eom 1.25.0 - en to he translation catalogue (274 entries)

en:  (invalid Unicode)
he:  (יוניקוד שגוי)

en: %.1f (35mm film)
he: %.1f (סרט 35 מ"מ)

en: %.1f (lens)
he: %.1f (עדשה)

en: %d / %d
he: ‏%d / %d‏

en: %i × %i pixel | %i × %i pixels
he[0]: פיקסל %i × %i
he[1]: %i × %i פיקסלים
he[2]: %i × %i פיקסלים
he[3]: %i × %i פיקסלים

en: <b>%f:</b> original filename
he: <b>%f:</b> שם קובץ מקורי

en: <b>%n:</b> counter
he: <b>%n:</b> מונה

en: A trash for "%s" couldn't be found. Do you want to remove this image permanently?
he: לא ניתן למצוא אשפה עבור "%s". האם ברצונך להסיר תמונה זו לצמיתות?

en: About this application
he: על אודות יישום זה

en: All Files
he: כל הקבצים

en: All Images
he: כל התמונות

en: Aperture
he: צמצם

en: Aperture Value:
he: ערך צמצם:

en: Are you sure you want to move
    "%s" to the trash?
he: האם ברצונך להעביר את
    "%s" לאשפה?

en: As _background
he: כ_רקע

en: As check _pattern
he: כ_תבנית משבצות

en: As custom c_olor:
he: כ_צבע מותאם אישית

en: As custom color:
he: כצבע מותאם אישית:

en: At least two file names are equal.
he: לפחות שני שמות קבצים הם זהים.

en: Author:
he: ‏מחבר:

en: Background
he: תמונת רקע

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Both
he: שניהם

en: Browse and rotate images
he: צפייה וסיבוב של תמונות

en: Bytes:
he: בתים:

en: C_enter:
he: מ_רכז:

en: Camera
he: מצלמה

en: Camera Model:
he: דגם המצלמה:

en: Changes the visibility of the image collection pane in the current window
he: שינוי תצוגת אוסף התמונות בחלון הנוכחי

en: Changes the visibility of the side pane in the current window
he: שינוי תצוגת סרגל הצד בחלון הנוכחי

en: Changes the visibility of the statusbar in the current window
he: שינוי תצוגת שורת המצב בחלון הנוכחי

en: Changes the visibility of the toolbar in the current window
he: שינוי תצוגת סרגל הכלים בחלון הנוכחי

en: Choose a folder
he: בחירת תיקייה

en: Close _without Saving
he: _סגירה ללא שמירה

en: Close main window without asking to save changes.
he: לסגור את החלון הראשי מבלי להציע לשמור את השינויים.

en: Close window
he: סגירת החלון

en: Collection
he: אוסף

en: Color for Transparent Areas
he: צבע לאזורים שקופים

en: Copyright:
he: זכויות יוצרים

en: Could not display help for Eye of MATE
he: לא ניתן להציג עזרה עבור העין של MATE

en: Could not load image '%s'.
he: לא ניתן לפתוח את התמונה '%s'.

en: Couldn't access trash.
he: לא ניתן לגשת לאשפה.

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
he: לא ניתן להקצות זיכרון לטעינת קובץ JPEG

en: Couldn't create temporary file for saving: %s
he: לא ניתן ליצור קובץ זמני לשמירה: %s

en: Couldn't delete file
he: לא ניתן למחוק את הקובץ

en: Date
he: תאריך

en: Date in statusbar
he: תאריך בשורת המצב

en: Date/Time:
he: תאריך/שעה:

en: Description:
he: תיאור:

en: Destination folder:
he: תיקיית יעד:

en: Details
he: פרטים

en: Disable image collection
he: ביטול אוסף תמונות

en: EXIF not supported for this file format.
he: EXIF לא נתמך עבור תצורת קובץ זה.

en: E_xpand images to fit screen
he: ה_רחב תמונות להתאמה למסך

en: East
he: מזרח

en: Edit Image
he: עריכת תמונה

en: Edit the application toolbar
he: עריכת סרגל הכלים

en: Edit the current image using %s
he: ניתן לערוך את התמונה הנוכחית בעזרת %s

en: Enlarge the image
he: הגדלת התמונה

en: Error on deleting image %s
he: שגיאה במחיקת תמונה %s

en: Error printing file:
    %s
he: שגיאה בהדפסת קובץ:
    %s

en: Exposure
he: חשיפה

en: Exposure Time:
he: זמן החשיפה:

en: External program to use for editing images
he: תכנית חיצונית לשימוש לעריכת תמונות

en: Eye of MATE
he: העין של MATE

en: Eye of MATE Image Viewer
he: מציג התמונות - העין של MATE

en: Eye of MATE Preferences
he: העדפות העין של MATE

en: Eye of MATE could not determine a supported writable file format based on the filename.
he: העין של MATE לא זיהתה תצורת קובץ נתמכת על בסיס שם הקובץ.

en: File Name Preview
he: תצוגה מקדימה של שם הקובץ

en: File Path Specifications
he: מפרט נתיב הקובץ

en: File Size
he: גודל קובץ

en: File format is unknown or unsupported
he: תצורת הקובץ אינה מוכרת או שאינה נתמכת

en: Filename format:
he: תצורת שם קובץ:

en: Fit
he: התאמה

en: Fit the image to the window
he: התאמת התמונה לחלון

en: Flash:
he: מבזק:

en: Flip _Horizontal
he: היפוך או_פקי

en: Flip _Vertical
he: היפוך א_נכי

en: Focal Length
he: אורך מוקד

en: Focal Length:
he: רוחב המוקד:

en: Folder
he: תיקייה

en: Fullscreen with double-click
he: מסך מלא בלחיצה כפולה

en: GPS Data
he: נתוני GPS

en: General
he: כללי

en: Go to a random image of the collection
he: מעבר לתמונה אקראית באוסף

en: Go to the first image of the collection
he: מעבר לתמונה הראשונה באוסף

en: Go to the last image of the collection
he: מעבר לתמונה האחרונה באוסף

en: Go to the next image of the collection
he: מעבר לתמונה הבאה באוסף

en: Go to the previous image of the collection
he: מעבר לתמונה הקודמת באוסף

en: Height:
he: גובה:

en: Help on this application
he: עזרה עבור יישום זה

en: Horizontal
he: אופקי

en: ISO
he: רגישות

en: ISO Speed Rating:
he: דרוג מהירות ISO:

en: If you don't save, all your changes will be lost.
he: אם לא תתבצע שמירה, כל השינויים שלך יאבדו.

en: If you don't save, your changes will be lost.
he: אם לא תשמור, השינויים שלך יאבדו.

en: Image
he: תמונה

en: Image Data
he: מידע התמונה

en: Image Enhancements
he: שיפורי תמונה

en: Image Properties
he: מאפייני תמונה

en: Image Settings
he: הגדרות תמונה

en: Image Taking Conditions
he: תנאי צילום התמונה

en: Image View
he: תצוגת תמונה

en: Image Zoom
he: קרוב תמונה

en: Image loading failed.
he: טעינת התמונה נכשלה.

en: In
he: כניסה

en: Inches
he: אינטשים

en: Keywords:
he: ‏מילות מפתח:

en: Leave Fullscreen
he: יציאה ממסך מלא

en: Left
he: שמאלה

en: Location:
he: מיקום:

en: Maker Note
he: הערות יוצר

[ctx: MessageArea]
en: Hi_de
he: ה_סתרה

en: Metadata
he: נתוני על

en: Metering
he: מדידה

en: Metering Mode:
he: שיטת מדידה:

en: Millimeters
he: מילימטרים

en: Mirror the image horizontally
he: הפיכת התמונה אופקית

en: Mirror the image vertically
he: הפיכת התמונה אנכית

en: Move the selected image to the trash folder
he: העברת התמונות הנבחרות לאשפה

en: Move the selected item on the toolbar
he: הזזת הפריט הנבחר בסרגל הכלים

en: Move to _Trash
he: הע_ברה לאשפה

en: Name:
he: שם:

en: No image loaded.
he: לא נטענו תמונות.

en: No images found in '%s'.
he: לא נמצאו תמונות ב־'%s'.

en: None
he: ללא

en: Normal
he: רגיל

en: North
he: צפון

en: Open Containing _Folder
he: פתח _תיקייה מכילה

en: Open Folder
he: פתיחת תיקיה

en: Open Image
he: פתיחת תמונה

en: Open _with
he: פתיחה _באמצעות

en: Open a file
he: פתיחת קובץ

en: Open in fullscreen mode
he: פתיחה במסך מלא

en: Open in slideshow mode
he: פתיחה במצב מצגת

en: Open the selected image with a different application
he: פתיחת תמונות נבחרות באמצעות יישום אחר

en: Opening image "%s"
he: פתיחת התמונה ״%s״

en: Options
he: אפשרויות

en: Other
he: אחר

en: Out
he: יציאה

en: Page Setup
he: הגדרות עמוד

en: Pause Slideshow
he: השהיית מצגת

en: Pause or resume the slideshow
he: השהייה או המשך של המצגת

en: Please try a different file extension like .png or .jpg.
he: נא לנסות סיומת קובץ שונה לדוגמה: png. או jpg.

en: Plugins
he: תוספים

en: Position
he: מיקום

en: Prefere_nces
he: ה_עדפות

en: Preferences for Eye of MATE
he: העדפות העין של MATE

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Print the selected image
he: הדפסת התמונה הנבחרת

en: Prope_rties
he: מא_פיינים

en: Properties
he: מאפיינים

en: Question
he: שאלה

en: Reload Image
he: טעינת תמונה מחדש

en: Reload current image
he: טעינת התמונה הנוכחית מחדש

en: Remove the selected item from the toolbar
he: הסרת הפריט הנבחר מסרגל הכלים

en: Remove the selected toolbar
he: ה_סרת סרגל הכלים הנבחר

en: Rename from:
he: שינוי שם מ־:

en: Replace spaces with underscores
he: החלפת רווחים בקו תחתון

en: Right
he: ימינה

en: Rotate Counterc_lockwise
he: סיבוב _נגד כיוון השעון

en: Rotate the image 90 degrees to the left
he: סיבוב התמונה 90 מעלות שמאלה

en: Rotate the image 90 degrees to the right
he: סיבוב התמונה 90 מעלות ימינה

en: S_elect the images you want to save:
he: _בחירת התמונות שברצונך לשמור:

en: S_lideshow
he: מ_צגת

en: Save As
he: שמירה בשם

en: Save Image
he: שמור תמונה

en: Save _As
he: שמירה _בשם

en: Save _As…
he: שמירה _בשם…

en: Save changes in currently selected images
he: שמירת השינויים בתמונות שנבחרו

en: Save changes to image "%s" before closing?
he: לשמור את השינויים לתמונה "%s" לפני הסגירה?

en: Save the selected images with a different name
he: שמירת התמונות שנבחרו בשם שונה

en: Saving image "%s" (%u/%u)
he: התמונה ״%s״ נשמרת (%u/%u)

en: Saving image locally…
he: התמונה נשמרת באופן מקומי...

en: Separator
he: מפריד

en: Sequence
he: רצף

en: Set as _Desktop Background
he: הגדרה כ_רקע שולחן העבודה

en: Set the selected image as the desktop background
he: הגדרת התמונה הנבחרת כרקע שולחן העבודה

en: Show the current image in fullscreen mode
he: הצגת התמונה הנוכחית במצב מסך מלא

en: Show the image at its normal size
he: הצגת התמונה בגודל הנורמלי שלה

en: Show the properties and metadata of the selected image
he: הצג את המאפיינים ואת נתוני העל של התמונה הנבחרת

en: Show “_%s”
he: הצגת “_%s”

en: Shrink the image
he: הקטנת התמונה

en: Side _Pane
he: סרגל _צד

en: Simple image viewer
he: מציג תמונות פשוט

en: Size
he: גודל

en: Slideshow
he: מצגת

en: Smooth images when zoomed-_in
he: החלקת תמונות בזמן הת_קרבות

en: Smooth images when zoomed-_out
he: החלקת תמונות בזמן הת_רחקות

en: Some of the selected images can't be moved to the trash and will be removed permanently. Are you sure you want to proceed?
he: לא ניתן להעביר כמה מהקבצים הנבחרים אל האשפה והם יוסרו לצמיתות. האם ברצונך להמשיך?

en: South
he: דרום

en: Start a slideshow view of the images
he: התחלת מצגת של התמונות

en: Start counter at:
he: התחלת מונה ב־:

en: T_oolbar
he: _סרגל כלים

en: Tag
he: תג

en: Taken on
he: צולם ב

en: Temporary file creation failed.
he: יצירת קובץ זמני נכשלה.

en: The given locations contain no images.
he: המיקומים לא מכילים תמונות.

en: The image "%s" has been modified by an external application.
    Would you like to reload it?
he: בתמונה "%s" נערכו שינויים על ידי יישום חיצוני.
    האם ברצונך לטעון אותה מחדש?

en: The image "%s" has been set as Desktop Background.
    Would you like to modify its appearance?
he: התמונה ״%s״ הוגדרה כתמונת רקע.
    האם ברצונך לשנות את המראה שלה?

en: The image whose printing properties will be set up
he: התמונה שאפשרויות ההדפסה שלה יוגדרו

en: The information for the page where the image will be printed
he: המידע עבור העמוד בו תודפס התמונה

en: Time
he: זמן

en: To:
he: אל:

en: Toolbar Editor
he: עורך סרגל הכלים

en: Transformation failed.
he: ההתמרה נכשלה.

en: Transformation on unloaded image.
he: התמרה על תמונה לא טעונה.

en: Transparent Parts
he: חלקים שקופים

en: Type
he: סוג

en: Type:
he: סוג:

en: Undo the last change in the image
he: ביטול השינוי האחרון שבוצע לתמונה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Use "%s" to open the selected image
he: שימוש ב־״%s״ לפתיחת התמונה שנבחרה

en: Value
he: ערך

en: Vertical
he: אנכי

en: West
he: מערב

en: Width:
he: רוחב:

en: XMP Other
he: ‏XMP אחר

en: XMP Rights Management
he: ניהול זכויות XMP

en: Zoom _Out
he: הת_רחקות

en: _About
he: על _אודות

en: _Automatic orientation
he: _כיווניות אוטומטית

en: _Best Fit
he: _ההתאמה הטובה ביותר

en: _Bottom:
he: מ_טה:

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Close
he: _סגור

en: _Contents
he: _תוכן עניינים

en: _Copy
he: ה_עתק

en: _Delete Toolbar
he: _מחיקת סרגל כלים

en: _Do not ask again during this session
he: _אין לשאול במהלך הפעלה זו

en: _Edit
he: _עריכה

en: _First Image
he: ה_תמונה הראשונה

en: _Fullscreen
he: _מסך מלא

en: _Go
he: _מעבר

en: _Height:
he: _גובה:

en: _Help
he: ע_זרה

en: _Image
he: _תמונה

en: _Image Collection
he: _אוסף תמונות

en: _Last Image
he: התמונה ה_אחרונה

en: _Left:
he: _שמאל:

en: _Loop sequence
he: _רצף לולאה

en: _Move on Toolbar
he: ה_זזה בסרגל הכלים

en: _Next
he: ה_בא

en: _Next Image
he: התמונה ה_באה

en: _Normal Size
he: גודל _רגיל

en: _Open Background Preferences
he: פתיחת העדפות ה_רקע

en: _Open…
he: _פתיחה…

en: _Previous
he: ה_קודם

en: _Previous Image
he: התמונה ה_קודמת

en: _Print…
he: _הדפסה

en: _Random Image
he: _טעינת תמונה אקראית

en: _Random sequence
he: רצף _אקראי

en: _Reload
he: _טעינה מחדש

en: _Remove from Toolbar
he: ה_סרה מסרגל כלים

en: _Reset to Default
he: ה_חזר לברירת מחדל

en: _Retry
he: _ניסיון חוזר

en: _Right:
he: _ימין:

en: _Rotate Clockwise
he: סיבוב _עם כיוון השעון

en: _Save
he: _שמור

en: _Scaling:
he: הת_אמה:

en: _Statusbar
he: _שורת מצב

en: _Switch image after:
he: החלפת תמונה _לאחר:

en: _Toolbar
he: _סרגל כלים

en: _Tools
he: _כלים

en: _Top:
he: _מעלה

en: _Undo
he: _ביטול

en: _Unit:
he: _יחידה:

en: _View
he: _תצוגה

en: _Width:
he: _רוחב:

en: _Zoom In
he: הת_קרבות

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
he: פח האשפה

en: as is
he: אותו דבר

en: pixel | pixels
he[0]: פיקסל
he[1]: פיקסלים
he[2]: פיקסלים
he[3]: פיקסלים

en: seconds
he: שניות
