korganizer - en to he translation catalogue (178 entries)

en: &Actions
he: &פעולות

en: &Add
he: &הוסף

en: &Day
he: &יום

en: &Delete
he: &מחק

en: &Delete Event
he: &מחק אירוע

en: &Delete To-do
he: מ&חק מטלה

en: &Edit
he: &עריכה

en: &Edit Event...
he: &עריכת אירוע...

en: &Edit To-do...
he: &ערוך מטלה...

en: &Edit...
he: &עריכה...

en: &Events
he: &אירועים

en: &Export
he: &ייצא

en: &Go
he: &עבור

en: &Import
he: יי&בא

en: &Journal
he: י&ומן

en: &Journals
he: &יומנים

en: &Mail Free Busy Information...
he: שלח מידע פנוי/עסוק ב&דוא"ל...

en: &Make Sub-to-do Independent
he: ה&פוך משימת משנה לעצמאית

en: &Month
he: &חודש

en: &New
he: ח&דש

en: &Publish Item Information...
he: &פרסם מידע אודות פריט...

en: &Refresh
he: &רענון

en: &Retrieve
he: &קבלה

en: &Search for:
he: &חפש את:

en: &Show
he: ה&צג

en: &Show Event
he: &הצג אירוע

en: &Show To-do
he: &הצג מטלה

en: &Sidebar
he: &סרגל צד

en: &To-do List
he: רשימ&ת מטלות

en: &To:
he: &עד תאריך:

en: &Upload Free Busy Information
he: &העלה מידע פנוי/עסוק

en: &Week
he: &שבוע

en: <p><em>No Item Selected</em></p><p>Select an event, to-do or journal entry to view its details here.</p>
he: <p><em>לא נבחרה משימה</em></p><p>בחר אירוע, משימה או רשומה ביומן כדי לראות את הפרטים כאן.</p>

en: Add as new calendar
he: הוסף בתור לוח־שנה חדש

en: Agenda view
he: תצוגת סדר יום

en: Agenda view background color
he: צבע רקע לתצוגת סדר־יום

en: By publishing Free/Busy information, you allow others to take your calendar into account when inviting you for a meeting. Only the times you have already busy are published, not why they are busy.
he: על ידי פרסום מידע של פנוי/עסוק, אתה מאפשר לאחרים לקחת בחשבון את הלוח הזמנים שלך כאשר הם מזמינים אותך לפגישה. רק הזמן שאתה עסוק בו מתפרסם, לא הסיבה.

en: By retrieving Free/Busy information that others have published, you can take their calendar into account when inviting them to a meeting.
he: על ידי קבלה של מידע פנוי/עסוק שאחרים פרסומו, אתה יכול לקחת בחשבון את הלוחות זמנים של אחרים בזמן שאתה מזמין אותם לפגישה.

en: Calendar
he: לוח־שנה

en: Cannot upload calendar to '%1'
he: אין אפשרות להעלות את לוח השנה אל "%1"

en: Change...
he: שנה...

en: Check this box if you want to show seconds on the current-time line.
he: בחר באפשרות זו אם ברצונך להציג שניות בקו־הזמן הנוכחי.

en: Check this box to display a confirmation dialog when deleting items.
he: סמן תיבה זו על־מנת להציג חלון אישור בעת מחיקת פריט.

en: Check this box to download a free/busy file in the format "user@domain.ifb" (for example joe@company.com.ifb). Otherwise, it will download a free/busy file in the format user.ifb (for example joe.ifb). Ask the server Administrator if you are not sure about how to configure this option.
he: סמן תיבה זאת על־מנת להוריד את קובץ נתוני פנוי/עסוק בתבנית "user@domain.ifb" (למשל joe@company.com.ifb). אחרת, קובץ נתוני פנוי/עסוק יהיה בתבנית user.ifb (למשל joe.ifb). שאל את מנהל השרת אם אינך בטוח כיצד להגדיר אפשרות זאת.

en: Check this box to make KOrganizer remember your password and skip asking you each time it uploads your Free/Busy information, by storing it in the configuration file.
    For security reasons, it is not recommended to store your password in the configuration file.
he: סמן תיבה זו על־מנת לגרום ל־ KOrganizer לזכור את ססמתך ולחדול מלשאול אותך בכל פעם שהוא שהארגונית מעלה את נתוני פנוי/עסוק, על ידי שמירת הססמה בקובץ ההגדרות.
    עקב סיבות אבטחה, אין זה מומלץ לשמור את ססמתך בקובץ ההגדרות.

en: Check this box to prevent KOrganizer from marking the working hours on holidays.
he: סמן תיבה זו על־מנת למנוע מ־ KOrganizer מלסמן את שעות העבודה בימי חג.

en: Check this box to record the completion of a to-do in a new entry of your journal automatically.
he: סמן תיבה זו על־מנת לאחסן  באופן אוטומטי את השלמת המטלות ברשומה חדשה ביומנך.

en: Check this box to show the days containing daily recurring events in bold typeface in the Date Navigator, or uncheck it to give more prominence to other (non daily recurring) events.
he: סמן תיבה זו כדי להציג בכתב מודגש, את הימים הכוללים אירועים החוזרים על עצמם בתאריכון, או בטל את הסימון כדי לתת משקל יתר לאירועים אחרים (שאינם חוזרים על עצמם בכל יום).

en: Check this box to show the days containing weekly recurring events in bold typeface in the Date Navigator, or uncheck it to give more prominence to other (non weekly recurring) events.
he: סמן תיבה זאת על־מנת להציג בכתב מודגש את הימים הכוללים אירועים החוזרים על עצמם מדי שבוע בתאריכון, או בטל את הסימון כדי לתת משקל יתר לאירועים אחרים (שאינם חוזרים על עצמם מדי שבוע).

en: Check this box to start the event editor automatically when you select a time range in the daily and weekly view. To select a time range, drag the mouse from the start time to the end time of the event you are about to plan.
he: סמן תיבה זו על־מנת להפעיל את עורך האירוע באופן אוטומטי כאשר אתה בוחר טווח זמנים בתצוגה היומית או השבועית. כדי לבחור טווח זמנים, גרור את העכבר מזמן ההתחלה לזמן הסיום של אירוע שברצונך לתכנן.

en: Check this box to upload your Free/Busy information automatically.
    It is possible to skip this option and mail or upload your Free/Busy information using the Schedule menu of KOrganizer.
    Note: If KOrganizer is acting as a KDE Kolab client, this is not required, as the Kolab2 server taking care of publishing your Free/Busy information and manages the access to it from other users.
he: סמן תיבה זו לעדכן את מידע הפנוי/עסוק שלך באופן אוטומטי.
    ניתן לדלג על אפשרות זאת ולשלוח דוא"ל או להעלות את מידעה הפנוי/תפוס מתוך תפריט תזמון של KOrganizer.
    שם־לב: אם KOrganizer מתפקד בתור לקוח Kolab, הדבר אינו נדרש, מאחר ושרת Kolab2 ידאג לפרסם את מידע הפנוי/עסוק ולנהל את הגישה אליו ממשתמשים אחרים.

en: Configure &Date && Time...
he: הגדרות &תאריך ושעה...

en: Configure minimum the interval of time in minutes between each upload here. This configuration is only effective in case you choose to publish your information automatically.
he: הגדר את ערך מינימלי עבור מרווח הזמן בדקות בין כל העלאה. ההגדרה תהיה בתוקף במקרה שתבחר לפרסם את המידע באופן אוטומטי.

en: Configure the number of calendar days you wish to be published and available to others here.
he: הגדר כאן את מספר הימים בלוח השנה שברצונך לפרסם ולהעמיד לרשות אחרים.

en: Confirm deletes
he: אשר מחיקות

en: Copying Failed
he: העתקה נכשלה

en: Could not start control module for date and time format.
he: אין אפשרות להפעיל את מודול הבקרה של תבנית התאריך והשעה.

en: Current-time line
he: קו זמן נוכחי

en: Daily ending hour
he: שעת סוף היום

en: Daily starting hour
he: שעת התחלת היום

en: Date Range
he: טווח תאריכים

en: Day begins at
he: היום מתחיל בשעה

en: Default event color
he: צבע אירוע ברירת מחדל

en: Delete &All
he: מחק ה&כל

en: Delete C&urrent
he: מחק &נוכחי

en: Delete Only This
he: מחק רק את זה

en: Desc&riptions
he: &תיאורים

en: Dissociate future occurrences
he: בטל קישור של מופעים עתידיים

en: Dissociate occurrence
he: בטל קישור של מופע

en: Dissociating Failed
he: ביטול הקישור נכשל

en: Dissociating the future occurrences failed.
he: ביטול הקישור של המופעים העתידים נכשל.

en: Dissociating the occurrence failed.
he: ביטול הקישור של המופע נכשל.

en: Edit...
he: עריכה...

en: Enter the ending time for the working hours here. The working hours will be marked with color by KOrganizer.
he: הזן את זמן הסיום של יום העבודה. שעות העבודה יסומנו בצבע על־ידי KOrganizer.

en: Enter the login information relative to your account on the server here.
    
    A Kolab2 server specificity: Registered your UID (Unique IDentifier). By default your UID would be your email address on the Kolab2 server but it may also be different. In the last case enter your UID.
he: הזן כאן את מידע ההתחברות המתייחס לחשבונך בשרת.
    בפרט עבור שרת Kolab2: רשום את המזהה הייחודי שלך (UID). ברירה המחדל עבור המזהה הייחודי שלך יהיה כתובת הדוא"ל שלך בשרת ה־ Kolab2 או הוא עשוי גם להיות שונה מכך. במקרה זה עליך להזין את המזהה.

en: Enter the start time for events here. This time should be the earliest time that you use for events, as it will be displayed at the top.
he: הזן כאן את שעת ההתחלה של אירועים. זמן זה חייב להיות מוקדם ביותר שבכוונתך להשתמש עבור האירוע, מאחר והוא יוצג למעלה.

en: Enter the start time for the working hours here. The working hours will be marked with color by KOrganizer.
he: הזן את זמן ההתחלה של יום העבודה. שעות העבודה יסומנו בצבע על־ידי KOrganizer.

en: Enter your groupware server login password here.
he: הזן כאן את שם המשתמש והססמה עבור שרת הקבצה (groupware).

en: Exclude holidays
he: אל תכלול חגים

en: F&ilter
he: &מסנן

en: Filter Details
he: פרטי מסנן

en: Filters Toolbar
he: סרגל כלים של מסננים

en: Fr&om:
he: מ&תאריך:

en: Here you can give the number of days a to-do item has to be completed to be hidden from the to-do list. If you select "Immediately", all completed to-dos will be hidden. If you, for example, choose a value of 1, all to-do items will be hidden, that have been marked finished longer than 24 hours ago.
he: כאן באפשרותך להזין את מספר הימים שעל מטלה להיות משולמת על־מנת שתוסתר מרשימת המטלות. אם בחרת "מיד", כל המטלות שהושלמו יסתרו. אם למשל בחרת הזנת את הערך 1, כל המטלות כל המטלות, שהושלמו לפני יותר מעשרים וארבע השעות, יוסתרו.

en: Hide &inactive to-dos
he: הסתר מטלות &בלתי פעילות

en: Hide &recurring events and to-dos
he: הסתר מטלות ואירועים ה&חוזרים על עצמם

en: Hide co&mpleted to-dos
he: הסתר משימות &שהושלמו

en: Hide to-dos not assigned to me
he: הסתר מטלות שאינן שלי

en: Highlight color
he: צבע סימון

en: Holiday
he: חג

en: Holiday color
he: צבע חגים

en: Hour size
he: גודל השעה

en: If this box is checked, the filter will hide all to-do items from the list, that have been completed. Optionally, only items that have been completed a given number of days are hidden.
he: אם תיבה זאת מסומנת, המסנן יסתיר את כל המטלות והפריטים מהרשימה שהושלמו. קיימת גם אפשרות להסתיר רק את הפריטים שהושלמו לפני מספר ימים נתון.

en: Import &Calendar...
he: ייבוא &לוח־שנה...

en: Journal of %1
he: יומן עבור %1

en: KOrganizer Confirmation
he: בקשה לאישור מ־KOrganizer

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Make sub-to-dos independent
he: הפוך משימות משנה לעצמאיות

en: Manage View &Filters...
he: ניהול ותצוגת מס&ננים...

en: Merge into existing calendar
he: מזג אל תוך לוח־השנה

en: Merged calendar
he: לוח השנה מוזג

en: Minimum time between uploads (in minutes):
he: זמן מינימלי בין עדכונים (בדקות):

en: Month view
he: תצוגת חודש

en: Month view uses full window
he: תצוגת החודש משתמשת בחלון מלא

en: Moving Failed
he: העברה נכשלה

en: New &Journal...
he: &יומן חדש...

en: New &To-do...
he: מטלה &חדשה...

en: New Calendar
he: לוח־שנה חדש

en: New E&vent...
he: &אירוע חדש...

en: New Events, To-dos and Journal Entries Should
he: אירועים חדשים, משימות ורשומות ביומן צריכות

en: New Su&b-to-do...
he: מ&טלת משנה חדשה...

en: Next x days
he: מספר הימים הבאים

en: No filter
he: ללא מסנן

en: Original Author
he: כותב מקורי

en: P&ublish
he: פ&רסם

en: Passwor&d:
he: &ססמה:

en: Password:
he: ססמה:

en: Publish
he: פרסום

en: Publish your free/&busy information automatically
he: פרסם מידע לגבי מועדי פנוי/&עסוק

en: Purge
he: מחק

en: Purge To-dos
he: מחיקת מטלות

en: Re&member password
he: &זכור ססמה

en: Re&quest Update
he: &בקשת לעדכון

en: Record completed to-dos in journal entries
he: הכנס משימות שהושלמו בתור כניסות ליומן

en: Remember p&assword
he: &זכור ססמה

en: Removing not possible
he: הסרה בלתי אפשרית

en: S&chedule
he: תזמ&ון

en: Saved calendar '%1'.
he: לוח השנה "%1" נשמר.

en: Schedule
he: תזמון

en: Search For
he: חפש את

en: Search In
he: חפש ב

en: Select a month
he: בחר חודש

en: Select the agenda view background color here.
he: בחר כאן בצבע הרקע לתצוגת סדר־היום.

en: Select the highlight color here. The highlight color will be used for marking the currently selected area in your agenda and in the date navigator.
he: בחר כאן בצבע הסימון. צבע הסימון ישמש לסימון האזורים הנבחרים כעת בסדר־היום ובתאריכון.

en: Select the holiday color here. The holiday color will be used for the holiday name in the month view and the holiday number in the date navigator.
he: בחר כאן בצבע החגים. צבע החג ישמש עבור שם החג בתצוגה חודשית ומספר החג בתאריכון.

en: Select the to-do due today color here.
he: בחר כאן בצבע מטלה שהיום הוא שתאריך היעד שלה.

en: Select the to-do overdue color here.
he: בחר כאן בצבע מטלה שעבר תאריך היעד שלה.

en: Select the working hours color for the agenda view here.
he: בחר כאן בצבע לסימון שעות העבודה בתצוגת סדר־היום.

en: Select this option if you do not want to show recurring events and to-dos in your views. Daily and weekly recurring items may take a lot of space, so it might be handy to hide them.
he: בחר באפשרות זאת אם אין ברצונך להציג מטלות ואירועים החוזרים על עצמם. פריטים החוזרים על עצמם בכל יום ובכל שבוע עלולים לתפוס שטח רב, כך שהסתרתם עשויה להיות מועילה.

en: Select your timezone from the list of locations on this drop down box. If your city is not listed, select one which shares the same timezone. KOrganizer will automatically adjust for daylight savings.
he: בחר את אזור הזמן שלך מתוך רשימת המקומות מתוך התיבה הנגללת. אם עירך אינה נמצאת ברשימה, בחר בזאת החולקת את אותו אזור זמן. KOrganizer יתאים באופן אוטומטי את המעבר בין שעון־חורץ לשעון־קיץ.

en: Send &Invitation to Attendees
he: שלח &מידע לנוכחים

en: Send Status &Update
he: שלח מצב &עדכון

en: Server Information
he: מידע של השרת

en: Server URL:
he: כתובת השרת:

en: Set this to retrieve user@domain.ifb instead of user.ifb from the server
he: קבע זאת כדי להשיג user@domain.ifb במקום user.ifb מהשרת

en: Show Date Navigator
he: הצג תאריכון

en: Show Item Viewer
he: תצוגת פריטים

en: Show To-do View
he: תצוגת מטלות

en: Show all except selected
he: הצג הכל פרט לנבחרים

en: Show current-time (Marcus Bains) line
he: הצג קו המציג את השעה הנוכחית (הקו של מרקוס ביין)

en: Show only selected
he: הצג נבחרים בלבד

en: Su&mmaries
he: &תקצירים

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates; are you sure you want to delete it and all its recurrences?
he: פריט לוח־השנה "%1" חוזר על עצמו במספר תאריכים; האם אתה בטוח שברצונך למחוק אותו, ואת כל החזרות שלו?

en: The downloaded events will be merged into your current calendar.
he: האירועים שהורדו ימוזגו לתוך לוח השנה הנוכחי שלך.

en: The item "%1" has sub-to-dos. Do you want to delete just this item and make all its sub-to-dos independent, or delete the to-do with all its sub-to-dos?
he: לפריט "%1" יש מטלות משנה. האם ברצונך למחוק פריט זה ולהפוך את מטלות המשנה שלו לבלתי תלויות, או שמא למחוק את המטלה וכל מטלות המשנה שלה?

en: The item "%1" is filtered by your current filter rules, so it will be hidden and not appear in the view.
he: הפריט "%1" סונן על־ידי חוקי הסינון הנוכחים, כך שהוא יוסתר ולא יופיע בתצוגה.

en: This option hides all to-dos from your list which are assigned to someone else.<br>
    Only to-dos which have least one attendee will be checked.  If you are not in the list of attendees the to-do will be hidden.
he: אפשרות זאת מסתירה את כל המטלות מתוך הרשימה שלך שמוקצות לאנשים אחרים.<br> 
    רק מטלות שיש בהן לפחות משתתף אחד יסומנו.  אם אינך נמצא ברשימת המשתתפים המטלה תוסתר.

en: This option hides all to-dos from your list, where the start date has not been reached. (Note that the start date is not the due date of the to-do item.)
he: אפשרות זאת מסתיר את כל המטלות מהרשימה שלך, שתאריך ההתחלה שלהן תרם הגיע. (שים־לב שתאריך ההתחלה אינו תאריך היעד של המטלה.)

en: This option will allow you to select which completed to-dos should be hidden. When you choose <i>Immediately</i>, it will hide the to-do as soon as you check it. You can increase or decrease the number of days in the spinbox.
he: אפשרות זאת מאפשרת לך לבחור אילו מטלות שהושלמו יוסתרו. כאשר תבחר  <i>מיד</i>, המטלה תוסתר ברקע שהיא מסומנת כמושלמת. יש גם אפשרות להגדיל ולהקטין את מספר הימים בתיבה הטווח.

en: Time bar
he: סרגל השעות

en: Time range selection in agenda view starts event editor
he: טווח הזמנים הנבחר בתצוגת סדר־היום מפעיל את עורך האירוע

en: To-&dos
he: &משימות

en: To-do due today color
he: צבע משימות שתאריך היעד שלהן הוא היום

en: To-do list view uses full window
he: תצוגת המשימות משתמשת בחלון מלא

en: To-do overdue color
he: צבע מטלה שעבר תאריך היעד שלה

en: URL '%1' is invalid.
he: הכתובת "%1" לא תקינה.

en: Unable to copy the item to %1.
he: אין אפשרות להעתיק את הפריט על %1.

en: Unable to save %1 "%2".
he: אין אפשרות לשמור %1 "%2".

en: Unable to save calendar to the file %1.
he: אין אפשרות לשמור לוח־שנה לקובץ %1.

en: Use full email &address for retrieval
he: השתמש בכתובת &דוא"ל מלאה לקבלה

en: User&name:
he: &שם משתמש:

en: View the details of events, journal entries or to-dos selected in KOrganizer's main view here.
he: הצג את הפרטי האירוע, הרשומה ביומן או המטלות, בתצוגה הראשית של הארגונית.

en: Views
he: תצוגות

en: W&ork Week
he: שבוע &עבודה

en: What's &Next
he: &מה הלאה

en: Working hours color
he: צבע שעות עבודה

[ctx: counter proposal]
en: Request Chan&ge
he: בקשת &שינוי

en: days of free/busy information
he: ימים של מידע פנוי/עסוק
