kdepim-runtime - en to eu translation catalogue (179 entries)

en:  minutes
eu:  minutu

en: &Use streaming notifications
eu: Era&bili datu-korronte jakinarazpenak

en: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> Username and password are not needed (can be empty) when Kerberos is properly configured on your system.</p></body></html>
eu: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Oharra:</span> Erabiltzaile-izena eta pasahitza ez dira behar (hutsik egon daitezke), zure sisteman Kerberos behar bezala konfiguratuta dagoenean.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Allows to specify an Active Directory domain for the user.</p><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> There is a subtle difference between &quot;empty domain&quot; and &quot;no-domain&quot;.</p><p>With an empty domain (Domain checkbox checked, empty domain in edit box) the EWS resource will pass the user with an explicitly empty domain (&quot;\username&quot;).</p><p>With no domain set (Domain checkbox cleared) the username will be passed without the domain (&quot;username&quot;), which will cause the server to set the domain to the default one its configured with.</p></body></html>
eu: <html><head/><body><p>Erabiltzailearentzako Direktorio Aktibo bat zehazten uzten du.</p><p><span style=" font-weight:600;">Oharra:</span>Ezberdintasun txiki bat dago &quot;domeinu hutsa&quot; eta &quot;domeinu ezaren&quot; artean.</p><p>Domeinu huts batekin (Domeinuaren egiaztapen-laukia markatuta, domeinuaren edizio-laukia hutsik), EWS baliabideak erabiltzailea domeinu huts esplizitu batekin pasako du (&quot;\erabiltzaile-izena&quot;).</p><p>Domeinurik ezarri gabe (Domeinuaren egiaztapen-laukia markatzeke), erabiltzaile-izena domeinurik gabe pasako da (&quot;erabiltzaile-izena&quot;), horrek domeinua, zerbitzariak konfiguratuta duen domeinu lehenetsiarekin ezartzea eragingo du.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Attempts to find out the Microsoft Exchange server address relevant to the supplied e-mail address.</p></body></html>
eu: <html><head/><body><p>Emandako e-posta helbidearentzat aproposa den Exchange zerbitzariaren helbidea aurkitzen saiatzen da.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>By default KDE uses the less secure NTLMv1 authentication. Enabling this will cause the more secure NTLMv2 protocol to be used.</p><p>Some newer Microsoft Exchange servers are configured to only allow NTLMv2 authentication. In such case this option must be enabled in order to connect successfully.</p></body></html>
eu: <html><head/><body><p>KDEk, era lehenetsian, NTLMv1 autentifikazioa erabiltzen du. Hau gaitzeak, seguruagoa den NTLMv2 protokoloa erabiltzea eragingo du.</p><p>Microsoft Exchange zerbitzari berriagoak NTLMv2 autentifikazioa bakarrik onartzeko konfiguratuta daude. Halakoetan aukera hau gaitu behar da konexio arrakastatsua lortzeko.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Enables more modern and stronger authentication based on OAuth2.</p><p>This type of authentication will open an organization-supplied webpage, where the user will be able to enter authentication information, which may also include multifactor authentication in form of one-time-passwords generated by tokens.</p><p>This method is mostly used for hosted Office 365 instances.</p></body></html>
eu: <html><head/><body><p>«OAuth2»an oinarritutako autentifikazio sendoagoa gaitzen du.</p><p>Autentifikazio mota horrek erakundeak emandako web orri bat irekiko du, eta bertan erabiltzaileak autentifikazio informazioa sartu ahalko du, faktore-anitzeko autentifikazioa ere barneratu dezake token bidez sortutako erabilera bakarreko pasahitzen forman.</p><p>Metodoa hau, batez ere, ostatutako Office 365en instantziekin erabiltzen da.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Enables traditional username/password authentication against the Exchange server. This includes methods like Basic, NTLM or Kerberos.</p><p>This authentication method is considered to be somewhat legacy and is mostly used for smaller on-premise Exchange installations and hosted Office 365 instances, where the administrator has chosen to enable it.</p></body></html>
eu: <html><head/><body><p>Exchange zerbitzariarekin erabiltzaile-izen/pasahitz bidez autentifikatzeko era tradizionala gaitzen du. Barnean hartzen ditu «Basic», «NTLM» edo «Kerberos» bezalako metodoak.</p><p>Autentifikazio-metodo hori, iraganeko ondare gisa hartzen da eta administratzaileak hura gaitzea erabakitzen duen Exchange-ren instalazio lokal txikiagoetan eta ostatutako «Office 365» instantziatan erabiltzen da gehienbat.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Periodically asks for new item change events.</p></body></html>
eu: <html><head/><body><p>Aldizka elementu-aldaketa gertakari berriengatik galdetzen du.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Private Key (PKey) Authentication is used as an additional authentication step to OAuth2-based authentication. It uses an X.509 certificate and private key that identifies a trusted device, which was joined to the Azure Directory using a Workplace Join.</p><p>Some administrators may mandate use of PKey authentication when connecting to Office 365 from outside of corporate network. In other cases, when multi-factor authentication is set-up, using the PKey authentication can satisfy requirements for strong authentication, in which case entering the MFA code is not required.</p></body></html>
eu: <html><head/><body><p>Gako pribatuko (PKey) autentifikazioa, OAuth2 oinarriko autentifikazioaren urrats gehigarri gisa erabiltzen da. Lantokira konektatuz Azure direktoriora batu zen konfiantzazko gailu bat identifikatzen duten X.509 ziurtagiri bat eta gako pribatu bat erabiltzen ditu.</p><p>Administratzaile batzuek, korporazioaren saretik kanpo Office 365era konektatzean, PKey autentifikazioa erabiltzea agindu dezakete. Beste kasu batzuetan, faktore-anitzeko autentifikazioa ezartzen denean, PKey autentifikazioa erabiltzeak autentifikazio zorrotzaren eskakizunak ase ditzake, kasu horretan, ez da beharrezkoa MFA code kodea sartzea.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Some organizations restrict access to mail only to approved clients, such as Microsoft Outlook. On the server-side this is implemented by analyzing the User-Agent string and only allowing a list of approved clients.</p><p>This setting allows to emulate some well known clients as well as providing a custom User-Agent string.</p><p>Please be advised that bypassing company policies may result in personal consequences.</p></body></html>
eu: <html><head/><body><p>Erakunde batzuek postara sartzea onetsitako bezeroetara, Microsoft Outlook esaerako, murrizten dute. Zerbitzariaren aldean, hori, Erabiltzaile-agentearen katea aztertu eta onetsitako bezero zerrenda bat bakarrik baimenduz inplementatzen da.</p><p>Ezarpen honek bezero ezagun batzuk emulatzeko aukera ematen du, bai eta norberak finkatutako Erabiltzaile-agentearen kate bat emateko ere.</p><p>Kontuan izan enpresen gidalerroak saihesteak ondorio pertsonalak izan ditzakeela.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Streaming notifications behave similarly to push mode - a connection is kept alive and notifications about item changes are delivered instantly.</p><p><br/></p><p>This option requires Exchange server version 2010 SP1 or later.</p></body></html>
eu: <html><head/><body><p>Datu-korronte jakinarazpenak «push» moduaren antzerakojokabidea dute - konexio bat bizirik mantentzen da eta elementu-aldaketei buruzko jakinarazpenak bat-batean banatzen dira.</p><p><br/></p><p>Aukera honek Exchange server 2010 SP1 bertsioa edo berriagoa behar du.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>The password used to login to the Exchange server.</p><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> This can be left empty when using Kerberos authentication.</p></body></html>
eu: <html><head/><body><p>Exchange zerbitzarian saio-hasteko erabilitako pasahitza.</p><p><span style=" font-weight:600;">Oharra:</span> Hau hutsik utzi daiteke Kerberos autentifikazioa erabiltzean.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>The username used to login to the Exchange server.</p><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> This can be left empty when using Kerberos authentication.</p></body></html>
eu: <html><head/><body><p>Exchange zerbitzarian saio-hasteko erabilitako erabiltzaile-izena.</p><p><span style=" font-weight:600;">Oharra:</span> Hau hutsik utzi daiteke Kerberos autentifikazioa erabiltzean.</p></body></html>

[ctx: @action:button]
en: &Reset
eu: Be&rrezarri

[ctx: @action:button]
en: Authenticate
eu: Autentifikatu

[ctx: @action:button]
en: Reload &List
eu: Birzamatu &zerrenda

[ctx: @info]
en: Akonadi Resource for Microsoft Exchange Web Services (EWS)
eu: Microsoft Exchange Web zerbitzuetarako (EWS) Akonadi baliabidea

[ctx: @info]
en: Distributed under the GNU Library General Public License version 2.0 or later.
eu: GNU Liburutegietarako Lizentzia Publiko Orokorraren 2.0 bertsioa edo bertsio berriagoaren arabera banatua.

[ctx: @info]
en: Exchange server not configured.
eu: Exchange server konfiguratu gabe.

[ctx: @info]
en: Failed to obtain credentials for Microsoft Exchange account <b>%1</b>. Please update it in the account settings page.
eu: <b>%1</b> konturako Microsoft Exchange egiaztagiria lortzea huts egin du. Mesedez, eguneratu ezazu kontuaren ezarpenen orrian.

[ctx: @info]
en: Failed to retrieve folder list.
eu: Karpeta-zerrenda eskuratzea huts egin du.

[ctx: @info]
en: Microsoft Exchange credentials for the account <b>%1</b> are no longer valid. You need to authenticate in order to continue using it.
eu: <b>%1</b> konturako Microsoft Exchange egiaztagiriak dagoeneko ez du balio. Autentifikazioa egin behar duzu hura erabiltzen jarraitzeko.

[ctx: @info]
en: The username/password for the Microsoft Exchange EWS account <b>%1</b> is not valid. Please update it in the account settings page.
eu: <b>%1</b> Microsoft Exchange EWS konturako erabiltzaile-izenak/pasahitzak ez du balio. Mesedez, eguneratu ezazu kontuaren ezarpenen orrian.

[ctx: @info]
en: Version %1
eu: %1 bertsioa

[ctx: @info:status]
en: Authentication failed
eu: Autentifikazioak huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Connecting to Exchange server
eu: Exchange zerbitzarira konektatzen

[ctx: @info:status]
en: Failed to add collection - cannot determine EWS folder type
eu: Bilduma gehitzea huts egin du - ezin du zehaztu EWS karpeta-mota

[ctx: @info:status]
en: Failed to create folder
eu: Karpeta sortzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Failed to create folder - internal error
eu: Karpeta sortzea huts egin du - barneko errorea

[ctx: @info:status]
en: Failed to create item - internal error
eu: Elementua sortzea huts egin du - barneko errorea

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete folder
eu: Karpeta ezabatzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete folder - internal error
eu: Karpeta ezabatzea huts egin du - barneko errorea

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete item - internal error
eu: Elementua ezabatzea huts egin du - barneko errorea

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete item - invalid number of responses received from server
eu: Elementua ezabatzea huts egin du - zerbitzaritik erantzun-kopuru baliogabea jaso da

[ctx: @info:status]
en: Failed to fetch item payload
eu: Elementuaren zama erabilgarria eskuratzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Failed to move folder
eu: Karpeta mugitzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Failed to move folder - internal error
eu: Karpeta mugitzea huts egin du - barneko errorea

[ctx: @info:status]
en: Failed to move folder - invalid number of responses received from server
eu: Karpeta mugitzea huts egin du - zerbitzaritik erantzun-kopuru baliogabea jaso da

[ctx: @info:status]
en: Failed to move item - internal error
eu: Elementua mugitzea huts egin du - barneko errorea

[ctx: @info:status]
en: Failed to move item - invalid number of responses received from server
eu: Elementua mugitzea huts egin du - zerbitzaritik erantzun-kopuru baliogabea jaso da

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder create request
eu: Karpeta sortzeko eskaera prozesatzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder delete request
eu: Karpeta ezabatzeko eskaera prozesatzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder move request
eu: Karpeta mugitzeko eskaera prozesatzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder update request
eu: Karpeta eguneratzeko eskaera prozesatzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folders retrieval request
eu: Karpetak eskuratzeko eskaera prozesatzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Failed to process global tag update request
eu: Etiketa globala eguneratzeko eskaera prozesatzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Failed to process global tags retrieval request
eu: Etiketa globalak eskuratzeko eskaera prozesatzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item create request
eu: Elementua sortzeko eskaera prozesatzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item delete request
eu: Elementua ezabatzeko eskaera prozesatzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item flags update request
eu: Elementuaren banderak eguneratzeko eskaera prozesatzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item move request
eu: Elementua mugitzeko eskaera prozesatzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item send request
eu: Elementua bidaltzeko eskaera prozesatzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item tags update request
eu: Elementuaren etiketak eguneratzeko eskaera prozesatzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item update request
eu: Elementua eguneratzeko eskaera prozesatzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Failed to process items retrieval request
eu: Elementuak eskuratzeko eskaera prozesatzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve folders - internal error
eu: Karpetak eskuratzea huts egin du - barneko errorea

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items
eu: Elementuak eskuratzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - Akonadi item not found for item %1
eu: Elementuak eskuratzea huts egin du - %1 elementuaren Akonadi-elementua ez da aurkitu

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - Unknown item type for item %1
eu: Elementuak eskuratzea huts egin du - %1 elementuaren elementu-mota ezezaguna

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - incorrect number of responses
eu: Elementuak eskuratzea huts egin du - erantzun-kopuru okerra

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - internal error
eu: Elementuak eskuratzea huts egin du - barneko errorea

[ctx: @info:status]
en: Failed to send item - internal error
eu: Elementua bidaltzea huts egin du - barneko errorea

[ctx: @info:status]
en: Failed to update folder
eu: Karpeta eguneratzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Failed to update folder - internal error
eu: Karpeta eguneratzea huts egin du - barneko errorea

[ctx: @info:status]
en: Failed to update folder - invalid number of responses received from server
eu: Karpeta eguneratzea huts egin du - zerbitzaritik erantzun-kopuru baliogabea jaso da

[ctx: @info:status]
en: Failed to update item - internal error
eu: Elementua eguneratzea huts egin du - barneko errorea

[ctx: @info:status]
en: Failed to update item flags - internal error
eu: Elementuaren banderak eguneratzea huts egin du - barneko errorea

[ctx: @info:status]
en: Failed to update item tags - internal error
eu: Elementuaren etiketak eguneratzea huts egin du - barneko errorea

[ctx: @info:status]
en: Invalid incremental folders retrieval request job object
eu: Karpeten eskuratze inkrementaleko eskaera-lan objektu baliogabea

[ctx: @info:status]
en: Invalid number of responses received from server
eu: Zerbitzaritik erantzun-kopuru baliogabea jaso da

[ctx: @info:status]
en: Item out of order while processing update item response.
eu: Elementua hondatuta elementua eguneratzeko erantzuna prozesatzean.

[ctx: @info:status]
en: Item type not supported for changing
eu: Elementu-mota ez da onartzen aldaketarako

[ctx: @info:status]
en: Item type not supported for creation
eu: Elementu mota sortzeko euskarririk ez

[ctx: @info:status]
en: Item update failed:
eu: Elementua eguneratzea:

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 item list
eu: %1 elementu-zerrenda eskuratzen

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 item list (%2 items)
eu: %1 elementu-zerrenda eskuratzen (%2 elementu)

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 items
eu: %1 elementuak eskuratzen

[ctx: @info:status]
en: Retrieving collection tree
eu: Bilduma-zuhaitza eskuratzen

[ctx: @info:status]
en: Retrieving items
eu: Elementuak eskuratzea

[ctx: @info:status]
en: Root folder id not known.
eu: Erroko karpeta ez da ezagutzen.

[ctx: @info:status]
en: Unable to connect to Exchange server
eu: Ez da Exchange zerbitzariarekin konektatzeko gai

[ctx: @info:status]
en: Updating item flags
eu: Elementuaren banderak eguneratzen

[ctx: @info:status]
en: Updating item tags
eu: Elementuaren etiketak eguneratzen

[ctx: @info:status Resource is ready]
en: Ready
eu: Prest

[ctx: @label:textbox]
en: Filter folders
eu: Iragazi karpetak

[ctx: @option:check]
en: Enable server-side subscriptions
eu: Gaitu zerbitzari-aldeko harpidetzak

[ctx: @option:check]
en: Subscribed only
eu: Harpidetuak bakarrik

[ctx: @title:window]
en: Connecting to Exchange
eu: Exchange-ra konektatzea

[ctx: @title:window]
en: Exchange server autodiscovery
eu: Exchange zerbitzariaren auto-aurkikuntza

[ctx: @title:window]
en: Microsoft Exchange Configuration
eu: Microsoft Exchange-ren konfigurazioa

[ctx: @title:window]
en: Microsoft Exchange Mail Transport Configuration
eu: Microsoft Exchange posta garraioaren konfigurazioa

en: About
eu: Honi buruz

en: Account Information
eu: Kontuaren informazioa

en: Account Name:
eu: Kontuaren izena:

[ctx: Account e-mail address]
en: E-mail
eu: E-posta

[ctx: Advanced settings tab]
en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Attempt to automatically discover Exchange server address
eu: Ahalegindu Exchange zerbitzariaren helbidea automatikoki aurkitzen

en: Attempts to find out the Microsoft Exchange server address relevant to the supplied e-mail address.
eu: Emandako e-posta helbiderako beharrezkoa den Microsoft Exchange zerbitzariaren helbidea aurkitzen ahalegintzen da.

en: Authentication
eu: Autentifikazioa

en: Autodiscovery failed. This can be caused by incorrect parameters. Do you still want to save your settings?
eu: Auto-aurkikuntzak huts egin du. Okerreko parametroen eragina izan daiteke. Hala eta guztiz ere zure ezarpenak gorde nahi dituzu?

en: Cancel
eu: Utzi

en: Certificate:
eu: Ziurtagiria:

en: Clear Folder Item State
eu: Garbitu karpeta-elementuaren egoera

en: Clear Folder Tree State
eu: Garbitu karpeta-zuhaitzaren egoera

en: Clear Synchronization State
eu: Garbitu sinkronizatze egoera

en: Connecting to Exchange failed. This can be caused by incorrect parameters. Do you still want to save your settings?
eu: Exchange-ra konektatzea huts egin du. Okerreko parametroen eragina izan daiteke. Hala eta guztiz ere zure ezarpenak gorde nahi dituzu?

en: Connecting to Microsoft Exchange server...
eu: Microsoft Exchange zerbitzariarekin konektatzen...

en: Connection failed
eu: Konexioak huts egin du

en: Domain
eu: Domeinua

en: Domain:
eu: Domeinua:

en: EWS Configuration
eu: EWS konfigurazioa

en: EWS Mail Transport Configuration
eu: EWS posta garraioaren konfigurazioa

en: EWS Settings
eu: EWS ezarpenak

en: EWS URL:
eu: EWS URLa:

en: Enable NTLMv2
eu: Gaitu NTLMv2

en: Enable NTLMv2 authentication
eu: Gaitu NTLMv2 bidezko autentifikazioa

en: Enable Server-Side Subscriptions
eu: Gaitu zerbitzari-aldeko harpidetzak

en: Ews Resource
eu: Ews baliabidea

[ctx: Exchange account e-mail address]
en: Email:
eu: E-posta:

[ctx: Exchange account username/login]
en: Username:
eu: Erabiltzaile-izena:

en: Exchange protocol information not found
eu: Ez da aurkitu Exchange protokoloaren informaziorik

en: Exchange server autodiscovery
eu: Exchange zerbitzariaren auto-aurkikuntza

[ctx: Exchange server autodiscovery]
en: Autodiscovery failed
eu: Auto-aurkikuntzak huts egin du

en: Exchange server connection
eu: Exchange zerbitzariaren konexioa

[ctx: Exchange server connection]
en: Connection failed
eu: Konexioak huts egin du

[ctx: Exchange server status]
en: Failed
eu: Huts egin du

[ctx: Exchange server status]
en: OK
eu: Ados

[ctx: Exchange server version]
en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Failed to create mail item
eu: Posta-elementua sortzea huts egin du

en: Forces a non-default User-Agent string
eu: Lehenetsitakoa ez den Erabiltzaile-agenteren kate bat behartzen du

[ctx: General settings tab]
en: General
eu: Orokorra

en: Incorrect email address
eu: E-posta helbide akastuna

en: Interval
eu: Bitartea

en: Key password:
eu: Gakoaren pasahitza:

en: List of folders to subscribe to
eu: Harpidetzeko karpeten zerrenda

en: OAuth2 application identifier
eu: OAuth2 aplikazioaren identifikatzailea

en: OAuth2 return URI
eu: OAuth2-k itzulitako URI

en: Parent Exchange account:
eu: Exchange guraso-kontua:

en: Password:
eu: Pasahitza:

en: Path to PKey authentication PEM certificate
eu: PKey autentifikaziorako PEM ziurtagirirako bide-izena

en: Path to PKey authentication PEM private key
eu: PKey autentifikaziorako PEM gako pribaturako bide-izena

en: Perform
eu: Egin

en: Performing Microsoft Exchange server autodiscovery...
eu: Exchange zerbitzariaren auto-aurkikuntza egiten...

en: Please enter password for user '%1' and Exchange account '%2'.
eu: Mesedez, sartu '%1' erabiltzailea eta '%2' Exchange konturako pasahitza .

en: Po&ll for new messages
eu: &Jaso mezu berriak

en: Poll Interval
eu: Jasotzeko bitartea

en: Private Key (PKey) Authentication (Office 365)
eu: Gako pribatuko (PKey) autentifikazioa (Office 365)

en: Private key:
eu: Gako pribatua:

en: Resets synchronization state between Exchange and Akonadi. Use in case some items or folders are not showing up despite existing in Exchange.
eu: Exchange eta Akonadi-ren arteko sinkronizatze egoera berrezartzen du. Erabili, Exchange-n dauden elementu batzuk edo karpeta batzuk erakusten ez direnean.

en: Retrieval
eu: Eskuratzea

en: Server Autodiscovery
eu: Zerbitzari auto-aurkikuntza

en: Server Status
eu: Zerbitzariaren egoera

en: Server URL
eu: Zerbitzariaren URLa

[ctx: Server status]
en: OK
eu: Ados

en: Sets the interval for checking for new mail
eu: Posta berria egiaztatzeko bitarteko denbora ezartzen du

en: Sets the interval for checking for new mail.
eu: Posta berria egiaztatzeko bitarteko denbora ezartzen du.

en: Status
eu: Egoera

en: Status:
eu: Egoera:

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: The Active Directory domain the user belongs to
eu: Erabiltzailearen Direktorio Aktiboko domeinua.

en: The Active Directory domain the user belongs to.
eu: Erabiltzailearen Direktorio Aktiboko domeinua.

en: The Microsoft Exchange server URL used to send EWS requests.
eu: EWS eskaerak bidaltzeko erabilitako Microsoft Exchange zerbitzariaren URLa.

en: The URL of the Microsoft Exchange server, should be something like https://myserver.org/EWS/Exchange.asmx
eu: Microsoft Exchange zerbitzariaren URLa, honen gisako zerbait izan beharko litzatekehttps://nirezerbitzaria.org/EWS/Exchange.asmx

en: The e-mail address of this account
eu: Kontu horretako e-posta helbidea

en: The name of the parent EWS Resource to use when sending mail
eu: Posta bidaltzean erabili beharreko EWS guraso-baliabidearen izena

en: The primary e-mail address of this account
eu: Kontu honetako e-posta helbide nagusia

en: The username that is used to log into the Microsoft Exchange server
eu: Microsoft Exchange zerbitzarian saio-hasteko erabiltzen den erabiltzaile-izena

[ctx: The username to login into the server]
en: Username
eu: Erabiltzaile-izena

en: This is the account name that will appear in all Akonadi applications
eu: Hori, Akonadi aplikazioetan azalduko den kontu-izena da.

en: Try connect
eu: Probatu konektatzea

en: Unable to connect to master EWS resource
eu: Ez da EWS baliabide nagusiarekin konektatu

[ctx: Unknown server status]
en: Unknown
eu: Ezezaguna

[ctx: Unknown server version]
en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Use a domain name during authentication
eu: Autentifikazio garaian erabili domeinu izen bat

en: Use custo&m User Agent
eu: Erabili norberak &finkatutako erabiltzaile-agentea

[ctx: User Agent]
en: Custom
eu: Norberak finkatua

en: Version:
eu: Bertsioa:

[ctx: authentication type]
en: &Username/Password
eu: &Erabiltzaile-izena/pasahitza
