caja 1.25.3 - en to fy translation catalogue (404 entries)

en:  (another copy)
fy:  (oar útskrift)

en:  (copy)
fy:  (útskrift)

en:  (invalid Unicode)
fy:  (mishypte Unicode)

en: "%s" selected
fy: "%s" selekteare

en: %S of %S
fy: %S fan %S

en: %m/%d/%y
fy: %d/%m/%y

en: %s (%s bytes)
fy: %s (%s parten)

en: %s Properties
fy: %s eigenskippen

en: %s document
fy: %s dokumint

en: %s's Home
fy: %ss Thús

en: %s, Free space: %s
fy: %s, Frije romte: %s

en: (Empty)
fy: (Leeg)

en: 00/00/00, 00:00 PM
fy: 00/00/00, 00:00

en: <b>Behavior</b>
fy: <b>Gedrach</b>

en: <b>Date</b>
fy: <b>Datum</b>

en: <b>Folders</b>
fy: <b>Mappen</b>

en: <b>Sound Files</b>
fy: <b>Lûdtriemen</b>

en: <b>Text Files</b>
fy: <b>Teksttriemen</b>

en: <b>Trash</b>
fy: <b>Jiskefet</b>

en: ? bytes
fy: ? parten

en: Access:
fy: Tagong:

en: Acti_on:
fy: Aksje:

en: Add Application
fy: Applikaasje Taheakje

en: Add Emblems...
fy: Emblemen Taheakje...

en: Add _bookmark
fy: _Blêdwizer taheakje

en: Add new...
fy: Nije taheakje...

en: Always
fy: Altyd

en: Apparition
fy: Ferskining

en: Application does not accept documents on command line
fy: Applikaasje akseptearret gjin dokuminten op de kommando rigel

en: Ask what to do
fy: Freegje wat te dwaan

en: Azul
fy: Azuerblau

en: Background
fy: Eftergrûn

en: Backgrounds and Emblems
fy: Eftergrûnen en Emblemen

en: Behavior
fy: Gedrach

en: Black
fy: Swart

en: Blue Ridge
fy: Blaue Richel

en: Blue Rough
fy: Blau Rûch

en: Blue Type
fy: Blaue Type

en: Bookmarks
fy: Blêdwizers

en: Brushed Metal
fy: boarstelje Metaal

en: Bubble Gum
fy: Kaugom

en: Burlap
fy: Jute

en: By Emblems
fy: Op Emblemen

en: By Extension
fy: Op Taheaksel

en: By Modification Date
fy: Op Oanpassingsdatum

en: By Modification _Date
fy: Op Oanpassings_datum

en: By Name
fy: Op Namme

en: By Size
fy: Op Grutte

en: By T_rash Time
fy: Op Jiskefettiid

en: By Type
fy: Op Type

en: By _Emblems
fy: Op _Emblemen

en: By _Name
fy: Op _Namme

en: By _Size
fy: Op Grutte

en: By _Type
fy: Op Soar_t

en: CD _Audio:
fy: CD-_Audio:

en: C_ancel Remove
fy: Fuortsmitte Ôfbrekke

en: C_olors
fy: Kleuren

en: C_onnect
fy: Ferbine

en: Camouflage
fy: Kamûflaazje

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
fy: Kin gjin dokumint URIs oan in 'Type=Link' buroblêd ynfier trochjaan

en: Cancel
fy: Skras

en: Chalk
fy: Kalk

en: Charcoal
fy: Houtskoal

en: Clea_r History
fy: Skiednis Leegje

en: Clos_e All Folders
fy: Alle Mappen Slute

en: Close P_arent Folders
fy: Haadtafels Slute

en: Close _All Windows
fy: _Alle Finsters Slute

en: Close tab
fy: Ljepper slute

en: Close this folder
fy: Dizze Map Slute

en: Close this folder's parents
fy: Dizze map syn haadtafels slute

en: Color _name:
fy: Kleur_namme:

en: Color _value:
fy: Kleurwearde:

en: Colors:
fy: Kleuren:

en: Command
fy: Kommando

en: Comment
fy: Taljochting

en: Computer
fy: Kompjûter

en: Concrete
fy: Beton

en: Connect to _Server...
fy: Ferbine mei T_sjinner...

en: Connect to a remote computer or shared disk
fy: Ferbyn mei in kompjûter op ofstân of in dielde skiif

en: Contents:
fy: Ynhâld:

en: Cop_y to
fy: Kopiear nei

en: Copyright
fy: Auteursrjocht

en: Cork
fy: Koark

en: Could not find "%s".
fy: Koe "%s" net fine.

en: Could not find '%s'
fy: Koe '%s' net fine

en: Countertop
fy: Oanrjocht

en: Create _Folder
fy: Meitsje _Triemtafel

en: Create a New Color:
fy: In Nije Kleur Meitsje:

en: Create a New Emblem
fy: In Nij Embleem Meitsje

en: Create a new launcher
fy: In nije starter meitsje

en: Creator
fy: Makker

en: Cursor Position
fy: Rinnerposysje

en: Custom Background
fy: Oanpaste Eftergrûn

en: D_uplicate
fy: D_uplisear

en: Danube
fy: Donau

en: Dark Cork
fy: Dûnker Koark

en: Date Format
fy: Datumopmaak

en: Date Modified
fy: Datum Oanpast:

en: Deep Teal
fy: Djip Grienblau

en: Default
fy: Standert

en: Default Background Color
fy: Standert Eftergrûnkleur

en: Default folder viewer
fy: Standert mapwerjefter

en: Default icon zoom level
fy: Standert ikoan seamnivo

en: Default list zoom level
fy: Standert lystseamnivo

en: Default sort order
fy: Standert sortearfolchoarder

en: Delete _All
fy: _Alles Fuortsmite

en: Description
fy: Beskriuwing

en: Desktop
fy: Buroblêd

en: Desktop computer icon name
fy: Buroblêd kompûterikoannamme

en: Desktop font
fy: Buroblêdlettertype

en: Desktop home icon name
fy: Buroblêd thúsikoannamme

en: Desktop trash icon name
fy: Buroblêd jiskefetikoannamme

en: Disable connection to session manager
fy: Skeakelje ferbining mei sesjebehearder út

en: Display
fy: Werjefte

en: Display Caja help
fy: Caja help sjen litte

en: Do Nothing
fy: Doch Niks

en: Documents
fy: Dokuminten

en: Dots
fy: Stippen

en: Drag a color to an object to change it to that color
fy: Sleep in kleur nei in objekt om hja dizze kleur te jaan

en: Drag a pattern tile to an object to change it
fy: Sleepje in patroan nei in objekt om it te feroarjen

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
fy: Sleepje in embleem nei in objekt om it dêroan ta te foegjen

en: Eclipse
fy: Eklips

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Edit Bookmarks
fy: Bookmarks Bewurkje

en: Emblems
fy: Emblemen

en: Emblems:
fy: Emblemen:

en: Emptying Trash
fy: Jiskefet oan it Leegje

en: Envy
fy: Jaloerskens

en: Erase
fy: Útwisse

en: Examples:
fy: Foarbylden:

en: FILE
fy: TRIEM

en: FTP (with login)
fy: FTP (mei oanmelde)

en: Fibers
fy: Rizels

en: File Manager
fy: Triembehearder

en: File System
fy: Triemsysteem

en: File Type
fy: Triemtype

en: File is not a valid .desktop file
fy: Triem is gjin deugdlike .desktop-triem

en: File not found
fy: Triem net fûn

en: Fire Engine
fy: Brânspuit

en: Fleur De Lis
fy: Fleur de Lis

en: Floral
fy: Blomje

en: Folder access:
fy: Maptagong:

en: Fossil
fy: Fossyl

en: Go
fy: Gean

en: Go To:
fy: Gean Nei:

en: Granite
fy: Granyt

en: Green Weave
fy: Grien Weefsel

en: Group
fy: Groep

en: Group:
fy: Groep:

en: History
fy: Skiednis

en: Home Folder
fy: Thúsmap

en: Home icon visible on desktop
fy: Thúsikoan sichtber on buroblêd

en: Ice
fy: Iis

en: Icon
fy: Byldkaike

en: Image
fy: Ôfbylding

en: Image Type:
fy: Ôfbyldingstype

en: Information
fy: Ynformaasje

en: Justification
fy: Útfole

en: Keywords
fy: Kaaiwurden

en: Last changed:
fy: Lest oanpast:

en: Leaf
fy: Blêd

en: Lemon
fy: Sitroen

en: Line wrap
fy: Rigeltrochrin

en: Link to %s
fy: Nei %s Linke

en: List of x-content/* types set to "Do Nothing"
fy: Lyst fan 'x-content/*'-types set nei "Doch Niks"

en: List of x-content/* types set to "Open Folder"
fy: Lyst fan 'x-content/*'-types set nei "Map Iepenje"

en: Loading...
fy: Oan it Laden...

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
fy: Dokuminten en mappen op dizze kompjûter fine mei namme or ynhâld

en: Location
fy: Lokaasje

en: Location _Bar
fy: Lokaasje_balke

en: Location:
fy: Lokaasje:

en: Make a _Link
fy: Meitsje in _Link

en: Manila Paper
fy: Manilleensk Papier

en: Merge
fy: Foegje gear

en: Mo_ve to Trash
fy: Nei Jiskefet Ferpleatse

en: Moss Ridge
fy: Mosk Richel

en: Move Dow_n
fy: Ferpleats Omleech

en: Move _Up
fy: Ferpleats Omheech

en: Mud
fy: Modder

en: Music
fy: Musyk

en: Name
fy: Namme

en: Network
fy: Netwurk

en: Never
fy: Nea

en: New _Tab
fy: Nije Ljepper

en: New _Window
fy: Nij Finster

en: No applications found
fy: Gjin applikaasjes fûn

en: None
fy: Gjin

en: Normal Si_ze
fy: Normale Grutte

en: Not a launchable item
fy: Gjin útein te setten item

en: Notes
fy: Noaten

en: Numbers
fy: Nûmers

en: Ocean Strips
fy: Seestripen

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
fy: Okt 00 0000 om 00:00

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
fy: Okt 00 0000, 00:00

en: Open %s
fy: Iepen %s

en: Open %s with:
fy: Iepenje %s mei:

en: Open Folder
fy: Iepen Map

en: Open Folder W_indow
fy: Map in Finster Iepenje

en: Open Location
fy: Lokaasje Iepenje

en: Open With
fy: Iepenje Mei

en: Open With %s
fy: Iepenje Mei %s

en: Open _Location...
fy: _Lokaasje Iepenje...

en: Open _Parent
fy: Open Haad

en: Open the contents of your desktop in a folder
fy: De ynhâld fan jo buroblêd yn in triem openje

en: Open the parent folder
fy: De haadtafel iepenje

en: Open the trash
fy: Jiskefet iepenje

en: Open with other Application...
fy: Mei oare Applikaasje Iepenje

en: Open your personal folder
fy: Jo persoanlike map openje

en: Orange
fy: Oranje

en: Other Type...
fy: Oar Type...

en: Others
fy: Oaren

en: Others:
fy: Oaren:

en: Owner
fy: Eigener

en: Owner:
fy: Eigener:

en: Pale Blue
fy: Bleek Blau

en: Patterns:
fy: Patroanen:

en: Permissions
fy: Tastimmingen

en: Picture
fy: Ôfbylding

en: Places
fy: Lokaasjes

en: Prefere_nces
fy: Foarkarre_n

en: Preparing
fy: Tariede

en: Presentation
fy: Presintaasje

en: Properties
fy: Eigenskippen

en: Public FTP
fy: Iepenbiere FTP

en: Purple Marble
fy: Pears Moarmer

en: Put labels beside icons
fy: Pleats labels neist ikoanen

en: Quit Caja.
fy: Caja Slute.

en: Rating
fy: Beoardieling

en: Read-only
fy: Allinich-lêze

en: Remove
fy: Fuortsmite

en: Replace
fy: Ferfange

en: Replace with
fy: Ferfange mei

en: Ridged Paper
fy: Richelt Papier

en: Rough Paper
fy: Rûch Papier

en: Ruby
fy: Robyn

en: Run in _Terminal
fy: Útfiere in _Terminal

en: SELinux Context
fy: SELinux Kontekst

en: S_kip All
fy: Alles Oer_slaan

en: Saved search
fy: Bewarre sykterm

en: Sea Foam
fy: Seeskom

en: Search
fy: Sykje

en: Search Folder
fy: Map Sykje

en: Search _name:
fy: Sykje _namme:

en: Search:
fy: Sykje:

en: Select All
fy: Alles Selektearje

en: Select _All
fy: Selektearje _Alles

en: Select a Category:
fy: In Kategory Selektearje:

en: Select an Application
fy: Selektearje an Applikaasje

en: Select type
fy: Type selektearje

en: Selection Bound
fy: Seleksjegrins

en: Session management options:
fy: Sesjebehearkarren:

en: Set as _Background
fy: As Eftergrûn Sette

en: Shale
fy: Laai

en: Show Emblems
fy: Emblemen Sjen Litte

en: Show History
fy: Skiednis Sjen Litte

en: Show Information
fy: Ynformaasje Sjen Litte

en: Show Notes
fy: Noaten Sjen Litte

en: Show Places
fy: Plakken Sjen Litte

en: Show _Hidden Files
fy: Lit Fer_hoalen Triemen Sjen

en: Show more _details
fy: Lit mear _details sjen

en: Show session management options
fy: Lit sesjebehearkarren sjen

en: Size
fy: Grutte

en: Size:
fy: Grutte:

en: Sky
fy: Loft

en: Sky Ridge
fy: Loft Richel

en: Snow Ridge
fy: Snie Richel

en: Software
fy: Programmatuer

en: Specify file containing saved configuration
fy: Spesifisear triem mei bewarre konfiguraasje

en: Specify session management ID
fy: Tsjut sesjebehear-ID oan

en: Spreadsheet
fy: Rekkenboerd

en: Starting %s
fy: Uteinsette fan %s

en: Stucco
fy: Pleisterwurk

en: T_emplates
fy: Sjabloan

en: Tangerine
fy: Mandaryn

en: Terracotta
fy: Terrakotta

en: Text
fy: Tekst

en: Text File
fy: Teksttriem

en: The Link "%s" is Broken.
fy: DeLink "%s" is Brutsen.

en: The group of the file.
fy: De groep fan it triem.

en: The location is not a folder.
fy: De lokaasje is net in map.

en: The owner of the file.
fy: De eigener fan it triem.

en: The permissions of the file.
fy: De tastimmingen fan it triem.

en: The size of the file.
fy: De grutte fan it triem.

en: The text of the label.
fy: De tekst fan it label.

en: The type of the file.
fy: It type van it triem.

en: Trash
fy: Jiskefet

en: Trashed On
fy: Fuortsmite Op

en: Unable to mount %s
fy: Kin %s net keppelje

en: Unknown
fy: Ûnbekend

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
fy: Net weromkende fersje '%s' fan desktop-triem

en: Unrecognized launch option: %d
fy: Net weromkende opstartopsje: %d

en: Use De_fault
fy: Brûk Standert

en: Video
fy: Fideo

en: Violet
fy: Fiolet

en: Wavy White
fy: Baarjend Wyt

en: White
fy: Wyt

en: Zoom
fy: Zoome

en: Zoom In
fy: Zoome Yn

en: Zoom Out
fy: Zoome Út

en: Zoom _In
fy: Seamje Yn

en: Zoom _Out
fy: Seamje Út

en: Zoom to Default
fy: Zoome nei Standert

en: _About
fy: _Oer

en: _Add
fy: _Taheakje

en: _Add Bookmark
fy: Blêdwizer T_aheakje

en: _Add a New Color...
fy: In Nije Kleur T_aheakje

en: _Add a New Emblem...
fy: In Nij Embleem T_aheakje

en: _Add a New Pattern...
fy: In Nij Patroan T_aheakje

en: _Ask each time
fy: Eltse ke_ar freegje

en: _Back
fy: Werom

en: _Bookmarks
fy: _Blêdwizers

en: _Browse...
fy: _Blêdzje...

en: _Close
fy: Slute

en: _Close Tab
fy: Ljepper Slute

en: _Compact
fy: Kompakt

en: _Computer
fy: Kompûter

en: _Contents
fy: Ynhâld

en: _Copy Here
fy: Hjir Kopiearje

en: _Delete
fy: Wiske

en: _Display
fy: Skerm

en: _Download
fy: Ynhealje

en: _Edit
fy: B_ewurkje

en: _Edit Bookmarks...
fy: Blêdwizers B_ewurkje

en: _Eject
fy: Smyt út

en: _Emblems
fy: _Emblemen

en: _File
fy: Bestân

en: _Folder:
fy: Map:

en: _Forward
fy: _Foarút

en: _Go
fy: _Gean

en: _Group:
fy: _Groep:

en: _Home
fy: T_hús

en: _Icons
fy: Ikoan

en: _Image:
fy: Ôfbyld_ing:

en: _Keyword:
fy: _Kaaiwurden:

en: _Link Here
fy: Hjir Linke

en: _List
fy: _Lyst

en: _Location...
fy: _Lokaasje...

en: _Location:
fy: _Lokaasje:

en: _Main Toolbar
fy: Haadarkbalke

en: _Mount
fy: Keppel

en: _Move Here
fy: Hjir Ferpleatse

en: _Network
fy: _Netwurk

en: _Next Tab
fy: Folgje_nde Ljepper

en: _Open
fy: Iepenje

en: _Owner:
fy: Eigener:

en: _Pattern:
fy: _Patroan:

en: _Patterns
fy: _Patroanen

en: _Photos:
fy: Fotos:

en: _Places
fy: _Plakken

en: _Port:
fy: _Poarte:

en: _Previous Tab
fy: Foariche Ljepper

en: _Properties
fy: Foarkarren

en: _Read
fy: Lêze

en: _Reload
fy: He_rlade

en: _Remove a Color...
fy: In Kleur Fuo_rtsmite...

en: _Remove a Pattern...
fy: In Patroan Fuo_rtsmite...

en: _Remove an Emblem...
fy: In Embleem Fuo_rtsmite...

en: _Remove...
fy: Fuo_rtsmite...

en: _Restore
fy: Fe_rhelje

en: _Run
fy: Sta_rt

en: _Search
fy: _Sykje

en: _Search for Files...
fy: Nei Triemen _Sykje...

en: _Search for:
fy: _Sykje nei:

en: _Server:
fy: T_sjinner:

en: _Skip
fy: Oer_slaan

en: _Skip files
fy: Triemen oer_slaan

en: _Start
fy: Begjin

en: _Stop
fy: Hâld op

en: _Tabs
fy: _Ljepper

en: _Trash
fy: Jiskefe_t

en: _Undo
fy: Ûngedien meitsje

en: _Unmount
fy: Meitsje Los

en: _Up
fy: Omheech

en: _View
fy: _Sjen litte

en: _View As
fy: Sjen Litte As

en: _Write
fy: Skriuwe

en: _Zoom
fy: Seamje

en: access
fy: tagong

en: by Modification _Date
fy: op Oanpassings_datum

en: by T_rash Time
fy: op Jiskefettiid

en: by _Emblems
fy: op _Emblemen

en: by _Name
fy: op _Namme

en: by _Size
fy: op Grutte

en: by _Type
fy: op Soar_t

en: create/delete
fy: meitsje/fuortsmite

en: free
fy: frij

en: link (broken)
fy: link (ferbrutsen)

en: loading...
fy: oan it lade...

en: new file
fy: nij triem

en: no
fy: net

en: nothing
fy: neat

en: on the desktop
fy: op it buroblêd

en: program
fy: programma

en: read
fy: lêze

en: today
fy: hjoed

en: today at 00:00 PM
fy: hjoed om 00:00

en: today, 00:00 PM
fy: hjoed, 00:00

en: unknown
fy: unbekend

en: unknown type
fy: unbekend type

en: unreadable
fy: unlêsber

en: used
fy: brûkt

en: write
fy: skriuwe

en: yesterday
fy: juster

en: yesterday, 00:00 PM
fy: juster, 00:00
