kate - en to he translation catalogue (194 entries)

en:  [read only]
he:  [קריאה בלבד]

en: &Behavior
he: &התנהגות

en: &Close Document
he: סגור מסמך

en: &Edit
he: &עריכה

en: &File
he: &קובץ

en: &Help
he: &עזרה

en: &Ignore Changes
he: &התעלם משינויים

en: &Load last used session
he: טען את ההפעלה &אחרונה

en: &Manage Sessions...
he: &נהל הפעלות...

en: &Manually choose a session
he: בחר הפעלה באופן &ידני

en: &Next Tab
he: הלשונית הבאה

en: &Open
he: &פתח

en: &Open Containing Folder
he: פתח תיקיה מכילה

en: &Other...
he: &אחר...

en: &Plugins Handbook
he: עזרה אודות ה&תוספים

en: &Previous Tab
he: הלשונית הקודמת

en: &Quick Open
he: פתיחה &מהירה

en: &Reload
he: &טען מחדש

en: &Reload All
he: &טען מחדש הכול

en: &Rename...
he: &שינוי שם...

en: &Save Session
he: &שמור הפעלה

en: &Settings
he: &הגדרות

en: &Start new session
he: &התחל הפעלה חדשה

en: &Status Bar Items
he: &פרטי שורת מצב

en: &Tools
he: &כלים

en: &View
he: &תצוגה

en: &View Difference
he: &הצג הבדלים

en: <p>The document '%1' has been modified, but not saved.</p><p>Do you want to save your changes or discard them?</p>
he: <p>המסמך "%1" עבר שינוי, אך לא נשמר</p><p>האם אתה רוצה לשמור את השינויים, או לבטל אותם?</p>

en: <p>You are attempting to open one or more large files:</p><ul>%1</ul><p>Do you want to proceed?</p><p><strong>Beware that kate may stop responding for some time when opening large files.</strong></p>
he: <p> אתה מנסה לפתוח קובץ אחד או יותר שהם גדולים מדי: </p> <ul>%1</ul><p> האם אתה רוצה להמשיך? </p><p><strong> ייתכן והיישום kate יפסיק להגיד לכמה זמן בעת פתיחת מסמכים גדולים. </strong></p>

en: <qt>The documents listed below have changed on disk.<p>Select one or more at once, and press an action button until the list is empty.</p></qt>
he: <qt> המסמכים שמוצגים כאן השתנו על הכונן. <p> סמן באחד או יותר ולחץ על הכפתור הפעולה המתאים עד שהרשימה ריקה. </p> </qt>

en: <qt>The following documents have been modified. Do you want to save them before closing?</qt>
he: <qt>המסמכים הבאים שונו. האם לשמור אותם לפני הסגירה? </qt>

en: <qt>You are about to hide the sidebars. With hidden sidebars it is not possible to directly access the tool views with the mouse anymore, so if you need to access the sidebars again invoke <b>View &gt; Tool Views &gt; Show Sidebars</b> in the menu. It is still possible to show/hide the tool views with the assigned shortcuts.</qt>
he: <qt> אתה עומד להסתיר סרגלים. אם סרגלי הכלים מוסתרים, לא ניתן להגיע אל התצוגות הכלים באופן ישיר עם העכבר, כך שאם ברצונך להגיע אל תצוגה מסויימת בחר בתפריט <b>תצוגה -&lt; תצוגת כלים -&lt; הצג סרגלי כלים</b>.עדיין ניתן להסתיר או להציג את התצוגות עם מקשי קיצור. </qt>

en: Alexander Neundorf
he: Anders Lund

en: All people who have contributed and I have forgotten to mention
he: כל האנשים שתרמו וששכחתי להזכיר

en: Behavior
he: התנהגות

en: Bottom Sidebar
he: סרגל תחתון

en: Calculates the difference between the editor contents and the disk file for the selected document, and shows the difference with the default application. Requires diff(1).
he: מחשב את ההבדלים בין תוכן העורך והתוכן של הקובץ בדיסק עבור המסמך הנבחר ומציג את ההבדל באמצעות יישום ברירת המחדל. מצריך את התוכנית diff.

en: Check this if you want document configuration like for example bookmarks to be saved past editor sessions. The configuration will be restored if the document has not changed when reopened.
he: בחר בזה אם אתה רוצה תצורה של המסמך כגון סימניות תישמר לאחר הפעלות של עורך. התצורה תשוחזר עם המסמך לא שונה כאשר ייפתח מחדש.

en: Cl&ose Current View
he: &סגור תצוגה נוכחית

en: Click here to switch to the Quick Open view.
he: לחץ כאן כדי להחליף לפתיחת תצוגה מהירה

en: Clos&e All
he: ס&גור הכל

en: Close Document
he: סגור מסמך

en: Close Inactive Views
he: סגור תצוגות לא פעילות

en: Close Orphaned
he: סגור מסמכים יתומים

en: Close Other
he: סגור אחר

en: Close Other &Documents
he: סגור מסמכים אחרים

en: Close all documents
he: סגור את כל המסמכים

en: Close all documents beside current one
he: סגור את כל המסמכים חוץ מהנוכחי

en: Close all documents in the file list that could not be reopened, because they are not accessible anymore.
he: סגור את כל המסמכים ברשימת הקבצים שאין אפשרות לפתוח, כיוון שהם לא נגישים עוד.

en: Close all open documents.
he: סגור כל המסמכים הפתוחים.

en: Close every view but the active one
he: סגור כל תצוגה פרט לנוכחית

en: Close other open documents.
he: סגור מסמכים פתוחים אחרים.

en: Close the current document.
he: סגירת המסמך הנוכחי.

en: Close the currently active split view
he: סגור את התצוגה המפוצלת הפעילה כרגע

en: Close this window
he: סגור חלון זה

en: Closing Aborted
he: הסגירה בוטלה

en: Configure
he: הגדר

en: Configure the application's keyboard shortcut assignments.
he: הגדרת הקצאות קיצורי המקשים של היישום.

en: Configure various aspects of this application and the editing component.
he: שינוי הגדרות של היבטים מסוימים של יישום זה ושל רכיב העריכה.

en: Configure which items should appear in the toolbar(s).
he: בחירת הפריטים שיופיעו בסרגלי הכלים.

en: Control view space splitting
he: שלוט על רווח הפיצול

en: Core Developer
he: מפתח מרכזי

en: Could not save the document 
    '%1'
he: לא יכול לשמור את המסמך
    "%1"

en: Create a new document
he: צור מסמך חדש

en: Created
he: נוצר

en: Currently, there is one more document open. To see all open documents, switch to the Quick Open view by clicking here. | Currently, there are %1 more documents open. To see all open documents, switch to the Quick Open view by clicking here.
he[0]: כרגע יש עוד %1 מסמכים פתוחים. כדי לראות את כולם, החלף לתצוגת פתיחה מהירה ע"י לחיצה כאן
he[1]: כרגע יש עוד %1 מסמכים פתוחים. כדי לראות את כולם, החלף לתצוגת פתיחה מהירה ע"י לחיצה כאן

en: Data you requested to be saved could not be written. Please choose how you want to proceed.
he: לא ניתן לכתוב את המידע שבחרת לשמור. אנא בחר איך להמשיך.

en: Deleted
he: נמחק

en: Description
he: תיאור

en: Developer
he: מפתח

en: Diff Output
he: פלט של diff

en: Documents
he: מסמכים

en: Documents Modified on Disk
he: מסמכים ששונו בכונן

en: Documents to open.
he: מסמך לפתיחה.

en: Error Creating Diff
he: אירעה שגיאה בעת יצירת ה־diff

en: Filename
he: שם הקובץ

en: Focus the next tab.
he: התמקד בלשונית הבאה

en: Focus the previous tab.
he: התמקד בלשונית הקודמת

en: Former Core Developer
he: מפתח מרכזי לשעבר

en: Here you can see all available Kate plugins. Those with a check mark are loaded, and will be loaded again the next time Kate is started.
he: כאן באפשרותך לראות את כל התוספים הזמינים של Kate. התוספים המסומנים טעונים כרגע וייטענו שוב בפעם הבאה ש־Kate יופעל.

en: Hide Inactive Views
he: הסתר תצוגות לא פעילות

en: Hide every view but the active one
he: הסתר את כל התצוגות חוץ מהפעילה

en: Hide menu bar
he: הסתר תפריט

en: Highlighting for Ferite
he: הדגשת Ferite

en: Highlighting for ILERPG
he: הדגשת ILERPG

en: Highlighting for LaTeX
he: הדגשת LaTeX

en: Highlighting for Makefiles, Python
he: הדגשת קבצי Make, Python

en: Highlighting for Python
he: הדגשת Python

en: Highlighting for RPM Spec-Files, Perl, Diff and more
he: הדגשה עבור קבצי Spec של RPM וגם Perl, Diff ועוד

en: Highlighting for SQL
he: הדגש SQL

en: Highlighting for Scheme
he: הדגשת Scheme

en: Highlighting for VHDL
he: הדגשת VHDL

en: Ignoring amount of white space changed, the files are identical.
he: פרט לשינוי ברווחים, הקבצים זהים.

en: Include &window configuration
he: &כלול תצורת חלונות

en: Internal error: there is more than one instance open for a given session.
he: שגיאה פנימית: יש יותר מאשר מופע אחד פתוח עבור הפעלה נתונה.

en: KWrite Author
he: הכותב של KWrite

en: KWrite Undo History, Kspell integration
he: היסטוריית הביטול של KWrite, שילוב עם Kspell

en: KWrite XML Syntax highlighting support
he: התמיכה של KWrite בהדגשת תחביר XML

en: KWrite port to KParts
he: הסבת KWrite ל־KParts

en: Kate - Advanced Text Editor
he: Kate - עורך טקסט מתקדם

en: Keep &meta-information past sessions
he: שמור &מטא מידע וכניסות ישנות

en: Left Sidebar
he: סרגל שמאלי

en: Location
he: מיקום

en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Make the next split view the active one.
he: הפיכת התצוגה המפוצלת הבאה לתצוגה הפעילה.

en: Make the previous split view the active one.
he: הפיכת התצוגה המפוצלת הקודמת לתצוגה הפעילה.

en: Manage Sessions
he: נהל הפעלות

en: Maximum number of entries in recent file list:
he: מספר מקסימלי לרשומות ברשימת קבצים אחרונים:

en: Modified
he: שונה

en: Move Splitter Down
he: הזז את המפריד מטה

en: Move Splitter Left
he: הזז את המפריד שמאלה

en: Move Splitter Right
he: הזז את המפריד ימינה

en: Move Splitter Up
he: הזז את המפריד מעלה

en: Move To
he: העבר אל...

en: Move the splitter of the current view down
he: הזז את המפריד של התצוגה הנוכחית מטה

en: Move the splitter of the current view to the left
he: הזז את המפריד של התצוגה הנוכחית שמאלה

en: Move the splitter of the current view to the right
he: הזז את המפריד של התצוגה הנוכחית ימינה

en: Move the splitter of the current view up
he: הזז את המפריד של התצוגה הנוכחית מעלה

en: Name
he: שם

en: Navigate to this column.
he: .דלג לטור זה

en: Navigate to this line.
he: דלג לשורה זו.

en: New Session
he: הפעלה חדשה

en: New file opened while trying to close Kate, closing aborted.
he: נפתח קובץ חדש בעת סגירת Kate, הסגירה בוטלה.

en: Next Split View
he: התצוגה המפוצלת הבאה

en: Open File
he: פתיחת קובץ

en: Open W&ith
he: פ&תח באמצעות

en: Open a form to quick open documents.
he: פתח חלון לפתיחה מהירה של מסמכים

en: Open an existing document for editing
he: פתיחת מסמך קיים לעריכה

en: Open the current document using another application registered for its file type, or an application of your choice.
he: פתיחת המסמך הנוכחי באמצעות יישום אחר אשר רשום עבור סוג קובץ זה, או יישום אחר שתבחר.

en: Opening Large File
he: פותח קובץ גדול

en: Overwrite selected documents, discarding disk changes
he: שכתב את המסמכים הנבחרים, והתעלם מהשינויים בכונן

en: PHP Keyword/Datatype list
he: רשימת טיפוסי נתונים\מילות מפתח של PHP

en: Patches and more
he: טלאים ועוד

en: Plugin Manager
he: מנהל התוספים

en: Plugins
he: תוספים

en: Previous Split View
he: התצוגה המפוצלת הקודמת

en: Python Plugin Developer
he: מפתח תוספים של Python

en: QA and Scripting
he: בקרת איכות ותסרוט

en: Read the contents of stdin.
he: קרא את תוכן הקלט.

en: Reload all open documents.
he: טען מחדש את כל המסמכים הפתוחים.

en: Reload selected documents from disk
he: טען מחדש את המסמכים מהכונן

en: Remove modified flag from selected documents
he: הסר את סימון השינוי מהמסמכים הנבחרים

en: Reopening files from the last session...
he: פותח מחדש קבצים מההפעלה הקודמת...

en: Right Sidebar
he: סרגל ימני

en: Save A&ll
he: שמור ה&כל

en: Save As
he: שמירה בשם

en: Save As (%1)
he: שמור בשם (%1)

en: Save Documents
he: שמור מסמכים

en: Save Session &As...
he: שמור &הפעלה בשם...

en: Save all open, modified documents to disk.
he: שמירה לדיסק של כל המסמכים הפתוחים ששונו.

en: Se&lect All
he: &בחר הכל

en: Sess&ions
he: ה&פעלות

en: Session Chooser
he: בוחר ההפעלות

en: Session Elements
he: רכיבי הפעלות

en: Session Management
he: ניהול הפעלות

en: Session Name
he: שם ההפעלה

en: Session Renaming
he: שינוי שם ההפעלה

en: Session name:
he: שם ההפעלה:

en: Set encoding for the file to open.
he: קבע קידוד עבור הקובץ שיפתח.

en: Sho&w Path in Titlebar
he: הצ&ג נתיב מלא בכותרת

en: Show %1
he: הצג %1

en: Show &Tabs
he: הצג לשוניות

en: Show Side&bars
he: הצג סרגלי &כלים

en: Show the complete document path in the window caption
he: הצגת הנתיב המלא של המסמך בכותרת החלון

en: Split &Horizontal
he: פ&צל אופקית

en: Split Ve&rtical
he: &פצל אנכית

en: Split View
he: תצוגה מפוצלת

en: Split the currently active view horizontally into two views.
he: פיצול אופקי של התצוגה הפעילה כרגע לשתי תצוגות.

en: Split the currently active view vertically into two views.
he: פיצול אנכי של התצוגה הפעילה כרגע לשתי תצוגות.

en: Start Kate with a given session.
he: התחל את Kate עם ההפעלה הנתונה

en: Starting Up
he: מפעיל

en: Status on Disk
he: מצב בכונן

en: Testing, ...
he: בדיקה, ...

en: The Editing Commands
he: פקודות העריכה

en: The cool buffersystem
he: מערכת המאגרים המגניבה

en: The diff command failed. Please make sure that diff(1) is installed and in your PATH.
he: הפקודה diff נכשלה. אנא בדוק שתוכנה diff נמצאת בנתיב שלך (PATH$)

en: The file '%1' could not be opened: it is not a normal file, it is a folder.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ "%1", הוא לא קובץ רגיל אלא תיקייה.

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
he: הקובץ או הכתובת שנפתחה ע"י האפליקציה תמחק אחרי השימוש

[ctx: The special case of 'Delete unused meta-information after']
en: (never)
he: (אף פעם)

[ctx: The suffix of 'Delete unused meta-information after']
en:  day |  days
he[0]:  יום
he[1]:  ימים

en: This lists files which you have opened recently, and allows you to easily open them again.
he: מציג את רשימת הקבצים שפתחת לאחרונה, ומאפשר לך לפתוח אותם שוב בקלות.

en: This shows help files for various available plugins.
he: הצגת קבצי עזרה של התוספים השונים הזמינים במערכת.

en: This will close all open documents beside the current one. Are you sure you want to continue?
he: פעולה זו תסגור את כל המסמכים הפתוחים חוץ מהנוכחי. אתה בטוח שברצונך להמשיך?

en: This will close all open documents. Are you sure you want to continue?
he: פעולה זו תסגור את כל המסמכים הפתוחים. האם אתה בטוח שברצונך להמשיך?

en: This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.
he: <qt> זה יחביא את שורת התפריט לגמרי. באפשרותך להציג אותה שוב על ידי הפקודה: %1. </qt>

en: To save a session, you must specify a name.
he: בכדי לשמור הפעלה, אליך לתת לה שם.

en: Toggle Orientation
he: שנה כיוון

en: Toggles the orientation of the current split view
he: שנה את  הכיוון של התצוגה המפוצלת

en: Tool &Views
he: &תצוגות כלים

en: Top Sidebar
he: סרגל עליון

en: Use this command to show or hide the tabs for the views
he: השתמש בפקודה זו כדי להציג או להסתיר את הלשוניות לתצוגה

en: Use this command to show or hide the view's statusbar
he: השתמש בפקודה זו כדי להציג או להסתיר את שורת המצב של התצוגה

en: Very nice help
he: עזרה אדיבה מאוד
