolle, näiteks ftp või fish.

en: Name:
et: Nimi:

en: Name: %1
et: Nimi: %1

en: Navigator bar
et: Liikumisriba

en: Needed panel specification missing in expander %1
et: Ekspanderis %1 puudub vajalik paneeli määrang

en: New File Name
et: Uus failinimi

en: New Folder
et: Uus kataloog

en: New Folder...
et: Uus kataloog ...

en: New Hardlink...
et: Uus jäik link...

en: New Link
et: Uus link

[ctx: New MIME]
en: &New...
et: &Uus...

en: New MIME Type
et: Uus MIME tüüp

en: New Net &Connection...
et: Uus võr&guühendus...

en: New Network Connection
et: Uus võrguühendus

en: New Symlink...
et: Uus nimeviit...

en: New Tab
et: Uus kaart

[ctx: New file]
en: &New...
et: &Uus...

[ctx: New path]
en: &New...
et: &Uus...

en: New protocol
et: Uus protokoll

[ctx: New protocol]
en: &New...
et: &Uus...

en: New search
et: Uus otsing

en: New target/name:
et: Uus sihtmärk/nimi:

en: Next
et: Järgmine

en: Next Tab
et: Järgmine kaart

en: No Jobs
et: Töid pole

en: No elements to feed.
et: Pole ühtegi elementi saata.

en: No file selected or selected file cannot be displayed.
et: Ühtegi faili pole valitud või ei saa valitud faili kuvada.

en: No files found
et: Ühtegi faili ei leitud

en: No jobs
et: Töid pole

en: No password specified
et: Parooli pole määratud

en: No permissions to edit this file.
et: Puuduvad õigused selle faili muutmiseks.

en: No permissions to view this file.
et: Puuduvad õigused seda faili näha.

en: No search criteria entered.
et: Otsingukriteeriumid puuduvad.

en: No selected files to send.
et: Pole valitud ühegi faili,mida saata.

[ctx: No shortcut]
en: None
et: Puudub

en: No space information on non-local filesystems
et: Mittekohaliku failisüsteemi ruumiteave puudub

en: No&t modified in the last
et: Pole muude&tud viimasel

en: Normal font:
et: Tavaline font:

en: Not a split file: %1.
et: See ei ole poolitatud fail %1.

en: Not a valid CRC file.
et: See ei ole korrektne CRC fail.

en: Not mounted.
et: Pole ühendatud

en: Not used
et: Pole kasutusel

en: Note
et: Märkus

en: Note: a '?' is a wildcard
et: Märkus: '?' on metamärk

en: Note: you must have full permissions for the temporary folder.
et: Märkus: sul peavad olema ajutises kataloogis kõik õigused.

en: Nothing is selected.
et: Midagi pole valitud.

en: Number of compared folders: %1
et: Võrreldud kataloogide arv: %1

en: Number of files: %1
et: Failide arv: %1

en: Number of...
et: Arv...

en: Number out of range.
et: Arv on vahemikust väljas.

en: Numeric Permissions
et: Õigused arvu kujul

en: O&wner
et: &Omanik

en: Obey global selection policy
et: Globaalse valikureegli arvestamine

en: Old Czech translation
et: Vana tõlge tšehhi keelde

en: Old Danish translation
et: Vana tõlge taani keelde

en: Old French translation
et: Vana tõlge prantsuse keelde

en: Old German translation
et: Vana tõlge saksa keelde

en: Old Hungarian translation
et: Vana tõlge ungari keelde

en: Old Japanese translation
et: Vana tõlge jaapani keelde

en: Old Polish translation
et: Vana tõlge poola keelde

en: Old Russian translation
et: Vana tõlge vene keelde

en: Old Spanish translation
et: Vana tõlge hispaania keelde

en: Old Swedish translation
et: Vana tõlge rootsi keelde

en: Omit the current path (optional)
et: Aktiivse asukoha väljajätmine (pole kohustuslik)

en: Only one Krusader instance is allowed to run.
et: Korraga lubatakse töötada ainult ühel Krusaderi isendil.

en: Open
et: Ava

en: Open &MountMan
et: A&va ühendaja

en: Open File Manager Here
et: Ava failihaldur siin

en: Open Terminal Here
et: Ava terminal siin

en: Open With
et: Avamine rakendusega

en: Open file in viewer.
et: Faili avamine näitajas.

en: Open in New Tab
et: Ava uuel kaardil

en: Open in New Tabs
et: Ava uutel kaartidel

en: Open in a new tab
et: Ava uuel kaardil

en: Open location in a new tab
et: Asukoha avamine uuel kaardil

en: Open menu with bookmarks. You can also add current location to the list, edit bookmarks or add subfolder to the list.
et: Ava menüü järjehoidjatega. Samuti võib lisada aktiivse asukoha nimekirja, muuta järjehoidjaid või lisada alamkataloogi nimekirja.

en: Open search bar and start searching by typing in panel.
et: Otsinguriba avamine ja otsimise alustamine paneelile kirjutades.

en: Open selection dialog
et: Valikudialoogi avamine

en: Open the Sidebar
et: Külgriba avamine

en: Open the available media list
et: Ava saadaolevate andmekandjate loend

en: Open the folder history list
et: Ava kataloogi ajaloo nimekiri

en: Open trash bin
et: Ava prügikast

en: Open/Run Files
et: Ava/käivita failid

en: Operation
et: Toiming

en: Optional
et: Lisavõimalus

en: Options
et: Valikud

en: Other
et: Muu

en: Other panel
et: Muu paneel

en: Other...
et: Muu...

en: Output
et: Väljund

en: Output collection
et: Väljund

en: Overwrite Existing File?
et: Kas kirjutada olemasolev fail üle?

en: Overwrite entry
et: Kirjuta kirje üle

en: Overwrite files without confirmation
et: Failid kirjutatakse üle kinnitust küsimata

en: Overwrite or Merge?
et: Kas kirjutada üle või ühendada?

en: Overwrite or append?
et: Kas kirjutada üle või lisada?

en: Own size
et: Oma suurus

en: Own size:
et: Oma suurus:

en: Owner
et: Omanik

en: Owner:
et: Omanik:

en: Ownership
et: Omandus

en: P&ermissions
et: Õigus&ed

en: Pac&k...
et: Pa&ki...

en: Pack
et: Pakkimine

en: Pack %1
et: %1 pakkimine

en: Pack %1 file | Pack %1 files
et[0]: %1 faili pakkimine
et[1]: %1 faili pakkimine

en: Packers
et: Pakkijad

en: Packing
et: Pakkimine

en: Packing %1...
et: %1 pakkimine...

en: Packing File(s)
et: Failide pakkimine

en: Panel
et: Paneel

en: Panel independent
et: Sõltumatu paneel

en: Panel's Path...
et: Paneeli asukoht...

en: Parallel threads:
et: Paralleellõimed:

en: Parent folder
et: Eellaskataloog

en: Password
et: Parool

en: Password:
et: Parool:

en: Paste from Clipboard
et: Aseta lõikepuhvrist

en: Paste useractions from clipboard
et: Kasutaja toimingute asetamine lõikepuhvrist

en: Path
et: Asukoht

en: Pause
et: Paus

en: Pause All Jobs
et: Kõik tööd pausile

en: Pause Job
et: Töö pausile

en: Percent
et: Protsent

en: Permissions
et: Õigused

en: Permissions:
et: Õigused:

en: Pin Tab
et: Kinnista kaart

en: Place search text to clipboard when a found file is opened.
et: Otsinguteksti asetamine lõikepuhvrisse leitud faili avamisel.

en: Play/Pause &Job
et: &Töö esitamine/pausile

en: Please enter the new link destination:
et: Lingi uus sihtmärk:

en: Please re-enter the values, so that the left side size will be smaller than (or equal to) the right side size.
et: Palun sisesta väärtused uuesti, nii et vasakul poolel oleks suurus väiksem kui paremal (või sellega võrdne).

en: Please select a folder
et: Palun vali kataloog

en: Please set a title for the menu entry
et: Palun määra menüükirjele nimi

en: Please set a unique name for the useraction
et: Palun määra kasutaja toimingule unikaalne nimi

en: Please specify a location to search in.
et: Palun määra asukoht, kus otsida.

en: Please wait...
et: Palun oota ...

en: Polish translation
et: Tõlge poola keelde

en: Popular URLs
et: Populaarsed URL-id

en: Popular URLs...
et: Populaarsed URL-id...

en: Portuguese translation
et: Tõlge portugali keelde

en: Position:
et: Asukoht:

en: Predefined Selections
et: Valmisvalikud

en: Preset (optional):
et: Valmisseadistus (pole kohustuslik):

en: Pressing the Right button enters folder if no search text editing intention is captured.
et: Noolt paremale vajutades sisenetakse kataloogi, kui ühtegi otsinguteksti vastet ei suudetud leida.

en: Pressing the Up/Down buttons closes the search bar (only in search mode).
et: Üles/alla nuppudele vajutamine sulgeb otsinguriba (ainult otsingurežiimis).

en: Pressing the left mouse button selects files - you can click and select multiple files. Right-click menu is invoked using a short click on the right mouse button.
et: Hiire vasaku nupu vajutamine valib failid - nii saab klõpsata ja valida palju faile. Kiire hiire parema klahvi klõpsuga saab avada kontekstimenüü.

en: Preview
et: Eelvaatlus

en: Preview Panel: display a preview of the current file
et: Eelvaatluspaneel: aktiivse faili eelvaatluse näitamine

en: Preview not available
et: Eelvaatlus puudub

en: Preview:
et: Eelvaatlus:

en: Preview: %1
et: Eelvaatlus: %1

en: Previous
et: Eelmine

en: Previous Tab
et: Eelmine kaart

en: Print...
et: Trüki...

en: Pro&files
et: Pro&fiilid

en: Processed files
et: Töödeldud failid

en: Profile manager (Ctrl+P).
et: Profiilihaldur (Ctrl+P).

en: Profiles
et: Profiilid

en: Protocol
et: Protokoll

en: Protocol not supported by Krusader:
    %1
et: Krusader ei toeta protokolli:
    %1

en: Protocol:
et: Protokoll:

en: Protocols
et: Protokollid

en: QA, bug-hunting, patches and general help
et: Kvaliteedikontroll, vigade jälitamine, paigad ja üldine abi

en: Query Name
et: Päringu nimi

en: Query name
et: Päringu nimi

en: Query to clipboard
et: Päring lõikepuhvrisse

en: Question:
et: Küsimus:

en: Quicksearch match
et: Kiirotsingu sobivus

en: Quicksearch non-match
et: Kiirotsingu mittesobivus

en: Quicksearch, match background:
et: Kiirotsing, sobivuse taust:

en: Quicksearch, match foreground:
et: Kiirotsing, sobivuse esiplaan:

en: Quicksearch, non-match background:
et: Kiirotsing, mittesobivuse taust:

en: Quicksearch, non-match foreground:
et: Kiirotsing, mittesobivuse esiplaan:

en: Quiet
et: Vaikselt

en: Quit
et: Välju

en: Quit Krusader.
et: Krusaderist väljumine.

en: ROOT (/)
et: JUUR (/)

en: Rainbow
et: Vikerkaar

en: Re&verse direction
et: &Vastupidises suunas

en: Ready.
et: Valmis.

en: Recordable CD/DVD-ROM
et: Kirjutatav CD/DVD-ROM

en: Recurse subfolders
et: Rekursiivselt alamkataloogides

en: Red
et: Punane

en: Redirect Link...
et: Suuna link mujale...

en: Refresh
et: Uuenda

en: RegExp
et: Regavaldis

en: Reload
et: Laadi uuesti

en: Removable media
et: Eemaldatav andmekandja

en: Remove MIME from the link list.
et: MIME eemaldamine linkide loendist.

en: Remove Selected Actions?
et: Kas eemaldada valitud toimingud?

en: Remove entry
et: Eemalda kirje

en: Remove protocol from the link list.
et: Protokolli eemaldamine linkide loendist.

en: Removing Useractions
et: Kasutaja toimingute eemaldamine

en: Rename
et: Muuda nime

en: Rename background:
et: Nime muutmise taust:

en: Rename file, folder, etc.
et: Faili, kataloogi jms. nime muutmine.

en: Rename foreground:
et: Nime muutmise esiplaan:

en: Rename selects extension
et: Valitute laiendi nime muutmine

en: Repeats, One or More Times
et: Kordus, üks või rohkem korda

en: Repeats, Zero or More Times
et: Kordus, null või rohkem korda

en: Restore
et: Taasta

en: Restore Selection
et: Taasta valik

en: Restore ori&ginal operation
et: Taasta al&gne toiming

en: Result output:
et: Tulemuse väljund:

en: Results
et: Tulemused

en: Resume
et: Jätka

en: Resume Job
et: Jätka tööd

en: Resume Job List
et: Jätka tööde loendiga

en: Retrieving data from %1 archives is not supported
et: Andmete hankimine %1 arhiividest ei ole toetatud

en: Reverse printing is not supported. Continue with normal printing?
et: Vastupidi trükkimine pole toetatud. Kas jätkata tavalist trükkimist?

en: Right
et: Parem

en: Right Bookmarks
et: Parempoolsed järjehoidjad

en: Right History
et: Parempoolne ajalugu

en: Right Media
et: Parempoolsed andmekandjad

en: Right clicking pops context menu immediately
et: Paremklõps avab kohe kontekstimenüü

en: Right mouse button preserves selection
et: Hiire parem nupp säilitab valiku

en: Right mouse button selects
et: Hiire parem nupp valib

en: Right panel
et: Parempaneel

en: Right to left: Copy 1 file | Right to left: Copy %1 files
et[0]: Paremalt vasakule: 1 faili kopeerimine
et[1]: Paremalt vasakule: %1 faili kopeerimine

en: Right-click Menu
et: Kontekstimenüü

en: Root
et: Juurkataloog

en: Root button (/)
et: Juurenupp (/)

en: Run
et: Käivita

en: Run as different user:
et: Käivitamine teise kasutajana:

en: Run in terminal
et: Käivitamine terminalis

en: Run in the embedded terminal emulator
et: Käivitamine põimitud terminaliemulaatoris

en: Run only one job in parallel
et: Ainult üks töö paralleelselt

en: Run the command in a terminal.
et: Käsu käivitamine terminalis.

en: Run the command in the embedded terminal emulator.
et: Käsu käivitamine põimitud terminaliemulaatoris.

en: Russian translation
et: Tõlge vene keelde

en: S&how options
et: &Valikute näitamine

en: S&wap Panels
et: Paneelide vahetamine

en: S&ynchron Folder Changes
et: Sün&krooni kataloogide muutused

en: Same as active
et: Sama mis aktiivne

en: Same as alt. background
et: Sama mis alternatiivne taust

en: Same as background
et: Sama mis taust

en: Same as foreground
et: Sama mis taust

en: Same as selected background
et: Sama mis valitud taust

en: Same as selected foreground
et: Sama mis valitud esiplaan

en: Samples
et: Näited

en: Save &Position
et: Salvesta asuko&ht

en: Save as...
et: Salvesta kui...

en: Save component settings on exit
et: Komponendi seadistuste salvestamine väljumisel

en: Save last position, size and panel settings
et: Viimase asukoha, suuruse ja paneeli seadistuste salvestamine

en: Save one checksum file for each source file
et: Kontrollsummafaili salvestamine igale lähtefailile

en: Save selection...
et: Salvesta valik...

en: Save settings as default
et: Salvesta seadistused vaikeväärtustena

en: Save settings as default for new instances of this view type
et: Seadistuste salvestamine vaikeväärtustena uutele selle vaatetüübi isenditele

en: Save the current search string
et: Aktiivse otsingustringi salvestamine

en: Saved search text to history
et: Otsingutekst ajalukku salvestatud

en: Saving checksum files...
et: Kontrollsummafailide salvestamine...

en: Scheme
et: Skeem

en: Scroll Results
et: Keri tulemusi

en: Searc&h in
et: Ot&sitakse asukohas

en: Search
et: Otsimine

en: Search &for:
et: Otsitaks&e:

en: Search bar
et: Otsinguriba

en: Search for files
et: Failide otsimine

en: Search for:
et: Otsitakse:

en: Search in arch&ives
et: Ots&ing arhiivides

en: Search in s&ub folders
et: Otsing ala&mkataloogides

en: Search in special items
et: Otsing spetsiaalkohtades

en: Search must match case.
et: Otsingul tuleb arvestada tähesuurusega.

en: Search next
et: Otsi järgmine

en: Search position:
et: Otsimise asukoht:

en: Search previous
et: Otsi eelmine

en: Search results
et: Otsingutulemused

en: Search results for "%1" containing "%2" in %3
et: "%1", mis sisaldab "%2", otsingutulemused asukohas %3

en: Search results for "%1" in %2
et: ""%1" otsingutulemused asukohas %2

en: Search string not found.
et: Otsitavat ei leitud.

en: Search:
et: Otsing:

en: Searching for packers...
et: Pakkijate otsimine...

en: Searching for tools...
et: Tööriistade otsimine...

en: Select
et: Valimine

en: Select &Different
et: Vali e&rinev

en: Select &Group...
et: Vali &grupp...

en: Select &Newer
et: Vali uue&m

en: Select &Single
et: Vali ük&sik

en: Select Different &and Single
et: V&ali erinev ja üksik

en: Select Files
et: Failide valimine

en: Select Files with the Same Extension
et: Vali sama laiendiga failid

en: Select Files with the Same Name
et: Vali sama nimega failid

en: Select Remote Charset
et: Vali kaugkodeering

en: Select a color scheme file
et: Värviskeemifaili valimine

en: Select a color-scheme file
et: Värviskeemifaili valimine

en: Select all files in the current folder
et: Kõigi failide valimine aktiivses kataloogis

en: Select charset
et: Vali kooditabel

en: Select group
et: Grupi valimine

en: Select in folder...
et: Vali kataloogis ...

en: Select items
et: Vali elemendid

en: Select only one split file.
et: Vali ainult üks poolitatud fail.

en: Select the checksum method:
et: Kasutatav kontrollsumma meetod:

en: Select the following files:
et: Järgmiste failide valimine:

en: Selected + Current
et: Valitud + Aktiivne

en: Selected 1
et: Valitud 1

en: Selected 2
et: Valitud 2

en: Selected background:
et: Valitud taust:

en: Selected current foreground:
et: Valitud aktiivne esiplaan:

en: Selected files from &left folder:
et: Va&litud failid vasakust kataloogist:

en: Selected files from &right folder:
et: Valitud failid pa&remast kataloogist:

en: Selected files from sou&rce folder:
et: Valitud failid lähtekataloogi&st:

en: Selected files from targ&et folder:
et: Val&itud failid sihtkataloogist:

en: Selected files only
et: Ainult valitud failid

en: Selected foreground:
et: Valitud esiplaan:

en: Selection Mode
et: Valikurežiim

en: Selection mask:
et: Valiku mask:

en: Send by Email
et: Saada e-postiga

en: Send to &Embedded Terminal Emulator
et: Saada põimitud t&erminaliemulaatorisse

en: Sending file: %2 | Sending files: %2
et[0]: Faili saatmine: %2
et[1]: Failide saatmine: %2

en: Separate Program Call for Each...
et: Eraldi programmi väljakutse kõigile...

en: Separate standard error
et: Standardvigade eraldamine

en: Separate standard out and standard error in the output collection.
et: Väljundi kogumisel kogutakse eraldi standar- ja standardveaväljund.

en: Separator between the items (optional)
et: Eraldaja elementide vahel (pole kohustuslik)

en: Separator between the items (optional):
et: Eraldaja elementide vahel (pole kohustuslik):

en: Serbian translation
et: Tõlge serbia keelde

en: Set Focus to the Panel
et: Määra fookus paneelile

en: Set Jump Back Point
et: Määra tagasihüppe koht

en: Set Relation Between the Panels...
et: Määra paneelide seos...

en: Set Sorting for This Panel...
et: Määra paneeli sorteerimine...

en: Set a MIME type:
et: MIME tüüp:

en: Set a default keyboard shortcut.
et: Vaikimisi kiirklahvi määramine.

en: Set a file name:
et: Failinimi:

en: Set a protocol:
et: Määratud protokoll:

en: Set another MIME type:
et: Teine MIME tüüp:

en: Set another file name:
et: Teine failinimi:

en: Set another path:
et: Teine asukoht:

en: Set another protocol:
et: Teine protokoll:

en: Set compression level
et: Tihendustaseme määramine

en: Set of Characters
et: Sümbolite grupp

en: Set root of the tree to closest folder listed in 'Places'
et: Puu juurkataloogiks määratakse lähim "Asukohtades" leiduv kataloog

en: Set root of the tree to root of filesystem
et: Puu juurkataloogiks määratakse failisüsteemi juurkataloog

en: Set root of the tree to the current folder
et: Puu juurkataloogiks määratakse aktiivne kataloog

en: Set the default mode on first usage
et: Esimese kasutamiskorra vaikerežiimi määramine.

en: Set the full path of the external applications
et: Väliste rakenduste täieliku asukoha määramine

en: Set the new size in percent:
et: Uus suurus protsendina:

en: Sets the ratio between the two panels to 50/50
et: Kahe paneeli suuruse vahekorraks määratakse 50/50

en: Setup Krusader the way you like it
et: Krusaderi häälestamine oma tahtmise järgi

en: Shift/Ctrl-Left mouse button selects
et: Shift/Ctrl+hiire vasak nupp valib

en: Shift/Ctrl-Right mouse button selects
et: Shift/Ctrl+hiire parem nupp valib

en: Show &Command Line
et: &Käsurea näitamine

en: Show &Embedded Terminal
et: Põi&mitud terminali näitamine

en: Show &FN Keys Bar
et: &F-klahvide riba näitamine

en: Show &Hidden Files
et: &Peidetud failide näitamine

en: Show Actions Toolbar
et: Toiminguriba näitamine

en: Show Back Button
et: Tagasinupu näitamine

en: Show Bookmarks Button
et: Järjehoidjanupu näitamine

en: Show Details
et: Näita üksikasju

en: Show File System Type
et: Failisüsteemi tüübi näitamine

en: Show Forward Button
et: Edasinupu näitamine

en: Show Hidden Folders
et: Näita peidetud katalooge

en: Show History Button
et: Ajaloonupu näitamine

en: Show Job Toolbar
et: Tööriba näitamine

en: Show Main Toolbar
et: Peamise tööriistariba näitamine

en: Show Media Button
et: Meedianupu näitamine

en: Show Mount Path
et: Ühendamise asukohta näitamine

en: Show Panel Toolbar
et: Paneeli tööriistariba näitamine

en: Show Previews
et: Eelvaatluse näitamine

en: Show Size:
et: Suuruse näitamine:

en: Show Tab Bar on single tab
et: Kaardiriba näitamine ühel kaardil

en: Show View Options Menu
et: Näita vaatevalikute menüüd

en: Show an icon in the system tray and keep running in the background when the window is closed.
et: Ikooni näitamine süsteemisalves ja taustal tööle jätmine, kui aken suletakse.

en: Show and close to tray
et: Sulgemisel jäetakse avatuks süsteemisalves

en: Show columns with details
et: Veergude näitamine üksikasjadega

en: Show command line
et: Käsurea näitamine

en: Show current item border decoration in inactive panel.
et: Aktiivse elemendi raami dekoratsiooni näitamine mitteaktiivsel paneelil.

en: Show current item even if not focused
et: Aktiivse elemendi näitamine ka siis, kui see pole fookuses

en: Show editable path in Navigator bar by default
et: Liikumisribal näidatakse vaikimisi muudetavat asukohta

en: Show embedded terminal
et: Põimitud terminali näitamine

en: Show excluded files.
et: Väljajäetud failide näitamine.

en: Show file sizes
et: Failisuuruste näitamine

en: Show files considered to be identical.
et: Ühesuguseks peetavate failide näitamine.

en: Show files marked to <i>Copy from left to right</i>.
et: Failide näitamine, mis on märgitud <i>kopeerimiseks vasakult paremale</i>.

en: Show files marked to <i>Copy from right to left</i>.
et: Failide näitamine, mis on märgitud <i>kopeerimiseks paremalt vasakule</i>.

en: Show files marked to delete.
et: Kustutamiseks märgitud failide näitamine.

en: Show files that exist on both sides.
et: Mõlemal poolel olevate failide näitamine.

en: Show files that exist on one side only.
et: Failide näitamine, mis on olemas ainult ühel poolel.

en: Show folders first
et: Kataloogide näitamine esimesena

en: Show folders starting with a dot
et: Punktiga algavate kataloogide näitamine

en: Show free/total space on the device
et: Seadme vaba/kogu kettaruumi näitamine

en: Show full path by default
et: Vaikimisi täieliku asukoha näitamine

en: Show function keys
et: Funktsiooniklahvide näitamine

en: Show hidden files
et: Peidetud failide näitamine

en: Show octal numbers (0755) instead of the standard permissions (rwxr-xr-x) in the permission column.
et: Õiguste veerus kaheksandarvude (0755) näitamine tavapäraste õiguste (rwxr-xr-x) asemel.

en: Show only removable devices
et: Ainult eemaldatavate seadmete näitamine

en: Show only the existing files
et: Ainult olemasolevate failide näitamine

en: Show previews by default
et: Eelvaatluse vaikimisi näitamine

en: Show previews of files and folders.
et: Failide ja kataloogide eelvaatluse näitamine.

en: Show size in bytes too
et: Suuruse näitamine ka baitides

en: Show small files
et: Väikeste failide näitamine

en: Show space information
et: Ruumiteabe näitamine

en: Show splashscreen
et: Tiitelkuva näitamine

en: Show the <b>Useraction</b> only for the file names defined here. The wildcards '<code>?</code>' and '<code>*</code>' can be used.
et: <b>Kasutaja toimingute</b> näitamine ainult siin määratud failinimede korral. Kasutada võib metamärke '<code>?</code>' ja '<code>*</code>'.

en: Show the <b>Useraction</b> only for the values defined here.
et: <b>Kasutaja toimingute</b> näitamine ainult siin määratud väärtuste korral.

en: Show the icons for filenames and folders.
et: Failinimede ja kataloogide ikoonide näitamine.

en: Show the tab bar with only one tab.
et: Kaardiriba näitamine ainult ühel kaardil.

en: Side to feed:
et: Saadetav pool:

en: Since you chose to also search in archives, note the following limitations:
    You cannot search for text (grep) while doing a search that includes archives.
et: Et otsustasid otsida ka arhiivides, pane tähele järgmisi piiranguid:
    Sa ei saa otsida teksti (grep), kui otsing sisaldab ka otsingut arhiivides.

en: Single instance mode
et: Ühe protsessiga režiim

en: Singles
et: Üksikud

en: Size
et: Suurus

en: Size:
et: Suurus:

en: Size: %1
et: Suurus: %1

en: Slovak translation
et: Tõlge slovaki keelde

en: Slovenian translation
et: Tõlge sloveeni keelde

en: Some corrupted archives might cause a crash; therefore, testing is suggested.
et: Mõned riknenud arhiivid võivad põhjustada krahhe, mistõttu testimine on väga soovitatav.

en: Sort by Extension
et: Sortimine laiendi järgi

en: Sort by Modified
et: Sortimine muutmisaja järgi

en: Sort by Name
et: Sortimine nime järgi

en: Sort by Size
et: Sortimine suuruse järgi

en: Sort method:
et: Sortimisviis:

en: Sorts the active panel by Extension
et: Aktiivse paneeli sortimine laiendi järgi

en: Sorts the active panel by Modified
et: Aktiivse paneeli sortimine muutmisaja järgi

en: Sorts the active panel by Name
et: Aktiivse paneeli sortimine nime järgi

en: Sorts the active panel by Size
et: Aktiivse paneeli sortimine suuruse järgi

en: Sou&rce folder:
et: Lähtekataloo&g:

en: Sp&lit File...
et: Poo&lita fail....

en: Space information disabled
et: Ruumiteave keelatud

en: Space information unavailable
et: Ruumiteave pole saadaval

en: Spacebar calculates disk space
et: Tühikuklahv arvutab kettaruumi

en: Spacebar moves down
et: Tühikuklahv liigub alla

en: Spanish translation
et: Tõlge hispaania keelde

en: Specified sizes are inconsistent.
et: Määratud suurused ei sobi kokku.

en: Split the file %1 to folder:
et: Faili %1 poolitamine kataloogi:

en: Splitting the file %1...
et: Faili %1 jagamine...

en: Standard Error (stderr)
et: Standardveaväljund (stderr)

en: Standard Output (stdout)
et: Standardväljund (stdout)

en: Start &Root Mode Krusader
et: Käivita K&rusader administraatori režiimis

en: Start &Terminal
et: Käivi&ta terminal

en: Start ActionMan
et: Käivita toiminguhaldur

en: Start From Current
et: Alusta aktiivsest kataloogist

en: Start From Place
et: Alusta Asukohast

en: Start From Root
et: Alusta juurkataloogist

en: Start Job
et: Käivita töö

en: Start Terminal Here
et: Käivita terminal siin

en: Start and &Forget
et: Käi&vita ja unusta

en: Start by typing
et: Käivitamine kirjutamisel

en: Start in &New Terminal
et: Käivita uues termi&nalis

en: Start left panel at <path>
et: Alustamine vasaku paneeliga asukohas <asukoht>

en: Start new disk usage search
et: Uue kettakasutuse otsingu käivitamine

en: Start of Line
et: Rea algus

en: Start right panel at <path>
et: Alustamine parema paneeliga asukohas <asukoht>

en: Start to tray
et: Käivitumine süsteemisalves

en: Startup
et: Käivitamine

en: Startup profile:
et: Käivitamise profiil:

en: Status
et: Olek

en: Status/Totalsbar
et: Oleku/ülevaateriba

en: Statusbar active
et: Olekuriba aktiivne

en: Statusbar inactive
et: Olekuriba mitteaktiivne

en: Statusbar will show basic information about file below mouse pointer.
et: Olekuriba näitab hiirekursori all oleva faili peamist teavet.

en: Statusbar, active background:
et: Olekuriba, aktiivne taust:

en: Statusbar, active foreground:
et: Olekuriba, aktiivne esiplaan:

en: Statusbar, inactive background:
et: Olekuriba, mitteaktiivne taust:

en: Statusbar, inactive foreground:
et: Olekuriba, mitteaktiivne esiplaan:

en: Step into
et: Astu sisse

en: Stepping into the parent folder requires loading the content of the "%1" URL. Do you wish to continue?
et: Astumine eellaskataloogi nõuab URL-i "%1" sisu laadimist. Kas jätkata?

en: Stop
et: Peata

en: Stop search
et: Katkesta otsing

en: Substitute the <b>Placeholders</b> with local filenames.
et: <b>Kohatäitjad</b> tuleb asendada kohalike failide nimedega.

en: Substitute the <b>Placeholders</b> with valid URLs.
et: <b>Kohatäitjad</b> tuleb asendada vajalike URL-idega.

en: Sw&ap Sides
et: Poolte v&ahetamine

en: Swap sides (Ctrl+S).
et: Vaheta pooled (Ctrl+S).

en: Swedish translation
et: Tõlge rootsi keelde

en: Symbolic Link
et: Nimeviit

en: Symbolic link
et: Nimeviit

en: Symbolic link foreground:
et: Nimeviida esiplaan:

en: Sync Panels
et: Sünkrooni paneelid

en: Synchronize
et: Sünkrooni

en: Synchronize Fol&ders...
et: Sünkrooni kataloogi&d ...

en: Synchronize Folders
et: Kataloogide sünkroonimine

en: Synchronize Selected Files...
et: Sünkrooni valitud failid...

en: Synchronize results
et: Sünkrooni tulemused

en: Synchronize with &KGet
et: Sün&krooni KGetiga

en: Synchronizer
et: Sünkroonija

en: Synchronizer has nothing to do.
et: Sünkroonijal pole midagi teha.

en: System
et: Süsteem

en: T&est Archive
et: T&esti arhiivi

en: Tab Bar position:
et: Kaardiriba asukoht:

en: Tab-Switch panel
et: Kaartide lülitamise paneel

en: Tabs
et: Kaardid

en: Targ&et folder:
et: S&ihtkataloog:

en: Temp Folder:
et: Ajutine kataloog:

en: Terminal execution
et: Terminali käivitamine

en: Terminal for UserActions:
et: Kasutaja toimingute terminal:

en: Test archive after packing
et: Arhiivi test pärast pakkimist

en: Test archive before unpacking
et: Arhiivi test enne lahtipakkimist

en: Testing Archive
et: Arhiivi test

en: Text &Editor
et: T&ekstiredaktor

en: Text Files
et: Tekstifailid

en: Text found:
et: Leiti tekst:

en: Text mode
et: Tekstirežiim

en: Text position:
et: Teksti asukoht:

en: The %1 path is incorrect, %2 used instead.
et: %1 asukoht ei ole korrektne, selle asemel kasutatakse %2.

en: The %1 path is incorrect, no valid path found.
et: %1 asukoht ei ole korrektne, korrektset asukohta ei leitud.

en: The <i>Command</i> defines the command that will be executed when the <b>Useraction</b> is used. It can be a simple shell command or a complex sequence of multiple commands with <b>Placeholders</b>.<p>
    Examples:<ul><li><code>eject /mnt/cdrom</code></li><li><code>amarok --append %aList("Selected")%</code></li></ul>
    Please consult the handbook to learn more about the syntax.
et: <i>Käsk</i> määrab kindlaks käsu, mis käivitatakse, kui kasutatakse <b>kasutaja toimingut</b>. See võib olla lihtne shellikäsk või ka keerukas mitme käsu jada koos <b>kohatäitjatega</b>.</p><p>Näited:<ul><li><code>eject /mnt/cdrom</code></li><li><code>amarok --append %aList("Selected")%</code></li></ul>
    Süntaksist kõneleb lähemalt käsiraamat.

en: The <i>Tooltip</i> is shown when the mouse cursor is hold over an entry of the <b>Useraction Toolbar</b>.
et: <i>Kohtspikrit</i> näidatakse, kui jätta hiir seisma mõne <b>kasutaja toimingute riba</b> kirje kohale.

en: The <i>Workdir</i> defines in which folder the <i>Command</i> will be executed.
et: <i>Töökataloog</i> määrab kindlaks, millises kataloogis käivitatakse <i>käsk</i>.

en: The CRC information file (%1) is missing.
    Validity checking is impossible without it. Continue combining?
et: CRC teabe fail (%1) puudub.
    Ilma selleta ei saa korrektsust kontrollida. Kas jätkata kombineerimist?

en: The Useraction is only available for
et: Kasutaja toimingu näitamine ainult järgmistel juhtudel

en: The actionfile's root element is not called %1, using %2
et: Toimingufaili juurelement ei kanna nime %1, kasutatakse %2

en: The bookmarks button will be visible.
et: Järjehoidjanupp on näha.

en: The compare results of the synchronizer (Ctrl+M).
et: Sünkroonija võrdlemise tulemused (Ctrl+M).

en: The current action has been modified. Do you want to apply these changes?
et: Aktiivset toimingut on muudetud. Kas soovid muudatused rakendada?

en: The current file is not a link, so it cannot be redirected.
et: Aktiivne fail ei ole link, mistõttu seda ei saa ka ümber suunata.

en: The current page has been changed. Do you want to apply changes?
et: Aktiivset kaarti on muudetud. Kas rakendada muudatused?

en: The date %1 is not valid according to your locale. Please re-enter a valid date (use the date button for easy access).
et: Kuupäev %1 ei ole sinu lokaadi järgi korrektne. Palun sisesta korrektne kuupäev (lihtsuse huvides võib kasutada kuupäevanuppu).

en: The date on the left is later than the date on the right. Please re-enter the dates, so that the left side date will be earlier than the right side date.
et: Vasakpoolne kuupäev on hilisem kui parempoolne. Palun sisesta kuupäevad uuesti, nii et vasakpoolne kuupäev oleks varasem kui parempoolne.

en: The date on top is later than the date on the bottom. Please re-enter the dates, so that the top date will be earlier than the bottom date.
et: Ülemine kuupäev on hilisem kui alumine. Palun sisesta kuupäevad uuesti, nii et ülemine kuupäev oleks varasem kui alumine.

en: The duration after a tooltip is shown for a file item, in milliseconds. Set a negative value to disable tooltips.
et: Kestus millisekundite, mille jooksul failil näidatakse kohtspikrit. Negatiivse väärtuse määramine keelab kohtspikrid.

en: The file %1 does not contain valid UserActions.
et: Fail %1 ei sisalda korrektseid kasutaja toiminguid.

en: The filter dialog is opened with the last filter settings that where applied to the panel.
et: Failidialoog avatakse viimaste filtriseadistustega, mida paneelile on rakendatud.

en: The folder %1 does not exist.
et: Kataloogi %1 ei ole olemas.

en: The folder path URL is malformed.
et: Kataloogi asukoha URL on vigane.

en: The history button will be visible.
et: Ajaloonupp on näha.

en: The icon cache size influences how fast the contents of a panel can be displayed. However, too large a cache might consume your memory.
et: Ikoonipuhvri suurus mõjutab seda, kui kiiresti saab näidata paneeli sisu. Liiga suur puhver võib aga siiski mälu ära süüa.

en: The left base folder used during the synchronization process.
et: Sünkroonimisel kasutatud vasakpoolne baaskataloog.

en: The left mouse button does not select, but sets the current file without affecting the current selection. The right mouse button invokes the context-menu. You can select with Ctrl key and the left button.
et: Hiire vasak nupp ei vali, vaid määrab aktiivse faili ilma aktiivset valikut mõjutamata. Hiire parema nupuga saab avada kontekstiemnüü. Valida saab klahviga Ctrl ja parema nupuga.

en: The left mouse button does not select, but sets the current file without affecting the current selection. The right mouse button selects multiple files and the right-click menu is invoked by pressing and holding the right mouse button.
et: Hiire vasak nupp ei vali, vaid määrab aktiivse faili, mõjutamata aktiivset valikut. Hiire parema nupuga saab valida mitmeid faile ning kontekstimenüü väljakutsumiseks tuleb vajutada ja hoida all hiire parempoolset nuppu.

en: The media button will be visible.
et: Meedianupp on näha.

en: The old Bookmark Module
et: Vana järjehoidjamoodul

en: The panel toolbar will be visible.
et: Paneeli tööriistariba on näha.

en: The passwords are different
et: Paroolid on erinevad

en: The passwords are equal
et: Paroolid on samad

en: The right base folder used during the synchronization process.
et: Sünkroonimisel kasutatud parempoolne baaskataloog.

en: The saved 'Popular URLs' are invalid. The list will be cleared.
et: Salvestatud 'populaarsed URL-id' on vigased. Loend puhastatakse

en: The sorting is performed in a locale- and also platform-dependent manner. Can be slow.
et: Sortimine võetakse ette lokaati ja samuti platvormi arvestades. Võib olla aeglane.

en: The source folder must not be empty.
et: Lähtekataloog ei tohi olla tühi.

en: The statusbar displays information about the filesystem which holds your current folder: total size, free space, type of filesystem, etc.
et: Olekuriba näitab teavet failisüsteemi kohta, kus asub aktiivne kataloog: kogusuurus, vaba ruum, failisüsteemi tüüp jne.

en: The synchronizer window contains data from a previous compare. If you exit, this data will be lost. Do you really want to exit?
et: Sünkroonija aken sisaldab andmeid varasemast võrdlusest. Kui väljud, lähevad need andmed kaotsi. Kas tõesti väljuda?

en: The target folder must not be empty.
et: Sihtkataloog ei tohi olla tühi.

en: The title displayed in the <b>Usermenu</b>.
et: Nimi, mida näidatakse <b>kasutaja menüüs</b>.

en: The totals bar shows how many files exist, how many selected and the bytes math
et: Ülevaateriba näitab, mitu faili on olemas, mitu on valitud ning vastavaid baite

en: There already is an action with this name.
    If you do not have such a useraction the name is used by Krusader for an internal action.
et: Sellise nimega toiming on juba olemas.
    Kui sul pole sellise nimega kasutaja toimingut, kasutab Krusader seda mõne oma sisemise toimingu jaoks

en: There is one job operation left. | There are %1 job operations left.
et[0]: Üks töö on veel jäänud.
et[1]: %1 tööd on veel jäänud.

en: This archive is encrypted, please supply the password:
et: Arhiiv on krüptitud, palun anna parool:

en: This button toggles the sync-browse mode.
    When active, each folder change is performed in the
    active and inactive panel - if possible.
et: See nupp lülitab sünkroonis sirvimise režiimi.
    Sisselülitamise korral püütakse võimaluse korral iga
    kataloogimuutus ette võtta nii aktiivses kui ka mitteaktiivses paneelis.

en: This file already contains some useractions.
    Do you want to overwrite it or should it be merged with the selected actions?
et: See fail sisaldab juba mõningaid kasutaja toiminguid.
    Kas kirjutada see üle või ühendada valitud toimingutega?

en: This file already exists.
    Do you want to overwrite it or append the output?
et: Fail on juba olemas.
    Kas kirjutada see üle või lisada väljundile?

en: This file already exists. Do you want to overwrite it?
et: See fail on juba olemas. Kas kirjutada see üle?

en: This placeholder allows some parameter:
et: See kohatäitja võimaldab teatud parameetreid:

en: Time shift (right-left):
et: Ajanihe (parem-vasak):

en: Title
et: Nimi

en: Title:
et: Nimi:

en: To archive
et: Arhiivi

en: To compare two files by content, you can either:<ul><li>Select one file in the left panel, and one in the right panel.</li><li>Select exactly two files in the active panel.</li><li>Make sure there is a file in the other panel, with the same name as the current file in the active panel.</li></ul>
et: Kahe faili võrdlemiseks sisu järgi tee üht kahest:<ul><li>Vali üks fail vasakul ja üks paremal paneelil.</li><li>Vali täpselt kaks faili aktiivsel paneelil.</li><li>Kontrolli, et teisel paneelil oleks fail sama nimega nagu aktiivse fail aktiivsel paneelil.</li></ul>

en: Toggle Fullscreen Embedded Terminal
et: Lülita põimitud terminali

en: Toggle Sidebar
et: Lülita külgriba

en: Toggle-button for sync-browsing
et: Sünkroonsirvimise lüliti

en: Tool
et: Tööriist

en: Toolbar buttons have icons
et: Tööriistariba nuppudel on ikoonid

en: Tooltip delay (msec):
et: Kohtspikri näitamine (msek):

en: Tooltip:
et: Kohtspikker:

en: Top
et: Ülal

en: Total Size
et: Kogusuurus

en: Total Size:
et: Kogusuurus:

en: Total occupied space: %1
et: Kokku hõivatud ruum: %1

en: Total size
et: Kogusuurus

en: Total-Commander Mode
et: Total-Commanderi režiim

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Trash Popup Menu
et: Prügikasti hüpikmenüü

en: Trash bin
et: Prügikast

en: Tree Panel: a tree view of the local file system
et: Puupaneel: kohaliku failisüsteemi puuvaade

en: Tree:
et: Puu:

en: Turkish translation
et: Tõlge türgi keelde

en: Type
et: Tüüp

en: Type to search...
et: Kirjuta otsimiseks ...

en: Type:
et: Tüüp:

en: U&nselect All
et: Tü&hista kõigi valik

en: URL must be the descendant of either the left or the right base URL.
et: URL peab olema kas vasaku või parema baas-URL-i järglane.

en: URL to open
et: Avatav URL

en: URLs (re&mote and local)
et: &URL-e (kohalikud ja võrgus)

en: USB device
et: USB-seade

en: USB pen drive
et: USB-pulk

en: Ukrainian translation
et: Tõlge ukraina keelde

en: Unable to open actions file %1
et: Toimingufaili %1 avamine nurjus

en: Unable to write to %1
et: %1 kirjutamine nurjus

en: Undo Last Job
et: Võta viimane töö tagasi

en: Unique name of the <b>Useraction</b>. It is only used in the <i>Konfigurator</i> and does not appear in any other menu.<p><b>Note</b>: the <i>Title</i> shown in the <b>Usermenu</b> can be set below.
et: <b>Kasutaja toimingu</b> unikaalne nimi. Seda kasutatakse ainult <i>Konfiguraatoris</i> ega näidata teistes menüüdes.<p><b>Märkus</b>: <i>nime</i>, mida näidatakse <b>kasutaja menüüs</b>, saab määrata allpool.

[ctx: Unknown label]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: Unknown media type]
en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unlock Tab
et: Eemalda kaardi lukustus

en: Unmount
et: Lahuta

en: Unpack %1 file to: | Unpack %1 files to:
et[0]: %1 faili lahtipakkimine asukohta:
et[1]: %1 faili lahtipakkimine asukohta:

en: Unpack %1 to:
et: %1 lahtipakkimine asukohta:

en: Unpacking
et: Lahtipakkimine

en: Unpacking %1...
et: %1 lahtipakkimine...

en: Unpacking File(s)
et: Failide lahtipakkimine

en: Unpin Tab
et: Vabasta kaart

en: Unselect all
et: Kõigi valimise tühistamine

en: Unselect files before copy/move
et: Failide valiku tühistamine enne kopeerimist/liigutamist

en: Unselect files, which are to be copied/moved, before the operation starts.
et: Kopeeritavate/liigutatavate failide valimise tühistamine enne toimingu enda algust.

en: Up button (..)
et: Ülesnupp (..)

en: Up one folder
et: Üks tase üles

en: Up/Down cancels search
et: Üles/alla katkestab otsingu

en: Update DB
et: Uuenda andmebaasi

en: Update default panel settings
et: Paneeli vaikeseadistuste uuendamine

en: Uploading to remote destination
et: Üleslaadimine võrgukohta

en: Usability and QA
et: Kasutamismugavus ja kvaliteedikontroll

en: Use Okteta as Hex viewer
et: Okteta kasutamine binaarfailide näitajana

en: Use alternate background color
et: Alternatiivse taustavärvi kasutamine

en: Use anti-aliasing
et: Antialiase kasutamine

en: Use fixed width font as default
et: Püsisammfondi kasutamine vaikeväärtusena

en: Use font with fixed width
et: Püsisammfondi kasutamine

en: Use full path tab names
et: Täieliku asukoha kasutamine kaardinimedes

en: Use human-readable file size
et: Arusaadava failisuuruse kasutamine

en: Use icons in the filenames
et: Ikoonide kasutamine failinimedes

en: Use lister if the text file is bigger than:
et: Loendi kasutamine, kui fail on suurem kui:

en: Use the default KDE colors
et: KDE vaikevärvide kasutamine

en: Use the system's default viewer
et: Süsteemi vaikenäitaja kasutamine

en: Used: %1
et: Kasutatud: %1

en: User Action
et: Kasutaja toiming

en: User Action Parameter Dialog
et: Kasutaja toimingu parameetri dialoog

en: User Actions
et: Kasutaja toimingud

en: User Defined
et: Kasutaja määratud

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: User cancelled.
et: Kasutaja katkestas.

en: User&actions
et: Kasuta&ja toimingud

en: UserActions - cannot read from file
et: Kasutaja toimingud - faili lugemine nurjus

en: UserActions - invalid action
et: Kasutaja toimingud - vigane toiming

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: V&iew left file
et: Vaata vasakpoolset fa&ili

en: Vary label font sizes
et: Muutuvad pealdisefondi suurused

en: Verify Checksum File
et: Kontrollsumma kontrollimine

en: Verify Checksum...
et: Kontrolli kontrollsummat...

en: Verify Result
et: Tulemuse kontrollimine

en: Verifying Checksums
et: Kontrollsumma kontrollimine

en: Vertical Mode
et: Vertikaalne režiim

en: Vi&ew right file
et: Vaata par&empoolset faili

en: Video CD/DVD-ROM
et: Video-CD/DVD-ROM

en: Video Files
et: Videofailid

en: View
et: Vaade

en: View (F3)
et: Vaata (F3)

en: View File
et: Näita faili

en: View File with Krusader's Internal Viewer...
et: Näita faili Krusaderi sisemise näitajaga...

en: View Panel: view the current file
et: Vaatepaneel: aktiivse faili näitamine

en: View font:
et: Vaate font:

en: View modes
et: Vaaterežiimid

en: View the file in hex-mode (better for binary files)
et: Faili näitamine binaarrežiimis (parem binaarfailide puhul)

en: View the file in text-only mode
et: Faili näitamine tekstirežiimis

en: View the file with lister (for huge text files)
et: Faili näitamine loendiga (sobib hiiglaslikele tekstifailidele)

en: View:
et: Vaade:

en: View: %1
et: Vaade: %1

en: Viewer
et: Näitaja

en: Viewer module for 3rd Hand
et: Kolmanda poole näitamismoodul

en: Viewer/Editor
et: Näitaja/redaktor

en: Viewing the usage of folder:
et: Kataloogi kasutuse näitamine:

en: Virtual Filesystem
et: Virtuaalne failisüsteem

en: Virtual filesystem
et: Virtuaalne failisüsteem

en: Visible Panel Toolbar buttons
et: Paneeli tööriistariba nähtavad nupud

en: Warn on exit
et: Hoiatus väljumisel

en: Warning
et: Hoiatus

en: Warning: The left and the right side are showing the same folder.
et: Hoiatus: vasak ja parem pool näitavad üht ja sama kataloogi.

en: Webmaster (retired)
et: Veebimeister (loobunud)

en: What to copy:
et: Mida kopeerida:

en: What to move/rename:
et: Mida liigutada/ümber nimetada:

en: When checked, whenever the panel is changed (for example, by pressing Tab), Krusader changes the current folder in the embedded terminal.
et: Märkimise korral muudab Krusader alati, kui muutub paneel (näiteks tabeldusklahvi vajutamisel) terminaliemulaatoris aktiivset kataloogi.

en: When matching the select criteria, not only files will be selected, but also folders.
et: Valikukriteeriumide sobimisel valitakse lisaks failidele ka kataloogid.

en: When renaming a file, the whole text is selected. If you want Total-Commander like renaming of just the name, without extension, uncheck this option.
et: Faili nime muutmisel valitakse kogu tekst. Kui soovid Total-Commnanderi stiilis lihtsalt nime ja mitte laiendi nime muutumist, tasuks see märkimata jätta.

en: When settings of a panel are changed, save them as the default for new panels of the same type.
et: Paneeli seadistuste muutmisel salvestatakse need vaikeväärtusena järgmise sama tüüpi paneeli jaoks.

en: When stepping into a folder which is defined as a mount point in the <b>fstab</b>, try mounting it with the defined parameters.
et: Astudes kataloogi, mida <b>fstab</b> määratleb ühenduskohana, püütakse see ühendada määratud parameetreid arvestades.

en: Whenever icon is not found in system icon theme, this theme will be used as a fallback. If fallback theme doesn't contain the icon, Breeze or Oxygen will be used if any of these are present.
et: Kui süsteemses ikooniteemas mõnda ikooni ei leita, kasutatakse seda teemat varuvariandina. Kui ka varuteema vajalikku ikooni ei sisalda, kasutatakse Breeze'i või Oxygeni, kui need on olemas.

en: Where to copy:
et: Mida kopeerida:

en: Which file to view (normally '%aCurrent%'):
et: Näidatav fail (tavaliselt '%aCurrent%'):

en: Which items:
et: Millised elemendid:

en: White
et: Valge

en: White Space
et: Tühimärk

en: Workdir:
et: Töökataloog:

en: Writing to %1 archives is not supported
et: Kirjutamine %1 arhiividesse ei ole toetatud

en: Yellow
et: Kollane

en: You can create links only on local file systems
et: Linke saab luua ainult kohalikus failisüsteemis

en: You can edit links only on local file systems
et: Linke saab muuta ainult kohalikus failisüsteemis

en: You can insert names with escaped spaces or quoted.
    Example: .git "target build" build\ krusader
et: Nimesid võib kirjutada pao- või tsitaadimärkidega. Näide: .git "target build" build\ krusader

en: You cannot combine a folder.
et: Kataloogi ei saa kombineerida.

en: You cannot copy files directly to the 'virt:/' folder.
    You can create a sub folder and copy your files into it.
et: Faile ei saa kopeerida otse kataloogi 'virt:/'.
    Tuleb luua alamkataloog ja failid siis sinna kopeerida.

en: You cannot edit a folder
et: Kataloogi ei saa muuta

en: You cannot split a folder.
et: Kataloogi ei saa jagada.

en: Zdenko Podobný and Ondrej Pačay (Yogi)
et: Zdenko Podobný ja Ondrej Pačay (Yogi)

en: Zoom In
et: Suurenda

en: Zoom Out
et: Vähenda

en: [invalid]
et: [vigane]

en: an&d
et: &ja

en: and %1 file | and %1 files
et[0]: ja %1 failis
et[1]: ja %1 failis

en: batch renamer
et: hulginimemuutja

en: checksum utility
et: kontrollsumma-tööriist

en: day
et: päev

en: days
et: päeval

en: diff utility
et: erinevustööriist

en: disabled
et: keelatud

en: email client
et: e-posti klient

en: enabled
et: lubatud

[ctx: filename (filestate)]
en: %1 (Editing)
et: %1 (redigeerimine)

[ctx: filename (filestate)]
en: %1 (Viewing)
et: %1 (näitamine)

[ctx: filestate: filename]
en: Editing: %1
et: Redigeerimine: %1

[ctx: filestate: filename]
en: Viewing: %1
et: Näitamine: %1

en: hour
et: tund

en: in %1 folder | in %1 folders
et[0]: %1 kataloogis
et[1]: %1 kataloogis

en: kByte
et: KB

en: krarc ioslave
et: krarc IO-moodul

en: krarc: write support is disabled.
    You can enable it on the 'Archives' page in Konfigurator.
et: krarc: kirjutamise toetus on keelatud.
    Selle saab sisse lülitada seadistuste arhiivide leheküljel.

en: loading previews: %p%
et: eelvaatluse laadimine: %p%

[ctx: missing kpart - arg1 is a URL]
en: <b>No text editor plugin available.</b><br/>Internal editor will not work without this.<br/>You can fix this by installing Kate:<br/>%1
et: <b>Tekstiredaktori plugin pole saadaval.</b><br/>Sisemine redaktor ilma selleta ei tööta.<br/>Seda saab parandada Katet paigaldades:<br/>%1

[ctx: missing program - arg1 is a URL]
en: <b>Cannot create embedded terminal.</b><br>You can fix this by installing Konsole:<br/>%1
et: <b>Põimitud terminali loomine nurjus.</b><br>Seda saab parandada Konsooli paigaldades:<br/>%1

en: missing tag %1
et: puuduv silt %1

en: months
et: kuul

en: patch for KViewer
et: KVieweri paik

en: popup cmdline
et: Käsurea näitamine

en: rpm found, but cpio not found which is required for unpacking
et: leiti rpm, aga ei leitud cpio't, mida on vaja lahtipakkimiseks

en: sec
et: sek

[ctx: setting 'show size']
en: Always
et: Alati

[ctx: setting 'show size']
en: Never
et: Mitte kunagi

[ctx: setting 'show size']
en: When Device has no Label
et: Kui seadmel pole pealdist

[ctx: singularOnly]
en: Do you really want to delete this item?
et: Kas tõesti kustutada see element?

[ctx: singularOnly]
en: Do you really want to move this item to the trash?
et: Kas tõesti visata see element prügikasti?

en: the first patch ever!
et: Kõigi aegade esimene paik!

en: unarj not found, but arj found, which will be used for unpacking
et: unarj'i ei leitud, aga leiti arj, mida kasutatakse lahtipakkimiseks

en: weeks
et: nädalal

en: years
et: aastal
