gwenview - en to he translation catalogue (264 entries)

en: %1 file | %1 files
he[0]: קובץ אחד
he[1]: %1 קבצים

en: %1 folder | %1 folders
he[0]: תקיה אחת
he[1]: %1 תקיות

en: &File
he: &קובץ

en: &Fit image to page
he: &התאם לעמוד

en: &No scaling
he: &ללא התאמת קנה מידה

en: &Rating
he: &דירוג

en: &Scale to:
he: &התאם לפי קנה מידה

en: &Settings
he: ה&גדרות

en: &Stop
he: &עצור

en: &View
he: &הצג

[ctx: (qtundo-format)]
en: Flip
he: הפוך

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror
he: מראה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Resize
he: שנה גודל

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rotate Left
he: סובב לשמאל

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rotate Right
he: סובב לימין

[ctx: (qtundo-format)]
en: Transform
he: המר

en: <b>Thumbnail Bar</b>
he: <b>סרגל תמונות ממוזערות</b>

en: <i>Type text or click the items below to customize the format</i>
he: <i>הקלד טקסט או לחץ על הפריטים להלן כדי להתאים אישית את הפורמט</i>

[ctx: @action]
en: Edit Tags
he: ערוך תגים

[ctx: @action]
en: Properties
he: תכונות

[ctx: @action]
en: Sidebar
he: סרגל צד

[ctx: @action]
en: Start Page
he: עמוד פותח

[ctx: @action Go to first image]
en: First
he: ראשון

[ctx: @action Go to last image]
en: Last
he: אחרון

[ctx: @action Go to next image]
en: Next
he: הבא

[ctx: @action Go to previous image]
en: Previous
he: לקודם

[ctx: @action Rating value of zero]
en: Zero
he: אפס

[ctx: @action reload the currently viewed image]
en: Reload
he: טען מחדש

[ctx: @action:button]
en: Copy
he: העתק

[ctx: @action:button]
en: Deselect
he: בטל בחירה

[ctx: @action:button]
en: Discard Changes and Reload
he: בטל שינויים טען מחדש

[ctx: @action:button]
en: Link
he: קשר

[ctx: @action:button]
en: Move
he: העבר

[ctx: @action:button Zoom to fit, shown in status bar, keep it short please]
en: Fit
he: התאם

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Folder to Places
he: הוסף תיקייה למקומות

[ctx: @action:inmenu]
en: Date
he: תאריך

[ctx: @action:inmenu]
en: File Size
he: גודל קובץ

[ctx: @action:inmenu]
en: Filename
he: שם קובץ

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Date
he: סנן באמצעות תאריך

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Name
he: סנן באמצעות שם

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Rating
he: סנן באמצעות ניקוד

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Tag
he: סנן באמצעות תיוג

[ctx: @action:inmenu]
en: Image Size
he: גודל תמונה

[ctx: @action:inmenu]
en: Rating
he: דירוג

[ctx: @action:inmenu]
en: Sort By
he: מיין באמצעות

[ctx: @action:inmenu]
en: Thumbnail Details
he: פרטי דוגמית

[ctx: @action:inmenu Navigation Bar]
en: Edit Location
he: ערוך מיקום

[ctx: @action:intoolbar Switch to file list]
en: Browse
he: דפדף

[ctx: @action:intoolbar Switch to image view]
en: View
he: תצוגה

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Date
he: תאריך

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Name
he: שם

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Size
he: גודל

[ctx: @info]
en: Could not open file %1
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ %1

[ctx: @info]
en: Could not open file for writing, check that you have the necessary rights in <filename>%1</filename>.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ לכתיבה, בדוק כי יש לך את הזכויות הנדרשות ב <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Could not open file for writing.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ לכתיבה

[ctx: @info]
en: Could not overwrite file, check that you have the necessary rights to write in <filename>%1</filename>.
he: לא ניתן לשכתב את הקובץ, בדוק כי יש לך את הזכויות הנדרשות ב <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot display documents of type %1.
he: Gwenview אינו יכול להציג מסמכים מסוג %1

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot edit this kind of image.
he: Gwenview אינו יכול לערוךסוג תמונה זו

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot save images as %1.
he: Gwenview אינו יכול לשמור את הקובץ כ %1

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot save this kind of documents.
he: Gwenview אינו יכול לשמור סוג מסמך זה

[ctx: @info]
en: Loading image failed.
he: טעינת תמונה נכשלה

[ctx: @info]
en: Loading meta information failed.
he: טעינת מטא-מידע נכשלה

[ctx: @info]
en: No data to store.
he: אין מידע לאחסן

[ctx: @info]
en: One document could not be saved: | %1 documents could not be saved:
he[0]: לא ניתן לשמור מסמך אחד:
he[1]: לא ניתן לשמור %1 מסמכים:

[ctx: @info]
en: This image has been modified. Reloading it will discard all your changes.
he: בוצעו שינויים בתמונה. טעינה מחדש תבטל את כל שינוייך

[ctx: @info:progress saving all image changes]
en: Saving...
he: שומר...

[ctx: @info:tooltip]
en: Assign this tag to all selected images
he: הצמד תג זה לכל התמונות שנבחרו

[ctx: @info:tooltip]
en: Browse folders for images
he: דפדף בתיקיות ע"מ לצפות בתמונות

[ctx: @info:tooltip]
en: Close
he: סגור

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure full screen mode
he: והגדר תצורת מסך מלא

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to first image
he: ועבור לתמונה הראשונה

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to last image
he: ועבור לתמונה האחרונה

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to next image
he: ועבור לתמונה הבאהו

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to previous image
he: עבור לתמונה קודמת

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide sidebar
he: הסתר סרגל צד

[ctx: @info:tooltip]
en: Open the start page
he: פתח את עמוד הפתיחה

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate image to the left
he: סובב התמונה לשמאל

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate image to the right
he: סובב התמונה לימין

[ctx: @info:tooltip]
en: Show sidebar
he: הצג סרגל צד

[ctx: @info:tooltip]
en: Trash
he: זרוק לפח הזבל

[ctx: @info:tooltip]
en: View selected images
he: חזור בלולאה על תמונות

[ctx: @item:inmenu toggle loop in slideshow]
en: Loop
he: לולאה

[ctx: @item:inmenu toggle random order in slideshow]
en: Random
he: אקראי

[ctx: @item:intable]
en: Comment
he: הערה

[ctx: @item:intable]
en: File Size
he: גודל קובץ

[ctx: @item:intable]
en: File Time
he: זמן קובץ

[ctx: @item:intable]
en: Image Size
he: גודל תמונה

[ctx: @item:intable Image file name]
en: Name
he: שם

[ctx: @label]
en: %1 file selected | %1 files selected
he[0]: קובץ אחד נבחר
he[1]: %1 קבצים נבחרו

[ctx: @label]
en: %1 folder selected | %1 folders selected
he[0]: תקיה אחת נבחרה
he[1]: %1 תקיות נבחרו

[ctx: @label. The two parameters are strings like '2 folders' and '1 file'.]
en: %1 and %2 selected
he: %1 ו %2 נבחרו

[ctx: @option:radio action on mouse wheel]
en: Browse
he: דפדף

[ctx: @option:radio action on mouse wheel]
en: Scroll
he: גלול

[ctx: @title actions category]
en: Edit
he: ערוך

[ctx: @title actions category]
en: File
he: קובץ

[ctx: @title actions category - means actions changing image]
en: Edit
he: ערוך

[ctx: @title actions category - means actions changing smth in interface]
en: Edit
he: ערוך

[ctx: @title actions category - means actions changing smth in interface]
en: View
he: תצוגה

[ctx: @title:column]
en: Property
he: תכונה

[ctx: @title:column]
en: Value
he: ערך

[ctx: @title:group General info about the image]
en: General
he: כללי

[ctx: @title:window]
en: Image Information
he: מטא-מידע של התמונה

[ctx: @title:window]
en: Import Finished
he: יבוא הסתיים

[ctx: @title:window]
en: Open Image
he: פתח תמונה

[ctx: @title:window]
en: Rename
he: שנה שם

en: Add Filter
he: הוסף מסנן

en: Advanced
he: מתקדם

en: An Image Viewer
he: מציג תמונות

en: Animations:
he: אנימציות:

en: Browsing by tags is not available. Make sure Nepomuk is properly installed on your computer.
he: דפדוף ע"י תיוג לא זמין. וודא כי Nepomuk מותקן כיאות על מחשבך.

en: Cancel
he: בטל

en: Centimeters
he: סנטימטרים

en: Copy Here
he: העתק לכאן

en: Could not create destination folder.
he: לא ניתן ליצור את תקית היעד

en: Could not load document %1
he: לא ניתן לטעון את המסמך %1

en: Create Folder...
he: צור תיקייה...

en: Crop
he: חתוך

en: Current image modified
he: תמונה נוכחית ששונתה

en: Current size:
he: גודל נוכחי:

en: Date <=
he: <= תאריך

en: Date =
he: = תאריך

en: Date >=
he: >= תאריך

en: Delete the imported document from the device? | Delete the %1 imported documents from the device?
he[0]: האם למחוק את הקובץ שיובא מההתקן ?
he[1]: האם למחוק את %1 הקבצים שיובאו מההתקן ?

en: Delete the skipped document from the device? | Delete the %1 skipped documents from the device?
he[0]: האם למחוק את הקובץ שדולג מההתקן ?
he[1]: האם למחוק את %1 הקבצים שדולגו מההתקן ?

en: Description
he: תאור

en: Discard Changes
he: בטל שינויים

en: Display slide show images in random order
he: הצג תמונות מצג באופן אקראי

en: Edit
he: ערוך

en: Enlarge smaller images
he: הגדל תמונות קטנות יותר

en: Enter the import destination
he: הכנס יעד ליבוא

en: Failed to delete the document:
    %2 | Failed to delete documents:
    %2
he[0]: נכשל במחיקת המסמך:
    %2
he[1]: נכשל במחיקת המסמכים:
    %2

en: File Operations
he: פעולות קובץ

en: Flip
he: הפוך

en: Folders
he: תקיות

en: General
he: כללי

en: Go back to the original
he: חזור למקורי

en: Go to first modified image
he: עבור לתמונה הראשונה ששונתה

en: Go to it
he: עבור אל זה

en: Gwenview Importer
he: מייבא Gwenview

en: Gwenview cannot save images in '%1' format.
he: Gwenview לא יכול לשמור תמונות בפורמט '%1'

en: Gwenview does not know how to display this kind of document
he: Gwenview אינו יודע כיצד להציג מסמך זה

en: Height
he: גובה

en: Height:
he: גובה:

en: History has been disabled.
he: שמירת היסטוריה בוטלה

en: History:
he: היסטוריה:

en: Horizontal
he: אופקי

en: If you quit now, your changes will be lost.
he: אם תצא כעת, כל שינוייך יאבדו.

en: Ignore
he: התעלם

en: Image Information
he: מטא-מידע של התמונה

en: Image Operations
he: פעולות תמונה

en: Image Position
he: מיקום תמונה

en: Image Settings
he: הגדרות תמונה

en: Image View
he: מציג תמונות

en: Import All
he: יבא הכל

en: Import Selected
he: יבא בחירה

en: Import more Documents
he: יבא מסמכים נוספים

en: Importing documents...
he: מיבא מסמכים...

en: Inches
he: אינצ'ים

en: Information
he: מידע

en: Interval between images (in seconds)
he: מרווח זמן בין תמונות (בשניות)

en: Interval:
he: מרווח:

en: Keep
he: שמור

en: Keep aspect ratio
he: שמור יחס מימדים

en: Keep ratio
he: שמור יחס

en: Landscape
he: נוף (מאוזן)

en: Last visited: %1
he: נצפה לאחרונה : %1

en: Link Here
he: קשר לכאן

en: Loading <filename>%1</filename> failed
he: טעינת <filename>%1</filename> נכשלה

en: Loop
he: לולאה

en: Loop on images
he: חזור בלולאה על תמונות

en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

en: Millimeters
he: מילימטרים

en: Mirror
he: מראה

en: Mouse wheel behavior:
he: התנהגות גלגלת עכבר:

en: Move Here
he: הזז לכאן

en: Name contains
he: שם מכיל

en: Name does not contain
he: שם לא מכיל

en: Next
he: הבא

en: Next modified image
he: תמונה הבאה ששונתה

en: No document selected
he: לא נבחר מסמך כלשהו

en: None
he: אף לא אחד

en: Not Tagged
he: לא תוייג

en: One document has been imported. | %1 documents have been imported.
he[0]: מסמך אחד יובא
he[1]: %1 מסמכים יובאו

en: One document has been skipped because it had already been imported. | %1 documents have been skipped because they had already been imported.
he[0]: מסמך אחד כבר יובא ולכן דולג.
he[1]: %1 מסמכים כבר יובאו ולכן דולגו.

en: One image has been modified. | %1 images have been modified.
he[0]: תמונה אחת שונתה
he[1]: %1 תמונות שונו

en: One image modified | %1 images modified
he[0]: תמונה אחת שונתה
he[1]: %1 תמונות שונו

en: One of them has been renamed because another document with the same name had already been imported. | %1 of them have been renamed because other documents with the same name had already been imported.
he[0]: שם הקובץ של אחת התמונות שונה מאחר ומסמך אחר בשם זהה כבר יובא
he[1]: %1 שמות קבצים שונו מאחר ומסמכים אחרים בשמות זההים כבר יובאו

en: Open With
he: פתח באמצעות

en: Operations
he: פעולות

en: Orientation:
he: כיוון

en: Original extension
he: סיומת מקורית

en: Original extension, in lower case
he: שם סיומת מקורי, באותיות קטנות

en: Original filename
he: שם קובץ מקורי

en: Original filename, in lower case
he: שם קובץ מקורי, באותיות קטנות

en: Other Application...
he: יישום אחר...

en: Photo Importer
he: מייבא תמונות

en: Places
he: מקומות

en: Portrait
he: דיוקן (מאונך)

en: Preview:
he: תצוגה מקדימה:

en: Previous
he: הקודם

en: Previous modified image
he: תמונה קודמת ששונתה

en: Print Image
he: הדפס תמונה

en: Properties
he: תכונות

en: Quit
he: יציאה

en: Random
he: אקראי

en: Rating <=
he: <= דירוג

en: Rating =
he: = דירוג

en: Rating >=
he: >= דירוג

en: Rating:
he: דירוג:

en: Recent Folders
he: תקיות שבקרת בהם לאחרונה

en: Redo
he: בצע שוב

en: Remember folders and URLs
he: זכור תיקיות וקישורים

en: Rename <filename>%1</filename> to:
he: משנה <filename>%1</filename> ל:

en: Rename Format:
he: שנה שם פורמט:

en: Rename documents automatically
he: שנה שמות מסמכים באופן אוטומטי

en: Resize
he: שנה גודל

en: Restore
he: שחזר

en: Retry
he: נסה שוב

en: Rotate Left
he: סובב לשמאל

en: Rotate Right
he: סובב לימין

en: Row count:
he: מספר שורות:

en: Save All
he: שמור הכל

en: Save All Changes
he: שמור את כל השינויים

en: Save using another format
he: שומר באמצעות פורמט אחר

en: Scaling
he: התאמה לפי קנה מידה

en: Select Image Information to Display...
he: בחר מידע תמונה להצגה...

en: Select the documents to import
he: בחר את המסמכים ליבוא

en: Settings...
he: הגדרות...

en: Shooting date
he: תאריך הצילום

en: Shooting time
he: שעת הצילום

en: Show slideshow in fullscreen mode
he: הצג מצגת בבתצוגת מסך מלא

en: Show thumbnails
he: הצג תמונות ממוזערות

en: Show videos
he: הצג סרטים

[ctx: Singular sentence is actually never used.]
en: Delete the imported or skipped document from the device? | Delete the %1 imported and skipped documents from the device?
he[0]: האם למחוק את הקובץ שיובא או דולג מההתקן ?
he[1]: האם למחוק את %1 הקבצים שיובאו או דולגו מההתקן ?

en: Slideshow
he: מצגת

[ctx: Slideshow interval in seconds]
en: %1 sec | %1 secs
he[0]: שניה אחת
he[1]: %1 שניות

en: Software
he: תוכנה

en: Source folder
he: תיקיית מקור

en: Square
he: מרובע

en: Start Slideshow
he: התחל מצגת

en: Start in fullscreen mode
he: התחל בתצוגת מסך מלא

en: Start in slideshow mode
he: התחל בתצוגת מצגת

en: Stop at last image of folder
he: עצור בתמונה האחרונה בתקיה

en: Synchronize
he: סינכרון

en: Tag Editor
he: עורך תג

en: Tagged
he: תוייג

en: Tags
he: תגים

en: Tags:
he: תגים:

en: The percentage of memory used by Gwenview before it
                warns the user and suggest saving changes.
he: אחוז ניצול הזכרון של GWenview
    לפני שהתוכנה הזהירה את המשתמש והציעה לו לשמור שינויים

en: This Screen
he: מסך זה

en: Thumbnails
he: וסרגל תמונות ממוזערות

en: Undo
he: בטל שינוי

[ctx: Verb]
en: Copy To...
he: העתק לכאן...

[ctx: Verb]
en: Move To...
he: העבר לכאן...

[ctx: Verb]
en: Rename...
he: שנה שם...

[ctx: Verb]
en: Trash
he: זרוק לפח האשפה

[ctx: Verb: create link to the file where user wants]
en: Link To...
he: קשר לכאן...

en: Vertical
he: אנכי

en: Videos:
he: סרטים:

en: View Imported Documents with Gwenview
he: הצג את המסמכים המיובאים באמצעות Gwenview

en: What do you want to do now?
he: מה ברצונך לעשות כעת?

en: Width
he: רוחב

en: You are now viewing the new document.
he: את/ה כעת צופה במסמך החדש

en: You have modified many images. To avoid memory problems, you should save your changes.
he: שינית תמונות רבות. ע"מ למנוע בעיות זכרון עליך לשמור את שינוייך.
