kdelibs4support - en to he translation catalogue (1836 entries)

[ctx: %1 is the effective date of the certificate, %2 is the expiry date]
en: %1 to %2
he: %1 אל %2

en: &Add
he: &הוסף

en: &Add to Custom Colors
he: &הוסף לצבעים מותאמים אישית

en: &Deselect All
he: א&ל תבחר כלום

en: &Details
he: &פרטים

en: &Minimize
he: &מזער

en: &Remove
he: &הסר

en: &Restore
he: &שחזר

en: &Select All
he: בחר ה&כל

en: &Try
he: &נסה

en: 'ai_family' not supported
he: אין תמיכה ב־"ai_family"

en: 'ai_socktype' not supported
he: אין תמיכה ב־"ai_socktype"

en: (C) 2011, Peter Penz
he: כל הזכויות שמורות 2011, Peter Penz

en: *|All files
he: *|כל הקבצים

en: -default-
he: -ברירת מחדל-

en: -unnamed-
he: -ללא שם-

en: 160 bit prime factor:
he: גורם ראשוני 160 סיביות:

[ctx: 1: the i18n'ed system error code, from errno]
en: system error: %1
he: שגיאת מערכת: %1

[ctx: 1: the unknown socket address family number]
en: Unknown family %1
he: משפחה לא מוכרת %1

en: <Error>
he: <שגיאה>

en: <b>Issuer Information</b>
he: <b>מידע אודות המנפיק</b>

en: <b>Other</b>
he: <b>אחר</b>

en: <b>Subject Information</b>
he: <b>מידע אודות הנושא</b>

en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
he: <qt>האם אתה בטוח שרצונך לצאת מ־<b>%1</b>?</qt>

[ctx: @action:button]
en: Configure...
he: הגדר...

[ctx: @action:button]
en: New Folder...
he: תיקייה חדשה...

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
he: מחק

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Trash
he: העבר לאשפה

[ctx: @action:inmenu]
en: New Folder...
he: תיקייה חדשה...

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
he: מאפיינים

[ctx: @info:shell %1 is cmdoption name]
en: '%1' missing.
he: "%1" חסר.

[ctx: @item Calendar system]
en: Coptic
he: קופטית

[ctx: @item Calendar system]
en: Ethiopian
he: אתיופית

[ctx: @item Calendar system]
en: Gregorian
he: גריגוריאני

[ctx: @item Calendar system]
en: Hebrew
he: עברי

[ctx: @item Calendar system]
en: Indian National
he: הודי לאומי

[ctx: @item Calendar system]
en: Invalid Calendar Type
he: סוג לוח שנה לא תקף

[ctx: @item Calendar system]
en: Islamic / Hijri (Civil)
he: האסלאמי / מוסלמי (האזרחי)

[ctx: @item Calendar system]
en: Jalali
he: ג'לאלי

[ctx: @item Calendar system]
en: Japanese
he: יפני

[ctx: @item Calendar system]
en: Julian
he: לוח השנה היוליאני

[ctx: @item Calendar system]
en: Taiwanese
he: טאיוואנית

[ctx: @item Calendar system]
en: Thai
he: תאילנדית

[ctx: @item Font name]
en: Monospace
he: ברווח אחיד

[ctx: @item Font name]
en: Sans Serif
he: ללא תגים

[ctx: @item Font name]
en: Serif
he: עם תגים

[ctx: @item license]
en: Custom
he: מותאם־אישית

[ctx: @item license]
en: Not specified
he: לא צוין

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 days]
en: %1 days
he: %1 ימים

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 hours]
en: %1 hours
he: %1 שעות

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 minutes]
en: %1 minutes
he: %1 דקות

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 seconds]
en: %1 seconds
he: %1 שניות

[ctx: @item:intext days and hours. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
he: %1 ו־%2

[ctx: @item:intext hours and minutes. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
he: %1 ו־%2

[ctx: @item:intext minutes and seconds. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
he: %1 ו־%2

[ctx: @label]
en: Add Comment...
he: הוסף הערה...

[ctx: @label]
en: Average Bitrate
he: איכות ממוצעת

[ctx: @label]
en: Change...
he: שינוי...

[ctx: @label]
en: Channels
he: ערוצים

[ctx: @label]
en: Codec
he: מקודד

[ctx: @label]
en: Color Depth
he: עומק צבע

[ctx: @label]
en: Content
he: תוכן

[ctx: @label]
en: Copied From
he: הועתק מאת

[ctx: @label]
en: Creator
he: יוצר

[ctx: @label]
en: Description
he: תיאור

[ctx: @label]
en: Duration
he: משך

[ctx: @label]
en: Filename
he: שם קובץ

[ctx: @label]
en: First Usage
he: שימוש ראשון

[ctx: @label]
en: Hash
he: חתימה

[ctx: @label]
en: Height
he: גובה

[ctx: @label]
en: Interlace Mode
he: מצב שזירה

[ctx: @label]
en: Keyword
he: מילת מפתח

[ctx: @label]
en: Last Usage
he: שימוש אחרון

[ctx: @label]
en: MIME Type
he: טיפוס נתונים

[ctx: @label]
en: Modified
he: שונה

[ctx: @label]
en: Numeric Rating
he: דירוג מספרי

[ctx: @label]
en: Owner
he: בעלים

[ctx: @label]
en: Performer
he: מבצע

[ctx: @label]
en: Permissions
he: הרשאות

[ctx: @label]
en: Programming Language
he: שפת תכנות

[ctx: @label]
en: Rating
he: דירוג

[ctx: @label]
en: Related To
he: שייך אל

[ctx: @label]
en: Release Date
he: תאריך שחרור

[ctx: @label]
en: Sample Rate
he: קצב דגימה

[ctx: @label]
en: Size
he: גודל

[ctx: @label]
en: Sub Resource
he: תת־משאב

[ctx: @label]
en: Subject
he: נושא

[ctx: @label]
en: Tags
he: תוויות

[ctx: @label]
en: Total Size
he: גודל כולל

[ctx: @label]
en: Translation Date
he: תאריך תרגום

[ctx: @label]
en: Translation Source Date
he: תאריך קובץ המקור של התרגום

[ctx: @label]
en: Type
he: סוג

[ctx: @label]
en: Unix File Group
he: קבוצת יוניקס של הקובץ

[ctx: @label]
en: Unix File Mode
he: מצג יוניקס של הקובץ

[ctx: @label]
en: Unix File Owner
he: בעלי יוניקס של הקובץ

[ctx: @label]
en: Usage Count
he: מספר פעמים בשימוש

[ctx: @label]
en: Width
he: רוחב

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Bias Value
he: ערך הטיית חשיפה

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Time
he: זמן חשיפה

[ctx: @label EXIF]
en: Flash
he: מבזק

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length
he: אורך מוקד

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length 35 mm
he: אורך מוקד 35 מ"מ

[ctx: @label EXIF]
en: ISO Speed Ratings
he: דרגות מהירות ISO

[ctx: @label EXIF]
en: Make
he: יצרן

[ctx: @label EXIF]
en: Metering Mode
he: מצב מדידת מרחק

[ctx: @label EXIF]
en: Model
he: דגם

[ctx: @label EXIF]
en: Orientation
he: עימוד תמונה

[ctx: @label EXIF]
en: White Balance
he: איזון צבע לבן

[ctx: @label EXIF aperture value]
en: Aperture
he: מפתוח

[ctx: @label Name of last translator]
en: Last Translator
he: מתרגם אחרון

[ctx: @label Number of fuzzy translations]
en: Fuzzy Translations
he: תרגומים מעוממים

[ctx: @label Number of obsolete translations]
en: Obsolete Translations
he: תרגומים מיושנים

[ctx: @label Number of total translations]
en: Total Translations
he: סה"כ תרגומים

[ctx: @label Number of translated strings]
en: Translated
he: מתורגם

[ctx: @label Number of untranslated strings]
en: Untranslated
he: לא מתורגם

[ctx: @label Software used to generate content]
en: Generator
he: יוצר

[ctx: @label creation date]
en: Created
he: נוצר

[ctx: @label file content size]
en: Size
he: גודל

[ctx: @label file depends from]
en: Depends
he: תלוי

[ctx: @label file type]
en: Type
he: סוג

[ctx: @label modified date of file]
en: Modified
he: שונה

[ctx: @label music album]
en: Album
he: אלבום

[ctx: @label music genre]
en: Genre
he: סגנון

[ctx: @label music title]
en: Title
he: כותרת

[ctx: @label music track number]
en: Track
he: רצועה

[ctx: @label number of characters]
en: Characters
he: תווים

[ctx: @label number of lines]
en: Lines
he: שורות

[ctx: @label number of words]
en: Words
he: מילים

[ctx: @label parent directory]
en: Part of
he: חלק של

[ctx: @label resource created time]
en: Resource Created
he: המשאב נוצר

[ctx: @label resource last modified]
en: Resource Modified
he: משאב ששונה

[ctx: @label see http://www.semanticdesktop.org/ontologies/2007/01/19/nie#hasLogicalPart]
en: Has Logical Part
he: מכיל חלק לוגי

[ctx: @label see http://www.semanticdesktop.org/ontologies/2007/01/19/nie#hasPart]
en: Has Part
he: מכיל חלק

[ctx: @label video director]
en: Director
he: עורך

[ctx: @label::textbox]
en: Select which data should be shown:
he: המידע הבא יוצג:

[ctx: @label:textbox]
en: Create new folder in:
    %1
he: צור תיקייה חדשה ב:
    %1

[ctx: @option:check]
en: Show Hidden Folders
he: הצג תיקיות מוסתרות

[ctx: @title:tab]
en: Information
he: מידע

[ctx: @title:window]
en: Add Comment
he: הוסף הערה

[ctx: @title:window]
en: Change Comment
he: שנה הערה

[ctx: @title:window]
en: Configure Shown Data
he: הגדרת המידע המוצג

[ctx: @title:window]
en: New Folder
he: תיקייה חדשה

[ctx: @title:window]
en: Print
he: הדפסה

[ctx: @title:window]
en: Select Folder
he: בחר תיקייה

en: A dialog box for setting preferences for debug output
he: תיבת דו־שיח להגדרת העדפות לפלט ניפוי באגים

en: A file or folder named %1 already exists.
he: קובץ או תיקייה בשם %1 כבר קיימים.

en: Abort on fatal errors
he: צא במקרים של שגיאות גורליות

en: Acquire Image
he: סרוק תמונה

en: Add...
he: הוספה...

en: Africa/Abidjan
he: אפריקה/אבידג'ן

en: Africa/Accra
he: אפריקה/אקרה

en: Africa/Addis_Ababa
he: אפריקה/אדיס אבבה

en: Africa/Algiers
he: אפריקה/אלג'יר

en: Africa/Asmara
he: אפריקה/אסמָרה

en: Africa/Asmera
he: אפריקה/אסמֵרה

en: Africa/Bamako
he: אפריקה/במקו

en: Africa/Bangui
he: אפריקה/באנגי

en: Africa/Banjul
he: אפריקה/בנג'ול

en: Africa/Bissau
he: אפריקה/ביסאו

en: Africa/Blantyre
he: אפריקה/בלנטיר

en: Africa/Brazzaville
he: אפריקה/ברזוויל

en: Africa/Bujumbura
he: אפריקה/בוג'ומבורה

en: Africa/Cairo
he: אפריקה/קהיר

en: Africa/Casablanca
he: אפריקה/קזבלנקה

en: Africa/Ceuta
he: אפריקה/סאוטה

en: Africa/Conakry
he: אפריקה/קונקרי

en: Africa/Dakar
he: אפריקה/דקר

en: Africa/Dar_es_Salaam
he: אפריקה/דאר א־סלאם

en: Africa/Djibouti
he: אפריקה/ג'יבוטי

en: Africa/Douala
he: אפריקה/דואלה

en: Africa/El_Aaiun
he: אפריקה/עיון

en: Africa/Freetown
he: אפריקה/פריטאון

en: Africa/Gaborone
he: אפריקה/גבורונה

en: Africa/Harare
he: אפריקה/הרארה

en: Africa/Johannesburg
he: אפריקה/יוהנסבורג

en: Africa/Kampala
he: אפריקה/קמפלה

en: Africa/Khartoum
he: אפריקה/חרטום

en: Africa/Kigali
he: אפריקה/קיגאלי

en: Africa/Kinshasa
he: אפריקה/קינשסה

en: Africa/Lagos
he: אפריקה/לאגוס

en: Africa/Libreville
he: אפריקה/ליברוויל

en: Africa/Lome
he: אפריקה/לומה

en: Africa/Luanda
he: אפריקה/לואנדה

en: Africa/Lubumbashi
he: אפריקה/לובומבשי

en: Africa/Lusaka
he: אפריקה/לוסקה

en: Africa/Malabo
he: אפריקה/מלאבו

en: Africa/Maputo
he: אפריקה/מאפוטו

en: Africa/Maseru
he: אפריקה/מאסרו

en: Africa/Mbabane
he: אפריקה/מבבאנה

en: Africa/Mogadishu
he: אפריקה/מוגדישו

en: Africa/Monrovia
he: אפריקה/מונרוביה

en: Africa/Nairobi
he: אפריקה/ניירובי

en: Africa/Ndjamena
he: אפריקה/נג'מנה

en: Africa/Niamey
he: אפריקה/ניאמי

en: Africa/Nouakchott
he: אפריקה/נוקשוט

en: Africa/Ouagadougou
he: אפריקה/ואגאדוגו

en: Africa/Porto-Novo
he: אפריקה/פורטו נובו

en: Africa/Pretoria
he: אפריקה/פרטוריה

en: Africa/Sao_Tome
he: אפריקה/סאו טומה

en: Africa/Timbuktu
he: אפריקה/טימבוקטו

en: Africa/Tripoli
he: אפריקה/טריפולי

en: Africa/Tunis
he: אפריקה/תוניס

en: Africa/Windhoek
he: אפריקה/וינדהוק

[ctx: After Noon KLocale::LongName]
en: Post Meridiem
he: אחרי הצהריים

en: Alaska Time
he: זמן אלסקה

en: Alaska Time - west Alaska
he: זמן אלסקה - מערב אלסקה

en: Aleutian Islands
he: האיים האלאוטיים

en: All Pictures
he: כל התמונות

en: All Supported Files
he: כל הקבצים הנתמכים

en: Alpha:
he: אלפא:

en: America/Adak
he: אמריקה/אדאק

en: America/Anchorage
he: אמריקה/אנקורג'

en: America/Anguilla
he: אמריקה/אנגווילה

en: America/Antigua
he: אמריקה/אנטיגואה

en: America/Araguaina
he: אמריקה/אראגואינה

en: America/Argentina/Buenos_Aires
he: אמריקה/ארגנטינה/בואנוס איירס

en: America/Argentina/Catamarca
he: אמריקה/ארגנטינה/קטמרקה

en: America/Argentina/ComodRivadavia
he: אמריקה/ארגנטינה/קומודריבדאביה

en: America/Argentina/Cordoba
he: אמריקה/ארגנטינה/קורדובה

en: America/Argentina/Jujuy
he: אמריקה/ארגנטינה/חוחוי

en: America/Argentina/La_Rioja
he: אמריקה/ארגנטינה/לה ריוחה

en: America/Argentina/Mendoza
he: אמריקה/ארגנטינה/מנדוזה

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
he: אמריקה/ארגנטינה/ריו רשגוס

en: America/Argentina/Salta
he: אמריקה/ארגנטינה/סאלטה

en: America/Argentina/San_Juan
he: אמריקה/ארגנטינה/סן חואן

en: America/Argentina/San_Luis
he: אמריקה/ארגנטינה/סן לואיס

en: America/Argentina/Tucuman
he: אמריקה/ארגנטינה/טוקומן

en: America/Argentina/Ushuaia
he: אמריקה/ארגנטינה/אוסואיה

en: America/Aruba
he: אמריקה/ארובה

en: America/Asuncion
he: אמריקה/אסונסיון

en: America/Atka
he: אמריקה/אטקה

en: America/Bahia
he: אמריקה/באיה

en: America/Bahia_Banderas
he: אמריקה/באיה באנדרס

en: America/Barbados
he: אמריקה/ברבדוס

en: America/Belem
he: אמריקה/בלם

en: America/Belize
he: אמריקה/בליז

en: America/Boa_Vista
he: אמריקה/בואה ויסטה

en: America/Bogota
he: אמריקה/בוגוטה

en: America/Boise
he: אמריקה/בויסי

en: America/Buenos_Aires
he: אמריקה/בואנוס איירס

en: America/Calgary
he: אמריקה/קאלגרי

en: America/Cambridge_Bay
he: אמריקה/קיימברידג' ביי

en: America/Campo_Grande
he: אמריקה/קמפו גרנדה

en: America/Cancun
he: אמריקה/קאנקון

en: America/Caracas
he: אמריקה/קראקס

en: America/Catamarca
he: אמריקה/קטמרקה

en: America/Cayenne
he: אמריקה/קאיין

en: America/Cayman
he: אמריקה/איי קיימן

en: America/Chicago
he: אמריקה/שיקגו

en: America/Chihuahua
he: אמריקה/צ'יוואווה

en: America/Cordoba
he: אמריקה/קורדובה

en: America/Costa_Rica
he: אמריקה/קוסטה ריקה

en: America/Cuiaba
he: אמריקה/קויאבה

en: America/Curacao
he: אמריקה/קורסאו

en: America/Danmarkshavn
he: אמריקה/דנמרקסהאוון

en: America/Dawson
he: אמריקה/דוסון

en: America/Dawson_Creek
he: אמריקה/דוסון קריק

en: America/Denver
he: אמריקה/דנבר

en: America/Detroit
he: אמריקה/דטרויט

en: America/Dominica
he: אמריקה/דומיניקה

en: America/Edmonton
he: אמריקה/אדמונטון

en: America/Eirunepe
he: אמריקה/אירונפה

en: America/El_Salvador
he: אמריקה/אל סלבדור

en: America/Ensenada
he: אמריקה/אנסנדה

en: America/Fort_Wayne
he: אמריקה/פורט ווין

en: America/Fortaleza
he: אמריקה/פורטלזה

en: America/Fredericton
he: אמריקה/פרדריקטון

en: America/Glace_Bay
he: אמריקה/גלייס ביי

en: America/Godthab
he: אמריקה/גוטהוב

en: America/Goose_Bay
he: אמריקה/גוס ביי

en: America/Grand_Turk
he: אמריקה/גרנד טרק

en: America/Grenada
he: אמריקה/גרנדה

en: America/Guadeloupe
he: אמריקה/גוודלופ

en: America/Guatemala
he: אמריקה/גואטמלה

en: America/Guayaquil
he: אמריקה/גואיאקיל

en: America/Guyana
he: אמריקה/גיאנה

en: America/Halifax
he: אמריקה/הליפקס

en: America/Havana
he: אמריקה/הוואנה

en: America/Hermosillo
he: אמריקה/הרמוסילו

en: America/Indiana/Indianapolis
he: אמריקה/אינדיאנה/אינדיאנפוליס

en: America/Indiana/Knox
he: אמריקה/אינדיאנה/נוקס

en: America/Indiana/Marengo
he: אמריקה/אינדיאנה/מרנגו

en: America/Indiana/Petersburg
he: אמריקה/אינדיאנה/פטרסבורג

en: America/Indiana/Tell_City
he: אמריקה/אינדיאנה/תל סיטי

en: America/Indiana/Vevay
he: אמריקה/אינדיאנה/וביי

en: America/Indianapolis
he: אמריקה/אינדיאנפוליס

en: America/Inuvik
he: אמריקה/אינוויק

en: America/Iqaluit
he: אמריקה/איקלוויט

en: America/Jamaica
he: אמריקה/ג'מייקה

en: America/Jujuy
he: אמריקה/חוחוי

en: America/Juneau
he: אמריקה/ג'ונו

en: America/Kentucky/Louisville
he: אמריקה/קנטאקי/לואיסוויל

en: America/Kentucky/Monticello
he: אמריקה/קנטקי/מונטיסלו

en: America/Knox_IN
he: אמריקה/קנוקס אין

en: America/La_Paz
he: אמריקה/לה פס

en: America/Lima
he: אמריקה/לימה

en: America/Los_Angeles
he: אמריקה/לוס אנג'לס

en: America/Louisville
he: אמריקה/לואיסוויל

en: America/Maceio
he: אמריקה/מסיאו

en: America/Managua
he: אמריקה/מנגווה

en: America/Manaus
he: אמריקה/מנוס

en: America/Marigot
he: אמריקה/מאריגוט

en: America/Martinique
he: אמריקה/מרטיניק

en: America/Mazatlan
he: אמריקה/מזטלאן

en: America/Mendoza
he: אמריקה/מנדוזה

en: America/Menominee
he: אמריקה/מנומיני

en: America/Merida
he: אמריקה/מרידה

en: America/Mexico_City
he: אמריקה/מקסיקו סיטי

en: America/Miquelon
he: אמריקה/מיקלון

en: America/Monterrey
he: אמריקה/מונטריי

en: America/Montevideo
he: אמריקה/מונטבידאו

en: America/Montreal
he: אמריקה/מונטריאול

en: America/Montserrat
he: אמריקה/מונטסראט

en: America/Nassau
he: אמריקה/נסאו

en: America/New_York
he: אמריקה/ניו יורק

en: America/Nipigon
he: אמריקה/ניפיגון

en: America/Nome
he: אמריקה/נומה

en: America/Noronha
he: אמריקה/נורוניה

en: America/North_Dakota/New_Salem
he: אמריקה/צפון דקוטה/ניו סיילם

en: America/Ontario
he: אמריקה/אונטריו

en: America/Panama
he: אמריקה/פנמה

en: America/Pangnirtung
he: אמריקה/פנגנירטונג

en: America/Paramaribo
he: אמריקה/פרמריבו

en: America/Phoenix
he: אמריקה/פיניקס

en: America/Port-au-Prince
he: אמריקה/פורט או־פרינס

en: America/Port_of_Spain
he: אמריקה/פורט אוף ספיין

en: America/Porto_Velho
he: אמריקה/פורטו וליו

en: America/Puerto_Rico
he: אמריקה/פורטו ריקו

en: America/Rainy_River
he: אמריקה/רייני ריבר

en: America/Rankin_Inlet
he: אמריקה/רנקין אינלט

en: America/Recife
he: אמריקה/רסיפה

en: America/Regina
he: אמריקה/רג'ינה

en: America/Rio_Branco
he: אמריקה/ריו ברנקו

en: America/Rosario
he: אמריקה/רוסריו

en: America/Santarem
he: אמריקה/סנטארם

en: America/Santiago
he: אמריקה/סנטיאגו

en: America/Santo_Domingo
he: אמריקה/סנטו דומינגו

en: America/Sao_Paulo
he: אמריקה/סאו פאולו

en: America/Saskatoon
he: אמריקה/סאקסטון

en: America/Scoresbysund
he: אמריקה/סקורסביסונד

en: America/Shiprock
he: אמריקה/שיפרוק

en: America/St_Johns
he: אמריקה/סנט ג'ונס

en: America/St_Kitts
he: אמריקה/סנט קיטס

en: America/St_Lucia
he: אמריקה/סנטה לוסיה

en: America/St_Thomas
he: אמריקה/סנט תומאס

en: America/St_Vincent
he: אמריקה/סנט וינסנט

en: America/Swift_Current
he: אמריקה/סוויפט קארנט

en: America/Tegucigalpa
he: אמריקה/טגוסיגלפה

en: America/Thule
he: אמריקה/תולה

en: America/Thunder_Bay
he: אמריקה/ת'נדר ביי

en: America/Tijuana
he: אמריקה/טיחואנה

en: America/Toronto
he: אמריקה/טורונטו

en: America/Tortola
he: אמריקה/טורטולה

en: America/Vancouver
he: אמריקה/ונקובר

en: America/Virgin
he: אמריקה/וירג'ין

en: America/Whitehorse
he: אמריקה/וייטהורס

en: America/Winnipeg
he: אמריקה/ויניפג

en: America/Yakutat
he: אמריקה/יקוטט

en: America/Yellowknife
he: אמריקה/ילונייף

en: Antarctica/Casey
he: אנטארקטיקה/קייסי

en: Antarctica/Davis
he: אנטארקטיקה/דייויס

en: Antarctica/DumontDUrville
he: אנטארקטיקה/דימון דירוויל

en: Antarctica/Mawson
he: אנטארקטיקה/מוסון

en: Antarctica/McMurdo
he: אנטארקטיקה/מקמורדו

en: Antarctica/Palmer
he: אנטארקטיקה/פאלמר

en: Antarctica/Rothera
he: אנטארקטיקה/רוטרה

en: Antarctica/South_Pole
he: אנטארקטיקה/הקוטב הדרומי

en: Antarctica/Syowa
he: אנטארקטיקה/שווה

en: Antarctica/Vostok
he: אנטארקטיקה/ווסטוק

en: Arctic/Longyearbyen
he: אוקיינוס הקרח הצפוני/לונגיירביין

en: Asia/Aden
he: אסיה/עדן

en: Asia/Almaty
he: אסיה/אלמאטי

en: Asia/Amman
he: אסיה/עמאן

en: Asia/Anadyr
he: אסיה/אנדיר

en: Asia/Aqtau
he: אסיה/אקטאו

en: Asia/Aqtobe
he: אסיה/אקטיובינסק

en: Asia/Ashgabat
he: אסיה/אשחבאד

en: Asia/Ashkhabad
he: אסיה/אשחבאד

en: Asia/Baghdad
he: אסיה/בגדד

en: Asia/Bahrain
he: אסיה/בחריין

en: Asia/Baku
he: אסיה/באקו

en: Asia/Bangkok
he: אסיה/בנגקוק

en: Asia/Beijing
he: אסיה/בייג'ינג

en: Asia/Beirut
he: אסיה/ביירות

en: Asia/Bishkek
he: אסיה/בישקק

en: Asia/Brunei
he: אסיה/ברוניי

en: Asia/Calcutta
he: אסיה/כלכותה

en: Asia/Choibalsan
he: אסיה/צ'ויבלסן

en: Asia/Chongqing
he: אסיה/צ'ונגקינג

en: Asia/Chungking
he: אסיה/צ'ונגקינג

en: Asia/Colombo
he: אסיה/קולומבו

en: Asia/Dacca
he: אסיה/דאקה

en: Asia/Damascus
he: אסיה/דמשק

en: Asia/Dhaka
he: אסיה/דאקה

en: Asia/Dili
he: אסיה/דילי

en: Asia/Dubai
he: אסיה/דובאי

en: Asia/Gaza
he: אסיה/עזה

en: Asia/Harbin
he: אסיה/חרבין

en: Asia/Hebron
he: אסיה/חרבון

en: Asia/Ho_Chi_Minh
he: אסיה/או צ'י מין

en: Asia/Hong_Kong
he: אסיה/הונג קונג

en: Asia/Hovd
he: אסיה/חובד

en: Asia/Irkutsk
he: אסיה/אירקוצק

en: Asia/Jakarta
he: אסיה/ג'קרטה

en: Asia/Jayapura
he: אסיה/ג'יאפורה

en: Asia/Jerusalem
he: אסיה/ירושלים

en: Asia/Kabul
he: אסיה/קאבול

en: Asia/Kamchatka
he: אסיה/קמצ'טקה

en: Asia/Karachi
he: אסיה/קראצ'י

en: Asia/Kashgar
he: אסיה/קשגאר

en: Asia/Kathmandu
he: אסיה/קטמנדו

en: Asia/Katmandu
he: אסיה/קטמנדו

en: Asia/Kolkata
he: אסיה/קולקטה

en: Asia/Krasnoyarsk
he: אסיה/קרסנויארסק

en: Asia/Kuala_Lumpur
he: אסיה/קואלה למפור

en: Asia/Kuching
he: אסיה/קוצ'ינג

en: Asia/Kuwait
he: אסיה/כווית

en: Asia/Macao
he: אסיה/מקאו

en: Asia/Macau
he: אסיה/מקאו

en: Asia/Magadan
he: אסיה/מגדן

en: Asia/Makassar
he: אסיה/מגדן

en: Asia/Manila
he: אסיה/מנילה

en: Asia/Muscat
he: אסיה/מסקט

en: Asia/Nicosia
he: אסיה/ניקוסיה

en: Asia/Novosibirsk
he: אסיה/נובוסיבירסק

en: Asia/Omsk
he: אסיה/אומסק

en: Asia/Oral
he: אסיה/אורל

en: Asia/Phnom_Penh
he: אסיה/פנום פן

en: Asia/Pontianak
he: אסיה/פונטיאנק

en: Asia/Pyongyang
he: אסיה/פיונגיאנג

en: Asia/Qatar
he: אסיה/קטאר

en: Asia/Qyzylorda
he: אסיה/קזיל אורדה

en: Asia/Rangoon
he: אסיה/רנגון

en: Asia/Riyadh
he: אסיה/ריאד

en: Asia/Saigon
he: אסיה/סייגון

en: Asia/Sakhalin
he: אסיה/סחלין

en: Asia/Samarkand
he: אסיה/סמרקנד

en: Asia/Seoul
he: אסיה/סיאול

en: Asia/Shanghai
he: אסיה/שנגחאי

en: Asia/Singapore
he: אסיה/סינגפור

en: Asia/Taipei
he: אסיה/טייפה

en: Asia/Tashkent
he: אסיה/טשקנט

en: Asia/Tbilisi
he: אסיה/טביליסי

en: Asia/Tehran
he: אסיה/טהרן

en: Asia/Tel_Aviv
he: אסיה/תל־אביב

en: Asia/Thimbu
he: אסיה/ת'ימפו

en: Asia/Thimphu
he: אסיה/טימפו

en: Asia/Tokyo
he: אסיה/טוקיו

en: Asia/Ujung_Pandang
he: אסיה/אויונג פדאנג

en: Asia/Ulaanbaatar
he: אסיה/אולן בטור

en: Asia/Ulan_Bator
he: אסיה/אולן בטור

en: Asia/Urumqi
he: אסיה/אורומצ'י

en: Asia/Vientiane
he: אסיה/ויינטיין

en: Asia/Vladivostok
he: אסיה/ולדיווסטוק

en: Asia/Yakutsk
he: אסיה/יקוצק

en: Asia/Yekaterinburg
he: אסיה/יקטרינבורג

en: Asia/Yerevan
he: אסיה/ירבאן

en: Atlantic islands
he: האיים האטלנטים

en: Atlantic/Azores
he: האוקיינוס האטלנטי/איי האזוריים

en: Atlantic/Bermuda
he: האוקיינוס האטלנטי/ברמודה

en: Atlantic/Canary
he: האוקיינוס האטלנטי/האיים הקנריים

en: Atlantic/Cape_Verde
he: האוקיינוס האטלנטי/כף ורדה

en: Atlantic/Faeroe
he: האוקיינוס האטלנטי/איי פארו

en: Atlantic/Faroe
he: האוקיינוס האטלנטי/פארו

en: Atlantic/Jan_Mayen
he: האוקיינוס האטלנטי/יאן מאיין

en: Atlantic/Madeira
he: האוקיינוס האטלנטי/מדיירה

en: Atlantic/Reykjavik
he: האוקיינוס האטלנטי/רייקיאוויק

en: Atlantic/South_Georgia
he: האוקיינוס האטלנטי/איי ג'ורג'יה הדרומית

en: Atlantic/St_Helena
he: האוקיינוס האטלנטי/סנט הלנה

en: Atlantic/Stanley
he: האוקיינוס האטלנטי/סטנלי

en: Australia/Adelaide
he: אוסטרליה/אדליד

en: Australia/Brisbane
he: אוסטרליה/בריסביין

en: Australia/Broken_Hill
he: אוסטרליה/ברוקן היל

en: Australia/Canberra
he: אוסטרליה/קנברה

en: Australia/Darwin
he: אוסטרליה/דרווין

en: Australia/Hobart
he: אוסטרליה/הוברט

en: Australia/Lindeman
he: אוסטרליה/לינדמן

en: Australia/Lord_Howe
he: אוסטרליה/איי לורד הו

en: Australia/Melbourne
he: אוסטרליה/מלבורן

en: Australia/North
he: אוסטרליה/צפון

en: Australia/Perth
he: אוסטרליה/פרת'

en: Australia/South
he: אוסטרליה/דרום

en: Australia/Sydney
he: אוסטרליה/סידני

en: Australia/Tasmania
he: אוסטרליה/טאסמניה

en: Australia/Victoria
he: אוסטרליה/ויקטוריה

en: Australia/West
he: אוסטרליה/מערב

en: Authorization Dialog
he: דו־שיח אימות

en: Azores
he: האיים האזוריים

en: Bahia
he: באיה

[ctx: Before Noon KLocale::LongName]
en: Ante Meridiem
he: לפני הצהריים

en: Blue:
he: כחול:

en: Brazil/East
he: ברזיל/מזרח

en: Brazil/West
he: ברזיל/מערב

[ctx: Calendar Era: Coptic Era of Martyrs, years > 0, ShortFormat]
en: AM
he: לפני הצהריים

[ctx: Calendar Era: Hebrew Era, years > 0, LongFormat]
en: Anno Mundi
he: בריאת העולם

[ctx: Calendar Era: Hebrew Era, years > 0, ShortFormat]
en: AM
he: בע

[ctx: Calendar Era: Julian Christian Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Christ
he: לפי ישו

[ctx: Calendar Era: Taiwan Republic of China Era, years > 0, LongFormat]
en: Republic of China Era
he: התקופה של הרפובליקה הסינית

en: Canada/Central
he: קנדה/מרכז

en: Canada/Eastern
he: קנדה/מזרח

en: Canada/Mountain
he: קנדה/הר

en: Canada/Yukon
he: קנדה/יוקון

en: Canary Islands
he: האיים הקנריים

en: Causes the application to install a private color
    map on an 8-bit display
he: גורם לתוכנית להתקין מפת צבעים פרטית בתצוגה של
    8 סיביות

en: Central Time - most locations
he: זמן מרכזי - רוב האיזורים

en: Certificate signing authority root files could not be found so the certificate is not verified.
he: אין אפשרות למצוא את קבצי השורש של רשות חתימת התעודות, כך שהתעודה לא ודאה.

en: Ceuta & Melilla
he: סאוטה ומלייה

en: China mountains
he: ערי סין

en: China west Xinjiang
he: מערב סין ושינג'יאנג

en: Confirm Quit From System Tray
he: אישור יציאה ממגש המערכת

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::LongName]
en: Thoout
he: תוואט

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Thoout
he: בתואוט'

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::ShortName]
en: Tho
he: ת'ו

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tho
he: בתו'

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::LongName]
en: Paone
he: פאונא

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paone
he: בפאונה

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::ShortName]
en: Pan
he: פאנ

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pan
he: בפאנ'

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::LongName]
en: Epep
he: אפאפ

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Epep
he: באפאפ

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::ShortName]
en: Epe
he: אפה

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Epe
he: באפה'

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::LongName]
en: Kouji nabot
he: קאוג'י נבוט

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::LongName]
en: Mesore
he: מסורה

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kouji nabot
he: קאוג'י נבוט

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Mesore
he: במסורה

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::ShortName]
en: Kou
he: קוו

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::ShortName]
en: Meo
he: מאו

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Meo
he: במאו'

[ctx: Coptic month 13 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kou
he: בקוהו'

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::LongName]
en: Paope
he: פאופה

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paope
he: בפאופה

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::ShortName]
en: Pao
he: פאו

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pao
he: בפאו'

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::LongName]
en: Hathor
he: הת'ור

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Hathor
he: בהרתור

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::ShortName]
en: Hat
he: האט

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hat
he: בהאט'

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::LongName]
en: Kiahk
he: קיאק

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kiahk
he: בקיהאק

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::ShortName]
en: Kia
he: קיא

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kia
he: בקיה'

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::LongName]
en: Tobe
he: טובה

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tobe
he: בטובה

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::ShortName]
en: Tob
he: טוב

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tob
he: בטוב'

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::LongName]
en: Meshir
he: מאשיר

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Meshir
he: במשיר

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::ShortName]
en: Mes
he: מס

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mes
he: במס'

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::LongName]
en: Paremhotep
he: פארמהוטפ

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paremhotep
he: פארמהוטפ

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::ShortName]
en: Par
he: פאר

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Par
he: בפאר'

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::LongName]
en: Parmoute
he: פרמאוט

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Parmoute
he: בפארמאוט

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::ShortName]
en: Pam
he: פאמ

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pam
he: בפאמ'

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::LongName]
en: Pashons
he: פאשונס

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Pashons
he: בפאשונס

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::ShortName]
en: Pas
he: פאס

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pas
he: בפאס'

[ctx: Coptic weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Pesnau
he: פסנאו

[ctx: Coptic weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Pes
he: פס

[ctx: Coptic weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Pshoment
he: פשנומנט

[ctx: Coptic weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Psh
he: פש

[ctx: Coptic weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Pef
he: פו

[ctx: Coptic weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Pti
he: פטי

[ctx: Coptic weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Psoou
he: פסו

[ctx: Coptic weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Pso
he: פסו

[ctx: Coptic weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Psa
he: פסא

[ctx: Coptic weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Tky
he: טקי

en: Copyright 2010 Andreas Hartmetz
he: כל הזכויות שמורות 2010 Andreas Hartmetz

en: Could not load print preview part
he: אין אפשרות לטעון את רכיב התצוגה המקדימה

en: Cuba
he: קובה

en: Current maintainer
he: מתחזק נוכחי

en: Debug Settings
he: הגדרות ניפוי באגים

en: Default color
he: צבע ברירת מחדל

[ctx: Define an area in the time zone, like a town area]
en: Area
he: איזור

en: Device name
he: שם ההתקן

en: Disable
he: מבוטל

en: Disable all debug output
he: בטל את כל פלט ניפוי הבאגים

en: Disable crash handler, to get core dumps
he: כבה את מנהל ההתרסקויות, כדי לקבל הטלות ליבה

en: Display...
he: תצוגה...

en: Do not run in the background.
he: אל תפעל ברקע.

en: ERROR: Unknown protocol '%1'
he: שגיאה: פרוטוקול לא מוכר "%1".

en: Eastern Time - Indiana - most locations
he: זמן מזרחי - אינדיאנה - מירב המקומות

en: Eastern Time - Kentucky - Louisville area
he: אמריקה - קנטאקי - איזור לואיסוויל

en: Eastern Time - Michigan - most locations
he: זמן מזרחי - מישיגן - רוב האיזורים

en: Eastern Time - Quebec - most locations
he: זמן מזרחי - קוויבק - רוב האיזורים

en: Egypt
he: מצרים

en: Eire
he: אירלנד

en: Enable
he: מופעל

en: Error
he: שגיאה

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::LongName]
en: Meskerem
he: מסקרם

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Meskerem
he: במסקרם

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::ShortName]
en: Mes
he: מס

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mes
he: במס'

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::LongName]
en: Sene
he: סאנה

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Sene
he: בסאנה

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::ShortName]
en: Sen
he: סאנ

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sen
he: בסנ'

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::LongName]
en: Hamle
he: המלה

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Hamle
he: בהמלה

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::ShortName]
en: Ham
he: המל

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ham
he: בהאמ'

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::LongName]
en: Nehase
he: נהסה

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Nehase
he: בנהסה

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::ShortName]
en: Neh
he: נהס

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Neh
he: בנאה'

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::LongName]
en: Pagumen
he: פגומן

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Pagumen
he: בפאגומן

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::ShortName]
en: Pag
he: פג

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pag
he: בפאג'

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::LongName]
en: Tequemt
he: טקמת

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tequemt
he: בטקמת

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::ShortName]
en: Teq
he: טק

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Teq
he: בטק'

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::LongName]
en: Hedar
he: אדר

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Hedar
he: בהדר

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::ShortName]
en: Hed
he: הד

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hed
he: בהד'

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::LongName]
en: Tahsas
he: תהסס

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tahsas
he: בתהסס

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::ShortName]
en: Tah
he: טה

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tah
he: בתא'

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::LongName]
en: Ter
he: טר

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Ter
he: בטיר

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::ShortName]
en: Ter
he: טר

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ter
he: בתיר'

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::LongName]
en: Yakatit
he: יכתית

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Yakatit
he: ביכתית

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::ShortName]
en: Yak
he: יכת

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Yak
he: ביאק'

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::LongName]
en: Magabit
he: מגבית

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Magabit
he: במגבית

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::ShortName]
en: Mag
he: מגב

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mag
he: במאג'

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::LongName]
en: Miyazya
he: מיאזיה

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Miyazya
he: במיאזיה

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::ShortName]
en: Miy
he: מיא

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Miy
he: במיי'

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::LongName]
en: Genbot
he: גנבות

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Genbot
he: בגנבות

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::ShortName]
en: Gen
he: גנ

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Gen
he: בגנ'

en: Europe/Amsterdam
he: אירופה/אמסטרדם

en: Europe/Andorra
he: אירופה/אנדורה

en: Europe/Athens
he: אירופה/אתונה

en: Europe/Belfast
he: אירופה/בלפסט

en: Europe/Belgrade
he: אירופה/בלגרד

en: Europe/Berlin
he: אירופה/ברלין

en: Europe/Bratislava
he: אירופה/ברטיסלבה

en: Europe/Brussels
he: אירופה/בריסל

en: Europe/Bucharest
he: אירופה/בוקרשט

en: Europe/Budapest
he: אירופה/בודפשט

en: Europe/Chisinau
he: אירופה/קישינב

en: Europe/Copenhagen
he: אירופה/קופנהגן

en: Europe/Dublin
he: אירופה/דבלין

en: Europe/Gibraltar
he: אירופה/גיברלטר

en: Europe/Guernsey
he: אירופה/גרנזי

en: Europe/Helsinki
he: אירופה/הלסינקי

en: Europe/Isle_of_Man
he: אירופה/איי־מאן

en: Europe/Istanbul
he: אירופה/איסטנבול

en: Europe/Jersey
he: אירופה/ג'רסי

en: Europe/Kaliningrad
he: אירופה/קלינינגרד

en: Europe/Kiev
he: אירופה/קייב

en: Europe/Lisbon
he: אירופה/ליסבון

en: Europe/Ljubljana
he: אירופה/ליובלינה

en: Europe/London
he: אירופה/לונדון

en: Europe/Luxembourg
he: אירופה/לוקסמבורג

en: Europe/Madrid
he: אירופה/מדריד

en: Europe/Malta
he: אירופה/מלטה

en: Europe/Mariehamn
he: אירופה/מריהמן

en: Europe/Minsk
he: אירופה/מינסק

en: Europe/Monaco
he: אירופה/מונקו

en: Europe/Moscow
he: אירופה/מוסקבה

en: Europe/Oslo
he: אירופה/אוסלו

en: Europe/Paris
he: אירופה/פריז

en: Europe/Podgorica
he: אירופה/פודגוריצה

en: Europe/Prague
he: אירופה/פראג

en: Europe/Riga
he: אירופה/ריגה

en: Europe/Rome
he: אירופה/רומא

en: Europe/Samara
he: אירופה/סמרה

en: Europe/San_Marino
he: אירופה/סן מרינו

en: Europe/Sarajevo
he: אירופה/סרייבו

en: Europe/Simferopol
he: אירופה/סימפרופול

en: Europe/Skopje
he: אירופה/סקופייה

en: Europe/Sofia
he: אירופה/סופיה

en: Europe/Stockholm
he: אירופה/שטוקהולם

en: Europe/Tallinn
he: אירופה/טאלין

en: Europe/Tirane
he: אירופה/טירנה

en: Europe/Tiraspol
he: אירופה/טירספול

en: Europe/Uzhgorod
he: אירופה/אוז'גורוד

en: Europe/Vaduz
he: אירופה/ודוז

en: Europe/Vatican
he: אירופה/הוותיקן

en: Europe/Vienna
he: אירופה/וינה

en: Europe/Vilnius
he: אירופה/וילנה

en: Europe/Volgograd
he: אירופה/וולגוגרד

en: Europe/Warsaw
he: אירופה/ורשה

en: Europe/Zagreb
he: אירופה/זאגרב

en: Europe/Zaporozhye
he: אירופה/זפורוז'יה

en: Europe/Zurich
he: אירופה/ציריך

en: Exponent: 0x
he: מעריך: 0x

en: Fatal Error
he: שגיאה גורלית

en: File
he: קובץ

en: File '%1' is not readable
he: הקובץ "%1" אינו ניתן לקריאה

en: Filename:
he: שם הקובץ:

en: GB
he: בריטניה הגדולה

en: GB-Eire
he: בריטניה הגדולה-אירלנד

en: Galapagos Islands
he: איי גלפגוס

en: Get help...
he: קבלת עזרה...

en: Green:
he: ירוק:

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::LongName]
en: January
he: ינואר

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of January
he: בינואר

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::NarrowName]
en: J
he: י

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::ShortName]
en: Jan
he: ינו

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jan
he: בינו'

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::LongName]
en: October
he: אוקטובר

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of October
he: באוקטובר

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::NarrowName]
en: O
he: או

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::ShortName]
en: Oct
he: אוק

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Oct
he: באוק'

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::LongName]
en: November
he: נובמבר

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of November
he: בנובמבר

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::NarrowName]
en: N
he: נ

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::ShortName]
en: Nov
he: נוב

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Nov
he: בנוב'

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::LongName]
en: December
he: דצמבר

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of December
he: בדצמבר

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::NarrowName]
en: D
he: ד

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::ShortName]
en: Dec
he: דצמ

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Dec
he: בדצמ'

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::LongName]
en: February
he: פברואר

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of February
he: בפברואר

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::NarrowName]
en: F
he: פ

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::ShortName]
en: Feb
he: פבר

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Feb
he: בפבר'

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::LongName]
en: March
he: מרץ

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of March
he: במרץ

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::NarrowName]
en: M
he: מ

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::ShortName]
en: Mar
he: מרץ

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mar
he: במרץ

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::LongName]
en: April
he: אפריל

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of April
he: באפריל

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::NarrowName]
en: A
he: אפ

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::ShortName]
en: Apr
he: אפר

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Apr
he: באפר'

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::LongName]
en: May
he: מאי

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of May
he: במאי

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::NarrowName]
en: M
he: מ

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::ShortName]
en: May
he: מאי

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of May
he: במאי

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::LongName]
en: June
he: יוני

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of June
he: ביוני

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::NarrowName]
en: J
he: ינ

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::ShortName]
en: Jun
he: יונ

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jun
he: ביוני

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::LongName]
en: July
he: יולי

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of July
he: ביולי

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::NarrowName]
en: J
he: יל

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::ShortName]
en: Jul
he: יול

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jul
he: ביולי

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::LongName]
en: August
he: אוגוסט

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of August
he: באוגוסט

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::NarrowName]
en: A
he: אג

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::ShortName]
en: Aug
he: אוג

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aug
he: באוג'

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::LongName]
en: September
he: ספטמבר

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of September
he: בספטמבר

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::NarrowName]
en: S
he: ס

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::ShortName]
en: Sep
he: ספט

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sep
he: בספט'

[ctx: Gregorian weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Monday
he: יום שני

[ctx: Gregorian weekday 1 - KLocale::NarrowName]
en: M
he: ב

[ctx: Gregorian weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Mon
he: ב'

[ctx: Gregorian weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Tuesday
he: יום שלישי

[ctx: Gregorian weekday 2 - KLocale::NarrowName]
en: T
he: ג

[ctx: Gregorian weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Tue
he: ג'

[ctx: Gregorian weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Wednesday
he: יום רביעי

[ctx: Gregorian weekday 3 - KLocale::NarrowName]
en: W
he: ד

[ctx: Gregorian weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Wed
he: ד'

[ctx: Gregorian weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Thursday
he: יום חמישי

[ctx: Gregorian weekday 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
he: ה

[ctx: Gregorian weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Thu
he: ה'

[ctx: Gregorian weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Friday
he: יום שישי

[ctx: Gregorian weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: F
he: ה

[ctx: Gregorian weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Fri
he: ו'

[ctx: Gregorian weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Saturday
he: שבת

[ctx: Gregorian weekday 6 - KLocale::NarrowName]
en: S
he: ש

[ctx: Gregorian weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Sat
he: ש'

[ctx: Gregorian weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Sunday
he: יום ראשון

[ctx: Gregorian weekday 7 - KLocale::NarrowName]
en: S
he: א

[ctx: Gregorian weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Sun
he: א'

en: HTML:
he: ‏HTML:

en: Hawaii
he: הוואי

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::LongName]
en: Tishrey
he: תשרי

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tishrey
he: בתשרי

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::NarrowName]
en: T
he: ת

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::ShortName]
en: Tis
he: תשרי

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tis
he: בתשרי

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::LongName]
en: Tamuz
he: תמוז

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tamuz
he: בתמוז

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::NarrowName]
en: T
he: ת

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::ShortName]
en: Tam
he: תמוז

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tam
he: בתמוז

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::LongName]
en: Av
he: אב

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Av
he: באב

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::NarrowName]
en: A
he: אב

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::ShortName]
en: Av
he: אב

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Av
he: באב

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::LongName]
en: Elul
he: אלול

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Elul
he: באלול

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::NarrowName]
en: E
he: א

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::ShortName]
en: Elu
he: אלול

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Elu
he: באלול

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::LongName]
en: Adar I
he: אדר א'

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Adar I
he: באדר א'

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::ShortName]
en: Ad1
he: אדר א'

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ad1
he: באדר א'

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::LongName]
en: Adar II
he: אדר ב'

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Adar II
he: באדר ב'

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::ShortName]
en: Ad2
he: אדר ב'

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ad2
he: באדר ב'

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::LongName]
en: Heshvan
he: חשוון

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Heshvan
he: בחשוון

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::NarrowName]
en: H
he: ח

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::ShortName]
en: Hes
he: חשוון

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hes
he: בחשוון

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::LongName]
en: Kislev
he: כסלו

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kislev
he: בכסלו

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::NarrowName]
en: K
he: כ

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::ShortName]
en: Kis
he: כסלו

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kis
he: בכסלו

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::LongName]
en: Tevet
he: טבת

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tevet
he: בטבת

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
he: ט

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::ShortName]
en: Tev
he: טבת

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tev
he: בטבת

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::LongName]
en: Shvat
he: שבט

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shvat
he: בשבט

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::NarrowName]
en: S
he: ש

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::ShortName]
en: Shv
he: שבט

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Shv
he: בשבט

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::LongName]
en: Adar
he: אדר

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Adar
he: באדר

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::NarrowName]
en: A
he: א

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::ShortName]
en: Ada
he: אדר

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ada
he: באדר

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::LongName]
en: Nisan
he: ניסן

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Nisan
he: בניסן

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::NarrowName]
en: N
he: נ

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::ShortName]
en: Nis
he: ניסן

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Nis
he: בניסן

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::LongName]
en: Iyar
he: אייר

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Iyar
he: באייר

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::NarrowName]
en: I
he: א

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::ShortName]
en: Iya
he: אייר

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Iya
he: באיר

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::LongName]
en: Sivan
he: סיוון

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Sivan
he: בסיוון

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::NarrowName]
en: S
he: ס

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::ShortName]
en: Siv
he: סיוון

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Siv
he: בסיוון

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::LongName]
en: Muharram
he: מוחרם

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Muharram
he: במוחרם

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::ShortName]
en: Muh
he: מהר

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Muh
he: במהר

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::LongName]
en: Shawwal
he: שוואל

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shawwal
he: בשוואל

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::ShortName]
en: Shw
he: שהר'

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Shw
he: בשהר'

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::LongName]
en: Thu al-Qi`dah
he: ד'ו אלקעדה

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Thu al-Qi`dah
he: בד'ו אלקעדה

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::ShortName]
en: Qid
he: קעדה

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Qid
he: בקעדה

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::LongName]
en: Thu al-Hijjah
he: ד'ו אלחג'ה

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Thu al-Hijjah
he: בד'ו אלחג'ה

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::ShortName]
en: Hij
he: היג'רי

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hij
he: בחג'ה

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::LongName]
en: Safar
he: ספר

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Safar
he: בספר

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::ShortName]
en: Saf
he: ספר

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Saf
he: בספר

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::LongName]
en: Rabi` al-Awal
he: רביע אלאוול

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Rabi` al-Awal
he: ברביע אלאוול

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::ShortName]
en: R.A
he: רביע אלאוול

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of R.A
he: ברביע אלאוול

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::LongName]
en: Rabi` al-Thaani
he: רביע אלתאני

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Rabi` al-Thaani
he: ברביע אלת'אני

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of R.T
he: ברביע אלתאני

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::LongName]
en: Jumaada al-Awal
he: ג'מאדה אלאוול

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Jumaada al-Awal
he: בג'מאדה אלאוול

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::ShortName]
en: J.A
he: ג'מאדה אלאוול

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of J.A
he: בג'מאדה אלאוול

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::LongName]
en: Jumaada al-Thaani
he: ג'מאדה אלתאני

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Jumaada al-Thaani
he: בג'מאדה אלת'אני

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of J.T
he: בג'מאדה אלתאני

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::LongName]
en: Rajab
he: רג'ב

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Rajab
he: ברג'ב

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::ShortName]
en: Raj
he: רג'ב

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Raj
he: ברג'ב

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::LongName]
en: Sha`ban
he: שעבאן

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Sha`ban
he: בשעבאן

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::ShortName]
en: Sha
he: שהר'

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sha
he: בשהר'

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::LongName]
en: Ramadan
he: רמדאן

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Ramadan
he: ברמדאן

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::ShortName]
en: Ram
he: פאמ

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ram
he: בפאמ'

en: Hongkong
he: הונג קונג

en: Hue:
he: גוון:

en: Iceland
he: איסלנד

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::LongName]
en: Chaitra
he: צ'ריטא

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Chaitra
he: בצ'ריטא

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::ShortName]
en: Cha
he: צ'א

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Cha
he: בצ'א'

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::LongName]
en: Paush
he: פאוש

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paush
he: בפאוש

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::ShortName]
en: Pau
he: פאו

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pau
he: בפאו'

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::LongName]
en: Māgh
he: מאג

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Māgh
he: במאג

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::ShortName]
en: Māg
he: מאג

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Māg
he: במאג'

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Phālgun
he: בפא'

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::ShortName]
en: Phā
he: פא

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Phā
he: בפא'

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::LongName]
en: Vaishākh
he: ואישאקא

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Vaishākh
he: ואישאקא

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::ShortName]
en: Vai
he: ואי

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Vai
he: בואי'

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::LongName]
en: Jyaishtha
he: ג'יאשתא

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Jyaishtha
he: בג'יאשתא

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::ShortName]
en: Jya
he: ג'יא

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jya
he: בג'יא'

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::LongName]
en: Āshādha
he: אשאדא

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Āshādha
he: אשאדא

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::ShortName]
en: Āsh
he: אש

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Āsh
he: באש'

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::LongName]
en: Shrāvana
he: שראוונא

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shrāvana
he: בשארואנא

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::ShortName]
en: Shr
he: שר

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Shr
he: בשר'

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::LongName]
en: Bhādrapad
he: בהדרפאד

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Bhādrapad
he: בהדרפאד

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::ShortName]
en: Bhā
he: בהא

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Bhā
he: בבה'

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::LongName]
en: Āshwin
he: באשווין

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Āshwin
he: באשווין

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::ShortName]
en: Āsw
he: אסו

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Āsw
he: באס'

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::LongName]
en: Kārtik
he: בקרטיק

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kārtik
he: בקרטיק

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::ShortName]
en: Kār
he: קאר

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kār
he: בקאר'

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::LongName]
en: Agrahayana
he: אגראהיאנא

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Agrahayana
he: באגראהימא

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::ShortName]
en: Agr
he: אגר

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Agr
he: באג'ר'

en: Indian/Antananarivo
he: האוקיינוס ההודי/אנטננריבו

en: Indian/Chagos
he: האוקיינוס ההודי/איי צ'גוס

en: Indian/Christmas
he: האוקיינוס ההודי/איי חג המולד

en: Indian/Cocos
he: האוקיינוס ההודי/איי קוקוס

en: Indian/Comoro
he: האוקיינוס ההודי/איי קומורו

en: Indian/Kerguelen
he: האוקיינוס ההודי/קרגלן

en: Indian/Mahe
he: האוקיינוס ההודי/מאה

en: Indian/Maldives
he: האוקיינוס ההודי/המלדיבים

en: Indian/Mauritius
he: האוקיינוס ההודי/מאוריציוס

en: Indian/Mayotte
he: האוקיינוס ההודי/מאיוט

en: Information
he: מידע

en: Internally added if launched from Finder
he: נוסף באופן פנימי אם התוכנית מופעלת מתוך Finder

en: Iran
he: אירן

en: Israel
he: ישראל

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::LongName]
en: Farvardin
he: פרברדין

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Farvardin
he: בפרברדין

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::ShortName]
en: Far
he: פרב'

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Far
he: בפרב'

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::LongName]
en: Dei
he: דיי

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Dei
he: בדיי

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::ShortName]
en: Dei
he: דיי

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Dei
he: בדיי

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::LongName]
en: Bahman
he: בהמן

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Bahman
he: בבהמן

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::ShortName]
en: Bah
he: בהמן

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Bah
he: בבהמן

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::LongName]
en: Esfand
he: אספנד

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Esfand
he: באספנד

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::ShortName]
en: Esf
he: אספ'

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Esf
he: באספ'

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::LongName]
en: Ordibehesht
he: אורדיבהשת

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Ordibehesht
he: באורדיבהשת

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::ShortName]
en: Ord
he: אור'

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ord
he: באור'

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::LongName]
en: Khordad
he: חורדאד

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Khordad
he: בחורדאד

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::ShortName]
en: Kho
he: חור'

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kho
he: בחור'

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::LongName]
en: Tir
he: תיר

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tir
he: בתיר

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::ShortName]
en: Tir
he: תיר

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tir
he: בתיר

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::LongName]
en: Mordad
he: מורדאד

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Mordad
he: במורדאד

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::ShortName]
en: Mor
he: מור'

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mor
he: במור'

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::LongName]
en: Shahrivar
he: שהריבר

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shahrivar
he: בשהריבר

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::ShortName]
en: Sha
he: שהר'

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sha
he: בשהר'

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::LongName]
en: Mehr
he: מהר

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Mehr
he: במהר

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::ShortName]
en: Meh
he: מהר

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Meh
he: במהר

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::LongName]
en: Aban
he: אבאן

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Aban
he: באבאן

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::ShortName]
en: Aba
he: אבאן

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aba
he: באבאן

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::LongName]
en: Azar
he: אזר

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Azar
he: באזר

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::ShortName]
en: Aza
he: אזר

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aza
he: באזר

en: Jamaica
he: ג'מייקה

en: Jujuy (JY)
he: חוחוי (JY)

[ctx: Julian month 1 - KLocale::LongName]
en: January
he: ינואר

[ctx: Julian month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of January
he: בינואר

[ctx: Julian month 1 - KLocale::ShortName]
en: Jan
he: ינו

[ctx: Julian month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jan
he: בינו'

[ctx: Julian month 10 - KLocale::LongName]
en: October
he: אוקטובר

[ctx: Julian month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of October
he: באוקטובר

[ctx: Julian month 10 - KLocale::ShortName]
en: Oct
he: אוק

[ctx: Julian month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Oct
he: באוק'

[ctx: Julian month 11 - KLocale::LongName]
en: November
he: נובמבר

[ctx: Julian month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of November
he: בנובמבר

[ctx: Julian month 11 - KLocale::ShortName]
en: Nov
he: נוב

[ctx: Julian month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Nov
he: בנוב'

[ctx: Julian month 12 - KLocale::LongName]
en: December
he: דצמבר

[ctx: Julian month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of December
he: בדצמבר

[ctx: Julian month 12 - KLocale::ShortName]
en: Dec
he: דצמ

[ctx: Julian month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Dec
he: בדצמ'

[ctx: Julian month 2 - KLocale::LongName]
en: February
he: פברואר

[ctx: Julian month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of February
he: בפברואר

[ctx: Julian month 2 - KLocale::ShortName]
en: Feb
he: פבר

[ctx: Julian month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Feb
he: בפבר'

[ctx: Julian month 3 - KLocale::LongName]
en: March
he: מרץ

[ctx: Julian month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of March
he: במרץ

[ctx: Julian month 3 - KLocale::ShortName]
en: Mar
he: מרץ

[ctx: Julian month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mar
he: במרץ

[ctx: Julian month 4 - KLocale::LongName]
en: April
he: אפריל

[ctx: Julian month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of April
he: באפריל

[ctx: Julian month 4 - KLocale::ShortName]
en: Apr
he: אפר

[ctx: Julian month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Apr
he: באפר'

[ctx: Julian month 5 - KLocale::LongName]
en: May
he: מאי

[ctx: Julian month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of May
he: במאי

[ctx: Julian month 5 - KLocale::ShortName]
en: May
he: מאי

[ctx: Julian month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of May
he: במאי

[ctx: Julian month 6 - KLocale::LongName]
en: June
he: יוני

[ctx: Julian month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of June
he: ביוני

[ctx: Julian month 6 - KLocale::ShortName]
en: Jun
he: יונ

[ctx: Julian month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jun
he: ביוני

[ctx: Julian month 7 - KLocale::LongName]
en: July
he: יולי

[ctx: Julian month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of July
he: ביולי

[ctx: Julian month 7 - KLocale::ShortName]
en: Jul
he: יול

[ctx: Julian month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jul
he: ביולי

[ctx: Julian month 8 - KLocale::LongName]
en: August
he: אוגוסט

[ctx: Julian month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of August
he: באוגוסט

[ctx: Julian month 8 - KLocale::ShortName]
en: Aug
he: אוג

[ctx: Julian month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aug
he: באוג'

[ctx: Julian month 9 - KLocale::LongName]
en: September
he: ספטמבר

[ctx: Julian month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of September
he: בספטמבר

[ctx: Julian month 9 - KLocale::ShortName]
en: Sep
he: ספט

[ctx: Julian month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sep
he: בספט'

[ctx: Julian weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Monday
he: יום שני

[ctx: Julian weekday 1 - KLocale::NarrowName]
en: M
he: ב

[ctx: Julian weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Mon
he: ב'

[ctx: Julian weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Tuesday
he: יום שלישי

[ctx: Julian weekday 2 - KLocale::NarrowName]
en: T
he: ג

[ctx: Julian weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Tue
he: ג'

[ctx: Julian weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Wednesday
he: יום רביעי

[ctx: Julian weekday 3 - KLocale::NarrowName]
en: W
he: ד

[ctx: Julian weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Wed
he: ד'

[ctx: Julian weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Thursday
he: יום חמישי

[ctx: Julian weekday 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
he: ה

[ctx: Julian weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Thu
he: ה'

[ctx: Julian weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Friday
he: יום שישי

[ctx: Julian weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: F
he: ו

[ctx: Julian weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Fri
he: ו'

[ctx: Julian weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Saturday
he: שבת

[ctx: Julian weekday 6 - KLocale::NarrowName]
en: S
he: ש

[ctx: Julian weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Sat
he: ש'

[ctx: Julian weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Sunday
he: יום ראשון

[ctx: Julian weekday 7 - KLocale::NarrowName]
en: S
he: א

[ctx: Julian weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Sun
he: א'

en: KDE Application
he: יישום של KDE

en: KDE Test Program
he: יישום בדיקה של KDE

en: KFileMetaDataReader can be used to read metadata from a file
he: ניתן להשתמש ב־KFileMetaDataReader כדי לקרוא מטא מידע מקובץ

en: Key type: DSA (%1 bit)
he: סוג המפתח: DSA ‏(%1 סיביות)

en: Key type: RSA (%1 bit)
he: סוג המפתח: RSA ‏(%1 סיביות)

en: Kosrae
he: קוסרה

en: Kwajalein
he: קואג'לין

en: La Rioja (LR)
he: לה ריוחה (LR)

en: Library "%1" not found
he: ספרייה "%1"לא נמצאה.

en: Libya
he: לוב

en: Limits the number of colors allocated in the color
    cube on an 8-bit display, if the application is
    using the QApplication::ManyColor color
    specification
he:  מגביל את מספר הצבעים המוקצים בקוביית הצבעים בתצוגה
    של 8 סיביות, וזאת אם התוכנית משתמשת במפרט הצבעים
    .QApplication::ManyColor

en: List of URLs where the meta-data should be read from
he: רשימת הכתובות שמהן יש לקרוא את המטא מידע

en: MD5 digest
he: לקט MD5

en: Madeira Islands
he: איי המדיירה

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Mato Grosso
he: מאטו גרוסו

en: Mato Grosso do Sul
he: מאטו גרוסו דו סול

en: Mendoza (MZ)
he: מנדוזה (MZ)

en: Message Box
he: תיבת הודעה

en: Mexico/BajaNorte
he: מקסיקו/בחה נורטה

en: Mexico/General
he: מקסיקו/כללי

en: Minimize
he: מזער

en: Modulus:
he: שארית:

en: Moscow+00 - Caspian Sea
he: מוסקבה+ 00 - הים הכספי

en: Moscow+00 - west Russia
he: מוסקבה+ 00 - מערב רוסיה

en: Moscow+02 - Urals
he: מוסקבה+ 02 - האורל

en: Moscow+03 - Novokuznetsk
he: מוסקבה +03/נובוסיבירסק

en: Moscow+03 - Novosibirsk
he: אסיה+03 - נובוסיבירסק

en: Moscow+03 - west Siberia
he: מוסקבה+ 03 - מערב סיביר

en: Moscow+04 - Yenisei River
he: מוסקבה+04 - נהר ינסיסיי

en: Moscow+06 - Lena River
he: מוסקבה+ 06 - נהר לנה

en: Moscow+07 - Amur River
he: מוסקבה+ 07 - נהר אמור

en: Moscow+08 - Bering Sea
he: מוסקבה+ 8 - ים ברינג

en: Moscow+08 - Kamchatka
he: מוסקבה+ 08 - קמצ'טקה

en: Moscow+08 - Magadan
he: מוסקבה+ 08 - מגדן

en: Moscow+09 - Kamchatka
he: מוסקבה+ 09 - קמצ'טקה

en: Moscow+10 - Bering Sea
he: מוסקבה+ 10 - ים ברינג

en: Moscow-01 - Kaliningrad
he: מוסקבה- 01 - קלינינגרד

en: Mountain Time
he: זמן ההר

en: Mountain Time - Alberta, east British Columbia & west Saskatchewan
he: זמן ההר - אלברטה, מזרח קולומביה הבריטית ומערב ססקצ'ואן

en: Mountain Time - central Northwest Territories
he: זמן ההר - מרכז הטריטוריות הצפון־מערביות

en: Mountain Time - south Idaho & east Oregon
he: זמן ההר - דרום איידהו ומזח אורגון

en: Mountain Time - west Northwest Territories
he: זמן ההר - הטריטוריות המערב-צפון־מערביות

en: Mountain Time - west Nunavut
he: זמן ההר - מערב נונאווט

en: Move &Down
he: &הורד

en: Move &Up
he: הזז מ&עלה

en: Name:
he: שם:

en: Named Colors
he: צבעים בעלי שמות

en: No metainfo for %1
he: אין מידע קובץ עבור %1

en: None
he: ללא

en: Northern Territory
he: הטריטוריות הצפוניות

en: OCR Image
he: זיהוי אופטי של תמונה

en: Only the meta data that is part of the file is read
he: נקרא רק מטא מידע שהוא חלק מהקובץ

en: Open
he: פתח

en: OpenSSL could not be verified.
he: אין אפשרות לאמת את OpenSSL.

en: Organization / Common Name
he: ארגון או שם כללי

en: Organizational Unit
he: יחידה ארגונית

en: Output to:
he: פלט אל:

en: P&review
he: &תצוגה מקדימה

en: Pacific Time
he: זמן פסיפי

en: Pacific Time - north Yukon
he: זמן פסיפי - צפון יוקון

en: Pacific Time - south Yukon
he: זמן פסיפי - דרום יוקון

en: Pacific Time - west British Columbia
he: זמן פסיפי - מערב קולומביה הבריטית

en: Pacific/Apia
he: האוקיינוס השקט/אפיה

en: Pacific/Auckland
he: האוקיינוס השקט/אוקלנד

en: Pacific/Chatham
he: האוקיינוס השקט/צ'טם

en: Pacific/Easter
he: האוקיינוס השקט/איי הפסחא

en: Pacific/Efate
he: האוקיינוס השקט/אפטה

en: Pacific/Enderbury
he: האוקיינוס השקט/אנדרברי

en: Pacific/Fakaofo
he: האוקיינוס השקט/פקאופו

en: Pacific/Fiji
he: האוקיינוס השקט/פיג'י

en: Pacific/Funafuti
he: האוקיינוס השקט/פונפוטי

en: Pacific/Galapagos
he: האוקיינוס השקט/איי גלפגוס

en: Pacific/Gambier
he: האוקיינוס השקט/איי גמביר

en: Pacific/Guadalcanal
he: האוקיינוס השקט/גואדלקנל

en: Pacific/Guam
he: האוקיינוס השקט/גואם

en: Pacific/Honolulu
he: האוקיינוס השקט/הונולולו

en: Pacific/Johnston
he: האוקיינוס השקט/ג'ונסטון

en: Pacific/Kiritimati
he: האוקיינוס השקט/קיריטימטי

en: Pacific/Kosrae
he: האוקיינוס השקט/קוסרה

en: Pacific/Kwajalein
he: האוקיינוס השקט/קואג'לין

en: Pacific/Majuro
he: האוקיינוס השקט/מג'ורו

en: Pacific/Marquesas
he: האוקיינוס השקט/איי מרקיז

en: Pacific/Midway
he: האוקיינוס השקט/מידווי

en: Pacific/Nauru
he: האוקיינוס השקט/נאורו

en: Pacific/Niue
he: האוקיינוס השקט/ניואה

en: Pacific/Norfolk
he: האוקיינוס השקט/נורפולק

en: Pacific/Noumea
he: האוקיינוס השקט/נומאה

en: Pacific/Pago_Pago
he: האוקיינוס השקט/פאגו פאגו

en: Pacific/Palau
he: האוקיינוס השקט/פלאו

en: Pacific/Pitcairn
he: האוקיינוס השקט/פיטקרן

en: Pacific/Pohnpei
he: האוקיינוס השקט/פונפיי

en: Pacific/Ponape
he: האוקיינוס השקט/פונפה

en: Pacific/Port_Moresby
he: האוקיינוס השקט/פורט מורסבי

en: Pacific/Rarotonga
he: האוקיינוס השקט/ררוטונגה

en: Pacific/Saipan
he: האוקיינוס השקט/סייפן

en: Pacific/Tahiti
he: האוקיינוס השקט/טהיטי

en: Pacific/Tarawa
he: האוקיינוס השקט/טראווה

en: Pacific/Tongatapu
he: האוקיינוס השקט/טונגטפו

en: Pacific/Truk
he: האוקיינוס השקט/טרוק

en: Pacific/Wake
he: האוקיינוס השקט/וויק

en: Pacific/Wallis
he: האוקיינוס השקט/ווליס

en: Pacific/Yap
he: האוקיינוס השקט/יאפ

en: Pernambuco
he: פרנמבוקו

en: Pick Certificates
he: בחר תעודות

en: Poland
he: פולין

en: Portugal
he: פורטוגל

en: Prime:
he: ראשוני:

en: Print Preview
he: תצוגה מקדימה לפני הדפסה

en: Private key test failed.
he: בדיקת המפתח הפרטי נכשלה.

en: Public key:
he: מפתח ציבורי:

en: Red:
he: אדום:

en: Redo
he: בצע שוב

en: Remove
he: הסר

en: Restore the application for the given 'sessionId'
he:  הנתון "sessionId" שחזר את התוכנית עבור זיהוי ההפעלה

en: Rondonia
he: רונדוניה

en: Roraima
he: רוריימה

en: SHA1 digest
he: לקט SHA1

en: SSL Configuration Module
he: מודול תצורת SSL

en: SSL Signers
he: חותמי SSL

en: SSL support was not found.
he: לא נמצאה תמיכה ב־SSL.

en: San Juan (SJ)
he: סאן חואן (SJ)

en: San Luis (SL)
he: סאן־לואיס (SL)

en: Santa Cruz (SC)
he: סנטה־קרוז (SC)

en: Save As
he: שמירה בשם

en: Select Color
he: בחירת צבע

en: Select Font
he: בחירת גופן

en: Serial number
he: מספר סידורי

en: Shell
he: המעטפת

en: Show Hidden Folders
he: הצג תיקיות מוסתרות

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
he: הצג את הדו־שיח המלא במקום דו־שיח הרשימה המוגדר כברירת מחדל.

en: Signature Algorithm:
he: אלגוריתם החתימה:

en: Signature Contents:
he: תוכן החתימה:

en: Singapore
he: סינגפור

[ctx: Socket error code AddressInUse]
en: address already in use
he: הכתובת כבר נמצאת בשימוש

[ctx: Socket error code AlreadyBound]
en: socket is already bound
he: השקע כבר מקושר

[ctx: Socket error code AlreadyCreated]
en: socket is already created
he: השקע כבר נוצר

[ctx: Socket error code ConnectionRefused]
en: connection actively refused
he: החיבור כבר נדחה

[ctx: Socket error code ConnectionTimedOut]
en: connection timed out
he: תם הזמן המוקצב לחיבור

[ctx: Socket error code InProgress]
en: operation is already in progress
he: הפעולה כבר מתבצעת

[ctx: Socket error code LookupFailure]
en: name lookup has failed
he: חיפוש השם נכשל

[ctx: Socket error code NetFailure]
en: network failure occurred
he: אירע כשל ברשת

[ctx: Socket error code NoError]
en: no error
he: אין שגיאה

[ctx: Socket error code NotBound]
en: socket is not bound
he: השקע לא מקושר

[ctx: Socket error code NotCreated]
en: socket has not been created
he: השקע לא נוצר

[ctx: Socket error code NotSupported]
en: operation is not supported
he: הפעולה אינה נתמכת

[ctx: Socket error code RemotelyDisconnected]
en: remote host closed connection
he: השרת המארח המרוחק סגר את החיבור

[ctx: Socket error code Timeout]
en: timed operation timed out
he: תם הזמן המוקצב לפעולה מוגבלת בזמן

[ctx: Socket error code UnknownError]
en: an unknown/unexpected error has happened
he: אירעה שגיאה לא מוכרת/בלתי צפויה

[ctx: Socket error code WouldBlock]
en: operation would block
he: הפעולה תביא לחסימה

en: South Australia
he: דרום אוסטרליה

en: Syslog
he: רישום המערכת

en: System certificates
he: תעודות המערכת

en: Tasmania - most locations
he: טזמניה - רוב האיזורים

en: The OpenSSL process ran out of memory.
he: אזל הזיכרון ךתהליך ה־OpenSSL.

en: The certificate has been revoked.
he: התעודה בוטלה.

en: The certificate has not been issued for this host.
he: התעודה לא הונפקה עבור שרת מארח זה.

en: The certificate is invalid.
he: התעודה אינה בתוקף.

en: The certificate is not valid, any more.
he: התעודה אינה בתוקף יותר.

en: The certificate is not valid, yet.
he: התעודה אינה בתוקף, עדיין.

en: The certificate is valid.
he: התעודה בתוקף.

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
he: הקבצים/כתובות שייפתחו על ידי התוכנית יימחקו לאחר השימוש

en: The style '%1' was not found
he: הסגנון "%1" לא נמצא

en: This certificate is not relevant.
he: התעודה אינה רלוונטית.

[ctx: This is the V of HSV]
en: Value:
he: ערך:

[ctx: Time zone]
en: Region
he: תת־איזור

en: Timed out trying to connect to remote host
he: תם הזמן המוקצב להתחברות במהלך הניסיון להתחבר לשרת המארח המרוחק

en: Tocantins
he: טוקנטינס

en: Today
he: היום

en: Tucuman (TM)
he: טוקומאן (TM)

en: Turkey
he: טורקיה

en: Turn area off
he: כבה איזור

en: Turn area on
he: הפעל איזור

en: US/Alaska
he: ארה"ב/אלסקה

en: US/Arizona
he: ארה"ב/אריזונה

en: US/Central
he: ארה"ב/מרכז

en: US/East-Indiana
he: ארה"ב/מזרח־אינדיאנה

en: US/Eastern
he: ארה"ב-מזרח

en: US/Hawaii
he: ארה"ב/הוואי

en: US/Michigan
he: ארה"ב/מישיגן

en: US/Mountain
he: ארה"ב/ההר

en: US/Pacific
he: האוקיינוס השקט/ארה"ב

en: US/Samoa
he: ארה"ב/סמואה

en: Undo
he: בטל

en: Unknown
he: לא ידוע

[ctx: Unknown]
en: Unknown key algorithm
he: אלגוריתם מפתח לא מוכר

en: Use 'caption' as name in the titlebar
he: השתמש  ב"caption" עבור השם בכותרת החלון

en: Use 'icon' as the application icon
he: השתמש ב־"icon" בתור הסמל של התוכנית

en: Use alternative configuration file
he: השתמש בקובץ הגדרות חלופי

en: Use the X-server display 'displayname'
he: "displayname" X-השתמש בתצוגה של שרת ה

en: User-added certificates
he: תעודות שהתווספו על ידי המשתמש

en: Validity period
he: תאריך תוקף

en: Victoria
he: ויקטוריה

en: Waits for a WM_NET compatible windowmanager
he: WM_NET-המתן למנהל חלונות תואם

en: Warning
he: אזהרה

en: West Kazakhstan
he: מערב קזחסטן

en: Western Australia - most locations
he: מערב אוסטרליה - רוב האיזורים

en: Yesterday
he: אתמול

en: You do not have permission to create that folder.
he: אין לך הרשאות ליצור תיקייה זו.

en: address family for nodename not supported
he: משפחת הכתובות של שם הצומת אינה נתמכת

en: applies the Qt stylesheet to the application widgets
he: מכיל את גיליון הסגנון של Qt על פקדי היישום

[ctx: color]
en: AliceBlue
he: כחול־אליס

[ctx: color]
en: AntiqueWhite
he: לבן עתיק

[ctx: color]
en: AntiqueWhite1
he: לבן עתיק 1

[ctx: color]
en: AntiqueWhite2
he: לבן עתיק 2

[ctx: color]
en: AntiqueWhite3
he: לבן עתיק 3

[ctx: color]
en: AntiqueWhite4
he: לבן עתיק 4

[ctx: color]
en: BlanchedAlmond
he: שקד חיוור

[ctx: color]
en: BlueViolet
he: כחול־סגלגל

[ctx: color]
en: CadetBlue
he: כחול־קאדט

[ctx: color]
en: CadetBlue1
he: כחול־קאדט 1

[ctx: color]
en: CadetBlue2
he: כחול־קאדט 2

[ctx: color]
en: CadetBlue3
he: כחול־קאדט 3

[ctx: color]
en: CadetBlue4
he: כחול־קאדט 4

[ctx: color]
en: CornflowerBlue
he: כחול עמוק

[ctx: color]
en: DarkBlue
he: כחול כהה

[ctx: color]
en: DarkCyan
he: תכלת כהה

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod
he: זהוב כהה

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod1
he: זהוב כהה 1

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod2
he: זהוב כהה 2

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod3
he: זהוב כהה 3

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod4
he: זהוב כהה 4

[ctx: color]
en: DarkGray
he: אפור כהה

[ctx: color]
en: DarkGreen
he: ירוק כהה

[ctx: color]
en: DarkGrey
he: אפור כהה

[ctx: color]
en: DarkKhaki
he: חאקי כהה

[ctx: color]
en: DarkMagenta
he: ארגמן כהה

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen
he: ירוק־זית כהה

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen1
he: ירוק־זית כהה 1

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen2
he: ירוק־זית כהה 2

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen3
he: ירוק־זית כהה 3

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen4
he: ירוק־זית כהה 4

[ctx: color]
en: DarkOrange
he: כתום כהה

[ctx: color]
en: DarkOrange1
he: כתום כהה 1

[ctx: color]
en: DarkOrange2
he: כתום כהה 2

[ctx: color]
en: DarkOrange3
he: כתום כהה 3

[ctx: color]
en: DarkOrange4
he: כתום כהה 4

[ctx: color]
en: DarkOrchid
he: סחלב כהה

[ctx: color]
en: DarkOrchid1
he: סחלב כהה 1

[ctx: color]
en: DarkOrchid2
he: סחלב כהה 2

[ctx: color]
en: DarkOrchid3
he: סחלב כהה 3

[ctx: color]
en: DarkOrchid4
he: סחלב כהה 4

[ctx: color]
en: DarkRed
he: אדום כהה

[ctx: color]
en: DarkSalmon
he: סלמון כהה

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen
he: ירוק־ים כהה

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen1
he: ירוק־ים כהה 1

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen2
he: ירוק־ים כהה 2

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen3
he: ירוק־ים כהה 3

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen4
he: ירוק־ים כהה 4

[ctx: color]
en: DarkSlateBlue
he: כחול־אפרפר כהה

[ctx: color]
en: DarkSlateGray
he: אפור־כחלחל כהה

[ctx: color]
en: DarkSlateGray1
he: אפור־כחלחל כהה 1

[ctx: color]
en: DarkSlateGray2
he: אפור־כחלחל כהה 2

[ctx: color]
en: DarkSlateGray3
he: אפור־כחלחל כהה 3

[ctx: color]
en: DarkSlateGray4
he: אפור־כחלחל כהה 4

[ctx: color]
en: DarkSlateGrey
he: אפור־כחלחל כהה

[ctx: color]
en: DarkTurquoise
he: טורקיז כהה

[ctx: color]
en: DarkViolet
he: סגול כהה

[ctx: color]
en: DeepPink
he: ורוד עמוק

[ctx: color]
en: DeepPink1
he: ורוד עמוק 1

[ctx: color]
en: DeepPink2
he: ורוד עמוק 2

[ctx: color]
en: DeepPink3
he: ורוד עמוק 3

[ctx: color]
en: DeepPink4
he: ורוד עמוק 4

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue
he: כחול־שמיים עמוק

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue1
he: כחול־שמיים עמוק 1

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue2
he: כחול־שמיים עמוק 2

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue3
he: כחול־שמיים עמוק 3

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue4
he: כחול־שמיים עמוק 4

[ctx: color]
en: DimGray
he: אפור עמום

[ctx: color]
en: DimGrey
he: אפור עמום

[ctx: color]
en: DodgerBlue
he: כחלחל

[ctx: color]
en: DodgerBlue1
he: כחלחל 1

[ctx: color]
en: DodgerBlue2
he: כחלחל 2

[ctx: color]
en: DodgerBlue3
he: כחלחל 3

[ctx: color]
en: DodgerBlue4
he: כחלחל 4

[ctx: color]
en: FloralWhite
he: לבן פרחוני

[ctx: color]
en: ForestGreen
he: ירוק־יער

[ctx: color]
en: GhostWhite
he: לבן־רוח רפאים

[ctx: color]
en: GreenYellow
he: צהוב־ירקרק

[ctx: color]
en: HotPink
he: ורוד חם

[ctx: color]
en: HotPink1
he: ורוד חם 1

[ctx: color]
en: HotPink2
he: ורוד חם 2

[ctx: color]
en: HotPink3
he: ורוד חם 3

[ctx: color]
en: HotPink4
he: ורוד חם 4

[ctx: color]
en: IndianRed
he: אדום הודי

[ctx: color]
en: IndianRed1
he: אדום הודי 1

[ctx: color]
en: IndianRed2
he: אדום הודי 2

[ctx: color]
en: IndianRed3
he: אדום הודי 3

[ctx: color]
en: IndianRed4
he: אדום הודי 4

[ctx: color]
en: LavenderBlush
he: לבנדר סמוק

[ctx: color]
en: LavenderBlush1
he: לבנדר סמוק 1

[ctx: color]
en: LavenderBlush2
he: לבנדר סמוק 2

[ctx: color]
en: LavenderBlush3
he: לבנדר סמוק 3

[ctx: color]
en: LavenderBlush4
he: לבנדר סמוק 4

[ctx: color]
en: LawnGreen
he: ירוק־דשא

[ctx: color]
en: LemonChiffon
he: עוגת לימון

[ctx: color]
en: LemonChiffon1
he: עוגת לימון 1

[ctx: color]
en: LemonChiffon2
he: עוגת לימון 2

[ctx: color]
en: LemonChiffon3
he: עוגת לימון 3

[ctx: color]
en: LemonChiffon4
he: עוגת לימון 4

[ctx: color]
en: LightBlue
he: כחול בהיר

[ctx: color]
en: LightBlue1
he: כחול בהיר 1

[ctx: color]
en: LightBlue2
he: כחול בהיר 2

[ctx: color]
en: LightBlue3
he: כחול בהיר 3

[ctx: color]
en: LightBlue4
he: כחול בהיר 4

[ctx: color]
en: LightCoral
he: אלמוג בהיר

[ctx: color]
en: LightCyan
he: תכלת בהיר

[ctx: color]
en: LightCyan1
he: תכלת בהיר 1

[ctx: color]
en: LightCyan2
he: תכלת בהיר 2

[ctx: color]
en: LightCyan3
he: תכלת בהיר 3

[ctx: color]
en: LightCyan4
he: תכלת בהיר 4

[ctx: color]
en: LightGoldenrod
he: זהוב בהיר

[ctx: color]
en: LightGoldenrod1
he: זהוב בהיר 1

[ctx: color]
en: LightGoldenrod2
he: זהוב בהיר 2

[ctx: color]
en: LightGoldenrod3
he: זהוב בהיר 3

[ctx: color]
en: LightGoldenrod4
he: זהוב בהיר 4

[ctx: color]
en: LightGoldenrodYellow
he: זהוב־צהבהב בהיר

[ctx: color]
en: LightGray
he: אפור בהיר

[ctx: color]
en: LightGreen
he: ירוק בהיר

[ctx: color]
en: LightGrey
he: אפור בהיר

[ctx: color]
en: LightPink
he: ורוד בהיר

[ctx: color]
en: LightPink1
he: ורוד בהיר 1

[ctx: color]
en: LightPink2
he: ורוד בהיר 2

[ctx: color]
en: LightPink3
he: ורוד בהיר 3

[ctx: color]
en: LightPink4
he: ורוד בהיר 4

[ctx: color]
en: LightSalmon
he: סלמון בהיר

[ctx: color]
en: LightSalmon1
he: סלמון בהיר 1

[ctx: color]
en: LightSalmon2
he: סלמון בהיר 2

[ctx: color]
en: LightSalmon3
he: סלמון בהיר 3

[ctx: color]
en: LightSalmon4
he: סלמון בהיר 4

[ctx: color]
en: LightSeaGreen
he: ירוק־ים בהיר

[ctx: color]
en: LightSkyBlue
he: כחול־שמיים בהיר

[ctx: color]
en: LightSkyBlue1
he: כחול־שמיים בהיר 1

[ctx: color]
en: LightSkyBlue2
he: כחול־שמיים בהיר 2

[ctx: color]
en: LightSkyBlue3
he: כחול־שמיים בהיר 3

[ctx: color]
en: LightSkyBlue4
he: כחול־שמיים בהיר 4

[ctx: color]
en: LightSlateBlue
he: כחול־אפרפר בהיר

[ctx: color]
en: LightSlateGray
he: אפור־כחלחל בהיר

[ctx: color]
en: LightSlateGrey
he: אפור־כחלחל בהיר

[ctx: color]
en: LightSteelBlue
he: כחול־פלדה בהיר

[ctx: color]
en: LightSteelBlue1
he: כחול־פלדה בהיר 1

[ctx: color]
en: LightSteelBlue2
he: כחול־פלדה בהיר 2

[ctx: color]
en: LightSteelBlue3
he: כחול־פלדה בהיר 3

[ctx: color]
en: LightSteelBlue4
he: כחול־פלדה בהיר 4

[ctx: color]
en: LightYellow
he: צהוב בהיר

[ctx: color]
en: LightYellow1
he: צהוב בהיר 1

[ctx: color]
en: LightYellow2
he: צהוב בהיר 2

[ctx: color]
en: LightYellow3
he: צהוב בהיר 3

[ctx: color]
en: LightYellow4
he: צהוב בהיר 4

[ctx: color]
en: LimeGreen
he: ירוק־ליים

[ctx: color]
en: MediumAquamarine
he: ירוק־כחלחל בינוני

[ctx: color]
en: MediumBlue
he: כחול בינוני

[ctx: color]
en: MediumOrchid
he: סחלב בינוני

[ctx: color]
en: MediumOrchid1
he: סחלב בינוני 1

[ctx: color]
en: MediumOrchid2
he: סחלב בינוני 2

[ctx: color]
en: MediumOrchid3
he: סחלב בינוני 3

[ctx: color]
en: MediumOrchid4
he: סחלב בינוני 4

[ctx: color]
en: MediumPurple
he: סגול בינוני

[ctx: color]
en: MediumPurple1
he: סגול בינוני 1

[ctx: color]
en: MediumPurple2
he: סגול בינוני 2

[ctx: color]
en: MediumPurple3
he: סגול בינוני 3

[ctx: color]
en: MediumPurple4
he: סגול בינוני 4

[ctx: color]
en: MediumSeaGreen
he: ירוק־ים בינוני

[ctx: color]
en: MediumSlateBlue
he: כחול־אפרפר בינוני

[ctx: color]
en: MediumSpringGreen
he: ירוק־אביב בינוני

[ctx: color]
en: MediumTurquoise
he: טורקיז בינוני

[ctx: color]
en: MediumVioletRed
he: סגול־אדמדם בינוני

[ctx: color]
en: MidnightBlue
he: כחול־לילה

[ctx: color]
en: MintCream
he: קרם מנטה

[ctx: color]
en: MistyRose
he: ורוד מעורפל

[ctx: color]
en: MistyRose1
he: ורוד מעורפל 1

[ctx: color]
en: MistyRose2
he: ורוד מעורפל 2

[ctx: color]
en: MistyRose3
he: ורוד מעורפל 3

[ctx: color]
en: MistyRose4
he: ורוד מעורפל 4

[ctx: color]
en: NavajoWhite
he: לבן־נבאחו

[ctx: color]
en: NavajoWhite1
he: לבן־נבאחו 1

[ctx: color]
en: NavajoWhite2
he: לבן־נבאחו 2

[ctx: color]
en: NavajoWhite3
he: לבן־נבאחו 3

[ctx: color]
en: NavajoWhite4
he: לבן־נבאחו 4

[ctx: color]
en: NavyBlue
he: כחול־צי

[ctx: color]
en: OldLace
he: תחרה ישנה

[ctx: color]
en: OliveDrab
he: ירוק־זית

[ctx: color]
en: OliveDrab1
he: ירוק־זית 1

[ctx: color]
en: OliveDrab2
he: ירוק־זית 2

[ctx: color]
en: OliveDrab3
he: ירוק־זית 3

[ctx: color]
en: OliveDrab4
he: ירוק־זית 4

[ctx: color]
en: OrangeRed
he: כתום־אדמדם

[ctx: color]
en: OrangeRed1
he: כתום־אדמדם 1

[ctx: color]
en: OrangeRed2
he: כתום־אדמדם 2

[ctx: color]
en: OrangeRed3
he: כתום־אדמדם 3

[ctx: color]
en: OrangeRed4
he: כתום־אדמדם 4

[ctx: color]
en: PaleGoldenrod
he: זהבהב

[ctx: color]
en: PaleGreen
he: ירקרק

[ctx: color]
en: PaleGreen1
he: ירקרק 1

[ctx: color]
en: PaleGreen2
he: ירקרק 2

[ctx: color]
en: PaleGreen3
he: ירקרק 3

[ctx: color]
en: PaleGreen4
he: ירקרק 4

[ctx: color]
en: PaleTurquoise
he: טורקיז בהיר

[ctx: color]
en: PaleTurquoise1
he: טורקיז בהיר 1

[ctx: color]
en: PaleTurquoise2
he: טורקיז בהיר 2

[ctx: color]
en: PaleTurquoise3
he: טורקיז בהיר 3

[ctx: color]
en: PaleTurquoise4
he: טורקיז בהיר 4

[ctx: color]
en: PaleVioletRed
he: סגול־אדמדם בהיר

[ctx: color]
en: PaleVioletRed1
he: סגול־אדמדם בהיר 1

[ctx: color]
en: PaleVioletRed2
he: סגול־אדמדם בהיר 2

[ctx: color]
en: PaleVioletRed3
he: סגול־אדמדם בהיר 3

[ctx: color]
en: PaleVioletRed4
he: סגול־אדמדם בהיר 4

[ctx: color]
en: PapayaWhip
he: מקצפת פפאיה

[ctx: color]
en: PeachPuff
he: אפרסק

[ctx: color]
en: PeachPuff1
he: אפרסק 1

[ctx: color]
en: PeachPuff2
he: אפרסק 2

[ctx: color]
en: PeachPuff3
he: אפרסק 3

[ctx: color]
en: PeachPuff4
he: אפרסק 4

[ctx: color]
en: PowderBlue
he: כחול אבקתי

[ctx: color]
en: RosyBrown
he: חום־ורדרד

[ctx: color]
en: RosyBrown1
he: חום־ורדרד 1

[ctx: color]
en: RosyBrown2
he: חום־ורדרד 2

[ctx: color]
en: RosyBrown3
he: חום־ורדרד 3

[ctx: color]
en: RosyBrown4
he: חום־ורדרד 4

[ctx: color]
en: RoyalBlue
he: כחול מלכותי

[ctx: color]
en: RoyalBlue1
he: כחול מלכותי 1

[ctx: color]
en: RoyalBlue2
he: כחול מלכותי 2

[ctx: color]
en: RoyalBlue3
he: כחול מלכותי 3

[ctx: color]
en: RoyalBlue4
he: כחול מלכותי 4

[ctx: color]
en: SaddleBrown
he: חום־עץ

[ctx: color]
en: SandyBrown
he: חום־חול

[ctx: color]
en: SeaGreen
he: ירוק־ים

[ctx: color]
en: SeaGreen1
he: ירוק־ים 1

[ctx: color]
en: SeaGreen2
he: ירוק־ים 2

[ctx: color]
en: SeaGreen3
he: ירוק־ים 3

[ctx: color]
en: SeaGreen4
he: ירוק־ים 4

[ctx: color]
en: SkyBlue
he: כחול־שמיים

[ctx: color]
en: SkyBlue1
he: כחול־שמיים 1

[ctx: color]
en: SkyBlue2
he: כחול־שמיים 2

[ctx: color]
en: SkyBlue3
he: כחול־שמיים 3

[ctx: color]
en: SkyBlue4
he: כחול־שמיים 4

[ctx: color]
en: SlateBlue
he: כחול־אפרפר

[ctx: color]
en: SlateBlue1
he: כחול־אפרפר 1

[ctx: color]
en: SlateBlue2
he: כחול־אפרפר 2

[ctx: color]
en: SlateBlue3
he: כחול־אפרפר 3

[ctx: color]
en: SlateBlue4
he: כחול־אפרפר 4

[ctx: color]
en: SlateGray
he: אפור־כחלחל

[ctx: color]
en: SlateGray1
he: אפור־כחלחל 1

[ctx: color]
en: SlateGray2
he: אפור־כחלחל 2

[ctx: color]
en: SlateGray3
he: אפור־כחלחל 3

[ctx: color]
en: SlateGray4
he: אפור־כחלחל 4

[ctx: color]
en: SlateGrey
he: אפור־כחלחל

[ctx: color]
en: SpringGreen
he: ירוק־אביב

[ctx: color]
en: SpringGreen1
he: ירוק־אביב 1

[ctx: color]
en: SpringGreen2
he: ירוק־אביב 2

[ctx: color]
en: SpringGreen3
he: ירוק־אביב 3

[ctx: color]
en: SpringGreen4
he: ירוק־אביב 4

[ctx: color]
en: SteelBlue
he: כחול־פלדה

[ctx: color]
en: SteelBlue1
he: כחול־פלדה 1

[ctx: color]
en: SteelBlue2
he: כחול־פלדה 2

[ctx: color]
en: SteelBlue3
he: כחול־פלדה 3

[ctx: color]
en: SteelBlue4
he: כחול־פלדה 4

[ctx: color]
en: VioletRed
he: סגול־אדמדם

[ctx: color]
en: VioletRed1
he: סגול־אדמדם 1

[ctx: color]
en: VioletRed2
he: סגול־אדמדם 2

[ctx: color]
en: VioletRed3
he: סגול־אדמדם 3

[ctx: color]
en: VioletRed4
he: סגול־אדמדם 4

[ctx: color]
en: WhiteSmoke
he: עשן לבן

[ctx: color]
en: YellowGreen
he: ירוק־צהבהב

[ctx: color]
en: aquamarine
he: ירוק־כחלחל

[ctx: color]
en: aquamarine1
he: ירוק־כחלחל 1

[ctx: color]
en: aquamarine2
he: ירוק־כחלחל 2

[ctx: color]
en: aquamarine3
he: ירוק־כחלחל 3

[ctx: color]
en: aquamarine4
he: ירוק־כחלחל 4

[ctx: color]
en: azure
he: תכול

[ctx: color]
en: azure1
he: תכול 1

[ctx: color]
en: azure2
he: תכול 2

[ctx: color]
en: azure3
he: תכול 3

[ctx: color]
en: azure4
he: תכול 4

[ctx: color]
en: beige
he: בז'

[ctx: color]
en: bisque
he: חום־קרם

[ctx: color]
en: bisque1
he: חום־קרם 1

[ctx: color]
en: bisque2
he: חום־קרם 2

[ctx: color]
en: bisque3
he: חום־קרם 3

[ctx: color]
en: bisque4
he: חום־קרם 4

[ctx: color]
en: black
he: שחור

[ctx: color]
en: blue
he: כחול

[ctx: color]
en: blue1
he: כחול 1

[ctx: color]
en: blue2
he: כחול 2

[ctx: color]
en: blue3
he: כחול 3

[ctx: color]
en: blue4
he: כחול 4

[ctx: color]
en: brown
he: חום

[ctx: color]
en: brown1
he: חום 1

[ctx: color]
en: brown2
he: חום 2

[ctx: color]
en: brown3
he: חום 3

[ctx: color]
en: brown4
he: חום 4

[ctx: color]
en: burlywood
he: חום־עץ בהיר

[ctx: color]
en: burlywood1
he: חום־עץ בהיר 1

[ctx: color]
en: burlywood2
he: חום־עץ בהיר 2

[ctx: color]
en: burlywood3
he: חום־עץ בהיר 3

[ctx: color]
en: burlywood4
he: חום־עץ בהיר 4

[ctx: color]
en: chartreuse
he: ירוק זרחני

[ctx: color]
en: chartreuse1
he: ירוק זרחני 1

[ctx: color]
en: chartreuse2
he: ירוק זרחני 2

[ctx: color]
en: chartreuse3
he: ירוק זרחני 3

[ctx: color]
en: chartreuse4
he: ירוק זרחני 4

[ctx: color]
en: chocolate
he: חום־שוקולד

[ctx: color]
en: chocolate1
he: חום־שוקולד 1

[ctx: color]
en: chocolate2
he: חום־שוקולד 2

[ctx: color]
en: chocolate3
he: חום־שוקולד 3

[ctx: color]
en: chocolate4
he: חום־שוקולד 4

[ctx: color]
en: coral
he: אלמוג

[ctx: color]
en: coral1
he: אלמוג 1

[ctx: color]
en: coral2
he: אלמוג 2

[ctx: color]
en: coral3
he: אלמוג 3

[ctx: color]
en: coral4
he: אלמוג 4

[ctx: color]
en: cornsilk
he: תירס

[ctx: color]
en: cornsilk1
he: תירס 1

[ctx: color]
en: cornsilk2
he: תירס 2

[ctx: color]
en: cornsilk3
he: תירס 3

[ctx: color]
en: cornsilk4
he: תירס 4

[ctx: color]
en: cyan
he: תכלת

[ctx: color]
en: cyan1
he: תכלת 1

[ctx: color]
en: cyan2
he: תכלת 2

[ctx: color]
en: cyan3
he: תכלת 3

[ctx: color]
en: cyan4
he: תכלת 4

[ctx: color]
en: firebrick
he: לבנה אדומה

[ctx: color]
en: firebrick1
he: לבנה אדומה 1

[ctx: color]
en: firebrick2
he: לבנה אדומה 2

[ctx: color]
en: firebrick3
he: לבנה אדומה 3

[ctx: color]
en: firebrick4
he: לבנה אדומה 4

[ctx: color]
en: gainsboro
he: אפרפר

[ctx: color]
en: gold
he: זהב

[ctx: color]
en: gold1
he: זהב 1

[ctx: color]
en: gold2
he: זהב 2

[ctx: color]
en: gold3
he: זהב 3

[ctx: color]
en: gold4
he: זהב 4

[ctx: color]
en: goldenrod
he: זהוב

[ctx: color]
en: goldenrod1
he: זהוב 1

[ctx: color]
en: goldenrod2
he: זהוב 2

[ctx: color]
en: goldenrod3
he: זהוב 3

[ctx: color]
en: goldenrod4
he: זהוב 4

[ctx: color]
en: green
he: ירוק

[ctx: color]
en: green1
he: ירוק 1

[ctx: color]
en: green2
he: ירוק 2

[ctx: color]
en: green3
he: ירוק 3

[ctx: color]
en: green4
he: ירוק 4

[ctx: color]
en: honeydew
he: ירוק־מלון

[ctx: color]
en: honeydew1
he: ירוק־מלון 1

[ctx: color]
en: honeydew2
he: ירוק־מלון 2

[ctx: color]
en: honeydew3
he: ירוק־מלון 3

[ctx: color]
en: honeydew4
he: ירוק־מלון 4

[ctx: color]
en: ivory
he: שנהב

[ctx: color]
en: ivory1
he: שנהב 1

[ctx: color]
en: ivory2
he: שנהב 2

[ctx: color]
en: ivory3
he: שנהב 3

[ctx: color]
en: ivory4
he: שנהב 4

[ctx: color]
en: khaki
he: חאקי

[ctx: color]
en: khaki1
he: חאקי 1

[ctx: color]
en: khaki2
he: חאקי 2

[ctx: color]
en: khaki3
he: חאקי 3

[ctx: color]
en: khaki4
he: חאקי 4

[ctx: color]
en: lavender
he: לבנדר

[ctx: color]
en: linen
he: פשתן

[ctx: color]
en: magenta
he: ארגמן

[ctx: color]
en: magenta1
he: ארגמן 1

[ctx: color]
en: magenta2
he: ארגמן 2

[ctx: color]
en: magenta3
he: ארגמן 3

[ctx: color]
en: magenta4
he: ארגמן 4

[ctx: color]
en: maroon
he: ערמוני

[ctx: color]
en: maroon1
he: ערמוני 1

[ctx: color]
en: maroon2
he: ערמוני 2

[ctx: color]
en: maroon3
he: ערמוני 3

[ctx: color]
en: maroon4
he: ערמוני 4

[ctx: color]
en: moccasin
he: חום־ורדרד

[ctx: color]
en: navy
he: כחול־צי

[ctx: color]
en: orange
he: כתום

[ctx: color]
en: orange1
he: כתום 1

[ctx: color]
en: orange2
he: כתום 2

[ctx: color]
en: orange3
he: כתום 3

[ctx: color]
en: orange4
he: כתום 4

[ctx: color]
en: orchid
he: סחלב

[ctx: color]
en: orchid1
he: סחלב 1

[ctx: color]
en: orchid2
he: סחלב 2

[ctx: color]
en: orchid3
he: סחלב 3

[ctx: color]
en: orchid4
he: סחלב 4

[ctx: color]
en: peru
he: חום בהיר

[ctx: color]
en: pink
he: ורוד

[ctx: color]
en: pink1
he: ורוד 1

[ctx: color]
en: pink2
he: ורוד 2

[ctx: color]
en: pink3
he: ורוד 3

[ctx: color]
en: pink4
he: ורוד 4

[ctx: color]
en: plum
he: שזיף

[ctx: color]
en: plum1
he: שזיף 1

[ctx: color]
en: plum2
he: שזיף 2

[ctx: color]
en: plum3
he: שזיף 3

[ctx: color]
en: plum4
he: שזיף 4

[ctx: color]
en: purple
he: סגול

[ctx: color]
en: purple1
he: סגול 1

[ctx: color]
en: purple2
he: סגול 2

[ctx: color]
en: purple3
he: סגול 3

[ctx: color]
en: purple4
he: סגול 4

[ctx: color]
en: red1
he: אדום 1

[ctx: color]
en: red2
he: אדום 2

[ctx: color]
en: red3
he: אדום 3

[ctx: color]
en: red4
he: אדום 4

[ctx: color]
en: salmon
he: סלמון

[ctx: color]
en: salmon1
he: סלמון 1

[ctx: color]
en: salmon2
he: סלמון 2

[ctx: color]
en: salmon3
he: סלמון 3

[ctx: color]
en: salmon4
he: סלמון 4

[ctx: color]
en: seashell
he: צדפה

[ctx: color]
en: seashell1
he: צדפה 1

[ctx: color]
en: seashell2
he: צדפה 2

[ctx: color]
en: seashell3
he: צדפה 3

[ctx: color]
en: seashell4
he: צדפה 4

[ctx: color]
en: sienna
he: חום־אדמה

[ctx: color]
en: sienna1
he: חום־אדמה 1

[ctx: color]
en: sienna2
he: חום־אדמה 2

[ctx: color]
en: sienna3
he: חום־אדמה 3

[ctx: color]
en: sienna4
he: חום־אדמה 4

[ctx: color]
en: snow
he: לבן־שלג

[ctx: color]
en: snow1
he: לבן־שלג 1

[ctx: color]
en: snow2
he: לבן־שלג 2

[ctx: color]
en: snow3
he: לבן־שלג 3

[ctx: color]
en: snow4
he: לבן־שלג 4

[ctx: color]
en: tan1
he: חום־צהבהב 1

[ctx: color]
en: tan2
he: חום־צהבהב 2

[ctx: color]
en: tan3
he: חום־צהבהב 3

[ctx: color]
en: tan4
he: חום־צהבהב 4

[ctx: color]
en: thistle
he: סגול בהיר

[ctx: color]
en: thistle1
he: סגול בהיר 1

[ctx: color]
en: thistle2
he: סגול בהיר 2

[ctx: color]
en: thistle3
he: סגול בהיר 3

[ctx: color]
en: thistle4
he: סגול בהיר 4

[ctx: color]
en: tomato
he: אדום־עגבנייה

[ctx: color]
en: tomato1
he: אדום־עגבנייה 1

[ctx: color]
en: tomato2
he: אדום־עגבנייה 2

[ctx: color]
en: tomato3
he: אדום־עגבנייה 3

[ctx: color]
en: tomato4
he: אדום־עגבנייה 4

[ctx: color]
en: turquoise
he: טורקיז

[ctx: color]
en: turquoise1
he: טורקיז 1

[ctx: color]
en: turquoise2
he: טורקיז 2

[ctx: color]
en: turquoise3
he: טורקיז 3

[ctx: color]
en: turquoise4
he: טורקיז 4

[ctx: color]
en: violet
he: סגלגל

[ctx: color]
en: wheat
he: חיטה

[ctx: color]
en: wheat1
he: חיטה 1

[ctx: color]
en: wheat2
he: חיטה 2

[ctx: color]
en: wheat3
he: חיטה 3

[ctx: color]
en: wheat4
he: חיטה 4

[ctx: color]
en: white
he: לבן

[ctx: color]
en: yellow
he: צהוב

[ctx: color]
en: yellow1
he: צהוב 1

[ctx: color]
en: yellow2
he: צהוב 2

[ctx: color]
en: yellow3
he: צהוב 3

[ctx: color]
en: yellow4
he: צהוב 4

en: defines the application font
he: מגדיר את הגופן של התכנית

[ctx: digit set]
en: Arabic
he: ערבי

[ctx: digit set]
en: Arabic-Indic
he: ערבי־הודי

[ctx: digit set]
en: Bengali
he: בנגלית

[ctx: digit set]
en: Devanagari
he: דוונגארי

[ctx: digit set]
en: Eastern Arabic-Indic
he: ערבי־הודי מזרחי

[ctx: digit set]
en: Gujarati
he: גוג'ראטית

[ctx: digit set]
en: Gurmukhi
he: גורמוקי

[ctx: digit set]
en: Kannada
he: קנאדה

[ctx: digit set]
en: Khmer
he: חמר

[ctx: digit set]
en: Malayalam
he: מליאלאם

[ctx: digit set]
en: Oriya
he: אורייה

[ctx: digit set]
en: Telugu
he: טלוגו

en: disable XIM
he: XIM מבטל את

en: east Dem. Rep. of Congo
he: מזרח הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו

en: east Uzbekistan
he: מזרח אוזבקיסטן

[ctx: folder name]
en: New Folder
he: תיקייה חדשה

en: forces the application to use a TrueColor visual on
    an 8-bit display
he: מכריח את התוכנית להשתמש בצבע
     מלא בתצוגה של 8 סיביות

en: invalid flags
he: דגלים לא תקפים

en: invalid value for 'ai_flags'
he: ערך לא תקף עבור "ai_flags"

en: load the testability framework
he: טען את אפשרות הבדיקה של המנוע

en: memory allocation failure
he: אירע כשל בעת הקצאת זיכרון

[ctx: memory size in 1024 bytes]
en: %1 KB
he: %1 ק"ב

[ctx: memory size in 2^20 bytes]
en: %1 MB
he: %1 מ"ב

[ctx: memory size in 2^30 bytes]
en: %1 GB
he: %1 ג"ב

[ctx: memory size in 2^40 bytes]
en: %1 TB
he: %1 ט"ב

[ctx: memory size in 2^50 bytes]
en: %1 PB
he: %1 פ"ב

[ctx: memory size in 2^60 bytes]
en: %1 EB
he: %1 א"ב

[ctx: memory size in 2^70 bytes]
en: %1 ZB
he: %1 ז"ב

[ctx: memory size in 2^80 bytes]
en: %1 YB
he: %1 י"ב

en: mirrors the whole layout of widgets
he: הופך אופקית את כל הסידור של הפריטים

en: modified
he: שונה

en: most locations
he: רוב האיזורים

en: most of Tibet & Xinjiang
he: רוב טיבט ושינג'יאנג

en: name or service not known
he: השם או השירות אינם מוכרים

en: no address associated with nodename
he: אין כתובת המשוייכת לשם הצומת

en: no error
he: אין שגיאה

en: non-recoverable failure in name resolution
he: אירע כשל בלתי ניתן לתיקון בעת הסקת שם

[ctx: palette name]
en: * Custom Colors *
he: * צבעים מותאמים אישית *

[ctx: palette name]
en: * Recent Colors *
he: * צבעים אחרונים *

[ctx: palette name]
en: Forty Colors
he: ארבעים צבעים

[ctx: palette name]
en: Oxygen Colors
he: צבעי Oxygen

[ctx: palette name]
en: Rainbow Colors
he: צבעי הקשת

[ctx: palette name]
en: Royal Colors
he: צבעים מלכותיים

[ctx: palette name]
en: Web Colors
he: צבעי אינטרנט

en: pm
he: PM

[ctx: replace this with information about your translation team]
en: <p>KDE is translated into many languages thanks to the work of the translation teams all over the world.</p><p>For more information on KDE internationalization visit <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p>
he: <p> סביבת שולחן העבודה KDE תורגמה לשפות רבות הודות למאמציהם של צוותי תרגום מכל רחבי העולם. </p> <p> למידע נוסף על עברית ב־KDE, בקר באתר של KDE ישראל בכתובת <a href="http://kde.org.il">http://kde.org.il</a>.</p><p> למידע כללי על בנאום KDE, בקר באתר <a href="http://i10n.kde.org">http://i10n.kde.org</a></p >

en: request was canceled
he: הבקשה בוטלה

en: requested family not supported
he: המשפחה המבוקשת אינה נתמכת

en: requested family not supported for this host name
he: המשפחה המבוקשת אינה נתמכת עבור שם שרת מארח זה

en: requested service not supported for this socket type
he: השירות המבוקש לא נתמך עבור סוג שקע זה

en: requested socket type not supported
he: סוג השקע המבוקש אינו נתמך

en: running under a debugger can cause an implicit
    -nograb, use -dograb to override
he: הפעלה של מנפה באגים גורמת להפעלה משתמעת של
    האפשרות nograb-. השתמש ב־dograb- כדי לעקוף זאת

en: servname not supported for ai_socktype
he: אין תמיכה ב־servname עבור ai_socktype

en: set XIM server
he: XIM-מגדיר את שרת ה

en: sets XIM (X Input Method) input style. Possible
    values are onthespot, overthespot, offthespot and
    root
he: הגדרת קלט נוסח XIM (שיטת קלט של X) ערכים אפשריים:
    rootו־ offthespot ,overthespot ,onthespot

en: sets the application GUI style
he: מגדיר את סגנון ממשק המשתמש הגרפי של התוכנית

en: sets the application name
he: מגדיר את שם התוכנית

en: sets the application title (caption)
he: מגדיר את כותרת התכנית

en: sets the client geometry of the main widget - see man X for the argument format (usually WidthxHeight+XPos+YPos)
he: קובע את הגאומטריה של הפקד הראשי - ראה תיעוד של X עבור תסדיר הארגומנט (בדרך כלל זה WidthxHeight+XPos+YPos)

en: sets the default background color and an
    application palette (light and dark shades are
    calculated)
he: מגדיר את צבע הרקע שישמש כברירת מחדל וכן את תבנית
    הצבעים של התוכנית (יחושבו גוונים בהירים וכהים)

en: sets the default button color
he: מגדיר את ברירת המחדל של צבע הכפתורים

en: sets the default foreground color
he: מגדיר את ברירת המחדל של צבע הטקסט

[ctx: short]
en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
he: דג סקרן שט לו בים זך ולפתע מצא חבורה נחמדה.

[ctx: size in 1000 bytes]
en: %1 kB
he: %1 ק"ב

[ctx: size in 1024 bytes]
en: %1 KiB
he: %1 ק"ב

[ctx: size in 10^12 bytes]
en: %1 TB
he: %1 ט"ב

[ctx: size in 10^15 bytes]
en: %1 PB
he: %1 פ"ב

[ctx: size in 10^18 bytes]
en: %1 EB
he: %1 א"ב

[ctx: size in 10^21 bytes]
en: %1 ZB
he: %1 ז"ב

[ctx: size in 10^24 bytes]
en: %1 YB
he: %1 י"ב

[ctx: size in 10^6 bytes]
en: %1 MB
he: %1 מ"ב

[ctx: size in 10^9 bytes]
en: %1 GB
he: %1 ג"ב

[ctx: size in 2^20 bytes]
en: %1 MiB
he: %1 מ"ב

[ctx: size in 2^30 bytes]
en: %1 GiB
he: %1 ג"ב

[ctx: size in 2^40 bytes]
en: %1 TiB
he: %1 ט"ב

[ctx: size in 2^50 bytes]
en: %1 PiB
he: %1 פ"ב

[ctx: size in 2^60 bytes]
en: %1 EiB
he: %1 א"ב

[ctx: size in 2^70 bytes]
en: %1 ZiB
he: %1 ז"ב

[ctx: size in 2^80 bytes]
en: %1 YiB
he: %1 י"ב

[ctx: size in bytes]
en: %1 B
he: %1 ב'

en: switches to synchronous mode for debugging
he: עובר למצב סנכרוני בשביל ניפוי באגים

en: system error
he: שגיאת מערכת

en: tells Qt to never grab the mouse or the keyboard
he: מורה ל־Qt לא לתפוס אף פעם את העכבר או את המקלדת

en: temporary failure in name resolution
he: אירע כשל זמני בעת הסקת השם

[ctx: the 2nd argument is a list of name+address, one on each line]
en: %1 was written by
    %2
he: ‏%1 נכתב על ידי
    %2

en: unknown error
he: שגיאה לא מוכרת

en: use a different graphics system instead of the default one, options are raster and opengl (experimental)
he: השתמש במערכת גרפית שונה מזו המהווה ברירת מחדל, מערכות אפשריות הם raster וopengl (ניסויי)

en: west Dem. Rep. of Congo
he: מערב הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו

en: west Tibet & Xinjiang
he: מערב טיבט ושינג'יאנג

en: west Uzbekistan
he: מערב אוזבקיסטן
