kmail - en to et translation catalogue (412 entries)

en: %1% probability of being spam with confidence %3%.
    
    Full report:
    Probability=%2
    Confidence=%4
et: %1% tõenäosuse ja %3 kindlusega rämpspost.
    
    Täielik aruanne:
    Tõenäosus=%2
    Kindlus=%4

en: %1% probability of being spam.
    
    Full report:
    Probability=%2
et: %1% tõenäosusega rämpspost.
    
    Täielik aruanne:
    Tõenäosus=%2

en: %1.
    
    Full report:
    %2
et: %1.
    
    Täielik aruanne:
    %2

en: %1: None
et: %1: puudub

en: %1: Valid
et: %1: kehtib

en: %1: Valid (Signed by %2)
et: %1: kehtib (allkirjastanud %2)

en: &Automatic invitation sending
et: Kutse &automaatne saatmine

en: &Copy Email Address
et: &Kopeeri e-posti aadress

en: &Find in Message...
et: &Otsi kirjast...

en: &Import
et: &Impordi

en: &Mangle From:/To: headers in replies to invitations
et: Päiseväljade Kellelt:/Kellele: &muutmine kutsetele vastates

en: &Minimum font size:
et: M&inimaalne fondisuurus:

en: &Next Card
et: &Järgmine kaart

en: &Open With '%1'
et: &Ava rakendusega '%1'

en: &Open in Address Book
et: &Ava aadressiraamatus

en: &Previous Card
et: &Eelmine kaart

en: &Reset Display Format
et: Lä&htesta näitamisviis

en: &Save Display Format
et: &Salvesta näitamisviis

en: &Set Encoding
et: Säti kod&eering

en: &View Source
et: Vaa&ta lähteteksti

[ctx: 'Calendar Message' with html linebreaks between each letter.]
en: <qt><br />C<br />a<br />l<br />e<br />n<br />d<br />a<br />r<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e<br /></qt>
et: <qt><br />K<br />a<br />l<br />l<br />e<br />n<br />d<br />r<br />i<br /> <br />k<br />i<br />r<br />i<br /></qt>

[ctx: 'HTML Message' with html linebreaks between each letter and in bold text.]
en: <qt><b><br />H<br />T<br />M<br />L<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e</b></qt>
et: <qt><b><br />H<br />T<br />M<br />L<br /> <br />k<br />i<br />r<br />i</b></qt>

[ctx: 'No HTML Message' with html linebreaks between each letter.]
en: <qt><br />N<br />o<br /> <br />H<br />T<br />M<br />L<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e</qt>
et: <qt><br />P<br />o<br />l<br />e<br /> <br />H<br />T<br />M<br />L<br /> <br />k<br />i<br />r<br />i</qt>

[ctx: 'Plain Message' with html linebreaks between each letter.]
en: <qt><br />P<br />l<br />a<br />i<br />n<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e<br /></qt>
et: <qt><b><br />L<br />i<br />h<br />t<br />t<br />e<br />k<br />s<br />t<br />i<br />s<br /> <br />k<br />i<br />r<br />i</b></qt>

[ctx: 1 = file name, 2 = error string]
en: <qt>Could not write to the file<br /><filename>%1</filename><br /><br />%2</qt>
et: <qt>Faili<br /><filename>%1</filename><br />kirjutamine nurjus<br /><br />%2</qt>

en: 1 certificate was unchanged. | %1 certificates were unchanged.
et[0]: 1 sertifikaat jäi muutmata.
et[1]: %1 sertifikaati jäi muutmata.

en: 1 new certificate was imported. | %1 new certificates were imported.
et[0]: 1 uus sertifikaat imporditud.
et[1]: %1 uut sertifikaati imporditud.

en: 1 new secret key was imported. | %1 new secret keys were imported.
et[0]: 1 uus salajane võti imporditud.
et[1]: %1 uut salajast võtit imporditud.

en: 1 secret key was unchanged. | %1 secret keys were unchanged.
et[0]: 1 salajane võti jäi muutmata.
et[1]: %1 salajast võtit jäi muutmata.

en: <b>Note:</b> This HTML message may contain external references to images etc. For security/privacy reasons external references are not loaded. If you trust the sender of this message then you can load the external references for this message <a href='kmail:loadExternal'>by clicking here</a>.
et: <b>Märkus:</b> See HTML-kiri võib sisaldada väliseid viiteid piltidele jms. Turva- ja privaatsuskaalutlustel väliseid viiteid ei laadita. Kui sa usaldad selle kirja saatjat, võid laadida kirja välised viited <a href='kmail:loadExternal'>siia klõpsates</a>.

en: <b>Note:</b> This is an HTML message. For security reasons, only the raw HTML code is shown. If you trust the sender of this message then you can activate formatted HTML display for this message <a href='kmail:showHTML'>by clicking here</a>.
et: <b>Märkus:</b> See on HTML-kiri. Turvakaalutlustel näidatakse ainult puhast HTML-koodi. Kui sa usaldad selle kirja saatjat, võid aktiveerida vormindatud HTML-vaate, klõpsates <a href='kmail:showHTML'>siia</a>.

en: <qt>Invitations are normally sent as attachments to a mail. This switch changes the invitation mails to be sent in the text of the mail instead; this is necessary to send invitations and replies to Microsoft Outlook.<br />But, when you do this, you no longer get descriptive text that mail programs can read; so, to people who have email programs that do not understand the invitations, the resulting messages look very odd.<br />People that have email programs that do understand invitations will still be able to work with this.</qt>
et: <qt>Kutsed saadetakse tavaliselt kirjale lisatud failina. Siinne võimalus lubab kutsed saata kirja enda tekstis. See on vajalik kutsete ja nende vastuse saatmiseks Microsoft Outlooki süsteemi.<br />Kui sa selle aga valid, ei saa sa enam kirjeldusteksti, mida e-posti programmid suudaksid lugeda. See tähendab, et neile, kes kasutavad e-posti programme, mis ei suuda kutseid lugeda, paistab kiri päris veider.<br />Need, kelle e-posti programmid suudavad kutseid lugeda, võivad siiski ka sellise kirjaga üht-teist peale hakata.</qt>

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other...
et: &Muu...

[ctx: @info]
en: Do you really want to execute <filename>%1</filename>?
et: Kas tõesti käivitada <filename>%1</filename>?

[ctx: @info]
en: Open attachment <filename>%1</filename>?<nl/>Note that opening an attachment may compromise your system's security.
et: Kas avada manus <filename>%1</filename>?<nl/>Ära unusta, et manuse avamine võib ohustada sinu süsteemi turvalisust.

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
et: &Ava rakendusega

[ctx: @title:menu]
en: &Open With...
et: &Ava rakendusega...

[ctx: @title:window]
en: Add Rule
et: Reegli lisamine

[ctx: @title:window]
en: Configure Rule
et: Reegli seadistamine

[ctx: @title:window]
en: Details
et: Üksikasjad

[ctx: @title:window]
en: Message as Plain Text
et: Kiri tavalise tekstina

[ctx: @title:window]
en: Modify Rule
et: Reegli muutmine

[ctx: @title:window]
en: Open Attachment?
et: Kas avada kaasatud fail?

[ctx: @title:window]
en: Print Document
et: Dokumendi trükkimine

[ctx: @title:window]
en: View Attachment: %1
et: Kaasatud faili näitamine: %1

[ctx: @title:window]
en: vCard Viewer
et: vCardi näitaja

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
et: Fail nimega "%1" on juba olemas. Kas kirjutada see üle?

en: A policy was not met.
et: Reeglit ei leitud.

en: A system error occurred.
et: Tekkis süsteemi viga.

en: AUID is not in a subdomain of SDID
et: AUID ei ole SDID alamdomeen

en: AUID must be in the same domain as SDID (s-flag set in key record).
et: AUID peab olema samas domeenis nagu SDID (s-flag määratud võtmekirjes).

en: Activate Access Key
et: Hõlbustusklahvi sisselülitamine

en: Active
et: Aktiivne

en: Add Rule...
et: Lisa reegel ...

en: Add email to whitelist
et: Lisa kiri valgesse nimekirja

en: Add...
et: Lisa...

en: Address copied to clipboard.
et: Aadress kopeeritud lõikepuhvrisse.

en: Allow messages to load external references from the Internet
et: Võrgust väliste viidete laadimine

en: Always decrypt messages when viewing or ask before decrypting
et: Kirjad krüptitakse kuvamisel alati lahti või küsitakse enne lahtikrüptimist

en: Always show encryption/signature details
et: Alati näidatakse krüptimise ja allkirjastamise üksikasju

en: Always show encryption/signature details when we print message
et: Kirja trükkimisel näidatakse alati krüptimise ja allkirjastamise üksikasju

en: Attachment: %1
et: Kaasatud fail: %1

en: Attachments:
et: Kaasatud failid:

en: Auto
et: Automaatne

en: Automatic collapse &level:
et: Automaatse kokkuke&rimise tase:

en: Automatic collapse level:
et: Automaatse kokkukerimise tase:

en: Automatic invitation sending
et: Kutse automaatne saatmine

en: Available CRL is too old.
et: Saadaolev CRL on liiga vana.

en: BCC:
et: Pimekoopia:

en: Bad signature
et: Halb allkiri

en: Bad signature.
et: Halb allkiri.

en: Body Hash was corrupted.
et: Põhiteksti räsi on rikutud.

en: CRL not available.
et: CRL ei ole kättesaadav.

en: Can be signed
et: Võib olla allkirjastatud

en: Certificate import details:
et: Sertifikaadi importimise üksikasjad:

[ctx: Certificate import failed.]
en: Failed: %1 (%2)
et: Nurjumine: %1 (%2)

en: Certificate import status:
et: Sertifikaadi importimise olek:

en: Check Phishing URL
et: Õngitsemise URL-i kontroll

en: Check if url can be a phishing
et: Märgi, kui URL võib olla seotud õngitsemisega

en: Choose display style of attachments
et: Vali kaasatud failide esitamise stiil

en: Choose display style of message headers
et: Vali kirjapäiste esitamise stiil

en: Click to toggle between HTML, plain text and calendar.
et: Klõpsa liht-, HTML- ja kalendrivaate lülitamiseks

en: Close message window after replying or forwarding
et: Sõnumiakna sulgemine pärast vastamist või edastamist

en: Collapse quoted text.
et: Kogu tsiteeritava teksti kokkukerimine.

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy Email Address
et: Kopeeri e-posti aadress

en: Copy Image Location
et: Kopeeri pildi asukoht

en: Copy Key
et: Kopeeri võti

en: Copy Link Address
et: Kopeeri viida aadress

en: Copy Text
et: Kopeeri tekst

en: Could not decrypt the data.
et: Andmete lahtikrüptimine nurjus.

en: Could not start certificate manager. Please check your installation.
et: Sertifikaadihalduri käivitamine nurjus. Palun kontrolli paigaldust.

en: DKIM Key
et: DKIM võti

en: DKIM: Not signed
et: DKIM: allkirjastamata

en: DKIM: Should Be Signed by %1
et: DKIM: %1 peaks olema selle allkirjastanud

en: DKIM: invalid
et: DKIM: vigane

en: DKIM: valid (signed by %1)
et: DKIM: kehtib (allkirjastanud %1)

en: Date:
et: Kuupäev:

en: Date:
et: Kuupäev:

en: Decrypt Message
et: Krüpti kiri lahti

en: Decrypt message.
et: Kirja lahtikrüptimine.

en: Delete All
et: Kustuta kõik

en: Delete Attachment
et: Kustuta kaasatud fail

en: Delete Rule
et: Reegli kustutamine

en: Delete Rules
et: Kustuta reeglid

en: Delete invitation emails after the reply to them has been sent
et: Kutsekirjad kustutatakse pärast vastuse saatmist

en: Deleting an attachment from an encrypted or old-style mailman message is not supported.
et: Manuse kustutamine krüptitud või vanamoodsest mailmani kirjast ei ole toetatud.

en: Deleting an attachment might invalidate any digital signature on this message.
et: Kaasatud faili kustutamine võib tühistada selle kirja digiallkirja.

en: Description
et: Kirjeldus

en: Details:
et: Üksikasjad:

en: Different results for signatures
et: Erinevad tulemused allkirjade puhul

en: Disable Emoticon
et: Keela emotikonid

en: Disable scam detection for all messages
et: Keela petukirjade tuvastamine kõigi kirjade puhul

en: Do Not Keep
et: Ära säilita

en: Do not ask again
et: Rohkem ei küsita

en: Do not send MDNs in response to encrypted messages
et: Vastuvõtu kinnitusi ei saadeta krüptitud kirjadele

en: Do not show attachments in the message viewer
et: Ei näita kaasatud faile

en: Do you want to delete all the rules?
et: Kas kustutada kõik reeglid?

en: Do you want to delete this rule?
et: Kas kustutada see reegel?

en: Domain
et: Domeen

en: Domain:
et: Domeen:

en: Duplicate Rule
et: Klooni reegel

en: Edit with:
et: Muutmine rakendusega:

en: Enable access key
et: Hõlbustusklahvi lubamine

en: Enable this option to show different levels of quoted text. Disable to hide the levels of quoted text.
et: Sisselülitamisel näidatakse tsiteeritava teksti erinevaid tasemeid. Märkimata jätmisel tsiteeritava teksti tasemed peidetakse.

en: Enable this option to show quoted text with a smaller font.
et: Sisselülitamisel näidatakse tsiteeritavat teksti väiksema fondiga.

en: Enabled
et: Lubatud

en: Encapsulated Message
et: Kiri kirja sees

en: Encapsulated Message (Subject: %1)
et: Kiri kirja sees (teema: %1)

en: Encapsulated message
et: Kiri kirja sees

en: Encrypted message
et: Krüptitud kiri

en: Encrypted message (decryption not possible)
et: Krüptitud kiri (lahtikrüptimine pole võimalik)

en: End of encapsulated message
et: Kiri kirjas lõpp

en: End of encrypted message
et: Krüptitud kirja lõpp

en: End of signed message
et: Allkirjastatud kirja lõpp

en: Error evaluating spam score
et: Viga rämpsposti tulemuse hindamisel

en: Error loading message
et: Tõrge kirja laadimisel

en: Error saving attachment
et: Viga kaasatud faili salvestamisel

en: Error saving message
et: Tõrge kirja salvestamisel

en: Error verifying the signature
et: Viga allkirja õigsuse kontrollimisel

en: Error: Signature not verified
et: Viga: allkirja õigsust pole võimalik kontrollida

en: Exchange-compatible invitation &naming
et: Excha&nge'iga ühilduvad kutsed

en: Exchange-compatible invitation naming
et: Exchange'iga ühilduvad kutsed

en: Execute
et: Käivita

en: Expand all quoted text.
et: Kogu tsiteeritava teksti avamine.

en: Export Rules
et: Reegli eksport

en: Export...
et: Ekspordi...

en: File %1 could not be created.
et: Faili %1 loomine nurjus.

en: File %1 could not be loaded.
et: Faili %1 laadimine nurjus.

en: Found no attachments to save.
et: Ei leitud ühtki kaasatud faili, mida salvestada.

en: From
et: Saatja

en: From:
et: Saatja:

en: From:
et: Kellelt:

en: Good signature
et: Hea allkiri

en: Good signature.
et: Hea allkiri.

en: Grantlee theme "%1" is not valid.
et: Grantlee teema "%1" ei ole kõlblik.

en: Groupware Compatibility && Legacy Options
et: Grupitöö ühilduvusvalikud

en: HTML code for displaying the message to the user
et: HTML-kood kirja kuvamiseks kasutajale

en: Hash Algorithm is unsupported.
et: Räsi algoritm ei ole toetatud.

en: Hash Algorithm unsafe (sha1)
et: Räsi algoritm ei ole turvaline (sha1)

en: Hide Details
et: Peida üksikasjad

en: Hide encryption details.
et: Krüptimise üksikasjade peitmine.

en: Hide signature details.
et: Allkirja üksikasjade peitmine.

en: How attachments are shown
et: Kuidas näidatakse manuseid

en: How much of headers should be displayed
et: Kui palju päiseid näidata

en: I confirm it's not a scam
et: Ma kinnitan, et see ei ole petukiri

en: Ignore if not signed
et: Eiramine, kui on allkirjastamata

en: Import Rules
et: Reegli import

en: Import...
et: Impordi...

en: Impossible to download key.
et: Võtit ei ole võimalik alla laadida.

en: Impossible to expand '%1'.
et: '%1' laiendamine ei ole võimalik.

en: Impossible to verify signature.
et: Allkirja õigsust ei ole võimalik kontrollida.

en: Invalid body canonicalization.
et: Vigane põhiteksti kanoniseerimine.

en: Invalid header canonicalization.
et: Vigane päise kanoniseerimine.

en: Invalid query method.
et: Vigane päringumeetod.

en: Invalid signature.
et: Vigane allkiri.

en: KMail Error
et: KMaili viga

en: KMail Question
et: KMaili küsimus

en: KMail can analyze messages for suspected email scams by looking for common techniques used to deceive you
et: KMail võib analüüsida kirju võimalike petukirjade leidmiseks, otsides levinuimad viise, millega kirjasaajaid üritatakse tüssata.

en: KMail is unable to detect when the chosen editor is closed. To avoid data loss, editing the attachment will be aborted.
et: KMail ei suuda tuvastada, millal valitud redaktor suletakse. Andmekao vältimiseks loobutakse kaasatud faili muutmisest.

en: Keep Encryption
et: Säilita krüpteering

en: Keep Signature
et: Säilita allkiri

en: Key Changed
et: Võti on muutunud

en: List of emails in scam white list
et: Valges nimekirjas olevate kirjade loend

en: List-ID
et: Loendi ID

en: List-Id:
et: Loendi ID:

en: Load external references
et: Laadi välised viited

en: Load external references from the Internet for this message.
et: Sellele kirjale internetist väliste viidete laadimine.

en: Loading message...
et: Kirja laadimine...

en: Lookup the contact in KAddressbook
et: Otsi kontakti KDE aadressiraamatus

[ctx: Mail message as shown, in HTML format]
en: HTML Source
et: HTML-kood

en: Make account online.
et: Konto viiakse võrku.

en: Malware
et: Kahjurvara

en: Mangle From:/To: headers in replies to replies
et: Päiseväljade Kellelt:/Kellele: muutmine kutsetele vastates

en: Message Structure Viewer
et: Kirja struktuuri näitaja

en: Message contains form element. This is often the case in scam emails.
et: Kiri sisaldab vormielementi. Seda võtet kasutatakse sageli petukirjades.

en: Message loading failed: %1.
et: Kirja laadimine nurjus: %1.

en: Message not found.
et: Kirja ei leitud.

en: Message was signed by %1.
et: Kirja on allkirjastanud %1.

en: Message was signed by %2 (Key ID: %1).
et: Kirja on allkirjastanud %2 (võtme ID: %1).

en: Message was signed by %2 with key %1.
et: Kirja on allkirjastanud %2 võtmega %1.

en: Message was signed by %3 on %1 with key %2
et: Kirja on allkirjastanud %3 %1 võtmega %2.

en: Message was signed on %1 with key %2.
et: Kiri on allkirjastatud %1 võtmega %2.

en: Message was signed on %1 with unknown key %2.
et: Kiri on allkirjastatud %1 tundmatu võtmega %2.

en: Message was signed with key %1.
et: Kiri on allkirjastatud võtmega %1.

en: Message was signed with unknown key %1.
et: Kiri on allkirjastatud tundmatu võtmega %1.

en: Message was signed with unknown key.
et: Kiri on allkirjastatud tundmatu võtmega.

en: Microsoft Outlook has a number of shortcomings in its implementation of the iCalendar standard; this option works around one of them. If you have problems with Outlook users not being able to get your invitations, try setting this option.
et: Microsoft Outlook ei tule eriti hästi toime iCalendari standardiga. Selle võimalusega saab osadest hädadest üle. Kui sul on probleeme Outlooki kasutajatega, kes ei suuda sinu kutseid kätte saada, võiksid proovida selle sisse lülitada.

en: Microsoft Outlook has a number of shortcomings in its implementation of the iCalendar standard; this option works around one of them. If you have problems with Outlook users not being able to get your replies, try setting this option.
et: Microsoft Outlook ei tule eriti hästi toime iCalendari standardiga. Selle võimalusega saab osadest hädadest üle. Kui sul on probleeme Outlooki kasutajatega, kes ei suuda sinu vastuseid kätte saada, võiksid proovida selle sisse lülitada.

en: Microsoft Outlook, when used in combination with a Microsoft Exchange server,
    has a problem understanding standards-compliant groupware email.
    Turn this option on to send groupware invitations in a way that Microsoft Exchange understands.
et: Microsoft Outlookil, kui seda kasutatakse koos Microsoft Exchange'i serveriga,
    on raskusi standarditele vastavate grupitöö kirjade mõistmisega.
    Selle valiku sisselülitamisel saadetakse grupitöö kutsed sellisena,
    et neid mõistab ka Microsoft Exchange.

en: Microsoft Outlook, when used in combination with a Microsoft Exchange server, has a problem understanding standards-compliant groupware email. Turn this option on to send groupware invitations in a way that Microsoft Exchange understands.
et: Microsoft Outlookil, kui seda kasutatakse koos Microsoft Exchange'i serveriga, on raskusi standarditele vastavate grupitöö kirjade mõistmisega. Selle valiku sisselülitamisel saadetakse grupitöö kutsed sellisena, et neid mõistab ka Microsoft Exchange.

en: Missing header From.
et: Saatja päis puudub.

en: Missing signature.
et: Allkiri puudub.

en: Modify...
et: Muuda...

en: Move to Trash
et: Liiguta prügikasti

en: Must be signed
et: Peab olema allkirjastatud

en: Next Message
et: Järgmine kiri

en: No Spam agent
et: Rämpsposti agent puudub

en: No Subject
et: Teema puudub

en: No mail address is stored in the %1 used for signing, so we cannot compare it to the sender's address %2.
et: Ükski e-posti aadress pole salvestatud failis %1, mida kasutati allkirjastamiseks, mistõttu seda ei saa võrrelda saatja aadressiga %2.

en: No network connection detected, we cannot expand url.
et: Võrguühendust ei tuvastatud, URL-i ei saa laiendada

en: No public key to verify the signature
et: Allkirja õigsuse kontrollimiseks vajalik avalik võti puudub

en: No rules found
et: Ühtegi reeglit ei leitud

en: No rules imported.
et: Ühtegi reeglit ei imporditud.

en: No secret key found to decrypt the message. The message is encrypted for the following keys:
et: Kirja lahtikrüptimiseks ei leitud salajast võtit. See on krüptitud järgmistele võtmetele:

en: No signature found
et: Ühtegi allkirja ei leitud

en: No status information available.
et: Olekuinfo pole kättesaadav.

en: Not Signed
et: Allkirjastamata

en: Not enough information to check signature validity.
et: Allkirja kontrollimiseks napib infot.

en: Not enough information to check signature. %1
et: Allkirja kontrollimiseks napib infot. %1

en: O&verride character encoding:
et: Tü&histav kodeering:

en: One key has been revoked.
et: Üks võti on tühistatud.

en: One key has expired.
et: Üks võti on aegunud.

en: Only print selected text in viewer
et: Ainult valitud teksti näitamine

en: Open &With...
et: A&va rakendusega ...

en: Open &with %1
et: Ava &rakendusega %1

en: Open Documentation
et: Ava dokumentatsioon

en: Open URL
et: Ava URL

en: Open With...
et: Ava rakendusega...

en: Open folder where PDF file was saved
et: Kataloogi avamine, kuhu PDF-fail on salvestatud

en: Open folder where attachment was saved | Open folder where attachments were saved
et[0]: Kataloogi avamine, kuhu manus on salvestatud
et[1]: Kataloogi avamine, kuhu manused on salvestatud

en: Opening URL...
et: URLi avamine...

en: Options
et: Valikud

en: Overwrite File?
et: Kas kirjutada fail üle?

en: Please wait while the message is being decrypted...
et: Palun oota, kuni kirja krüptitakse...

en: Please wait while the signature is being verified...
et: Palun oota, kuni allkirja kontrollitakse...

en: Prefer HTML to plain text
et: HTML-i eelistamine tavalisele tekstile

en: Previous Message
et: Eelmine kiri

en: Print background color and images
et: Taustavärvi ja -piltide trükkimine

en: Print only selected text
et: Ainult valitud teksti näitamine

en: Printing mode
et: Trükkimisrežiim

en: Priority
et: Tähtsus

en: Priority:
et: Tähtsus:

en: Problem during converting public key
et: Probleem avaliku võtme teisendamisel

en: Properties
et: Omadused

en: Public Key too small
et: Avalik võti on liiga väike

en: Public key is too small.
et: Avalik võti on liiga väike.

en: Raw, unmodified mail as it is stored on the filesystem or on the server
et: Muutmata toorkiri, nagu see on salvestatud failisüsteemis või serveris

en: Reason:
et: Põhjus:

en: Reason: %1
et: Põhjus: %1

en: Recheck DKIM Signature
et: Kontrolli DKIM allkirja uuesti

en: Reduce font size for &quoted text
et: Tsiteeritava teksti &fondi suuruse vähendamine

en: Reduce font size for quoted text
et: Tsiteeritava teksti fondi suuruse vähendamine

en: Remove Rule
et: Eemalda reegel

en: Reply To All
et: Vasta kõigile

en: Reply To Author
et: Vasta autorile...

en: Reply To:
et: Vastamise aadress:

en: Reply to:
et: Vastus:

en: Respect &expand/collapse quote marks settings
et: A&vatavate/suletavate tsitaadimärkide seadistuse arvestamine

en: Respect expand/collapse quote mark which is defined in settings during printing.
et: Trükkimisel arvestatakse seadistuses määratud avatavate/suletavate tsitaadimärkidega

en: Rule type
et: Reegli tüüp

en: Rule:
et: Reegel:

en: Rules...
et: Reeglid ...

en: Save &As...
et: &Salvesta kui...

en: Save All Attachments...
et: Sal&vesta kõik kaasatud failid...

en: Save As...
et: Salvesta kui...

en: Save Attachment
et: Kaasatud faili salvestamine

en: Save Attachments To
et: Kaasatud failide salvestamine

en: Save Message | Save Messages
et[0]: Kirja salvestamine
et[1]: Kirjade salvestamine

en: Scan emails for tracking URLs
et: Kirjade uurimine jälitavate URL-ide tuvastamiseks

en: Scroll Message Down
et: Keri kirja alla

en: Scroll Message Down (More)
et: Keri kirja rohkem alla

en: Scroll Message Up
et: Keri kirja üles

en: Scroll Message Up (More)
et: Keri kirja rohkem üles

en: Scroll To
et: Keri

en: Security:
et: Turvalisus:

en: Select All Text
et: Vali kogu tekst

en: Selector
et: Valija

en: Send &invitations in the mail body
et: Kutsete saatm&ine kirja põhiosas

en: Send groupware invitations in the mail body
et: Grupitöö kutsed saadetakse kirja põhiosas

en: Sender's mail address is not stored in the %1 used for signing.
et: Saatja e-posti aadress ei ole salvestatud failis %1, mida kasutati allkirjastamiseks.

en: Sender:
et: Saatja:

en: Short url '%1' redirects to '%2'.
et: Lühi-URL "%1" viib aadressile "%2".

en: Show &expand/collapse quote marks
et: A&vatavate/suletavate tsitaadimärkide näitamine

en: Show Attachments only in the header of the mail
et: Kaasatud failide näitamine ainult kirja päises

en: Show Details
et: Näita üksikasju

en: Show GnuPG Audit Log for this operation
et: Toimingu GnuPG auditi logi näitamine

en: Show Message Structure
et: Näita kirja struktuuri

en: Show all attachments as icons. Click to see them.
et: Näitab kõiki kaasatud faile ikoonidena, nende nägemiseks klõpsa neil.

en: Show all attachments inline (if possible)
et: Näitab kõiki kaasatud faile kirja sees (kui võimalik)

en: Show always
et: Näidatakse alati

en: Show attachments as suggested by sender.
et: Näitab kaasatud faile saatja pakutud kujul.

en: Show certificate 0x%1
et: Sertifikaadi 0x%1 näitamine

en: Show encryption details.
et: Krüptimise üksikasjade näitamine.

en: Show expand/collapse quote marks
et: Avatavate/suletavate tsitaadimärkide näitamine

en: Show never
et: Ei näidata kunagi

en: Show signature details.
et: Allkirja üksikasjade näitamine.

en: Signature algorithm is invalid.
et: Allkirja algoritm on vigane.

en: Signature created in the future
et: Allkiri on loodud tulevikus

en: Signature expired
et: Allkiri on aegunud

en: Signature is too large.
et: Allkiri on liiga pikk.

en: Signature is valid.
et: Allkiri on korras.

en: Signature too small
et: Allkiri on liiga väike

en: Signed by <a href='mailto:%1'>%1</a>.
et: Allkirjastas <a href='mailto:%1'>%1</a>.

en: Size
et: Suurus

en: Sorry, certificate could not be imported.
et: Vabandust, sertifikaadi import nurjus.

en: Sorry, no certificates were found in this message.
et: Vabandust, selles kirjas ei leitud sertifikaati.

en: Sorry, no details on certificate import available.
et: Vabandust, sertifikaadi importimise kohta pole üksikasju.

en: Spam Status:
et: Rämpsposti staatus:

en: Spam filter score could not be extracted from header
et: Rämpsposti filtri tulemuse hankimine päisest nurjus

en: Spam filter score not a number
et: Rämpsposti filtri tulemus ei ole arv

en: Speak Text
et: Loe tekst ette

en: Specifies the default policy to use, for the Message Disposition Notifications (for internal use only)
et: Kirja kättesaamise/lugemise kinnituste vaikereegli määramine (ainult sisemiseks kasutamiseks)

en: Specifies the default quoting action to take, when replying to a message (for internal use only)
et: Vaikimisi tsiteerimistoimingu määramine kirjale vastamisel (ainult sisemiseks kasutamiseks)

en: Specifies the font to use for printing
et: Trükkimisel kasutatava fondi määramine

en: Specifies the font to use for the message body
et: Kirja sisus kasutatava fondi määramine

en: Specifies whether the background color and images are also drawn when the page is printed.
et: Määramine, kas lehekülje trükkimisel kaasatakse ka taustavärv ja -pildid

en: Specifies whether to reuse the quote color, beyond the 3rd level
et: Määramine, kas kasutada tsiteerimise värvi ka kaugemal kui 3. tase

[ctx: Start of warning message.]
en: Warning:
et: Hoiatus:

en: Status
et: Olek

en: Status:
et: Olek:

en: Stored DKIM key is different from the current one. Do you want to store this one too?
et: Salvestatud DKIM võti erineb praegusest. Kas salvestada ka see võti?

en: Subject:
et: Teema:

en: The KDE Mail Client
et: KDE e-posti klient.

en: The URL %1 is not valid.
et: URL "%1" ei ole kehtiv.

en: The domain doesn't exist.
et: Domeeni ei ole olemas.

en: The message is encrypted for the following keys:
et: Kiri on krüptitud järgmistele võtmetele:

en: The most recent selected folder using for Event.
et: Viimati valitud kaust sündmuste jaoks.

en: The most recent selected folder using for Notes.
et: Viimati märkuste jaoks valitud kaust.

en: The most recent selected folder using for Todo.
et: Viimati ülesannete jaoks valitud kaust.

en: The network is broken.
et: Võrk on katki.

en: The part %1 of the message is encrypted. Do you want to keep the encryption when saving?
et: Kirja osa %1 on krüptitud. Kas säilitada krüpteering salvestamisel?

en: The part %1 of the message is signed. Do you want to keep the signature when saving?
et: Kirja osa %1 on allkirjastatud. Kas säilitada allkiri salvestamisel?

en: The public key was revoked.
et: Avalik võti on tühistatud.

en: The signature has expired.
et: Allkiri on aegunud.

en: The signature is valid and the key is fully trusted.
et: Allkiri on kehtiv ja võti täiesti usaldusväärne.

en: The signature is valid and the key is marginally trusted.
et: Allkiri on kehtiv ja võti marginaalselt usaldusväärne.

en: The signature is valid and the key is ultimately trusted.
et: Allkiri on kehtiv ja võti äärmiselt usaldusväärne.

en: The signature is valid, but the key is untrusted.
et: Allkiri on kehtiv, kuid võti ei ole usaldusväärne.

en: The signature is valid, but the key's validity is unknown.
et: Allkiri on kehtiv, kuid võtme kehtivus on tundmatu.

en: The signing domain is only testing DKIM.
et: Allkirjastamisdomeen on mõeldud ainult DKIM testimiseks.

en: The validity of the signature cannot be verified.
et: Allkirja kehtivust pole võimalik kontrollida.

en: This email contains a link (%1) which contains multiple http://. This is often the case in scam emails.
et: See kiri sisaldab linki (%1), milles on mitu osist http://. Seda võtet kasutatakse sageli petukirjades.

en: This email contains a link (%1) which has a redirection
et: See kiri sisaldab linki (%1), mis suunab ümber teisele aadressile.

en: This email contains a link which points to a hexadecimal IP address (%1) instead of a typical textual website address. This is often the case in scam emails.
et: See kiri sisaldab linki, mis viitab tavapärase tekstilise veebilehekülje aadressi asemel kuueteistkümnendsüsteemis IP-aadressile (%1). Seda võtet kasutatakse sageli petukirjades.

en: This email contains a link which points to a numerical IP address (%1) instead of a typical textual website address. This is often the case in scam emails.
et: See kiri sisaldab linki, mis viitab tavapärase tekstilise veebilehekülje aadressi asemel numbrilisele IP-aadressile (%1). Seda võtet kasutatakse sageli petukirjades.

en: This email contains a link which reads as '%1' in the text, but actually points to '%2'. This is often the case in scam emails to mislead the recipient
et: See kiri sisaldab linki, mis näitab end tekstis kui "%1", aga tegelikult viitab aadressile "%2". Seda kasutavad sageli petukirjad kirja saaja eksitamiseks.

en: This email contains a shorturl (%1). It can redirect to another server.
et: See kiri sisaldab lühi-URL-i (%1). See võib suunata ümber teise serverisse.

en: This message is encrypted.
et: See kiri on krüptitud.

en: This message may be a scam. <a href="scamdetails">(Details...)</a>
et: See võib olla petukiri. <a href="scamdetails">(Üksikasjad...)</a>

en: This web site is a malware, do you want to continue to show it?
et: See veebilehekülg sisaldab kahjurvara, kas tõesti seda näidata?

en: Threshold could not be extracted from header
et: Läve hankimine päisest nurjus

en: Threshold not a valid number
et: Lävi ei ole korrektne arv

[ctx: To-field of the mailheader.]
en: To:
et: Kellele:

en: To:
et: Saaja:

en: Toggle HTML Display Mode
et: Lülita HTML-vaadet

en: Toggle display mode between HTML and plain text
et: Klõpsa liht- ja HTML-vaate lülitamiseks

en: Turn on HTML rendering for this message.
et: Sellele kirjale lülitatakse sisse HTML-teisendamine.

en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitation replies
et: Sisselülitamisel mõistab Outlook(tm) sinu vastust kutsele (loodetavasti)

en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitations
et: Sisselülitamisel mõistab Outlook(tm) sinu vastust kutsele (loodetavasti)

en: Type
et: Tüüp

en: URL copied to clipboard.
et: URL kopeeritud lõikepuhvrisse.

en: Unable to edit attachment
et: Kaasatud faili muutmine ei ole võimalik

en: Unable to verify: key missing.
et: Õigsuse kontrollimine nurjus; võti puudub.

[ctx: Unchanged mail message]
en: Raw Source
et: Toortekst

en: Unknown
et: Teadmata

en: Unknown Body Hash Algorithm.
et: Tundmatu põhiteksti räsi algoritm.

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
et: Teadmata

en: Unknown signature state
et: Tundmatu allkirja olek

en: Unnamed attachment
et: Nimetu manus

en: Update DKIM key
et: Uuenda DKIM võtit

en: Use '*' to specify all emails from domain
et: Domeeni kõigi kirjade jaoks kasuta '*'

en: Use Fi&xed Font
et: Kasuta fikseeritud fo&nti

[ctx: View->]
en: &Attachments
et: K&aasatud failid

[ctx: View->]
en: &Headers
et: &Päised

[ctx: View->attachments->]
en: &As Icons
et: &Ikoonidena

[ctx: View->attachments->]
en: &Hide
et: &Peidetud

[ctx: View->attachments->]
en: &Inline
et: &Kirja sees

[ctx: View->attachments->]
en: &Smart
et: &Nutikad

[ctx: View->attachments->]
en: In Header Only
et: Ainult päises

en: Viewer settings
et: Näitaja seadistused

en: Warning: The signature is bad.
et: Hoiatus: allkiri on halb.

en: We cannot save message.
et: Kirja ei saa salvestada.

en: What style of headers should be displayed
et: Päiste näitamise stiil

en: When this is checked, received invitation emails that have been replied to will be moved to the Trash folder, once the reply has been successfully sent.
et: Sisselülitamisel liigutatakse kutsega kirjad, millele on vastatud, kohe prügikasti, kui neile on edukalt saadetud vastus.

en: When this is checked, you will not see the mail composer window. Instead, all invitation mails are sent automatically. If you want to see the mail before sending it, you can uncheck this option. However, be aware that the text in the composer window is in iCalendar syntax, and you should not try modifying it by hand.
et: Selle sisselülitamisel ei avata kirja koostamise akent, vaid kõik kutsekirjad saadetakse ära automaatselt. Kui soovid kirja enne saatmist siiski näha, lülita see võimalus välja. Kuid arvesta, et redaktoriaknas nähtav tekst on iCalendari süntaksiga, mida ei peaks mitte käsitsi muutma hakkama.

en: When this is on, the user will not see the mail composer window. Invitation mails are sent automatically.
et: Sisselülitamisel ei näe kasutaja kirja koostamise akent. Kutsekirjad saadetakse automaatselt.

en: When we render html do not use font size inferior to minimum size.
et: HTML-i renderdamisel ei kasutata minimaalsest suurusest väiksemat fonti.

en: Work online.
et: Töötamine võrguühendusega.

en: body part
et: põhiosa

en: certificate
et: sertifikaat

en: email messages (*.mbox);;all files (*)
et: e-kirjad (*.mbox);;kõik failid (*)

[ctx: filename for an unnamed attachment]
en: attachment.1
et: manus.1

[ctx: filename for the %1-th unnamed attachment]
en: attachment.%1
et: manus.%1

en: message
et: kiri

en: resent from:
et: Ümber suunatud aadressilt:

en: resent to:
et: Ümber suunatud aadressile:

en: sender:
et: saatja:

en: stored:
et: salvestatud:

[ctx: to open]
en: Open
et: Ava

[ctx: to view something]
en: View
et: Vaata

en: unknown key
et: tundmatu võti
