okular - en to et translation catalogue (755 entries)

en:  Loaded a one-page document. |  Loaded a %1-page document.
et[0]: Laaditi üheleheküljeline dokument.
et[1]: Laaditi %1-leheküljeline dokument.

en: "Unique instance" control
et: "Unikaalse isendi" kontroll

en: %1 (%2 bits)
et: %1 (%2-bitine)

en: %1 Properties
et: %1 omadused

[ctx: %1 is the file name]
en: %1
    
    One bookmark | %1
    
    %2 bookmarks
et[0]: %1
    
    Üks järjehoidja
et[1]: %1
    
    %2 järjehoidjat

[ctx: %1 is the name of the file to save]
en: &Save '%1'...
et: Salvesta '%1'...

[ctx: %1 is the screen number (0, 1, ...)]
en: Screen %1
et: Ekraan %1

[ctx: %1 is width, %2 is height, %3 is paper size name]
en: %1 x %2 in (%3)
et: %1 x %2 tolli (%3)

en: &Add...
et: Lis&a...

en: &Align:
et: &Joondus:

en: &Appearance
et: &Välimus

en: &Author:
et: &Autor

en: &Auto Fit
et: &Automaatne mahutamine

en: &Bookmarks
et: &Järjehoidjad

en: &Browse
et: Si&rvimine

en: &Color:
et: Vä&rv:

en: &Continuous
et: &Pidev

en: &Default Font:
et: &Vaikimisi font:

en: &Delete
et: &Kustuta

en: &Edit
et: &Redigeerimine

en: &Edit...
et: &Muuda...

en: &Embedded Files
et: &Põimitud failid

en: &File
et: &Fail

en: &Fonts
et: &Fondid

en: &General
et: Ül&dine

en: &Go
et: &Liikumine

en: &Help
et: &Abi

en: &Import PostScript as PDF...
et: &Impordi PostScript PDF-ina...

en: &Name:
et: &Nimi:

en: &Opacity:
et: Lä&bipaistmatus:

en: &Open Pop-up Note
et: &Ava hüpikmärkus

en: &Orientation
et: &Orientatsioon

en: &Page Sizes
et: &Lehekülgede suurused

en: &Page:
et: &Lehekülg:

en: &Pen Width:
et: &Pliiatsi laius:

en: &Properties
et: &Omadused

en: &Remove
et: &Eemalda

en: &Settings
et: &Seadistused

en: &Text Selection
et: &Tekstivalik

en: &Tools
et: &Tööriistad

en: &Trim Margins
et: Kär&bi veeriseid

en: &Trim View
et: Vaate kär&pimine

en: &Type:
et: &Tüüp:

en: &View
et: &Vaade

en: &View Mode
et: &Vaaterežiim

en: &Width:
et: &Laius:

en: &Zoom
et: S&uurendus

[ctx: 'File' as normal file, that can be opened, saved, etc..]
en: File
et: Fail

[ctx: 'source' is a source file]
en: Source: %1
et: Allikas: %1

en: (C) 2002 Wilco Greven, Christophe Devriese
    (C) 2004-2005 Enrico Ros
    (C) 2005 Piotr Szymanski
    (C) 2004-2017 Albert Astals Cid
    (C) 2006-2009 Pino Toscano
et: (C) 2002: Wilco Greven, Christophe Devriese
    (C) 2004-2005: Enrico Ros
    (C) 2005: Piotr Szymanski
    (C) 2004-2017: Albert Astals Cid
    (C) 2006-2009: Pino Toscano

en: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz | Icon Files (*.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz)
et: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz | Ikoonifailid (*.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz)

en: *|All Files
et: *|Kõik failid

en: <b>Click</b> to open a file or <b>Click and hold</b> to select a recent file
et: <b>Klõpsa</b> faili avamiseks või <b>klõpsa ja hoia nuppu all</b> viimati kasutatud faili avamiseks

en: <div align=center><h3>No annotations</h3>To create new annotations press F6 or select <i>Tools -&gt; Annotations</i> from the menu.</div>
et: <div align=center><h3>Annotatsioonid puuduvad</h3>Uue annotatsiooni loomiseks vajuta F6 või vali menüükäsk <i>Tööriistad -&gt; Annotatsioonid</i>.</div>

en: <qt><strong>File Error!</strong> Could not create temporary file <nobr><strong>%1</strong></nobr>.</qt>
et: <qt><strong>Faili viga!</strong> Ei õnnestunud luua ajutist faili <nobr><strong>%1</strong></nobr>.</qt>

en: <qt><strong>File Error!</strong> Could not open the file <nobr><strong>%1</strong></nobr> for uncompression. The file will not be loaded.</qt>
et: <qt><strong>Faili viga!</strong> Faili <nobr><strong>%1</strong></nobr> avamine lahtipakkimiseks nurjus. Faili ei laaditud.</qt>

en: <qt><strong>File Error!</strong> Could not uncompress the file <nobr><strong>%1</strong></nobr>. The file will not be loaded.</qt>
et: <qt><strong>Faili viga!</strong> Faili <nobr><strong>%1</strong></nobr> lahtipakkimine nurjus. Faili ei laaditud.</qt>

en: <qt>More than one backend found for the MIME type:<br /><b>%1</b> (%2).<br /><br />Please select which one to use:</qt>
et: <qt>Leiti rohkem kui üks MIME tüübile sobiv taustaprogramm:<br /><b>%1</b> (%2).<br /><br />Palun vali, millist kasutada:</qt>

en: <qt>This error typically occurs if the file is corrupt. If you want to be sure, try to decompress the file manually using command-line tools.</qt>
et: <qt>See viga juhtub tavaliselt siis, kui fail on vigane. Kui soovid seda kontrollida, proovi fail lahti pakkida käsureatööriistade abil.</qt>

en: <qt>This error typically occurs if you do not have enough permissions to read the file. You can check ownership and permissions if you right-click on the file in the Dolphin file manager, then choose the 'Properties' option, and select 'Permissions' tab in the opened window.</qt>
et: <qt>See viga juhtub tavaliselt siis, kui sul ei ole õigust faili lugeda. Faili omanikku ja õigusi saad kontrollida, kui klõpsad failihalduris Dolphin failile hiire parema nupuga ja valid kontekstimenüüst 'Omadused' ning avanenud aknas kaardi 'Õigused'.</qt>

[ctx: @action]
en: Geometrical shapes
et: Geomeetriakujundid

[ctx: @action]
en: Selection Tools
et: Valikutööriistad

[ctx: @action]
en: Stamp
et: Tempel

[ctx: @action When checked, line annotations are constrained to 15° steps, shape annotations to 1:1 ratio]
en: Constrain Ratio and Angle of Annotation Tools
et: Annotatsioonitööriistade proportsioonide ja nurkade piiramine

[ctx: @action page layout]
en: Use Right to Left Reading Direction
et: Paremalt vasakule lugemise suund

[ctx: @action:button]
en: View
et: Näita

[ctx: @action:inmenu]
en: &Extract Font
et: &Paki font lahti

[ctx: @action:inmenu]
en: &Save As...
et: Sal&vesta kui...

[ctx: @action:inmenu]
en: &View...
et: &Näita ...

[ctx: @action:intoolbar Add current annotation tool to the quick annotations list]
en: Add to Quick Annotations
et: Lisa eelmääratud annotatsioonitööriistade hulka

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Arrow
et: Nool

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Ellipse
et: Ellips

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Freehand Line
et: Vabakäejoon

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Highlighter
et: Esiletõstmine

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Inline Note
et: Reasisene märkus

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Polygon
et: Murdjoon

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Rectangle
et: Ristkülik

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Squiggle
et: Laineline joon

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Straight line
et: Sirgjoon

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Strike Out
et: Läbikriipsutamine

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Typewriter
et: Kirjutusmasin

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Underline
et: Allajoonimine

[ctx: @action:intoolbar Current annotation advanced settings]
en: Annotation Settings
et: Annotatsiooni seadistused

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Color
et: Värv

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Fill Color
et: Täitevärv

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Line width
et: Joone jämedus

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Opacity
et: Läbipaistmatus

[ctx: @action:intoolbar Hide the toolbar]
en: Hide
et: Peida

[ctx: @action:intoolbar Show list of quick annotation tools]
en: Quick Annotations
et: Eelmääratud annotatsioonitööriistad

[ctx: @action:intoolbar When checked keep the current annotation tool active after use]
en: Keep Active
et: Hoia aktiivne

[ctx: @info]
en: <warning>experimental feature.<nl/>Stamps inserted in PDF documents are not visible in PDF readers other than Okular.</warning>
et: <warning>Eksperimentaalne võimalus.<nl/>PDF-dokumenti lisatud templid on kõigist PDF-i näitajatest näha ainult Okularis.</warning>

[ctx: @info]
en: Could not load the file <filename>%1</filename>
et: Faili <filename>%1</filename> laadimine nurjus

[ctx: @info]
en: Stamps inserted in PDF documents are not visible in PDF readers other than Okular
et: PDF-dokumenti lisatud templid on kõigist PDF-i näitajatest näha ainult Okularis.

[ctx: @info %1 is a page size]
en: Most pages are %1.
et: Enamik lehekülgi on %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Add the current annotation to the quick annotations menu
et: Lisa praegune annotatsioon eelmääratud annotatsioonitööriistade menüüsse

[ctx: @info:tooltip]
en: Add the current annotation to the quick annotations menu (No annotation selected)
et: Lisa valitud annotatsioon eelmääratud annotatsioonitööriistade menüüsse (annotatsiooni pole valitud)

[ctx: @info:tooltip]
en: Advanced settings for the current annotation tool
et: Valitud annotatsioonitööriista täpsemad seadistused

[ctx: @info:tooltip]
en: Advanced settings for the current annotation tool (No annotation selected)
et: Valitud annotatsioonitööriistade täpsemad seadistused (annotatsiooni pole valitud)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation border color
et: Annotatsiooni äärise värv

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation color
et: Annotatsiooni värv

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation color (No annotation selected)
et: Annotatsiooni värv (annotatsiooni pole valitud)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation fill color
et: Annotatsiooni täitevärv

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation fill color (Current annotation has no fill color)
et: Annotatsiooni täitevärv (pole valitud annotatsioonil kasutatav)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation fill color (No annotation selected)
et: Annotatsiooni täitevärv (annotatsiooni pole valitud)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation font
et: Annotatsiooni font

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation font (Current annotation has no font)
et: Annotatsiooni font (pole valitud annotatsioonil kasutatav)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation font (No annotation selected)
et: Annotatsiooni font (annotatsiooni pole valitud)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation line width
et: Annotatsiooni joone jämedus

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation line width (Current annotation has no line width)
et: Annotatsiooni joone jämedus (pole valitud annotatsioonil kasutatav)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation line width (No annotation selected)
et: Annotatsiooni joone jämedus (annotatsiooni pole valitud)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation opacity
et: Annotatsiooni läbipaistmatus

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation opacity (No annotation selected)
et: Annotatsiooni läbipaistmatus (annotatsiooni pole valitud)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation text color
et: Annotatsiooni teksti värv

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose an annotation tool from the quick annotations
et: Vali eelmääratud annotatsioonitööriist

[ctx: @info:tooltip]
en: Constrain line angle to 15° steps
et: Joone suuna piiramine 15° sammudega

[ctx: @info:tooltip]
en: Constrain shape ratio to 1:1
et: Kujundi proportsioonide piiramine 1 : 1 suhtega

[ctx: @info:tooltip]
en: Constrain shape ratio to 1:1 or line angle to 15° steps (No annotation selected)
et: Kujundi proportsioonide piiramine 1 : 1 suhtega või joone suuna piiramine 15° sammudega (annotatsiooni pole valitud)

[ctx: @info:tooltip]
en: Constrain shape ratio to 1:1 or line angle to 15° steps (Not supported by current annotation)
et: Kujundi proportsioonide piiramine 1 : 1 suhtega või joone suuna piiramine 15° sammudega (pole valitud annotatsioonil kasutatav)

[ctx: @info:tooltip]
en: Keep the annotation tool active after use
et: Annoteerimistööriist hoitakse pärast kasutamist aktiivsena

[ctx: @info:tooltip]
en: Select a custom stamp symbol from file
et: Kohandatud templi sümboli valimine failist

[ctx: @info:whatsthis]
en: <qt>Set the command of a custom text editor to be launched.<br />
    You can also put few placeholders:
    <ul>
      <li>%f - the file name</li>
      <li>%l - the line of the file to be reached</li>
      <li>%c - the column of the file to be reached</li>
    </ul>
    If %f is not specified, then the file name is appended to the specified command.
et: <qt>Siin saab määrata käsu, millega käivitatakse kohandatud tekstiredaktor.<br />
    Kasutada saab ka mõningaid kohatäitjaid:
    <ul>
      <li>%f - failinimi</li>
      <li>%l - avatav rida failis</li>
      <li>%c - avatav veerg failis</li>
    </ul>
    Kui %f on määramata, lisatakse määratud käsule failinimi.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Custom Color...
et: Kohandatud värv ...

[ctx: @item:inlistbox]
en: Width %1
et: Jämedus %1

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Black
et: Must

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Blue
et: Sinine

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Cyan
et: Tsüaan

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Gray
et: Hall

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Green
et: Roheline

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Orange
et: Oranž

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Red
et: Punane

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Transparent
et: Läbipaistev

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: White
et: Valge

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Yellow
et: Kollane

[ctx: @item:inmenu]
en: &Facing Pages
et: Kõr&vutised leheküljed

[ctx: @item:inmenu]
en: &Overview
et: Ülevaa&de

[ctx: @item:inmenu]
en: &Single Page
et: Ük&s lehekülg

[ctx: @item:inmenu]
en: Facing Pages (&Center First Page)
et: Kõrvutised leheküljed (esimene lehekül&g tsentreeritakse)

[ctx: @title:column]
en: Created
et: Loodud

[ctx: @title:column]
en: Description
et: Kirjeldus

[ctx: @title:column]
en: Modified
et: Muudetud

[ctx: @title:column]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @title:column]
en: Size
et: Suurus

[ctx: @title:window]
en: Embedded Files
et: Põimitud failid

[ctx: @title:window]
en: Experimental feature
et: Eksperimentaalne võimalus

[ctx: @title:window]
en: Invalid file
et: Vigane fail

[ctx: @title:window]
en: Print
et: Trükkimine

[ctx: @title:window]
en: Select color
et: Värvi valimine

[ctx: @title:window file chooser]
en: Select custom stamp symbol
et: Kohandatud templi sümboli valimine

en: A good compromise between memory usage and speed gain. Preload next page and boost searches. (For systems with 2GB of memory, typically.)
et: Asjalik kompromiss mälukasutuse ja kiiruse vahel. Järgmine lehekülg laaditakse juba eelnevalt, otsimine on kiirem. (Tüüpiliselt 2 GB mäluga masinatele.)

en: A problem occurred during the execution of the 'dvipng' command.
et: Käsu 'dvipng' täitmisel tekkis probleem.

en: A problem occurred during the execution of the 'latex' command.
et: Käsu 'latex' täitmisel tekkis probleem.

en: Abort Closing
et: Loobu sulgemisest

en: Abort Reloading
et: Loobu taaslaadimisest

en: About Backend
et: Taustaprogrammi info

en: Accessibility
et: Hõlbustus

en: Accessibility Reading Aids
et: Lugemise hõlbustusvahendid

en: Add Bookmark
et: Lisa järjehoidja

[ctx: Add an annotation to the page]
en: add annotation
et: Lisa annotatsioon

en: Add favorite annotation
et: Lemmikannotatsiooni lisamine

en: Additional Information
et: Lisateave

[ctx: Advance every %1 seconds]
en:  second |  seconds
et[0]:  sekund
et[1]:  sekundit

en: Advance to the Next Page
et: Liikumine järgmisele leheküljele

en: After saving, the current document format requires the file to be reloaded. Your undo/redo history will be lost.<br />Do you want to continue?
et: Salvestamise järel nõuab aktiivse dokumendi vorming faili taaslaadimist. Seinu tagasivõtmiste ja uuestitegemiste ajalugu läheb kaotsi.<br />Kas jätkata?

en: All editing and interactive features for this document are disabled. Please save a copy and reopen to edit this document.
et: Kõik selle dokumendi redigeerimis- ja interaktiivsed toimingud on keelatud. Palun salvesta koopia ja ava see uuesti dokumendi muutmiseks.

en: All files (*)
et: Kõik failid (*)

en: All supported files (%1)
et: Kõik toetatud failid (%1)

en: Annotation | %1 Annotations
et[0]: Annotatsioon
et[1]: %1 annotatsiooni

en: Annotation Options
et: Annoteerimise valikud

en: Annotation Properties
et: Annotatsiooni omadused

en: Annotation Toolbar
et: Annotatsioonide tööriistariba

en: Annotation improvements
et: Annoteerimise täiustamine

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a freehand line
et: Vabakäejoone tõmbamine

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a polygon (click on the first point to close it)
et: Joonista murdjoon (selle sulgemiseks klõpsa esimesel punktil)

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a rectangle
et: Ristküliku joonistamine

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a straight line
et: Sirgjoone tõmbamine

[ctx: Annotation tool]
en: Draw an ellipse (drag to select a zone)
et: Ellipsi joonistamine (vali lohistades ala)

[ctx: Annotation tool]
en: Highlight text
et: Teksti esiletõstmine

[ctx: Annotation tool]
en: Inline Text Annotation (drag to select a zone)
et: Reasisene tekstiannotatsioon (vali lohistades ala)

[ctx: Annotation tool]
en: Put a pop-up note
et: Hüpikmärkuse asetamine

[ctx: Annotation tool]
en: Put a stamp symbol
et: Aseta templi sümbol

[ctx: Annotation tool]
en: Squiggle text
et: Teksti allajoonimine lainelise joonega

[ctx: Annotation tool]
en: Strike out text
et: Teksti läbikriipsutamine

[ctx: Annotation tool]
en: Typewriter Annotation (drag to select a zone)
et: Kirjutusmasina annotatsioon (vali lohistades ala)

[ctx: Annotation tool]
en: Underline text
et: Teksti allajoonimine

en: Annotations
et: Annotatsioonid

en: Annotations artwork
et: Annotatsioonide kunstiline külg

en: Appearance
et: Välimus

en: Approved
et: Heakskiit

en: Area &Selection
et: Ala&valik

en: As Is
et: Nagu on

en: Author
et: Autor

en: Author: %1
et: Autor: %1

en: Auto Fit
et: Automaatne mahutamine

en: Back
et: Tagasi

en: Backend Selection
et: Taustaprogrammi valik

en: Beginning of the document
et: Dokumendi algus

en: Black
et: Must

en: Blue
et: Sinine

en: Bookmark
et: Järjehoidja

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Border &width:
et: Piir&de laius:

en: Butt
et: Tala

en: Can not find a plugin which is able to handle the document being passed.
et: Pluginat töödeldud dokumenti käsitlemiseks ei leitud.

en: Cannot find dvipng executable.
et: Dvipng täitmisfaili ei leitud.

en: Cannot find latex executable.
et: LaTeXi täitmisfaili ei leitud.

[ctx: Caption for a rich media annotation]
en: Rich Media
et: Multimeedia

[ctx: Caption for a screen annotation]
en: Screen
et: Ekraan

[ctx: Caption for a widget annotation]
en: Widget
et: Vidin

en: Caret
et: Kursor

en: Caret Properties
et: Kursori omadused

en: Caret symbol:
et: Kursori sümbol:

en: Case Sensitive
et: Tõstutundlik

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Category
et: Kategooria

en: Center
et: Keskele

en: Certificate Data:
et: Sertifikaadi andmed:

en: Certificate File (*.cer)
et: Sertifikaadifail (*.cer)

en: Certificate Viewer
et: Sertifikaadinäitaja

en: Certificate has Expired.
et: Sertifikaat on aegunud.

en: Certificate has been Revoked.
et: Sertifikaat on tühistatud.

en: Certificate has not yet been verified.
et: Sertifikaati ei ole veel kontrollitud.

en: Certificate is Trusted.
et: Sertifikaat on usaldusväärne.

en: Certificate issuer is unknown.
et: Sertifikaadi väljaandja on tundmatu.

en: Certificate issuer isn't Trusted.
et: Sertifikaadi väljaandja ei ole usaldusväärne.

[ctx: Change an annotation's size]
en: adjust annotation
et: Kohanda annotatsiooni

en: Circle
et: Ring

en: Click to begin
et: Klõpsa alustamiseks

en: Click to open a file
    Click and hold to open a recent file
et: Klõpsa faili avamiseks
    Klõpsa ja hoia nuppu all viimati kasutatud faili avamiseks

en: Click to see the magnified view.
et: Klõpsa suurendatud vaate nägemiseks.

en: Close
et: Sulge

en: Close &Find Bar
et: Sul&ge otsinguriba

en: Close Document
et: Sulge dokument

en: Close Tabs
et: Sulge kaardid

en: Close this note
et: Sulge see märkus

en: Closed Arrow
et: Suletud nool

en: Collapse all
et: Keri kõik kokku

en: Collapse all elements
et: Keri kõik elemendid kokku

en: Collapse whole section
et: Keri kogu sektsioon kokku

en: Color:
et: Värv:

en: Comment
et: Kommentaar

en: Common Name(CN)
et: Üldnimi (CN)

en: Confidential
et: Konfidentsiaalne

en: Configure Annotations...
et: Seadista annotatsioone...

en: Configure Backends
et: Taustaprogrammide seadistamine

en: Configure Backends...
et: Taustaprogrammide seadistamine...

en: Configure Okular...
et: Okulari seadistamine...

en: Configure Viewer
et: Näitaja seadistamine

en: Configure Viewer Backends
et: Näitaja taustaprogrammide seadistamine

en: Configure Viewer Backends...
et: Näitaja taustaprogrammide seadistamine

en: Configure Viewer...
et: Näitaja seadistamine...

en: Configure Web Shortcuts...
et: Seadista veebikiirklahve...

en: Confirm Close
et: Sulgemise kinnitus

en: Contents
et: Sisu

en: Continue
et: Jätka

en: Continue Closing
et: Jätka sulgemisega

en: Continue Reloading
et: Jätka taaslaadimist

en: Continue losing changes
et: Jätka muudatusi kaotades

en: Continuing search from beginning
et: Otsingu jätkamine algusest

en: Continuing search from bottom
et: Otsingu jätkamine lõpust

en: Copy Link Address
et: Kopeeri lingi aadress

en: Copy Text
et: Kopeeri tekst

en: Copy forbidden by DRM
et: DRM keelab kopeerimise

en: Copy to Clipboard
et: Kopeeri lõikepuhvrisse

en: Copyright
et: Autoriõigus

en: Could not export the certificate
et: Sertifikaati ei õnnestunud eksportida

en: Could not find a suitable binary for printing. Make sure CUPS lpr binary is available
et: Sobivat binaarfaili trükkimiseks ei leitud. Kontrolli, kas CUPS-i lpr binaarfail on ikka saadaval

en: Could not load print preview part
et: Trükkimise eelvaatluse komponendi laadimine nurjus

en: Could not open "%1" for writing. File was not saved.
et: "%1" avamine kirjutamiseks nurjus. Faili ei salvestatud.

en: Could not open %1. %2
et: %1 avamine nurjus. %2

en: Could not open %1. Reason: %2
et: %1 avamine nurjus. Põhjus: %2

en: Could not open '%1' (%2)
et: "%1" avamine nurjus (%2)

en: Could not open '%1'. File does not exist
et: "%1" avamine nurjus. Faili ei ole olemas.

en: Could not open a temporary file
et: Ajutise faili avamine nurjus

en: Could not open the temporary file for saving.
et: Ajutise faili avamine salvestamiseks nurjus.

en: Could not print the document. Detailed error is "%1". Please report to bugs.kde.org
et: Dokumendi trükkimine nurjus. Täpne viga on "%1". Palun anna sellest teada aadressil bugs.kde.org

en: Could not print the document. Unknown error. Please report to bugs.kde.org
et: Dokumendi trükkimine nurjus. Tundmatu viga. Palun anna sellest teada aadressil bugs.kde.org

en: Could not save file %1.
et: Faili %1 salvestamine nurjus.

en: Could not view revision.
et: Versiooni näitamine nurjus.

en: Create annotation tool
et: Annoteerimistööriista loomine

en: Create drawing tool
et: Joonistamistööriista loomine

en: Created
et: Loodud

en: Created Okular from KPDF codebase
et: Lõi KPDF-i koodi põhjal Okulari

en: Created:
et: Loodud:

en: Creator
et: Looja

en: Custom annotation name:
et: Kohandatud annotatsiooni nimi:

en: Decrypt Keys
et: Võtmete lahtikrüptimine

en: Default Drawing Tool #%1
et: Vaikimisi joonistamistööriist nr %1

en: Deny Request
et: Lükka soov tagasi

en: Departmental
et: Osakonnasisene

en: Description
et: Kirjeldus

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Details
et: Üksikasjad

en: Developer
et: Arendaja

en: Diamond
et: Romb

en: Digest Mismatch occurred.
et: Esines räsi kokkusobimatus.

en: Digital Signature
et: Digitaalne allkiri

en: Do not show this message again
et: Rohkem ei näidata

en: Do you want to save your changes to "%1" or discard them?
et: Kas salvestada muudatused failis "%1" või unustada need?

en: Document Modifications:
et: Dokumendi muudatused:

en: Document Password
et: Dokumendi parool

[ctx: Document Revision <current> of <total>]
en: Document Revision %1 of %2
et: Dokumendi versioon %1 / %2

en: Document Version
et: Dokumendi versioon

en: Document shared successfully
et: Dokumendi jagamine oli edukas

en: Documents to open. Specify '-' to read from stdin.
et: Avatavad dokumendid. '-' korral loetakse standardsisendist.

en: Draft
et: Mustand

en: Draw a rectangle around the page area you wish to keep visible
et: Tõmba ristkülik ala ümber, mida soovid nähtaval hoida

en: Draw a rectangle around the table, then click near edges to divide up; press Esc to clear.
et: Tõmba hiirega ristkülik tabeli ümber ja klõpsa siis jagamiseks servade juures; puhastamiseks vajuta Esc.

en: Draw a rectangle around the text/graphics to copy.
et: Tõmba hiirega ristkülik ala ümber, mida soovid kopeerida.

en: Drawing Tool: %1
et: Joonistamistööriist: %1

en: Duplicated Name
et: Topeltnimi

en: E&xport As
et: &Eksport

en: EMail
et: E-post

[ctx: Edit a combo form's selection]
en: edit combo form selection
et: Muuda liitvormi valikut

[ctx: Edit a list form's choices]
en: edit list form choices
et: Muuda loendivormi valikuid

[ctx: Edit an annotation's text contents]
en: edit annotation contents
et: Muuda annotatsiooni sisu

[ctx: Edit an form's text contents]
en: edit form contents
et: Muuda vormi sisu

en: Edit annotation tool
et: Annoteerimistööriista muutmine

en: Edit drawing tool
et: Joonistamistööriista muutmine

[ctx: Edit the state of a group of form buttons]
en: edit form button states
et: Muuda vorminupu olekut

en: Editor
et: Redaktor

en: Editor Options
et: Redaktori valikud

en: Ellipse
et: Ellips

en: Embedded (subset)
et: Põimitud (alamhulk)

en: Embedded: %1
et: Põimitud: %1

[ctx: Enable case sensitive search in the side navigation panels]
en: Case Sensitive
et: Tõstutundlik

[ctx: Enable regular expression search in the side navigation panels]
en: Regular Expression
et: Regulaaravaldis

en: Enabled
et: Lubatud

en: Encrypt Keys
et: Võtmete krüptimine

en: Encrypt Only
et: Ainult krüptimine

en: End Presentation
et: Lõpeta esitlus

en: End of the document
et: Dokumendi lõpp

en: Enter Presentation Mode
et: Mine esitlusrežiimi

en: Enter at least 3 letters to filter pages
et: Kirjuta lehekülgede filtreerimiseks vähemalt 3 tähte

en: Enter the new name of the bookmark:
et: Järjehoidja uus nimi:

en: Erase Drawing
et: Kõrvalda joonistus

en: Eraser
et: Kustutaja

en: Error: Can't open more than one document with the --find switch
et: Tõrge: võtit --find kasutades ei saa avada üle ühe dokumendi korraga

en: Error: Can't open more than one document with the --page switch
et: Tõrge: võtit --page kasutades ei saa avada üle ühe dokumendi korraga

en: Error: Can't open more than one document with the --presentation switch
et: Tõrge: võtit --presentation kasutades ei saa avada üle ühe dokumendi korraga

en: Error: Can't open more than one document with the --print switch
et: Tõrge: võtit --print kasutades ei saa avada üle ühe dokumendi korraga

en: Error: Can't open more than one document with the --unique switch
et: Tõrge: võtit --unique kasutades ei saa avada üle ühe dokumendi korraga

en: Execute '%1'...
et: Käivita '%1'...

en: Exit Presentation Mode
et: Välju esitlusrežiimist

en: Expand all
et: Keri kõik lahti

en: Expand all elements
et: Keri kõik elemendid lahti

en: Expand whole section
et: Keri kogu sektsioon lahti

en: Experimental
et: Eksperimentaalne

en: Expired
et: Aegunud

en: Expires On
et: Aegub

en: Export...
et: Ekspordi ...

en: Field: %1 on page %2
et: Väli: %1 leheküljel %2

en: File
et: Fail

en: File Attachment
et: Kaasatud fail

en: File Attachment Properties
et: Kaasatud faili omadused

en: File Changed
et: Faili on muudetud

en: File Path
et: Faili asukoht

en: File Size
et: Faili suurus

en: File attachment symbol:
et: Kaasatud faili sümbol:

en: File could not be saved in '%1'. %2
et: Faili salvestamine asukohta "%1" nurjus. %2

en: File could not be saved in '%1'. Error: '%2'. Try to save it to another location.
et: Faili salvestamine asukohta "%1" nurjus. Tõrge: '%2'. Proovi salvestada mõnda teise asukohta.

en: File could not be saved in '%1'. Try to save it to another location.
et: Faili salvestamine asukohta "%1" nurjus. Proovi salvestada mõnda teise asukohta.

en: File not saved.
et: Faili ei salvestatud.

en: Filled form contents
et: Täidetud vormide sisu

en: Filter Options
et: Filtri valikud

en: Final
et: Lõplik

en: Find Next
et: Otsi järgmine

en: Find a string on the text
et: Stringi leidmine tekstis

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
et: Järgmine

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
et: Eelmine

en: Find as you type
et: Otsimine kirjutamise ajal

[ctx: Find text]
en: F&ind:
et: Ots&ing:

en: Find...
et: Otsi...

en: Fingerprints
et: Sõrmejäljed

en: First Page
et: Esimene lehekülg

en: Fit &Page
et: Mah&utatakse leheküljele

en: Fit &Width
et: Ma&hutatakse laiusele

en: Fit Page
et: Mahutatakse leheküljele

en: Fit Wi&ndow to Page
et: So&bita aken leheküljega

en: Fit Width
et: Mahutatakse laiusele

en: Fit to full page
et: Sobitamine kogu lehele

en: Fit to printable area
et: Sobitamine trükitava alaga

en: Follow This Link
et: Ava see link

en: For Comment
et: Ootab kommentaare

[ctx: For Presentation]
en: Pause
et: Paus

[ctx: For Presentation]
en: Play
et: Esita

en: For Public Release
et: Avaldamiseks

en: Former maintainer
et: Endine hooldaja

en: Forward
et: Edasi

en: Freehand Line
et: Vabakäejoon

en: Freehand Line Properties
et: Vabakäejoone omadused

en: Freehand Line with Comment
et: Vabakäejoon kommentaariga

en: From current page
et: Alates aktiivsest leheküljest

en: Fully embedded
et: Täielikult põimitud

en: General
et: Üldine

en: General Options
et: Üldised valikud

[ctx: Generic text edit command]
en: edit text
et: Muuda teksti

en: Geometrical shape
et: Geomeetriakujund

en: Geometry
et: Geomeetria

en: Geometry Properties
et: Geomeetriaomadused

en: Geometry with Comment
et: Geomeetria kommentaariga

en: Go To Page...
et: Liigu leheküljele...

en: Go back to the Previous Page
et: Liikumine eelmisele leheküljele

en: Go to '%1'
et: Liigu leheküljele %1

en: Go to Page
et: Liikumine leheküljele

en: Go to This Bookmark
et: Liigu sellele järjehoidjale

en: Go to page %1
et: Liigu leheküljele %1

en: Go to the next bookmark
et: Liikumine järgmisele järjehoidjale

en: Go to the place you were after
et: Liigub järgmisse asukohta

en: Go to the place you were before
et: Liigub eelmisesse asukohta

en: Go to the previous bookmark
et: Liikumine eelmisele järjehoidjale

en: Green
et: Roheline

en: Green Highlighter
et: Roheline esiletõstmine

en: Group by Author
et: Rühmitamine autorite kaupa

en: Group by Page
et: Rühmitamine lehekülgede kaupa

en: Help
et: Abitekst

en: Highlight
et: Esiletõst

en: Highlight with Comment
et: Esiletõstmine kommentaariga

en: Highlighter
et: Esiletõstmine

en: Icon:
et: Ikoon:

en: Image (%1 by %2 pixels)
et: Pilt (%1 x %2 pikslit)

en: Image [%1x%2] copied to clipboard.
et: Pilt [%1x%2] kopeeriti lõikepuhvrisse.

en: Image [%1x%2] saved to %3 file.
et: Pilt [%1x%2] salvestati faili %3.

en: Images (*.png *.jpeg)
et: Pildid (*.png *.jpeg)

en: Importing PS file as PDF (this may take a while)...
et: PS-faili importimine PDF-ina (see võib võtta veidi aega)...

en: Incorrect password. Try again:
et: Vigane parool. Proovi uuesti:

en: Information
et: Info

en: Inline Note
et: Reasisene märkus

en: Inline Note Properties
et: Reasisese märkuse omadused

en: Insert
et: Lisand

en: Issued By
et: Väljaandja

en: Issued On
et: Välja antud

en: Issued To
et: Välja antud

en: Issuer
et: Väljaandja

en: JavaScript Script
et: JavaScripti skript

en: Jump to next match
et: Hüppamine järgmisele sobivusele

en: Jump to previous match
et: Hüppamine eelmisele sobivusele

en: KPDF developer
et: KPDF-i arendaja

en: Keeps everything in memory. Preload next pages. Boost searches. (For systems with more than 4GB of memory.)
et: Kõik puhverdatakse mälus. Järgmised leheküljed laaditakse juba eelnevalt. Otsingud on kiiremad. (Enam kui 4 GB mäluga masinatele.)

en: Keeps used memory as low as possible. Do not reuse anything. (For systems with low memory.)
et: Hoiab mälukasutuse võimalikult väiksena. Midagi ei puhverdata. (Vähese mäluga masinatele.)

en: Key
et: Võti

en: Key Agreement
et: Võtme leping

en: Key Usage
et: Võtme kasutus

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: LaTeX rendering failed
et: LaTeXi renderdamine nurjus

en: Last Page
et: Viimane lehekülg

en: Layers
et: Kihid

[ctx: Layouted like: '5 [pages] of 10']
en: of
et: /

en: Leader line extensions length:
et: Juhtjoone laiendite pikkus:

en: Leader line length:
et: Juhtjoone pikkus:

en: Left
et: Vasakule

en: Line end:
et: Joone lõpp:

en: Line start:
et: Joone algus:

en: Loads and keeps everything in memory. Preload all pages. (Will use at maximum 50% of your total memory or your free memory, whatever is bigger.)
et: Kõige laadimine ja hoidmine mälus. Kõigi lehekülgede eellaadimine. (Kasutab maksimaalselt 50% sinu kogumälust või vabast mälust vastavalt sellele, kumb on suurem.)

en: Location:
et: Asukoht:

en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Match All Words
et: Kõigi sõnade sobivus

en: Match Any Word
et: Suvalise sõna sobivus

en: Match Phrase
et: Väljendi sobivus

en: Missing alert type
et: Puuduv hoiatuse tüüp

en: Modified
et: Muudetud

en: Modified:
et: Muudetud:

en: Modified: %1
et: Muudetud: %1

[ctx: Modify an annotation's internal properties (Color, line-width, etc.)]
en: modify annotation properties
et: Muuda annotatsiooni omadusi

en: Modify search behavior
et: Otsingu käitumise muutmine

en: Move &Down
et: Liiguta &alla

en: Move &Up
et: Liiguta ü&les

en: Moves to the beginning of the document
et: Liigub dokumendi algusse

en: Moves to the end of the document
et: Liigub dokumendi lõppu

en: Moves to the next page of the document
et: Liigub dokumendi järgmisele leheküljele

en: Moves to the previous page of the document
et: Liigub dokumendi eelmisele leheküljele

en: Movie
et: Video

en: Movie Properties
et: Video omadused

en: Name
et: Nimi

en: Name:
et: Nimi:

en: New Text Note
et: Uus tekstimärkus

en: New paragraph
et: Uus lõik

en: Next Bookmark
et: Järgmine järjehoidja

en: Next Page
et: Järgmine lehekülg

en: Next Tab
et: Järgmine kaart

[ctx: Next page]
en: Next
et: Järgmine

en: No
et: Ei

en: No Bookmarks
et: Järjehoidjaid pole

en: No Usage Specified
et: Kasutus pole määratud

en: No application found for opening file of mimetype %1.
et: Ei leitud rakendust, millega avada faili MIME tüübiga %1.

en: No description available.
et: Kirjeldus puudub.

en: Non-Repudiation
et: Salgamise vääramine

en: None
et: Puudub

en: Not Approved
et: Heakskiiduta

en: Not Available
et: Pole teada

en: Not For Public Release
et: Pole avaldamiseks

[ctx: Not available size]
en: N/A
et: -

en: Not raise window
et: Akent esile ei tooda

en: Note
et: Märkus

en: Okular cannot copy %1 to the specified location.
    
    The document does not exist anymore.
et: Okular ei saa kopeerida dokumenti %1 määratud asukohta.
    
    Dokumenti ei ole enam olemas.

en: Okular, a universal document viewer
et: Universaalne dokumentide näitaja Okular

en: Open Arrow
et: Avatud nool

en: Open Con&taining Folder
et: Ava s&isaldav kataloog

en: Open Document
et: Ava dokument

en: Open external file
et: Ava väline fail

[ctx: Opens the selected document]
en: Open Document
et: Ava dokument

en: Options
et: Valikud

en: Options for Presentation Mode
et: Esitlusrežiimi valikud

en: Organization(O)
et: Organisatsioon (O)

en: Original Orientation
et: Algne orientatsioon

en: P&resentation
et: &Esitlus

en: Page
et: Lehekülg

en: Page %1
et: Lehekülg %1

en: Page Number
et: Leheküljenumber

en: Page Size
et: Lehekülje suurus

en: Page of the document to be shown
et: Näidatav dokumendi lehekülg

en: Pages
et: Lehekülgi

en: Pages: %1
et: Lehekülgi: %1

en: Paragraph
et: Lõik

en: Pause movie
et: Paus filmis

en: Pause/Resume Speaking
et: Kõne pausile/pausilt ära

en: Performance
et: Jõudlus

en: Performance Tuning
et: Jõudluse häälestamine

en: Plain &Text...
et: Liht&tekst...

en: Play movie
et: Esita film

en: Play movie...
et: Esita video...

en: Play sound...
et: Esita heli...

en: Play this Sound
et: Esita see heli

en: Play/Pause Presentation
et: Esita/peata esitlus

en: Please enter the password to read the document:
et: Palun anna dokumendi lugemiseks vajalik parool:

en: Polygon
et: Murdjoon

en: Polygon Properties
et: Murdjoone omadused

en: Polygon with Comment
et: Murdjoon kommentaariga

en: Pop-up Note
et: Hüpikmärkus

en: Pop-up Note Properties
et: Hüpikmärkuse omadused

en: PostScript files (%1)
et: PostScript-failid (%1)

en: Presentation
et: Esitlus

en: Previous Bookmark
et: Eelmine järjehoidja

en: Previous Page
et: Eelmine lehekülg

en: Previous Tab
et: Eelmine kaart

[ctx: Previous page]
en: Previous
et: Eelmine

en: Print Options
et: Trükkimisvalikud

en: Print Preview
et: Trükkimise eelvaatlus

en: Print conversion failed
et: Trükkimiseks teisendamine nurjus

en: Printer was in invalid state
et: Printer oli vales olekus

en: Printing process could not start
et: Trükkimisprotsessi käivitamine nurjus

en: Printing process crashed
et: Trükkimisprotsessi tabas krahh

en: Printing this document is not allowed.
et: Seda dokumenti ei ole lubatud trükkida.

en: Printing to file failed
et: Salvestamine faili nurjus

en: Producer
et: Generaator

en: Properties
et: Omadused

en: Property
et: Omadus

en: Public Key
et: Avalik võti

en: Quit
et: Välju

en: Reading font information...
et: Fondiinfo lugemine...

[ctx: Reason for inhibiting the screensaver activation, when the presentation mode is active]
en: Giving a presentation
et: Esitluse näitamine

en: Reason:
et: Põhjus:

en: Reason: %1
et: Põhjus: %1

en: Rectangle
et: Ristkülik

en: Red
et: Punane

en: Reloa&d
et: Laa&di uuesti

en: Reload the current document from disk.
et: Aktiivse dokumendi taaslaadimine kettalt.

en: Reloading the document...
et: Dokumendi taaslaadimine...

en: Remove Bookmark
et: Eemalda järjehoidja

[ctx: Remove an annotation from the page]
en: remove annotation
et: Eemalda annotatsioon

en: Remove this Bookmark
et: Eemalda see järjehoidja

en: Rename Bookmark
et: Nimeta järjehoidja ümber

en: Rename the current bookmark
et: Aktiivse järjehoidja nime muutmine

en: Rename this Bookmark
et: Muuda järjehoidja nime

[ctx: Replacing missing font with another one]
en: %1 (substituting with %2)
et: %1 (asenduseks %2)

en: Request to Change Viewing Mode
et: Vaaterežiimi muutmise soov

en: Resume movie
et: Jätka filmi näitamist

en: Rev. %1: Signed By %2
et: Vers. %1: Allkirjastanud %2

en: Revision Preview
et: Versiooni eelvaatlus

en: Right
et: Paremale

en: Right Closed Arrow
et: Paremale suletud nool

en: Right Open Arrow
et: Paremale avatud nool

en: Rotate &Left
et: Pööra vasaku&le

en: Rotate &Right
et: Pöö&ra paremale

[ctx: Rotate left]
en: Left
et: Vasakule

[ctx: Rotate right]
en: Right
et: Paremale

en: S&earch:
et: &Otsing:

en: S&hare
et: &Jaga

en: SHA-1 Fingerprint
et: SHA-1 sõrmejälg

en: SHA-256 Fingerprint
et: SHA-256 sõrmejälg

en: Save - Warning
et: Salvestamine - hoiatus

en: Save As
et: Salvesta kui

en: Save as Okular document archive...
et: Salvesta Okulari dokumendiarhiivina ...

en: Save file
et: Faili salvestamine

en: Save to File...
et: Salvesta faili...

en: Scale mode:
et: Skaleerimisrežiim:

en: Scroll Down
et: Keri alla

en: Scroll Page Down
et: Keri lehekülg alla

en: Scroll Page Up
et: Keri lehekülg üles

en: Scroll Up
et: Keri üles

en: Search Options
et: Otsimisvalikud

en: Search for '%1' in this document
et: '%1' otsimine selles dokumendis

en: Search for '%1' with
et: Otsi '%1', kasutades

en: Search...
et: Otsi ...

en: Select All Text on Current Page
et: Vali kogu aktiivse lehekülje tekst

en: Select text
et: Vali tekst

en: Select zooming area. Right-click to zoom out.
et: Vali suurendusala. Paremklõpsuga saab vähendada.

en: Serial Number
et: Seerianumber

en: Shape fill:
et: Kujundi täide:

en: Share
et: Jagamine

en: Show &Page Bar
et: Le&heküljeriba näitamine

en: Show &Signatures Panel
et: Allkir&jade paneeli näitamine

en: Show Forms
et: Vormide näitamine

en: Show S&idebar
et: Külgr&iba näitamine

en: Show annotations for current page only
et: Ainult aktiivse lehekülje annotatsioonide näitamine

en: Show bookmarked pages only
et: Ainult järjehoidjates olevate lehekülgede näitamine

en: Sign CRL
et: CRL-i allkirjastamine

en: Sign Certificate
et: Sertifikaadi allkirjastamine

en: Signature Properties
et: Allkirja omadused

en: Signature Validity:
et: Allkirja kehtivus:

en: Signatures
et: Allkirjad

en: Signed By:
et: Allkirjastaja:

en: Signing Time:
et: Allkirjastamisaeg:

en: Signing Time: %1
et: Allkirjastamisaeg: %1

en: Size
et: Suurus

en: Slash
et: Kaldkriips

en: Sold
et: Müüdud

en: Sound
et: Heli

en: Sound Properties
et: Heli omadused

en: Speak Current Page
et: Loe aktiivne lehekülg ette

en: Speak Text
et: Loe tekst ette

en: Speak Whole Document
et: Loe kogu dokument ette

en: Square
et: Ruut

en: Squiggle
et: Laineline joon

en: Squiggle with Comment
et: Teksti allajoonimine lainelise joonega ja kommentaariga

en: Stamp
et: Tempel

en: Stamp Properties
et: Templi omadused

en: Stamp symbol:
et: Templi sümbol:

en: Stamp with Comment
et: Tempel kommentaariga

en: Start Presentation
et: Käivita esitlus

en: Start the document in presentation mode
et: Dokumendi avamine esitlusrežiimis

en: Start with print dialog
et: Käivitamine trükkimisdialoogiga

en: Start with print dialog and exit after printing
et: Käivitamine trükkimisdialoogiga ja väljumine pärast trükkimist

en: Stop Sound
et: Peata heli

en: Stop Speaking
et: Lõpeta ettelugemine

en: Stop movie
et: Peata film

en: Straight Line
et: Sirgjoon

en: Straight Line Properties
et: Sirgjoone omadused

en: Straight Line with Comment
et: Sirgjoon kommentaariga

en: Strike Out
et: Läbikriipsutus

en: Strike Out with Comment
et: Teksti läbikriipsutamine kommentaariga

en: Strike out
et: Läbikriipsutamine

en: Subject
et: Teema

en: Switch Blackscreen Mode
et: Lülitu ekraanipimendamise režiimi

en: Switch Screen
et: Vaheta ekraani

[ctx: Symbol for caret annotations]
en: None
et: Puudub

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Graph
et: Diagramm

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Paperclip
et: Kirjaklamber

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Push Pin
et: Knopka

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Tag
et: Lipik

en: T&able Selection
et: Ta&belivalik

en: Table selection tool
et: Tabelivaliku tööriist

en: TeX Font Metric
et: TeXi fondimeetrika

en: TeX FreeType-handled
et: TeX FreeType'i käsitluses

en: TeX virtual
et: TeXi virtuaalne

en: Text &color:
et: Teksti vä&rv:

en: Text (1 character) | Text (%1 characters)
et[0]: Tekst (1 märk)
et[1]: Tekst (%1 märki)

en: Text Markup Properties
et: Tekstimärgendi omadused

en: Text markup
et: Tekstimärgend

en: Text of the new note:
et: Uue märkuse tekst:

en: Text to search for
et: Otsitav tekst

en: The current document is protected with a password.<br />In order to save, the file needs to be reloaded. You will be asked for the password again and your undo/redo history will be lost.<br />Do you want to continue?
et: Aktiivne dokument on parooliga kaitstud.<br />Salvestamiseks tuleb fail uuesti laadida. Sinu käest küsitakse uuesti parooli ja sinu tagasivõtmiste ja uuestitegemiste ajalugu läheb kaotsi.<br />Kas jätkata?

en: The document has been modified in a way not permitted by a previous signer.
et: Dokumenti on muudetud viisil, mida eelmine allkirjastaja ei ole lubanud.

en: The document has not been modified since it was signed.
et: Dokumenti ei ole pärast allkirjastamist muudetud.

en: The document integrity verification could not be completed.
et: Dokumendi terviklikkuse kontrolli ei saanud lõpetada.

en: The document is trying to execute an external application and, for your safety, Okular does not allow that.
et: Dokument üritab käivitada välist rakendust, kuid sinu turvalisuse huvides ei luba Okular seda teha.

en: The file '%1' has been modified by another program, which means it can no longer be saved.
et: Faili '%1' on muutnud mingi teine programm, mis tähendab, et seda ei saa enam salvestada.

en: The loading of %1 has been canceled.
et: %1 laadimine katkestati.

en: The page print size is invalid
et: Lehekülje trükisuurus on vigane

[ctx: The person/company that made the signature]
en: Subject
et: Allkirjastaja

en: The program "ps2pdf" was not found, so Okular can not import PS files using it.
et: Programmi  "ps2pdf" ei leitud, mistõttu Okular ei saa selle abil importida PS-faile.

en: The requested signature is not present in the document.
et: Nõutud allkirja dokumendis ei leidu.

en: The revision of the document that was covered by this signature has not been modified;
    however there have been subsequent changes to the document.
et: Dokumendi versiooni, mida see allkiri hõlmab, ei ole muudetud;
    kuid dokumendis on tehtud hiljem muudatusi.

en: The signature CMS/PKCS7 structure is malformed.
et: Allkirja CMS/PKCS7 struktuur on moondunud

en: The signature could not be verified.
et: Allkirja ei saa kontrollida.

en: The signature is cryptographically invalid.
et: Allkiri ei ole krüptograafiliselt kehtiv.

en: The signature is cryptographically valid.
et: Allkiri on krüptograafiliselt kehtiv.

en: There are two ways of exiting presentation mode, you can press either ESC key or click with the quit button that appears when placing the mouse in the top-right corner. Of course you can cycle windows (Alt+TAB by default)
et: Esitlusrežiimist saab väljuda kahel viisil: kas vajutades klahvi Esc või klõpsates väljumisnupupule, mis ilmub nähtavale, kui viid hiire ülemisse paremasse nurka. Mõistagi saab aknaid läbi kerida (vaikimisi klahvikombinatsiooniga Alt+TAB).

en: There are unsaved changes, and the file '%1' has been modified by another program. Your changes will be lost, because the file can no longer be saved.<br>Do you want to continue closing the file?
et: Leidub salvestamata muudatusi ja faili "%1" on muutnud mingi teine programm. Sinu muudatused lähevad kaotsi, sest faili ei saa enam salvestada. <br>Kas tõesti jätkata faili sulgemisega?

en: There are unsaved changes, and the file '%1' has been modified by another program. Your changes will be lost, because the file can no longer be saved.<br>Do you want to continue reloading the file?
et: Leidub salvestamata muudatusi ja faili "%1" on muutnud mingi teine programm. Sinu muudatused lähevad kaotsi, sest faili ei saa enam salvestada. <br>Kas tõesti jätkata faili taaslaadimist?

en: There is already a unique Okular instance running. This instance won't be the unique one.
et: Okulari unikaalne isend juba töötab. Käesolev isend ei oleks unikaalne.

en: There was a problem sharing the document: %1
et: Dokumendi jagamisel tekkis probleem: %1

en: There was no file to print
et: Polnud ühtegi faili trükkida

en: There's already a tool with that name. Using a default one
et: Selle nimega tööriist on juba olemas. Kasutatakse vaikevarianti

en: This annotation may contain LaTeX code.
    Click here to render.
et: See annotatsioon võib sisaldada LaTeXi koodi.
    Klõpsa siia selle renderdamiseks.

en: This document contains annotations or form data that were saved internally by a previous Okular version. Internal storage is <b>no longer supported</b>.<br/>Please save to a file in order to move them if you want to continue to edit the document.
et: See dokument sisaldab annotatsioone või vormiandmeid, mis on seesmiselt salvestatud Okulari varasema versiooniga. Seesmine salvestamine <b>ei ole enam toetatud</b>.<br/>Palun salvesta faili nende liigutamiseks, kui soovid jätkata dokumendi redigeerimist.

en: This document has XFA forms, which are currently <b>unsupported</b>.
et: Dokumendis esineb XFA vorme, mis on praegu <b>toetamata</b>.

en: This document has embedded files. <a href="okular:/embeddedfiles">Click here to see them</a> or go to File -> Embedded Files.
et: Sel dokumendil on põimitud faile. <a href="okular:/embeddedfiles">Klõpsa nende vaatamiseks siia</a> või vali menüüst Fail -> Põimitud failid.

en: This document has forms. Click on the button to interact with them, or use View -> Show Forms.
et: Selles dokumendis on vormid. Klõpsa nupule nende kasutamiseks või vali menüüst Vaade -> Näita vorme.

en: This document is digitally signed.
et: See dokument on digitaalselt allkirjastatud.

en: This document is digitally signed. Some of the signatures could not be validated properly.
et: See dokument on digitaalselt allkirjastatud, aga mõnda allkirja polnud võimalik valideerida.

en: This document is digitally signed. There have been changes since last signed.
et: See dokument on digitaalselt allkirjastatud, aga seda on pärast viimast allkirjastamist muudetud.

en: This document wants to be shown full screen.
    Leave normal mode and enter presentation mode?
et: See dokument soovib enda näitamist täisekraanis.
    Kas lahkuda tavalisest režiimist ja minna esitlusrežiimi?

[ctx: This is the document format]
en: OpenDocument Text
et: OpenDocument-tekstidokument

en: This link points to a close document action that does not work when using the embedded viewer.
et: See viit osutab dokumendi sulgemise toimingule, mida ei saa kasutada põimitud näitajas.

en: This link points to a quit application action that does not work when using the embedded viewer.
et: See viit osutab rakendusest väljumise toimingule, mida ei saa kasutada põimitud näitajas.

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Title
et: Pealkiri

en: Title: %1
et: Pealkiri: %1

en: Tools
et: Tööriistad

en: Top Secret
et: Ülisalajane

[ctx: Translate an annotation's position on the page]
en: translate annotation
et: Tõlgi annotatsioon

en: Trim To &Selection
et: Kärbi &valikule

en: Type
et: Tüüp

en: Type:
et: Tüüp:

en: Typewriter
et: Kirjutusmasin

en: Typewriter Properties
et: Kirjutusmasina omadused

en: Unable to find file to print
et: Trükkimiseks ei leitud faili

en: Unable to find the Okular component.
et: Okulari komponendi leidmine nurjus.

en: Unable to find the Okular component: %1
et: Okulari komponendi leidmine nurjus: %1

en: Underline
et: Allajoonimine

en: Underline with Comment
et: Teksti allajoonimine kommentaariga

en: Undo close tab
et: Võta kaardi sulgemine tagasi

en: Unknown Algorithm
et: Tundmatu algoritm

en: Unknown File
et: Tundmatu fail

en: Unknown Type
et: Tundmatu tüüp

[ctx: Unknown author]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown font
et: Tundmatu font

[ctx: Unknown font type]
en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown issue with Certificate or corrupted data.
et: Tundmatu probleem sertifikaadiga või rikutud andmed.

en: User annotations
et: Kasutaja annotatsioonid

en: Validity
et: Kehtivus

en: Validity Status
et: Kehtivuse olek

en: Value
et: Väärtus

en: Version
et: Versioon

en: View Certificate...
et: Vaata sertifikaati ...

en: View Signed Version...
et: Vaata allkirjastatud versiooni ...

en: Viewer Toolbar
et: Näitaja riba

en: Warn me when I attempt to close multiple tabs
et: Hoiatus, kui ma proovin sulgeda palju aknaid

en: Warning
et: Hoiatus

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: Where do you want to save %1?
et: Kuhu salvestada %1?

en: Where do you want to save this certificate?
et: Kuhu see sertifikaat salvestada?

en: Where do you want to save this revision?
et: Kuhu see versioon salvestada?

en: White
et: Valge

en: Yellow
et: Kollane

en: Yellow Highlighter
et: Kollane esiletõstmine

en: Yes
et: Jah

en: Yes (subset)
et: Jah (alamhulk)

en: You are about to close %1 tabs. Are you sure you want to continue?
et: Kavatsed sulgeda %1 kaarti. Kas tõesti jätkata?

en: You are about to save changes, but the current file format does not support saving the following elements. Please use the <i>Okular document archive</i> format to preserve them.
et: Oled muudatusi salvestamas, kuid praegune failivorming ei toeta järgmiste elementide salvestamist. Palun kasuta nende säilitamiseks <i>Okulari dokumendiarhiivi</i> vormingut.

en: You are about to save changes, but the current file format does not support saving the following elements. Please use the <i>Okular document archive</i> format to preserve them. Click <i>Continue</i> to save the document and discard these elements.
et: Oled muudatusi salvestamas, kuid praegune failivorming ei toeta järgmiste elementide salvestamist. Palun kasuta nende säilitamiseks <i>Okulari dokumendiarhiivi</i> vormingut. Klõpsa <i>Jätka</i> dokumendi salvestamiseks ja nende elementide hülgamiseks.

en: You are about to save changes, but the current file format does not support saving the following elements. Please use the <i>Okular document archive</i> format to preserve them. Click <i>Continue</i> to save, but you will lose these elements as well as the undo/redo history.
et: Oled muudatusi salvestamas, kuid praegune failivorming ei toeta järgmiste elementide salvestamist. Palun kasuta nende säilitamiseks <i>Okulari dokumendiarhiivi</i> vormingut. Klõpsa <i>Jätka</i> salvestamiseks, kuid siis kaotad nii need elemendid kui ka tagasivõtmiste ja uuestitegemiste ajaloo.

en: You can find the shared document at: <a href="%1">%1</a>
et: Jagatud dokumendi leiab aadressilt <a href="%1">%1</a>

en: Zoom
et: Suurendus

en: Zoom to 100%
et: Suurendus 100%

[ctx: [document title/filename] – Presentation]
en: %1 – Presentation
et: %1 - esitlus

[ctx: font name not available (empty)]
en: [n/a]
et: [-]

[ctx: paper type and orientation (eg: Portrait A4)]
en: Landscape %1
et: Rõhtpaigutusega %1

[ctx: paper type and orientation (eg: Portrait A4)]
en: Portrait %1
et: Püstpaigutusega %1

[ctx: pause the movie playback]
en: Pause
et: Paus

en: ps2pdf not found
et: Programmi ps2pdf ei leitud

[ctx: remove a collection of annotations from the page]
en: remove annotations
et: Eemalda annotatsioonid

[ctx: start the movie playback]
en: Play
et: Esita

[ctx: stop the movie playback]
en: Stop
et: Peata
