ktexteditor5 - en to he translation catalogue (626 entries)

en:  lines
he:  שורות

en: "Use Default Style" will be automatically unset when you change any style properties.
he: האפשרות "השתמש בסגנון ברירת המחדל" תבוטל באופן אוטומטי אם תשנה מאפייני סגנון כלשהם.

en: % of View Width
he: אחוזים מרוחב התצוגה

[ctx: %2 is the translation of the next message]
en: 1 replacement done on %2 | %1 replacements done on %2
he[0]: בוצעה החלפה אחת בשורה %2
he[1]: בוצעו %1 החלפות ב־%2

en: &Abort Loading
he: &בטל טעינה

en: &Always On
he: &תמיד מופעל

en: &Autocenter cursor:
he: מר&כז אוטומטית את הסמן:

en: &Background
he: רק&ע

en: &Background Color...
he: צבע רק&ע...

en: &Backspace key in leading blank space unindents
he: &מקש ה־Backspace מבטל הזחה עם רווחים בתחילת שורה

en: &Bold
he: &מודגש

en: &Bookmarks
he: &סימניות

en: &Clean Indentation
he: &נקה הזחה

en: &Close
he: &סגור

en: &Code Folding
he: &קיפול קוד

en: &Configure Editor...
he: &הגדרות העורך...

en: &Delete
he: &מחק

en: &Dynamic Word Wrap
he: גלישת שורות &דינמית

en: &Edit
he: &עריכה

en: &Encoding:
he: &קידוד:

en: &End of Line
he: סוף &שורה

en: &File
he: &קובץ

en: &Filetype:
he: &סוג קובץ:

en: &Find All
he: &חפש הכל

en: &Format:
he: תב&נית:

en: &Highlighting
he: &הדגשה

en: &Highlighting:
he: ה&דגשה:

en: &Ignore
he: &התעלם

en: &Indent
he: ה&זח

en: &Indentation
he: &הזחה

en: &Indentation width:
he: &רוחב הזחה:

en: &Italic
he: &נטוי

en: &Keep extra spaces
he: &השאר רווחים עודפים

en: &Local files
he: קבצים &מקומיים

en: &Margin:
he: שוליי&ם:

en: &Mode
he: &מצב

en: &Name:
he: &שם:

en: &New
he: &חדש

en: &Next: %1 - "%2"
he: ה&באה: %1 - "%2"

en: &Off
he: &מבוטל

en: &PageUp/PageDown moves cursor
he: ‏&PageUp/PageDown מזיזים את הסמן

en: &Previous: %1 - "%2"
he: ה&קודמת: %1 - "%2"

en: &Read Only Mode
he: &מצב קריאה בלבד

en: &Remote files
he: קבצים מ&רוחקים

en: &Replace
he: ה&חלף

en: &Scripts
he: &תסריטים

en: &Section:
he: &פרק:

en: &Selected Color...
he: צבע נב&חר...

en: &Settings
he: &הגדרות

en: &Spaces
he: &רווחים

en: &Tabulators
he: &טאבים

en: &Tools
he: &כלים

en: &Underline
he: קו &תחתון

en: &Unindent
he: בטל הז&חה

en: &Variables:
he: &משתנים:

en: &View
he: &תצוגה

en: '%1' %2,  Hex %3,  Octal %4
he: '%1' %2,  הקסא%3,  אוקטאלי %4

en: (Selection of)
he: (בחירה מתוך)

en: <Unchanged>
he: <ללא שינויים>

en: <a> through <b> occurrences
he: <a> עד <b> הופעות

en: <p>Automatically start a new line of text when the current line exceeds the length specified by the <b>Wrap words at:</b> option.</p><p>This option does not wrap existing lines of text - use the <b>Apply Static Word Wrap</b> option in the <b>Tools</b> menu for that purpose.</p><p>If you want lines to be <i>visually wrapped</i> instead, according to the width of the view, enable <b>Dynamic Word Wrap</b> in the <b>Appearance</b> config page.</p>
he: <p>פתיחת שורה חדשה באופן אוטומטי כאשר השורה הנוכחית גולשת מעבר לגודל שנקבע באפשרות <b>גלישת שורות בעמודה:</b>.</p><p> אפשרות זאת לא משנה שורות קיימות בטקסט - יש להשתמש באפשרות<b>החל גלישת שורות סטטית</b> בתפריט <b>כלים</b> כדי לעשות זאת.</p><p>אם ברצונך ששורות יגלשו <i>באופן ויזואלי</i> בהתאם לגודל החלון במקום זאת, בחר באפשרות <b>גלישת שורות דינמית</b> בדף ההגדרות של <b>רכיב העריכה - מראה</b>.

en: <p>For help on individual commands, do <code>'help &lt;command&gt;'</code></p>
he: <p> כדי לקבל מידע אודות פקודה מיוחדת, כתוב <code>'help &lt;command&gt;'</code> </p>

en: <p>Format of the page footer. The following tags are supported:</p>
he: <p>תבנית הכותרת התחתונה של הדף. התגיות הבאות נתמכות:</p>

en: <p>Format of the page header. The following tags are supported:</p>
he: <p>תבנית הכותרת העליונה של הדף. התגיות הבאות נתמכות:</p>

en: <p>If enabled, a box as defined in the properties below will be drawn around the contents of each page. The Header and Footer will be separated from the contents with a line as well.</p>
he: <p>אם אפשרות זו נבחרת, תודפס תיבה מסביב לתוכן של כל עמוד, כמוגדר במאפיינים להלן. גם הכותרת העליונה והכותרת התחתונה יופרדו מהתוכן על ידי קו. </p>

en: <p>If enabled, line numbers will be printed on the left side of the page(s).</p>
he: <p>אם אפשרות זו נבחרת, יודפסו מספרי שורות בצד שמאל של הדפים.</p>

en: <p>If this option is checked, every new view will display an icon border on the left hand side.</p><p>The icon border shows bookmark signs, for instance.</p>
he: <p>אם אפשרות זו נבחרת, כל תצוגה חדשה תציג מסגרת סמלים בצד שמאל.</p><p>מסגרת הסמלים מציגה, למשל, סימונים של סימניות.</p>

en: <p>If this option is checked, every new view will show marks on the vertical scrollbar.</p><p>These marks will show bookmarks, for instance.</p>
he: <p>אם אפשרות זו נבחרת, כל תצוגה חדשה תציג סימונים על גבי פס הגלילה האנכי.</p> <p>סימונים אלה מציגים למשל את מיקומן של סימניות.</p>

en: <p>Print a box displaying typographical conventions for the document type, as defined by the syntax highlighting being used.</p>
he: <p>הדפסת תיבה המציגה את המוסכמות הטיפוגרפיות עבור סוג המסמך, כמוגדר בהדגשת התחביר שנעשה בה שימוש.</p>

en: <p>Sets the background color of mark type.</p><p><b>Note</b>: The marker color is displayed lightly because of transparency.</p>
he: <p> הגדרת צבע הרקע של סוג הסימון הנבחר.</p> <p> <b>הערה</b>: צבע הסימון מוצג בצבע בהיר יותר, בגלל שקיפות. </p>

en: <p>Sets the background color of replaced text.</p>
he: <p>הגדרת צבע הרקע של טקסט מוחלף.</p>

en: <p>Sets the background color of search results.</p>
he: <p>הגדרת צבע הרקע של טקסט בחיפוש.</p>

en: <p>Sets the background color of the currently active line, which means the line where your cursor is positioned.</p>
he: <p> הגדרת צבע הרקע של השורה הפעילה כרגע, דהיינו השורה בה ממוקם הסמן שלך. </p>

en: <p>Sets the background color of the editing area.</p>
he: <p>הגדרת צבע הרקע של איזור העריכה.</p>

en: <p>Sets the background color of the icon border.</p>
he: <p>הגדרת צבע הרקע של מסגרת הסמלים.</p>

en: <p>Sets the background color of the selection.</p><p>To set the text color for selected text, use the &quot;<b>Configure Highlighting</b>&quot; dialog.</p>
he: <p> הגדרת צבע הרקע של בחירות. לשם הגדרת צבע </p><p> הטקסט של טקסט נבחר, השתמש בחלון <b>הגדרות הדגשה</b>. </p>

en: <p>Sets the bracket matching color. This means, if you place the cursor e.g. at a <b>(</b>, the matching <b>)</b> will be highlighted with this color.</p>
he: <p> הגדרת צבע להתאמת סוגריים. אם הסמן ממוקם על גבי תו <b>(</b>, למשל, ה־<b>)</b> התואם לו יודגש בצבע זה. </p>

en: <p>Sets the color of Word Wrap-related markers:</p><dl><dt>Static Word Wrap</dt><dd>A vertical line which shows the column where text is going to be wrapped</dd><dt>Dynamic Word Wrap</dt><dd>An arrow shown to the left of visually-wrapped lines</dd></dl>
he: <p>הגדרת צבע סימוני גלישת השורות</p><dl> <dt>גלישת שורות סטטית:</dt><dd>קו מאונך מציג את העמודה שבה הטקסט הולך לגלוש</dd><dt>גלישת שורות דינמית:</dt><dd>חץ מוצג בסוף שורות גולשות.</dd></dl>

en: <p>Sets the color of the code folding bar.</p>
he: <p>הגדרת צבע הרקע של איזור קיפול קוד.</p>

en: <p>Sets the color of the line modification marker for modified lines.</p>
he: <p>הגדרת הצבע של סמן השורות שהשתנו.</p>

en: <p>Sets the color of the line modification marker for saved lines.</p>
he: <p>הגדרת צבע של סמן השורות שנשמרו.</p>

en: <p>Sets the color of the line that is used to indicate spelling mistakes.</p>
he: <p> קובע את הצבע של השורה שמשמשת להצגה של שגיאות כתיב. </p>

en: <p>Sets the color of the tabulator marks.</p>
he: <p>הגדרת צבע סימוני הטאבים.</p>

en: <p>Sets the color of the vertical indentation lines.</p>
he: <p>הגדרת צבע של קווי ההזחה של השורות.</p>

en: <p>This color will be used to draw the line between line numbers and the icon borders, if both are enabled.</p>
he: <p>צבע זה ישמש להרווח בין מספרי השורות והסמלים אם שניהם מופעלים.</p>

en: <p>This color will be used to draw the line numbers (if enabled).</p>
he: <p> צבע זה ישמש להצגת מספרי השורות (אם האפשרות נבחרה).</p>

en: <p>This is the Katepart <b>command line</b>.<br />Syntax: <code><b>command [ arguments ]</b></code><br />For a list of available commands, enter <code><b>help list</b></code><br />For help for individual commands, enter <code><b>help &lt;command&gt;</b></code></p>
he: <p>זוהי <b>שורת הפקודה</b> של רכיב Kate.<br />תחביר: <code><b>command [ arguments ]‎</b></code> כאשר command הוא הפקודה ו־arguments הארגומנטים.<br />כדי לקבל רשימה של כל הפקודות הזמינות, הזן <code><b>help list</b></code><br />כדי לקבל עזרה לגבי פקודה מסויימת, הזן <code><b>help &lt;command&gt;</b></code></p>

en: <p>This list displays the contexts of the current syntax highlight mode and offers the means to edit them. The context name reflects the current style settings.</p><p>To edit using the keyboard, press <strong>&lt;SPACE&gt;</strong> and choose a property from the popup menu.</p><p>To edit the colors, click the colored squares, or select the color to edit from the popup menu.</p><p>You can unset the Background and Selected Background colors from the context menu when appropriate.</p>
he: <p>רשימה זו מציגה את ההקשרים של מצב הדגשת התחביר הנוכחי, ומספקת אמצעים לערוך אותם. שם ההקשר משקף את הגדרות הסגנון הנוכחיות. שם ההקשר משקף את הגדרות הסגנון הנוכחי.</p><p> לשם עריכה באמצעות המקלדת, הקש על <strong>&lt;רווח&gt;</strong> ובחר מאפיין מתוך התפריט המוקפץ. </p><p> לשם עריכת הצבעים, לחץ על המלבנים הצבעוניים או בחר את הצבע לעריכה מתוך התפריט המוקפץ. </p>

en: <p>cleanindent</p><p>Cleans up the indentation of the selected lines or current line according to the indentation settings in the document. </p>
he: <p>מחק הזחה</p> <p> מוחק את ההזחה של השורות הנבחרות או השורה הנוכחית אל ההזחות המוגדרות במסמך. </p>

en: <p>indent</p><p>Indents the selected lines or the current line</p>
he: <p>הזחה</p> <p> מזיח את השורות הנבחרות או השורה הנוכחית. </p>

en: <p>unindent</p><p>Unindents the selected lines or current line.</p>
he: <p>בטל זחה</p> <p> גורע הזחה של השורות הנבחרות או השורות הנוכחית. </p>

en: <ul><li><tt>%u</tt>: current user name</li><li><tt>%d</tt>: complete date/time in short format</li><li><tt>%D</tt>: complete date/time in long format</li><li><tt>%h</tt>: current time</li><li><tt>%y</tt>: current date in short format</li><li><tt>%Y</tt>: current date in long format</li><li><tt>%f</tt>: file name</li><li><tt>%U</tt>: full URL of the document</li><li><tt>%p</tt>: page number</li><li><tt>%P</tt>: total amount of pages</li></ul><br />
he: <ul> <li><tt>%u</tt>: שם המשתמש הנוכחי</li> <li><tt>%d</tt>: התאריך/השעה המלאים בתבנית קצרה</li> <li><tt>%D</tt>: התאריך/השעה המלאים בתבנית ארוכה</li> <li><tt>%h</tt>: השעה הנוכחית</li> <li><tt>%y</tt>: התאריך הנוכחי בתבנית קצרה</li> <li><tt>%Y</tt>: התאריך הנוכחי בתבנית ארוכה</li> <li><tt>%f</tt>: שם הקובץ</li> <li><tt>%U</tt>: הכתובת המלאה של המסמך</li> <li><tt>%p</tt>: מספר העמוד</li> <li><tt>%P</tt>: כמות הכוללת של העמודים</li> </ul><br />

[ctx: @item:intable Text context]
en: Alert
he: אזהרה

[ctx: @item:intable Text context]
en: Base-N Integer
he: מספר שלם בבסיס N

[ctx: @item:intable Text context]
en: Character
he: תו

[ctx: @item:intable Text context]
en: Comment
he: הערה

[ctx: @item:intable Text context]
en: Data Type
he: טיפוס נתונים

[ctx: @item:intable Text context]
en: Decimal/Value
he: עשרוני/ערך

[ctx: @item:intable Text context]
en: Error
he: שגיאה

[ctx: @item:intable Text context]
en: Floating Point
he: נקודה צפה

[ctx: @item:intable Text context]
en: Function
he: פונקציה

[ctx: @item:intable Text context]
en: Keyword
he: מילת מפתח

[ctx: @item:intable Text context]
en: Normal
he: רגיל

[ctx: @item:intable Text context]
en: Others
he: אחר

[ctx: @item:intable Text context]
en: Region Marker
he: סימון איזור

[ctx: @item:intable Text context]
en: String
he: מחרוזת

[ctx: @title:column Meaning of text in editor]
en: Context
he: הקשר

[ctx: @title:column Text style]
en: Background
he: רקע

[ctx: @title:column Text style]
en: Background Selected
he: רקע נבחר

[ctx: @title:column Text style]
en: Normal
he: רגיל

[ctx: @title:column Text style]
en: Selected
he: נבחר

en: A&utomatic end of line detection
he: זיהוי אוטומטי של &סוף שורה

en: Active Breakpoint
he: נקודת עצירה פעילה

en: Add &Byte Order Mark (BOM)
he: הוסף סימן &סדר־סיביות  (BOM)

en: Add new mapping
he: הוסף מיפוי חדש

en: Add to Dictionary
he: הוסף למילון

en: Add...
he: הוסף...

en: Adjust indentation of code &pasted from the clipboard
he: התאם הזחה של קוד ש&מודבק מלוח העריכה

en: Advanced
he: מתקדם

en: All people who have contributed and I have forgotten to mention
he: כל האנשים שתרמו ושכחתי להזכיר

en: Allow scrolling past the end of the document
he: אפשר גלילה לאחר סוף המסמך

en: Always
he: תמיד

en: Always Off
he: תמיד מכובה

en: Always On
he: תמיד מופעל

en: Always advance to the &next tab position
he: התקדם תמיד למיקום הטאב הבא

en: Always increase indentation &level
he: הגדל תמיד את &עומק ההזחה

en: Appearance
he: מראה

en: Apply &Word Wrap
he: החל &גלישת שורות

en: Argument-hints
he: רמזים לארגומנטים

en: Auto Completion
he: השלמת מילים אוטומטית

en: Auto Word Completion
he: השלמת מילים אוטומטית

[ctx: Autoindent mode]
en: C Style
he: סגנון C

[ctx: Autoindent mode]
en: C++/boost Style
he: סגנון C++‎/Boost

[ctx: Autoindent mode]
en: None
he: ללא

[ctx: Autoindent mode]
en: Normal
he: רגיל

[ctx: Autoindent mode]
en: XML Style
he: סגנון XML

en: Automatic Cleanups on Save
he: ניקיון אוטומטי בעת שמירה

en: Automatic Spell Checking
he: בדיקת איות אוטומטית

en: Available Commands
he: פקודות זמינות

en: Bac&kground
he: ר&קע

en: Background
he: רקע

en: Background Area
he: איזור רקע

en: Backslash
he: לוכסן הפוך

en: Bad argument '%1'. Usage: %2 on|off|1|0|true|false
he: ארגומנט שגוי: "%1". שימוש: %2 on|off|1|0|true|false

en: Bad quoting in call: %1. Please escape single quotes with a backslash.
he: ציטוט לא תקין: %1. אנא בצע escaping עבור גרש בעזרת \.

en: Begin lowercase conversion
he: התחל המרה לאותיות קטנות

en: Begin uppercase conversion
he: התחל המרה לאותיות רישיות

en: Beginning of line
he: תחילת השורה

en: Best matches
he: ההתאמות הטובות ביותר

en: Bl&ock Selection Mode
he: מצב בחירות מלב&ניות

en: Bookmark
he: סימנייה

en: Borders
he: גבולות

en: Bottom of file reached. Continue from top?
he: סוף הקובץ. האם להתחיל מההתחלה?

en: Box Properties
he: מאפייני תיבות

en: Bracket Highlight
he: הדגשת סוגריים

en: C&omment
he: ה&פוך להערה

en: Capitalize
he: הפוך אותיות ראשונות לרישיות

en: Capitalize the selection, or the word under the cursor if no text is selected.
he: הפיכת אותיות ראשונות לרישיות בטקסט הנבחר, או במילה שמתחת לסמן אם לא נבחר קטע טקסט.

en: Change Dictionary...
he: שנה מילון...

en: Check the document's spelling from the cursor and forward
he: בדיקת איות במסמך החל ממיקום הסמן ואילך

en: Choose when the Dynamic Word Wrap Indicators should be displayed
he: בחר מתי יוצגו סמני גלישת השורות הדינמית

en: Choose when the Dynamic Word Wrap Indicators should be displayed.
he: בחר מתי יוצגו סמני גלישת השורות הדינמית.

en: Choose whether you want the text you type to be inserted or to overwrite existing text.
he: בחר אם ברצונך שהטקסט המוקלד יתווסף לטקסט הקיים או ייכתב עליו.

en: Choose which line endings should be used, when you save the document
he: בחר באיזה סוף שורה יש להשתמש בעת שמירת המסמך

en: Clear &All Bookmarks
he: נקה את &כל הסימניות

en: Close Document
he: סגור מסמך

en: Close Nevertheless
he: סגור בכל זאת

en: Close message
he: סגור הודעה

en: Co&lor:
he: צב&ע:

en: Code Folding
he: קיפול קוד

en: Colors
he: צבעים

en: Colors:
he: צבעים:

en: Column must be at least 1.
he: העמודה חייבת להיות לפחות 1.

en: Command
he: פקודה

en: Command "%1" failed.
he: הפקודה "%1" נכשלה.

en: Command not found: %1
he: הפקודה לא נמצאה: %1

en: Complete Date/Time (long format)
he: תאריך/שעה מלאים (תסדיר ארוך)

en: Complete Date/Time (short format)
he: תאריך/שעה מלאים (תסדיר מקוצר)

en: Configure
he: הגדרות

en: Configure various aspects of this editor.
he: קביעת הגדרות של היבטים שונים של עורך זה.

en: Continue search?
he: האם להמשיך את החיפוש?

en: Convert the selection to lowercase, or the character to the right of the cursor if no text is selected.
he: המרת הטקסט הנבחר לאותיות רגילות, או את התו שאחרי הסמן אם לא נבחר קטע טקסט.

en: Convert the selection to uppercase, or the character to the right of the cursor if no text is selected.
he: המרת הטקסט הנבחר לאותיות רישיות, או את התו שאחרי הסמן אם לא נבחר קטע טקסט.

en: Copy as &HTML
he: העתק ב&תור HTML

en: Core Developer
he: מפתח מרכזי

en: Could not access view
he: אין אפשרות לגשת אל התצוגה

en: Create a new file type.
he: יצירת סוג קובץ חדש.

en: Current Date (long format)
he: תאריך נוכחי (תסדיר ארוך)

en: Current Date (short format)
he: תאריך נוכחי (תסדיר מקוצר)

en: Current Line
he: שורה נוכחית

en: Current Time
he: זמן נוכחי

en: Current User Name
he: שם משתמש נוכחי

en: Cut the selected text and move it to the clipboard
he: גזירת הטקסט הנבחר והעברתו אל לוח העריכה

en: Decrement number under cursor by 0.1
he: הקטן את המספר מתחת לסמן ב־0.1

en: Decrement number under cursor by 1
he: הקטן את המספר מתחת לסמן ב־1

en: Decrement number under cursor by 10
he: הקטן את המספר מתחת לסמן ב־10

en: Default Text Styles
he: סגנונות טקסט רגילים

en: Default indentation mode:
he: מצב הזחה ברירת מחדל:

en: Delete Line
he: מחק שורה

en: Delete Next Character
he: מחק את התו הבא

en: Delete Word Left
he: מחק מילה אחת שמאלה

en: Delete Word Right
he: מחק מילה אחת ימינה

en: Delete the current file type.
he: מחיקת סוג הקובץ הנוכחי.

en: Deletes the current line.
he: מוחק את השורה הנוכחית

en: Depending on the choice, trailing spaces are removed when saving a document, either in the entire document or only of modified lines.
he: בהתאם לבחירה, רווחים עודפים יימחקו בעת שמירת מסמך, בשורות שהשתנו או בכל המסמך.

en: Developer
he: מפתח

en: Dictionary:
he: מילון

en: Diff Output
he: פלט הבדלים

en: Digit
he: סיפרה

en: Disabled
he: מבוטל

en: Disabled Breakpoint
he: נקודת עצירה מבוטלת

en: Discard
he: שכח

en: Displays a wizard that helps you easily select mimetypes.
he: מציג אשף שמאפשר לך בקלות לבחור טיפוסי נתונים.

en: Do you really want to continue to close this file? Data loss may occur.
he: האם אתה בטוח שברצונך להמשיך ולסגור קובץ זה? עלול להיגרם אובדן של נתונים.

en: Do you really want to save this file? Both your open file and the file on disk were changed. There could be some data lost.
he: האם אתה בטוח שברצונך לשמור קובץ זה? הן הקובץ הפתוח שלך והן הקובץ שעל הדיסק השתנו. עלול להיגרם אובדן מסויים של נתונים.

en: Do you really want to save this unmodified file? You could overwrite changed data in the file on disk.
he: האם אתה בטוח שברצונך לשמור קובץ זה שלא מכיל שינויים? אתה עלול לכתוב על נתונים ששונו בקובץ שעל הדיסק.

en: Document written to disk
he: המסמך נכתב אל הדיסק

en: Draw &boxes
he: הדפ&ס תיבות

en: Draw bac&kground color
he: הד&פס צבע רקע

en: Dynamic Word Wrap Indicators
he: סמני גלישת שורות דינמית

en: E&ncoding
he: &קידוד

en: E&nd of line:
he: סוף &שורה:

en: Each new bookmark will be added to the bottom, independently from where it is placed in the document.
he: כל סימנייה חדשה תתווסף בסוף הרשימה, בלי קשר למיקומה במסמך.

en: Editing
he: עריכה

en: Editing Options
he: אפשרויות עריכה

en: Editor Background Colors
he: עורך צבע רקע

en: Embeddable editor component
he: רכיב עורך הניתן לשיבוץ

en: Enable &auto completion
he: אפשר השלמה &אוטומטית

en: End case conversion
he: סוף של המרת רישיות

en: End of line
he: סוף השורה

en: Enlarge Font
he: הגדל גופן

en: Enter the prefix to prepend to the backup file names.
he: הזן את הקידומת שיש להוסיף לשמות קבצים של קבצי גיבוי.

en: Enter the suffix to append to the backup file names.
he: הזן את הסיומת שיש להוסיף לשמות קבצים של קבצי גיבוי.

en: Error
he: שגיאה

en: Error Creating Diff
he: אירעה שגיאה בעת יצירת קובץ ההבדלים

en: Error calling %1
he: ארעה שגיאה בעת קריאה אל %1

en: Error calling 'help %1'
he: שגיאה בעת הקריאה אל "help %1"

en: Error loading script %1
he: ארעה שגיאה בעת טעינת תסריט %1

en: Error loading script %1
he: ארעה שגיאה בעת טעינת תסריט %1

en: Error: No range allowed for command "%1".
he: שגיאה: טווח אסור לפקודה "%1"

en: Execution
he: הפעלה

en: Export File as HTML
he: ייצוא קובץ בתור HTML

en: Export...
he: ייצא...

en: F&ind:
he: &חפש:

en: Failed to convert argument '%1' to integer.
he: המרת הארגומנט "%1" למספר שלם נכשלה.

en: Failed to create backup copy.
he: יצירת עותק גיבוי נכשלה.

en: File Format
he: תבנית קובץ

en: File Name
he: שם קובץ

en: File Opening & Saving
he: פתיחה ושמירה של קבצים

en: File e&xtensions:
he: סיומות &קבצים:

en: Find Selected
he: חפש נבחר

en: Find Selected Backwards
he: חפש נבחר לאחור

en: Find Variants
he: חיפושים שונים

en: Finds next occurrence of selected text.
he: מחפש את ההופעה הבאה של הטקסט הנבחר

en: Finds previous occurrence of selected text.
he: חיפוש המופע הקודם של ביטוי הביטוי הנבחר.

en: Flash matching brackets
he: הבהב סוגריים מתאימים

en: Follow &Line Numbers
he: עקוב אחרי מספרי &שורות

en: Follow Line Numbers
he: עקוב אחר מספרי שורות

en: Footer Properties
he: מאפייני כותרת תחתונה

en: For file %1 no backup copy could be created before saving. If an error occurs while saving, you might lose the data of this file. A reason could be that the media you write to is full or the directory of the file is read-only for you.
he: אין אפשרות ליצור גיבוי עבור הקובץ %1 לפני השמירה. אם ארעה שגיאה בעת השמירה, ייתכן כי תאבד מידע של הקובץ הזה. סיבה לכך יכולה להיות כי המדיה שאתה מנסה לשמור עליה מלאה או הספרייה של הקובץ נמצאת במצב לקריאה בלבד.

en: For&mat:
he: תבנ&ית:

en: Foreground:
he: טקסט:

en: Former Core Developer
he: מפתח מרכזי לשעבר

en: Full document URL
he: כתובת מלאה של המסמך

en: Function '%1' not found in script: %2
he:  אין אפשרות למצא את הפונקציה "%1" בתסריט: %2

en: General
he: כללי

en: Go to the next bookmark.
he: מעבר לסימנייה הבאה.

en: Go to the previous bookmark.
he: מעבר לסימנייה הקודמת.

en: Group, capturing
he: קבוצה, קולט

en: Group, non-capturing
he: קבוצה, לא קולט

en: H&ighlight:
he: ה&דגשה:

en: Hea&der && Footer
he: כותרת על&יונה ותחתונה

en: Header Properties
he: מאפייני כותרת עליונה

en: Header/footer font:
he: גופן כותרות:

en: Here you can choose how the current document should be highlighted.
he: כאן באפשרותך לבחור כיצד יודגש המסמך הנוכחי.

en: Here you can choose which mode should be used for the current document. This will influence the highlighting and folding being used, for example.
he: כאן באפשרותך לבחור את המצבים שישמשו עבור המסמך הנוכחי. הגדרה זו תשפיע למשל על ההדגשה וקיפול הקוד שייעשה בהם שימוש.

en: Hex character 0000 to FFFF (2^16-1)
he: תו הקסדצימאלי 000 עד FFFF‏ (‪2^16-1‬)‏

en: Highlight range between selected brackets
he: סמן מרחב בין סוגריים מתאימים

en: Highlighting Text Styles
he: סגנונות טקסט מודגשים

en: Highlighting for Ferite
he: הדגשה עבור Ferite

en: Highlighting for ILERPG
he: הדגשה עבור ILERPG

en: Highlighting for LaTeX
he: הדגשה עבור LaTeX

en: Highlighting for Lua
he: הדגשה עבור Lua

en: Highlighting for Makefiles, Python
he: הדגשה עבור קבצי Make,‏ Python

en: Highlighting for Python
he: הדגשה עבור Python

en: Highlighting for RPM Spec-Files, Perl, Diff and more
he: הדגשה לקבצי Spec של RPM,‏ Perl,‏ Diff ועוד

en: Highlighting for SQL
he: הדגשה עבור SQL

en: Highlighting for Scheme
he: הדגשה עבור Scheme

en: Highlighting for VHDL
he: הדגשה עבור VHDL

en: Icon Border
he: מסגרת סמלים

en: If a line has no bookmark then add one, otherwise remove it.
he: אם לשורה אין סימנייה, הוסף אותה, אחרת הסר אותה.

en: If the Word Wrap option is selected this entry determines the length (in characters) at which the editor will automatically start a new line.
he: אם האפשרות גלישת שורות נבחרת, ערך זה קובע את האורך (בתווים) שאחריו יפתח העורך שורה חדשה באופן אוטומטי.

en: If this is enabled, matching brackets are animated for better visibility.
he: אם מופעל, ההתאמה של סוגריים תונפש על המסך לך לצורך שיפור בתצוגה.

en: If this is enabled, the editor will display vertical lines to help identify indent lines.
he: אם אפשרות זו נבחרת, העורך יציג קווים אנכיים שיסייעו לך לזהות את קווי ההזחה.

en: If this is enabled, the range between the selected matching brackets will be highlighted.
he: אם אפשרות זו מסומנת, המרחב בין הסוגריים יסומן בצבע שונה

en: If this option is checked, every new view will display line numbers on the left hand side.
he: אם אפשרות זו נבחרת, כל תצוגה חדשה תציג את מספרי השורות בצד שמאל.

en: If this option is checked, every new view will display marks for folding.
he: אם אפשרות זו נבחרת, כל תצוגה חדשה תציג סימנים לקיפול קוד.

en: If this option is checked, every new view will show a mini map of the whole document on the vertical scrollbar.
he: אם אפשרות זו נבחרת, כל תצוגה חדשה תכיל מפה קטנה בסרגלי גלילה האנכי.

en: If this option is checked, every new view will show a mini map on the vertical scrollbar.
he: אם אפשרות זו נבחרת, כל תצוגה חדשה תכיל מפה קטנה בסרגלי גלילה האנכי של כל המסמך.

en: If this option is enabled, backups for local files will be created when saving.
he: אם אפשרות זו נבחרת, ייווצרו גיבויים לקבצים מקומיים בעת שמירה.

en: If this option is enabled, backups for remote files will be created when saving.
he: אם אפשרות זו נבחרת, ייווצרו גיבויים לקבצים מרוחקים בעת שמירה.

en: If this option is selected, pasted code from the clipboard is indented. Triggering the <b>undo</b>-action removes the indentation.
he: אם אפשרות זו נבחרת, קוד שמודבק מלוח העריכה יוזח. ביצוע פעולת <b>ביטול</b> יסיר את ההזחה.

en: If this option is selected, the <b>Backspace</b> key decreases the indentation level if the cursor is located in the leading blank space of a line.
he: אם אפשרות זו נבחרת, המקש <b>Backspace</b> מקטין את רמת ההזחה אם הסמן נמצא בתחום מרווח כלשהו בתחילת שורה.

en: If you have selected something within the current document, this will no longer be selected.
he: אם בחרת משהו במסמך הנוכחי, הוא לא ייבחר עוד.

en: Ignore Word
he: התעלם ממילה

en: Import from vimrc file
he: קרא מתוך קובץ vimrc

en: Import...
he: ייבא...

en: In Entire Document
he: בכל המסמך

en: Increase indentation level if in l&eading blank space
he: הגדל את עומק ההזחה אם השורה מתחילה ב&מרווחים

en: Increment number under cursor by 0.1
he: הגדל את המספר מתחת לסמן ב־0.01

en: Increment number under cursor by 1
he: הגדל את המספר מתחת לסמן ב־1

en: Increment number under cursor by 10
he: הגדל את המספר מתחת לסמן ב־10

en: Indent using
he: הזח בעזרת

en: Indentation
he: הזחה

en: Indentation Actions
he: פעולות הזחה

en: Indentation Line
he: שורת הזחה

en: Indentation Properties
he: מאפייני הזחה

en: Insert Smart Newline
he: הכנס שורה חדשה חכמה

en: Insert newline including leading characters of the current line which are not letters or numbers.
he: הכנס שורה חדשה, כולל תווין מובילים מהשורה הנוכחית אשר לא תווים או מספרים.

en: Invoke Code Completion
he: השלם קוד

en: Join Lines
he: חבר שורות

en: Jump to next match
he: קפוץ להתאמה הבאה

en: Jump to previous match
he: קפוץ להתאמה הקודמת

en: KWrite Undo History, Kspell integration
he: היסטוריית הביטול של KWrite, שילוב עם Kspell

en: KWrite XML Syntax highlighting support
he: התמיכה של KWrite בהדגשת תחביר מבוססת XML

en: KWrite port to KParts
he: הסבת KWrite אל KParts

en: Kate Part
he: רכיב Kate

en: Kate Styles
he: סגנונות של Kate

en: Key Mapping
he: מיפוי מקשים

en: L&ayout
he: סי&דור

en: Large scale bug fixing
he: תיקון של חוצצים גדולים

en: Let Vi commands override Kate shortcuts
he: אפשר לפקודות של vi לעקוף את הקיצורים של kate.

en: Lets you select a location and save the file again.
he: מאפשר לך לבחור מיקום ולשמור את הקובץ בשנית.

en: Line Numbers
he: מספרי שורות

en: Line break
he: מעבר שורה

en: Lock/unlock the document for writing
he: נעל/שחרר נעילה של הקובץ מפני כתיבה

en: Look up a piece of text or regular expression and replace the result with some given text.
he: חיפוש קטע טקסט או ביטוי רגולרי והחלפת התוצאה בטקסט נתון.

en: Look up the first occurrence of a piece of text or regular expression.
he: חיפוש המופע הראשון של קטע טקסט או ביטוי רגולרי.

en: Look up the next occurrence of the search phrase.
he: חיפוש המופע הבא של ביטוי החיפוש.

en: Look up the previous occurrence of the search phrase.
he: חיפוש המופע הקודם של ביטוי החיפוש.

en: Lowercase
he: אותיות רגילות

en: Lowercase first character conversion
he: התחל המרה לאות קטנה של תו ראשון

en: MIME &types:
he: &טיפוסי MIME:

en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Manually invoke command completion, usually by using a shortcut bound to this action.
he: הפעלה ידנית של השלמת פקודות, בדרך כלל באמצעות קיצור מקשים המקושר לפעולה זו.

en: Map the whole document
he: הצג מפה של כל המסמך

en: Mark Type %1
he: סוג סימון %1

en: Mark not set: %1
he: הסימון לא נקבע: %1

en: Marker Colors
he: צבעי סמנים

en: Minimal word length to complete:
he: אורך מזערי להשלמה:

en: Misc
he: שונות

en: Missing argument. Usage: %1 <value>
he: חסר ארגומנט. שימוש: %1 <ערך>

en: Modes && Filetypes
he: מצבים וסוגי קבצים

en: Modified Lines
he: שורות שהשתנו

en: Move Cursor Left
he: הזז סמן ימינה

en: Move Cursor Right
he: הזז סמן ימינה

en: Move Word Left
he: עבור מילה אחת שמאלה

en: Move Word Right
he: עבור מילה אחת ימינה

en: Move cursor to next matching indent
he: הזז את הסמן אל התאמת ההזחה הבאה

en: Move cursor to previous matching indent
he: הזז את הסמן אל התאמת ההזחה הקודמת

en: Move selected lines down.
he: הזז את השורות הנבחרות למטה

en: Move selected lines up.
he: הזז את השורות הנבחרות למעלה

en: Move to Beginning of Document
he: עבור לתחילת המסמך

en: Move to Beginning of Line
he: עבור לתחילת השורה

en: Move to Bottom of View
he: עבור לתחתית התצוגה

en: Move to End of Document
he: עבור לסוף המסמך

en: Move to End of Line
he: עבור לסוף השורה

en: Move to Next Line
he: עבור לשורה הבאה

en: Move to Previous Line
he: עבור לשורה הקודמת

en: Move to Top of View
he: עבור לתחילת התצוגה

en: Negative lookahead
he: הסתכל אחורה

en: Negative set of characters
he: קבוצה מנוגדת של תווים

en: Never
he: אף פעם

en: New Filetype
he: סוג קובץ חדש

en: Next Bookmark
he: הסימנייה הבאה

en: No Backup Suffix or Prefix
he: אין קידומת או סיומת לגיבויים

en: No help for '%1'
he: אין עזרה עבור "%1"

en: No help specified for command '%1' in script %2
he: אין עזרה זמינה עבור הפקודה "%1" בתסריט %2

en: No such command <b>%1</b>
he: אין פקודה כזאת: <b>%1</b>

en: No such command: "%1"
he: אין פקודה כזאת: "%1"

en: No such highlighting '%1'
he: אין הדגשת תחביר כזו "%1"

en: No such mode '%1'
he: אין מצב כזה "%1"

[ctx: No text or background color set]
en: None set
he: לא הוגדר

en: Non-digit
he: לא־סיפרה

en: Non-word character
he: לא תו מילה

en: Normal
he: רגיל

en: Normal &Color...
he: &צבע רגיל...

en: Normal mode
he: מצב רגיל

en: Not found
he: לא נמצא

en: Not word boundary
he: לא גבול מילה

en: Nothing in register %1
he: אין כלום ברגיסטר %1

en: Octal character 000 to 377 (2^8-1)
he: תו אוקטאלי 000 עד 377‏ (‪2^8-1‬)‏

en: Off
he: מבוטל

en: On Modified Lines
he: בשורות השתנו

en: On-the-fly spell checking
he: בדיקת איות "תוך כדי"

en: One or more occurrences
he: הופעה אחת או יותר

en: Open/Save
he: פתיחה/שמירה

en: Or
he: או

en: Original KWrite Author
he: כותב מקורי של KWrite

en: Overwr&ite Mode
he: מצב &שכתוב

en: P&riority:
he: &עדיפות:

en: PHP Keyword/Datatype list
he: רשימת טיפוסי נתונים/מילות מפתח של PHP

en: Page Number
he: מספר עמוד

en: Paste previously copied or cut clipboard contents
he: הדבקת תוכן לוח העריכה שהועתק או נגזר מקודם

en: Patches and more
he: טלאים ועוד

en: Persistent
he: קבוע

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Possible Data Loss
he: אובדן נתונים אפשרי

en: Pr&int header
he: הדפ&ס כותרת עליונה

en: Previous Bookmark
he: הסימנייה הקודמת

en: Pri&nt footer
he: הדפס כ&ותרת תחתונה

en: Print &legend
he: הדפס &מקרא

en: Print line &numbers
he: הד&פס מספרי שורות

en: Print the current document.
he: הדפסת המסמך הנוכחי.

en: Properties
he: מאפיינים

en: Properties of %1
he: מאפייני %1

en: QA and Scripting
he: בקרת איכות ותסרוט

en: Re&move trailing spaces:
he: ה&סר רווחים עודפים:

en: Reached Breakpoint
he: נקודת עצירה שהגיעו אליה

en: Reached bottom, continued from top
he: הגיע לסוף, ממשיך מההתחלה

en: Reached top, continued from bottom
he: הגיע להתחלה, ממשיך מהסוף

en: Recover Data
he: שחזר מידע

en: Recursive?
he: רקורסיבי?

en: Reference
he: ייחוס

en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

en: Reloa&d
he: &טען מחדש

en: Reload all JavaScript files (indenters, command line scripts, etc).
he: טען מחדש את כל קבצי ה־JavaScript (הזחות, תסריטי שורת פקודה וכו').

en: Reload the current document from disk.
he: טעינה מחדש של המסמך הנוכחי מתוך הדיסק.

en: Remove all bookmarks of the current document.
he: הסרת כל הסימניות מהמסמך הנוכחי.

en: Remove duplicate lines from the selected text or whole document.
he: הסר שורות כפולות מהטקסט הנבחר או כל המסמך.

en: Remove selected
he: הסר את הנבחר

en: Remove tail of a previous word when completion item chosen from a list
he: הסר את כל הסוף של המילה הקודמת בעת בחירת מילה מהרשימה

en: Remove tail on complete
he: הסר סוף בעת בחירה

en: Rep&lace:
he: ה&חלף:

en: Replace &All
he: החלף &הכל

en: Replace Highlight
he: הדגשת החלפה

en: Replace all matches
he: החלף את כל ההתאמות

en: Replace next match
he: החלף את ההתאמה הבאה

en: Replacement
he: החלפה

en: Replacement counter (for Replace All)
he: מונה החלפות (עבור החלף הכל)

en: Reuse Word Above
he: השתמש במילים מלמעלה

en: Reuse Word Below
he: השתמש במילים מלמטה

en: Revert the most recent editing actions
he: ביטול פעולות העריכה האחרונות

en: Revert the most recent undo operation
he: שיחזור של פעולת הביטול האחרונה

en: S&elected Background Color...
he: צבע רקע &נבחר...

en: S&trikeout
he: קו &חוצה

en: Save File
he: שמור קובץ

en: Save Nevertheless
he: שמור בכל זאת

en: Save failed
he: השמירה נכשלה

en: Save the current document
he: שמירת המסמך הנוכחי

en: Save the current document to disk, with a name of your choice.
he: שמירת המסמך הנוכחי לדיסק, בשם שתבחר.

en: Saved Lines
he: שורות שנשמרו

en: Scroll Line Down
he: גלול שורה אחת למטה

en: Scroll Line Up
he: גלול שורה אחת למעלה

en: Scroll Page Down
he: גלול עמוד אחד למטה

en: Scroll Page Up
he: גלול עמוד אחד למעלה

en: Search Highlight
he: הדגשת חיפוש

en: Search bar back- and front-end
he: סרגל חיפוש

en: Search mode
he: מצב חיפוש

en: Select Character Left
he: בחר תו אחד שמאלה

en: Select Character Right
he: בחר תו אחד ימינה

en: Select Mime Types
he: בחר טיפוסי נתונים

en: Select Page Down
he: בחר עמוד אחד למטה

en: Select Page Up
he: בחר עמוד אחד למעלה

en: Select Word Left
he: בחר מילה אחת שמאלה

en: Select Word Right
he: בחר מילה אחת ימינה

en: Select the MimeTypes you want for this file type.
    Please note that this will automatically edit the associated file extensions as well.
he: בחר את טיפוסי הנתונים שברצונך לשייך לסוג קובץ זה.
    שים לב כי אפשרות זו תביא גם לעריכה אוטומטית של סיומות הקבצים המשוייכות.

en: Select the entire text of the current document.
he: בחירת כל הטקסט של המסמך הנוכחי.

en: Select the filetype you want to change.
he: בחר את סוג הקובץ שברצונך לשנות.

en: Select to Beginning of Document
he: בחר עד לתחילת המסמך

en: Select to Beginning of Line
he: בחר עד לתחילת השורה

en: Select to Bottom of View
he: סמן עד לתחתית התצוגה

en: Select to End of Document
he: בחר עד לסוף המסמך

en: Select to End of Line
he: בחר עד לסוף השורה

en: Select to Matching Bracket
he: בחר עד לסוגר המתאים

en: Select to Next Line
he: סמן עד לשורה הבאה

en: Select to Previous Line
he: בחר עד לשורה הקודמת

en: Select to Top of View
he: סמן עד לתחילת התצוגה

en: Selected Text
he: טקסט נבחר

en: Selection, KColorScheme integration
he: בחירה, הטמעה של KColorScheme

en: Selects whether the PageUp and PageDown keys should alter the vertical position of the cursor relative to the top of the view.
he: הגדרת האם המקשים PageUp ו־PageDown ישנו את המיקום האנכי של הסמן ביחס לראש התצוגה.

en: Separator
he: מפריד

en: Set &Bookmark
he: הוסף/הסר &סימנייה

en: Set Default Mark Type
he: הגדר את סימון ברירת המחדל

en: Set of characters
he: קבוצת תווים

en: Sets priority for this file type. If more than one file type selects the same file, the one with the highest priority will be used.
he: קובע עדיפות עבור סוג קובץ זה. אם יותר מאשר טיפס אחד, הטיפוס עם העדיפות הגבוהה ביותר יהיה בשימוש.

en: Sets the number of lines to maintain visible above and below the cursor when possible.
he: הגדרת מספר השורות שיש להשאיר מוצגות מעל ומתחת לסמן כאשר הדבר אפשרי.

en: Shell Completion
he: השלמת מסוף

en: Show &Icon Border
he: הצג מסגרת סמ&לים

en: Show &Line Numbers
he: הצג מספ&רי שורות

en: Show &line numbers
he: הצג מספ&רי שורות

en: Show Folding &Markers
he: הצג סימני &קיפול

en: Show Scroll&bar Marks
he: הצג סימני &גלילה

en: Show Scrollbar Mini-Map
he: הצג מפת מסמך בסרגל גלילה

en: Show Static &Word Wrap Marker
he: הצג סמן גלישת שורות ס&טטית

en: Show When Needed
he: הצג בעת הצורך בלבד

en: Show i&ndentation lines
he: הצג &קווי הזחה

en: Show list of valid variables.
he: הצג את הרשימה של המשתנים הזמינים.

en: Show/hide the Word Wrap Marker, a vertical line drawn at the word wrap column as defined in the editing properties
he: הצגה או הסתרה של סמן גלישת השורות הסטטית, קו אנכי המוצג בעמודת גלישת השורות כמוגדר במאפייני העריכה

en: Show/hide the command line on the bottom of the view.
he: הצגה או הסתרה של שורת הפקודה בתחתית התצוגה.

en: Show/hide the icon border.<br /><br />The icon border shows bookmark symbols, for instance.
he: הצגה או הסתרה של מסגרת הסמלים.<br /><br />מסגרת הסמלים מציגה למשל סימונים להימצאותן של סימניות.

en: Show/hide the line numbers on the left hand side of the view.
he: הצגה או הסתרה של מספרי השורות בצד שמאל של התצוגה.

en: Show/hide the marks on the vertical scrollbar.<br /><br />The marks show bookmarks, for instance.
he: הצגה או הסתרה של הסימונים שעל גבי פס הגלילה האנכי.<br /><br />הסימונים מציגים למשל את מיקומן של סימניות.

en: Shrink Font
he: הקטן גופן

en: Smart ho&me and smart end
he: חזרה חכמה ל&תחילת וסוף שורה

en: Sort the selected text or whole document.
he: מיין את הטקסט הנבחר או כל המסמך

en: Spellcheck
he: בדיקת איות

en: Spelling
he: איות

en: Spelling Mistake Line
he: שורה עם שגיאת כתיב

en: Static Word Wrap
he: גלישת שורות סטטית

en: Success:
he: הצלחה:

en: Switch to Command Line
he: עבור לשורת פקודה

en: Switch to incremental search bar
he: השתמש בסרגל חיפוש מתווסף

en: Switch to power search and replace bar
he: החלף לסרגל חיפוש מתקדם

en: Tab
he: טאב

en: Tab and Space Markers
he: סימוני טאבים ורווחים

en: Tab wi&dth:
he: רו&חב טאב:

en: Tabulators &and Spaces
he: טאבים &ורווחים

en: Te&xt Settings
he: הגדרות ט&קסט

en: Testing, ...
he: בדיקות, ...

en: Text Area
he: איזור הטקסט

en: Text Cursor Movement
he: תנועת סמן הטקסט

en: Text Decorations
he: קישוטי טקסט

en: Text Navigation
he: ניווט טקסט

en: Text selection mode:
he: מצב בחירת טקסט:

en: Text to replace with
he: טקסט להחלפה

en: Text to search for
he: טקסט לחיפוש

en: The Editing Commands
he: פקודות העריכה

en: The bookmarks will be ordered by the line numbers they are placed at.
he: הסימניות ימויינו על פי מספרי השורות שבהן הן ממוקמות.

en: The cool buffersystem
he: מערכת המאגרים המגניבה

en: The diff command failed. Please make sure that diff(1) is installed and in your PATH.
he: הפקודה diff נכשלה. ודא ש־diff(1)‎ מותקנת ונמצאת בנתיב (PATH) שלך.

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
he: המסמך "%1" שונה.
    האם ברצונך לשמור את השינויים או לשכוח מהם?

en: The document could not be saved, as it was not possible to write to %1.
    
    Check that you have write access to this file or that enough disk space is available.
he: אין אפשרות לשמור את המסמך כיוון שאין אפשרות לכתוב אל %1.
    
    בדוק שיש לך הרשאת כתיבה לקובץ זה ושיש מספיק מקום פנוי בדיסק.

en: The editor will display a symbol to indicate the presence of a tab in the text.
he: העורך יציג סמל שיצביע על הימצאותו של טאב בטקסט.

en: The file %1 could not be loaded, as it was not possible to read from it.
    
    Check if you have read access to this file.
he: הקובץ %1 לא נטען מכיוון שאין אפשרות לקרוא ממנו.
    
    בדוק אם יש לך הרשאת קריאה אל הקובץ.

en: The file %1 could not be loaded, as it was not possible to read from it.<br />Check if you have read access to this file.
he: אין אפשרות לטעון את הקובץ %1 מכיוון שאין אפשרות לקרוא ממנו.
    
    בדוק אם יש לך הרשאת קריאה אל הקובץ.

en: The file %1 does not exist.
he: הקובץ %1 לא קיים

en: The file <a href="%1">%2</a> is still loading.
he: הקובץ <a href="%1">%2</a> עדיין נטען.

en: The file was not closed properly.
he: הקובץ לא נסגר כהלכה

en: The files are identical.
he: הקבצים זהים.

en: The line color to use for boxes
he: צבע הקו שישמש עבור תיבות

en: The margin inside boxes, in pixels
he: השוליים בתוך תיבות, בפיקסלים

en: The name of the filetype will be the text of the corresponding menu item.
he: שם סוג הקובץ יהיה הטקסט המתאים לפריט התפריט.

en: The section name is used to organize the file types in menus.
he: שם הקבוצה משמש לארגון הקבצים בתפריטים.

en: The width of the box outline
he: עובי המסגרת של התיבה

en: This command allows switching between the normal (line based) selection mode and the block selection mode.
he: פקודה זו מאפשרת לעבור בין מצב הבחירה הרגיל (המבוסס על שורות) ובין מצב הבחירות המלבניות.

en: This command allows you to export the current document with all highlighting information into a HTML document.
he: פקודה זו מאפשרת לך לייצא את המסמך הנוכחי, עם כל מידע ההדגשה, למסמך HTML.

en: This command comments out the current line or a selected block of text.<br /><br />The characters for single/multiple line comments are defined within the language's highlighting.
he: פקודה זו הופכת את השורה הנוכחית או את קטע הטקסט הנבחר להערה.<br /><br />התווים המשמשים עבור הערות של שורה אחת/מספר שורות מוגדרים בהגדרות ההדגשה של השפה.

en: This command opens a dialog and lets you choose a line that you want the cursor to move to.
he: פקודה זו פותחת דו־שיח ומאפשרת לך לבחור את השורה אליה ברצונך להזיז את הסמן.

en: This command removes comments from the current line or a selected block of text.<br /><br />The characters for single/multiple line comments are defined within the language's highlighting.
he: פקודה זו מסירה הערות מהשורה הנוכחית או מקטע הטקסט הנבחר.<br /><br />התווים המשמשים עבור הערות של שורה אחת/מספר שורות מוגדרים בהגדרות ההדגשה של השפה.

en: This decreases the display font size.
he: הקטנת גודל גופן התצוגה.

en: This defines the standard encoding to use to open/save files, if not changed in the open/save dialog or by using a command line option.
he: מגדיר את קידוד ברירת המחדל לפתיחה או שמירה של קבצים, אם לא השתנה בחלון פתיחה או שמירה או על ידי שימוש בארגומנט בשורת הפקודה.

en: This increases the display font size.
he: הגדלת גודל גופן התצוגה.

en: Top of file reached. Continue from bottom?
he: תחילת הקובץ. האם להמשיך מהסוף?

en: Total Amount of Pages
he: כמות כוללת של עמודים

en: Transpose Characters
he: שכתב תווים

en: Trims leading and trailing whitespace from selection or whole document.
he: מסיר רווחים מסוף ותחילת השורות של הטקסט הנבחר או כל המסמך.

en: Trims leading whitespace from selection or whole document.
he: מסיר רווחים עודפים מתחילת הבחירה או מכל המסמך.

en: Trims trailing whitespace from selection or whole document.
he: מסיר רווחים עודפים בסוף הבחירה או מכל המסמך.

en: Try to Save Nevertheless
he: נסה לשמור בכל זאת

en: Trying to Save Unmodified File
he: ניסיון לשמור קובץ שלא שונה

en: Typographical Conventions for %1
he: מוסכמות טיפוגרפיות עבור %1

en: Unable to open file
he: אין אפשרות לפתוח את הקובץ

en: Unable to open the config file for reading.
he: אין אפשרות לפתוח את קובץ התצורה לקריאה

en: Unco&mment
he: בט&ל הערה

en: Unknown command '%1'
he: פקודה לא מוכרת "%1"

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Unset Background Color
he: שחזר צבע רקע

en: Unset Selected Background Color
he: שחזר צבע רקע נבחר

en: Untitled
he: ללא שם

en: Uppercase
he: אותיות רישיות

en: Uppercase first character conversion
he: התחל המרה לאות גדולה של תו ראשון

en: Usage: %1 on|off|1|0|true|false
he: שימוש: %1 on|off|1|0|true|false

en: Use &Default Style
he: &השתמש בסגנון ברירת המחדל

en: Use Default
he: השתמש בברירת המחדל

en: Use Default Style
he: השתמש בסגנון ברירת המחדל

en: Use this command to copy the currently selected text as HTML to the system clipboard.
he: השתמש בפקודה זו כדי להעתיק את הטקסט הנבחר אל לוח העריכה של המערכת בתור HTML.

en: Use this to clean the indentation of a selected block of text (only tabs/only spaces).<br /><br />You can configure whether tabs should be honored and used or replaced with spaces, in the configuration dialog.
he: ניקוי ההזחה של קטע טקסט נבחר (טאבים בלבד/רווחים בלבד)<br /><br /> באפשרותך לקבוע בדו־שיח ההגדרות אם יש להתחשב בטאבים ולעשות בהם שימוש, או אם יש להחליף טאבים ברווחים.

en: Use this to indent a selected block of text.<br /><br />You can configure whether tabs should be honored and used or replaced with spaces, in the configuration dialog.
he: הזחת קטע טקסט נבחר.<br /><br /> באפשרותך לקבוע בדו־שיח ההגדרות אם יש להתחשב בטאבים ולעשות בהם שימוש, או אם יש להחליף טאבים ברווחים.

en: Use this to unindent a selected block of text.
he: ביטול הזחה של קטע טקסט נבחר.

en: VI: INSERT MODE
he: ‏VI: מצב הכנסה

en: VI: NORMAL MODE
he: ‏‎VI: מצב רגיל

en: VI: VISUAL
he: VI: מצב ויזואלי

en: VI: VISUAL LINE
he: VI: שורה ויזואלית

en: Variables
he: משתנים

en: Various bugfixes
he: תיקון הרבה באגים

en: Very nice help
he: עזרה אדיבה מאוד

en: Vi Input Mode
he: מצב קלט של VI

en: View Changes
he: הצג שינויים

en: W&idth:
he: ר&וחב:

en: Warning
he: אזהרה

en: When selected, pressing the home key will cause the cursor to skip whitespace and go to the start of a line's text. The same applies for the end key.
he: כאשר אפשרות זו נבחרת, לחיצה על המקש Home תגרום לסמן לדלג על מרווחים ולעבור לתחילת שורה המכילה טקסט. אפשרות זו פועלת באופן דומה עבור סוף שורה והמקש End.

en: When selected, vi commands will override Kate's built-in commands. For example: Ctrl+R will redo, and override the standard action (showing the search and replace dialog).
he: כאשר נבחר, הפקודות של vi יהיו בשימוש במקום אלו של Kate. למשל, לחיצת המקש Control+R תפעיל את פקודת שחזר ותנצח את הפקודה הרגילה (הצגת החלון של שינוי והחלפה).

en: Whitespace (excluding line breaks)
he: תווים לבנים (לא כולל מעברי שורה)

en: Whole match reference
he: ייחוס של התאמה מלאה

en: Whole words
he: מילים שלמות

en: Width must be at least 1.
he: הרוחב חייב להיות לפחות 1.

en: Word Completion
he: השלמת מילים אוטומטית

en: Word Wrap
he: גלישת שורות

en: Word Wrap Marker
he: סימוני גלישת שורות

en: Word boundary
he: בגבול מילה

en: Word character (alphanumerics plus '_')
he: תווי מילים (אותיות, וגם התו "_")

en: Wrong arguments
he: ארגומנטים שגויים

en: You can choose if the codefolding marks should be shown, if codefolding is possible.
he: כאן באפשרותך לבחור אם יוצגו סימני קיפול קוד בעת שהדבר אפשרי.

en: You did not provide a backup suffix or prefix. Using default suffix: '~'
he: לא ציינת קידומת או סיומת לקבצי גיבוי. משתמש בסיומת ברירת המחדל: "~"

en: Zero or more occurrences
he: אפס הופעות או יותר

en: Zero or one occurrences
he: אפס או ללא הופעות

en: false
he: לא נכון

en: recording
he: מקליט

en: replace with %1?
he: האם להחליף עם %1?

[ctx: short translation]
en: 1 match found | %1 matches found
he[0]: נמצאה התאמה אחת
he[1]: נמצאו %1 התאמות

[ctx: short translation]
en: 1 replacement made | %1 replacements made
he[0]: בוצעה החלפה אחת
he[1]: בוצעו %1 החלפות

[ctx: short translation please]
en: Adjust indentation of text pasted from the clipboard.
he: התאם הזחה של קוד שמודבק מלוח העריכה

[ctx: short translation please]
en: Set the auto indentation style.
he: קבע מצב הזחה אוטומטית

[ctx: short translation please]
en: Set the font of the document.
he: קבע את הגופן של המסמך.

[ctx: short translation please]
en: Set the number of autocenter lines.
he: קבע את המספר של השורות למרכוז אוטומטי.

[ctx: short translation please]
en: Set the syntax highlighting.
he: קבע את הדגשת התחביר

[ctx: short translation please]
en: Show line numbers.
he: הצג מספרי שורות.

[ctx: short translation, user created new file]
en: New file
he: קובץ חדש

[ctx: substituted into the previous message]
en: 1 line | %1 lines
he[0]: שורה אחת
he[1]: %1 שורות

en: text
he: טקסט

[ctx: translators: you can also translate 'Try Again' with 'Reload']
en: Try Again
he: נסה שוב

en: true
he: נכון

[ctx: value for variable remove-trailing-spaces]
en: modified
he: שונה

[ctx: value for variable remove-trailing-spaces]
en: none
he: ללא
