Xfce Apps - en to et translation catalogue (285 entries)

en: 
    Parole Media Player %s
    
    Part of the Xfce Goodies Project
    https://goodies.xfce.org
    
    Licensed under the GNU GPL.
    
    Please report bugs to <https://bugzilla.xfce.org/>.
et: 
    Parole meediamängija %s
    
    Osa Xfce Goodies projektist
    https://goodies.xfce.org
    
    Litsenseeritud GNU GPL alusel.
    
    Palun teata vigadest <https://bugzilla.xfce.org/> lehel.

en: 16:9 (Widescreen)
et: 16:9 (Laiekraan)

en: <b>Audio Visualization</b>
et: <b>Heli visualiseerimine</b>

en: <b>Color Balance</b>
et: <b>Värvustasakaal</b>

en: <b>Keyboard</b>
et: <b>Klaviatuur</b>

en: <b>Playlist Settings</b>
et: <b>Esitusloendi eelistused</b>

en: <b>Screensaver</b>
et: <b>Ekraanisäästja</b>

en: <b>Subtitle Settings</b>
et: <b>Subtiitrite seadistused</b>

en: <b>Video Output</b>
et: <b>Videoväljund</b>

en: <big><span color='#BBBBBB'><i>by</i></span> <span color='#F4F4F4'>Unknown Artist</span></big>
et: <big><span color='#BBBBBB'><i>esitajaks</i></span> <span color='#F4F4F4'>Tundmatu esitaja</span></big>

en: <big><span color='#BBBBBB'><i>on</i></span> <span color='#F4F4F4'>Unknown Album</span></big>
et: <big><span color='#BBBBBB'><i>albumil</i></span> <span color='#F4F4F4'>Tundmatu album</span></big>

en: <i>by</i>
et: <i>esitajaks</i>

en: <i>on</i>
et: <i>albumil</i>

en: <span color='#F4F4F4'><b><big>Unknown Song</big></b></span>
et: <span color='#F4F4F4'><b><big>Tundmatu lugu</big></b></span>

en: A modern simple media player for the Xfce Desktop Environment.
et: Tänapäevane ja lihtne meediamängija  Xfce töölauakeskkonna jaoks.

en: A_ngle Menu
et: _Vaatenurkade menüü

en: About
et: Teave

en: Add
et: Lisa

en: Add files to playlist
et: Lisa failid esitusloendisse

en: Add to playlist...
et: Lisa esitusloendisse

en: Additional software is required.
et: Täiendava tarkvara paigaldamine on vajalik.

en: Advanced Stream Redirector (%s)
et: Windows Media Advanced Stream Redirector (%s)

en: All files
et: Kõik failid

en: All supported files
et: Kõik toetatud failid

en: Always minimize to tray when window is closed
et: Akna sulgemisel alati minimeeri teguimiribale

en: Always replace playlist with opened files
et: Alati asenda esitusloend viimati avatud failidega

en: Arabic
et: Araabia

en: Are you sure you want to quit?
et: Kas sa oled kindel et soovid programmist väljuda?

en: Are you sure you wish to clear your recent items history?  This cannot be undone.
et: Kas sa oled kindel et soovid eemaldada kõik hiljuti esitatu? Seda tegevust ei saa tagasi pöörata.

en: Armenian
et: Armeenia

en: Audio
et: Helifailid

en: Audio CD
et: Heli-CD

en: Audio Track #%d
et: Heliriba #%d

en: Audio Track:
et: Heliriba:

en: Audio and video
et: Audio ja video

en: Auto
et: Automaatselt valitud

en: Automatic
et: Vali automaatselt

en: Automatically show subtitles when playing movie file
et: Filmi esitamisel näita automaatselt subtiitreid

en: Baltic
et: Balti

en: Brightness:
et: Heledus:

en: Buffering
et: Puhverdan

en: Buffering (0%)
et: Puhverdan (0%)

en: Cancel
et: Tühista

en: Celtic
et: Keldi

en: Central European
et: Kesk-Euroopa

en: Chapter %i
et: Peatükk %i

en: Check and remove duplicate media entries
et: Kontrolli ja eemalda topeltkirjed

en: Chinese Simplified
et: Hiina (lihtsustatud)

en: Chinese Traditional
et: Hiina (traditsiooniline)

en: Clear
et: Puhasta

en: Clear History
et: Kustuta ajalugu

en: Clear Recent Items
et: Eemalda hiljuti esitatu

en: Clear playlist
et: Tühjenda esitusloend

en: Close
et: Sulgeda

en: Clutter (OpenGL)
et: Clutter graafikateek (OpenGL)

en: Configure your media player
et: Seadista oma meediamängijat

en: Continue
et: Jätka

en: Contrast:
et: Kontrast:

en: Croatian
et: Horvaadi

en: Current Locale
et: Praegune lokaat

en: Cyrillic
et: Kirillitsa

en: Cyrillic/Russian
et: Vene kirillitsa

en: Cyrillic/Ukrainian
et: Ukraina kirillitsa

en: Decrease volume
et: Heli vaiksemaks

en: Disable screensaver when playing movies
et: Filmide vaatamise ajaks lülita ekraanisäästja välja

en: Disc Playlist
et: Plaadi esitusloend

en: Display
et: Ekraan

en: Display Parole user manual
et: Näita Parole inglisekeelset kasutusjuhendit

en: Do not load plugins
et: Ära lae pistikprogramme

en: Do you want to continue loading or stop?
et: Kas sa soovid laadimist jätkta või seda peatada?

en: Don't Install
et: Ära paigalda

en: Empty
et: Puudub

en: Enable keyboard multimedia keys
et: Kasuta klaviatuuril asuvaid multimeediaklahve

en: Encoding:
et: Kodeering:

en: Error
et: Viga

en: Error saving playlist file
et: Viga esitusloendi faili salvestamisel

en: Exit fullscreen
et: Lülita täisekraanirežiim välja

en: Extend your media player
et: Laienda oma meediamängija võimalusi

en: Fullscreen
et: Täisekraanirežiim

en: GStreamer Error
et: GStreamer'i viga

en: GStreamer backend error
et: GStreamer'i taustarakenduse viga

en: General
et: Üldine

en: Georgian
et: Gruusia

en: Go
et: Mine

en: Go back 1 minute
et: Hüppa 1 minut tagasi

en: Go back 10 minutes
et: Hüppa 10 minutit tagasi

en: Go back 10 seconds
et: Hüppa 10 sekundit tagasi

en: Go forward 1 minute
et: Hüppa 1 minut edasi

en: Go forward 10 minutes
et: Hüppa 10 minutit edasi

en: Go forward 10 seconds
et: Hüppa 10 sekundit edasi

en: Go to position
et: Hüppa konkreetsele ajale

en: Greek
et: Kreeka

en: Gujarati
et: Gudžarati

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Hebrew Visual
et: Visuaalne heebrea

en: Hue:
et: Värvitoon:

en: Icelandic
et: Islandi

en: Increase volume
et: Heli valjemaks

en: Insert Disc
et: Sisesta plaat

en: Install
et: Paigalda

en: Japanese
et: Jaapani

en: Korean
et: Korea

en: Leave Fullscreen
et: Lülita täisekraanirežiim välja

en: Leave _Fullscreen
et: Lülita _täisekraanirežiim välja

en: Lower volume
et: Heli vaiksemaks

en: M3U Playlist (%s)
et: M3U esitusloend (%s)

en: MPRIS2 remote control
et: MPRIS2-põhine kaugjuhtimislahendus

en: Media stream is not seekable
et: Meediavoog ei ole keritav

en: Media to play
et: Esitatav meedia

en: Message
et: Teade

en: Mini Mode
et: Pisivaade

en: Minimize to tray
et: Minimeeri tegumiribale

en: Move Down
et: Liiguta alla

en: Move Up
et: Liiguta üles

en: Mute
et: Summuta

en: Mute volume
et: Summuta heli

en: Next Track
et: Järgmine pala

en: Next track
et: Järgmine pala

en: No available plugin installer was found.
et: Saadaolevate pistikprogrammide paigaldajat ei leidunud.

en: No installed plugins found on this system
et: Sellest arvutist ei leitud paigaldatud pistikprogramme

en: None
et: Puudub

en: Nordic
et: Põhjala

en: Notify
et: Teavita

en: OK
et: Sobib

en: Open
et: Ava

en: Open Containing Folder
et: Ava kaust, kus see fail paikneb

en: Open Media Files
et: Ava meediafaile

en: Open Network Location
et: Ava asukoht võrgust

en: Open _Location...
et: Ava asu_koht...

en: Open _Recent
et: Ava _hiljuti esitatud

en: Open a new instance
et: Ava programmist uus koopia

en: Open file
et: Ava fail

en: Open location
et: Ava asukoht

en: PLS Playlist (%s)
et: PLS esitusloend (%s)

en: P_lugins
et: P_istikprogrammid

en: P_revious Track
et: _Eelmine pala

en: Parole Media Player
et: Parole meediamängija

en: Parole Media Player cannot start.
et: Parole meediamängija käivitamine ei õnnestu.

en: Parole Plugins
et: Pistikprogrammid Parole jaoks

en: Parole Settings
et: Parole seadistused

en: Parole can be minimized to the system tray instead.
et: Selle asemel saad Parole minimeerida tegumiribale.

en: Parole features playback of local media files, including video with subtitles support, Audio CDs, DVDs, and live streams. Parole is also extensible via plugins.
et: Parole oskab esitada kohalikke meediafaile, sealhulgas videofaile koos subtiitritega, samuti Heli-CD'sid, DVD'sid ja voogedastust võrgust. Parole on ka laiendatav pistikprogrammide abil.

en: Parole is a modern simple media player based on the GStreamer framework and written to fit well in the Xfce desktop. It is designed with simplicity, speed and resource usage in mind.
et: Parole on tänapäevane ja lihtne meediamängija, mis kasutab GStreamer'i multimeedia raamistikku ning on mõeldud ideaalselt sobima kasutamiseks Xfce töölauakeskkonnas. Parole on loodud arvestades lihtsust, kiirust ja ressursikasutust.

en: Parole is already running, use -i to open a new instance
et: Parole juba töötab. Uue protsessi avamiseks kasuta -i võtit.

en: Parole needs <b>%s</b> to play this file.
et: Selle faili esitamiseks vajab Parole pistikprogrammi <b>%s</b>.

en: Parole needs <b>%s</b> to play this file.
    It can be installed automatically.
et: Selle faili esitamiseks vajab Parole pistikprogrammi <b>%s</b>,
    mida saab automaatselt paigaldada.

en: Pause
et: Peata

en: Permission denied
et: Õigusi ei ole

en: Persian
et: Pärsia

en: Play
et: Esita

en: Play Disc
et: Esita plaat

en: Play opened files
et: Esita avatud faile

en: Play or pause if already playing
et: Esita faili või peata käimasolev esitus

en: Play your media
et: Esita oma meediafaile

en: Play/Pause
et: Esita/peata

en: Playback
et: Taasesitus

en: Playlist
et:  Esitusloend

en: Playlist (%i chapter) | Playlist (%i chapters)
et[0]: Esitusloend (%i peatükk)
et[1]: Esitusloend (%i peatükki)

en: Playlist (%i item) | Playlist (%i items)
et[0]: Esitusloend (%i kirje)
et[1]: Esitusloend (%i kirjet)

en: Playlist files
et: Esitusloendite failid

en: Please check your installation
et: Palun kontrolli paigaldust

en: Please check your installation.
et: Palun kontrolli paigaldust

en: Please choose a supported playlist format
et: Palun vali esitusloendi toetatud vorming

en: Please go to https://docs.xfce.org/apps/parole/bugs to report your bug.
et: Vigadest teatamiseks palun ava leht https://docs.xfce.org/apps/parole/bugs

en: Please restart Parole for this change to take effect.
et: Selle muudatuse jõustamiseks palun taaskäivita Parole.

en: Plugin
et: Pistikprogramm

en: Plugin failed to load
et: Pistikprogrammi laadimine ei õnnestunud

en: Preferences
et: Eelistused

en: Previous Track
et: Eelmine pala

en: Previous track
et: Eelmine pala

en: Print version information and exit
et: Kuva versiooniteavet ja lõpeta töö

en: Quit
et: Välju

en: Raise volume
et: Heli valjemaks

en: Remember my choice
et: Jäta minu valik meelde

en: Remember playlist
et: Jäta esitusloend meelde

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove selected item
et: Eemalda valitud kirje

en: Remove selected media
et: Eemalda valitud meedia

en: Repeat
et: Korda

en: Replace playlist when opening files
et: Asenda esitusloend viimati avatud failidega

en: Reset to defaults
et: Määra vaikeväärtused

en: Romanian
et: Rumeenia

en: Saturation:
et: Värviküllastus:

en: Save
et: Salvesta

en: Save Playlist as...
et: Salvesta esitusloend kui...

en: Select Subtitle File
et: Vali subtiitrifail

en: Select Text Subtitles...
et: Vali subtiitrid...

en: Select next item
et: Vali järgmine kirje

en: Select previous item
et: Vali eelmine kirje

en: Set Audio-CD/VCD/DVD device path
et: Anna ette otsirada Heli-CD/VCD/DVD jaoks

en: Shareable Playlist (%s)
et: Jagatav esitusloend (%s)

en: Show Playlist
et: Näita esitusloendit

en: Show icon in the system tray
et: Näita ikooni süsteemisalves

en: Show menubar
et: Näita menüüriba

en: Show notifications for currently playing tracks
et: Näita hetkel esitatavate lugude kohta teavitusi

en: Show visual effects when an audio file is played
et: Näita helifaili esitamise ajal visuaalseid efekte

en: Shuffle
et: Sega järjekord

en: South European
et: Lõuna-Euroopa

en: Square
et: Ruut

en: Start in embedded mode
et: Käivita põimitud režiimis

en: Start in fullscreen mode
et: Käivita täisekraanirežiimis

en: Start playing opened files
et: Alusta avatud failide esitamist

en: Stop
et: Peata

en: Subtitle #%d
et: Subtiiter #%d

en: Subtitle Files
et: Subtiitrifailid

en: Subtitles
et: Subtiitrid

en: Subtitles:
et: Subtiitrid:

en: Thai
et: Tai

en: The stream is taking too much time to load
et: Meediavoo laadimisele kulub liiga palju aega

en: This development release adds a new mini mode and the ability to play or replay content by clicking the circle icons. Theming is simplified and filenames are displayed when no ID3 tags are found.
et: Selles arendusjärgus oleme lisanud pisivaate ning võimaluse alustada esitamist või peatada seda klõpside ringikujulistele ikoonidele. Teemade kasutamine on nüüd lihtsam ning meediafaili ID3 siltide puudumisel kuvame faili nime.

en: This development release fixes several bugs, typos, and historical details present in the documentation. Tags are now processed on files delivered over HTTP/S. The clutter video backend is disabled for GTK+ 3.22 and newer due to significant API changes.
et: Selles arendusjärgus oleme parandanud mitmeid koodi- ja vormistusvigu ning täiendanud ajalooga seotud teavet dokumentatsioonis. Http/https vahendusel laetud failidest loeme nüüd silte. Märgatavate API muudatuste tõttu oleme lülitanud clutter taustateenuse GTK+ 3.22 ja  uuemate versioonide puhul.

en: This is a minor bugfix release.
et: See versioon sisaldab vaid väikesi veaparandusi.

en: This is a minor translations-only release.
et: See versiooniga lisandus vaid tõlgete täiendusi.

en: This release adds support for automatic codec installation.
et: Selle versiooniga lisati kodekite automaatse paigalduse tugi.

en: This release features the completed transition to the Gtk+3 toolkit, improvements in the user-interface (more streamlined menus), better playlists. Furthermore existing plugins have been improved and a new one has been added (MPRIS2). Most of the artwork has been updated for this release and we use the GStreamer1.0 framework now by default.
et: Selle versiooni puhul oleme kogu koodibaasi kolinud kasutama Gtk+3 teeke. Lisaks oleme kohendanud kasutajaliidest (sujuvamad menüüd) ja teinud paremaks esitusloendi. Oleme parandanud olemasolevad pistikprogramme ning lisanud ühe uue (MPRIS2). Enamus graafikat on selle versiooni jaoks uuenenud ja me vaikimisi kasutame nüüd  GStreamer1.0 meediaraamistikku.

en: This release fixes a problem with detecting DVD drive locations.
et: Selles versioonis oleme parandanud DVD seadme asukohaga seotud vea.

en: This release improves the build process and includes several bug fixes. This new stable release is a recommended upgrade for all users.
et: Selles versioonis oleme parandanud kompileerimise töövoogu ning parandanud mitmeid vigu. Tegemist on soovitusliku uuendusega kõikidele kasutajatele.

en: This release improves thumbnail management and storage and fixes volume hotkeys when viewing fullscreen content.
et: Selles versioonis oleme parandanud pisipiltide haldust ja salvestamist ning helitugevuse kiirklahvide kasutust täisekraanivaates.

en: This release inhibits power management during video playback.
et: Selle versiooniga lisanud võimalus video esitamise ajal toitehaldust blokeerida.

en: This release marks the first stable release of the 1.0 series. A new Automatic video output option was added to improve usage on virtual machines and low power devices. A large number of bugs were also resolved, making this release suitable for all users.
et: Selle versiooni näol on tegemist esimese stabiilse väljalaskega 1.0 seeriast. Parandamaks kasutust virtuaalmasinates ja väikse toitejõudlusega seadmetes oleme lisanud automaatse videoväljundi võimaluse. Suur hulk seniseid vigu on parandatud ja see versioon on sobilik kasutamiseks kõikide jaoks.

en: This release refreshes the playlist and dialog look and feel. Shuffling the playlist is more efficient and can be reversed. DVD support has also been improved and will no longer freeze when started.
et: Selles versioonis oleme parandanud esitusloendi ja dialoogiakende välimust ning tunnetust. Esitusloendi juhuslikuks muutmine on nüüd tõhusam ja seda saab tagasi võtta. DVD'de tugi on paranenud ning seniseid hangumisi DVD'de esitusel ei peaks enam tekkima.

en: Toggle fullscreen
et: Lülita täisekraanirežiim sisse-välja

en: Toggle menubar
et: Näita või peida menüüriba

en: Toggle playlist
et: Näita või peida esitlusloendit

en: Track %i
et: Pala %i

en: Tray icon
et: Süsteemisalve ikoon

en: Tray icon plugin
et: Süsteemisalve ikooni pistikprogramm

en: Turkish
et: Türgi

en: Type %s --help to list all available command line options
et: Et näha kõiki käsurea valikuid kirjuta %s --help

en: Unable to install missing codecs.
et: Puuduvate kodekite paigaldamine ei õnnestunud.

en: Unable to load "%s" plugin, check your GStreamer installation.
et: Ei õnnestu laadida "%s" pistikprogrammi. Palun kontrolli GStreamer'i paigalduse korrektsust.

en: Unable to open default web browser
et: Vaikimisi kasutatava veebibrauseri avamine ei õnnestunud

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown Album
et: Teadmata album

en: Unknown Artist
et: Teadmata esitaja

en: Unknown Song
et: Tundmatu lugu

en: Unknown playlist format
et: Tundmatu esitusloendi vorming

en: Unmute
et: Eemalda summutamine

en: Unmute (restore) volume
et: Eemalda summutamine (taasta) helitugevus

en: Video
et: Videofailid

en: Vietnamese
et: Vietnami

en: View
et: Välimus

en: Visit Parole website
et: Vaata Parole veebisaiti

en: Visualization type:
et: Visualiseeringu tüüp:

en: Volume
et: Helitugevus

en: Volume _Down
et: Vai_ksemaks

en: Volume _Up
et: Val_jemaks

en: Western
et: Lääne

en: X Window System (No Xv)
et: X Window System (ilma Xv'ta)

en: [FILES...] - Play movies and songs
et: [FAILID...] - esita video- ja helifaile

en: _About
et: Te_ave

en: _Aspect Ratio
et: _Külgede suhe

en: _Audio Menu
et: _Heliribade menüü

en: _Audio Track
et: _Heliriba

en: _Chapter Menu
et: _Peatükkide menüü

en: _Chapters
et: _Peatükid

en: _Clear recent items...
et: _Eemalda hiljuti esitatu

en: _Contents
et: _Sisukord

en: _DVD Menu
et: _DVD Menüü

en: _Fullscreen
et: _Täisekraanirežiim

en: _Help
et: _Abi

en: _Keyboard Shortcuts
et: _Kiirklahvid

en: _Leave Fullscreen
et: _Lülita täisekraanirežiim välja

en: _Media
et: _Meedia

en: _Mute
et: _Summuta

en: _Next
et: _Järgmine

en: _Next Track
et: _Järgmine pala

en: _Open
et: _Ava

en: _Open...
et: _Ava...

en: _Pause
et: _Peata

en: _Play
et: _Esita

en: _Playback
et: _Taasesitus

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _Previous
et: _Eelmine

en: _Quit
et: _Sulge

en: _Repeat
et: _Korda

en: _Report a Bug...
et: _Teata veast...

en: _Save Playlist...
et: _Salvesta esitusloend...

en: _Shuffle
et: _Sega järjekord

en: _Subpicture Menu
et: _Alampiltide menüü

en: _Subtitles
et: _Subtiitrid

en: _Title Menu
et: _Põhimenüü

en: _Tools
et: _Tarvikud

en: by
et: esitajaks

en: on
et: albumil
