Xfce Panel Plugins - en to et translation catalogue (237 entries)

en: 	Astronomical data:
    	Last:	%s
    	Next:	%s
    	Current failed attempts: %d
et: 	Astronoomilised andmed:
    	Viimane uuendus:	%s
    	Järgmine uuendus:	%s
    	Hiljuti ebaõnnestunud uuendusi: %d

en: 	Data not available, will use sane default values for night and day.
et: 	Andmed pole saadaval ning seega üritan öö ja päeva jaoks kasutada mõistlikke vaikeväärtusi.

en: 	Direction: %s (%s%s)
et: 	Suund: %s (%s %s)

en: 	Encyclopedic information partly taken from
et: 	Entsüklopeediliste andmete allikas

en: 	Moon phase:	%s
et: 	Kuufaas:	%s

en: 	Moon phase:	Unknown
et: 	Kuufaas:	teadmata

en: 	Moonrise:	%s
et: 	Kuutõus:	%s

en: 	Moonrise:	The moon never rises today.
et: 	Kuutõus:	täna kuu ei tõuse.

en: 	Moonset:	%s
et: 	Kuuloojang:	%s

en: 	Moonset:	The moon never sets today.
et: 	Kuuloojang:	täna kuu ei looju.

en: 	Speed: %s %s (%s on the Beaufort scale)
et: 	Kiirus: %s %s (%s Beaufort'i skaalal)

en: 	Sunrise:		%s
et: 	Päikesetõus:		%s

en: 	Sunrise:		The sun never rises today.
et: 	Päikesetõus:		täna päike ei tõuse.

en: 	Sunset:		%s
et: 	Päikeseloojang:		%s

en: 	Sunset:		The sun never sets today.
et: 	Päikeseloojang:		täna päike ei looju.

en: 	Temperatures, wind, atmosphere and cloud data calculated
    	for:		%s
et: 	Õhutemperatuuri, tuule, atmosfääritingimuste ja pilvede andmed on
    	arvutatud järgneva kellaaja jaoks:		%s

en: 	Weather data:
    	Last:	%s
    	Next:	%s
    	Current failed attempts: %d
et: 	Ilmaennustus:
    	Viimane uuendus:	%s
    	Järgmine uuendus:	%s
    	Hiljuti ebaõnnestunud uuendusi: %d

en: 
    	Elevation and timezone data provided by
et: 
    	Kõrgusandmete ja ajavööndite allikas

en: 
    	Precipitation and the weather symbol have been calculated
    	using the following time interval:
    	Start:	%s
    	End:	%s
et: 
    	Sademed ja kuvatav ikoon on arvutatud
    	järgneva ajavahemiku jaoks:
    	Algus:	%s
    	Lõpp:	%s

en: 
    	Weather and astronomical data from
et: 
    	Ilmaennustuse ja astronoomiliste andmete allikas

en: 
    Astronomical Data
et: 
    Astronoomilised andmed

en: 
    Atmosphere
et: 
    Atmosfäär

en: 
    Clouds
et: 
    Pilved

en: 
    Credits
et: 
    Viited

en: 
    Downloads
et: 
    Allalaadimised

en: 
    Precipitation
et: 
    Sademed

en: 
    Temperatures
et: 
    Temperatuurid

en: 
    Times Used for Calculations
et: 
    Arvutustes kasutatud ajavahemikud

en: 
    Wind
et: 
    Tuul

en: <b><span size="large">%s</span></b> <span size="medium">(%s)</span>
    <b><span size="large">%s</span></b>
    <span size="smaller">from %s to %s, with %s of precipitation</span>
    
    <b>Temperature:</b> %s		<span size="smaller">(values at %s)</span>
    <b>Wind:</b> %s (%son the Beaufort scale) from %s(%s)
    <b>Pressure:</b> %s    <b>Humidity:</b> %s
    <b>Fog:</b> %s    <b>Cloudiness:</b> %s
    
    <span size="smaller">%s</span>
et: <b><span size="large">%s</span></b> <span size="medium">(%s)</span>
    <b><span size="large">%s</span></b>
    <span size="smaller">alates %s kuni %s, sademeid %s </span>
    
    <b>Temperatuur:</b> %s		<span size="smaller">(viimane uuendus %s)</span>
    <b>Tuul:</b> %s (%s Beaufort'i skaalal) suunast %s(%s)
    <b>Õhurõhk:</b> %s    <b>Õhuniiskus:</b> %s
    <b>Udu:</b> %s    <b>Pilvisus:</b> %s
    
    <span size="smaller">%s</span>

en: <b>Atmosphere</b>
et: <b>Atmosfäär</b>

en: <b>Clouds</b>
et: <b>Pilved</b>

en: <b>Directory:</b> %s
    
    <b>Author:</b> %s
    
    <b>Description:</b> %s
    
    <b>License:</b> %s
et: <b>Kaust:</b> %s
    
    <b>Autor:</b> %s
    
    <b>Kirjeldus:</b> %s
    
    <b>Litsents:</b> %s

en: <b>Precipitation</b>
et: <b>Sademed</b>

en: <b>Temperatures</b>
et: <b>Temperatuurid</b>

en: <b>Times used for calculations</b>
et: <b>Arvutustes kasutatud ajavahemikud</b>

en: <tt><small>Amount:        %s%s%s</small></tt>
et: <tt><small>Kogus:        %s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Apparent temperature: %s%s%s</small></tt>
et: <tt><small>Tajutav temperatuur: %s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Barometric pressure:  %s%s%s</small></tt>
et: <tt><small>Õhurõhk:  %s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Cloudiness:    %5s%s%s</small></tt>
et: <tt><small>Pilvisus:    %5s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Data calculated for:  %s</small></tt>
et: <tt><small>Ennustuse koostamise eesmärk:  %s</small></tt>

en: <tt><small>Dew point:            %s%s%s</small></tt>
et: <tt><small>Kastepunkt:          %s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Fog:           %5s%s%s</small></tt>
et: <tt><small>Udu:                  %5s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>High clouds:   %5s%s%s</small></tt>
et: <tt><small>Kõrgpilved ehk ülemise korruse pilved: %5s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Interval end:         %s</small></tt>
et: <tt><small>Ajavahemiku lõpp:              %s</small></tt>

en: <tt><small>Interval start:       %s</small></tt>
et: <tt><small>Ajavahemiku algus:             %s</small></tt>

en: <tt><small>Low clouds:    %5s%s%s</small></tt>
et: <tt><small>Alumise korruse pilved:  %5s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Middle clouds: %5s%s%s</small></tt>
et: <tt><small>Keskmise korruse pilved: %5s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Moon phase: %s</small></tt>
et: <tt><small>Kuufaas: %s</small></tt>

en: <tt><small>Moon phase: Unknown</small></tt>
et: <tt><small>Kuufaas: teadmata</small></tt>

en: <tt><small>Moonrise: %s</small></tt>
et: <tt><small>Kuutõus: %s</small></tt>

en: <tt><small>Moonrise: The moon never rises this day.</small></tt>
et: <tt><small>Kuutõus: täna kuu ei tõuse.</small></tt>

en: <tt><small>Moonset:  %s</small></tt>
et: <tt><small>Kuuloojang:  %s</small></tt>

en: <tt><small>Moonset: The moon never sets this day.</small></tt>
et: <tt><small>Kuuloojang: täna kuu ei looju.</small></tt>

en: <tt><small>Relative humidity:    %s%s%s</small></tt>
et: <tt><small>Suhteline õhuniiskus:    %s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Sunrise: %s</small></tt>
et: <tt><small>Päikesetõus: %s</small></tt>

en: <tt><small>Sunrise: The sun never rises this day.</small></tt>
et: <tt><small>Päikesetõus: täna päike ei tõuse.</small></tt>

en: <tt><small>Sunset:  %s</small></tt>
et: <tt><small>Päikeseloojang:  %s</small></tt>

en: <tt><small>Sunset: The sun never sets this day.</small></tt>
et: <tt><small>Päikeseloojang: täna päike ei looju.</small></tt>

en: A more calendar-like view, with the days in columns and the daytimes (morning, afternoon, evening, night) in rows.
et: Kalendri-laadne vaade, kus päevad kuvame veergudes ja päevaajad (hommik, pärastlõuna, ohtu, öö) ridades.

en: A_dd
et: L_isa

en: Add the selected value to the labels that should be displayed in the scrollbox.
et: Lisa valitud väärtus nende siltide hulka, mida näitame infokastis.

en: Afternoon
et: Pärastlõuna

en: Altitu_de:
et: Kõrgus mere_pinnast:

en: Altitude
et: Kõrgus merepinnast

en: Animate _transitions between labels
et: Näita animatsiooni siltide ülemineku_tel

en: Apparent te_mperature:
et: Tajutav te_mperatuur:

en: Apparent temperature
et: Tajutav temperatuur

en: Apparent temperature (A)
et: Tajutav temperatuur (A)

en: Barometric _pressure:
et: _Õhurõhk:

en: Barometric pressure
et: Õhurõhk

en: Barometric pressure (P)
et: Õhurõhk (P)

en: Cancel
et: Tühista

en: Cannot update weather data
et: Ilmaennustust ei saa uuendada

en: Change the name for the location to your liking. It is used for display and does not affect the location parameters in any way.
et: Muuda asukoha nime selliseks nagu tahad. Seda väärtust kasutatakse vaid andmete kuvamisel ega muuda muid asukoha parameetreid mitte mingil viisil.

en: Change...
et: Muuda...

en: Choose an icon theme.
et: Vali ikooniteema.

en: Choose the value to add to the list below. Values can be added more than once.
et: Vali väärtus alljärgnevasse loendisse lisamiseks. Kui soovid, siis ühte väärtust võid kuvada ka mitu korda.

en: Choose your preferred tooltip style. Some styles give a lot of useful data, some are clearer but provide less data on a glance.
et: Vali eelistatud stiil näpunäite jaoks. Mõned võivad olla infotihedad, teised aga selgemad, kuid sisaldada vähem teavet.

en: Clear
et: Selge taevas

en: Close
et: Sulge

en: Cloudiness
et: Pilvisus

en: Cloudiness (C)
et: Pilvisus (C)

en: Cloudy
et: Pilves

en: Coordinates
et: Koordinaadid

en: Currently no data available.
et: Andmed pole saadaval

en: Days in columns
et: Kuva päevi veergudes

en: Days in rows
et: Kuva päevi ridades

en: Detecting...
et: Tuvastan...

en: Dew point
et: Kastepunkt

en: Dew point (D)
et: Kastepunkt (D)

en: Download of astronomical data failed with HTTP Status Code %d, Reason phrase: %s
et: Astronoomiliste andmete allalaadimine ebaõnnestus - HTTP staatuse kood %d, veateade: %s

en: Download of weather data failed with HTTP Status Code %d, Reason phrase: %s
et: Ilmaennustuse allalaadimine ebaõnnestus - HTTP staatuse kood %d, veateade: %s

en: East
et: Ida

en: Enter a city name or address
et: Sisesta linna nimi või muu aadress

en: Error downloading met.no logo image to %s, reason: %s
et: Met.no logo allalaadimine kausta %s ebaõnnestus teatega %s

en: Error parsing astronomical data!
et: Astronoomiliste andmete töötlemise viga!

en: Error parsing weather data!
et: Ilmaandmete töötlemise viga!

en: Error writing cache file %s!
et: Puhvrifaili %s kirjutamisel tekkis viga!

en: Evening
et: Õhtu

en: Feet (ft)
et: Jalga (ft)

en: Feet per second (ft/s)
et: Jalga sekundis (ft/s)

en: First quarter
et: Esimene veerand

en: Fog
et: Udu

en: Fog (F)
et: Udu (F)

en: Font and color:
et: Font ja värv:

en: Full moon
et: Täiskuu

en: Hectopascals (hPa)
et: Hektopaskalit (hPa)

en: High clouds
et: Kõrgpilved ehk ülemise korruse pilved

en: High clouds (CH)
et: Kõrgpilved ehk ülemise korruse pilved (CH)

en: Humidity (H)
et: Õhuniiskus (H)

en: Inches (in)
et: Tolli (in)

en: Inches of mercury (inHg)
et: Elavhõbedasammas tollides (inHg)

en: Kilometers per hour (km/h)
et: Kilomeetrit tunnis (km/h)

en: Knots (kt)
et: Sõlme (kt)

en: L_ongitude:
et: P_ikkuskraad:

en: Labels to d_isplay
et: Kuvatavad s_ildid

en: Latitud_e:
et: L_aiuskraad:

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Latitude specifies the north-south position of a point on the Earth's surface. If you change this value manually, you need to provide altitude and timezone manually too.
et: Laiuskraad määrab põhja-lõuna suunalist punkti Maa pinnal. Kui peaksid seda käsitsi seadistama, siis samaga peaksid käsitsi määrama ka kõrguse ja ajavööndi.

en: Li_nes:
et: R_idu:

en: Light rain
et: Kerge vihm

en: Light rain with thunder
et: Kerge vihm koos äiksega

en: Lightly cloudy
et: Üksikud pilved

en: Location _name:
et: Asukoha _nimi:

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Longitude specifies the east-west position of a point on the Earth's surface. If you change this value manually, you need to provide altitude and timezone manually too.
et: Pikkuskraad määrab ida-lääne suunalist punkti Maa pinnal. Kui peaksid seda käsitsi seadistama, siis samaga peaksid käsitsi määrama ka kõrguse ja ajavööndi.

en: Low clouds
et: Alumise korruse pilved

en: Low clouds (CL)
et: Alumise korruse pilved (CL)

en: Meters (m)
et: Meetrit (m)

en: Meters per second (m/s)
et: Meetrit sekundis (m/s)

en: Middle clouds
et: Keskmise korruse pilved

en: Middle clouds (CM)
et: Keskmise korruse pilved (CM)

en: Miles per hour (mph)
et: Miili tunnis (mph)

en: Millimeters (mm)
et: Millimetrit (mm)

en: Morning
et: Hommik

en: Move do_wn
et: Liigita a_lla

en: Move the selected value down in the list of labels to display.
et: Liiguta valitud silti kuvamisjärjekorras allapoole

en: Move the selected value up in the list of labels to display.
et: Liiguta valitud silti kuvamisjärjekorras ülespoole.

en: Move u_p
et: Liigita üle_s

en: New moon
et: Kuu loomine

en: Night
et: Öö

en: No Data
et: Andmeid pole

en: No default icon theme? This should not happen, plugin will crash!
et: Vaikimisi ikooniteema on puudu? Seda ei tohiks nüüd küll juhtuda ja pistikprogramm jookseb järgnevaga kokku!

en: No icon theme!
et: Ikooniteema puudub!

en: North
et: Põhi

en: North-East
et: Kirre

en: North-West
et: Loe

en: Partly cloudy
et: Vahelduv pilvisus

en: Please change location name to your liking and correct alltitude and timezone if they are not auto-detected correctly.
et: Palun muuda asukohta vastavalt oma soovile ning paranda kõrgus ning ajavöönd, kui neid automaatselt ei määratud korrektselt.

en: Please set a location in the plugin settings.
et: Palun määra pistikprogrammi seadistustes asukoht

en: Pound-force per square inch (psi)
et: Jõunael ruuttolli kohta (psi)

en: Prec_ipitations:
et: Sad_emed:

en: Precipitation (R)
et: Sademed (R)

en: Precipitation amount
et: Sademete määr

en: Preferences
et: Eelistused

en: Rain
et: Vihm

en: Rain showers
et: Hoogvihm

en: Rain with thunder
et: Vihmasadu koos äiksega

en: Re_fresh
et: _Värskenda

en: Relative humidity
et: Suhteline õhuniiskus

en: Results
et: Tulemused

en: Search
et: Otsi

en: Search for a new location and auto-detect its parameters.
et: Otsi uut asukohta ja tuvasta tema parameetrid automaatselt.

en: Search location
et: Otsi asukohta

en: Searching...
et: Otsin...

en: Select _font
et: Vali _font

en: Select a value in the list of labels to display and click this button to remove it.
et: Vali infokastis kuvatav silt ning eemaldamiseks klõpsi seda nuppu.

en: Select font
et: Vali font

en: Short-term forecast data unavailable.
et: Lühiajaline ilmaennustus pole saadaval.

en: Show current weather conditions
et: Näita praeguseid ilmastikuolusid

en: Show scroll_box
et: Näita info_kasti

en: Show weather conditions and forecasts
et: Näita ilmateadet ja ilmaennustust

en: Shows the forecasts in a table with the daytimes (morning, afternoon, evening, night) in columns and the days in rows.
et: Näitame ilmaennustust tabelina, kus päevaajad (hommik, pärastlõuna, ohtu, öö) kuvame veergudes ja päevad ridades.

en: Simple
et: Lihtne

en: Sleet
et: Lörts

en: Sleet showers
et: Hooglörtsisadu

en: Sleet showers with thunder
et: Hooglörtsisadu ja äike

en: Sleet with thunder
et: Lörts koos äiksega

en: Snow
et: Lumesadu

en: Snow showers
et: Hooglumi

en: Snow showers with thunder
et: Hooglumi koos äiksega

en: South
et: Lõuna

en: South-East
et: Kagu

en: South-West
et: Edel

en: Sunny
et: Päikeseline

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Temperature (T)
et: Temperatuur (T)

en: The Norwegian Meteorological Institute
et: MET Norway - Norra Ilmateenistus

en: The sun never rises and sets at %s.
et: Päike ei tõuse ja loojub %s.

en: The sun never rises today.
et: Täna päike ei tõuse.

en: The sun never sets today.
et: Täna päike ei looju.

en: The sun rises at %s and never sets.
et: Päike tõuseb %s ja ei looju.

en: The sun rises at %s and sets at %s.
et: Päike tõuseb %s ja loojub %s.

en: Third quarter
et: Viimane veerand

en: Thunder showers
et: Hoogäike

en: Thundersnow
et: Lumesadu koos äiksega

en: Today
et: Täna

en: Tomorrow
et: Homme

en: Unable to open the following url: %s
et: Järgneva urli avamisel tekkis viga: %s

en: Unnamed place
et: Nimeta asukoht

en: Unset
et: Tühista

en: Use only a single _panel row
et: Sõltumata _paneeli kõrgusest kasuta ühte rida

en: Verbose
et: Jutukas

en: Waning crescent
et: Vanakuu

en: Waning gibbous
et: Kahanev kuu

en: Waxing crescent
et: Noorkuu

en: Waxing gibbous
et: Kasvav kuu

en: Weather Report
et: Ilmaennustus

en: Weather Update
et: Ilmateade

en: West
et: Lääs

en: Wind direction (WD)
et: Tuule suund (WD)

en: Wind direction in degrees (WD)
et: Tuule suund kraadides (WD)

en: Wind speed (WS)
et: Tuule kiirus (WS)

en: Wind speed - Beaufort scale (WB)
et: Tuule kiirus Beaufort'i skaalal (WB)

en: Windchill/Heat index
et: Tuulekülma/soojaindeks

en: Windchill/Humidex
et: Tuulekülma/niiskuse indeks

en: _Appearance
et: _Välimus

en: _Close
et: _Sulge

en: _Details
et: _Lisateave

en: _Forecast
et: _Ennustus

en: _Forecast layout:
et: _Ilmaennustuse paigutus:

en: _Help
et: _Abi

en: _Icon theme:
et: _Ikooniteema:

en: _Location
et: _Asukoht

en: _Number of forecast days:
et: _Ennustatavate päevade arv

en: _Remove
et: _Emalda

en: _Round values
et: _Ümardatud väärtused

en: _Scrollbox
et: _Infokast

en: _Temperature:
et: _Temperatuur:

en: _Timezone:
et: _Ajavöönd:

en: _Tooltip style:
et: _Näpunäite stiil:

en: _Units
et: _Ühikud

en: _Wind speed:
et: _Tuule kiirus:

en: feet
et: jalga

en: meters
et: meetrit

en: unknown
et: teadmata
