kmail - en to et translation catalogue (321 entries)

en: &Copy Here
et: &Kopeeri siia

en: &Move Here
et: &Liiguta siia

en: <b>%1</b> message (<b>%2</b> unread) | <b>%1</b> messages (<b>%2</b> unread)
et[0]: <b>%1</b> kiri (<b>%2</b> lugemata)
et[1]: <b>%1</b> kirja (<b>%2</b> lugemata)

en: <b>%1</b> message in subtree (<b>%2</b> unread) | <b>%1</b> messages in subtree (<b>%2</b> unread)
et[0]: <b>%1</b> kiri alampuus (<b>%2</b> lugemata)
et[1]: <b>%1</b> kirja alampuus (<b>%2</b> lugemata)

en: <b>%1</b> reply | <b>%1</b> replies
et[0]: <b>%1</b> vastus
et[1]: <b>%1</b> vastust

en: <b>%1</b> thread | <b>%1</b> threads
et[0]: <b>%1</b> lõim
et[1]: <b>%1</b> lõime

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
et: Sulge kõik teised kaardid

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
et: Sulge kaart

[ctx: @action:inmenu Font setting]
en: Bold
et: Rasvane kiri

[ctx: @action:inmenu Font setting]
en: Italic
et: Kaldkiri

[ctx: @action:inmenu Foreground color setting]
en: Custom...
et: Kohandatud...

[ctx: @action:inmenu Foreground color setting]
en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: @action:inmenu Group header background color setting]
en: Automatic
et: Automaatne

[ctx: @action:inmenu Group header background color setting]
en: Custom...
et: Kohandatud...

[ctx: @action:inmenu Group header background color setting]
en: None
et: Puudub

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Action Item
et: Ülesanne

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Forwarded
et: Edastatud

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Ham
et: Väärtpost

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Has Attachment
et: Manusega

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Has Invitation
et: Kutsega

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Ignored
et: Eiratav

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Important
et: Tähtis

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Replied
et: Vastatud

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Spam
et: Rämpspost

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Unread
et: Lugemata

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Watched
et: Jälgitav

[ctx: @action:inmenu soften the text color]
en: Soften
et: Pehmenda

[ctx: @info:status Finished view fill]
en: Ready
et: Valmis

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear the quick search field when changing folders
et: Kiirotsinguvälja puhastamine kausta vahetamisel

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the current tab
et: Sulge aktiivne kaart

[ctx: @info:tooltip]
en: Open a new tab
et: Ava uus kaart

[ctx: @info:tooltip]
en: Prevent the quick search field from being cleared when changing folders
et: Kiirotsinguvälja ei puhastata kausta vahetamisel

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Messages received Yesterday']
en: Messages received %1
et: Kirjad, mis on saadud %1

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Messages received on 2008-12-21']
en: Messages received on %1
et: Kirjad, mis on saabunud %1

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Messages sent Yesterday']
en: Messages sent %1
et: Kirjad, mis on saadetud %1

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Messages sent on 2008-12-21']
en: Messages sent on %1
et: Kirjad, mis on saadetud %1

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Threads started Yesterday']
en: Threads started %1
et: Lõimed algusega %1

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Threads started on 2008-12-21']
en: Threads started on %1
et: Lõimed algusega %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: Toggle this button if you want to keep your quick search locked when moving to other folders or when narrowing the search by message status.
et: Märkimisel saab kiirotsingu hoida lukus, kui liigutakse teise kausta või kitsendatakse otsingut kirja staatusega.

[ctx: @label:textbox Description of the option]
en: Description:
et: Kirjeldus:

[ctx: @label:textbox Name of the option]
en: Name:
et: Nimi:

[ctx: @label:textbox Property name]
en: Name:
et: Nimi:

[ctx: @title:column Subject of messages]
en: Subject
et: Teema

[ctx: @title:tab Advanced settings tab for aggregation mode]
en: Advanced
et: Muu

[ctx: @title:tab Advanced theme settings]
en: Advanced
et: Muu

[ctx: @title:tab Empty messagelist]
en: Empty
et: Tühi

[ctx: @title:tab General options of a view mode]
en: General
et: Üldine

[ctx: @title:window]
en: Customize Message Aggregation Modes
et: Kirjade koondamisviisi seadistamine

[ctx: @title:window]
en: Customize Themes
et: Teemade seadistamine

[ctx: @title:window]
en: Delete Theme
et: Teema kustutamine

en: A simple, backward compatible, single row theme
et: Lihtne, tagasiühilduv, üherealine teema

en: A smart multiline and multi item theme
et: Uhke mitmerealine ja mitmeelemendiline teema

en: A smart multiline and multi item theme with a clickable status column
et: Uhke mitmerealine ja mitmeelemendiline teema klõpsatava olekuveeruga

en: Action Item
et: Toimingu element

en: Action Item Icon
et: Toimingu elemendi ikoon

en: Activate Next Tab
et: Aktiveeri järgmine kaart

en: Activate Previous Tab
et: Aktiveeri eelmine kaart

en: Activate Tab %1
et: Aktiveeri kaart %1

en: Activity by Date, Flat
et: Kuupäevade järgi lõimedeta

en: Activity by Date, Threaded
et: Kuupäevade järgi lõimedega

en: Add Column...
et: Lisa veerg...

en: Add New Column
et: Uue veeru lisamine

en: Adjust Column Sizes
et: Muuda veergude suurusi

en: Aggregation
et: Koondamisviis

en: All Files (*)
et: Kõik failid (*)

en: Always Expand Groups
et: Rühmad avatakse alati

en: Always Expand Threads
et: Lõimed avatakse alati

en: Always Show
et: Alati näidatakse

en: Appearance
et: Välimus

en: Attachment Icon
et: Manuse ikoon

[ctx: Attachment indication]
en: Attachment
et: Manus

en: Background Color
et: Taustavärv

en: Background Style
et: Taustastiil

en: Batch Job (No Interactivity)
et: Hulgitöö (interaktiivsus puudub)

en: Body
et: Põhitekst

en: By Action Item Status
et: Toimingu elemendi oleku järgi

en: By Attachment Status
et: Manuse oleku järgi

en: By Date/Time
et: Kuupäeva/kellaaja järgi

en: By Date/Time of Most Recent in Subtree
et: Alampuu uusima kuupäeva/kellaaja järgi

en: By Exact Date (of Thread Leaders)
et: Lõimejuhi täpse kuupäeva järgi

en: By Important Status
et: Tähtsuse järgi

en: By Receiver
et: Saaja järgi

en: By Sender
et: Saatja järgi

en: By Size
et: Suuruse järgi

en: By Smart Date Ranges (of Thread Leaders)
et: Lõimejuhi nutikate kuupäevavahemike järgi

en: By Smart Sender/Receiver
et: Nutikalt saatja/saaja järgi

en: By Subject
et: Teema järgi

en: By Unread Status
et: Lugemata oleku järgi

en: C&ancel
et: Ka&tkesta

en: Check this if this column label should be updated depending on the folder "inbound"/"outbound" type.
et: Märkimisel uuendatakse veerupealdist vastavalt kausta "sisenevale" või "väljuvale" tüübile.

en: Check this if this column should be visible when the theme is selected.
et: Märkimisel on see veerg teema valimise korral nähtav.

en: Clear Filter
et: Puhasta filter

en: Clear History
et: Puhasta ajalugu

en: Clone Aggregation
et: Klooni koondamisviis

en: Clone Theme
et: Klooni teema

en: Close Tab
et: Sulge kaart

en: Close tab
et: Sulge kaart

en: Collapse All Groups
et: Sulge kõik rühmad

en: Collapse Group
et: Keri rühm kokku

en: Column Properties
et: Veeru omadused

en: Column Properties...
et: Veeru omadused...

en: Combined New/Unread/Read/Replied/Forwarded Icon
et: Ühendatud uus/lugemata/loetud/vastatud/edastatud ikoon

en: Configure...
et: Seadista...

en: Contains "Sender or Receiver" field
et: Sisaldab "Saatja või saaja" välja

en: Content Items
et: Sisuelemendid

en: Create New Tab
et: Loo uus kaart

en: Current Activity, Flat
et: Ajaline lõimedeta

en: Current Activity, Threaded
et: Ajaline lõimedega

en: Date
et: Kuupäev

[ctx: Date of a message]
en: Date
et: Kuupäev

[ctx: Default theme name]
en: Classic
et: Klassikaline

en: Delete Aggregation
et: Kustuta koondamisviis

en: Delete Column
et: Kustuta veerg

en: Delete Theme
et: Kustuta teema

[ctx: Description for an Unknown Type]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: Description of Type Date]
en: Date
et: Kuupäev

[ctx: Description of Type Receiver]
en: Receiver
et: Saaja

[ctx: Description of Type Sender]
en: Sender
et: Saatja

[ctx: Description of Type Size]
en: Size
et: Suurus

[ctx: Description of Type Subject]
en: Subject
et: Teema

en: Display Tooltips
et: Kohtspikrite näitamine

en: Display tooltips for messages and group headers
et: Kirjade ja rühma päiste kohtspikrite näitamine

en: Do not show again
et: Rohkem ei näidata

en: Do you want to delete "%1"?
et: Kas tõesti kustutada "%1"?

en: Do you want to delete selected themes?
et: Kas tõesti kustutada valitud teemad?

en: Enable this option to display tooltips when hovering over an item in the message list.
et: Sisselülitamisel näidatakse kohtspikreid, kui viia hiirekursor kirjade nimekirjas mõne elemendi kohale.

en: Encryption
et: Krüptimine

en: Encryption State Icon
et: Krüptooleku ikoon

en: Expand All Groups
et: Ava kõik rühmad

en: Expand Group
et: Keri rühm lahti

en: Expand Recent Groups
et: Avatakse viimased rühmad

en: Expand Threads With Unread Messages
et: Avatakse lugemata kirjadega lõimed

en: Expand Threads With Unread or Important Messages
et: Avatakse lugemata või tähtsate kirjadega lõimed

en: Export Aggregation
et: Koondamisviisi eksport

en: Export Aggregation...
et: Ekspordi koondamisviis...

en: Export Theme
et: Teema eksport

en: Export Theme...
et: Ekspordi teema...

en: Favor Interactivity
et: Interaktiivsuse eelistamine

en: Favor Speed
et: Kiiruse eelistamine

en: Fill view strategy:
et: Vaate täitmise strateegia:

en: Filter Mails by Status
et: Kirjade filtreerimine oleku järgi

en: Five Weeks Ago
et: Viie nädala eest

en: Flat Date View
et: Ühtlane kuupäevavaade

en: Folder
et: Kaust

en: Folder Always Uses This Sort Order
et: Kaust kasutab alati seda sortimiskorda

en: Foreground Color
et: Esiplaani värv

en: Four Weeks Ago
et: Üleüleüle-eelmine nädal

en: From
et: Saatja

en: Full Message
et: Kogu kiri

en: Gradient Joined Rectangle
et: Üleminekuga ühendatud ristkülik

en: Gradient Rectangles
et: Üleminekuga ristkülikud

en: Group Header
et: Rühmapäis

en: Group Header Expand/Collapse Icon
et: Rühma päise avamise/kokkukerimise ikoon

en: Group Header Label
et: Rühma päise pealdis

en: Group Sort Direction
et: Rühma sortimise suund

en: Group Sort Order
et: Rühma sortimiskord

en: Group expand policy:
et: Rühmade avamise reegel:

en: Grouped 1 Thread of %2 | Grouped %1 Threads of %2
et[0]: Rühmitati 1 lõim %2 lõimest
et[1]: Rühmitati %1 lõime %2 lõimest

en: Grouping:
et: Rühmitamine:

en: Groups && Threading
et: Rühmad ja lõimed

en: Header click sorts messages:
et: Klõps pealdisele sordib kirjad

en: Header:
et: Päis:

[ctx: Hide a mark if the mail does not have the attribute, e.g. Important mark on a non important mail]
en: Hide
et: Peidetakse

en: Horizontal Spacer
et: Püstine eraldaja

en: Icon size:
et: Ikooni suurus:

en: Import Aggregation
et: Koondamisviisi import

en: Import Aggregation...
et: Impordi koondamisviis...

en: Import Theme
et: Teema import

en: Import Theme...
et: Impordi teema...

en: Important Icon
et: Tähtsa ikoon

[ctx: Indicates whether or not a header label is visible]
en: Visible
et: Nähtav

en: Invitation Icon
et: Kutse ikoon

[ctx: Item in list of Akonadi tags, to show all e-mails]
en: All
et: Kõik

[ctx: Keep a empty space in the list if the mail does not have the attribute, e.g. Important mark on a non important mail]
en: Keep Empty Space
et: Hoitakse alles tühi ruum

en: Last Week
et: Eelmine nädal

en: Least Recent on Top
et: Vanim ülal

en: Max Date
et: Maks. kuupäev

en: Message
et: Kiri

en: Message Group
et: Kirjade rühm

en: Message List
et: Kirjade nimekiri

en: Message Sort Direction
et: Kirjade sortimise suund

en: Message Sort Order
et: Kirjade sortimiskord

en: Message Tags
et: Kirja sildid

[ctx: Message importance indication]
en: Important
et: Tähtis

en: Messages received by %1
et: Kirjad, mille on saanud %1

en: Messages received from %1
et: Kirjad kontaktilt %1

en: Messages received within %1
et: Kirjad, mille saamisaeg on %1

en: Messages sent by %1
et: Kirjad. mille on saatnud %1

en: Messages sent to %1
et: Kirjad, mille saajaks on %1

en: Messages sent within %1
et: Kirjad, mille saatmisaeg on %1

en: Most Recent Date
et: Uusim kuupäev

en: Most Recent Message
et: Uusim kiri

en: Most Recent on Top
et: Uusim ülal

en: Move Column to Left
et: Liiguta veerg vasakule

en: Move Column to Right
et: Liiguta veerg paremale

en: Move Tab Left
et: Liiguta kaart vasakule

en: Move Tab Right
et: Liiguta kaart paremale

en: Never Expand Groups
et: Rühmi ei avata kunagi

en: Never Expand Threads
et: Lõimi ei avata kunagi

en: Never Show
et: Kunagi ei näidata

en: New Aggregation
et: Uus koondamisviis

en: New Column
et: Uus veerg

en: New Theme
et: Uus teema

en: New tab
et: Uus kaart

[ctx: No grouping of messages]
en: None
et: Puudub

en: No result found
et: Tulemusi ei leitud

[ctx: No threading of messages]
en: None
et: Puudub

en: None (Storage Order)
et: Puudub (salvesti kord)

en: Note
et: Märkus

en: Note Icon
et: Märkuse ikoon

en: Perfect Only
et: Ainult täpne

en: Perfect and by References
et: Täpne ja viidete järgi

en: Perfect, by References and by Subject
et: Täpne viidete ja teema järgi

en: Plain Joined Rectangle
et: Ühtlane ühendatud ristkülik

en: Plain Rectangles
et: Ühtlased ristkülikud

en: Preview
et: Eelvaatlus

en: Processed 1 Message of %2 | Processed %1 Messages of %2
et[0]: Töödeldi 1 kiri %2 kirjast
et[1]: Töödeldi %1 kirja %2 kirjast

en: Read/Unread
et: Loetud/lugemata

en: Receiver
et: Saaja

[ctx: Receiver of a message]
en: Receiver
et: Saaja

[ctx: Receiver of the email]
en: To
et: Saaja

en: Remove
et: Eemalda

en: Replied
et: Vastatud

en: Replied/Forwarded Icon
et: Vastatud/edastatud ikoon

en: Right click on the header to add or modify columns. Drag the content items and drop them on the columns in order to compose your theme. Right click on the items inside the view for more options.
et: Veeru lisamiseks või muutmiseks tee päisel paremklõps. Oma teema koostamiseks lohista sisuelemente veergudesse. Vaate sees saab elemendil paremklõpsuga avada rohkem valikuid.

en: Rounded Joined Rectangle
et: Ümarnurkadega ühendatud ristkülik

en: Rounded Rectangles
et: Ümarnurkadega ristkülikud

en: Sample Tag 1
et: Näidissilt 1

en: Sample Tag 2
et: Näidissilt 2

en: Sample Tag 3
et: Näidissilt 3

[ctx: Search for messages.]
en: Search
et: Otsing

en: Sender
et: Saatja

[ctx: Sender of a message]
en: Sender
et: Saatja

en: Sender/Receiver
et: Saatja/Saaja

en: Senders/Receivers, Flat
et: Saatjad/Saajad lõimedeta

en: Show Default Columns
et: Näita vaikimisi veerge

en: Show Quick Search Bar
et: Kiirotsinguriba näitamine

[ctx: Show the icon softened in the list if the mail does not have the attribute, e.g. Important mark on a non important mail]
en: Keep Softened Icon
et: Hoitakse alles pehmendatud ikoon

en: Signature
et: Allkiri

en: Signature State Icon
et: Allkirjaoleku ikoon

en: Size
et: Suurus

[ctx: Size of a message]
en: Size
et: Suurus

en: Smart
et: Uhke

en: Smart with Clickable Status
et: Uhke klõpsatava olekuga

en: Some of the search folders in this query are still being indexed or are excluded from indexing completely. The results below may be incomplete.
et: Mõningaid selle päringu otsingukaustu alles indekseeritakse või on need üldse indekseerimisest kõrvale jäetud. All näidatavad tulemused ei pruugi olla täielikud.

[ctx: Sort order for mail groups]
en: Ascending
et: Tõusev

[ctx: Sort order for mail groups]
en: Descending
et: Alanev

[ctx: Sort order for messages]
en: Ascending
et: Tõusev

[ctx: Sort order for messages]
en: Descending
et: Alanev

en: Sorting
et: Sortimine

en: Spam/Ham
et: Rämps/Väärtpost

en: Spam/Ham Icon
et: Rämps/Väärtposti ikoon

en: Standard Mailing List
et: Tavapärane postiloend

en: Status
et: Olek

[ctx: Status of an item]
en: Action Item
et: Toimingu element

[ctx: Status of an item]
en: Forwarded
et: Edastatud

[ctx: Status of an item]
en: Ham
et: Väärtpost

[ctx: Status of an item]
en: Has Attachment
et: Kaasatud failiga

[ctx: Status of an item]
en: Ignored
et: Eiratav

[ctx: Status of an item]
en: Important
et: Tähtis

[ctx: Status of an item]
en: Read
et: Loetud

[ctx: Status of an item]
en: Replied
et: Vastatud

[ctx: Status of an item]
en: Sent
et: Saadetud

[ctx: Status of an item]
en: Spam
et: Rämpspost

[ctx: Status of an item]
en: Unread
et: Lugemata

[ctx: Status of an item]
en: Watched
et: Jälgitav

en: Styled Joined Rectangles
et: Stiliseeritud ühendatud ristkülikud

en: Styled Rectangles
et: Stiliseeritud ristkülikud

en: Subject
et: Teema

en: Tag List
et: Siltide nimekiri

en: The label that will be displayed in the column header.
et: Pealdis, mida näidatakse veerupäises.

en: The sorting order that clicking on this column header will switch to.
et: Sortimiskord, mida kasutatakse sellele veerupäisele klõpsamisel.

en: The words less than 3 letters are ignored.
et: Alla kolmetähelisi sõnu eiratakse.

en: Theme
et: Teema

en: This is a plain and old list of messages sorted by date: no groups and no threading.
et: See on vana ühetaoline, kuupäevade järgi sorditud kirjade nimekirja vaade: rühmi pole, lõimi ei kasutata.

en: This is a plain and old mailing list view: no groups and heavy threading.
et: See on vana ühetaoline postiloendivaade: rühmi pole, kasutatakse lõimi.

en: This view groups the messages by senders or receivers (depending on the folder type). Messages are not threaded.
et: Selles vaates rühmitatakse kirjad saatjate või saajate järgi (vastavalt kausta tüübile). Kirju ei seata lõimedesse.

en: This view groups the messages in threads and then groups the threads by the starting user.
et: Selles vaates rühmitatakse kirjad lõimedesse ja seejärel rühmitatakse lõimed neid algatanud kasutajate järgi.

en: This view uses day-by-day groups. Messages are not threaded. So for example, in "Today" you will simply find all the messages arrived today.
et: Selles vaates kasutatakse kuupäevarühmi. Kirju ei seata lõimedesse. Nii näiteks leiab "Täna" alt lihtsalt kõik kirjad, mis on saabunud täna.

en: This view uses day-by-day groups. Messages are threaded. So for example, in "Today" you will find all the messages arrived today and all the threads that have been active today.
et: Selles vaates kasutatakse kuupäevarühmi. Kirjad seatakse lõimedesse. Nii näiteks leiab "Täna" alt kõik kirjad, mis on saabunud täna, ja kõik lõimed, millesse on täna kirju tulnud.

en: This view uses smart date range groups. Messages are not threaded. So for example, in "Today" you will simply find all the messages arrived today.
et: Selles vaates kasutatakse nutikaid kuupäevarühmi. Kirju ei seata lõimedesse. Nii näiteks leiab "Täna" alt lihtsalt kõik kirjad, mis on saabunud täna.

en: This view uses smart date range groups. Messages are threaded. So for example, in "Today" you will find all the messages arrived today and all the threads that have been active today.
et: Selles vaates kasutatakse nutikaid kuupäevarühmi. Kirjad seatakse lõimedesse. Nii näiteks leiab "Täna" alt kõik kirjad, mis on saabunud täna, ja kõik lõimed, millesse on täna kirju tulnud.

en: Thread Starters
et: Lõime algatajad

en: Thread expand policy:
et: Lõimede avamise reegel:

en: Thread leader:
et: Lõimejuht:

en: Threaded 1 Message of %2 | Threaded %1 Messages of %2
et[0]: Seati lõimedesse 1 kiri %2 kirjast
et[1]: Seati lõimedesse %1 kirja %2 kirjast

en: Threading:
et: Lõimedesse seadmine:

en: Threads containing messages with dates within %1
et: Lõimed kirjadega, mille aeg on %1

en: Threads directed to %1
et: Lõimed, mille saajaks on %1

en: Threads started by %1
et: Lõimed, mille on algatanud %1

en: Threads started within %1
et: Lõimed, mille alguseks on %1

en: Threads with messages dated %1
et: Lõimed kirjadega kuupäevast %1

en: Threads with most recent message by %1
et: Lõimed, mille uusima kirja autor on %1

en: Threads with most recent message directed to %1
et: Lõimed, mille uusima kirja saajaks on %1

en: Three Weeks Ago
et: Üleüle-eelmine nädal

en: To
et: Saaja

en: Today
et: Täna

en: Topmost Message
et: Ülemine kiri

en: Two Weeks Ago
et: Üle-eelmine nädal

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
et: Teadmata

en: Unnamed Aggregation
et: Nimetu koondamisviis

en: Unnamed Column
et: Nimetu veerg

en: Unnamed Theme
et: Nimetu teema

en: Unread
et: Lugemata

en: Unread/Read Icon
et: Lugemata/loetud ikoon

en: Updated 1 Group of %2 | Updated %1 Groups of %2
et[0]: Uuendati 1 rühm %2 rühmast
et[1]: Uuendati %1 rühma %2 rühmast

en: Vertical Separation Line
et: Rõhtne eraldusjoon

en: Very long subject very long subject very long subject very long subject very long subject very long
et: Väga pikk teema väga pikk teema väga pikk teema väga pikk teema väga pikk teema väga pikk teema väga

en: Visible by default
et: Vaikimisi nähtav

en: Watched/Ignored
et: Jälgitav/Ignoreeritav

en: Watched/Ignored Icon
et: Jälgitava/eiratava ikoon

en: When Disabled
et: Keelamise korral

en: Yesterday
et: Eile

en: by Date/Time
et: Kuupäeva/kellaaja järgi

en: by Date/Time of Most Recent Message in Group
et: Rühma uusima kirja kuupäeva/kellaaja järgi

en: by Receiver
et: Saaja järgi

en: by Sender
et: Saatja järgi

en: by Sender/Receiver
et: Saatja/saaja järgi

[ctx: displayed as subject when the subject of a mail is empty]
en: No Subject
et: Teema puudub

[ctx: displayed when a mail has unknown sender, receiver or date]
en: Unknown
et: Teadmata

[ctx: suffix in a spinbox]
en:  pixel |  pixels
et[0]:  piksel
et[1]:  pikslit
