mate-power-manager 1.25.0 - en to et translation catalogue (374 entries)

en: %.0f second | %.0f seconds
et[0]: %.0f sekund
et[1]: %.0f sekundit

en: %.1f day | %.1f days
et[0]: %.1f päev
et[1]: %.1f päeva

en: %.1f hour | %.1f hours
et[0]: %.1f tund
et[1]: %.1f tundi

en: %.1f minute | %.1f minutes
et[0]: %.1f minut
et[1]: %.1f minutit

en: %2im%02i
et: %2im%02is

en: %d second | %d seconds
et[0]: %d sekund
et[1]: %d sekundit

en: %i %s %i %s
et: %i %s ja %i %s

en: %i hour | %i hours
et[0]: %i tund
et[1]: %i tundi

en: %i minute | %i minutes
et[0]: %i minut
et[1]: %i minutit

en: %id
et: %ip

en: %id%02ih
et: %ip%ih

en: %ih%02im
et: %it%02im

en: %s %s remaining (%.1f%%)
et: %s %s jäänud (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
et: %s %s täitumiseni (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
    Provides %s battery runtime
et: %s %s täitumiseni (%.1f%%)
    Aku suudab nüüd toita %s

en: %s charging (%.1f%%)
et: %s laadimine (%.1f%%)

en: %s discharging (%.0f%%)
et: %s tühjenemine (%.0f%%)

en: %s discharging (%.1f%%)
et: %s tühjenemine (%.1f%%)

en: %s empty
et: %s tühi

en: %s is fully charged
et: %s on täiesti täis laetud

en: %s not present
et: %s pole ühendatud

en: %s of UPS backup power remaining (%.0f%%)
et: UPS suudab toita veel %s (%.0f%%)

en: %s of battery power remaining (%.0f%%)
et: Aku suudab toita veel %s (%.0f%%)

en: %s remaining
et: jäänud 1%s

en: %s waiting to charge (%.1f%%)
et: %s on laadimise ootel (%.1f%%)

en: %s waiting to discharge (%.1f%%)
et: %s on tühjenemise ootel (%.1f%%)

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 week
et: 1 nädal

en: 10 minutes
et: 10 minutit

en: 2 hours
et: 2 tundi

en: 6 hours
et: 6 tundi

en: AC adapter | AC adapters
et[0]: Vooluadapter
et[1]: Vooluadapterid

en: Actions
et: Tegevused

en: Adjusts laptop panel brightness.
et: Muudab sülearvuti ekraani heledust.

en: Allow backlight brightness adjustment
et: Taustavalguse heleduse sättimise lubamine

en: Allows user to inhibit automatic power saving.
et: Voolusäästmisele kasutajapoolsete takistuste seadmine.

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS backup power (%.0f%%)
et: UPS suudab arvutit toita veel ligikaudu <b>%s</b> (%.0f%%)

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
et: UPS suudab arvutit toita veel ligikaudu <b>%s</b> (%.0f%%). Andmete kaotsimineku vältimiseks taasta võrgutoide.

en: Approximately <b>%s</b> remaining (%.0f%%)
et: Ligikaudu <b>%s</b> jäänud (%.0f%%)

en: Ask me
et: Küsitakse kasutajalt

en: Attached computer battery low
et: Ühendatud arvuti aku on peaaegu tühi

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
et: Ühendatud arvuti aku on peaaegu tühi (%.0f%%)

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
et: Ühendatud arvuti aku on peaaegu tühi (%.0f%%). Seade lülitub varsti välja, kui seda ei laadita.

en: Attribute
et: Nimetus

en: Automatic sleep enabled
et: Automaatne uinumine on lubatud

en: Automatic sleep inhibited
et: Automaatne uinumine on takistatud

en: Battery Charged | Batteries Charged
et[0]: Aku laetud
et[1]: Akud laetud

en: Battery Discharging
et: Aku tühjenemine

en: Battery critical low action
et: Aku kriitilise täituvustaseme tegevus

en: Battery critically low
et: Aku on kriitiliselt tühi

en: Battery has a very low capacity (%1.1f%%), which means that it may be old or broken.
et: Arvuti aku mahtuvus on väga väike (%1.1f%%) ja see tähendab, et aku võib olla kas vana või vigane.

en: Battery is full
et: Aku on täis

en: Battery is fully charged.
    Provides %s laptop runtime
et: Aku on täiesti täis.
    See tagab sülearvuti tööajaks %s

en: Battery is low
et: Aku on tühjenemas

en: Battery is very low
et: Aku täituvus on kriitilisel tasemel

en: Battery low
et: Aku on tühjenemas

en: Battery may be broken
et: Aku võib katki olla

en: Blank screen
et: Tühi ekraan

en: Brightness Applet
et: Heleduse rakend

en: Brightness Applet Factory
et: Heleduse rakendi factory

en: Cannot connect to mate-power-manager
et: mate-power-manager'iga pole võimalik ühendust võtta

en: Cannot get laptop panel brightness
et: Sülearvuti paneeli heleduse kohta pole võimalik andmeid hankida

en: Capacity
et: Mahtuvus

en: Capacity:
et: Mahtuvus:

en: Cell charge
et: Aku laetus

en: Cell phone | Cell phones
et[0]: Mobiiltelefon
et[1]: Mobiiltelefonid

en: Cell phone battery low
et: Mobiiltelefoni aku on kriitiliselt tühi

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
et: Mobiiltelefoni aku on peaaegu tühi (%.0f%%)

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
et: Mobiiltelefoni aku on peaaegu tühi (%.0f%%). Seade lülitub varsti välja, kui seda ei laadita.

en: Charge
et: Laadimine

en: Charge accuracy
et: Laadimisaja täpsus

en: Charge profile
et: Laadimise profiil

en: Charge rate:
et: Laadimise kiirus:

en: Charge time:
et: Laadimise profiil:

en: Charged
et: Laetud

en: Charging
et: Laadimine

en: Check CPU load before sleeping
et: Enne puhkerežiimi siirdumist kontrollitakse protsessori koormust

en: Computer | Computers
et[0]: Arvuti
et[1]: Arvutid

en: Computer failed to hibernate.
et: Arvutil pole võimalik talveunne jääda.

en: Computer failed to suspend.
et: Arvutil pole võimalik uinuda.

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
et: Kui arvutit vooluvõrku ei ühendata, siis jääb ta peagi talveunne.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
et: Kui arvutit vooluvõrku ei ühendata, siis lülitab ta ennast peagi välja.

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
et: Kui arvutit vooluvõrku ei ühendata, siis uinub ta peagi.

en: Configure power management
et: Vooluhalduse sätete määramine

en: Correction factor
et: Parandustegur

en: Could not get the maximum value of the backlight
et: Taustavalgustuse maksimaalset astet ei suudetud hankida

en: Could not get the value of the backlight
et: Taustavalgustuse taset ei suudetud hankida

en: Could not set the value of the backlight
et: Taustavalgustuse taset pole võimalik määrata

en: Current charge:
et: Aku laetus:

en: Data length:
et: Andmete pikkus:

en: Description
et: Kirjeldus

en: Design charge:
et: Tehasetäituvus:

en: Details
et: Üksikasjad

en: Device
et: Seade

en: Device History
et: Seadme ajalugu

en: Device Information
et: Seadme andmed

en: Device Profile
et: Seadme profiil

en: Di_m display when idle
et: _Jõudeolekus kuva tuhmistamine

en: Dim the screen after a period of inactivity when on AC power
et: Ekraani tuhmistamine teatud jõudeaja järel, kui ollakse võrgutoitel

en: Dim the screen after a period of inactivity when on battery power
et: Ekraani tuhmistamine teatud jõudeaja järel, kui ollakse akutoitel

en: Discharge accuracy
et: Tühjenemisaja täpsus

en: Discharge profile
et: Tühjenemise profiil

en: Discharge time:
et: Tühjenemise profiil:

en: Discharging
et: Tühjenemine

en: Display
et: Kuvamine

en: Display DPMS activated
et: Kuva DPMS-vooluhaldus on aktiveeritud

en: Display options for the notification icon.
et: Teavitusikooni kuvamise valikud.

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Empty
et: Tühi

en: Energy
et: Täituvus

en: Energy (design)
et: Tehasetäituvus

en: Energy when empty
et: Tühitäituvus

en: Energy when full
et: Täistäituvus

en: Excellent
et: Suurepärane

en: Exit after a small delay (for debugging)
et: Lõpetamine pärast väikest viivitust (silumiseks)

en: Exit after the manager has loaded (for debugging)
et: Lõpetamine pärast halduri laadimist (silumiseks)

en: Failed to hibernate
et: Tõrge talveunne jäämisel

en: Failed to suspend
et: Tõrge uinumisel

en: Failure was reported as:
et: Tõrke kohta tuli järgmine raport:

en: Fair
et: Normaalne

en: General
et: Üldine

en: Get the current brightness
et: Hangi praegune heledustase

en: Get the number of brightness levels supported
et: Hangi toetatud heledustasemete arv

en: Good
et: Hea

en: Graph type:
et: Graafiku liik:

en: Hibernate
et: Alustatakse talveund

en: Hibernate button action
et: Talveune nupu tegevus

en: History
et: Ajalugu

en: If a notification message should be displayed after suspend or hibernate failed.
et: Kas pärast uinaku või talveune nurjumist tuleks näidata teadet.

en: If a notification message should be displayed when the battery is fully charged.
et: Kas aku täislaetuse korral tuleks näidata teadet.

en: If a notification message should be displayed when the battery is getting low.
et: Kas aku madala täituvuse korral tuleks näidata teadet.

en: If preferences and statistics items should be shown in the context menu
et: Kas eelistuste ja statistika kirjed peaks kontekstimenüüd näha olema

en: If sounds should be used
et: Kas helisid peab kasutama

en: If sounds should be used when the power is critically low, or inhibit requests have stopped the policy action.
et: Kas kasutatakse heliteadet kriitilise akutäituvuse korral või kui takistusnõue peatab tegevuse.

en: If the CPU load should be checked before doing the idle action.
et: Kas enne uinumist peaks kontrollima protsessori koormust.

en: If the battery event should occur when the lid is shut and the power disconnected
et: Kas akusündmus võib esineda siis, kui kaas on suletud ja võrgutoidet pole

en: If the battery lid close event should occur (for example 'Suspend when lid closed on battery') when the lid is previously shut and the AC power disconnected at a later time.
et: Kas kaane sulgemise akusündmus võib esineda (näiteks uinak suletud kaane ja akutoite korral), kui kaas suleti enne ja võrgutoide eemaldati hiljem

en: If the keyboard backlight brightness should be reduced when the computer is on battery power
et: Kas klaviatuuri taustavalgustust tuleb akutoitel olles vähendada

en: If the screen brightness should be changed when switching between AC and battery power.
et: Kas ekraani taustavalgust tuleb võrgu- ja akutoite vahel lülitades muuta.

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on AC power.
et: Kas võrgutoite korral peab energia säästmise eesmärgil ekraani tuhmistama või mitte.

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on battery power.
et: Kas akutoite korral peab energia säästmise eesmärgil ekraani tuhmistama või mitte.

en: If the screen should be reduced in brightness when the computer is on battery power.
et: Kas akutoite korral tuleb ekraani heledust vähendada.

en: If the user should be notified when the AC adapter is disconnected.
et: Kas kasutajat tuleb võrgutoite kadumisest teavitada.

en: If time based notifications should be used. If set to false, then the percentage change is used instead, which may fix a broken ACPI BIOS.
et: Kas teated peaksid sõltuma ajast. Kui see on väär, kasutatakse akutäituvuse protsenti, see võib aidata vigase ACPI BIOS'i korral.

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery
et: Kas vigase aku korral tuleb anda madala täituvuse hoiatust

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery.
et: Kas vigase aku korral tuleb anda madala täituvuse hoiatust.

en: Image
et: Pilt

en: Inhibit Applet
et: Vooluhalduri takistamise rakend

en: Inhibit Applet Factory
et: Vooluhalduri takistamise rakendi factory

en: Keyboard | Keyboards
et[0]: Klaviatuur
et[1]: Klaviatuurid

en: Keyboard backlight brightness when on AC power.
et: Klaviatuuri taustavalguse heledus võrgutoitel

en: Keyboard battery low
et: Klaviatuuri aku on peaaegu tühi

en: LCD brightness : %d%%
et: LCD heledus : %d%%

en: LCD brightness when on AC
et: LCD heledus võrgutoite korral

en: LCD dimming amount when on battery
et: Ekraani tuhmistamise aste akutoite korral

en: Laptop battery | Laptop batteries
et[0]: Sülearvuti aku
et[1]: Sülearvuti akud

en: Laptop battery critically low
et: Sülearvuti aku on kriitiliselt tühi

en: Laptop battery low
et: Sülearvuti aku on peaaegu tühi

en: Laptop lid close action on battery
et: Tegevus akutoitel oleva sülearvuti kaane sulgemisel

en: Laptop lid close action when on AC
et: Tegevus võrgutoitel oleva sülearvuti kaane sulgemisel

en: Laptop lid is closed
et: Sülearvuti kaas on suletud

en: Last full charge:
et: Viimane täislaadimine:

en: Lead acid
et: Pliiaku

en: Lid has closed
et: Kaane sulgemine

en: Lid has opened
et: Kaane avamine

en: Lithium Ion
et: Liitium-ioon

en: Lithium Iron Phosphate
et: Liitium-raudfosfaat (LiFePO4)

en: Lithium Polymer
et: Liitiumpolümeer

en: Lock GNOME keyring on sleep
et: GNOME võtmerõnga lukustamine uinumisel

en: Lock screen on hibernate
et: Ekraani lukustamine talveune korral

en: Lock screen on suspend
et: Ekraani lukustamine uinaku korral

en: Lock screen when blanked
et: Ekraani lukustamine selle puhastamisel

en: MATE Power Manager
et: MATE vooluhaldur

en: MATE Power Manager Backlight Helper
et: MATE vooluhalduri taustavalguse abiline

en: MATE Power Preferences
et: MATE voolutarbimiseelistused

en: Make Default
et: Määra vaikimisi sätteks

en: Manual inhibit
et: Vooluhalduri käsitsitakistused

en: Media player | Media players
et[0]: Meediaesitaja
et[1]: Meediaesitajad

en: Media player battery low
et: Meediaesitaja aku on tühi

en: Media player is low in power (%.0f%%)
et: Meediaesitaja aku on tühi (%.0f%%)

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
et: Meediaesitaja aku on peaaegu tühi (%.0f%%). Seade lülitub varsti välja, kui seda ei laadita.

en: Method used to blank screen on AC
et: Meetod ekraani tühjendamiseks võrgutoite korral

en: Method used to blank screen on battery
et: Meetod ekraani tühjendamiseks akutoite korral

en: Missing
et: Puudub

en: Model
et: Mudel

en: Model:
et: Mudel:

en: Monitor | Monitors
et[0]: Monitor
et[1]: Monitorid

en: Mouse | Mice
et[0]: Hiir
et[1]: Hiired

en: Mouse battery low
et: Hiire patarei on peaaegu tühi

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Nickel Cadmium
et: Nikkel-kaadmium (Ni-Cd)

en: Nickel metal hydride
et: Nikkel-metallhüdriid (NiMH)

en: No
et: Ei

en: No backlights were found on your system
et: Sinu arvutist ei leitud taustavalgustust

en: No valid option was specified
et: Ühtegi sobivat valikut ei määratud

en: Notification Area
et: Teateala

en: Notify on a low power
et: Teavitamine madala täituvuse korral

en: Notify on a sleep failure
et: Teadaanne uinaku nurjumisest

en: Notify when AC adapter is disconnected
et: Teavitamine võrgutoite kadumise korral

en: Notify when fully charged
et: Teavitamine aku täislaadimise korral

en: Observe power management
et: Vooluhalduse vaatlemine

en: On AC Power
et: Võrgutoitel

en: On Battery Power
et: Akutoitel

en: On UPS Power
et: UPS-itoitel

en: On battery power
et: Akutoitel

en: Online
et: Ühendatud

en: Only display an icon when a battery is p_resent
et: _Ikooni kuvatakse ainult aku olemasolu korral

en: Only display an icon when charging or _discharging
et: Ikooni kuvatakse ainult _laadimise või tühjenemise korral

en: PDA | PDAs
et[0]: PDA
et[1]: PDAd

en: PDA battery low
et: PDA patarei (või aku) on peaaegu tühi

en: PDA is low in power (%.0f%%)
et: Pihuarvuti aku on peaaegu tühi (%.0f%%)

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
et: PDA aku on peaaegu tühi (%.0f%%). Seade lülitub varsti välja, kui seda ei laadita.

en: Percent brightness to set keyboard backlight at when on AC power. Legal values are between 0 and 100.
et: Klaviatuuri taustavalgustuse heleduse tase võrgutoite korral. Võimalikud väärtused on protsentides (0-100).

en: Percent to reduce keyboard backlight by when idle.
et: Klaviatuuri taustavalguse vähendamise protsent jõudeolekul

en: Percent to reduce keyboard backlight by when on battery power.
et: Klaviatuuri taustavalguse vähendamise protsent akutoitel

en: Percentage
et: Protsent

en: Percentage action is taken
et: Täituvusprotsent, mille juures tegevus sooritatakse

en: Percentage charge:
et: Laetuse protsent:

en: Percentage considered critical
et: Kriitilise oleku protsent

en: Percentage considered low
et: Madala taseme protsent

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
et: Andmete kaotsimineku vältimiseks ühenda arvuti vooluvõrku.

en: Poor
et: Kehv

en: Power
et: Astendamine

en: Power Information
et: Vooluga seotud sündmuste andmed

en: Power Management
et: Vooluhaldus

en: Power Management Preferences
et: Vooluhalduse eelistused

en: Power Manager
et: Vooluhaldur

en: Power Manager Brightness Applet
et: Vooluhalduri heleduse rakend

en: Power Manager Inhibit Applet
et: Vooluhalduri takistamise rakend

en: Power Statistics
et: Voolustatistika

en: Power button action
et: Toitenupu tegevus

en: Power management daemon
et: Vooluhaldusdeemon

en: Power plugged in
et: Vooluvõrku ühendamine

en: Power unplugged
et: Vooluvõrgust lahutamine

en: Predicted time
et: Ennustatav aeg

en: Prediction accuracy
et: Ennustuse täpsus

en: Present
et: Olemas

en: Product:
et: Toode:

en: Put _display to sleep when inactive for:
et: _Kuva viiakse puhkerežiimi, kui ollakse tegevuseta:

en: Put computer to _sleep when inactive for:
et: A_rvuti viiakse puhkerežiimi, kui ollakse tegevuseta:

en: Rate
et: Intress

en: Rechargeable
et: Laaditav

en: Reduce the backlight brightness when on battery power
et: Taustavalguse heleduse vähendamine akutoite korral

en: Reduce the keyboard backlight when on battery power
et: Klaviatuuri taustavalguse heleduse vähendamine akutoitel

en: Refreshed
et: Andmete vanus

en: Resumed
et: Naasemine

en: Select this device at startup
et: Vali see seade käivitumisel

en: Serial number
et: Seerianumber

en: Serial number:
et: Seerianumber:

en: Set display _brightness to:
et: Kuva _heledustase:

en: Set the current brightness
et: Määra praegune heledustase

en: Show data points
et: Andmepunktid

en: Show version of installed program and exit
et: Paigaldatud programmi versiooni näitamine ja töö lõpetamine

en: Shutdown
et: Lülitatakse arvuti välja

en: Sleep timeout computer when on AC
et: Uinaku alguse viivitus võrgutoitel

en: Sleep timeout computer when on UPS
et: Uinaku alguse viivitus UPS-itoitel

en: Sleep timeout computer when on battery
et: Uinaku alguse viivitus akutoitel

en: Sleep timeout display when on AC
et: Ekraani väljalülitamise viivitus võrgutoitel

en: Sleep timeout display when on UPS
et: Ekraani väljalülitamise viivitus UPS-itoitel

en: Sleep timeout display when on battery
et: Ekraani väljalülitamise viivitus akutoitel

en: State
et: Maakond

en: Statistics
et: Statistika

en: Status:
et: Olek:

en: Supply
et: Toide

en: Suspend
et: Alustatakse uinakut

en: Suspend button action
et: Uinakunupu tegevus

en: Suspend failed
et: Uinaku nurjumine

en: Suspend started
et: Uinaku alustamine

en: Tablet | Tablets
et[0]: Tahvelarvuti
et[1]: Tahvelarvutid

en: Tablet battery low
et: Tahvelarvuti aku on tühi

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
et: Tahvelarvuti aku on tühi (%.0f%%)

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
et: Tahvelarvuti aku on peaaegu tühi (%.0f%%). Seade lülitub varsti välja, kui seda ei laadita.

en: Technology
et: Tehnoloogia

en: Technology:
et: Tehnoloogia:

en: The DPMS method used to blank the screen when on AC power.
et: Võrgutoite korral ekraani tühjendamiseks kasutatav DPMS-meetod.

en: The DPMS method used to blank the screen when on battery power.
et: Akutoite korral ekraani tühjendamiseks kasutatav DPMS-meetod.

en: The ID of the last device selected
et: Viimase valitud seadme ID

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
et: UPS-i täituvus on alla kriitilise piiri ja seetõttu läheb arvuti talveunne.

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
et: UPS-i täituvus on alla kriitilise piiri ja seetõttu arvuti lülitatakse välja.

en: The UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
et: UPS-i täituvus on alla kriitilise piiri, UPS-i täielikul tühjenemisel <b>lülitub arvuti välja</b>.

en: The URI to show to the user on sleep failure
et: Uinaku nurjumise korral kasutajale näidatav URI

en: The action to take when the UPS is critically low.
et: UPS-i kriitiliselt madala täituvuse korral läbi viidav tegevus.

en: The action to take when the UPS is low.
et: UPS-i madala täituvuse korral läbi viidav tegevus.

en: The action to take when the battery is critically low.
et: Aku kriitiliselt madala täituvuse korral läbi viidav tegevus.

en: The action to take when the laptop lid is closed and the laptop is on AC power.
et: Võrgutoitel sülearvuti kaane sulgemisel sooritatav tegevus.

en: The action to take when the laptop lid is closed and the laptop is on battery power.
et: Akutoitel sülearvuti kaane sulgemisel sooritatav tegevus.

en: The action to take when the system hibernate button is pressed.
et: Talvelune nupu vajutamisel ette võetav tegevus.

en: The action to take when the system power button is pressed.
et: Toitenupu vajutamisel ette võetav tegevus.

en: The action to take when the system suspend button is pressed.
et: Uinakunupu vajutamisel ette võetav tegevus.

en: The amount of time in seconds before the display goes to sleep when the computer is on AC power.
et: Viivitus sekundites enne ekraani väljalülitamist, kui arvuti on võrgutoitel.

en: The amount of time in seconds the computer on AC power needs to be inactive before it goes to sleep.
et: Viivitus sekundites, mille järel võrgutoitel arvuti alustab uinakut, kui seda pole kasutatud.

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before it goes to sleep.
et: Viivitus sekundites, mille järel UPS-itoitel arvuti alustab uinakut, kui seda pole kasutatud.

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before the display goes to sleep.
et: Viivitus sekundites, mille järel ekraan lülitatakse välja, kui arvutit pole kasutatud ja see on UPS-itoitel.

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before it goes to sleep.
et: Viivitus sekundites, mille järel akutoitel arvuti alustab uinakut, kui seda pole kasutatud.

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before the display goes to sleep.
et: Viivitus sekundites, mille järel ekraan lülitatakse välja, kui arvutit pole kasutatud ja see on akutoitel.

en: The amount to dim the brightness of the display when on battery power. Possible values are between 0 and 100.
et: Akutoite korral kuva tuhmistamiseks kasutatav heledusaste. Võimalikud väärtused on arvud nullist sajani.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
et: Aku täituvus on alla kriitilise piiri ning see arvuti läheb talveunne.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
et: Aku täituvus on alla kriitilise piiri ja seetõttu arvuti seisatakse.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.<br><b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
et: Aku täituvus on alla kriitilise piiri ning see arvuti uinub. <br/><b>Märkus:</b> ka uinaku ajal tarvitab arvuti natukene voolu.

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
et: Aku täituvus on alla kriitilise piiri, see arvuti <b>lülitub välja</b> kui aku päris tühjaks saab.

en: The brightness of the display when on AC power. Possible values are between 0.0 and 100.0.
et: Kuva heledus võrgutoite korral. Võimalikud väärtused peavad jääma  vahemikku 0.0–100.0.

en: The brightness of the screen when idle
et: Ekraani heledus jõudeoleku korral

en: The default amount of time to dim the screen after idle
et: Ekraani tuhmistamiseks vajalik jõudeoleku vaikimisi aeg

en: The default amount of time to dim the screen after idle.
et: Vaikimisi aeg, kui kaua peab arvuti ekraani tuhmistamiseks jõude olema.

en: The default graph type to show for history
et: Vaikimisi ajaloograafiku tüüp.

en: The default graph type to show in the history window.
et: Vaikimisi graafiku tüüp ajalooaknas.

en: The default graph type to show in the stats window.
et: Vaikimisi graafiku tüüp statistikaaknas.

en: The percentage of the battery when the critical action is performed. Only valid when use-time-for-policy is false.
et: Aku täituvus protsentides, mille puhul sooritatakse kriitilise täituvuse tegevus. Kehtib ainult siis, kui use-time-for-policy pole tõene.

en: The percentage to reduce the keyboard backlight by when idle. For example, if set to '60', the backlight will be cut by 40% when idle. Legal values are between 0 and 100.
et: Klaviatuuri taustavalguse vähendamise protsent jõudeoleku korral. Näiteks väärtus '60' tähendab, et taustavalgust vähendatakse jõudeolekul 40%. Võimalikud väärtused jäävad 0 ja 100 vahele.

en: The percentage to reduce the keyboard backlight by when on battery power. For example, if set to '60', the backlight will be cut by 40% on battery power. Legal values are between 0 and 100.
et: Klaviatuuri taustavalguse vähendamise protsent akutoite korral. Näiteks väärtus '60' tähendab, et taustavalgust vähendatakse akutoitel 40%. Võimalikud väärtused jäävad 0 ja 100 vahele.

en: The time remaining in seconds of the battery when critical action is taken. Only valid when use-time-for-policy is true.
et: Aku järelejäänud aeg sekundites, millal sooritatakse kriitilise täituvuse tegevus. Kehtib ainult siis, kui use-time-for-policy on tõene.

en: The time remaining when action is taken
et: Pärast tegevust jääv aeg

en: The time remaining when critical
et: Pärast kriitilist piiri jäänud aeg

en: The time remaining when low
et: Pärast madalat täituvust jäänud aeg

en: The type of sleeping that should be performed when the computer is inactive.
et: Kuidas arvuti jõudeoleku korral uinutatakse.

en: There is no data to display.
et: Pole andmeid, mida kuvada.

en: This is the laptop panel screen brightness used when the session is idle. Only valid when use-time-for-policy is true.
et: Sellist ekraaniheledust kasutatakse sessiooni jõudeoleku korral. Kehtib ainult siis, kui use-time-for-policy on tõene.

en: This program can only be used by the root user
et: Seda programmi tohib kasutada ainult juurkasutaja

en: This program must only be run through pkexec
et: See programm tuleb käivitada pkexec-i kaudu

en: Time elapsed
et: Kulunud aeg

en: Time to empty
et: Aega tühjenemiseni

en: Time to full
et: Aega täitumiseni

en: Type
et: Liik

en: UPS | UPSs
et[0]: UPS
et[1]: UPS-id

en: UPS Discharging
et: UPS-i tühjenemine

en: UPS critical low action
et: UPS-i kriitilise täituvustaseme tegevus

en: UPS critically low
et: UPS on kriitiliselt tühi

en: UPS low
et: UPS-i aku on peaaegu tühi

en: UPS low power action
et: UPS-i madala täituvustaseme tegevus

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown state
et: Teadmata olek

en: Unknown technology
et: Tundmatu tehnoloogia

en: Unknown time
et: teadmata aeg

en: Use mate-screensaver lock setting
et: Mate-ekraanisäästja lukustussätete kasutamine

en: Use smoothed line
et: Sile joon

en: Value
et: Väärtus

en: Vendor
et: Tootja

en: Vendor:
et: Tootja:

en: Visit help page
et: Külasta kodulehte

en: Voltage
et: Pinge

en: Waiting to charge
et: Laadimise ootel

en: Waiting to discharge
et: Tühjenemise ootel

en: When UPS power is _critically low:
et: Kui UPS-itoide on k_riitiliselt madal:

en: When UPS power is l_ow:
et: Kui UPS-itoide on _madal:

en: When battery po_wer is critically low:
et: Kr_iitiliselt madala akutäituvuse korral:

en: When laptop lid is cl_osed:
et: Sülearvuti kaane _sulgemise korral:

en: When sleep fails we can show the user a button to help fix the situation. Leave this blank if the button should not be shown.
et: Uinaku nurjumise korral võib kasutajale näidata nuppu, mis aitab teda olukorra lahendamisel. Kui seda nuppu ei pea kuvama, siis jäta käesolev väärtus tühjaks.

en: When the _suspend button is pressed:
et: _Uinutamise nupu vajutamisel:

en: When the power _button is pressed:
et: _Sisselülitamise nupu vajutamisel:

en: When to show the notification icon
et: Millal tuleb teavitusikooni näidata.

en: Whether NetworkManager should be connected and disconnected on sleep.
et: Kas võrguhaldur NetworkManager peaks enne uinakut lahti ühenduma ning naasmisel uuesti ühenduma.

en: Whether NetworkManager should disconnect before suspending or hibernating and connect on resume.
et: Kas võrguhaldur peaks enne uinakut või talveund lahti ühenduma ning naasmisel uuesti ühenduma.

en: Whether to hibernate, suspend or do nothing when inactive
et: Kas jõudeoleku korral tuleb alustada talveund, teha uinak või ei pea midagi tegema

en: Whether to use the screen lock setting of mate-screensaver to decide if the screen is locked after a hibernate, suspend or blank screen.
et: Kas kasutada mate-screensaver'i ekraanilukustamise sätteid ekraani lukustamisel pärast talveund, uinakut või ekraani tühjendamist.

en: Whether to use time-based notifications
et: Kas kasutada ajapõhiseid teateid

en: Whether we should smooth the history data
et: Kas ajaloo andmeid silutakse

en: Whether we should smooth the history data in the graph.
et: Kas graafikul näidatavaid ajaloo andmeid silutakse.

en: Whether we should smooth the stats data
et: Kas statistika andmeid silutakse

en: Whether we should smooth the stats data in the graph.
et: Kas graafikul näidatavaid statistika andmeid silutakse.

en: Wireless keyboard is low in power (%.0f%%)
et: Juhtmeta klaviatuuri aku on peaaegu tühi (%.0f%%)

en: Wireless keyboard is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
et: Juhtmeta klaviatuuri aku on peaaegu tühi (%.0f%%). Seade lülitub varsti välja, kui seda ei laadita.

en: Wireless mouse is low in power (%.0f%%)
et: Juhtmeta hiire aku on peaaegu tühi (%.0f%%)

en: Wireless mouse is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
et: Juhtmeta hiire aku on peaaegu tühi (%.0f%%). Seade lülitub varsti välja, kui seda ei laadita.

en: Yes
et: Jah

en: _About
et: _Lähemalt

en: _Always display an icon
et: Ikooni kuvatakse _alati

en: _Close
et: _Sulge

en: _Help
et: A_bi

en: _Never display an icon
et: Ikooni ei kuvata _mitte kunagi

en: _Only display an icon when battery power is low
et: _Kuvatakse ainult juhul, kui aku täituvus on madal

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _Reduce backlight brightness
et: _Taustavalgustuse heledust vähendatakse

en: hour | hours
et[0]: tund
et[1]: tundi

en: minute | minutes
et[0]: minut
et[1]: minutit
