ark - en to he translation catalogue (168 entries)

en:  megabytes
he: מגה בייט

en: &Archive
he: &ארכיון

en: &Automatically create subfolders
he: צור אוטומטית תתי תיקיות

en: &File
he: פתיחה

en: &Preserve paths when extracting
he: שמור על הנתיבים בעת החילוץ

en: &Settings
he: הגדרות

[ctx: @action:button]
en: Don't Open
he: אל תפתח

[ctx: @action:button]
en: Open as Read-Only
he: פתח לקריאה בלבד

[ctx: @action:button]
en: Preview as Text
he: מציג כטקסט

[ctx: @action:inmenu]
en: &Extract
he: חלץ

[ctx: @action:inmenu]
en: &Properties
he: מאפיינים

[ctx: @action:inmenu]
en: &Test Integrity
he: בדוק את הארכיון

[ctx: @action:inmenu]
en: E&xtract All
he: חלץ הכל

[ctx: @action:inmenu Compress submenu in Dolphin context menu]
en: Compress
he: דחוס

[ctx: @action:inmenu Context menu shown when an archive is being drag'n'dropped]
en: Extract here
he: חלץ לכאן

[ctx: @action:inmenu Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract
he: חלץ

[ctx: @action:inmenu Part of Compress submenu in Dolphin context menu]
en: Compress to...
he: דחוס ל...

[ctx: @action:inmenu Part of Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract archive here
he: חלץ כאן

[ctx: @action:inmenu Part of Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract archive here, autodetect subfolder
he: חלץ לתיקיה, זהה תיקיה אוטומטית:

[ctx: @action:inmenu Part of Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract archive to...
he: חלץ אל...

[ctx: @action:inmenu mutually exclusive with Add &Comment]
en: Edit &Comment
he: ערוך הערה

[ctx: @action:inmenu mutually exclusive with Edit &Comment]
en: Add &Comment
he: הוסף הערה

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> already exists, but is not a folder.
he: <filename>%1</filename> כבר קיים, אבל הוא לא תיקיה.

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is a directory.
he: <filename>%1</filename> הוא תיקיה

[ctx: @info]
en: Ark does not currently support ISO files with UDF filesystem.
he: ארק לא תומך כרגע בקבצים מסוג ISO וUDF.

[ctx: @info]
en: Could not move the extracted file to the destination directory. | Could not move the extracted files to the destination directory.
he[0]: לא יכול להעביר את הקובץ שחולץ לתקיית היעד
he[1]: לא יכול להעביר את הקובים שחולצו לתקיית היעד

[ctx: @info]
en: Could not overwrite <filename>%1</filename>. Check whether you have write permission.
he: לא יכול לדרוס את <filename>%1</filename>. בדוק שיש לך הרשאות כתיבה.

[ctx: @info]
en: Loading the archive <filename>%1</filename> failed with the following error:<nl/><message>%2</message>
he: טעינת הארכיון <filename>%1</filename> נכשלה עם השגיאה הבאה <nl/><message>%2</message>

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> already exists. Do you wish to overwrite it?
he: הארכיון <filename>%1</filename> כבר קיים. תרצה לדרוס אותו?

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> could not be loaded, as it was not possible to read from it.
he: הארכיון <filename>%1</filename> לא יכול להטען, לא היה אפשרי לקרוא ממנו.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> is password protected. Please enter the password.
he: הארכיון: <filename>%1</filename> מוגן בסיסמה. הקלד את הסיסמה.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> was not found.
he: הארכיון <filename>%1</filename> לא נמצא.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> will be created as soon as you add a file.
he: הארכיון <filename>%1</filename> יווצר הרגע שתוסיף קבצים

[ctx: @info]
en: The archive could not be saved as <filename>%1</filename>. Try saving it to another location.
he: הארכיון לא יכול להשמר בשם <filename>%1</filename>. נסה לשמור אותו במיקום אחר

[ctx: @info]
en: The archive is empty or Ark could not open its content.
he: הארכיון ריק או שארק לא יכול לפתוח את תוכנו.

[ctx: @info]
en: The archive you're trying to open is corrupt.<nl/>Some files may be missing or damaged.
he: הארכיון שניסית לפתוח פגום.<nl/>חלק מהקבצים אולי חסרים או פגומים.

[ctx: @info]
en: The folder <filename>%1</filename> already exists. Are you sure you want to extract here?
he: התיקיה <filename>%1</filename> כבר קיימת. אתה בטוח שאתה רוצה לחלץ לכאן?

[ctx: @info]
en: The folder <filename>%1</filename> could not be created.
he: לא יכול ליצור את התיקיה <filename>%1</filename>

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to add files to the archive
he: לחץ להוספת קבצים לארכיון

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to add or edit comment
he: לחץ כדי להוסיף או לערוך את ההערה

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to open the selected file with an external program
he: לחץ כדי לפתוח את הקובץ הנבחר עם תוכנה חיצונית

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to preview the selected file
he: לחץ להצגה של הקובץ הנבחר

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to see properties for archive
he: לחץ להוספת מאפיינים לארכיון

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to test the archive for integrity
he: לחץ כדי לבחון את שלמות הארכיון

[ctx: @title:group]
en: Extract
he: חלץ

[ctx: @title:window]
en: Add Files
he: הוסף קבצים

[ctx: @title:window]
en: Cannot Preview File
he: לא יכול להציג את הקובץ

[ctx: @title:window]
en: Corrupt archive
he: ארכיון פגום

[ctx: @title:window]
en: Delete File | Delete Files
he[0]: מחק קובץ
he[1]: מחק קבצים

[ctx: @title:window]
en: Extract
he: חלץ

[ctx: @title:window]
en: File Already Exists
he: קובץ כבר קיים

[ctx: @title:window]
en: File Exists
he: הקובץ קיים

[ctx: @title:window]
en: File Modified
he: הקובץ נערך

en: Adding comment
he: הוסף הערה

en: All &files
he: כל הקבצים

en: Archive name:
he: שם הארכיון:

en: Archive type:
he: סוג הארכיון:

en: Ark cannot open symlinks.
he: ארק לא יכול לפתוח קישור לקובץ

en: Ask for password before showing the list of files in the archive
he: בקש סיסמה לפני הצגת רשימת הקבצים בארכיון

en: Calculating...
he: מחשב...

en: Click to open an extraction dialog, where you can choose how to extract all the files in the archive
he: לחץ כדי לפתוח את אשף החילוץ, שם תוכל לבחור איך לחלץ את כל הקבצים מהארכיון

en: Click to open an extraction dialog, where you can choose to extract either all files or just the selected ones
he: לחץ כדי לפתוח את אשף החילוץ, שם תוכל לבחור איך לחלץ את הקבצים מהארכיון או רק את הקובץ הנבחר

en: Close &Ark after extraction
he: סגור את התוכנה לאחר החילוץ

en: Close Ark after extraction
he: סגור את התוכנה לאחר החילוץ

en: Close Ark after extraction.
he: סגור את התוכנה לאחר החילוץ

en: Closing preview
he: סגור תצוכה מקדימה

en: Comment
he: הערה

en: Comment has been modified.
he: הערה שונתה.

en: Compress to Archive
he: דחוס לארכיון

en: Compression
he: דחיסה

[ctx: Compression method]
en: Method
he: שיטה

[ctx: Compression rate of file]
en: Rate
he: שיעור דחיסה

en: Compression ratio:
he: אחוז הדחיסה:

en: Could not write to destination <filename>%1</filename>.<nl/>Check whether you have sufficient permissions.
he: לא יכול לכתוב ליד את <filename>%1</filename>.<nl/>בדוק אם יש לך את ההרשאות המתאימות

en: Create New Archive
he: צור ארכיון

en: Deleting a file from the archive | Deleting %1 files
he[0]: מוחק קובץ מהארכיון
he[1]: מוחק %1 קבצים

en: Destination
he: יעד

en: Destination folder to extract to. Defaults to current path if not specified.
he: תיקית היעד לחילוץ. ברירת מחדל לנתיב זה אם לא צויין דבר.

en: Disable preview for files larger than:
he: בטל תצוגה מקדימה לקבצים הגדולים מ:

en: Don't ask again.
he: אל תשאל שוב

en: E&xtraction into subfolder:
he: חלץ לתיקית משנה:

en: Error during extraction
he: שגיאה בעת החילוץ

en: Extension:
he: סיומץ:

en: Extract
he: חלץ

en: Extract All Files
he: חלץ את כל הקבצים

en: Extract To...
he: חלץ אל...

en: Extract here
he: חלץ כאן

en: Extract multiple archives
he: מחלץ כמה ארכיונים

en: Extracting Files
he: חילוץ קבצים

en: Extracting all files
he: מחלץ את כל הקבצים

en: Extracting one file | Extracting %1 files
he[0]: מחלץ קובץ אחד
he[1]: מחלץ %1 קבצים

en: Extraction Dialog
he: דיאלוג חילוץ

[ctx: File permissions]
en: Mode
he: מצב

[ctx: File version]
en: Version
he: גירסה

[ctx: File's group]
en: Group
he: קבוצה

[ctx: File's owner username]
en: Owner
he: בעלים

en: Filename:
he: שם קובץ:

en: Files/Folders to Compress
he: קובץ או תיקיה לדחיסה

en: Folder exists
he: תיקיה קיימת

en: Folder:
he: תיקיה:

en: Former Maintainer
he: מתחזק קודם

en: Former maintainer
he: מתחזק קודם

en: Has comment:
he: יש הערה:

en: Icons
he: סמלים

en: Ideas, help with the icons
he: רעיונות, עזרה עם צלמיות

en: Incorrect password, please try again.
he: סיסמה שגויה, נסה שוב.

en: Information Panel
he: לוח מידע

en: KDE Archiving tool
he: כלי ניהול ארכיבים ל־KDE

en: Last modified:
he: שינוי אחרון:

en: Level:
he: רמת דחיסה:

en: MD5 hash:
he: גיבוב MD5:

en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Maintainer, KF5 port
he: מתחזק

en: Max
he: מקסימלי

en: Mime-type:
he: סוג הקובץ (MIME):

en: Min
he: מינימלי

[ctx: Name of a file inside an archive]
en: Name
he: שם

en: No archive loaded
he: שום ארכיון אינו נטען

en: No input files were given.
he: לא ניתנו קבצים.

en: One file selected | %1 files selected
he[0]: קובץ אחד נבחר
he[1]: %1 קבצים נבחרו

en: Open &destination folder after extraction
he: פתח תיקית יעד לאחר החילוץ

en: Open destination folder after extraction
he: פתח תיקית יעד לאחר החילוץ

en: Open destination folder after extraction.
he: פתח יעד לאחר החילוץ

en: Opened read-only:
he: פתוח לקריאה בלבד:

en: Options
he: אפשרויות

en: Packed size:
he: גודל מכווץ:

en: Password Protection
he: מוגן בסיסמה

en: Password-protected:
he: מוגן בסיסמה:

en: Please check your permissions to create it.
he: בדוק אם יש לך הרשאות כדי ליצור את זה.

en: Please wait while the preview is being closed...
he: אנא המתן שהתצוגה מקדימה תסגר...

en: Pre&view the file with internal previewer
he: הצג תצוגה מקדימה של הקובץ במציג הפנימי

en: Preserve paths when extracting
he: שמור על הנתיבים בעת החילוץ

en: Preserve paths when extracting.
he: שמור נתיבים בחילוץ

en: Query the user for an archive filename and add specified files to it. Quit when finished.
he: בקש מהמשתמש לשם הארכיון והוסף קובץ בשביל זה. סגור שאתה מסיים

en: Quick Extract To...
he: חילוץ מהיר אל...

en: Retry
he: נסה שוב

en: SHA-1 hash:
he: גיבוב SHA-1:

en: SHA-256 hash:
he: גיבוב SHA-256:

en: Save
he: שמור

en: Sele&cted files only
he: רק קבצים שנבחרו

en: Show a dialog for specifying the options for the operation (extract/add)
he: הראה תיבת דו־שיח כדי לפרט את האפשרויות לפעולה (חילוץ או הוספה)

en: Source archive
he: ארכיון מקור

en: Symbolic Link
he: קישור רך

en: Test Results
he: תוצאות הבדיקה

en: Testing archive
he: בדוק את הארכיון

en: The archive failed the integrity test.
he: הארכיון לא עבר את בדיקת העמידות.

en: The archive passed the integrity test.
he: הארכיון עבר את את בדיקת השלמות.

en: The file <filename>%1</filename> was modified. Do you want to update the archive?
he: הקובץ <filename>%1</filename> נערך. תרצה לעדכנו?

en: The following files could not be extracted:
he: לא יכולתי לחלץ את הקבצים הבאים:

en: The internal viewer cannot preview this file.
he: המציג הפנימי אינו יכול להציג את הקובץ הזה.

en: The internal viewer cannot preview this type of file<nl/>(%1).<nl/><nl/>Do you want to try to view it as plain text?
he: המציג לא יכול להציג קובץ מסוג זה<nl/>(%1).<nl/><nl/>התרצה לנסות להציג אותו כטקסט?

en: The internal viewer cannot preview this unknown type of file.<nl/><nl/>Do you want to try to view it as plain text?
he: המציג לא יכול להציג קובץ מסוג לא ידוע<nl/><nl/>התרצה לנסות להציג אותו כטקסט?

en: The subfolder name may not contain the character '/'.
he: שם תיקית המשנה לא יכול להכיל את התו '/'.

[ctx: Timestamp]
en: Date
he: תאריך

en: Type archive name...
he: סוג שם הארכיון...

en: Type:
he: סוג:

en: URLs to open.
he: כתובות URL לפתיחה

en: Unknown file type
he: סוג קובץ לא ידוע

en: Unknown size
he: גודל לא ידוע

en: Unpacked size:
he: גודל מקורי:

en: When clicking a file in an archive or pressing the Return key:
he: שלוחצים על קובץ בארכיון או שלוחצים על כפתור החזרה:

en: Wrong password.
he: סיסמה שגויה.

en: no
he: לא

[ctx: open a file with external program]
en: Open &With...
he: פתיחה עם...

[ctx: to open an archive]
en: Open Archive
he: פתח ארכיון

[ctx: to preview a file inside an archive]
en: Pre&view
he: תצוגה מ&קדימה

en: yes
he: כן
