konqueror - en to he translation catalogue (184 entries)

en: %1/s
he: %1 לשנייה

en: &Bookmarks
he: &סימניות

en: &Close Active View
he: &סגור את התצוגה הפעילה

en: &Close Tab
he: &סגור לשונית

en: &Discard Changes
he: &שכח מהשינויים

en: &Duplicate Current Tab
he: &שכפל את הלשונית הנוכחית

en: &Duplicate Tab
he: &שכפל לשונית

en: &Duplicate Window
he: ש&כפל חלון

en: &Edit
he: &ערוך

en: &File
he: &קובץ

en: &Find File...
he: חפש &קבצים...

en: &Force Reload
he: &כפה טעינה מחדש

en: &Go
he: &מעבר

en: &Help
he: &עזרה

en: &New Tab
he: &לשונית חדשה

en: &Open File...
he: &פתח קובץ...

en: &Open Location
he: &פתח מיקום

en: &Open With
he: &פתח באמצעות

en: &Preferences...
he: &מאפיינים...

en: &Reload
he: &טען מחדש

en: &Reload All Tabs
he: &טען מחדש את כל הלשוניות

en: &Reload Tab
he: &טען מחדש את הלשונית

en: &Remove Entry
he: ה&סר רשומה

en: &Settings
he: &הגדרות

en: &Stop
he: ע&צור

en: &Up
he: ל&מעלה

en: &View
he: &תצוגה

en: &Window
he: &חלון

en: <html>Clear Location bar<br /><br />Clears the contents of the location bar.</html>
he: <html>נקה את תיבת המיקום<br /> <br />מנקה את תוכן תיבת המיקום. </html>

en: <html>Copy the currently selected text or item(s) to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
he: <html> 
    העתקת הטקסט או הפריטים הנבחרים אל לוח העריכה של המערכת<br /><br />דבר זה הופך אותם למוכנים לשימוש עם פקודת ה<b>הדבקה</b> ב־Konqueror וביישומים אחרים של KDE. 
    </html>

en: <html>Cut the currently selected text or item(s) and move it to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
he: <html> 
    גזירת הטקסט או הפריטים הנבחרים והעברתם אל לוח העריכה של המערכת<br /><br /> דבר זה הופך אותם למוכנים לשימוש עם פקודת ה<b>הדבקה</b> ב־Konqueror וביישומים אחרים 
    של KDE. 
    </html>

en: <html>Enter the parent folder<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/%1 clicking this button will take you to file:/home.</html>
he: <html> 
    כניסה לתיקיית האב<br /><br />לדוגמה, אם המיקום הנוכחי הוא file:/home/%1, לחיצה על כפתור זה תיקח אותך אל file:/home. 
    </html>

en: <html>Go<br /><br />Goes to the page that has been entered into the location bar.</html>
he: <html>
    עבור<br /><br />עובר לעמוד שהוזן לתיבת המיקום. 
    </html>

en: <html>Location Bar<br /><br />Enter a web address or search term.</html>
he: <html>תיבת המיקום<br />הזן כתובת רשת או ביטוי לחיפוש.</html>

en: <html>Navigate to your 'Home Page'<br /><br />You can configure the location where this button takes you under <b>Settings -> Configure Konqueror -> General</b>.</html>
he: <html> 
    ניווט אל "דף הבית" שלך <br /> <br /> באפשרותך להגדיר את המיקום אליו יוביל כפתור זה תחת <b>הגדרות->הגדרות של Konqueror -> כללי</b>.
    </html>

en: <html>Paste the previously cut or copied clipboard contents<br /><br />This also works for text copied or cut from other KDE applications.</html>
he: <html> 
    הדבקת תוכן לוח העריכה שנגזר או הועתק מקודם<br /><br />דבר זה עובד גם עם טקסט שהועתק או נגזר מיישומים אחרים של KDE. 
    </html>

en: <html>Print the currently displayed document<br /><br />You will be presented with a dialog where you can set various options, such as the number of copies to print and which printer to use.<br /><br />This dialog also provides access to special KDE printing services such as creating a PDF file from the current document.</html>
he: <html> 
    הדפסת המסמך המוצג כרגע<br /><br />יוצג בפניך חלון בו תוכל להגדיר אפשרויות שונות, כמו למשל מספר העותקים שיש להדפיס ובאיזו מדפסת יש להשתמש.<br /><br />חלון זה נותן גם גישה לשירותי הדפסה מיוחדים של KDE, שירותים כמו יצירת קובץ PDF מהמסמך הנוכחי. 
    </html>

en: <html>Reload all currently displayed documents in tabs<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
he: <html>
    עינה מחדש של המסמך המוצג כרגע<br /><br />דבר זה עשוי להיות נחוץ למשל לצורך רענון דפי אינטרנט שהשתנו מאז שהם נטענו, וזאת במטרה לראות את השינויים. 
    </html>

en: <html>Reload the currently displayed document<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
he: <html>
    טעינה מחדש של המסמך המוצג כרגע<br /><br />דבר זה עשוי להיות נחוץ למשל לצורך רענון דפי אינטרנט שהשתנו מאז שהם נטענו, וזאת במטרה לראות את השינויים. 
    </html>

en: <html>Stop loading the document<br /><br />All network transfers will be stopped and Konqueror will display the content that has been received so far.</html>
he: <html> 
    עצירת טעינת המסמך<br /><br /> כל העברות הרשת ייעצרו, ו־Konqueror יציג את התוכן שהתקבל עד כה. 
    </html>

en: <qt><b>%1</b> is not valid</qt>
he: <qt><b>%1</b> אינו תקין </qt>

en: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Last visited: %2<br />First visited: %3<br />Number of times visited: %4</qt>
he: <qt><center><b>%1</b></center><hr />ביקור אחרון: %2<br />ביקור ראשון: %3<br />מספר ביקורים: %4</qt>

[ctx: @action:button Delete session]
en: Delete
he: מחק

[ctx: @action:button New session]
en: New...
he: חדש...

[ctx: @action:button Rename session]
en: Rename...
he: שנה שם...

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Most Often Visited
he: בביקור תכוף

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Recently Visited
he: ביקור אחרון

[ctx: @action:inmenu Parent of 'By Name' and 'By Date']
en: Sort
he: סדר

[ctx: @action:inmenu View]
en: &View Mode
he: מצב &תצוגה

[ctx: @title:tab]
en: Loading...
he: טוען...

en: A locked view cannot change folders. Use in combination with 'link view' to explore many files from one folder
he: תצוגה נעולה לא יכולה לעבור תיקיות. השתמש בה בשילוב עם "תצוגה מקושרת" כדי לסייר בין קבצים רבים מאותה התיקייה

en: A session with the name '%1' already exists, do you want to overwrite it?
he: כבר קיימת הפעלה עם שם "%1", האם ברצונך לשכתב אותה?

en: Activate Next Tab
he: הפעל את הלשונית הבאה

en: Activate Previous Tab
he: הפעל את הלשונית הקודמת

en: Activate Tab %1
he: הפעל את הלשונית %1

en: Add
he: הוסף

en: Add new web extension "%1" to your sidebar?
he: להוסיף הרחבת רשת חדשה "%1" לסרגל הצד?

en: Apple Safari Developers
he: מפתחי Safari של אפל

en: Bookmark Toolbar
he: סרגל סימניות

en: By &Date
he: לפי &תאריך

en: By &Name
he: לפי &שם

en: C&lear History
he: &נקה היסטוריה

en: C&lose Current Tab
he: &סגור את הלשונית הנוכחית

en: Canceled.
he: בוטל.

en: Checking this box on at least two views sets those views as 'linked'. Then, when you change directories in one view, the other views linked with it will automatically update to show the current directory. This is especially useful with different types of views, such as a directory tree with an icon view or detailed view, and possibly a terminal emulator window.
he: בחירה בתיבה זו בלפחות שתי תצוגות מגדירה את התצוגות האלה כ"מקושרות". במצב כזה, כאשר אתה עובר ספריות בתצוגה אחת, התצוגות האחרות שמקושרות אליה יתעדכנו אוטומטית ויציגו את הספרייה הנוכחית. דבר זה שימושי במיוחד עם סוגים שונים של תצוגות, כמו עץ ספריות עם תצוגת סמלים או תצוגת פרטים, ואולי גם עם חלון הדמיית מסוף.

en: Clear Location Bar
he: נקה את תיבת המיקום

en: Close &Other Tabs
he: סגור &את שאר הלשוניות

en: Close Current Tab
he: סגור את הלשונית הנוכחית

en: Close View
he: סגור תצוגה

en: Close the current tab
he: סגור את הלשונית הנוכחית

en: Closed Items
he: פריטים סגורים

en: Configure Extensions...
he: הגדרת הרחבות...

en: Configure Spell Checking...
he: הגדרת בדיקת איות...

en: Copy &Files...
he: העתקת &קבצים...

en: Copy selected files from %1 to:
he: העתק ה־%1 קבצים הנבחרים אל:

en: Copy the selected text or item(s) to the clipboard
he: העתקת הטקסט או הפריטים הנבחרים אל לוח העריכה

en: D&etach Tab
he: &נתק לשונית

en: Detach Current Tab
he: נתק את הלשונית הנוכחית

en: Developer
he: מפתח

en: Developer (AdBlock filter)
he: מפתח (מסנן AdBlock)

en: Developer (HTML rendering engine)
he: מפתח (מנוע רינדור HTML)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library)
he: מפתח (מנוע רינדור HTML, ספריית קלט\פלט)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library, regression test framework)
he: מפתח (מנוע רינדור HTML, ספריית קלט\פלט, מערכת בדיקות אוטומטית)

en: Developer (HTML rendering engine, JavaScript)
he: מפתח (מנוע רינדור HTML, תסריטי ג'אוה)

en: Developer (I/O library)
he: מפתח (ספריית קלט\פלט)

en: Developer (I/O library, Authentication support)
he: מפתח (ספריית קלט\פלט, תמיכה באימות)

en: Developer (Java 2 security manager support,
     and other major improvements to applet support)
he: מפתח (תמיכה במנהל האבטחה של Java 2,
    
     ושיפורים מרכזיים נוספים בתמיכה ביישומונים)

en: Developer (Java applet support)
he: מפתח (תמיכה ביישומוני Java)

en: Developer (Java applets and other embedded objects)
he: מפתח (תמיכה ביישומוני Java ורכיבים מוטמעים אחרים)

en: Developer (JavaScript)
he: מפתח (JavaScript)

en: Developer (List views)
he: מפתח (תצוגות רשימה)

en: Developer (List views, I/O library)
he: מפתח (תצוגות רשימה, ספריית קלט\פלט)

en: Developer (Netscape plugin support)
he: מפתח (תמיכה בתוספים של Netscape)

en: Developer (SSL, Netscape plugins)
he: מפתח (SSL, תוספים של Netscape)

en: Developer (framework)
he: מפתח (עבודת מסגרת)

en: Developer (framework, parts)
he: מפתח (עבודת מסגרת, רכיבים)

en: Developer (misc stuff)
he: מפתח (כולבויניק)

en: Developer (navigation panel framework)
he: מפתח (עבודת מסגרת ללוח הניווט)

en: Do Not Add
he: אל תוסיף

en: Do you really want to clear the entire history?
he: האם אתה בטוח שברצונך לנקות את כל ההיסטוריה?

en: Do you really want to close all other tabs?
he: האם אתה בטוח שברצונך לסגור את כל הלשוניות האחרות?

en: Dump Debug Info
he: הטל מידע ניפוי באגים

en: Enter the parent folder
he: כניסה לתיקיית האב

en: Extensions
he: הרחבות

en: Extra Toolbar
he: סרגל כלים נוסף

en: For URLs that point to files, opens the directory and selects the file, instead of opening the actual file
he: עבור כתובות שמצביעות אל קבצים, פותח את התיקייה ומסמן את הקובץ, במקום לפתוח את הקובץ עצמו

en: Force a reload of the currently displayed document and any contained images
he: אכוף טעינה מחדש של המסמך הטעון כרגע וכל התמונות המוכלות בו

en: Go
he: עבור

en: Graphics/icons
he: גרפיקה/סמלים

en: Home Folder
he: תיקיית בית

en: Home Page
he: תיקיית בית

en: KFM author
he: הכותב של KFM

en: Kon&queror Introduction
he: מ&בוא ל־Konqueror

en: L&ocation:
he: מ&יקום:

en: List available sessions
he: רשימת ההפעלות הזמינות

en: Location Bar
he: שורת מיקום

en: Location Toolbar
he: שורת מיקום

en: Location to open
he: מיקום לפתיחה

en: Lock to Current Location
he: נעל למיקום הנוכחי

en: M&ove Files...
he: העברת קב&צים...

en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

en: Manage...
he: ניהול...

en: Mimetype to use for this URL (e.g. text/html or inode/directory)
he:       לשימוש עבור כתובת זו Mime טיפוס
    (inode/directory או text/html לדוגמה)

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Move Tab Left
he: הזז לשונית שמאלה

en: Move Tab Right
he: הזז לשונית ימינה

en: Move backwards one step in the browsing history
he: חזרה צעד אחד אחורה בהיסטוריית הגלישה

en: Move backwards one step in the closed tabs history
he: חזרה צעד אחד אחורה בהיסטוריית הלשוניות הסגורות

en: Move forward one step in the browsing history
he: דילוג צעד אחד קדימה בהיסטוריית הגלישה

en: Move selected files from %1 to:
he: העבר את ה־%1 קבצים הנבחרים אל:

en: Move the selected text or item(s) to the clipboard
he: העברת הטקסט או הפריטים הנבחרים אל לוח העריכה

en: Navigate to your 'Home Folder'
he: ניווט אל "תיקיית הבית" שלך

en: Navigate to your 'Home Page'
he: ניווט אל "דף הבית" שלך

en: Navigate to your local 'Home Folder'
he: ניווט אל "תיקיית הבית" המקומית שלך

en: New &Window
he: &חלון חדש

en: Open a new tab
he: פתח לשונית חדשה

en: Open in &New Tab
he: פתח ב&לשונית חדשה

en: Open in New &Window
he: פתח ב&חלון חדש

en: Open in New Tab
he: פתח בלשונית חדשה

en: Open in T&his Window
he: פתח ב&חלון זה

en: Open tabs inside current window
he: פתיחת המסמך בחלון הנוכחי

en: Open the document in a new tab
he: פתח את המסמך בלשונית חדשה

en: Open the document in a new window
he: פתיחת המסמך בחלון חדש

en: Open the document in current window
he: פתיחת המסמך בחלון הנוכחי

en: Open with %1
he: פתח באמצעות %1

en: Other Tabs
he: כרטיסיות אחרות

en: Paste the clipboard contents
he: הדבקת תוכן לוח העריכה

en: Preview &in %1
he: תצוגה מקדימה &באמצעות %1

en: Print the current document
he: הדפסת המסמך הנוכחי

en: Reload all currently displayed document in tabs
he: טעינה מחדש של המסמכים שבלשוניות

en: Reload the currently displayed document
he: טעינה מחדש של המסמך המוצג כרגע

en: Resend
he: שלח שוב

en: S&end File...
he: ש&לח קובץ...

en: Save As...
he: שמור בשם..

en: Send &Link Address...
he: שלח כתובת ה&קישור...

en: Session to open
he: פתח הפעלה

en: Sessions
he: הפעלות

en: Sets the view as 'linked'. A linked view follows folder changes made in other linked views.
he: מגדיר את התצוגה כ"מקושרת". תצוגה מקושרת עוקבת אחר החלפות ספריות המבוצעות בתצוגות מקושרות אחרות.

en: Show %1
he: הצג את %1

en: Split View &Left/Right
he: &פצל תצוגה לימין/שמאל

en: Split View &Top/Bottom
he: פ&צל תצוגה מעלה/מטה

en: Stalled
he: תקוע

en: Stop loading the document
he: עצירת טעינת המסמך

en: The page you are trying to view is the result of posted form data. If you resend the data, any action the form carried out (such as search or online purchase) will be repeated.
he: הדף שאתה מנסה להציג מהווה תוצר של נתוני טופס שנשלחו. אם תשלח שוב את הנתונים, כל פעולה שהטופס ביצע (למשל, חיפוש או קנייה מקוונת) תבוצע שוב.

en: There appears to be a configuration error. You have associated Konqueror with %1, but it cannot handle this file type.
he: עושה רושם שישנה בעיה בהגדרות. Konqueror שויך ל־%1, אך אין באפשרותו לטפל בסוג קובץ זה.

en: There was an error loading the module %1.
    The diagnostics is:
    %2
he: אירעה שגיאה בטעינת המודול %1.
    האבחנה הנה:
    %2

en: This bar contains the list of currently open tabs. Click on a tab to make it active. You can also use keyboard shortcuts to navigate through tabs. The text on the tab shows the content currently open in it; place your mouse over the tab to see the full title, in case it has been shortened to fit the tab width.
he: סרגל זה מכיל את הרשימה של הלשוניות הפתוחות כעת. לחץ על לשונית כדי להפוך אותה לפעילה. באפשרותך להשתמש במקשי המקלדת כדי לנווט בלשוניות. הטקסט בלשונית מציג את התוכן שפתוח בו כרגע, העבר את העכבר מעליו כדי לראות את השם המלא שלו, אם השם המלא לא נכנס במלואו בלשונית והוא נקטע.

[ctx: This menu entry empties the closed items history]
en: Empty Closed Items History
he: נקה פריטים שנסגרו בהסטוריה

[ctx: This option links konqueror views]
en: Lin&k View
he: &קשר תצוגה

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
he: עמוד זה מכיל שינויים שלא נשלחו.
    אם תסגור את החלון השינויים ילכו לאיבוד.

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Reloading the page will discard these changes.
he: דף זה מכיל שינויים שלא נשלחו.
    אם תרענן את הדף השינויים ילכו לאיבוד.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing other tabs will discard these changes.
he: לשונית זו מכילה שינויים שלא נשלחו.
    אם תנתק את הלשוניות האחרות השינויים ילכו לאיבוד.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the tab will discard these changes.
he: לשונית זו מכילה שינויים שלא נשלחו.
    אם תסגור את הלשונית השינויים ילכו לאיבוד.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
he: לשונית זו מכילה שינויים שלא נשלחו.
    אם תסגור את החלון השינויים ילכו לאיבוד.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Detaching the tab will discard these changes.
he: לשונית זו מכילה שינויים שלא נשלחו.
    אם תנתק את הלשונית השינויים ילכו לאיבוד.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Reloading all tabs will discard these changes.
he: לשונית זו מכילה שינויים שלא נשלחו.
    אם תרענן את כל הלשוניות השינויים ילכו לאיבוד.

en: This view contains changes that have not been submitted.
    Closing the view will discard these changes.
he: תצוגה זו מכילה שינויים שלא נשלחו.
    אם תסגור את התצוגה השינויים ילכו לאיבוד.

en: Und&o: Closed Tab
he: &ביטול: לשונית סגורה

en: Und&o: Closed Window
he: &ביטול: חלון סגור

en: Web browser, file manager and document viewer.
he: דפדפן אינטרנט, מנהל קבצים ומציג מסמכים.

en: You have multiple tabs open in this window, are you sure you want to quit?
he: יש בחלון זה מספר לשוניות פתוחות, האם אתה בטוח שברצונך לצאת מהתכנית?

en: You have requested to open more than 20 bookmarks in tabs. This might take a while. Continue?
he: אתה ביקשת לפתוח יותר מ־20 סימניות בלשוניות. ייתכן כי זה ייקח זמן מה. האם להמשיך?

en: Your sidebar is not functional or unavailable. A new entry cannot be added.
he: סרגל הצד שלך לא מתפקד או אינו זמין. לא ניתן להוסיף רשומה חדשה.

en: no name
he: ללא שם
