Xfce Apps - en to et translation catalogue (417 entries)

en: Ad_vanced
et: Laiendatud

en: All Files
et: Kõik failid

en: Allow bold te_xt
et: Luba rasvane kiri

en: Allows the terminal to play sound to indicate some events.
et: Lubab terminalil helimärguannetega teada anda olulistest sündmustest.

en: Allows the terminal to use WM's capability of urgent hint to indicate some events.
et: Lubab terminalil kasutada aknahalduri võimalusi olulistest sündmustest teada andmiseks.

en: Always
et: Alati

en: Always keep window on _top
et: Aken on alati _teiste akende peal

en: Appearance and Animation
et: Välimus ja animatsioonid

en: Arabic
et: Araabia

en: Armenian
et: Armeenia

en: Auto-detect
et: Automaatne tuvastamine

en: Auto-hi_de mouse pointer
et: Peida _hiirekursor automaatselt

en: Automatically _copy selection to clipboard
et: Kopeeri valitud tekst automaatselt lõikepuhvrisse

en: B_old text color:
et: Pa_ksu kirja värv:

en: Background
et: Taust

en: Background image
et: Taustapilt

en: Baltic
et: Balti

en: Behavior
et: Käitumine

en: Black
et: Must

en: Black on White
et: Must valgel taustal

en: Block
et: Blokk

en: Blue
et: Sinine

en: Brown / Yellow
et: Pruun / kollane / pronksjas

en: C_ase sensitive
et: Tõstu_tundlik

en: C_ustom command:
et: K_ohandatud käsk:

en: Cell spacing:
et: Märgiruum:

en: Celtic
et: Keldi

en: Centered
et: Keskendatud

en: Central European
et: Kesk-Euroopa

en: Chinese Simplified
et: Hiina (lihtsustatud)

en: Chinese Traditional
et: Hiina (traditsiooniline)

en: Choose Terminal Font
et: Vali Terminali font

en: Choose background color
et: Vali taustavärv

en: Choose bold font color
et: Vali värv paksus kirjas kuvatava fondi jaoks

en: Choose cursor background color
et: Vali kursori tagaplaani värv

en: Choose cursor foreground color
et: Vali kursori esiplaani värv

en: Choose tab activity color
et: Vali värv mis märgistab kaardi, kus on toimunud muutusi

en: Choose text color
et: Vali teksti värv

en: Choose text selection background color
et: Vali tekstivaliku tagaplaani värv

en: Choose text selection foreground color
et: Vali tekstivaliku esiplaani värv

en: Choose title color
et: Vali pealkirja värv

en: Clipboard
et: Lõikepuhver

en: Close
et: Sulge

en: Close Other Ta_bs
et: Sulge muud k_aardid

en: Close T_ab
et: Sulge k_aart

en: Close _Window
et: Sulge a_ken

en: Close all tabs?
et: Kas sulgen kõik kaardid?

en: Close tab?
et: Kas sulgen kaardi?

en: Close this tab
et: Sulge see kaart

en: Close window?
et: Kas sulgen akna?

en: Co_mpatibility
et: Ü_hilduvus

en: Color Selector
et: Värvi märgistaja

en: Command
et: Käsud

en: Compatibility
et: Ühilduvus

en: Compose Email
et: Koosta e-kiri

en: Configure Xfce Terminal
et: Seadista Xfce terminali

en: Consider the following
    characters part of a _word
    when double clicking:
et: Topeltklõpsu puhul
    loe järgnevad tähemärgid
    _sõna osaks:

en: Context Menu
et: Kontekstimenüü

en: Control-H
et: Ctrl-H

en: Controls whether text in the terminal is allowed to blink when '\e[5m' escape codes are used.
et: Kontrollib, kas terminalis kuvatud tekst võib '\e[5m' paojadade kasutamisel vilkuda.

en: Copy Email Address
et: Kopeeri e-posti aadress

en: Copy Link Address
et: Kopeeri viida aadress

en: Copy _Input To All Tabs...
et: Kopeeri s_isend kõikidele kaartidele

en: Copy _Input:
et: Kopeeri s_isend

en: Copy as _HTML
et: Kopeeri HTML-ina

en: Copy input
et: Kopeeri sisend

en: Copy to clipboard
et: Kopeeri lõikepuhvrisse

en: Copy to clipboard as HTML
et: Kopeeri lõikepuhvrisse HTML-ina

en: Cu_rsor color:
et: Ku_rsori värv:

en: Cursor
et: Kursor

en: Cursor blinks
et: Kursor vilgub

en: Cursor shape:
et: Kursori kuju:

en: Custom Colors
et: Kohandatud värvid

en: Cyan
et: Tsüaansinine

en: Cyrillic
et: Kirillitsa

en: D_uration:
et: Kest_us:

en: Dark Gray
et: Tumehall

en: Dark Pastels
et: Tumepastelne

en: Default (%s)
et: Vaikimisi (%s)

en: Default character e_ncoding:
et: Märkide vaik_ekodeering:

en: Default geometry:
et: Vaikimisi geomeetria:

en: Disable _help window shortcut key (F1 by default)
et: Keela abiteabe akna kiirklahv (vaikimisi F1)

en: Disable all me_nu access keys (such as Alt+f)
et: Keela kõik me_nüüde juurdepääsuklahvid (nagu Alt+f)

en: Disable dialog (can be re-enabled in the Preferences)
et: Lülita välja jäädavalt (saad seda hiljem seadistustest muuta)

en: Disable for 15 minutes
et: Lülita välja 15-ks minutiks

en: Disable for 5 minutes
et: Lülita välja 5-ks minutiks

en: Disable m_enu shortcut key (F10 by default)
et: Keela m_enüü kiirklahv (vaikimisi F10)

en: Disable until program restart
et: Lülita välja kuni rakenduse uuesti käivitamiseni

en: Disabled
et: Keelatud

en: Display _borders around new windows
et: Näita uute akende üm_ber raame

en: Display _menubar in new windows
et: Näita uutes akendes _menüüriba

en: Display _toolbar in new windows
et: Näita uutes akendes _tööriistariba

en: Display help contents
et: Näita abi sisukorda

en: Display mismatch
et: Sellist ekraani pole

en: Do _not ask me again
et: Ära küsi mi_nult seda uuesti

en: Do not disable dialog
et: Ära lülita sisendiakent välja

en: Double Click
et: Topeltklõps

en: Down
et: All

en: Drop-do_wn
et: _Rippterminal

en: Drop-down Terminal
et: Rippterminal

en: Enable _overlay scrolling (Requires Restart)
et: Kasuta ülekattega _kerimisriba (eeldab rakenduse uuesti käivitamist)

en: Enable this option to allow applications running inside the terminal windows to use bold text.
et: Lubage see valik, et terminalis töötavad rakendused saaksid kasutada rasvast kirja.

en: Enable this option to allow escape sequences such as '\e[1;35m' to switch text to bright colors in addition to bold. If disabled, text color will remain intact.
et: Kasuta seda valikut, et lubada paojadadel nagu näiteks '\e[1;35m' muuta tekst lisaks paksule kirjale ka erksamaks. Kui valik on välja lülitatud, siis teksti värv jääb muutmata.

en: Enable this option to set a custom bold color. If disabled the text color will be used.
et: Kasuta seda valikut, et määrata kohandatud värv paksu kirja jaoks. Määramata valiku puhul kasutatakse tavalist teksti värvi.

en: Enable this option to set custom text and background colors for the cursor. If disabled the background and text colors will be reversed.
et: Kasuta seda valikut, et määrata kohandatud teksti- ja taustavärvid kursori jaoks. Määramata valiku puhul on tausta ja teksti värvid pööratud.

en: Enable this option to set custom text and background colors for the selection. If disabled the background and text colors will be reversed.
et: Kasuta seda valikut, et määrata kohandatud teksti- ja taustavärvid valitud teksti jaoks. Määramata valiku puhul on tausta ja teksti värvid pööratud.

en: Enable this option to show the menubar in newly created terminal windows.
et: Lubage see valik, et äsja loodud terminaliakendes näidataks menüüribasid.

en: Enable this option to show the toolbar in newly created terminal windows.
et: Lubage see valik, et äsja loodud terminaliakendes näidataks tööriistaribasid.

en: Enable this option to show window decorations around newly created terminal windows.
et: Lubage see valik, et äsja loodud terminaliakende ümber näidataks aknadekoratsioone.

en: Enable this option to use system-wide monospace font.
et: Lubage see valik et kasutada süsteemset fikseeritud laiusega fonti.

en: Enables you to press any key on the keyboard to scroll down the terminal window to the command prompt.
et: Lubab mistahes klahvivajutusega kerida terminaliakent alla, käsuviipe juurde.

en: Encoding
et: Kodeering

en: Enter the text to be copied to all tabs
et: Sisesta tekst mida kopeeritakse kõikidesse kaartidesse

en: Enter the title for the current terminal tab
et: Sisesta käesoleva terminalikaardi pealkiri

en: Erase TTY
et: Kustuta TTY

en: Escape sequence
et: Katkestamise järjend

en: Failed to connect to session manager: %s
et: Ühendus sessioonihalduriga ebaõnnestus: %s

en: Failed to create the regular expression
et: Regulaaravaldise loomine ebaõnnestus

en: Failed to execute child
et: Alamprotsessi käivitamine ebaõnnestus

en: Failed to open the URL '%s'
et: URL-i '%s' avamine ebaõnnestus

en: Failed to save terminal contents
et: Terminaliakna sisu salvestamine ebaõnnestus

en: Failed to set encoding %s
et: Kodeeringu %s määramine ebaõnnestus

en: Filled
et: Täidetud

en: Find
et: Otsi

en: Find Ne_xt
et: Otsi _järgmine

en: Find Pre_vious
et: Otsi _eelmine

en: General
et: Üldine

en: General Options
et: Üldised valikud

en: Georgian
et: Gruusia

en: Go to Tab 1
et: Ava 1. kaart

en: Go to Tab 2
et: Ava 2. kaart

en: Go to Tab 3
et: Ava 3. kaart

en: Go to Tab 4
et: Ava 4. kaart

en: Go to Tab 5
et: Ava 5. kaart

en: Go to Tab 6
et: Ava 6. kaart

en: Go to Tab 7
et: Ava 7. kaart

en: Go to Tab 8
et: Ava 8. kaart

en: Go to Tab 9
et: Ava 9. kaart

en: Goes after initial title
et: Asub pärast esialgset pealkirja

en: Goes before initial title
et: Asub esialgse pealkirja ees

en: Greek
et: Kreeka

en: Green
et: Roheline

en: Green on Black
et: Roheline mustal taustal

en: He_ight:
et: Kõrgus

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Help
et: Abi

en: I-Beam
et: Püstkriips

en: If disabled, URLs can be opened by Ctrl + left mouse click.
et: Kui see seadistus on välja lülitatud, siis saad URL'e avada Ctrl + hiire vasakklahvi klõpsuga.

en: If disabled, new tab will be opened in the rightmost position.
et: Välja lülitatuna avatakse uus kaart parempoolses ääres.

en: If enabled, the shortcut to open and retract the window will give focus, rather than closing it, if it has previously lost focus
et: Kui see eelistus on valitud, siis akna avamiseks ja kokkuklappimiseks mõeldud kiirklahv annab ka fookuse, aga mitte ei sulge teda, kui ta varem on fookuse kaotanud

en: Image Files
et: Pildifailid

en: Invalid argument for option "--dynamic-title-mode": %s
et: Vigane argument käsureavõtmele "--dynamic-title-mode": %s

en: Invalid geometry string "%s"
et: Vigane geomeetria sõne „%s”

en: Isn't displayed
et: Ei kuvata

en: Japanese
et: Jaapani

en: Keep window open when it loses focus
et: Jäta aken avatuks ka siis kui ta kaotab fookuse

en: Korean
et: Korea

en: L_eft
et: Vasaku_l

en: Last _Active Tab
et: Viimane _aktiivne kaart

en: Light Blue
et: Helesinine

en: Light Cyan
et: Hele tsüaansinine

en: Light Gray
et: Helehall

en: Light Green
et: Heleroheline

en: Light Magenta
et: Hele magentapunane

en: Light Red
et: Helepunane

en: Load Presets...
et: Laadi valmissätted...

en: Magenta
et: Magentapunane

en: Match _entire word only
et: Otsi vaid terveid _sõnu

en: Match as _regular expression
et: Otsi _regulaaravaldisena

en: Misc
et: Varia

en: Move Tab _Left
et: Liiguta kaart vasaku_le

en: Move Tab _Right
et: Liiguta kaart pa_remale

en: Move to monitor with poi_nter
et: Tõsta ekraa_nile, kus on hiirekursor

en: Narrow
et: Tõlgenda kitsana

en: Never
et: Mitte kunagi

en: None (use solid color)
et: Puudub (kasuta ühtlast värvi)

en: Nordic
et: Põhjala

en: Note: Ctrl+click for color editor.
et: Märkus: Ctrl+klõps avab värvisegaja.

en: OPTION
et: VALIK

en: On the left side
et: Vasakul pool

en: On the right side
et: Paremal pool

en: Opacity setting is not available since compositing is either disabled
    or not supported by your Window Manager.
et: Läbipaistmatust ei saa seadistada, sest kas komposiitor
    on välja lülitatud või ei ole ta aknahalduri poolt toetatud.

en: Open Link
et: Ava viit

en: Open T_erminal
et: Ava t_erminal

en: Open _Tab
et: Ava kaar_t

en: Open a dialog to specify the color
et: Ava dialoog värvi täpsustamiseks

en: Open a new terminal tab
et: Ava uus terminali kaart

en: Open a new terminal window
et: Ava uus terminali aken

en: Open new tab to the _right of the active tab
et: Ava uus kaart aktiivsest kaardist pa_remal

en: Open the preferences dialog
et: Ava eelistuste dialoog

en: Open the shortcuts dialog
et: Ava kiirklahvide vaade

en: Opening New Windows
et: Uute akende avamine

en: Option "%s" requires specifying the color as its parameter
et: Valik "%s" eeldab, et parameetriks on märgitud värv

en: Option "--command/-e" requires specifying the command to run as its parameter
et: Valik  „--command/-e” vajab parameetrina käivitatavat käsku

en: Option "--default-display" requires specifying the default X display as its parameter
et: Valik „--default-display” vajab parameetrina määratletud vaikimisi X-i ekraani

en: Option "--default-working-directory" requires specifying the default working directory as its parameter
et: Valik „--default-working-directory” vajab parameetrina määratletud vaikimisi töökataloogi

en: Option "--display" requires specifying the X display as its parameter
et: Valik "--display" eeldab, et parameetriks on märgitud X ekraan

en: Option "--dynamic-title-mode" requires specifying the dynamic title mode as its parameter
et: Valik "--dynamic-title-mode" eeldab, et parameetriks on märgitud akna dünaamilise pealkirja režiim

en: Option "--execute/-x" requires specifying the command to run on the rest of the command line separated from "--execute/-x"
et: Valik „--execute/-x“ eeldab käsureal käivitatava käsu kirjeldamist väljaspool „--execute/-x“ konteksti

en: Option "--font" requires specifying the font name as its parameter
et: Valik "--font" eeldab, et parameetriks on märgitud fondi nimi

en: Option "--geometry" requires specifying the window geometry as its parameter
et: Valik „--geometry” vajab parameetrina määratletud aknageomeetriat

en: Option "--icon/-I" requires specifying an icon name or filename as its parameter
et: Valik "--icon/-I" eeldab, et parameetriks on märgitud ikooni nimi või ikoonifaili nimi

en: Option "--initial-title" requires specifying the initial title as its parameter
et: Valik "--initial-title" eeldab, et parameetriks on märgitud akna algse pealkirja nimi

en: Option "--role" requires specifying the window role as its parameter
et: Valik „--role” vajab parameetrina määratletud aknarolli

en: Option "--sm-client-id" requires specifying the unique session id as its parameter
et: Valik "--sm-client-id" eeldab, et parameetriks on märgitud unikaalne sessiooni id

en: Option "--startup-id" requires specifying the startup id as its parameter
et: Valik „--startup-id” vajab parameetrina määratud käivitustunnust

en: Option "--title/-T" requires specifying the title as its parameter
et: Valik Option „--title/-T” vajab parameetrina määratletud pealkirja

en: Option "--working-directory" requires specifying the working directory as its parameter
et: Valik „--working-directory” vajab parameetrina määratletud töökataloogi

en: Option "--zoom" requires specifying the zoom (%d .. %d) as its parameter
et: Valik "--zoom" eeldab, et parameetriks on märgitud suumitase (%d .. %d)

en: Other
et: Muud

en: Palette
et: Palett

en: Paste Clipboard
et: Aseta lõikelaualt

en: Paste Selection
et: Aseta valik

en: Paste _Selection
et: A_seta märgistus

en: Paste from clipboard
et: Aseta lõikepuhvrist

en: Pasting this text to the terminal may be dangerous as it looks like some commands may be executed, potentially involving root access ('sudo').
et: Selle teksti asetamine terminaliaknasse võib olla ohtlik, sest mõnda osa võidakse tõlgendada käskudena, neist osa juurkasutaja õigustes ('sudo').

en: Pasting this text to the terminal may be dangerous as it looks like some commands may be executed.
et: Selle teksti asetamine terminaliaknasse võib olla ohtlik, sest tundub, et mõnda osa võidakse tõlgendada käskudena.

en: Please report bugs to <%s>.
et: Palun teata vigadest <%s>.

en: Position
et: Asukoht

en: Pr_eferences...
et: _Eelistused...

en: Presets
et: Valmissätted

en: Re_wrap terminal contents on resize
et: Akna suuruse muutmisel joonda sisu ümber

en: Received invalid color data: Wrong format (%d) or length (%d)
et: Saadi valed värviandmed: Vale vorming (%d) või pikkus (%d)

en: Red
et: Punane

en: Replaces initial title
et: Asendab esialgse pealkirja

en: Rese_t
et: Tühis_ta

en: Reset
et: Lähtesta

en: Reset cell spacing values to defaults
et: Lähtesta märgiruum asendades need vaikeväärtustega

en: Reset double click options to defaults
et: Lähtesta topeltklõpsu seadistused vaikeväärtustega

en: Reset tab activity _indicator after
et: Lähtesta kaartide aktiivsuse näitaja peale

en: Right
et: Paremal

en: Right click action:
et: Parema hiireklahvi vajutusel:

en: Romanian
et: Rumeenia

en: Run a _custom command instead of my shell
et: Käivita tavapärase kesta asemel kohandatud käsk.

en: Sa_ve Contents...
et: Sal_vesta sisu

en: Save contents...
et: Salvesta sisu...

en: Scaled
et: Skaleeritud

en: Scr_ollbar is:
et: Kerimisriba on:

en: Scroll on _Output
et: Keri k_oos väljundiga

en: Scroll on _keystroke
et: _Keri klahvivajutusega

en: Scroll on ou_tput
et: Keri koos väljundiga

en: Scroll_back:
et: Kerimisriba:

en: Scrolling
et: Kerimine

en: Search terminal contents
et: Otsi terminali sisust

en: See the %s man page for full explanation of the options above.
et: Täiendavad selgitused eeltoodud võtmetele leiad %s'i abiteabe ehk "man" käsuga.

en: Select Background Image File
et: Vali taustapildi fail

en: Select _All
et: Vali kõik

en: Select this option to allow commands that use utmp/wtmp records (such as `write` or `wall`) to work.
et: Märgistage see valik, et võimaldada toimida nendel käskudel, mis kasutavad utmp/wtmp kirjeid (näiteks `write` või `wall`).

en: Select this option to force Terminal to run custom command instead of your shell when you open new terminals.
et: Märgistage see valik, et uute terminalide avamisel kasutataks sinu tavapärase kesta asemel kohandatud käsku.

en: Select this option to force Terminal to run your shell as a login shell when you open new terminals. See the documentation of your shell for details about differences between running it as interactive shell and running it as login shell.
et: Märgistage see valik, et uute terminalide käivitamisel sundida Terminali käivitama kesta logimiskestana. Detailsed erinevused interaktiivse- ja logimiskesta vahel leiate kesta dokumentatsioonist

en: Select this option to make new terminals (tabs or windows) use custom working directory. Otherwise, current working directory will be used.
et: See valik võimaldab uusi terminale (nii kaarte kui aknaid) avada kohandatud töökaustas. Kui see valik pole määratud, siis kasutatakse viimast kausta.

en: Set Title Co_lor...
et: Määra pealkirja vär_v

en: Set _Encoding
et: Määra kod_eering

en: Short_cuts...
et: Kiir_klahvid...

en: Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: Show Window _Borders
et: _Näita akende raame

en: Show _Menubar
et: Näita _menüüriba

en: Show _Toolbar
et: Näita _tööriistariba

en: Show _status icon in notification area
et: Näita teadete ribal oleku_ikooni

en: Show a dialog that allows to edit text that is considered unsafe for pasting.
et: Näita dialoogiakent, kus eraldi pead lubama ebaturvaliseks peetud teksti asetamist terminaliaknasse.

en: Show bold text in b_right colors
et: Näita paksu kirja erksama värviga

en: Show unsafe _paste dialog
et: Ebaturvalisel ko_peerimisel näita hoiatust

en: Show window _borders
et: _Näita akende raame

en: Show/hide the menubar
et: Näita/peida menüüriba

en: Show/hide the toolbar
et: Näita või peida tööriistariba

en: Show/hide the window decorations
et: Näita/peida aknadekoratsioone

en: Solarized (dark)
et: Päikese käes (tume)

en: Solarized (light)
et: Päikese käes (hele)

en: South-Eastern Europe
et: Kagu-Euroopa

en: Specifies the number of lines that you can scroll back using the scrollbar.
et: Täpsustab mitu rida saab kerimisriba abil tagasi minna.

en: St_yle:
et: St_iil:

en: Stretched
et: Venitatud

en: Switch to last active tab
et: Lülita viimati vaadatud aktiivsele kaardile

en: Switch to next tab
et: Lülitu järgmisele kaardile

en: Switch to previous tab
et: Lülitu eelmisele kaardile

en: T_abs
et: K_aardid

en: Tab Options
et: Kaartide valikud

en: Tab activit_y color:
et: Värv näitab aktiivsu_st kaardil:

en: Tabs
et: Kaardid

en: Terminal Emulator
et: Terminaliemulaator

en: Terminal Preferences
et: Terminali eelistused

en: Text _selection color:
et: Teksti_valiku värv:

en: Text blinks:
et: Tekst vilgub:

en: Thai
et: Tai

en: The Xfce development team. All rights reserved.
et: Xfce arendusmeeskond. Kõik õigused kaitstud.

en: The child process exited normally with status %d.
et: Alamprotsessi töö lõppes korrektselt olekuga %d.

en: The child process was aborted by signal %d.
et: Alamprotsessi töö katkestati signaaliga %d.

en: The child process was aborted.
et: Alamprotsessi töö katkestati.

en: The random color is based on the selected background color, keeping the same brightness.
et: Juhuslik värv põhineb valitud taustavärvil ning jääb sama erksustaseme juurde.

en: There are still processes running in some tabs.
    Closing this window will kill all of them.
et: Mõnedes kaartides veel protsessid töötavad.
    Akna sulgemine sulgeb kõik sellised protsessid.

en: There is still a process running.
    Closing this tab will kill it.
et: Taustal töötab veel üks protsess.
    Kaardi sulgemine hävitab selle.

en: There is still a process running.
    Closing this window will kill it.
et: Taustal töötab veel üks protsess.
    Anka sulgemine hävitab selle.

en: These options may cause some applications to behave
    incorrectly. They are only here to allow you to work around
    certain applications and operating systems that expect
    different terminal behavior.
et: Antud valikud võivad mõnedes rakendustes põhjustada vigast käitumist. Need on siin toodus ainult selleks, et võimaldada teatud rakenduste ja operatsioonisüsteemide kasutamist, mis eeldavad teistmoodi toimivat terminali.

en: This option controls whether the cursor will be blinking or not.
et: Selle valikuga määratakse, kas kursor vilgub või mitte.

en: This option controls whether the scrollbar is drawn as an overlay (auto-hide) or not.
et: Selle seadistusega määrad, kas kerimisriba kuvatakse ülekattena (automaatselt peitvana) või mitte.

en: This option controls whether the terminal will have no limits on scrollback.
et: Selle valikuma määratakse kas terminalis võib  olla piiramatu arv tagasikeritavaid ridu.

en: This option controls whether the terminal will scroll down automatically whenever new output is generated by the commands running inside the terminal.
et: Selle valikuga määratakse, kas terminal kerib alati automaatselt alla koos käsuväljundiga.

en: This window has %d tabs open. Closing this window
    will also close all its tabs.
et: Selles aknas on avatud %d kaart(i).
    Akna sulgemine sulgeb ka kõik selle kaardid.

en: Tiled
et: Paanidena

en: Title
et: Pealkiri

en: Toggle Drop-down Terminal
et: Lülita rippterminal sisse või välja

en: Toggle fullscreen mode
et: Lülita täisekraanirežiim sisse-välja

en: Toggle read-only mode
et: Lülita kirjutuskaitstud režiim sisse-välja

en: Toggle scroll on output
et: Lülita koos väljundiga kerimine sisse või välja

en: Transparent background
et: Läbipaistev taust

en: Turkish
et: Türgi

en: U_p
et: Üle_val

en: Unable to determine your login shell.
et: Sinu logimiskesta ei õnnestunud tuvastada.

en: Unable to drop Mozilla URL on terminal: Wrong format (%d) or length (%d)
et: Mozilla URL-i asetamine terminali ebaõnnestus: Vale vorming (%d) või pikkus (%d)

en: Unable to drop URI list on terminal: Wrong format (%d) or length (%d)
et: URI-de loendi asetamine terminali ebaõnnestus: Vale vorming (%d) või pikkus (%d)

en: Unable to drop selection of type text/plain to terminal: Wrong format (%d) or length (%d)
et: text/plain liiki märgistuse asetamine terminali ebaõnnestus: Vale vorming (%d) või pikkus (%d)

en: Unable to parse color: %s
et: Värvi parsimine ebaõnnestus: %s

en: Unable to register terminal service: %s
et: Terminaliteenust ei saanud registreerida: %s

en: Underline
et: Alajoon

en: Unknown option "%s"
et: Tundmatu valik „%s”

en: Unknown option "-%c"
et: Tundmatu valik „-%c“

en: Unli_mited scrollback
et: Piiramatu tagasikerimine

en: Untitled
et: Pealkirjastamata

en: Usage:
et: Kasutus:

en: Use _middle mouse click to close tabs
et: Kasuta hiire keskmist klõpsu kaartide sulge_miseks

en: Use custom styling to make tabs _slim (restart required)
et: Madalate kaartide jaoks kasuta eraldi kujundust (eeldab terminali restarti)

en: Use middle mouse click to open _URLs
et: Kasuta hiire keskmist klõpsu _URL'ide avamiseks

en: Use shortcut to _focus visible window
et: Kasuta kiirklahvi nähtava akna toomiseks _fookusesse

en: Use system _font
et: Kasuta süsteemset fonti

en: User id mismatch
et: Kasutajatunnus ei kattu

en: Vietnamese
et: Vietnami

en: Visit Xfce Terminal website
et: Vaata Xfce Terminali veebisaiti

en: Warning
et: Hoiatus

en: Warning: Potentially Unsafe Paste
et: Hoiatus: võimalik ebaturvaline kopeerimine

en: Western European
et: Lääne-Euroopa

en: When focused
et: Kui on fookuses

en: When unfocused
et: Kui on fookusest väljas

en: White
et: Valge

en: White on Black
et: Valge mustal taustal

en: Wi_dth:
et: Laius:

en: Wide
et: Tõlgenda laiana

en: Window Options
et: Akende valikud

en: Window or Tab Separators
et: Akna või kaardi eraldajad

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>,
et: Kirjutatud Benedikt Meurer <benny@xfce.org>,

en: XTerm
et: Klassikaline XTerm

en: Xfce Terminal
et: Xfce terminal

en: Xfce Terminal Emulator
et: Xfce terminaliemulaator

en: Xfce Terminal Settings
et: Xfce terminali seadistused

en: Yellow
et: Kollane

en: Zoom _In
et: Suurenda fonti

en: Zoom _Out
et: Vähenda fonti

en: Zoom in with larger font
et: Suurenda vaadet fondi suurendamise abil

en: Zoom out with smaller font
et: Vähenda vaadet fondi vähendamise abil

en: Zoom to default size
et: Muuda vaate suurus tavasuuruseks

en: _About
et: Te_ave

en: _Always show tabs
et: _Alati näita kaarte

en: _Ambiguous-width characters:
et: _Ebamäärase laiusega tähemärgid:

en: _Appearance
et: _Välimus

en: _Audible bell
et: _Kuuldav kellahelin

en: _Background color:
et: _Taustavärv:

en: _Backspace key generates:
et: Tagasivõtuklahv tekita_b:

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Clear Scrollback and Reset
et: Tühjen_da ja keri tagasi

en: _Close
et: _Sulge

en: _Colors
et: _Värvid

en: _Contents
et: _Sisukord

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Delete key generates:
et: _Kustutamisklahv tekitab:

en: _Detach Tab
et: Lahuta kaart

en: _Dynamically-set title:
et: _Dünaamiliselt määratud pealkiri:

en: _Edit
et: Toim_eta

en: _File
et: _Fail

en: _File:
et: _Fail:

en: _Find...
et: _Otsi...

en: _Fullscreen
et: _Täisekraanirežiim

en: _General
et: _Üldine

en: _Help
et: _Abi

en: _Initial title:
et: Es_ialgne pealkiri:

en: _Keep window open when it loses focus
et: _Jäta aken avatuks ka siis kui ta kaotab fookuse

en: _Next
et: _Järgmine

en: _Next Tab
et: Järgmi_ne kaart

en: _Normal Size
et: Fondi tavasuurus

en: _Opacity:
et: _Läbipaistmatus:

en: _Paste
et: _Aseta

en: _Previous
et: _Eelmine

en: _Previous Tab
et: _Eelmine kaart

en: _Read-Only
et: Ki_rjutuskaitstud

en: _Relaunch
et: Taaskäivita

en: _Reset
et: _Lähtesta

en: _Reset compatibility options to defaults
et: Lähtesta ühilduvuse seadistused vaikeväärtustega

en: _Run command as login shell
et: _Käivita käsk logimiskestana

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Search for:
et: _Otsingusõna

en: _Set Title...
et: _Määra pealkiri...

en: _Shading:
et: _Varjutamine:

en: _Text color:
et: _Teksti värv:

en: _Title:
et: _Pealkiri:

en: _Undo Close Tab
et: Võta tagasi kaardi s_ulgemine

en: _Update utmp/wtmp records when command is launched
et: Käs_u käivitamisel uuenda utmp/wtmp kirjeid

en: _Use system theme colors for text and background
et: _Kasuta süsteemse teema värve teksti ja tausta jaoks

en: _Vary the background color for each tab
et: _Varieeri iga kaardi taustavärvi

en: _View
et: _Vaade

en: _Visual bell
et: _Nähtav kellahelin

en: _Working directory:
et: Töökaust:

en: _Wrap around
et: _Mähi ümber

en: _Zoom
et: _Suumimine

en: c_olumns
et: veergu

en: color
et: värv

en: command
et: käsk

en: directory
et: kausta nimi

en: display
et: ekraan

en: geometry
et: geomeetria

en: icon
et: ikoon

en: mode
et: režiim

en: role
et: roll

en: row_s
et: rida

en: seconds
et: sekundit

en: string
et: sõne

en: title
et: pealkiri

en: x height
et: x kõrgus

en: x width
et: x laius

en: zoom
et: suumitase
